Elemental Tri Series 2020 - dystans olimpijski - results

M‑ce Nazwisko i imię Klub Kat. M-ce w kat. M-ce wg płci Zawody Czas końcowy Strata
1 Krzysztof Owczarek M25 1 1 Białystok: 02:01:10 (9 / 7)
Olsztyn: 02:06:57 (7 / 1)
04:08:07
2 Christopher Vosloo one eighty multisport M50 1 2 Białystok: 02:11:11 (32 / 1)
Olsztyn: 02:11:46 (15 / 1)
04:22:57 00:14:50
3 Michal Twarowski JEPPESEN POLAND TRISPACE TREK M45 1 3 Białystok: 02:10:27 (28 / 5)
Olsztyn: 02:12:49 (18 / 2)
04:23:16 00:15:09
4 Mariusz Biskupski UKS TRS SUSZ M45 2 4 Białystok: 02:12:50 (37 / 8)
Olsztyn: 02:15:43 (21 / 4)
04:28:33 00:20:26
5 Rafał Abramczyk krisscoaching.pl hotelAG M40 1 5 Białystok: 02:14:32 (39 / 7)
Olsztyn: 02:18:24 (27 / 8)
04:32:56 00:24:49
6 Piotr Paduszyński edustacyjka.pl triathlon team edustacyjka.pl M45 3 6 Białystok: 02:16:12 (47 / 9)
Olsztyn: 02:20:03 (39 / 7)
04:36:15 00:28:08
7 Tomasz Kowalczyk TRICLUB M45 4 7 Białystok: 02:17:56 (53 / 11)
Olsztyn: 02:24:52 (56 / 10)
04:42:48 00:34:41
8 Sebastian Kwieciński Tri Sebuś Team M40 2 8 Białystok: 02:20:05 (58 / 8)
Olsztyn: 02:24:26 (54 / 15)
04:44:31 00:36:24
9 Jakub Gebhardt Smaruj Na Trening Team / Fundacja Gebhardt Sport Baltix.se M40 3 9 Białystok: 02:20:40 (63 / 10)
Olsztyn: 02:24:31 (55 / 16)
04:45:11 00:37:04
10 Małgorzata Nowak Jerzyk Team F30 1 1 Białystok: 02:22:34 (72 / 3)
Olsztyn: 02:24:03 (52 / 2)
04:46:37 00:38:30
11 Andrzej Desselberger ENERGY TRI Włocławek LABOSPORT Team M50 2 10 Białystok: 02:20:45 (64 / 4)
Olsztyn: 02:29:47 (80 / 2)
04:50:32 00:42:25
12 Marcin Abramczyk Kriss Coaching / hotelAG M40 4 11 Białystok: 02:24:15 (80 / 17)
Olsztyn: 02:29:16 (77 / 24)
04:53:31 00:45:24
13 Bartosz Dmowski TriWawa M45 5 12 Białystok: 02:28:09 (92 / 18)
Olsztyn: 02:29:35 (79 / 14)
04:57:44 00:49:37
14 Robert Puch CTS - CzajaTrainingSystem M45 6 13 Białystok: 02:16:54 (49 / 10)
Olsztyn: 02:42:31 (125 / 18)
04:59:25 00:51:18
15 Roman Klejzerowicz EGGER Runs/SBR Team Ełk M40 5 14 Białystok: 02:29:35 (99 / 24)
Olsztyn: 02:30:10 (83 / 27)
04:59:45 00:51:38
16 Dariusz Drapella CTS - CzajaTrainingSystem M60 1 15 Białystok: 02:30:32 (101 / 2)
Olsztyn: 02:32:53 (92 / 1)
05:03:25 00:55:18
17 Marek Jakubow M30 1 16 Białystok: 02:33:28 (116 / 11)
Olsztyn: 02:32:19 (90 / 15)
05:05:47 00:57:40
18 Enrique De La Fuente Kuźnia Triathlonu M40 6 17 Białystok: 02:30:52 (105 / 25)
Olsztyn: 02:40:13 (112 / 33)
05:11:05 01:02:58
19 Magdalena Tukiendorf Kuźnia Triathlonu F40 1 2 Białystok: 02:34:59 (119 / 5)
Olsztyn: 02:36:23 (101 / 3)
05:11:22 01:03:15
20 Marta Rayss CTS F40 2 3 Białystok: 02:40:37 (136 / 7)
Olsztyn: 02:42:25 (124 / 4)
05:23:02 01:14:55
21 Paweł Olender Mrongoville family Town Mrągowo M40 7 18 Białystok: 02:39:07 (129 / 29)
Olsztyn: 02:47:31 (142 / 40)
05:26:38 01:18:31
22 Tomasz Saba Triclub Warszawa M45 7 19 Białystok: 02:39:29 (131 / 20)
Olsztyn: 02:47:12 (138 / 22)
05:26:41 01:18:34
23 Paweł Czuryłło TRI NEGU M30 2 20 Białystok: 02:44:47 (148 / 15)
Olsztyn: 02:48:03 (144 / 24)
05:32:50 01:24:43
24 Marcin Sękowski DrewnoFornir M50 3 21 Białystok: 02:43:50 (144 / 9)
Olsztyn: 02:52:51 (167 / 7)
05:36:41 01:28:34
25 Roman Wiech M50 4 22 Białystok: 02:39:21 (130 / 8)
Olsztyn: 02:57:55 (183 / 10)
05:37:16 01:29:09
26 Tomasz Madej PwC M35 1 23 Białystok: 02:48:43 (159 / 18)
Olsztyn: 02:49:50 (154 / 20)
05:38:33 01:30:26
27 Kamil Chudecki Vege Runners M50 5 24 Białystok: 02:49:44 (162 / 10)
Olsztyn: 02:56:29 (180 / 9)
05:46:13 01:38:06
28 Krystian Świech Krystian Świech M40 8 25 Białystok: 02:54:12 (172 / 36)
Olsztyn: 02:55:45 (175 / 47)
05:49:57 01:41:50
29 Ewa Wiech F50 1 4 Białystok: 03:02:25 (181 / 3)
Olsztyn: 03:07:43 (193 / 1)
06:10:08 02:02:01
30 Bogdan Barewski M65 1 26 Białystok: 03:00:18 (175 / 2)
Olsztyn: 03:21:48 (206 / 2)
06:22:06 02:13:59
31 Bożena Miasojedow AKS Polonia Warszawa F65 1 5 Białystok: 03:16:21 (190 / 1)
Olsztyn: 03:31:36 (211 / 1)
06:47:57 02:39:50
32 Michał Oliwa KS AZS-AWF Katowice M20 1 27 Białystok: 01:49:46 (1 / 1)
01:49:46
33 Kacper Stępniak UKS Tri-Team Rumia M24 1 28 Białystok: 01:50:42 (2 / 1)
01:50:42 00:00:56
34 Tomasz Brembor KS AZS-AWF Katowice M24 2 29 Białystok: 01:51:50 (3 / 2)
01:51:50 00:02:04
35 Tomasz Marcinek KU AZS UAM Poznań M24 3 30 Białystok: 01:52:52 (4 / 3)
01:52:52 00:03:06
36 Robert Wilkowiecki KS AZS-AWF Katowice M24 4 31 Białystok: 01:53:06 (5 / 4)
01:53:06 00:03:20
37 Kasper Tochowicz TriWise Triwise M25 2 32 Białystok: 01:53:37 (1 / 1)
01:53:37 00:03:51
38 Przemysław Szymanowski SZYMANOWSKI TRIATHLON TEAM M24 5 33 Białystok: 01:54:03 (6 / 5)
01:54:03 00:04:17
39 Daniel Juszkowiec UKS G-8 Bielany Warszawa M20 2 34 Białystok: 01:54:25 (7 / 2)
01:54:25 00:04:39
40 Robert Czysz UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY CITYZEN POZNAŃ M24 6 35 Białystok: 01:55:25 (8 / 6)
01:55:25 00:05:39
41 Adrian Wilk KLUB SPORTOWY IRONMAN C/S POLSKA M20 3 36 Białystok: 01:55:35 (9 / 3)
01:55:35 00:05:49
42 Jan Popławski NEON TEAM M25 3 37 Białystok: 01:56:22 (2 / 2)
01:56:22 00:06:36
43 Bartosz Smęda KLUB SPORTOWY IRONMAN C/S POLSKA M24 7 38 Białystok: 01:57:00 (10 / 7)
01:57:00 00:07:14
44 Maciej Falbogowski KU AZS UAM Poznań M20 4 39 Białystok: 01:57:09 (11 / 4)
01:57:09 00:07:23
45 Kacper Adam UCZNIOWSKI LKUB SPORTOWY CITYZEN POZNAŃ M24 8 40 Białystok: 01:57:20 (12 / 8)
01:57:20 00:07:34
46 Kuba Kowalski UKS G-8 Bielany Warszawa M20 5 41 Białystok: 01:57:28 (13 / 5)
01:57:28 00:07:42
47 Sergiusz Sobczyk TRINERGY TEAM M25 4 42 Białystok: 01:57:31 (3 / 3)
01:57:31 00:07:45
48 Łukasz Lis TRICLUB M30 3 43 Olsztyn: 01:58:16 (1 / 1)
01:58:16 00:08:30
49 Dominik Pikorski Tridivision Triathlon Team 3DVSN M25 5 44 Białystok: 01:58:47 (4 / 4)
01:58:47 00:09:01
50 Mateusz Cieślik KU AZS UAM Poznań M20 6 45 Białystok: 01:59:13 (14 / 6)
01:59:13 00:09:27
51 Tomasz Słupik M25 6 46 Białystok: 01:59:31 (5 / 5)
01:59:31 00:09:45
52 Jakub Jasiński WM Triself GoRide M30 4 47 Białystok: 01:59:45 (6 / 1)
01:59:45 00:09:59
53 Dominik Bogdanowicz M25 7 48 Białystok: 01:59:46 (7 / 6)
01:59:46 00:10:00
54 Robert Mrozek Szkoła Pływania WODNIK/Bike room M30 5 49 Białystok: 02:00:40 (8 / 2)
02:00:40 00:10:54
55 Piotr Saniawa TRIATHLON LUBLIN TEAM/TRIAMIGOS M35 2 50 Białystok: 02:02:26 (10 / 1)
02:02:26 00:12:40
56 Roksana Słupek UKS TRS SUSZ F20 1 6 Białystok: 02:02:52 (15 / 1)
02:02:52 00:13:06
57 Dariusz Dąbrowski ILABO Racing Team powered by CTS M45 8 51 Białystok: 02:03:00 (11 / 1)
02:03:00 00:13:14
58 Marcin Konieczny NIEMANIEMOGE M45 9 52 Olsztyn: 02:03:33 (2 / 1)
02:03:33 00:13:47
59 Jakub Kimmer TTPSC M30 6 53 Olsztyn: 02:03:34 (3 / 2)
02:03:34 00:13:48
60 Krzysztof Łukaszewicz Triathlonowa Akademia Młodzieży KL rehabilitacja M18 1 54 Białystok: 02:03:37 (12 / 1)
02:03:37 00:13:51
61 Adrian Klincewicz KS IRONMAN CS SZCZECIN CSR Słowianka M18 2 55 Białystok: 02:03:44 (13 / 2)
02:03:44 00:13:58
62 Rafał Wąsowski Najmowicz Triathlon M30 7 56 Olsztyn: 02:04:05 (4 / 3)
02:04:05 00:14:19
63 Marta Łagownik UKS Dwójka Morena Gdańsk F24 1 7 Białystok: 02:04:27 (16 / 1)
02:04:27 00:14:41
64 Magdalena Sudak UKS G-8 Bielany Warszawa F20 2 8 Białystok: 02:04:49 (17 / 2)
02:04:49 00:15:03
65 Patryk Gąsior PŁK. SŁAWGAS M25 8 57 Białystok: 02:04:54 (14 / 8)
02:04:54 00:15:08
66 Karol Kozak TriWise M18 3 58 Olsztyn: 02:05:01 (5 / 1)
02:05:01 00:15:15
67 Bartosz Sarbak Eobuwie.pl M18 4 59 Białystok: 02:05:25 (15 / 3)
02:05:25 00:15:39
68 Agnieszka Jerzyk Real 64-sto Leszno F24 2 9 Białystok: 02:05:55 (18 / 2)
02:05:55 00:16:09
69 Kamil Kołosowski 200 Procent Tętna Triathlon Nadaktywni M30 8 60 Białystok: 02:06:26 (16 / 3)
02:06:26 00:16:40
70 Marcin Tomczak GVT BMC 3SOFT M35 3 61 Białystok: 02:06:38 (17 / 2)
02:06:38 00:16:52
71 Wojciech Odzimek Labosport M40 9 62 Olsztyn: 02:06:54 (6 / 1)
02:06:54 00:17:08
72 Kamil Duplicki Beko M35 4 63 Olsztyn: 02:07:02 (8 / 1)
02:07:02 00:17:16
73 Wojciech Hoffmann Brzyski Tri Team/CTS M45 10 64 Białystok: 02:07:19 (18 / 2)
02:07:19 00:17:33
74 Michał Siejakowski KTS IRONMAN M40 10 65 Olsztyn: 02:07:26 (9 / 2)
02:07:26 00:17:40
75 Tomasz Skowron WM Triself M18 5 66 Białystok: 02:07:33 (19 / 4)
02:07:33 00:17:47
76 Jakub Czaja CTS Aktywna Dieta Jakub Czaja M40 11 67 Olsztyn: 02:07:35 (10 / 3)
02:07:35 00:17:49
77 Maciej Król M25 9 68 Białystok: 02:07:36 (20 / 9)
02:07:36 00:17:50
78 Piotr Witkowski JCH Team M40 12 69 Białystok: 02:07:42 (21 / 1)
02:07:42 00:17:56
79 Maria Pytel SZYMANOWSKI TRIATHLON TEAM F24 3 10 Białystok: 02:07:57 (19 / 3)
02:07:57 00:18:11
80 Wiktor Eliasz KU AZS UAM Poznań M20 7 70 Białystok: 02:08:19 (20 / 7)
02:08:19 00:18:33
81 Maciej Rycyk IronSilesia M40 13 71 Białystok: 02:08:30 (22 / 2)
02:08:30 00:18:44
82 Jacek Kluźniak TRINERGY M45 11 72 Białystok: 02:08:36 (23 / 3)
02:08:36 00:18:50
83 Marta Sikora SportWise F20 3 11 Białystok: 02:08:36 (21 / 3)
02:08:36 00:18:50
84 Piotr Bronakowski KS ANUNNAKI www.no-tax.olsztyn.pl M40 14 73 Olsztyn: 02:09:21 (11 / 4)
02:09:21 00:19:35
85 Ewa Bugdoł WLKS Kmicic Częstochowa Betri Team Betri Ewa Bugdoł F24 4 12 Białystok: 02:09:35 (22 / 4)
02:09:35 00:19:49
86 Janusz Szymczak TriWawa M30 9 74 Białystok: 02:09:41 (24 / 4)
02:09:41 00:19:55
87 Piotr Łazaronek OlimpSwim Skawiński/Kropek M35 5 75 Olsztyn: 02:09:41 (12 / 2)
02:09:41 00:19:55
88 Wojciech Nowak 3DVSN M40 15 76 Białystok: 02:09:44 (25 / 3)
02:09:44 00:19:58
89 Michal Kozielski Czaja Training System M30 10 77 Olsztyn: 02:09:56 (13 / 4)
02:09:56 00:20:10
90 Krzysztof Litwiniuk Kriss Coaching M40 16 78 Białystok: 02:09:58 (26 / 4)
02:09:58 00:20:12
91 Andrzej Piętka PTT DELTA GOSTYNIN M45 12 79 Białystok: 02:10:09 (27 / 4)
02:10:09 00:20:23
92 Adam Talmon M30 11 80 Białystok: 02:10:34 (29 / 5)
02:10:34 00:20:48
93 Bartłomiej Trzebiński TRINERGY Bystry Królik M45 13 81 Białystok: 02:10:43 (30 / 6)
02:10:43 00:20:57
94 Michał Rembowski UB 40 TC M45 14 82 Białystok: 02:11:06 (31 / 7)
02:11:06 00:21:20
95 Rafał Naporowski TS AKWEDUKT KIELCE Perschmann M40 17 83 Białystok: 02:11:18 (33 / 5)
02:11:18 00:21:32
96 Aleksandra Jędrzejewska KS GVT F24 5 13 Białystok: 02:11:40 (23 / 5)
02:11:40 00:21:54
97 Michał Zawistowski Smaruj Na Trening Team M40 18 84 Olsztyn: 02:11:40 (14 / 5)
02:11:40 00:21:54
98 Bartosz Awruk NADAKTYWNI wawruk.pl M35 6 85 Białystok: 02:11:48 (34 / 3)
02:11:48 00:22:02
99 Radek Buszan #SharpeningAxe M40 19 86 Olsztyn: 02:11:54 (16 / 6)
02:11:54 00:22:08
100 Piotr Różalski ETT Elbląg Triathlon Team M40 20 87 Białystok: 02:12:04 (35 / 6)
02:12:04 00:22:18
101 Marcin Punpur NET SYSTEM Triathlon Team M40 21 88 Olsztyn: 02:12:43 (17 / 7)
02:12:43 00:22:57
102 Przemysław Kropiewnicki M35 7 89 Białystok: 02:12:46 (36 / 4)
02:12:46 00:23:00
103 Natalia Rypel KS AZS-AWF Katowice F24 6 14 Białystok: 02:12:46 (24 / 6)
02:12:46 00:23:00
104 Piotr Kalinowski Lekarska Grupa Kolarska M45 15 90 Olsztyn: 02:12:57 (19 / 3)
02:12:57 00:23:11
105 Aleksandra Marianek ENDURE Team F30 2 15 Białystok: 02:13:07 (38 / 1)
02:13:07 00:23:21
106 Tomasz Brett MLUKS Triathlon M55 1 91 Białystok: 02:14:57 (40 / 1)
02:14:57 00:25:11
107 Bartosz Jasiulewicz Delf Gryfino M20 8 92 Białystok: 02:15:07 (26 / 8)
02:15:07 00:25:21
108 Mateusz Janaszkiewicz Delf Gryfino M24 9 93 Białystok: 02:15:07 (25 / 9)
02:15:07 00:25:21
109 Jacek Gardener LKS Victoria Zabostów M55 2 94 Białystok: 02:15:12 (41 / 2)
02:15:12 00:25:26
110 Sławomir Kąkol TIMBUD TEAM M55 3 95 Białystok: 02:15:15 (42 / 3)
02:15:15 00:25:29
111 Rafał Kamiński M35 8 96 Białystok: 02:15:18 (43 / 5)
02:15:18 00:25:32
112 Rafał Gierasimczyk KTS Ironman M25 10 97 Olsztyn: 02:15:21 (20 / 2)
02:15:21 00:25:35
113 Karolina Jahnz Go2Tri F35 1 16 Białystok: 02:15:42 (44 / 1)
02:15:42 00:25:56
114 Adam Lewko 3T Białystok M18 6 98 Białystok: 02:15:50 (45 / 5)
02:15:50 00:26:04
115 Pawel Starz M35 9 99 Białystok: 02:15:58 (46 / 6)
02:15:58 00:26:12
116 Sławomir Wojdas M30 12 100 Olsztyn: 02:16:10 (22 / 5)
02:16:10 00:26:24
117 Paulina Bohater KS GVT F20 4 17 Białystok: 02:16:13 (27 / 4)
02:16:13 00:26:27
118 Paweł Klejzerowicz Nadaktywni M30 13 101 Białystok: 02:16:25 (48 / 6)
02:16:25 00:26:39
119 Piotr Hydzik TriWise TriWise M25 11 102 Olsztyn: 02:16:39 (23 / 3)
02:16:39 00:26:53
120 Michal Kurach Five Dimensions M35 10 103 Olsztyn: 02:17:07 (24 / 3)
02:17:07 00:27:21
121 Jacek Hańczyk Polonia Środa M55 4 104 Białystok: 02:17:08 (50 / 4)
02:17:08 00:27:22
122 Szymon Czartoszewski M18 7 105 Białystok: 02:17:10 (51 / 6)
02:17:10 00:27:24
123 Wojciech Kacperski PersonalTriathlon.pl M35 11 106 Olsztyn: 02:17:23 (25 / 4)
02:17:23 00:27:37
124 Henryk Brzóska TS Akwedukt Kielce M50 6 107 Białystok: 02:17:35 (52 / 2)
02:17:35 00:27:49
125 Michał Borkowy LABOSPORT Team M45 16 108 Olsztyn: 02:18:00 (26 / 5)
02:18:00 00:28:14
126 Izabela Janusz F25 1 18 Białystok: 02:18:23 (54 / 1)
02:18:23 00:28:37
127 Paweł Kamiński Coach Triathlon M30 14 109 Białystok: 02:18:25 (55 / 7)
02:18:25 00:28:39
128 Karol Kaczmarczyk UKS TRS Susz M25 12 110 Olsztyn: 02:18:30 (28 / 4)
02:18:30 00:28:44
129 Jacek Woźniak CTS PORTA DRZWI M40 22 111 Olsztyn: 02:18:35 (29 / 9)
02:18:35 00:28:49
130 Patryk Podpirko M18 8 112 Olsztyn: 02:18:38 (30 / 2)
02:18:38 00:28:52
131 Krzysztof Kuczyński M25 13 113 Olsztyn: 02:18:44 (31 / 5)
02:18:44 00:28:58
132 Kosma Szostak #ultratrack race team / Tri Wawa M30 15 114 Olsztyn: 02:18:58 (32 / 6)
02:18:58 00:29:12
133 Dariusz Kamiński Team Elektryk / Najmowicz Triathlon M40 23 115 Olsztyn: 02:19:09 (33 / 10)
02:19:09 00:29:23
134 Tomasz Otto M25 14 116 Olsztyn: 02:19:11 (34 / 6)
02:19:11 00:29:25
135 Marek Pokorski CTS - CzajaTrainingSystem GFI Happy Team M45 17 117 Białystok: 02:19:16 (56 / 12)
02:19:16 00:29:30
136 Krzysztof Urban TRICLUB M40 24 118 Olsztyn: 02:19:31 (35 / 11)
02:19:31 00:29:45
137 Rafał Korulczyk i-Sport / Szkoła narciarska Amigo-Ski M35 12 119 Olsztyn: 02:19:32 (36 / 5)
02:19:32 00:29:46
138 Lukasz Duks M30 16 120 Białystok: 02:19:32 (57 / 8)
02:19:32 00:29:46
139 Łukasz Kałdowski Karomet Team M25 15 121 Olsztyn: 02:19:41 (37 / 7)
02:19:41 00:29:55
140 Piotr Prejs Najmowicz Triathlon Team Najmowicz Triathlon Team M45 18 122 Olsztyn: 02:19:50 (38 / 6)
02:19:50 00:30:04
141 Jarosław Grzelec Smaruj Na Trening Team M55 5 123 Olsztyn: 02:20:07 (40 / 1)
02:20:07 00:30:21
142 Piotr Michałowski NADAKTYWNI Białystok M25 16 124 Białystok: 02:20:12 (59 / 10)
02:20:12 00:30:26
143 Jacek Garbacik SKB Stalowa Wola M50 7 125 Białystok: 02:20:30 (60 / 3)
02:20:30 00:30:44
144 Natalia Sadowska TRI TEAM RUMIA F18 1 19 Białystok: 02:20:32 (61 / 1)
02:20:32 00:30:46
145 Sebastian Twardowski Do zakochania jeden krok M40 25 126 Białystok: 02:20:39 (62 / 9)
02:20:39 00:30:53
146 Olek Łakomski Luft Tri Team M45 19 127 Olsztyn: 02:20:52 (41 / 8)
02:20:52 00:31:06
147 Łukasz Palmowski M40 26 128 Białystok: 02:20:58 (65 / 11)
02:20:58 00:31:12
148 Michał Mróz 3T M40 27 129 Białystok: 02:21:04 (66 / 12)
02:21:04 00:31:18
149 Dariusz Kochanowski TRI LEVEL M45 20 130 Białystok: 02:21:08 (67 / 13)
02:21:08 00:31:22
150 Dariusz Sarbiewski M45 21 131 Olsztyn: 02:21:26 (42 / 9)
02:21:26 00:31:40
151 Aleksandra Kieda IronWoman FIT/ TRENERFIT.PL F30 3 20 Białystok: 02:21:39 (68 / 2)
02:21:39 00:31:53
152 Małgorzata Kącka CTS Czaja Training System F30 4 21 Olsztyn: 02:21:39 (43 / 1)
02:21:39 00:31:53
153 Jacek Łukaszuk Lu.Tech Projekt TEAM M45 22 132 Białystok: 02:21:40 (69 / 14)
02:21:40 00:31:54
154 Adrian Dymek forBET Zakłady Bukmacherskie / NajmowiczTRI.pl M30 17 133 Olsztyn: 02:21:43 (44 / 7)
02:21:43 00:31:57
155 Michał Kurczycki Waniewski Coaching M40 28 134 Olsztyn: 02:21:46 (45 / 12)
02:21:46 00:32:00
156 Tomasz Kubicki KUBISIA TEAM OLEŚNICA - OLEŚNICKA GRUPA TRIATHLONOWA M50 8 135 Białystok: 02:22:04 (70 / 5)
02:22:04 00:32:18
157 Mirosław Puciłowski Nadaktywni M55 6 136 Białystok: 02:22:09 (71 / 5)
02:22:09 00:32:23
158 Oskar Kapala Obi-boki Running Crew M35 13 137 Olsztyn: 02:22:32 (46 / 6)
02:22:32 00:32:46
159 Monika Chodyna 3life team Najmowicz Triathlon F25 2 22 Olsztyn: 02:22:36 (47 / 1)
02:22:36 00:32:50
160 Kuba Jakubowski Najmowicz Triathlon M30 18 138 Olsztyn: 02:22:52 (48 / 8)
02:22:52 00:33:06
161 Andrzej Humiński Smaruj na Trening Team M40 29 139 Olsztyn: 02:22:58 (49 / 13)
02:22:58 00:33:12
162 Paweł Panasiuk Nadaktywni M40 30 140 Białystok: 02:23:08 (73 / 13)
02:23:08 00:33:22
163 Juliusz Kołodko Nadaktywni M40 31 141 Białystok: 02:23:12 (74 / 14)
02:23:12 00:33:26
164 Rafał Urbanowicz M35 14 142 Białystok: 02:23:16 (75 / 7)
02:23:16 00:33:30
165 Aleksandra Krawczyk Coco Bongo Pink Team/ TRI w kolorze blond F35 2 23 Białystok: 02:23:27 (76 / 2)
02:23:27 00:33:41
166 Wojciech Kieda KiEdA - TRENERFIT.PL / IronWoman FIT M40 32 143 Białystok: 02:23:40 (77 / 15)
02:23:40 00:33:54
167 Piotr Wasilewski M40 33 144 Białystok: 02:23:48 (78 / 16)
02:23:48 00:34:02
168 Karol Fercho LANGE TRI COACH M40 34 145 Olsztyn: 02:23:55 (50 / 14)
02:23:55 00:34:09
169 Maciej Jedowski M35 15 146 Olsztyn: 02:23:57 (51 / 7)
02:23:57 00:34:11
170 Oliwia Kwaśkiewicz KS AZS-AWF Katowice F20 5 24 Białystok: 02:23:59 (28 / 5)
02:23:59 00:34:13
171 Sebastian Ciasto M35 16 147 Białystok: 02:24:12 (79 / 8)
02:24:12 00:34:26
172 Sławomir Osytek TRI LEVEL M50 9 148 Białystok: 02:24:17 (81 / 6)
02:24:17 00:34:31
173 Aleksandra Góralska LABOSPORT Team F40 3 25 Olsztyn: 02:24:19 (53 / 1)
02:24:19 00:34:33
174 Michał Nowak M18 9 149 Białystok: 02:24:21 (82 / 7)
02:24:21 00:34:35
175 Mariusz Burzycki M40 35 150 Białystok: 02:24:33 (84 / 18)
02:24:33 00:34:47
176 Sabina Bartecka HRmax Żory Różowe TRI F40 4 26 Białystok: 02:24:33 (83 / 1)
02:24:33 00:34:47
177 Krzysztof Waclawski OrkaMasters Iława M55 7 151 Olsztyn: 02:25:03 (57 / 2)
02:25:03 00:35:17
178 Marcin Niebrzydowski M18 10 152 Olsztyn: 02:25:22 (58 / 3)
02:25:22 00:35:36
179 Paweł Rutkowski PersonalTriathlon.pl M40 36 153 Olsztyn: 02:25:29 (59 / 17)
02:25:29 00:35:43
180 Michał Dukaczewski NEON TEAM M40 37 154 Olsztyn: 02:25:31 (60 / 18)
02:25:31 00:35:45
181 Andrzej Plichta Piasecki Concept (None) M35 17 155 Olsztyn: 02:25:35 (61 / 8)
02:25:35 00:35:49
182 Anna Giżyńska Giża Team F35 3 27 Olsztyn: 02:25:37 (62 / 1)
02:25:37 00:35:51
183 Przemysław Sieradzan TS AKWEDUKT KIELCE M40 38 156 Białystok: 02:25:48 (85 / 19)
02:25:48 00:36:02
184 Ola Korulczyk Biegajaca Bio Mama F30 5 28 Olsztyn: 02:25:57 (63 / 3)
02:25:57 00:36:11
185 Jacek Winiarczyk M45 23 157 Białystok: 02:25:58 (86 / 15)
02:25:58 00:36:12
186 Michał Czajkowski M45 24 158 Olsztyn: 02:26:10 (64 / 11)
02:26:10 00:36:24
187 Piotr Mińko UNIBEP TRI Bielska Podlaski TEAM M40 39 159 Białystok: 02:26:10 (87 / 20)
02:26:10 00:36:24
188 Tomasz Wysocki Nadaktywni M40 40 160 Białystok: 02:26:13 (88 / 21)
02:26:13 00:36:27
189 Rafał Ościak CTS M40 41 161 Olsztyn: 02:26:21 (65 / 19)
02:26:21 00:36:35
190 Wojciech Suchowiecki Tri NEGU / #niemaniemogę Prezes i Zawodnik M40 42 162 Olsztyn: 02:26:30 (66 / 20)
02:26:30 00:36:44
191 Marcin Konecki M30 19 163 Olsztyn: 02:26:31 (67 / 9)
02:26:31 00:36:45
192 Marcin Pakula PAKULA Team Ania Pakula Team M45 25 164 Olsztyn: 02:27:07 (68 / 12)
02:27:07 00:37:21
193 Sławomir Kaczmarek CompleXsports M30 20 165 Olsztyn: 02:27:11 (70 / 10)
02:27:11 00:37:25
194 Paweł Goździewicz Sportevo\biegamyrazem.pl M40 43 166 Olsztyn: 02:27:11 (69 / 21)
02:27:11 00:37:25
195 Mariusz Matuszewski KALACH TEAM M45 26 167 Olsztyn: 02:27:27 (71 / 13)
02:27:27 00:37:41
196 Damian Mątewski Team Kalach M45 27 168 Białystok: 02:27:41 (89 / 16)
02:27:41 00:37:55
197 Aleksander Bartecki M45 28 169 Białystok: 02:27:43 (90 / 17)
02:27:43 00:37:57
198 Julita Tomaszewska TIMBUD TEAM F40 5 29 Białystok: 02:27:46 (91 / 2)
02:27:46 00:38:00
199 Urszula Olejniczak UKS G-8 Bielany F20 6 30 Białystok: 02:27:51 (29 / 6)
02:27:51 00:38:05
200 Wojciech Cieszyński GRYFIŃSKI KLUB SPORTOWY DELF M40 44 170 Białystok: 02:28:17 (93 / 22)
02:28:17 00:38:31
201 Paula Marta Kopciewska 3T Białystok F25 3 31 Białystok: 02:28:18 (94 / 2)
02:28:18 00:38:32
202 Mateusz Grzebyta MTB START KARTUZY M30 21 171 Olsztyn: 02:28:19 (72 / 11)
02:28:19 00:38:33
203 Michał Jeka BlueApart Team M30 22 172 Olsztyn: 02:28:29 (73 / 12)
02:28:29 00:38:43
204 Marek Domagała Smaruj Na Trening Team M40 45 173 Olsztyn: 02:28:41 (74 / 22)
02:28:41 00:38:55
205 Piotr Misztal TS Akwedukt Kielce M40 46 174 Białystok: 02:28:41 (95 / 23)
02:28:41 00:38:55
206 Grzegorz Wejkuć Piasecki Concept M40 47 175 Olsztyn: 02:28:58 (75 / 23)
02:28:58 00:39:12
207 Piotr Cieslewski Tri Sebuś Team M35 18 176 Białystok: 02:28:59 (96 / 9)
02:28:59 00:39:13
208 Damian Kiczor Tri NEGU M35 19 177 Olsztyn: 02:29:04 (76 / 9)
02:29:04 00:39:18
209 Magdalena Giet F18 2 32 Białystok: 02:29:08 (97 / 2)
02:29:08 00:39:22
210 Piotr Struk M25 17 178 Białystok: 02:29:12 (98 / 11)
02:29:12 00:39:26
211 Marcin Ługowski M35 20 179 Olsztyn: 02:29:27 (78 / 10)
02:29:27 00:39:41
212 Maciej Decyk Team Kopeć M40 48 180 Olsztyn: 02:29:53 (81 / 25)
02:29:53 00:40:07
213 Janusz Misiaszek LABOSPORT Team M60 2 181 Białystok: 02:29:55 (100 / 1)
02:29:55 00:40:09
214 Mariusz Sobolewski Włocławek Triathlon Team M40 49 182 Olsztyn: 02:29:59 (82 / 26)
02:29:59 00:40:13
215 Andrzej Lewandowski UAM TRIATHLON POZNAŃ M60 3 183 Białystok: 02:30:38 (102 / 3)
02:30:38 00:40:52
216 Michał Kostro 3T BIAŁYSTOK M25 18 184 Białystok: 02:30:41 (103 / 12)
02:30:41 00:40:55
217 Paweł Wołkowycki M30 23 185 Białystok: 02:30:41 (104 / 9)
02:30:41 00:40:55
218 Krzysztof Kajetanowicz TRICLUB valuepartner.pl M35 21 186 Olsztyn: 02:30:55 (84 / 11)
02:30:55 00:41:09
219 Grzegorz Więcko M35 22 187 Białystok: 02:30:59 (106 / 10)
02:30:59 00:41:13
220 Adam Bielec KCALOKILERZY M30 24 188 Olsztyn: 02:31:02 (85 / 13)
02:31:02 00:41:16
221 Julita Sikora GVT F45 1 33 Olsztyn: 02:31:13 (86 / 1)
02:31:13 00:41:27
222 Kacper Kępiński TriWawa M25 19 189 Białystok: 02:31:21 (107 / 13)
02:31:21 00:41:35
223 Mateusz Pyś BlueApart Team M30 25 190 Olsztyn: 02:31:26 (87 / 14)
02:31:26 00:41:40
224 Michał Madany M40 50 191 Białystok: 02:31:32 (108 / 26)
02:31:32 00:41:46
225 Magdalena Chomont No Gravity F40 6 34 Białystok: 02:31:47 (109 / 3)
02:31:47 00:42:01
226 Cezary Borko Najmowicz Triathlon M45 29 192 Olsztyn: 02:31:48 (88 / 15)
02:31:48 00:42:02
227 Dariusz Tymiński Orlen Running Team M50 10 193 Białystok: 02:31:58 (110 / 7)
02:31:58 00:42:12
228 Łukasz Turczyński #niemaniemoge M35 23 194 Olsztyn: 02:32:06 (89 / 12)
02:32:06 00:42:20
229 Thomas Neufeld DJK Weiden M55 8 195 Białystok: 02:32:14 (111 / 6)
02:32:14 00:42:28
230 Piotr Krzyżaniak Operacja Sport M40 51 196 Olsztyn: 02:32:22 (91 / 28)
02:32:22 00:42:36
231 Tomasz Łoś 3T Białystok M30 26 197 Białystok: 02:32:32 (112 / 10)
02:32:32 00:42:46
232 Konrad Fugas KAZIKI M25 20 198 Białystok: 02:32:35 (113 / 14)
02:32:35 00:42:49
233 Aneta Kirilenko TRI LEVEL F45 2 35 Białystok: 02:32:51 (114 / 1)
02:32:51 00:43:05
234 Mariusz Dołęga M-Runners M35 24 199 Olsztyn: 02:33:06 (93 / 13)
02:33:06 00:43:20
235 Joanna Syguła WITC JKS REAL ESTATE F40 7 36 Białystok: 02:33:08 (115 / 4)
02:33:08 00:43:22
236 Robert Temczuk M30 27 200 Olsztyn: 02:33:25 (94 / 16)
02:33:25 00:43:39
237 Agnieszka Pieczkowska Tri NEGU F40 8 37 Olsztyn: 02:33:33 (95 / 2)
02:33:33 00:43:47
238 Grzegorz Stefaniak K.S.Triathlon Rawa M40 52 201 Białystok: 02:33:58 (117 / 27)
02:33:58 00:44:12
239 Michał Pękala ĆSV M30 28 202 Olsztyn: 02:34:44 (96 / 17)
02:34:44 00:44:58
240 Michał Stypułkowski Nadaktywni M40 53 203 Białystok: 02:34:48 (118 / 28)
02:34:48 00:45:02
241 Grzegorz Hartlinski M35 25 204 Olsztyn: 02:35:13 (97 / 14)
02:35:13 00:45:27
242 Piotr Lachowicz (F)Laszki M40 54 205 Olsztyn: 02:35:37 (98 / 29)
02:35:37 00:45:51
243 Mieczysław Wróblewski WKTri-Wrocław M60 4 206 Białystok: 02:35:42 (120 / 4)
02:35:42 00:45:56
244 Marcin Wąsik SportWise M40 55 207 Olsztyn: 02:35:52 (99 / 30)
02:35:52 00:46:06
245 Piotr Kościesza Tri NEGU M30 29 208 Olsztyn: 02:36:13 (100 / 18)
02:36:13 00:46:27
246 Pawel Lisowski Tri Passion SpeedApp Sp. z o.o. M45 30 209 Białystok: 02:36:14 (121 / 19)
02:36:14 00:46:28
247 Żaneta Bogusz F25 4 38 Białystok: 02:36:19 (122 / 3)
02:36:19 00:46:33
248 Kamil Olszewski M30 30 210 Białystok: 02:36:31 (123 / 12)
02:36:31 00:46:45
249 Piotr Langowski M45 31 211 Olsztyn: 02:37:29 (102 / 16)
02:37:29 00:47:43
250 Anna Wyparło Babska Środa F25 5 39 Białystok: 02:37:39 (124 / 4)
02:37:39 00:47:53
251 Anna Jarząbek Lindholm Triclub Warszawa MyBike.pl, (Triwawa) F45 3 40 Białystok: 02:37:56 (125 / 2)
02:37:56 00:48:10
252 Paweł Chamera M18 11 212 Olsztyn: 02:38:14 (103 / 4)
02:38:14 00:48:28
253 Dorota Trzeja Zdanowska Babska Środa F45 4 41 Białystok: 02:38:17 (126 / 3)
02:38:17 00:48:31
254 Andrzej Fijak M50 11 213 Olsztyn: 02:38:18 (104 / 3)
02:38:18 00:48:32
255 Marek Korol Smaruj Na Trening Team M40 56 214 Olsztyn: 02:38:29 (105 / 31)
02:38:29 00:48:43
256 Kamil Dola WMKS Olsztyńska Szkółka Triathlonu M18 12 215 Olsztyn: 02:38:53 (106 / 5)
02:38:53 00:49:07
257 Radosław Gudaniec Triathlon TKKF Koszalin M55 9 216 Olsztyn: 02:38:58 (107 / 3)
02:38:58 00:49:12
258 Andrzej Szczepanik Rolmet Rolmet M65 2 217 Białystok: 02:39:00 (127 / 1)
02:39:00 00:49:14
259 Piotr Sojkowski Tri NEGU M35 26 218 Białystok: 02:39:04 (128 / 11)
02:39:04 00:49:18
260 Zuzanna Fitas MUW on bike F18 3 42 Olsztyn: 02:39:05 (108 / 1)
02:39:05 00:49:19
261 Piotr Buchert MEWA Gdynia M40 57 219 Olsztyn: 02:39:14 (109 / 32)
02:39:14 00:49:28
262 Michał Łukasiewicz Bright M30 31 220 Olsztyn: 02:39:27 (110 / 19)
02:39:27 00:49:41
263 Wojciech Ściana M35 27 221 Olsztyn: 02:39:30 (111 / 15)
02:39:30 00:49:44
264 Kamil Grabowski M35 28 222 Białystok: 02:40:05 (132 / 12)
02:40:05 00:50:19
265 Łukasz Taraszkiewicz M30 32 223 Białystok: 02:40:07 (133 / 13)
02:40:07 00:50:21
266 Przemysław Uździło Wyczesani M40 58 224 Białystok: 02:40:10 (134 / 30)
02:40:10 00:50:24
267 Szymon Chomicki Kriss Coaching Architectus Pracownia Projektowa M45 32 225 Olsztyn: 02:40:16 (113 / 17)
02:40:16 00:50:30
268 Ewa Samulska Power Training F40 9 43 Białystok: 02:40:35 (135 / 6)
02:40:35 00:50:49
269 Marta Dzieciątkowska lub wybierz z listy F18 4 44 Olsztyn: 02:40:36 (114 / 2)
02:40:36 00:50:50
270 Dominika Stypułkowska 3life team F35 4 45 Olsztyn: 02:40:37 (115 / 2)
02:40:37 00:50:51
271 Emil Uździło Wyczesani M35 29 226 Białystok: 02:40:41 (137 / 13)
02:40:41 00:50:55
272 Joanna Kabat-Koperska F45 5 46 Białystok: 02:40:54 (138 / 4)
02:40:54 00:51:08
273 Bartłomiej Skocki OrkaMasters Iława M40 59 227 Olsztyn: 02:40:59 (116 / 34)
02:40:59 00:51:13
274 Marcin Romanow Centrum Rowerowe Olsztyn M40 60 228 Olsztyn: 02:41:00 (117 / 35)
02:41:00 00:51:14
275 Stanisław Skiba M60 5 229 Białystok: 02:41:02 (139 / 5)
02:41:02 00:51:16
276 Peter Horsten M50 12 230 Olsztyn: 02:41:04 (118 / 4)
02:41:04 00:51:18
277 Beata Zaręba niezrzeszona F45 6 47 Białystok: 02:41:09 (140 / 5)
02:41:09 00:51:23
278 Piotr Wojciechowski 12tri.pl / Drużyna Wilka M30 33 231 Olsztyn: 02:41:21 (119 / 20)
02:41:21 00:51:35
279 Dariusz Markowski Betri Ewa Bugdoł Team M60 6 232 Białystok: 02:41:22 (141 / 6)
02:41:22 00:51:36
280 Bernard Schlueter PersonalTriathlon.pl M40 61 233 Olsztyn: 02:41:36 (120 / 36)
02:41:36 00:51:50
281 Piotr Pichlak SPORTEVO M60 7 234 Olsztyn: 02:41:38 (121 / 2)
02:41:38 00:51:52
282 Sebastian Ochenkowski M30 34 235 Olsztyn: 02:41:40 (122 / 21)
02:41:40 00:51:54
283 Zbigniew Bednarek M35 30 236 Olsztyn: 02:42:21 (123 / 16)
02:42:21 00:52:35
284 Paweł Szydłowski M40 62 237 Białystok: 02:42:24 (142 / 31)
02:42:24 00:52:38
285 Gustaw Szarek Torpeda TBG M30 35 238 Olsztyn: 02:42:35 (126 / 22)
02:42:35 00:52:49
286 Piotr Gryś M40 63 239 Olsztyn: 02:42:40 (127 / 37)
02:42:40 00:52:54
287 Karolina Kochaniec-Matuszak TRIATHLON LUBLIN TEAM F30 6 48 Białystok: 02:42:42 (143 / 4)
02:42:42 00:52:56
288 Radosław Kasztelan Kwidzyn Bike Racing Team Kwidzyn M40 64 240 Olsztyn: 02:42:56 (128 / 38)
02:42:56 00:53:10
289 Mirek Kudrewicz Silco M55 10 241 Olsztyn: 02:42:56 (129 / 4)
02:42:56 00:53:10
290 Oskar Nawrocki KST M30 36 242 Olsztyn: 02:43:21 (130 / 23)
02:43:21 00:53:35
291 Sławomir Młynarczyk TS AKWEDUKT KIELCE M40 65 243 Olsztyn: 02:43:30 (131 / 39)
02:43:30 00:53:44
292 Tomek Wasiak Waniewski Coaching M35 31 244 Olsztyn: 02:43:42 (132 / 17)
02:43:42 00:53:56
293 Maciej Zychewicz Kuźnia Triathlonu M35 32 245 Białystok: 02:43:57 (145 / 14)
02:43:57 00:54:11
294 Paweł Stasiński M35 33 246 Białystok: 02:44:02 (146 / 15)
02:44:02 00:54:16
295 Damian Niewiadomski TRIZARZA InPost M45 33 247 Olsztyn: 02:44:20 (133 / 19)
02:44:20 00:54:34
296 Mariusz Matuszak Triathlon Lublin Team M30 37 248 Białystok: 02:44:25 (147 / 14)
02:44:25 00:54:39
297 Andrzej Gościński M45 34 249 Olsztyn: 02:44:53 (134 / 20)
02:44:53 00:55:07
298 Marzena Oświecińska Tim Małego F35 5 49 Białystok: 02:45:21 (149 / 3)
02:45:21 00:55:35
299 Sebastian Sawicki Kuźnia Triathlonu M35 34 250 Białystok: 02:45:27 (150 / 16)
02:45:27 00:55:41
300 Artur Pupka GVT M55 11 251 Olsztyn: 02:45:31 (135 / 5)
02:45:31 00:55:45
301 Joanna Szablińska PersonalTriathlon.pl F30 7 50 Olsztyn: 02:45:31 (136 / 4)
02:45:31 00:55:45
302 Michal Swiderski M45 35 252 Białystok: 02:45:33 (151 / 21)
02:45:33 00:55:47
303 Hubert Kaczor M45 36 253 Olsztyn: 02:45:39 (137 / 21)
02:45:39 00:55:53
304 Renata Brzóska TS Akwedukt Kielce F50 2 51 Białystok: 02:45:46 (152 / 1)
02:45:46 00:56:00
305 Rafał Wójcik Nadaktywni Białystok M40 66 254 Białystok: 02:45:55 (153 / 32)
02:45:55 00:56:09
306 Dawid Piszczatowski M25 21 255 Białystok: 02:46:35 (154 / 15)
02:46:35 00:56:49
307 Ewa Markowska iSwim Białystok MP Kancelaria TEAM F35 6 52 Białystok: 02:47:09 (155 / 4)
02:47:09 00:57:23
308 Dominik Sałek M18 13 256 Olsztyn: 02:47:21 (139 / 6)
02:47:21 00:57:35
309 Jacek Stradomski A & J M55 12 257 Olsztyn: 02:47:26 (140 / 6)
02:47:26 00:57:40
310 Agnieszka Wronska (F)Laszki F40 10 53 Olsztyn: 02:47:27 (141 / 5)
02:47:27 00:57:41
311 Paweł Nagas Lubię Burpees’y M40 67 258 Białystok: 02:47:32 (156 / 33)
02:47:32 00:57:46
312 Andrzej Michalski M35 35 259 Białystok: 02:47:45 (157 / 17)
02:47:45 00:57:59
313 Marek Machnio OrkaMasters Iława M45 37 260 Olsztyn: 02:47:57 (143 / 23)
02:47:57 00:58:11
314 Daniel Stachurski M40 68 261 Olsztyn: 02:48:03 (145 / 41)
02:48:03 00:58:17
315 Piotr Majdecki M18 14 262 Białystok: 02:48:07 (158 / 8)
02:48:07 00:58:21
316 Tomasz Swaryczewski Tri NEGU M40 69 263 Olsztyn: 02:48:21 (146 / 42)
02:48:21 00:58:35
317 Dawid Zych SPARTANIE DZIECIOM M45 38 264 Olsztyn: 02:48:25 (147 / 24)
02:48:25 00:58:39
318 Tomasz Legwiński M40 70 265 Olsztyn: 02:48:26 (148 / 43)
02:48:26 00:58:40
319 Tomasz Kil Aluline Zambrów/3T Białystok M35 36 266 Olsztyn: 02:48:36 (149 / 18)
02:48:36 00:58:50
320 Marta Kaminska-Olczak LABOSPORT Team Kemira Sport Team F35 7 54 Olsztyn: 02:48:57 (150 / 3)
02:48:57 00:59:11
321 Rafał Markiewicz Bielyje Rozy M40 71 267 Białystok: 02:49:10 (160 / 34)
02:49:10 00:59:24
322 Michał Zalewski Crossfit Białystok M35 37 268 Białystok: 02:49:30 (161 / 19)
02:49:30 00:59:44
323 Jakub Andrzejczak M25 22 269 Olsztyn: 02:49:31 (151 / 8)
02:49:31 00:59:45
324 Daniel Kosmalski M35 38 270 Olsztyn: 02:49:40 (152 / 19)
02:49:40 00:59:54
325 Dezyderia Pawlak CTS F40 11 55 Olsztyn: 02:49:42 (153 / 6)
02:49:42 00:59:56
326 Janusz Myśliwiec Nadaktywni Białystok M50 13 271 Białystok: 02:49:49 (163 / 11)
02:49:49 01:00:03
327 Bartosz Radziwonowski Three Tee Team M40 72 272 Białystok: 02:49:56 (164 / 35)
02:49:56 01:00:10
328 Marek Reza M50 14 273 Olsztyn: 02:50:14 (155 / 5)
02:50:14 01:00:28
329 Magdalena Mika-Hoffmann BrzyskiTriTeam F40 12 56 Białystok: 02:50:18 (165 / 8)
02:50:18 01:00:32
330 Jerzy Zalas ODPADY-EXPERT M45 39 274 Olsztyn: 02:50:23 (156 / 25)
02:50:23 01:00:37
331 Witold Wiśniewski SPORTEVO M50 15 275 Olsztyn: 02:50:35 (157 / 6)
02:50:35 01:00:49
332 Michał Pertkiewicz M40 73 276 Olsztyn: 02:50:44 (158 / 44)
02:50:44 01:00:58
333 Monika Bakun F18 5 57 Białystok: 02:50:53 (166 / 3)
02:50:53 01:01:07
334 Basia Żukowska wydolność.pl wydolność.pl F50 3 58 Białystok: 02:51:01 (167 / 2)
02:51:01 01:01:15
335 Mariusz Auguścik M55 13 277 Olsztyn: 02:51:02 (159 / 7)
02:51:02 01:01:16
336 Artur Majsterek CoSpot office & co-working M30 38 278 Olsztyn: 02:51:25 (160 / 25)
02:51:25 01:01:39
337 Grzegorz Truszewski M35 39 279 Olsztyn: 02:51:46 (161 / 21)
02:51:46 01:02:00
338 Ireneusz Tarasiewicz Waniewski Coaching M60 8 280 Olsztyn: 02:51:47 (162 / 3)
02:51:47 01:02:01
339 Wojciech Pilski MAMIL M45 40 281 Olsztyn: 02:52:06 (163 / 26)
02:52:06 01:02:20
340 Magda Atraszkiewicz TriWise F45 7 59 Olsztyn: 02:52:09 (164 / 2)
02:52:09 01:02:23
341 Dariusz Wątroba TS Akwedukt Kielce M45 41 282 Olsztyn: 02:52:22 (165 / 27)
02:52:22 01:02:36
342 Przemysław Szaciłowski NADAKTYWNI M35 40 283 Białystok: 02:52:39 (168 / 20)
02:52:39 01:02:53
343 Dorota Gudaniec Triathlon Koszalin F60 1 60 Olsztyn: 02:52:43 (166 / 1)
02:52:43 01:02:57
344 Krzysztof Zdobylak Orka Masters Iława M40 74 284 Olsztyn: 02:52:55 (168 / 45)
02:52:55 01:03:09
345 Iwona Szram OAZA KÓRNIK F55 1 61 Białystok: 02:52:59 (169 / 1)
02:52:59 01:03:13
346 Mikołaj Walesiak UKS TRS SUSZ/KTS IRONMAN M45 42 285 Olsztyn: 02:53:07 (169 / 28)
02:53:07 01:03:21
347 Artsiom Kantsavy TG Sokół Białystok Grupa POOD M25 23 286 Białystok: 02:53:15 (170 / 16)
02:53:15 01:03:29
348 Aleksandra Gniaź F35 8 62 Olsztyn: 02:53:25 (170 / 4)
02:53:25 01:03:39
349 Jarek Mikołajczuk M50 16 287 Białystok: 02:53:25 (171 / 12)
02:53:25 01:03:39
350 Łukasz Domagalski TRIDEA TEAM M35 41 288 Olsztyn: 02:53:32 (171 / 22)
02:53:32 01:03:46
351 Arkadiusz Kalisz M40 75 289 Olsztyn: 02:54:40 (172 / 46)
02:54:40 01:04:54
352 Marek Roefler M30 39 290 Olsztyn: 02:54:43 (173 / 26)
02:54:43 01:04:57
353 Sławomir Bernaciak InPharm Team InPharm M45 43 291 Olsztyn: 02:54:58 (174 / 29)
02:54:58 01:05:12
354 Tomasz Rokicki M60 9 292 Białystok: 02:54:58 (173 / 7)
02:54:58 01:05:12
355 Ireneusz Osiecki CompleXsports Triathlon Team M60 10 293 Olsztyn: 02:55:53 (176 / 4)
02:55:53 01:06:07
356 Jakub Milczarek Softtutor Team M40 76 294 Olsztyn: 02:56:03 (177 / 48)
02:56:03 01:06:17
357 Wojciech Skoczylas M50 17 295 Olsztyn: 02:56:21 (178 / 8)
02:56:21 01:06:35
358 Jacek Owczarek M45 44 296 Olsztyn: 02:56:22 (179 / 30)
02:56:22 01:06:36
359 Tomasz Karcz M45 45 297 Olsztyn: 02:56:38 (181 / 31)
02:56:38 01:06:52
360 Andrzej Bronakowski www.czasrelaksu.olsztyn.pl GABINET FIZJOTERAPEUTYCZNY "CZAS RELAKSU" M40 77 298 Olsztyn: 02:57:51 (182 / 49)
02:57:51 01:08:05
361 Adam Wiklak AgMa Projekt M45 46 299 Olsztyn: 02:58:11 (184 / 32)
02:58:11 01:08:25
362 Marcin Fischer M45 47 300 Olsztyn: 02:58:41 (185 / 33)
02:58:41 01:08:55
363 Marcin Angowski M40 78 301 Białystok: 02:59:04 (174 / 37)
02:59:04 01:09:18
364 Dariusz Witkowski Outdoor Training M60 11 302 Białystok: 03:00:24 (176 / 8)
03:00:24 01:10:38
365 Piotr Dzieciątkowski meritumobuwie.pl M50 18 303 Białystok: 03:01:07 (177 / 13)
03:01:07 01:11:21
366 Malgorzata Wolak F35 9 63 Olsztyn: 03:01:26 (186 / 5)
03:01:26 01:11:40
367 Maciej Bodych M40 79 304 Białystok: 03:01:36 (178 / 38)
03:01:36 01:11:50
368 Sylwia Gawrych NADAKTYWNI Białystok F35 10 64 Białystok: 03:01:48 (179 / 5)
03:01:48 01:12:02
369 Kamila Przepieść Beko Team F35 11 65 Białystok: 03:02:09 (180 / 6)
03:02:09 01:12:23
370 Andrzej Sawicki M35 42 305 Olsztyn: 03:03:01 (187 / 23)
03:03:01 01:13:15
371 Dariusz Adamczyk M45 48 306 Białystok: 03:03:29 (182 / 22)
03:03:29 01:13:43
372 Anna Kruszyńska F40 13 66 Olsztyn: 03:03:36 (188 / 7)
03:03:36 01:13:50
373 Michal Grabowski niestowarzyszony M30 40 307 Białystok: 03:04:02 (183 / 16)
03:04:02 01:14:16
374 Mikołaj Thrun Fast foot M35 43 308 Olsztyn: 03:04:33 (189 / 24)
03:04:33 01:14:47
375 Jerzy Ostapiuk AX M50 19 309 Białystok: 03:04:57 (184 / 14)
03:04:57 01:15:11
376 Tomasz Różański Warsaw Masters Team M45 49 310 Białystok: 03:05:10 (185 / 23)
03:05:10 01:15:24
377 Artur Wróblewski M45 50 311 Białystok: 03:06:38 (186 / 24)
03:06:38 01:16:52
378 Przemysław Kobacki SNG WILD DUCKS M40 80 312 Olsztyn: 03:06:51 (190 / 50)
03:06:51 01:17:05
379 Aleksander Sadowski M45 51 313 Olsztyn: 03:07:07 (191 / 34)
03:07:07 01:17:21
380 Paweł Prokopczuk Fanklub Dużych Cycusiów Fanklub Dużych Cycusiów M40 81 314 Olsztyn: 03:07:38 (192 / 51)
03:07:38 01:17:52
381 Marta Medwid-Fidler CTS Czaja Training System F35 12 67 Białystok: 03:07:40 (187 / 7)
03:07:40 01:17:54
382 Arkadiusz Kocik M50 20 315 Olsztyn: 03:07:48 (194 / 11)
03:07:48 01:18:02
383 Wojciech Szewczyk M50 21 316 Olsztyn: 03:08:03 (195 / 12)
03:08:03 01:18:17
384 Adam Zieliński M30 41 317 Olsztyn: 03:08:03 (196 / 27)
03:08:03 01:18:17
385 Michał Bieniecki Tri NEGU PersonalTriathlon.pl / ARTRO-KLINIKA BIENIECKI M40 82 318 Olsztyn: 03:08:53 (197 / 52)
03:08:53 01:19:07
386 Maciej Lejdward M25 24 319 Białystok: 03:08:55 (188 / 17)
03:08:55 01:19:09
387 Krystyna Gierasimczyk F50 4 68 Olsztyn: 03:09:00 (198 / 2)
03:09:00 01:19:14
388 Maciej Kroplewski M35 44 320 Olsztyn: 03:09:37 (199 / 25)
03:09:37 01:19:51
389 Katarzyna Wąsik F40 14 69 Olsztyn: 03:11:57 (200 / 8)
03:11:57 01:22:11
390 Aneta Sowa Celironman Uzdrowisko Termalne Uniejów F45 8 70 Olsztyn: 03:12:10 (201 / 3)
03:12:10 01:22:24
391 Zuzanna Szelińska R99 F40 15 71 Olsztyn: 03:13:01 (202 / 9)
03:13:01 01:23:15
392 Beata Bulwin F25 6 72 Białystok: 03:13:44 (189 / 5)
03:13:44 01:23:58
393 Ryszard Biernat Biernat Rehabilitacja i Sport M65 3 321 Olsztyn: 03:15:36 (203 / 1)
03:15:36 01:25:50
394 Wojciech Sienkiewicz Kriss Coaching M60 12 322 Olsztyn: 03:16:02 (204 / 5)
03:16:02 01:26:16
395 Dariusz Kuśnierz BKM "POLAR" Bartoszyce M55 14 323 Olsztyn: 03:20:37 (205 / 8)
03:20:37 01:30:51
396 Arkadiusz Kowalczyk M50 22 324 Olsztyn: 03:23:49 (207 / 13)
03:23:49 01:34:03
397 Mateusz Worobel M30 42 325 Olsztyn: 03:26:11 (208 / 28)
03:26:11 01:36:25
398 Paweł Litwin Inter Cars Triathlon Team M35 45 326 Olsztyn: 03:27:39 (209 / 26)
03:27:39 01:37:53
399 Paweł Owczarek M45 52 327 Olsztyn: 03:28:39 (210 / 35)
03:28:39 01:38:53
400 Andrzej Wrona TRIATHLON LUBLIN TEAM M60 13 328 Białystok: 03:39:54 (191 / 9)
03:39:54 01:50:08
401 Zoltan Jobbágy M45 53 329 Olsztyn: 03:48:12 (212 / 36)
03:48:12 01:58:26
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon