Garmin Ultra Race Radków 2020 - bieg na 24 km Pokaż

Lista startowa Bieg górski - Bieg górski - 24 km

Lista główna

Name City Age group Start number
Bańkowski Igor Nysa 50-59 -
Bednarz Małgorzata Otmuchów 40-49 1221
Beśka Sławomir Rybnik Ochojec 50-59 1241
Bis Marcin Gorzów Wlkp 30-39 1223
Bożko Wiktoria Gorzów Wielkopolski 18-29 -
Budkowski Kamil Siechnice 30-39 -
Burman Michał Murowana Goślina 40-49 1242
Chlewicka Magdalena Częstochowa 30-39 -
Chodorowski Krzysztof Wrocław 30-39 1236
Chwiałkowska Elżbieta Poznań-Sierosław 50-59 1220
Doliński Tomasz Wrocław 50-59 -
Dymarska Irmina Tuliszków 30-39 1262
Furman Agnieszka Kraków 30-39 1229
Furman Michał Kraków 30-39 1230
Gałka Jacek Żmigród 40-49 1238
Gawron Bartłomiej Polska Nowa Wieś 40-49 -
Gierak Anna Katowice 30-39 1257
Gierak Łukasz Katowice 30-39 1256
Górny Robert Ozimek 40-49 1239
Grabek Maciej Gorzów Wielkopolski 18-29 -
Gręzel-Gawron Jolanta Polska Nowa Wieś 40-49 -
Jezierski Michał Pruszków 40-49 1261
Juszczyk Małgorzata Niepołomice 40-49 1249
Karalus Sebastian Krosinko 40-49 -
Karaś Jacek Poznań 40-49 1258
Karaś Marek Toruń 50-59 1246
Koryciński Andrzej Poznań 30-39 1259
Kowalczyk Marcin Warszawa 60-… 1213
Kowalewski Dariusz Byków 50-59 1215
Kozłowski Rafał Wałbrzych 40-49 -
Kraicziczek Krzysztof Gliwice 40-49 1231
Krawczuk Dawid Poznań 40-49 1228
Krawiec Piotr Żłobizna 30-39 1212
Królikowska Karolina Głogów 40-49 -
Lindner Filip Pleszew 18-29 1219
Majewska Ewelina Tychy 30-39 -
Małkowski Bogdan Murów 50-59 1245
Matusewicz Ireneusz Zielona Góra 40-49 -
Mazurek Roman Murów 40-49 -
Mesjasz Marek Lubin 30-39 1255
Mrowiec Jakub Kraków 30-39 1260
Musik Alina Mysłowice 30-39 -
Niewiadomska-Bochenek Monika Toruń 40-49 1222
Okrasa Tomasz Oleśnica 30-39 1218
Osiński Dariusz Orneta 30-39 1247
Pacześny Tomasz Ołdrzychowice Kłodzkie 40-49 1248
Piątkowski Wojciech Wałbrzych 30-39 1225
Pietrowska Hallik Poznań 50-59 1227
Pietrowski Mariusz Poznań 50-59 1226
Pietrzak Krzysztof Gorzów Wielkopolski 30-39 1224
Podkówka Zbigniew Bydgoszcz 60-… 1237
Podoluk Marek Wrocław 40-49 1216
Przebierała Grzegorz Wrocław 40-49 1233
Przepióra Sylwia Wasilków 30-39 1235
Pypeć Dariusz Wałbrzych 50-59 -
Rębiałkowski Jakub Polanica Zdrój 30-39 1211
Sawicki Bartosz Gorzów Wielkopolski 18-29 1232
Serwatkiewicz Grzegorz Tłumaczów 30-39 1217
Snarski Dariusz Katowice 40-49 1250
Sobiński Waldemar Jelenia Góra 50-59 -
Somiak Andrzej Wrocław 50-59 1214
Stańczyk Andrzej Kędzierzyn-Koźle 50-59 -
Szczepocki Andrzej Niepołomice 50-59 1240
Vakh Oksana Domaszczyn 18-29 1251
Waligóra Tomasz Jawor 30-39 1252
Wojciechowski Maciej Głogów 30-39 1234
Zielińska Katarzyna Kłodzko 30-39 1253
Zieliński Sylwester Kłodzko 30-39 1254
Żurek Kazimierz Nowa Iwiczna 30-39 1244
Żurek-Kucharska Urszula Nowa Iwiczna 30-39 1243
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon