Garmin MTB Series 2014 - dystans MIDI (30-40km) - wyniki

M‑ce Nazwisko i imię Klub Kat. M-ce w kat. M-ce wg płci Zawody Czas końcowy Strata
1 Pawel Szczygielski WWW.ROWEREK.EU M30 1 1 Gdańsk: 01:16:55 (2 / 1)
Elbląg: 01:18:11 (1 / 1)
Kąty Rybackie: 01:05:54 (1 / 1)
03:41:00
2 Tomasz Sośniak Acel Gdańsk Acel M18 1 2 Gdańsk: 01:18:31 (3 / 2)
Elbląg: 01:23:59 (4 / 1)
Kąty Rybackie: 01:05:59 (4 / 1)
03:48:29 00:07:29
3 Łukasz Ostachowski M30 2 3 Gdańsk: 01:20:35 (6 / 3)
Elbląg: 01:22:44 (3 / 3)
Kąty Rybackie: 01:05:58 (2 / 2)
03:49:17 00:08:17
4 Robert Banach HOTEL CZTERY BRZOZY GDAŃSK M30 3 4 Gdańsk: 01:22:19 (11 / 7)
Elbląg: 01:22:44 (2 / 2)
Kąty Rybackie: 01:05:59 (3 / 3)
03:51:02 00:10:02
5 Igor Tracz Amberdog Kross - Fiprex M30 4 5 Gdańsk: 01:21:02 (8 / 4)
Elbląg: 01:25:39 (8 / 6)
Kąty Rybackie: 01:06:48 (5 / 4)
03:53:29 00:12:29
6 Czesław Anolik Old School MTB Gdańsk M40 1 6 Gdańsk: 01:21:01 (7 / 1)
Elbląg: 01:25:14 (7 / 1)
Kąty Rybackie: 01:07:34 (6 / 1)
03:53:49 00:12:49
7 Łukasz Łysek Old School MTB Gdańsk M30 5 7 Gdańsk: 01:23:57 (14 / 10)
Elbląg: 01:28:14 (12 / 9)
Kąty Rybackie: 01:10:01 (8 / 5)
04:02:12 00:21:12
8 Mariusz Niżnik KM Bike Elbląg M18 2 8 Gdańsk: 01:25:37 (20 / 5)
Elbląg: 01:28:50 (14 / 2)
Kąty Rybackie: 01:10:01 (9 / 3)
04:04:28 00:23:28
9 Tomasz Kaczorowski M30 6 9 Gdańsk: 01:23:59 (15 / 11)
Elbląg: 01:28:37 (13 / 10)
Kąty Rybackie: 01:12:13 (13 / 8)
04:04:49 00:23:49
10 Artur Wesołowski M40 2 10 Gdańsk: 01:25:58 (23 / 2)
Elbląg: 01:33:10 (22 / 5)
Kąty Rybackie: 01:12:17 (15 / 2)
04:11:25 00:30:25
11 Paweł Ślepski Korozja M40 3 11 Gdańsk: 01:26:27 (24 / 3)
Elbląg: 01:34:44 (28 / 6)
Kąty Rybackie: 01:12:18 (16 / 3)
04:13:29 00:32:29
12 Paweł Skiba CTbike.pl Team M18 3 12 Gdańsk: 01:27:43 (28 / 7)
Elbląg: 01:33:36 (24 / 6)
Kąty Rybackie: 01:12:27 (18 / 6)
04:13:46 00:32:46
13 Maks Janczarski M30 7 13 Gdańsk: 01:31:34 (40 / 23)
Elbląg: 01:31:08 (19 / 12)
Kąty Rybackie: 01:12:16 (14 / 9)
04:14:58 00:33:58
14 Łukasz Szerszyński ALTER M18 4 14 Gdańsk: 01:32:48 (46 / 11)
Elbląg: 01:30:50 (18 / 3)
Kąty Rybackie: 01:12:19 (17 / 5)
04:15:57 00:34:57
15 Wojtek Graczyk Peritus Jagu Gdansk M50 1 15 Gdańsk: 01:27:41 (27 / 1)
Elbląg: 01:34:43 (27 / 1)
Kąty Rybackie: 01:13:36 (19 / 1)
04:16:00 00:35:00
16 Marek Kaczmarek Old School MTB Gdańsk M30 8 16 Gdańsk: 01:37:25 (70 / 33)
Elbląg: 01:30:39 (16 / 11)
Kąty Rybackie: 01:10:02 (10 / 6)
04:18:06 00:37:06
17 Adam Leszczyński M18 5 17 Gdańsk: 01:30:48 (37 / 9)
Elbląg: 01:33:07 (21 / 4)
Kąty Rybackie: 01:15:23 (23 / 7)
04:19:18 00:38:18
18 Krzysztof Wasilewski Masterlease M30 9 18 Gdańsk: 01:30:15 (35 / 21)
Elbląg: 01:36:16 (30 / 16)
Kąty Rybackie: 01:15:58 (26 / 13)
04:22:29 00:41:29
19 Andrzej Siemienas M18 6 19 Gdańsk: 01:32:47 (45 / 10)
Elbląg: 01:36:55 (31 / 7)
Kąty Rybackie: 01:15:58 (25 / 9)
04:25:40 00:44:40
20 Marzena Janczarska F30 1 1 Gdańsk: 01:31:32 (39 / 1)
Elbląg: 01:40:37 (39 / 2)
Kąty Rybackie: 01:17:00 (30 / 1)
04:29:09 00:48:09
21 Radosław Ruczyński ELBLĄG M40 4 20 Gdańsk: 01:34:24 (57 / 11)
Elbląg: 01:38:18 (36 / 8)
Kąty Rybackie: 01:17:01 (31 / 5)
04:29:43 00:48:43
22 Artur Gardzielewski VO2max MTB Team M30 10 21 Gdańsk: 01:31:51 (41 / 24)
Elbląg: 01:41:50 (40 / 19)
Kąty Rybackie: 01:17:02 (32 / 14)
04:30:43 00:49:43
23 Artur Łukasik M50 2 22 Gdańsk: 01:34:34 (59 / 3)
Elbląg: 01:44:09 (51 / 2)
Kąty Rybackie: 01:18:17 (35 / 2)
04:37:00 00:56:00
24 Paweł Prokopczuk Fanklub Dużych Cycusiów M30 11 23 Gdańsk: 01:35:29 (63 / 31)
Elbląg: 01:45:56 (60 / 32)
Kąty Rybackie: 01:21:24 (45 / 20)
04:42:49 01:01:49
25 Bartłomiej Łojek M40 5 24 Gdańsk: 01:33:29 (50 / 10)
Elbląg: 01:44:21 (52 / 13)
Kąty Rybackie: 01:26:22 (56 / 14)
04:44:12 01:03:12
26 Przemysław Blach M30 12 25 Gdańsk: 01:37:57 (74 / 36)
Elbląg: 01:44:41 (53 / 26)
Kąty Rybackie: 01:22:58 (50 / 22)
04:45:36 01:04:36
27 Konrad Ludwiniak M30 13 26 Gdańsk: 01:41:12 (94 / 42)
Elbląg: 01:47:11 (62 / 34)
Kąty Rybackie: 01:20:59 (44 / 19)
04:49:22 01:08:22
28 Wojciech Zupa SISU OWB Team M50 3 27 Gdańsk: 01:39:27 (82 / 4)
Elbląg: 01:51:20 (72 / 3)
Kąty Rybackie: 01:19:50 (38 / 3)
04:50:37 01:09:37
29 Kamil Bogdan M18 7 28 Gdańsk: 01:43:02 (105 / 23)
Elbląg: 01:48:49 (65 / 11)
Kąty Rybackie: 01:20:15 (41 / 12)
04:52:06 01:11:06
30 Bartłomiej Szabowski M40 6 29 Gdańsk: 01:38:20 (76 / 17)
Elbląg: 01:50:21 (70 / 15)
Kąty Rybackie: 01:23:54 (51 / 12)
04:52:35 01:11:35
31 Dariusz Wiśniewski M40 7 30 Gdańsk: 01:40:00 (87 / 20)
Elbląg: 01:51:22 (73 / 16)
Kąty Rybackie: 01:22:12 (46 / 9)
04:53:34 01:12:34
32 Ryszard Banach Team Bannach Brothers M60 1 31 Gdańsk: 01:40:21 (89 / 1)
Elbląg: 01:58:13 (88 / 1)
Kąty Rybackie: 01:16:10 (27 / 1)
04:54:44 01:13:44
33 Bartłomiej Winikajtys GR3miasto M18 8 32 Gdańsk: 01:39:49 (83 / 20)
Elbląg: 01:55:22 (85 / 15)
Kąty Rybackie: 01:23:58 (52 / 13)
04:59:09 01:18:09
34 Patryk Wiczling M18 9 33 Gdańsk: 01:41:26 (97 / 22)
Elbląg: 01:54:22 (81 / 14)
Kąty Rybackie: 01:26:25 (57 / 14)
05:02:13 01:21:13
35 Rafał Wróblewski M40 8 34 Gdańsk: 01:45:09 (111 / 26)
Elbląg: 01:54:17 (80 / 18)
Kąty Rybackie: 01:24:57 (54 / 13)
05:04:23 01:23:23
36 Dariusz Markowski M18 10 35 Gdańsk: 01:43:45 (108 / 24)
Elbląg: 02:04:05 (102 / 18)
Kąty Rybackie: 01:28:45 (61 / 16)
05:16:35 01:35:35
37 Grzegorz Parulski GPaction.pl M40 9 36 Gdańsk: 01:42:31 (100 / 23)
Elbląg: 02:04:23 (103 / 26)
Kąty Rybackie: 01:30:50 (66 / 17)
05:17:44 01:36:44
38 Zbigniew Wulczyński Masterlease M40 10 37 Gdańsk: 01:47:14 (122 / 30)
Elbląg: 02:03:19 (100 / 25)
Kąty Rybackie: 01:27:39 (59 / 15)
05:18:12 01:37:12
39 Jarosław Bońkowski M50 4 38 Gdańsk: 01:45:49 (116 / 7)
Elbląg: 02:02:25 (97 / 5)
Kąty Rybackie: 01:31:35 (67 / 4)
05:19:49 01:38:49
40 Dominik Orzędowski Cyklo Kwidzyn M40 11 39 Gdańsk: 01:50:39 (133 / 35)
Elbląg: 02:00:57 (93 / 23)
Kąty Rybackie: 01:30:15 (65 / 16)
05:21:51 01:40:51
41 Sebastian Gajewski KM Bike Elbląg M30 14 40 Gdańsk: 01:51:20 (134 / 59)
Elbląg: 02:05:17 (104 / 50)
Kąty Rybackie: 01:36:11 (76 / 28)
05:32:48 01:51:48
42 Piotr Szczepkowski Pasłęk Mustang Bike Team M30 15 41 Gdańsk: 01:58:48 (145 / 61)
Elbląg: 02:02:38 (98 / 48)
Kąty Rybackie: 01:36:33 (77 / 29)
05:37:59 01:56:59
43 Wojciech Rakszawski Intel Technology Poland M18 11 42 Gdańsk: 01:48:01 (125 / 27)
Elbląg: 02:19:16 (117 / 21)
Kąty Rybackie: 01:36:03 (75 / 17)
05:43:20 02:02:20
44 Ola Miszkiel F30 2 2 Gdańsk: 01:53:31 (139 / 3)
Elbląg: 02:13:41 (113 / 3)
Kąty Rybackie: 01:38:49 (79 / 4)
05:46:01 02:05:01
45 Radosław Kasztelan M30 16 43 Gdańsk: 01:59:43 (147 / 62)
Elbląg: 02:16:27 (116 / 54)
Kąty Rybackie: 01:45:57 (83 / 31)
06:02:07 02:21:07
46 Tomasz Will M40 12 44 Gdańsk: 02:06:53 (157 / 41)
Elbląg: 02:22:05 (118 / 31)
Kąty Rybackie: 01:44:19 (82 / 21)
06:13:17 02:32:17
47 Iwona Sawicka XTrainer.pl F30 3 3 Gdańsk: 02:05:53 (156 / 5)
Elbląg: 02:28:15 (119 / 4)
Kąty Rybackie: 01:41:36 (80 / 5)
06:15:44 02:34:44
48 Jacek Jerzyna VO2max MTB Team Rock&Road M30 17 45 Gdańsk: 01:22:27 (12 / 8)
Kąty Rybackie: 01:10:31 (11 / 7)
02:32:58
49 Artur Brzeziński MCSport.pl Racing Team M18 12 46 Gdańsk: 01:24:17 (16 / 4)
Kąty Rybackie: 01:11:11 (12 / 4)
02:35:28 00:02:30
50 Stefan Zachara M30 18 47 Gdańsk: 01:28:14 (29 / 17)
Kąty Rybackie: 01:13:38 (20 / 10)
02:41:52 00:08:54
51 Wojtek Zarzycki Apteka Gemini M30 19 48 Gdańsk: 01:22:10 (9 / 5)
Elbląg: 01:24:04 (5 / 4)
02:46:14 00:13:16
52 Damian Ciba M30 20 49 Gdańsk: 01:22:14 (10 / 6)
Elbląg: 01:26:57 (10 / 7)
02:49:11 00:16:13
53 Artur Bogdan M18 13 50 Gdańsk: 01:34:06 (54 / 14)
Kąty Rybackie: 01:15:49 (24 / 8)
02:49:55 00:16:57
54 Michał Rzeczycki Old School MTB Gdańsk M30 21 51 Gdańsk: 01:22:54 (13 / 9)
Elbląg: 01:27:40 (11 / 8)
02:50:34 00:17:36
55 Tomasz Zachciał VO2max MTB Team M40 13 52 Gdańsk: 01:32:49 (48 / 8)
Kąty Rybackie: 01:17:55 (34 / 6)
02:50:44 00:17:46
56 Michał Mazur M30 22 53 Elbląg: 01:37:50 (32 / 17)
Kąty Rybackie: 01:15:18 (21 / 11)
02:53:08 00:20:10
57 Ryszard Walenkiewicz M40 14 54 Gdańsk: 01:33:27 (49 / 9)
Kąty Rybackie: 01:19:54 (40 / 7)
02:53:21 00:20:23
58 Łukasz Żuk M30 23 55 Gdańsk: 01:34:21 (56 / 28)
Kąty Rybackie: 01:20:38 (42 / 18)
02:54:59 00:22:01
59 Jakub Długołęcki Intel Technology Poland M30 24 56 Gdańsk: 01:24:25 (17 / 12)
Elbląg: 01:32:56 (20 / 13)
02:57:21 00:24:23
60 Krzysztof Tyszecki Mustang Bike Team M40 15 57 Elbląg: 01:43:34 (49 / 12)
Kąty Rybackie: 01:16:23 (28 / 4)
02:59:57 00:26:59
61 Dariusz Wybraniak M30 25 58 Elbląg: 01:43:03 (46 / 23)
Kąty Rybackie: 01:17:48 (33 / 15)
03:00:51 00:27:53
62 Tomasz Rochna M30 26 59 Gdańsk: 01:28:57 (31 / 18)
Elbląg: 01:35:24 (29 / 15)
03:04:21 00:31:23
63 Rafał Wyrwicki M30 27 60 Elbląg: 01:42:12 (43 / 21)
Kąty Rybackie: 01:22:34 (49 / 21)
03:04:46 00:31:48
64 Jacek Kotarski - - M40 16 61 Gdańsk: 01:35:04 (61 / 12)
Elbląg: 01:30:40 (17 / 4)
03:05:44 00:32:46
65 Tomasz Rutkowski VO2max MTB Team M18 14 62 Gdańsk: 01:38:50 (78 / 19)
Kąty Rybackie: 01:26:59 (58 / 15)
03:05:49 00:32:51
66 Maciej Superson Flash Team M40 17 63 Gdańsk: 01:29:00 (32 / 5)
Elbląg: 01:37:51 (33 / 7)
03:06:51 00:33:53
67 Arkadiusz Ruczyński ELBLĄG M40 18 64 Gdańsk: 01:45:40 (114 / 28)
Kąty Rybackie: 01:22:23 (48 / 11)
03:08:03 00:35:05
68 Wojciech Gadzina 4 LIGA M30 28 65 Gdańsk: 01:39:55 (86 / 39)
Kąty Rybackie: 01:28:36 (60 / 25)
03:08:31 00:35:33
69 Piotr Chmielecki Me_My_Self_And_I M30 29 66 Gdańsk: 01:40:52 (93 / 41)
Kąty Rybackie: 01:29:46 (63 / 27)
03:10:38 00:37:40
70 Tomasz Szczęsny Namagnezzzowani Red-White Team M30 30 67 Gdańsk: 01:25:36 (19 / 14)
Elbląg: 01:45:27 (56 / 28)
03:11:03 00:38:05
71 Krzysztof Bochyński M40 19 68 Elbląg: 01:54:52 (83 / 19)
Kąty Rybackie: 01:20:49 (43 / 8)
03:15:41 00:42:43
72 Andrzej Leszczyński M30 31 69 Gdańsk: 01:35:51 (64 / 32)
Elbląg: 01:41:59 (42 / 20)
03:17:50 00:44:52
73 Adrian Klekowski Cyklo Kwidzyn M18 15 70 Gdańsk: 01:37:34 (71 / 16)
Elbląg: 01:43:20 (48 / 9)
03:20:54 00:47:56
74 Piotr Morawski M40 20 71 Gdańsk: 01:39:01 (79 / 18)
Elbląg: 01:41:57 (41 / 11)
03:20:58 00:48:00
75 Marcin Gostomski M40 21 72 Elbląg: 02:00:49 (91 / 21)
Kąty Rybackie: 01:22:17 (47 / 10)
03:23:06 00:50:08
76 Aleksander Tokmina OMIECZYNSKI ROWEREK M60 2 73 Gdańsk: 01:53:56 (141 / 3)
Kąty Rybackie: 01:29:55 (64 / 2)
03:23:51 00:50:53
77 Ewa Kubiak LABOSPORT Team F30 4 4 Gdańsk: 01:56:07 (143 / 4)
Kąty Rybackie: 01:32:24 (72 / 3)
03:28:31 00:55:33
78 Przemysław Trapkowski FORFIT PROFISPOT M30 32 74 Gdańsk: 01:41:18 (96 / 44)
Elbląg: 01:47:45 (63 / 35)
03:29:03 00:56:05
79 Marek Bielowicz M30 33 75 Elbląg: 02:08:16 (107 / 52)
Kąty Rybackie: 01:24:22 (53 / 23)
03:32:38 00:59:40
80 Jacek Kasperski Gdynia M60 3 76 Gdańsk: 01:59:46 (148 / 4)
Kąty Rybackie: 01:33:56 (73 / 3)
03:33:42 01:00:44
81 Dominik Wałdowski M30 34 77 Gdańsk: 01:41:16 (95 / 43)
Elbląg: 01:52:42 (75 / 40)
03:33:58 01:01:00
82 Andrzej Kalinowski Rowery Dwa M40 22 78 Elbląg: 02:02:02 (96 / 24)
Kąty Rybackie: 01:32:08 (69 / 18)
03:34:10 01:01:12
83 Mikołaj Iwaszkiewicz Bike Team Człuchów M30 35 79 Gdańsk: 01:43:00 (104 / 49)
Elbląg: 01:51:32 (74 / 39)
03:34:32 01:01:34
84 Adam Bolewski naKaszuby.com M30 36 80 Elbląg: 02:00:13 (90 / 45)
Kąty Rybackie: 01:36:40 (78 / 30)
03:36:53 01:03:55
85 Waldemar Skolimowski Rowery Dwa M40 23 81 Elbląg: 02:14:32 (114 / 30)
Kąty Rybackie: 01:32:12 (70 / 19)
03:46:44 01:13:46
86 Jakub Kubicki M30 37 82 Gdańsk: 01:46:04 (117 / 51)
Elbląg: 02:02:00 (95 / 47)
03:48:04 01:15:06
87 Paweł Dembiński Elipa M40 24 83 Gdańsk: 01:53:18 (138 / 36)
Elbląg: 02:07:20 (106 / 27)
04:00:38 01:27:40
88 Tomasz Wrona M40 25 84 Gdańsk: 01:50:25 (132 / 34)
Elbląg: 02:11:01 (112 / 29)
04:01:26 01:28:28
89 Bartłomiej Bartczak M18 16 85 Gdańsk: 01:59:55 (149 / 30)
Elbląg: 02:10:46 (110 / 19)
04:10:41 01:37:43
90 Tomasz Osełkowski M30 38 86 Gdańsk: 02:20:15 (162 / 64)
Kąty Rybackie: 01:55:04 (84 / 32)
04:15:19 01:42:21
91 Jarek Fijołek M40 26 87 Elbląg: 03:08:54 (122 / 32)
Kąty Rybackie: 01:43:03 (81 / 20)
04:51:57 02:18:59
92 Mateusz Tygielski NEXUS Team M18 17 88 Kąty Rybackie: 01:09:03 (7 / 2)
01:09:03
93 Łukasz Tyszkiewicz M30 39 89 Kąty Rybackie: 01:15:21 (22 / 12)
01:15:21 00:06:18
94 Krzysztof Jóźwiak Intel Technology Poland M18 18 90 Kąty Rybackie: 01:16:50 (29 / 10)
01:16:50 00:07:47
95 Patryk Szymczak PKO Harpagan M18 19 91 Gdańsk: 01:16:55 (1 / 1)
01:16:55 00:07:52
96 Sławek Wyrzykowski M18 20 92 Kąty Rybackie: 01:18:18 (36 / 11)
01:18:18 00:09:15
97 Marcin Pastusiak Bike Team Człuchów M18 21 93 Gdańsk: 01:18:38 (4 / 3)
01:18:38 00:09:35
98 Cezary Mrozowicz NEXUS Team M30 40 94 Gdańsk: 01:19:33 (5 / 2)
01:19:33 00:10:30
99 Tomasz Ostaniewicz Elbląska Grupa Rowerowa STOP M30 41 95 Kąty Rybackie: 01:19:47 (37 / 16)
01:19:47 00:10:44
100 Marek Zwiewka www.sztutowo.pl M30 42 96 Kąty Rybackie: 01:19:51 (39 / 17)
01:19:51 00:10:48
101 Arkadiusz Zarzycki Apteka Gemini M30 43 97 Elbląg: 01:24:05 (6 / 5)
01:24:05 00:15:02
102 Olgierd Tracz M30 44 98 Gdańsk: 01:25:32 (18 / 13)
01:25:32 00:16:29
103 Marcin Radczuk M30 45 99 Kąty Rybackie: 01:25:45 (55 / 24)
01:25:45 00:16:42
104 Tomek Wawrzyniak M18 22 100 Gdańsk: 01:25:49 (21 / 6)
01:25:49 00:16:46
105 Wojciech Filipczyk M30 46 101 Gdańsk: 01:25:51 (22 / 15)
01:25:51 00:16:48
106 Norbert Łysiak KU AZS WSG M40 27 102 Elbląg: 01:26:44 (9 / 2)
01:26:44 00:17:41
107 Grzegorz Gerka Intel Technology Poland M30 47 103 Gdańsk: 01:27:28 (25 / 16)
01:27:28 00:18:25
108 Leszek Klawitter PSG CITRON M40 28 104 Gdańsk: 01:27:29 (26 / 4)
01:27:29 00:18:26
109 Paweł Gołębicki M18 23 105 Gdańsk: 01:28:17 (30 / 8)
01:28:17 00:19:14
110 Tomasz Ryczanik 2R SKAT M30 48 106 Gdańsk: 01:29:38 (33 / 19)
01:29:38 00:20:35
111 Mariusz Krzywiel M40 29 107 Elbląg: 01:29:43 (15 / 3)
01:29:43 00:20:40
112 Bartosz Ziebura M30 49 108 Gdańsk: 01:29:53 (34 / 20)
01:29:53 00:20:50
113 Wojciech Rodek nordoptica mtb team M40 30 109 Gdańsk: 01:30:45 (36 / 6)
01:30:45 00:21:42
114 Robert Gesek SAM 1 M30 50 110 Gdańsk: 01:30:52 (38 / 22)
01:30:52 00:21:49
115 Bronisław Domarus M50 5 111 Kąty Rybackie: 01:31:59 (68 / 5)
01:31:59 00:22:56
116 Patrycjusz Urbanek M30 51 112 Gdańsk: 01:32:10 (42 / 25)
01:32:10 00:23:07
117 Katarzyna Wojnowska F30 5 5 Kąty Rybackie: 01:32:12 (71 / 2)
01:32:12 00:23:09
118 Mariusz Haluch ZAJAZD KORONA TEAM M50 6 113 Gdańsk: 01:32:15 (43 / 2)
01:32:15 00:23:12
119 Robert Krassowski Sopot M40 31 114 Gdańsk: 01:32:48 (47 / 7)
01:32:48 00:23:45
120 Adam Nowakowski MTB OLSZTYN TEAM M18 24 115 Elbląg: 01:33:31 (23 / 5)
01:33:31 00:24:28
121 Kamil Kozicki Cyklo Team M18 25 116 Gdańsk: 01:33:36 (51 / 12)
01:33:36 00:24:33
122 Marcin Szczepański Żuchliński Bike-Shop Team M30 52 117 Gdańsk: 01:33:40 (52 / 26)
01:33:40 00:24:37
123 Konrad Brodzik Intel Technology Poland M18 26 118 Gdańsk: 01:33:41 (53 / 13)
01:33:41 00:24:38
124 Tomasz Fułek M30 53 119 Gdańsk: 01:34:12 (55 / 27)
01:34:12 00:25:09
125 Krzysztof Deptuła M30 54 120 Gdańsk: 01:34:27 (58 / 29)
01:34:27 00:25:24
126 Piotr Sobierajski Rant Bartoszyce M30 55 121 Elbląg: 01:34:32 (26 / 14)
01:34:32 00:25:29
127 Jerzy Tyszkiewicz M60 4 122 Kąty Rybackie: 01:34:44 (74 / 4)
01:34:44 00:25:41
128 Marin Treselj M30 56 123 Gdańsk: 01:34:58 (60 / 30)
01:34:58 00:25:55
129 Arkadiusz Ludwikowski M40 32 124 Gdańsk: 01:35:09 (62 / 13)
01:35:09 00:26:06
130 Roman Piszczatowski M40 33 125 Gdańsk: 01:35:55 (65 / 14)
01:35:55 00:26:52
131 Marek Leśniewski M40 34 126 Gdańsk: 01:35:59 (66 / 15)
01:35:59 00:26:56
132 Elżbieta Wydrowska DiverseExtremeTeam F18 1 6 Gdańsk: 01:36:12 (67 / 1)
01:36:12 00:27:09
133 Roman Jankowiak Akademia Biegania M40 35 127 Gdańsk: 01:36:33 (68 / 16)
01:36:33 00:27:30
134 Marek Florczuk M18 27 128 Gdańsk: 01:36:45 (69 / 15)
01:36:45 00:27:42
135 Piotr Panek M30 57 129 Gdańsk: 01:37:36 (72 / 34)
01:37:36 00:28:33
136 Kamil Ramczyk M30 58 130 Gdańsk: 01:37:50 (73 / 35)
01:37:50 00:28:47
137 Piotr Kłosak M18 28 131 Elbląg: 01:37:53 (34 / 8)
01:37:53 00:28:50
138 Tomasz Szczodrowski M18 29 132 Gdańsk: 01:38:00 (75 / 17)
01:38:00 00:28:57
139 Dominik Rawdanowicz M30 59 133 Elbląg: 01:38:01 (35 / 18)
01:38:01 00:28:58
140 Mateusz Kociński M18 30 134 Gdańsk: 01:38:30 (77 / 18)
01:38:30 00:29:27
141 Tomasz Tuniewicz team MUSTANG Pasłęk M40 36 135 Elbląg: 01:39:05 (37 / 9)
01:39:05 00:30:02
142 Paweł Stawiński M30 60 136 Gdańsk: 01:39:09 (80 / 37)
01:39:09 00:30:06
143 Krzysztof Sprzączkowski Intel Technology Poland M40 37 137 Gdańsk: 01:39:15 (81 / 19)
01:39:15 00:30:12
144 Szczepan Reiss Cyklo Kwidzyn JSD M40 38 138 Elbląg: 01:39:27 (38 / 10)
01:39:27 00:30:24
145 Karolina Olszewska VO2max MTB Team F18 2 7 Gdańsk: 01:39:52 (84 / 2)
01:39:52 00:30:49
146 Jacek Pałaszyński konwektor lipno M30 61 139 Gdańsk: 01:39:54 (85 / 38)
01:39:54 00:30:51
147 Tomasz Zgliński 4WM Team MTB M40 39 140 Gdańsk: 01:40:04 (88 / 21)
01:40:04 00:31:01
148 Andrzej Omieczyński M50 7 141 Gdańsk: 01:40:31 (90 / 5)
01:40:31 00:31:28
149 Łukasz Romanowski Alpa! M30 62 142 Gdańsk: 01:40:31 (91 / 40)
01:40:31 00:31:28
150 Michał Lenz M18 31 143 Gdańsk: 01:40:41 (92 / 21)
01:40:41 00:31:38
151 Łukasz Nawrot M30 63 144 Gdańsk: 01:42:23 (98 / 45)
01:42:23 00:33:20
152 Tomasz Kościelak Mega Surf M40 40 145 Gdańsk: 01:42:29 (99 / 22)
01:42:29 00:33:26
153 Przemysław Tafelski M30 64 146 Gdańsk: 01:42:44 (101 / 46)
01:42:44 00:33:41
154 Olga Niewiarowska TREK Gdynia F18 3 8 Elbląg: 01:42:47 (44 / 1)
01:42:47 00:33:44
155 Paweł Rawdanowicz Ostróda M30 65 147 Elbląg: 01:42:50 (45 / 22)
01:42:50 00:33:47
156 Michał Karaś M30 66 148 Gdańsk: 01:42:50 (102 / 47)
01:42:50 00:33:47
157 Filip Struczewski BreakingBad M30 67 149 Gdańsk: 01:42:52 (103 / 48)
01:42:52 00:33:49
158 Krzysztof Kluge Enduroman Elbląg M30 68 150 Elbląg: 01:43:07 (47 / 24)
01:43:07 00:34:04
159 Norbert Harder Valentini M40 41 151 Gdańsk: 01:43:09 (106 / 24)
01:43:09 00:34:06
160 Michał Jurkowski M30 69 152 Elbląg: 01:43:43 (50 / 25)
01:43:43 00:34:40
161 Mirosław Ziółkowski M40 42 153 Gdańsk: 01:43:45 (107 / 25)
01:43:45 00:34:42
162 Adam Fira M30 70 154 Gdańsk: 01:44:10 (109 / 50)
01:44:10 00:35:07
163 Daniel Woźniak M18 32 155 Gdańsk: 01:44:39 (110 / 25)
01:44:39 00:35:36
164 Paweł Kamiński DOSTRZEGAJMY RZECZY NIEPOWTARZALNE KTÓRE NAS OTACZAJĄ M30 71 156 Elbląg: 01:44:52 (54 / 27)
01:44:52 00:35:49
165 Bartłomiej Moszczyński M18 33 157 Elbląg: 01:45:16 (55 / 10)
01:45:16 00:36:13
166 Robert Ignaszak M40 43 158 Gdańsk: 01:45:17 (112 / 27)
01:45:17 00:36:14
167 Piotr Kozłowski M18 34 159 Gdańsk: 01:45:18 (113 / 26)
01:45:18 00:36:15
168 Grzegorz Witkowski LABOSPORT Team M30 72 160 Elbląg: 01:45:35 (57 / 29)
01:45:35 00:36:32
169 Michał Falkowski M30 73 161 Elbląg: 01:45:43 (58 / 30)
01:45:43 00:36:40
170 Tomasz Szajkowski Tczewski Klub Rowerowy M50 8 162 Gdańsk: 01:45:47 (115 / 6)
01:45:47 00:36:44
171 Wlodzimierz Werochowski industria biega M30 74 163 Elbląg: 01:45:47 (59 / 31)
01:45:47 00:36:44
172 Dariusz Trepczyk M30 75 164 Gdańsk: 01:46:06 (118 / 52)
01:46:06 00:37:03
173 Mateusz Mrozewski Intel Technology Poland M30 76 165 Elbląg: 01:46:22 (61 / 33)
01:46:22 00:37:19
174 Rafał Wianecki M40 44 166 Gdańsk: 01:46:24 (119 / 29)
01:46:24 00:37:21
175 Adam Kubiak LABOSPORT Team M30 77 167 Gdańsk: 01:47:06 (120 / 53)
01:47:06 00:38:03
176 Tomasz Niklas M50 9 168 Gdańsk: 01:47:14 (121 / 8)
01:47:14 00:38:11
177 Bartłomiej Peichert M30 78 169 Gdańsk: 01:47:35 (123 / 54)
01:47:35 00:38:32
178 Andrzej Puzdrowski Borowo Team M40 45 170 Gdańsk: 01:47:36 (124 / 31)
01:47:36 00:38:33
179 Rafał Czepułkowski MTBnews.pl M40 46 171 Gdańsk: 01:48:06 (126 / 32)
01:48:06 00:39:03
180 Radosław Groszewski wmsportowy M30 79 172 Elbląg: 01:48:09 (64 / 36)
01:48:09 00:39:06
181 Marcin Pacek M30 80 173 Gdańsk: 01:48:34 (127 / 55)
01:48:34 00:39:31
182 Tomasz Nawrocki Solista z Pomorza M40 47 174 Gdańsk: 01:48:40 (128 / 33)
01:48:40 00:39:37
183 Karolina Tkaczuk F18 4 9 Elbląg: 01:48:52 (66 / 2)
01:48:52 00:39:49
184 Jakub Modrzewski Fale Szaletu M18 35 175 Elbląg: 01:49:08 (67 / 12)
01:49:08 00:40:05
185 Przemysław Orzechowski Walentini M30 81 176 Gdańsk: 01:49:28 (129 / 56)
01:49:28 00:40:25
186 Łukasz Gdaniec Valentini M30 82 177 Gdańsk: 01:49:29 (130 / 57)
01:49:29 00:40:26
187 Andrzej Januszkiewicz M30 83 178 Elbląg: 01:49:38 (68 / 37)
01:49:38 00:40:35
188 Duchliński Piotr Pasłęk Mustang Bike Team M40 48 179 Elbląg: 01:50:15 (69 / 14)
01:50:15 00:41:12
189 Grzegorz Jabłonka M30 84 180 Elbląg: 01:50:47 (71 / 38)
01:50:47 00:41:44
190 Beata Modlińska F40 1 10 Gdańsk: 01:51:26 (135 / 1)
01:51:26 00:42:23
191 Michał Ignaszak M18 36 181 Gdańsk: 01:51:49 (136 / 28)
01:51:49 00:42:46
192 Piotr Szymański ASE Team M30 85 182 Elbląg: 01:52:42 (76 / 41)
01:52:42 00:43:39
193 Marcin Walczak Rant Bartoszyce M18 37 183 Elbląg: 01:52:52 (77 / 13)
01:52:52 00:43:49
194 Marcin Langa Baltycka Team Galeria Bałtycka M30 86 184 Gdańsk: 01:53:08 (137 / 60)
01:53:08 00:44:05
195 Karol Rydecki Enduroman Elbląg M50 10 185 Elbląg: 01:53:51 (78 / 4)
01:53:51 00:44:48
196 Romuald Dobosz KB "Tupot" Ustka M60 5 186 Gdańsk: 01:53:55 (140 / 2)
01:53:55 00:44:52
197 Marian Dulemba Grupa Rowerowa STOP M40 49 187 Elbląg: 01:54:06 (79 / 17)
01:54:06 00:45:03
198 Krystian Gurba UNIPRO-BUD ELBLĄG M30 87 188 Elbląg: 01:54:49 (82 / 42)
01:54:49 00:45:46
199 Maciej Mazurek M30 88 189 Elbląg: 01:55:06 (84 / 43)
01:55:06 00:46:03
200 Dariusz Borowiecki M40 50 190 Gdańsk: 01:55:10 (142 / 37)
01:55:10 00:46:07
201 Marcin Sułkiewicz M40 51 191 Elbląg: 01:55:41 (86 / 20)
01:55:41 00:46:38
202 Paweł Banach M18 38 192 Gdańsk: 01:58:06 (144 / 29)
01:58:06 00:49:03
203 Dominik Kasprzak M18 39 193 Elbląg: 01:58:11 (87 / 16)
01:58:11 00:49:08
204 Piotr Różalski M30 89 194 Elbląg: 01:58:35 (89 / 44)
01:58:35 00:49:32
205 Tatiana Afonina F18 5 11 Kąty Rybackie: 01:59:23 (85 / 1)
01:59:23 00:50:20
206 Rajmund Kowalczyk M40 52 195 Gdańsk: 01:59:40 (146 / 38)
01:59:40 00:50:37
207 Krzysztof Figura M18 40 196 Gdańsk: 02:00:08 (150 / 31)
02:00:08 00:51:05
208 Radosław Stypułkowski SłońcaTeam M40 53 197 Elbląg: 02:00:56 (92 / 22)
02:00:56 00:51:53
209 Robert Żebrowski M30 90 198 Elbląg: 02:01:48 (94 / 46)
02:01:48 00:52:45
210 Tadeusz Heidrich KKWŚwiecie G.Heidrich M60 6 199 Gdańsk: 02:01:53 (151 / 5)
02:01:53 00:52:50
211 Katarzyna Domarus F40 2 12 Kąty Rybackie: 02:02:14 (86 / 1)
02:02:14 00:53:11
212 Piotr Cwajna M50 11 200 Gdańsk: 02:02:27 (152 / 9)
02:02:27 00:53:24
213 Sebastian Biliński M18 41 201 Elbląg: 02:02:39 (99 / 17)
02:02:39 00:53:36
214 Sławomir Jankowski M40 54 202 Gdańsk: 02:02:45 (153 / 39)
02:02:45 00:53:42
215 Michał Papiernik M30 91 203 Elbląg: 02:03:47 (101 / 49)
02:03:47 00:54:44
216 Michał Zgliński 4WM Team MTB M40 55 204 Gdańsk: 02:04:35 (154 / 40)
02:04:35 00:55:32
217 Marek Wyszyński BEKO M50 12 205 Gdańsk: 02:05:08 (155 / 10)
02:05:08 00:56:05
218 Lucyna Chuchała F18 6 13 Kąty Rybackie: 02:05:44 (87 / 2)
02:05:44 00:56:41
219 Jacek Ciszkowski M30 92 206 Elbląg: 02:06:39 (105 / 51)
02:06:39 00:57:36
220 Andrzej Tomialojć M30 93 207 Elbląg: 02:08:20 (108 / 53)
02:08:20 00:59:17
221 Marcelina Moderhak F18 7 14 Elbląg: 02:08:58 (109 / 3)
02:08:58 00:59:55
222 Yannick Chauvet M40 56 208 Gdańsk: 02:10:02 (158 / 42)
02:10:02 01:00:59
223 Marek Barchanowicz KM Bike Elbląg M40 57 209 Elbląg: 02:10:58 (111 / 28)
02:10:58 01:01:55
224 Radosław Osiński M30 94 210 Gdańsk: 02:12:51 (159 / 63)
02:12:51 01:03:48
225 Krzysztof Kaczmarek M40 58 211 Gdańsk: 02:17:01 (160 / 43)
02:17:01 01:07:58
226 Marlena Pruszyńska F40 3 15 Kąty Rybackie: 02:18:55 (88 / 2)
02:18:55 01:09:52
227 Anna Omieczyńska DWR F18 8 16 Gdańsk: 02:18:59 (161 / 3)
02:18:59 01:09:56
228 Aleksander Misiewicz M50 13 212 Elbląg: 02:33:37 (120 / 6)
02:33:37 01:24:34
229 Marcin Jezierski M30 95 213 Elbląg: 02:49:37 (121 / 55)
02:49:37 01:40:34
230 Anita Komorowska F40 4 17 Gdańsk: 03:02:16 (163 / 2)
03:02:16 01:53:13
231 Jarek Sobieraj M50 14 214 Gdańsk: 03:02:19 (164 / 11)
03:02:19 01:53:16
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Bieg Piekarczyka
  • ILF Triathlon