Garmin Ultra Race 2020 - dystans 50 km - results

M‑ce Nazwisko i imię Klub Kat. M-ce w kat. M-ce wg płci Zawody Czas końcowy Strata
1 Sławek Gawlik DYNAFIT Team Poland M30 1 1 Myślenice: 05:20:28 (1 / 1)
05:20:28
2 Piotr Huzior ATTIQ Team/Salming M40 1 2 Myślenice: 05:26:42 (2 / 1)
05:26:42 00:06:14
3 Łukasz Szaporów Infinity-Gym M30 2 3 Myślenice: 05:33:21 (3 / 2)
05:33:21 00:12:53
4 Aleksander Kidawa M30 3 4 Myślenice: 05:45:59 (4 / 3)
05:45:59 00:25:31
5 Łukasz Kamerduła #teamcztery M40 2 5 Myślenice: 06:01:16 (5 / 2)
06:01:16 00:40:48
6 Daniel Polny PASS RUNNING TEAM M50 1 6 Myślenice: 06:07:16 (6 / 1)
06:07:16 00:46:48
7 Sylwia Sendek Infinity-Gym F30 1 1 Myślenice: 06:08:14 (7 / 1)
06:08:14 00:47:46
8 Sławomir Tokoń TKKF UKLEJNA Myślenice TKKF UKLEJNA Myślenice M40 3 7 Myślenice: 06:13:25 (8 / 3)
06:13:25 00:52:57
9 Tomasz Miękina M30 4 8 Myślenice: 06:24:58 (10 / 4)
06:24:58 01:04:30
10 Wojciech Rykała Evil Team M40 4 9 Myślenice: 06:27:26 (9 / 4)
06:27:26 01:06:58
11 Michal Jesiolowski M30 5 10 Myślenice: 06:35:09 (11 / 5)
06:35:09 01:14:41
12 Bożka Sikora TKKF Uklejna Myślenice F30 2 2 Myślenice: 06:38:07 (12 / 2)
06:38:07 01:17:39
13 Kamil Sajak ROZBIEGANE DOBCZYCE M30 6 11 Myślenice: 06:48:58 (13 / 6)
06:48:58 01:28:30
14 Filip Kolasa Maraton Leszno M40 5 12 Myślenice: 06:50:15 (14 / 5)
06:50:15 01:29:47
15 Jakub Lenczowski Iron Dragon Triathlon Club Zabierzów M40 6 13 Myślenice: 06:53:13 (15 / 6)
06:53:13 01:32:45
16 Łukasz Reichert M40 7 14 Myślenice: 06:54:14 (16 / 7)
06:54:14 01:33:46
17 Karol Krawczyk M30 7 15 Myślenice: 06:57:47 (17 / 7)
06:57:47 01:37:19
18 Andrzej Bogacki Trail Runners Jaworzno M50 2 16 Myślenice: 06:57:50 (18 / 2)
06:57:50 01:37:22
19 Michał Dzieciuch Dla teścia M40 8 17 Myślenice: 06:58:28 (19 / 8)
06:58:28 01:38:00
20 Robert Siemieńczuk Warszawa M50 3 18 Myślenice: 07:02:43 (20 / 3)
07:02:43 01:42:15
21 Anna Brydniak Koniu Squad F40 1 3 Myślenice: 07:05:10 (21 / 1)
07:05:10 01:44:42
22 Dominik Szczurek MUAY RUNNING TEAM M40 9 19 Myślenice: 07:08:00 (22 / 9)
07:08:00 01:47:32
23 Artur Frysiak Wieluń Ultra M50 4 20 Myślenice: 07:10:05 (23 / 4)
07:10:05 01:49:37
24 Ewelina Łukawska F30 3 4 Myślenice: 07:10:41 (25 / 3)
07:10:41 01:50:13
25 Tomasz Mlost #zbieganiemmidotwarzy M30 8 21 Myślenice: 07:12:05 (24 / 8)
07:12:05 01:51:37
26 Izabela Burzynska F40 2 5 Myślenice: 07:14:00 (26 / 2)
07:14:00 01:53:32
27 Elżbieta Łukowicz F40 3 6 Myślenice: 07:20:01 (31 / 3)
07:20:01 01:59:33
28 Krzysztof Magdij megkursy.pl Ecoflores M40 10 22 Myślenice: 07:20:09 (27 / 10)
07:20:09 01:59:41
29 Artur Mazurek Gmina Ludzi z Pasją M50 5 23 Myślenice: 07:21:22 (28 / 5)
07:21:22 02:00:54
30 Tomasz Zimny M60 1 24 Myślenice: 07:22:29 (30 / 1)
07:22:29 02:02:01
31 Hubert Gaudyn #teamcztery M40 11 25 Myślenice: 07:23:35 (29 / 11)
07:23:35 02:03:07
32 Kinga Grela Costa Kliny Team F30 4 7 Myślenice: 07:24:25 (33 / 4)
07:24:25 02:03:57
33 Michał Szafrański M40 12 26 Myślenice: 07:25:50 (32 / 12)
07:25:50 02:05:22
34 Jerzy Buczek M50 6 27 Myślenice: 07:26:45 (35 / 6)
07:26:45 02:06:17
35 Robert Gierula UBS Krakow Running Team M50 7 28 Myślenice: 07:29:36 (34 / 7)
07:29:36 02:09:08
36 Justyna Flis-Czajka Lacho Team F30 5 8 Myślenice: 07:31:20 (37 / 5)
07:31:20 02:10:52
37 Katarzyna Gołębiewska F40 4 9 Myślenice: 07:33:37 (36 / 4)
07:33:37 02:13:09
38 Paweł Apostoł Costa Kliny Team M30 9 29 Myślenice: 07:40:05 (40 / 9)
07:40:05 02:19:37
39 Waldemar Stawowczyk Stawowczyk Team M40 13 30 Myślenice: 07:42:28 (38 / 13)
07:42:28 02:22:00
40 Tomasz Barasiński Klub Biegacza Spartakus Bełchatów M40 14 31 Myślenice: 07:42:29 (39 / 14)
07:42:29 02:22:01
41 Agnieszka Bydoń Niepołomice Biegają/#AdamCzerwińskiTeam F40 5 10 Myślenice: 07:46:04 (41 / 5)
07:46:04 02:25:36
42 Marek Karaś PODGÓRZ TORUŃ M50 8 32 Myślenice: 07:47:15 (42 / 8)
07:47:15 02:26:47
43 Bohdan Wojcicki Przepierony M30 10 33 Myślenice: 07:51:04 (43 / 10)
07:51:04 02:30:36
44 Maciej Zapiór COLD BEER TEAM M18 1 34 Myślenice: 07:51:08 (44 / 1)
07:51:08 02:30:40
45 Mariusz Gamza Pędzące Żółwie Mario M30 11 35 Myślenice: 07:53:04 (45 / 11)
07:53:04 02:32:36
46 Tomasz Borowik ATOM M40 15 36 Myślenice: 07:55:08 (47 / 15)
07:55:08 02:34:40
47 Sylwia Śliż F30 6 11 Myślenice: 07:57:22 (46 / 6)
07:57:22 02:36:54
48 Mariusz Konopka M30 12 37 Myślenice: 07:59:04 (48 / 12)
07:59:04 02:38:36
49 Michał Staszczyk Spartan Training Group Tarnów M30 13 38 Myślenice: 08:00:00 (49 / 13)
08:00:00 02:39:32
50 Jakub Gil POLPLAST BIEGA Polplast Polska M18 2 39 Myślenice: 08:02:54 (50 / 2)
08:02:54 02:42:26
51 Tomasz Chmielewski M40 16 40 Myślenice: 08:05:32 (51 / 16)
08:05:32 02:45:04
52 Aneta Gumuła Kolorowa Drużyna Nessi F40 6 12 Myślenice: 08:10:30 (52 / 6)
08:10:30 02:50:02
53 Piotr Borowiak M40 17 41 Myślenice: 08:13:46 (57 / 17)
08:13:46 02:53:18
54 Jacek Kłosek Instal-Tech Team M30 14 42 Myślenice: 08:13:53 (56 / 14)
08:13:53 02:53:25
55 Mariusz Biesiadecki Mariusz Biesiadecki Mariusz Biesiadecki M40 18 43 Myślenice: 08:14:46 (53 / 18)
08:14:46 02:54:18
56 Emil Duch JB Warsaw M30 15 44 Myślenice: 08:14:53 (55 / 15)
08:14:53 02:54:25
57 Dominika Krysztofowicz F30 7 13 Myślenice: 08:15:25 (54 / 7)
08:15:25 02:54:57
58 Mateusz Piotrowski 1992 M18 3 45 Myślenice: 08:17:57 (58 / 3)
08:17:57 02:57:29
59 Mateusz Chełminski M30 16 46 Myślenice: 08:18:33 (60 / 16)
08:18:33 02:58:05
60 Przemysław Kuras NUNEK SPITFIRE M30 17 47 Myślenice: 08:19:26 (62 / 17)
08:19:26 02:58:58
61 Mariusz Guzek LosBieganerosKutno M40 19 48 Myślenice: 08:21:11 (61 / 19)
08:21:11 03:00:43
62 Maciej Bilkiewicz Nic nie przeraza weterynarza! M30 18 49 Myślenice: 08:21:48 (63 / 18)
08:21:48 03:01:20
63 Kazimierz Zborowski Vege Runners M50 9 50 Myślenice: 08:22:06 (59 / 9)
08:22:06 03:01:38
64 Viacheslav Sieshyn Pięzące ślimaki Union Parts M40 20 51 Myślenice: 08:25:19 (65 / 20)
08:25:19 03:04:51
65 Urszula Sujecka KB Spartakus Bełchatów F40 7 14 Myślenice: 08:25:30 (64 / 7)
08:25:30 03:05:02
66 Michał Flissikowski M18 4 52 Myślenice: 08:31:40 (70 / 4)
08:31:40 03:11:12
67 Marek Nowak M50 10 53 Myślenice: 08:31:44 (67 / 10)
08:31:44 03:11:16
68 Jan-Olaf Frassl M18 5 54 Myślenice: 08:32:53 (66 / 5)
08:32:53 03:12:25
69 Jacek Stolarski M50 11 55 Myślenice: 08:34:53 (68 / 11)
08:34:53 03:14:25
70 Grzegorz Strojek M40 21 56 Myślenice: 08:35:17 (69 / 21)
08:35:17 03:14:49
71 Jagoda Sadowska #YoloTeamKrk F18 1 15 Myślenice: 08:35:39 (71 / 1)
08:35:39 03:15:11
72 Anna Szlifińska - Nowak F40 8 16 Myślenice: 08:36:53 (72 / 8)
08:36:53 03:16:25
73 Łukasz Kotarski Jeże ze Zgierza M30 19 57 Myślenice: 08:38:43 (73 / 19)
08:38:43 03:18:15
74 Danuta Zmyj Lacho Team F40 9 17 Myślenice: 08:40:47 (74 / 9)
08:40:47 03:20:19
75 Piotr Bruzda Biegowa Kuźnia M40 22 58 Myślenice: 08:42:50 (75 / 22)
08:42:50 03:22:22
76 Joanna Bruzda Biegowa Kuźnia F40 10 18 Myślenice: 08:42:51 (76 / 10)
08:42:51 03:22:23
77 Dominik Tomaszewski WILLSOOR M30 20 59 Myślenice: 08:44:50 (77 / 20)
08:44:50 03:24:22
78 Jacek Hanarz DRUŻYNA SZPIKU M40 23 60 Myślenice: 08:48:55 (79 / 23)
08:48:55 03:28:27
79 Monika Chrobasik FOTOKOMPOZYTOR F40 11 19 Myślenice: 08:49:04 (78 / 11)
08:49:04 03:28:36
80 Adam Babinek LPP TEAM M40 24 61 Myślenice: 08:57:39 (82 / 24)
08:57:39 03:37:11
81 Zbigniew Podkówka PODGÓRZ TORUŃ M60 2 62 Myślenice: 08:57:40 (80 / 2)
08:57:40 03:37:12
82 Franciszek Polański M40 25 63 Myślenice: 08:59:38 (81 / 25)
08:59:38 03:39:10
83 Krystian Zając M30 21 64 Myślenice: 09:09:45 (83 / 21)
09:09:45 03:49:17
84 Karolina Petrus F18 2 20 Myślenice: 09:10:35 (84 / 2)
09:10:35 03:50:07
85 Radosław Słupecki M40 26 65 Myślenice: 09:11:41 (87 / 26)
09:11:41 03:51:13
86 Mariusz Kurek KB MARATOŃCZYK DĘBICA M40 27 66 Myślenice: 09:12:22 (85 / 27)
09:12:22 03:51:54
87 Michał Kurek M30 22 67 Myślenice: 09:12:28 (86 / 22)
09:12:28 03:52:00
88 Piotr Mrowiec MPK Runners M40 28 68 Myślenice: 09:13:17 (88 / 28)
09:13:17 03:52:49
89 Jan Walczak M30 23 69 Myślenice: 09:20:31 (89 / 23)
09:20:31 04:00:03
90 Magdalena Walczak F30 8 21 Myślenice: 09:20:32 (90 / 8)
09:20:32 04:00:04
91 Teresa Gasperowicz F40 12 22 Myślenice: 09:23:44 (91 / 12)
09:23:44 04:03:16
92 Agnieszka Grodzka F40 13 23 Myślenice: 09:27:56 (93 / 13)
09:27:56 04:07:28
93 Paweł Zięba M18 6 70 Myślenice: 09:28:13 (92 / 6)
09:28:13 04:07:45
94 Agnieszka Maronka F40 14 24 Myślenice: 09:31:36 (94 / 14)
09:31:36 04:11:08
95 Marek Zapiór COLD BEER TEAM M50 12 71 Myślenice: 09:32:32 (95 / 12)
09:32:32 04:12:04
96 Anna Banasiak F30 9 25 Myślenice: 09:41:20 (97 / 9)
09:41:20 04:20:52
97 Magdalena Bratek F30 10 26 Myślenice: 09:41:36 (98 / 10)
09:41:36 04:21:08
98 David Sus M18 7 72 Myślenice: 09:42:30 (96 / 7)
09:42:30 04:22:02
99 Piotr Szeląg Turbo Jeże Team Grande Familia M40 29 73 Myślenice: 09:43:37 (99 / 29)
09:43:37 04:23:09
100 Wojciech Matusik Brzezinka Runner M40 30 74 Myślenice: 09:45:20 (100 / 30)
09:45:20 04:24:52
101 Mariusz Bociąga RAJSPORT ACTIVE M30 24 75 Myślenice: 09:47:40 (101 / 24)
09:47:40 04:27:12
102 Michał Geisler Kulawe Dziki z Zakrzówka M30 25 76 Myślenice: 09:53:31 (102 / 25)
09:53:31 04:33:03
103 Kaska Kłopotowska Sosna Unlimited Triathlon Team F50 1 27 Myślenice: 10:00:21 (104 / 1)
10:00:21 04:39:53
104 Malgorzata Kowalska F40 15 28 Myślenice: 10:00:22 (103 / 15)
10:00:22 04:39:54
105 Małgorzata Chmielewska F30 11 29 Myślenice: 10:03:47 (105 / 11)
10:03:47 04:43:19
106 Iwona Śledź F40 16 30 Myślenice: 10:10:09 (106 / 16)
10:10:09 04:49:41
107 Ewelina Wójciak F30 12 31 Myślenice: 10:11:09 (107 / 12)
10:11:09 04:50:41
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon