Garmin Ultra Race Myślenice 2020 - bieg na 13 km Pokaż

Lista startowa Bieg górski - Bieg górski - 13 km

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Bałaban Bartłomiej Kraków 30-39 1730
Bartyzel Krzysztof Kraków 30-39 1703
Błaszczyk Katarzyna Wieliczka 30-39 1707
Bogumił Sylwia Zielonki 18-29 1771
Bolechowska Dominika Zakopane 40-49 -
Broda Wojciech Kraków 50-59 1720
Bryniarska Justyna Klikuszowa 18-29 1776
Cabańska Dorota Łomianki 40-49 -
Chlipała Paweł Kamienica 18-29 1750
Ciengiel Hanna Cieszyn 30-39 -
Cieślak-Sawicka Katarzyna Kraków 40-49 -
Cupał Marcin Brzesko 40-49 1743
Czarnecki Krzysztof Kraków 40-49 -
Czepiel Marcin Myślenice 30-39 1726
Ćwierz Mateusz Borzęta 30-39 1783
Dalgiewicz Dariusz Łomianki 60-… -
Deryło Mateusz Kraków 18-29 1784
Dokowska Joanna Szczecin 18-29 1765
Domiszewski Ignacy Ustrzyki Dolne 30-39 -
Drabik Emil Mszana Dolna 30-39 1801
Fabian Bogusław Pyskowice 40-49 1804
Fabian Marcel Pyskowice 18-29 1800
Fikas Krzysztof Myślenice 60-… 1733
Filar Przemysław Kraków 30-39 1803
Fornalik Barbara Krzyszkowice 40-49 1739
Frąckowiak Bartłomiej Gdańsk 40-49 1715
Gawor Mateusz Zakliczyn 18-29 1797
Gąsior Krzysztof Psary 40-49 1775
Góralik Sylwia Myślenice 40-49 1799
Gradek Dariusz Krakow 40-49 1782
Hajduk Małgorzata Łódź 40-49 1723
Hebda Adrian Kraków 18-29 1744
Helman Filip Warszawa 18-29 1711
Helman Jaroslaw Warszawa 40-49 1769
Hodurek Stanisław Myślenice 50-59 1767
Jurek Weronika Przytkowice 18-29 1773
Kacprzyk Katarzyna Kraków 30-39 1747
Kaczmarczyk Przemysław Kobierzyce 18-29 1712
Kalata Danuta Szaflary 30-39 1777
Karaś Łukasz Katowice 30-39 1740
Kaźmierczak Piotr Skawina 30-39 -
Kociołek Witold Kraków 40-49 1802
Kołodziej Piotr Kraków 40-49 1727
Kosmęda Beata Warszawa 40-49 1757
Kowacki Sebastian Częstochowa 40-49 -
Kowalczyk Roman Skawina 30-39 1755
Kozakiewicz Tomek Wrocław 30-39 -
Krzykawski Arkadiusz Sosnowiec 50-59 1725
Krzyżanowski Łukasz Kraków 30-39 1795
Kucała Konrad Trzebunia 18-29 1806
Kula Piotr Warszawa 40-49 1706
Kupiec-Baś Paulina Kraków 40-49 1714
Kuraczowska Katarzyna Olkusz 30-39 -
Lokajewska Justyna Kraków 40-49 1785
Łaski Mateusz Lanckorona 18-29 -
Łączkowski Tomasz Gdańsk 40-49 1748
Łopata Dariusz Radziszów 30-39 -
Łopata Karolina Radziszów 30-39 -
Magnucki Adam Mysłowice 30-39 1780
Malec Zbigniew Kraków 40-49 1742
Malina Michał Kraków 30-39 1796
Marcinek Łukasz Wieliczka 30-39 1738
Matyszkiewicz Jacek Goczałkowice 50-59 1741
Mędygrał Krystian Wrocław 18-29 1701
Michałek Jarosław Kraków 50-59 1807
Miernik Marzena Myślenice 40-49 1781
Mizera Krzysztof Kraków 30-39 1759
Mordak Artur Zelków 30-39 1713
Mundzia Anna Zgierz 50-59 1731
Nadkański Marek Mszana Górna 50-59 1702
Nowak Bogusław Luborzyca 60-… 1798
Okrajek Zbigniew Koniusza 40-49 1710
Oliwa Edward Kraków 50-59 1728
Omiatacz Mariusz Nowogrodziec 30-39 1758
Oramus Paweł Gołuchowice 30-39 1721
Osuch Dominik Krakow 30-39 -
Paluch Karol Przytkowice 18-29 1770
Papiór Jolanta Wrocław 18-29 1789
Pastusiak Adam Warszawa 30-39 -
Pawelczyk Krzysztof Kielce 40-49 1766
Pączek Weronika Sułkowice 18-29 -
Pęciak Katarzyna Kraków 30-39 -
Pieczonka Tomasz Kraków 30-39 1753
Pierwoła Michał Sromowce Wyżne 30-39 1735
Pilch Janusz Myślenice 40-49 1751
Pisarczyk Antek Zielonki 30-39 1749
Polański Paweł Wrocław 18-29 1788
Przyłuska Mirosława Szczecin 60-… 1761
Pyrek Przemysław Oświęcim 18-29 1745
Rachwal Dagmara Trzemeśnia 30-39 1732
Raczyński Tomasz Kraków 30-39 1756
Radomski Zbigniew Bielsko-Biała 60-… 1790
Różańska Magdalena Warszawa 40-49 1762
Różański Robert Warszawa 50-59 1763
Rusnarczyk Bartłomiej Skawina 18-29 1754
Ryś Wacław Myślenice 60-… 1736
Sałach Marcin Myślenice 30-39 1746
Sasin Dominika Świdnica 18-29 1709
Skoczek Tomasz Kielce 40-49 1705
Skowron Michał Kraków 30-39 1719
Słupecka Beata Chotomów 40-49 1764
Sobolewski Mikołaj Adamów 30-39 1718
Stachera Aleksandra Krynki 18-29 -
Surmacz Tomasz Dobczyce 30-39 1778
Surowiec Michał Wojkowice 40-49 1704
Swolkień Maciej Stróża 18-29 1774
Szałaś Anna Wielkie Drogi 30-39 1787
Szałaś Maciej Wielkie Drogi 40-49 1786
Szlachtowski Łukasz Nowy Targ 18-29 1737
Tarasek Wojciech Stara Wieś 18-29 -
Targosz Michał Kraków 40-49 1729
Urban Alicja Wrocław 18-29 1768
Urban Mirosław Kraków 30-39 1734
Wieczorek Wojciech Kraków 30-39 1805
Wielgocki Artur Zielonki 30-39 1772
Wojton Michał Starachowice 30-39 1708
Wolczko Grzegorz Maków Podhalański 30-39 1716
Woźniak Anna Nakło Nad Notecią 40-49 1794
Woźniak Piotr Nakło Nad Notecią 40-49 1724
Woźnica Andrzej Trzebunia 18-29 1791
Wybierała Renata Chorzów 50-59 1722
Zaborowska Małgorzata Liszki 40-49 1717
Zajda Łukasz Rudnik 18-29 1752
Zieliński Kamil Kraków 18-29 1779
Zieliński Rafał Kraków 50-59 1760
Zimoń Norbert Wrocław 30-39 1792
Zywer Urszula Żarów 18-29 1793
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon