Garmin Ultra Race Myślenice 2020 - bieg na 13 km Pokaż

Lista startowa Bieg górski - Bieg górski - 13 km

Lista główna

Name City Age group Start number
Bałaban Bartłomiej Kraków 30-39 1730
Brzoza Adam Zakopane 40-49 1711
Chlipała Paweł Kamienica 18-29 1750
Ciasto Sebastian Przezchlebie 30-39 1746
Ciengiel Hanna Cieszyn 30-39 -
Cieślak-Sawicka Katarzyna Kraków 40-49 -
Czarnecki Krzysztof Kraków 40-49 -
Dalgiewicz Dariusz Łomianki 60-… -
Fikas Krzysztof Myślenice 60-… 1733
Fornalik Barbara Krzyszkowice 40-49 1739
Frąckowiak Bartłomiej Gdańsk 40-49 1715
Gąsior Krzysztof Psary 40-49 -
Hajduk Małgorzata Łódź 40-49 1723
Kacprzyk Katarzyna Kraków 30-39 1747
Kaczmarczyk Przemysław Kobierzyce 18-29 1712
Karaś Łukasz Katowice 30-39 1740
Kaźmierczak Piotr Skawina 30-39 -
Kociołek Witold Kraków 40-49 -
Kołodziej Piotr Kraków 40-49 1727
Kopociński Michał Gliwice 30-39 1758
Kosieradzki Łukasz Kraków 18-29 1716
Kosmęda Beata Warszawa 40-49 1757
Kowacki Sebastian Częstochowa 40-49 -
Kowalczyk Roman Skawina 30-39 -
Krzykawski Arkadiusz Sosnowiec 50-59 1725
Kupiec-Baś Paulina Kraków 40-49 1714
Kuraczowska Katarzyna Olkusz 30-39 -
Kurbiel Sylwia Siemianowice Śląskie 30-39 1719
Łaski Mateusz Lanckorona 18-29 -
Łączkowski Tomasz Gdańsk 40-49 1748
Łopata Dariusz Radziszów 30-39 -
Łopata Karolina Radziszów 30-39 -
Malec Zbigniew Kraków 40-49 1742
Marcinek Łukasz Wieliczka 30-39 1738
Matuła Natalia Oświęcim 18-29 1744
Matyszkiewicz Jacek Goczałkowice 50-59 1741
Mizera Krzysztof Kraków 30-39 1759
Mordak Artur Zelków 30-39 1713
Mundzia Anna Zgierz 50-59 1731
Noga Angelika Kozy 18-29 1760
Oliwa Edward Kraków 50-59 1728
Oramus Paweł Gołuchowice 30-39 -
Osuch Dominik Krakow 30-39 -
Pamuła Wojtek Kraków 40-49 1726
Pączek Weronika Sułkowice 18-29 -
Pieczonka Tomasz Kraków 30-39 1753
Pierwoła Michał Sromowce Wyżne 30-39 1735
Pilch Janusz Myślenice 40-49 1751
Pisarczyk Antek Zielonki 30-39 1749
Przyłuska Mirosława Szczecin 60-… 1761
Pyrek Przemysław Oświęcim 18-29 1745
Rachwal Dagmara Trzemeśnia 30-39 1732
Raczyński Tomasz Kraków 30-39 1756
Rogóż Marcin Gliwice 50-59 1720
Rogóż Sonia Gliwice 40-49 1721
Rusnarczyk Bartłomiej Skawina 18-29 -
Ryś Wacław Myślenice 60-… 1736
Sobolewski Mikołaj Adamów 30-39 1718
Stachera Aleksandra Krynki 18-29 -
Szlachtowski Łukasz Nowy Targ 18-29 1737
Śliżewska Zuzanna Kielce 30-39 1755
Targosz Michał Kraków 40-49 1729
Urban Mirosław Kraków 30-39 1734
Wadowska Aneta Kielce 18-29 1754
Woźniak Anna Nakło Nad Notecią 40-49 -
Woźniak Piotr Nakło Nad Notecią 40-49 1724
Wybierała Renata Chorzów 50-59 1722
Wybranska Marta Krakow 40-49 1743
Zaborowska Małgorzata Liszki 40-49 1717
Zajda Łukasz Rudnik 18-29 1752
Zieliński Kamil Kraków 18-29 -
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon