Garmin MTB Series Stężyca 2019 - dystans Mini (25 km) - edycja jesienna - results

2019-09-29 11:00 www.mtbseries.pl

M‑ce Nr Nazwisko i imię Klub Kat. M‑ce
w kat.
M‑ce
wg płci
0-16km 16-29km Czas końcowy Strata
1 260 Potrykus Filip KLIF TEAM Chłapowo M18 1 1 00:41:32 (3)00:26:21 (6) 01:07:53
2 1 Ciba Damian TA KO Team M30 1 2 00:42:21 (6)00:25:33 (1) 01:07:54 00:00:01
3 312 Rozkocha Michał GK STG M16 1 3 00:42:23 (7)00:25:43 (3) 01:08:06 00:00:13
4 289 Bojarczak Dawid Beko M18 2 4 00:42:25 (9)00:25:42 (2) 01:08:07 00:00:14
5 262 Ostajewski Gustaw KLIF TEAM Chłapowo M16 2 7 00:41:31 (1)00:26:39 (10) 01:08:10 00:00:17
6 290 Bojarczak Michał Beko M40 2 6 00:42:24 (8)00:25:46 (4) 01:08:10 00:00:17
7 438 Krzywiel Mariusz Rowerowe Przymorze M40 1 5 00:41:31 (2)00:26:40 (12) 01:08:10 00:00:17
8 185 Podgórski Grzegorz Cyklo Kwidzyn M18 3 8 00:41:54 (4)00:26:31 (8) 01:08:25 00:00:32
9 332 Deyk Adam SELA BIKE Kaszuby PHU KOSZALKA www.koszalka.pl, WICHROWE WZGÓRZE www.wichrowe.info M18 4 9 00:42:52 (17)00:26:18 (5) 01:09:09 00:01:16
10 421 Zielonka Maciej VO2max MTB Team M30 2 10 00:42:39 (14)00:26:30 (7) 01:09:09 00:01:16
11 44 Kłos Tomasz Team MX Skórcz M30 3 11 00:42:39 (12)00:26:37 (9) 01:09:17 00:01:24
12 82 Kwaśniewski Łukasz Team MX Skórcz M18 5 12 00:42:39 (13)00:26:39 (11) 01:09:18 00:01:25
13 440 Strzyżewski Tomasz KLIF TEAM Chłapowo M16 3 13 00:42:19 (5)00:27:10 (22) 01:09:30 00:01:37
14 274 Stupieńko Grzegorz M30 4 14 00:42:40 (15)00:26:54 (14) 01:09:34 00:01:41
15 259 Marzejon Mikołaj KLIF TEAM Chłapowo M18 6 15 00:43:01 (20)00:26:52 (13) 01:09:54 00:02:01
16 263 Gorazdowski Filip KLIF TEAM Chłapowo M18 7 16 00:43:00 (19)00:26:56 (15) 01:09:56 00:02:03
17 214 Galicki Bartek MTB KWIDZYN TEAM M30 5 17 00:42:56 (18)00:27:01 (17) 01:09:58 00:02:05
18 261 Wilczyński Michał KLIF TEAM Chłapowo M30 6 18 00:42:38 (11)00:27:21 (28) 01:10:00 00:02:07
19 73 Hoge Rafał Pucka Grupa Rowerowa M30 7 19 00:42:49 (16)00:27:11 (23) 01:10:00 00:02:07
20 302 Wenta Krzysztof KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK M40 3 21 00:43:03 (21)00:27:16 (26) 01:10:19 00:02:26
21 331 Pergoł Karol Bursztyn Pizza Cycling Team M18 8 20 00:43:22 (24)00:26:58 (16) 01:10:19 00:02:26
22 273 Kraśnicki Adam Cycling Planet Cycling Planet M18 9 22 00:43:31 (27)00:27:03 (18) 01:10:34 00:02:41
23 264 Jaffke Gracjan KLIF TEAM Chłapowo M18 10 23 00:43:13 (22)00:27:43 (37) 01:10:56 00:03:03
24 428 Żywicki Paweł MLKS BASZTA BYTÓW M30 8 24 00:43:38 (29)00:27:30 (32) 01:11:08 00:03:15
25 128 Raasz Paweł M30 9 25 00:44:05 (35)00:27:04 (19) 01:11:09 00:03:16
26 357 Hemperek Marcin SRS Szczecinek M40 4 26 00:42:36 (10)00:28:33 (53) 01:11:10 00:03:17
27 368 Koniuszewski Bartosz Turbo C____e WINAAR. COM M30 10 27 00:43:37 (28)00:27:34 (33) 01:11:11 00:03:18
28 248 Mrozowicz Cezary NEXUS Team M40 5 28 00:44:03 (32)00:27:09 (20) 01:11:11 00:03:18
29 55 Wiczling Patryk Rowersi Cycling Team M18 11 29 00:43:27 (25)00:27:45 (39) 01:11:12 00:03:19
30 233 Lewandowski Patryk Norda Active Team M18 12 30 00:43:30 (26)00:27:44 (38) 01:11:14 00:03:21
31 52 Machowski Dawid VO2max MTB Team M30 12 32 00:44:08 (36)00:27:14 (25) 01:11:22 00:03:29
32 112 Leszczyński Adam Toyota Kawisbike Team MTB Słupsk M30 11 31 00:44:01 (31)00:27:22 (29) 01:11:22 00:03:29
33 66 Zasada Grzegorz UKS Tri-Team Rumia M40 7 34 00:43:21 (23)00:28:02 (41) 01:11:23 00:03:30
34 301 Wiszecki Adam GIPSBUD M40 6 33 00:43:59 (30)00:27:24 (30) 01:11:23 00:03:30
35 38 Bieschke Paweł Bez Hamulców MTB Team M40 8 35 00:44:04 (33)00:27:36 (34) 01:11:40 00:03:47
36 251 Maćkowiak Piotr M40 9 36 00:44:41 (48)00:27:10 (21) 01:11:51 00:03:58
37 323 Nadolski Łukasz VeloGD M30 13 37 00:44:45 (49)00:27:11 (24) 01:11:56 00:04:03
38 203 Opielewicz Mateusz MrBike.pl Team M18 13 38 00:44:38 (45)00:27:29 (31) 01:12:07 00:04:14
39 313 Labon Piotr GK STG M30 14 39 00:44:50 (52)00:27:39 (35) 01:12:29 00:04:36
40 335 Marszalec Dawid GK STG M30 15 40 00:44:50 (53)00:27:40 (36) 01:12:30 00:04:37
41 114 Petka Tomasz KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK M18 14 41 00:44:23 (41)00:28:11 (43) 01:12:35 00:04:42
42 407 Krzemiński Andrzej GK STG M30 16 42 00:44:16 (38)00:28:20 (47) 01:12:36 00:04:43
43 130 Mejka Bartek M30 17 43 00:44:19 (39)00:28:18 (45) 01:12:37 00:04:44
44 40 Teofilak Jacek Norda Active Team M30 18 44 00:44:20 (40)00:28:19 (46) 01:12:39 00:04:46
45 327 Iwoła Remigiusz GDYNIA BLUEMAR M40 10 45 00:44:29 (42)00:28:11 (42) 01:12:40 00:04:47
46 18 Wielicki Tomek M40 11 46 00:44:46 (51)00:27:54 (40) 01:12:40 00:04:47
47 288 Nowosielski Paweł Beko M30 19 47 00:44:12 (37)00:28:30 (50) 01:12:42 00:04:49
48 236 Woźniak Mateusz Norda Active Team M18 15 49 00:44:05 (34)00:28:39 (55) 01:12:44 00:04:51
49 111 Cejmer Łukasz Bez Hamulców MTB Team M30 20 48 00:44:33 (44)00:28:11 (44) 01:12:44 00:04:51
50 271 Salzer Jacek KLIF TEAM Chłapowo M30 21 50 00:44:45 (50)00:28:24 (49) 01:13:08 00:05:15
51 281 Sieroński Marcin www.gammafinanse.pl M30 22 51 00:45:07 (55)00:28:21 (48) 01:13:27 00:05:34
52 218 Gerka Grzegorz Intel Technology Poland M30 23 52 00:45:12 (56)00:28:32 (51) 01:13:45 00:05:52
53 141 Mielewczyk Artur Romet Factory Team M30 24 53 00:45:16 (58)00:28:32 (52) 01:13:49 00:05:56
54 16 Gierszewski Sławomir M50 1 54 00:44:33 (43)00:29:37 (84) 01:14:09 00:06:16
55 382 Korwel Adam MTB START KARTUZY M30 25 55 00:45:24 (59)00:28:49 (57) 01:14:13 00:06:20
56 12 Deja Ariel Bez Hamulców MTB Team M30 26 56 00:44:41 (46)00:29:36 (82) 01:14:17 00:06:24
57 179 Rodziewicz Przemysław Białe Czaszki M30 27 57 00:45:03 (54)00:29:26 (77) 01:14:29 00:06:36
58 201 Styn Mateusz LUK-CONNECT RACING TEAM M18 16 58 00:45:15 (57)00:29:19 (74) 01:14:34 00:06:41
59 197 Stelmach Łukasz LUK-CONNECT RACING TEAM M30 28 59 00:45:36 (60)00:29:00 (63) 01:14:35 00:06:42
60 380 Kramp Daniel MTB START KARTUZY Santander M40 12 60 00:45:37 (61)00:29:01 (64) 01:14:38 00:06:45
61 422 Koniarski Maciej Białe Czaszki M30 29 61 00:44:41 (47)00:30:12 (108) 01:14:53 00:07:00
62 153 Lelukiewicz Rafał Toyota Kawisbike Team MTB Słupsk M30 30 62 00:46:38 (72)00:28:36 (54) 01:15:14 00:07:21
63 316 Jasiński Ernest COMPLEX COMPLEX M18 17 63 00:46:00 (63)00:29:14 (72) 01:15:14 00:07:21
64 300 Wiszecki Jakub M16 4 64 00:46:10 (64)00:29:05 (68) 01:15:15 00:07:22
65 140 Piekarski Marcin M18 18 65 00:46:29 (68)00:28:55 (59) 01:15:25 00:07:32
66 104 Ziebura Bartosz Białe Czaszki M30 31 66 00:46:37 (71)00:28:48 (56) 01:15:26 00:07:33
67 255 Maciejewski Sławomir KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK M50 2 67 00:46:27 (66)00:29:00 (62) 01:15:27 00:07:34
68 45 Kamiński Paweł MTB START KARTUZY M40 13 68 00:46:23 (65)00:29:08 (70) 01:15:31 00:07:38
69 72 Kamiński Bartłomiej Pucka Grupa Rowerowa M30 32 69 00:46:29 (67)00:29:04 (66) 01:15:33 00:07:40
70 266 Paczuła Ireneusz KLIF TEAM Chłapowo M30 33 71 00:47:00 (81)00:28:52 (58) 01:15:52 00:07:59
71 133 Wolski Marek M50 3 70 00:46:44 (74)00:29:08 (69) 01:15:52 00:07:59
72 241 Dalecki Karol Norda Active Team M40 14 72 00:46:53 (78)00:29:02 (65) 01:15:54 00:08:01
73 180 Pilski Wojciech MAMIL M40 15 73 00:46:36 (70)00:29:32 (80) 01:16:08 00:08:15
74 85 Pietrosiuk Michał Białe Czaszki M30 34 75 00:46:50 (75)00:29:20 (76) 01:16:10 00:08:17
75 314 Tymiński Jacek GK STG M40 16 74 00:46:52 (77)00:29:19 (75) 01:16:10 00:08:17
76 339 Mierzicki Jakub MTB Decathlon Rumia M18 19 76 00:46:35 (69)00:29:44 (86) 01:16:19 00:08:26
77 315 Nowak Adam GK STG M30 35 77 00:47:16 (84)00:29:04 (67) 01:16:20 00:08:27
78 160 Kinowski Tomasz Bursztyn Pizza Cycling Team M18 20 78 00:47:25 (88)00:28:59 (61) 01:16:23 00:08:30
79 212 Cebula Krzysztof M40 17 79 00:46:39 (73)00:29:50 (93) 01:16:28 00:08:35
80 374 Patoka Agnieszka ASE TREK GDYNIA K18 1 1 01:16:29 00:08:36
81 43 Leszczyński Andrzej Team Wielki Ptak M40 18 80 00:47:23 (86)00:29:14 (71) 01:16:37 00:08:44
82 119 Skórko Krzysztof M40 19 81 00:47:27 (89)00:29:15 (73) 01:16:42 00:08:49
83 205 Oxley Andrew Białe Czaszki M40 20 82 00:46:51 (76)00:29:56 (95) 01:16:47 00:08:54
84 89 Janczak Sławomir Dream Tri Team M30 36 83 00:47:24 (87)00:29:29 (79) 01:16:52 00:08:59
85 11 Piskorski Paweł Bez Hamulców MTB Team M40 21 84 00:48:03 (96)00:28:56 (60) 01:16:59 00:09:06
86 91 Wanta Łukasz M30 37 85 00:46:55 (80)00:30:05 (104) 01:17:00 00:09:07
87 324 Miszewski Krzysztof Dream Tri Team CTS M30 38 86 00:47:16 (85)00:29:43 (85) 01:17:00 00:09:07
88 200 Krześniak Roman Bart J-BIKE Bart J-BIKE M30 39 87 00:47:15 (83)00:29:45 (89) 01:17:01 00:09:08
89 198 Klawa Tomasz DiverseExtremeTeam M30 40 88 00:47:28 (90)00:29:34 (81) 01:17:02 00:09:09
90 293 Wójtowicz Artur MAJBIKE TEAM M40 22 89 00:47:10 (82)00:30:02 (99) 01:17:12 00:09:19
91 256 Pieper Agnieszka KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK K18 2 2 00:46:54 (79)00:30:24 (114) 01:17:19 00:09:26
92 166 Szczodrowski Piotr Rowersi Cycling Team M18 21 90 00:48:01 (95)00:29:28 (78) 01:17:28 00:09:35
93 88 Korpan Grzegorz M40 23 91 00:47:33 (91)00:29:59 (98) 01:17:31 00:09:38
94 94 Riebandt Sławomir M30 41 92 00:45:45 (62)00:31:48 (152) 01:17:33 00:09:40
95 318 Melzer Bartosz M40 24 93 00:47:35 (92)00:30:14 (109) 01:17:49 00:09:56
96 254 Krawczyk Marcin KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK M18 22 95 00:50:47 (145)00:27:19 (27) 01:18:07 00:10:14
97 413 Skowroński Tadeusz Tadeo Karate M50 4 94 00:48:14 (100)00:29:52 (94) 01:18:07 00:10:14
98 294 Tomaszewski Tomasz Toyota Kawisbike Team MTB Słupsk M30 42 96 00:48:22 (104)00:29:45 (90) 01:18:08 00:10:15
99 150 Orzechowski Alan M18 23 97 00:48:04 (97)00:30:05 (103) 01:18:09 00:10:16
100 350 Markowski Dariusz Rack Team MTB M30 43 98 00:48:08 (99)00:30:02 (100) 01:18:10 00:10:17
101 47 Florczuk Marek M30 44 99 00:48:07 (98)00:30:04 (102) 01:18:11 00:10:18
102 252 Nierzwicki Piotr Bart J-BIKE M30 45 100 00:48:15 (101)00:29:58 (96) 01:18:13 00:10:20
103 42 Ludwikowski Arkadiusz Rack Team MTB M40 25 101 00:48:24 (105)00:30:12 (107) 01:18:36 00:10:43
104 142 Lange Tomasz Rack Team MTB M40 26 102 00:48:21 (103)00:30:18 (110) 01:18:39 00:10:46
105 105 Zalewski Mirosław M40 27 103 00:48:16 (102)00:30:25 (117) 01:18:41 00:10:48
106 366 Janczarska Marzena K40 1 4 00:48:53 (111)00:29:50 (92) 01:18:43 00:10:50
107 172 Śliwińska Natalia GKS Cartusia Kartuzy K16 1 3 00:48:56 (112)00:29:47 (91) 01:18:43 00:10:50
108 377 Grzelak Kacper M18 24 104 00:48:24 (106)00:30:19 (112) 01:18:43 00:10:50
109 173 Śliwiński Dariusz Team Wielki Ptak M40 28 105 00:49:00 (115)00:29:44 (88) 01:18:44 00:10:51
110 410 Janczarski Maks M40 29 106 00:49:08 (121)00:29:37 (83) 01:18:46 00:10:53
111 68 Oglęcki Radosław TrejRent M30 46 107 00:47:37 (93)00:31:12 (142) 01:18:49 00:10:56
112 19 Turowski Marcin WmordeWind M30 47 108 00:48:00 (94)00:31:10 (141) 01:19:10 00:11:17
113 32 Wójcik Piotr Team Wielki Ptak M30 48 109 00:49:01 (116)00:30:11 (106) 01:19:11 00:11:18
114 258 Bibliw Marek KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK M30 49 110 00:49:12 (122)00:30:10 (105) 01:19:22 00:11:29
115 213 Cebula Justyna GKS Cartusia Kartuzy K16 2 5 00:49:25 (124)00:29:58 (97) 01:19:23 00:11:30
116 195 Wróblewski Rafał M40 30 111 00:49:46 (132)00:29:44 (87) 01:19:29 00:11:36
117 5 Gurzyńska Kamila SARA WORKWEAR WHEEL BROTHERS RACING Kamila Gurzyńska K30 1 6 00:48:35 (107)00:30:55 (132) 01:19:30 00:11:37
118 226 Cieślak Robert MAJBIKE TEAM M30 50 112 00:49:07 (120)00:30:24 (115) 01:19:32 00:11:39
119 326 Więckowski Marcin PROMATHEMATICA M40 31 113 00:48:38 (108)00:30:57 (133) 01:19:35 00:11:42
120 240 Skałecki Tomasz Norda Active Team M40 32 114 00:48:59 (114)00:30:36 (121) 01:19:35 00:11:42
121 356 Kłos Dawid Team MX Skórcz M30 51 115 00:48:58 (113)00:30:43 (127) 01:19:41 00:11:48
122 143 Rybakowicz Marek M18 25 116 00:49:06 (118)00:30:37 (122) 01:19:43 00:11:50
123 383 Mielewczyk Łukasz MTB Start Santander M30 52 117 00:49:29 (125)00:30:18 (111) 01:19:48 00:11:55
124 76 Wasilewski Krzysztof 7N M40 33 118 00:49:34 (126)00:30:20 (113) 01:19:54 00:12:01
125 333 Kolatowski Tomasz M40 34 119 00:49:14 (123)00:30:40 (125) 01:19:55 00:12:02
126 46 Pakula Marcin PAKULA Team Ania Pakula Team M40 35 120 00:48:50 (110)00:31:08 (139) 01:19:58 00:12:05
127 132 Górny Bartłomiej Saint-Gobain SQUAD M30 53 121 00:48:43 (109)00:31:34 (150) 01:20:17 00:12:24
128 69 Lemański Sławomir Dre Rowery M30 54 122 00:49:40 (127)00:30:38 (124) 01:20:18 00:12:25
129 416 Grzebyta Mateusz MTB START KARTUZY M30 55 123 00:49:54 (134)00:30:45 (128) 01:20:39 00:12:46
130 270 Gorazdowski Marcin KLIF TEAM Chłapowo KLIF TEAM Chłapowo M40 36 124 00:49:56 (135)00:30:50 (130) 01:20:46 00:12:53
131 87 Gaca Marek Team Wielki Ptak M30 56 125 00:49:52 (133)00:31:07 (138) 01:20:59 00:13:06
132 418 Turek Karol KLIF TEAM Chłapowo M30 57 127 00:49:05 (117)00:31:58 (162) 01:21:03 00:13:10
133 354 Kobiela Marcin Rowersi Cycling Team M18 26 126 00:49:43 (130)00:31:20 (145) 01:21:03 00:13:10
134 51 Andrejczuk Adam Chojnice M40 37 128 00:50:12 (138)00:30:54 (131) 01:21:06 00:13:13
135 97 Ciesielski Krzysztof M40 38 129 00:49:06 (119)00:32:04 (165) 01:21:10 00:13:17
136 14 Wunsch Piotr BIURO RACHUNKOWE EURO w LUZINIE M40 39 130 00:49:42 (129)00:31:29 (147) 01:21:11 00:13:18
137 174 Biedunkiewicz Robert solarium KIKADA M40 40 131 00:50:42 (142)00:30:30 (118) 01:21:12 00:13:19
138 370 Głowacka Urszula Beko K30 2 7 00:50:13 (139)00:31:01 (136) 01:21:15 00:13:22
139 395 Łabędzki Radosław MTB Decathlon Rumia M18 27 132 00:50:55 (150)00:30:31 (119) 01:21:26 00:13:33
140 211 Łużyński Bartosz MTB Decathlon Rumia M18 28 133 00:50:54 (149)00:30:33 (120) 01:21:27 00:13:34
141 53 Hoge Krystian Pucka Grupa Rowerowa M30 58 134 00:50:20 (141)00:31:15 (144) 01:21:35 00:13:42
142 404 Konkol Tomasz Rowerowe Kaszuby Rowerowe Kaszuby M40 41 135 00:51:32 (156)00:30:04 (101) 01:21:35 00:13:42
143 390 Goyke Krzysztof M18 29 136 00:49:45 (131)00:31:58 (163) 01:21:44 00:13:51
144 409 Łucki Michał Norda Active Team M30 59 137 00:49:41 (128)00:32:05 (166) 01:21:46 00:13:53
145 239 Frymark Marcin Norda Active Team M30 60 138 00:51:26 (155)00:30:25 (116) 01:21:51 00:13:58
146 33 Zdrojewski Mateusz M30 61 139 00:50:19 (140)00:31:33 (149) 01:21:52 00:13:59
147 430 Adamek Krzysztof MTB Bytów M30 62 140 00:50:53 (148)00:31:00 (135) 01:21:53 00:14:00
148 144 Dzienisz Janusz ADVA Optical Networking M40 42 141 00:51:01 (151)00:30:58 (134) 01:21:59 00:14:06
149 328 Artsiukevich Vera K18 3 8 00:50:09 (137)00:31:51 (156) 01:22:00 00:14:07
150 99 Zając Maciej Dream Tri Team M30 63 142 00:50:07 (136)00:31:54 (157) 01:22:01 00:14:08
151 437 Kowalski Robert M30 64 143 00:50:51 (147)00:31:21 (146) 01:22:12 00:14:19
152 242 Pomieczyński Patryk Norda Active Team M30 65 144 00:51:24 (154)00:31:07 (137) 01:22:31 00:14:38
153 365 Mielewczyk Michał M40 43 145 00:50:44 (143)00:31:56 (159) 01:22:41 00:14:48
154 227 Gafka Waldemar MAJBIKE TEAM M40 44 146 00:52:11 (167)00:30:38 (123) 01:22:48 00:14:55
155 285 Juszkiewicz Jarosław Schibsted Tech Polska M30 66 147 00:52:13 (168)00:30:41 (126) 01:22:54 00:15:01
156 50 Malesinski Kacper M18 30 148 00:50:51 (146)00:32:08 (167) 01:22:59 00:15:06
157 145 Banaszak Tomasz Banana Team M30 67 149 00:51:47 (159)00:31:13 (143) 01:23:00 00:15:07
158 92 Walczak Paweł M40 45 150 00:51:38 (157)00:31:29 (148) 01:23:07 00:15:14
159 49 Styczewski Tomasz 4 FUN TEAM M30 68 151 00:51:11 (152)00:31:57 (160) 01:23:08 00:15:15
160 54 Fuczko Marek M50 5 152 00:52:02 (164)00:31:08 (140) 01:23:10 00:15:17
161 243 Wojewoda Adam Norda Active Team M40 46 153 00:52:21 (170)00:30:49 (129) 01:23:10 00:15:17
162 23 Joskowska Iwona LUK-CONNECT RACING TEAM K40 2 9 00:50:47 (144)00:32:38 (174) 01:23:25 00:15:32
163 267 Mielewczyk Rafał KLIF TEAM Chłapowo M16 5 154 00:52:03 (165)00:31:42 (151) 01:23:46 00:15:53
164 152 Bilicki Miłosz SARA WORKWEAR WHEEL BROTHERS RACING M30 69 155 00:51:59 (163)00:31:50 (154) 01:23:49 00:15:56
165 181 Bork Rafał M30 71 157 00:51:43 (158)00:32:16 (170) 01:23:59 00:16:06
166 387 Florek Marcin LABOSPORT Team M30 70 156 01:23:59 00:16:06
167 360 Labuda Łukasz MTB START KARTUZY Santader Bank Polska M40 47 158 00:51:59 (162)00:32:01 (164) 01:24:00 00:16:07
168 146 Jurczyk Piotr Team MX Skórcz M40 48 159 00:51:23 (153)00:32:57 (185) 01:24:20 00:16:27
169 147 Gurzyński Mateusz SARA WORKWEAR WHEEL BROTHERS RACING Mateusz Gurzyński M30 72 160 00:52:08 (166)00:32:37 (172) 01:24:46 00:16:53
170 250 Lesner Michał M30 73 162 00:51:49 (160)00:32:57 (184) 01:24:46 00:16:53
171 96 Szymanek Marcin M40 49 161 00:51:58 (161)00:32:48 (179) 01:24:46 00:16:53
172 355 Hillar Jacek Kwidzyn Biega M40 50 163 00:53:00 (177)00:31:50 (153) 01:24:50 00:16:57
173 345 Gbyl Jacek M50 6 164 00:52:46 (174)00:32:11 (169) 01:24:56 00:17:03
174 151 Szczepański Marcin NEVER AGAIN* M30 74 165 00:52:52 (176)00:32:10 (168) 01:25:02 00:17:09
175 75 Szymborski Tomek Bar Wanoga M40 51 166 00:52:35 (171)00:32:29 (171) 01:25:04 00:17:11
176 21 Chamerski Marcin M40 52 167 00:52:40 (173)00:32:37 (173) 01:25:16 00:17:23
177 167 Borowiecki Dariusz M40 53 168 00:53:29 (182)00:31:58 (161) 01:25:27 00:17:34
178 110 Kwiecień Przemysław M30 75 169 00:52:16 (169)00:33:15 (188) 01:25:32 00:17:39
179 171 Wrzochalski Robert Tridea Team M40 54 170 00:53:39 (186)00:31:55 (158) 01:25:34 00:17:41
180 363 Machowska Justyna VO2max MTB Team K30 3 10 00:52:50 (175)00:32:52 (181) 01:25:41 00:17:48
181 63 Cieśliński Grzegorz P.H.U. Tel-Marol Grzegorz Cieśliński P.H.U. Tel-Marol Grzegorz Cieśliński M40 55 171 00:52:39 (172)00:33:23 (191) 01:26:02 00:18:09
182 287 Laskowski Grzegorz Rowerowe Kaszuby M40 56 172 00:53:41 (188)00:32:42 (175) 01:26:23 00:18:30
183 309 Roppel Rafał Rafos Solutions M30 76 173 00:53:44 (189)00:32:42 (176) 01:26:26 00:18:33
184 57 Kolka Zbigniew Tob Bramy Hormann M50 7 174 00:53:34 (184)00:32:56 (183) 01:26:30 00:18:37
185 149 Szydłowski Maciej M30 77 175 00:53:04 (178)00:33:37 (196) 01:26:41 00:18:48
186 115 Suchenia Piotr runpassion.pl team M30 78 176 00:54:01 (192)00:32:42 (177) 01:26:43 00:18:50
187 230 Modlińska Beata MAJBIKE TEAM K40 3 11 00:53:40 (187)00:33:18 (189) 01:26:58 00:19:05
188 31 Talaśka Jakub M30 79 177 00:54:14 (193)00:32:45 (178) 01:27:00 00:19:07
189 396 Romanowska Agnieszka MAJBIKE TEAM / Decathlon Rumia K40 4 12 00:54:14 (194)00:32:51 (180) 01:27:05 00:19:12
190 320 Szulc Marcin M40 57 178 00:53:23 (181)00:33:46 (198) 01:27:09 00:19:16
191 24 Kucharski Bartosz Team Wielki Ptak na chwilę ;-) M40 58 179 00:54:19 (197)00:32:54 (182) 01:27:13 00:19:20
192 156 Skąpski Jacek GAZELA Sopot M60 1 180 00:53:19 (180)00:34:03 (200) 01:27:22 00:19:29
193 311 Dunda Daniel GK STG M40 59 181 00:53:30 (183)00:34:03 (202) 01:27:33 00:19:40
194 83 Puzdrowski Rafał Moto Bus Serwis Rafał Puzdrowski Rafał Puzdrowski M40 60 182 00:54:23 (199)00:33:12 (187) 01:27:35 00:19:42
195 59 Brzeźnicki Tomasz TIM-COMPLEX M40 61 183 00:53:38 (185)00:34:03 (201) 01:27:41 00:19:48
196 41 Rytel Wojciech CTS - Czaja Training System M60 2 184 00:54:21 (198)00:33:26 (193) 01:27:48 00:19:55
197 403 Krefta Jan M50 8 185 00:54:17 (195)00:33:37 (195) 01:27:54 00:20:01
198 376 Gradulewski Mariusz M30 80 186 00:54:27 (201)00:33:31 (194) 01:27:58 00:20:05
199 353 Groth Wojciech MTB START TREC KARTUZY SANTANDER M18 31 187 00:54:53 (205)00:33:19 (190) 01:28:13 00:20:20
200 129 Jurga Maciej Toyota Kawisbike Team MTB Słupsk M30 81 188 00:54:00 (191)00:34:20 (208) 01:28:20 00:20:27
201 238 Leszczyński Dariusz Norda Active Team M40 62 189 00:53:55 (190)00:34:31 (213) 01:28:26 00:20:33
202 400 Kospał Pawłowski Łukasz LOTOS Running Team M30 82 190 00:53:11 (179)00:35:17 (225) 01:28:28 00:20:35
203 439 Ligenza Zbigniew Dream Tri Team M40 63 191 00:56:39 (229)00:31:50 (155) 01:28:29 00:20:36
204 225 Felchner Jan MTB Decathlon Rumia M18 32 192 00:55:17 (209)00:33:23 (192) 01:28:40 00:20:47
205 48 Alisz Piotr CERATIZIT WNT M40 64 193 00:54:37 (204)00:34:22 (209) 01:28:58 00:21:05
206 39 Kaszubowska-Teofilak Justyna Norda Active Team K30 4 13 00:54:25 (200)00:34:45 (216) 01:29:09 00:21:16
207 275 Kuchnowski Henryk LUK-CONNECT RACING TEAM M40 65 194 00:55:23 (212)00:33:51 (199) 01:29:14 00:21:21
208 411 Pietras Tomasz MTB Start Santander M30 83 195 00:54:17 (196)00:34:57 (217) 01:29:14 00:21:21
209 369 Maciejewski Bartosz M30 84 196 00:55:09 (208)00:34:18 (207) 01:29:27 00:21:34
210 61 Groblewski Cezary M18 33 197 00:55:25 (213)00:34:06 (203) 01:29:31 00:21:38
211 330 Tyszkiewicz Jerzy M60 3 199 00:55:20 (210)00:34:12 (206) 01:29:32 00:21:39
212 364 Pozanski Tomasz Psiebiegi M30 85 198 00:56:27 (225)00:33:05 (186) 01:29:32 00:21:39
213 352 Bogdziewicz Eugeniusz NEXUS Team M70 1 200 00:55:07 (207)00:34:25 (210) 01:29:33 00:21:40
214 246 Naczk Marcin Norda Active Team M40 66 201 00:54:28 (202)00:35:11 (224) 01:29:39 00:21:46
215 393 Baske Krzysztof Hydroaktywni Hydroaktywni M40 67 202 00:54:36 (203)00:35:07 (219) 01:29:42 00:21:49
216 28 Świeczkowski Łukasz M30 86 203 00:56:16 (220)00:33:43 (197) 01:29:59 00:22:06
217 361 Dominiecki Tomasz M30 87 204 00:54:58 (206)00:35:10 (222) 01:30:08 00:22:15
218 118 Rychlik Piotr Air-Net Air-Net Sp. z o.o. M30 88 205 00:55:59 (217)00:34:11 (205) 01:30:10 00:22:17
219 372 Kolenda Tomasz M30 89 206 00:55:31 (214)00:35:10 (223) 01:30:41 00:22:48
220 284 Sojecki Rafał Schibsted Tech Polska M18 34 207 00:56:20 (222)00:34:26 (211) 01:30:46 00:22:53
221 98 Kacmajor Tomasz M30 90 208 00:55:40 (215)00:35:08 (221) 01:30:48 00:22:55
222 158 Szempliński Marek M18 35 209 00:56:26 (224)00:34:30 (212) 01:30:56 00:23:03
223 184 Zielinski Maciej M30 91 210 00:56:37 (228)00:34:31 (214) 01:31:08 00:23:15
224 420 Świerczyński Michał Dream Tri Team M30 92 211 00:56:12 (218)00:34:59 (218) 01:31:11 00:23:18
225 253 Kamionka Klaudia KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK K18 4 14 00:56:28 (226)00:34:45 (215) 01:31:13 00:23:20
226 303 Drzazga Andrzej brzoskadrzazga.pl M50 9 212 00:56:17 (221)00:35:07 (220) 01:31:25 00:23:32
227 93 Woźniak Michal M30 93 213 00:55:23 (211)00:36:13 (234) 01:31:37 00:23:44
228 237 Ciok Kasia Norda Active Team K40 5 15 00:55:40 (216)00:36:08 (232) 01:31:48 00:23:55
229 124 Kaźmierczak Krzysztof M40 68 214 00:56:24 (223)00:35:34 (228) 01:31:58 00:24:05
230 27 Trzebiatowska Aldona Team Wielki Ptak K40 6 16 00:56:34 (227)00:35:32 (227) 01:32:07 00:24:14
231 113 Grajczak Adrian M30 94 215 00:56:13 (219)00:36:18 (237) 01:32:31 00:24:38
232 359 Kudela Magdalena MTB START KARTUZY K30 5 17 00:57:45 (232)00:35:21 (226) 01:33:06 00:25:13
233 358 Lewandowska Natalia MTB START KARTUZY K40 7 18 00:57:43 (231)00:35:38 (230) 01:33:21 00:25:28
234 286 Lewandowski Robert Rowerowe Kaszuby M40 69 216 00:57:46 (233)00:35:35 (229) 01:33:21 00:25:28
235 191 Atraszkiewicz Olga K40 8 19 00:59:25 (247)00:34:07 (204) 01:33:32 00:25:39
236 178 Ambroziak Krzysztof Autopay Sports Team M40 70 217 00:57:18 (230)00:36:49 (242) 01:34:08 00:26:15
237 283 Borcowski Janusz weterynek.pl/Bike U Up M50 10 218 00:58:08 (235)00:36:19 (238) 01:34:27 00:26:34
238 435 Zielonka Tadeusz M50 11 219 00:58:18 (237)00:36:13 (235) 01:34:31 00:26:38
239 138 Strawa Jakub M40 71 220 00:58:59 (242)00:35:44 (231) 01:34:43 00:26:50
240 278 Glinkowski Jerzy CTS - CzajaTrainingSystem M50 12 221 00:58:40 (240)00:36:12 (233) 01:34:52 00:26:59
241 392 Romanik Mariusz KLIF TEAM Chłapowo M40 72 222 00:58:17 (236)00:36:58 (244) 01:35:15 00:27:22
242 169 Łopaciuk Grzegorz M50 13 223 00:59:07 (244)00:36:24 (239) 01:35:31 00:27:38
243 389 Chyczewska Katarzyna K30 6 20 00:58:39 (239)00:37:00 (245) 01:35:39 00:27:46
244 341 Rzepiński Grzegorz M40 73 224 00:58:36 (238)00:37:10 (248) 01:35:46 00:27:53
245 398 Kowalska Agnieszka UKS Tri Team Rumia K18 5 21 00:58:58 (241)00:36:56 (243) 01:35:53 00:28:00
246 134 Dajek Janusz Flash Team M50 14 225 00:59:04 (243)00:37:10 (247) 01:36:14 00:28:21
247 282 Niwiński Paweł M40 74 226 00:59:17 (246)00:37:30 (249) 01:36:47 00:28:54
248 232 Grzyb Grzegorz Norda Active Team M40 75 227 00:57:51 (234)00:39:22 (264) 01:37:14 00:29:21
249 379 Formella Filip MTB START KARTUZY SANTANDER M50 15 228 00:59:32 (248)00:37:42 (253) 01:37:14 00:29:21
250 122 Chwiołka Tomasz M40 76 229 00:59:11 (245)00:38:04 (258) 01:37:15 00:29:22
251 295 Niewczas Piotr M40 77 230 01:00:40 (256)00:36:39 (241) 01:37:19 00:29:26
252 81 Miszewski Grzegorz M18 36 231 00:59:35 (249)00:37:55 (255) 01:37:30 00:29:37
253 157 Zalewski Witold Hydroaktywni M40 78 232 01:00:01 (252)00:37:36 (251) 01:37:38 00:29:45
254 215 Fijołek Jarek opony3miasto.pl M40 79 233 01:01:28 (257)00:36:25 (240) 01:37:53 00:30:00
255 427 Dobrolinska Dorota Team Wielki Ptak K40 9 22 00:59:37 (250)00:38:18 (259) 01:37:55 00:30:02
256 67 Malek Marcin M30 95 234 01:00:09 (253)00:37:55 (256) 01:38:04 00:30:11
257 436 Zielinski Karol M30 96 235 01:00:29 (255)00:37:40 (252) 01:38:09 00:30:16
258 154 Jereczek Patryk M18 37 236 01:00:21 (254)00:38:02 (257) 01:38:23 00:30:30
259 123 Frąckiewicz Iwona K50 1 23 01:02:32 (260)00:36:14 (236) 01:38:46 00:30:53
260 109 Kasperski Jacek Gdynia M60 4 237 01:02:18 (259)00:38:24 (260) 01:40:41 00:32:48
261 417 Pietras Anthony M30 97 238 00:59:46 (251)00:41:06 (273) 01:40:52 00:32:59
262 280 Michałowski Miłosz MichałowskiTeam M16 6 239 01:04:20 (264)00:37:05 (246) 01:41:25 00:33:32
263 306 Kruszyński Krzysztof M18 38 240 01:03:00 (261)00:38:31 (262) 01:41:31 00:33:38
264 371 Argalski Grzegorz M40 80 241 01:03:58 (262)00:38:39 (263) 01:42:37 00:34:44
265 277 Nowak Mateusz M16 7 242 01:01:38 (258)00:41:26 (275) 01:43:03 00:35:10
266 381 Czerniawski Piotr M50 16 243 01:06:02 (267)00:37:32 (250) 01:43:34 00:35:41
267 78 Jastrzębski Marcin Deceuninck Quick Step M40 81 244 01:04:16 (263)00:39:26 (266) 01:43:42 00:35:49
268 397 Kozłowski Marcin MTB Decathlon Rumia M40 82 245 01:06:02 (268)00:37:46 (254) 01:43:48 00:35:55
269 223 Rakszawski Wojciech Intel Technology Poland M30 98 246 01:06:14 (270)00:38:25 (261) 01:44:39 00:36:46
270 272 Szymczycha Zbigniew ZAJAZD KORONA TEAM M60 5 247 01:05:19 (265)00:39:32 (267) 01:44:52 00:36:59
271 196 Twardy Remigiusz M30 99 248 01:05:30 (266)00:40:59 (270) 01:46:29 00:38:36
272 399 Świerzyński Robert M40 83 249 01:06:46 (271)00:40:49 (269) 01:47:35 00:39:42
273 235 Rompczyk Wojciech Norda Active Team M50 17 250 01:08:53 (276)00:39:26 (265) 01:48:19 00:40:26
274 336 Cygert Andrzej www.pomozprzemkowi.pl M40 84 251 01:06:10 (269)00:42:54 (277) 01:49:04 00:41:11
275 15 Buczyńska Joanna VO2max MTB Team K40 10 24 01:08:11 (274)00:41:03 (271) 01:49:14 00:41:21
276 402 Kukawka Agnieszka Norda Active Team K40 11 25 01:08:10 (273)00:41:05 (272) 01:49:15 00:41:22
277 100 Andrejańczyk Szymon M30 100 252 01:08:53 (275)00:40:47 (268) 01:49:40 00:41:47
278 161 Janowski Wojciech M18 39 253 01:06:56 (272)00:43:13 (278) 01:50:09 00:42:16
279 229 Speruda Adam Punisher DOBRA KAWA M30 101 254 01:09:55 (279)00:41:14 (274) 01:51:10 00:43:17
280 347 Jasińska Paulina COMPLEX K18 6 26 01:09:42 (277)00:43:14 (279) 01:52:56 00:45:03
281 405 Darnowska Karolina 2KD K18 7 27 01:09:57 (280)00:43:41 (282) 01:53:39 00:45:46
282 406 Lica Kamil 2KD M18 40 255 01:09:50 (278)00:43:49 (283) 01:53:39 00:45:46
283 432 Borowicz Marcin M30 102 256 01:13:17 (281)00:44:18 (284) 01:57:35 00:49:42
284 305 Kusio Bartosz M30 103 257 01:16:53 (287)00:41:28 (276) 01:58:22 00:50:29
285 310 Marczyk Roman M30 104 258 01:16:04 (285)00:43:19 (280) 01:59:24 00:51:31
286 17 Galek Tomasz Ten TeGes Team M30 105 259 01:13:54 (283)00:46:13 (285) 03:00:07 01:52:14
287 431 Galek Gustaw Ten TeGes Team M70 2 260 01:13:50 (282)00:46:19 (286) 03:00:09 01:52:16
288 190 Orłowska Agata Jeppesen Poland K30 7 28 01:14:34 (284)00:47:10 (287) 03:01:44 01:53:51
289 433 Szymański Tomasz M40 85 261 01:16:16 (286)00:49:55 (288) 03:06:12 01:58:19
290 204 Adamski Krzysztof WYMIATACZE M30 106 262 01:26:58 (289)00:43:34 (281) 03:10:31 02:02:38
291 434 Tokmina Aleksander OMIECZYNSKI ROWEREK ZAJAZD KORONA TEAM M60 6 263 01:26:57 (288)00:50:34 (289) 03:17:31 02:09:38
292 65 Komsta Artur BAU-MAR Brothers M40 DNS
293 4 Rzeszutek Tomasz KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK M18 DNF
294 13 Kasal Jakub Bez Hamulców MTB Team M30 DNS
295 20 Chamerski Szymon M16 DNS
296 22 Treselj Marin M30 DNS
297 29 Maroszczyk Maciej M18 DNS
298 30 Wołodkiewicz Bartosz M30 DNS
299 34 Jelinek Andrzej TKF.PL M40 DNS
300 36 Machnikowski Marek Pan M50 DNS
301 37 Ziółkowski Bogumił M30 DNS
302 56 Miłosz Krzysztof MK GIANT Racing Team M30 DNS
303 62 Degórski Marcin D3Team M30 DNS
304 71 Sienkiewicz Patryk Dream Tri Team M40 DNS
305 77 Dusiński Krzysztof runREM M40 DNS
306 86 Naczk Bartosz NEXUS Team M30 DNS
307 107 Kasprzak Kuba M18 DNS
308 116 Zajączkowski Michał M40 DNS
309 120 Płonka Mateusz trek Fabrykarowerów.com M30 DNS
310 127 Świątek Marcin Biegaj z Dziekanem M30 DNS
311 135 Bochenek Piotr M40 86 264 01:31:17 (290)01:48:11 (290) 03:19:31 02:11:38
312 155 Brzegowy Jarosław SRS Szczecinek M40 DNS
313 183 Mielczarek Krzysztof Triathlon Szczecinek M40 DNS
314 210 Ceynowa Daria K18 DNS
315 216 Baranowski Mateusz M18 DNS
316 220 Hościło Tomasz Intel Technology Poland M18 DNS
317 228 Lewiński Marcin MAJBIKE TEAM M40 DNS
318 234 Żuczek Arkadiusz Norda Active Team M40 DNS
319 244 Mosa Krzysztof Norda Active Team M30 DNS
320 245 Cierliński Bartosz Norda Active Team M30 DNS
321 265 Dietrich Dawid KLIF TEAM Chłapowo M30 DNS
322 269 Piepka Sławomir KLIF TEAM Chłapowo M40 DNF
323 276 Kurzyński Piotr Federal-Mogul Race Team M50 DNS
324 322 Daniel Bartosz M30 DNF
325 337 Osowicki Krzysztof M30 DNS
326 340 Żmudzki Paweł LZKA Wataha Lębork M18 DNS
327 385 Furmanek Slawomir MTB START KARTUZY M40 DNS
328 391 Ogrodowska Małgorzata 3life team K30 DNS
329 424 Pawłowski Jan VeloGD M30 DNS
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon