Garmin Ultra Race 2018 - dystans 25 km - results

M‑ce Nazwisko i imię Klub Kat. M-ce w kat. M-ce wg płci Zawody Czas końcowy Strata
1 Kacper Piech ASICS FrontRunner Poland/runonline.pl M18 1 1 Trójmiasto: 00:43:42 (1 / 1)
00:43:42
2 Mateusz Lipiński MUAY RUNNING TEAM AML SŁUPSK M18 2 2 Trójmiasto: 00:44:20 (2 / 2)
00:44:20 00:00:38
3 Konrad Taber Active Prosperia/STO-nogi Milanówek M18 3 3 Trójmiasto: 00:44:56 (3 / 3)
00:44:56 00:01:14
4 Cezary Wronka Bike U Up- EUROPELL Torus Triathlon Team M30 1 4 Trójmiasto: 00:45:13 (4 / 1)
00:45:13 00:01:31
5 Michał Wysłouch F3Team M30 2 5 Trójmiasto: 00:46:27 (5 / 2)
00:46:27 00:02:45
6 Krzysztof Rudnik Night Runners Słupsk M30 3 6 Trójmiasto: 00:49:14 (6 / 3)
00:49:14 00:05:32
7 Grzegorz Wozniak 1985 Aktywna Krajenka M30 4 7 Trójmiasto: 00:49:53 (7 / 4)
00:49:53 00:06:11
8 Krystian Sobiech KS Gepard Żukczyn M30 5 8 Trójmiasto: 00:50:31 (8 / 5)
00:50:31 00:06:49
9 Pawel Goraj Thomson Reuters Running Team/Complex Sports M30 6 9 Trójmiasto: 00:50:47 (9 / 6)
00:50:47 00:07:05
10 Michał Chmielowski Górskie Pędziwiatry M30 7 10 Trójmiasto: 00:51:32 (10 / 7)
00:51:32 00:07:50
11 Robert Pilecki Runeda M40 1 11 Trójmiasto: 00:52:07 (11 / 1)
00:52:07 00:08:25
12 Patryk Rogowski M30 8 12 Trójmiasto: 00:53:31 (12 / 8)
00:53:31 00:09:49
13 Paweł Kołc www.3wdb.pl M30 9 13 Trójmiasto: 00:53:33 (13 / 9)
00:53:33 00:09:51
14 Paweł Paszkowski M30 10 14 Trójmiasto: 00:53:37 (14 / 10)
00:53:37 00:09:55
15 Marcin Pakula PAKULA Team Ania Pakula Team M40 2 15 Trójmiasto: 00:53:49 (15 / 2)
00:53:49 00:10:07
16 Paweł Lewiński NET SYSTEM Triathlon Team M18 4 16 Trójmiasto: 00:54:03 (16 / 4)
00:54:03 00:10:21
17 Maciej Szajerski M18 5 17 Trójmiasto: 00:54:24 (17 / 5)
00:54:24 00:10:42
18 Marcin Muza OIRP Gdańsk M30 11 18 Trójmiasto: 00:54:28 (18 / 11)
00:54:28 00:10:46
19 Filip Brylski M18 6 19 Trójmiasto: 00:54:47 (19 / 6)
00:54:47 00:11:05
20 Andrew Oxley Biała czaszka M40 3 20 Trójmiasto: 00:55:30 (20 / 3)
00:55:30 00:11:48
21 Katarzyna Dordzik F30 1 1 Trójmiasto: 00:55:55 (21 / 1)
00:55:55 00:12:13
22 Maciej Feld Santander Runners Team M60 1 21 Trójmiasto: 00:56:04 (22 / 1)
00:56:04 00:12:22
23 Mariusz Horbaczewski M40 4 22 Trójmiasto: 00:56:05 (23 / 4)
00:56:05 00:12:23
24 Paweł Liszewski M18 7 23 Trójmiasto: 00:56:58 (24 / 7)
00:56:58 00:13:16
25 Andrzej Chmielewski JAK KUNA w AGREST M30 12 24 Trójmiasto: 00:57:20 (25 / 12)
00:57:20 00:13:38
26 Dominik Michalski M18 8 25 Trójmiasto: 00:57:22 (26 / 8)
00:57:22 00:13:40
27 Ewelina Suchomska LABOSPORT Team F40 1 2 Trójmiasto: 00:57:23 (27 / 1)
00:57:23 00:13:41
28 Michał Werner GardenFlora MTB Team M18 9 26 Trójmiasto: 00:57:51 (28 / 9)
00:57:51 00:14:09
29 Jędrzej Pryśko M18 10 27 Trójmiasto: 00:57:59 (29 / 10)
00:57:59 00:14:17
30 Paweł Lang M18 11 28 Trójmiasto: 00:58:00 (30 / 11)
00:58:00 00:14:18
31 Łukasz Mirocha Wichry Beskidu M30 13 29 Trójmiasto: 00:58:20 (31 / 13)
00:58:20 00:14:38
32 Julia Westrych F30 2 3 Trójmiasto: 00:58:42 (32 / 2)
00:58:42 00:15:00
33 Tomasz Chudewniak M18 12 30 Trójmiasto: 00:58:56 (33 / 12)
00:58:56 00:15:14
34 Mirosław Fikus M30 14 31 Trójmiasto: 00:59:06 (34 / 14)
00:59:06 00:15:24
35 Aleksander Buś M40 5 32 Trójmiasto: 00:59:11 (35 / 5)
00:59:11 00:15:29
36 Bartłomiej Frąckowiak M40 6 33 Trójmiasto: 00:59:12 (36 / 6)
00:59:12 00:15:30
37 Zbigniew Ligenza M40 7 34 Trójmiasto: 00:59:23 (37 / 7)
00:59:23 00:15:41
38 Gabriela Rolka ASICS FrontRunner Poland/etapowatriada.pl F18 1 4 Trójmiasto: 00:59:29 (38 / 1)
00:59:29 00:15:47
39 Woźniak Piotr M40 8 35 Trójmiasto: 00:59:38 (39 / 8)
00:59:38 00:15:56
40 Lukasz Bogdanski Thomson Reuters 606126829 M30 15 36 Trójmiasto: 00:59:47 (40 / 15)
00:59:47 00:16:05
41 Aleksandra Grabias F30 3 5 Trójmiasto: 00:59:48 (41 / 3)
00:59:48 00:16:06
42 Łukasz Jakobschy F3Team M40 9 37 Trójmiasto: 00:59:49 (42 / 9)
00:59:49 00:16:07
43 Ewa Piotrowicz SPORTEVO F30 4 6 Trójmiasto: 01:00:05 (43 / 4)
01:00:05 00:16:23
44 Krzysztof Baranowski M18 13 38 Trójmiasto: 01:00:22 (44 / 13)
01:00:22 00:16:40
45 Paweł Lipkowski 3athlete M30 16 39 Trójmiasto: 01:00:31 (45 / 16)
01:00:31 00:16:49
46 Jacek Maciuszonek ALEK I MAKS M30 17 40 Trójmiasto: 01:00:33 (46 / 17)
01:00:33 00:16:51
47 Jacek Woźniak PORTA ACTIVE TEAM PORTA DRZWI M30 18 41 Trójmiasto: 01:01:05 (47 / 18)
01:01:05 00:17:23
48 Maciej Szemraj M18 14 42 Trójmiasto: 01:01:17 (48 / 14)
01:01:17 00:17:35
49 Maciej Brzeziński WITC M30 19 43 Trójmiasto: 01:01:23 (49 / 19)
01:01:23 00:17:41
50 Mateusz Chełminski M30 20 44 Trójmiasto: 01:01:24 (50 / 20)
01:01:24 00:17:42
51 Bartek Bielski Torus Triathlon Team M40 10 45 Trójmiasto: 01:01:26 (51 / 10)
01:01:26 00:17:44
52 Sebastian Zimny PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY M30 21 46 Trójmiasto: 01:02:18 (52 / 21)
01:02:18 00:18:36
53 Miroslaw Wasiek UKS Tri-Team Rumia M50 1 47 Trójmiasto: 01:02:28 (53 / 1)
01:02:28 00:18:46
54 Arkadiusz Furtak M50 2 48 Trójmiasto: 01:02:29 (54 / 2)
01:02:29 00:18:47
55 Paweł Tyburski mSport WildRiders M18 15 49 Trójmiasto: 01:02:30 (55 / 15)
01:02:30 00:18:48
56 Grzegorz Jarzębski M40 11 50 Trójmiasto: 01:02:57 (56 / 11)
01:02:57 00:19:15
57 Maciej Koberda M30 22 51 Trójmiasto: 01:03:14 (57 / 22)
01:03:14 00:19:32
58 Michał Sambożuk MGS LAW RUN TEAM M30 23 52 Trójmiasto: 01:03:16 (58 / 23)
01:03:16 00:19:34
59 Bartosz Hetmański M30 24 53 Trójmiasto: 01:03:24 (59 / 24)
01:03:24 00:19:42
60 Piotr Kisieliczyn Refinitiv Running Team M30 25 54 Trójmiasto: 01:04:19 (60 / 25)
01:04:19 00:20:37
61 Paulina Bautembach-Koberda F30 5 7 Trójmiasto: 01:04:40 (61 / 5)
01:04:40 00:20:58
62 Krzysztof Nadolski xRunners TEAM / www.biegizprzeszkodami.sklep.pl M30 26 55 Trójmiasto: 01:04:47 (62 / 26)
01:04:47 00:21:05
63 Jonasz Czeszejko-Sochacki Saucony Freedom Team Saucony M30 27 56 Trójmiasto: 01:05:15 (63 / 27)
01:05:15 00:21:33
64 Wojciech Chudewniak Wilki Żuławskie M50 3 57 Trójmiasto: 01:05:18 (64 / 3)
01:05:18 00:21:36
65 Malgorzata Pilecka RUNEDA F40 2 8 Trójmiasto: 01:05:44 (65 / 2)
01:05:44 00:22:02
66 Tomasz Wytrwał M40 12 58 Trójmiasto: 01:06:20 (66 / 12)
01:06:20 00:22:38
67 Kaitlyn Van Der Werff F18 2 9 Trójmiasto: 01:06:27 (67 / 2)
01:06:27 00:22:45
68 Piotr Kajzer Krwiożercze Borsuki M30 28 59 Trójmiasto: 01:07:04 (68 / 28)
01:07:04 00:23:22
69 Mariusz Wosik Thomson Reuters Running Club M40 13 60 Trójmiasto: 01:07:06 (69 / 13)
01:07:06 00:23:24
70 Tomasz Glegoła M40 14 61 Trójmiasto: 01:07:30 (70 / 14)
01:07:30 00:23:48
71 Mariusz Żarczyński M50 4 62 Trójmiasto: 01:08:11 (71 / 4)
01:08:11 00:24:29
72 Mira Pochopień Wataha-Łączy nas bieganie F30 6 10 Trójmiasto: 01:08:14 (72 / 6)
01:08:14 00:24:32
73 Maja Drabik #ślimakibarcin F18 3 11 Trójmiasto: 01:08:17 (73 / 3)
01:08:17 00:24:35
74 Piotr Adamski PKBI Team M40 15 63 Trójmiasto: 01:08:26 (74 / 15)
01:08:26 00:24:44
75 Marcin Czajewski M30 29 64 Trójmiasto: 01:08:40 (75 / 29)
01:08:40 00:24:58
76 Tomasz Wlazło M40 16 65 Trójmiasto: 01:08:51 (76 / 16)
01:08:51 00:25:09
77 Krzysztof Kowalski M50 5 66 Trójmiasto: 01:08:55 (77 / 5)
01:08:55 00:25:13
78 Maciej Francuz M18 16 67 Trójmiasto: 01:09:13 (78 / 16)
01:09:13 00:25:31
79 Krzysztof Bańczerowski Thomson Reuters M30 30 68 Trójmiasto: 01:09:17 (79 / 30)
01:09:17 00:25:35
80 Sławek Wawryk M50 6 69 Trójmiasto: 01:09:24 (80 / 6)
01:09:24 00:25:42
81 Jarosław Janeczek Kajtex Runners Kajtex M30 31 70 Trójmiasto: 01:09:28 (81 / 31)
01:09:28 00:25:46
82 Michał Dzieniszewski Skalnik Running Team Skalnik.pl M30 32 71 Trójmiasto: 01:09:29 (83 / 32)
01:09:29 00:25:47
83 Ida Krzyżyk-Dzieniszewska F18 4 12 Trójmiasto: 01:09:29 (82 / 4)
01:09:29 00:25:47
84 Barbara Łakomska F60 1 13 Trójmiasto: 01:09:39 (84 / 1)
01:09:39 00:25:57
85 Marcin Duchcik M40 17 72 Trójmiasto: 01:09:54 (85 / 17)
01:09:54 00:26:12
86 Sławomir Więckowski M50 7 73 Trójmiasto: 01:09:58 (86 / 7)
01:09:58 00:26:16
87 Ewa Ptaszek F50 1 14 Trójmiasto: 01:10:03 (87 / 1)
01:10:03 00:26:21
88 Krzysztof Niecko M30 33 74 Trójmiasto: 01:10:07 (88 / 33)
01:10:07 00:26:25
89 Dariusz Szumny M40 18 75 Trójmiasto: 01:10:16 (89 / 18)
01:10:16 00:26:34
90 Marcin Nadolski DCT Drużyna Biegowa M30 34 76 Trójmiasto: 01:10:20 (90 / 34)
01:10:20 00:26:38
91 Michał Wasilewski M40 19 77 Trójmiasto: 01:10:27 (91 / 19)
01:10:27 00:26:45
92 Arkadiusz Kruszyński M18 17 78 Trójmiasto: 01:11:53 (92 / 17)
01:11:53 00:28:11
93 Artur Mikrut M40 20 79 Trójmiasto: 01:11:55 (93 / 20)
01:11:55 00:28:13
94 Michał Czerwiński M30 35 80 Trójmiasto: 01:11:58 (94 / 35)
01:11:58 00:28:16
95 Paweł Szymczak No Name Team M40 21 81 Trójmiasto: 01:12:28 (95 / 21)
01:12:28 00:28:46
96 Paweł Karabin M40 22 82 Trójmiasto: 01:12:34 (96 / 22)
01:12:34 00:28:52
97 Marek Kaszewski KKG M40 23 83 Trójmiasto: 01:12:35 (97 / 23)
01:12:35 00:28:53
98 Adam Chrobasik M40 24 84 Trójmiasto: 01:12:43 (98 / 24)
01:12:43 00:29:01
99 Daria Kowalewska Thomson Reuters Running Team F30 7 15 Trójmiasto: 01:12:45 (99 / 7)
01:12:45 00:29:03
100 Joanna Ignaczak IFB Broker F40 3 16 Trójmiasto: 01:12:50 (100 / 3)
01:12:50 00:29:08
101 Joanna Kochanska Run Pasja F40 4 17 Trójmiasto: 01:12:51 (101 / 4)
01:12:51 00:29:09
102 Tomasz Kuczyk Copernicus Najpierw Pierdol Potem Biegnij Team M30 36 85 Trójmiasto: 01:12:52 (102 / 36)
01:12:52 00:29:10
103 Luiza Lewińska F30 8 18 Trójmiasto: 01:12:57 (103 / 8)
01:12:57 00:29:15
104 Małgorzata Gołgowska USB USTKA F40 5 19 Trójmiasto: 01:12:59 (104 / 5)
01:12:59 00:29:17
105 Wiesława Grala-Mąka Starglass Team Ostrołęka F40 6 20 Trójmiasto: 01:13:11 (105 / 6)
01:13:11 00:29:29
106 Arkadiusz Kujda 1 Brygada Logistyczna Osielsko M30 37 86 Trójmiasto: 01:13:26 (107 / 37)
01:13:26 00:29:44
107 Dorota Kujda Osielsko F30 9 21 Trójmiasto: 01:13:26 (106 / 9)
01:13:26 00:29:44
108 Anna Czarny F40 7 22 Trójmiasto: 01:13:36 (108 / 7)
01:13:36 00:29:54
109 Piotr Jakubowski SCALAR M40 25 87 Trójmiasto: 01:13:42 (109 / 25)
01:13:42 00:30:00
110 Mariusz Szymanik Mariusz Szymanik Mariusz Szymanik M40 26 88 Trójmiasto: 01:13:42 (110 / 26)
01:13:42 00:30:00
111 Marcin Paleczny M30 38 89 Trójmiasto: 01:13:47 (111 / 38)
01:13:47 00:30:05
112 Dariusz Jastrzębski M30 39 90 Trójmiasto: 01:13:59 (112 / 39)
01:13:59 00:30:17
113 Ewa Szpunar F40 8 23 Trójmiasto: 01:14:07 (113 / 8)
01:14:07 00:30:25
114 Anna Jakusz F30 10 24 Trójmiasto: 01:14:12 (114 / 10)
01:14:12 00:30:30
115 Aleksandra Myślińska F40 9 25 Trójmiasto: 01:14:13 (115 / 9)
01:14:13 00:30:31
116 Anna Zimna Reebok Run Crew Tczew F30 11 26 Trójmiasto: 01:14:17 (117 / 12)
01:14:17 00:30:35
117 Agnieszka Zimna Reebok Run Crew Tczew F30 12 27 Trójmiasto: 01:14:17 (116 / 11)
01:14:17 00:30:35
118 Agnieszka Zaworska F40 10 28 Trójmiasto: 01:14:25 (118 / 10)
01:14:25 00:30:43
119 Małgosia Uszacka Ushatki F30 13 29 Trójmiasto: 01:14:31 (119 / 13)
01:14:31 00:30:49
120 Karolina Milewicz F30 14 30 Trójmiasto: 01:14:44 (120 / 14)
01:14:44 00:31:02
121 Wojciech Orlik M40 27 91 Trójmiasto: 01:14:59 (121 / 27)
01:14:59 00:31:17
122 Łukasz Metrycki Quatro Race Team M18 18 92 Trójmiasto: 01:15:01 (122 / 18)
01:15:01 00:31:19
123 Anna Konopka Kaszubska Poniewierka F30 15 31 Trójmiasto: 01:15:03 (123 / 15)
01:15:03 00:31:21
124 Anna Kweczka-Janeczek Kajtex Runners F30 16 32 Trójmiasto: 01:15:06 (124 / 16)
01:15:06 00:31:24
125 Iwona Zając F40 11 33 Trójmiasto: 01:15:18 (125 / 11)
01:15:18 00:31:36
126 Małgorzata Mioduszewska SBRT Warszawa F30 17 34 Trójmiasto: 01:15:53 (126 / 17)
01:15:53 00:32:11
127 Dorota Nadwodna-Piersa Starglass Team Ostrołęka F50 2 35 Trójmiasto: 01:16:50 (128 / 2)
01:16:50 00:33:08
128 Anna Klekotko F30 18 36 Trójmiasto: 01:16:50 (127 / 18)
01:16:50 00:33:08
129 Dorota Brzostowska F30 19 37 Trójmiasto: 01:17:22 (129 / 19)
01:17:22 00:33:40
130 Windy Brzezinska F30 20 38 Trójmiasto: 01:17:30 (130 / 20)
01:17:30 00:33:48
131 Ellen Turone F40 12 39 Trójmiasto: 01:17:37 (131 / 12)
01:17:37 00:33:55
132 Malgorzata Wrzesniewska F30 21 40 Trójmiasto: 01:17:56 (132 / 21)
01:17:56 00:34:14
133 Adam Lidzbarski M40 28 93 Trójmiasto: 01:18:02 (133 / 28)
01:18:02 00:34:20
134 Sławomir Pujszo Chwaszczyno Biega M40 29 94 Trójmiasto: 01:18:04 (134 / 29)
01:18:04 00:34:22
135 Tomek Wolski M40 30 95 Trójmiasto: 01:18:19 (135 / 30)
01:18:19 00:34:37
136 Andrzej Krysiński M18 19 96 Trójmiasto: 01:18:40 (136 / 19)
01:18:40 00:34:58
137 Sandra Podolak WNS Global Services F18 5 41 Trójmiasto: 01:18:47 (137 / 5)
01:18:47 00:35:05
138 Leszek Podolak M60 2 97 Trójmiasto: 01:18:48 (138 / 2)
01:18:48 00:35:06
139 Marta Łankiewicz Copernicus Team F18 6 42 Trójmiasto: 01:18:49 (139 / 6)
01:18:49 00:35:07
140 Anna Mongird F30 22 43 Trójmiasto: 01:18:55 (141 / 22)
01:18:55 00:35:13
141 Roman Lemański M50 8 98 Trójmiasto: 01:18:55 (140 / 8)
01:18:55 00:35:13
142 Kasia Wolska F30 23 44 Trójmiasto: 01:19:02 (142 / 23)
01:19:02 00:35:20
143 Dawid Pufelski M18 20 99 Trójmiasto: 01:19:12 (143 / 20)
01:19:12 00:35:30
144 Agnieszka Mikulska F30 24 45 Trójmiasto: 01:19:24 (144 / 24)
01:19:24 00:35:42
145 Katarzyna Wolska F40 13 46 Trójmiasto: 01:19:29 (145 / 13)
01:19:29 00:35:47
146 Tomasz Cholewiński #GPnS M30 40 100 Trójmiasto: 01:19:41 (146 / 40)
01:19:41 00:35:59
147 Kinga Żebrowska F30 25 47 Trójmiasto: 01:19:41 (147 / 25)
01:19:41 00:35:59
148 Dagmara Banaszczak Świdnicka Grupa Biegowa F18 7 48 Trójmiasto: 01:19:42 (148 / 7)
01:19:42 00:36:00
149 Agata Bubiak F18 8 49 Trójmiasto: 01:20:01 (150 / 8)
01:20:01 00:36:19
150 Rafał Kiełpikowski M30 41 101 Trójmiasto: 01:20:01 (149 / 41)
01:20:01 00:36:19
151 Iwona Magdalena Jaroszewska Czerwonak Biega F40 14 50 Trójmiasto: 01:20:07 (152 / 14)
01:20:07 00:36:25
152 Dorota Wółkiewicz OX5 F40 15 51 Trójmiasto: 01:20:07 (151 / 15)
01:20:07 00:36:25
153 Joanna Jamróz Jamerki F40 16 52 Trójmiasto: 01:20:46 (153 / 16)
01:20:46 00:37:04
154 Natalia Kopcińska F18 9 53 Trójmiasto: 01:20:59 (154 / 9)
01:20:59 00:37:17
155 Mateusz Mytych M30 42 102 Trójmiasto: 01:21:09 (155 / 42)
01:21:09 00:37:27
156 Daniel Łuczak Wroniecki Klub Biegacza Wroniecki Klub Biegacza M30 43 103 Trójmiasto: 01:21:10 (156 / 43)
01:21:10 00:37:28
157 Karol Łukanowski M18 21 104 Trójmiasto: 01:21:46 (157 / 21)
01:21:46 00:38:04
158 Marcin Urbańczyk TRINERGY TEAM/ PersonalTriathlon M30 44 105 Trójmiasto: 01:22:13 (158 / 44)
01:22:13 00:38:31
159 Agnieszka Banska F40 17 54 Trójmiasto: 01:22:25 (159 / 17)
01:22:25 00:38:43
160 Xawery Jaranowski M40 31 106 Trójmiasto: 01:22:27 (160 / 31)
01:22:27 00:38:45
161 Maria Kubiak F60 2 55 Trójmiasto: 01:22:28 (161 / 2)
01:22:28 00:38:46
162 Bogusław Stefańczyk AGB TORFY M50 9 107 Trójmiasto: 01:22:29 (162 / 9)
01:22:29 00:38:47
163 Marta Bukat F18 10 56 Trójmiasto: 01:22:32 (163 / 10)
01:22:32 00:38:50
164 Alicja Pszczolińska F40 18 57 Trójmiasto: 01:22:43 (164 / 18)
01:22:43 00:39:01
165 Wojtek Jaremek M30 45 108 Trójmiasto: 01:23:00 (165 / 45)
01:23:00 00:39:18
166 Shyamal Mukherjee M40 32 109 Trójmiasto: 01:23:11 (166 / 32)
01:23:11 00:39:29
167 Jakub Janowicz SANTI Running Team SANTI diving M30 46 110 Trójmiasto: 01:23:48 (167 / 46)
01:23:48 00:40:06
168 Michał Kosut M30 47 111 Trójmiasto: 01:23:49 (168 / 47)
01:23:49 00:40:07
169 Andrzej Skubiszak MORSY SWARZĘDZ/BRODEX TEAM SWARZĘDZ M50 10 112 Trójmiasto: 01:24:02 (169 / 10)
01:24:02 00:40:20
170 Katarzyna Sempruch-Krzemińska WUEF Tri Team WUEF Tri Team F30 26 58 Trójmiasto: 01:24:07 (170 / 26)
01:24:07 00:40:25
171 Edziu Nadobnik M40 33 113 Trójmiasto: 01:24:12 (172 / 33)
01:24:12 00:40:30
172 Dominika Prabucka F18 11 59 Trójmiasto: 01:24:12 (171 / 11)
01:24:12 00:40:30
173 Ewa Kuna F18 12 60 Trójmiasto: 01:24:14 (173 / 12)
01:24:14 00:40:32
174 Michał Gierwatowski Monolit IT M40 34 114 Trójmiasto: 01:24:18 (174 / 34)
01:24:18 00:40:36
175 Sylwia Mardzińska Motywatornia Team F40 19 61 Trójmiasto: 01:24:26 (175 / 19)
01:24:26 00:40:44
176 Bożena Mirocha Wichry Beskidu F30 27 62 Trójmiasto: 01:24:45 (176 / 27)
01:24:45 00:41:03
177 Małgorzata Lenarcik F40 20 63 Trójmiasto: 01:24:46 (177 / 20)
01:24:46 00:41:04
178 Zenon Modrzejewski ARKA GDYNIA M60 3 115 Trójmiasto: 01:24:52 (178 / 3)
01:24:52 00:41:10
179 Ewa Lipińska-Bojańska F30 28 64 Trójmiasto: 01:25:00 (179 / 28)
01:25:00 00:41:18
180 Michał Dziubich Thomson Reuters Running Team M30 48 116 Trójmiasto: 01:25:05 (180 / 48)
01:25:05 00:41:23
181 Joanna Czałpińska F40 21 65 Trójmiasto: 01:25:14 (181 / 21)
01:25:14 00:41:32
182 Małgorzata Podgórska F18 13 66 Trójmiasto: 01:26:04 (182 / 13)
01:26:04 00:42:22
183 Anna Daszczyk F30 29 67 Trójmiasto: 01:26:22 (184 / 29)
01:26:22 00:42:40
184 Dawid Mach One Person Team M30 49 117 Trójmiasto: 01:26:22 (183 / 49)
01:26:22 00:42:40
185 Dawid Chomicz Krzyżacy M30 50 118 Trójmiasto: 01:26:33 (185 / 50)
01:26:33 00:42:51
186 Jagoda Lach F30 30 68 Trójmiasto: 01:26:35 (186 / 30)
01:26:35 00:42:53
187 Anna Strzelecka F30 31 69 Trójmiasto: 01:26:38 (187 / 31)
01:26:38 00:42:56
188 Małgorzata Skwarczyńska F18 14 70 Trójmiasto: 01:27:18 (188 / 14)
01:27:18 00:43:36
189 Jolanta Barbara Jędruchniewicz SBRT Warszawa F30 32 71 Trójmiasto: 01:27:23 (189 / 32)
01:27:23 00:43:41
190 Monika Wojtuń F18 15 72 Trójmiasto: 01:27:34 (190 / 15)
01:27:34 00:43:52
191 Magdalena Brucka BigYellowFoot Adventure Team F40 22 73 Trójmiasto: 01:27:44 (191 / 22)
01:27:44 00:44:02
192 Magdalena Osipiak F40 23 74 Trójmiasto: 01:27:50 (192 / 23)
01:27:50 00:44:08
193 Zuzanna Ligier F18 16 75 Trójmiasto: 01:28:36 (193 / 16)
01:28:36 00:44:54
194 Michał Krzepkowski Travel-Experts.com.pl Travel-Experts.com.pl M30 51 119 Trójmiasto: 01:29:17 (194 / 51)
01:29:17 00:45:35
195 Jolanta Chalecka EKIPA ZRYW F40 24 76 Trójmiasto: 01:29:33 (195 / 24)
01:29:33 00:45:51
196 Agnieszka Czerwińska Ekipa Zryw F40 25 77 Trójmiasto: 01:29:35 (196 / 25)
01:29:35 00:45:53
197 Midia Sierra F30 33 78 Trójmiasto: 01:29:36 (197 / 33)
01:29:36 00:45:54
198 Waldemar Jarmużek M40 35 120 Trójmiasto: 01:31:09 (198 / 35)
01:31:09 00:47:27
199 Aleksandra Dymowska F30 34 79 Trójmiasto: 01:31:24 (199 / 34)
01:31:24 00:47:42
200 Mateusz Zimnicki M18 22 121 Trójmiasto: 01:31:29 (200 / 22)
01:31:29 00:47:47
201 Kamila Tamborek F18 17 80 Trójmiasto: 01:31:29 (201 / 17)
01:31:29 00:47:47
202 Dominika Ladowska SBRT Warszawa F30 35 81 Trójmiasto: 01:31:33 (202 / 35)
01:31:33 00:47:51
203 Katarzyna Rogińska wkurw_team F50 3 82 Trójmiasto: 01:31:54 (203 / 3)
01:31:54 00:48:12
204 Ewa Niesporek F60 3 83 Trójmiasto: 01:32:26 (204 / 3)
01:32:26 00:48:44
205 Ewelina Centkowska SPC F30 36 84 Trójmiasto: 01:32:27 (205 / 36)
01:32:27 00:48:45
206 Elżbieta Orzoł CompleXsports Triathlon Team/Tri ladies F50 4 85 Trójmiasto: 01:34:02 (206 / 4)
01:34:02 00:50:20
207 Anna Lamcha F40 26 86 Trójmiasto: 01:35:02 (207 / 26)
01:35:02 00:51:20
208 Edyta Kędzia Grupa Biegowa 65 F40 27 87 Trójmiasto: 01:35:03 (208 / 27)
01:35:03 00:51:21
209 Katarzyna Guzman F50 5 88 Trójmiasto: 01:35:20 (209 / 5)
01:35:20 00:51:38
210 Ewa Twardowska KB Geotermia Uniejów F30 37 89 Trójmiasto: 01:36:11 (210 / 37)
01:36:11 00:52:29
211 Bartosz Grube BigYellowFoot Adventure Team M30 52 122 Trójmiasto: 01:40:07 (211 / 52)
01:40:07 00:56:25
212 Małgorzata Torłop Grupa Trójmiasto F50 6 90 Trójmiasto: 01:41:34 (212 / 6)
01:41:34 00:57:52
213 Anna Łoś Turlam Się Team/ Albatrosy F40 28 91 Trójmiasto: 01:43:02 (213 / 28)
01:43:02 00:59:20
214 Piotr Zieńczuk Nie marnuj tlenu Gdańskie Autobusy i Tramwaje M40 36 123 Trójmiasto: 01:43:48 (214 / 36)
01:43:48 01:00:06
215 Monika Myszywoda F18 18 92 Trójmiasto: 01:45:30 (215 / 18)
01:45:30 01:01:48
216 Magdalena Zimoń F30 38 93 Trójmiasto: 01:45:36 (216 / 38)
01:45:36 01:01:54
217 Krzysztof Horowski BUBU TEAM M30 53 124 Trójmiasto: 01:46:24 (217 / 53)
01:46:24 01:02:42
218 Miłosz Szcześniewski Salco Garmin Team M18 23 125 Trójmiasto: 01:59:59 (1 / 1)
01:59:59 01:16:17
219 Maciej Kwarta Batalion Dowodzenia MW M30 54 126 Trójmiasto: 02:03:05 (2 / 1)
02:03:05 01:19:23
220 Daniel Nowak Rozbiegany Goleniów Czuby z Goleniowa M30 55 127 Trójmiasto: 02:03:17 (3 / 2)
02:03:17 01:19:35
221 Tomasz Makarski MM Projekt M40 37 128 Trójmiasto: 02:06:33 (4 / 1)
02:06:33 01:22:51
222 Mateusz Błaszyk Yerg CS Yerg CS M30 56 129 Trójmiasto: 02:08:47 (5 / 3)
02:08:47 01:25:05
223 Bogusław Pełszyński M60 4 130 Trójmiasto: 02:09:01 (218 / 4)
02:09:01 01:25:19
224 Arkadiusz Wicenbach Pruszcz Biega / Straszyn Biega M30 57 131 Trójmiasto: 02:12:21 (6 / 4)
02:12:21 01:28:39
225 Jan Czapliński Komobike Scott M30 58 132 Trójmiasto: 02:13:19 (7 / 5)
02:13:19 01:29:37
226 Łukasz Gołaszewski Osowa M30 59 133 Trójmiasto: 02:13:32 (8 / 6)
02:13:32 01:29:50
227 Paulina Wywłoka RRRR RRRR F18 19 94 Trójmiasto: 02:14:58 (9 / 1)
02:14:58 01:31:16
228 Łukasz Tracz www.treningfizjoterapia.pl / AquaReh www.treningfizjoterapia.pl / AquaReh M30 60 134 Trójmiasto: 02:14:59 (10 / 7)
02:14:59 01:31:17
229 Marcin Ignaczak IFB Broker IFB Broker M40 38 135 Trójmiasto: 02:16:36 (11 / 2)
02:16:36 01:32:54
230 Dariusz Rudnicki M30 61 136 Trójmiasto: 02:17:45 (12 / 8)
02:17:45 01:34:03
231 Tomasz Szczęsny MH- Automatyka M30 62 137 Trójmiasto: 02:20:25 (13 / 9)
02:20:25 01:36:43
232 Grzegorz Duda METALCORP TEAM M30 63 138 Trójmiasto: 02:20:43 (14 / 10)
02:20:43 01:37:01
233 Ola Peisert Run Baby / Biegologia Run Baby F30 39 95 Trójmiasto: 02:20:58 (15 / 1)
02:20:58 01:37:16
234 Bartek Pielecki KS Gepard Żukczyn M30 64 139 Trójmiasto: 02:21:25 (16 / 11)
02:21:25 01:37:43
235 Paweł Baniel M40 39 140 Trójmiasto: 02:21:30 (17 / 3)
02:21:30 01:37:48
236 Tomasz Adamczyk M40 40 141 Trójmiasto: 02:22:31 (18 / 4)
02:22:31 01:38:49
237 Damian Gruszecki Dream Tri Team M30 65 142 Trójmiasto: 02:22:34 (19 / 12)
02:22:34 01:38:52
238 Artur Kobuszewski SBRT Warszawa M30 66 143 Trójmiasto: 02:23:27 (20 / 13)
02:23:27 01:39:45
239 Piotr Cyran NOA M30 67 144 Trójmiasto: 02:24:44 (22 / 14)
02:24:44 01:41:02
240 Dariusz Zalewski M. A. D. M40 41 145 Trójmiasto: 02:24:44 (21 / 5)
02:24:44 01:41:02
241 Sławomir Knosowski HEKI TEAM M40 42 146 Trójmiasto: 02:25:07 (23 / 6)
02:25:07 01:41:25
242 Krzysztof Kołtonowski Kolti Team M40 43 147 Trójmiasto: 02:25:29 (24 / 7)
02:25:29 01:41:47
243 Adrian Szukała Wroniecki Klub Biegacza M18 24 148 Trójmiasto: 02:25:30 (25 / 2)
02:25:30 01:41:48
244 Dominik Wałdowski xRunners M30 68 149 Trójmiasto: 02:25:41 (26 / 15)
02:25:41 01:41:59
245 Mariusz Czajka MnO Rekin M30 69 150 Trójmiasto: 02:25:58 (27 / 16)
02:25:58 01:42:16
246 Iwona Szabłowska Pruszcz Biega F30 40 96 Trójmiasto: 02:25:59 (28 / 2)
02:25:59 01:42:17
247 Ariadna Mataix Cex Cartagena F18 20 97 Trójmiasto: 02:26:54 (29 / 2)
02:26:54 01:43:12
248 Michał Chmielewski M40 44 151 Trójmiasto: 02:28:21 (30 / 8)
02:28:21 01:44:39
249 Grzegorz Sułek Jeppesen M30 70 152 Trójmiasto: 02:28:35 (31 / 17)
02:28:35 01:44:53
250 Marek Wawrzyniak M40 45 153 Trójmiasto: 02:28:50 (32 / 9)
02:28:50 01:45:08
251 Marcin Czajka M30 71 154 Trójmiasto: 02:31:04 (33 / 18)
02:31:04 01:47:22
252 Jakub Rumian KW Kraków M18 25 155 Trójmiasto: 02:31:31 (34 / 3)
02:31:31 01:47:49
253 Anna Nowakowska Alpimade Team F18 21 98 Trójmiasto: 02:31:40 (35 / 3)
02:31:40 01:47:58
254 Tomasz Bińczak owsb.pl M40 46 156 Trójmiasto: 02:31:50 (36 / 10)
02:31:50 01:48:08
255 Piotr Harkiewicz Naramowice Biegają M30 72 157 Trójmiasto: 02:31:52 (37 / 19)
02:31:52 01:48:10
256 Radek Dombrowski M30 73 158 Trójmiasto: 02:32:40 (38 / 20)
02:32:40 01:48:58
257 Jagoda Petryna NOA F30 41 99 Trójmiasto: 02:32:48 (39 / 3)
02:32:48 01:49:06
258 Leszek Deska LeszekBiega M40 47 159 Trójmiasto: 02:33:28 (40 / 11)
02:33:28 01:49:46
259 Przemysław Jakusz Norda Active Team M30 74 160 Trójmiasto: 02:33:41 (41 / 21)
02:33:41 01:49:59
260 Mariusz Czech UKS Tri-Team Rumia Grupa Rubo M30 75 161 Trójmiasto: 02:33:42 (42 / 22)
02:33:42 01:50:00
261 Justyna Głuchaczka Klub 42,2 Lębork F18 22 100 Trójmiasto: 02:34:10 (43 / 4)
02:34:10 01:50:28
262 Zbigniew Bojański M30 76 162 Trójmiasto: 02:34:11 (44 / 23)
02:34:11 01:50:29
263 Aleksandra Kodzik brak #fitdziadek F30 42 101 Trójmiasto: 02:34:38 (45 / 4)
02:34:38 01:50:56
264 Krystian Podbielski M40 48 163 Trójmiasto: 02:35:10 (46 / 12)
02:35:10 01:51:28
265 Krzysiek Brząkalski eAzymut.pl M18 26 164 Trójmiasto: 02:35:50 (47 / 4)
02:35:50 01:52:08
266 Ewa Dębiec Smaruj Na Trening Team F30 43 102 Trójmiasto: 02:35:57 (48 / 5)
02:35:57 01:52:15
267 Lech Lenckowski Biegam U KOLESI M30 77 165 Trójmiasto: 02:35:58 (49 / 24)
02:35:58 01:52:16
268 Maciej Kowalczyk Thomson Reuters Running Team M30 78 166 Trójmiasto: 02:36:13 (50 / 25)
02:36:13 01:52:31
269 Maciej Szpunar Robię to dla Siebie M40 49 167 Trójmiasto: 02:36:15 (51 / 13)
02:36:15 01:52:33
270 Bartosz Brazulewicz M40 50 168 Trójmiasto: 02:36:33 (52 / 14)
02:36:33 01:52:51
271 Bartosz Barszcz M30 79 169 Trójmiasto: 02:37:07 (53 / 26)
02:37:07 01:53:25
272 Leszek Urbański Poco Loco Adventure Team M18 27 170 Trójmiasto: 02:37:11 (54 / 5)
02:37:11 01:53:29
273 Adam Celiński M40 51 171 Trójmiasto: 02:37:15 (55 / 15)
02:37:15 01:53:33
274 Klaudia Nowak Rozbiegany Goleniów Czuby z Goleniowa F30 44 103 Trójmiasto: 02:37:31 (56 / 6)
02:37:31 01:53:49
275 Lucyna Kuklińska-Nurkowska USB Ustka F40 29 104 Trójmiasto: 02:37:33 (57 / 1)
02:37:33 01:53:51
276 Marcin Nierada M30 80 172 Trójmiasto: 02:37:38 (58 / 27)
02:37:38 01:53:56
277 Lukasz Karolak Scientific Network South Tyrol M30 81 173 Trójmiasto: 02:37:48 (59 / 28)
02:37:48 01:54:06
278 Mateusz Riegel ST RUNNERS M30 82 174 Trójmiasto: 02:37:49 (60 / 29)
02:37:49 01:54:07
279 Wojciech Rudzko M50 11 175 Trójmiasto: 02:38:38 (61 / 1)
02:38:38 01:54:56
280 Jagoda Kubiak F30 45 105 Trójmiasto: 02:38:47 (62 / 7)
02:38:47 01:55:05
281 Mikołaj Kołakowski Endure Team M40 52 176 Trójmiasto: 02:38:49 (63 / 16)
02:38:49 01:55:07
282 Marcin Wojsa M30 83 177 Trójmiasto: 02:39:00 (64 / 30)
02:39:00 01:55:18
283 Regis Corblin SONY PICTURES M30 84 178 Trójmiasto: 02:40:48 (65 / 31)
02:40:48 01:57:06
284 Maciej Wasilewski Nidzica Biega Pan M30 85 179 Trójmiasto: 02:41:08 (66 / 32)
02:41:08 01:57:26
285 Adam Stasiński Run Beach Morning M30 86 180 Trójmiasto: 02:41:41 (67 / 33)
02:41:41 01:57:59
286 Michał Manias M30 87 181 Trójmiasto: 02:42:02 (69 / 34)
02:42:02 01:58:20
287 Rafał Rogulski TRI Kętrzyn M40 53 182 Trójmiasto: 02:42:02 (68 / 17)
02:42:02 01:58:20
288 Tomasz Fierka Klub 42,2 Lębork M30 88 183 Trójmiasto: 02:42:30 (71 / 36)
02:42:30 01:58:48
289 Filip Owczarzak M30 89 184 Trójmiasto: 02:42:30 (70 / 35)
02:42:30 01:58:48
290 Marcin Bukała Vege Runners M18 28 185 Trójmiasto: 02:43:00 (72 / 6)
02:43:00 01:59:18
291 Piotr Krzemiński M30 90 186 Trójmiasto: 02:43:40 (73 / 37)
02:43:40 01:59:58
292 Piotr Gos Naramowice Biegają M40 54 187 Trójmiasto: 02:44:09 (74 / 18)
02:44:09 02:00:27
293 Mariusz Rokita RockyRUN M40 55 188 Trójmiasto: 02:44:13 (75 / 19)
02:44:13 02:00:31
294 Artur Chyła VELOCHRON.PL VELOCHRON.PL M50 12 189 Trójmiasto: 02:44:39 (76 / 2)
02:44:39 02:00:57
295 Andrzej Born STO 2 Kartuska Gdańsk M60 5 190 Trójmiasto: 02:44:51 (77 / 1)
02:44:51 02:01:09
296 Xavier Thiry M40 56 191 Trójmiasto: 02:45:28 (78 / 20)
02:45:28 02:01:46
297 Mateusz Słomkowski M18 29 192 Trójmiasto: 02:45:31 (79 / 7)
02:45:31 02:01:49
298 Emil Gorlowski Żelazna Świdnica M30 91 193 Trójmiasto: 02:45:47 (80 / 38)
02:45:47 02:02:05
299 Artur Szymański LOTOS Running Team M40 57 194 Trójmiasto: 02:46:02 (81 / 21)
02:46:02 02:02:20
300 Rafał Chomont Czuby z Goleniowa M40 58 195 Trójmiasto: 02:46:04 (82 / 22)
02:46:04 02:02:22
301 Renata Skoczyńska USB Ustka F30 46 106 Trójmiasto: 02:46:06 (83 / 8)
02:46:06 02:02:24
302 Jerzy Wolski M40 59 196 Trójmiasto: 02:46:14 (84 / 23)
02:46:14 02:02:32
303 Filip Perzyński A dlaczego nie? M18 30 197 Trójmiasto: 02:46:19 (85 / 8)
02:46:19 02:02:37
304 Robert Sachmata CTS - CzajaTrainingSystem M50 13 198 Trójmiasto: 02:47:06 (86 / 3)
02:47:06 02:03:24
305 Maciej Orzyłowski Specjal Team M30 92 199 Trójmiasto: 02:48:36 (87 / 39)
02:48:36 02:04:54
306 Marcin Konecki M18 31 200 Trójmiasto: 02:48:55 (88 / 9)
02:48:55 02:05:13
307 Michal Dejewski M30 93 201 Trójmiasto: 02:48:57 (89 / 40)
02:48:57 02:05:15
308 Robert Juszczyk M30 94 202 Trójmiasto: 02:49:02 (90 / 41)
02:49:02 02:05:20
309 Adrian Tekliński ALIOR Running Team M18 32 203 Trójmiasto: 02:49:14 (91 / 10)
02:49:14 02:05:32
310 Piotr Maksymiuk M30 95 204 Trójmiasto: 02:49:37 (92 / 42)
02:49:37 02:05:55
311 Sebastian Kazek M30 96 205 Trójmiasto: 02:49:44 (93 / 43)
02:49:44 02:06:02
312 Sebastian Klein M40 60 206 Trójmiasto: 02:49:51 (94 / 24)
02:49:51 02:06:09
313 Bartosz Weyna M30 97 207 Trójmiasto: 02:50:41 (95 / 44)
02:50:41 02:06:59
314 Jan Karczewski UKS TRS SUSZ M30 98 208 Trójmiasto: 02:50:55 (96 / 45)
02:50:55 02:07:13
315 Jarek Szkuta 100% witaminy C M30 99 209 Trójmiasto: 02:50:56 (97 / 46)
02:50:56 02:07:14
316 Leszek Laskowski M30 100 210 Trójmiasto: 02:51:35 (98 / 47)
02:51:35 02:07:53
317 Mateusz Ułamek M30 101 211 Trójmiasto: 02:51:41 (99 / 48)
02:51:41 02:07:59
318 Krzysztof Dusiński runREM M30 102 212 Trójmiasto: 02:51:42 (100 / 49)
02:51:42 02:08:00
319 Michał Zawada Sprytne Wiewiórki M40 61 213 Trójmiasto: 02:52:02 (101 / 25)
02:52:02 02:08:20
320 Krzysztof Ochnik M30 103 214 Trójmiasto: 02:52:25 (102 / 50)
02:52:25 02:08:43
321 Rafał Rycerski M30 104 215 Trójmiasto: 02:52:29 (103 / 51)
02:52:29 02:08:47
322 Hanna Jarska DW#43 KAMPI F40 30 107 Trójmiasto: 02:52:30 (104 / 2)
02:52:30 02:08:48
323 Robert Zięba Endure Team M40 62 216 Trójmiasto: 02:52:33 (105 / 26)
02:52:33 02:08:51
324 Tomasz Kryszkiewicz M40 63 217 Trójmiasto: 02:52:37 (106 / 27)
02:52:37 02:08:55
325 Krzysztof Kisiel Cyklo Kwidzyn M40 64 218 Trójmiasto: 02:52:47 (107 / 28)
02:52:47 02:09:05
326 Arkadiusz Krym Fitness Leon M40 65 219 Trójmiasto: 02:53:15 (108 / 29)
02:53:15 02:09:33
327 Janusz Marmurowicz-Voss M18 33 220 Trójmiasto: 02:53:39 (109 / 11)
02:53:39 02:09:57
328 Przemysław Chwała Powolny M40 66 221 Trójmiasto: 02:53:41 (110 / 30)
02:53:41 02:09:59
329 Krzysztof Musiał M18 34 222 Trójmiasto: 02:53:47 (111 / 12)
02:53:47 02:10:05
330 Agnieszka Bydoń Niepołomice Biegają/#AdamCzerwińskiTeam F40 31 108 Trójmiasto: 02:54:04 (112 / 3)
02:54:04 02:10:22
331 Dawid Kalociński M40 67 223 Trójmiasto: 02:54:09 (113 / 31)
02:54:09 02:10:27
332 Mariusz Błędowski RykoTeam M40 68 224 Trójmiasto: 02:54:17 (114 / 32)
02:54:17 02:10:35
333 Karol Wierzbiński Latyfundyści Biegają M40 69 225 Trójmiasto: 02:54:50 (115 / 33)
02:54:50 02:11:08
334 Andrzej Zakrzacki M40 70 226 Trójmiasto: 02:54:56 (116 / 34)
02:54:56 02:11:14
335 Sabina Sznyter Decathlon Koszalin F18 23 109 Trójmiasto: 02:55:02 (117 / 5)
02:55:02 02:11:20
336 Rafał Pospieszny M30 105 227 Trójmiasto: 02:55:02 (118 / 52)
02:55:02 02:11:20
337 Krzysztof Rajner ULTRA Koszalin M30 106 228 Trójmiasto: 02:55:03 (119 / 53)
02:55:03 02:11:21
338 Bartosz Stojecki Czuby z Goleniowa M40 71 229 Trójmiasto: 02:55:19 (120 / 35)
02:55:19 02:11:37
339 Mateusz Mościcki Grupa Biegowa Runners Club pl. M18 35 230 Trójmiasto: 02:55:27 (121 / 13)
02:55:27 02:11:45
340 Michał Marciniuk Kancelaria KFMM M30 107 231 Trójmiasto: 02:55:43 (122 / 54)
02:55:43 02:12:01
341 Łukasz Tarczyński #zpietyoddech M30 108 232 Trójmiasto: 02:55:47 (123 / 55)
02:55:47 02:12:05
342 Karol Grzywacz M30 109 233 Trójmiasto: 02:56:04 (124 / 56)
02:56:04 02:12:22
343 Piotr Zinkiewicz Luft TRI Team M40 72 234 Trójmiasto: 02:56:07 (126 / 36)
02:56:07 02:12:25
344 Marta Tuchołka Poco Loco F30 47 110 Trójmiasto: 02:56:07 (125 / 9)
02:56:07 02:12:25
345 Magdalena Szultk F18 24 111 Trójmiasto: 02:56:25 (127 / 6)
02:56:25 02:12:43
346 Bartlomiej Lachwicz Juve7 M30 110 235 Trójmiasto: 02:56:42 (129 / 57)
02:56:42 02:13:00
347 Bartek Kisielnicki Kwidzyn Biega M30 111 236 Trójmiasto: 02:56:42 (128 / 58)
02:56:42 02:13:00
348 Maciej Krupa M30 112 237 Trójmiasto: 02:57:02 (130 / 59)
02:57:02 02:13:20
349 Marcin Ścigalski M40 73 238 Trójmiasto: 02:57:12 (131 / 37)
02:57:12 02:13:30
350 Oskar Skumiał USB Ustka M30 113 239 Trójmiasto: 02:57:19 (132 / 60)
02:57:19 02:13:37
351 Krzysztof Wankiewicz GVT M40 74 240 Trójmiasto: 02:57:35 (133 / 38)
02:57:35 02:13:53
352 Andrzej Kubiak M60 6 241 Trójmiasto: 02:57:42 (134 / 2)
02:57:42 02:14:00
353 Piotr Zagożdżon RUN BYDGOSZCZ M40 75 242 Trójmiasto: 02:57:43 (135 / 39)
02:57:43 02:14:01
354 Bartosz Bilski Sony Pictures M30 114 243 Trójmiasto: 02:57:46 (136 / 61)
02:57:46 02:14:04
355 Edyta Langner-Kapczyńska Best Beasts F30 48 112 Trójmiasto: 02:57:55 (137 / 10)
02:57:55 02:14:13
356 Paweł Wlizło Muzeum Archeologiczno-Historyczne w Elblągu M18 36 244 Trójmiasto: 02:58:01 (138 / 14)
02:58:01 02:14:19
357 Robert Maszaro M40 76 245 Trójmiasto: 02:58:04 (140 / 40)
02:58:04 02:14:22
358 Jerzy Taber Active Prosperia/STO-nogi Milanówek M50 14 246 Trójmiasto: 02:58:04 (139 / 4)
02:58:04 02:14:22
359 Marcin Stenka Kluba 42,2 Lębork M30 115 247 Trójmiasto: 02:58:05 (141 / 62)
02:58:05 02:14:23
360 Jerzy Niewdzięczny Są Wolniejsi M40 77 248 Trójmiasto: 02:58:19 (142 / 41)
02:58:19 02:14:37
361 Krzysztof Śmichurski Fizjoterapia Biegacza / Pro366 M18 37 249 Trójmiasto: 02:58:20 (143 / 15)
02:58:20 02:14:38
362 Waldemar Szyszłowski M30 116 250 Trójmiasto: 02:58:24 (144 / 63)
02:58:24 02:14:42
363 Andrzej Łucjanek M30 117 251 Trójmiasto: 02:59:12 (145 / 64)
02:59:12 02:15:30
364 Oktawia Kupaj Vege Runners F18 25 113 Trójmiasto: 02:59:35 (146 / 7)
02:59:35 02:15:53
365 Maciej Hirsz M40 78 252 Trójmiasto: 02:59:38 (147 / 42)
02:59:38 02:15:56
366 Tomasz Cichocki CETE.com.pl M40 79 253 Trójmiasto: 02:59:42 (148 / 43)
02:59:42 02:16:00
367 Leszek Przybylski M40 80 254 Trójmiasto: 02:59:44 (149 / 44)
02:59:44 02:16:02
368 Edyta Korczak Osiem! F18 26 114 Trójmiasto: 03:00:05 (150 / 8)
03:00:05 02:16:23
369 Aleksandra Galczak F30 49 115 Trójmiasto: 03:00:11 (151 / 11)
03:00:11 02:16:29
370 Paweł Wółkiewicz KS Staszewscy OX5 M40 81 255 Trójmiasto: 03:00:15 (152 / 45)
03:00:15 02:16:33
371 Beata Zięba F40 32 116 Trójmiasto: 03:00:40 (153 / 4)
03:00:40 02:16:58
372 Joanna Michalik F30 50 117 Trójmiasto: 03:00:48 (154 / 12)
03:00:48 02:17:06
373 Agnieszka Kiełtyka Potrenujemy? F30 51 118 Trójmiasto: 03:01:35 (155 / 13)
03:01:35 02:17:53
374 Krzysztof Marianowski Kwidzyn Biega M40 82 256 Trójmiasto: 03:02:13 (156 / 46)
03:02:13 02:18:31
375 Kamil Trzaskalski LPP TEAM M18 38 257 Trójmiasto: 03:02:15 (157 / 16)
03:02:15 02:18:33
376 Oskar Kwidziński M18 39 258 Trójmiasto: 03:02:17 (158 / 17)
03:02:17 02:18:35
377 Joanna Fornalska DUDYCZ team F30 52 119 Trójmiasto: 03:02:19 (159 / 14)
03:02:19 02:18:37
378 Francois Huge M30 118 259 Trójmiasto: 03:03:28 (160 / 65)
03:03:28 02:19:46
379 Marta Stryjakowska BULA TEAM BULA TEAM F30 53 120 Trójmiasto: 03:03:58 (161 / 15)
03:03:58 02:20:16
380 Paweł Zaremba BULA TEAM BULA TEAM M30 119 260 Trójmiasto: 03:03:59 (162 / 66)
03:03:59 02:20:17
381 Adam Kmieć M30 120 261 Trójmiasto: 03:04:03 (163 / 67)
03:04:03 02:20:21
382 Dariusz Robakowski Oll4Fan M50 15 262 Trójmiasto: 03:04:19 (164 / 5)
03:04:19 02:20:37
383 Damian Kapczyński Best Beasts M30 121 263 Trójmiasto: 03:04:21 (165 / 68)
03:04:21 02:20:39
384 Wojciech Przybylski M18 40 264 Trójmiasto: 03:04:27 (166 / 18)
03:04:27 02:20:45
385 Anna Łucka Akademia Biegania Grudziądz F40 33 121 Trójmiasto: 03:04:48 (167 / 5)
03:04:48 02:21:06
386 Mirosław Łucki M40 83 265 Trójmiasto: 03:04:49 (168 / 47)
03:04:49 02:21:07
387 Anna Gierszewska-Kwapisz TSUNAMI TRI F30 54 122 Trójmiasto: 03:04:52 (169 / 16)
03:04:52 02:21:10
388 Bartek Mellenthin POKRĘCENI M18 41 266 Trójmiasto: 03:05:05 (170 / 19)
03:05:05 02:21:23
389 Katarzyna Starzyńska POKRĘCENI F30 55 123 Trójmiasto: 03:05:06 (171 / 17)
03:05:06 02:21:24
390 Patrycja Pionke P&T Aktywnie Nakręceni F18 27 124 Trójmiasto: 03:05:34 (172 / 9)
03:05:34 02:21:52
391 Wojciech Białobrzewski Klub Biegacza Jurund Szczytno M40 84 267 Trójmiasto: 03:05:43 (173 / 48)
03:05:43 02:22:01
392 Justyna Dudek Forum Górski Świat F30 56 125 Trójmiasto: 03:05:45 (174 / 18)
03:05:45 02:22:03
393 Wojciech Kuźniar WojtasRUNS M30 122 268 Trójmiasto: 03:05:59 (175 / 69)
03:05:59 02:22:17
394 Anna Michno F40 34 126 Trójmiasto: 03:06:12 (176 / 6)
03:06:12 02:22:30
395 Łukasz Dranicki Puszczalscy z Puszczy Bydgoskiej M30 123 269 Trójmiasto: 03:06:18 (177 / 70)
03:06:18 02:22:36
396 Robert Turski M40 85 270 Trójmiasto: 03:06:30 (178 / 49)
03:06:30 02:22:48
397 Jan Kubicki M30 124 271 Trójmiasto: 03:06:37 (179 / 71)
03:06:37 02:22:55
398 Łukasz Lach M30 125 272 Trójmiasto: 03:06:43 (180 / 72)
03:06:43 02:23:01
399 Marcin Kulas LKS Zantyr Sztum M30 126 273 Trójmiasto: 03:06:51 (181 / 73)
03:06:51 02:23:09
400 Mateusz Marciniak Rezerwowe Psy 1985 M30 127 274 Trójmiasto: 03:07:11 (183 / 74)
03:07:11 02:23:29
401 Radosław Bancewicz Salon Kosmetyczny DIAMENT Słupsk M30 128 275 Trójmiasto: 03:07:11 (182 / 75)
03:07:11 02:23:29
402 Michał Kulczyński M40 86 276 Trójmiasto: 03:07:14 (184 / 50)
03:07:14 02:23:32
403 Emilia Siecińska USB F30 57 127 Trójmiasto: 03:07:15 (186 / 19)
03:07:15 02:23:33
404 Hanna Pela USB Ustka F40 35 128 Trójmiasto: 03:07:15 (185 / 7)
03:07:15 02:23:33
405 Karol Grządka thyssenkrupp running tem M30 129 277 Trójmiasto: 03:07:29 (187 / 76)
03:07:29 02:23:47
406 Mateusz Rzepecki M18 42 278 Trójmiasto: 03:07:30 (188 / 20)
03:07:30 02:23:48
407 Mariusz Kowalski ELMAR RUN TEAM M30 130 279 Trójmiasto: 03:07:38 (189 / 77)
03:07:38 02:23:56
408 Grzegorz Zielinski M40 87 280 Trójmiasto: 03:08:15 (190 / 51)
03:08:15 02:24:33
409 Mateusz Knitter M18 43 281 Trójmiasto: 03:08:23 (191 / 21)
03:08:23 02:24:41
410 Dorota Molasy Aktywnie z Molkami F30 58 129 Trójmiasto: 03:08:30 (193 / 20)
03:08:30 02:24:48
411 Rashid Marek Polewski Naramowice Biegają M40 88 282 Trójmiasto: 03:08:30 (192 / 52)
03:08:30 02:24:48
412 Joanna Grau Kwidzyn Biega F40 36 130 Trójmiasto: 03:08:47 (194 / 8)
03:08:47 02:25:05
413 Joanna Palowska Są Wolniejsi Są Wolniejsi F18 28 131 Trójmiasto: 03:09:09 (195 / 10)
03:09:09 02:25:27
414 Marcin Konkel M40 89 283 Trójmiasto: 03:09:12 (196 / 53)
03:09:12 02:25:30
415 Michał Tomiło LG Running Team LG Running Team M30 131 284 Trójmiasto: 03:09:18 (197 / 78)
03:09:18 02:25:36
416 Artur Kowalski M40 90 285 Trójmiasto: 03:09:38 (198 / 54)
03:09:38 02:25:56
417 Marcin Sikorski Monolit IT Monolit IT M30 132 286 Trójmiasto: 03:09:54 (199 / 79)
03:09:54 02:26:12
418 Paweł Kraska BEKO M30 133 287 Trójmiasto: 03:10:04 (200 / 80)
03:10:04 02:26:22
419 Marek Hoffman M40 91 288 Trójmiasto: 03:10:12 (201 / 55)
03:10:12 02:26:30
420 Wojciech Wycichowski M40 92 289 Trójmiasto: 03:11:25 (202 / 57)
03:11:25 02:27:43
421 Marek Jankowski CHUJTEN PEAK TEAM M40 93 290 Trójmiasto: 03:11:25 (203 / 56)
03:11:25 02:27:43
422 Tomasz Czałpiński M40 94 291 Trójmiasto: 03:11:26 (204 / 58)
03:11:26 02:27:44
423 Artur Siedlecki Gdyńskie Morsy M40 95 292 Trójmiasto: 03:12:00 (205 / 59)
03:12:00 02:28:18
424 Wiktoria Kaiser F30 59 132 Trójmiasto: 03:12:08 (206 / 21)
03:12:08 02:28:26
425 Sebastian Grzelecki ST RUNNERS M30 134 293 Trójmiasto: 03:12:12 (207 / 81)
03:12:12 02:28:30
426 Mateusz Małek Sii Power People M40 96 294 Trójmiasto: 03:12:26 (208 / 60)
03:12:26 02:28:44
427 Michał Nowicki BluMarianTeam M40 97 295 Trójmiasto: 03:12:28 (209 / 61)
03:12:28 02:28:46
428 Wiktor Stępniewski Specjal Team M30 135 296 Trójmiasto: 03:12:58 (210 / 82)
03:12:58 02:29:16
429 Cezary Tomaszewski Dynatrace M30 136 297 Trójmiasto: 03:13:01 (211 / 83)
03:13:01 02:29:19
430 Mariusz Kuzioła czy warto było szaleć tak?!?! "tak" run_mario_ M18 44 298 Trójmiasto: 03:13:07 (212 / 22)
03:13:07 02:29:25
431 Marcin Maj M30 137 299 Trójmiasto: 03:13:09 (213 / 84)
03:13:09 02:29:27
432 Maciej Maryszczak SBRT Warszawa M30 138 300 Trójmiasto: 03:13:33 (215 / 85)
03:13:33 02:29:51
433 Antoni Gazarkiewicz BIURO HYDROGRAFICZNE MW GDYNIA SAM SOBIE M60 7 301 Trójmiasto: 03:13:33 (214 / 3)
03:13:33 02:29:51
434 Fabien Walch M30 139 302 Trójmiasto: 03:13:44 (216 / 86)
03:13:44 02:30:02
435 Dominik Garsztka M40 98 303 Trójmiasto: 03:13:49 (217 / 62)
03:13:49 02:30:07
436 Tomek Browarczyk M30 140 304 Trójmiasto: 03:13:54 (218 / 87)
03:13:54 02:30:12
437 Karolina Kubiak Excalibur F40 37 133 Trójmiasto: 03:15:06 (219 / 9)
03:15:06 02:31:24
438 Krzysztof Byzdra BBL GDAŃSK M40 99 305 Trójmiasto: 03:15:07 (220 / 63)
03:15:07 02:31:25
439 Michał Miączyński Smoki Wawelskie M40 100 306 Trójmiasto: 03:15:29 (221 / 64)
03:15:29 02:31:47
440 Andy Quinn M30 141 307 Trójmiasto: 03:15:57 (222 / 88)
03:15:57 02:32:15
441 Ewa Kreft F40 38 134 Trójmiasto: 03:16:01 (223 / 10)
03:16:01 02:32:19
442 Monika Kocoń BPH Runners Team F30 60 135 Trójmiasto: 03:16:07 (224 / 22)
03:16:07 02:32:25
443 Sławomir Iwachów lub wybierz z listy lub wybierz z listy M40 101 308 Trójmiasto: 03:16:09 (225 / 65)
03:16:09 02:32:27
444 Tomasz Marjański KS Pidrina Gdynia M30 142 309 Trójmiasto: 03:16:20 (226 / 89)
03:16:20 02:32:38
445 Krzysztof Zamyślewski Kwidzyn Biega M40 102 310 Trójmiasto: 03:16:25 (227 / 66)
03:16:25 02:32:43
446 Sebastian Woloszyk M30 143 311 Trójmiasto: 03:16:33 (228 / 90)
03:16:33 02:32:51
447 Izabela Augustowska KB Geotermia Uniejów F40 39 136 Trójmiasto: 03:16:38 (229 / 11)
03:16:38 02:32:56
448 Marek Długosz KB Geotermia Uniejów M50 16 312 Trójmiasto: 03:16:51 (230 / 6)
03:16:51 02:33:09
449 Joanna Paczkowska Klub Biegacza Jurund Szczytno/ matner running team matner running team F40 40 137 Trójmiasto: 03:16:57 (231 / 12)
03:16:57 02:33:15
450 Wioletta Makles Europa Ubezpieczenia / NOA F30 61 138 Trójmiasto: 03:17:12 (232 / 23)
03:17:12 02:33:30
451 Daniel Tunowski Drimm Timm M30 144 313 Trójmiasto: 03:17:13 (233 / 91)
03:17:13 02:33:31
452 Michał Bohn M18 45 314 Trójmiasto: 03:17:14 (234 / 23)
03:17:14 02:33:32
453 Sebastian Jelinski NOA M40 103 315 Trójmiasto: 03:17:15 (235 / 67)
03:17:15 02:33:33
454 Magda Królak F30 62 139 Trójmiasto: 03:17:23 (236 / 24)
03:17:23 02:33:41
455 Szymon Marciszewski M30 145 316 Trójmiasto: 03:17:44 (237 / 92)
03:17:44 02:34:02
456 Michał Kulczycki M30 146 317 Trójmiasto: 03:17:48 (238 / 93)
03:17:48 02:34:06
457 Thibault Mahiat M30 147 318 Trójmiasto: 03:17:54 (239 / 94)
03:17:54 02:34:12
458 Marcin Gumowski GUMA TEAM M40 104 319 Trójmiasto: 03:18:04 (240 / 68)
03:18:04 02:34:22
459 Teresa Stefańczyk AGB TORFY F40 41 140 Trójmiasto: 03:18:06 (241 / 13)
03:18:06 02:34:24
460 Natalia Sołtysiak F30 63 141 Trójmiasto: 03:18:25 (242 / 25)
03:18:25 02:34:43
461 Monika Regulska Albatrosy F30 64 142 Trójmiasto: 03:19:20 (243 / 26)
03:19:20 02:35:38
462 Dawid Okrój Adidas Runners Warsaw M30 148 320 Trójmiasto: 03:19:47 (244 / 95)
03:19:47 02:36:05
463 Michał Lila M18 46 321 Trójmiasto: 03:19:58 (245 / 24)
03:19:58 02:36:16
464 Patrycja Lila F18 29 143 Trójmiasto: 03:19:59 (246 / 11)
03:19:59 02:36:17
465 Krzysztof Sałata M40 105 322 Trójmiasto: 03:20:09 (247 / 69)
03:20:09 02:36:27
466 Marek Machnikowski Pan M50 17 323 Trójmiasto: 03:20:33 (248 / 7)
03:20:33 02:36:51
467 Grzegorz Sadowski M30 149 324 Trójmiasto: 03:20:59 (249 / 96)
03:20:59 02:37:17
468 Michał Poliwodziński KS Wisełka Bydgoszcz M30 150 325 Trójmiasto: 03:21:05 (250 / 97)
03:21:05 02:37:23
469 Radosław Górka M30 151 326 Trójmiasto: 03:21:15 (251 / 98)
03:21:15 02:37:33
470 Dorota Wróblewska BzG F50 7 144 Trójmiasto: 03:21:26 (252 / 1)
03:21:26 02:37:44
471 Rafał Jurkowski M40 106 327 Trójmiasto: 03:21:34 (253 / 70)
03:21:34 02:37:52
472 Michał Czachowski Żwawe żółwie M40 107 328 Trójmiasto: 03:21:35 (254 / 71)
03:21:35 02:37:53
473 Marek Puciłowski M30 152 329 Trójmiasto: 03:21:36 (255 / 99)
03:21:36 02:37:54
474 Adam Adryan CKB SŁUPSK M40 108 330 Trójmiasto: 03:21:57 (256 / 72)
03:21:57 02:38:15
475 Anna Bielewicz STOPA Słupsk F40 42 145 Trójmiasto: 03:22:07 (257 / 14)
03:22:07 02:38:25
476 Aneta Wegner F30 65 146 Trójmiasto: 03:22:19 (258 / 27)
03:22:19 02:38:37
477 Beata Witkowska #kaszanienamoka F30 66 147 Trójmiasto: 03:22:25 (259 / 28)
03:22:25 02:38:43
478 Piotr Kryński SBRT Warszawa M30 153 331 Trójmiasto: 03:22:29 (260 / 100)
03:22:29 02:38:47
479 Maciej Góraj M40 109 332 Trójmiasto: 03:22:33 (261 / 73)
03:22:33 02:38:51
480 Marta Góraj F40 43 148 Trójmiasto: 03:22:34 (262 / 15)
03:22:34 02:38:52
481 Andrzej Lach M40 110 333 Trójmiasto: 03:22:35 (263 / 74)
03:22:35 02:38:53
482 Michał Kautz M40 111 334 Trójmiasto: 03:22:36 (264 / 75)
03:22:36 02:38:54
483 Dariusz Urbański M30 154 335 Trójmiasto: 03:23:03 (265 / 101)
03:23:03 02:39:21
484 Robert Borowski BORO M40 112 336 Trójmiasto: 03:23:07 (266 / 76)
03:23:07 02:39:25
485 Oskar Nawrocki KST M30 155 337 Trójmiasto: 03:23:34 (267 / 102)
03:23:34 02:39:52
486 Marcin Gałązka ESK EKO SERWIS KOTŁY M40 113 338 Trójmiasto: 03:24:13 (268 / 77)
03:24:13 02:40:31
487 Andrzej Janowski ST RUNNERS M30 156 339 Trójmiasto: 03:24:24 (269 / 103)
03:24:24 02:40:42
488 Monika Pastwa F40 44 149 Trójmiasto: 03:24:28 (270 / 16)
03:24:28 02:40:46
489 Damian Palus M18 47 340 Trójmiasto: 03:25:40 (271 / 25)
03:25:40 02:41:58
490 Ewa Jablonska F30 67 150 Trójmiasto: 03:25:46 (273 / 29)
03:25:46 02:42:04
491 Paweł Guski M30 157 341 Trójmiasto: 03:25:46 (272 / 104)
03:25:46 02:42:04
492 Anna Wałdowska xRunners F30 68 151 Trójmiasto: 03:26:04 (274 / 30)
03:26:04 02:42:22
493 Monika Remus Best Beasts F40 45 152 Trójmiasto: 03:26:45 (275 / 17)
03:26:45 02:43:03
494 Ewelina Połczyńska HDR WATAHA MARGONIN F30 69 153 Trójmiasto: 03:26:49 (276 / 31)
03:26:49 02:43:07
495 Marcin Iwanicki HDR WATAHA MARGONIN M30 158 342 Trójmiasto: 03:26:50 (277 / 105)
03:26:50 02:43:08
496 Agata Sobczak HDR Wataha Margonin F30 70 154 Trójmiasto: 03:26:51 (278 / 32)
03:26:51 02:43:09
497 Marcin Kotowicz HDR Wataha Margonin M30 159 343 Trójmiasto: 03:26:51 (279 / 106)
03:26:51 02:43:09
498 Katarzyna Rozmus LPP Team F30 71 155 Trójmiasto: 03:27:08 (280 / 33)
03:27:08 02:43:26
499 Piotr Wilczyński M30 160 344 Trójmiasto: 03:27:11 (281 / 107)
03:27:11 02:43:29
500 Aleksander Kocur M40 114 345 Trójmiasto: 03:27:13 (282 / 78)
03:27:13 02:43:31
501 Piotr Fura Husaria Race Team M30 161 346 Trójmiasto: 03:27:19 (283 / 108)
03:27:19 02:43:37
502 Beata Nadobnik Tarnowo Podgórne Biega F40 46 156 Trójmiasto: 03:27:25 (285 / 18)
03:27:25 02:43:43
503 Leszek Józwik Beko - Jedz Jak Mistrz M40 115 347 Trójmiasto: 03:27:25 (284 / 79)
03:27:25 02:43:43
504 Agata Bilińska Barbell Gdynia F30 72 157 Trójmiasto: 03:27:31 (286 / 34)
03:27:31 02:43:49
505 Bartosz Roszak Wroniecki Klub Biegacza Pracownia Badań Kierowców "Speed" M30 162 348 Trójmiasto: 03:28:02 (287 / 109)
03:28:02 02:44:20
506 Michał Piwosz Wroniecki Klub Biegacza M30 163 349 Trójmiasto: 03:28:04 (288 / 110)
03:28:04 02:44:22
507 Paweł Szczęsny Tenpo Pryma Sort M30 164 350 Trójmiasto: 03:28:08 (289 / 111)
03:28:08 02:44:26
508 Tomasz Ostaszewski Monolit IT M40 116 351 Trójmiasto: 03:28:17 (290 / 80)
03:28:17 02:44:35
509 Mirosław Białek Wroniecki Klub Biegacza M30 165 352 Trójmiasto: 03:28:31 (291 / 112)
03:28:31 02:44:49
510 Bartosz Rusin M40 117 353 Trójmiasto: 03:28:56 (292 / 81)
03:28:56 02:45:14
511 Aleksandra Rzezak F30 73 158 Trójmiasto: 03:29:10 (293 / 35)
03:29:10 02:45:28
512 Adam Bobryk M18 48 354 Trójmiasto: 03:29:33 (294 / 26)
03:29:33 02:45:51
513 Aleksandra Ohler F30 74 159 Trójmiasto: 03:29:37 (295 / 36)
03:29:37 02:45:55
514 Marta Korpusik F30 75 160 Trójmiasto: 03:29:38 (296 / 37)
03:29:38 02:45:56
515 Jarek Guździoł TBKM WILK Solec Kujawski M40 118 355 Trójmiasto: 03:29:50 (297 / 82)
03:29:50 02:46:08
516 Mariusz Tarkowski M40 119 356 Trójmiasto: 03:29:56 (298 / 83)
03:29:56 02:46:14
517 Magdalena Sanocka MotoSyberia.com F30 76 161 Trójmiasto: 03:30:17 (299 / 38)
03:30:17 02:46:35
518 Tomasz Zambrzycki M40 120 357 Trójmiasto: 03:30:35 (300 / 84)
03:30:35 02:46:53
519 Bogusia Barwikowska F40 47 162 Trójmiasto: 03:31:11 (301 / 19)
03:31:11 02:47:29
520 Tomasz Wojdat M40 121 358 Trójmiasto: 03:31:25 (302 / 85)
03:31:25 02:47:43
521 Łukasz Chyliński M30 166 359 Trójmiasto: 03:31:36 (303 / 113)
03:31:36 02:47:54
522 Bartek Filipowicz Intel Runners M40 122 360 Trójmiasto: 03:32:00 (304 / 86)
03:32:00 02:48:18
523 Adam Kobreń M40 123 361 Trójmiasto: 03:32:02 (305 / 87)
03:32:02 02:48:20
524 Tomasz Wolański OIRP Gdańsk M40 124 362 Trójmiasto: 03:32:04 (306 / 88)
03:32:04 02:48:22
525 Barbara Kiernicka F40 48 163 Trójmiasto: 03:32:11 (307 / 20)
03:32:11 02:48:29
526 Piotr Morawski M18 49 363 Trójmiasto: 03:32:39 (308 / 27)
03:32:39 02:48:57
527 Piotr Orłowski M30 167 364 Trójmiasto: 03:33:18 (309 / 114)
03:33:18 02:49:36
528 Piotr Grande BigYellowFoot Adventure Team M30 168 365 Trójmiasto: 03:33:39 (310 / 115)
03:33:39 02:49:57
529 Marta Kochalska F18 30 164 Trójmiasto: 03:33:41 (311 / 12)
03:33:41 02:49:59
530 Krzysztof Jedlewski M40 125 366 Trójmiasto: 03:33:45 (312 / 89)
03:33:45 02:50:03
531 Piotr Kaczmarek M40 126 367 Trójmiasto: 03:34:02 (313 / 90)
03:34:02 02:50:20
532 Bartłomiej Flisikowski M40 127 368 Trójmiasto: 03:34:03 (314 / 91)
03:34:03 02:50:21
533 Małgorzata Tamkun-Pawłowska ETT Elbląg Triathlon Team F40 49 165 Trójmiasto: 03:34:32 (315 / 21)
03:34:32 02:50:50
534 Klaudia Kałan Piękni i Bestie Piękni i Bestie F18 31 166 Trójmiasto: 03:34:56 (316 / 13)
03:34:56 02:51:14
535 Gosia Soszynska człapacze F50 8 167 Trójmiasto: 03:35:04 (317 / 2)
03:35:04 02:51:22
536 Zygmunt Machtyl Best Beasts Best Beasts M40 128 369 Trójmiasto: 03:35:26 (318 / 92)
03:35:26 02:51:44
537 Lucyna Machtyl Best Beasts F40 50 168 Trójmiasto: 03:35:28 (319 / 22)
03:35:28 02:51:46
538 Beata Kmieć F30 77 169 Trójmiasto: 03:35:36 (320 / 39)
03:35:36 02:51:54
539 Mariusz Końka M40 129 370 Trójmiasto: 03:35:53 (321 / 93)
03:35:53 02:52:11
540 Barbara Niewdzięczna Są Wolniejsi F40 51 170 Trójmiasto: 03:35:53 (322 / 23)
03:35:53 02:52:11
541 Jacek Głuchowski BB RUNNERS M40 130 371 Trójmiasto: 03:36:20 (323 / 94)
03:36:20 02:52:38
542 Ewelina Cholewicka F30 78 171 Trójmiasto: 03:36:27 (324 / 40)
03:36:27 02:52:45
543 Krzysztof Łukasiewicz M30 169 372 Trójmiasto: 03:36:28 (325 / 116)
03:36:28 02:52:46
544 Witold Sempruch M18 50 373 Trójmiasto: 03:36:35 (326 / 28)
03:36:35 02:52:53
545 Beata Bojek Active Lifestyle F40 52 172 Trójmiasto: 03:36:37 (327 / 24)
03:36:37 02:52:55
546 Rafał Jakubowski Active Lifestyle M40 131 374 Trójmiasto: 03:36:38 (328 / 95)
03:36:38 02:52:56
547 Bartosz Błoński M18 51 375 Trójmiasto: 03:37:00 (329 / 29)
03:37:00 02:53:18
548 Marlena Adamusiak parkrun Rumia F30 79 173 Trójmiasto: 03:37:18 (331 / 41)
03:37:18 02:53:36
549 Martyn Bambrowicz Parkrun Rumia M30 170 376 Trójmiasto: 03:37:18 (330 / 117)
03:37:18 02:53:36
550 Michał Gleszczyński M30 171 377 Trójmiasto: 03:38:04 (332 / 118)
03:38:04 02:54:22
551 Marzena Boreta Wiercińska SBRT Warszawa F40 53 174 Trójmiasto: 03:38:06 (333 / 25)
03:38:06 02:54:24
552 Łukasz Belina M18 52 378 Trójmiasto: 03:38:26 (334 / 30)
03:38:26 02:54:44
553 Katarzyna Staszewska F40 54 175 Trójmiasto: 03:38:46 (335 / 26)
03:38:46 02:55:04
554 Łukasz Więckowski M30 172 379 Trójmiasto: 03:38:47 (336 / 119)
03:38:47 02:55:05
555 Joanna Grygier F30 80 176 Trójmiasto: 03:39:24 (337 / 42)
03:39:24 02:55:42
556 Paweł Wiśniewski M30 173 380 Trójmiasto: 03:39:40 (338 / 120)
03:39:40 02:55:58
557 Joanna Jokiel F30 81 177 Trójmiasto: 03:40:03 (339 / 43)
03:40:03 02:56:21
558 Agata Niechoćko F30 82 178 Trójmiasto: 03:40:57 (340 / 44)
03:40:57 02:57:15
559 Monika Charkiewicz F30 83 179 Trójmiasto: 03:40:57 (341 / 45)
03:40:57 02:57:15
560 Jakub Lisiecki wkurw_team M18 53 381 Trójmiasto: 03:40:58 (342 / 31)
03:40:58 02:57:16
561 Magdalena Żołnowska Kuźnia Triathlonu F30 84 180 Trójmiasto: 03:41:47 (343 / 46)
03:41:47 02:58:05
562 Arkadiusz Mokwa SBRT Warszawa M40 132 382 Trójmiasto: 03:41:54 (344 / 96)
03:41:54 02:58:12
563 Ulrich Laclautre M40 133 383 Trójmiasto: 03:42:35 (345 / 97)
03:42:35 02:58:53
564 Agnieszka Jakowicz LABOSPORT Team F40 55 181 Trójmiasto: 03:42:43 (346 / 27)
03:42:43 02:59:01
565 Marzena Kur F18 32 182 Trójmiasto: 03:42:58 (347 / 14)
03:42:58 02:59:16
566 Magdalena Czapa NEXUS Team F40 56 183 Trójmiasto: 03:43:16 (348 / 28)
03:43:16 02:59:34
567 Agnieszka Dybuk F40 57 184 Trójmiasto: 03:43:17 (349 / 29)
03:43:17 02:59:35
568 Żaneta Błasińska SPC SPC F40 58 185 Trójmiasto: 03:43:20 (350 / 30)
03:43:20 02:59:38
569 Clint Sauls South London Harriers M40 134 384 Trójmiasto: 03:43:41 (351 / 98)
03:43:41 02:59:59
570 Maciej Kentner M40 135 385 Trójmiasto: 03:43:45 (352 / 99)
03:43:45 03:00:03
571 Grażyna Piwko Morsy Gdyńskie F60 4 186 Trójmiasto: 03:43:46 (353 / 1)
03:43:46 03:00:04
572 Monika Fursewicz-Wróbel Best Beasts F30 85 187 Trójmiasto: 03:44:14 (356 / 47)
03:44:14 03:00:32
573 Katarzyna Zajdowska-Tryc F30 86 188 Trójmiasto: 03:44:14 (355 / 48)
03:44:14 03:00:32
574 Ania Hłasko F18 33 189 Trójmiasto: 03:44:14 (354 / 15)
03:44:14 03:00:32
575 Anna Czerwińska Best Beasts F40 59 190 Trójmiasto: 03:44:15 (357 / 31)
03:44:15 03:00:33
576 Piotr Wysocki Monolit IT M18 54 386 Trójmiasto: 03:44:21 (358 / 32)
03:44:21 03:00:39
577 Wojciech Rycewicz M30 174 387 Trójmiasto: 03:44:39 (359 / 121)
03:44:39 03:00:57
578 Sylwia Lorenc-Kruszyńska F30 87 191 Trójmiasto: 03:45:37 (360 / 50)
03:45:37 03:01:55
579 Aleksandra Fons F30 88 192 Trójmiasto: 03:45:37 (361 / 49)
03:45:37 03:01:55
580 Karol Moritz Biegnę dla Magdy M40 136 388 Trójmiasto: 03:46:17 (362 / 100)
03:46:17 03:02:35
581 Katarzyna Tuszynska F40 60 193 Trójmiasto: 03:46:22 (363 / 32)
03:46:22 03:02:40
582 Maciej Galikowski M30 175 389 Trójmiasto: 03:46:41 (364 / 122)
03:46:41 03:02:59
583 Bartosz Lisicki M30 176 390 Trójmiasto: 03:46:59 (365 / 123)
03:46:59 03:03:17
584 Urszula Hangiel Żwawe żółwie F30 89 194 Trójmiasto: 03:48:02 (366 / 51)
03:48:02 03:04:20
585 Marcin Nawrocki LAMIA RENO ULTRA TEAM M40 137 391 Trójmiasto: 03:48:17 (367 / 102)
03:48:17 03:04:35
586 Tomasz Liszewski Franke M40 138 392 Trójmiasto: 03:48:17 (368 / 101)
03:48:17 03:04:35
587 Mariusz Turski M40 139 393 Trójmiasto: 03:48:26 (369 / 103)
03:48:26 03:04:44
588 Dariusz Rynkiewicz M40 140 394 Trójmiasto: 03:48:27 (370 / 104)
03:48:27 03:04:45
589 Szymon Kowalski Run Beach Morning M18 55 395 Trójmiasto: 03:48:27 (371 / 33)
03:48:27 03:04:45
590 Rafał Stasinski Run Beach Morning M18 56 396 Trójmiasto: 03:48:33 (372 / 34)
03:48:33 03:04:51
591 Wioletta Czaplińska F30 90 195 Trójmiasto: 03:49:10 (373 / 52)
03:49:10 03:05:28
592 Magdalena Kupińska F18 34 196 Trójmiasto: 03:50:02 (374 / 16)
03:50:02 03:06:20
593 Ewelina Duda-Religa OZKB F40 61 197 Trójmiasto: 03:50:18 (375 / 33)
03:50:18 03:06:36
594 Łukasz Kamiński BEKO M30 177 397 Trójmiasto: 03:50:49 (376 / 124)
03:50:49 03:07:07
595 Kinga Trojanowska F50 9 198 Trójmiasto: 03:51:08 (377 / 3)
03:51:08 03:07:26
596 Agnieszka Dziewiatowska F40 62 199 Trójmiasto: 03:51:09 (378 / 34)
03:51:09 03:07:27
597 Barbara Miecznikowska F40 63 200 Trójmiasto: 03:51:16 (379 / 35)
03:51:16 03:07:34
598 Agnieszka Jarząbek F30 91 201 Trójmiasto: 03:51:36 (381 / 53)
03:51:36 03:07:54
599 Karolina Olejczuk F30 92 202 Trójmiasto: 03:51:36 (380 / 54)
03:51:36 03:07:54
600 Tomasz Szmelter KLUB BIEGACZA RTV EURO AGD M18 57 398 Trójmiasto: 03:51:43 (382 / 35)
03:51:43 03:08:01
601 Sylwia Witek Aktywnie z Molkami F40 64 203 Trójmiasto: 03:52:31 (383 / 36)
03:52:31 03:08:49
602 Michał Bednarek Centrum Komórek M30 178 399 Trójmiasto: 03:52:43 (384 / 125)
03:52:43 03:09:01
603 Michał Miotk M30 179 400 Trójmiasto: 03:53:28 (385 / 126)
03:53:28 03:09:46
604 Marta Dąbrowska SBRT Warszawa F30 93 204 Trójmiasto: 03:53:34 (386 / 55)
03:53:34 03:09:52
605 Barbara Rolińska Morsy Zblewo F30 94 205 Trójmiasto: 03:53:41 (387 / 56)
03:53:41 03:09:59
606 Cezary Roliński Morsy Zblewo M30 180 401 Trójmiasto: 03:53:41 (388 / 127)
03:53:41 03:09:59
607 Ewa Ossowska Morsy Zblewo F60 5 206 Trójmiasto: 03:53:42 (389 / 2)
03:53:42 03:10:00
608 Marcin Fojut Morsy Zblewo Marcin Fojut M40 141 402 Trójmiasto: 03:53:43 (390 / 105)
03:53:43 03:10:01
609 Lopriore Domenico M40 142 403 Trójmiasto: 03:55:02 (391 / 106)
03:55:02 03:11:20
610 Marcin Bujnicki Nordic Walking Pasłęk M40 143 404 Trójmiasto: 03:55:16 (392 / 107)
03:55:16 03:11:34
611 Piotr Korniłow M40 144 405 Trójmiasto: 03:56:18 (393 / 108)
03:56:18 03:12:36
612 Agata Oklej F30 95 207 Trójmiasto: 03:56:22 (394 / 57)
03:56:22 03:12:40
613 Krzysztof Nowicki M50 18 406 Trójmiasto: 03:56:29 (395 / 8)
03:56:29 03:12:47
614 Tomasz Brokos DCT drużyna biegowa M30 181 407 Trójmiasto: 03:56:29 (396 / 128)
03:56:29 03:12:47
615 Marcin Łazowski Pluton Alpha M30 182 408 Trójmiasto: 03:58:44 (397 / 129)
03:58:44 03:15:02
616 Adam Mioduszewski Sopcki Klub Taternictwa Jaskiniowego M40 145 409 Trójmiasto: 03:58:48 (398 / 109)
03:58:48 03:15:06
617 Katarzyna Murawska MY WY ONI F30 96 208 Trójmiasto: 03:59:04 (399 / 58)
03:59:04 03:15:22
618 Izabella Motowidło-Zawadzka F40 65 209 Trójmiasto: 03:59:05 (400 / 37)
03:59:05 03:15:23
619 Piotr Piskorski M40 146 410 Trójmiasto: 04:00:18 (402 / 110)
04:00:18 03:16:36
620 Urszula Boniewska F30 97 210 Trójmiasto: 04:00:18 (401 / 59)
04:00:18 03:16:36
621 Kamila Gąsiorek Zabiegani.TV F18 35 211 Trójmiasto: 04:00:57 (403 / 17)
04:00:57 03:17:15
622 Kamil Sychowski fit4everest M18 58 411 Trójmiasto: 04:01:10 (404 / 36)
04:01:10 03:17:28
623 Katarzyna Pszczółkowska fit4everest.pl F18 36 212 Trójmiasto: 04:01:11 (405 / 18)
04:01:11 03:17:29
624 Adam Daszczyński Adaśko Team M40 147 412 Trójmiasto: 04:01:40 (406 / 111)
04:01:40 03:17:58
625 Ania Gmurczyk s F30 98 213 Trójmiasto: 04:02:05 (407 / 60)
04:02:05 03:18:23
626 Hubert Potocki Best Beasts M40 148 413 Trójmiasto: 04:02:08 (408 / 112)
04:02:08 03:18:26
627 Kinga Potocka Best Beasts F30 99 214 Trójmiasto: 04:02:09 (409 / 61)
04:02:09 03:18:27
628 Joanna Szulc MPK Wybieganie F40 66 215 Trójmiasto: 04:02:39 (410 / 38)
04:02:39 03:18:57
629 Monika Sikora Copernicus Team F30 100 216 Trójmiasto: 04:03:18 (411 / 62)
04:03:18 03:19:36
630 Magdalena Maryszczak SBRT Warszawa F30 101 217 Trójmiasto: 04:03:38 (412 / 63)
04:03:38 03:19:56
631 Andrzej Pączek Cookies MBI M40 149 414 Trójmiasto: 04:03:49 (413 / 113)
04:03:49 03:20:07
632 Tomasz Łączka M40 150 415 Trójmiasto: 04:06:10 (415 / 114)
04:06:10 03:22:28
633 Robert Faron 1974 SALCO GARMIN TEAM M40 151 416 Trójmiasto: 04:06:10 (1 / 1)
04:06:10 03:22:28
634 Dagmara Łączka F30 102 218 Trójmiasto: 04:06:10 (414 / 64)
04:06:10 03:22:28
635 Evaldas Nauseda Need sponsors M18 59 417 Trójmiasto: 04:06:24 (2 / 1)
04:06:24 03:22:42
636 Anita Mazurek F40 67 219 Trójmiasto: 04:06:37 (416 / 39)
04:06:37 03:22:55
637 Joanna Cichowska F18 37 220 Trójmiasto: 04:06:44 (417 / 19)
04:06:44 03:23:02
638 Agnieszka Szczotkowska F18 38 221 Trójmiasto: 04:06:52 (418 / 20)
04:06:52 03:23:10
639 Kasia Ciozda F40 68 222 Trójmiasto: 04:07:02 (419 / 40)
04:07:02 03:23:20
640 Oriana Damaszke F30 103 223 Trójmiasto: 04:07:31 (420 / 65)
04:07:31 03:23:49
641 Agnieszka Sikorska F30 104 224 Trójmiasto: 04:08:05 (421 / 66)
04:08:05 03:24:23
642 Joanna Polska Akademia Biegania Grudziądz F40 69 225 Trójmiasto: 04:08:47 (424 / 42)
04:08:47 03:25:05
643 Beata Purwin lub wybierz z listy lub wybierz z listy F40 70 226 Trójmiasto: 04:08:47 (422 / 41)
04:08:47 03:25:05
644 Magdalena Jaworska - Nizioł Akademia Biegania Grudziądz F30 105 227 Trójmiasto: 04:08:47 (423 / 67)
04:08:47 03:25:05
645 Anna Nalaskowska F40 71 228 Trójmiasto: 04:08:48 (426 / 44)
04:08:48 03:25:06
646 Sylwia Knosowska HEKI TEAM HEKI TEAM F40 72 229 Trójmiasto: 04:08:48 (425 / 43)
04:08:48 03:25:06
647 Łukasz Czaja M30 183 418 Trójmiasto: 04:10:48 (427 / 130)
04:10:48 03:27:06
648 Paulina Rożek F18 39 230 Trójmiasto: 04:10:49 (428 / 21)
04:10:49 03:27:07
649 Jarosław Kryszak M18 60 419 Trójmiasto: 04:11:10 (429 / 37)
04:11:10 03:27:28
650 Alicja Kwiatkowska F30 106 231 Trójmiasto: 04:13:56 (430 / 68)
04:13:56 03:30:14
651 Magdalena Serkowska F18 40 232 Trójmiasto: 04:15:13 (431 / 22)
04:15:13 03:31:31
652 Tomasz Ziomek M30 184 420 Trójmiasto: 04:15:14 (432 / 131)
04:15:14 03:31:32
653 Elżbieta Baka Fly Meysi F40 73 233 Trójmiasto: 04:15:35 (433 / 45)
04:15:35 03:31:53
654 Milena Starczewska Thomson Reuters Running Club F30 107 234 Trójmiasto: 04:17:06 (434 / 69)
04:17:06 03:33:24
655 Piotr Wojnarowski M30 185 421 Trójmiasto: 04:17:06 (435 / 132)
04:17:06 03:33:24
656 Marcin Gitner Piękni i Bestie M40 152 422 Trójmiasto: 04:19:16 (436 / 115)
04:19:16 03:35:34
657 Patryk Moszyński M18 61 423 Trójmiasto: 04:22:20 (437 / 38)
04:22:20 03:38:38
658 Paulina Dudaronek xRunners F18 41 235 Trójmiasto: 04:24:30 (438 / 23)
04:24:30 03:40:48
659 Jagoda Wąsowska KS Pegaz Piaseczno F50 10 236 Trójmiasto: 04:25:25 (439 / 4)
04:25:25 03:41:43
660 Elżbieta Kromer F40 74 237 Trójmiasto: 04:25:31 (440 / 46)
04:25:31 03:41:49
661 Janusz Szerszeń Piaseczno Running M40 153 424 Trójmiasto: 04:25:41 (441 / 116)
04:25:41 03:41:59
662 Konrad Kubera Best Beasts M18 62 425 Trójmiasto: 04:25:54 (442 / 39)
04:25:54 03:42:12
663 Agnieszka Sobisz F18 42 238 Trójmiasto: 04:26:27 (443 / 24)
04:26:27 03:42:45
664 Małgorzata Mioduszewska Sopocki Klub Taternictwa Jaskiniowego F40 75 239 Trójmiasto: 04:27:17 (444 / 47)
04:27:17 03:43:35
665 Dagmara Ludka F40 76 240 Trójmiasto: 04:28:03 (445 / 48)
04:28:03 03:44:21
666 Agnieszka Ceranowska PSEUDOBIEGACZKI PSEUDOBIEGACZKI F40 77 241 Trójmiasto: 04:28:27 (446 / 49)
04:28:27 03:44:45
667 Łukasz Pusz M40 154 426 Trójmiasto: 04:28:37 (447 / 117)
04:28:37 03:44:55
668 Adam Baranowski M30 186 427 Trójmiasto: 04:30:17 (3 / 1)
04:30:17 03:46:35
669 Hanna Ślęzak Pokręceni F30 108 242 Trójmiasto: 04:32:44 (449 / 70)
04:32:44 03:49:02
670 Paweł Rymon POKRĘCENI M30 187 428 Trójmiasto: 04:32:44 (448 / 133)
04:32:44 03:49:02
671 Edyta Lewandowska ELITESPORTS/NESSI TEAM F30 109 243 Trójmiasto: 04:33:22 (4 / 1)
04:33:22 03:49:40
672 Adrian Kępka TAGER Koszalin M18 63 429 Trójmiasto: 04:33:55 (5 / 2)
04:33:55 03:50:13
673 Jarek Bąk Zabiegany Wołomin M40 155 430 Trójmiasto: 04:34:15 (6 / 2)
04:34:15 03:50:33
674 Robert Sadowski SB Gdynia / Avangarda Biegowa Team M30 188 431 Trójmiasto: 04:35:49 (8 / 2)
04:35:49 03:52:07
675 Przemysław Szapar BIEGAMINA Scarpa M40 156 432 Trójmiasto: 04:35:49 (7 / 3)
04:35:49 03:52:07
676 Patrycja Woźniak-Karczewska Best Beasts F30 110 244 Trójmiasto: 04:36:36 (450 / 71)
04:36:36 03:52:54
677 Łukasz Wrycz-Rekowski Copernicus Team M30 189 433 Trójmiasto: 04:41:09 (451 / 134)
04:41:09 03:57:27
678 Krzysztof Rożyk OKNOBUR/biegamyrazem.pl M40 157 434 Trójmiasto: 04:41:48 (9 / 4)
04:41:48 03:58:06
679 Piotr Gołębiowski M40 158 435 Trójmiasto: 04:51:09 (10 / 5)
04:51:09 04:07:27
680 Sławomir Mąka Starglass Team Ostrołęka M50 19 436 Trójmiasto: 04:51:44 (11 / 1)
04:51:44 04:08:02
681 Mariusz Bartkowski M30 190 437 Trójmiasto: 04:53:20 (12 / 3)
04:53:20 04:09:38
682 Aleksandra Baranowska-Trzasko El contragolpe/Studio S7 Banino F30 111 245 Trójmiasto: 04:54:45 (13 / 2)
04:54:45 04:11:03
683 Bartłomiej Zyborowicz Runnersi S7 Banino AdRunaLine M18 64 438 Trójmiasto: 04:58:12 (14 / 3)
04:58:12 04:14:30
684 Michał Bojanowski Klub 42,2 Lębork M30 191 439 Trójmiasto: 04:58:23 (15 / 4)
04:58:23 04:14:41
685 Rafał Kundo M18 65 440 Trójmiasto: 04:58:29 (16 / 4)
04:58:29 04:14:47
686 Marcin Zawaluk (RT) Runholik Team M40 159 441 Trójmiasto: 05:02:36 (17 / 6)
05:02:36 04:18:54
687 Artur Zarzyński MPK WYBIEGANIE M40 160 442 Trójmiasto: 05:03:21 (18 / 7)
05:03:21 04:19:39
688 Łukasz Klasa beerceps M30 192 443 Trójmiasto: 05:04:45 (19 / 5)
05:04:45 04:21:03
689 Krzysztof Staszelis Poco Loco Adventure Team M30 193 444 Trójmiasto: 05:05:32 (20 / 6)
05:05:32 04:21:50
690 Miłosz Szkołuda Decathlon Koszalin M18 66 445 Trójmiasto: 05:06:47 (21 / 5)
05:06:47 04:23:05
691 Patryk Sienkiewicz Dream Tri Team M40 161 446 Trójmiasto: 05:11:10 (22 / 8)
05:11:10 04:27:28
692 Marcin Tański M40 162 447 Trójmiasto: 05:15:52 (23 / 9)
05:15:52 04:32:10
693 Sylwester Damps M40 163 448 Trójmiasto: 05:17:30 (24 / 10)
05:17:30 04:33:48
694 Maciej Zachariasz M30 194 449 Trójmiasto: 05:17:57 (25 / 7)
05:17:57 04:34:15
695 Anna Kesler walnieta z kopyta stare lubiejewo F30 112 246 Trójmiasto: 05:18:18 (26 / 3)
05:18:18 04:34:36
696 Hubert Kołaczek xRunners xRunners M18 67 450 Trójmiasto: 05:20:59 (27 / 6)
05:20:59 04:37:17
697 Artur Nowak A&G Carp Team M40 164 451 Trójmiasto: 05:21:29 (28 / 11)
05:21:29 04:37:47
698 Tomasz Peisert Biegologia.pl M30 195 452 Trójmiasto: 05:23:43 (29 / 8)
05:23:43 04:40:01
699 Łukasz Tomaszkiewicz KK Łowicz M30 196 453 Trójmiasto: 05:24:01 (30 / 9)
05:24:01 04:40:19
700 Robert Skorupski STOPA Słupsk STOPA Słupsk M40 165 454 Trójmiasto: 05:24:36 (31 / 12)
05:24:36 04:40:54
701 Grzegorz Baran NapierajJakByNieByloJutra Squad M30 197 455 Trójmiasto: 05:25:08 (32 / 10)
05:25:08 04:41:26
702 Tomasz Zimny M60 8 456 Trójmiasto: 05:25:09 (33 / 1)
05:25:09 04:41:27
703 Łukasz Jędrzejewski Wataha M40 166 457 Trójmiasto: 05:25:15 (34 / 13)
05:25:15 04:41:33
704 Marek Traczyk The Luzers M50 20 458 Trójmiasto: 05:27:03 (35 / 2)
05:27:03 04:43:21
705 Sławomir Najda LKS Zantyr Sztum M40 167 459 Trójmiasto: 05:28:44 (36 / 14)
05:28:44 04:45:02
706 Katarzyna Łysek F30 113 247 Trójmiasto: 05:30:24 (37 / 4)
05:30:24 04:46:42
707 Michał Bartkowiak Trójmiejskie Pyry M30 198 460 Trójmiasto: 05:31:11 (38 / 11)
05:31:11 04:47:29
708 Janusz Hinc CompleXsports Triathlon Team/Gemini Sopot Team M40 168 461 Trójmiasto: 05:32:39 (39 / 15)
05:32:39 04:48:57
709 Jacek Struk M30 199 462 Trójmiasto: 05:34:15 (40 / 12)
05:34:15 04:50:33
710 Mariusz Mostek Vege Runners GO VEGAN! M18 68 463 Trójmiasto: 05:34:47 (41 / 7)
05:34:47 04:51:05
711 Anna Skupień August Team F30 114 248 Trójmiasto: 05:34:48 (42 / 5)
05:34:48 04:51:06
712 Damian Badziąg Smashing pĄpkins / Klub 42,2 Lębork M30 200 464 Trójmiasto: 05:35:41 (43 / 13)
05:35:41 04:51:59
713 Marlena Nowacka JAN-MAR.PL JAN-MAR F40 78 249 Trójmiasto: 05:35:42 (44 / 1)
05:35:42 04:52:00
714 Mirosław Ornal Motywatornia team Motywatornia team M50 21 465 Trójmiasto: 05:35:47 (45 / 3)
05:35:47 04:52:05
715 Wiola Harkiewicz Naramowice Biegają F30 115 250 Trójmiasto: 05:37:30 (46 / 6)
05:37:30 04:53:48
716 Bartosz Żelazowski M30 201 466 Trójmiasto: 05:38:16 (47 / 14)
05:38:16 04:54:34
717 Bartłomiej Niemiec M30 202 467 Trójmiasto: 05:39:44 (48 / 15)
05:39:44 04:56:02
718 Grzegorz Wielbiński ADVA Optical Networking M40 169 468 Trójmiasto: 05:41:08 (49 / 16)
05:41:08 04:57:26
719 Jerzy Mikuć Triblok M18 69 469 Trójmiasto: 05:41:41 (50 / 8)
05:41:41 04:57:59
720 Dariusz Zawisza BCT Team BCT Team M40 170 470 Trójmiasto: 05:42:23 (51 / 17)
05:42:23 04:58:41
721 Janusz Smolen M40 171 471 Trójmiasto: 05:42:58 (52 / 18)
05:42:58 04:59:16
722 Iwona Sikora F30 116 251 Trójmiasto: 05:43:08 (53 / 7)
05:43:08 04:59:26
723 Łukasz Broniszewski M18 70 472 Trójmiasto: 05:44:23 (54 / 9)
05:44:23 05:00:41
724 Bogumil Kaszkowiak WRONKI M40 172 473 Trójmiasto: 05:45:31 (55 / 19)
05:45:31 05:01:49
725 Sławomir Gdaniec Biegający Tczew M50 22 474 Trójmiasto: 05:47:23 (56 / 4)
05:47:23 05:03:41
726 Ula Przygoda KK Łowicz Frau F30 117 252 Trójmiasto: 05:47:35 (57 / 8)
05:47:35 05:03:53
727 Andrzej Wojcieszek Apteka Gemini Team Apteka Gemini Team M30 203 475 Trójmiasto: 05:48:04 (58 / 16)
05:48:04 05:04:22
728 Urszula Szewczyk AugusTeam F40 79 253 Trójmiasto: 05:48:22 (59 / 2)
05:48:22 05:04:40
729 Łukasz Matuszewski SBRT Warszawa DreamITeam M30 204 476 Trójmiasto: 05:49:18 (60 / 17)
05:49:18 05:05:36
730 Krzysztof Kowalkowski Lufthansa Systems Poland Active M30 205 477 Trójmiasto: 05:52:24 (61 / 18)
05:52:24 05:08:42
731 Adrian Jabłoński PROLAB TEAM NAKŁO M30 206 478 Trójmiasto: 05:53:40 (62 / 19)
05:53:40 05:09:58
732 Paweł Antonowicz SANBAO Crossfighting Team SANBAO Crossfighting Team M30 207 479 Trójmiasto: 05:53:47 (63 / 20)
05:53:47 05:10:05
733 Marek Tomaszewski Zagubieni M30 208 480 Trójmiasto: 05:53:57 (64 / 21)
05:53:57 05:10:15
734 Adam Szustek SZUSTY TEAM :-) M40 173 481 Trójmiasto: 05:54:04 (65 / 20)
05:54:04 05:10:22
735 Agnieszka Baranowska F18 43 254 Trójmiasto: 05:54:18 (66 / 1)
05:54:18 05:10:36
736 Maksym Rupieta M40 174 482 Trójmiasto: 05:55:00 (67 / 21)
05:55:00 05:11:18
737 Krzysztof Stodolny M50 23 483 Trójmiasto: 05:55:09 (68 / 5)
05:55:09 05:11:27
738 Szymon Cieszyński Wieśniacki Klub Biegacki M18 71 484 Trójmiasto: 05:55:18 (69 / 10)
05:55:18 05:11:36
739 Jean-Philippe Gontier M40 175 485 Trójmiasto: 05:55:24 (70 / 22)
05:55:24 05:11:42
740 Tomasz Ożański M18 72 486 Trójmiasto: 05:55:28 (71 / 11)
05:55:28 05:11:46
741 Aleksandra Szafrańska Rozbiegany Piastów F18 44 255 Trójmiasto: 05:55:35 (72 / 2)
05:55:35 05:11:53
742 Sylwester Biernacki M30 209 487 Trójmiasto: 05:56:41 (73 / 22)
05:56:41 05:12:59
743 Dominik Wiśniewski M30 210 488 Trójmiasto: 05:56:49 (74 / 23)
05:56:49 05:13:07
744 Marcin Jakubowski M30 211 489 Trójmiasto: 05:57:07 (75 / 24)
05:57:07 05:13:25
745 Ewa Siwoń Smashing pĄpkins Do przodu i w górę F40 80 256 Trójmiasto: 05:57:13 (76 / 3)
05:57:13 05:13:31
746 Andrzej Wyrzykowski 7 POMORSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ M50 24 490 Trójmiasto: 05:57:22 (77 / 6)
05:57:22 05:13:40
747 Robert Siemieńczuk Warszawa M40 176 491 Trójmiasto: 05:57:52 (78 / 23)
05:57:52 05:14:10
748 Grzegorz Kanawka ST RUNNERS M30 212 492 Trójmiasto: 05:58:33 (79 / 25)
05:58:33 05:14:51
749 Tomasz Chmielewski M40 177 493 Trójmiasto: 05:58:51 (80 / 24)
05:58:51 05:15:09
750 Mariusz Gering DCT drużyna biegowa M30 213 494 Trójmiasto: 05:58:59 (81 / 26)
05:58:59 05:15:17
751 Maciej Perucki SONY PICTURES M30 214 495 Trójmiasto: 05:59:28 (82 / 27)
05:59:28 05:15:46
752 Marcin Mioduszewski SBRT Warszawa IronBee M30 215 496 Trójmiasto: 05:59:38 (83 / 28)
05:59:38 05:15:56
753 Marta Długosz-Sawicka F30 118 257 Trójmiasto: 06:01:29 (84 / 9)
06:01:29 05:17:47
754 Aleksandra Piskunowicz 1988 1988 F30 119 258 Trójmiasto: 06:01:54 (85 / 10)
06:01:54 05:18:12
755 Marek Lenarciak M40 178 497 Trójmiasto: 06:02:17 (86 / 25)
06:02:17 05:18:35
756 Łukasz Gryglewski Coke Runners Coca cola M18 73 498 Trójmiasto: 06:02:57 (87 / 12)
06:02:57 05:19:15
757 Jarek Wincek M40 179 499 Trójmiasto: 06:03:04 (88 / 26)
06:03:04 05:19:22
758 Grażyna Golas F40 81 259 Trójmiasto: 06:03:10 (89 / 4)
06:03:10 05:19:28
759 Jarosław Zerzut śRUNdunia Szczecin 1968 M50 25 500 Trójmiasto: 06:04:21 (90 / 7)
06:04:21 05:20:39
760 Maciej Górtowski M30 216 501 Trójmiasto: 06:04:35 (91 / 29)
06:04:35 05:20:53
761 Maciej Król M30 217 502 Trójmiasto: 06:04:41 (92 / 30)
06:04:41 05:20:59
762 Michal Pasennik M30 218 503 Trójmiasto: 06:04:54 (93 / 31)
06:04:54 05:21:12
763 Jacek Stolarski M40 180 504 Trójmiasto: 06:05:35 (94 / 27)
06:05:35 05:21:53
764 Tomasz Wróblewski POLKRYS TEAM POLKRYS M30 219 505 Trójmiasto: 06:05:43 (95 / 32)
06:05:43 05:22:01
765 Andrzej Kunikowski M40 181 506 Trójmiasto: 06:06:47 (96 / 28)
06:06:47 05:23:05
766 Michał Telepski Lufthansa Systems Poland Runners NULL / Browery Team M30 220 507 Trójmiasto: 06:07:53 (97 / 33)
06:07:53 05:24:11
767 Paweł Łęcki Żyrundowianin biega M18 74 508 Trójmiasto: 06:08:43 (98 / 13)
06:08:43 05:25:01
768 Michał Król M30 221 509 Trójmiasto: 06:08:49 (99 / 34)
06:08:49 05:25:07
769 Michał Wiśniewski Invicta power Team INVICTA M40 182 510 Trójmiasto: 06:09:15 (100 / 29)
06:09:15 05:25:33
770 Wojciech Brutkowski M30 222 511 Trójmiasto: 06:09:17 (101 / 35)
06:09:17 05:25:35
771 Renata Lietz Totalnie Biegnięci F30 120 260 Trójmiasto: 06:09:18 (102 / 11)
06:09:18 05:25:36
772 Żaneta Luda F30 121 261 Trójmiasto: 06:09:46 (103 / 12)
06:09:46 05:26:04
773 Robert Sieklucki Kreativsport Lębork M40 183 512 Trójmiasto: 06:10:04 (104 / 30)
06:10:04 05:26:22
774 Roman Dąbrowski Totalnie Biegnięci KAROMBUD M30 223 513 Trójmiasto: 06:10:40 (105 / 36)
06:10:40 05:26:58
775 Grzegorz Jakś Alpimade Team M40 184 514 Trójmiasto: 06:11:48 (106 / 31)
06:11:48 05:28:06
776 Katarzyna Marczynska Sąsiedzi Garmina F40 82 262 Trójmiasto: 06:12:14 (107 / 5)
06:12:14 05:28:32
777 Michał Parwa Biegiem Na Rower M30 224 515 Trójmiasto: 06:12:19 (108 / 37)
06:12:19 05:28:37
778 Daniel Leyk LEYK TEAM M30 225 516 Trójmiasto: 06:12:25 (109 / 38)
06:12:25 05:28:43
779 Marcin Noga M30 226 517 Trójmiasto: 06:12:34 (110 / 39)
06:12:34 05:28:52
780 Conall Mcguire M40 185 518 Trójmiasto: 06:12:57 (111 / 32)
06:12:57 05:29:15
781 Sławek Szymków Banach Sport Team BST M40 186 519 Trójmiasto: 06:13:20 (112 / 33)
06:13:20 05:29:38
782 Tomasz Lisowski M30 227 520 Trójmiasto: 06:13:44 (113 / 40)
06:13:44 05:30:02
783 Łukasz Buksowicz M30 228 521 Trójmiasto: 06:14:37 (114 / 41)
06:14:37 05:30:55
784 Tomasz Ścierwicki T-Mobile Sport Team M30 229 522 Trójmiasto: 06:14:45 (115 / 42)
06:14:45 05:31:03
785 Angelika Kujawska HDR Wataha Margonin F30 122 263 Trójmiasto: 06:15:35 (116 / 13)
06:15:35 05:31:53
786 Marek Jaroszewski 4RUN Team Piła BrooksRunning M40 187 523 Trójmiasto: 06:15:35 (117 / 34)
06:15:35 05:31:53
787 Marcin Krell M30 230 524 Trójmiasto: 06:16:09 (118 / 43)
06:16:09 05:32:27
788 Maciej Malinowski M40 188 525 Trójmiasto: 06:16:28 (119 / 35)
06:16:28 05:32:46
789 Paweł Gorzkowski STOPA SŁUPSK M30 231 526 Trójmiasto: 06:16:29 (120 / 44)
06:16:29 05:32:47
790 Andrzej Szleszyński M40 189 527 Trójmiasto: 06:16:29 (121 / 36)
06:16:29 05:32:47
791 Marek de Rosier M18 75 528 Trójmiasto: 06:16:35 (122 / 14)
06:16:35 05:32:53
792 Jarek Boryna M50 26 529 Trójmiasto: 06:16:37 (123 / 8)
06:16:37 05:32:55
793 Aleksandra Boryna-Złota LPP TEAM F18 45 264 Trójmiasto: 06:16:37 (124 / 3)
06:16:37 05:32:55
794 Michal Rusak Ja trenuje czemu nie on the wok team M30 232 530 Trójmiasto: 06:16:39 (125 / 46)
06:16:39 05:32:57
795 Łukasz Rusak Czemu Nie Gdynia M30 233 531 Trójmiasto: 06:16:39 (126 / 45)
06:16:39 05:32:57
796 Rafał Góreczny M40 190 532 Trójmiasto: 06:16:50 (127 / 37)
06:16:50 05:33:08
797 Monika Chrobasik MK Team F40 83 265 Trójmiasto: 06:17:44 (128 / 6)
06:17:44 05:34:02
798 Krzysztof Szulc MPK Wybieganie M40 191 533 Trójmiasto: 06:18:54 (129 / 38)
06:18:54 05:35:12
799 Maciej Pietrzyk Click it up M30 234 534 Trójmiasto: 06:19:20 (130 / 47)
06:19:20 05:35:38
800 Tomasz Balewski Team ZabieganeDni M40 192 535 Trójmiasto: 06:19:59 (131 / 39)
06:19:59 05:36:17
801 Michał Wróbel M18 76 536 Trójmiasto: 06:20:16 (132 / 15)
06:20:16 05:36:34
802 Krzysztof Przywieczerski Castorama M30 235 537 Trójmiasto: 06:20:29 (133 / 48)
06:20:29 05:36:47
803 Mateusz Kajnath M30 236 538 Trójmiasto: 06:22:48 (134 / 49)
06:22:48 05:39:06
804 Tomasz Prorok Kuźnia Triathlonu M30 237 539 Trójmiasto: 06:23:51 (135 / 50)
06:23:51 05:40:09
805 Michał Zdunek Eurosoft Team / wkurw_team M30 238 540 Trójmiasto: 06:24:41 (136 / 51)
06:24:41 05:40:59
806 Jakub Kielek Zawiani Kołobrzeg M18 77 541 Trójmiasto: 06:24:56 (137 / 16)
06:24:56 05:41:14
807 Piotr Falkowski KS Pegaz M40 193 542 Trójmiasto: 06:25:18 (138 / 40)
06:25:18 05:41:36
808 Marlena Wiśniewska MUAY RUNNING TEAM MUAY RUNNING TEAM F30 123 266 Trójmiasto: 06:25:22 (139 / 14)
06:25:22 05:41:40
809 Szymon Flisikowski SPORTEVO M30 239 543 Trójmiasto: 06:25:55 (140 / 52)
06:25:55 05:42:13
810 Marcin Siodelski M30 240 544 Trójmiasto: 06:26:19 (141 / 53)
06:26:19 05:42:37
811 Maciej Cetlin Dream Run Dream Run M40 194 545 Trójmiasto: 06:27:10 (142 / 41)
06:27:10 05:43:28
812 Dobrochna Janicka F30 124 267 Trójmiasto: 06:27:37 (143 / 15)
06:27:37 05:43:55
813 Sławomir Olechnowicz STOPA SŁUPSK M40 195 546 Trójmiasto: 06:27:45 (144 / 42)
06:27:45 05:44:03
814 Paweł Wasilewski SANBAO Crossfighting Team M30 241 547 Trójmiasto: 06:27:46 (145 / 54)
06:27:46 05:44:04
815 Maciej Krzemiński Akademia Biegania MSU S.A. MSU S.A. M30 242 548 Trójmiasto: 06:29:58 (146 / 55)
06:29:58 05:46:16
816 Marlena Golon Run Pasja F40 84 268 Trójmiasto: 06:31:36 (147 / 7)
06:31:36 05:47:54
817 Grzegorz Morawski trener24h.com.pl M30 243 549 Trójmiasto: 06:33:00 (148 / 56)
06:33:00 05:49:18
818 Aleksandra Worzała OIRP Gdańsk F30 125 269 Trójmiasto: 06:33:32 (149 / 16)
06:33:32 05:49:50
819 Marcin Ramotowski DHL Run Club M40 196 550 Trójmiasto: 06:34:00 (150 / 43)
06:34:00 05:50:18
820 Seweryn Sałata M40 197 551 Trójmiasto: 06:35:05 (152 / 44)
06:35:05 05:51:23
821 Paweł Wójcik Hanka team M30 244 552 Trójmiasto: 06:35:05 (151 / 57)
06:35:05 05:51:23
822 Justyna Gokiert-Skrentna F40 85 270 Trójmiasto: 06:35:08 (153 / 8)
06:35:08 05:51:26
823 Tomasz Nikrant www.muzykofonia.pl M30 245 553 Trójmiasto: 06:35:16 (154 / 58)
06:35:16 05:51:34
824 Michał Figel Miki Team M40 198 554 Trójmiasto: 06:35:23 (155 / 45)
06:35:23 05:51:41
825 Janusz Rochowiak M50 27 555 Trójmiasto: 06:35:55 (156 / 9)
06:35:55 05:52:13
826 Rafał Ochota Stargard. Ja się nie ścigam. M40 199 556 Trójmiasto: 06:36:00 (157 / 46)
06:36:00 05:52:18
827 Krzysztof Pędziszewski Navigatoria M40 200 557 Trójmiasto: 06:36:38 (158 / 47)
06:36:38 05:52:56
828 Jacek Gierlach STOPA SŁUPSK M18 78 558 Trójmiasto: 06:36:54 (159 / 17)
06:36:54 05:53:12
829 Marek Wątroba Klub 42,2 Lębork M30 246 559 Trójmiasto: 06:38:11 (160 / 59)
06:38:11 05:54:29
830 Marcin Kożyczkowski STOWARZYSZENIE KLUB 42,2 LĘBORK M30 247 560 Trójmiasto: 06:38:11 (161 / 60)
06:38:11 05:54:29
831 Łukasz Grodecki Cobra Team M30 248 561 Trójmiasto: 06:38:30 (162 / 61)
06:38:30 05:54:48
832 Tomasz Rokitowski M30 249 562 Trójmiasto: 06:39:16 (163 / 62)
06:39:16 05:55:34
833 Karolina Zygry-Wiśniewska Apteka Gemini Team F30 126 271 Trójmiasto: 06:39:31 (164 / 17)
06:39:31 05:55:49
834 Janusz Pastwa M40 201 563 Trójmiasto: 06:39:37 (165 / 48)
06:39:37 05:55:55
835 Daniel Zalewski Tri NEGU M18 79 564 Trójmiasto: 06:39:43 (166 / 18)
06:39:43 05:56:01
836 Sylwester Mierzejewski OSNiP WP Active Team M40 202 565 Trójmiasto: 06:39:45 (167 / 49)
06:39:45 05:56:03
837 Marek Maliński Jeszcze Trochę - Trójmiasto M40 203 566 Trójmiasto: 06:40:13 (168 / 50)
06:40:13 05:56:31
838 Krystian Kamiński WiEś spiwa i tanczy M30 250 567 Trójmiasto: 06:40:32 (169 / 63)
06:40:32 05:56:50
839 Anna Pieczątkiewicz F30 127 272 Trójmiasto: 06:41:58 (170 / 18)
06:41:58 05:58:16
840 Rafał Boruszewski BigYellowFoot Adventure Team M40 204 568 Trójmiasto: 06:41:59 (171 / 51)
06:41:59 05:58:17
841 Łukasz Wardzyński M30 251 569 Trójmiasto: 06:42:16 (172 / 64)
06:42:16 05:58:34
842 Katarzyna Popławska Czarne Owce Hipolitów F40 86 273 Trójmiasto: 06:42:34 (173 / 9)
06:42:34 05:58:52
843 Jacek Polski Akademia Biegania Grudziądz M40 205 570 Trójmiasto: 06:42:40 (174 / 52)
06:42:40 05:58:58
844 Michał Arendt M30 252 571 Trójmiasto: 06:43:11 (175 / 65)
06:43:11 05:59:29
845 Paweł Szwarc RUN BYDGOSZCZ M30 253 572 Trójmiasto: 06:43:12 (176 / 66)
06:43:12 05:59:30
846 Andrzej Dąbkowski Sport Team BIJOU M40 206 573 Trójmiasto: 06:43:19 (177 / 53)
06:43:19 05:59:37
847 Krystian Peek BBL AWFiS Gdańsk M40 207 574 Trójmiasto: 06:43:39 (178 / 54)
06:43:39 05:59:57
848 Krzysztof Rychter AKTYWNY z #GPnS M40 208 575 Trójmiasto: 06:44:28 (179 / 55)
06:44:28 06:00:46
849 Kinga Siwa F30 128 274 Trójmiasto: 06:46:30 (180 / 19)
06:46:30 06:02:48
850 Tatiana Młynarczyk Husaria Race Team F30 129 275 Trójmiasto: 06:46:36 (181 / 20)
06:46:36 06:02:54
851 Adam Krzeminski WUEF Tri Team WUEF Tri Team M30 254 576 Trójmiasto: 06:47:44 (182 / 67)
06:47:44 06:04:02
852 Marcin Zieliński Biegamyrazem.pl M30 255 577 Trójmiasto: 06:48:24 (183 / 68)
06:48:24 06:04:42
853 Jakub Zagalski M30 256 578 Trójmiasto: 06:48:46 (184 / 69)
06:48:46 06:05:04
854 Krystiana Herman F40 87 276 Trójmiasto: 06:49:40 (185 / 10)
06:49:40 06:05:58
855 Nadja Laszczyk SEA HORSE F30 130 277 Trójmiasto: 06:49:40 (186 / 21)
06:49:40 06:05:58
856 Jacek Herman M40 209 579 Trójmiasto: 06:49:41 (187 / 56)
06:49:41 06:05:59
857 Dominik Wnuk Zawiani Kołobrzeg M18 80 580 Trójmiasto: 06:49:52 (188 / 19)
06:49:52 06:06:10
858 Arkadiusz Plata trener24h.com.pl M30 257 581 Trójmiasto: 06:52:09 (189 / 70)
06:52:09 06:08:27
859 Agnieszka Szadurska F40 88 278 Trójmiasto: 06:53:25 (190 / 11)
06:53:25 06:09:43
860 Alicja Szarowar Stowarzyszenie Nowe Granice Stowarzyszenie Nowe Granice F40 89 279 Trójmiasto: 06:53:41 (191 / 12)
06:53:41 06:09:59
861 Mariusz Zajkowski Power Training M30 258 582 Trójmiasto: 06:54:19 (192 / 71)
06:54:19 06:10:37
862 Jarosław Wojtyra Zwierzenta M30 259 583 Trójmiasto: 06:55:21 (193 / 72)
06:55:21 06:11:39
863 Krzysztof Droszcz Rebel Module Global M30 260 584 Trójmiasto: 06:55:23 (194 / 73)
06:55:23 06:11:41
864 Damian Rajkowski Kosakowo Runners M18 81 585 Trójmiasto: 06:57:06 (195 / 20)
06:57:06 06:13:24
865 Leszek Barański M40 210 586 Trójmiasto: 06:57:44 (196 / 57)
06:57:44 06:14:02
866 Paweł Kotwa TUMBOteam M18 82 587 Trójmiasto: 06:58:12 (197 / 21)
06:58:12 06:14:30
867 Tomasz Kosicki STOPA SŁUPSK AML Słupsk M30 261 588 Trójmiasto: 06:58:16 (198 / 74)
06:58:16 06:14:34
868 Piotr Maćkowski Runsofun M30 262 589 Trójmiasto: 07:01:49 (200 / 75)
07:01:49 06:18:07
869 Mariusz Sikorski Parkrun Gdańsk-Południe M30 263 590 Trójmiasto: 07:01:49 (199 / 76)
07:01:49 06:18:07
870 Daniel Łukasiak M40 211 591 Trójmiasto: 07:01:52 (201 / 58)
07:01:52 06:18:10
871 Grzegorz Ostrowski biegamyrazem.pl M40 212 592 Trójmiasto: 07:03:05 (202 / 59)
07:03:05 06:19:23
872 Iza Bieszke WYMIATACZE / Fit Matka Wymiataczka F30 131 280 Trójmiasto: 07:03:09 (203 / 22)
07:03:09 06:19:27
873 Małgorzata Filipek F18 46 281 Trójmiasto: 07:03:16 (204 / 4)
07:03:16 06:19:34
874 Paulina Gadamska-Kabata F30 132 282 Trójmiasto: 07:03:33 (205 / 23)
07:03:33 06:19:51
875 Agata Szymańska F30 133 283 Trójmiasto: 07:03:34 (206 / 24)
07:03:34 06:19:52
876 Adam Wiśniewski M30 264 593 Trójmiasto: 07:04:03 (207 / 77)
07:04:03 06:20:21
877 Henryk Chelkowski Akademia Biegania Grudziadz M40 213 594 Trójmiasto: 07:05:45 (208 / 60)
07:05:45 06:22:03
878 Urszula Janowska Akademia Biegania Grudziądz Kompleksowe Usługi Przeciwpożarowe Mariusz Janowski F40 90 284 Trójmiasto: 07:05:46 (210 / 13)
07:05:46 06:22:04
879 Zbyszek Rost M30 265 595 Trójmiasto: 07:05:46 (211 / 78)
07:05:46 06:22:04
880 Mariusz Janowski Akademia Biegania Grudziądz Kompleksowe Usługi Przeciwpożarowe Mariusz Janowski M40 214 596 Trójmiasto: 07:05:46 (209 / 61)
07:05:46 06:22:04
881 Jacek Ludwiczak MPK WYBIEGANIE M40 215 597 Trójmiasto: 07:07:38 (212 / 62)
07:07:38 06:23:56
882 Michał Głodowski Go Apple M30 266 598 Trójmiasto: 07:09:26 (213 / 79)
07:09:26 06:25:44
883 Krystian Czynszak Stargard. Ja się nie ścigam. M30 267 599 Trójmiasto: 07:09:32 (214 / 80)
07:09:32 06:25:50
884 Krzysztof Piszcz BigYellowFoot Adventure Team M40 216 600 Trójmiasto: 07:11:47 (215 / 63)
07:11:47 06:28:05
885 Pawel Morawski M40 217 601 Trójmiasto: 07:12:08 (216 / 64)
07:12:08 06:28:26
886 Andzej Kowalczyk Są Wolniejsi M50 28 602 Trójmiasto: 07:12:50 (217 / 10)
07:12:50 06:29:08
887 Joanna Kogut Grupa Biegowa 65 F40 91 285 Trójmiasto: 07:12:54 (218 / 14)
07:12:54 06:29:12
888 Krzysztof Roman PRZECINAK 77 M40 218 603 Trójmiasto: 07:12:55 (219 / 65)
07:12:55 06:29:13
889 Ewa Przykłota Grupa Biegowa 65 F40 92 286 Trójmiasto: 07:12:56 (220 / 15)
07:12:56 06:29:14
890 Waldemar Sówka M40 219 604 Trójmiasto: 07:15:25 (221 / 66)
07:15:25 06:31:43
891 Patryk Kunikowski Stargard. Ja się nie ścigam. M30 268 605 Trójmiasto: 07:15:43 (222 / 81)
07:15:43 06:32:01
892 Jakub Stencel SANBAO Crossfighting Team M18 83 606 Trójmiasto: 07:15:57 (223 / 22)
07:15:57 06:32:15
893 Przemysław Mielczarek M40 220 607 Trójmiasto: 07:16:56 (224 / 67)
07:16:56 06:33:14
894 Piotr Czarnecki Ekipa Mikiego M40 221 608 Trójmiasto: 07:18:36 (225 / 68)
07:18:36 06:34:54
895 Anita Jabłońska PROLAB TEAM NAKŁO F30 134 287 Trójmiasto: 07:21:35 (226 / 25)
07:21:35 06:37:53
896 Łukasz Hebanowski M40 222 609 Trójmiasto: 07:21:55 (227 / 69)
07:21:55 06:38:13
897 Michał Murawski M40 223 610 Trójmiasto: 07:23:21 (228 / 70)
07:23:21 06:39:39
898 Robert Mazur MPK Wybieganie M40 224 611 Trójmiasto: 07:25:03 (229 / 71)
07:25:03 06:41:21
899 Krzysztof Lipski Puszczalscy z Puszczy Bydgoskiej M40 225 612 Trójmiasto: 07:26:54 (230 / 72)
07:26:54 06:43:12
900 Hameda Elmola SBRT Warszawa M40 226 613 Trójmiasto: 07:27:10 (231 / 73)
07:27:10 06:43:28
901 Piotr Linda KTN Łowcy Przygód M18 84 614 Trójmiasto: 07:27:46 (232 / 23)
07:27:46 06:44:04
902 Ewa Białas F30 135 288 Trójmiasto: 07:29:13 (233 / 26)
07:29:13 06:45:31
903 Joanna Białas F30 136 289 Trójmiasto: 07:29:14 (234 / 27)
07:29:14 06:45:32
904 Monika Figel Miki Team F40 93 290 Trójmiasto: 07:29:32 (235 / 16)
07:29:32 06:45:50
905 Katarzyna Misun-Nowak Puszczalscy z Puszczy Bydgoskiej F30 137 291 Trójmiasto: 07:29:33 (236 / 28)
07:29:33 06:45:51
906 Monika Bruszewska- Głombiowska UltraŻółwik F40 94 292 Trójmiasto: 07:30:44 (237 / 17)
07:30:44 06:47:02
907 Krzysztof Wojciechowski Stargard. Ja się nie ścigam. M50 29 615 Trójmiasto: 07:32:05 (239 / 11)
07:32:05 06:48:23
908 Sławomir Stańczyk M30 269 616 Trójmiasto: 07:32:05 (238 / 82)
07:32:05 06:48:23
909 Katarzyna Baumgart Stargard. Ja się nie ścigam. F30 138 293 Trójmiasto: 07:32:06 (241 / 29)
07:32:06 06:48:24
910 Łukasz Krakowiak Stargard. Ja się nie ścigam. M30 270 617 Trójmiasto: 07:32:06 (240 / 83)
07:32:06 06:48:24
911 Grzegorz Baumgart Stargard. Ja się nie ścigam. M30 271 618 Trójmiasto: 07:32:07 (242 / 84)
07:32:07 06:48:25
912 Ewa Lewandowska-Krakowiak Stargard. Ja się nie ścigam. F18 47 294 Trójmiasto: 07:32:07 (243 / 5)
07:32:07 06:48:25
913 Tomasz Herholz Bieganie. PL M30 272 619 Trójmiasto: 07:35:52 (244 / 85)
07:35:52 06:52:10
914 Roman Stradomski Tri Mama Team M40 227 620 Trójmiasto: 07:36:54 (245 / 74)
07:36:54 06:53:12
915 Wojciech Jakubowski KB Geotermia Uniejów M40 228 621 Trójmiasto: 07:36:59 (246 / 75)
07:36:59 06:53:17
916 Piotr Nowak Czarne Biega Biegam w mundurze M30 273 622 Trójmiasto: 07:37:06 (247 / 86)
07:37:06 06:53:24
917 Mateusz Długokencki M18 85 623 Trójmiasto: 07:37:14 (248 / 24)
07:37:14 06:53:32
918 Grzegorz Klamczyński #impossible is nothing M18 86 624 Trójmiasto: 07:37:41 (249 / 25)
07:37:41 06:53:59
919 Piotr Kułakowski Człapacze M60 9 625 Trójmiasto: 07:38:29 (250 / 2)
07:38:29 06:54:47
920 Marcin Szumlas #szumiteam M30 274 626 Trójmiasto: 07:45:22 (252 / 87)
07:45:22 07:01:40
921 Jacek Grzenkowicz WYMIATACZE M50 30 627 Trójmiasto: 07:45:22 (251 / 12)
07:45:22 07:01:40
922 Marek Rysiawa Brak M40 229 628 Trójmiasto: 07:45:39 (253 / 76)
07:45:39 07:01:57
923 Paweł Roman KS Barakuda Mińsk Mazowiecki M40 230 629 Trójmiasto: 07:45:39 (254 / 77)
07:45:39 07:01:57
924 Jędrzej Szymański M30 275 630 Trójmiasto: 07:46:35 (255 / 88)
07:46:35 07:02:53
925 Jerzy Rulak M30 276 631 Trójmiasto: 07:46:42 (256 / 89)
07:46:42 07:03:00
926 Tomasz Tutak Klub 42,2 Lębork Klub 42,2 Lębork M40 231 632 Trójmiasto: 07:48:06 (257 / 78)
07:48:06 07:04:24
927 Michał Mrotek QUAPRO Team M30 277 633 Trójmiasto: 07:48:11 (258 / 90)
07:48:11 07:04:29
928 Katarzyna Mrotek On The Move F30 139 295 Trójmiasto: 07:48:11 (259 / 30)
07:48:11 07:04:29
929 Mateusz Lubański Team Zabiegane Dni M18 87 634 Trójmiasto: 07:49:01 (260 / 26)
07:49:01 07:05:19
930 Przemysław Torłop Grupa Trójmiasto Gdańsk M50 31 635 Trójmiasto: 07:52:37 (261 / 13)
07:52:37 07:08:55
931 Edyta Waścińska Pędzi - Para Gołaszyn F40 95 296 Trójmiasto: 07:54:25 (262 / 18)
07:54:25 07:10:43
932 Roman Waściński Pędzi - Para Gołaszyn M40 232 636 Trójmiasto: 07:54:26 (263 / 79)
07:54:26 07:10:44
933 Radosław Kowalikowski M18 88 637 Trójmiasto: 07:54:56 (264 / 27)
07:54:56 07:11:14
934 Michał Kaniewski Dziki Dzik TEAM M18 89 638 Trójmiasto: 07:54:57 (265 / 28)
07:54:57 07:11:15
935 Paul Radford Boerie Boys M60 10 639 Trójmiasto: 07:55:52 (266 / 3)
07:55:52 07:12:10
936 Robert Kociołek M50 32 640 Trójmiasto: 07:56:08 (267 / 14)
07:56:08 07:12:26
937 Elżbieta Ciećko Są Wolniejsi F18 48 297 Trójmiasto: 07:57:42 (268 / 6)
07:57:42 07:14:00
938 Marta Szczechowicz PrettyFittyTeam PrettyFitty F40 96 298 Trójmiasto: 07:59:06 (269 / 19)
07:59:06 07:15:24
939 Magdalena Wilk F40 97 299 Trójmiasto: 08:00:11 (270 / 20)
08:00:11 07:16:29
940 Honorata Cichecka F40 98 300 Trójmiasto: 08:05:04 (271 / 21)
08:05:04 07:21:22
941 Michał Kwiatkowski Kwiatek Głuchy M30 278 641 Trójmiasto: 08:07:09 (272 / 91)
08:07:09 07:23:27
942 Jolanta Witkowska Żimbaki F40 99 301 Trójmiasto: 08:09:47 (273 / 22)
08:09:47 07:26:05
943 Dorota Gąsiorowska Śniety Sum- MPK Wybieganie F40 100 302 Trójmiasto: 08:10:43 (275 / 23)
08:10:43 07:27:01
944 Renata Gąsowska Dream Run MPK wybieganie F40 101 303 Trójmiasto: 08:10:43 (274 / 24)
08:10:43 07:27:01
945 Michał Malinowski M40 233 642 Trójmiasto: 08:12:02 (276 / 80)
08:12:02 07:28:20
946 Mariusz Grabarz M30 279 643 Trójmiasto: 08:13:30 (277 / 92)
08:13:30 07:29:48
947 Edyta Szulc F40 102 304 Trójmiasto: 08:14:34 (278 / 25)
08:14:34 07:30:52
948 Andrzej Sawuła Buła i Suchar M40 234 644 Trójmiasto: 08:19:50 (279 / 81)
08:19:50 07:36:08
949 Krzysztof Sołtys M40 235 645 Trójmiasto: 08:23:00 (280 / 82)
08:23:00 07:39:18
950 Ewa Ostojska Biegamy Razem Władysławowo/Motywatornia team F40 103 305 Trójmiasto: 08:23:02 (281 / 26)
08:23:02 07:39:20
951 Piotr Kempczyński Runeda M40 236 646 Trójmiasto: 08:23:08 (282 / 83)
08:23:08 07:39:26
952 Artur Małowiński M50 33 647 Trójmiasto: 08:32:45 (283 / 15)
08:32:45 07:49:03
953 Małgorzata Małowińska F50 11 306 Trójmiasto: 08:32:45 (284 / 1)
08:32:45 07:49:03
954 Ewa Perzak F40 104 307 Trójmiasto: 08:38:49 (285 / 27)
08:38:49 07:55:07
955 Marcin Pelcner M40 237 648 Trójmiasto: 08:39:14 (286 / 84)
08:39:14 07:55:32
956 Tomasz Ganko M40 238 649 Trójmiasto: 08:42:20 (287 / 85)
08:42:20 07:58:38
957 Michal Mazurek FABER TEAM M30 280 650 Trójmiasto: 08:44:57 (1 / 1)
08:44:57 08:01:15
958 Szymon Auguściak M18 90 651 Trójmiasto: 08:46:52 (288 / 29)
08:46:52 08:03:10
959 Piotr Dębek Świdnicka Grupa Biegowa M40 239 652 Trójmiasto: 08:49:55 (289 / 86)
08:49:55 08:06:13
960 Ilona Barnaś PrettyFittyTeam F30 140 308 Trójmiasto: 08:52:13 (290 / 31)
08:52:13 08:08:31
961 Marcin Jankowski Nordic Walking Pasłęk M40 240 653 Trójmiasto: 08:52:45 (291 / 87)
08:52:45 08:09:03
962 Monika Czarnecka Zdrowo Biegnięta F30 141 309 Trójmiasto: 08:52:53 (292 / 32)
08:52:53 08:09:11
963 Katarzyna Chyżewska F30 142 310 Trójmiasto: 08:52:56 (293 / 33)
08:52:56 08:09:14
964 Anna Koczaj F40 105 311 Trójmiasto: 08:52:57 (294 / 28)
08:52:57 08:09:15
965 Małgorzata Pazda-Pozorska Night Runners Słupsk F30 143 312 Trójmiasto: 08:54:27 (2 / 1)
08:54:27 08:10:45
966 Joanna Dądelewska Piękni i Bestie F30 144 313 Trójmiasto: 08:57:25 (295 / 34)
08:57:25 08:13:43
967 Andrzej Mazurkiewicz Bieg Mazurka M60 11 654 Trójmiasto: 08:57:59 (296 / 4)
08:57:59 08:14:17
968 Artur Sokołowski Team ZabieganeDni M40 241 655 Trójmiasto: 09:05:29 (297 / 88)
09:05:29 08:21:47
969 Paula Pasek Klub biegowy Jantar Świeszyno F30 145 314 Trójmiasto: 09:05:42 (298 / 35)
09:05:42 08:22:00
970 Gerard Śmiechowicz M40 242 656 Trójmiasto: 09:11:16 (299 / 89)
09:11:16 08:27:34
971 Sylwia Bajerska F40 106 315 Trójmiasto: 09:12:03 (300 / 29)
09:12:03 08:28:21
972 Małgorzata Garstka F40 107 316 Trójmiasto: 09:12:04 (301 / 30)
09:12:04 08:28:22
973 Robert Rozej Oroloko Team M40 243 657 Trójmiasto: 09:13:32 (3 / 1)
09:13:32 08:29:50
974 Grzegorz Kosierkiewicz KAROLE M40 244 658 Trójmiasto: 09:16:20 (302 / 90)
09:16:20 08:32:38
975 Mateusz Nochowicz TRIGAR.PL TRIGAR.PL M18 91 659 Trójmiasto: 09:17:10 (4 / 1)
09:17:10 08:33:28
976 Ryszard Borówka M40 245 660 Trójmiasto: 09:18:01 (6 / 3)
09:18:01 08:34:19
977 Przemysław Basa KRS TKKF "Jastrząb" Ruda Śląska KRS TKKF "Jastrząb" Ruda Śląska M40 246 661 Trójmiasto: 09:18:01 (5 / 2)
09:18:01 08:34:19
978 Maciej Ciesielski #1512WingedHearts M18 92 662 Trójmiasto: 09:18:06 (7 / 2)
09:18:06 08:34:24
979 Karol Lipowski Zoeller Tech Zoeller Tech M30 281 663 Trójmiasto: 09:18:28 (8 / 2)
09:18:28 08:34:46
980 Ryszard Miąsek M40 247 664 Trójmiasto: 09:19:25 (303 / 91)
09:19:25 08:35:43
981 Elżbieta Szalska F30 146 317 Trójmiasto: 09:21:16 (304 / 36)
09:21:16 08:37:34
982 Konrad Wyganowski M40 248 665 Trójmiasto: 09:25:58 (9 / 4)
09:25:58 08:42:16
983 Łukasz Formela FORAL FORAL-UBEZPIECZENIA M40 249 666 Trójmiasto: 09:27:04 (10 / 5)
09:27:04 08:43:22
984 Marek Pełszyński LPP Team M30 282 667 Trójmiasto: 09:30:50 (305 / 93)
09:30:50 08:47:08
985 Sławomir Gibas BAŻANT NORDIC WALKING ELBLAG M30 283 668 Trójmiasto: 09:39:21 (306 / 94)
09:39:21 08:55:39
986 Przemysław Raczoń M30 284 669 Trójmiasto: 09:44:17 (307 / 95)
09:44:17 09:00:35
987 Damian Lemański M18 93 670 Trójmiasto: 09:52:54 (11 / 3)
09:52:54 09:09:12
988 Adam Jodko-Narkiewicz PADŁ NA RYJ TEAM / OSOWA M30 285 671 Trójmiasto: 09:54:34 (12 / 3)
09:54:34 09:10:52
989 Jakub Geppert AdRunaLine Running Team AdRunaLine M30 286 672 Trójmiasto: 09:54:37 (13 / 4)
09:54:37 09:10:55
990 Andrii Shevchyshyn DCT drużyna biegowa M18 94 673 Trójmiasto: 10:05:49 (14 / 4)
10:05:49 09:22:07
991 Tomasz Szałachowski Dobromiejski Klub Biegacza "Odcisk" M30 287 674 Trójmiasto: 10:05:52 (15 / 5)
10:05:52 09:22:10
992 Ziemowit Bernatowicz ULTRAKREW M50 34 675 Trójmiasto: 10:05:58 (16 / 1)
10:05:58 09:22:16
993 Anna Malinowska F30 147 318 Trójmiasto: 10:14:34 (17 / 2)
10:14:34 09:30:52
994 Paweł Brochocki Paralotnie są Wszędzie M40 250 676 Trójmiasto: 10:15:27 (18 / 6)
10:15:27 09:31:45
995 Bartosz Drobny Profil - Centrum Elektrotechniki M30 288 677 Trójmiasto: 10:18:03 (19 / 6)
10:18:03 09:34:21
996 Andrzej Rompczyk M40 251 678 Trójmiasto: 10:21:06 (20 / 7)
10:21:06 09:37:24
997 Marcin Stefaniak M40 252 679 Trójmiasto: 10:22:07 (21 / 8)
10:22:07 09:38:25
998 Mateusz Moderhak M30 289 680 Trójmiasto: 10:22:39 (22 / 7)
10:22:39 09:38:57
999 Grzegorz Kubik M30 290 681 Trójmiasto: 10:26:13 (23 / 8)
10:26:13 09:42:31
1000 Joanna Kujawska-Frejlich F30 148 319 Trójmiasto: 10:26:34 (24 / 3)
10:26:34 09:42:52
1001 Daniel Kokot Rajsport Active Rajsport Active M18 95 682 Trójmiasto: 10:27:17 (25 / 5)
10:27:17 09:43:35
1002 Marcin Szyszkowski M40 253 683 Trójmiasto: 10:29:38 (26 / 9)
10:29:38 09:45:56
1003 Robert Kujawski M30 291 684 Trójmiasto: 10:30:03 (27 / 9)
10:30:03 09:46:21
1004 Michał Niemczyk Dzika Świnia M18 96 685 Trójmiasto: 10:30:03 (28 / 6)
10:30:03 09:46:21
1005 Damian Kruczyk PSM M18 97 686 Trójmiasto: 10:31:38 (29 / 7)
10:31:38 09:47:56
1006 Lucyna Kołodziejska Accelerating Poland F30 149 320 Trójmiasto: 10:31:58 (30 / 4)
10:31:58 09:48:16
1007 Robert Kieroński M40 254 687 Trójmiasto: 10:32:26 (31 / 10)
10:32:26 09:48:44
1008 Marcin Smółkowski RumiaRunner Lexus Trójmiasto M30 292 688 Trójmiasto: 10:32:28 (32 / 10)
10:32:28 09:48:46
1009 Przemysław Grynagiel M30 293 689 Trójmiasto: 10:35:46 (33 / 11)
10:35:46 09:52:04
1010 Grzegorz Orzeszko LOTOS Running Team M30 294 690 Trójmiasto: 10:40:20 (34 / 12)
10:40:20 09:56:38
1011 Patryk Kościński M18 98 691 Trójmiasto: 10:41:44 (35 / 8)
10:41:44 09:58:02
1012 Bartosz Kociumbas M40 255 692 Trójmiasto: 10:41:53 (36 / 11)
10:41:53 09:58:11
1013 Tomasz Kuropatwinski M30 295 693 Trójmiasto: 10:42:22 (37 / 13)
10:42:22 09:58:40
1014 Andrzej Klimczewski Forever Young Łódź Forever Young Łódź M50 35 694 Trójmiasto: 10:46:26 (38 / 2)
10:46:26 10:02:44
1015 Kamil Jaroszuk AZS AZS M40 256 695 Trójmiasto: 10:49:18 (39 / 12)
10:49:18 10:05:36
1016 Mariusz Gess Czuby z Goleniowa M40 257 696 Trójmiasto: 10:49:42 (40 / 13)
10:49:42 10:06:00
1017 Przemek Ziemianin M30 296 697 Trójmiasto: 10:53:50 (41 / 14)
10:53:50 10:10:08
1018 Joanna Kowalska F40 108 321 Trójmiasto: 10:58:39 (42 / 1)
10:58:39 10:14:57
1019 Jarek Kwiatkowski FLOWERS TEAM M40 258 698 Trójmiasto: 10:59:50 (43 / 14)
10:59:50 10:16:08
1020 Ewa Kowalewska F30 150 322 Trójmiasto: 11:00:22 (44 / 5)
11:00:22 10:16:40
1021 Edward Pasek M50 36 699 Trójmiasto: 11:03:46 (45 / 3)
11:03:46 10:20:04
1022 Michał Rębisz M30 297 700 Trójmiasto: 11:05:23 (46 / 15)
11:05:23 10:21:41
1023 Jacek Kusztelak Ziemo&Wit Team M30 298 701 Trójmiasto: 11:09:06 (47 / 16)
11:09:06 10:25:24
1024 Peter Panus M40 259 702 Trójmiasto: 11:10:28 (48 / 15)
11:10:28 10:26:46
1025 Roman Paschke ShipCup M40 260 703 Trójmiasto: 11:11:28 (49 / 16)
11:11:28 10:27:46
1026 Grzegorz Krause Sztafeta Nadziei M40 261 704 Trójmiasto: 11:17:02 (50 / 17)
11:17:02 10:33:20
1027 Michał Kulgajuk SUT M30 299 705 Trójmiasto: 11:25:37 (51 / 17)
11:25:37 10:41:55
1028 Izabela Podczarska KOLBUDY TEAM F40 109 323 Trójmiasto: 11:26:09 (52 / 2)
11:26:09 10:42:27
1029 Łukasz Bartnik M40 262 706 Trójmiasto: 11:26:31 (53 / 18)
11:26:31 10:42:49
1030 Joanna Deputat F40 110 324 Trójmiasto: 11:29:04 (54 / 3)
11:29:04 10:45:22
1031 Wiesław Wojnowski DCT Drużyna Biegowa M30 300 707 Trójmiasto: 11:30:10 (55 / 18)
11:30:10 10:46:28
1032 Piotr Sędecki M50 37 708 Trójmiasto: 11:33:16 (56 / 4)
11:33:16 10:49:34
1033 Konrad Ratajczak Trochę już biegam ;) M40 263 709 Trójmiasto: 11:33:21 (57 / 19)
11:33:21 10:49:39
1034 Dorota Muzolf F40 111 325 Trójmiasto: 11:33:43 (58 / 4)
11:33:43 10:50:01
1035 Łukasz Rak #ChaseYourDreams / Grupa Pana Tolka #ChaseYourDreams / Grupa Pana Tolka M30 301 710 Trójmiasto: 11:36:09 (59 / 19)
11:36:09 10:52:27
1036 Michał Czapliński M40 264 711 Trójmiasto: 11:36:17 (60 / 20)
11:36:17 10:52:35
1037 Grzegorz Mazerski M40 265 712 Trójmiasto: 11:36:29 (61 / 21)
11:36:29 10:52:47
1038 Przemysław Wołosiuk brak brak M40 266 713 Trójmiasto: 11:40:00 (62 / 22)
11:40:00 10:56:18
1039 Dominika Walaszkowska BIESY F30 151 326 Trójmiasto: 11:40:38 (63 / 6)
11:40:38 10:56:56
1040 Michał Domostowicz M30 302 714 Trójmiasto: 11:48:20 (64 / 20)
11:48:20 11:04:38
1041 Katarzyna Szymańska Biegam dla siebie F30 152 327 Trójmiasto: 11:48:46 (65 / 7)
11:48:46 11:05:04
1042 Maciek Mroziak M40 267 715 Trójmiasto: 11:48:49 (66 / 23)
11:48:49 11:05:07
1043 Marcin Wiktor Weremjewicz Runsofun M40 268 716 Trójmiasto: 11:50:33 (67 / 24)
11:50:33 11:06:51
1044 Karol Ciemborowicz #KFD M30 303 717 Trójmiasto: 11:50:48 (68 / 21)
11:50:48 11:07:06
1045 Tadeusz Tośko Husaria Race Team TOSZI Szczecinek OCR M40 269 718 Trójmiasto: 11:54:20 (308 / 92)
11:54:20 11:10:38
1046 Tomasz Podczarski KOLBUDY TEAM M40 270 719 Trójmiasto: 12:01:36 (69 / 25)
12:01:36 11:17:54
1047 Franciszek Maszota Bartoszycka Grupa Biegowa ENDORFINY Żona M40 271 720 Trójmiasto: 12:03:04 (70 / 26)
12:03:04 11:19:22
1048 Robert Marciniak M40 272 721 Trójmiasto: 12:05:19 (71 / 27)
12:05:19 11:21:37
1049 Sławomir Marczewski Stowarzyszenie Ludzi w Biegu Złotów M40 273 722 Trójmiasto: 12:05:51 (72 / 28)
12:05:51 11:22:09
1050 Tomasz Kulig M40 274 723 Trójmiasto: 12:08:10 (73 / 29)
12:08:10 11:24:28
1051 Filip Strobin Instytut Matematyki Politechniki Łódzkiej M30 304 724 Trójmiasto: 12:13:07 (74 / 22)
12:13:07 11:29:25
1052 Paweł Gąsiorek 9. Dywersyjna M40 275 725 Trójmiasto: 12:15:51 (75 / 30)
12:15:51 11:32:09
1053 Wojtek Osowski Team Podgórzyn- Gmina Przyjazna z Natury Team Podgórzyn- Gmina Przyjazna z Natury M40 276 726 Trójmiasto: 12:15:56 (76 / 31)
12:15:56 11:32:14
1054 Kajetan Krupa M18 99 727 Trójmiasto: 12:18:16 (77 / 9)
12:18:16 11:34:34
1055 Marek Lik Chełm biega Chełm biega M50 38 728 Trójmiasto: 12:20:45 (78 / 5)
12:20:45 11:37:03
1056 Maciej Kowalski LOTOS Running Team M40 277 729 Trójmiasto: 12:22:43 (79 / 32)
12:22:43 11:39:01
1057 Sławomir Kos DCT Drużyna Biegowa M40 278 730 Trójmiasto: 12:22:56 (80 / 33)
12:22:56 11:39:14
1058 Wojciech Hinz DCT Drużyna Biegowa M40 279 731 Trójmiasto: 12:22:57 (81 / 34)
12:22:57 11:39:15
1059 Asia Karolak F30 153 328 Trójmiasto: 12:23:04 (82 / 8)
12:23:04 11:39:22
1060 Mirosława Augustyniak MAMY TO - Biega i pomaga F40 112 329 Trójmiasto: 12:23:16 (83 / 5)
12:23:16 11:39:34
1061 Bartłomiej Trzeciak Sztafeta Nadziei M30 305 732 Trójmiasto: 12:23:31 (84 / 23)
12:23:31 11:39:49
1062 Artur Nawrot M30 306 733 Trójmiasto: 12:30:13 (85 / 24)
12:30:13 11:46:31
1063 Roman Deiniuk Bagażowo.pl M18 100 734 Trójmiasto: 12:30:37 (86 / 10)
12:30:37 11:46:55
1064 Maciej Makselon Torpedo Szczecinek M30 307 735 Trójmiasto: 12:33:55 (87 / 25)
12:33:55 11:50:13
1065 Maciej Wiórek RDLP Szczecinek M30 308 736 Trójmiasto: 12:33:56 (88 / 26)
12:33:56 11:50:14
1066 Rafał Latoszek CTS - CzajaTrainingSystem M40 280 737 Trójmiasto: 12:34:22 (89 / 35)
12:34:22 11:50:40
1067 Marcin Owczarski M40 281 738 Trójmiasto: 12:46:08 (90 / 36)
12:46:08 12:02:26
1068 Krzysztof Wilkowski ROZBIEGANY KOSZALIN M30 309 739 Trójmiasto: 12:47:35 (91 / 27)
12:47:35 12:03:53
1069 Maciej Pawlak M30 310 740 Trójmiasto: 12:52:55 (92 / 28)
12:52:55 12:09:13
1070 Marcin Wojtaszek Muchy na zębach M30 311 741 Trójmiasto: 12:53:50 (93 / 29)
12:53:50 12:10:08
1071 Jacek Jurgielewicz M50 39 742 Trójmiasto: 12:55:45 (94 / 6)
12:55:45 12:12:03
1072 Rafał Słoniewski Husaria Race Team Biegam by wiecej jeść! M30 312 743 Trójmiasto: 12:57:03 (95 / 30)
12:57:03 12:13:21
1073 Janusz Lic M50 40 744 Trójmiasto: 13:00:54 (96 / 7)
13:00:54 12:17:12
1074 Marcin Frej Zabiegani.TV M30 313 745 Trójmiasto: 13:04:03 (97 / 31)
13:04:03 12:20:21
1075 Renata Gorczewska ISKRA RYBARZOWICE F40 113 330 Trójmiasto: 13:06:16 (98 / 6)
13:06:16 12:22:34
1076 Mariusz Radecki M30 314 746 Trójmiasto: 13:12:21 (99 / 32)
13:12:21 12:28:39
1077 Grzegorz Purczyński Zielona Góra KAM-PUR M30 315 747 Trójmiasto: 13:12:31 (100 / 33)
13:12:31 12:28:49
1078 Waldemar Grabiński Rogoziński Klub Biegacza M40 282 748 Trójmiasto: 13:12:41 (101 / 37)
13:12:41 12:28:59
1079 Anna Niespodziana Rogoziński Klub Biegacza F30 154 331 Trójmiasto: 13:12:41 (102 / 9)
13:12:41 12:28:59
1080 Justyna Lisik Poranny patrol F30 155 332 Trójmiasto: 13:19:37 (103 / 10)
13:19:37 12:35:55
1081 Lukasz Nowakowski LOTOS Team M40 283 749 Trójmiasto: 13:26:42 (104 / 38)
13:26:42 12:43:00
1082 Jens Christensen M40 284 750 Trójmiasto: 13:28:19 (105 / 39)
13:28:19 12:44:37
1083 Tomasz Iwaszczyszyn M30 316 751 Trójmiasto: 13:28:24 (106 / 34)
13:28:24 12:44:42
1084 Jacek Podlaszewski SPC M40 285 752 Trójmiasto: 13:29:39 (107 / 40)
13:29:39 12:45:57
1085 Katarzyna Śliwińska KS ISKRA przy Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni F40 114 333 Trójmiasto: 13:29:47 (108 / 7)
13:29:47 12:46:05
1086 Mariusz Wąż KS ISKRA przy Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni M40 286 753 Trójmiasto: 13:29:47 (109 / 41)
13:29:47 12:46:05
1087 Michał Piech M40 287 754 Trójmiasto: 13:33:46 (110 / 42)
13:33:46 12:50:04
1088 Grzegorz Cichowski M50 41 755 Trójmiasto: 13:35:04 (111 / 8)
13:35:04 12:51:22
1089 Piotr Kotowski M30 317 756 Trójmiasto: 13:36:49 (112 / 35)
13:36:49 12:53:07
1090 Anna Stawska F30 156 334 Trójmiasto: 13:37:09 (113 / 11)
13:37:09 12:53:27
1091 Michał Hadam KB Maniac Poznań/NBR M40 288 757 Trójmiasto: 13:37:51 (114 / 43)
13:37:51 12:54:09
1092 Rafał Nojman Są Wolniejsi M30 318 758 Trójmiasto: 13:39:46 (115 / 36)
13:39:46 12:56:04
1093 Tomasz Kuciński MKB Dreptak M40 289 759 Trójmiasto: 13:41:04 (116 / 44)
13:41:04 12:57:22
1094 Sebastian Pisarski M30 319 760 Trójmiasto: 13:41:06 (117 / 37)
13:41:06 12:57:24
1095 Tomasz Horowski RUNHOGS Tychy M40 290 761 Trójmiasto: 13:42:36 (118 / 45)
13:42:36 12:58:54
1096 Magdalena Gostkowska-Drzewicka F40 115 335 Trójmiasto: 13:43:54 (119 / 8)
13:43:54 13:00:12
1097 Andrzej Bąk SPC M40 291 762 Trójmiasto: 13:48:21 (120 / 46)
13:48:21 13:04:39
1098 Teresa Włodarczyk SPC F50 12 336 Trójmiasto: 13:48:23 (121 / 1)
13:48:23 13:04:41
1099 Piotr Wałek Runners Team Quibl M40 292 763 Trójmiasto: 13:52:57 (122 / 47)
13:52:57 13:09:15
1100 Agata Paterek F40 116 337 Trójmiasto: 13:53:54 (123 / 9)
13:53:54 13:10:12
1101 Wiktor Gajdus DCT Drużyna Biegowa M30 320 764 Trójmiasto: 13:54:04 (124 / 38)
13:54:04 13:10:22
1102 Rafał Bieszke Wymiatacze M30 321 765 Trójmiasto: 13:54:59 (125 / 39)
13:54:59 13:11:17
1103 Rafał Buca MLKS BASZTA BYTÓW M40 293 766 Trójmiasto: 13:55:02 (126 / 48)
13:55:02 13:11:20
1104 Paweł Luto DCT drużyna biegowa M30 322 767 Trójmiasto: 13:55:41 (127 / 40)
13:55:41 13:11:59
1105 Tomek Kasikowski Pedzace Imadla M40 294 768 Trójmiasto: 13:55:48 (128 / 49)
13:55:48 13:12:06
1106 Renata Kondratiuk F50 13 338 Trójmiasto: 13:56:05 (129 / 2)
13:56:05 13:12:23
1107 Monika Hryniewicka F30 157 339 Trójmiasto: 13:57:40 (130 / 12)
13:57:40 13:13:58
1108 Tomasz Pieńkowski RINGRAIDERS SAKO GDYNIA M30 323 769 Trójmiasto: 13:57:47 (131 / 41)
13:57:47 13:14:05
1109 Adrian Ferenc Powiatowa Akademia Sportu i Rekreacji w Piszu M18 101 770 Trójmiasto: 14:02:36 (132 / 11)
14:02:36 13:18:54
1110 Jarosław Jarosz AMT M40 295 771 Trójmiasto: 14:02:41 (133 / 50)
14:02:41 13:18:59
1111 Mirosław Babirecki PADŁ NA RYJ TEAM M40 296 772 Trójmiasto: 14:02:58 (135 / 52)
14:02:58 13:19:16
1112 Robert Gruchała M40 297 773 Trójmiasto: 14:02:58 (134 / 51)
14:02:58 13:19:16
1113 Wojciech Mazurek FireEaglesOCR M18 102 774 Trójmiasto: 14:05:16 (136 / 12)
14:05:16 13:21:34
1114 Filip Daszewski M18 103 775 Trójmiasto: 14:05:17 (137 / 13)
14:05:17 13:21:35
1115 Krzysztof Dzikiewicz Ultra3 System-Media M40 298 776 Trójmiasto: 14:07:59 (138 / 53)
14:07:59 13:24:17
1116 Michał Mężyński Żimbaki M40 299 777 Trójmiasto: 14:08:02 (139 / 54)
14:08:02 13:24:20
1117 Paweł Siekanowicz M40 300 778 Trójmiasto: 14:08:05 (140 / 55)
14:08:05 13:24:23
1118 Dorota Andrzejewska F30 158 340 Trójmiasto: 14:08:07 (141 / 13)
14:08:07 13:24:25
1119 Tadeusz Wojdasiewicz Turysta / Rowerzysta / Amator Biegu 😛 Decathlon Słupsk M30 324 779 Trójmiasto: 14:08:14 (142 / 42)
14:08:14 13:24:32
1120 Ewa Szumigraj Stowarzyszenie Nowe Granice F40 117 341 Trójmiasto: 14:19:32 (143 / 10)
14:19:32 13:35:50
1121 Łukasz Marszałkowski M30 325 780 Trójmiasto: 14:21:28 (144 / 43)
14:21:28 13:37:46
1122 Marcin Bajerski Tułacze M40 301 781 Trójmiasto: 14:21:35 (145 / 56)
14:21:35 13:37:53
1123 Grzegorz Wierzba W&WMC M40 302 782 Trójmiasto: 14:25:34 (146 / 57)
14:25:34 13:41:52
1124 Krzysztof Wierzba W&WMC M40 303 783 Trójmiasto: 14:25:35 (147 / 58)
14:25:35 13:41:53
1125 Jakub Jersak M30 326 784 Trójmiasto: 14:27:23 (148 / 44)
14:27:23 13:43:41
1126 Karolina Walczyńska RUNHOGS Tychy F30 159 342 Trójmiasto: 14:31:15 (149 / 14)
14:31:15 13:47:33
1127 Wioletta Jażdżewska F40 118 343 Trójmiasto: 15:50:15 (150 / 11)
15:50:15 15:06:33
1128 Paweł Orzechowski brak brak M18 104 785 Trójmiasto: 16:08:30 (152 / 15)
16:08:30 15:24:48
1129 Kamil Przybyszewski Akademia Sztuk Walk SENSHI M18 105 786 Trójmiasto: 16:08:30 (151 / 14)
16:08:30 15:24:48
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon