Garmin MTB Series 2019 - dystans Maxi (50 km) - edycja wiosenna - results

M‑ce Nazwisko i imię Klub Kat. M-ce w kat. M-ce wg płci Zawody Czas końcowy Strata
1 Michał Bogdziewicz APTEKA Gemini M40 1 1 Gdańsk: 02:07:27 (2 / 1)
Kolbudy: 02:02:45 (3 / 1)
04:10:12
2 Piotr Rzeszutek KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK M18 1 2 Gdańsk: 02:17:18 (7 / 1)
Kolbudy: 02:01:23 (1 / 1)
04:18:41 00:08:29
3 Przemyslaw Ebertowski ASE TREK GDYNIA M30 1 3 Gdańsk: 02:11:49 (4 / 2)
Kolbudy: 02:06:56 (6 / 2)
04:18:45 00:08:33
4 Daniel Majkowski MajBike Team Żuchliński, LCSB.pl M30 2 4 Gdańsk: 02:14:16 (5 / 3)
Kolbudy: 02:06:45 (4 / 1)
04:21:01 00:10:49
5 Tomasz Rzeszutek KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK M18 2 5 Gdańsk: 02:17:19 (8 / 2)
Kolbudy: 02:06:45 (5 / 3)
04:24:04 00:13:52
6 Paweł Gołębicki Damen - Torus Team M30 3 6 Gdańsk: 02:16:14 (6 / 4)
Kolbudy: 02:11:13 (7 / 3)
04:27:27 00:17:15
7 Daniel Lipinski TTC Toruń Rowery Kwiatkowski Toruń M18 3 7 Gdańsk: 02:19:53 (9 / 3)
Kolbudy: 02:12:48 (8 / 4)
04:32:41 00:22:29
8 Rafał Szturo SISU OWB Team M40 2 8 Gdańsk: 02:22:08 (12 / 3)
Kolbudy: 02:12:49 (9 / 2)
04:34:57 00:24:45
9 Arkadiusz Zarzycki Apteka Gemini M40 3 9 Gdańsk: 02:22:12 (13 / 4)
Kolbudy: 02:15:29 (12 / 3)
04:37:41 00:27:29
10 Michał Przekop Sklep Rowerowy Góra Rowerska Suwałki M18 4 10 Gdańsk: 02:21:49 (11 / 4)
Kolbudy: 02:16:54 (17 / 7)
04:38:43 00:28:31
11 Dariusz Radny 4MMOL Clinic M40 4 11 Gdańsk: 02:23:23 (14 / 5)
Kolbudy: 02:15:31 (13 / 4)
04:38:54 00:28:42
12 Krzysztof Zastawny 1990 M18 5 12 Gdańsk: 02:23:50 (17 / 5)
Kolbudy: 02:15:35 (14 / 6)
04:39:25 00:29:13
13 Michał Felon Zdrowy ROWER, Grupa65, BBL AWFiS Gdańsk, All4fun M40 5 13 Gdańsk: 02:23:48 (16 / 6)
Kolbudy: 02:16:29 (15 / 5)
04:40:17 00:30:05
14 Maciej Zielonka VO2max MTB Team M30 4 14 Gdańsk: 02:25:00 (19 / 7)
Kolbudy: 02:15:27 (11 / 4)
04:40:27 00:30:15
15 Adam Heleniak M30 5 15 Gdańsk: 02:23:25 (15 / 6)
Kolbudy: 02:17:47 (21 / 7)
04:41:12 00:31:00
16 Tomasz Kaczorowski Bogdziewicz.com M40 6 16 Gdańsk: 02:25:17 (20 / 7)
Kolbudy: 02:17:46 (20 / 6)
04:43:03 00:32:51
17 Mateusz Romanowski M18 6 17 Gdańsk: 02:27:46 (23 / 7)
Kolbudy: 02:17:15 (18 / 8)
04:45:01 00:34:49
18 Mariusz Czajkowski BST - Banach Sport Team M40 7 18 Gdańsk: 02:27:02 (21 / 8)
Kolbudy: 02:18:43 (23 / 8)
04:45:45 00:35:33
19 Andrzej Guż SPORTEVO M30 6 19 Gdańsk: 02:28:06 (24 / 8)
Kolbudy: 02:17:44 (19 / 6)
04:45:50 00:35:38
20 Michał Złomańczuk Straszyn M30 7 20 Gdańsk: 02:29:09 (26 / 9)
Kolbudy: 02:19:18 (26 / 9)
04:48:27 00:38:15
21 Mariusz Goliński ASE TREK GDYNIA M50 1 21 Gdańsk: 02:28:55 (25 / 1)
Kolbudy: 02:19:47 (27 / 1)
04:48:42 00:38:30
22 Pawel Szczygielski THE BARBERS GDANSK M30 8 22 Gdańsk: 02:31:23 (27 / 10)
Kolbudy: 02:19:17 (25 / 8)
04:50:40 00:40:28
23 Jacek Frydrychowicz XTrack.com Monitoring Systems M40 8 23 Gdańsk: 02:27:16 (22 / 9)
Kolbudy: 02:23:58 (42 / 18)
04:51:14 00:41:02
24 Łukasz Nadolski VeloGD M30 9 24 Gdańsk: 02:31:59 (30 / 11)
Kolbudy: 02:21:38 (30 / 10)
04:53:37 00:43:25
25 Marcin Lipski KLIF MTB TEAM M40 9 25 Gdańsk: 02:33:24 (32 / 11)
Kolbudy: 02:21:22 (29 / 11)
04:54:46 00:44:34
26 Leszek Brunke M50 2 26 Gdańsk: 02:33:02 (31 / 2)
Kolbudy: 02:21:52 (34 / 2)
04:54:54 00:44:42
27 Artur Wesołowski M40 10 27 Gdańsk: 02:34:03 (33 / 12)
Kolbudy: 02:21:45 (32 / 12)
04:55:48 00:45:36
28 Tomasz Szczęsny MH- Automatyka M40 11 28 Gdańsk: 02:37:04 (43 / 18)
Kolbudy: 02:19:16 (24 / 9)
04:56:20 00:46:08
29 Tomir Żukotyński SARA WORKWEAR WHEEL BROTHERS RACING M40 12 29 Gdańsk: 02:34:21 (34 / 13)
Kolbudy: 02:22:07 (38 / 15)
04:56:28 00:46:16
30 Marcin Pastusiak Bike Team Człuchów Marcin Pastusiak M30 10 30 Gdańsk: 02:35:10 (37 / 12)
Kolbudy: 02:21:51 (33 / 12)
04:57:01 00:46:49
31 Tomasz Juchniewicz CST 7R MTB Team M18 7 31 Gdańsk: 02:31:59 (29 / 8)
Kolbudy: 02:25:44 (44 / 10)
04:57:43 00:47:31
32 Patryk Sienkiewicz Dream Tri Team M40 13 32 Gdańsk: 02:34:42 (35 / 14)
Kolbudy: 02:23:34 (41 / 17)
04:58:16 00:48:04
33 Jacek Kulesza Korona -Auto M50 3 33 Gdańsk: 02:36:32 (40 / 3)
Kolbudy: 02:21:55 (35 / 3)
04:58:27 00:48:15
34 Michał Falkowski M40 14 34 Gdańsk: 02:37:04 (44 / 19)
Kolbudy: 02:22:01 (37 / 14)
04:59:05 00:48:53
35 Rafał Rapciak GK STG M40 15 35 Gdańsk: 02:37:43 (46 / 20)
Kolbudy: 02:21:59 (36 / 13)
04:59:42 00:49:30
36 Tomasz Szerla M40 16 36 Gdańsk: 02:36:39 (41 / 16)
Kolbudy: 02:23:19 (40 / 16)
04:59:58 00:49:46
37 Krzysztof Paszkudzki MTB KRIS-ART MTB KRIS ART M30 11 37 Gdańsk: 02:36:24 (39 / 13)
Kolbudy: 02:26:00 (45 / 14)
05:02:24 00:52:12
38 Aleksandra Zabrocka MLKS BASZTA BYTÓW F30 1 1 Gdańsk: 02:37:52 (47 / 1)
Kolbudy: 02:26:02 (46 / 1)
05:03:54 00:53:42
39 Paweł Lewandowski TVL MTB M30 12 38 Gdańsk: 02:40:12 (50 / 16)
Kolbudy: 02:24:28 (43 / 13)
05:04:40 00:54:28
40 Krzysztof Szopa SISU OWB Team M30 13 39 Gdańsk: 02:40:00 (49 / 15)
Kolbudy: 02:26:37 (50 / 17)
05:06:37 00:56:25
41 Arkadiusz Buczyński VO2max MTB Team M40 17 40 Gdańsk: 02:36:51 (42 / 17)
Kolbudy: 02:30:44 (59 / 24)
05:07:35 00:57:23
42 Grzegorz Wielbiński ADVA Optical Networking M40 18 41 Gdańsk: 02:39:09 (48 / 21)
Kolbudy: 02:29:28 (55 / 22)
05:08:37 00:58:25
43 Sławomir Mrozowski Górny Bronx M30 14 42 Gdańsk: 02:37:38 (45 / 14)
Kolbudy: 02:34:54 (65 / 24)
05:12:32 01:02:20
44 Radosław Kasprzak M40 19 43 Gdańsk: 02:44:06 (57 / 23)
Kolbudy: 02:29:37 (56 / 23)
05:13:43 01:03:31
45 Dariusz Wiśniewski M50 4 44 Gdańsk: 02:43:26 (56 / 4)
Kolbudy: 02:31:03 (61 / 4)
05:14:29 01:04:17
46 Jakub Wolanin GK Malbork M30 15 45 Gdańsk: 02:48:43 (63 / 24)
Kolbudy: 02:26:38 (51 / 18)
05:15:21 01:05:09
47 Rafał Grzędzicki Zadroga Racing Team M30 16 46 Gdańsk: 02:45:02 (58 / 20)
Kolbudy: 02:30:29 (58 / 20)
05:15:31 01:05:19
48 Adam Zaczeniuk M40 20 47 Gdańsk: 02:36:12 (38 / 15)
Kolbudy: 02:41:04 (72 / 28)
05:17:16 01:07:04
49 Michał Pietrosiuk SKŻ Ergo Hestia Sopot M30 17 48 Gdańsk: 02:45:05 (59 / 21)
Kolbudy: 02:35:28 (66 / 25)
05:20:33 01:10:21
50 Konrad Ludwiniak MH Automatyka MH Automatyka M30 18 49 Gdańsk: 02:49:18 (65 / 25)
Kolbudy: 02:34:49 (64 / 23)
05:24:07 01:13:55
51 Kamil Kruszyński SISU OWB Team SISU OWB Team M40 21 50 Gdańsk: 02:49:37 (68 / 25)
Kolbudy: 02:36:02 (67 / 25)
05:25:39 01:15:27
52 Artur Brzeziński KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK M30 19 51 Gdańsk: 02:59:39 (77 / 30)
Kolbudy: 02:33:36 (62 / 21)
05:33:15 01:23:03
53 Radek Aleksa M30 20 52 Gdańsk: 02:54:33 (71 / 29)
Kolbudy: 02:39:55 (70 / 27)
05:34:28 01:24:16
54 Piotr Sadowski Lotos Running Team M40 22 53 Gdańsk: 03:05:16 (80 / 30)
Kolbudy: 02:37:32 (69 / 26)
05:42:48 01:32:36
55 Tomasz Filipiuk SISU-OWB team M40 23 54 Gdańsk: 03:05:45 (81 / 31)
Kolbudy: 02:43:16 (73 / 29)
05:49:01 01:38:49
56 Marek Pawełczyk Raz Na Wozie Brzeziny MTB Team M40 24 55 Gdańsk: 03:07:17 (84 / 33)
Kolbudy: 02:44:08 (74 / 30)
05:51:25 01:41:13
57 Leszek Rogowski Toyota Walder MTB Team M40 25 56 Gdańsk: 03:06:00 (82 / 32)
Kolbudy: 02:48:21 (76 / 31)
05:54:21 01:44:09
58 Wojciech Zupa SISU OWB Team 1962 M50 5 57 Gdańsk: 03:09:16 (86 / 7)
Kolbudy: 02:47:27 (75 / 5)
05:56:43 01:46:31
59 Tomek Wawrzyniak Toyota Walder MTB Team M30 21 58 Gdańsk: 03:12:52 (88 / 33)
Kolbudy: 02:49:04 (77 / 28)
06:01:56 01:51:44
60 Justyna Machowska VO2max MTB Team F30 2 2 Gdańsk: 03:09:18 (87 / 2)
Kolbudy: 02:53:21 (80 / 2)
06:02:39 01:52:27
61 Jarosław Bońkowski MH Automatyka M50 6 59 Gdańsk: 03:13:23 (89 / 8)
Kolbudy: 02:55:34 (81 / 6)
06:08:57 01:58:45
62 Wojciech Wojciszke M30 22 60 Gdańsk: 03:06:20 (83 / 32)
Kolbudy: 03:02:38 (84 / 30)
06:08:58 01:58:46
63 Rafał Rzoska M30 23 61 Gdańsk: 03:20:36 (93 / 35)
Kolbudy: 02:49:21 (78 / 29)
06:09:57 01:59:45
64 Artur Szymański LOTOS Running Team M50 7 62 Gdańsk: 03:34:37 (95 / 9)
Kolbudy: 02:58:23 (82 / 7)
06:33:00 02:22:48
65 Andrzej Kalinowski MH Automatyka M40 26 63 Gdańsk: 03:40:26 (96 / 36)
Kolbudy: 03:11:42 (86 / 32)
06:52:08 02:41:56
66 Dominika Wilczyńska F40 1 3 Gdańsk: 03:45:56 (97 / 3)
Kolbudy: 03:19:30 (88 / 1)
07:05:26 02:55:14
67 Piotr Polus wysepka.pl M18 8 64 Kolbudy: 02:01:23 (2 / 2)
02:01:23
68 Bartosz Banach TORUS - APTEKA GEMINI Gdańsk M30 24 65 Gdańsk: 02:07:26 (1 / 1)
02:07:26 00:06:03
69 Andrzej Kaiser Eurobike Kaczmarek Electric Team M40 27 66 Gdańsk: 02:08:35 (3 / 2)
02:08:35 00:07:12
70 Tomasz Jedynak M18 9 67 Kolbudy: 02:15:21 (10 / 5)
02:15:21 00:13:58
71 Bartosz Koniuszewski Oldschool MTB Gdańsk WINAAR. COM M30 25 68 Kolbudy: 02:16:32 (16 / 5)
02:16:32 00:15:09
72 Rafał Najdrowski SARA WORKWEAR WHEEL BROTHERS RACING M40 28 69 Kolbudy: 02:17:49 (22 / 7)
02:17:49 00:16:26
73 Michał Wróblewski Szprycha Giżycko M30 26 70 Gdańsk: 02:19:54 (10 / 5)
02:19:54 00:18:31
74 Jacek Torzewski AMSports Bydgoszcz MTB TEAM M40 29 71 Kolbudy: 02:20:20 (28 / 10)
02:20:20 00:18:57
75 Piotr Jurczak Zadroga Racing Team M30 27 72 Kolbudy: 02:21:39 (31 / 11)
02:21:39 00:20:16
76 Sebastian Torzewski AMSports Bydgoszcz MTB TEAM M18 10 73 Kolbudy: 02:22:41 (39 / 9)
02:22:41 00:21:18
77 Mateusz Hoppe Intel Technology Poland M18 11 74 Gdańsk: 02:24:03 (18 / 6)
02:24:03 00:22:40
78 Łukasz Migowski SISU-OWB team SISU-OWB team M30 28 75 Kolbudy: 02:26:16 (47 / 15)
02:26:16 00:24:53
79 Krzysztof Rodziewicz MebleArtDesign Team M40 30 76 Kolbudy: 02:26:28 (48 / 19)
02:26:28 00:25:05
80 Damian Gruszecki Dream Tri Team M30 29 77 Kolbudy: 02:26:31 (49 / 16)
02:26:31 00:25:08
81 Rafał Burnicki M40 31 78 Kolbudy: 02:27:35 (52 / 20)
02:27:35 00:26:12
82 Grzegorz Kołodzik M18 12 79 Kolbudy: 02:28:47 (53 / 11)
02:28:47 00:27:24
83 Michał Trapp DAMEN Bike Team M40 32 80 Kolbudy: 02:29:18 (54 / 21)
02:29:18 00:27:55
84 Borys Kawałkowski M30 30 81 Kolbudy: 02:29:40 (57 / 19)
02:29:40 00:28:17
85 Paweł Strzelecki KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK M18 13 82 Kolbudy: 02:30:58 (60 / 12)
02:30:58 00:29:35
86 Jakub Solarski BST M40 33 83 Gdańsk: 02:31:29 (28 / 10)
02:31:29 00:30:06
87 Paweł Jurczak Zadroga Racing Team M30 31 84 Kolbudy: 02:34:08 (63 / 22)
02:34:08 00:32:45
88 Adam Sajenko BST - Banach Sport Team InvictaPowerTeam M18 14 85 Gdańsk: 02:35:02 (36 / 9)
02:35:02 00:33:39
89 Adrian Klekowski Orbit One Cycling M30 32 86 Kolbudy: 02:36:57 (68 / 26)
02:36:57 00:35:34
90 Łukasz Fiałkowski Ks GEPARD ŻUKCZYN M40 34 87 Kolbudy: 02:40:02 (71 / 27)
02:40:02 00:38:39
91 Piotr Koniuszewski WINAAR Cycling M30 33 88 Gdańsk: 02:41:45 (51 / 17)
02:41:45 00:40:22
92 Adam Olszewski M40 35 89 Gdańsk: 02:42:11 (52 / 22)
02:42:11 00:40:48
93 Piotr Marzec Rant Bartoszyce M30 34 90 Gdańsk: 02:42:18 (53 / 18)
02:42:18 00:40:55
94 Elwira Kuziel F40 2 4 Gdańsk: 02:43:12 (54 / 1)
02:43:12 00:41:49
95 Paweł Niski SmartFinance M30 35 91 Gdańsk: 02:43:13 (55 / 19)
02:43:13 00:41:50
96 Adam Fira Schneider Electric Schneider Electric M30 36 92 Gdańsk: 02:46:05 (60 / 22)
02:46:05 00:44:42
97 Maciej Zięba MebleArtDesign Team M40 36 93 Gdańsk: 02:47:47 (61 / 24)
02:47:47 00:46:24
98 Grzegorz Sułek Jeppesen M30 37 94 Gdańsk: 02:48:25 (62 / 23)
02:48:25 00:47:02
99 Krzysztof Perekitko niezrzeszony M50 8 95 Gdańsk: 02:48:59 (64 / 5)
02:48:59 00:47:36
100 Bernard Prusinowski UPC Polska M30 38 96 Gdańsk: 02:49:24 (66 / 26)
02:49:24 00:48:01
101 Łukasz Łysek Old School MTB Gdańsk M30 39 97 Gdańsk: 02:49:33 (67 / 27)
02:49:33 00:48:10
102 Mateusz Leciejewski NDF TEAM CZŁUCHÓW M18 15 98 Kolbudy: 02:52:14 (79 / 13)
02:52:14 00:50:51
103 Mateusz Szewczyk Sengam Sport Racing Team M18 16 99 Gdańsk: 02:53:55 (69 / 10)
02:53:55 00:52:32
104 Karol Gwizdała SPORTEVO / ADVA Optical Networking M30 40 100 Gdańsk: 02:54:19 (70 / 28)
02:54:19 00:52:56
105 Leszek Gąsiorowski M50 9 101 Gdańsk: 02:54:37 (72 / 6)
02:54:37 00:53:14
106 Krzysztof Mróz M40 37 102 Gdańsk: 02:55:17 (73 / 26)
02:55:17 00:53:54
107 Robert Gesek M40 38 103 Gdańsk: 02:56:00 (74 / 27)
02:56:00 00:54:37
108 Artur Foryciarz BIKEPASS TEAM BIKEPASS M40 39 104 Gdańsk: 02:58:36 (75 / 28)
02:58:36 00:57:13
109 Wojtek Stolp team MTB CHOJNICE M40 40 105 Gdańsk: 02:59:33 (76 / 29)
02:59:33 00:58:10
110 Tomasz Kwiatkowski M30 41 106 Gdańsk: 02:59:44 (78 / 31)
02:59:44 00:58:21
111 Paweł Robowski M18 17 107 Kolbudy: 03:00:15 (83 / 14)
03:00:15 00:58:52
112 Patryk Pszczółkowski Decathlon B'Twin Racing Team M18 18 108 Gdańsk: 03:03:43 (79 / 11)
03:03:43 01:02:20
113 Leszek Zwolak MajBike Team S&T M40 41 109 Gdańsk: 03:07:40 (85 / 34)
03:07:40 01:06:17
114 Katarzyna Kuczorska TA KO Team F30 3 5 Kolbudy: 03:10:49 (85 / 3)
03:10:49 01:09:26
115 Mikhail Eronin M60 1 110 Kolbudy: 03:13:30 (87 / 1)
03:13:30 01:12:07
116 Agnieszka Romanowska MajBike Team F40 3 6 Gdańsk: 03:15:05 (90 / 2)
03:15:05 01:13:42
117 Grzegorz Szlachetka Blok Bike Team M30 42 111 Gdańsk: 03:15:45 (91 / 34)
03:15:45 01:14:22
118 Elżbieta Wydrowska Old School MTB Gdańsk DiverseExtremeTeam F30 4 7 Gdańsk: 03:16:58 (92 / 3)
03:16:58 01:15:35
119 Grzegorz Gogulski Toruń M40 42 112 Gdańsk: 03:23:32 (94 / 35)
03:23:32 01:22:09
120 Waldemar Skolimowski MH Automatyka M40 43 113 Gdańsk: 03:51:05 (98 / 37)
03:51:05 01:49:42
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon