Amber Kids Gdańsk 2019 - bieg na 500m - results

2019-11-16 16:45 www.polmaratongdansk.pl

M‑ce Nr Nazwisko i imię Klub Kat. M‑ce
w kat.
M‑ce
wg płci
Czas końcowy Strata
1 10437 Syguła Kacper KOLARSKI.EU TEAM M8 1 1 00:01:43
2 10397 Dudaniec Igor ZSSIO Gdańsk M10 1 2 00:01:44 00:00:01
3 10363 Kania Staś Drukarz Warszawa M10 2 3 00:01:48 00:00:05
4 10448 Kryger Patryk SP 11 TCZEW M10 3 4 00:01:48 00:00:05
5 10390 Wydarty Anna K10 1 1 00:01:50 00:00:07
6 10364 Kania Franek KS Orzeł Warszawa M10 4 5 00:01:53 00:00:10
7 10479 Szczerkowski Jacek M10 5 6 00:01:53 00:00:10
8 10493 Kasprzak Natan Dziki z Balczewa M10 6 7 00:01:55 00:00:12
9 10335 Orłowska Dominika K10 2 2 00:01:55 00:00:12
10 10351 Sotnik Gustaw JAGUAR GDAŃSK M10 7 8 00:01:56 00:00:13
11 10456 Januszkiewicz Kinga SP27 GDAŃSK K8 1 3 00:01:57 00:00:14
12 10498 Słowik Adam M10 8 9 00:01:57 00:00:14
13 10389 Wydarty Jan M8 2 10 00:02:00 00:00:17
14 10394 Kunowski Witek M10 9 11 00:02:00 00:00:17
15 10450 Sarnaszek Maja K10 3 4 00:02:00 00:00:17
16 10449 Kryger Paweł SP 11 TCZEW M8 3 12 00:02:02 00:00:19
17 10339 Łaskowski Maciej M10 10 13 00:02:02 00:00:19
18 10444 Łopuchin Jan M10 11 14 00:02:02 00:00:19
19 10408 Dowgiało Adam M8 4 15 00:02:03 00:00:20
20 10483 Nagórska Maja SP17 Gdańsk K8 2 5 00:02:03 00:00:20
21 10487 Szabłowski Szymon Trimama Team M8 5 16 00:02:05 00:00:22
22 10432 Zabielska Gaja K8 3 6 00:02:05 00:00:22
23 10410 Duchcik Łucja K10 4 7 00:02:05 00:00:22
24 10439 Wasilewski Wiktor M10 12 17 00:02:05 00:00:22
25 10398 Dołasiński Jan M8 7 18 00:02:06 00:00:23
26 10361 Dzik Ksawery Sp 6 Elblag M8 8 19 00:02:06 00:00:23
27 10348 Kamiński Filip ARTECH TEAM M8 9 20 00:02:06 00:00:23
28 10334 Orłowski Tomasz M8 6 21 00:02:06 00:00:23
29 10381 Bieniek Lena K10 5 8 00:02:06 00:00:23
30 10467 Skórska Zuzanna K10 6 9 00:02:06 00:00:23
31 10435 Szostakowski Antoni M8 10 22 00:02:07 00:00:24
32 10415 Yankovskaja Dariia Klub sportowy DED K8 4 10 00:02:07 00:00:24
33 10414 Kryszeń Marta K10 7 11 00:02:07 00:00:24
34 10495 Krawczynski Bartosz W Lesie M8 11 23 00:02:08 00:00:25
35 10434 Zabolewicz Nadia Teodozja K8 5 12 00:02:08 00:00:25
36 10332 Barcinska Julia K10 8 13 00:02:08 00:00:25
37 10378 Winiecka Katarzyna AZS AWFiS Gdańsk K10 9 14 00:02:08 00:00:25
38 10446 Kurowska Malwina K8 7 15 00:02:09 00:00:26
39 10460 Lepek Weronika SP 27 GDAŃSK K8 6 16 00:02:09 00:00:26
40 10373 Wójcik Bartosz M8 12 24 00:02:09 00:00:26
41 10426 Jasionowska Paulina SP 16 GDYNIA K10 10 17 00:02:09 00:00:26
42 10433 Kostępski Maksymilian ŻÓŁWIE KARCZEMKI AKS MAX MARINE POLAND M10 13 25 00:02:09 00:00:26
43 10431 Krajewski Michał M8 13 26 00:02:10 00:00:27
44 10500 Gierszewska Lena UKS Lekkoatletyka Banino K8 8 18 00:02:11 00:00:28
45 10452 Oczachowski Franciszek SPORTEVO M8 14 27 00:02:11 00:00:28
46 10388 Pawłoski Kacper MKS Truso Elbląg M10 14 28 00:02:11 00:00:28
47 10492 Dobkowski Kacper SPORT EVO M10 15 29 00:02:13 00:00:30
48 10357 Walentynowicz Lena Pruszcz Biega K10 11 19 00:02:13 00:00:30
49 10485 Lisowska Katarzyna SP17 Gdańsk K8 9 20 00:02:14 00:00:31
50 10458 Grodzka Magdalena K10 12 21 00:02:15 00:00:32
51 10447 Sadowski Sebastian M10 16 30 00:02:15 00:00:32
52 10406 Kuncewicz Tymon M8 15 31 00:02:16 00:00:33
53 10474 Czyżnikiewicz Zuzanna SP17 Gdańsk K10 13 22 00:02:16 00:00:33
54 10393 Gronowski Maksymilian SP 37 Gdynia M10 17 32 00:02:16 00:00:33
55 10356 Konarzewski Adam Rumia biega JK KOMPUTER Rumia M8 16 33 00:02:17 00:00:34
56 10413 Truszkowska Amelia SP 6 Rumia K8 10 23 00:02:17 00:00:34
57 10418 Kuzimski Michał M10 18 34 00:02:17 00:00:34
58 10465 Banasiak Szymon M8 17 35 00:02:18 00:00:35
59 10494 Bąk Mateusz M8 18 36 00:02:18 00:00:35
60 10464 Majer Patryk M10 19 37 00:02:18 00:00:35
61 10420 Pinker Patryk M10 20 38 00:02:18 00:00:35
62 10441 Podskok Amelia K10 14 24 00:02:18 00:00:35
63 10486 Szamotulska Kinga Szamo Family K10 15 25 00:02:18 00:00:35
64 10484 Grzybowska Monika SP 17 Gdańsk K8 11 26 00:02:19 00:00:36
65 10423 Jabłońska Laura K8 12 27 00:02:19 00:00:36
66 10400 Lewandowska Malwina Intel Runners K8 13 28 00:02:20 00:00:37
67 10478 Szczerkowski Tomasz M8 19 39 00:02:20 00:00:37
68 10476 Pietrzak Elżbieta ROZBIEGANE DZIAŁDOWO Mama K8 15 29 00:02:21 00:00:38
69 10412 Witosławska Weronika K8 14 30 00:02:21 00:00:38
70 10347 Demski Daniel UKS Olimpia Judo Elbląg M10 21 40 00:02:21 00:00:38
71 10355 Marciniak Julia Tylko wariaci są coś warci/ MMKS K10 16 31 00:02:21 00:00:38
72 10374 Pieterwas Bartosz M10 22 41 00:02:21 00:00:38
73 10442 Tchorzewska Paulina K10 17 32 00:02:21 00:00:38
74 10371 Wójcik Antonina K10 18 33 00:02:21 00:00:38
75 10362 Przekadziński Miłosz M8 20 42 00:02:22 00:00:39
76 10440 Charkiewicz Amelia K10 20 34 00:02:22 00:00:39
77 10499 Galikowska Weronika Galik Team K10 19 35 00:02:22 00:00:39
78 10337 Gemba Mateusz M10 23 43 00:02:22 00:00:39
79 10427 Josse Oskar M10 24 44 00:02:22 00:00:39
80 10392 Gergelewicz Antoni M8 21 45 00:02:23 00:00:40
81 10425 Grajewski Teodor Misiuliny M8 22 46 00:02:23 00:00:40
82 10488 Chirek Wiktor M10 25 47 00:02:23 00:00:40
83 10428 Du Chatinier Dorota K10 21 36 00:02:24 00:00:41
84 10451 Gnyp Julian M10 26 48 00:02:24 00:00:41
85 10469 Świerczyńska Daria K10 22 37 00:02:24 00:00:41
86 10409 Czerwiec Jaśmina K8 16 38 00:02:25 00:00:42
87 10399 Lewandowska Jagoda Intel Runners K10 23 39 00:02:25 00:00:42
88 10422 Gierasik Zofia SP8 Gdańsk K8 17 40 00:02:26 00:00:43
89 10459 Raszpunda Iga K8 18 41 00:02:26 00:00:43
90 10421 Gierasik Justyna SP8 Gdańsk K10 24 42 00:02:26 00:00:43
91 10472 Marchilewicz Zuzanna SP17 Gdańsk K10 25 43 00:02:26 00:00:43
92 10369 Wróblewska Martyna K10 26 44 00:02:26 00:00:43
93 10477 Kryger Wiktor M8 23 49 00:02:27 00:00:44
94 10368 Miączyński Tymon M8 24 50 00:02:27 00:00:44
95 10468 Skórska Marika K8 20 45 00:02:27 00:00:44
96 10341 Tarasow Lena Mała Lechistka K8 19 46 00:02:27 00:00:44
97 10443 Kowalik Oliwia Szkoła Podstawowa nr4 Pruszcz Gdański6 K10 27 47 00:02:27 00:00:44
98 10496 Krawczynska Zofia W Lesie K10 28 48 00:02:27 00:00:44
99 10401 Sobów Jan Franciszek M8 25 51 00:02:28 00:00:45
100 10438 Gorszka Ignacy M10 27 52 00:02:28 00:00:45
101 10430 Macholc Mateusz M8 26 53 00:02:29 00:00:46
102 10391 Bogdańska Amelia PARTNER NIERUCHOMOŚCI PARTNER NIERUCHOMOŚCI K10 29 49 00:02:29 00:00:46
103 10407 Perucki Filip M10 28 54 00:02:29 00:00:46
104 10481 Pamięta Maria K10 30 50 00:02:30 00:00:47
105 10419 Kozioł Olivier CrossFit Stocznia Kids M8 27 55 00:02:31 00:00:48
106 10462 Maćkiewicz Franciszek Tubo Ptysie Tubo Ptysie M8 28 56 00:02:31 00:00:48
107 10470 Gotartowska Paulina K8 21 51 00:02:32 00:00:49
108 10359 Łuchniak Nina K10 31 52 00:02:32 00:00:49
109 10480 Pamięta Hanna K10 32 53 00:02:32 00:00:49
110 10346 Sotnik Antonina K8 22 54 00:02:33 00:00:50
111 10411 Szczypiorska Zuzanna K10 33 55 00:02:33 00:00:50
112 10424 Białas Jagoda K8 23 56 00:02:34 00:00:51
113 10497 Zaręba - Cyman Anika K8 24 57 00:02:35 00:00:52
114 10342 Gajda Urszula K8 25 58 00:02:36 00:00:53
115 10372 Iwaniuk Agata Pędzące chomiki K10 34 59 00:02:36 00:00:53
116 10396 Karnabal Weronika K10 35 60 00:02:36 00:00:53
117 10475 Furmańska Alicja SP 16 Gdynia/ Gorillas K8 26 61 00:02:37 00:00:54
118 10376 Maćkowiak Igor Anonimowi Biegacze M8 29 57 00:02:37 00:00:54
119 10338 Gemba Maja K8 27 62 00:02:38 00:00:55
120 10490 Marcinkowska Iga K8 28 63 00:02:38 00:00:55
121 10455 Zmuda-Trzebiatowski Miłosz SP 1 Bytów M8 30 58 00:02:38 00:00:55
122 10367 Kowalski Szymon M8 31 59 00:02:39 00:00:56
123 10405 Żmija Natasza Tripaka Przechlewo K8 29 64 00:02:39 00:00:56
124 10445 Kacprzak Katarzyna K8 30 65 00:02:41 00:00:58
125 10366 Kowalska Anita K8 31 66 00:02:41 00:00:58
126 10331 Wolańska Julia K8 32 67 00:02:43 00:01:00
127 10489 Figura Lena K8 33 68 00:02:46 00:01:03
128 10429 Radziwiłłowicz Nesajem K8 34 69 00:02:51 00:01:08
129 10402 Czepielewska Agata WałekTeamSzczecin K10 36 70 00:02:51 00:01:08
130 10360 Wielgos Oliwia Parkrun Rumia K10 37 71 00:02:55 00:01:12
131 10454 Janik Laura K8 35 72 00:02:56 00:01:13
132 10395 Sporek Natalia K10 38 73 00:03:03 00:01:20
133 10461 Maćkiewicz Pola Tubo Ptysie K8 36 74 00:03:04 00:01:21
134 10404 Frankiewicz Nikodem Iron Team M10 29 60 00:03:12 00:01:29
135 10343 Pellowska Weronika K8 37 75 00:03:14 00:01:31
136 10482 Stosik Maria Trimama K8 38 76 00:03:14 00:01:31
137 10491 Kmera Mateusz M10 30 61 00:03:20 00:01:37
138 10375 Dąbrowska Alicja K8 DNF
139 10333 Dietrich Krzyś KS NIEMANIEMOGĘ Bałtyk Fabryka Czekolady M8 DNF
140 10385 Jabłońska Weronika K8 DNF
141 10386 Kowalski Mateusz M8 DNF
142 10370 Koziara Aleks Kemira Sport Team M8 DNF
143 10336 Kubicka Julia UKS Lekkoatletyka Banino K8 DNF
144 10354 Mikołajczyk Kacper sp Rotmanka M8 DNF
145 10463 Miller Zosia K8 DNF
146 10453 Najder Aleksander M8 DNF
147 10457 Rachfał Adrian M8 DNF
148 10340 Rodak Dawid Fundacja 100 dla Niepodległej RODAKTEAM Fundacja 100 dla Niepodległej RODAKTEAM M8 DNF
149 10377 Seroka Dominik M8 DNF
150 10379 Sięda Bartosz M8 DNF
151 10344 Stachura Lena K8 DNF
152 10352 Stankiewicz Marta DUDYCZ run K8 DNF
153 10387 Szpek Piotr M8 DNF
154 10365 Szymichowski Marcin M8 DNF
155 10466 Troka Jakub PSP 4 M8 DNF
156 10471 Więczkowski Wojcoech M8 DNF
157 10380 Wiloch Jakub Thunder Runner - team M8 DNF
158 10345 Grzesik Mateusz M10 DNF
159 10358 Hinc Hubert M10 DNF
160 10383 Jabłońska Paulina K10 DNF
161 10473 Jercha Jagoda SP 17 Gdańsk K10 DNF
162 10417 Kromelitskaya Anna Klub sportowy DED K10 DNF
163 10384 Mikołajczyk Franciszek M10 DNF
164 10353 Pełszyński Krzysztof Gedanensis M10 DNF
165 10403 Skowronek Bartosz M10 DNF
166 10382 Toboła Kinga Szybki Skład K10 DNF
167 10416 Yankovskiy Maksim Klub sportowy DED M10 DNF
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon