Elemental Tri Series 2015 - Mistrzostwa Olsztyna - dystans supersprinterski - results

M‑ce Nazwisko i imię Klub Kat. M-ce w kat. M-ce wg płci Zawody Czas końcowy Strata
1 Miłosz Walkowiak Sambor Tczew M16 1 1 Olsztyn: 00:31:28 (1 / 1)
00:31:28
2 Artur Durczak MKS HERMES GRYFINO MKS HERMES GRYFINO M16 2 2 Olsztyn: 00:31:44 (2 / 2)
00:31:44
3 Damian Zdun TRIATHLON KALISZ M16 3 3 Olsztyn: 00:31:57 (3 / 3)
00:31:57
4 Piotr Bronakowski Tri NEGU M16 4 4 Olsztyn: 00:32:14 (4 / 4)
00:32:14
5 Grzegorz Rudziński MKS HERMES GRYFINO MKS HERMES GRYFINO M16 5 5 Olsztyn: 00:32:26 (5 / 5)
00:32:26
6 Szymon Dzik ORKA Iława M14 1 6 Olsztyn: 00:32:30 (6 / 1)
00:32:30
7 Piotr Zawarski KS IRONMAN CS POLSKA CS POLSKA M16 6 7 Olsztyn: 00:32:32 (7 / 6)
00:32:32
8 Dominik Dańkowski MLUKS TRIATHLON KOŁO SPORTSTORE.pl M14 2 8 Olsztyn: 00:32:49 (8 / 2)
00:32:49
9 Dominik Glebow SPORTEVO M16 7 9 Olsztyn: 00:33:00 (9 / 7)
00:33:00
10 Michał Winczewski MKS Truso Elbląg M16 8 10 Olsztyn: 00:33:12 (10 / 8)
00:33:12
11 Marta Zygmunt MLUKS TRIATHLON KOŁO F16 1 1 Olsztyn: 00:33:16 (11 / 1)
00:33:16
12 Michał Jarliński ORKA Iława M16 9 11 Olsztyn: 00:33:27 (12 / 9)
00:33:27
13 Mateusz Błaszczyk TS Akwedukt Kielce M16 10 12 Olsztyn: 00:33:32 (13 / 10)
00:33:32
14 Olga Masłowska GTT Diament Gniezno F16 2 2 Olsztyn: 00:33:34 (14 / 2)
00:33:34
15 Kamil Niemczuk WKR FAN M16 11 13 Olsztyn: 00:33:44 (15 / 11)
00:33:44
16 Kuba Kowalski Gnieźnieńskie Towarzystwo Triathlonowe "DIAMENT" M14 3 14 Olsztyn: 00:33:48 (16 / 3)
00:33:48
17 Dariusz Budzyński UKL-ÓSEMKA POLICE M16 12 15 Olsztyn: 00:34:42 (17 / 12)
00:34:42
18 Norbert Baranowski GTT Diament Gniezno M16 13 16 Olsztyn: 00:34:54 (18 / 13)
00:34:54
19 Marcin Słoma Elemental Team M16 14 17 Olsztyn: 00:35:01 (19 / 14)
00:35:01
20 Krzysztof Jabłonowski MKS Truso Elbląg M14 4 18 Olsztyn: 00:35:12 (20 / 4)
00:35:12
21 Paulina Bohater MLUKS TRIATHLON KOŁO F14 1 3 Olsztyn: 00:35:13 (21 / 1)
00:35:13
22 Klaudia Kasprzak Dziewiątka OSRiR Kalisz F16 3 4 Olsztyn: 00:36:21 (22 / 3)
00:36:21
23 Paulina Zabiszak GTT Diament Gniezno F16 4 5 Olsztyn: 00:36:49 (23 / 4)
00:36:49
24 Amelia Seroczyńska UKS G-8 Bielany Warszawa F16 5 6 Olsztyn: 00:36:57 (24 / 5)
00:36:57
25 Maciej Winczewski MKS Truso Elbląg M14 5 19 Olsztyn: 00:36:58 (25 / 5)
00:36:58
26 Katarzyna Rumińska MKS Delfin Malbork F14 2 7 Olsztyn: 00:37:10 (26 / 2)
00:37:10
27 Marlena Goral UKS 9 Triathlon Kalisz F16 6 8 Olsztyn: 00:37:30 (27 / 6)
00:37:30
28 Adam Majda UKP Kmita Zabierzów M14 6 20 Olsztyn: 00:37:30 (28 / 6)
00:37:30
29 Oktawia Lewandowska KS IRONMAN CS POLSKA CS POLSKA F16 7 9 Olsztyn: 00:37:36 (29 / 7)
00:37:36
30 Kinga Lorek MKS Truso Elbląg F16 8 10 Olsztyn: 00:37:41 (30 / 8)
00:37:41
31 Anna Kołatka SSP ORKA Iława F16 9 11 Olsztyn: 00:37:45 (31 / 9)
00:37:45
32 Natalia Wiśniewska KS AZS-AWF Katowice F16 10 12 Olsztyn: 00:37:46 (32 / 10)
00:37:46
33 Franciszek Brzozowski Brzozowski Team M16 15 21 Olsztyn: 00:38:12 (33 / 15)
00:38:12
34 Karol Gajewski TS Akwedukt Kielce M16 16 22 Olsztyn: 00:38:23 (34 / 16)
00:38:23
35 Monika Kołatka UKS MAŁY JEZIORAK IŁAWA F16 11 13 Olsztyn: 00:38:40 (35 / 11)
00:38:40
36 Karina Woźniak KS IRONMAN CS POLSKA CS POLSKA F16 12 14 Olsztyn: 00:38:47 (36 / 12)
00:38:47
37 Joanna Józkowska KS IRONMAN CS POLSKA CS POLSKA F16 13 15 Olsztyn: 00:40:03 (38 / 13)
00:40:03
38 Jadwiga Wyrwińska AZS AWF Poznań F14 3 16 Olsztyn: 00:40:03 (37 / 3)
00:40:03
39 Patrycja Kościesza Tri NEGU Fizjoterapia Mateusz Derlecki F16 14 17 Olsztyn: 00:40:05 (39 / 14)
00:40:05
40 Wiktoria Woronko F14 4 18 Olsztyn: 00:40:20 (40 / 4)
00:40:20
41 Katarzyna Radecka Ostróda F16 15 19 Olsztyn: 00:42:16 (41 / 15)
00:42:16
42 Wojciech Lamek DRIN TEAM M16 17 23 Olsztyn: 00:42:22 (42 / 17)
00:42:22
43 Eryk Szcześniak TS Akwedukt Kielce M14 7 24 Olsztyn: 00:44:10 (43 / 7)
00:44:10
44 Julia Konowałow UAM TRIATHLON POZNAŃ F16 16 20 Olsztyn: 00:44:15 (44 / 16)
00:44:15
45 Tymoteusz Tołwiński MKS Truso Elbląg M14 8 25 Olsztyn: 00:44:25 (45 / 8)
00:44:25
46 Krzysztof Blankiewicz M16 18 26 Olsztyn: 00:44:32 (46 / 18)
00:44:32
47 Piotr Kościesza M16 19 27 Olsztyn: 00:44:37 (47 / 19)
00:44:37
48 Dota Szymborska ONEGINETATOPA F16 17 21 Olsztyn: 00:44:47 (48 / 17)
00:44:47
49 Bartosz Bryliński M16 20 28 Olsztyn: 00:45:05 (49 / 20)
00:45:05
50 Julia Rokicka MKS Truso Elbląg F14 5 22 Olsztyn: 00:45:41 (50 / 5)
00:45:41
51 Dariusz Jaskulski KM Sport IRT Zielona Góra M16 21 29 Olsztyn: 00:46:05 (51 / 21)
00:46:05
52 Daniel Światowski M16 22 30 Olsztyn: 00:46:12 (52 / 22)
00:46:12
53 Marcin Pacek M16 23 31 Olsztyn: 00:46:17 (53 / 23)
00:46:17
54 Paweł Napiórkowski M16 24 32 Olsztyn: 00:46:20 (54 / 24)
00:46:20
55 Jakub Zawartka UKP Kmita Zabierzow F14 6 23 Olsztyn: 00:46:26 (55 / 6)
00:46:26
56 Anna Taraszkiewicz MTB Suwałki F16 18 24 Olsztyn: 00:47:45 (56 / 18)
00:47:45
57 Anna Hrynczuk-Łabno F16 19 25 Olsztyn: 00:47:50 (57 / 19)
00:47:50
58 Anna Filipowicz-Florczyk F16 20 26 Olsztyn: 00:48:11 (58 / 20)
00:48:11
59 Piotr Tomszys M16 25 33 Olsztyn: 00:48:28 (59 / 25)
00:48:28
60 Maria Taraszkiewicz MTB Suwałki F16 21 27 Olsztyn: 00:48:52 (60 / 21)
00:48:52
61 Adam Strzałkowski Tempus Fagas M16 26 34 Olsztyn: 00:49:02 (61 / 26)
00:49:02
62 Bożena Jarlińska ORKA Iława F16 22 28 Olsztyn: 00:49:14 (62 / 22)
00:49:14
63 Robert Jamroż Kuźnia Triathlonu M16 27 35 Olsztyn: 00:49:16 (63 / 27)
00:49:16
64 Krzysztof Ziółkowski M16 28 36 Olsztyn: 00:49:36 (64 / 28)
00:49:36
65 Robert Kościesza Tri NEGU M16 29 37 Olsztyn: 00:49:41 (65 / 29)
00:49:41
66 Ola Miszkiel F16 23 29 Olsztyn: 00:50:32 (66 / 23)
00:50:32
67 Marek Mariański M16 30 38 Olsztyn: 00:53:58 (67 / 30)
00:53:58
68 Ryszard Kotfis M16 31 39 Olsztyn: 00:55:29 (68 / 31)
00:55:29
69 Paweł Spławiński M16 32 40 Olsztyn: 00:59:57 (69 / 32)
00:59:57
70 Jerzy Mizura nie zrzeszony b/z M16 33 41 Olsztyn: 01:12:35 (70 / 33)
01:12:35
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon