Duathlon Piaseczno 2019 - dystans standard - results

2019-10-12 11:00 www.duathlonpiaseczno.pl

M‑ce Nr Nazwisko i imię Klub Kat. M‑ce
w kat.
M‑ce
wg płci
Bieg I T1 Rower T2 Bieg II Czas końcowy Strata
1 66 Tyczyński Jacek Trinergy U jędrusia Triclub M18 1 1 00:32:35 (1)00:00:57 (4)01:01:18 (1)00:00:43 (3)00:17:10 (1) 01:52:43
2 62 Krawczyk Jacek UKS Tri-Team Rumia Trinergy M18 2 2 00:33:07 (2)00:00:57 (3)01:01:51 (2)00:00:41 (1)00:17:11 (2) 01:53:47 00:01:04
3 72 Szkuta Marcin Grembski Triathlon M40 1 3 00:37:50 (5)00:01:06 (10)01:12:07 (10)00:00:41 (2)00:20:25 (4) 03:12:09 01:19:26
4 18 Mucha Robert Sportowe Love M40 2 4 00:38:55 (6)00:01:19 (21)01:10:27 (6)00:01:02 (14)00:20:28 (5) 03:12:11 01:19:28
5 52 Tkaczyk Mateusz M18 3 5 00:37:50 (4)00:01:48 (39)01:11:59 (9)00:01:29 (32)00:20:17 (3) 03:13:23 01:20:40
6 59 Prokopiuk Robert PEPEK M40 3 6 00:37:42 (3)00:01:04 (9)01:12:47 (14)00:01:10 (20)00:20:53 (9) 03:13:36 01:20:53
7 61 Mazgaj Bartłomiej Celironman M30 1 7 00:40:17 (13)00:00:58 (5)01:10:40 (7)00:00:54 (5)00:22:08 (16) 03:14:57 01:22:14
8 44 Ruzik Rafał Tripower.pl M40 4 8 00:40:24 (15)00:01:32 (30)01:11:25 (8)00:01:00 (11)00:20:47 (8) 03:15:08 01:22:25
9 11 Paduszyński Piotr edustacyjka.pl triathlon team edustacyjka.pl M40 5 9 00:40:20 (14)00:01:00 (7)01:12:10 (11)00:00:49 (4)00:21:38 (12) 03:15:57 01:23:14
10 43 Chałupka Paweł M40 6 10 00:42:19 (19)00:01:11 (15)01:09:55 (5)00:01:13 (23)00:22:39 (20) 03:17:17 01:24:34
11 67 Zujko Kinga Szala Coach / Nadaktywni K18 1 1 00:39:42 (11)00:01:00 (6)01:15:28 (18)00:01:02 (13)00:20:34 (6) 03:17:46 01:25:03
12 63 Woźniak Tomasz KK Żoliber M40 7 11 00:44:16 (29)00:02:01 (44)01:05:03 (3)00:01:07 (19)00:26:14 (33) 03:18:41 01:25:58
13 31 Chabierski Marcin M40 8 12 00:40:10 (12)00:02:20 (49)01:14:11 (15)00:02:33 (49)00:20:43 (7) 03:19:57 01:27:14
14 71 Bielski Marcin KS Start Pułaski Warka Komenda Powiatowa Policji w Piasecznie M40 9 13 00:39:18 (10)00:01:59 (42)01:16:33 (20)00:01:16 (25)00:21:06 (11) 03:20:12 01:27:29
15 14 Michnowski Sebastian M40 10 14 00:42:33 (21)00:01:24 (27)01:12:36 (13)00:01:11 (22)00:22:33 (19) 03:20:17 01:27:34
16 48 Pols Rogier Tri Team Masters Piaseczno M40 11 15 00:39:13 (9)00:01:38 (36)01:15:21 (17)00:01:36 (35)00:22:50 (22) 03:20:38 01:27:55
17 60 Fijołek-Warszewska Agnieszka Kuźnia Triathlonu K40 1 2 00:41:30 (18)00:01:17 (17)01:14:28 (16)00:01:22 (27)00:22:03 (14) 03:20:40 01:27:57
18 9 Kochmański Tomasz M40 12 16 00:40:36 (17)00:01:07 (12)01:16:58 (21)00:01:03 (15)00:21:39 (13) 03:21:23 01:28:40
19 19 Chaber Paweł M30 2 17 00:39:09 (8)00:00:46 (1)01:17:50 (24)00:00:59 (10)00:22:49 (21) 03:21:33 01:28:50
20 70 Rożek Robert NEON TEAM M40 13 18 00:45:55 (34)00:01:16 (16)01:09:52 (4)00:01:04 (17)00:23:42 (25) 03:21:49 01:29:06
21 75 Pietrzak Sebastian SPOTT M40 14 19 00:42:38 (22)00:01:34 (32)01:17:11 (22)00:01:30 (33)00:22:03 (15) 03:24:56 01:32:13
22 55 Kolano Agnieszka Kuźnia Triathlonu/way2champ K30 1 3 00:43:45 (27)00:01:26 (29)01:18:31 (27)00:01:14 (24)00:22:11 (17) 03:27:07 01:34:24
23 30 Galiński Tomasz M50 1 20 00:46:22 (37)00:02:02 (45)01:12:19 (12)00:02:36 (50)00:24:57 (27) 03:28:16 01:35:33
24 21 Sachmata Robert CTS - CzajaTrainingSystem M50 2 21 00:42:43 (23)00:01:32 (31)01:17:57 (25)00:02:49 (54)00:23:40 (24) 03:28:41 01:35:58
25 53 Kielak Zuzanna K18 2 4 00:43:38 (26)00:01:21 (24)01:19:08 (29)00:01:05 (18)00:24:23 (26) 03:29:35 01:36:52
26 49 Wrona Michał M30 3 22 00:45:10 (31)00:01:19 (20)01:16:21 (19)00:00:58 (8)00:25:53 (31) 03:29:41 01:36:58
27 68 Sawicki Szymon M18 4 23 00:40:33 (16)00:02:44 (53)01:24:29 (42)00:01:19 (26)00:21:00 (10) 03:30:05 01:37:22
28 24 Zagański Cezary Piaseczno Running M40 15 24 00:42:20 (20)00:02:45 (54)01:20:30 (34)00:02:16 (46)00:22:32 (18) 03:30:23 01:37:40
29 64 Duch Emil JB Warsaw M30 4 25 00:44:52 (30)00:01:25 (28)01:18:41 (28)00:01:51 (41)00:25:05 (28) 03:31:54 01:39:11
30 65 Arismendi Jean-Paul M30 5 26 00:43:17 (24)00:01:08 (13)01:21:44 (36)00:01:00 (12)00:25:10 (30) 03:32:19 01:39:36
31 54 Pacuszka Adrian Metro Warszawskie Metro Warszawskie M18 5 27 00:44:06 (28)00:01:57 (41)01:18:11 (26)00:01:59 (45)00:26:22 (34) 03:32:35 01:39:52
32 56 Ziemnicki Michał Accenture M30 6 28 00:46:22 (36)00:01:42 (37)01:22:48 (38)00:01:54 (43)00:23:12 (23) 03:35:58 01:43:15
33 58 Borzymowski Pawel M40 16 29 00:49:20 (45)00:02:00 (43)01:17:16 (23)00:01:54 (44)00:26:12 (32) 03:36:42 01:43:59
34 39 Kseniak Szymon M40 17 30 00:47:15 (38)00:02:12 (47)01:19:19 (30)00:01:28 (31)00:27:15 (38) 03:37:29 01:44:46
35 17 Buczek Krzysztof M30 7 31 00:45:53 (33)00:01:19 (22)01:24:19 (41)00:01:03 (16)00:25:07 (29) 03:37:41 01:44:58
36 20 Chrzanowski Łukasz Kuznia Triathlonu M30 8 32 00:47:17 (39)00:01:22 (25)01:19:28 (31)00:01:27 (30)00:29:15 (44) 03:38:49 01:46:06
37 73 Wasilewska Joanna K40 2 5 00:47:59 (41)00:01:43 (38)01:21:38 (35)00:01:33 (34)00:26:44 (35) 03:39:37 01:46:54
38 25 Kochaniec-Matuszak Karolina TRIATHLON LUBLIN TEAM K30 2 6 00:48:49 (44)00:01:03 (8)01:22:45 (37)00:00:57 (7)00:26:52 (36) 03:40:26 01:47:43
39 15 Kozłowski Rafał M40 18 33 00:51:09 (49)00:01:17 (18)01:20:03 (32)00:01:10 (21)00:27:31 (39) 03:41:10 01:48:27
40 32 Paulinek Robert M40 19 34 00:45:18 (32)00:02:31 (51)01:25:30 (43)00:02:19 (47)00:27:04 (37) 03:42:42 01:49:59
41 13 Cybulski Filip M18 6 35 00:48:02 (42)00:01:38 (35)01:27:30 (44)00:01:52 (42)00:27:38 (40) 03:46:40 01:53:57
42 76 Ochenkowski Sebastian M30 9 36 00:43:25 (25)00:01:36 (34)01:20:17 (33)00:01:38 (36)00:41:36 (54) 03:48:32 01:55:49
43 69 Poziomecki Artur Art-Media Artur Poziomecki M30 10 37 00:45:59 (35)00:01:23 (26)01:24:01 (40)00:01:26 (29)00:35:47 (52) 03:48:36 01:55:53
44 41 Sobczak Bogusław M. I. L. A. - Masters Iwiczna Life Athletics M40 20 38 00:47:35 (40)00:02:42 (52)01:30:59 (46)00:02:47 (52)00:28:38 (41) 03:52:41 01:59:58
45 10 Skrzecz Radosław M18 7 39 00:50:32 (47)00:01:06 (11)01:31:05 (47)00:00:55 (6)00:29:39 (45) 03:53:17 02:00:34
46 57 Dyduch Jacek Sagemcom M40 21 40 00:50:45 (48)00:03:17 (56)01:29:57 (45)00:02:30 (48)00:28:44 (43) 03:55:13 02:02:30
47 35 Lewandowski Tomasz M50 3 41 03:56:00 02:03:17
48 38 Umowski Rafał Żyrardowskie Towarzystwo Cyklistów M30 11 42 01:00:02 (55)00:01:20 (23)01:23:37 (39)00:01:26 (28)00:31:30 (47) 03:57:55 02:05:12
49 33 Żołnierowicz Joanna BIEGam Bo Lubię Ząbki TEAM K30 3 7 00:54:51 (52)00:02:11 (46)01:33:02 (48)00:01:48 (39)00:28:44 (42) 03:00:36 01:07:53
50 22 Adamowicz Konrad Sushi Strefa M40 22 43 00:49:32 (46)00:01:55 (40)01:41:51 (50)00:01:44 (37)00:32:18 (48) 03:07:20 01:14:37
51 74 Rybka Jan RybensHutte M30 12 44 00:48:24 (43)00:01:36 (33)01:48:54 (52)00:02:42 (51)00:30:45 (46) 03:12:21 01:19:38
52 45 Gołaś Paweł Robaki z Chili M40 23 45 00:54:24 (51)00:01:18 (19)01:41:28 (49)00:01:49 (40)00:36:08 (53) 03:15:07 01:22:24
53 46 Wardzała Adrianna K18 3 8 00:56:25 (53)00:01:10 (14)01:48:16 (51)00:00:58 (9)00:33:12 (49) 03:20:01 01:27:18
54 29 Kur Grzegorz M30 13 46 00:52:20 (50)00:02:24 (50)01:53:06 (53)00:02:48 (53)00:34:43 (51) 03:25:21 01:32:38
55 42 Bandoch Marta PWPW S.A. K30 4 9 00:59:35 (54)00:02:13 (48)01:56:40 (54)00:01:47 (38)00:33:45 (50) 03:34:00 01:41:17
56 28 Talmon Adam M18 00:38:58 (7)00:00:48 (2) DNF
57 40 Czapczyńska Anna K30 01:13:42 (56)00:02:51 (55) DNF
58 8 Słomka Mateusz M30 DNS
59 12 Modras Agnieszka K40 DNS
60 16 Sławińska Ewa K18 DNS
61 23 Zatorski Robert M40 DNS
62 26 Rupik Piotr koronamaratonowziemi.com M40 DNS
63 27 Żukowski Krzysztof M40 DNS
64 34 Wojciechowski Sebastian M40 DNS
65 36 Grzymkowski Adam M40 DNS
66 37 Kleszczyńska Joanna Help4epi K40 DNS
67 47 Banasik Katarzyna Grupa Biegowa UM W-wa UKA K30 DNS
68 50 Grochowski Paweł Ginness M30 DNS
69 51 Ellis Mark M40 DNS
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon