Elemental Tri Series 2015 - dystans sprinterski - results

M‑ce Nazwisko i imię Klub Kat. M-ce w kat. M-ce wg płci Zawody Czas końcowy Strata
1 Sergiy Kurochkin Capitaltri M24 1 1 Olsztyn: 00:57:51 (1 / 1)
Strawczyn: 00:58:39 (1 / 1)
Białystok: 00:57:06 (2 / 1)
02:53:36
2 Tomasz Brembor KS AZS-AWF Katowice M20 1 2 Olsztyn: 00:58:21 (3 / 1)
Strawczyn: 00:59:28 (3 / 1)
Białystok: 00:56:37 (1 / 1)
02:54:26
3 Tomasz Marcinek KS AZS-AWF Katowice M24 2 3 Olsztyn: 00:58:48 (5 / 3)
Strawczyn: 00:59:54 (5 / 4)
Białystok: 00:57:24 (3 / 2)
02:56:06
4 Łukasz Michalak KS AZS-AWF Katowice M20 2 4 Olsztyn: 00:59:08 (7 / 4)
Strawczyn: 01:02:03 (9 / 3)
Białystok: 00:57:36 (4 / 2)
02:58:47
5 Tomasz Szala Elemental Team M24 3 5 Olsztyn: 01:01:31 (14 / 7)
Strawczyn: 01:02:51 (12 / 6)
Białystok: 01:01:59 (8 / 3)
03:06:21
6 Maciej Bodnar Elemental Team M20 3 6 Olsztyn: 01:03:23 (22 / 10)
Strawczyn: 01:04:49 (16 / 6)
Białystok: 01:00:15 (7 / 3)
03:08:27
7 Paulina Kotfica Elemental Team F24 1 1 Olsztyn: 01:03:34 (23 / 1)
Strawczyn: 01:05:46 (20 / 1)
Białystok: 01:04:24 (13 / 3)
03:13:44
8 Agnieszka Cieslak KS AZS-AWF Katowice F24 2 2 Olsztyn: 01:06:40 (30 / 2)
Strawczyn: 01:06:55 (24 / 2)
Białystok: 01:03:21 (10 / 1)
03:16:56
9 Małgorzata Wąsik MKS Triathlon Malbork F24 3 3 Olsztyn: 01:07:24 (34 / 3)
Strawczyn: 01:06:59 (25 / 3)
Białystok: 01:03:51 (12 / 2)
03:18:14
10 Piotr Michalak UKS G-8 Bielany Warszawa M18 1 7 Olsztyn: 01:07:18 (33 / 7)
Strawczyn: 01:07:32 (26 / 7)
Białystok: 01:03:28 (11 / 3)
03:18:18
11 Magdalena Wiśniewska KS AZS-AWF Katowice F20 1 4 Olsztyn: 01:09:34 (42 / 3)
Strawczyn: 01:10:43 (37 / 3)
Białystok: 01:07:14 (17 / 2)
03:27:31
12 Magdalena Ratajczak GTT Diament Gniezno F16 1 5 Olsztyn: 01:17:45 (64 / 2)
Strawczyn: 01:21:39 (65 / 1)
Białystok: 01:15:27 (24 / 1)
03:54:51
13 Mateusz Kaźmierczak Elemental Team M24 4 8 Olsztyn: 00:58:03 (2 / 2)
Strawczyn: 00:58:42 (2 / 2)
01:56:45
14 Kacper Stępniak UKS Tri-Team Rumia M20 4 9 Olsztyn: 00:58:44 (4 / 2)
Strawczyn: 01:02:16 (11 / 4)
02:01:00
15 Przemysław Szymanowski Pay Trade International Club Pay Trade International Club M24 5 10 Olsztyn: 01:00:44 (10 / 5)
Strawczyn: 01:00:20 (7 / 5)
02:01:04
16 Kamil Damentka UKS G-8 Bielany Warszawa UKS G-8 Bielany Warszawa M16 1 11 Strawczyn: 01:02:56 (13 / 1)
Białystok: 00:59:25 (6 / 1)
02:02:21
17 Kacper Rzuczkowski G-8 BIELANY WARSZAWA G-8 BIELANY WARSZAWA M18 2 12 Olsztyn: 01:03:08 (19 / 3)
Białystok: 01:02:24 (9 / 2)
02:05:32
18 Jakub Seroczyński UKS G-8 Bielany Warszawa M20 5 13 Olsztyn: 01:03:40 (24 / 11)
Strawczyn: 01:03:43 (15 / 5)
02:07:23
19 Eryk Szuba GTT Diament Gniezno Obuwie Maciejka M18 3 14 Olsztyn: 01:01:36 (15 / 1)
Strawczyn: 01:06:21 (21 / 5)
02:07:57
20 Marcin Neuman KS AZS AWF Katowice M20 6 15 Olsztyn: 01:03:16 (20 / 9)
Strawczyn: 01:04:54 (17 / 7)
02:08:10
21 Paweł Lenartowicz UKS G-8 Bielany Warszawa M18 4 16 Olsztyn: 01:04:37 (27 / 5)
Strawczyn: 01:05:43 (19 / 4)
02:10:20
22 Paulina Klimas KS AZS-AWF Katowice F20 2 6 Strawczyn: 01:09:20 (30 / 2)
Białystok: 01:05:33 (14 / 1)
02:14:53
23 Łukasz Kobyłecki GTT Diament Gniezno M18 5 17 Olsztyn: 01:02:21 (16 / 2)
Strawczyn: 01:13:20 (45 / 9)
02:15:41
24 Hanna Kaźmierczak Elemental Team F24 4 7 Olsztyn: 01:07:36 (36 / 4)
Strawczyn: 01:10:12 (35 / 5)
02:17:48
25 Katarzyna Rogacz KS AZS-AWF Katowice F18 1 8 Olsztyn: 01:09:25 (40 / 2)
Strawczyn: 01:09:10 (29 / 1)
02:18:35
26 Justyna Krawczyk UKS 9 Triathlon Kalisz F20 3 9 Olsztyn: 01:09:27 (41 / 2)
Strawczyn: 01:12:35 (43 / 5)
02:22:02
27 Maria Pytel Pay Trade International Club Pay Trade International Club F24 5 10 Olsztyn: 01:12:19 (47 / 5)
Strawczyn: 01:09:46 (32 / 4)
02:22:05
28 Wojciech Chrzęszczyk TS Akwedukt Kielce M18 6 18 Olsztyn: 01:12:58 (52 / 11)
Strawczyn: 01:10:05 (33 / 8)
02:23:03
29 Wiktoria Zawolik TS Akwedukt Kielce F18 2 11 Olsztyn: 01:15:09 (57 / 4)
Strawczyn: 01:10:07 (34 / 2)
02:25:16
30 Julia Goc KTS IRONMAN F18 3 12 Olsztyn: 01:16:57 (62 / 5)
Strawczyn: 01:23:18 (73 / 7)
02:40:15
31 Patrycja Kościesza Tri NEGU Fizjoterapia Mateusz Derlecki F20 4 13 Strawczyn: 01:26:35 (82 / 7)
Białystok: 01:16:49 (26 / 4)
02:43:24
32 Krzysztof Tereszczuk M24 6 19 Olsztyn: 01:30:22 (108 / 52)
Białystok: 01:16:26 (25 / 8)
02:46:48
33 Kamil Pendowski Nadaktywni Białystok M24 7 20 Olsztyn: 01:30:55 (110 / 54)
Białystok: 01:17:38 (30 / 11)
02:48:33
34 Piotr Kościesza M24 8 21 Strawczyn: 01:29:04 (87 / 44)
Białystok: 01:21:26 (39 / 20)
02:50:30
35 Piotr Witalis M24 9 22 Olsztyn: 01:35:01 (120 / 63)
Białystok: 01:22:22 (41 / 21)
02:57:23
36 Artur Kaliński M24 10 23 Strawczyn: 01:35:18 (107 / 56)
Białystok: 01:25:26 (52 / 29)
03:00:44
37 Angelika Krawczyk Kuźnia Triathlonu F24 6 14 Strawczyn: 01:33:41 (103 / 10)
Białystok: 01:27:22 (60 / 8)
03:01:03
38 Joanna Narolewska F24 7 15 Strawczyn: 01:35:06 (106 / 11)
Białystok: 01:26:05 (55 / 7)
03:01:11
39 Tomasz Zembala Ekstremalni Strawczyn M24 11 24 Olsztyn: 01:32:37 (113 / 57)
Strawczyn: 01:28:57 (86 / 43)
03:01:34
40 Marcin Kosiba Ekstremalni Strawczyn M24 12 25 Olsztyn: 01:31:57 (111 / 55)
Strawczyn: 01:32:45 (95 / 49)
03:04:42
41 Kasia Sobczyk Ekstremalni Strawczyn F16 2 16 Strawczyn: 01:35:41 (109 / 3)
Białystok: 01:29:10 (68 / 2)
03:04:51
42 Jakub Gnoiński KS Baniak Warszawa M24 13 26 Strawczyn: 01:35:23 (108 / 57)
Białystok: 01:30:48 (74 / 42)
03:06:11
43 Paweł Ziniewicz M16 2 27 Olsztyn: 01:56:16 (139 / 5)
Białystok: 01:29:16 (69 / 3)
03:25:32
44 Jacek Krawczyk UAM SZPOT TRIATHLON POZNAŃ M18 7 28 Białystok: 00:58:23 (5 / 1)
00:58:23
45 Miłosz Sowiński Trinergy/ etixx etixx M20 7 29 Olsztyn: 00:59:03 (6 / 3)
00:59:03
46 Dariusz Kowalski KS AZS-AWF Katowice Fabryka Triathlonu M24 14 30 Olsztyn: 00:59:26 (8 / 4)
00:59:26
47 Mateusz Rak UKS Tri-Team Rumia M24 15 31 Strawczyn: 00:59:48 (4 / 3)
00:59:48
48 Miłosz Sowiński Trinergy M20 8 32 Strawczyn: 00:59:55 (6 / 2)
00:59:55
49 Konrad Zdun UKS 9 Kalisz M20 9 33 Olsztyn: 01:00:18 (9 / 5)
01:00:18
50 Jacek Krawczyk UAM TRIATHLON POZNAŃ M18 8 34 Strawczyn: 01:00:26 (8 / 1)
01:00:26
51 Iurii Zablotskyi Trilewy-Три ЛЕВИ Trilewy M20 10 35 Olsztyn: 01:00:57 (11 / 6)
01:00:57
52 Robert Czysz KS UAM Triathlon Poznań M20 11 36 Olsztyn: 01:01:09 (12 / 7)
01:01:09
53 Filip Przymusiński UAM TRIATHLON POZNAŃ UAM, Szpot, Compressport, Zerod, Squeezy, Labosport :D M24 16 37 Olsztyn: 01:01:15 (13 / 6)
01:01:15
54 Michał Oliwa Klub Sportowy Biuro Podróży AS M18 9 38 Strawczyn: 01:02:11 (10 / 2)
01:02:11
55 Hubert Durczak UAM Szpot Triathlon Poznań/ Hermes Gryfino M20 12 39 Olsztyn: 01:02:24 (17 / 8)
01:02:24
56 Sergiusz Olejniczak PROTRI M24 17 40 Olsztyn: 01:02:34 (18 / 8)
01:02:34
57 Damian Wojcieszonek KS IRONMAN C/S POLSKA M18 10 41 Strawczyn: 01:03:05 (14 / 3)
01:03:05
58 Jacek Tyczyński CSGT Głogów Urząd Miasta Głogow M18 11 42 Olsztyn: 01:03:20 (21 / 4)
01:03:20
59 Paweł Najmowicz Tri NEGU M20 13 43 Olsztyn: 01:03:48 (25 / 12)
01:03:48
60 Maciej Kosmala CompleXsports PRO TEAM M20 14 44 Olsztyn: 01:04:22 (26 / 13)
01:04:22
61 Piotr Ławicki TS Akwedukt Kielce M20 15 45 Strawczyn: 01:05:24 (18 / 8)
01:05:24
62 Mateusz Kudyk ORKA Iława M18 12 46 Białystok: 01:06:02 (15 / 4)
01:06:02
63 Konrad Marciniak Posnania Poznań M20 16 47 Olsztyn: 01:06:09 (28 / 14)
01:06:09
64 Mateusz Wiśniewski KS Posnania M18 13 48 Olsztyn: 01:06:29 (29 / 6)
01:06:29
65 Aleksandra Sikora YMCA Kraków F18 4 17 Olsztyn: 01:06:41 (31 / 1)
01:06:41
66 Michał Czech GTT Diament Gniezno M18 14 49 Strawczyn: 01:06:44 (22 / 6)
01:06:44
67 Glen Osmond Trinergy M24 18 50 Białystok: 01:06:50 (16 / 4)
01:06:50
68 Sergiusz Sobczyk BEKO M24 19 51 Strawczyn: 01:06:52 (23 / 7)
01:06:52
69 Marcin Combik YMCA Kraków M20 17 52 Olsztyn: 01:07:13 (32 / 15)
01:07:13
70 Robert Niestrój KS AZS-AWF Katowice M18 15 53 Olsztyn: 01:07:30 (35 / 8)
01:07:30
71 Wojciech Bernaciak KS AZS-AWF Katowice M16 3 54 Strawczyn: 01:07:48 (27 / 2)
01:07:48
72 Marcin Rodziewicz PUT M24 20 55 Białystok: 01:07:55 (18 / 5)
01:07:55
73 Jakub Żurek KS ORKA Szczecin M18 16 56 Olsztyn: 01:07:58 (37 / 9)
01:07:58
74 Aleksandra Rudzińska UKS G-8 Bielany Warszawa F20 5 18 Strawczyn: 01:08:00 (28 / 1)
01:08:00
75 Paulina Załucka CompleXsports PRO TEAM F20 6 19 Olsztyn: 01:08:42 (38 / 1)
01:08:42
76 Wojciech Pawliszyn UKS Tri Team Rumia M18 17 57 Olsztyn: 01:08:47 (39 / 10)
01:08:47
77 Daniel Juszkowiec UKS G-8 Bielany Warszawa M16 4 58 Strawczyn: 01:09:37 (31 / 3)
01:09:37
78 Patryk Cichowski ORKA Iława M16 5 59 Olsztyn: 01:10:10 (43 / 1)
01:10:10
79 Andrzej Uhl SPORTandBODY.pl M24 21 60 Strawczyn: 01:10:15 (36 / 8)
01:10:15
80 Marcin Loryś M20 18 61 Białystok: 01:10:35 (19 / 4)
01:10:35
81 Michał Gaweł UAM TRIATHLON POZNAŃ Szpot, UAM M20 19 62 Olsztyn: 01:10:46 (44 / 16)
01:10:46
82 Adam Czuba Happy tri friends M24 22 63 Strawczyn: 01:10:57 (38 / 9)
01:10:57
83 Marta Łagownik Smaruj Na Trening Team/ UKS DWÓJKA MORENA GDAŃSK F20 7 20 Strawczyn: 01:11:15 (39 / 4)
01:11:15
84 Joanna Skutkiewicz F24 8 21 Białystok: 01:11:16 (20 / 4)
01:11:16
85 Kamil Wołoszyk UKS Olimpijczyk Skorzewo M20 20 64 Olsztyn: 01:11:21 (45 / 17)
01:11:21
86 Maciek Szymański WARSAW MASTERS TEAM M24 23 65 Olsztyn: 01:11:38 (46 / 9)
01:11:38
87 Michał Sowa 12tri.pl Night Runners M24 24 66 Strawczyn: 01:11:40 (40 / 10)
01:11:40
88 Artur Karasek Państwowa Straż Pożarna w Pińczowie M24 25 67 Strawczyn: 01:12:23 (41 / 11)
01:12:23
89 Kamil Kołosowski Nadaktywni M24 26 68 Białystok: 01:12:27 (21 / 6)
01:12:27
90 Dariusz Bordoszewski M24 27 69 Strawczyn: 01:12:31 (42 / 12)
01:12:31
91 Grzegorz Kożuchowski TS Akwedukt Kielce M24 28 70 Olsztyn: 01:12:32 (48 / 10)
01:12:32
92 Agnieszka Kliber UKS 9 Kalisz F18 5 22 Olsztyn: 01:12:36 (49 / 3)
01:12:36
93 Tomasz Bednarczyk awbud sa M24 29 71 Olsztyn: 01:12:47 (50 / 11)
01:12:47
94 Bartosz Żelaziński ORKA Iława M16 6 72 Olsztyn: 01:12:50 (51 / 2)
01:12:50
95 Paweł Kuratczyk proswim.pl M24 30 73 Olsztyn: 01:13:01 (53 / 12)
01:13:01
96 Mariusz Denert ATP Augustów M24 31 74 Białystok: 01:13:03 (22 / 7)
01:13:03
97 Paweł Grobelny KS UAM Triathlon Poznań UAM, SZPOT, ZEROD, COMPRESSPORT M20 21 75 Strawczyn: 01:13:13 (44 / 9)
01:13:13
98 Anna Heneczkowska KS AZS-AWF Katowice F20 8 23 Olsztyn: 01:13:33 (54 / 4)
01:13:33
99 Karolina Goszczycka Warmińsko- Mazurski KS Triathlon F16 3 24 Olsztyn: 01:13:52 (55 / 1)
01:13:52
100 Lukasz Walewski ArsDent M24 32 76 Strawczyn: 01:14:16 (46 / 13)
01:14:16
101 Jakub Zentarski ORKA Iława M16 7 77 Olsztyn: 01:14:33 (56 / 3)
01:14:33
102 Paulina Wargacka MLUKS TRIATHLON KOŁO F20 9 25 Strawczyn: 01:14:38 (47 / 6)
01:14:38
103 Eliza Ostaszewska Nadaktywni F20 10 26 Białystok: 01:15:03 (23 / 3)
01:15:03
104 Andrzej Erbel ZbożowaSKA.Kielce M24 33 78 Strawczyn: 01:15:24 (48 / 14)
01:15:24
105 Karol Gajewski TS Akwedukt Kielce M18 18 79 Strawczyn: 01:15:27 (49 / 10)
01:15:27
106 Radosław Szatrowski M24 34 80 Olsztyn: 01:15:45 (58 / 13)
01:15:45
107 Andrzej Jednaszewski AKM OLIMP OLSZTYN Audyting Sp. z o.o. M24 35 81 Olsztyn: 01:15:55 (59 / 14)
01:15:55
108 Pierre-Francois Drouin WITC M24 36 82 Olsztyn: 01:16:24 (60 / 15)
01:16:24
109 Mariusz Młotkowski 4RUN Team Piła M24 37 83 Olsztyn: 01:16:39 (61 / 16)
01:16:39
110 Radosław Walaugo Tri NEGU M24 38 84 Białystok: 01:16:49 (27 / 9)
01:16:49
111 Michał Bojarczak Agr Podlasie M24 39 85 Białystok: 01:16:57 (28 / 10)
01:16:57
112 Angelika Urbaniak UAM TRIATHLON POZNAŃ F18 6 27 Olsztyn: 01:16:58 (63 / 6)
01:16:58
113 Bogdan Budzyński Lubelska Grupa Triathlonu M24 40 86 Strawczyn: 01:16:59 (50 / 15)
01:16:59
114 Jakub Jelitto M20 22 87 Białystok: 01:17:04 (29 / 5)
01:17:04
115 Gerard Magdziarz Suchedniowski TriTeam M24 41 88 Strawczyn: 01:17:10 (51 / 16)
01:17:10
116 Claudia Weiss KS IRONMAN CS POLSKA CS POLSKA F18 7 28 Strawczyn: 01:17:37 (52 / 3)
01:17:37
117 Jacek Litawa M24 42 89 Strawczyn: 01:17:40 (53 / 17)
01:17:40
118 Marcin Kohlman Luks Atak M24 43 90 Białystok: 01:17:58 (31 / 12)
01:17:58
119 Julia Osełkowska Warmińsko- Mazurski KS Triathlon F16 4 29 Olsztyn: 01:18:08 (65 / 3)
01:18:08
120 Karol Mochocki Suchedniowski TriTeam M24 44 91 Strawczyn: 01:18:14 (54 / 18)
01:18:14
121 Kamil Jurczak Sportevo M24 45 92 Olsztyn: 01:18:15 (66 / 17)
01:18:15
122 Maciej Drozd M24 46 93 Strawczyn: 01:18:17 (55 / 19)
01:18:17
123 Mirosław Sumorek M24 47 94 Białystok: 01:18:26 (32 / 13)
01:18:26
124 Anna Ramian TS Akwedukt Kielce F18 8 30 Strawczyn: 01:18:41 (56 / 4)
01:18:41
125 Maciej Socha M24 48 95 Olsztyn: 01:19:16 (67 / 18)
01:19:16
126 Jacek Bakun N50 Tri Dept. M24 49 96 Białystok: 01:19:17 (33 / 14)
01:19:17
127 Piotr Usidus ŚWIDNIK TRIATHLON TEAM M24 50 97 Strawczyn: 01:19:20 (57 / 20)
01:19:20
128 Sławomir Pruchniewski Asseco Active Team M24 51 98 Olsztyn: 01:19:20 (68 / 19)
01:19:20
129 Alicja Lewandowska GTT Diament Gniezno F18 9 31 Strawczyn: 01:19:24 (58 / 5)
01:19:24
130 Sandra Kopiczko F18 10 32 Olsztyn: 01:19:31 (69 / 7)
01:19:31
131 Marcin Walkowiak Agros-TJ M24 52 99 Olsztyn: 01:19:37 (70 / 20)
01:19:37
132 Andrzej Kurkiewicz ŚWIDNIK TRIATHLON TEAM M24 53 100 Strawczyn: 01:19:37 (59 / 21)
01:19:37
133 Bogusław Tołwiński MKS Truso Elbląg M24 54 101 Olsztyn: 01:19:39 (71 / 21)
01:19:39
134 Karol Sujka M24 55 102 Białystok: 01:19:59 (34 / 15)
01:19:59
135 Natalia Wiśniewska KS AZS-AWF Katowice F18 11 33 Strawczyn: 01:20:11 (60 / 6)
01:20:11
136 Dominik Michalski M18 19 103 Olsztyn: 01:20:13 (72 / 12)
01:20:13
137 Piotr Śliwka M24 56 104 Olsztyn: 01:20:17 (73 / 22)
01:20:17
138 Michał Wolski Wolscy Brothers Triathlon Team/Smaruj Na Trening M24 57 105 Strawczyn: 01:20:23 (61 / 22)
01:20:23
139 Artur Chętnik M24 58 106 Białystok: 01:20:23 (35 / 16)
01:20:23
140 Damian Witkowski Progress Triathlon Team M24 59 107 Olsztyn: 01:20:31 (74 / 23)
01:20:31
141 Damian Rychlica BEKO M24 60 108 Strawczyn: 01:20:40 (62 / 23)
01:20:40
142 Szymon Moskal Miłek Triathlon Team Do utraty tchu! M24 61 109 Strawczyn: 01:20:43 (63 / 24)
01:20:43
143 Jacek Rutkowski Akademia Triathlonu M24 62 110 Białystok: 01:20:57 (36 / 17)
01:20:57
144 Bartosz Krawczak UKS Fala Nieporęt M24 63 111 Olsztyn: 01:21:00 (75 / 24)
01:21:00
145 Piotr Sojkowski Tri NEGU M24 64 112 Białystok: 01:21:07 (37 / 18)
01:21:07
146 Piotr Mińko M24 65 113 Białystok: 01:21:18 (38 / 19)
01:21:18
147 Jan Chwedczuk M24 66 114 Olsztyn: 01:21:18 (76 / 25)
01:21:18
148 Katarzyna Matejczyk Komputronik Galeria Antoniuk F24 9 34 Białystok: 01:21:31 (40 / 5)
01:21:31
149 Arkadiusz Żukowski ŚWIDNIK TRIATHLON TEAM M24 67 115 Strawczyn: 01:21:33 (64 / 25)
01:21:33
150 Darek Zagdański PROMOST Consulting M24 68 116 Strawczyn: 01:21:53 (66 / 26)
01:21:53
151 Arkadiusz Kord M18 20 117 Olsztyn: 01:21:59 (77 / 13)
01:21:59
152 Paweł Kędzior SPORTURISMO.PL M24 69 118 Olsztyn: 01:22:01 (78 / 26)
01:22:01
153 Paweł Olender Trucht Mrągowo M24 70 119 Olsztyn: 01:22:02 (79 / 27)
01:22:02
154 Marcin Wolski Wolscy Brothers Triathlon Team M24 71 120 Strawczyn: 01:22:07 (67 / 27)
01:22:07
155 Grzegorz Gawroński M24 72 121 Strawczyn: 01:22:13 (68 / 28)
01:22:13
156 Rafal Kramer M24 73 122 Strawczyn: 01:22:15 (69 / 29)
01:22:15
157 Barbara Lizis Hotel Podium Diagnostix Team Hotel Podium Diagnostix Team F24 10 35 Strawczyn: 01:22:26 (70 / 6)
01:22:26
158 Krzysztof Gbur M24 74 123 Białystok: 01:22:36 (42 / 22)
01:22:36
159 Tomasz Raczyński Kuźnia Triathlonu M24 75 124 Strawczyn: 01:22:39 (71 / 30)
01:22:39
160 Tomasz Bajko M24 76 125 Białystok: 01:22:40 (43 / 23)
01:22:40
161 Przemysław Darmoń M24 77 126 Strawczyn: 01:23:01 (72 / 31)
01:23:01
162 Paweł Panasiuk Nadaktywni M24 78 127 Olsztyn: 01:23:02 (80 / 28)
01:23:02
163 Michał Kołecki Tri NEGU M20 23 128 Olsztyn: 01:23:10 (81 / 18)
01:23:10
164 Patryk Hościło M20 24 129 Białystok: 01:23:24 (44 / 6)
01:23:24
165 Mirosław Samosiuk M24 79 130 Białystok: 01:23:33 (45 / 24)
01:23:33
166 Krzysztof Polakowski M24 80 131 Białystok: 01:23:40 (46 / 25)
01:23:40
167 Piotr Chmiel M24 81 132 Strawczyn: 01:23:48 (74 / 32)
01:23:48
168 Roman Wiech M24 82 133 Białystok: 01:23:50 (47 / 26)
01:23:50
169 Piotr Struk M20 25 134 Białystok: 01:23:50 (48 / 7)
01:23:50
170 Mikołaj Pedrycz Kuźnia Triathlonu M24 83 135 Strawczyn: 01:24:02 (75 / 33)
01:24:02
171 Dariusz Pieczarka M24 84 136 Olsztyn: 01:24:07 (82 / 29)
01:24:07
172 Maciej Pawłowski PROTRI M24 85 137 Olsztyn: 01:24:13 (83 / 30)
01:24:13
173 Mirosław Kacperski M24 86 138 Białystok: 01:24:14 (49 / 27)
01:24:14
174 Joanna Szadkowska Triathlon Suwałki F24 11 36 Białystok: 01:24:19 (50 / 6)
01:24:19
175 Łukasz Łupiński M24 87 139 Białystok: 01:24:23 (51 / 28)
01:24:23
176 Łukasz Malesza Tri Aero PRO M24 88 140 Strawczyn: 01:24:23 (76 / 34)
01:24:23
177 Krystian Gąsior UKS TRS SUSZ M18 21 141 Olsztyn: 01:24:32 (84 / 14)
01:24:32
178 Tomasz Gomulec TACTICA-SUHO M24 89 142 Strawczyn: 01:24:48 (77 / 35)
01:24:48
179 Michał Kukucz-Legień kukuczsport.pl M24 90 143 Strawczyn: 01:24:51 (78 / 36)
01:24:51
180 Zuzanna Pieczyńska GTT Diament Gniezno F16 5 37 Olsztyn: 01:24:54 (85 / 4)
01:24:54
181 Piotr Kudela M24 91 144 Strawczyn: 01:25:02 (79 / 37)
01:25:02
182 Wojciech Borowski M24 92 145 Olsztyn: 01:25:03 (86 / 31)
01:25:03
183 Kuba Kasiński KIELCE TEAM Kielce Team M24 93 146 Strawczyn: 01:25:15 (80 / 38)
01:25:15
184 Bartek Brzozowski LABOSPORT Team M24 94 147 Olsztyn: 01:25:21 (87 / 32)
01:25:21
185 Tomasz Kołodziejczyk M24 95 148 Białystok: 01:25:30 (53 / 30)
01:25:30
186 Maciej Duda M24 96 149 Olsztyn: 01:25:34 (88 / 33)
01:25:34
187 Michał Dożynko M24 97 150 Białystok: 01:25:42 (54 / 31)
01:25:42
188 Radosław Zdunek Toucan Systems M24 98 151 Olsztyn: 01:25:50 (89 / 34)
01:25:50
189 Jakub Kotula M24 99 152 Strawczyn: 01:26:01 (81 / 39)
01:26:01
190 Bartosz Gotowczyc M16 8 153 Białystok: 01:26:08 (56 / 2)
01:26:08
191 Tomasz Wysocki Progress Triathlon Team M24 100 154 Olsztyn: 01:26:09 (90 / 35)
01:26:09
192 Bartosz Zagrzejewski M24 101 155 Białystok: 01:26:13 (57 / 32)
01:26:13
193 Igor Szlaski PROTRI M24 102 156 Olsztyn: 01:26:26 (91 / 36)
01:26:26
194 Paweł Jarski M24 103 157 Olsztyn: 01:26:33 (92 / 37)
01:26:33
195 Michał Dobecki M24 104 158 Olsztyn: 01:26:35 (93 / 38)
01:26:35
196 Jerzy Kropiewnicki Bull Racing Team M24 105 159 Białystok: 01:26:38 (58 / 33)
01:26:38
197 Robert Gawkowski 2 Pułk Saperów Retro Rowery Duda Team M24 106 160 Strawczyn: 01:26:46 (83 / 40)
01:26:46
198 Natalia Nikel UKS TRS SUSZ F18 12 38 Olsztyn: 01:26:59 (94 / 8)
01:26:59
199 Kamil Kaliski CSGT Głogów Agrolok Sport Team Agrolok M24 107 161 Olsztyn: 01:27:05 (95 / 39)
01:27:05
200 Jakub Mika M24 108 162 Olsztyn: 01:27:07 (96 / 40)
01:27:07
201 Ryszard Cimoszuk Grupa Szalonych Rowerzystów M24 109 163 Białystok: 01:27:10 (59 / 34)
01:27:10
202 Jacek Szczupak M24 110 164 Strawczyn: 01:27:15 (84 / 41)
01:27:15
203 Krzysztof Jabłoński M24 111 165 Olsztyn: 01:27:28 (97 / 41)
01:27:28
204 Paweł Turczyński M18 22 166 Białystok: 01:27:44 (61 / 5)
01:27:44
205 Marek Szeremeta M24 112 167 Białystok: 01:27:57 (62 / 35)
01:27:57
206 Robert Dowejko M20 26 168 Białystok: 01:28:08 (63 / 8)
01:28:08
207 Sebastian Twardowski Do zakochania jeden krok M24 113 169 Olsztyn: 01:28:10 (98 / 42)
01:28:10
208 Simon Van Hoeymissen Warsaw International Triathlon Club M24 114 170 Olsztyn: 01:28:13 (99 / 43)
01:28:13
209 Kamil Chylak LABOSPORT Team M24 115 171 Olsztyn: 01:28:22 (100 / 44)
01:28:22
210 Aleksandra Trypuć-Magdziarz 791 479 005 Krzysztof Magdziarz OLADENTAL F24 12 39 Białystok: 01:28:24 (64 / 9)
01:28:24
211 Łukasz Pochocki M24 116 172 Białystok: 01:28:24 (65 / 36)
01:28:24
212 Adam Jezierski MajaPola M24 117 173 Olsztyn: 01:28:36 (101 / 45)
01:28:36
213 Robert Puch M24 118 174 Olsztyn: 01:28:47 (102 / 46)
01:28:47
214 Czupryn Wojciech M24 119 175 Białystok: 01:28:52 (66 / 37)
01:28:52
215 Marcin Kasiński KIELCE TEAM Kielce Team M24 120 176 Strawczyn: 01:28:53 (85 / 42)
01:28:53
216 Rafał Kowalkowski SKK SOKÓŁ M24 121 177 Białystok: 01:29:03 (67 / 38)
01:29:03
217 Anna Gałązka UKS Katolik Częstochowa F16 6 40 Strawczyn: 01:29:10 (88 / 2)
01:29:10
218 David Faveeuw M24 122 178 Olsztyn: 01:29:27 (103 / 47)
01:29:27
219 Kacper Pawełczyk OTT Pabianice Ericpol M24 123 179 Olsztyn: 01:29:45 (104 / 48)
01:29:45
220 Paweł Czerwiak M24 124 180 Strawczyn: 01:29:47 (89 / 45)
01:29:47
221 Tomasz Urbanowicz M24 125 181 Olsztyn: 01:29:50 (105 / 49)
01:29:50
222 Beata Madejska F24 13 41 Strawczyn: 01:29:58 (90 / 7)
01:29:58
223 Cezary Hermanowicz M24 126 182 Olsztyn: 01:30:04 (106 / 50)
01:30:04
224 Joanna Leszczyńska Kużnia Triathlonu F24 14 42 Białystok: 01:30:05 (70 / 10)
01:30:05
225 Zbigniew Tyc BSA TRI TEAM BSA TRI TEAM M24 127 183 Olsztyn: 01:30:15 (107 / 51)
01:30:15
226 Robert Tarantowicz HONYA M24 128 184 Białystok: 01:30:21 (71 / 39)
01:30:21
227 Mateusz Piechota Kuźnia Triathlonu M24 129 185 Strawczyn: 01:30:22 (91 / 46)
01:30:22
228 Piotr Majcher Leczo i trenujo M24 130 186 Olsztyn: 01:30:25 (109 / 53)
01:30:25
229 Adrian Wrzeszcz Adrian! Błagam wolniej. M24 131 187 Białystok: 01:30:33 (72 / 40)
01:30:33
230 Andrzej Grabowski KS Maków Biega kochammakow.pl M24 132 188 Białystok: 01:30:44 (73 / 41)
01:30:44
231 Marek Dmitruk Grupa Szalonych Rowerzystów M24 133 189 Białystok: 01:30:52 (75 / 43)
01:30:52
232 Robert Kościesza Tri NEGU M24 134 190 Białystok: 01:30:56 (76 / 44)
01:30:56
233 Tomasz Brzeziński - M24 135 191 Białystok: 01:31:06 (77 / 45)
01:31:06
234 Tomasz Winiarczyk LABOSPORT Team M24 136 192 Strawczyn: 01:31:07 (92 / 47)
01:31:07
235 Tomasz Wiśniewski TMS Brokers M24 137 193 Białystok: 01:31:17 (78 / 46)
01:31:17
236 Ewa Wiech F24 15 43 Białystok: 01:31:36 (79 / 11)
01:31:36
237 Ewelina Łuckiewicz N50 F24 16 44 Białystok: 01:31:38 (80 / 12)
01:31:38
238 Anna Zabielska F24 17 45 Białystok: 01:31:49 (81 / 13)
01:31:49
239 Jerzy Krawczuk szwendacze.pl M24 138 194 Białystok: 01:31:52 (82 / 47)
01:31:52
240 Daniel Staciwa Ekstremalni Strawczyn Romet M20 27 195 Strawczyn: 01:31:57 (93 / 10)
01:31:57
241 Aleksander Turczyński M24 139 196 Białystok: 01:32:01 (83 / 48)
01:32:01
242 Michał Borzyszkowski M24 140 197 Olsztyn: 01:32:04 (112 / 56)
01:32:04
243 Karolina Zimnoch Nadaktywni F24 18 46 Białystok: 01:32:11 (84 / 14)
01:32:11
244 Jakub Targoński M20 28 198 Białystok: 01:32:15 (85 / 9)
01:32:15
245 Ewa Samulska F24 19 47 Białystok: 01:32:15 (86 / 15)
01:32:15
246 Adam Piotrowicz M20 29 199 Strawczyn: 01:32:31 (94 / 11)
01:32:31
247 Jarosław Kowalczyk M24 141 200 Strawczyn: 01:32:45 (96 / 48)
01:32:45
248 Karolina Śliwińska F24 20 48 Strawczyn: 01:32:47 (97 / 8)
01:32:47
249 Artur Jarmołowicz Jarmołowicz Team M24 142 201 Strawczyn: 01:32:48 (98 / 50)
01:32:48
250 Rafal Jewdokimow M24 143 202 Białystok: 01:32:57 (87 / 49)
01:32:57
251 Michal Glowacki Tri Aero PRO M24 144 203 Strawczyn: 01:33:04 (99 / 51)
01:33:04
252 Maciej Węgrzyn M24 145 204 Strawczyn: 01:33:05 (100 / 52)
01:33:05
253 Wioletta Leżanka F24 21 49 Białystok: 01:33:06 (88 / 16)
01:33:06
254 Aleksandra Krawczyk F24 22 50 Strawczyn: 01:33:07 (101 / 9)
01:33:07
255 Błażej Turowski M24 146 205 Białystok: 01:33:12 (89 / 50)
01:33:12
256 Grzegorz Hutnik Team HERBALIFE HERBALIFE M24 147 206 Strawczyn: 01:33:13 (102 / 53)
01:33:13
257 Damian Fac M24 148 207 Olsztyn: 01:33:15 (114 / 58)
01:33:15
258 Bartosz Szmelc M24 149 208 Olsztyn: 01:33:48 (115 / 59)
01:33:48
259 Marek Duda LABOSPORT Team M24 150 209 Strawczyn: 01:33:49 (104 / 54)
01:33:49
260 Katarzyna Komorowska-Sołodowczuk 9 Warmiński Pułk Rozpoznawczy F24 23 51 Olsztyn: 01:34:15 (116 / 6)
01:34:15
261 Kamil Mosur niezrzeszony M24 151 210 Olsztyn: 01:34:18 (117 / 60)
01:34:18
262 Paweł Bącik M24 152 211 Olsztyn: 01:34:28 (118 / 61)
01:34:28
263 Jarosław Maksimiuk M24 153 212 Strawczyn: 01:34:48 (105 / 55)
01:34:48
264 Artur Gralik M24 154 213 Olsztyn: 01:34:58 (119 / 62)
01:34:58
265 Anna Lindholm WITC F24 24 52 Olsztyn: 01:35:10 (121 / 7)
01:35:10
266 Dariusz Sochocki M24 155 214 Białystok: 01:35:21 (90 / 51)
01:35:21
267 Marcin Fischer M24 156 215 Białystok: 01:35:26 (91 / 52)
01:35:26
268 Paweł Romanowski M24 157 216 Strawczyn: 01:35:58 (111 / 59)
01:35:58
269 Łukasz Urwanowicz BEKO M24 158 217 Strawczyn: 01:35:58 (110 / 58)
01:35:58
270 Antoni Szpunar CompleXsports Triathlon Team M16 9 218 Olsztyn: 01:36:05 (123 / 4)
01:36:05
271 Marcin Śmieszny M24 159 219 Olsztyn: 01:36:05 (122 / 64)
01:36:05
272 Paweł Płuciennik M24 160 220 Białystok: 01:36:24 (92 / 53)
01:36:24
273 Tomasz Prokurat Tri Aero PRO M24 161 221 Strawczyn: 01:36:33 (112 / 60)
01:36:33
274 Małgorzata Świderska Feel it F24 25 53 Białystok: 01:36:51 (93 / 17)
01:36:51
275 Arek Biełous ComplexSPORTS M24 162 222 Olsztyn: 01:37:19 (124 / 65)
01:37:19
276 Magdalena Szugzda F24 26 54 Białystok: 01:37:33 (94 / 18)
01:37:33
277 Karol Jaworski M24 163 223 Olsztyn: 01:37:33 (125 / 66)
01:37:33
278 Katarzyna Jonio Kuźnia Triathlonu F24 27 55 Strawczyn: 01:37:35 (113 / 12)
01:37:35
279 Piotr Makarewicz M24 164 224 Białystok: 01:37:44 (95 / 54)
01:37:44
280 Krzysztof Tyburczy Wygrać z Udarem M24 165 225 Białystok: 01:37:56 (96 / 55)
01:37:56
281 Marcin Niewiadowski M24 166 226 Białystok: 01:37:57 (99 / 56)
01:37:57
282 Dawid Kamiński Biegnę z Krzyśkiem M24 167 227 Białystok: 01:37:57 (97 / 58)
01:37:57
283 Tadeusz Milowski Końskie Salto M24 168 228 Białystok: 01:37:57 (98 / 57)
01:37:57
284 Piotr Magalski Orange Polska M24 169 229 Olsztyn: 01:38:04 (126 / 67)
01:38:04
285 Dorota Pawłowicz Nordi Super Pies F24 28 56 Białystok: 01:38:05 (100 / 19)
01:38:05
286 Sebastian Slon M24 170 230 Strawczyn: 01:38:12 (114 / 61)
01:38:12
287 Daniel Kotyrba M24 171 231 Olsztyn: 01:38:13 (127 / 68)
01:38:13
288 Rafał Zagdan M24 172 232 Strawczyn: 01:38:44 (115 / 62)
01:38:44
289 Karolina Pochocka F24 29 57 Białystok: 01:39:01 (101 / 20)
01:39:01
290 Arkadiusz Śliwski M24 173 233 Strawczyn: 01:39:22 (116 / 63)
01:39:22
291 Paweł Kin highlevel triathlon team M24 174 234 Olsztyn: 01:39:22 (128 / 69)
01:39:22
292 Artur Białokozowicz M24 175 235 Białystok: 01:39:33 (102 / 59)
01:39:33
293 Katarzyna Rutka KTS IRONMAN KWIDZYN F24 30 58 Olsztyn: 01:39:39 (129 / 8)
01:39:39
294 Marcin Płatek M24 176 236 Olsztyn: 01:40:07 (130 / 70)
01:40:07
295 Karolina Konopko Juvenia Białystok F24 31 59 Białystok: 01:40:30 (103 / 21)
01:40:30
296 Bartosz Bogdan M24 177 237 Białystok: 01:40:34 (104 / 60)
01:40:34
297 Grzegorz Suda M24 178 238 Strawczyn: 01:40:36 (117 / 64)
01:40:36
298 Aleksandra Dziewulska Grafit F24 32 60 Olsztyn: 01:40:41 (131 / 9)
01:40:41
299 Robert Kaszuba Zagnańskie Stowarzyszenie Rowerowe "Pod Bartkiem" M24 179 239 Strawczyn: 01:40:44 (118 / 65)
01:40:44
300 Rafał Arciszewski PZU Sport Team PZU SPORT TEAM M24 180 240 Białystok: 01:41:19 (105 / 61)
01:41:19
301 Łukasz Król M24 181 241 Strawczyn: 01:41:29 (119 / 66)
01:41:29
302 Diana Perera Bull Racing Team F24 33 61 Białystok: 01:41:50 (106 / 22)
01:41:50
303 Aleksandra Jarco Trisfera F24 34 62 Strawczyn: 01:42:04 (120 / 13)
01:42:04
304 Tomasz Orzechowski M24 182 242 Strawczyn: 01:42:20 (121 / 67)
01:42:20
305 Leszek Zalewski M24 183 243 Białystok: 01:43:29 (107 / 62)
01:43:29
306 Piotr Borusiński BEKO M24 184 244 Strawczyn: 01:43:29 (122 / 68)
01:43:29
307 Andrzej Wasilewski Ekstremalni Strawczyn M24 185 245 Strawczyn: 01:43:39 (123 / 69)
01:43:39
308 Grzegorz Niemkiewicz UKS TRS SUSZ M24 186 246 Olsztyn: 01:43:43 (132 / 71)
01:43:43
309 Kornelia Olejarz F24 35 63 Strawczyn: 01:44:26 (124 / 14)
01:44:26
310 Beata Osiecka F24 36 64 Białystok: 01:44:47 (108 / 23)
01:44:47
311 Damian Woronko M24 187 247 Białystok: 01:44:52 (109 / 63)
01:44:52
312 Bartłomiej Żyła M24 188 248 Strawczyn: 01:45:46 (125 / 70)
01:45:46
313 Kazimierz Szulist M24 189 249 Olsztyn: 01:45:58 (133 / 72)
01:45:58
314 Andrzej Wielga M24 190 250 Olsztyn: 01:45:59 (134 / 73)
01:45:59
315 Pawel Pilkowski M24 191 251 Białystok: 01:46:43 (110 / 64)
01:46:43
316 Maciej Milewski M24 192 252 Białystok: 01:46:48 (111 / 65)
01:46:48
317 Robert Sowiński M24 193 253 Białystok: 01:47:12 (112 / 66)
01:47:12
318 Anna Filipowicz-Florczyk F24 37 65 Strawczyn: 01:47:12 (126 / 15)
01:47:12
319 Joanna Kozłowska AKM OLIMP OLSZTYN/ 12tri Drużyna Wilka F24 38 66 Olsztyn: 01:47:30 (135 / 10)
01:47:30
320 Ewa Janusz JANUSZ FAMILY TEAM F24 39 67 Olsztyn: 01:47:54 (136 / 11)
01:47:54
321 Mateusz Woźniak Ekstremalni Strawczyn M24 194 254 Strawczyn: 01:47:55 (127 / 71)
01:47:55
322 Wieńczysław Safrończyk WARSAW MASTERS TEAM M24 195 255 Białystok: 01:48:14 (113 / 67)
01:48:14
323 Kamil Zając M24 196 256 Strawczyn: 01:48:52 (128 / 72)
01:48:52
324 Sebastian Kotow Noble Triatlon Team High Level Centre M24 197 257 Strawczyn: 01:50:30 (129 / 73)
01:50:30
325 Sebastian Miękus GABIADI M24 198 258 Białystok: 01:50:45 (114 / 68)
01:50:45
326 Sławomir Koczkodaj M24 199 259 Strawczyn: 01:51:31 (130 / 74)
01:51:31
327 Marcin Stolarz M24 200 260 Strawczyn: 01:51:40 (131 / 75)
01:51:40
328 Izabela Jońska F24 40 68 Białystok: 01:52:37 (115 / 24)
01:52:37
329 Przemysław Tesarek UJB ZAWSZE ZŁE! M24 201 261 Białystok: 01:53:26 (116 / 69)
01:53:26
330 Agnieszka Lalik LETE Biega F24 41 69 Strawczyn: 01:53:43 (132 / 16)
01:53:43
331 Andrzej Wijas M24 202 262 Olsztyn: 01:54:07 (137 / 74)
01:54:07
332 Piotr Malita Amator M24 203 263 Strawczyn: 01:54:37 (133 / 76)
01:54:37
333 Marek Olszewski AKB Lidzbark Warmiński M24 204 264 Olsztyn: 01:56:02 (138 / 75)
01:56:02
334 Jarosław Witkowski RMDC M24 205 265 Białystok: 01:57:31 (117 / 70)
01:57:31
335 Tomasz Serwicki M24 206 266 Strawczyn: 01:59:42 (134 / 77)
01:59:42
336 Michał Jelski M24 207 267 Olsztyn: 02:00:01 (140 / 76)
02:00:01
337 Dariusz Skowroński ZIELONY WASILKÓW DAREL M24 208 268 Białystok: 02:02:33 (118 / 71)
02:02:33
338 Stanisław Miśta Ekstremalni Strawczyn M24 209 269 Strawczyn: 02:04:37 (135 / 78)
02:04:37
339 Paweł Jańczuk M24 210 270 Strawczyn: 02:04:38 (136 / 79)
02:04:38
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon