Garmin MTB Series 2019 - dystans Mini (25 km) - edycja wiosenna - results

M‑ce Nazwisko i imię Klub Kat. M-ce w kat. M-ce wg płci Zawody Czas końcowy Strata
1 Damian Ciba TA KO Team M30 1 1 Gdańsk: 01:06:59 (2 / 1)
Kolbudy: 01:04:49 (1 / 1)
02:11:48
2 Sławek Pituch TA KO Team M30 2 2 Gdańsk: 01:07:56 (4 / 2)
Kolbudy: 01:05:48 (3 / 3)
02:13:44 00:01:56
3 Robert Banach Apteka Gemini Team M40 1 3 Gdańsk: 01:06:58 (1 / 1)
Kolbudy: 01:07:44 (12 / 2)
02:14:42 00:02:54
4 Mateusz Tygielski MH Automatyka M18 1 4 Gdańsk: 01:09:03 (6 / 2)
Kolbudy: 01:05:56 (4 / 1)
02:14:59 00:03:11
5 Tomasz Marzec Toyota Kawisbike team Słupsk MTB M30 3 5 Gdańsk: 01:10:28 (11 / 3)
Kolbudy: 01:04:51 (2 / 2)
02:15:19 00:03:31
6 Michał Bojarczak BEKO o o o BEKO M40 2 6 Gdańsk: 01:09:50 (8 / 3)
Kolbudy: 01:06:45 (7 / 1)
02:16:35 00:04:47
7 Hubert Labuda KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK M18 2 7 Gdańsk: 01:09:41 (7 / 3)
Kolbudy: 01:06:55 (10 / 5)
02:16:36 00:04:48
8 Adam Reszke M18 3 8 Gdańsk: 01:10:42 (13 / 5)
Kolbudy: 01:06:06 (5 / 2)
02:16:48 00:05:00
9 Wiktor Stankiewicz Rowersi Cycling Team M18 4 9 Gdańsk: 01:07:59 (5 / 1)
Kolbudy: 01:09:13 (17 / 8)
02:17:12 00:05:24
10 Michał Wilczyński KLIF Team Chłapowo M30 4 10 Gdańsk: 01:11:09 (19 / 7)
Kolbudy: 01:06:46 (8 / 4)
02:17:55 00:06:07
11 Kacper Ziemiński RENAULT TEAM M18 5 11 Gdańsk: 01:10:57 (17 / 6)
Kolbudy: 01:08:30 (13 / 7)
02:19:27 00:07:39
12 Rafał Hoge Pucka Grupa Rowerowa M30 5 12 Gdańsk: 01:10:48 (14 / 5)
Kolbudy: 01:08:45 (15 / 5)
02:19:33 00:07:45
13 Piotr Morawski BST - Banach Sport Team M40 3 13 Gdańsk: 01:10:55 (15 / 5)
Kolbudy: 01:08:57 (16 / 4)
02:19:52 00:08:04
14 Piotr Labon GK STG M30 6 14 Gdańsk: 01:10:41 (12 / 4)
Kolbudy: 01:10:01 (25 / 8)
02:20:42 00:08:54
15 Bartek Galicki MTB KWIDZYN TEAM M30 7 15 Gdańsk: 01:11:12 (20 / 8)
Kolbudy: 01:09:42 (22 / 7)
02:20:54 00:09:06
16 Tomasz Reszka M18 6 16 Gdańsk: 01:11:36 (21 / 8)
Kolbudy: 01:09:28 (20 / 10)
02:21:04 00:09:16
17 Grzegorz Podgórski Cyklo Kwidzyn M18 7 17 Gdańsk: 01:11:39 (23 / 9)
Kolbudy: 01:09:42 (23 / 11)
02:21:21 00:09:33
18 Bartłomiej Osmański Beko Beko M30 8 18 Gdańsk: 01:10:57 (16 / 6)
Kolbudy: 01:10:32 (27 / 10)
02:21:29 00:09:41
19 Patryk Wiczling Rowersi Cycling Team M18 8 19 Gdańsk: 01:10:58 (18 / 7)
Kolbudy: 01:10:56 (33 / 14)
02:21:54 00:10:06
20 Marek Bielowicz BST - Banach Sport Team M40 4 20 Gdańsk: 01:11:53 (25 / 8)
Kolbudy: 01:10:42 (32 / 8)
02:22:35 00:10:47
21 Karol Pergoł BELTA TEAM GDAŃSK M18 9 21 Gdańsk: 01:12:12 (28 / 10)
Kolbudy: 01:10:33 (28 / 12)
02:22:45 00:10:57
22 Marcin Hemperek SRS Szczecinek M40 5 22 Gdańsk: 01:12:37 (30 / 9)
Kolbudy: 01:10:36 (31 / 7)
02:23:13 00:11:25
23 Krzysztof Cywiński MajBike Team M30 9 23 Gdańsk: 01:12:03 (26 / 9)
Kolbudy: 01:11:45 (41 / 16)
02:23:48 00:12:00
24 Paweł Raasz M30 10 24 Gdańsk: 01:14:40 (37 / 13)
Kolbudy: 01:09:13 (18 / 6)
02:23:53 00:12:05
25 Adam Kowalski VO2max MTB Team M18 10 25 Gdańsk: 01:10:00 (9 / 4)
Kolbudy: 01:14:01 (64 / 22)
02:24:01 00:12:13
26 Filip Gorazdowski KLIF Team Chłapowo KLIF Team Chłapowo M18 11 26 Gdańsk: 01:12:37 (29 / 12)
Kolbudy: 01:11:25 (40 / 15)
02:24:02 00:12:14
27 Rimas Czernialis Norda Active Team M40 6 27 Gdańsk: 01:15:30 (41 / 13)
Kolbudy: 01:08:38 (14 / 3)
02:24:08 00:12:20
28 Grzegorz Stupieńko M30 11 28 Gdańsk: 01:12:52 (31 / 10)
Kolbudy: 01:11:24 (38 / 15)
02:24:16 00:12:28
29 Michał Grenda M30 12 29 Gdańsk: 01:14:03 (34 / 11)
Kolbudy: 01:10:33 (29 / 11)
02:24:36 00:12:48
30 Piotr Dolatowski Politechnika Gdańska M18 12 30 Gdańsk: 01:12:12 (27 / 11)
Kolbudy: 01:12:39 (50 / 20)
02:24:51 00:13:03
31 Maciej Hirsz M18 13 31 Gdańsk: 01:13:28 (32 / 13)
Kolbudy: 01:11:49 (43 / 17)
02:25:17 00:13:29
32 Tomek Wielicki M40 7 32 Gdańsk: 01:15:08 (38 / 11)
Kolbudy: 01:11:09 (36 / 10)
02:26:17 00:14:29
33 Dawid Machowski VO2max MTB Team M30 13 33 Gdańsk: 01:14:13 (36 / 12)
Kolbudy: 01:12:33 (48 / 19)
02:26:46 00:14:58
34 Piotr Krzemiński Rowersi Cycling Team M30 14 34 Gdańsk: 01:15:39 (43 / 16)
Kolbudy: 01:11:11 (37 / 13)
02:26:50 00:15:02
35 Adam Leszczyński M30 15 35 Gdańsk: 01:15:55 (46 / 17)
Kolbudy: 01:11:24 (39 / 14)
02:27:19 00:15:31
36 Marcin Superson M18 14 36 Gdańsk: 01:15:52 (44 / 15)
Kolbudy: 01:11:47 (42 / 16)
02:27:39 00:15:51
37 Radosław Hermaszewski BST - Banach Sport Team M40 8 37 Gdańsk: 01:15:10 (39 / 12)
Kolbudy: 01:12:39 (49 / 11)
02:27:49 00:16:01
38 Paweł Lis CTS M40 9 38 Gdańsk: 01:14:03 (33 / 10)
Kolbudy: 01:14:36 (80 / 22)
02:28:39 00:16:51
39 Radosław Latański Toyota Kawisbike Team MTB Słupsk M30 16 39 Gdańsk: 01:17:08 (51 / 20)
Kolbudy: 01:11:54 (44 / 17)
02:29:02 00:17:14
40 Jakub Lipski BTC M18 15 40 Gdańsk: 01:17:04 (50 / 16)
Kolbudy: 01:12:24 (47 / 19)
02:29:28 00:17:40
41 Tomasz Drop archiBLANCO archiBLANCO M30 17 41 Gdańsk: 01:16:30 (47 / 18)
Kolbudy: 01:13:20 (55 / 21)
02:29:50 00:18:02
42 Marcin Komsta BauMar Brothers M40 10 42 Gdańsk: 01:16:43 (48 / 15)
Kolbudy: 01:13:12 (53 / 13)
02:29:55 00:18:07
43 Sławomir Piepka KLIF TEAM M40 11 43 Gdańsk: 01:15:55 (45 / 14)
Kolbudy: 01:14:15 (68 / 19)
02:30:10 00:18:22
44 Marek Wolski M50 1 44 Gdańsk: 01:18:08 (57 / 1)
Kolbudy: 01:13:33 (62 / 2)
02:31:41 00:19:53
45 Łukasz Cejmer VECTOR Group Team M30 18 45 Gdańsk: 01:17:41 (53 / 21)
Kolbudy: 01:14:08 (66 / 24)
02:31:49 00:20:01
46 Mateusz Płonka trek Fabrykarowerów.com M30 19 46 Gdańsk: 01:17:42 (54 / 22)
Kolbudy: 01:14:28 (75 / 28)
02:32:10 00:20:22
47 Piotr Maćkowiak M40 12 47 Gdańsk: 01:19:09 (70 / 24)
Kolbudy: 01:13:20 (54 / 15)
02:32:29 00:20:41
48 Paweł Nowosielski Beko M30 20 48 Gdańsk: 01:22:27 (102 / 38)
Kolbudy: 01:10:07 (26 / 9)
02:32:34 00:20:46
49 Tomasz Klawa DiverseExtremeTeam M30 21 49 Gdańsk: 01:19:31 (71 / 26)
Kolbudy: 01:13:06 (52 / 20)
02:32:37 00:20:49
50 Paweł Piskorski Antoni-Obroni M40 13 50 Gdańsk: 01:18:34 (62 / 18)
Kolbudy: 01:14:14 (67 / 18)
02:32:48 00:21:00
51 Patryk Galiński BST M40 14 51 Gdańsk: 01:18:44 (65 / 21)
Kolbudy: 01:14:05 (65 / 17)
02:32:49 00:21:01
52 Maciej Laskowski MajBike Team M40 15 52 Gdańsk: 01:18:33 (61 / 17)
Kolbudy: 01:14:34 (77 / 21)
02:33:07 00:21:19
53 Piotr Pawelak M18 16 53 Gdańsk: 01:18:50 (66 / 18)
Kolbudy: 01:14:23 (72 / 23)
02:33:13 00:21:25
54 Jacek Kotarski M50 2 54 Gdańsk: 01:18:59 (68 / 2)
Kolbudy: 01:14:18 (70 / 3)
02:33:17 00:21:29
55 Daniel Kramp MTB START TREC KARTUZY M40 16 55 Gdańsk: 01:19:56 (76 / 25)
Kolbudy: 01:13:30 (60 / 16)
02:33:26 00:21:38
56 Mateusz Woźniak Norda Active Team M18 17 56 Gdańsk: 01:18:26 (60 / 17)
Kolbudy: 01:15:32 (85 / 25)
02:33:58 00:22:10
57 Paweł Bieschke Sanova M40 17 57 Gdańsk: 01:18:54 (67 / 22)
Kolbudy: 01:15:49 (89 / 26)
02:34:43 00:22:55
58 Mirosław Ziółkowski BST Banach Sport Team M40 18 58 Gdańsk: 01:18:40 (63 / 20)
Kolbudy: 01:16:07 (97 / 28)
02:34:47 00:22:59
59 Patryk Lewandowski Norda Active Team M18 18 59 Gdańsk: 01:19:48 (74 / 20)
Kolbudy: 01:15:33 (86 / 26)
02:35:21 00:23:33
60 Jarosław Bator GK STG M30 22 60 Gdańsk: 01:21:59 (99 / 36)
Kolbudy: 01:13:23 (57 / 22)
02:35:22 00:23:34
61 Piotr Przestrzelski BST - Banach Sport Team M40 19 61 Gdańsk: 01:20:35 (81 / 28)
Kolbudy: 01:15:23 (83 / 25)
02:35:58 00:24:10
62 Ariel Deja M30 23 62 Gdańsk: 01:21:57 (98 / 35)
Kolbudy: 01:14:23 (73 / 26)
02:36:20 00:24:32
63 Tomasz Brynda M30 24 63 Gdańsk: 01:22:54 (110 / 41)
Kolbudy: 01:13:33 (61 / 23)
02:36:27 00:24:39
64 Dawid Dietrich KLIF TEAM Chłapowo M30 25 64 Gdańsk: 01:20:35 (80 / 28)
Kolbudy: 01:16:06 (96 / 35)
02:36:41 00:24:53
65 Daniel Baczewski LOTOS Team M30 26 65 Gdańsk: 01:22:35 (106 / 40)
Kolbudy: 01:14:15 (69 / 25)
02:36:50 00:25:02
66 Dawid Modrzyński Skurcze & Zakwasy Straszyn MTB Team M30 27 66 Gdańsk: 01:22:18 (101 / 37)
Kolbudy: 01:14:35 (79 / 30)
02:36:53 00:25:05
67 Tomasz Lange Rack Team MTB M40 20 67 Gdańsk: 01:18:40 (64 / 19)
Kolbudy: 01:18:13 (113 / 37)
02:36:53 00:25:05
68 Bartłomiej Kamiński Pucka Grupa Rowerowa M30 28 68 Gdańsk: 01:21:30 (93 / 32)
Kolbudy: 01:15:25 (84 / 31)
02:36:55 00:25:07
69 Sławomir Gierszewski M50 3 69 Gdańsk: 01:19:44 (73 / 3)
Kolbudy: 01:17:13 (107 / 5)
02:36:57 00:25:09
70 Bartosz Ziebura M30 29 70 Gdańsk: 01:21:08 (86 / 30)
Kolbudy: 01:15:50 (90 / 32)
02:36:58 00:25:10
71 Michał Dolny M30 30 71 Gdańsk: 01:18:26 (59 / 25)
Kolbudy: 01:18:41 (118 / 41)
02:37:07 00:25:19
72 Piotr Przybysz MajBike Team M30 31 72 Gdańsk: 01:21:15 (89 / 31)
Kolbudy: 01:16:06 (95 / 36)
02:37:21 00:25:33
73 Artur Feldzensztajn M18 19 73 Gdańsk: 01:21:43 (97 / 24)
Kolbudy: 01:15:41 (88 / 28)
02:37:24 00:25:36
74 Piotr Wójcik Team Wielki Ptak M30 32 74 Gdańsk: 01:20:49 (82 / 29)
Kolbudy: 01:16:42 (101 / 37)
02:37:31 00:25:43
75 Krzysztof Cebula M40 21 75 Gdańsk: 01:21:06 (84 / 29)
Kolbudy: 01:16:40 (99 / 30)
02:37:46 00:25:58
76 Kacper Grzelak M18 20 76 Gdańsk: 01:20:56 (83 / 22)
Kolbudy: 01:17:06 (105 / 30)
02:38:02 00:26:14
77 Tomasz Tymiński BST - Banach Sport Team M40 22 77 Gdańsk: 01:21:09 (87 / 31)
Kolbudy: 01:17:05 (104 / 32)
02:38:14 00:26:26
78 Krzysztof Mielczarek Triathlon Szczecinek M40 23 78 Gdańsk: 01:20:11 (78 / 26)
Kolbudy: 01:18:09 (112 / 35)
02:38:20 00:26:32
79 Rafał Lelukiewicz Toyota Kawisbike Team MTB Słupsk M30 33 79 Gdańsk: 01:21:30 (94 / 33)
Kolbudy: 01:16:53 (102 / 38)
02:38:23 00:26:35
80 Marek Dittmar M40 24 80 Gdańsk: 01:22:34 (105 / 36)
Kolbudy: 01:16:20 (98 / 29)
02:38:54 00:27:06
81 Jacek Olech mtb eldar Świecie M40 25 81 Gdańsk: 01:19:02 (69 / 23)
Kolbudy: 01:19:58 (135 / 47)
02:39:00 00:27:12
82 Janusz Dzienisz ADVA Optical Networking M40 26 82 Gdańsk: 01:21:15 (88 / 32)
Kolbudy: 01:18:09 (111 / 36)
02:39:24 00:27:36
83 Simone Indeo M40 27 83 Gdańsk: 01:21:07 (85 / 30)
Kolbudy: 01:19:08 (127 / 42)
02:40:15 00:28:27
84 Marcin Lewiński MajBike Team M40 28 84 Gdańsk: 01:22:37 (107 / 37)
Kolbudy: 01:17:47 (109 / 34)
02:40:24 00:28:36
85 Arkadiusz Ludwikowski Rack Team MTB M40 29 85 Gdańsk: 01:22:29 (103 / 35)
Kolbudy: 01:18:19 (116 / 38)
02:40:48 00:29:00
86 Mirosław Urbanowicz Gdańsk M60 1 86 Gdańsk: 01:23:42 (118 / 1)
Kolbudy: 01:17:22 (108 / 1)
02:41:04 00:29:16
87 Bartosz Cybowski M30 34 87 Gdańsk: 01:23:10 (114 / 43)
Kolbudy: 01:17:55 (110 / 39)
02:41:05 00:29:17
88 Tomasz Kinowski Bursztyn Pizza Cycling Team M18 21 88 Gdańsk: 01:23:05 (113 / 26)
Kolbudy: 01:18:16 (115 / 31)
02:41:21 00:29:33
89 Jakub Kasal M30 35 89 Gdańsk: 01:22:30 (104 / 39)
Kolbudy: 01:18:55 (121 / 43)
02:41:25 00:29:37
90 Mariusz Marowski MTB KWIDZYN TEAM M30 36 90 Gdańsk: 01:25:32 (132 / 51)
Kolbudy: 01:16:03 (94 / 34)
02:41:35 00:29:47
91 Michał Grzędzicki SARA WORKWEAR WHEEL BROTHERS RACING M40 30 91 Gdańsk: 01:25:42 (136 / 50)
Kolbudy: 01:16:00 (91 / 27)
02:41:42 00:29:54
92 Adam Nowak GK STG M30 37 92 Gdańsk: 01:23:01 (112 / 42)
Kolbudy: 01:18:53 (120 / 42)
02:41:54 00:30:06
93 Adam Wiszecki GIPSBUD M40 31 93 Gdańsk: 01:27:30 (157 / 60)
Kolbudy: 01:14:43 (81 / 23)
02:42:13 00:30:25
94 Bartosz Formela Norda Active Team Inprox M18 22 94 Gdańsk: 01:26:51 (150 / 28)
Kolbudy: 01:15:35 (87 / 27)
02:42:26 00:30:38
95 Grzegorz Korpan M40 32 95 Gdańsk: 01:24:01 (121 / 44)
Kolbudy: 01:19:15 (132 / 45)
02:43:16 00:31:28
96 Robert Biedunkiewicz solarium KIKADA M40 33 96 Gdańsk: 01:24:23 (123 / 45)
Kolbudy: 01:18:56 (122 / 40)
02:43:19 00:31:31
97 Karol Turek KLIF Team Chłapowo. M30 38 97 Gdańsk: 01:24:09 (122 / 46)
Kolbudy: 01:19:11 (129 / 48)
02:43:20 00:31:32
98 Piotr Strzecki Nypel M40 34 98 Gdańsk: 01:26:26 (144 / 53)
Kolbudy: 01:16:57 (103 / 31)
02:43:23 00:31:35
99 Tomasz Tomaszewski Toyota Kawisbike Team MTB Słupsk M30 39 99 Gdańsk: 01:24:35 (125 / 48)
Kolbudy: 01:18:58 (123 / 44)
02:43:33 00:31:45
100 Sławek Szymków Banach Sport Team BST M40 35 100 Gdańsk: 01:22:48 (109 / 39)
Kolbudy: 01:20:47 (143 / 51)
02:43:35 00:31:47
101 Rafał Wyrwicki M30 40 101 Gdańsk: 01:25:32 (133 / 50)
Kolbudy: 01:18:26 (117 / 40)
02:43:58 00:32:10
102 Robert Konieczny M40 36 102 Gdańsk: 01:25:17 (129 / 46)
Kolbudy: 01:19:13 (131 / 44)
02:44:30 00:32:42
103 Jan Łuczkiewicz MajBIKE Team M50 4 103 Gdańsk: 01:27:53 (163 / 6)
Kolbudy: 01:16:40 (100 / 4)
02:44:33 00:32:45
104 Łukasz Wanta M30 41 104 Gdańsk: 01:24:33 (124 / 47)
Kolbudy: 01:20:04 (138 / 50)
02:44:37 00:32:49
105 Krzysztof Miłosz MK GIANT Racing Team M30 42 105 Gdańsk: 01:25:47 (138 / 54)
Kolbudy: 01:19:08 (128 / 47)
02:44:55 00:33:07
106 Ewelina Cywińska MajBike Team F30 1 1 Gdańsk: 01:25:03 (128 / 1)
Kolbudy: 01:20:26 (140 / 1)
02:45:29 00:33:41
107 Paweł Walczak M40 37 106 Gdańsk: 01:26:27 (145 / 54)
Kolbudy: 01:19:13 (130 / 43)
02:45:40 00:33:52
108 Łukasz Engelberg M30 43 107 Gdańsk: 01:26:47 (149 / 57)
Kolbudy: 01:19:03 (126 / 46)
02:45:50 00:34:02
109 Michał Mielewczyk M40 38 108 Gdańsk: 01:25:22 (130 / 47)
Kolbudy: 01:20:41 (142 / 50)
02:46:03 00:34:15
110 Piotr Rzeźnik #GPnSTART M40 39 109 Gdańsk: 01:26:24 (142 / 51)
Kolbudy: 01:20:02 (137 / 48)
02:46:26 00:34:38
111 Jacek Gbyl M50 5 110 Gdańsk: 01:24:44 (126 / 5)
Kolbudy: 01:22:01 (153 / 7)
02:46:45 00:34:57
112 Artur Pawlak M40 40 111 Gdańsk: 01:27:59 (165 / 65)
Kolbudy: 01:18:51 (119 / 39)
02:46:50 00:35:02
113 Tomasz Petka M18 23 112 Gdańsk: 01:27:27 (155 / 29)
Kolbudy: 01:19:24 (133 / 32)
02:46:51 00:35:03
114 Karol Chudzyński SISU-OWB team SISU-OWB M40 41 113 Gdańsk: 01:28:08 (169 / 66)
Kolbudy: 01:18:59 (124 / 41)
02:47:07 00:35:19
115 Tomasz Banaszak Banana Team M30 44 114 Gdańsk: 01:26:21 (141 / 56)
Kolbudy: 01:20:54 (144 / 51)
02:47:15 00:35:27
116 Artur Komsta BAU-MAR Brothers M40 42 115 Gdańsk: 01:26:58 (153 / 58)
Kolbudy: 01:20:26 (139 / 49)
02:47:24 00:35:36
117 Maciej Kaszuba Adva Optical Networking M30 45 116 Gdańsk: 01:25:46 (137 / 53)
Kolbudy: 01:21:58 (152 / 55)
02:47:44 00:35:56
118 Karol Gawinek Motivation Xbody M30 46 117 Gdańsk: 01:28:20 (171 / 63)
Kolbudy: 01:20:01 (136 / 49)
02:48:21 00:36:33
119 Ireneusz Paczuła KLIF Team Chłapowo M30 47 118 Gdańsk: 01:26:57 (152 / 59)
Kolbudy: 01:21:25 (149 / 53)
02:48:22 00:36:34
120 Mateusz Zdrojewski M30 48 119 Gdańsk: 01:27:32 (159 / 60)
Kolbudy: 01:21:18 (148 / 52)
02:48:50 00:37:02
121 Dmytro Vasylenko M18 24 120 Gdańsk: 01:25:58 (139 / 27)
Kolbudy: 01:23:12 (163 / 36)
02:49:10 00:37:22
122 Tomasz Skałecki Norda Active Team M40 43 121 Gdańsk: 01:26:25 (143 / 52)
Kolbudy: 01:22:53 (160 / 56)
02:49:18 00:37:30
123 Dariusz Śliwiński Team Wielki Ptak M40 44 122 Gdańsk: 01:27:46 (162 / 63)
Kolbudy: 01:21:50 (151 / 54)
02:49:36 00:37:48
124 Monika Kulling F30 2 2 Gdańsk: 01:28:25 (172 / 2)
Kolbudy: 01:22:11 (155 / 3)
02:50:36 00:38:48
125 Robert Kowalski M30 49 123 Gdańsk: 01:27:32 (160 / 61)
Kolbudy: 01:23:06 (162 / 57)
02:50:38 00:38:50
126 Marcin Piekarski M18 25 124 Gdańsk: 01:28:14 (170 / 32)
Kolbudy: 01:22:36 (157 / 35)
02:50:50 00:39:02
127 Kamila Gurzyńska SARA WORKWEAR WHEEL BROTHERS RACING Kamila Gurzyńska F30 3 3 Gdańsk: 01:28:57 (178 / 3)
Kolbudy: 01:22:02 (154 / 2)
02:50:59 00:39:11
128 Dariusz Błaszczak VECTOR Group Team M40 45 125 Gdańsk: 01:27:58 (164 / 64)
Kolbudy: 01:23:12 (164 / 58)
02:51:10 00:39:22
129 Mariusz Leszczyński VO2maxMTB Team VO2maxMTB Team M40 46 126 Gdańsk: 01:30:23 (200 / 75)
Kolbudy: 01:21:00 (146 / 53)
02:51:23 00:39:35
130 Robert Cieślak Norda Activ Team M30 50 127 Gdańsk: 01:30:08 (195 / 70)
Kolbudy: 01:21:34 (150 / 54)
02:51:42 00:39:54
131 Rafał Jóźwik Kowale Kowale M40 47 128 Gdańsk: 01:29:15 (181 / 70)
Kolbudy: 01:22:39 (158 / 55)
02:51:54 00:40:06
132 Krystian Hoge Pucka Grupa Rowerowa M30 51 129 Gdańsk: 01:28:03 (168 / 62)
Kolbudy: 01:24:02 (171 / 62)
02:52:05 00:40:17
133 Marcin Kobiela Rowersi Cycling Team M18 26 130 Gdańsk: 01:31:33 (210 / 37)
Kolbudy: 01:20:32 (141 / 33)
02:52:05 00:40:17
134 Jakub Kaliszewski TA KO Team M40 48 131 Gdańsk: 01:28:36 (174 / 68)
Kolbudy: 01:23:38 (166 / 59)
02:52:14 00:40:26
135 Anna Pawella GK STG Starogard Gdański F40 1 4 Gdańsk: 01:29:44 (189 / 3)
Kolbudy: 01:22:44 (159 / 1)
02:52:28 00:40:40
136 Jacek Teofilak M30 52 132 Gdańsk: 01:30:15 (197 / 71)
Kolbudy: 01:22:33 (156 / 56)
02:52:48 00:41:00
137 Arkadiusz Żuczek Norda Active Team M40 49 133 Gdańsk: 01:29:53 (192 / 72)
Kolbudy: 01:22:57 (161 / 57)
02:52:50 00:41:02
138 Marcin Pakula PAKULA Team Ania Pakula Team M40 50 134 Gdańsk: 01:28:30 (173 / 67)
Kolbudy: 01:24:21 (174 / 60)
02:52:51 00:41:03
139 Karol Górka Bursztyn Pizza Cycling Team M18 27 135 Gdańsk: 01:28:42 (175 / 33)
Kolbudy: 01:24:20 (173 / 37)
02:53:02 00:41:14
140 Mariusz Zastawny AP LOGISTICS TEAM M30 53 136 Gdańsk: 01:29:19 (184 / 66)
Kolbudy: 01:23:51 (167 / 59)
02:53:10 00:41:22
141 Sebastian Główka M18 28 137 Gdańsk: 01:28:03 (167 / 31)
Kolbudy: 01:25:15 (182 / 40)
02:53:18 00:41:30
142 Jacek Kin Jack Pack / Fjord Nansen Test Team M30 54 138 Gdańsk: 01:29:12 (179 / 64)
Kolbudy: 01:24:33 (176 / 64)
02:53:45 00:41:57
143 Agnieszka Pieper KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK F18 1 5 Gdańsk: 01:29:37 (187 / 2)
Kolbudy: 01:24:14 (172 / 1)
02:53:51 00:42:03
144 Natalia Zacharek F18 2 6 Gdańsk: 01:29:19 (183 / 1)
Kolbudy: 01:24:44 (178 / 2)
02:54:03 00:42:15
145 Urszula Głowacka Beko Beko F30 4 7 Gdańsk: 01:29:45 (190 / 4)
Kolbudy: 01:25:03 (181 / 5)
02:54:48 00:43:00
146 Iwona Joskowska LUK-CONNECT RACING TEAM F40 2 8 Gdańsk: 01:28:02 (166 / 1)
Kolbudy: 01:27:05 (205 / 4)
02:55:07 00:43:19
147 Aleksandra Jakubek F40 3 9 Gdańsk: 01:29:23 (185 / 2)
Kolbudy: 01:26:20 (195 / 2)
02:55:43 00:43:55
148 Piotr Wunsch BIURO RACHUNKOWE EURO w LUZINIE M40 51 139 Gdańsk: 01:27:36 (161 / 62)
Kolbudy: 01:28:22 (214 / 66)
02:55:58 00:44:10
149 Adam Andrejczuk Chojnice M40 52 140 Gdańsk: 01:29:44 (188 / 71)
Kolbudy: 01:26:33 (201 / 64)
02:56:17 00:44:29
150 Marek Fuczko M50 6 141 Gdańsk: 01:30:46 (202 / 8)
Kolbudy: 01:25:34 (189 / 9)
02:56:20 00:44:32
151 Marcin Gorazdowski KLIF Team Chłapowo KLIF Team Chłapowo M40 53 142 Gdańsk: 01:27:31 (158 / 61)
Kolbudy: 01:29:04 (217 / 68)
02:56:35 00:44:47
152 Marcin Turowski WmordeWind M30 55 143 Gdańsk: 01:32:18 (215 / 77)
Kolbudy: 01:24:35 (177 / 65)
02:56:53 00:45:05
153 Jerzy Tyszkiewicz M60 2 144 Gdańsk: 01:29:35 (186 / 3)
Kolbudy: 01:27:19 (208 / 3)
02:56:54 00:45:06
154 Radosław Oglęcki M30 56 145 Gdańsk: 01:31:05 (207 / 73)
Kolbudy: 01:25:50 (190 / 67)
02:56:55 00:45:07
155 Andrzej Drzazga brzoskadrzazga.pl M50 7 146 Gdańsk: 01:30:59 (206 / 10)
Kolbudy: 01:27:03 (203 / 11)
02:58:02 00:46:14
156 Edyta Jakubowska-Olech mtb eldar Świecie F50 1 10 Gdańsk: 01:31:51 (212 / 1)
Kolbudy: 01:26:31 (199 / 1)
02:58:22 00:46:34
157 Piotr Spandowski M30 57 147 Gdańsk: 01:31:09 (208 / 74)
Kolbudy: 01:27:21 (210 / 74)
02:58:30 00:46:42
158 Maciej Kucal 3athlete.pl M30 58 148 Gdańsk: 01:32:11 (214 / 76)
Kolbudy: 01:26:19 (194 / 69)
02:58:30 00:46:42
159 Łukasz Świeczkowski M30 59 149 Gdańsk: 01:33:05 (221 / 78)
Kolbudy: 01:25:27 (187 / 66)
02:58:32 00:46:44
160 Beata Modlińska MajBIKE Team F40 4 11 Gdańsk: 01:31:55 (213 / 4)
Kolbudy: 01:27:03 (204 / 3)
02:58:58 00:47:10
161 Kacper Malesinski M18 29 150 Gdańsk: 01:32:58 (220 / 38)
Kolbudy: 01:26:32 (200 / 43)
02:59:30 00:47:42
162 Wojciech Rytel CTS - Czaja Training System M60 3 151 Gdańsk: 01:34:09 (229 / 4)
Kolbudy: 01:25:31 (188 / 2)
02:59:40 00:47:52
163 Tomasz Zachciał VO2max MTB Team M40 54 152 Gdańsk: 01:32:51 (219 / 79)
Kolbudy: 01:27:18 (206 / 65)
03:00:09 00:48:21
164 Radosław Milczarek M40 55 153 Gdańsk: 01:34:02 (227 / 81)
Kolbudy: 01:26:21 (196 / 63)
03:00:23 00:48:35
165 Tomasz Styczewski 4 FUN TEAM M30 60 154 Gdańsk: 01:33:58 (225 / 79)
Kolbudy: 01:26:51 (202 / 71)
03:00:49 00:49:01
166 Michał Kwiatek Pomorski Klub Sportowy iZawody.pl M30 61 155 Gdańsk: 01:34:42 (233 / 82)
Kolbudy: 01:26:08 (192 / 68)
03:00:50 00:49:02
167 Dariusz Małkowski M18 30 156 Gdańsk: 01:36:06 (242 / 42)
Kolbudy: 01:24:48 (179 / 38)
03:00:54 00:49:06
168 Marcin Granicki Toyota Kawisbike Team MTB Słupsk M18 31 157 Gdańsk: 01:31:12 (209 / 36)
Kolbudy: 01:30:21 (227 / 45)
03:01:33 00:49:45
169 Bartosz Strojk M30 62 158 Gdańsk: 01:35:18 (237 / 85)
Kolbudy: 01:26:26 (197 / 70)
03:01:44 00:49:56
170 Ernest Jasiński COMPLEX COMPLEX M18 32 159 Gdańsk: 01:35:25 (238 / 41)
Kolbudy: 01:26:27 (198 / 42)
03:01:52 00:50:04
171 Natalia Śliwińska GKS Cartusia Kartuzy F16 1 12 Gdańsk: 01:32:29 (217 / 1)
Kolbudy: 01:30:04 (226 / 1)
03:02:33 00:50:45
172 Waldemar Gafka PORTA ACTIVE TEAM M40 56 160 Gdańsk: 01:37:02 (247 / 86)
Kolbudy: 01:26:01 (191 / 62)
03:03:03 00:51:15
173 Bartosz Cierliński Norda Active Team M30 63 161 Gdańsk: 01:35:12 (236 / 84)
Kolbudy: 01:27:59 (212 / 76)
03:03:11 00:51:23
174 Marcin Kolinski M30 64 162 Gdańsk: 01:36:12 (243 / 89)
Kolbudy: 01:27:19 (209 / 73)
03:03:31 00:51:43
175 Mateusz Galiński BST M16 1 163 Gdańsk: 01:38:12 (248 / 2)
Kolbudy: 01:25:24 (186 / 2)
03:03:36 00:51:48
176 Rafał Roppel Rafos Solutions M30 65 164 Gdańsk: 01:35:49 (240 / 87)
Kolbudy: 01:27:55 (211 / 75)
03:03:44 00:51:56
177 Dariusz Borowiecki M40 57 165 Gdańsk: 01:34:11 (230 / 83)
Kolbudy: 01:29:44 (222 / 70)
03:03:55 00:52:07
178 Marek Gaca M30 66 166 Gdańsk: 01:29:18 (182 / 65)
Kolbudy: 01:34:44 (255 / 91)
03:04:02 00:52:14
179 Karol Marzejon M40 58 167 Gdańsk: 01:34:03 (228 / 82)
Kolbudy: 01:29:59 (224 / 71)
03:04:02 00:52:14
180 Jakub Talaśka M30 67 168 Gdańsk: 01:36:50 (246 / 91)
Kolbudy: 01:27:18 (207 / 72)
03:04:08 00:52:20
181 Krzysztof Richert Intel Technology Poland M30 68 169 Gdańsk: 01:34:42 (231 / 81)
Kolbudy: 01:29:31 (220 / 79)
03:04:13 00:52:25
182 Michał Witek M18 33 170 Gdańsk: 01:34:42 (232 / 40)
Kolbudy: 01:30:03 (225 / 44)
03:04:45 00:52:57
183 Karol Lesisz M30 69 171 Gdańsk: 01:30:03 (193 / 68)
Kolbudy: 01:35:01 (259 / 94)
03:05:04 00:53:16
184 Grzegorz Grzyb Norda Active Team M40 59 172 Gdańsk: 01:36:36 (245 / 85)
Kolbudy: 01:28:32 (215 / 67)
03:05:08 00:53:20
185 Marcin Świątek Biegaj z Dziekanem M30 70 173 Gdańsk: 01:35:54 (241 / 88)
Kolbudy: 01:29:58 (223 / 80)
03:05:52 00:54:04
186 Patryk Linda M30 71 174 Gdańsk: 01:33:59 (226 / 80)
Kolbudy: 01:32:08 (242 / 87)
03:06:07 00:54:19
187 Lukasz Budrewicz Federal-Mogul Racing Team M30 72 175 Gdańsk: 01:38:17 (249 / 92)
Kolbudy: 01:31:52 (238 / 86)
03:10:09 00:58:21
188 Marcin Sobiło HYDOZABAWA M40 60 176 Gdańsk: 01:39:21 (254 / 88)
Kolbudy: 01:31:58 (240 / 75)
03:11:19 00:59:31
189 Paweł Szczepaniak GK STG M30 73 177 Gdańsk: 01:30:06 (194 / 69)
Kolbudy: 01:41:14 (283 / 103)
03:11:20 00:59:32
190 Olga Atraszkiewicz F40 5 13 Gdańsk: 01:40:51 (264 / 5)
Kolbudy: 01:30:48 (230 / 5)
03:11:39 00:59:51
191 Krystian Kiermasz Full Tourney Groupset M30 74 178 Gdańsk: 01:40:23 (262 / 97)
Kolbudy: 01:31:27 (234 / 83)
03:11:50 01:00:02
192 Tomasz Kacmajor M30 75 179 Gdańsk: 01:40:34 (263 / 98)
Kolbudy: 01:31:28 (235 / 84)
03:12:02 01:00:14
193 Sebastian Waśkiewicz M30 76 180 Gdańsk: 01:39:17 (253 / 93)
Kolbudy: 01:32:46 (246 / 89)
03:12:03 01:00:15
194 Wojciech Groth MTB START TREC KARTUZY SANTANDER M18 34 181 Gdańsk: 01:41:38 (270 / 46)
Kolbudy: 01:30:54 (231 / 46)
03:12:32 01:00:44
195 Taisiia Dudina F30 5 14 Gdańsk: 01:41:21 (268 / 5)
Kolbudy: 01:31:28 (236 / 7)
03:12:49 01:01:01
196 Henryk Kuchnowski LUK-CONNECT RACING TEAM M40 61 182 Gdańsk: 01:41:40 (271 / 94)
Kolbudy: 01:31:11 (233 / 73)
03:12:51 01:01:03
197 Sebastian Jata M18 35 183 Gdańsk: 01:39:39 (257 / 45)
Kolbudy: 01:33:16 (248 / 47)
03:12:55 01:01:07
198 Marcin Zdrojewski M18 36 184 Gdańsk: 01:39:10 (252 / 43)
Kolbudy: 01:33:55 (250 / 49)
03:13:05 01:01:17
199 Piotr Alisz CERATIZIT WNT M40 62 185 Gdańsk: 01:42:56 (273 / 95)
Kolbudy: 01:31:58 (239 / 74)
03:14:54 01:03:06
200 Mateusz Gurzyński SARA WORKWEAR WHEEL BROTHERS RACING Mateusz Gurzyński M30 77 186 Gdańsk: 01:40:14 (261 / 96)
Kolbudy: 01:35:11 (261 / 95)
03:15:25 01:03:37
201 Jan Wilczewski M30 78 187 Gdańsk: 01:40:01 (260 / 95)
Kolbudy: 01:35:51 (262 / 96)
03:15:52 01:04:04
202 Arkadiusz Formela Norda Active Team M30 79 188 Gdańsk: 01:44:33 (282 / 102)
Kolbudy: 01:32:09 (243 / 88)
03:16:42 01:04:54
203 Adrian Grajczak M30 80 189 Gdańsk: 01:43:10 (277 / 100)
Kolbudy: 01:34:07 (253 / 90)
03:17:17 01:05:29
204 Paweł Jamruszka frirajd.pl MobilnySerwisRowerowy FrIrAjD M30 81 190 Gdańsk: 01:30:24 (201 / 72)
Kolbudy: 01:47:03 (308 / 112)
03:17:27 01:05:39
205 Jarosław Witkowski M40 63 191 Gdańsk: 01:43:07 (275 / 96)
Kolbudy: 01:34:57 (256 / 79)
03:18:04 01:06:16
206 Serhiy Kopytsynskyy M18 37 192 Gdańsk: 01:44:24 (281 / 49)
Kolbudy: 01:33:46 (249 / 48)
03:18:10 01:06:22
207 Paweł Lipkowski 3athlete M30 82 193 Gdańsk: 01:43:11 (278 / 101)
Kolbudy: 01:35:00 (257 / 92)
03:18:11 01:06:23
208 Krzysztof Lica SISU OWB Team M50 8 194 Gdańsk: 01:43:11 (279 / 12)
Kolbudy: 01:35:02 (260 / 13)
03:18:13 01:06:25
209 Janusz Dajek Flash Team M50 9 195 Gdańsk: 01:41:21 (267 / 11)
Kolbudy: 01:37:08 (267 / 15)
03:18:29 01:06:41
210 Piotr Bochenek M40 64 196 Gdańsk: 01:47:57 (300 / 101)
Kolbudy: 01:32:06 (241 / 76)
03:20:03 01:08:15
211 Tomasz Dymel M30 83 197 Gdańsk: 01:45:35 (288 / 106)
Kolbudy: 01:35:00 (258 / 93)
03:20:35 01:08:47
212 Magdalena Kudela F30 6 15 Gdańsk: 01:43:10 (276 / 6)
Kolbudy: 01:37:51 (274 / 8)
03:21:01 01:09:13
213 Damian Mosiński M40 65 198 Gdańsk: 01:44:56 (285 / 97)
Kolbudy: 01:36:12 (264 / 80)
03:21:08 01:09:20
214 Krzysztof Ziemann PORTA ACTIVE TEAM Porta KMI Poland M40 66 199 Gdańsk: 01:41:13 (266 / 92)
Kolbudy: 01:40:23 (280 / 85)
03:21:36 01:09:48
215 Piotr Szczodrowski M18 38 200 Gdańsk: 01:56:48 (333 / 56)
Kolbudy: 01:25:20 (185 / 41)
03:22:08 01:10:20
216 Krzysztof Radtke M40 67 201 Gdańsk: 01:48:57 (302 / 103)
Kolbudy: 01:33:57 (251 / 78)
03:22:54 01:11:06
217 Tadeusz Żanecki M30 84 202 Gdańsk: 01:46:45 (293 / 107)
Kolbudy: 01:36:40 (265 / 97)
03:23:25 01:11:37
218 Michał Peszek M30 85 203 Gdańsk: 01:47:19 (296 / 110)
Kolbudy: 01:37:25 (269 / 98)
03:24:44 01:12:56
219 Wojciech Błaszkiewicz-Okrągły MUST BAKE / PRZYCZEPIAKI M30 86 204 Gdańsk: 01:47:19 (297 / 109)
Kolbudy: 01:37:32 (271 / 99)
03:24:51 01:13:03
220 Radosław Gawlik ENAMOR M40 68 205 Gdańsk: 01:47:31 (298 / 100)
Kolbudy: 01:37:26 (270 / 82)
03:24:57 01:13:09
221 Tomasz Ślusarz M30 87 206 Gdańsk: 01:44:33 (283 / 103)
Kolbudy: 01:40:42 (281 / 102)
03:25:15 01:13:27
222 Rafał Puzdrowski M40 69 207 Gdańsk: 01:39:23 (255 / 89)
Kolbudy: 01:45:59 (301 / 92)
03:25:22 01:13:34
223 Krzysztof Ciesielski M40 70 208 Gdańsk: 01:46:58 (295 / 99)
Kolbudy: 01:38:41 (275 / 83)
03:25:39 01:13:51
224 Marek Skrętny M30 88 209 Gdańsk: 01:46:46 (294 / 108)
Kolbudy: 01:39:20 (276 / 101)
03:26:06 01:14:18
225 Justyna Kaszubowska-Teofilak F30 7 16 Gdańsk: 01:45:26 (287 / 7)
Kolbudy: 01:41:14 (284 / 9)
03:26:40 01:14:52
226 Natalia Lewandowska Rowerowe Kaszuby F40 6 17 Gdańsk: 01:47:41 (299 / 6)
Kolbudy: 01:39:56 (279 / 6)
03:27:37 01:15:49
227 Beata Szturemska Intel Technology Poland F18 3 18 Gdańsk: 01:52:45 (320 / 6)
Kolbudy: 01:37:37 (273 / 5)
03:30:22 01:18:34
228 Konrad Ławnicki M40 71 210 Gdańsk: 01:49:10 (303 / 104)
Kolbudy: 01:41:48 (287 / 88)
03:30:58 01:19:10
229 Paweł Adamczyk M40 72 211 Gdańsk: 01:51:31 (317 / 109)
Kolbudy: 01:40:43 (282 / 86)
03:32:14 01:20:26
230 Iwona Frąckiewicz F50 2 19 Gdańsk: 01:51:23 (314 / 2)
Kolbudy: 01:41:32 (286 / 2)
03:32:55 01:21:07
231 Artur Wójcik Full Tourney Groupset M30 89 212 Gdańsk: 01:50:19 (309 / 112)
Kolbudy: 01:42:41 (289 / 104)
03:33:00 01:21:12
232 Krzysztof Kaźmierczak M40 73 213 Gdańsk: 01:50:07 (307 / 105)
Kolbudy: 01:43:10 (290 / 89)
03:33:17 01:21:29
233 Maciej Czubaj Grimpado M40 74 214 Gdańsk: 01:51:57 (319 / 110)
Kolbudy: 01:41:27 (285 / 87)
03:33:24 01:21:36
234 Elena Zakharchenko F18 4 20 Gdańsk: 01:49:26 (305 / 5)
Kolbudy: 01:44:20 (296 / 6)
03:33:46 01:21:58
235 Remigiusz Twardy M30 90 215 Gdańsk: 01:49:10 (304 / 111)
Kolbudy: 01:44:39 (298 / 107)
03:33:49 01:22:01
236 Zbigniew Szymczycha ZAJAZD KORONA TEAM M60 4 216 Gdańsk: 01:51:42 (318 / 5)
Kolbudy: 01:43:48 (294 / 5)
03:35:30 01:23:42
237 Marcin Jastrzębski Deceuninck Quick Step M40 75 217 Gdańsk: 01:53:17 (324 / 112)
Kolbudy: 01:43:19 (292 / 90)
03:36:36 01:24:48
238 Tomasz Chwiołka M40 76 218 Gdańsk: 01:48:52 (301 / 102)
Kolbudy: 01:47:58 (311 / 96)
03:36:50 01:25:02
239 Hubert Sobczyk M18 39 219 Gdańsk: 01:53:42 (326 / 55)
Kolbudy: 01:43:16 (291 / 52)
03:36:58 01:25:10
240 Robert Janczewski M40 77 220 Gdańsk: 01:51:26 (315 / 108)
Kolbudy: 01:46:40 (303 / 94)
03:38:06 01:26:18
241 Bartłomiej Michta M30 91 221 Gdańsk: 01:53:43 (327 / 114)
Kolbudy: 01:44:49 (300 / 109)
03:38:32 01:26:44
242 Wojciech Rompczyk Norda Active Team M50 10 222 Gdańsk: 01:53:20 (325 / 15)
Kolbudy: 01:47:00 (307 / 17)
03:40:20 01:28:32
243 Robert Jankowski M30 92 223 Gdańsk: 01:55:19 (329 / 116)
Kolbudy: 01:46:45 (306 / 111)
03:42:04 01:30:16
244 Rafal Jankowski M30 93 224 Gdańsk: 01:55:19 (330 / 115)
Kolbudy: 01:46:45 (305 / 110)
03:42:04 01:30:16
245 Piotr Niewczas M40 78 225 Gdańsk: 01:53:05 (322 / 111)
Kolbudy: 01:49:27 (314 / 97)
03:42:32 01:30:44
246 Piotr Kurzyński Federal-Mogul Race Team M50 11 226 Gdańsk: 01:30:16 (198 / 7)
Kolbudy: 02:14:55 (334 / 20)
03:45:11 01:33:23
247 Tomasz Szajkowski Tczewski Klub Rowerowy M60 5 227 Gdańsk: 01:57:39 (336 / 7)
Kolbudy: 01:47:35 (310 / 6)
03:45:14 01:33:26
248 Jarek Fijołek opony3miasto.pl M40 79 228 Gdańsk: 02:00:16 (342 / 116)
Kolbudy: 01:46:15 (302 / 93)
03:46:31 01:34:43
249 Karol Radziejewski Einozes Team M30 94 229 Gdańsk: 01:57:40 (337 / 117)
Kolbudy: 01:49:30 (315 / 113)
03:47:10 01:35:22
250 Jarosław Niewiadomski BALTIC QUEST M50 12 230 Gdańsk: 01:52:47 (321 / 14)
Kolbudy: 02:00:12 (327 / 19)
03:52:59 01:41:11
251 Andrzej Jelinek TKF.PL M40 80 231 Gdańsk: 01:58:40 (340 / 115)
Kolbudy: 01:54:44 (322 / 98)
03:53:24 01:41:36
252 Adam Bystrek Enamor Enamor M50 13 232 Gdańsk: 02:12:09 (354 / 17)
Kolbudy: 01:47:15 (309 / 18)
03:59:24 01:47:36
253 Joanna Buczyńska VO2max MTB Team F40 7 21 Gdańsk: 02:12:02 (353 / 9)
Kolbudy: 01:51:16 (318 / 8)
04:03:18 01:51:30
254 Magdalena Białucha Federal-Mogul Race Team F30 8 22 Gdańsk: 02:07:58 (349 / 9)
Kolbudy: 01:56:36 (325 / 11)
04:04:34 01:52:46
255 Wojciech Janowski M18 40 233 Gdańsk: 02:20:49 (356 / 57)
Kolbudy: 02:00:08 (326 / 54)
04:20:57 02:09:09
256 Tomasz Grzegulski M30 95 234 Gdańsk: 02:03:51 (345 / 121)
Kolbudy: 02:17:09 (335 / 118)
04:21:00 02:09:12
257 Marcin Kotowicz Enamor Ltd. M40 81 235 Gdańsk: 02:11:03 (352 / 120)
Kolbudy: 02:10:30 (332 / 101)
04:21:33 02:09:45
258 Adam Deyk SELA BIKE Kaszuby PHU KOSZALKA www.koszalka.pl, WICHROWE WZGÓRZE www.wichrowe.info M18 41 236 Kolbudy: 01:06:44 (6 / 3)
01:06:44
259 Jakub Sykuła BST - Banach Sport Team M18 42 237 Kolbudy: 01:06:47 (9 / 4)
01:06:47 00:00:03
260 Mariusz Krzywiel Rowerowe Przymorze M40 82 238 Gdańsk: 01:07:36 (3 / 2)
01:07:36 00:00:52
261 Filip Potrykus KLIF MTB TEAM M18 43 239 Kolbudy: 01:07:44 (11 / 6)
01:07:44 00:01:00
262 Mikołaj Marzejon KLIF TEAM M18 44 240 Kolbudy: 01:09:27 (19 / 9)
01:09:27 00:02:43
263 Igor Tracz Dolina Noteci Racing Team M40 83 241 Kolbudy: 01:09:31 (21 / 5)
01:09:31 00:02:47
264 Marcin Karbiński MLKS BASZTA BYTÓW M40 84 242 Kolbudy: 01:09:55 (24 / 6)
01:09:55 00:03:11
265 Szymon Kobyliński NS Bikes / Rondo 7ANNA M40 85 243 Gdańsk: 01:10:16 (10 / 4)
01:10:16 00:03:32
266 Krystian Buja KLIF TEAM M18 45 244 Kolbudy: 01:10:35 (30 / 13)
01:10:35 00:03:51
267 Krzysztof Wenta KLUB KOLARSKI LEW LEBORK M40 86 245 Kolbudy: 01:11:05 (34 / 9)
01:11:05 00:04:21
268 Bartosz Turoń MTB KWIDZYN TEAM Medipunkt M30 96 246 Kolbudy: 01:11:09 (35 / 12)
01:11:09 00:04:25
269 Grzegorz Zasada UKS Tri-Team Rumia M40 87 247 Gdańsk: 01:11:38 (22 / 6)
01:11:38 00:04:54
270 Marcin Trykacz Szprycha Giżycko OSM GIŻYCKO M40 88 248 Gdańsk: 01:11:42 (24 / 7)
01:11:42 00:04:58
271 Dawid Marszalec GK STG FitMax M30 97 249 Kolbudy: 01:12:08 (45 / 18)
01:12:08 00:05:24
272 Marcin Małas AZS Politechnika Gdańska M18 46 250 Kolbudy: 01:12:15 (46 / 18)
01:12:15 00:05:31
273 Maciej Piwko Intel Technology Poland M40 89 251 Kolbudy: 01:13:04 (51 / 12)
01:13:04 00:06:20
274 Marcin Sykuła BST M40 90 252 Kolbudy: 01:13:20 (56 / 14)
01:13:20 00:06:36
275 Tomasz Jarząbek Euro Bike Kaczmarek Electric Team M50 14 253 Kolbudy: 01:13:24 (58 / 1)
01:13:24 00:06:40
276 Gracjan Jaffke KLIF Team Chłapowo M18 47 254 Kolbudy: 01:13:24 (59 / 21)
01:13:24 00:06:40
277 Michał Rozkocha GK STG M16 2 255 Kolbudy: 01:13:34 (63 / 1)
01:13:34 00:06:50
278 Adam Kraśnicki Cycling Planet Cycling Planet M18 48 256 Gdańsk: 01:14:06 (35 / 14)
01:14:06 00:07:22
279 Piotr Sobieralski V02max M40 91 257 Kolbudy: 01:14:22 (71 / 20)
01:14:22 00:07:38
280 Piotr Koniuszewski WINAAR Cycling M30 98 258 Kolbudy: 01:14:27 (74 / 27)
01:14:27 00:07:43
281 Marcin Krawczyk KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK M18 49 259 Kolbudy: 01:14:33 (76 / 24)
01:14:33 00:07:49
282 Kamil Wegner KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK M30 99 260 Kolbudy: 01:14:34 (78 / 29)
01:14:34 00:07:50
283 Waldemar Cisło M40 92 261 Kolbudy: 01:15:11 (82 / 24)
01:15:11 00:08:27
284 Michał Ożga M30 100 262 Gdańsk: 01:15:29 (40 / 14)
01:15:29 00:08:45
285 Artur Mielewczyk ROMET FAKTORY TEAM M30 101 263 Gdańsk: 01:15:31 (42 / 15)
01:15:31 00:08:47
286 Adam Fira Schneider Electric Schneider Electric M30 102 264 Kolbudy: 01:16:01 (92 / 33)
01:16:01 00:09:17
287 Mateusz Kuchtyk M18 50 265 Kolbudy: 01:16:01 (93 / 29)
01:16:01 00:09:17
288 Dariusz Ziółkowski TIMBUD TEAM Timbud Team M30 103 266 Gdańsk: 01:17:04 (49 / 19)
01:17:04 00:10:20
289 Artur Wójtowicz MajBike Team M40 93 267 Kolbudy: 01:17:12 (106 / 33)
01:17:12 00:10:28
290 Jan Wojewoda Norda Active Team M16 3 268 Gdańsk: 01:17:30 (52 / 1)
01:17:30 00:10:46
291 Przemysław Rodziewicz Białe Czaszki M30 104 269 Gdańsk: 01:17:55 (55 / 23)
01:17:55 00:11:11
292 Paweł Rudziński Twister Team M30 105 270 Gdańsk: 01:17:58 (56 / 24)
01:17:58 00:11:14
293 Sławomir Maciejewski KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK M50 15 271 Kolbudy: 01:18:15 (114 / 6)
01:18:15 00:11:31
294 Artur Gardzielewski VO2max MTB Team M40 94 272 Gdańsk: 01:18:20 (58 / 16)
01:18:20 00:11:36
295 Grzegorz Gerka Intel Technology Poland M30 106 273 Kolbudy: 01:19:02 (125 / 45)
01:19:02 00:12:18
296 Tomasz Hościło Intel Technology Poland M18 51 274 Gdańsk: 01:19:34 (72 / 19)
01:19:34 00:12:50
297 Paweł Strzelecki KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK M18 52 275 Gdańsk: 01:19:48 (75 / 21)
01:19:48 00:13:04
298 Paweł Ślepski VO2max MTB Team M40 95 276 Kolbudy: 01:19:55 (134 / 46)
01:19:55 00:13:11
299 Piotr Habaj Norda Active Team M30 107 277 Gdańsk: 01:19:59 (77 / 27)
01:19:59 00:13:15
300 Radosław Kasztelan Kwidzyn Bike Racing Team Kwidzyn M40 96 278 Gdańsk: 01:20:28 (79 / 27)
01:20:28 00:13:44
301 Kacper Kubisiak MCP Bike Team M40 97 279 Kolbudy: 01:20:55 (145 / 52)
01:20:55 00:14:11
302 Krzysztof Biegański Bursztyn Pizza Cycling Team M18 53 280 Kolbudy: 01:21:15 (147 / 34)
01:21:15 00:14:31
303 Radosław Wieliczko M50 16 281 Gdańsk: 01:21:26 (90 / 4)
01:21:26 00:14:42
304 Marek Wawrzyniak M40 98 282 Gdańsk: 01:21:28 (91 / 33)
01:21:28 00:14:44
305 Paweł Kamiński Paweł Kamiński M40 99 283 Gdańsk: 01:21:29 (92 / 34)
01:21:29 00:14:45
306 Paweł Grabowski GK STG M18 54 284 Gdańsk: 01:21:31 (95 / 23)
01:21:31 00:14:47
307 Krzysztof Mosa Norda Active Team M30 108 285 Gdańsk: 01:21:35 (96 / 34)
01:21:35 00:14:51
308 Michał Kaczerewski M18 55 286 Gdańsk: 01:22:05 (100 / 25)
01:22:05 00:15:21
309 Tomasz Skawiński NEXUS Team M40 100 287 Gdańsk: 01:22:38 (108 / 38)
01:22:38 00:15:54
310 Wojciech Pilski Team MAMILe M40 101 288 Gdańsk: 01:22:58 (111 / 40)
01:22:58 00:16:14
311 Maciej Strzeboński RSC Bałtyk Rewal M40 102 289 Gdańsk: 01:23:16 (115 / 41)
01:23:16 00:16:32
312 Dawid Śmiełowski M40 103 290 Gdańsk: 01:23:24 (116 / 42)
01:23:24 00:16:40
313 Michał Łucki Norda Active Team M30 109 291 Gdańsk: 01:23:26 (117 / 44)
01:23:26 00:16:42
314 Krzysztof Adamek MTB Bytów M30 110 292 Kolbudy: 01:23:36 (165 / 58)
01:23:36 00:16:52
315 Jan Potrykus KLIF MTB Team M50 17 293 Kolbudy: 01:23:52 (168 / 8)
01:23:52 00:17:08
316 Paweł Ścibisz NDF TEAM CZŁUCHÓW M30 111 294 Kolbudy: 01:23:56 (169 / 60)
01:23:56 00:17:12
317 Maciej Hering TRI Starogard Gdański M30 112 295 Kolbudy: 01:23:56 (170 / 61)
01:23:56 00:17:12
318 Tomasz Ptaszek Sailors M30 113 296 Gdańsk: 01:23:57 (119 / 45)
01:23:57 00:17:13
319 Adam Ryza OldMenProLeagueRC_PL M40 104 297 Gdańsk: 01:23:59 (120 / 43)
01:23:59 00:17:15
320 Paweł Wiśniewski Bursztyn Pizza Cycling Team M30 114 298 Kolbudy: 01:24:25 (175 / 63)
01:24:25 00:17:41
321 Magdalena Stakuć Rowersi Cycling Team F30 9 23 Kolbudy: 01:24:56 (180 / 4)
01:24:56 00:18:12
322 Bartłomiej Górny Saint-Gobain SQUAD M30 115 299 Gdańsk: 01:25:02 (127 / 49)
01:25:02 00:18:18
323 Jakub Mierzicki Bursztyn Pizza Cycling Team M18 56 300 Kolbudy: 01:25:15 (183 / 39)
01:25:15 00:18:31
324 Grzegorz Petk M40 105 301 Kolbudy: 01:25:19 (184 / 61)
01:25:19 00:18:35
325 Paweł Bołcun M40 106 302 Gdańsk: 01:25:26 (131 / 48)
01:25:26 00:18:42
326 Przemek Bronikowski M40 107 303 Gdańsk: 01:25:33 (134 / 49)
01:25:33 00:18:49
327 Wojciech Balewski M30 116 304 Gdańsk: 01:25:38 (135 / 52)
01:25:38 00:18:54
328 Andrzej Mączewski SARA WORKWEAR WHEEL BROTHERS RACING STOWARZYSZENIE Wheel Brothers M50 18 305 Kolbudy: 01:26:15 (193 / 10)
01:26:15 00:19:31
329 Marcin Sieroński www.gammafinanse.pl M30 117 306 Gdańsk: 01:26:18 (140 / 55)
01:26:18 00:19:34
330 Łukasz Bartnik M40 108 307 Gdańsk: 01:26:30 (146 / 55)
01:26:30 00:19:46
331 Adam Wojewoda Norda Active Team M40 109 308 Gdańsk: 01:26:38 (147 / 56)
01:26:38 00:19:54
332 Bogumił Gortat Olite Zerorh+ Racing Team M40 110 309 Gdańsk: 01:26:47 (148 / 57)
01:26:47 00:20:03
333 Mateusz Groth M30 118 310 Gdańsk: 01:26:57 (151 / 58)
01:26:57 00:20:13
334 Adam Andruszkiewicz Norda Active Team M40 111 311 Gdańsk: 01:27:06 (154 / 59)
01:27:06 00:20:22
335 Jan Kowalina M18 57 312 Gdańsk: 01:27:28 (156 / 30)
01:27:28 00:20:44
336 Jakub Oleaczek M30 119 313 Kolbudy: 01:28:02 (213 / 77)
01:28:02 00:21:18
337 Jacek Sewastianow Toyota Kawisbike Team MTB Słupsk M40 112 314 Gdańsk: 01:28:45 (176 / 69)
01:28:45 00:22:01
338 Illia Savchuk M18 58 315 Gdańsk: 01:28:53 (177 / 34)
01:28:53 00:22:09
339 Katarzyna Gorazdowska KLIF Team Chłapowo F30 10 24 Kolbudy: 01:29:04 (216 / 6)
01:29:04 00:22:20
340 Zenon Gołębiowski Olikom M60 6 316 Gdańsk: 01:29:13 (180 / 2)
01:29:13 00:22:29
341 Adrian Wołyński MTB TELZAS TEAM M30 120 317 Kolbudy: 01:29:21 (218 / 78)
01:29:21 00:22:37
342 Eugeniusz Bogdziewicz NEXUS Team M70 1 318 Kolbudy: 01:29:29 (219 / 1)
01:29:29 00:22:45
343 Dariusz Leszczyński Norda Active Team M40 113 319 Kolbudy: 01:29:33 (221 / 69)
01:29:33 00:22:49
344 Bartosz Piramowicz ŁEBA M30 121 320 Gdańsk: 01:29:47 (191 / 67)
01:29:47 00:23:03
345 Wojciech Portee SPORT-EVO M40 114 321 Gdańsk: 01:30:13 (196 / 73)
01:30:13 00:23:29
346 Bartłomiej Frąckowiak M40 115 322 Gdańsk: 01:30:21 (199 / 74)
01:30:21 00:23:37
347 Marcin Kornecki ENAMOR M40 116 323 Kolbudy: 01:30:23 (228 / 72)
01:30:23 00:23:39
348 Piotr Grenda MTB TELZAS TEAM MTB TELZAS TEAM M30 122 324 Kolbudy: 01:30:40 (229 / 81)
01:30:40 00:23:56
349 Tomasz Kolatowski M40 117 325 Gdańsk: 01:30:47 (203 / 76)
01:30:47 00:24:03
350 Jan Szwaba MTB Start Santander M18 59 326 Gdańsk: 01:30:49 (204 / 35)
01:30:49 00:24:05
351 Adam Olpeter AKJ Kwidzyn M50 19 327 Gdańsk: 01:30:52 (205 / 9)
01:30:52 00:24:08
352 Paweł Wasiewicz Omida RUN TEAM M30 123 328 Kolbudy: 01:31:04 (232 / 82)
01:31:04 00:24:20
353 Tomasz Jurewicz Silvan Logistics M30 124 329 Kolbudy: 01:31:35 (237 / 85)
01:31:35 00:24:51
354 Dominik Dąbski M30 125 330 Gdańsk: 01:31:48 (211 / 75)
01:31:48 00:25:04
355 Marcin Hynek LOTOS Team M40 118 331 Gdańsk: 01:32:27 (216 / 77)
01:32:27 00:25:43
356 Tomasz Brzeźnicki TIM-COMPLEX M40 119 332 Kolbudy: 01:32:29 (244 / 77)
01:32:29 00:25:45
357 Tadeusz Zielonka M50 20 333 Kolbudy: 01:32:35 (245 / 12)
01:32:35 00:25:51
358 Rafał Wróblewski M40 120 334 Gdańsk: 01:32:50 (218 / 78)
01:32:50 00:26:06
359 Vera Artsiukevich F18 5 25 Kolbudy: 01:32:55 (247 / 3)
01:32:55 00:26:11
360 Paweł Tyburski mSport WildRiders M18 60 335 Gdańsk: 01:33:18 (222 / 39)
01:33:18 00:26:34
361 Tomasz Lademann M40 121 336 Gdańsk: 01:33:35 (223 / 80)
01:33:35 00:26:51
362 Maria Krefft MLKS BASZTA BYTÓW F18 6 26 Gdańsk: 01:33:46 (224 / 3)
01:33:46 00:27:02
363 Jacek Skąpski GAZELA M60 7 337 Kolbudy: 01:34:02 (252 / 4)
01:34:02 00:27:18
364 Justyna Wróblewska AMSports Bydgoszcz MTB TEAM F18 7 27 Kolbudy: 01:34:21 (254 / 4)
01:34:21 00:27:37
365 Michał Zajączkowski M40 122 338 Gdańsk: 01:34:43 (234 / 84)
01:34:43 00:27:59
366 Marcin Bludau M30 126 339 Gdańsk: 01:34:59 (235 / 83)
01:34:59 00:28:15
367 Maciej Skowron Jeppesen Poland M30 127 340 Gdańsk: 01:35:33 (239 / 86)
01:35:33 00:28:49
368 Zbigniew Kolka Tob Bramy Hormann M50 21 341 Kolbudy: 01:36:04 (263 / 14)
01:36:04 00:29:20
369 Karol Wróblewski SISU-OWB team M30 128 342 Gdańsk: 01:36:21 (244 / 90)
01:36:21 00:29:37
370 Cezary Groblewski M18 61 343 Kolbudy: 01:36:51 (266 / 50)
01:36:51 00:30:07
371 Przemyslaw Piask M40 123 344 Kolbudy: 01:37:13 (268 / 81)
01:37:13 00:30:29
372 Rafał Żuralski M30 129 345 Kolbudy: 01:37:37 (272 / 100)
01:37:37 00:30:53
373 Maciej Osielski Lufthansa Systems Poland Active! M40 124 346 Gdańsk: 01:38:45 (250 / 87)
01:38:45 00:32:01
374 Klaudia Kamionka KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK F18 8 28 Gdańsk: 01:38:46 (251 / 4)
01:38:46 00:32:02
375 Mateusz Maciak M18 62 347 Gdańsk: 01:39:33 (256 / 44)
01:39:33 00:32:49
376 Jan Krefta M50 22 348 Kolbudy: 01:39:49 (277 / 16)
01:39:49 00:33:05
377 Michał Masłowski M40 125 349 Kolbudy: 01:39:52 (278 / 84)
01:39:52 00:33:08
378 Robert Lewandowski Rowerowe Kaszuby M40 126 350 Gdańsk: 01:39:57 (258 / 90)
01:39:57 00:33:13
379 Przemysław Bartoszek Woiron M30 130 351 Gdańsk: 01:40:00 (259 / 94)
01:40:00 00:33:16
380 Radosław Charłanowicz OOCL Poland M40 127 352 Gdańsk: 01:40:56 (265 / 91)
01:40:56 00:34:12
381 Jakub Strawa M40 128 353 Gdańsk: 01:41:30 (269 / 93)
01:41:30 00:34:46
382 Bartosz Daniel M30 131 354 Gdańsk: 01:41:51 (272 / 99)
01:41:51 00:35:07
383 Mateusz Przyborowski M18 63 355 Kolbudy: 01:42:17 (288 / 51)
01:42:17 00:35:33
384 Mateusz Chomej M18 64 356 Gdańsk: 01:43:02 (274 / 47)
01:43:02 00:36:18
385 Dawid Ramczykowski M18 65 357 Gdańsk: 01:43:13 (280 / 48)
01:43:13 00:36:29
386 Krystian Omilian M30 132 358 Kolbudy: 01:43:35 (293 / 105)
01:43:35 00:36:51
387 Paweł Niwiński M40 129 359 Kolbudy: 01:44:14 (295 / 91)
01:44:14 00:37:30
388 Artur Józefowski MRÓZROWERY TEAM M30 133 360 Kolbudy: 01:44:33 (297 / 106)
01:44:33 00:37:49
389 Bartosz Staniuk Toyota Kawisbike Team MTB Słupsk Toyota Kawisbike Słupsk M30 134 361 Gdańsk: 01:44:34 (284 / 104)
01:44:34 00:37:50
390 Adrian Jaskulski MTB TELZAS TEAM M30 135 362 Kolbudy: 01:44:48 (299 / 108)
01:44:48 00:38:04
391 Maciej Jurga Toyota Kawisbike Team MTB Słupsk M30 136 363 Gdańsk: 01:45:00 (286 / 105)
01:45:00 00:38:16
392 Dawid Swiatek M18 66 364 Gdańsk: 01:45:59 (289 / 50)
01:45:59 00:39:15
393 Rafał Sojecki Schibsted Tech Polska M18 67 365 Gdańsk: 01:46:04 (290 / 51)
01:46:04 00:39:20
394 Paweł Dembiński Elipa M40 130 366 Gdańsk: 01:46:22 (291 / 98)
01:46:22 00:39:38
395 Adam Wojciechowski M18 68 367 Gdańsk: 01:46:44 (292 / 52)
01:46:44 00:40:00
396 Cezary Jankowski M40 131 368 Kolbudy: 01:46:45 (304 / 95)
01:46:45 00:40:01
397 Paweł Pernal M18 69 369 Kolbudy: 01:48:37 (312 / 53)
01:48:37 00:41:53
398 Małgorzata Torzewska AMSports Bydgoszcz MTB TEAM F40 8 29 Kolbudy: 01:48:54 (313 / 7)
01:48:54 00:42:10
399 Monika Szymańska F40 9 30 Gdańsk: 01:49:41 (306 / 7)
01:49:41 00:42:57
400 Krzysztof Obarzanek M40 132 370 Gdańsk: 01:50:18 (308 / 106)
01:50:18 00:43:34
401 Jacek Kasperski Gdynia M60 8 371 Kolbudy: 01:50:40 (316 / 7)
01:50:40 00:43:56
402 Marek Machnikowski Pan M50 23 372 Gdańsk: 01:50:43 (310 / 13)
01:50:43 00:43:59
403 Szymon Chamerski M16 4 373 Gdańsk: 01:50:46 (311 / 3)
01:50:46 00:44:02
404 Bartek Ciosk Jeppesen Poland M18 70 374 Gdańsk: 01:50:50 (312 / 53)
01:50:50 00:44:06
405 Michał Kreja M30 137 375 Kolbudy: 01:51:11 (317 / 114)
01:51:11 00:44:27
406 Marcin Chamerski M40 133 376 Gdańsk: 01:51:18 (313 / 107)
01:51:18 00:44:34
407 Leszek Krzyżanowski M30 138 377 Gdańsk: 01:51:29 (316 / 113)
01:51:29 00:44:45
408 Aleksandra Zalach F18 9 31 Kolbudy: 01:52:07 (319 / 7)
01:52:07 00:45:23
409 Andrzej Baryś MTB TELZAS TEAM M60 9 378 Kolbudy: 01:53:06 (320 / 8)
01:53:06 00:46:22
410 Jarosław Zawiliński Crakers M18 71 379 Gdańsk: 01:53:15 (323 / 54)
01:53:15 00:46:31
411 Dariusz Smolarski Kwidzyn Bike Racing Team Team kwidzyn M30 139 380 Kolbudy: 01:53:19 (321 / 115)
01:53:19 00:46:35
412 Eliza Richert F30 11 32 Kolbudy: 01:54:47 (323 / 10)
01:54:47 00:48:03
413 Karina Olszewska F40 10 33 Gdańsk: 01:55:03 (328 / 8)
01:55:03 00:48:19
414 Dorota Witt F18 10 34 Gdańsk: 01:55:24 (331 / 7)
01:55:24 00:48:40
415 Łukasz Wróblewski ENAMOR M30 140 381 Kolbudy: 01:55:38 (324 / 116)
01:55:38 00:48:54
416 Zbigniew Grudka GKS M40 134 382 Gdańsk: 01:55:44 (332 / 113)
01:55:44 00:49:00
417 Leszek Winczura M40 135 383 Gdańsk: 01:56:59 (334 / 114)
01:56:59 00:50:15
418 Ryszard Drewa BRAK KLUBU BRAK M60 10 384 Gdańsk: 01:57:06 (335 / 6)
01:57:06 00:50:22
419 Dariusz Szymkun M50 24 385 Gdańsk: 01:57:40 (338 / 16)
01:57:40 00:50:56
420 Tomasz Kośka Kolonia Prabuty M30 141 386 Gdańsk: 01:57:44 (339 / 118)
01:57:44 00:51:00
421 Maciej Pszczoliński M30 142 387 Gdańsk: 02:00:03 (341 / 119)
02:00:03 00:53:19
422 Arek Wojciechowski M40 136 388 Gdańsk: 02:00:18 (343 / 117)
02:00:18 00:53:34
423 Mariusz Garsztka MTB TELZAS TEAM M30 143 389 Kolbudy: 02:00:52 (328 / 117)
02:00:52 00:54:08
424 Remigiusz Szczepan M40 137 390 Kolbudy: 02:01:15 (329 / 99)
02:01:15 00:54:31
425 Grzegorz Eliszewski Miękkie Buły M30 144 391 Gdańsk: 02:02:16 (344 / 120)
02:02:16 00:55:32
426 Michał Sznycer Leśne Dziady M40 138 392 Gdańsk: 02:06:09 (346 / 118)
02:06:09 00:59:25
427 Bartłomiej Flisikowski M40 139 393 Gdańsk: 02:06:25 (347 / 119)
02:06:25 00:59:41
428 Agata Krzywania Ciastek & Miodek Ciastek & Miodek F30 12 35 Gdańsk: 02:06:30 (348 / 8)
02:06:30 00:59:46
429 Maciej Wozowicz LPP TEAM M40 140 394 Kolbudy: 02:06:41 (330 / 100)
02:06:41 00:59:57
430 Paweł Jączyk M30 145 395 Gdańsk: 02:08:49 (350 / 122)
02:08:49 01:02:05
431 Ewelina Mańkowska F18 11 36 Kolbudy: 02:10:00 (331 / 8)
02:10:00 01:03:16
432 Mariusz Grabowski M40 141 396 Kolbudy: 02:10:34 (333 / 102)
02:10:34 01:03:50
433 Artur Kurek Kwidzyn Bike Racing Team M30 146 397 Gdańsk: 02:10:42 (351 / 123)
02:10:42 01:03:58
434 Agata Orłowska Jeppesen Poland F30 13 37 Gdańsk: 02:14:35 (355 / 10)
02:14:35 01:07:51
435 Ewa Kamińska F30 14 38 Gdańsk: 02:21:43 (357 / 11)
02:21:43 01:14:59
436 Jan Antochowski M60 11 398 Gdańsk: 02:32:49 (358 / 8)
02:32:49 01:26:05
437 Agnieszka Żurawska F30 15 39 Gdańsk: 02:44:02 (359 / 12)
02:44:02 01:37:18
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon