Garmin MTB Series 2014 - dystans MAXI (45-60km) - wyniki

M‑ce Nazwisko i imię Klub Kat. M-ce w kat. M-ce wg płci Zawody Czas końcowy Strata
1 Krzysztof Krzywy HOTEL CZTERY BRZOZY GDAŃSK M30 1 1 Gdańsk: 01:54:57 (1 / 1)
Elbląg: 01:55:05 (1 / 1)
Kąty Rybackie: 01:37:13 (2 / 2)
05:27:15
2 Przemysław Ebertowski King Oscar Gniewino M30 2 2 Gdańsk: 01:54:57 (2 / 2)
Elbląg: 01:55:06 (2 / 2)
Kąty Rybackie: 01:37:13 (1 / 1)
05:27:16 00:00:01
3 Wojciech Woźniak HOTEL CZTERY BRZOZY GDAŃSK M18 1 3 Gdańsk: 01:55:01 (6 / 3)
Elbląg: 01:58:54 (3 / 1)
Kąty Rybackie: 01:39:28 (3 / 1)
05:33:23 00:06:08
4 Michał Różański BCT Gdynia M18 2 4 Gdańsk: 01:58:12 (11 / 6)
Elbląg: 01:59:00 (6 / 3)
Kąty Rybackie: 01:41:08 (6 / 3)
05:38:20 00:11:05
5 Tomasz Juchniewicz Renault Eco2 Team M18 3 5 Gdańsk: 01:58:23 (12 / 7)
Elbląg: 02:02:38 (9 / 5)
Kąty Rybackie: 01:39:33 (5 / 2)
05:40:34 00:13:19
6 Piotr Kozdryk Kross Centrum Rowerowe Olsztyn M30 3 6 Gdańsk: 02:06:29 (26 / 12)
Elbląg: 02:09:09 (16 / 5)
Kąty Rybackie: 01:39:29 (4 / 3)
05:55:07 00:27:52
7 Tomasz Bagrowski flash.bikestats.pl M30 4 7 Gdańsk: 02:02:41 (19 / 8)
Elbląg: 02:15:06 (22 / 8)
Kąty Rybackie: 01:41:54 (8 / 4)
05:59:41 00:32:26
8 Jacek Kulesza M40 1 8 Gdańsk: 02:05:42 (25 / 2)
Elbląg: 02:14:09 (21 / 4)
Kąty Rybackie: 01:48:34 (11 / 2)
06:08:25 00:41:10
9 Radosałw Kasprzak M40 2 9 Gdańsk: 02:07:41 (29 / 4)
Elbląg: 02:14:08 (20 / 3)
Kąty Rybackie: 01:48:34 (10 / 1)
06:10:23 00:43:08
10 Maciej Wojniusz M30 5 10 Gdańsk: 02:11:43 (35 / 16)
Elbląg: 02:20:11 (26 / 11)
Kąty Rybackie: 01:52:09 (13 / 6)
06:24:03 00:56:48
11 Marek Wolski M40 3 11 Gdańsk: 02:12:42 (38 / 6)
Elbląg: 02:24:49 (34 / 5)
Kąty Rybackie: 01:52:15 (14 / 3)
06:29:46 01:02:31
12 Leszek Gąsiorowski M50 1 12 Gdańsk: 02:09:52 (31 / 1)
Elbląg: 02:33:41 (43 / 2)
Kąty Rybackie: 01:51:30 (12 / 1)
06:35:03 01:07:48
13 Witold Ciesielski M40 4 13 Gdańsk: 02:18:57 (48 / 8)
Elbląg: 02:28:15 (40 / 8)
Kąty Rybackie: 01:57:52 (18 / 5)
06:45:04 01:17:49
14 Michał Zawalich M18 4 14 Gdańsk: 02:18:05 (47 / 18)
Elbląg: 02:27:58 (39 / 15)
Kąty Rybackie: 02:03:07 (25 / 7)
06:49:10 01:21:55
15 Michał Wilk M18 5 15 Gdańsk: 02:24:33 (56 / 19)
Elbląg: 02:32:20 (42 / 17)
Kąty Rybackie: 01:59:33 (23 / 5)
06:56:26 01:29:11
16 Sławomir Woźniak M40 5 16 Gdańsk: 02:22:01 (51 / 9)
Elbląg: 02:38:12 (47 / 10)
Kąty Rybackie: 01:57:56 (19 / 6)
06:58:09 01:30:54
17 Roman Pepliński KSR Kościerzyna M40 6 17 Gdańsk: 02:28:05 (59 / 12)
Elbląg: 02:35:06 (44 / 9)
Kąty Rybackie: 01:57:51 (17 / 4)
07:01:02 01:33:47
18 Tomasz Jurewicz M40 7 18 Gdańsk: 02:28:47 (61 / 14)
Elbląg: 02:39:04 (48 / 11)
Kąty Rybackie: 02:03:51 (26 / 7)
07:11:42 01:44:27
19 Maciej Swinarski MotoSyberia.com M30 6 19 Gdańsk: 02:22:27 (53 / 22)
Elbląg: 02:42:11 (50 / 17)
Kąty Rybackie: 02:23:48 (34 / 13)
07:28:26 02:01:11
20 Kacper Sznaza M18 6 20 Gdańsk: 02:46:00 (77 / 23)
Elbląg: 02:40:55 (49 / 18)
Kąty Rybackie: 02:17:06 (33 / 9)
07:44:01 02:16:46
21 Krzysztof Skrzydłowski Kili Kon Karne M18 7 21 Gdańsk: 02:51:12 (78 / 24)
Elbląg: 03:13:47 (52 / 20)
Kąty Rybackie: 02:23:55 (35 / 10)
08:28:54 03:01:39
22 Artur Sowiński M18 8 22 Elbląg: 02:06:39 (14 / 8)
Kąty Rybackie: 01:41:19 (7 / 4)
03:47:58
23 Andrzej Długosz M30 7 23 Gdańsk: 02:01:22 (18 / 7)
Kąty Rybackie: 01:52:20 (15 / 7)
03:53:42 00:05:44
24 Mateusz Moderhak TREK Gdynia M30 8 24 Gdańsk: 01:54:59 (4 / 3)
Elbląg: 01:58:56 (4 / 3)
03:53:55 00:05:57
25 Andrzej Łoś Old School MTB Gdańsk M30 9 25 Elbląg: 02:12:24 (19 / 7)
Kąty Rybackie: 01:42:02 (9 / 5)
03:54:26 00:06:28
26 Mateusz Hanke Renault Eco2 Team M18 9 26 Gdańsk: 01:55:40 (8 / 5)
Elbląg: 01:58:59 (5 / 2)
03:54:39 00:06:41
27 Maciej Zielonka ASE Team ASE M18 10 27 Gdańsk: 01:58:37 (14 / 9)
Elbląg: 02:00:54 (7 / 4)
03:59:31 00:11:33
28 Sebastian Cylkowski ASE Team M30 10 28 Gdańsk: 01:55:40 (9 / 4)
Elbląg: 02:04:02 (11 / 4)
03:59:42 00:11:44
29 Krzysztof Jankowiak ASE Team M18 11 29 Gdańsk: 01:58:35 (13 / 8)
Elbląg: 02:04:39 (12 / 7)
04:03:14 00:15:16
30 Robert Jarzynka ASE Team M30 11 30 Gdańsk: 02:05:42 (24 / 11)
Elbląg: 02:10:50 (18 / 6)
04:16:32 00:28:34
31 Michał Łaguna M30 12 31 Gdańsk: 02:04:53 (22 / 9)
Elbląg: 02:15:10 (23 / 9)
04:20:03 00:32:05
32 Robert Król M30 13 32 Gdańsk: 02:23:01 (54 / 23)
Kąty Rybackie: 01:58:51 (20 / 9)
04:21:52 00:33:54
33 Piotr Andrzejczyk Kross Centrum Rowerowe Olsztyn M18 12 33 Gdańsk: 02:14:42 (39 / 15)
Elbląg: 02:09:09 (17 / 10)
04:23:51 00:35:53
34 Bartłomiej Wolny M30 14 34 Gdańsk: 02:25:52 (57 / 24)
Kąty Rybackie: 01:59:04 (22 / 10)
04:24:56 00:36:58
35 Przemysław Owczarzak MTB Mercedes Service Team MTB Mercedes Service Team M30 15 35 Gdańsk: 02:11:18 (34 / 15)
Elbląg: 02:23:22 (30 / 14)
04:34:40 00:46:42
36 Krzysztof Mróz CTbike.pl Team M30 16 36 Gdańsk: 02:14:43 (40 / 18)
Elbląg: 02:23:52 (31 / 15)
04:38:35 00:50:37
37 Marcin Swierczynski Kross Centrum Rowerowe Olsztyn M18 13 37 Gdańsk: 02:17:50 (45 / 17)
Elbląg: 02:21:26 (27 / 12)
04:39:16 00:51:18
38 Piotr Piątek M18 14 38 Gdańsk: 02:38:23 (72 / 22)
Kąty Rybackie: 02:05:07 (27 / 8)
04:43:30 00:55:32
39 Krzysztof Gierjatowicz MTB Mercedes Service Team M40 8 39 Gdańsk: 02:16:40 (44 / 7)
Elbląg: 02:26:56 (37 / 7)
04:43:36 00:55:38
40 Sławomir Wawrzyniak Nawigator M50 2 40 Gdańsk: 02:20:26 (49 / 2)
Elbląg: 02:24:21 (32 / 1)
04:44:47 00:56:49
41 Leszek Tomaszewski Elbląska Grupa Rowerowa STOP M50 3 41 Gdańsk: 02:43:26 (76 / 6)
Kąty Rybackie: 02:14:07 (30 / 3)
04:57:33 01:09:35
42 Zdzisław Radelski BOTRANS MTB TEAM M50 4 42 Gdańsk: 02:28:04 (58 / 3)
Elbląg: 02:35:07 (45 / 3)
05:03:11 01:15:13
43 Łukasz Derheld TREK Gdynia M18 15 43 Gdańsk: 01:54:58 (3 / 1)
01:54:58
44 Bartosz Banach HOTEL CZTERY BRZOZY GDAŃSK Apteka Gemini M18 16 44 Gdańsk: 01:55:02 (7 / 4)
01:55:02 00:00:04
45 Sławomir Wojciechowski TREK Gdynia M30 17 45 Gdańsk: 01:56:22 (10 / 5)
01:56:22 00:01:24
46 Cezary Wojnowski Wheel Brothers Grudziądz M30 18 46 Kąty Rybackie: 01:57:51 (16 / 8)
01:57:51 00:02:53
47 Andrzej Guż Hotel 4 Brzozy Team Gdańsk M30 19 47 Gdańsk: 01:58:50 (15 / 6)
01:58:50 00:03:52
48 Marcin Superson Cyklo Team M18 17 48 Gdańsk: 01:58:52 (16 / 10)
01:58:52 00:03:54
49 Leszek Brunke HOTEL CZTERY BRZOZY GDAŃSK M40 9 49 Gdańsk: 02:00:53 (17 / 1)
02:00:53 00:05:55
50 Marcin Urbanowicz SKŻ Sopot M18 18 50 Kąty Rybackie: 02:01:29 (24 / 6)
02:01:29 00:06:31
51 Grzegorz Kalinowski LIBRO cycling team M40 10 51 Elbląg: 02:01:53 (8 / 1)
02:01:53 00:06:55
52 Bartosz Męziński Finisher.pl M18 19 52 Gdańsk: 02:02:59 (21 / 12)
02:02:59 00:08:01
53 Krzysztof Witek NEXUS Team M18 20 53 Gdańsk: 02:02:59 (20 / 11)
02:02:59 00:08:01
54 Andrzej Wróbel TREK Gdynia M18 21 54 Elbląg: 02:03:29 (10 / 6)
02:03:29 00:08:31
55 Robert Ciechacki ASE Team M40 11 55 Elbląg: 02:04:39 (13 / 2)
02:04:39 00:09:41
56 Michał Felon OPEC Gdynia M30 20 56 Gdańsk: 02:04:56 (23 / 10)
02:04:56 00:09:58
57 Jerzy Kaleta Old School MTB Gdańsk M40 12 57 Gdańsk: 02:07:18 (27 / 3)
02:07:18 00:12:20
58 Maciej Suchecki SEMEKO AquaSfera SEMEKO AquaSfera M30 21 58 Gdańsk: 02:07:20 (28 / 13)
02:07:20 00:12:22
59 Robert Sadowski M30 22 59 Kąty Rybackie: 02:07:36 (28 / 11)
02:07:36 00:12:38
60 Paweł Kamiński DOSTRZEGAJMY RZECZY NIEPOWTARZALNE KTÓRE NAS OTACZAJĄ M30 23 60 Kąty Rybackie: 02:08:52 (29 / 12)
02:08:52 00:13:54
61 Andrzej Jozwik M18 22 61 Elbląg: 02:09:08 (15 / 9)
02:09:08 00:14:10
62 Mateusz Hoppe Intel Technology Poland M18 23 62 Gdańsk: 02:09:52 (32 / 14)
02:09:52 00:14:54
63 Michał Czajkowski Goggle Pro Active Eyewear M18 24 63 Gdańsk: 02:09:52 (30 / 13)
02:09:52 00:14:54
64 Sławomir Mrozowski Flash Team M30 24 64 Gdańsk: 02:09:57 (33 / 14)
02:09:57 00:14:59
65 Krzysztof Wasiewski IP Kwidzyn Bike Team M30 25 65 Gdańsk: 02:12:06 (37 / 17)
02:12:06 00:17:08
66 Robert Miłogrodzki TTC Bulls Racing M40 13 66 Gdańsk: 02:12:06 (36 / 5)
02:12:06 00:17:08
67 Karol Rydecki Enduroman Elbląg M50 5 67 Kąty Rybackie: 02:14:52 (31 / 4)
02:14:52 00:19:54
68 Ryszard Rożek GK STG M18 25 68 Gdańsk: 02:15:04 (41 / 16)
02:15:04 00:20:06
69 Lukasz Dudko GoodOneGroup.com M30 26 69 Elbląg: 02:15:10 (24 / 10)
02:15:10 00:20:12
70 Piotr Jurczak AZS WSG Bydgoszcz M18 26 70 Elbląg: 02:15:11 (25 / 11)
02:15:11 00:20:13
71 Łukasz Sałamacha rehaholistic.pl M30 27 71 Gdańsk: 02:15:18 (42 / 19)
02:15:18 00:20:20
72 Arkadiusz Kościelak APEX24 M30 28 72 Gdańsk: 02:15:58 (43 / 20)
02:15:58 00:21:00
73 Piotr Przybysz Gdynia M50 6 73 Kąty Rybackie: 02:16:03 (32 / 5)
02:16:03 00:21:05
74 Rafał Błaszczyk M30 29 74 Gdańsk: 02:17:50 (46 / 21)
02:17:50 00:22:52
75 Sabina Rafalska NEXUS Team F30 1 1 Gdańsk: 02:20:43 (50 / 1)
02:20:43 00:25:45
76 Alexandr Kamynin M30 30 75 Elbląg: 02:21:48 (28 / 12)
02:21:48 00:26:50
77 Jacek Gbyl M40 14 76 Gdańsk: 02:22:08 (52 / 10)
02:22:08 00:27:10
78 Marek Piekarski SISU TEAM - KURKUMA BYDGOSZCZ M40 15 77 Gdańsk: 02:23:04 (55 / 11)
02:23:04 00:28:06
79 Tomek Wielicki M30 31 78 Elbląg: 02:23:15 (29 / 13)
02:23:15 00:28:17
80 Mirosław Urbanowicz WildRiders.pl M18 27 79 Elbląg: 02:24:35 (33 / 13)
02:24:35 00:29:37
81 Paweł Jurczak AZS WSG Bydgoszcz M18 28 80 Elbląg: 02:24:51 (35 / 14)
02:24:51 00:29:53
82 Krzysztof Seredyka M40 16 81 Elbląg: 02:26:45 (36 / 6)
02:26:45 00:31:47
83 Ania Świrkowicz ASE Team F30 2 2 Elbląg: 02:27:29 (38 / 1)
02:27:29 00:32:31
84 Krzysztof Reddig M40 17 82 Gdańsk: 02:28:22 (60 / 13)
02:28:22 00:33:24
85 Maciej Dec IP Kwidzyn Bike Team M40 18 83 Gdańsk: 02:28:54 (62 / 15)
02:28:54 00:33:56
86 Piotr Topolski M30 32 84 Gdańsk: 02:30:36 (64 / 25)
02:30:36 00:35:38
87 Mateusz Romanowski M18 29 85 Elbląg: 02:32:20 (41 / 16)
02:32:20 00:37:22
88 Dominik Buksak M18 30 86 Gdańsk: 02:33:10 (65 / 20)
02:33:10 00:38:12
89 Rafał Sikora CCC Naleśnik Bąbel Team M18 31 87 Gdańsk: 02:34:18 (66 / 21)
02:34:18 00:39:20
90 Robert Konieczny M30 33 88 Gdańsk: 02:34:50 (67 / 26)
02:34:50 00:39:52
91 Rafał Wyrwicki M30 34 89 Gdańsk: 02:36:33 (69 / 28)
02:36:33 00:41:35
92 Tomasz Jasiński SKŻ Sopot M50 7 90 Gdańsk: 02:36:41 (71 / 5)
02:36:41 00:41:43
93 Marta Kamińska NEXUS Team F30 3 3 Gdańsk: 02:36:41 (70 / 2)
02:36:41 00:41:43
94 Tomasz Ostaniewicz Elbląska Grupa Rowerowa STOP M30 35 91 Elbląg: 02:37:16 (46 / 16)
02:37:16 00:42:18
95 Natalia Chernova F18 1 4 Kąty Rybackie: 02:38:15 (36 / 1)
02:38:15 00:43:17
96 Paweł Goździewicz biegamyrazem.pl/PAPUNIS TEAM GDYNIA M30 36 92 Gdańsk: 02:40:08 (73 / 29)
02:40:08 00:45:10
97 Piotr Szymański ASE Team M30 37 93 Gdańsk: 02:42:21 (74 / 30)
02:42:21 00:47:23
98 Katarzyna Laskowska Finisher.pl F18 2 5 Gdańsk: 02:43:00 (75 / 1)
02:43:00 00:48:02
99 Adam Bolewski naKaszuby.com M30 38 94 Gdańsk: 02:51:54 (79 / 31)
02:51:54 00:56:56
100 Andrzej Kalinowski Rowery Dwa M40 19 95 Gdańsk: 02:52:36 (80 / 16)
02:52:36 00:57:38
101 Robert Stawarz M30 39 96 Gdańsk: 02:56:25 (81 / 32)
02:56:25 01:01:27
102 Paula Hinczewska VO2MAX TEAM F18 3 6 Gdańsk: 02:57:32 (82 / 2)
02:57:32 01:02:34
103 Piotr Misiewicz M18 32 97 Elbląg: 03:04:58 (51 / 19)
03:04:58 01:10:00
104 Piotr Duda M40 20 98 Gdańsk: 03:07:04 (83 / 17)
03:07:04 01:12:06
105 Waldemar Skolimowski Rowery Dwa M40 21 99 Gdańsk: 03:34:27 (84 / 18)
03:34:27 01:39:29
106 Marcin Bajerski M40 22 100 Gdańsk: 03:37:48 (85 / 19)
03:37:48 01:42:50
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Bieg Piekarczyka
  • ILF Triathlon