Duathlon Piaseczno 2019 - dystans sprint Pokaż

Lista startowa Duathlon - Duathlon 5-20-2,5

Sztafety

Name City Age group Start number
Dukaczewska Joanna (Mateusz Dukaczewski) Milanówek 30-39 203
Gawrylak Beata (Kamil Gawrylak) Piaseczno 40-49 -
Jaroszewski Jakub (Dariusz Wieczorek) Warszawa 18-29 -
Kazimierski Grzegorz (Joanna Kazimierska) Odrano Wola 30-39 207
Koniecka Marta (Wiesław Koniecki) Głowno 30-39 141
Mizielińska Anna (Michał Szałek) Nowa Iwiczna 18-29 -
Spoczyński Michał (Micorek Rafał) Warszawa 40-49 226
Wagner-Żak Elwira (Maciej Ratajewicz) Piaseczno 30-39 208
Więckowski Piotr (Anna Ledwolorz) Warszawa 40-49 204

Lista główna

Name City Age group Start number
Anyszkiewicz Jakub Warka 16-17 -
Arak Tomasz Piaseczno 40-49 199
Banaszczyk Arkadiusz Ożarów Mazowiecki 40-49 165
Bańczyk Marcin łaziska górne 40-49 -
Baranowski Maciej Warszawa 30-39 240
Bawor Marcin Warszawa 40-49 236
Biernacki Adam Warszawa 50-59 174
Biernacki Jakub Warszawa 50-59 169
Biernacki Michał Warszawa 18-29 175
Bogdanowicz Dominik Warszawa 18-29 216
Boniecka Urszula Warszawa 30-39 162
Borowa Dorota Warszawa 30-39 126
Ceberak Maciej Lubartów 18-29 206
Cicherski Michał Stare Pole 18-29 183
Ciecharowska Justyna Żyrardów 30-39 127
Cuszlag Jakub Warszawa 50-59 147
Danielek Ewa Warszawa 30-39 136
Dąbek Paweł Józefosław 40-49 -
Dąbrowska Anna Warszawa 40-49 -
Dąbrowski Mateusz Starachowice 30-39 -
Dukaczewska Joanna (Mateusz Dukaczewski) Milanówek 30-39 203
Duplicki Kamil Sochaczew 30-39 228
Dymel Piotr Warszawea 60-… -
Dziecielski Jakub Kalisz 30-39 231
Figler Iwona Niemcz 40-49 159
Florczyk Łukasz Warszawa 30-39 123
Fogiel Piotr Warszawa 40-49 229
Galocz-Ilkow Michał Józefosław 18-29 224
Gardener Jacek Łowicz 50-59 222
Gawrylak Beata (Kamil Gawrylak) Piaseczno 40-49 -
Gąsiorek Marek Wólka Kozodawska 50-59 223
Golędzinowski Tomek Warszawa 50-59 182
Grabarski Paweł Zgorzała 30-39 197
Groszewski Radosław Dywity 40-49 239
Grygorczuk Elżbieta Niemcz 60-… 150
Hipp Robert Nadarzyn 60-… 125
Horszczaruk Jacek Warszawa 50-59 151
Ilkow Tomasz Józefoslaw 50-59 179
Iżycka-Korach Agnieszka Odrano-Wola 40-49 152
Jagolicz Dawid Warszawa 30-39 135
Jamont Przemysław Żary 50-59 -
Janiszewski Piotr Łady 30-39 158
Jankowska Paulina Warszawa - Polska 16-17 213
Jaroszek Piotr Kreczki 30-39 180
Jaroszewski Jakub (Dariusz Wieczorek) Warszawa 18-29 -
Jaworski Rafał Warszawa 30-39 192
Jonio Katarzyna Szeligi 30-39 178
Juszczyński Robert Wrocław 18-29 -
Kaca Grzegorz Warszawa 30-39 191
Kacprzak Bogumiła Zgierz 40-49 201
Kajetanowicz Krzysztof Warszawa 30-39 156
Karczewska Marta Warszawa 18-29 219
Kazimierski Grzegorz (Joanna Kazimierska) Odrano Wola 30-39 207
Kąkolecki Michał Warszawa 40-49 194
Klepacki Tomasz Warszawa 60-… 161
Kłak Norbert Bieliny 18-29 144
Kłos Piotr Krzaki Czaplinkowskie 40-49 220
Kłosowski Marcin Łódź 30-39 137
Koniecka Marta (Wiesław Koniecki) Głowno 30-39 141
Kosmalski Daniel Siedlce 30-39 188
Kosmowski Tadeusz Warszawa 30-39 230
Kośla Paweł Żyrardów 30-39 198
Kowalewska Izabela Piaseczno 30-39 -
Kowalska Monika Warszawa 30-39 164
Kowalski Krzysztof Sopot 50-59 139
Król Michał Warszawa 30-39 145
Kuczyńska Aleksandra Pruszków 30-39 170
Kudra Dariusz Dłutów 40-49 146
Kulik Łukasz Ostrołeka 30-39 130
Kuźmicka Joanna Warszawa 40-49 129
Labus Arkadiusz Łódź 30-39 143
Lach Adrian Warszawa 40-49 -
Laskowski Piotr Warszawa 40-49 232
Lasota Tomasz Piaseczno 30-39 153
Liberka Larysa Warszawa 30-39 -
Łabędź Ewelina Meszna 30-39 157
Łukowska Ewa Ostrołęka 40-49 134
Machera Adam Warszawa 30-39 227
Małkowski Andrzej Zalesie Górne 30-39 122
Mazurkiewicz Jadwiga Łódź 60-… 205
Mazurkiewicz Paweł Warszawa 30-39 -
Mika Amelia Piaseczno 40-49 237
Mituła Łukasz Warszawa 30-39 233
Mizielińska Anna (Michał Szałek) Nowa Iwiczna 18-29 -
Możdżonek Michał Warszawa 30-39 124
Mroszczyk Slawomir Baniocha 40-49 235
Murawski Sylwester Łubna 60-… 221
Nabiałek Aleksandra Dąbrowa Górnicza 40-49 -
Nosowski Konrad Nowy Dwór Mazowiecki 30-39 -
Ojrzyńska Milena Warszawa 18-29 202
Okragły Emil Warszawa 30-39 140
Okrasa Arkadiusz Piaseczno 40-49 187
Olszewski Bartek Gdańsk 18-29 -
Palkowska Magdalena Krakow 30-39 -
Palkowski Łukasz Grodzisk Mazowiecki 18-29 171
Parczewski Maciej Wólka Kozodawska 18-29 196
Partyka Agnieszka Warszawa 40-49 166
Pawelec Piotr Piaseczno 30-39 176
Perycz Hubert Warszawa 40-49 172
Pietrzak Andrzej Nowa Wola 40-49 -
Podkowiński Tomasz Warszawa 40-49 184
Pomarańska Dorota Piaseczno 18-29 218
Popławski Jacek Warszawa 40-49 173
Prusiński Grzegorz Warszawa 30-39 154
Przygoda Rafał Starachowice 40-49 -
Pyzel Agnieszka Konstancin-Jeziorna 50-59 200
Radomiak Dariusz Wadlew 40-49 163
Rakoczy Paweł Gdynia 50-59 138
Regulska Ewa Warszawa 30-39 -
Rej-Witt Marta Piaseczno 18-29 133
Rembowski Michał Konstancin-Jeziorna 40-49 -
Robiński Marcin Warszawa 30-39 -
Rogóż Elżbieta Łoziska 40-49 131
Rudnicki Krzysztof Mirowice 40-49 -
Rurak Filip Warszawa 18-29 167
Rusin Bartosz Jabłonna 40-49 211
Rybak Piotr Warszawa 18-29 177
Rycaj Krystian Warszawa 18-29 -
Rycaj Krystian Warszawa 18-29 -
Rzepecka Anna Warszawa 40-49 -
Rzepecki Łukasz Konstancin-Jeziorna 40-49 234
Sawicki Bogusław Baniocha 50-59 -
Sekita Łukasz Pruszków 30-39 -
Sianos Mariusz Podlubień 30-39 -
Siatecki Pawel Garbow 18-29 132
Sielicka Julia Mysiadło 30-39 209
Sielicki Krzysztof Mysiadło 30-39 121
Skalik Wojciech Warszawa (Wola) 30-39 160
Skaruz Jarosław Warszawa 40-49 210
Skelton Sarah Warszawa - Polska 60-… -
Skomorucha Paweł Warszawa 30-39 185
Sobolewski Mikołaj Adamów 30-39 186
Sokólska Magda Warszawa 30-39 155
Spoczyński Michał (Micorek Rafał) Warszawa 40-49 226
Starski Marcin Jedlińsk 30-39 142
Strześniewski Marek Piaseczno 60-… 225
Styczek Kamil Nowa Wola 30-39 -
Sworski Roman Łódź 30-39 189
Syguła Mateusz Warszawa 40-49 181
Szczotka Mariusz Wieprz 40-49 -
Szkuta Monika Piaseczno 40-49 215
Trościańczyk Piotr Warszawa 40-49 195
Turzyk Andrzej Łosice 40-49 190
Twardowski Robert Józefosław 50-59 214
Urbanowski Mieszko Wołomin 30-39 168
Wagner-Żak Elwira (Maciej Ratajewicz) Piaseczno 30-39 208
Waszkiewicz Katarzyna Piaseczno 40-49 128
Wieliczko Adam Ożarów Mazowiecki 30-39 193
Więckowski Piotr (Anna Ledwolorz) Warszawa 40-49 204
Wisniewski Arkadiusz Lesznowola 40-49 217
Wiśniewska Lucyna Bydgoszcz 50-59 149
Wiśniewski Krzysztof Bydgoszcz 50-59 148
Witt Wiktoria Piaseczno 18-29 -
Wołyniec Emilia Gołdap 30-39 238
Woźniak Mateusz Warszawa 30-39 -
Wójcik Piotr Warszawa 40-49 212
Zawiasa Dorota Łódź 30-39 -
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon