Amber Kids Gdańsk 2019 - bieg na 500m Pokaż

Lista startowa Bieganie - Bieg 500m

Lista główna

Name City Age group Start number
Banasiak Szymon Gdańsk 8-9 10465
Barcinska Julia Gdansk 10-11 -
Bąk Mateusz Mąkowarsko 8-9 10494
Białas Jagoda Pruszcz Gdański 8-9 10424
Białowąs Maciek Gdańsk 10-11 -
Bieniek Lena Gdańsk 10-11 10381
Bogdańska Amelia Gdańsk 10-11 10391
Charkiewicz Amelia Gdańsk 10-11 10440
Chirek Wiktor Gdańsk 10-11 10488
Czepielewska Agata Szczecin 10-11 10402
Czerwiec Jaśmina Rumia 8-9 10409
Czyżnikiewicz Zuzanna Gdańsk 10-11 10474
Dąbrowska Alicja Reda 8-9 10375
Dietrich Krzyś Gdynia 8-9 -
Dobkowski Kacper Gdańsk 10-11 10492
Dołasiński Jan Gdańsk 8-9 10398
Dowgiało Adam Olsztyn 8-9 10408
Duchcik Łucja Gdansk-Rębiechowo 10-11 10410
Dudaniec Igor Gdańsk 10-11 10397
Du Chatinier Dorota Gdynia 10-11 10428
Dzik Ksawery Elblag 8-9 10361
Figura Lena Łęgowo 8-9 10489
Frankiewicz Nikodem Gdańsk 10-11 10404
Furmańska Alicja Gdynia Demptowo 8-9 10475
Galikowska Weronika Jankowo Gdańskie 10-11 10499
Gergelewicz Antoni Gdańsk 8-9 10392
Gierasik Justyna Gdańsk 10-11 10421
Gierasik Zofia Gdańsk 8-9 10422
Gierszewska Lena Banino 8-9 10500
Gnyp Julian Różyny 10-11 10451
Gorszka Ignacy Gdańsk 10-11 10438
Gotartowska Paulina Gdansk 8-9 10470
Grajewski Teodor Gdańsk 8-9 10425
Grodzka Magdalena Gdansk 10-11 10458
Gronowski Maksymilian Gdynia 10-11 10393
Grzesik Mateusz Głuszyca 10-11 -
Grzybowska Monika Gdańsk 8-9 10484
Hinc Hubert Gdynia 10-11 10358
Iwaniuk Agata Bydgoszcz 10-11 10372
Jabłońska Laura Gdańsk 8-9 10423
Jabłońska Paulina Gdańsk 10-11 10383
Jabłońska Weronika Gdańsk 8-9 10385
Jakrzewska Nicola Gdańsk 10-11 -
Janik Laura Rotmanka 8-9 10454
Januszkiewicz Kinga Gdansk 8-9 10456
Jasionowska Paulina Gdynia 10-11 10426
Jercha Jagoda Gdańsk 10-11 10473
Josse Oskar Gdynia 10-11 10427
Kacprzak Katarzyna Radunica 8-9 10445
Kania Franek Warszawa (Praga-Południe) 10-11 10364
Kania Staś Warszawa (Praga-Południe) 10-11 10363
Karnabal Weronika Gdańsk 10-11 10396
Kasprzak Natan Inowrocław 10-11 10493
Kmera Mateusz Gdansk 10-11 10491
Konarzewski Adam Rumia 8-9 10356
Kostępski Maksymilian Karczemki 10-11 10433
Kowalik Oliwia Pruszcz Gdański 10-11 10443
Kowalska Anita Trąbki Wielkie 8-9 10366
Kowalski Mateusz Gdańsk 8-9 10386
Kowalski Szymon Trąbki Wielkie 8-9 10367
Koziara Aleks Gdańsk 8-9 10370
Kozioł Olivier Gdańsk 8-9 10419
Krajewski Michał Gdańsk 8-9 10431
Krawczynska Zofia Dzierzazno 10-11 10496
Krawczynski Bartosz Dzierzazno 8-9 10495
Kromelitskaya Anna Калининград 10-11 10417
Kryger Patryk Tczew 10-11 10448
Kryger Paweł Tczew 8-9 10449
Kryger Wiktor Tczew 8-9 10477
Kryszeń Marta Gdańsk 10-11 10414
Kubicka Julia Banino 8-9 -
Kuncewicz Tymon Gdańsk 8-9 10406
Kunowski Witek Gdańsk 10-11 10394
Kurowska Malwina Gdańsk 8-9 10446
Kuzimski Michał Gdańsk 10-11 10418
Lepek Weronika Gdańsk 8-9 10460
Lewandowska Jagoda Gdańsk 10-11 10399
Lewandowska Malwina Gdańsk 8-9 10400
Lisowska Katarzyna Gdańsk 8-9 10485
Łapińska Barbara Gdańsk 8-9 -
Łopuchin Jan Gdańsk 10-11 10444
Łuchniak Nina Mosty 10-11 10359
Macholc Mateusz Gdańsk 8-9 10430
Maćkiewicz Franciszek Gdańsk 8-9 10462
Maćkiewicz Pola Gdańsk 8-9 10461
Maćkowiak Igor Poznań 8-9 10376
Majer Patryk Malbork 10-11 10464
Marchilewicz Zuzanna Gdańsk 10-11 10472
Marciniak Julia Gdańsk 10-11 10355
Marcinkowska Iga Gdańsk 8-9 10490
Miączyński Tymon Gdańsk 8-9 10368
Mikołajczyk Franciszek Komorniki 10-11 10384
Mikołajczyk Kacper Rotmanka 8-9 10354
Miller Zosia Gdańsk 8-9 10463
Nagórska Maja Gdańsk 8-9 10483
Najder Aleksander Gdańsk 8-9 10453
Oczachowski Franciszek Gdańsk 8-9 10452
Pamięta Hanna Gdańsk 10-11 10480
Pamięta Maria Gdańsk 10-11 10481
Pawłoski Kacper Elbląg 10-11 10388
Pełszyński Krzysztof Gdańsk 10-11 10353
Perucki Filip Elblag 10-11 10407
Pieterwas Bartosz Dragacz 10-11 10374
Pietrzak Elżbieta Działdowo 8-9 10476
Pinker Patryk Gdańsk 10-11 10420
Podskok Amelia Pruszcz Gdanski 10-11 10441
Pouch Martyna Reda 10-11 -
Przekadziński Miłosz Gdańsk 8-9 10362
Rachfał Adrian Gdańsk 8-9 10457
Radziwiłłowicz Nesajem Gdańsk 8-9 10429
Raszpunda Iga Gdańsk 8-9 10459
Sadowski Sebastian Gdansk 10-11 10447
Sarnaszek Maja Rotmanka 10-11 10450
Seroka Dominik Gdańsk 8-9 10377
Sięda Bartosz Olsztyn 8-9 10379
Skowronek Bartosz Borkowo 10-11 10403
Skórska Marika Gdańsk 8-9 10468
Skórska Zuzanna Gdańsk 10-11 10467
Słowik Adam Gdańsk 10-11 10498
Sobów Jan Franciszek Gdansk 8-9 10401
Sotnik Gustaw Borkowo 10-11 10351
Sporek Natalia Gdańsk 10-11 10395
Stankiewicz Marta Straszyn 8-9 10352
Stosik Maria Gdańsk 8-9 10482
Syguła Kacper Warszawa 8-9 10437
Szabłowski Szymon Gdańsk 8-9 10487
Szamotulska Kinga Gdańsk 10-11 10486
Szczerkowski Jacek Gdańsk 10-11 10479
Szczerkowski Tomasz Gdańsk 8-9 10478
Szczypiorska Zuzanna Pszczolki 10-11 10411
Szostakowski Antoni Warszawa 8-9 10435
Szpek Piotr Gdańsk 8-9 10387
Szymichowski Łukasz Gdansk 8-9 -
Szymichowski Marcin Gdańsk 8-9 10365
Świerczyńska Daria Gdańsk 10-11 10469
Tchorzewska Paulina Gdansk 10-11 10442
Toboła Kinga Gdańsk 10-11 10382
Troka Jakub Starogard Gdański 8-9 10466
Truszkowska Amelia Rumia 8-9 10413
Walentynowicz Lena Pruszcz Gdański 10-11 10357
Wasilewski Wiktor Gdańsk 10-11 10439
Wielgos Oliwia Gdynia 10-11 10360
Więczkowski Wojcoech Bęsia 8-9 10471
Wilkus Szymon Gdańsk 10-11 -
Wiloch Jakub Gdansk 8-9 10380
Winiecka Katarzyna Gdańsk 10-11 10378
Witosławska Weronika Gdansk 8-9 10412
Wolańska Julia Rumia 8-9 -
Wójcik Antonina Łódź 10-11 10371
Wójcik Bartosz Łódź 8-9 10373
Wróblewska Martyna Koszalin 10-11 10369
Wydarty Anna Gdańsk 10-11 10390
Wydarty Jan Gdańsk 8-9 10389
Yankovskaja Dariia Kaliningrad 8-9 10415
Yankovskiy Maksim Kaliningrad 10-11 10416
Zabielska Gaja Gdańsk 8-9 10432
Zabolewicz Nadia Teodozja Gdańsk 8-9 10434
Zaręba - Cyman Anika Kartuzy 8-9 10497
Zmuda-Trzebiatowski Miłosz Dąbie 8-9 10455
Żakowiecki Oskar Pruszcz Gdański 10-11 10436
Żmija Natasza Charzykowy 8-9 10405
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon