Garmin MTB Series 2014 - dystans MINI (15-20km) - wyniki

M‑ce Nazwisko i imię Klub Kat. M-ce w kat. M-ce wg płci Zawody Czas końcowy Strata
1 Bartosz Koniuszewski MTB Oldschool Gdansk WINAAR. COM M30 1 1 Gdańsk: 00:41:52 (1 / 1)
Elbląg: 00:42:11 (2 / 2)
Kąty Rybackie: 00:35:05 (1 / 1)
01:59:08
2 Mariusz Pawlik bikeWorld.pl M30 2 2 Gdańsk: 00:43:03 (2 / 2)
Elbląg: 00:45:37 (3 / 3)
Kąty Rybackie: 00:36:08 (3 / 3)
02:04:48 00:05:40
3 Grzegorz Paradowski M40 1 3 Gdańsk: 00:49:16 (12 / 2)
Elbląg: 00:53:09 (6 / 2)
Kąty Rybackie: 00:41:10 (13 / 5)
02:23:35 00:24:27
4 Anna Kaczmarek Old School MTB Gdańsk F30 1 1 Gdańsk: 00:51:26 (18 / 1)
Elbląg: 00:58:41 (17 / 1)
Kąty Rybackie: 00:43:43 (17 / 1)
02:33:50 00:34:42
5 Tomasz Rumak M40 2 4 Gdańsk: 00:54:29 (22 / 5)
Elbląg: 01:01:01 (19 / 6)
Kąty Rybackie: 00:47:34 (24 / 6)
02:43:04 00:43:56
6 Andrzej Chyliński M30 3 5 Gdańsk: 00:58:54 (29 / 12)
Elbląg: 01:05:42 (21 / 8)
Kąty Rybackie: 00:47:32 (23 / 9)
02:52:08 00:53:00
7 Renata Łukasik F50 1 2 Gdańsk: 01:30:13 (41 / 2)
Elbląg: 01:45:38 (29 / 1)
Kąty Rybackie: 01:05:02 (34 / 2)
04:20:53 02:21:45
8 Szymon Lica Rowerowa Brzoza M18 1 6 Gdańsk: 00:48:18 (8 / 2)
Kąty Rybackie: 00:40:30 (11 / 3)
01:28:48
9 Rafał Polter Anika Team M40 3 7 Gdańsk: 00:49:19 (13 / 3)
Kąty Rybackie: 00:40:48 (12 / 4)
01:30:07 00:01:19
10 Łukasz Sałamacha rehaholistic.pl M30 4 8 Elbląg: 00:53:55 (8 / 4)
Kąty Rybackie: 00:36:45 (5 / 4)
01:30:40 00:01:52
11 Jacek Gbyl M40 4 9 Elbląg: 00:51:57 (5 / 1)
Kąty Rybackie: 00:39:39 (8 / 2)
01:31:36 00:02:48
12 Roman Styczeń KM Bike Elbląg M40 5 10 Elbląg: 00:54:16 (9 / 4)
Kąty Rybackie: 00:39:46 (9 / 3)
01:34:02 00:05:14
13 Ryszard Mytych M60 1 11 Elbląg: 00:54:49 (12 / 1)
Kąty Rybackie: 00:42:04 (14 / 1)
01:36:53 00:08:05
14 Janusz Dajek Flash Team M50 1 12 Elbląg: 00:56:15 (14 / 1)
Kąty Rybackie: 00:42:07 (15 / 1)
01:38:22 00:09:34
15 Marcin Pacek M30 5 13 Elbląg: 00:54:47 (11 / 6)
Kąty Rybackie: 00:43:44 (18 / 7)
01:38:31 00:09:43
16 Agnieszka Kubik BCT Team / TriLadies F18 1 3 Gdańsk: 00:55:23 (23 / 1)
Kąty Rybackie: 00:47:07 (22 / 1)
01:42:30 00:13:42
17 Ireneusz Szklarski LABOSPORT Team M30 6 14 Gdańsk: 00:58:33 (28 / 11)
Kąty Rybackie: 00:46:09 (20 / 8)
01:44:42 00:15:54
18 Tadeusz Sałamacha rehaholistic.pl M50 2 15 Elbląg: 01:00:30 (18 / 3)
Kąty Rybackie: 00:46:12 (21 / 2)
01:46:42 00:17:54
19 Wiesława Stachańczyk Sopot Killers F50 2 4 Gdańsk: 00:59:57 (34 / 1)
Kąty Rybackie: 00:51:36 (29 / 1)
01:51:33 00:22:45
20 Aleksandra Gardecka F18 2 5 Gdańsk: 01:06:22 (36 / 3)
Kąty Rybackie: 00:53:22 (31 / 3)
01:59:44 00:30:56
21 Sebastian Sławny M18 2 16 Elbląg: 01:11:29 (23 / 2)
Kąty Rybackie: 00:50:40 (28 / 5)
02:02:09 00:33:21
22 Marek Wiśniewski JADĘ DLA MONIKI ! :) M18 3 17 Elbląg: 01:12:53 (24 / 3)
Kąty Rybackie: 00:52:48 (30 / 6)
02:05:41 00:36:53
23 Anita Komorowska F40 1 6 Elbląg: 01:53:54 (31 / 1)
Kąty Rybackie: 01:04:52 (33 / 1)
02:58:46 01:29:58
24 Małgorzata Molenda F50 3 7 Elbląg: 01:53:54 (32 / 2)
Kąty Rybackie: 01:05:05 (35 / 3)
02:58:59 01:30:11
25 Jarek Sobieraj M50 3 18 Elbląg: 01:53:54 (33 / 4)
Kąty Rybackie: 01:05:06 (36 / 3)
02:59:00 01:30:12
26 Tomasz Szczęsny Namagnezzzowani Red-White Team M30 7 19 Kąty Rybackie: 00:35:15 (2 / 2)
00:35:15
27 Karol Rutkowski M18 4 20 Kąty Rybackie: 00:36:11 (4 / 1)
00:36:11 00:00:56
28 Mateusz Mrozewski Intel Technology Poland M30 8 21 Kąty Rybackie: 00:37:35 (6 / 5)
00:37:35 00:02:20
29 Robert Krassowski Sopot M40 6 22 Kąty Rybackie: 00:38:24 (7 / 1)
00:38:24 00:03:09
30 Michał Pawlik bikeWorld.pl M18 5 23 Kąty Rybackie: 00:39:52 (10 / 2)
00:39:52 00:04:37
31 Michał Józkowicz M30 9 24 Elbląg: 00:41:52 (1 / 1)
00:41:52 00:06:37
32 Adam Kubiak LABOSPORT Team M30 10 25 Kąty Rybackie: 00:43:36 (16 / 6)
00:43:36 00:08:21
33 Łukasz Tyszkiewicz M30 11 26 Gdańsk: 00:44:43 (3 / 3)
00:44:43 00:09:28
34 Paweł Żywicki M18 6 27 Gdańsk: 00:44:49 (4 / 1)
00:44:49 00:09:34
35 Olga Sobocińska www.sobocinska.com.pl F30 2 8 Kąty Rybackie: 00:46:08 (19 / 2)
00:46:08 00:10:53
36 Dariusz Wybraniak M30 12 28 Gdańsk: 00:46:15 (5 / 4)
00:46:15 00:11:00
37 Eugeniusz Bogdziewicz NEXUS Team M60 2 29 Gdańsk: 00:47:00 (6 / 1)
00:47:00 00:11:45
38 Rafał Guzmann Komputronik Biznes MTB Team M30 13 30 Gdańsk: 00:47:35 (7 / 5)
00:47:35 00:12:20
39 Krzysztof Figura M18 7 31 Kąty Rybackie: 00:47:46 (25 / 4)
00:47:46 00:12:31
40 Natalia Dajek Flash Team F18 3 9 Kąty Rybackie: 00:48:08 (26 / 2)
00:48:08 00:12:53
41 Przemysław Duda Intel Technology Poland M18 8 32 Gdańsk: 00:48:23 (9 / 3)
00:48:23 00:13:08
42 Maciej Matynia Idee Kaffe Zdrowa Energia M40 7 33 Gdańsk: 00:48:37 (10 / 1)
00:48:37 00:13:22
43 Małgorzata Zielińska GR3miasto F30 3 10 Kąty Rybackie: 00:49:01 (27 / 3)
00:49:01 00:13:46
44 Dmitry Avdyushev M18 9 34 Elbląg: 00:49:03 (4 / 1)
00:49:03 00:13:48
45 Krzysztof Lenz M50 4 35 Gdańsk: 00:49:16 (11 / 1)
00:49:16 00:14:01
46 Piotr Książek GR3miasto M30 14 36 Gdańsk: 00:49:32 (14 / 6)
00:49:32 00:14:17
47 Sławomir Głowacki M30 15 37 Gdańsk: 00:49:54 (15 / 7)
00:49:54 00:14:39
48 Maciej Skalski MaciaLOLO M30 16 38 Gdańsk: 00:50:24 (16 / 8)
00:50:24 00:15:09
49 Tomasz Kmieć GrupaRowerowa3Miasto M18 10 39 Gdańsk: 00:51:21 (17 / 4)
00:51:21 00:16:06
50 Tomasz Wata M40 8 40 Gdańsk: 00:51:28 (19 / 4)
00:51:28 00:16:13
51 Justyna Nowaczyk F30 4 11 Gdańsk: 00:52:52 (20 / 2)
00:52:52 00:17:37
52 Rafał Polter Anika Team anika-opony.pl M40 9 41 Elbląg: 00:53:49 (7 / 3)
00:53:49 00:18:34
53 Anna Bocheńska-Wilk F18 4 12 Kąty Rybackie: 00:54:01 (32 / 4)
00:54:01 00:18:46
54 Iwona Frąckiewicz F40 2 13 Gdańsk: 00:54:15 (21 / 1)
00:54:15 00:19:00
55 Michał Łychoński M30 17 42 Elbląg: 00:54:41 (10 / 5)
00:54:41 00:19:26
56 Marcin Krasowski team MUSTANG Pasłęk M40 10 43 Elbląg: 00:55:46 (13 / 5)
00:55:46 00:20:31
57 Artur Biedron Volvosystem.pl M30 18 44 Gdańsk: 00:56:08 (24 / 9)
00:56:08 00:20:53
58 Piotr Schweiger M60 3 45 Gdańsk: 00:56:10 (25 / 2)
00:56:10 00:20:55
59 Adam Studzieniecki Markos M40 11 46 Gdańsk: 00:57:26 (26 / 6)
00:57:26 00:22:11
60 Władysław Niebylski M50 5 47 Elbląg: 00:57:30 (15 / 2)
00:57:30 00:22:15
61 Patryk Szpejankowski Intel Technology Poland M30 19 48 Gdańsk: 00:57:35 (27 / 10)
00:57:35 00:22:20
62 Vitalij Osipov M30 20 49 Elbląg: 00:57:42 (16 / 7)
00:57:42 00:22:27
63 Bartek Langowski M30 21 50 Gdańsk: 00:59:05 (31 / 13)
00:59:05 00:23:50
64 Piotr Czerniawski M40 12 51 Gdańsk: 00:59:05 (30 / 7)
00:59:05 00:23:50
65 Tatiana Matynia Idee Kaffe Zdrowa Energia F40 3 14 Gdańsk: 00:59:55 (32 / 2)
00:59:55 00:24:40
66 Daria Dziembowska F30 5 15 Gdańsk: 00:59:56 (33 / 3)
00:59:56 00:24:41
67 Aleksander Tokmina OMIECZYNSKI ROWEREK ZAJAZD KORONA TEAM M60 4 52 Elbląg: 01:03:42 (20 / 2)
01:03:42 00:28:27
68 Anna Górecki F18 5 16 Gdańsk: 01:06:21 (35 / 2)
01:06:21 00:31:06
69 Piotr Markiewicz M40 13 53 Gdańsk: 01:07:04 (37 / 8)
01:07:04 00:31:49
70 Anna Wałdowska F30 6 17 Gdańsk: 01:09:51 (38 / 4)
01:09:51 00:34:36
71 Przemysław Pajewski M30 22 54 Elbląg: 01:10:09 (22 / 9)
01:10:09 00:34:54
72 Krzysztof Kaczor Szop Pracz Team M18 11 55 Elbląg: 01:14:52 (25 / 4)
01:14:52 00:39:37
73 Paulina Gregorczuk Szop Pracz Team F18 6 18 Elbląg: 01:15:24 (26 / 1)
01:15:24 00:40:09
74 Maciej Jankowski M40 14 56 Elbląg: 01:15:45 (27 / 7)
01:15:45 00:40:30
75 Izabela Kubiak F40 4 19 Gdańsk: 01:20:51 (39 / 3)
01:20:51 00:45:36
76 Krzysztof Jagielski M40 15 57 Gdańsk: 01:22:37 (40 / 9)
01:22:37 00:47:22
77 Patryk Linda M30 23 58 Elbląg: 01:37:09 (28 / 10)
01:37:09 01:01:54
78 Elżbieta Kiełczewska F30 7 20 Elbląg: 01:47:35 (30 / 2)
01:47:35 01:12:20
79 Roman Przybysz M60 5 59 Kąty Rybackie: 01:49:00 (37 / 2)
01:49:00 01:13:45
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Bieg Piekarczyka
  • ILF Triathlon