Garmin MTB Series 2018 - dystans Mini (25 km) - edycja jesienna - results

M‑ce Nazwisko i imię Klub Kat. M-ce w kat. M-ce wg płci Zawody Czas końcowy Strata
1 Piotr Polus wysepka.pl M18 1 1 Wejherowo: 01:03:09 (3 / 3)
Stężyca: 00:53:25 (1 / 1)
Rumia: 01:06:15 (1 / 1)
03:02:49
2 Radosław Rocławski MLKS BASZTA BYTÓW ROCEK M18 2 2 Wejherowo: 01:02:30 (2 / 2)
Stężyca: 00:54:05 (2 / 2)
Rumia: 01:07:12 (2 / 2)
03:03:47 00:00:58
3 Filip Potrykus KLIF MTB TEAM M16 1 3 Wejherowo: 01:04:16 (5 / 1)
Stężyca: 00:54:56 (5 / 1)
Rumia: 01:08:49 (3 / 1)
03:08:01 00:05:12
4 Damian Ciba TA KO Team M30 1 4 Wejherowo: 01:04:12 (4 / 1)
Stężyca: 00:54:23 (4 / 1)
Rumia: 01:09:37 (4 / 1)
03:08:12 00:05:23
5 Tomasz Rzeszutek KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK M18 3 5 Wejherowo: 01:02:15 (1 / 1)
Stężyca: 00:54:22 (3 / 3)
Rumia: 01:11:36 (6 / 4)
03:08:13 00:05:24
6 Wiktor Stankiewicz Team VERGE Polska M18 4 6 Wejherowo: 01:05:40 (13 / 7)
Stężyca: 00:55:00 (14 / 8)
Rumia: 01:10:08 (5 / 3)
03:10:48 00:07:59
7 Tomasz Reszka M18 5 7 Wejherowo: 01:05:42 (14 / 8)
Stężyca: 00:54:58 (9 / 5)
Rumia: 01:11:58 (7 / 5)
03:12:38 00:09:49
8 Pawel Szczygielski the barbers gdansk M30 2 8 Wejherowo: 01:05:36 (11 / 3)
Stężyca: 00:54:57 (6 / 2)
Rumia: 01:13:17 (12 / 4)
03:13:50 00:11:01
9 Mikołaj Marzejon KLIF TEAM M18 6 9 Wejherowo: 01:05:34 (10 / 6)
Stężyca: 00:54:59 (10 / 6)
Rumia: 01:13:25 (13 / 6)
03:13:58 00:11:09
10 Tomek Wielicki M40 1 10 Wejherowo: 01:06:39 (16 / 4)
Stężyca: 00:54:59 (13 / 1)
Rumia: 01:13:09 (9 / 1)
03:14:47 00:11:58
11 Krystian Buja KLIF TEAM M18 7 11 Wejherowo: 01:08:30 (32 / 15)
Stężyca: 00:54:57 (7 / 4)
Rumia: 01:14:03 (16 / 7)
03:17:30 00:14:41
12 Grzegorz Podgórski Cyklo Kwidzyn M18 8 12 Wejherowo: 01:07:34 (30 / 14)
Stężyca: 00:56:15 (22 / 10)
Rumia: 01:14:15 (17 / 8)
03:18:04 00:15:15
13 Michał Lenz GOOD RIDE M30 3 13 Wejherowo: 01:06:51 (17 / 4)
Stężyca: 00:56:13 (20 / 8)
Rumia: 01:15:10 (21 / 6)
03:18:14 00:15:25
14 Piotr Pakuła GOOD RIDE M30 4 14 Wejherowo: 01:06:58 (19 / 5)
Stężyca: 00:56:13 (18 / 10)
Rumia: 01:15:15 (22 / 7)
03:18:26 00:15:37
15 Rafał Hoge Pucka Grupa Rowerowa M30 5 15 Wejherowo: 01:07:02 (20 / 6)
Stężyca: 00:56:18 (26 / 12)
Rumia: 01:15:09 (20 / 5)
03:18:29 00:15:40
16 Rimas Czernialis Norda Active Team M40 2 16 Wejherowo: 01:06:20 (15 / 3)
Stężyca: 00:56:15 (23 / 3)
Rumia: 01:15:59 (27 / 6)
03:18:34 00:15:45
17 Patryk Wiczling Team VERGE Polska M18 9 17 Wejherowo: 01:07:31 (26 / 13)
Stężyca: 00:56:15 (24 / 9)
Rumia: 01:15:37 (26 / 12)
03:19:23 00:16:34
18 Michał Grenda M30 6 18 Wejherowo: 01:07:34 (29 / 9)
Stężyca: 00:56:16 (25 / 11)
Rumia: 01:16:54 (33 / 12)
03:20:44 00:17:55
19 Maciej Siedlecki Velomania.cc M30 7 19 Wejherowo: 01:08:26 (31 / 10)
Stężyca: 00:56:13 (19 / 9)
Rumia: 01:16:16 (29 / 9)
03:20:55 00:18:06
20 Iurii Kiselev Planeta Sport M50 1 20 Wejherowo: 01:07:31 (27 / 1)
Stężyca: 00:57:17 (32 / 1)
Rumia: 01:16:22 (31 / 1)
03:21:10 00:18:21
21 Adam Reszke M18 10 21 Wejherowo: 01:08:53 (34 / 16)
Stężyca: 00:57:13 (27 / 11)
Rumia: 01:15:36 (25 / 11)
03:21:42 00:18:53
22 Adam Sajenko SajFly InvictaPowerTeam M18 11 22 Wejherowo: 01:09:19 (35 / 17)
Stężyca: 00:58:04 (37 / 13)
Rumia: 01:14:44 (19 / 9)
03:22:07 00:19:18
23 Paweł Raasz M30 8 23 Wejherowo: 01:09:33 (38 / 12)
Stężyca: 00:57:17 (31 / 15)
Rumia: 01:16:17 (30 / 10)
03:23:07 00:20:18
24 Marcin Hemperek SRS Szczecinek M40 3 24 Wejherowo: 01:08:46 (33 / 5)
Stężyca: 01:00:06 (72 / 18)
Rumia: 01:14:38 (18 / 5)
03:23:30 00:20:41
25 Paweł Nowosielski BEKO M30 9 25 Wejherowo: 01:09:32 (37 / 11)
Stężyca: 00:56:11 (17 / 7)
Rumia: 01:18:52 (45 / 19)
03:24:35 00:21:46
26 Karol Pergoł BELTA TEAM GDAŃSK M16 2 26 Wejherowo: 01:10:07 (44 / 3)
Stężyca: 00:57:57 (36 / 3)
Rumia: 01:17:00 (34 / 3)
03:25:04 00:22:15
27 Gracjan Jaffke KlifTeam M18 12 27 Wejherowo: 01:10:52 (55 / 20)
Stężyca: 00:59:33 (65 / 19)
Rumia: 01:15:15 (23 / 10)
03:25:40 00:22:51
28 Łukasz Nadolski VeloGD M30 10 28 Wejherowo: 01:10:34 (48 / 18)
Stężyca: 00:57:14 (28 / 13)
Rumia: 01:18:17 (41 / 17)
03:26:05 00:23:16
29 Filip Gorazdowski MTB KLIF TEAM M18 13 29 Wejherowo: 01:09:30 (36 / 18)
Stężyca: 00:57:17 (30 / 12)
Rumia: 01:19:22 (47 / 14)
03:26:09 00:23:20
30 Marek Bielowicz BST - Banach Sport Team M30 11 30 Wejherowo: 01:10:16 (45 / 16)
Stężyca: 00:58:05 (38 / 18)
Rumia: 01:17:48 (37 / 14)
03:26:09 00:23:20
31 Maciej Czuczeło GOOD RIDE M30 12 31 Wejherowo: 01:11:20 (59 / 22)
Stężyca: 00:57:35 (33 / 16)
Rumia: 01:17:14 (36 / 13)
03:26:09 00:23:20
32 Sławomir Piepka KLIF TEAM M40 4 32 Wejherowo: 01:09:37 (40 / 6)
Stężyca: 00:58:36 (43 / 6)
Rumia: 01:18:12 (39 / 7)
03:26:25 00:23:36
33 Marcin Sykuła BST M40 5 33 Wejherowo: 01:09:51 (42 / 7)
Stężyca: 00:58:05 (39 / 5)
Rumia: 01:19:24 (48 / 10)
03:27:20 00:24:31
34 Krzysztof Cywiński M30 13 34 Wejherowo: 01:10:50 (54 / 20)
Stężyca: 00:58:38 (46 / 20)
Rumia: 01:17:53 (38 / 15)
03:27:21 00:24:32
35 Dawid Machowski VO2max MTB Team M30 14 35 Wejherowo: 01:11:05 (57 / 21)
Stężyca: 00:58:40 (50 / 21)
Rumia: 01:19:25 (49 / 20)
03:29:10 00:26:21
36 Marcin Lipski KLIF MTB TEAM M40 6 36 Wejherowo: 01:12:05 (75 / 18)
Stężyca: 00:58:05 (40 / 4)
Rumia: 01:19:06 (46 / 9)
03:29:16 00:26:27
37 Krzysztof Mielczarek Triathlon Szczecinek M40 7 37 Wejherowo: 01:10:32 (47 / 8)
Stężyca: 00:58:37 (45 / 7)
Rumia: 01:20:57 (60 / 15)
03:30:06 00:27:17
38 Sławomir Gierszewski M40 8 38 Wejherowo: 01:10:39 (53 / 11)
Stężyca: 00:59:12 (63 / 16)
Rumia: 01:20:39 (54 / 12)
03:30:30 00:27:41
39 Michal Jarosiewicz M40 9 39 Wejherowo: 01:12:52 (80 / 20)
Stężyca: 00:59:05 (57 / 10)
Rumia: 01:18:42 (44 / 8)
03:30:39 00:27:50
40 Przemysław Rodziewicz Białe Czaszki M30 15 40 Wejherowo: 01:12:04 (74 / 30)
Stężyca: 01:00:00 (70 / 27)
Rumia: 01:18:40 (43 / 18)
03:30:44 00:27:55
41 Mateusz Styn LUK-CONNECT RACING TEAM M18 14 41 Wejherowo: 01:11:30 (64 / 21)
Stężyca: 00:58:37 (44 / 15)
Rumia: 01:20:51 (57 / 16)
03:30:58 00:28:09
42 Maciej Bełczącki Tricicletto Gdynia M40 10 42 Wejherowo: 01:12:02 (73 / 17)
Stężyca: 00:58:47 (53 / 9)
Rumia: 01:20:11 (53 / 11)
03:31:00 00:28:11
43 Łukasz Cejmer M30 16 43 Wejherowo: 01:12:00 (71 / 28)
Stężyca: 00:59:12 (64 / 24)
Rumia: 01:20:49 (56 / 22)
03:32:01 00:29:12
44 Dawid Dietrich KLIF MTB Team Chłapowo M30 17 44 Wejherowo: 01:12:00 (70 / 27)
Stężyca: 00:58:35 (41 / 19)
Rumia: 01:21:38 (64 / 23)
03:32:13 00:29:24
45 Adam Wiszecki GIPSBUD M40 11 45 Wejherowo: 01:10:36 (51 / 9)
Stężyca: 01:01:31 (86 / 21)
Rumia: 01:20:42 (55 / 13)
03:32:49 00:30:00
46 Piotr Przestrzelski BST - Banach Sport Team M40 12 46 Wejherowo: 01:11:28 (63 / 15)
Stężyca: 00:58:38 (47 / 8)
Rumia: 01:23:14 (82 / 24)
03:33:20 00:30:31
47 Radosław Hermaszewski BST - Banach Sport Team M40 13 47 Wejherowo: 01:12:51 (79 / 19)
Stężyca: 00:59:11 (62 / 15)
Rumia: 01:21:51 (65 / 17)
03:33:53 00:31:04
48 Krzysztof Cebula M40 14 48 Wejherowo: 01:11:24 (62 / 14)
Stężyca: 01:01:48 (92 / 24)
Rumia: 01:20:52 (58 / 14)
03:34:04 00:31:15
49 Jakub Wolanin STREFA RUCHU multisport Malbork M30 18 49 Wejherowo: 01:12:01 (72 / 29)
Stężyca: 01:00:00 (69 / 28)
Rumia: 01:22:03 (68 / 25)
03:34:04 00:31:15
50 Piotr Renusz KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK Salon Sportowy Mistral M18 15 50 Wejherowo: 01:15:22 (101 / 28)
Stężyca: 00:59:00 (55 / 17)
Rumia: 01:19:45 (52 / 15)
03:34:07 00:31:18
51 Bartłomiej Borowiecki M40 15 51 Wejherowo: 01:12:55 (81 / 21)
Stężyca: 00:59:09 (59 / 12)
Rumia: 01:22:09 (70 / 20)
03:34:13 00:31:24
52 Maciej Zięba SRS Szczecinek M40 16 52 Wejherowo: 01:13:14 (84 / 22)
Stężyca: 00:59:09 (58 / 11)
Rumia: 01:22:44 (74 / 23)
03:35:07 00:32:18
53 Tomek Wawrzyniak Toyota Walder MTB Team M30 19 53 Wejherowo: 01:11:47 (67 / 26)
Stężyca: 01:00:55 (80 / 33)
Rumia: 01:22:50 (75 / 26)
03:35:32 00:32:43
54 Adam Kowalski VO2max MTB Team M18 16 54 Wejherowo: 01:12:50 (78 / 25)
Stężyca: 01:02:05 (100 / 22)
Rumia: 01:20:54 (59 / 17)
03:35:49 00:33:00
55 Sławomir Maciejewski KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK M50 2 55 Wejherowo: 01:13:14 (83 / 2)
Stężyca: 00:58:41 (51 / 2)
Rumia: 01:24:08 (88 / 3)
03:36:03 00:33:14
56 Krzysztof Biegański MTB START TREC KARTUZY M18 17 56 Wejherowo: 01:11:59 (69 / 22)
Stężyca: 00:58:35 (42 / 14)
Rumia: 01:25:55 (105 / 22)
03:36:29 00:33:40
57 Piotr Pawelak M18 18 57 Wejherowo: 01:12:15 (76 / 23)
Stężyca: 00:59:05 (56 / 18)
Rumia: 01:25:17 (93 / 20)
03:36:37 00:33:48
58 Patryk Galiński BST M40 17 58 Wejherowo: 01:14:12 (95 / 25)
Stężyca: 01:01:21 (82 / 20)
Rumia: 01:22:07 (69 / 19)
03:37:40 00:34:51
59 Andrzej Leszczyński Team Wielki Ptak M40 18 59 Wejherowo: 01:13:46 (89 / 24)
Stężyca: 01:00:01 (71 / 17)
Rumia: 01:24:10 (90 / 28)
03:37:57 00:35:08
60 Adam Korwel Homoviator M30 20 60 Wejherowo: 01:13:00 (82 / 31)
Stężyca: 00:59:59 (68 / 26)
Rumia: 01:25:22 (94 / 36)
03:38:21 00:35:32
61 Łukasz Stelmach LUK-CONNECT RACING TEAM M30 21 61 Wejherowo: 01:11:36 (66 / 25)
Stężyca: 00:58:40 (49 / 22)
Rumia: 01:28:35 (125 / 52)
03:38:51 00:36:02
62 Tomasz Lange Rack Team MTB M40 19 62 Wejherowo: 01:14:32 (97 / 26)
Stężyca: 01:02:11 (101 / 28)
Rumia: 01:22:20 (71 / 21)
03:39:03 00:36:14
63 Piotr Przybysz FTI Racing Team M30 22 63 Wejherowo: 01:16:04 (113 / 47)
Stężyca: 01:00:19 (73 / 29)
Rumia: 01:22:52 (77 / 27)
03:39:15 00:36:26
64 Oskar Ciba Norda Active Team M16 3 64 Wejherowo: 01:16:37 (119 / 7)
Stężyca: 01:03:51 (115 / 7)
Rumia: 01:19:25 (50 / 5)
03:39:53 00:37:04
65 Grzegorz Repiński KSR Kościerzyna M50 3 65 Wejherowo: 01:13:52 (91 / 3)
Stężyca: 01:00:56 (81 / 3)
Rumia: 01:25:35 (99 / 4)
03:40:23 00:37:34
66 Paweł Piskorski Antoni-Obroni M40 20 66 Wejherowo: 01:15:15 (99 / 27)
Stężyca: 01:01:43 (90 / 23)
Rumia: 01:23:43 (87 / 27)
03:40:41 00:37:52
67 Arkadiusz Suska 4YourBike AStrainer - masaż mobilny M30 23 67 Wejherowo: 01:15:40 (103 / 40)
Stężyca: 01:01:59 (96 / 40)
Rumia: 01:23:25 (84 / 32)
03:41:04 00:38:15
68 Bartosz Melzer M30 24 68 Wejherowo: 01:15:58 (111 / 46)
Stężyca: 01:02:00 (98 / 41)
Rumia: 01:23:34 (85 / 33)
03:41:32 00:38:43
69 Jacek Gbyl M40 21 69 Wejherowo: 01:16:03 (112 / 30)
Stężyca: 01:01:49 (93 / 26)
Rumia: 01:23:41 (86 / 26)
03:41:33 00:38:44
70 Łukasz Engelberg M30 25 70 Wejherowo: 01:16:06 (115 / 48)
Stężyca: 01:02:24 (102 / 43)
Rumia: 01:24:09 (89 / 34)
03:42:39 00:39:50
71 Maciej Laskowski FTI Racing Team M40 22 71 Wejherowo: 01:16:14 (116 / 31)
Stężyca: 01:01:40 (87 / 22)
Rumia: 01:25:28 (96 / 30)
03:43:22 00:40:33
72 Mikołaj Moskalewicz M30 26 72 Wejherowo: 01:34:39 (267 / 93)
Stężyca: 00:56:11 (16 / 6)
Rumia: 01:13:12 (10 / 3)
03:44:02 00:41:13
73 Kacper Grzelak M18 19 73 Wejherowo: 01:16:15 (117 / 29)
Stężyca: 01:02:25 (103 / 23)
Rumia: 01:25:23 (95 / 21)
03:44:03 00:41:14
74 Janusz Dzienisz ADVA Optical Networking M30 27 74 Wejherowo: 01:13:55 (93 / 36)
Stężyca: 01:04:38 (128 / 52)
Rumia: 01:25:47 (104 / 42)
03:44:20 00:41:31
75 Bartek Mejka M30 28 75 Wejherowo: 01:13:30 (85 / 32)
Stężyca: 01:00:50 (79 / 32)
Rumia: 01:30:06 (138 / 59)
03:44:26 00:41:37
76 Bartosz Cybowski M30 29 76 Wejherowo: 01:17:30 (127 / 53)
Stężyca: 01:01:42 (89 / 37)
Rumia: 01:25:33 (98 / 38)
03:44:45 00:41:56
77 Marek Bibliw KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK M30 30 77 Wejherowo: 01:16:51 (124 / 52)
Stężyca: 01:00:20 (74 / 30)
Rumia: 01:27:34 (118 / 49)
03:44:45 00:41:56
78 Tomasz Banaszak Banana Team M30 31 78 Wejherowo: 01:15:33 (102 / 39)
Stężyca: 01:02:01 (99 / 42)
Rumia: 01:27:28 (115 / 47)
03:45:02 00:42:13
79 Artur Wójtowicz M40 23 79 Wejherowo: 01:18:36 (145 / 43)
Stężyca: 01:01:48 (91 / 25)
Rumia: 01:24:49 (92 / 29)
03:45:13 00:42:24
80 Marcin Więckowski PROMATHEMATICA M30 32 80 Wejherowo: 01:15:47 (106 / 43)
Stężyca: 01:03:02 (105 / 44)
Rumia: 01:26:41 (108 / 44)
03:45:30 00:42:41
81 Paweł Bieschke Sanova M30 33 81 Wejherowo: 01:18:21 (136 / 56)
Stężyca: 01:01:50 (94 / 38)
Rumia: 01:25:35 (100 / 39)
03:45:46 00:42:57
82 Łukasz Bartnik M40 24 82 Wejherowo: 01:15:55 (109 / 29)
Stężyca: 01:01:51 (95 / 27)
Rumia: 01:28:36 (126 / 36)
03:46:22 00:43:33
83 Sebastian Krzeszowski GOOD RIDE M30 34 83 Wejherowo: 01:14:56 (98 / 37)
Stężyca: 01:01:29 (85 / 35)
Rumia: 01:30:35 (140 / 60)
03:47:00 00:44:11
84 Krzysztof Mosa Norda Active Team M30 35 84 Wejherowo: 01:16:20 (118 / 49)
Stężyca: 01:03:04 (106 / 45)
Rumia: 01:27:53 (121 / 50)
03:47:17 00:44:28
85 Grzegorz Paradowski REM ELBLĄG M50 4 85 Wejherowo: 01:16:37 (120 / 4)
Stężyca: 01:04:06 (122 / 5)
Rumia: 01:27:31 (117 / 7)
03:48:14 00:45:25
86 Ewelina Cywińska FTI Racing Team F30 1 1 Wejherowo: 01:18:41 (146 / 2)
Stężyca: 01:03:53 (117 / 1)
Rumia: 01:25:45 (103 / 1)
03:48:19 00:45:30
87 Arkadiusz Ludwikowski Rack Team MTB M40 25 86 Wejherowo: 01:18:26 (140 / 39)
Stężyca: 01:04:21 (123 / 34)
Rumia: 01:26:46 (111 / 33)
03:49:33 00:46:44
88 Bartłomiej Kamiński Pucka Grupa Rowerowa M30 36 87 Wejherowo: 01:16:50 (123 / 51)
Stężyca: 01:03:37 (114 / 47)
Rumia: 01:29:22 (133 / 58)
03:49:49 00:47:00
89 Bartłomiej Górny Saint-Gobain SQUAD M30 37 88 Wejherowo: 01:16:43 (122 / 50)
Stężyca: 01:04:49 (132 / 53)
Rumia: 01:29:01 (128 / 54)
03:50:33 00:47:44
90 Tomasz Barzowski M40 26 89 Wejherowo: 01:18:17 (134 / 37)
Stężyca: 01:05:31 (142 / 40)
Rumia: 01:26:46 (110 / 32)
03:50:34 00:47:45
91 Mirosław Ziółkowski BST Banach Sport Team M40 27 90 Wejherowo: 01:18:33 (143 / 41)
Stężyca: 01:03:37 (110 / 30)
Rumia: 01:28:25 (124 / 35)
03:50:35 00:47:46
92 Adam Nowak GK STG M30 38 91 Wejherowo: 01:15:43 (104 / 41)
Stężyca: 01:03:37 (111 / 48)
Rumia: 01:32:11 (161 / 65)
03:51:31 00:48:42
93 Wojciech Pilski Team MAMILe M40 28 92 Wejherowo: 01:17:10 (125 / 33)
Stężyca: 01:03:33 (108 / 29)
Rumia: 01:30:49 (143 / 43)
03:51:32 00:48:43
94 Marcin Degórski M30 39 93 Wejherowo: 01:20:47 (163 / 60)
Stężyca: 01:04:49 (131 / 54)
Rumia: 01:26:49 (112 / 45)
03:52:25 00:49:36
95 Rafał Kuśpiet Team Wielki Ptak M30 40 94 Wejherowo: 01:17:55 (129 / 55)
Stężyca: 01:03:37 (113 / 49)
Rumia: 01:31:10 (153 / 62)
03:52:42 00:49:53
96 Paweł Walczak M40 29 95 Wejherowo: 01:18:02 (130 / 34)
Stężyca: 01:04:26 (125 / 35)
Rumia: 01:30:57 (148 / 46)
03:53:25 00:50:36
97 Weronika Lorkowska Team Verge Polska F18 1 2 Wejherowo: 01:20:51 (164 / 1)
Stężyca: 01:04:45 (129 / 1)
Rumia: 01:27:57 (123 / 1)
03:53:33 00:50:44
98 Jan Pawłowski VeloGD M18 20 96 Wejherowo: 01:18:09 (133 / 31)
Stężyca: 01:00:42 (75 / 21)
Rumia: 01:35:00 (186 / 26)
03:53:51 00:51:02
99 Artur Pawlak M40 30 97 Wejherowo: 01:18:07 (132 / 36)
Stężyca: 01:05:05 (135 / 38)
Rumia: 01:30:49 (144 / 42)
03:54:01 00:51:12
100 Tomasz Skałecki Norda Active Team M40 31 98 Wejherowo: 01:18:17 (135 / 38)
Stężyca: 01:03:52 (116 / 31)
Rumia: 01:32:17 (163 / 50)
03:54:26 00:51:37
101 Tomasz Kinowski M18 21 99 Wejherowo: 01:20:35 (159 / 33)
Stężyca: 01:03:56 (118 / 26)
Rumia: 01:29:58 (136 / 23)
03:54:29 00:51:40
102 Krzysztof Pastuszka M30 41 100 Wejherowo: 01:15:57 (110 / 45)
Stężyca: 01:13:01 (212 / 77)
Rumia: 01:25:37 (101 / 40)
03:54:35 00:51:46
103 Monika Kulling Klif Team F30 2 3 Wejherowo: 01:18:25 (139 / 1)
Stężyca: 01:06:35 (154 / 2)
Rumia: 01:30:04 (137 / 2)
03:55:04 00:52:15
104 Mariusz Zastawny AP LOGISTICS TEAM M30 42 101 Wejherowo: 01:20:39 (161 / 59)
Stężyca: 01:06:34 (153 / 61)
Rumia: 01:27:55 (122 / 51)
03:55:08 00:52:19
105 Artur Komsta BAU-MAR Brothers M40 32 102 Wejherowo: 01:18:42 (147 / 44)
Stężyca: 01:05:32 (143 / 41)
Rumia: 01:30:58 (149 / 47)
03:55:12 00:52:23
106 Jakub Kaliszewski TA KO Team M40 33 103 Wejherowo: 01:19:46 (155 / 48)
Stężyca: 01:06:20 (151 / 46)
Rumia: 01:29:23 (134 / 38)
03:55:29 00:52:40
107 Mirosław Zalewski M40 34 104 Wejherowo: 01:20:23 (158 / 51)
Stężyca: 01:05:30 (141 / 39)
Rumia: 01:30:26 (139 / 39)
03:56:19 00:53:30
108 Krystian Hoge Pucka Grupa Rowerowa M30 43 105 Wejherowo: 01:17:31 (128 / 54)
Stężyca: 01:07:48 (167 / 65)
Rumia: 01:31:03 (151 / 61)
03:56:22 00:53:33
109 Tomasz Tymiński M40 35 106 Wejherowo: 01:19:35 (154 / 47)
Stężyca: 01:06:13 (150 / 45)
Rumia: 01:30:53 (146 / 44)
03:56:41 00:53:52
110 Bartosz Cierliński Norda Active Team M30 44 107 Wejherowo: 01:22:24 (179 / 67)
Stężyca: 01:06:49 (157 / 62)
Rumia: 01:27:31 (116 / 48)
03:56:44 00:53:55
111 Tomasz Kolatowski M40 36 108 Wejherowo: 01:19:21 (152 / 46)
Stężyca: 01:07:05 (161 / 51)
Rumia: 01:30:55 (147 / 45)
03:57:21 00:54:32
112 Grzegorz Korpan M40 37 109 Wejherowo: 01:21:25 (170 / 54)
Stężyca: 01:05:33 (146 / 43)
Rumia: 01:30:37 (141 / 40)
03:57:35 00:54:46
113 Simone Indeo M40 38 110 Wejherowo: 01:20:00 (156 / 49)
Stężyca: 01:10:16 (186 / 57)
Rumia: 01:27:37 (119 / 34)
03:57:53 00:55:04
114 Michał Łucki Norda Active Team M30 45 111 Wejherowo: 01:13:49 (90 / 34)
Stężyca: 01:01:59 (97 / 39)
Rumia: 01:43:04 (232 / 86)
03:58:52 00:56:03
115 Andrew Oxley Biała czaszka M40 39 112 Wejherowo: 01:20:43 (162 / 52)
Stężyca: 01:07:05 (162 / 50)
Rumia: 01:31:14 (154 / 49)
03:59:02 00:56:13
116 Arkadiusz Żuczek M40 40 113 Wejherowo: 01:20:00 (157 / 50)
Stężyca: 01:06:55 (159 / 49)
Rumia: 01:32:17 (162 / 51)
03:59:12 00:56:23
117 Katarzyna Grochowska GK STG F30 3 4 Wejherowo: 01:19:26 (153 / 3)
Stężyca: 01:08:58 (175 / 5)
Rumia: 01:30:53 (145 / 3)
03:59:17 00:56:28
118 Marcin Kornecki ENAMOR M30 46 114 Wejherowo: 01:21:12 (167 / 62)
Stężyca: 01:07:23 (163 / 64)
Rumia: 01:31:23 (155 / 63)
03:59:58 00:57:09
119 Rafał Wróblewski M40 41 115 Wejherowo: 01:21:54 (174 / 57)
Stężyca: 01:04:29 (127 / 36)
Rumia: 01:33:37 (171 / 57)
04:00:00 00:57:11
120 Marcin Gorazdowski KLIF MTB TEAM M40 42 116 Wejherowo: 01:21:42 (171 / 55)
Stężyca: 01:05:33 (144 / 42)
Rumia: 01:33:02 (166 / 54)
04:00:17 00:57:28
121 Paweł Pietrzak M30 47 117 Wejherowo: 01:22:03 (176 / 66)
Stężyca: 01:04:28 (126 / 51)
Rumia: 01:34:10 (176 / 67)
04:00:41 00:57:52
122 Piotr Wójcik 2 piffka M30 48 118 Wejherowo: 01:21:57 (175 / 65)
Stężyca: 01:05:08 (137 / 57)
Rumia: 01:34:05 (174 / 66)
04:01:10 00:58:21
123 Adam Andrejczuk Chojnice M40 43 119 Wejherowo: 01:18:27 (141 / 40)
Stężyca: 01:08:42 (169 / 53)
Rumia: 01:34:18 (179 / 60)
04:01:27 00:58:38
124 Michał Mielewczyk M40 44 120 Wejherowo: 01:21:43 (172 / 56)
Stężyca: 01:06:40 (156 / 47)
Rumia: 01:33:07 (168 / 55)
04:01:30 00:58:41
125 Marek Fuczko M50 5 121 Wejherowo: 01:25:50 (212 / 7)
Stężyca: 01:05:26 (138 / 6)
Rumia: 01:32:11 (160 / 10)
04:03:27 01:00:38
126 Anna Pawella GK STG Starogard Gdański F30 4 5 Wejherowo: 01:24:09 (195 / 5)
Stężyca: 01:06:35 (155 / 3)
Rumia: 01:33:06 (167 / 4)
04:03:50 01:01:01
127 Łukasz Borowiecki M30 49 122 Wejherowo: 01:23:01 (182 / 69)
Stężyca: 01:05:57 (147 / 59)
Rumia: 01:34:59 (185 / 68)
04:03:57 01:01:08
128 Dawid Selewski M16 4 123 Wejherowo: 01:23:52 (192 / 11)
Stężyca: 01:09:30 (180 / 8)
Rumia: 01:31:33 (157 / 8)
04:04:55 01:02:06
129 Iwona Joskowska LUK-CONNECT RACING TEAM F40 1 6 Wejherowo: 01:23:11 (186 / 1)
Stężyca: 01:07:42 (165 / 2)
Rumia: 01:34:22 (181 / 1)
04:05:15 01:02:26
130 Dariusz Błaszczak Bike Fun Legionowo Vector M40 45 124 Wejherowo: 01:24:52 (205 / 66)
Stężyca: 01:05:57 (148 / 44)
Rumia: 01:34:37 (183 / 63)
04:05:26 01:02:37
131 Jarosław Brzegowy SRS Szczecinek M40 46 125 Wejherowo: 01:24:11 (197 / 61)
Stężyca: 01:07:46 (166 / 52)
Rumia: 01:34:21 (180 / 61)
04:06:18 01:03:29
132 Kinga Sicińska LPP Team F30 5 7 Wejherowo: 01:24:35 (201 / 8)
Stężyca: 01:07:57 (168 / 4)
Rumia: 01:34:08 (175 / 5)
04:06:40 01:03:51
133 Karol Marzejon M40 47 126 Wejherowo: 01:24:44 (203 / 64)
Stężyca: 01:08:59 (176 / 55)
Rumia: 01:33:01 (165 / 53)
04:06:44 01:03:55
134 Alicja Rolbiecka LUK-CONNECT RACING TEAM F30 6 8 Wejherowo: 01:22:26 (180 / 4)
Stężyca: 01:12:12 (203 / 8)
Rumia: 01:34:44 (184 / 6)
04:09:22 01:06:33
135 Paweł Kalisz JANEKISMA.PL M30 50 127 Wejherowo: 01:23:24 (187 / 71)
Stężyca: 01:06:29 (152 / 60)
Rumia: 01:39:32 (207 / 80)
04:09:25 01:06:36
136 Piotr Szczodrowski M18 22 128 Wejherowo: 01:25:19 (208 / 34)
Stężyca: 01:09:40 (181 / 32)
Rumia: 01:35:10 (187 / 27)
04:10:09 01:07:20
137 Dariusz Borowiecki M40 48 129 Wejherowo: 01:23:45 (190 / 60)
Stężyca: 01:08:52 (172 / 54)
Rumia: 01:40:55 (216 / 67)
04:13:32 01:10:43
138 Patryk Pomieczyński Norda Active Team M30 51 130 Wejherowo: 01:26:58 (221 / 80)
Stężyca: 01:09:20 (178 / 69)
Rumia: 01:38:10 (199 / 74)
04:14:28 01:11:39
139 Ernest Jasiński COMPLEX COMPLEX M18 23 131 Wejherowo: 01:28:08 (226 / 39)
Stężyca: 01:12:18 (208 / 37)
Rumia: 01:34:11 (177 / 25)
04:14:37 01:11:48
140 Tomasz Styczewski 4 FUN TEAM M30 52 132 Wejherowo: 01:24:05 (194 / 74)
Stężyca: 01:08:58 (174 / 68)
Rumia: 01:41:43 (220 / 82)
04:14:46 01:11:57
141 Adrian Grajczak M30 53 133 Wejherowo: 01:20:54 (165 / 61)
Stężyca: 01:15:50 (234 / 80)
Rumia: 01:38:22 (201 / 76)
04:15:06 01:12:17
142 Beata Modlińska FTI Racing Team F40 2 9 Wejherowo: 01:27:59 (224 / 2)
Stężyca: 01:09:21 (179 / 3)
Rumia: 01:39:05 (205 / 3)
04:16:25 01:13:36
143 Maciej Kowalski M16 5 134 Wejherowo: 01:26:45 (218 / 12)
Stężyca: 01:14:35 (229 / 10)
Rumia: 01:35:13 (188 / 9)
04:16:33 01:13:44
144 Rafał Roppel Rafos Solutions M30 54 135 Wejherowo: 01:24:48 (204 / 75)
Stężyca: 01:10:02 (184 / 72)
Rumia: 01:43:42 (233 / 87)
04:18:32 01:15:43
145 Adam Walentynowicz DOMO TEAM M30 55 136 Wejherowo: 01:26:19 (216 / 78)
Stężyca: 01:09:50 (182 / 70)
Rumia: 01:42:39 (228 / 84)
04:18:48 01:15:59
146 Piotr Wunsch M40 49 137 Wejherowo: 01:26:51 (220 / 67)
Stężyca: 01:13:17 (218 / 64)
Rumia: 01:39:37 (209 / 64)
04:19:45 01:16:56
147 Joanna Radulska F30 7 10 Wejherowo: 01:25:28 (209 / 10)
Stężyca: 01:12:04 (201 / 7)
Rumia: 01:42:30 (226 / 9)
04:20:02 01:17:13
148 Stanisław Grzesik Norda Active Team M50 6 138 Wejherowo: 01:26:28 (217 / 8)
Stężyca: 01:13:27 (220 / 12)
Rumia: 01:40:22 (213 / 13)
04:20:17 01:17:28
149 Bartosz Daniel M30 56 139 Wejherowo: 01:27:53 (222 / 81)
Stężyca: 01:11:25 (195 / 74)
Rumia: 01:41:08 (218 / 81)
04:20:26 01:17:37
150 Kasia Ciok Norda Active Team F40 3 11 Wejherowo: 01:28:24 (228 / 3)
Stężyca: 01:11:27 (196 / 4)
Rumia: 01:40:41 (214 / 4)
04:20:32 01:17:43
151 Karol Górka Bursztyn Pizza Cycling Team M18 24 140 Wejherowo: 01:25:50 (211 / 35)
Stężyca: 01:10:39 (190 / 34)
Rumia: 01:44:09 (236 / 32)
04:20:38 01:17:49
152 Karolina Chwiej Komobike Scott F30 8 12 Wejherowo: 01:26:07 (214 / 11)
Stężyca: 01:13:18 (219 / 9)
Rumia: 01:41:16 (219 / 8)
04:20:41 01:17:52
153 Andrzej Drzazga brzoskadrzazga.pl M50 7 141 Wejherowo: 01:28:48 (232 / 9)
Stężyca: 01:11:00 (192 / 9)
Rumia: 01:40:57 (217 / 14)
04:20:45 01:17:56
154 Dmytro Vasylenko M18 25 142 Wejherowo: 01:27:55 (223 / 37)
Stężyca: 01:11:35 (198 / 35)
Rumia: 01:41:56 (221 / 30)
04:21:26 01:18:37
155 Jacek Skąpski GAZELA M60 1 143 Wejherowo: 01:29:46 (239 / 3)
Stężyca: 01:13:05 (213 / 2)
Rumia: 01:39:33 (208 / 3)
04:22:24 01:19:35
156 Michał Zawalich M30 57 144 Wejherowo: 01:33:58 (259 / 90)
Stężyca: 01:10:01 (183 / 71)
Rumia: 01:38:30 (202 / 77)
04:22:29 01:19:40
157 Marcin Sobiło HYDOZABAWA M40 50 145 Wejherowo: 01:31:20 (243 / 73)
Stężyca: 01:12:35 (209 / 61)
Rumia: 01:42:48 (231 / 69)
04:26:43 01:23:54
158 Rafał Puzdrowski M40 51 146 Wejherowo: 01:28:31 (229 / 69)
Stężyca: 01:13:00 (211 / 62)
Rumia: 01:45:36 (241 / 73)
04:27:07 01:24:18
159 Marek Gaca M30 58 147 Wejherowo: 01:32:33 (251 / 87)
Stężyca: 01:12:02 (199 / 76)
Rumia: 01:42:44 (229 / 85)
04:27:19 01:24:30
160 Andrzej Wilkanowski Triathlon Szczecinek M40 52 148 Wejherowo: 01:32:15 (247 / 74)
Stężyca: 01:11:17 (193 / 59)
Rumia: 01:44:17 (237 / 71)
04:27:49 01:25:00
161 Łukasz Świeczkowski OOCL Polska M30 59 149 Wejherowo: 01:23:48 (191 / 72)
Stężyca: 01:08:58 (173 / 67)
Rumia: 01:56:13 (268 / 99)
04:28:59 01:26:10
162 Marcin Zdrojewski M18 26 150 Wejherowo: 01:33:09 (255 / 43)
Stężyca: 01:15:53 (236 / 44)
Rumia: 01:40:00 (211 / 29)
04:29:02 01:26:13
163 Maciej Hinz M18 27 151 Wejherowo: 01:31:42 (245 / 41)
Stężyca: 01:14:44 (230 / 42)
Rumia: 01:42:38 (227 / 31)
04:29:04 01:26:15
164 Andrzej Horakowski M40 53 152 Wejherowo: 01:28:23 (227 / 68)
Stężyca: 01:21:00 (257 / 75)
Rumia: 01:40:19 (212 / 66)
04:29:42 01:26:53
165 Marcin Naczk M40 54 153 Wejherowo: 01:33:14 (256 / 79)
Stężyca: 01:14:29 (227 / 68)
Rumia: 01:43:52 (235 / 70)
04:31:35 01:28:46
166 Robert Lewandowski Rowerowe Kaszuby M40 55 154 Wejherowo: 01:34:14 (263 / 81)
Stężyca: 01:16:36 (241 / 70)
Rumia: 01:42:45 (230 / 68)
04:33:35 01:30:46
167 Radosław Gawlik ENAMOR M40 56 155 Wejherowo: 01:29:15 (235 / 72)
Stężyca: 01:13:16 (216 / 63)
Rumia: 01:51:16 (258 / 77)
04:33:47 01:30:58
168 Janusz Dajek Flash Team M50 8 156 Wejherowo: 01:34:47 (270 / 10)
Stężyca: 01:10:32 (189 / 8)
Rumia: 01:48:34 (251 / 16)
04:33:53 01:31:04
169 Tomasz Borzyszkowski Adva Optical Networking M40 57 157 Wejherowo: 01:23:04 (183 / 59)
Stężyca: 01:12:04 (200 / 60)
Rumia: 02:00:17 (280 / 83)
04:35:25 01:32:36
170 Tomasz Szajkowski Tczewski Klub Rowerowy M60 2 158 Wejherowo: 01:33:45 (258 / 4)
Stężyca: 01:12:16 (207 / 1)
Rumia: 01:49:50 (256 / 5)
04:35:51 01:33:02
171 Krzysztof Kaźmierczak M40 58 159 Wejherowo: 01:34:39 (266 / 82)
Stężyca: 01:17:24 (245 / 73)
Rumia: 01:44:39 (238 / 72)
04:36:42 01:33:53
172 Patryk Lewandowski M16 6 160 Wejherowo: 01:29:19 (236 / 13)
Stężyca: 01:30:30 (280 / 11)
Rumia: 01:39:05 (204 / 11)
04:38:54 01:36:05
173 Natalia Lewandowska Rowerowe Kaszuby F40 4 13 Wejherowo: 01:32:34 (252 / 4)
Stężyca: 01:13:28 (221 / 6)
Rumia: 01:53:38 (263 / 6)
04:39:40 01:36:51
174 Karol Radziejewski Einozes Team M30 60 161 Wejherowo: 01:32:55 (254 / 88)
Stężyca: 01:18:42 (249 / 85)
Rumia: 01:48:39 (252 / 96)
04:40:16 01:37:27
175 Grzegorz Grzyb Norda Active Team M40 59 162 Wejherowo: 01:32:31 (249 / 76)
Stężyca: 01:15:36 (233 / 69)
Rumia: 01:52:14 (261 / 79)
04:40:21 01:37:32
176 Leszek Józwik Beko - Jedz Jak Mistrz M40 60 163 Wejherowo: 01:42:16 (287 / 89)
Stężyca: 01:16:54 (242 / 71)
Rumia: 01:49:30 (254 / 76)
04:48:40 01:45:51
177 Anna Hoge Pucka Grupa Rowerowa F30 9 14 Wejherowo: 01:34:29 (265 / 13)
Stężyca: 01:22:50 (263 / 11)
Rumia: 01:54:27 (265 / 10)
04:51:46 01:48:57
178 Piotr Grotowski DOMO MTB Team M30 61 164 Wejherowo: 01:38:14 (279 / 95)
Stężyca: 01:15:24 (231 / 79)
Rumia: 01:58:16 (273 / 101)
04:51:54 01:49:05
179 Krzysztof Ziemann PORTA ACTIVE TEAM Porta KMI Poland M40 61 165 Wejherowo: 01:52:34 (306 / 94)
Stężyca: 01:14:24 (226 / 67)
Rumia: 01:45:47 (242 / 74)
04:52:45 01:49:56
180 Waldemar Gafka "GAFKA" "GAFKA" M40 62 166 Wejherowo: 01:43:29 (289 / 90)
Stężyca: 01:21:22 (260 / 78)
Rumia: 01:51:46 (260 / 78)
04:56:37 01:53:48
181 Jacek Kasperski Gdynia M60 3 167 Wejherowo: 01:36:13 (275 / 5)
Stężyca: 01:18:32 (247 / 4)
Rumia: 02:03:35 (284 / 7)
04:58:20 01:55:31
182 Michał Lucka M18 28 168 Wejherowo: 01:41:23 (286 / 45)
Stężyca: 01:23:59 (266 / 48)
Rumia: 01:56:48 (271 / 37)
05:02:10 01:59:21
183 Zbigniew Kolka Tob Bramy Hormann M50 9 169 Wejherowo: 02:00:57 (318 / 17)
Stężyca: 01:12:08 (202 / 11)
Rumia: 01:50:10 (257 / 17)
05:03:15 02:00:26
184 Zbigniew Szymczycha ZAJAZD KORONA TEAM M60 4 170 Wejherowo: 01:40:43 (285 / 6)
Stężyca: 01:18:34 (248 / 5)
Rumia: 02:04:48 (286 / 9)
05:04:05 02:01:16
185 Wojciech Janowski M18 29 171 Wejherowo: 01:45:30 (295 / 47)
Stężyca: 01:20:08 (251 / 45)
Rumia: 01:58:48 (276 / 39)
05:04:26 02:01:37
186 Jan Lidzbarski M50 10 172 Wejherowo: 01:44:09 (292 / 12)
Stężyca: 01:18:32 (246 / 13)
Rumia: 02:02:00 (282 / 18)
05:04:41 02:01:52
187 Grzegorz Miszewski M18 30 173 Wejherowo: 01:45:26 (294 / 46)
Stężyca: 01:23:20 (264 / 47)
Rumia: 01:56:18 (269 / 36)
05:05:04 02:02:15
188 Marcin Łepek M40 63 174 Wejherowo: 01:48:01 (300 / 92)
Stężyca: 01:17:15 (244 / 72)
Rumia: 02:00:45 (281 / 84)
05:06:01 02:03:12
189 Wojciech Rompczyk Norda Active Team M50 11 175 Wejherowo: 01:40:39 (283 / 11)
Stężyca: 01:22:28 (262 / 15)
Rumia: 02:09:21 (295 / 22)
05:12:28 02:09:39
190 Marcin Kozłowski Norda Active Team M40 64 176 Wejherowo: 01:46:33 (298 / 91)
Stężyca: 01:21:11 (258 / 76)
Rumia: 02:05:10 (287 / 85)
05:12:54 02:10:05
191 Dariusz Szymkun M50 12 177 Wejherowo: 01:48:33 (302 / 13)
Stężyca: 01:20:40 (256 / 14)
Rumia: 02:05:27 (288 / 19)
05:14:40 02:11:51
192 Ryszard Drewa BRAK KLUBU BRAK M60 5 178 Wejherowo: 01:48:43 (304 / 7)
Stężyca: 01:26:07 (269 / 6)
Rumia: 02:03:36 (285 / 8)
05:18:26 02:15:37
193 Paweł Dorszyński Reda M30 62 179 Wejherowo: 01:48:08 (301 / 99)
Stężyca: 01:26:21 (271 / 88)
Rumia: 02:10:40 (296 / 105)
05:25:09 02:22:20
194 Marcin Jastrzębski Quick Step Floors Pro Cycling Team M40 65 180 Wejherowo: 01:53:03 (307 / 95)
Stężyca: 01:24:56 (267 / 80)
Rumia: 02:09:21 (294 / 86)
05:27:20 02:24:31
195 Grzegorz Łopaciuk M50 13 181 Wejherowo: 01:58:50 (316 / 16)
Stężyca: 01:29:41 (278 / 19)
Rumia: 02:05:44 (289 / 20)
05:34:15 02:31:26
196 Przemyslaw Gudyka M30 63 182 Wejherowo: 01:54:30 (310 / 100)
Stężyca: 01:28:44 (277 / 90)
Rumia: 02:12:55 (299 / 107)
05:36:09 02:33:20
197 Wiesław Kurianowicz M50 14 183 Wejherowo: 01:54:29 (309 / 15)
Stężyca: 01:32:14 (283 / 20)
Rumia: 02:20:21 (303 / 25)
05:47:04 02:44:15
198 Renata Łukasik F50 1 15 Wejherowo: 02:15:07 (323 / 2)
Stężyca: 01:44:22 (288 / 1)
Rumia: 02:58:40 (309 / 3)
06:58:09 03:55:20
199 Bartosz Koniuszewski Oldschool MTB Gdańsk WINAAR. COM M30 64 184 Wejherowo: 01:04:24 (7 / 2)
Stężyca: 00:54:59 (12 / 4)
01:59:23
200 Patryk Mróz Tczewski Klub Rowerowy M18 31 185 Wejherowo: 01:04:24 (6 / 4)
Stężyca: 00:54:59 (11 / 7)
01:59:23 00:00:00
201 Mariusz Krzywiel kolarski.eu M40 66 186 Wejherowo: 01:05:36 (12 / 2)
Stężyca: 00:56:14 (21 / 2)
02:01:50 00:02:27
202 Adam Heleniak M30 65 187 Wejherowo: 01:07:25 (24 / 8)
Stężyca: 00:54:58 (8 / 3)
02:02:23 00:03:00
203 Tomasz Hościło Intel Technology Poland M18 32 188 Wejherowo: 01:07:18 (21 / 10)
Stężyca: 00:58:47 (52 / 16)
02:06:05 00:06:42
204 Antoni Krotowski Old School MTB Gdańsk M30 66 189 Wejherowo: 01:09:33 (39 / 13)
Stężyca: 00:57:17 (29 / 14)
02:06:50 00:07:27
205 Hubert Labuda KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK M18 33 190 Wejherowo: 01:04:34 (9 / 5)
Stężyca: 01:05:06 (136 / 28)
02:09:40 00:10:17
206 Olaf Kurylczyk M16 7 191 Wejherowo: 01:11:23 (60 / 4)
Stężyca: 00:58:40 (48 / 4)
02:10:03 00:10:40
207 Rafał Polter GOOD RIDE M40 67 192 Wejherowo: 01:11:16 (58 / 13)
Stężyca: 00:59:10 (60 / 14)
02:10:26 00:11:03
208 Adam Deyk SELA BIKE Kaszuby PHU KOSZALKA www.koszalka.pl, WICHROWE WZGÓRZE www.wichrowe.info M18 34 193 Wejherowo: 01:07:24 (23 / 11)
Stężyca: 01:03:04 (107 / 25)
02:10:28 00:11:05
209 Dariusz Wybraniak Tczewski Klub Rowerowy M30 67 194 Stężyca: 00:57:38 (35 / 17)
Rumia: 01:13:07 (8 / 2)
02:10:45 00:11:22
210 Tomasz Maksymowicz UKS G-8 Bielany Warszawa Cozmobike Specialized M18 35 195 Wejherowo: 01:12:19 (77 / 24)
Stężyca: 00:59:37 (66 / 20)
02:11:56 00:12:33
211 Jakub Sykuła BST - Banach Sport Team M16 8 196 Stężyca: 00:57:36 (34 / 2)
Rumia: 01:15:35 (24 / 2)
02:13:11 00:13:48
212 Marek Florczuk M30 68 197 Wejherowo: 01:15:17 (100 / 38)
Stężyca: 01:01:41 (88 / 36)
02:16:58 00:17:35
213 Sebastian Główczewski VO2max MTB Team M40 68 198 Stężyca: 00:59:10 (61 / 13)
Rumia: 01:22:22 (72 / 22)
02:21:32 00:22:09
214 Mateusz Witke Intel Technology Poland M18 36 199 Wejherowo: 01:17:11 (126 / 30)
Stężyca: 01:04:25 (124 / 27)
02:21:36 00:22:13
215 Jacek Molendowski Twister Trójmiasto M30 69 200 Stężyca: 00:58:59 (54 / 23)
Rumia: 01:22:58 (80 / 30)
02:21:57 00:22:34
216 Mateusz Trusiak M16 9 201 Wejherowo: 01:18:46 (148 / 9)
Stężyca: 01:03:37 (112 / 6)
02:22:23 00:23:00
217 Marcin Sieroński www.gammafinanse.pl M30 70 202 Stężyca: 00:59:50 (67 / 25)
Rumia: 01:22:54 (78 / 28)
02:22:44 00:23:21
218 Łukasz Kosiński M18 37 203 Wejherowo: 01:18:21 (137 / 32)
Stężyca: 01:05:28 (139 / 29)
02:23:49 00:24:26
219 Dariusz Markowski Rack Team MTB M30 71 204 Stężyca: 01:01:25 (84 / 34)
Rumia: 01:24:23 (91 / 35)
02:25:48 00:26:25
220 Jan Potrykus KLIF MTB Team M50 15 205 Wejherowo: 01:20:38 (160 / 5)
Stężyca: 01:06:05 (149 / 7)
02:26:43 00:27:20
221 Marek Janiszewski Drutex Bytów Drutex M30 72 206 Wejherowo: 01:10:34 (49 / 19)
Rumia: 01:16:15 (28 / 8)
02:26:49 00:27:26
222 Piotr Rzeźnik #GPnSTART M40 69 207 Wejherowo: 01:21:01 (166 / 53)
Stężyca: 01:06:52 (158 / 48)
02:27:53 00:28:30
223 Marek Wolski M50 16 208 Stężyca: 01:01:21 (83 / 4)
Rumia: 01:26:58 (114 / 6)
02:28:19 00:28:56
224 Paweł Lis Smaruj Na Trening Team M40 70 209 Wejherowo: 01:11:05 (56 / 12)
Rumia: 01:21:33 (63 / 16)
02:32:38 00:33:15
225 Maciej Hirsz M18 38 210 Wejherowo: 01:14:06 (94 / 26)
Rumia: 01:18:33 (42 / 13)
02:32:39 00:33:16
226 Marcin Superson M18 39 211 Wejherowo: 01:10:35 (50 / 19)
Rumia: 01:22:51 (76 / 19)
02:33:26 00:34:03
227 Tomasz Strzyżewski Pan Pan M16 10 212 Wejherowo: 01:13:40 (87 / 5)
Rumia: 01:21:27 (62 / 6)
02:35:07 00:35:44
228 Radosław Kasztelan Kwidzyn Bike Racing Team Kwidzyn M40 71 213 Wejherowo: 01:11:57 (68 / 16)
Rumia: 01:23:25 (83 / 25)
02:35:22 00:35:59
229 Katarzyna Gorazdowska KLIF MTB TEAM F30 10 16 Wejherowo: 01:25:19 (207 / 9)
Stężyca: 01:10:28 (188 / 6)
02:35:47 00:36:24
230 Leszek Klawitter DUDYCZ team M40 72 214 Stężyca: 01:04:01 (119 / 32)
Rumia: 01:32:47 (164 / 52)
02:36:48 00:37:25
231 Tomasz Fułek M30 73 215 Wejherowo: 01:11:24 (61 / 23)
Rumia: 01:25:32 (97 / 37)
02:36:56 00:37:33
232 Rafał Sojecki Schibsted Tech Polska M18 40 216 Wejherowo: 01:29:05 (234 / 40)
Stężyca: 01:08:42 (170 / 31)
02:37:47 00:38:24
233 Sebastian Główka M18 41 217 Stężyca: 01:05:33 (145 / 30)
Rumia: 01:33:08 (169 / 24)
02:38:41 00:39:18
234 Tomasz Petka KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK M18 42 218 Wejherowo: 01:25:52 (213 / 36)
Stężyca: 01:13:13 (215 / 39)
02:39:05 00:39:42
235 Jarosław Bator GK STG M30 74 219 Wejherowo: 01:13:53 (92 / 35)
Rumia: 01:26:19 (107 / 43)
02:40:12 00:40:49
236 Marcin Świątek 606259143 M30 75 220 Wejherowo: 01:29:22 (237 / 82)
Stężyca: 01:11:35 (197 / 75)
02:40:57 00:41:34
237 Wojciech Henig Norda Active Team M30 76 221 Wejherowo: 01:15:45 (105 / 42)
Rumia: 01:25:40 (102 / 41)
02:41:25 00:42:02
238 Dominik Orzędowski Kwidzyn Bike Racing Team M40 73 222 Wejherowo: 01:15:54 (108 / 28)
Rumia: 01:26:42 (109 / 31)
02:42:36 00:43:13
239 Agnieszka Romanowska FTI Racing Team F40 5 17 Stężyca: 01:07:40 (164 / 1)
Rumia: 01:35:15 (189 / 2)
02:42:55 00:43:32
240 Mateusz Galiński BST M16 11 223 Wejherowo: 01:31:30 (244 / 14)
Stężyca: 01:13:16 (217 / 9)
02:44:46 00:45:23
241 Ariel Deja M30 77 224 Stężyca: 01:08:46 (171 / 66)
Rumia: 01:36:12 (191 / 70)
02:44:58 00:45:35
242 Andrzej Chyliński M40 74 225 Wejherowo: 01:32:49 (253 / 78)
Stężyca: 01:13:35 (222 / 65)
02:46:24 00:47:01
243 Piotr Reszka M30 78 226 Wejherowo: 01:30:37 (241 / 85)
Stężyca: 01:17:03 (243 / 84)
02:47:40 00:48:17
244 Tomasz Dymel M30 79 227 Wejherowo: 01:34:26 (264 / 92)
Stężyca: 01:13:46 (223 / 78)
02:48:12 00:48:49
245 Krzysztof Kwaśniewski Kolarski Klub Wda Świecie M30 80 228 Wejherowo: 01:18:55 (150 / 58)
Rumia: 01:29:19 (131 / 56)
02:48:14 00:48:51
246 Mirosław Urbanowicz Gdańsk M60 6 229 Wejherowo: 01:19:16 (151 / 1)
Rumia: 01:29:34 (135 / 1)
02:48:50 00:49:27
247 Adam Wojewoda Norda Active Team M40 75 230 Wejherowo: 01:18:06 (131 / 35)
Rumia: 01:30:46 (142 / 41)
02:48:52 00:49:29
248 Jan Kowalina M16 12 231 Wejherowo: 01:18:28 (142 / 8)
Rumia: 01:31:31 (156 / 7)
02:49:59 00:50:36
249 Adam Brzeski Schneider Electric MTB TEAM M40 76 232 Wejherowo: 01:18:33 (144 / 42)
Rumia: 01:33:21 (170 / 56)
02:51:54 00:52:31
250 Karol Turek KLIF TEAM M30 81 233 Wejherowo: 01:18:22 (138 / 57)
Rumia: 01:36:13 (192 / 71)
02:54:35 00:55:12
251 Damian Mosiński M40 77 234 Wejherowo: 01:36:11 (274 / 85)
Stężyca: 01:18:56 (250 / 74)
02:55:07 00:55:44
252 Adam Andruszkiewicz Norda Active Team M40 78 235 Wejherowo: 01:22:10 (177 / 58)
Rumia: 01:33:47 (172 / 58)
02:55:57 00:56:34
253 Krzysztof Radtke M40 79 236 Stężyca: 01:14:01 (225 / 66)
Rumia: 01:47:33 (249 / 75)
03:01:34 01:02:11
254 Witold Soborski M30 82 237 Stężyca: 01:15:53 (237 / 81)
Rumia: 01:46:55 (246 / 93)
03:02:48 01:03:25
255 Agnieszka Kukawka Norda Active Team F40 6 18 Stężyca: 01:12:16 (206 / 5)
Rumia: 01:52:49 (262 / 5)
03:05:05 01:05:42
256 Tomasz Galek Ten TeGes Team M30 83 238 Wejherowo: 01:44:51 (293 / 98)
Stężyca: 01:20:31 (253 / 86)
03:05:22 01:05:59
257 Łukasz Trojanowski M18 43 239 Wejherowo: 01:28:07 (225 / 38)
Rumia: 01:37:51 (198 / 28)
03:05:58 01:06:35
258 Magdalena Kalinowska F18 2 19 Wejherowo: 01:46:29 (297 / 5)
Stężyca: 01:20:17 (252 / 4)
03:06:46 01:07:23
259 Jerzy Glinkowski CTS - CzajaTrainingSystem M40 80 240 Wejherowo: 01:28:38 (230 / 70)
Rumia: 01:39:44 (210 / 65)
03:08:22 01:08:59
260 Jarosław Zawiliński Crakers M18 44 241 Stężyca: 01:20:32 (254 / 46)
Rumia: 01:48:04 (250 / 34)
03:08:36 01:09:13
261 Piotr Kurzyński Federal-Mogul Race Team M50 17 242 Wejherowo: 01:21:24 (169 / 6)
Stężyca: 01:47:32 (291 / 21)
03:08:56 01:09:33
262 Vladimir Lashmanov M30 84 243 Wejherowo: 01:23:04 (184 / 70)
Rumia: 01:46:46 (244 / 91)
03:09:50 01:10:27
263 Filip Zaczek KLIF TEAM Chłapowo M16 13 244 Wejherowo: 01:34:13 (262 / 15)
Rumia: 01:37:03 (195 / 10)
03:11:16 01:11:53
264 Mateusz Chomej M16 14 245 Wejherowo: 01:35:23 (272 / 16)
Rumia: 01:41:57 (222 / 12)
03:17:20 01:17:57
265 Rafał Filimoniuk SONY PICTURES SONY PICTURES M18 45 246 Wejherowo: 01:32:04 (246 / 42)
Rumia: 01:49:41 (255 / 35)
03:21:45 01:22:22
266 Mariusz Gradulewski M30 85 247 Wejherowo: 01:43:30 (290 / 97)
Rumia: 01:44:46 (240 / 90)
03:28:16 01:28:53
267 Przemek Świętoń M30 86 248 Wejherowo: 01:58:49 (315 / 103)
Stężyca: 01:29:42 (279 / 91)
03:28:31 01:29:08
268 Beata Lidzbarska Luk Connect Racing Team F40 7 20 Wejherowo: 01:36:44 (277 / 5)
Rumia: 01:55:40 (266 / 7)
03:32:24 01:33:01
269 Iwona Frąckiewicz F50 2 21 Wejherowo: 01:34:47 (269 / 1)
Rumia: 01:59:06 (279 / 2)
03:33:53 01:34:30
270 Aleksander Walczak M16 15 249 Wejherowo: 02:02:18 (319 / 17)
Stężyca: 01:34:28 (284 / 12)
03:36:46 01:37:23
271 Piotr Czerniawski M50 18 250 Stężyca: 01:28:00 (275 / 17)
Rumia: 02:09:18 (293 / 21)
03:37:18 01:37:55
272 Henryk Kuchnowski LUK-CONNECT RACING TEAM M40 81 251 Wejherowo: 01:40:03 (282 / 88)
Rumia: 01:57:24 (272 / 80)
03:37:27 01:38:04
273 Dariusz Marzejon KLIF TEAM M50 19 252 Stężyca: 01:28:29 (276 / 18)
Rumia: 02:14:11 (300 / 23)
03:42:40 01:43:17
274 Krystian Kiermasz Full Tourney Groupset M30 87 253 Wejherowo: 01:59:09 (317 / 104)
Rumia: 01:47:09 (247 / 94)
03:46:18 01:46:55
275 Krawczyk Marcin M40 82 254 Wejherowo: 01:55:09 (311 / 96)
Rumia: 02:11:31 (298 / 87)
04:06:40 02:07:17
276 Łukasz Kowalski M30 88 255 Wejherowo: 01:57:56 (314 / 102)
Rumia: 02:10:56 (297 / 106)
04:08:52 02:09:29
277 Gustaw Galek Ten TeGes Team M60 7 256 Stężyca: 01:32:13 (282 / 8)
Rumia: 02:39:35 (308 / 11)
04:11:48 02:12:25
278 Jacek Boczkowski M30 89 257 Stężyca: 01:32:07 (281 / 92)
Rumia: 03:00:27 (310 / 110)
04:32:34 02:33:11
279 Maciej Zielonka ASE TREK GDYNIA ASE Trek Gdynia M30 90 258 Stężyca: 00:55:01 (15 / 5)
00:55:01
280 Michał Rozkocha GK STG M16 16 259 Stężyca: 01:00:48 (76 / 5)
01:00:48 00:05:47
281 Ireneusz Migowski Higrosystem M40 83 260 Stężyca: 01:00:49 (78 / 19)
01:00:49 00:05:48
282 Piotr Habaj Norda Active Team M30 91 261 Stężyca: 01:00:49 (77 / 31)
01:00:49 00:05:48
283 Łukasz Klein M18 46 262 Stężyca: 01:02:58 (104 / 24)
01:02:58 00:07:57
284 Adam Mróz mrozbike.pl M30 92 263 Stężyca: 01:03:36 (109 / 46)
01:03:36 00:08:35
285 Kacper Kubisiak MCP Bike Team M40 84 264 Stężyca: 01:04:02 (120 / 33)
01:04:02 00:09:01
286 Damian Braszkowski M30 93 265 Stężyca: 01:04:02 (121 / 50)
01:04:02 00:09:01
287 Michał Bojarczak BEKO o o o BEKO M40 85 266 Wejherowo: 01:04:32 (8 / 1)
01:04:32 00:09:31
288 Zbigniew Kowal Morpol Racing Team M40 86 267 Stężyca: 01:04:49 (130 / 37)
01:04:49 00:09:48
289 Daniel Ośko Team MX Skórcz M30 94 268 Stężyca: 01:04:58 (134 / 55)
01:04:58 00:09:57
290 Dawid Kłos Team MX Skórcz M30 95 269 Stężyca: 01:04:58 (133 / 56)
01:04:58 00:09:57
291 Rafał Grzędzicki Zadroga Racing Team M30 96 270 Stężyca: 01:05:29 (140 / 58)
01:05:29 00:10:28
292 Kacper Ziemiński RENAULT TEAM M18 47 271 Wejherowo: 01:06:51 (18 / 9)
01:06:51 00:11:50
293 Jakub Kasal M30 97 272 Stężyca: 01:06:56 (160 / 63)
01:06:56 00:11:55
294 Andrzej Doroszkiewicz Tczewski Klub Rowerowy M30 98 273 Wejherowo: 01:07:24 (22 / 7)
01:07:24 00:12:23
295 Sebastian Fusowski TA KO TEAM M18 48 274 Wejherowo: 01:07:29 (25 / 12)
01:07:29 00:12:28
296 Bartosz Kuflewski MLKS Baszta Bytów M16 17 275 Wejherowo: 01:07:32 (28 / 2)
01:07:32 00:12:31
297 Piotr Jurczyk Team MX Skórcz M40 87 276 Stężyca: 01:09:08 (177 / 56)
01:09:08 00:14:07
298 Bartek Galicki MTB KWIDZYN TEAM M30 99 277 Wejherowo: 01:09:43 (41 / 14)
01:09:43 00:14:42
299 Michal Wilczyński M30 100 278 Wejherowo: 01:09:54 (43 / 15)
01:09:54 00:14:53
300 Artur Berendt Siódma rano w lesie M30 101 279 Stężyca: 01:10:09 (185 / 73)
01:10:09 00:15:08
301 Marek Rybakowicz M18 49 280 Stężyca: 01:10:24 (187 / 33)
01:10:24 00:15:23
302 Przemek Babiarz LUK-CONNECT RACING TEAM M30 102 281 Wejherowo: 01:10:31 (46 / 17)
01:10:31 00:15:30
303 Adam Łęgowski Rooweromania Oborniki Wlkp. M40 88 282 Wejherowo: 01:10:38 (52 / 10)
01:10:38 00:15:37
304 Paweł Jaszczak M40 89 283 Stężyca: 01:10:58 (191 / 58)
01:10:58 00:15:57
305 Jan Krefta M50 20 284 Stężyca: 01:11:22 (194 / 10)
01:11:22 00:16:21
306 Piotr Sędecki BauMar Brothers M30 103 285 Wejherowo: 01:11:31 (65 / 24)
01:11:31 00:16:30
307 Łukasz Bogalecki Team MX Skórcz M18 50 286 Stężyca: 01:12:12 (204 / 36)
01:12:12 00:17:11
308 Klaudia Kamionka KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK F18 3 22 Stężyca: 01:12:16 (205 / 2)
01:12:16 00:17:15
309 Maciej Zielinski M18 51 287 Stężyca: 01:12:42 (210 / 38)
01:12:42 00:17:41
310 Urszula Mundzia KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK F18 4 23 Stężyca: 01:13:05 (214 / 3)
01:13:05 00:18:04
311 Łukasz Zienkiewicz M40 90 288 Rumia: 01:13:16 (11 / 2)
01:13:16 00:18:15
312 Michał Ciskowski M30 104 289 Wejherowo: 01:13:38 (86 / 33)
01:13:38 00:18:37
313 Jakub Ciskowski ACEL M40 91 290 Wejherowo: 01:13:43 (88 / 23)
01:13:43 00:18:42
314 Daniel Pepla ABRUKO - RENAULT TEAM M40 92 291 Rumia: 01:13:46 (14 / 3)
01:13:46 00:18:45
315 Maksymilian Wieczorkowski UKS Dwójka Tczew M18 52 292 Stężyca: 01:13:51 (224 / 40)
01:13:51 00:18:50
316 Szymon Kobyliński NS Bikes / Rondo 7ANNA M40 93 293 Rumia: 01:14:01 (15 / 4)
01:14:01 00:19:00
317 Marcin Krawczyk KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK M18 53 294 Wejherowo: 01:14:24 (96 / 27)
01:14:24 00:19:23
318 Damian Piaskowy M18 54 295 Stężyca: 01:14:35 (228 / 41)
01:14:35 00:19:34
319 Michał Urmański Team MX Skórcz M18 55 296 Stężyca: 01:15:24 (232 / 43)
01:15:24 00:20:23
320 Jakub Maliszewski AKJ Kwidzyn M30 105 297 Wejherowo: 01:15:49 (107 / 44)
01:15:49 00:20:48
321 Taisiia Dudina F30 11 24 Stężyca: 01:15:53 (235 / 10)
01:15:53 00:20:52
322 Jan Wojewoda Norda Active Team M16 18 298 Wejherowo: 01:16:04 (114 / 6)
01:16:04 00:21:03
323 Tadeusz Żanecki M30 106 299 Stężyca: 01:16:16 (238 / 82)
01:16:16 00:21:15
324 Dominik Powierża M30 107 300 Stężyca: 01:16:27 (239 / 83)
01:16:27 00:21:26
325 Daniel Dunda M60 8 301 Stężyca: 01:16:34 (240 / 3)
01:16:34 00:21:33
326 Jarosław Michalik MTB Kwidzyn Team M40 94 302 Wejherowo: 01:16:42 (121 / 32)
01:16:42 00:21:41
327 Karol Gwizdała SPORTEVO / ADVA Optical Networking M30 108 303 Rumia: 01:16:53 (32 / 11)
01:16:53 00:21:52
328 Kacper Hoppa Cartusia Kartuzy M16 19 304 Rumia: 01:17:11 (35 / 4)
01:17:11 00:22:10
329 Paweł Żywicki MLKS BASZTA BYTÓW M30 109 305 Rumia: 01:18:12 (40 / 16)
01:18:12 00:23:11
330 Ireneusz Szklarski Norda Active Team M40 95 306 Wejherowo: 01:18:50 (149 / 45)
01:18:50 00:23:49
331 Przemek Michalczyk RENAULT TEAM Renault Team M30 110 307 Rumia: 01:19:34 (51 / 21)
01:19:34 00:24:33
332 Przemysław Parulski M30 111 308 Stężyca: 01:20:37 (255 / 87)
01:20:37 00:25:36
333 Marcin Galiński WYMIATACZE M40 96 309 Stężyca: 01:21:20 (259 / 77)
01:21:20 00:26:19
334 Jacek Kotarski M50 21 310 Rumia: 01:21:20 (61 / 2)
01:21:20 00:26:19
335 Marcin Frymark Norda Active Team M30 112 311 Wejherowo: 01:21:21 (168 / 63)
01:21:21 00:26:20
336 Marcin Kolinski M30 113 312 Wejherowo: 01:21:50 (173 / 64)
01:21:50 00:26:49
337 Maciej Piwko Intel Technology Poland M40 97 313 Rumia: 01:21:52 (66 / 18)
01:21:52 00:26:51
338 Krzysztof Baske Hydroaktywni Hydroaktywni M40 98 314 Stężyca: 01:21:55 (261 / 79)
01:21:55 00:26:54
339 Marek Siniło MW Soft Tuchola M30 114 315 Rumia: 01:21:57 (67 / 24)
01:21:57 00:26:56
340 Wojciech Rytel CTS - Czaja Training System M60 9 316 Wejherowo: 01:22:14 (178 / 2)
01:22:14 00:27:13
341 Mirosław Urbanowicz WildRiders mSport M18 56 317 Rumia: 01:22:35 (73 / 18)
01:22:35 00:27:34
342 Rafal Modzelewski SONY PICTURES M30 115 318 Wejherowo: 01:22:42 (181 / 68)
01:22:42 00:27:41
343 Mateusz Płonka trek Fabrykarowerów.com M30 116 319 Rumia: 01:22:55 (79 / 29)
01:22:55 00:27:54
344 Marcin Drewing ADVA Optical Networking ADVA OPTICAL NETWORKING M30 117 320 Rumia: 01:23:00 (81 / 31)
01:23:00 00:27:59
345 Natalia Śliwińska GKS Cartusia z Kartuz F16 1 25 Wejherowo: 01:23:05 (185 / 1)
01:23:05 00:28:04
346 Błażej Hościło M16 20 321 Wejherowo: 01:23:25 (188 / 10)
01:23:25 00:28:24
347 Stanisław Renusz M50 22 322 Stężyca: 01:23:29 (265 / 16)
01:23:29 00:28:28
348 Maria Krefft MLKS BASZTA BYTÓW F18 5 26 Wejherowo: 01:23:30 (189 / 2)
01:23:30 00:28:29
349 Pawel Szalk M30 118 323 Wejherowo: 01:23:55 (193 / 73)
01:23:55 00:28:54
350 Grzegorz Petk M40 99 324 Wejherowo: 01:24:11 (196 / 62)
01:24:11 00:29:10
351 Paweł Kowalski S4L skate4life.eu M40 100 325 Wejherowo: 01:24:24 (199 / 63)
01:24:24 00:29:23
352 Magdalena Stakuć Rowersi F30 12 27 Wejherowo: 01:24:24 (198 / 6)
01:24:24 00:29:23
353 Katarzyna Kuczorska TA KO Team F30 13 28 Wejherowo: 01:24:25 (200 / 7)
01:24:25 00:29:24
354 Daniel Krupiński Morpol RacingTeam M40 101 326 Wejherowo: 01:24:44 (202 / 65)
01:24:44 00:29:43
355 Krzysztof Richert Intel Technology Poland M30 119 327 Wejherowo: 01:25:03 (206 / 76)
01:25:03 00:30:02
356 Aleksandra Hościło SWRS Lionesses of The North F18 6 29 Stężyca: 01:25:13 (268 / 5)
01:25:13 00:30:12
357 Sławomir Janczak Dream Tri Team M30 120 328 Wejherowo: 01:25:29 (210 / 77)
01:25:29 00:30:28
358 Natalia Zacharek F18 7 30 Wejherowo: 01:26:10 (215 / 3)
01:26:10 00:31:09
359 Remigiusz Szczepan M40 102 329 Stężyca: 01:26:14 (270 / 81)
01:26:14 00:31:13
360 Jarosław Belt Mtb Eldar Świecie Eldar M50 23 330 Rumia: 01:26:19 (106 / 5)
01:26:19 00:31:18
361 Aleksander Tokmina OMIECZYNSKI ROWEREK ZAJAZD KORONA TEAM M60 10 331 Stężyca: 01:26:44 (272 / 7)
01:26:44 00:31:43
362 Maciej Zając Dream Tri Team M30 121 332 Wejherowo: 01:26:46 (219 / 79)
01:26:46 00:31:45
363 Piotr Gurski M30 122 333 Rumia: 01:26:52 (113 / 46)
01:26:52 00:31:51
364 Karol Zielinski M30 123 334 Stężyca: 01:27:07 (273 / 89)
01:27:07 00:32:06
365 Tadeusz Skowroński tadeo piernik team M50 24 335 Rumia: 01:27:38 (120 / 8)
01:27:38 00:32:37
366 Kamila Czerniawska F18 8 31 Stężyca: 01:28:00 (274 / 6)
01:28:00 00:32:59
367 Katarzyna Rompa LUK-CONNECT RACING TEAM F30 14 32 Wejherowo: 01:28:47 (231 / 12)
01:28:47 00:33:46
368 Piotr Figiel M30 124 336 Rumia: 01:28:48 (127 / 53)
01:28:48 00:33:47
369 Marcin Szymanek M40 103 337 Wejherowo: 01:28:56 (233 / 71)
01:28:56 00:33:55
370 Maciej Kaszuba Adva Optical Networking M30 125 338 Rumia: 01:29:03 (129 / 55)
01:29:03 00:34:02
371 Ireneusz Kamiński K.S. ISKRA przy AMW M40 104 339 Rumia: 01:29:13 (130 / 37)
01:29:13 00:34:12
372 Bartosz Ziebura M30 126 340 Rumia: 01:29:20 (132 / 57)
01:29:20 00:34:19
373 Jacek Piotrkowski M30 127 341 Wejherowo: 01:29:23 (238 / 83)
01:29:23 00:34:22
374 Artur Kurek Kwidzyn Bike Racing Team M30 128 342 Wejherowo: 01:30:10 (240 / 84)
01:30:10 00:35:09
375 Jacek Teofilak M30 129 343 Wejherowo: 01:30:52 (242 / 86)
01:30:52 00:35:51
376 Dariusz Piotrowski MTB ELDAR ŚWIECIE M40 105 344 Rumia: 01:31:00 (150 / 48)
01:31:00 00:35:59
377 Wojciech Sopoliński M50 25 345 Rumia: 01:31:09 (152 / 9)
01:31:09 00:36:08
378 Marcin Sawkułycz M30 130 346 Rumia: 01:31:35 (158 / 64)
01:31:35 00:36:34
379 Adam Marciniuk RADMOR Team M60 11 347 Rumia: 01:31:55 (159 / 2)
01:31:55 00:36:54
380 Piotr Bochenek M40 106 348 Wejherowo: 01:32:25 (248 / 75)
01:32:25 00:37:24
381 Jakub Strawa M40 107 349 Wejherowo: 01:32:32 (250 / 77)
01:32:32 00:37:31
382 Lech Różański M30 131 350 Wejherowo: 01:33:28 (257 / 89)
01:33:28 00:38:27
383 Adam Studzieniecki FLOWAIR M40 108 351 Rumia: 01:33:50 (173 / 59)
01:33:50 00:38:49
384 Paweł Niwiński M40 109 352 Wejherowo: 01:34:01 (260 / 80)
01:34:01 00:39:00
385 Tomasz Nadolny M30 132 353 Wejherowo: 01:34:07 (261 / 91)
01:34:07 00:39:06
386 Edyta Jakubowska-Olech mtb eldar Świecie F50 3 33 Rumia: 01:34:17 (178 / 1)
01:34:17 00:39:16
387 Mikołaj Kołakowski Intel Technology Poland M40 110 354 Rumia: 01:34:24 (182 / 62)
01:34:24 00:39:23
388 Przemyslaw Sierla M40 111 355 Wejherowo: 01:34:43 (268 / 83)
01:34:43 00:39:42
389 Mikołaj Hościło M18 57 356 Wejherowo: 01:35:09 (271 / 44)
01:35:09 00:40:08
390 Robert Cieślak M30 133 357 Rumia: 01:35:43 (190 / 69)
01:35:43 00:40:42
391 Dariusz Leszczyński KTM M40 112 358 Wejherowo: 01:36:04 (273 / 84)
01:36:04 00:41:03
392 Tadeusz Popławski weterynek.pl/BIKE U UP/ M50 26 359 Rumia: 01:36:14 (193 / 11)
01:36:14 00:41:13
393 Mateusz Boroński M18 58 360 Stężyca: 01:36:16 (285 / 49)
01:36:16 00:41:15
394 Eliza Grabowska F18 9 34 Wejherowo: 01:36:31 (276 / 4)
01:36:31 00:41:30
395 Tomasz Lisiecki NEXUS Team M50 27 361 Rumia: 01:36:38 (194 / 12)
01:36:38 00:41:37
396 Sebastian Waśkiewicz M30 134 362 Wejherowo: 01:37:12 (278 / 94)
01:37:12 00:42:11
397 Łukasz Czaplewski 4YourBike 4YourBike M30 135 363 Rumia: 01:37:20 (196 / 72)
01:37:20 00:42:19
398 Grzegorz Kornacki BAUKORN M30 136 364 Rumia: 01:37:29 (197 / 73)
01:37:29 00:42:28
399 Piotr Grenda M30 137 365 Rumia: 01:38:15 (200 / 75)
01:38:15 00:43:14
400 Marcin Swiecki GDYNIA M40 113 366 Wejherowo: 01:38:35 (280 / 86)
01:38:35 00:43:34
401 Marta Ziemann F30 15 35 Stężyca: 01:38:48 (286 / 12)
01:38:48 00:43:47
402 Adrian Wołyński M30 138 367 Rumia: 01:38:57 (203 / 78)
01:38:57 00:43:56
403 Karol Dalecki Norda Active Team M30 139 368 Rumia: 01:39:10 (206 / 79)
01:39:10 00:44:09
404 Przemysław Drewek Norda Active Team M40 114 369 Wejherowo: 01:39:23 (281 / 87)
01:39:23 00:44:22
405 Marcin Grabiński M30 140 370 Wejherowo: 01:40:42 (284 / 96)
01:40:42 00:45:41
406 Kamila Gurzyńska F30 16 36 Rumia: 01:40:44 (215 / 7)
01:40:44 00:45:43
407 Marek Majewski EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ M60 12 371 Rumia: 01:41:58 (223 / 4)
01:41:58 00:46:57
408 Jacek Kasztelan Apteka Gemini M30 141 372 Rumia: 01:42:11 (224 / 83)
01:42:11 00:47:10
409 Marek Leśniewski M50 28 373 Rumia: 01:42:16 (225 / 15)
01:42:16 00:47:15
410 Eliza Richert F30 17 37 Wejherowo: 01:42:32 (288 / 14)
01:42:32 00:47:31
411 Jarek Fijołek opony3miasto.pl M40 115 374 Stężyca: 01:42:43 (287 / 82)
01:42:43 00:47:42
412 Jakub Turek M30 142 375 Rumia: 01:43:48 (234 / 88)
01:43:48 00:48:47
413 Justyna Kaszubowska-Teofilak F30 18 38 Wejherowo: 01:43:58 (291 / 15)
01:43:58 00:48:57
414 Lukasz Budrewicz Federal-Mogul Racing Team M30 143 376 Rumia: 01:44:44 (239 / 89)
01:44:44 00:49:43
415 Paweł Jączyk M30 144 377 Stężyca: 01:44:57 (289 / 93)
01:44:57 00:49:56
416 Krzysztof Frank M30 145 378 Stężyca: 01:44:58 (290 / 94)
01:44:58 00:49:57
417 Alan Orzechowski M18 59 379 Rumia: 01:45:52 (243 / 33)
01:45:52 00:50:51
418 Adam Osipiuk Intel Technology Poland M18 60 380 Wejherowo: 01:46:16 (296 / 48)
01:46:16 00:51:15
419 Łukasz Rusak Czemu Nie Gdynia M30 146 381 Rumia: 01:46:55 (245 / 92)
01:46:55 00:51:54
420 Przemysław Bartoszek Woiron M30 147 382 Rumia: 01:47:20 (248 / 95)
01:47:20 00:52:19
421 Agnieszka Sobala F18 10 39 Wejherowo: 01:47:53 (299 / 6)
01:47:53 00:52:52
422 Bolesław Januszewski Wkm Więcbork M40 116 383 Wejherowo: 01:48:35 (303 / 93)
01:48:35 00:53:34
423 Marcin Turowski WmordeWind M30 148 384 Rumia: 01:49:04 (253 / 97)
01:49:04 00:54:03
424 Jerzy Petk JGR PETK M60 13 385 Rumia: 01:51:26 (259 / 6)
01:51:26 00:56:25
425 Wiktor Kacmajor Target M50 29 386 Wejherowo: 01:52:17 (305 / 14)
01:52:17 00:57:16
426 Wojciech Kędzierski M18 61 387 Wejherowo: 01:53:18 (308 / 49)
01:53:18 00:58:17
427 Mikołaj Chachaj M16 21 388 Rumia: 01:54:15 (264 / 13)
01:54:15 00:59:14
428 Grzegorz Wieczerniak M40 117 389 Wejherowo: 01:55:40 (312 / 97)
01:55:40 01:00:39
429 Jarosław Piechna M30 149 390 Rumia: 01:55:45 (267 / 98)
01:55:45 01:00:44
430 Marcin Malek M30 150 391 Rumia: 01:56:20 (270 / 100)
01:56:20 01:01:19
431 Konrad Bem Noose Team M30 151 392 Wejherowo: 01:57:08 (313 / 101)
01:57:08 01:02:07
432 Paweł Szoblik Bike Fun Legionowo M40 118 393 Rumia: 01:58:35 (274 / 81)
01:58:35 01:03:34
433 Marek Szempliński M18 62 394 Rumia: 01:58:41 (275 / 38)
01:58:41 01:03:40
434 Maciej Piramowicz-Odrowąż ŁEBA MTB M30 152 395 Rumia: 01:58:48 (277 / 102)
01:58:48 01:03:47
435 Krzysztof Ugniewski M40 119 396 Rumia: 01:58:57 (278 / 82)
01:58:57 01:03:56
436 Mateusz Gurzyński M30 153 397 Rumia: 02:02:03 (283 / 103)
02:02:03 01:07:02
437 Marta Gołąb VO2max MTB Team F30 19 40 Wejherowo: 02:06:08 (320 / 16)
02:06:08 01:11:07
438 Kazimierz Kubieniec InQel Marcin Kubieniec M60 14 398 Rumia: 02:06:57 (290 / 10)
02:06:57 01:11:56
439 Wojciech Guźniczak M30 154 399 Rumia: 02:08:03 (291 / 104)
02:08:03 01:13:02
440 Elena Zakharchenko F18 11 41 Rumia: 02:09:03 (292 / 2)
02:09:03 01:14:02
441 Patryk Gołąb M30 155 400 Wejherowo: 02:14:01 (321 / 105)
02:14:01 01:19:00
442 Karolina Widerska F30 20 42 Wejherowo: 02:14:02 (322 / 17)
02:14:02 01:19:01
443 Paweł Lewańczyk M18 63 401 Rumia: 02:16:00 (301 / 40)
02:16:00 01:20:59
444 Andrzej Kiszkurno Andrzej Kiszkurno Andrzej Kiszkurno M50 30 402 Rumia: 02:17:57 (302 / 24)
02:17:57 01:22:56
445 Dariusz Smolarski Kwidzyn Bike Racing Team Team kwidzyn M30 156 403 Rumia: 02:21:26 (304 / 108)
02:21:26 01:26:25
446 Michał Lesner M30 157 404 Rumia: 02:21:31 (305 / 109)
02:21:31 01:26:30
447 Adam Sikorski F30 21 43 Rumia: 02:24:24 (306 / 11)
02:24:24 01:29:23
448 Maciej Gajdzica M18 64 405 Rumia: 02:31:37 (307 / 41)
02:31:37 01:36:36
449 Ryszard Lewandowski M60 15 406 Stężyca: 02:47:57 (292 / 9)
02:47:57 01:52:56
450 Agnieszka Boczkowska F18 12 44 Rumia: 03:00:27 (311 / 3)
03:00:27 02:05:26
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon