Elemental Tri Series 2015 - dystans olimpijski - wyniki

M‑ce Nazwisko i imię Klub Kat. M-ce w kat. M-ce wg płci Zawody Czas końcowy Strata
1 Sebastian Najmowicz Tri NEGU M18 1 1 Olsztyn: 01:51:55 (1 / 1)
Strawczyn: 02:11:17 (1 / 1)
Białystok: 01:58:04 (1 / 1)
06:01:16
2 Adrian Zarzecki TRINERGY TEAM M25 1 2 Olsztyn: 02:02:19 (13 / 4)
Strawczyn: 02:15:11 (2 / 1)
Białystok: 02:06:09 (4 / 1)
06:23:39
3 Paweł Skuza M25 2 3 Olsztyn: 02:00:48 (7 / 3)
Strawczyn: 02:19:49 (5 / 2)
Białystok: 02:10:51 (11 / 2)
06:31:28
4 Maciej Dowbor M35 1 4 Olsztyn: 02:01:20 (9 / 2)
Strawczyn: 02:25:20 (16 / 3)
Białystok: 02:08:21 (8 / 1)
06:35:01
5 Marcin Barszcz Tri2Live M30 1 5 Olsztyn: 02:12:27 (55 / 17)
Strawczyn: 02:25:22 (17 / 9)
Białystok: 02:14:43 (16 / 5)
06:52:32
6 Krystian Sikorski Rant Bartoszyce M18 2 6 Olsztyn: 02:11:52 (53 / 2)
Strawczyn: 02:29:01 (21 / 2)
Białystok: 02:11:53 (14 / 4)
06:52:46
7 Robert Chirk 4liga M40 1 7 Olsztyn: 02:08:21 (38 / 9)
Strawczyn: 02:29:07 (22 / 2)
Białystok: 02:18:24 (22 / 4)
06:55:52
8 Grzegorz Kopacz Tri NEGU Polsport Team M30 2 8 Olsztyn: 02:20:13 (112 / 32)
Strawczyn: 02:37:54 (34 / 12)
Białystok: 02:25:40 (37 / 9)
07:23:47
9 Grzegorz Sadkowski M30 3 9 Olsztyn: 02:36:51 (251 / 61)
Strawczyn: 02:50:53 (69 / 21)
Białystok: 02:34:29 (67 / 15)
08:02:13
10 Marek Muszynski Rise&Shine M40 2 10 Olsztyn: 02:32:34 (218 / 36)
Strawczyn: 02:54:33 (75 / 14)
Białystok: 02:38:58 (85 / 13)
08:06:05
11 Edwin Osiecki M45 1 11 Olsztyn: 02:36:26 (246 / 18)
Strawczyn: 03:09:23 (95 / 3)
Białystok: 02:41:51 (95 / 8)
08:27:40
12 Marcin Dobrowolski M40 3 12 Olsztyn: 02:44:03 (296 / 54)
Strawczyn: 03:05:01 (91 / 16)
Białystok: 02:41:55 (96 / 16)
08:30:59
13 Krzysztof Kaźmierczak M55 1 13 Olsztyn: 02:38:57 (270 / 10)
Strawczyn: 03:12:30 (100 / 3)
Białystok: 02:50:47 (116 / 2)
08:42:14
14 Andrzej-Jan Radzymin www.parkwodny.hajnowka.pl M60 1 14 Olsztyn: 02:51:36 (332 / 2)
Strawczyn: 03:13:54 (104 / 1)
Białystok: 02:51:02 (120 / 1)
08:56:32
15 Ryszard Huzar Autyzm jest wśród nas M40 4 15 Olsztyn: 02:41:33 (282 / 51)
Strawczyn: 03:52:09 (123 / 19)
Białystok: 03:02:04 (142 / 23)
09:35:46
16 Markus Fajer RAZ Szczecin M65 1 16 Olsztyn: 03:18:20 (354 / 2)
Strawczyn: 03:25:13 (113 / 1)
Białystok: 03:32:13 (169 / 1)
10:15:46
17 Marcin Mazurek TRICLUB LUBLIN M35 2 17 Olsztyn: 02:01:19 (8 / 1)
Strawczyn: 02:19:52 (6 / 2)
04:21:11
18 Artur Czerwiec KT Water Knights Zabierzow M35 3 18 Olsztyn: 02:05:01 (22 / 6)
Strawczyn: 02:17:29 (4 / 1)
04:22:30
19 Mariusz Pirek Accenture M30 4 19 Olsztyn: 02:02:12 (12 / 3)
Strawczyn: 02:20:45 (8 / 3)
04:22:57
20 Grzegorz Popławski Nadaktywni M30 5 20 Olsztyn: 02:09:41 (43 / 13)
Białystok: 02:13:19 (15 / 4)
04:23:00
21 Bartosz Olejnik KS Triathlon Rawa Mazowiecka M18 3 21 Olsztyn: 02:16:40 (78 / 3)
Białystok: 02:10:54 (12 / 3)
04:27:34
22 Marek Zapalski Kuźnia Triathlonu M30 6 22 Strawczyn: 02:20:04 (7 / 2)
Białystok: 02:08:01 (7 / 2)
04:28:05
23 Tomasz Kowalski 3Flow Triathlon Team 3Flow M30 7 23 Strawczyn: 02:21:21 (9 / 4)
Białystok: 02:09:45 (10 / 3)
04:31:06
24 Iurie Ostasin N1 M50 1 24 Olsztyn: 02:11:12 (49 / 1)
Strawczyn: 02:27:18 (19 / 1)
04:38:30
25 Daniel Pupek OLSEN-RYBA TEAM M25 3 25 Olsztyn: 02:23:05 (134 / 14)
Białystok: 02:18:40 (24 / 4)
04:41:45
26 Maciej Szymborski Nadaktywni M35 4 26 Olsztyn: 02:21:08 (118 / 33)
Białystok: 02:24:37 (31 / 5)
04:45:45
27 Rafał Dzierszko Nadaktywni M35 5 27 Olsztyn: 02:30:15 (194 / 54)
Białystok: 02:26:07 (40 / 8)
04:56:22
28 Monika Chodyna Tri NEGU Aktywuj Formę F18 1 1 Olsztyn: 02:27:55 (178 / 2)
Białystok: 02:29:14 (50 / 2)
04:57:09
29 Piotr Paduszyński edustacyjka.pl triathlon team edustacyjka.pl M40 5 28 Olsztyn: 02:26:01 (160 / 28)
Białystok: 02:32:33 (59 / 8)
04:58:34
30 Marcin Wójcik Endomondo Bartoszyce www.sklepagar.pl M25 4 29 Olsztyn: 02:26:18 (163 / 18)
Białystok: 02:33:24 (64 / 10)
04:59:42
31 Maciej Czajka Nadaktywni Sprint Tri Team Białystok M25 5 30 Olsztyn: 02:31:33 (209 / 23)
Białystok: 02:28:29 (47 / 7)
05:00:02
32 Szczepan Śliwiński Kuźnia Triathlonu M25 6 31 Olsztyn: 02:18:48 (96 / 10)
Strawczyn: 02:42:34 (47 / 7)
05:01:22
33 Tomasz Pardygał LABOSPORT Team M40 6 32 Strawczyn: 02:41:28 (42 / 8)
Białystok: 02:22:02 (28 / 5)
05:03:30
34 Ryszard Gurzęda M25 7 33 Olsztyn: 02:30:50 (200 / 21)
Białystok: 02:36:49 (79 / 13)
05:07:39
35 Tomasz Świderski Feel it ! M25 8 34 Strawczyn: 02:42:04 (44 / 6)
Białystok: 02:25:38 (36 / 6)
05:07:42
36 Krzysztof Miezianko M35 6 35 Olsztyn: 02:33:22 (224 / 59)
Białystok: 02:36:15 (77 / 21)
05:09:37
37 Arnold Bryzek M45 2 36 Olsztyn: 02:31:45 (212 / 16)
Białystok: 02:38:52 (84 / 6)
05:10:37
38 Andrzej Ptak M40 7 37 Olsztyn: 02:31:14 (204 / 33)
Białystok: 02:41:30 (93 / 14)
05:12:44
39 Eugeniusz Krawczuk M45 3 38 Strawczyn: 02:43:03 (50 / 1)
Białystok: 02:30:56 (54 / 3)
05:13:59
40 Krzysztof Sopyła Prejłowo M30 8 39 Olsztyn: 02:34:53 (234 / 57)
Białystok: 02:42:33 (97 / 21)
05:17:26
41 Piotr Lisowski Nadaktywni M30 9 40 Olsztyn: 02:40:26 (276 / 68)
Białystok: 02:39:15 (86 / 18)
05:19:41
42 Ewa Zakrzewska Kuźnia Triathlonu F35 1 2 Strawczyn: 02:51:18 (70 / 1)
Białystok: 02:36:10 (76 / 1)
05:27:28
43 Monika Macińska F30 1 3 Olsztyn: 02:40:37 (279 / 8)
Białystok: 02:54:02 (128 / 2)
05:34:39
44 Maciej Łysiuk Nadaktywni M30 10 41 Olsztyn: 02:55:18 (340 / 80)
Białystok: 02:39:42 (87 / 19)
05:35:00
45 Michał Ostrowski 12tri.pl M35 7 42 Olsztyn: 02:46:37 (310 / 73)
Białystok: 02:48:46 (109 / 24)
05:35:23
46 Piotr Chojnacki Fit Expert Gym Fit Expert Gym M45 4 43 Strawczyn: 02:57:07 (80 / 2)
Białystok: 02:41:16 (91 / 7)
05:38:23
47 Kacper Pawełczyk OTT Pabianice Ericpol M25 9 44 Strawczyn: 03:00:53 (85 / 14)
Białystok: 02:39:57 (88 / 14)
05:40:50
48 Karol Adamczuk TRI NIEAKTYWNI ZIELONE WZGÓRZA M25 10 45 Olsztyn: 02:45:16 (304 / 34)
Białystok: 02:55:54 (132 / 24)
05:41:10
49 Agnieszka Stankiewicz Tribition Team F35 2 4 Olsztyn: 02:49:50 (323 / 4)
Białystok: 02:54:46 (130 / 3)
05:44:36
50 Michał Paź TRINERGY TEAM M35 8 46 Strawczyn: 03:16:15 (107 / 24)
Białystok: 02:34:46 (70 / 18)
05:51:01
51 Robert Janiszek LABELSOFT LABELSOFT M40 8 47 Strawczyn: 03:13:08 (102 / 17)
Białystok: 02:51:37 (122 / 19)
06:04:45
52 Krzysztof Powajbo LOTOS Running Team M35 9 48 Strawczyn: 03:18:03 (109 / 25)
Białystok: 02:55:54 (133 / 27)
06:13:57
53 Paulina Kucik F30 2 5 Olsztyn: 03:07:18 (351 / 9)
Białystok: 03:07:10 (154 / 5)
06:14:28
54 Marta Kubań F25 1 6 Olsztyn: 02:52:03 (334 / 5)
Strawczyn: 03:26:07 (114 / 5)
06:18:10
55 Łukasz Wójcik OTT Pabianice M30 11 49 Strawczyn: 03:30:57 (119 / 33)
Białystok: 03:05:53 (151 / 33)
06:36:50
56 Renata Tomczak F50 1 7 Strawczyn: 03:58:28 (126 / 1)
Białystok: 03:35:06 (172 / 1)
07:33:34
57 Norbert Giecewicz Ironman C/S Polska M25 11 50 Olsztyn: 01:54:06 (2 / 1)
01:54:06
58 Łukasz Lis TRICLUB M25 12 51 Olsztyn: 01:54:39 (3 / 2)
01:54:39
59 Paweł Reszke UKS Tri-Team Rumia M30 12 52 Olsztyn: 01:55:46 (4 / 1)
01:55:46
60 Marcin Konieczny IM 2010 Triathlon Series Team/HoS M40 9 53 Olsztyn: 01:55:52 (5 / 1)
01:55:52
61 Piotr Kalinowski Lekarska Grupa Kolarska M40 10 54 Olsztyn: 02:00:43 (6 / 2)
02:00:43
62 Paweł Sowiński Kuźnia Triathlonu M30 13 55 Olsztyn: 02:01:33 (10 / 2)
02:01:33
63 Marcin Sobczak Biegosfera, Nonstop Travel Biegosfera, Nonstop Travel M40 11 56 Olsztyn: 02:02:02 (11 / 3)
02:02:02
64 Radek Buszan Akademia Triathlonu M35 10 57 Olsztyn: 02:02:30 (14 / 3)
02:02:30
65 Przemysław Trzaska PROTEA TEAM M30 14 58 Olsztyn: 02:02:52 (15 / 4)
02:02:52
66 Ariel Dorawa Lew Lębork Triathlon Trójmiasto M30 15 59 Olsztyn: 02:03:18 (16 / 5)
02:03:18
67 Andrzej Humiński Smaruj Na Trening Team/Triathlon Trójmiasto M35 11 60 Olsztyn: 02:03:35 (17 / 4)
02:03:35
68 Glen Osmond Trinergy M40 12 61 Olsztyn: 02:03:36 (18 / 4)
02:03:36
69 Rafał Dziekoński LOTTO Bydgostia M30 16 62 Olsztyn: 02:03:53 (19 / 6)
02:03:53
70 Paweł Netter UKS Tri-Team Rumia M30 17 63 Olsztyn: 02:04:24 (20 / 7)
02:04:24
71 Bartosz Awruk NADAKTYWNI SPRINT TRITEAMBiałystok M30 18 64 Białystok: 02:04:41 (2 / 1)
02:04:41
72 Artur Zawadzki Trinergy M35 12 65 Olsztyn: 02:04:51 (21 / 5)
02:04:51
73 Bartosz Łuczak LABOSPORT Team GERAPPA M40 13 66 Olsztyn: 02:05:02 (23 / 5)
02:05:02
74 Adam Czuba Happy tri friends M45 5 67 Olsztyn: 02:05:15 (24 / 1)
02:05:15
75 Pawel Juskiw M30 19 68 Olsztyn: 02:05:26 (25 / 8)
02:05:26
76 Jakub Seroczyński UKS G-8 Bielany Warszawa M18 4 69 Białystok: 02:05:47 (3 / 2)
02:05:47
77 Andrzej Erbel SKYHIGH.PL M45 6 70 Olsztyn: 02:05:51 (26 / 2)
02:05:51
78 Marek Pokorski Redknee M40 14 71 Olsztyn: 02:06:08 (27 / 6)
02:06:08
79 Piotr Chmielewski Lublin M35 13 72 Olsztyn: 02:06:13 (28 / 7)
02:06:13
80 Bartosz Gonczarek M35 14 73 Olsztyn: 02:06:38 (29 / 8)
02:06:38
81 Roman Andryka UKS Tri-Team Rumia M35 15 74 Olsztyn: 02:06:45 (30 / 9)
02:06:45
82 Lukasz Kowalski Triathlon Team Ciesielski M30 20 75 Olsztyn: 02:07:02 (31 / 9)
02:07:02
83 Adam Skomski 360 Sailing Team M40 15 76 Białystok: 02:07:15 (5 / 1)
02:07:15
84 Mariusz Biskupski UKS TRS SUSZ M40 16 77 Białystok: 02:07:32 (6 / 2)
02:07:32
85 Tomasz Wiliński LABOSPORT Team xTri.pl M40 17 78 Olsztyn: 02:07:37 (32 / 7)
02:07:37
86 Krzysztof Sokołowski MKS Truso Elbląg M35 16 79 Olsztyn: 02:07:45 (33 / 10)
02:07:45
87 Łukasz Minuth Smaruj Na Trening LOTOS Running Team M30 21 80 Olsztyn: 02:07:48 (34 / 10)
02:07:48
88 Piotr Nowicki Tricarbon.pl M35 17 81 Olsztyn: 02:07:54 (35 / 11)
02:07:54
89 Robert Siwirski Trinergy/WTT M40 18 82 Olsztyn: 02:07:56 (36 / 8)
02:07:56
90 Jakub Ołowski Biskupiec Biega www.agrobros.com M30 22 83 Olsztyn: 02:08:10 (37 / 11)
02:08:10
91 Paweł Janiak Leniwce.pl M35 18 84 Olsztyn: 02:08:25 (39 / 12)
02:08:25
92 Piotr Sobiechowski MUKL Brodnica M25 13 85 Olsztyn: 02:08:35 (40 / 5)
02:08:35
93 Andrzej Zwierzchowski Biegunka Team Polska M30 23 86 Olsztyn: 02:08:49 (41 / 12)
02:08:49
94 Piotr Czajkowski BCT Gdynia M25 14 87 Olsztyn: 02:08:50 (42 / 6)
02:08:50
95 Aleksandra Rudzińska UKS G-8 Bielany Warszawa F18 2 8 Białystok: 02:09:19 (9 / 1)
02:09:19
96 Rafał Kranich Triathlon Team Ciesielski M35 19 88 Olsztyn: 02:10:06 (44 / 13)
02:10:06
97 Łukasz Grass AT Team M35 20 89 Olsztyn: 02:10:18 (45 / 14)
02:10:18
98 Piotr Górzycki M30 24 90 Olsztyn: 02:10:56 (46 / 14)
02:10:56
99 Krzysztof Glebow Klub Hokeja Podwodnego Bałtyckie Foki M40 19 91 Olsztyn: 02:10:58 (47 / 10)
02:10:58
100 Karol Pruchniewski M30 25 92 Olsztyn: 02:11:07 (48 / 15)
02:11:07
101 Wojciech Śliwa AT Team M40 20 93 Olsztyn: 02:11:20 (50 / 11)
02:11:20
102 Rafał Zakrzewski ZG AZS Centrum Galion M40 21 94 Olsztyn: 02:11:34 (51 / 12)
02:11:34
103 Marcin Karasiński TRIATHLON KALISZ M45 7 95 Białystok: 02:11:36 (13 / 1)
02:11:36
104 Tomasz Wojtczak M30 26 96 Olsztyn: 02:11:48 (52 / 16)
02:11:48
105 Marcin Cichocki www.atc.olsztyn.pl/ Tri NEGU M40 22 97 Olsztyn: 02:12:20 (54 / 13)
02:12:20
106 Krzysztof Antoniak Tri NEGU M35 21 98 Olsztyn: 02:13:11 (56 / 15)
02:13:11
107 Marcin Drgan Waniewski Coaching / CAR - LEX M35 22 99 Olsztyn: 02:13:15 (57 / 16)
02:13:15
108 Grzegorz Zając Więcej Funku! M30 27 100 Olsztyn: 02:13:23 (58 / 18)
02:13:23
109 Lukasz Kolasa AT Team M30 28 101 Olsztyn: 02:13:40 (59 / 19)
02:13:40
110 Katarzyna Czerwinska F25 2 9 Olsztyn: 02:13:44 (60 / 1)
02:13:44
111 Jakub Kukowski M25 15 102 Olsztyn: 02:14:01 (61 / 7)
02:14:01
112 Rafał Wąsowski M25 16 103 Olsztyn: 02:14:20 (62 / 8)
02:14:20
113 Rafal Kwiatkowski Kuźnia Triathlonu M35 23 104 Olsztyn: 02:14:33 (63 / 17)
02:14:33
114 Krzysztof Punpur NET SYSTEM Triathlon Team M30 29 105 Olsztyn: 02:14:35 (64 / 20)
02:14:35
115 Sergiusz Nawrocki M45 8 106 Olsztyn: 02:14:39 (65 / 3)
02:14:39
116 Lukasz Dudko GoodOneGroup.com M30 30 107 Olsztyn: 02:14:49 (66 / 21)
02:14:49
117 Hubert Mildner Tri NEGU M35 24 108 Olsztyn: 02:14:51 (67 / 18)
02:14:51
118 Marcin Niegowski TRINERGY TEAM M30 31 109 Białystok: 02:14:58 (17 / 6)
02:14:58
119 Krzysztof Waclawski ORKA ILAWA M50 2 110 Olsztyn: 02:15:20 (68 / 2)
02:15:20
120 Jakub Bielecki TRINERGY TEAM Agisko M30 32 111 Strawczyn: 02:15:31 (3 / 1)
02:15:31
121 Marcin Bożęcki PROTEA TEAM M25 17 112 Olsztyn: 02:15:31 (69 / 9)
02:15:31
122 Saulius Batavicius LC M40 23 113 Białystok: 02:15:35 (18 / 3)
02:15:35
123 Stefan Tomczyk UKS TRS SUSZ M40 24 114 Olsztyn: 02:15:38 (70 / 14)
02:15:38
124 Cezary Borko M40 25 115 Olsztyn: 02:15:50 (71 / 15)
02:15:50
125 Jarek Noga LABOSPORT Team M30 33 116 Olsztyn: 02:15:52 (72 / 22)
02:15:52
126 Marcin Romanow Kross Centrum Rowerowe Olsztyn M35 25 117 Olsztyn: 02:16:00 (73 / 19)
02:16:00
127 Aleksander Kaczyński Nadaktywni M30 34 118 Olsztyn: 02:16:01 (74 / 23)
02:16:01
128 Dariusz Mokrzycki LABOSPORT Team M45 9 119 Olsztyn: 02:16:03 (75 / 4)
02:16:03
129 Maciej Swinarski MotoSyberia.com M35 26 120 Olsztyn: 02:16:13 (76 / 20)
02:16:13
130 Michał Utykański A-Z Best M25 18 121 Białystok: 02:16:15 (19 / 3)
02:16:15
131 Tomasz Garbiec Warszwa Targówek M40 26 122 Olsztyn: 02:16:20 (77 / 16)
02:16:20
132 Konrad Jaworski Waniewski Coaching M35 27 123 Olsztyn: 02:16:41 (79 / 21)
02:16:41
133 Grzegorz Popczyk Happy Tri Friends GPlus Production M35 28 124 Olsztyn: 02:16:46 (80 / 22)
02:16:46
134 Marcin Okuniewski www.pomagamynatalii.pl M35 29 125 Olsztyn: 02:16:47 (81 / 23)
02:16:47
135 Radosław Kord M30 35 126 Olsztyn: 02:16:51 (82 / 24)
02:16:51
136 Mirosław Puciłowski Nadaktywni Sprint TriTeam. M50 3 127 Białystok: 02:16:52 (20 / 1)
02:16:52
137 Sławek Łątkowski M35 30 128 Olsztyn: 02:17:08 (83 / 24)
02:17:08
138 Wojciech Grądzki dietetykasportowa.pl Triathlon Team www.dietetykasportowa.pl M18 5 129 Białystok: 02:17:12 (21 / 5)
02:17:12
139 Daniel Baczewski LOTOS Running Team M30 36 130 Olsztyn: 02:17:18 (84 / 25)
02:17:18
140 Marcin Kępka Marcin Kępka M30 37 131 Olsztyn: 02:17:24 (85 / 26)
02:17:24
141 Eryk Rokita TRINERGY TEAM/T-Mobile Running Team M35 31 132 Olsztyn: 02:17:27 (86 / 25)
02:17:27
142 Sebastian Andrzejczyk Trinergy M40 27 133 Olsztyn: 02:17:27 (87 / 17)
02:17:27
143 Mateusz Mrozewski Smaruj Na Trening TEAM M30 38 134 Olsztyn: 02:17:43 (88 / 27)
02:17:43
144 Kamil Cybulski Łowcy Przygód Gołdap M30 39 135 Olsztyn: 02:17:45 (89 / 28)
02:17:45
145 Michał Dukaczewski M35 32 136 Olsztyn: 02:18:02 (90 / 26)
02:18:02
146 Tomasz Fijałkowski Nadaktywni M35 33 137 Olsztyn: 02:18:07 (91 / 27)
02:18:07
147 Tomasz Pulchny Happy tri friends M40 28 138 Olsztyn: 02:18:11 (92 / 18)
02:18:11
148 Marek Skwarski Pałuki Biegacze M45 10 139 Olsztyn: 02:18:19 (93 / 5)
02:18:19
149 Adam Łakomy M45 11 140 Olsztyn: 02:18:31 (94 / 6)
02:18:31
150 Rafał Bebelski Kuźnia Triathlonu M35 34 141 Białystok: 02:18:37 (23 / 2)
02:18:37
151 Paweł Rutkowski Tri NEGU M35 35 142 Olsztyn: 02:18:43 (95 / 28)
02:18:43
152 Mariusz Wowtoniuk M35 36 143 Białystok: 02:18:53 (25 / 3)
02:18:53
153 Jarosław Bielecki AUTO-LAND Auto-LAND M50 4 144 Olsztyn: 02:18:54 (97 / 3)
02:18:54
154 Marek Pałysa TRI NEGU M40 29 145 Olsztyn: 02:18:58 (98 / 19)
02:18:58
155 Adam Lejman M45 12 146 Olsztyn: 02:19:01 (99 / 7)
02:19:01
156 Karol Wacowski M18 6 147 Olsztyn: 02:19:16 (100 / 4)
02:19:16
157 Leszek Sieciński UKS TRS SUSZ M50 5 148 Olsztyn: 02:19:19 (101 / 4)
02:19:19
158 Daniela Kamińska MKS Sambor Tczew F18 3 10 Olsztyn: 02:19:21 (102 / 1)
02:19:21
159 Maciej Szpunar CompleXsports Triathlon Team GdyńskieMorsy M40 30 149 Olsztyn: 02:19:24 (103 / 20)
02:19:24
160 Michał Zieliński M25 19 150 Olsztyn: 02:19:37 (104 / 11)
02:19:37
161 Tomasz Nadrowski Więcej Funku! / Biegiem na Pomoc M30 40 151 Olsztyn: 02:19:47 (105 / 29)
02:19:47
162 Radosław Groszewski wmsportowy M35 37 152 Olsztyn: 02:19:49 (106 / 29)
02:19:49
163 Tomasz Kopcewicz M30 41 153 Olsztyn: 02:19:50 (107 / 30)
02:19:50
164 Lidia Juchniewicz Tri NEGU Tri NEGU F30 3 11 Olsztyn: 02:19:52 (108 / 1)
02:19:52
165 Tomasz Leśniak Sekrecik / AT Team M40 31 154 Olsztyn: 02:20:01 (109 / 21)
02:20:01
166 Maciej Urbaczewski M30 42 155 Olsztyn: 02:20:02 (110 / 31)
02:20:02
167 Rafał Kochaniak SOLOIST M35 38 156 Olsztyn: 02:20:10 (111 / 30)
02:20:10
168 Adrian Wieczorkowski M40 32 157 Olsztyn: 02:20:28 (113 / 22)
02:20:28
169 Wojciech Suchowiecki Tri NEGU//Olsztyńskie Ustawki Biegowe//artneo.pl Olsztyńskie Ustawki Biegowe - Artneo.pl M35 39 158 Olsztyn: 02:20:28 (114 / 31)
02:20:28
170 Łukasz Bednarek Trinergy Play M30 43 159 Białystok: 02:20:31 (26 / 7)
02:20:31
171 Grzegorz Książek M18 7 160 Olsztyn: 02:20:42 (115 / 5)
02:20:42
172 Marcin Punpur NET SYSTEM Triathlon Team M35 40 161 Olsztyn: 02:20:48 (116 / 32)
02:20:48
173 Krzysztof Suchorz Bar Wanoga M45 13 162 Olsztyn: 02:20:58 (117 / 8)
02:20:58
174 Grzegorz Orłowski Kuźnia Triathlonu M30 44 163 Olsztyn: 02:21:13 (119 / 33)
02:21:13
175 Grzegorz Wacławski SSP ORKA Iława M55 2 164 Olsztyn: 02:21:18 (120 / 1)
02:21:18
176 Jan Kudyk ORKA Iława M45 14 165 Olsztyn: 02:21:21 (121 / 9)
02:21:21
177 Piotr Drabarek Smaruj Na Trening Team/Triathlon Trójmiasto M40 33 166 Olsztyn: 02:21:32 (122 / 23)
02:21:32
178 Aleksandra Góralska F35 3 12 Olsztyn: 02:21:38 (123 / 1)
02:21:38
179 Michał Zieleń Sportevo M45 15 167 Olsztyn: 02:21:43 (124 / 10)
02:21:43
180 Andrzej Wiśniewski M40 34 168 Olsztyn: 02:21:43 (125 / 24)
02:21:43
181 Łukasz Węgliński M30 45 169 Białystok: 02:21:57 (27 / 8)
02:21:57
182 Arkadiusz Szafrański ENEOS Team M30 46 170 Olsztyn: 02:22:00 (126 / 34)
02:22:00
183 Jarosław Skrzydło Asseco Active Team M30 47 171 Olsztyn: 02:22:11 (127 / 35)
02:22:11
184 Filip Nowakowski M25 20 172 Olsztyn: 02:22:14 (128 / 12)
02:22:14
185 Artur Malec M35 41 173 Olsztyn: 02:22:23 (129 / 34)
02:22:23
186 Szymon Suchowski WSPol Szczytno Dobroń M25 21 174 Olsztyn: 02:22:37 (130 / 13)
02:22:37
187 Kamil Klimczak M18 8 175 Olsztyn: 02:22:46 (131 / 6)
02:22:46
188 Tomasz Falkowski EDC Runners GE Oil & Gas M25 22 176 Białystok: 02:22:52 (29 / 5)
02:22:52
189 Bogusław Pergoł Smaruj Na Trening Team M40 35 177 Olsztyn: 02:23:01 (132 / 25)
02:23:01
190 Karolina Kasprzak AZA UWM Masters Akademia Pływania Karolina Kasprzak F25 3 13 Olsztyn: 02:23:02 (133 / 2)
02:23:02
191 Ireneusz Osiecki TEAM TRI-MAGIC M55 3 178 Olsztyn: 02:23:14 (135 / 2)
02:23:14
192 Łukasz Podsiadło 3 Flow Triathlon Team 3 Flow Triathlon Team M30 48 179 Strawczyn: 02:23:18 (10 / 5)
02:23:18
193 Marcin Pokrywiński TRI-STREFA.PL M30 49 180 Strawczyn: 02:23:20 (11 / 6)
02:23:20
194 Mikołaj Woźniak AirBike Triathlon Team M35 42 181 Olsztyn: 02:23:38 (136 / 35)
02:23:38
195 Michał Kurczycki M35 43 182 Olsztyn: 02:23:48 (137 / 36)
02:23:48
196 Marek Korol Smaruj Na Trening Team / Triathlon Trójmiasto M35 44 183 Olsztyn: 02:23:56 (139 / 37)
02:23:56
197 Mariusz Czech Grupa RUBO/Complexsports M30 50 184 Olsztyn: 02:23:56 (138 / 36)
02:23:56
198 Grzegorz Kożuchowski TS Akwedukt Kielce M30 51 185 Strawczyn: 02:23:59 (12 / 7)
02:23:59
199 Cezary Leszczyński M45 16 186 Olsztyn: 02:24:07 (140 / 11)
02:24:07
200 Paweł Lewiński NET SYSTEM Triathlon Team M25 23 187 Olsztyn: 02:24:09 (141 / 15)
02:24:09
201 Michał Wygnańczuk IZIPAK - SYSTEMY PAKOWANIA M25 24 188 Olsztyn: 02:24:24 (142 / 16)
02:24:24
202 Bartłomiej Zyntek Smaruj Na Trening Team / Zguciaki M35 45 189 Olsztyn: 02:24:28 (143 / 38)
02:24:28
203 Marek Kuskowski Łowcy Przygód Gołdap/Labosport M35 46 190 Białystok: 02:24:30 (30 / 4)
02:24:30
204 Remigiusz Kot M40 36 191 Strawczyn: 02:24:30 (13 / 1)
02:24:30
205 Radoslaw Rutka M35 47 192 Olsztyn: 02:24:33 (144 / 39)
02:24:33
206 Piotr Biankowski Complexsports sklep.arcar.pl M40 37 193 Olsztyn: 02:24:44 (145 / 26)
02:24:44
207 Karol Bołtruczyk Nadaktywni M18 9 194 Białystok: 02:24:45 (32 / 6)
02:24:45
208 Mateusz Borek M25 25 195 Strawczyn: 02:24:46 (14 / 3)
02:24:46
209 Bartosz Grabowski M25 26 196 Olsztyn: 02:24:46 (146 / 17)
02:24:46
210 Patryk Bieniek Posnania Tri Team M35 48 197 Olsztyn: 02:24:54 (147 / 40)
02:24:54
211 Michał Ambroż Luft Tri Team M30 52 198 Strawczyn: 02:24:56 (15 / 8)
02:24:56
212 Jacek Lisowski M45 17 199 Olsztyn: 02:25:02 (148 / 12)
02:25:02
213 Krystian Stefański KB Ergo M30 53 200 Olsztyn: 02:25:12 (149 / 37)
02:25:12
214 Kamil Chylak LABOSPORT Team M35 49 201 Białystok: 02:25:13 (33 / 6)
02:25:13
215 Łukasz Pagórski M18 10 202 Olsztyn: 02:25:13 (150 / 7)
02:25:13
216 Radosław Walaugo Tri NEGU M30 54 203 Olsztyn: 02:25:17 (151 / 38)
02:25:17
217 Michał Łaguna M30 55 204 Olsztyn: 02:25:19 (152 / 39)
02:25:19
218 Wojciech Ledzion Więcej Funku! M30 56 205 Olsztyn: 02:25:20 (153 / 40)
02:25:20
219 Paweł Panasiuk Nadaktywni M35 50 206 Białystok: 02:25:30 (34 / 7)
02:25:30
220 Klekotko Wojtek OILTRANSFER sport team M50 6 207 Olsztyn: 02:25:31 (154 / 5)
02:25:31
221 Artur Kurylo ATP Augustów M45 18 208 Białystok: 02:25:32 (35 / 2)
02:25:32
222 Paweł Nowak Tri NEGU www.elastomerics.com M35 51 209 Olsztyn: 02:25:46 (155 / 41)
02:25:46
223 Marek Kępiński M40 38 210 Olsztyn: 02:25:48 (156 / 27)
02:25:48
224 Piotr Czerwiński M50 7 211 Olsztyn: 02:25:49 (157 / 6)
02:25:49
225 Artur Trych Accenture Acelerate M40 39 212 Białystok: 02:25:52 (38 / 6)
02:25:52
226 Adam Dawidczyk AT Team M30 57 213 Białystok: 02:25:54 (39 / 10)
02:25:54
227 Paweł Tadla NET SYSTEM Triathlon Team M30 58 214 Olsztyn: 02:25:56 (158 / 41)
02:25:56
228 Bartosz Kuliś M35 52 215 Olsztyn: 02:25:59 (159 / 42)
02:25:59
229 Paweł Stachnik ZAPAśNIK M30 59 216 Olsztyn: 02:26:13 (161 / 42)
02:26:13
230 Alfred Dawiec Water Knights Triathlon Zabierzów M40 40 217 Olsztyn: 02:26:17 (162 / 29)
02:26:17
231 Krystian Czayka TriAcademy M30 60 218 Olsztyn: 02:26:18 (164 / 43)
02:26:18
232 Arkadiusz Michalski "ORKA " Ilawa M40 41 219 Olsztyn: 02:26:23 (165 / 30)
02:26:23
233 Bartłomiej Pepłowski M30 61 220 Olsztyn: 02:26:28 (166 / 44)
02:26:28
234 Piotr Stefanowski Nadaktywni M30 62 221 Białystok: 02:26:29 (41 / 11)
02:26:29
235 Grzegorz Radziukiewicz AT Team M35 53 222 Olsztyn: 02:26:38 (167 / 43)
02:26:38
236 Bernard Krawczyk Luft TRI Team M35 54 223 Białystok: 02:26:40 (42 / 9)
02:26:40
237 Julian Masłowski Komputronik Galeria Antoniuk M30 63 224 Białystok: 02:26:44 (43 / 12)
02:26:44
238 Paweł Stawiarz M35 55 225 Olsztyn: 02:26:45 (168 / 44)
02:26:45
239 Michal Mazurek EuroSoft Team EuroSoft M35 56 226 Strawczyn: 02:26:50 (18 / 4)
02:26:50
240 Marek Reza M45 19 227 Olsztyn: 02:26:51 (169 / 13)
02:26:51
241 Marek Klimas M55 4 228 Olsztyn: 02:26:52 (171 / 3)
02:26:52
242 Krzysztof Litwiniuk UKS TRS SUSZ od zera kris M35 57 229 Olsztyn: 02:26:52 (170 / 45)
02:26:52
243 Bogdan Kord M55 5 230 Olsztyn: 02:26:53 (172 / 4)
02:26:53
244 Krzysztof Leżanka Nadaktywni M30 64 231 Białystok: 02:26:53 (44 / 13)
02:26:53
245 Łukasz Kościuczuk Biegiemnapomoc.pl M35 58 232 Olsztyn: 02:26:54 (173 / 46)
02:26:54
246 Alan Parsons WITC M30 65 233 Olsztyn: 02:27:09 (174 / 45)
02:27:09
247 Maciej Zakrzewski M35 59 234 Strawczyn: 02:27:33 (20 / 5)
02:27:33
248 Emilia Wołyniec Tri NEGU F30 4 14 Olsztyn: 02:27:46 (175 / 2)
02:27:46
249 Karol Rydecki Enduroman Elbląg M55 6 235 Olsztyn: 02:27:51 (176 / 5)
02:27:51
250 Michał Stefański M35 60 236 Olsztyn: 02:27:55 (177 / 47)
02:27:55
251 Juliusz Kołodko M35 61 237 Białystok: 02:28:07 (45 / 10)
02:28:07
252 Michal Kucharski Kocham Cię Ula ISPL MIchał Kucharski M35 62 238 Białystok: 02:28:22 (46 / 11)
02:28:22
253 Łukasz Pajka M30 66 239 Olsztyn: 02:28:30 (179 / 46)
02:28:30
254 Michał Bojar TRICLUB LUBLIN M35 63 240 Białystok: 02:28:40 (48 / 12)
02:28:40
255 Mateusz Bakuła BLUE MEDIA TEAM M25 27 241 Olsztyn: 02:28:40 (180 / 19)
02:28:40
256 Łukasz Rusak CompleXsports Triathlon Team M35 64 242 Olsztyn: 02:28:54 (181 / 48)
02:28:54
257 Kamil Nadratowski PROTEA TEAM M30 67 243 Olsztyn: 02:28:54 (182 / 47)
02:28:54
258 Jarosław Malanowski PTT Delta PTT Delta M55 7 244 Białystok: 02:28:57 (49 / 1)
02:28:57
259 Michał Ciecierski M35 65 245 Olsztyn: 02:29:28 (183 / 49)
02:29:28
260 Igor Tylman M18 11 246 Olsztyn: 02:29:29 (184 / 8)
02:29:29
261 Piotr Liber The Luzzers M35 66 247 Olsztyn: 02:29:30 (185 / 50)
02:29:30
262 Danuta Myer F30 5 15 Olsztyn: 02:29:32 (186 / 3)
02:29:32
263 Adam Turowiec UAM TRIATHLON POZNAŃ SZPOT M40 42 248 Strawczyn: 02:29:37 (23 / 3)
02:29:37
264 Piotr Kuffel BGK / Kuźnia Triathlonu M30 68 249 Olsztyn: 02:29:41 (187 / 48)
02:29:41
265 Jacek Nawrot LABOSPORT Team M50 8 250 Olsztyn: 02:29:50 (188 / 7)
02:29:50
266 Marcin Antonowicz N/a M35 67 251 Olsztyn: 02:29:51 (189 / 51)
02:29:51
267 Marek Ruciński VEL-DĄBRÓWNO M45 20 252 Olsztyn: 02:29:56 (190 / 14)
02:29:56
268 Łukasz Kozioł Maratonczyk Debica M30 69 253 Strawczyn: 02:29:56 (24 / 10)
02:29:56
269 Tomasz Niedzielski M35 68 254 Olsztyn: 02:30:02 (191 / 52)
02:30:02
270 Piotr Smolak Poraj - Krosno M50 9 255 Strawczyn: 02:30:07 (25 / 2)
02:30:07
271 Marek Kac UKS Tri-Team Rumia M40 43 256 Olsztyn: 02:30:11 (192 / 31)
02:30:11
272 Łukasz Średziński Tribition Team M35 69 257 Olsztyn: 02:30:12 (193 / 53)
02:30:12
273 Dariusz Tyszka M40 44 258 Olsztyn: 02:30:15 (195 / 32)
02:30:15
274 Michał Kordaczuk Michał Kordaczuk SaveAs M25 28 259 Białystok: 02:30:16 (51 / 8)
02:30:16
275 Artur Apalko Oil Transfer Team M45 21 260 Olsztyn: 02:30:17 (196 / 15)
02:30:17
276 Zbigniew Zatoński Lubelskie Stowarzyszenie Biegowe Lubelska Grupa Triathlonu M35 70 261 Białystok: 02:30:20 (52 / 13)
02:30:20
277 Michał Chmura ZelaznaDyscyplina.pl M25 29 262 Białystok: 02:30:20 (53 / 9)
02:30:20
278 Jacek Mackiewicz M35 71 263 Olsztyn: 02:30:26 (197 / 55)
02:30:26
279 Maciej Choroszucha M25 30 264 Olsztyn: 02:30:44 (198 / 20)
02:30:44
280 Pawel Liber The Luzzers M35 72 265 Olsztyn: 02:30:46 (199 / 56)
02:30:46
281 Piotr Ponto Pocisk Piotrek M35 73 266 Olsztyn: 02:31:06 (201 / 57)
02:31:06
282 Rafał Posman M35 74 267 Olsztyn: 02:31:08 (202 / 58)
02:31:08
283 Piotr Sojkowski Tri NEGU M30 70 268 Olsztyn: 02:31:09 (203 / 49)
02:31:09
284 Arkadiusz Kraska sklepmerida.pl Puławy M35 75 269 Strawczyn: 02:31:15 (26 / 6)
02:31:15
285 Michał Rembowski M40 45 270 Białystok: 02:31:18 (55 / 7)
02:31:18
286 Marta Konarzewska Tri NEGU F30 6 16 Olsztyn: 02:31:19 (205 / 4)
02:31:19
287 Aleksander Dalewski M30 71 271 Olsztyn: 02:31:20 (206 / 50)
02:31:20
288 Wojtek Kraszewski Super Linia M50 10 272 Białystok: 02:31:20 (56 / 2)
02:31:20
289 Grzegorz Kowalski M25 31 273 Olsztyn: 02:31:23 (207 / 22)
02:31:23
290 Tomasz Tajak HRmax zory M40 46 274 Olsztyn: 02:31:27 (208 / 34)
02:31:27
291 Adam Szulski M40 47 275 Olsztyn: 02:31:33 (210 / 35)
02:31:33
292 Grzegorz Sądel ZKS JORGE Drzonków SADEL BUD M40 48 276 Strawczyn: 02:31:34 (27 / 4)
02:31:34
293 Robert Florczyk Water Knights Triathlon Zabierzów M30 72 277 Olsztyn: 02:31:36 (211 / 51)
02:31:36
294 Paweł Adamczuk TRI NIEAKTYWNI ZIELONE WZGÓRZA M30 73 278 Olsztyn: 02:31:53 (213 / 52)
02:31:53
295 Sebastian Stępniewski Więcej Funku! M30 74 279 Olsztyn: 02:32:00 (214 / 53)
02:32:00
296 Krzysztof Horodecki TRENIGO AKSU Polska/ Smaszing Pąpkins M35 76 280 Strawczyn: 02:32:05 (28 / 7)
02:32:05
297 Jakub Zawieska M30 75 281 Białystok: 02:32:12 (57 / 14)
02:32:12
298 Artur Burnecki M35 77 282 Białystok: 02:32:14 (58 / 14)
02:32:14
299 Jan Wodyński M25 32 283 Olsztyn: 02:32:16 (215 / 24)
02:32:16
300 Krzysztof Szczygielski UKS Tri-Team Rumia M55 8 284 Olsztyn: 02:32:20 (216 / 6)
02:32:20
301 Piotr Durski M30 76 285 Olsztyn: 02:32:32 (217 / 54)
02:32:32
302 Olaf Kacperski M40 49 286 Białystok: 02:32:41 (60 / 9)
02:32:41
303 Mirosław Wasilewski SSP ORKA Iława M40 50 287 Olsztyn: 02:32:42 (219 / 37)
02:32:42
304 Wojciech Galek M35 78 288 Białystok: 02:32:46 (61 / 15)
02:32:46
305 Dariusz Markowski M55 9 289 Olsztyn: 02:32:49 (220 / 7)
02:32:49
306 Wiktor Piotrowski Klub Biegacza Mrągowo M40 51 290 Olsztyn: 02:32:52 (221 / 38)
02:32:52
307 Krzysztof Wydra Otter Tri Team M35 79 291 Białystok: 02:32:57 (62 / 16)
02:32:57
308 Daniel Lempek Lubawa M30 77 292 Olsztyn: 02:33:07 (222 / 55)
02:33:07
309 Michał Stypułkowski Nadaktywni M35 80 293 Białystok: 02:33:14 (63 / 17)
02:33:14
310 Łukasz Andrejczuk TRI NIEAKTYWNI ZIELONE WZGÓRZA M25 33 294 Olsztyn: 02:33:17 (223 / 25)
02:33:17
311 Piotr Onichimowski M35 81 295 Olsztyn: 02:33:25 (225 / 60)
02:33:25
312 Michal Kasprowicz UKA M35 82 296 Olsztyn: 02:33:33 (226 / 61)
02:33:33
313 Dariusz Drapella MaratonyPolskie.PL TEAM M55 10 297 Olsztyn: 02:33:38 (227 / 8)
02:33:38
314 Kamila Przepieść The Luzzers F30 7 17 Olsztyn: 02:33:41 (228 / 5)
02:33:41
315 Daniel Jakimiuk M18 12 298 Białystok: 02:34:03 (65 / 7)
02:34:03
316 Tomasz Brett MLUKS Triathlon M50 11 299 Olsztyn: 02:34:07 (229 / 8)
02:34:07
317 Paweł Wójcik M18 13 300 Białystok: 02:34:09 (66 / 8)
02:34:09
318 Waldek Łabno M40 52 301 Olsztyn: 02:34:20 (230 / 39)
02:34:20
319 Zbigniew Mossoczy Wertykal bikeBoard Team M40 53 302 Strawczyn: 02:34:25 (29 / 5)
02:34:25
320 Rałał Radzki M30 78 303 Olsztyn: 02:34:27 (231 / 56)
02:34:27
321 Radosław Czekirda Wieliszew Heron Team M45 22 304 Białystok: 02:34:32 (68 / 4)
02:34:32
322 Rafał Poreda OLSEN-RYBA TEAM M25 34 305 Olsztyn: 02:34:38 (232 / 26)
02:34:38
323 Cezary Hermanowicz M25 35 306 Białystok: 02:34:38 (69 / 11)
02:34:38
324 Dorota Kowalewska F25 4 18 Olsztyn: 02:34:44 (233 / 3)
02:34:44
325 Patryk Kościelski M40 54 307 Białystok: 02:34:52 (71 / 10)
02:34:52
326 Kamil Pawlak My TriRun M25 36 308 Olsztyn: 02:35:02 (235 / 27)
02:35:02
327 Wojciech Kieda Nadaktywni M35 83 309 Białystok: 02:35:06 (72 / 19)
02:35:06
328 Mariusz Kopera M35 84 310 Białystok: 02:35:07 (73 / 20)
02:35:07
329 Jakub Krzysztofik M30 79 311 Strawczyn: 02:35:08 (30 / 11)
02:35:08
330 Mirka Łątkowska F35 4 19 Olsztyn: 02:35:10 (236 / 2)
02:35:10
331 Marcin Pakula PAKULA Team Ania Pakula Team M40 55 312 Olsztyn: 02:35:23 (237 / 40)
02:35:23
332 Krzysztof Kaczmar M40 56 313 Olsztyn: 02:35:26 (238 / 41)
02:35:26
333 Wiesław Ciżmowski M45 23 314 Olsztyn: 02:35:27 (239 / 17)
02:35:27
334 Krzysztof Śmieciński Wydział Inwestycji Miejskich Stowarzyszenie ,,Sójka" M40 57 315 Olsztyn: 02:35:34 (240 / 42)
02:35:34
335 Karol Kremplewski M30 80 316 Białystok: 02:35:41 (74 / 16)
02:35:41
336 Maciej Leszczyński Torus Triathlon Team M40 58 317 Olsztyn: 02:35:44 (241 / 43)
02:35:44
337 Andrzej Marek M35 85 318 Olsztyn: 02:35:44 (242 / 62)
02:35:44
338 Marcin Musiał M40 59 319 Białystok: 02:35:46 (75 / 11)
02:35:46
339 Jacek Topolewski M40 60 320 Olsztyn: 02:35:49 (243 / 44)
02:35:49
340 Maciej Królicki Jolo Team M25 37 321 Olsztyn: 02:36:14 (244 / 28)
02:36:14
341 Piotr Roś M30 81 322 Olsztyn: 02:36:20 (245 / 58)
02:36:20
342 Tomasz Gutkowski Kuźnia Triathlonu M35 86 323 Strawczyn: 02:36:27 (31 / 8)
02:36:27
343 Dariusz Styczyński M40 61 324 Olsztyn: 02:36:28 (247 / 45)
02:36:28
344 Dominik Marcinkjan M18 14 325 Olsztyn: 02:36:33 (248 / 9)
02:36:33
345 Paweł Klejzerowicz M25 38 326 Białystok: 02:36:40 (78 / 12)
02:36:40
346 Sebastian Szarmacher M30 82 327 Olsztyn: 02:36:45 (249 / 59)
02:36:45
347 Damian Ciak M30 83 328 Olsztyn: 02:36:50 (250 / 60)
02:36:50
348 Marian Górny UKS TRS SUSZ M60 2 329 Olsztyn: 02:37:03 (252 / 1)
02:37:03
349 Łukasz Domżalski PROTEA TEAM M25 39 330 Olsztyn: 02:37:05 (253 / 29)
02:37:05
350 Seweryn Bąk M25 40 331 Olsztyn: 02:37:07 (254 / 30)
02:37:07
351 Monika Sierpińska WMT F25 5 20 Olsztyn: 02:37:10 (255 / 4)
02:37:10
352 Piotr Zaurski M40 62 332 Olsztyn: 02:37:15 (256 / 46)
02:37:15
353 Jarosław Wróblewski M30 84 333 Olsztyn: 02:37:20 (257 / 62)
02:37:20
354 Ewa Matlak F30 8 21 Olsztyn: 02:37:22 (258 / 6)
02:37:22
355 Kamil Adamczuk TRI NIEAKTYWNI ZIELONE WZGÓRZA M30 85 334 Olsztyn: 02:37:30 (259 / 63)
02:37:30
356 Grzegorz Szawerdak M35 87 335 Olsztyn: 02:37:31 (260 / 63)
02:37:31
357 Michał Kosmala LABOSPORT Team/Ekstremalni Strawczyn Sunward Polska M35 88 336 Strawczyn: 02:37:31 (32 / 9)
02:37:31
358 Marcelina Markiewicz F30 9 22 Olsztyn: 02:37:31 (261 / 7)
02:37:31
359 Wojciech Pławiak LABOSPORT Team AT Team M30 86 337 Olsztyn: 02:37:36 (262 / 64)
02:37:36
360 Paweł Andrejczuk TRI NIEAKTYWNI ZIELONE WZGÓRZA M30 87 338 Olsztyn: 02:37:38 (263 / 65)
02:37:38
361 Darek Skwierczyński M40 63 339 Białystok: 02:37:47 (80 / 12)
02:37:47
362 Paweł Palus Luft Tri Team M40 64 340 Strawczyn: 02:37:48 (33 / 6)
02:37:48
363 Adam Pachla M35 89 341 Olsztyn: 02:37:58 (264 / 64)
02:37:58
364 Paweł Motel AKS Polonia Warszawa M35 90 342 Strawczyn: 02:38:04 (35 / 10)
02:38:04
365 SŁAWOMIR JEŻOWSKI klub sportowy niewidomych syrenka warszawa M50 12 343 Olsztyn: 02:38:08 (265 / 9)
02:38:08
366 Arkadiusz Kossakowski M30 88 344 Olsztyn: 02:38:13 (266 / 66)
02:38:13
367 Mariusz Makowski artmar erkado artmar-erkado M45 24 345 Olsztyn: 02:38:13 (267 / 19)
02:38:13
368 Tomasz Skocz Triathlon Puławy M25 41 346 Strawczyn: 02:38:20 (36 / 4)
02:38:20
369 Paweł Kowalczyk Nadaktywni M30 89 347 Białystok: 02:38:20 (81 / 17)
02:38:20
370 Tomasz Olszewski M35 91 348 Strawczyn: 02:38:35 (37 / 11)
02:38:35
371 Michał Głodowski To nie są leszcze Stefan M18 15 349 Białystok: 02:38:38 (82 / 9)
02:38:38
372 Wojciech Wasiak Water Knights Triathlon Zabierzów M55 11 350 Olsztyn: 02:38:45 (268 / 9)
02:38:45
373 Wojtek Masalski Pie... Nie Biegam M45 25 351 Białystok: 02:38:48 (83 / 5)
02:38:48
374 Jakub Mocarski M25 42 352 Olsztyn: 02:38:52 (269 / 31)
02:38:52
375 Łukasz Niesporek M30 90 353 Olsztyn: 02:39:00 (271 / 67)
02:39:00
376 Maciej Szypnik M40 65 354 Olsztyn: 02:39:07 (272 / 47)
02:39:07
377 Tomasz Milewski M25 43 355 Strawczyn: 02:39:18 (38 / 5)
02:39:18
378 Wojciech Kluźniak M35 92 356 Strawczyn: 02:39:32 (39 / 12)
02:39:32
379 Rafał Blankiewicz M40 66 357 Olsztyn: 02:39:52 (273 / 48)
02:39:52
380 Grzegorz Zajączkowski M45 26 358 Olsztyn: 02:39:56 (274 / 20)
02:39:56
381 Bogdan Kozłowski Tri NEGU wmsportowy.pl M40 67 359 Olsztyn: 02:40:05 (275 / 49)
02:40:05
382 Piotr Żarkowski M25 44 360 Białystok: 02:40:21 (89 / 15)
02:40:21
383 Adam Idzior M30 91 361 Olsztyn: 02:40:28 (277 / 69)
02:40:28
384 Grzegorz Szapiel euromed.olsztyn.pl M40 68 362 Olsztyn: 02:40:29 (278 / 50)
02:40:29
385 Kamil Gapiński M30 92 363 Białystok: 02:40:36 (90 / 20)
02:40:36
386 Sebastian Widlarz Niezrzeszony M35 93 364 Strawczyn: 02:40:54 (40 / 13)
02:40:54
387 Bartek Bielski Torus Triathlon Team M35 94 365 Olsztyn: 02:40:56 (280 / 65)
02:40:56
388 Mariusz Bocian M40 69 366 Strawczyn: 02:41:13 (41 / 7)
02:41:13
389 Karol Gospodarczyk M30 93 367 Olsztyn: 02:41:19 (281 / 70)
02:41:19
390 Barbara Paszkowska Triathlon Suwałki Klub Fitness Guarana F30 10 23 Białystok: 02:41:20 (92 / 1)
02:41:20
391 Lukasz Barcik M30 94 368 Strawczyn: 02:41:38 (43 / 13)
02:41:38
392 Jacek Milewski LIBRO Cycling team M45 27 369 Olsztyn: 02:41:42 (283 / 21)
02:41:42
393 Andrzej Fotschki AKM OLIMP OLSZTYN M50 13 370 Olsztyn: 02:41:43 (284 / 10)
02:41:43
394 Michał Rusak CompleXsports Triathlon Team M30 95 371 Olsztyn: 02:41:50 (285 / 71)
02:41:50
395 Józek Andrejczuk Biegam bo Lubię Białystok M40 70 372 Białystok: 02:41:50 (94 / 15)
02:41:50
396 Bartosz Słomczyński 10 BLog M35 95 373 Strawczyn: 02:42:08 (45 / 14)
02:42:08
397 Artur Golec M25 45 374 Olsztyn: 02:42:10 (286 / 32)
02:42:10
398 Janusz Misiaszek LABOSPORT Team M55 12 375 Strawczyn: 02:42:21 (46 / 1)
02:42:21
399 Krzysztof Członkowski olimpijczyk Szczekociny M35 96 376 Strawczyn: 02:42:35 (48 / 15)
02:42:35
400 Mariusz Pużyński Augustowskie Towarzystwo Pływackie M45 28 377 Olsztyn: 02:42:38 (287 / 22)
02:42:38
401 Marcin Staszewski Rowelove café M35 97 378 Olsztyn: 02:43:00 (288 / 66)
02:43:00
402 Maciej Mazurkiewicz Ekstremalni Strawczyn EKSTRYMALNI STRAWCZYN M30 96 379 Strawczyn: 02:43:02 (49 / 14)
02:43:02
403 Marcin Lehmann M30 97 380 Olsztyn: 02:43:04 (289 / 72)
02:43:04
404 Paweł Kurach M25 46 381 Białystok: 02:43:14 (98 / 16)
02:43:14
405 Marcin Sawicki EKOBIEGI M35 98 382 Białystok: 02:43:20 (99 / 22)
02:43:20
406 Tomasz Madej M30 98 383 Olsztyn: 02:43:24 (290 / 73)
02:43:24
407 Hubert Legiędź LKS Przecław M45 29 384 Olsztyn: 02:43:25 (291 / 23)
02:43:25
408 Dariusz Noll TriUnlimited M40 71 385 Olsztyn: 02:43:28 (292 / 52)
02:43:28
409 Karol Sawicki M25 47 386 Białystok: 02:43:30 (100 / 17)
02:43:30
410 Marcin Pogoda TRICLUB LUBLIN M40 72 387 Olsztyn: 02:43:37 (293 / 53)
02:43:37
411 Tomasz Barańczuk M30 99 388 Białystok: 02:43:48 (101 / 22)
02:43:48
412 Jacek Dmochowski OSTROŁĘKA - M45 30 389 Olsztyn: 02:43:57 (294 / 24)
02:43:57
413 Tomasz Czarnecki M35 99 390 Olsztyn: 02:44:02 (295 / 67)
02:44:02
414 Piotr Stankiewicz M35 100 391 Olsztyn: 02:44:11 (297 / 68)
02:44:11
415 Przemysław Kozłowski M30 100 392 Olsztyn: 02:44:11 (298 / 74)
02:44:11
416 Rafał Ruzik Ridley Bajkszop.com Racing Team M35 101 393 Strawczyn: 02:44:14 (51 / 16)
02:44:14
417 Dariusz Darłak Fizjoterapia Darłak M25 48 394 Białystok: 02:44:14 (102 / 18)
02:44:14
418 Mateusz Furmanik M25 49 395 Olsztyn: 02:44:17 (299 / 33)
02:44:17
419 Łukasz Karasiński PG Team M25 50 396 Strawczyn: 02:44:20 (52 / 8)
02:44:20
420 Paweł Prokopczuk Fanklub Dużych Cycusiów M35 102 397 Olsztyn: 02:44:21 (300 / 69)
02:44:21
421 Radosław Staszkiewicz niezrzeszony M45 31 398 Olsztyn: 02:44:34 (301 / 25)
02:44:34
422 Sławomir Rudnik Podlasie 4x4 M40 73 399 Białystok: 02:44:35 (103 / 17)
02:44:35
423 Marek Nadra High Level Triathlon Team M30 101 400 Białystok: 02:44:39 (104 / 23)
02:44:39
424 Piotr Kosno M40 74 401 Olsztyn: 02:44:42 (302 / 55)
02:44:42
425 Łukasz Sokół M30 102 402 Strawczyn: 02:44:56 (53 / 15)
02:44:56
426 Paweł Majewski M35 103 403 Białystok: 02:44:59 (105 / 23)
02:44:59
427 Dawid Kluza M25 51 404 Strawczyn: 02:44:59 (54 / 9)
02:44:59
428 Aleksander Frolików CompleXsports Triathlon Team M35 104 405 Olsztyn: 02:45:01 (303 / 70)
02:45:01
429 Krzysztof Dziejma Nadaktywni M25 52 406 Białystok: 02:45:17 (106 / 19)
02:45:17
430 Klaudia Konkolova YMCA Kraków F25 6 24 Strawczyn: 02:45:25 (55 / 1)
02:45:25
431 Damian Zambrzycki M30 103 407 Olsztyn: 02:45:31 (305 / 75)
02:45:31
432 Piotr Dudek NETGEAR TEAM M40 75 408 Olsztyn: 02:45:44 (306 / 56)
02:45:44
433 Krzysztof Dietrich Triathlon Series Team / Sportowy Jeż Poranny M35 105 409 Olsztyn: 02:45:49 (307 / 71)
02:45:49
434 Krzysztof Nowak M30 104 410 Strawczyn: 02:45:58 (56 / 16)
02:45:58
435 Michał Boroń M30 105 411 Strawczyn: 02:46:11 (57 / 17)
02:46:11
436 Przemek Klemendorf M35 106 412 Olsztyn: 02:46:15 (308 / 72)
02:46:15
437 Tomasz Kręcielewski Team Nutrilite Trener Tomek M30 106 413 Olsztyn: 02:46:19 (309 / 76)
02:46:19
438 Łukasz Szczygieł SEGRO TEAM M35 107 414 Olsztyn: 02:46:46 (311 / 74)
02:46:46
439 Jacek Kotra Polski Klub Alpejski M30 107 415 Strawczyn: 02:46:52 (58 / 18)
02:46:52
440 Dawid Rutkowski M30 108 416 Białystok: 02:46:58 (107 / 24)
02:46:58
441 Magdalena Czerwiec Water Knights Triathlon Zabierzów F35 5 25 Olsztyn: 02:47:00 (312 / 3)
02:47:00
442 Piotr Wojciechowski 12tri.pl / Drużyna Wilka M25 53 417 Olsztyn: 02:47:01 (313 / 35)
02:47:01
443 Grzegorz Mucha KT Water Knights Zabierzow M35 108 418 Strawczyn: 02:47:07 (59 / 17)
02:47:07
444 Tomasz Jonio Kuźnia Triathlonu M30 109 419 Strawczyn: 02:47:12 (60 / 19)
02:47:12
445 Marcin Pasik M25 54 420 Strawczyn: 02:47:14 (61 / 10)
02:47:14
446 Sebastian Malinowski M25 55 421 Olsztyn: 02:47:49 (314 / 36)
02:47:49
447 Tomasz Biesiadecki BEKO M25 56 422 Strawczyn: 02:47:54 (62 / 11)
02:47:54
448 Tomasz Bestecki Endomondo Bartoszyce M25 57 423 Olsztyn: 02:47:56 (315 / 37)
02:47:56
449 Petroniusz Tatarski M40 76 424 Białystok: 02:47:58 (108 / 18)
02:47:58
450 Dariusz Stanaszek M40 77 425 Strawczyn: 02:48:02 (63 / 9)
02:48:02
451 Rafał Czyżyk LABOSPORT Team M40 78 426 Olsztyn: 02:48:03 (316 / 57)
02:48:03
452 Michał Kruk Water Knights Triathlon Zabierzów M40 79 427 Strawczyn: 02:48:24 (64 / 10)
02:48:24
453 Dariusz Poreda biegam dla zdrowia M30 110 428 Olsztyn: 02:48:35 (317 / 77)
02:48:35
454 Jarosław Dabulis M40 80 429 Olsztyn: 02:48:38 (318 / 58)
02:48:38
455 Wojciech Zarzycki AGRO-METAL OSTROLEKA M40 81 430 Olsztyn: 02:48:56 (319 / 59)
02:48:56
456 Marcin Rutkowski Pędziwiatr Białystok M40 82 431 Strawczyn: 02:48:59 (65 / 11)
02:48:59
457 Kaśka Furmańska Etixx Team F45 1 26 Olsztyn: 02:49:08 (320 / 1)
02:49:08
458 Paweł Wołkowycki Towarzystwo Gimnastyczne "Sokół" Białystok M25 58 432 Białystok: 02:49:10 (110 / 20)
02:49:10
459 Andrzej Bronakowski www.czasrelaksu.olsztyn.pl GABINET FIZJOTERAPEUTYCZNY "CZAS RELAKSU" M35 109 433 Olsztyn: 02:49:12 (321 / 75)
02:49:12
460 Damian Włudarczyk M30 111 434 Strawczyn: 02:49:12 (66 / 20)
02:49:12
461 Wiktor Sznajder M35 110 435 Olsztyn: 02:49:35 (322 / 76)
02:49:35
462 Maciej Brener M30 112 436 Białystok: 02:49:38 (111 / 25)
02:49:38
463 Marcin Kroll 12tri.pl M25 59 437 Białystok: 02:49:39 (112 / 21)
02:49:39
464 Piotr Górnisiewicz M40 83 438 Strawczyn: 02:49:49 (67 / 12)
02:49:49
465 Krzysztof Piotrowicz M45 32 439 Olsztyn: 02:50:02 (324 / 26)
02:50:02
466 Andrzej Rykowski M25 60 440 Olsztyn: 02:50:03 (326 / 38)
02:50:03
467 Marcin Ziółek The Luzers M35 111 441 Olsztyn: 02:50:03 (325 / 77)
02:50:03
468 Sergiusz Borczyk M35 112 442 Strawczyn: 02:50:08 (68 / 18)
02:50:08
469 Jerzy Maliszewski Retro Rowery Duda Team M45 33 443 Białystok: 02:50:18 (113 / 9)
02:50:18
470 Ada Paterek 12tri.pl F35 6 27 Białystok: 02:50:22 (114 / 2)
02:50:22
471 Artur Zduniak M30 113 444 Olsztyn: 02:50:25 (327 / 78)
02:50:25
472 Jacek Jurczyński mBank Sekcja Triatlonowa M40 84 445 Olsztyn: 02:50:29 (328 / 60)
02:50:29
473 Tomasz Kozłowski Zwierzak Team M35 113 446 Białystok: 02:50:37 (115 / 25)
02:50:37
474 Radosław Michałowski Radzio Team M40 85 447 Olsztyn: 02:50:51 (329 / 61)
02:50:51
475 Bartosz Fotschki PAN Olsztyn M25 61 448 Olsztyn: 02:50:54 (330 / 39)
02:50:54
476 Łukasz Dojlidko Nadaktywni Sprint Tri Team Białystok M30 114 449 Białystok: 02:50:55 (117 / 26)
02:50:55
477 Andrzej Dobosz M40 86 450 Olsztyn: 02:50:58 (331 / 62)
02:50:58
478 Marcin Kozlowicz M35 114 451 Białystok: 02:50:58 (118 / 26)
02:50:58
479 Daniel Majewski M30 115 452 Białystok: 02:50:59 (119 / 27)
02:50:59
480 Daniel Gardziejczyk M30 116 453 Białystok: 02:51:27 (121 / 28)
02:51:27
481 Cezary Parzych M45 34 454 Olsztyn: 02:51:38 (333 / 27)
02:51:38
482 Rafał Wróblewski M40 87 455 Białystok: 02:51:44 (123 / 20)
02:51:44
483 Tomasz Rudnicki BEKO Beko M40 88 456 Strawczyn: 02:52:16 (71 / 13)
02:52:16
484 Adam Zieliński M25 62 457 Olsztyn: 02:52:34 (335 / 40)
02:52:34
485 Monika Lemese Trismile F45 2 28 Białystok: 02:52:34 (124 / 1)
02:52:34
486 Jakub Żmudziejewski M25 63 458 Strawczyn: 02:52:36 (72 / 12)
02:52:36
487 Wojciech Pajak EM Projekt M35 115 459 Strawczyn: 02:52:38 (73 / 19)
02:52:38
488 Adam Koselnik M30 117 460 Białystok: 02:52:57 (125 / 29)
02:52:57
489 Arkadiusz Ramotowski M40 89 461 Białystok: 02:53:23 (126 / 21)
02:53:23
490 Stefan Soszka M25 64 462 Białystok: 02:53:33 (127 / 22)
02:53:33
491 Lech Stańczuk M-TEAM cycling M60 3 463 Olsztyn: 02:53:37 (336 / 3)
02:53:37
492 Daniel Korczyński M30 118 464 Strawczyn: 02:53:54 (74 / 22)
02:53:54
493 Marek Grabowski Waniewski Coaching M30 119 465 Olsztyn: 02:54:27 (337 / 79)
02:54:27
494 Jakub Baniszewski M25 65 466 Białystok: 02:54:29 (129 / 23)
02:54:29
495 Artur Szarmacher M25 66 467 Olsztyn: 02:54:39 (338 / 41)
02:54:39
496 Marek Troc Bielska Inicjatywa Rowerowa M30 120 468 Białystok: 02:54:48 (131 / 30)
02:54:48
497 Krzysztof Głąb North Food M30 121 469 Strawczyn: 02:55:05 (76 / 23)
02:55:05
498 Grzegorz Pomastowski niezrzeszony bez M60 4 470 Olsztyn: 02:55:10 (339 / 4)
02:55:10
499 Paulina Łężak F25 7 29 Strawczyn: 02:55:50 (77 / 2)
02:55:50
500 Maciej Walaszczyk Wieliszew Heron Team M35 116 471 Olsztyn: 02:55:55 (341 / 78)
02:55:55
501 Tomasz Wysocki M35 117 472 Białystok: 02:56:02 (134 / 28)
02:56:02
502 Wojciech Świątek M25 67 473 Strawczyn: 02:56:12 (78 / 13)
02:56:12
503 Anna Rewicka TRICLUB F30 11 30 Białystok: 02:56:21 (135 / 3)
02:56:21
504 Agnieszka Jakowicz LABOSPORT Team F40 1 31 Białystok: 02:56:31 (136 / 1)
02:56:31
505 Kamil Świech Ymca Kraków Ymca Kraków M35 118 474 Strawczyn: 02:57:05 (79 / 20)
02:57:05
506 Norbert Szot M40 90 475 Olsztyn: 02:58:08 (342 / 63)
02:58:08
507 Jan Polcyn AT Team M50 14 476 Olsztyn: 02:58:10 (343 / 11)
02:58:10
508 Przemysław Stec BEKO M30 122 477 Strawczyn: 02:58:37 (81 / 24)
02:58:37
509 Janusz Olędzki Olędzcy M55 13 478 Olsztyn: 02:58:45 (344 / 11)
02:58:45
510 Zbigniew Klimala M40 91 479 Strawczyn: 02:59:01 (82 / 15)
02:59:01
511 Marcin Suski BEKO M30 123 480 Strawczyn: 02:59:26 (83 / 25)
02:59:26
512 Michał Kuchczyński Sopockie Centrum Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej M40 92 481 Białystok: 02:59:57 (137 / 22)
02:59:57
513 Ryszard Omieliańczyk M50 15 482 Białystok: 03:00:00 (138 / 3)
03:00:00
514 Paweł Jan Wójcik M30 124 483 Białystok: 03:00:08 (139 / 31)
03:00:08
515 Maciej Sołdan GIGA SPORT M40 93 484 Olsztyn: 03:00:39 (345 / 64)
03:00:39
516 Radosław Małecki M40 94 485 Olsztyn: 03:00:40 (346 / 65)
03:00:40
517 Marcin Gwizdek M18 16 486 Strawczyn: 03:00:45 (84 / 3)
03:00:45
518 Artur Marchewka LOBI M35 119 487 Białystok: 03:00:55 (140 / 29)
03:00:55
519 Michał Staniszewski M25 68 488 Strawczyn: 03:01:04 (86 / 15)
03:01:04
520 Marcin Zaurski M65 2 489 Olsztyn: 03:01:13 (347 / 1)
03:01:13
521 Magdalena Cegielska aDHd Team F30 12 32 Białystok: 03:01:23 (141 / 4)
03:01:23
522 Tomasz Otto M18 17 490 Strawczyn: 03:01:31 (87 / 4)
03:01:31
523 Artur Garbowicz G-Power M35 120 491 Strawczyn: 03:02:05 (88 / 21)
03:02:05
524 Magdalena Kotra - Truszczyńska RehaPogotowie F25 8 33 Strawczyn: 03:02:14 (89 / 3)
03:02:14
525 Janusz Myśliwiec Nukleo UMB M45 35 492 Białystok: 03:02:15 (143 / 10)
03:02:15
526 Dariusz Suchowierski M30 125 493 Białystok: 03:02:18 (144 / 32)
03:02:18
527 Wojciech Truszkowski PROFKOM OLSZTYN M30 126 494 Olsztyn: 03:02:42 (348 / 81)
03:02:42
528 Monika Terebun Sportus F35 7 34 Białystok: 03:03:02 (145 / 4)
03:03:02
529 Jarosław Maksimiuk M25 69 495 Białystok: 03:03:14 (146 / 25)
03:03:14
530 Maciej Obrębski M25 70 496 Białystok: 03:03:26 (147 / 26)
03:03:26
531 Paweł Świec n/a n/a M25 71 497 Białystok: 03:03:37 (148 / 27)
03:03:37
532 Piotr Zimnoch M40 95 498 Białystok: 03:04:21 (149 / 24)
03:04:21
533 Stanisław Skiba M55 14 499 Strawczyn: 03:04:24 (90 / 2)
03:04:24
534 Waldemar Sadowski M35 121 500 Białystok: 03:04:36 (150 / 30)
03:04:36
535 Katarzyna Czechowska-Madej Miłek Triathon Team F30 13 35 Strawczyn: 03:05:47 (92 / 1)
03:05:47
536 Tomasz Kurcin RAIKO Triathlon Team RRS sp. z o.o. S.K.A. M35 122 501 Olsztyn: 03:05:49 (349 / 79)
03:05:49
537 Damian Bankiewicz Asseco Active Team M40 96 502 Olsztyn: 03:05:49 (350 / 66)
03:05:49
538 Marcin Papiernik M35 123 503 Strawczyn: 03:05:58 (93 / 22)
03:05:58
539 Marcin Popławski M35 124 504 Białystok: 03:06:06 (152 / 31)
03:06:06
540 Katarzyna Rembowicz Kumiałka F25 9 36 Białystok: 03:06:23 (153 / 1)
03:06:23
541 Krzysztof Rutkowski M30 127 505 Białystok: 03:07:36 (155 / 34)
03:07:36
542 Michał Klimczak M30 128 506 Białystok: 03:08:29 (156 / 35)
03:08:29
543 Kamil Reniec Warsaw Triathlon Team Klinika Wad Postawy M25 72 507 Strawczyn: 03:08:31 (94 / 16)
03:08:31
544 Aleksandra Laskowska Triclub Warszawa F18 4 37 Białystok: 03:08:48 (157 / 3)
03:08:48
545 Anatol Panfiluk M50 16 508 Białystok: 03:09:03 (158 / 4)
03:09:03
546 Waldemar Wróbel M50 17 509 Olsztyn: 03:09:47 (352 / 12)
03:09:47
547 Tomasz Rokicki M55 15 510 Białystok: 03:09:53 (159 / 3)
03:09:53
548 Artur Cichon M50 18 511 Olsztyn: 03:10:02 (353 / 13)
03:10:02
549 Tomasz Mastalerz T-Mobile Running Team M35 125 512 Strawczyn: 03:10:10 (96 / 23)
03:10:10
550 Mariusz Fyda M45 36 513 Strawczyn: 03:10:12 (97 / 4)
03:10:12
551 Łukasz Olszewski Białostocka Sekta Biegaczy M35 126 514 Białystok: 03:10:40 (160 / 32)
03:10:40
552 Agnieszka Gajc Trinergy F25 10 38 Strawczyn: 03:10:57 (98 / 4)
03:10:57
553 Rafał Rzepka M30 129 515 Strawczyn: 03:12:20 (99 / 26)
03:12:20
554 Paweł Kopij TriBros M30 130 516 Strawczyn: 03:12:49 (101 / 27)
03:12:49
555 Zdzisław Zimiński Klub Biegacza Orange Polska M55 16 517 Strawczyn: 03:13:34 (103 / 4)
03:13:34
556 Adam Bondaruk KS xTRI.pl M45 37 518 Białystok: 03:14:03 (161 / 11)
03:14:03
557 Jerzy Kwaśny MGM M40 97 519 Strawczyn: 03:15:16 (105 / 18)
03:15:16
558 Norbert Pyndryk M30 131 520 Strawczyn: 03:15:51 (106 / 28)
03:15:51
559 Dominik Uss M40 98 521 Białystok: 03:16:11 (162 / 25)
03:16:11
560 Maciej Wołkowycki Towarzystwo Gimnastyczne "Sokół" Białystok M25 73 522 Białystok: 03:16:54 (163 / 28)
03:16:54
561 Andrzej Wijas M30 132 523 Strawczyn: 03:17:06 (108 / 29)
03:17:06
562 Andrzej Jabłonowski M40 99 524 Białystok: 03:17:28 (164 / 26)
03:17:28
563 Magdalena Górna F35 8 39 Białystok: 03:18:34 (166 / 5)
03:18:34
564 Piotr Górny M35 127 525 Białystok: 03:18:34 (165 / 33)
03:18:34
565 Adrian Piwowarczyk Hotel Stary Młyn *** / K.K.B. Rushh M18 18 526 Strawczyn: 03:20:13 (110 / 5)
03:20:13
566 Magdalena Pachciarek F30 14 40 Białystok: 03:21:03 (167 / 6)
03:21:03
567 Michał Piotrowski M30 133 527 Strawczyn: 03:24:04 (111 / 30)
03:24:04
568 Paweł Szmidt M25 74 528 Strawczyn: 03:24:30 (112 / 17)
03:24:30
569 Sławomir Goliński M30 134 529 Strawczyn: 03:26:11 (115 / 31)
03:26:11
570 Karol Rychlicki M30 135 530 Strawczyn: 03:26:39 (116 / 32)
03:26:39
571 Adam Zientara M25 75 531 Strawczyn: 03:26:44 (117 / 18)
03:26:44
572 Igor Dzierżanowski CPS.waw.pl Centrum Przygotowania Sportowego dietetyk-sportowy.pl M25 76 532 Strawczyn: 03:27:19 (118 / 19)
03:27:19
573 Grzegorz Sterkowiec WEMAX.PL M35 128 533 Białystok: 03:30:21 (168 / 34)
03:30:21
574 Marcin Goliński M35 129 534 Strawczyn: 03:32:11 (120 / 26)
03:32:11
575 Marek Buduj M40 100 535 Białystok: 03:32:31 (170 / 27)
03:32:31
576 Piotr Bałdak Towarzystwo Gimnastyczne "Sokół" Beasts białystok M30 136 536 Białystok: 03:34:24 (171 / 36)
03:34:24
577 Kajetan Dzierżanowski MIEDZESZYNIAKY M30 137 537 Strawczyn: 03:35:30 (121 / 34)
03:35:30
578 Tomasz Szermuszyn M30 138 538 Białystok: 03:36:26 (173 / 37)
03:36:26
579 Tomasz Florczyk M35 130 539 Strawczyn: 03:36:39 (122 / 27)
03:36:39
580 Zuzanna Lindemann Ritmo Bloco F25 11 41 Białystok: 03:41:19 (174 / 2)
03:41:19
581 Małgorzata Palus F35 9 42 Strawczyn: 03:54:40 (124 / 2)
03:54:40
582 Paweł Wrona M45 38 540 Strawczyn: 03:55:20 (125 / 5)
03:55:20
583 Jacek Skórski LOTOS Running Team M35 131 541 Strawczyn: 04:01:40 (127 / 28)
04:01:40
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Bieg Piekarczyka
  • ILF Triathlon