Garmin MTB Series Kolbudy 2020 - dystans Mini (25 km) - edycja wiosenna Pokaż

Lista startowa Kolarstwo MTB - Mini

Lista główna

Name City Age group Start number
Alisz Piotr Gdansk 40-49 108
Babula Lech Czaple 40-49 71
Barzowski Tomasz Wejherowo 40-49 45
Bieschke Paweł Gdańsk 40-49 47
Buczyńska Joanna Gdańsk 40-49 18
Budzyńska Paula Toruń 18-29 102
Burnicki Rafał Bytów 40-49 -
Chwiołka Tomasz Pruszcz Gdański 40-49 85
Ciba Damian Rumia 30-39 84
Ciesielski Krzysztof Gdańsk 40-49 42
Cieśliński Grzegorz Kaliska 40-49 41
Dajek Janusz Gdańsk 50-59 37
Deja Ariel Gdańsk 40-49 27
Drop Tomasz Gdańsk 30-39 106
Duszyński Robert Starogard Gdański 40-49 -
Dziosa Wojciech Gdynia 30-39 93
Eksterowicz Piotr Gdansk 30-39 34
Eliszewski Grzegorz Gdańsk 30-39 20
Fabisiak Grzegorz Gdańsk 30-39 -
Florczuk Marek Gdynia 30-39 -
Frąckiewicz Iwona Gdańsk 50-59 -
Fuczko Marek Wejherowo 50-59 81
Gaca Marek Gdańsk 40-49 24
Gardzielewski Artur Gdańsk 40-49 51
Górny Bartłomiej Malbork 30-39 69
Groblewski Cezary Gdańsk 18-29 28
Hajdukowicz Janusz Gdańsk 50-59 104
Hering Maciej Starogard Gdanski 30-39 105
Jasińska Paulina Koszalin 18-29 64
Jastrzębski Marcin Gdańsk 40-49 -
Jelinek Andrzej Gdynia 40-49 54
Jereczek Patryk Gdańsk 18-29 33
Joskowska Iwona Luzino 40-49 78
Juszkiewicz Jarosław Gdynia 30-39 32
Kacmajor Tomasz Gdańsk 30-39 30
Kaminski Radosław Bytów 18-29 -
Kamiński Paweł Gdańsk 40-49 -
Kasal Jakub Gdańsk 30-39 77
Kasprzak Kuba Pomieczyno 18-29 65
Kaźmierczak Krzysztof Koszalin 40-49 91
Klatt-Lizakowski Michał Kościerzyna 30-39 15
Klawa Tomasz Gdańsk 30-39 79
Klusek Marcin Warszawa 30-39 -
Kłodzińska Daria Puck 30-39 -
Kolka Zbigniew Grzybno 50-59 103
Kołatka Anna Iława 18-29 -
Konkol Tomasz Kartuzy 40-49 109
Korpan Grzegorz Gdynia 40-49 29
Korzonek Michał Gdańsk 18-29 49
Kotłowski Przemysław Gdańsk 30-39 13
Kowalski Adam Sopot 18-29 75
Kraśnicki Adam Gdynia 18-29 55
Kuchnowski Henryk Minkowice 40-49 -
Kurowski Adam Gdynia 18-29 -
Kwiatek Michał Gdańsk 30-39 89
Laskowski Grzegorz Kartuzy 40-49 -
Leszczyńska Katarzyna Wejherowo 70-… -
Leszczyński Adam Gdynia 30-39 80
Leszczyński Dariusz Wejherowo 40-49 -
Lewandowski Wiktor Gdańsk 18-29 100
Ławnicki Konrad Gdańsk 40-49 36
Łopaciuk Grzegorz Gdańsk 50-59 56
Machowski Dawid Gdańsk 40-49 -
Maciejewski Sławomir Lębork 50-59 -
Maćkowiak Piotr Bytów 40-49 92
Majewski Marek Prabuty 60-69 -
Makowski Pawel Gdansk 30-39 114
Małas Marcin Bydgoszcz 18-29 25
Marczyk Roman Wielki Klincz 30-39 21
Młynski Sebastian Bytów 18-29 115
Mrozowicz Cezary Gdynia 40-49 -
Nazar Radosław Pruszcz Gdański 30-39 -
Neumann Rafał Jaroty 40-49 31
Niski Paweł Gdańsk 30-39 50
Oglęcki Radosław Gdańsk 30-39 90
Oliwniak Marcin Gdańsk 30-39 -
Orzechowski Alan Olsztyn 18-29 14
Patoka Agnieszka Gdynia 18-29 -
Pawelak Piotr Gdańsk 18-29 -
Perekitko Krzysztof Jagatowo 50-59 58
Piekarski Marcin Gdynia 30-39 40
Piskorski Paweł Gdańsk 40-49 11
Płatonow Michał Gdańsk 18-29 97
Płonka Mateusz Malbork 30-39 101
Poczopko Aurelia Olsztyn 40-49 -
Przybyłko Adrian Szczecinek 40-49 116
Rajnik Daniel Lidzbark 30-39 -
Reiss Szczepan Kolbudy 40-49 -
Rembowski Andrzej Gdańsk 30-39 110
Rompczyk Wojciech Gdynia 50-59 -
Roppel Rafał Gdańsk 40-49 23
Rytel Wojciech Warszawa 60-69 61
Sieroński Marcin Gdynia 30-39 62
Skąpski Jacek Sopot 60-69 46
Skórko Krzysztof Sopot 40-49 76
Sojecki Rafał Gdańsk 18-29 12
Styczewski Tomasz Jastrzębia Góra 40-49 60
Szczepański Artur Dorotowo 40-49 -
Szczodrowski Piotr Gdańsk 18-29 16
Szempliński Marek Olsztyn 18-29 17
Sztonder Zuzanna Gdańsk 16-17 94
Szulc Marcin Sierakowice 50-59 96
Szumowski Łukasz Borkowo 30-39 38
Szymański Arkadiusz Gdańsk 40-49 63
Szymborski Tomek Sopot 40-49 87
Treselj Marin Gdańsk 30-39 82
Turowski Marcin Gdańsk 30-39 57
Walczak Paweł Juszkowo 40-49 44
Wawrzyniak Sławomir Olsztyn 50-59 -
Wielicki Tomek Gdańsk 40-49 83
Witkowski Jarosław Straszyn 40-49 68
Włodarski Mariusz Kolbudy 30-39 73
Wolski Marek Gdańsk 50-59 35
Woźniak Michal Jastrzebia Góra 30-39 88
Wunsch Piotr Luzino 40-49 22
Zalewski Mirosław Gdańsk 40-49 59
Zaniewska Iwona Olsztyn 50-59 -
Zdrojewski Mateusz Gdańsk 30-39 67
Żebrowski Jędrzej Ostróda 18-29 53
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon