Garmin MTB Series Rumia 2019 - dystans Mini (25 km) - edycja jesienna - results

2019-10-06 11:00 www.mtbseries.pl

M‑ce Nr Nazwisko i imię Klub Kat. M‑ce
w kat.
M‑ce
wg płci
0-15km 15-27km Czas końcowy Strata
1 1 Ciba Damian TA KO Team M30 1 1 00:40:34 (1)00:30:39 (1) 01:11:12
2 262 Ostajewski Gustaw KLIF TEAM Chłapowo M16 1 2 00:41:23 (3)00:31:43 (2) 01:13:06 00:01:54
3 289 Bojarczak Dawid Beko M18 1 3 00:41:10 (2)00:32:05 (3) 01:13:15 00:02:03
4 438 Krzywiel Mariusz Rowerowe Przymorze M40 1 4 00:42:50 (4)00:32:52 (5) 01:15:43 00:04:31
5 260 Potrykus Filip KLIF TEAM Chłapowo M18 2 5 00:43:25 (6)00:32:30 (4) 01:15:55 00:04:43
6 82 Kwaśniewski Łukasz Team MX Skórcz M18 3 6 00:43:31 (7)00:33:35 (8) 01:17:06 00:05:54
7 290 Bojarczak Michał Beko M40 2 7 00:42:53 (5)00:34:17 (18) 01:17:11 00:05:59
8 185 Podgórski Grzegorz Cyklo Kwidzyn M18 4 8 00:44:15 (9)00:33:38 (9) 01:17:53 00:06:41
9 440 Strzyżewski Tomasz KLIF TEAM Chłapowo M16 2 9 00:44:17 (11)00:33:49 (11) 01:18:06 00:06:54
10 44 Kłos Tomasz Team MX Skórcz M30 2 10 00:44:16 (10)00:34:12 (15) 01:18:28 00:07:16
11 274 Stupieńko Grzegorz M30 3 11 00:44:24 (14)00:34:06 (13) 01:18:30 00:07:18
12 261 Wilczyński Michał KLIF TEAM Chłapowo M30 4 12 00:44:17 (12)00:34:14 (16) 01:18:31 00:07:19
13 248 Mrozowicz Cezary NEXUS Team M40 3 13 00:45:08 (20)00:33:25 (6) 01:18:33 00:07:21
14 384 Kobyliński Szymon NS Bikes / Rondo 7ANNA M40 4 14 00:45:08 (19)00:33:27 (7) 01:18:34 00:07:22
15 73 Hoge Rafał Pucka Grupa Rowerowa M30 5 15 00:45:09 (21)00:33:42 (10) 01:18:50 00:07:38
16 292 Gruszecki Damian Dream Tri Team M30 6 16 00:44:55 (16)00:34:10 (14) 01:19:05 00:07:53
17 264 Jaffke Gracjan KLIF TEAM Chłapowo M18 5 17 00:44:45 (15)00:34:23 (20) 01:19:08 00:07:56
18 66 Zasada Grzegorz UKS Tri-Team Rumia M40 5 18 00:45:18 (22)00:33:53 (12) 01:19:12 00:08:00
19 128 Raasz Paweł M30 7 19 00:45:05 (17)00:34:17 (19) 01:19:22 00:08:10
20 55 Wiczling Patryk Rowersi Cycling Team M18 6 20 00:44:18 (13)00:35:20 (25) 01:19:38 00:08:26
21 259 Marzejon Mikołaj KLIF TEAM Chłapowo M18 7 21 00:45:57 (24)00:34:15 (17) 01:20:12 00:09:00
22 312 Rozkocha Michał GK STG M16 3 22 00:45:07 (18)00:35:17 (24) 01:20:24 00:09:12
23 233 Lewandowski Patryk Norda Active Team M18 8 23 00:46:25 (26)00:34:37 (21) 01:21:02 00:09:50
24 203 Opielewicz Mateusz MrBike.pl Team M18 9 24 00:46:13 (25)00:34:51 (23) 01:21:03 00:09:51
25 186 Czernialis Rimas HutchisonPorts Gdynia Team M40 6 25 00:44:10 (8)00:37:40 (56) 01:21:50 00:10:38
26 52 Machowski Dawid VO2max MTB Team M30 8 26 00:47:12 (32)00:34:39 (22) 01:21:50 00:10:38
27 162 Torzewski Jacek AMSports Bydgoszcz MTB TEAM M40 7 27 00:46:27 (28)00:35:44 (29) 01:22:11 00:10:59
28 26 Feldzensztajn Artur M18 10 28 00:46:53 (30)00:35:48 (30) 01:22:41 00:11:29
29 112 Leszczyński Adam Toyota Kawisbike Team MTB Słupsk M30 9 29 00:47:14 (34)00:35:38 (27) 01:22:52 00:11:40
30 301 Wiszecki Adam GIPSBUD M40 8 30 00:47:13 (33)00:35:39 (28) 01:22:53 00:11:41
31 218 Gerka Grzegorz Intel Technology Poland M30 10 31 00:47:30 (39)00:35:24 (26) 01:22:54 00:11:42
32 18 Wielicki Tomek M40 9 32 00:47:09 (31)00:35:52 (31) 01:23:01 00:11:49
33 214 Galicki Bartek MTB KWIDZYN TEAM M30 11 35 00:46:46 (29)00:36:41 (44) 01:23:27 00:12:15
34 236 Woźniak Mateusz Norda Active Team M18 12 34 00:47:18 (35)00:36:09 (34) 01:23:27 00:12:15
35 263 Gorazdowski Filip KLIF TEAM Chłapowo M18 11 33 00:45:54 (23)00:37:33 (53) 01:23:27 00:12:15
36 313 Labon Piotr GK STG M30 12 36 00:47:18 (36)00:36:12 (36) 01:23:31 00:12:19
37 38 Bieschke Paweł Bez Hamulców MTB Team M40 10 37 00:47:20 (37)00:36:23 (41) 01:23:42 00:12:30
38 273 Kraśnicki Adam Cycling Planet Cycling Planet M18 13 38 00:47:30 (38)00:36:17 (38) 01:23:47 00:12:35
39 11 Piskorski Paweł Bez Hamulców MTB Team M40 11 39 00:47:36 (40)00:36:23 (40) 01:23:59 00:12:47
40 251 Maćkowiak Piotr M40 12 40 00:47:54 (42)00:36:26 (42) 01:24:20 00:13:08
41 327 Iwoła Remigiusz GDYNIA BLUEMAR M40 13 41 00:48:18 (45)00:36:06 (33) 01:24:24 00:13:12
42 114 Petka Tomasz KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK M18 14 42 00:48:05 (43)00:36:33 (43) 01:24:39 00:13:27
43 269 Piepka Sławomir KLIF TEAM Chłapowo M40 14 43 00:48:29 (47)00:36:20 (39) 01:24:48 00:13:36
44 335 Marszalec Dawid GK STG M30 13 44 00:48:19 (46)00:36:41 (45) 01:25:00 00:13:48
45 40 Teofilak Jacek Norda Active Team M30 14 45 00:48:17 (44)00:36:47 (46) 01:25:04 00:13:52
46 331 Pergoł Karol Bursztyn Pizza Cycling Team M18 15 46 00:47:46 (41)00:37:19 (51) 01:25:05 00:13:53
47 141 Mielewczyk Artur Romet Factory Team M30 15 47 00:49:00 (52)00:36:06 (32) 01:25:05 00:13:53
48 111 Cejmer Łukasz Bez Hamulców MTB Team M30 16 48 00:48:56 (51)00:36:11 (35) 01:25:07 00:13:55
49 410 Janczarski Maks M40 15 49 00:49:03 (56)00:36:17 (37) 01:25:20 00:14:08
50 316 Jasiński Ernest COMPLEX COMPLEX M18 16 50 00:48:31 (48)00:36:49 (47) 01:25:20 00:14:08
51 271 Salzer Jacek KLIF TEAM Chłapowo M30 17 51 00:48:39 (49)00:37:11 (49) 01:25:50 00:14:38
52 254 Krawczyk Marcin KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK M18 17 52 00:48:54 (50)00:37:38 (54) 01:26:32 00:15:20
53 281 Sieroński Marcin www.gammafinanse.pl M30 18 53 00:50:06 (66)00:36:50 (48) 01:26:56 00:15:44
54 300 Wiszecki Jakub M16 4 54 00:49:00 (53)00:37:56 (58) 01:26:57 00:15:45
55 380 Kramp Daniel MTB START KARTUZY Santander M40 16 56 00:49:02 (55)00:37:58 (59) 01:27:00 00:15:48
56 179 Rodziewicz Przemysław Białe Czaszki M30 19 55 00:49:42 (64)00:37:18 (50) 01:27:00 00:15:48
57 382 Korwel Adam MTB START KARTUZY M30 20 57 00:49:22 (59)00:37:39 (55) 01:27:01 00:15:49
58 12 Deja Ariel Bez Hamulców MTB Team M30 21 58 00:49:29 (60)00:37:51 (57) 01:27:21 00:16:09
59 407 Krzemiński Andrzej GK STG M30 22 59 00:49:32 (61)00:38:16 (60) 01:27:48 00:16:36
60 45 Kamiński Paweł MTB START KARTUZY M40 17 60 00:49:00 (54)00:38:50 (68) 01:27:50 00:16:38
61 255 Maciejewski Sławomir KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK M50 1 61 00:49:22 (58)00:38:39 (64) 01:28:00 00:16:48
62 201 Styn Mateusz LUK-CONNECT RACING TEAM M18 18 62 00:50:29 (70)00:37:33 (52) 01:28:03 00:16:51
63 324 Miszewski Krzysztof Dream Tri Team CTS M30 23 63 00:49:20 (57)00:39:16 (78) 01:28:37 00:17:25
64 166 Szczodrowski Piotr Rowersi Cycling Team M18 19 64 00:50:16 (67)00:38:23 (62) 01:28:39 00:17:27
65 16 Gierszewski Sławomir M50 2 65 00:50:36 (72)00:38:20 (61) 01:28:57 00:17:45
66 199 Lis Paweł CTS M40 18 66 00:49:37 (62)00:39:25 (80) 01:29:02 00:17:50
67 458 Gesek Robert M40 19 67 00:49:39 (63)00:39:27 (81) 01:29:06 00:17:54
68 412 Gardzielewski Artur VO2max MTB Team M40 20 68 00:50:17 (68)00:38:59 (71) 01:29:15 00:18:03
69 72 Kamiński Bartłomiej Pucka Grupa Rowerowa M30 24 69 00:50:35 (71)00:38:40 (65) 01:29:15 00:18:03
70 104 Ziebura Bartosz Białe Czaszki M30 25 70 00:50:41 (74)00:38:35 (63) 01:29:16 00:18:04
71 43 Leszczyński Andrzej Team Wielki Ptak M40 21 71 00:50:40 (73)00:38:45 (67) 01:29:25 00:18:13
72 85 Pietrosiuk Michał Białe Czaszki M30 26 72 00:50:42 (75)00:38:54 (70) 01:29:36 00:18:24
73 25 Wilk Michał M30 27 73 00:50:49 (77)00:38:59 (73) 01:29:48 00:18:36
74 153 Lelukiewicz Rafał Toyota Kawisbike Team MTB Słupsk M30 28 75 00:50:45 (76)00:39:07 (74) 01:29:52 00:18:40
75 64 Gotówko Tomasz To Mi Kolarz M40 22 74 00:50:53 (78)00:38:59 (72) 01:29:52 00:18:40
76 288 Nowosielski Paweł Beko M30 29 76 00:50:01 (65)00:39:56 (87) 01:29:57 00:18:45
77 374 Patoka Agnieszka ASE TREK GDYNIA K18 1 1 00:51:14 (85)00:38:44 (66) 01:29:58 00:18:46
78 212 Cebula Krzysztof M40 23 77 00:50:19 (69)00:39:40 (83) 01:29:59 00:18:47
79 318 Melzer Bartosz M40 24 78 00:51:11 (82)00:38:52 (69) 01:30:03 00:18:51
80 339 Mierzicki Jakub MTB Decathlon Rumia M18 20 79 00:51:10 (81)00:39:15 (77) 01:30:25 00:19:13
81 105 Zalewski Mirosław M40 25 80 00:51:56 (90)00:39:12 (75) 01:31:08 00:19:56
82 256 Pieper Agnieszka KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK K18 2 2 00:51:13 (83)00:39:57 (89) 01:31:10 00:19:58
83 68 Oglęcki Radosław TrejRent M30 30 81 00:52:03 (96)00:39:14 (76) 01:31:17 00:20:05
84 142 Lange Tomasz Rack Team MTB M40 26 82 00:51:01 (80)00:40:44 (108) 01:31:44 00:20:32
85 140 Piekarski Marcin M18 21 83 00:50:55 (79)00:40:52 (111) 01:31:47 00:20:35
86 180 Pilski Wojciech MAMIL M40 27 84 00:51:58 (93)00:39:53 (85) 01:31:51 00:20:39
87 47 Florczuk Marek M30 31 85 00:52:07 (97)00:39:45 (84) 01:31:51 00:20:39
88 241 Dalecki Karol Norda Active Team M40 28 86 00:52:35 (106)00:39:17 (79) 01:31:52 00:20:40
89 213 Cebula Justyna GKS Cartusia Kartuzy K16 1 3 00:51:58 (94)00:39:56 (88) 01:31:55 00:20:43
90 173 Śliwiński Dariusz Team Wielki Ptak M40 29 87 00:51:57 (92)00:40:06 (92) 01:32:04 00:20:52
91 172 Śliwińska Natalia GKS Cartusia Kartuzy K16 2 4 00:51:57 (91)00:40:07 (94) 01:32:04 00:20:52
92 200 Krześniak Roman Bart J-BIKE Bart J-BIKE M30 32 88 00:51:53 (89)00:40:20 (98) 01:32:13 00:21:01
93 91 Wanta Łukasz M30 33 89 00:51:46 (87)00:40:32 (102) 01:32:17 00:21:05
94 120 Płonka Mateusz trek Fabrykarowerów.com M30 34 90 00:51:14 (84)00:41:18 (115) 01:32:32 00:21:20
95 231 Łuczkiewicz Jan MAJBIKE TEAM M50 3 91 00:51:42 (86)00:40:51 (110) 01:32:34 00:21:22
96 266 Paczuła Ireneusz KLIF TEAM Chłapowo M30 35 92 00:52:30 (105)00:40:07 (93) 01:32:38 00:21:26
97 42 Ludwikowski Arkadiusz Rack Team MTB M40 30 93 00:52:29 (104)00:40:21 (99) 01:32:50 00:21:38
98 89 Janczak Sławomir Dream Tri Team M30 36 94 00:52:23 (100)00:40:29 (101) 01:32:53 00:21:41
99 388 Borowiecki Bartłomiej M40 31 95 00:53:08 (112)00:39:55 (86) 01:33:03 00:21:51
100 94 Riebandt Sławomir M30 37 96 00:53:00 (110)00:40:04 (91) 01:33:04 00:21:52
101 19 Turowski Marcin WmordeWind M30 38 97 00:52:59 (109)00:40:09 (95) 01:33:08 00:21:56
102 293 Wójtowicz Artur MAJBIKE TEAM M40 32 98 00:52:29 (103)00:40:41 (105) 01:33:10 00:21:58
103 315 Nowak Adam GK STG M30 39 99 00:52:28 (101)00:40:43 (107) 01:33:11 00:21:59
104 119 Skórko Krzysztof M40 33 100 00:53:01 (111)00:40:12 (96) 01:33:13 00:22:01
105 50 Malesinski Kacper M18 22 101 00:52:17 (99)00:41:01 (112) 01:33:18 00:22:06
106 133 Wolski Marek M50 4 102 00:52:59 (108)00:40:34 (103) 01:33:33 00:22:21
107 461 Szczęsny Łukasz VeloLAB M30 40 103 00:51:49 (88)00:42:00 (127) 01:33:48 00:22:36
108 366 Janczarska Marzena K40 1 5 00:52:29 (102)00:41:21 (118) 01:33:50 00:22:38
109 150 Orzechowski Alan M18 23 104 00:53:23 (115)00:40:27 (100) 01:33:50 00:22:38
110 294 Tomaszewski Tomasz Toyota Kawisbike Team MTB Słupsk M30 41 105 00:53:36 (119)00:40:17 (97) 01:33:52 00:22:40
111 121 Tłuszczak Rafał HOTEL CZTERY BRZOZY HOTEL CZTERY BRZOZY M40 34 106 00:52:17 (98)00:41:37 (123) 01:33:54 00:22:42
112 160 Kinowski Tomasz Bursztyn Pizza Cycling Team M18 24 107 00:54:28 (131)00:39:30 (82) 01:33:58 00:22:46
113 462 Olpeter Adam AKJ Kwidzyn M50 5 108 00:53:18 (113)00:40:42 (106) 01:34:00 00:22:48
114 5 Gurzyńska Kamila SARA WORKWEAR WHEEL BROTHERS RACING Kamila Gurzyńska K30 1 6 00:54:11 (128)00:39:59 (90) 01:34:09 00:22:57
115 377 Grzelak Kacper M18 25 109 00:52:55 (107)00:41:20 (116) 01:34:15 00:23:03
116 87 Gaca Marek Team Wielki Ptak M30 42 110 00:53:33 (117)00:40:48 (109) 01:34:21 00:23:09
117 132 Górny Bartłomiej Saint-Gobain SQUAD M30 43 111 00:53:34 (118)00:41:20 (117) 01:34:54 00:23:42
118 163 Torzewski Sebastian AMSports Bydgoszcz MTB TEAM M18 26 112 00:46:26 (27)00:48:32 (214) 01:34:59 00:23:47
119 205 Oxley Andrew Białe Czaszki M40 35 113 00:53:54 (123)00:41:16 (114) 01:35:10 00:23:58
120 252 Nierzwicki Piotr Bart J-BIKE M30 44 114 00:53:21 (114)00:41:50 (125) 01:35:10 00:23:58
121 14 Wunsch Piotr BIURO RACHUNKOWE EURO w LUZINIE M40 36 115 00:53:41 (120)00:41:34 (122) 01:35:15 00:24:03
122 386 Spandowski Piotr M30 45 116 00:54:51 (139)00:40:34 (104) 01:35:25 00:24:13
123 143 Rybakowicz Marek M18 27 117 00:54:07 (125)00:41:22 (119) 01:35:29 00:24:17
124 370 Głowacka Urszula Beko K30 2 7 00:53:31 (116)00:42:01 (128) 01:35:31 00:24:19
125 88 Korpan Grzegorz M40 37 118 00:53:53 (122)00:41:46 (124) 01:35:39 00:24:27
126 409 Łucki Michał Norda Active Team M30 46 119 00:54:07 (124)00:42:05 (130) 01:36:12 00:25:00
127 226 Cieślak Robert MAJBIKE TEAM M30 47 120 00:54:11 (127)00:42:02 (129) 01:36:12 00:25:00
128 32 Wójcik Piotr Team Wielki Ptak M30 48 121 00:52:01 (95)00:44:20 (160) 01:36:21 00:25:09
129 243 Wojewoda Adam Norda Active Team M40 38 122 00:53:48 (121)00:42:36 (136) 01:36:24 00:25:12
130 314 Tymiński Jacek GK STG M40 39 123 00:54:30 (133)00:42:12 (131) 01:36:42 00:25:30
131 258 Bibliw Marek KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK M30 49 124 00:55:35 (149)00:41:10 (113) 01:36:45 00:25:33
132 174 Biedunkiewicz Robert solarium KIKADA M40 40 125 00:54:49 (138)00:42:13 (132) 01:37:02 00:25:50
133 145 Banaszak Tomasz Banana Team M30 50 126 00:54:58 (142)00:42:15 (133) 01:37:13 00:26:01
134 418 Turek Karol KLIF TEAM Chłapowo M30 51 127 00:55:13 (144)00:42:17 (134) 01:37:31 00:26:19
135 285 Juszkiewicz Jarosław Schibsted Tech Polska M30 52 128 00:54:23 (130)00:43:22 (149) 01:37:44 00:26:32
136 53 Hoge Krystian Pucka Grupa Rowerowa M30 53 129 00:55:04 (143)00:42:45 (138) 01:37:48 00:26:36
137 416 Grzebyta Mateusz MTB START KARTUZY M30 54 130 00:54:33 (134)00:43:15 (147) 01:37:49 00:26:37
138 356 Kłos Dawid Team MX Skórcz M30 55 131 00:54:53 (140)00:42:57 (143) 01:37:50 00:26:38
139 345 Gbyl Jacek M50 6 132 00:54:56 (141)00:42:54 (142) 01:37:50 00:26:38
140 383 Mielewczyk Łukasz MTB Start Santander M30 56 133 00:54:39 (135)00:43:14 (146) 01:37:53 00:26:41
141 239 Frymark Marcin Norda Active Team M30 57 134 00:54:48 (137)00:43:10 (145) 01:37:58 00:26:46
142 227 Gafka Waldemar MAJBIKE TEAM M40 41 135 00:56:01 (153)00:41:58 (126) 01:37:59 00:26:47
143 326 Więckowski Marcin PROMATHEMATICA M40 42 136 00:54:28 (132)00:44:14 (158) 01:38:42 00:27:30
144 69 Lemański Sławomir Dre Rowery M30 58 137 00:55:53 (152)00:42:50 (140) 01:38:43 00:27:31
145 189 Wołyński Adrian MTB TELZAS TEAM M30 59 138 00:56:05 (155)00:42:40 (137) 01:38:46 00:27:34
146 211 Łużyński Bartosz MTB Decathlon Rumia M18 28 139 00:57:25 (163)00:41:24 (120) 01:38:49 00:27:37
147 365 Mielewczyk Michał M40 43 140 00:54:09 (126)00:44:41 (164) 01:38:50 00:27:38
148 195 Wróblewski Rafał M40 44 141 00:55:34 (148)00:43:19 (148) 01:38:53 00:27:41
149 395 Łabędzki Radosław MTB Decathlon Rumia M18 29 142 00:57:25 (164)00:41:32 (121) 01:38:56 00:27:44
150 423 Judycki Maciej Kramer S.A. M30 60 143 00:55:41 (150)00:43:45 (152) 01:39:26 00:28:14
151 51 Andrejczuk Adam Chojnice M40 45 144 00:54:41 (136)00:45:05 (171) 01:39:45 00:28:33
152 390 Goyke Krzysztof M18 30 145 00:56:04 (154)00:43:50 (153) 01:39:54 00:28:42
153 448 Krajnik Oskar Klub kolarski Gryf Tczew M18 31 146 00:55:23 (146)00:44:43 (165) 01:40:06 00:28:54
154 23 Joskowska Iwona LUK-CONNECT RACING TEAM K40 2 8 00:55:34 (147)00:44:37 (163) 01:40:11 00:28:59
155 99 Zając Maciej Dream Tri Team M30 61 147 00:55:44 (151)00:44:27 (162) 01:40:11 00:28:59
156 97 Ciesielski Krzysztof M40 46 148 00:56:38 (158)00:43:34 (150) 01:40:11 00:28:59
157 198 Klawa Tomasz DiverseExtremeTeam M30 62 149 00:56:52 (159)00:43:35 (151) 01:40:27 00:29:15
158 242 Pomieczyński Patryk Norda Active Team M30 63 150 00:57:52 (169)00:43:00 (144) 01:40:52 00:29:40
159 49 Styczewski Tomasz 4 FUN TEAM M30 64 151 00:57:59 (170)00:42:54 (141) 01:40:54 00:29:42
160 244 Mosa Krzysztof Norda Active Team M30 65 152 00:55:16 (145)00:45:51 (178) 01:41:06 00:29:54
161 33 Zdrojewski Mateusz M30 66 153 00:58:17 (173)00:42:50 (139) 01:41:07 00:29:55
162 110 Kwiecień Przemysław M30 67 154 00:56:15 (156)00:45:10 (173) 01:41:25 00:30:13
163 267 Mielewczyk Rafał KLIF TEAM Chłapowo M16 5 155 00:57:26 (165)00:44:26 (161) 01:41:52 00:30:40
164 296 Neumann Rafał M30 68 156 00:56:53 (160)00:45:00 (168) 01:41:53 00:30:41
165 447 Blokowska Beata AKJ Kwidzyn K18 3 9 00:57:39 (166)00:44:17 (159) 01:41:56 00:30:44
166 238 Leszczyński Dariusz Norda Active Team M40 47 157 00:57:47 (167)00:44:09 (157) 01:41:56 00:30:44
167 149 Szydłowski Maciej M30 69 158 00:59:36 (191)00:42:21 (135) 01:41:56 00:30:44
168 54 Fuczko Marek M50 7 159 00:58:03 (171)00:44:05 (155) 01:42:09 00:30:57
169 430 Adamek Krzysztof MTB Bytów M30 70 160 00:58:49 (180)00:44:01 (154) 01:42:50 00:31:38
170 351 Popławski Tadeusz weterynek.pl/BIKE U UP/ M50 8 161 00:58:17 (174)00:45:14 (174) 01:43:31 00:32:19
171 437 Kowalski Robert M30 71 162 00:58:20 (175)00:45:20 (175) 01:43:39 00:32:27
172 346 Czarnecki Michał M40 48 163 00:58:40 (177)00:45:00 (167) 01:43:39 00:32:27
173 353 Groth Wojciech MTB START TREC KARTUZY SANTANDER M18 32 164 00:58:42 (178)00:45:04 (169) 01:43:46 00:32:34
174 75 Szymborski Tomek Bar Wanoga M40 49 165 00:58:29 (176)00:45:38 (177) 01:44:07 00:32:55
175 376 Gradulewski Mariusz M30 72 166 00:59:14 (186)00:44:58 (166) 01:44:12 00:33:00
176 425 Marciniuk Adam RADMOR Team M60 1 168 00:58:07 (172)00:46:21 (184) 01:44:28 00:33:16
177 360 Labuda Łukasz MTB START KARTUZY Santader Bank Polska M40 50 167 00:59:24 (189)00:45:05 (170) 01:44:28 00:33:16
178 308 Grenda Piotr MTB TELZAS TEAM MTB TELZAS TEAM M30 73 169 00:58:43 (179)00:45:53 (179) 01:44:36 00:33:24
179 152 Bilicki Miłosz SARA WORKWEAR WHEEL BROTHERS RACING M30 74 170 00:59:11 (183)00:45:32 (176) 01:44:43 00:33:31
180 70 Dziosa Wojciech Cal projekt Cal projekt M30 75 171 01:00:40 (208)00:44:07 (156) 01:44:47 00:33:35
181 317 Pietruszkiewicz Jakub M16 6 172 00:59:49 (197)00:45:07 (172) 01:44:56 00:33:44
182 363 Machowska Justyna VO2max MTB Team K30 3 10 00:59:11 (184)00:46:20 (183) 01:45:31 00:34:19
183 41 Rytel Wojciech CTS - Czaja Training System M60 2 173 00:59:05 (182)00:46:28 (187) 01:45:33 00:34:21
184 167 Borowiecki Dariusz M40 51 174 00:59:47 (196)00:45:59 (180) 01:45:46 00:34:34
185 396 Romanowska Agnieszka MAJBIKE TEAM / Decathlon Rumia K40 3 11 00:59:26 (190)00:46:21 (185) 01:45:47 00:34:35
186 250 Lesner Michał M30 76 175 00:59:13 (185)00:46:44 (191) 01:45:57 00:34:45
187 59 Brzeźnicki Tomasz TIM-COMPLEX M40 52 176 00:57:17 (161)00:48:42 (216) 01:45:59 00:34:47
188 83 Puzdrowski Rafał Moto Bus Serwis Rafał Puzdrowski Rafał Puzdrowski M40 53 177 00:59:21 (188)00:46:40 (190) 01:46:01 00:34:49
189 372 Kolenda Tomasz M30 77 178 00:59:44 (195)00:46:33 (188) 01:46:17 00:35:05
190 24 Kucharski Bartosz Team Wielki Ptak na chwilę ;-) M40 54 179 00:57:19 (162)00:49:03 (221) 01:46:21 00:35:09
191 63 Cieśliński Grzegorz P.H.U. Tel-Marol Grzegorz Cieśliński P.H.U. Tel-Marol Grzegorz Cieśliński M40 55 180 00:59:37 (192)00:46:46 (192) 01:46:23 00:35:11
192 181 Bork Rafał M30 78 181 00:59:50 (198)00:46:33 (189) 01:46:24 00:35:12
193 115 Suchenia Piotr runpassion.pl team M30 79 182 01:00:00 (201)00:46:54 (193) 01:46:54 00:35:42
194 320 Szulc Marcin M40 56 183 00:59:15 (187)00:47:43 (201) 01:46:58 00:35:46
195 21 Chamerski Marcin M40 57 184 00:59:52 (199)00:47:32 (197) 01:47:24 00:36:12
196 107 Kasprzak Kuba M18 33 185 00:58:54 (181)00:48:42 (215) 01:47:36 00:36:24
197 400 Kospał Pawłowski Łukasz LOTOS Running Team M30 80 186 01:00:13 (203)00:47:38 (200) 01:47:51 00:36:39
198 62 Degórski Marcin D3Team M30 81 187 01:00:43 (210)00:47:25 (196) 01:48:08 00:36:56
199 61 Groblewski Cezary M18 34 188 01:01:14 (220)00:46:56 (194) 01:48:10 00:36:58
200 96 Szymanek Marcin M40 58 189 01:00:29 (205)00:47:47 (205) 01:48:16 00:37:04
201 224 Richert Krzysztof Intel Technology Poland M30 82 190 01:01:04 (214)00:47:21 (195) 01:48:24 00:37:12
202 106 Grzesiak Michał M40 59 191 01:02:16 (228)00:46:16 (182) 01:48:32 00:37:20
203 158 Szempliński Marek M18 35 192 01:01:09 (219)00:47:35 (199) 01:48:43 00:37:31
204 93 Woźniak Michal M30 83 193 01:01:16 (221)00:47:33 (198) 01:48:49 00:37:37
205 330 Tyszkiewicz Jerzy M60 3 194 01:00:03 (202)00:48:51 (219) 01:48:54 00:37:42
206 39 Kaszubowska-Teofilak Justyna Norda Active Team K30 4 12 01:00:33 (206)00:48:21 (210) 01:48:54 00:37:42
207 352 Bogdziewicz Eugeniusz NEXUS Team M70 1 195 01:01:07 (217)00:47:48 (206) 01:48:55 00:37:43
208 309 Roppel Rafał Rafos Solutions M30 84 196 01:00:41 (209)00:48:30 (213) 01:49:11 00:37:59
209 237 Ciok Kasia Norda Active Team K40 4 13 01:01:05 (215)00:48:07 (207) 01:49:12 00:38:00
210 457 Wojewoda Jan Norda Active Team M16 7 197 00:56:28 (157)00:52:55 (247) 01:49:23 00:38:11
211 354 Kobiela Marcin Rowersi Cycling Team M18 36 198 00:54:21 (129)00:55:08 (262) 01:49:29 00:38:17
212 98 Kacmajor Tomasz M30 85 199 01:01:45 (224)00:47:45 (202) 01:49:30 00:38:18
213 177 Rolbiecka Alicja LUK-CONNECT RACING TEAM K30 5 14 01:00:47 (212)00:49:01 (220) 01:49:48 00:38:36
214 414 Chamera Sławomir M30 86 200 01:01:09 (218)00:48:46 (217) 01:49:55 00:38:43
215 369 Maciejewski Bartosz M30 87 201 01:03:37 (240)00:46:28 (186) 01:50:05 00:38:53
216 28 Świeczkowski Łukasz M30 88 202 01:01:51 (225)00:48:29 (212) 01:50:20 00:39:08
217 364 Pozanski Tomasz Psiebiegi M30 89 204 01:01:56 (226)00:48:25 (211) 01:50:21 00:39:09
218 131 Dużyński Sebastian MCP Bike Team M40 60 203 01:00:58 (213)00:49:23 (222) 01:50:21 00:39:09
219 446 Korth Damian Noarda Active Team M40 61 205 01:02:41 (230)00:47:46 (203) 01:50:27 00:39:15
220 246 Naczk Marcin Norda Active Team M40 62 206 01:01:05 (216)00:49:25 (223) 01:50:29 00:39:17
221 449 Sobczyński Bartosz M30 90 207 00:59:41 (193)00:50:53 (233) 01:50:34 00:39:22
222 192 Kozłowski Mariusz M30 91 208 00:59:44 (194)00:50:55 (234) 01:50:39 00:39:27
223 456 Szalk Pawel M30 92 209 01:03:00 (234)00:47:46 (204) 01:50:46 00:39:34
224 455 Tomaszewski Maciej Lokales M18 37 210 00:57:50 (168)00:52:59 (250) 01:50:49 00:39:37
225 361 Dominiecki Tomasz M30 93 211 01:03:04 (236)00:48:18 (209) 01:51:22 00:40:10
226 403 Krefta Jan M50 9 212 01:01:56 (227)00:50:05 (227) 01:52:01 00:40:49
227 275 Kuchnowski Henryk LUK-CONNECT RACING TEAM M40 63 213 01:04:00 (241)00:48:12 (208) 01:52:12 00:41:00
228 415 Grzesik Stanisław Norda Active Team M50 10 214 01:04:06 (242)00:48:49 (218) 01:52:55 00:41:43
229 230 Modlińska Beata MAJBIKE TEAM K40 5 15 01:01:28 (222)00:51:30 (238) 01:52:58 00:41:46
230 465 Trusiak Mateusz Toyotta Kawisbike Słupsk mtb team M18 38 215 01:00:18 (204)00:52:42 (245) 01:53:00 00:41:48
231 322 Daniel Bartosz M30 94 216 01:02:30 (229)00:50:32 (229) 01:53:02 00:41:50
232 303 Drzazga Andrzej brzoskadrzazga.pl M50 11 217 01:01:39 (223)00:51:37 (240) 01:53:16 00:42:04
233 466 Szczęsny Sławomir AQUAWORKS M40 64 218 01:02:46 (231)00:50:42 (231) 01:53:28 00:42:16
234 48 Alisz Piotr CERATIZIT WNT M40 65 219 01:03:02 (235)00:50:38 (230) 01:53:40 00:42:28
235 445 Przybyłko Adrian MTB TELZAS TEAM M30 95 220 00:59:56 (200)00:53:45 (257) 01:53:42 00:42:30
236 298 Bellwon Tomasz Refinitiv/ Sportowa Gdynia M30 96 221 01:00:40 (207)00:53:18 (254) 01:53:58 00:42:46
237 124 Kaźmierczak Krzysztof M40 66 222 01:04:45 (245)00:49:35 (225) 01:54:20 00:43:08
238 135 Bochenek Piotr M40 67 223 01:00:45 (211)00:53:36 (255) 01:54:21 00:43:09
239 27 Trzebiatowska Aldona Team Wielki Ptak K40 6 16 01:04:54 (250)00:49:47 (226) 01:54:41 00:43:29
240 156 Skąpski Jacek GAZELA Sopot M60 4 224 01:03:18 (238)00:51:32 (239) 01:54:50 00:43:38
241 284 Sojecki Rafał Schibsted Tech Polska M18 39 225 01:04:53 (249)00:50:49 (232) 01:55:42 00:44:30
242 334 Staniuk Bartosz Toyota Kawisbike Team MTB Słupsk Toyota Kawisbike Słupsk M30 97 226 01:04:39 (244)00:51:14 (237) 01:55:53 00:44:41
243 67 Malek Marcin M30 98 227 01:05:04 (252)00:50:59 (235) 01:56:03 00:44:51
244 287 Laskowski Grzegorz Rowerowe Kaszuby M40 68 228 01:02:59 (233)00:53:06 (253) 01:56:05 00:44:53
245 443 Dahm Łukasz M18 40 229 01:06:53 (260)00:49:33 (224) 01:56:26 00:45:14
246 129 Jurga Maciej Toyota Kawisbike Team MTB Słupsk M30 99 230 01:04:17 (243)00:52:46 (246) 01:57:02 00:45:50
247 232 Grzyb Grzegorz Norda Active Team M40 69 231 01:05:44 (255)00:51:51 (241) 01:57:35 00:46:23
248 113 Grajczak Adrian M30 100 232 01:07:25 (263)00:50:11 (228) 01:57:36 00:46:24
249 341 Rzepiński Grzegorz M40 70 233 01:05:08 (253)00:52:39 (244) 01:57:47 00:46:35
250 286 Lewandowski Robert Rowerowe Kaszuby M40 71 234 01:04:52 (248)00:52:58 (249) 01:57:50 00:46:38
251 358 Lewandowska Natalia MTB START KARTUZY K40 7 17 01:04:49 (247)00:53:01 (251) 01:57:50 00:46:38
252 401 Lipiński Krzysztof AntyWindyk M30 101 235 01:04:48 (246)00:53:42 (256) 01:58:30 00:47:18
253 57 Kolka Zbigniew Tob Bramy Hormann M50 12 236 01:03:13 (237)00:55:28 (263) 01:58:41 00:47:29
254 196 Twardy Remigiusz M30 102 237 01:08:07 (266)00:51:13 (236) 01:59:20 00:48:08
255 311 Dunda Daniel GK STG M40 72 238 01:03:27 (239)00:55:57 (268) 01:59:24 00:48:12
256 459 Horakowski Andrzej M40 73 239 01:07:17 (262)00:52:26 (243) 01:59:43 00:48:31
257 147 Gurzyński Mateusz SARA WORKWEAR WHEEL BROTHERS RACING Mateusz Gurzyński M30 103 240 01:02:48 (232)00:57:49 (278) 03:00:38 01:49:26
258 81 Miszewski Grzegorz M18 41 241 01:07:54 (265)00:52:56 (248) 03:00:49 01:49:37
259 283 Borcowski Janusz weterynek.pl/Bike U Up M50 13 242 01:06:49 (259)00:54:04 (259) 03:00:53 01:49:41
260 381 Czerniawski Piotr M50 14 243 01:04:54 (251)00:56:33 (274) 03:01:27 01:50:15
261 280 Michałowski Miłosz MichałowskiTeam M16 8 244 01:09:41 (276)00:52:16 (242) 03:01:57 01:50:45
262 426 Deptuła Jan Kramer S.A. M40 74 245 01:08:56 (269)00:53:05 (252) 03:02:01 01:50:49
263 460 Żanecki Tadeusz M30 104 246 01:05:20 (254)00:56:59 (277) 03:02:19 01:51:07
264 463 Wieczorek Jeremi M40 75 247 01:06:43 (258)00:55:37 (265) 03:02:20 01:51:08
265 253 Kamionka Klaudia KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK K18 4 18 01:06:01 (256)00:56:25 (272) 03:02:26 01:51:14
266 359 Kudela Magdalena MTB START KARTUZY K30 6 19 01:08:39 (268)00:54:19 (260) 03:02:58 01:51:46
267 389 Chyczewska Katarzyna K30 7 20 01:07:07 (261)00:55:59 (269) 03:03:06 01:51:54
268 338 Garsztka Mariusz MTB TELZAS TEAM M30 105 248 01:09:25 (274)00:53:48 (258) 03:03:13 01:52:01
269 278 Glinkowski Jerzy CTS - CzajaTrainingSystem M50 15 249 01:06:42 (257)00:56:47 (275) 03:03:29 01:52:17
270 295 Niewczas Piotr M40 76 250 01:09:01 (271)00:54:56 (261) 03:03:57 01:52:45
271 429 Kita Mariusz M18 42 251 01:07:53 (264)00:56:48 (276) 03:04:41 01:53:29
272 134 Dajek Janusz Flash Team M50 16 252 01:08:38 (267)00:56:05 (271) 03:04:43 01:53:31
273 240 Skałecki Tomasz Norda Active Team M40 77 253 01:18:44 (299)00:46:11 (181) 03:04:55 01:53:43
274 379 Formella Filip MTB START KARTUZY SANTANDER M50 17 254 01:08:58 (270)00:56:03 (270) 03:05:01 01:53:49
275 169 Łopaciuk Grzegorz M50 18 255 01:09:29 (275)00:55:34 (264) 03:05:03 01:53:51
276 277 Nowak Mateusz M16 9 256 01:09:21 (272)00:55:43 (266) 03:05:03 01:53:51
277 122 Chwiołka Tomasz M40 78 257 01:09:23 (273)00:55:53 (267) 03:05:16 01:54:04
278 225 Felchner Jan MTB Decathlon Rumia M18 43 258 01:10:14 (277)00:57:50 (279) 03:08:04 01:56:52
279 154 Jereczek Patryk M18 44 259 01:11:51 (280)00:56:33 (273) 03:08:24 01:57:12
280 419 Makosiewicz Michał M70 2 260 01:11:58 (281)00:58:35 (281) 03:10:32 01:59:20
281 452 Przepieść Kamila Beko K30 8 21 01:10:33 (278)01:01:02 (286) 03:11:35 02:00:23
282 215 Fijołek Jarek opony3miasto.pl M40 79 261 01:13:35 (284)00:58:48 (282) 03:12:23 02:01:11
283 223 Rakszawski Wojciech Intel Technology Poland M30 106 262 01:14:47 (286)00:58:11 (280) 03:12:58 02:01:46
284 453 Gołąb Patryk M30 107 263 01:11:45 (279)01:01:15 (288) 03:13:00 02:01:48
285 371 Argalski Grzegorz M40 80 264 01:14:58 (287)01:00:29 (283) 03:15:27 02:04:15
286 109 Kasperski Jacek Gdynia M60 5 265 01:15:03 (288)01:00:30 (284) 03:15:32 02:04:20
287 454 Pawlak Marcin M30 108 266 01:13:50 (285)01:02:42 (291) 03:16:32 02:05:20
288 76 Wasilewski Krzysztof 7N M40 81 267 01:12:15 (282)01:05:17 (297) 03:17:32 02:06:20
289 78 Jastrzębski Marcin Deceuninck Quick Step M40 82 268 01:17:05 (293)01:00:53 (285) 03:17:58 02:06:46
290 139 Klimkiewicz Piotr MCP Bike Team M40 83 269 01:15:08 (289)01:04:21 (296) 03:19:29 02:08:17
291 347 Jasińska Paulina COMPLEX K18 5 22 01:16:40 (292)01:03:13 (292) 03:19:53 02:08:41
292 235 Rompczyk Wojciech Norda Active Team M50 19 270 01:16:19 (291)01:03:41 (294) 03:20:00 02:08:48
293 394 Billot Łukasz M18 45 271 01:12:59 (283)01:07:03 (300) 03:20:03 02:08:51
294 15 Buczyńska Joanna VO2max MTB Team K40 8 23 01:18:10 (296)01:03:29 (293) 03:21:39 02:10:27
295 204 Adamski Krzysztof WYMIATACZE M30 109 272 01:22:09 (304)01:01:11 (287) 03:23:20 02:12:08
296 117 Brzuchalski Paweł M30 110 273 01:18:40 (298)01:05:53 (298) 03:24:32 02:13:20
297 79 Klusek Marcin M30 111 274 01:23:33 (305)01:02:00 (289) 03:25:33 02:14:21
298 229 Speruda Adam Punisher DOBRA KAWA M30 112 275 01:19:06 (300)01:08:09 (301) 03:27:14 02:16:02
299 272 Szymczycha Zbigniew ZAJAZD KORONA TEAM M60 6 276 01:20:28 (302)01:06:47 (299) 03:27:15 02:16:03
300 182 Wróblewska Justyna AMSports Bydgoszcz MTB TEAM K18 6 24 01:18:22 (297)01:09:27 (303) 03:27:49 02:16:37
301 194 Richert Eliza K30 9 25 01:20:22 (301)01:08:31 (302) 03:28:53 02:17:41
302 464 Kanigowski Lech M60 7 277 01:17:45 (294)01:11:58 (305) 03:29:43 02:18:31
303 17 Galek Tomasz Ten TeGes Team M30 113 278 01:26:17 (307)01:04:15 (295) 03:30:31 02:19:19
304 219 Bielecki Michał Intel Technology Poland M18 46 279 01:22:06 (303)01:10:42 (304) 03:32:48 02:21:36
305 161 Janowski Wojciech M18 47 280 01:15:21 (290)01:18:10 (308) 03:33:31 02:22:19
306 100 Andrejańczyk Szymon M30 114 281 01:36:59 (308)01:02:23 (290) 03:39:23 02:28:11
307 305 Kusio Bartosz M30 115 282 01:26:13 (306)01:15:55 (306) 03:42:08 02:30:56
308 310 Marczyk Roman M30 116 283 01:42:16 (309)01:17:09 (307) 03:59:26 02:48:14
309 444 Heimrath Bartlomiej M30 DNF
310 450 Głowacka Mirosława K40 DNF
311 451 Głowacki Dariusz M40 DNF
312 387 Florek Marcin LABOSPORT Team M30 DNF
313 441 Zastawny Mariusz AP LOGISTICS TEAM M30 DNF
314 130 Mejka Bartek M30 01:17:58 (295) DNF
315 4 Rzeszutek Tomasz KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK M18 DNF
316 13 Kasal Jakub Bez Hamulców MTB Team M30 DNS
317 20 Chamerski Szymon M16 DNS
318 22 Treselj Marin M30 DNS
319 29 Maroszczyk Maciej M18 DNS
320 30 Wołodkiewicz Bartosz M30 DNS
321 31 Talaśka Jakub M30 DNS
322 34 Jelinek Andrzej TKF.PL M40 DNS
323 36 Machnikowski Marek Pan M50 DNS
324 37 Ziółkowski Bogumił M30 DNS
325 46 Pakula Marcin PAKULA Team Ania Pakula Team M40 DNS
326 56 Miłosz Krzysztof MK GIANT Racing Team M30 DNS
327 65 Komsta Artur BAU-MAR Brothers M40 DNS
328 71 Sienkiewicz Patryk Dream Tri Team M40 DNS
329 77 Dusiński Krzysztof runREM M40 DNS
330 84 Szumowski Łukasz M30 DNS
331 86 Naczk Bartosz NEXUS Team M30 DNS
332 92 Walczak Paweł M40 DNS
333 116 Zajączkowski Michał M40 DNS
334 123 Frąckiewicz Iwona K50 DNS
335 125 Wyroda Dominik M30 DNS
336 126 Drewing Marcin ADVA Optical Networking ADVA OPTICAL NETWORKING M30 DNS
337 127 Świątek Marcin Biegaj z Dziekanem M30 DNS
338 137 Kamiński Sebastian M40 DNS
339 151 Szczepański Marcin NEVER AGAIN* M30 DNS
340 171 Wrzochalski Robert Tridea Team M40 DNS
341 188 Galiński Mateusz BST - Banach Sport Team M16 DNS
342 193 Wójcik Artur Full Tourney Groupset M30 DNS
343 197 Stelmach Łukasz LUK-CONNECT RACING TEAM M30 DNS
344 220 Hościło Tomasz Intel Technology Poland M18 DNS
345 221 Kołakowski Mikołaj Intel Technology Poland Intel Technology Poland M40 DNS
346 228 Lewiński Marcin MAJBIKE TEAM M40 DNS
347 234 Żuczek Arkadiusz Norda Active Team M40 DNS
348 245 Cierliński Bartosz Norda Active Team M30 DNS
349 249 Brzeski Adam Schneider Electric MTB TEAM M40 DNS
350 265 Dietrich Dawid KLIF TEAM Chłapowo M30 DNS
351 276 Kurzyński Piotr Federal-Mogul Race Team M50 DNS
352 323 Nadolski Łukasz VeloGD M30 DNS
353 329 Lipski Jakub BTC M18 DNS
354 333 Kolatowski Tomasz M40 DNS
355 337 Osowicki Krzysztof M30 DNS
356 344 Brylowski Paweł M18 DNS
357 349 Kalinowska Magdalena K18 DNS
358 368 Koniuszewski Bartosz Turbo C____e WINAAR. COM M30 DNS
359 385 Furmanek Slawomir MTB START KARTUZY M40 DNS
360 392 Romanik Mariusz KLIF TEAM Chłapowo M40 DNS
361 402 Kukawka Agnieszka Norda Active Team K40 DNS
362 408 Mamczak Edyta Edyta Mamczak Edyta Mamczak K30 DNS
363 421 Zielonka Maciej VO2max MTB Team M30 DNS
364 422 Koniarski Maciej Białe Czaszki M30 DNS
365 439 Ligenza Zbigniew Dream Tri Team M40 DNS
366 442 Kaczmarczyk Paweł M30 DNS
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon