Garmin Kids 2015 - results

M‑ce Nazwisko i imię Klub Kat. M-ce w kat. M-ce wg płci Zawody Czas końcowy Strata
1 Zuzanna Chojnacka Proarti.pl F0 1 1 Piaseczno: 00:01:17 (30 / 8)
Ślesin: 00:00:53 (17 / 7)
Radków: 00:00:58 (21 / 11)
Stężyca: 00:00:33 (28 / 11)
Gołdap: 00:01:04 (7 / 3)
00:04:45
2 Alicja Bednarska Puls Studio F8 1 2 Piaseczno: 00:02:22 (23 / 2)
Ślesin: 00:01:58 (7 / 2)
Stężyca: 00:01:51 (11 / 1)
Gołdap: 00:01:57 (5 / 1)
00:08:08
3 Oliwia Kielak Kondycja F10 1 3 Piaseczno: 00:02:20 (22 / 9)
Ślesin: 00:01:53 (4 / 1)
Radków: 00:02:14 (17 / 5)
Stężyca: 00:01:47 (6 / 2)
00:08:14 00:00:06
4 Maja Szteblich F0 2 4 Ślesin: 00:01:20 (34 / 17)
Radków: 00:01:07 (23 / 13)
Stężyca: 00:00:36 (35 / 14)
00:03:03
5 Jan Szerling UNTS Warszawa trifit.pl M8 1 1 Piaseczno: 00:02:45 (32 / 8)
Ślesin: 00:02:22 (22 / 8)
Stężyca: 00:02:17 (34 / 6)
00:07:24 00:04:21
6 Klara Iwoła F0 3 5 Ślesin: 00:00:38 (2 / 2)
Stężyca: 00:00:22 (2 / 1)
00:01:00
7 Marta Ostaszewska Cytrynowi Biegacze M0 1 2 Ślesin: 00:00:47 (8 / 4)
Stężyca: 00:00:27 (13 / 9)
00:01:14 00:00:14
8 Tymon Bogucki M0 2 3 Ślesin: 00:00:44 (3 / 1)
Radków: 00:00:40 (1 / 1)
00:01:24 00:00:24
9 Lena Siedlecka F0 4 6 Ślesin: 00:00:54 (19 / 9)
Stężyca: 00:00:32 (27 / 10)
00:01:26 00:00:26
10 Wojtek Zgorzelski M0 3 4 Ślesin: 00:00:50 (14 / 8)
Radków: 00:00:50 (13 / 7)
00:01:40 00:00:40
11 Jan Iwoła M0 4 5 Ślesin: 00:01:07 (30 / 17)
Stężyca: 00:00:37 (37 / 23)
00:01:44 00:00:44
12 Igor Gładosz M0 5 6 Ślesin: 00:00:55 (22 / 12)
Radków: 00:00:54 (17 / 8)
00:01:49 00:00:49
13 Nicolas Maciejewski M0 6 7 Radków: 00:00:45 (6 / 5)
Gołdap: 00:01:04 (10 / 6)
00:01:49 00:00:49
14 Piotr Wenda M0 7 8 Piaseczno: 00:01:06 (19 / 14)
Ślesin: 00:00:46 (5 / 2)
00:01:52 00:00:52
15 Emilia Kurczycka F0 5 7 Stężyca: 00:00:39 (41 / 16)
Gołdap: 00:01:19 (19 / 8)
00:01:58 00:00:58
16 Lena Szerling UNTS Warszawa trifit.pl F0 6 8 Piaseczno: 00:01:05 (16 / 4)
Ślesin: 00:00:53 (18 / 8)
00:01:58 00:00:58
17 Aleksander Syguła KOLARSKI.EU TEAM M0 8 9 Piaseczno: 00:01:08 (22 / 17)
Radków: 00:00:57 (20 / 10)
00:02:05 00:01:05
18 Kacper Syguła KOLARSKI.EU TEAM F0 7 9 Piaseczno: 00:01:13 (25 / 6)
Radków: 00:00:56 (19 / 10)
00:02:09 00:01:09
19 Antek Majchrzak M0 9 10 Ślesin: 00:01:25 (36 / 19)
Stężyca: 00:00:50 (52 / 33)
00:02:15 00:01:15
20 Maja Grzegórzek LABOSPORT Team Labosport, Triexpert.pl, Beko, Giant, Startlist.pl F0 8 10 Ślesin: 00:01:12 (32 / 15)
Radków: 00:01:09 (24 / 14)
00:02:21 00:01:21
21 Maria Chabasińska F0 9 11 Piaseczno: 00:01:23 (34 / 10)
Ślesin: 00:00:59 (24 / 11)
00:02:22 00:01:22
22 Kajetan Wilijewicz M0 10 11 Piaseczno: 00:01:35 (47 / 30)
Ślesin: 00:01:02 (27 / 15)
00:02:37 00:01:37
23 Ola Karwowska F0 10 12 Piaseczno: 00:01:59 (60 / 24)
Stężyca: 00:00:54 (53 / 20)
00:02:53 00:01:53
24 Zofia Szołowska LABOSPORT Team F0 11 13 Piaseczno: 00:01:29 (40 / 13)
Ślesin: 00:01:26 (38 / 19)
00:02:55 00:01:55
25 Zosia Poważyńska F0 12 14 Ślesin: 00:01:34 (43 / 21)
Stężyca: 00:01:23 (59 / 22)
00:02:57 00:01:57
26 Nikodem Płonka M0 11 12 Ślesin: 00:01:32 (42 / 22)
Radków: 00:01:36 (30 / 13)
00:03:08 00:02:08
27 Karol Bednarski Puls Studio M0 12 13 Stężyca: 00:00:59 (55 / 35)
Gołdap: 00:02:11 (27 / 15)
00:03:10 00:02:10
28 Barbara Błaszczyk F0 13 15 Piaseczno: 00:01:53 (59 / 23)
Ślesin: 00:01:25 (37 / 18)
00:03:18 00:02:18
29 Zuzanna Syguła KOLARSKI TEAM KOLARSKI TEAM F10 2 16 Radków: 00:01:45 (2 / 1)
Gołdap: 00:01:41 (1 / 1)
00:03:26 00:02:26
30 Franek Szołowski LABOSPORT Team M0 13 14 Piaseczno: 00:02:11 (62 / 37)
Ślesin: 00:01:26 (39 / 20)
00:03:37 00:02:37
31 Maciej Pawłowski M10 1 15 Radków: 00:02:03 (9 / 5)
Stężyca: 00:01:38 (1 / 1)
00:03:41 00:02:41
32 Olivier Hirsz CelIronMan.pl M10 2 16 Ślesin: 00:02:01 (10 / 2)
Gołdap: 00:02:02 (8 / 3)
00:04:03 00:03:03
33 Maciek Świętoń Łowcy Przygód Gołdap M8 2 17 Ślesin: 00:02:10 (14 / 5)
Gołdap: 00:01:57 (6 / 1)
00:04:07 00:03:07
34 Hanna Sawczuk F0 14 17 Radków: 00:01:50 (32 / 19)
Gołdap: 00:02:20 (28 / 13)
00:04:10 00:03:10
35 Alicja Jóźwiak Matka Polka Triathlonistka / LABOSPORT Team F10 3 18 Piaseczno: 00:02:11 (11 / 3)
Radków: 00:02:01 (6 / 3)
00:04:12 00:03:12
36 Anastazja Wilijewicz LABOSPORT Team Wilijewicze F10 4 19 Piaseczno: 00:02:13 (13 / 4)
Ślesin: 00:02:00 (8 / 3)
00:04:13 00:03:13
37 Pola Jóźwiak Matka Polka Triathlonistka / LABOSPORT Team F8 2 20 Piaseczno: 00:02:11 (12 / 1)
Radków: 00:02:04 (11 / 2)
00:04:15 00:03:15
38 Patrycja Łakomska Luft Tri Team F8 3 21 Piaseczno: 00:02:24 (24 / 3)
Ślesin: 00:01:55 (6 / 1)
00:04:19 00:03:19
39 Oscar Hirsz CelIronMan.pl M8 3 18 Ślesin: 00:02:18 (19 / 7)
Gołdap: 00:02:17 (20 / 7)
00:04:35 00:03:35
40 Jan Pielak judo-yuko Grehen Sp. z o.o. M8 4 19 Piaseczno: 00:02:31 (27 / 5)
Ślesin: 00:02:04 (12 / 4)
00:04:35 00:03:35
41 Honorata Molis F10 5 22 Ślesin: 00:02:11 (15 / 5)
Radków: 00:02:28 (30 / 10)
00:04:39 00:03:39
42 Aleksander Kłys M0 14 20 Ślesin: 00:01:47 (45 / 23)
Gołdap: 00:02:53 (30 / 16)
00:04:40 00:03:40
43 Tomek Karwowski M0 15 21 Piaseczno: 00:02:56 (66 / 41)
Stężyca: 00:02:02 (61 / 38)
00:04:58 00:03:58
44 Hanna Zgorzelska F8 4 23 Ślesin: 00:02:27 (26 / 6)
Radków: 00:02:36 (36 / 7)
00:05:03 00:04:03
45 Gabi Prokop F8 5 24 Radków: 00:02:52 (38 / 9)
Gołdap: 00:02:19 (22 / 4)
00:05:11 00:04:11
46 Juliusz Molis M14 1 22 Ślesin: 00:03:32 (3 / 1)
Radków: 00:03:40 (2 / 2)
00:07:12 00:06:12
47 Julia Wilijewicz LABOSPORT Team Wilijewicze F12 1 25 Piaseczno: 00:03:44 (6 / 1)
Ślesin: 00:04:07 (14 / 5)
00:07:51 00:06:51
48 Wiktoria Gładosz F12 2 26 Ślesin: 00:03:54 (9 / 2)
Radków: 00:04:00 (6 / 1)
00:07:54 00:06:54
49 Ewelina Łakomska Luft Tri Team F12 3 27 Piaseczno: 00:04:08 (12 / 4)
Ślesin: 00:04:20 (17 / 7)
00:08:28 00:07:28
50 Amelia Chabasińska F12 4 28 Piaseczno: 00:04:14 (14 / 5)
Ślesin: 00:04:43 (20 / 8)
00:08:57 00:07:57
51 Gniewomir Woldański M12 1 23 Ślesin: 00:04:39 (18 / 7)
Radków: 00:04:39 (8 / 5)
00:09:18 00:08:18
52 Konrad Złoch M0 16 24 Stężyca: 00:00:21 (1 / 1)
00:00:21
53 Jaś Falęcki M0 17 25 Stężyca: 00:00:23 (3 / 2)
00:00:23 00:00:02
54 Jakub Jamroż M0 18 26 Stężyca: 00:00:23 (4 / 3)
00:00:23 00:00:02
55 Tobiasz Prosiński M0 19 27 Stężyca: 00:00:24 (5 / 4)
00:00:24 00:00:03
56 Daria Wica F0 15 29 Stężyca: 00:00:25 (8 / 2)
00:00:25 00:00:04
57 Tomasz Kajda M0 20 28 Stężyca: 00:00:25 (9 / 7)
00:00:25 00:00:04
58 Bruno Kujawiński M0 21 29 Stężyca: 00:00:25 (7 / 6)
00:00:25 00:00:04
59 Oliwier Nowak M0 22 30 Stężyca: 00:00:25 (6 / 5)
00:00:25 00:00:04
60 Tymoteusz Dawiec M0 23 31 Stężyca: 00:00:26 (11 / 8)
00:00:26 00:00:05
61 Agata Gawron F0 16 30 Stężyca: 00:00:26 (10 / 3)
00:00:26 00:00:05
62 Kinga Szamotulska Szamo Family F0 17 31 Stężyca: 00:00:26 (12 / 4)
00:00:26 00:00:05
63 Otylia Chajęcka F3TEAM F0 18 32 Stężyca: 00:00:28 (15 / 6)
00:00:28 00:00:07
64 Julia Czajkowska Czaja Team F0 19 33 Stężyca: 00:00:28 (14 / 5)
00:00:28 00:00:07
65 Anna Wydarty F0 20 34 Stężyca: 00:00:29 (18 / 7)
00:00:29 00:00:08
66 Marcel Klimowski M0 24 32 Stężyca: 00:00:29 (17 / 11)
00:00:29 00:00:08
67 Adam Karwacki M0 25 33 Stężyca: 00:00:29 (16 / 10)
00:00:29 00:00:08
68 Mateusz Siedlar JamajkaTeam M0 26 34 Stężyca: 00:00:29 (19 / 12)
00:00:29 00:00:08
69 Stanisław Kołecki M0 27 35 Stężyca: 00:00:30 (21 / 14)
00:00:30 00:00:09
70 Borys Plisiecki M0 28 36 Stężyca: 00:00:30 (20 / 13)
00:00:30 00:00:09
71 Aleksander Proskuta M0 29 37 Stężyca: 00:00:31 (24 / 16)
00:00:31 00:00:10
72 Alan Baracz M0 30 38 Stężyca: 00:00:31 (22 / 15)
00:00:31 00:00:10
73 Marta Kamińska F0 21 35 Stężyca: 00:00:31 (23 / 8)
00:00:31 00:00:10
74 Natasza Saganowska F0 22 36 Stężyca: 00:00:31 (25 / 9)
00:00:31 00:00:10
75 Piotr Król M0 31 39 Stężyca: 00:00:32 (26 / 17)
00:00:32 00:00:11
76 Julia Kłos F0 23 37 Stężyca: 00:00:33 (30 / 12)
00:00:33 00:00:12
77 Kajetan Piotrowski M0 32 40 Stężyca: 00:00:33 (29 / 18)
00:00:33 00:00:12
78 Inka Maćkowska LABOSPORT Team F0 24 38 Stężyca: 00:00:34 (31 / 13)
00:00:34 00:00:13
79 Kordian Kąkol M0 33 41 Stężyca: 00:00:35 (32 / 19)
00:00:35 00:00:14
80 Bartłomiej Jaśkiewicz M0 34 42 Stężyca: 00:00:35 (33 / 20)
00:00:35 00:00:14
81 Maria Ławniczak F0 25 39 Ślesin: 00:00:36 (1 / 1)
00:00:36 00:00:15
82 Jan Weiss M0 35 43 Stężyca: 00:00:36 (36 / 22)
00:00:36 00:00:15
83 Antek Wojdat M0 36 44 Stężyca: 00:00:36 (34 / 21)
00:00:36 00:00:15
84 Florek Alicja LABOSPORT Team F0 26 40 Stężyca: 00:00:38 (38 / 15)
00:00:38 00:00:17
85 Jan Wydarty M0 37 45 Stężyca: 00:00:38 (39 / 24)
00:00:38 00:00:17
86 Wojciech Tabor M0 38 46 Stężyca: 00:00:39 (40 / 25)
00:00:39 00:00:18
87 Kamil Bąk Morsy Ośno Lubuskie M0 39 47 Radków: 00:00:41 (2 / 2)
00:00:41 00:00:20
88 Piotr Rendaszka F0 27 41 Stężyca: 00:00:41 (42 / 17)
00:00:41 00:00:20
89 Tymon Krasnopolski Triathlon Trójmiasto Elin M0 40 48 Stężyca: 00:00:42 (43 / 26)
00:00:42 00:00:21
90 Dominik Seroka M0 41 49 Stężyca: 00:00:42 (44 / 27)
00:00:42 00:00:21
91 Kamil Różalski M0 42 50 Stężyca: 00:00:42 (45 / 28)
00:00:42 00:00:21
92 Julia Wygnańczuk IZIPAK - SYSTEMY PAKOWANIA F0 28 42 Stężyca: 00:00:43 (46 / 18)
00:00:43 00:00:22
93 Szymon Karatków M0 43 51 Radków: 00:00:43 (4 / 4)
00:00:43 00:00:22
94 Marcel Okon M0 44 52 Radków: 00:00:43 (3 / 3)
00:00:43 00:00:22
95 Nina Kabacinska Sisu F0 29 43 Stężyca: 00:00:44 (47 / 19)
00:00:44 00:00:23
96 Filip Siwirski M0 45 53 Piaseczno: 00:00:44 (2 / 2)
00:00:44 00:00:23
97 Alan Robel Fundacja Up M0 46 54 Piaseczno: 00:00:44 (1 / 1)
00:00:44 00:00:23
98 Nina Paszek F0 30 44 Radków: 00:00:45 (5 / 1)
00:00:45 00:00:24
99 Jan Robiński 123babajagapatrzy M0 47 55 Piaseczno: 00:00:45 (3 / 3)
00:00:45 00:00:24
100 Antoni Kosmala M0 48 56 Stężyca: 00:00:45 (48 / 29)
00:00:45 00:00:24
101 Tatiana Rybka F0 31 45 Radków: 00:00:46 (7 / 2)
00:00:46 00:00:25
102 Malwina Ostrowska F0 32 46 Ślesin: 00:00:46 (6 / 4)
00:00:46 00:00:25
103 Kinga Kucharska F0 33 47 Ślesin: 00:00:46 (4 / 3)
00:00:46 00:00:25
104 Krzyś Dietrich Dwa Krzysie Sportowy Jeż Poranny M0 49 57 Stężyca: 00:00:46 (51 / 32)
00:00:46 00:00:25
105 Tadeusz Długosz-Gorecki M0 50 58 Stężyca: 00:00:46 (50 / 31)
00:00:46 00:00:25
106 Ignacy Długosz-Gorecki M0 51 59 Stężyca: 00:00:46 (49 / 30)
00:00:46 00:00:25
107 Dawid Szulist M0 52 60 Ślesin: 00:00:46 (7 / 3)
00:00:46 00:00:25
108 Kornel Ejsmont Tri Space M0 53 61 Ślesin: 00:00:47 (10 / 5)
00:00:47 00:00:26
109 Szymon Poziomecki M0 54 62 Piaseczno: 00:00:47 (4 / 4)
00:00:47 00:00:26
110 Maja Rudyk F0 34 48 Ślesin: 00:00:47 (9 / 5)
00:00:47 00:00:26
111 Antonina Kozłowicz F0 35 49 Ślesin: 00:00:48 (11 / 6)
00:00:48 00:00:27
112 Pola Turowska Oksiko Adventure Team Oksikom F0 36 50 Radków: 00:00:48 (8 / 3)
00:00:48 00:00:27
113 Julia Czuba F0 37 51 Radków: 00:00:48 (9 / 4)
00:00:48 00:00:27
114 Jan Markiewicz Szybcior M0 55 63 Ślesin: 00:00:48 (12 / 6)
00:00:48 00:00:27
115 Tomasz Niedzielski M0 56 64 Piaseczno: 00:00:48 (5 / 5)
00:00:48 00:00:27
116 Alicja Nowosławska F0 38 52 Radków: 00:00:48 (10 / 5)
00:00:48 00:00:27
117 Sebastian Kotarba KS COTAR BIELANY WR. M0 57 65 Radków: 00:00:49 (11 / 6)
00:00:49 00:00:28
118 Ewa Koronkiewicz LABOSPORT Team F0 39 53 Radków: 00:00:49 (12 / 6)
00:00:49 00:00:28
119 Bruno Barczak M0 58 66 Ślesin: 00:00:50 (13 / 7)
00:00:50 00:00:29
120 Jan Robel Fundacja Up M0 59 67 Piaseczno: 00:00:50 (6 / 6)
00:00:50 00:00:29
121 Aniela Magdziarczyk BIEGAJ-ZAPOBIEGAJ F0 40 54 Radków: 00:00:50 (14 / 7)
00:00:50 00:00:29
122 Jan Samul M0 60 68 Piaseczno: 00:00:51 (7 / 7)
00:00:51 00:00:30
123 Zofia Markiewicz brak brak F0 41 55 Radków: 00:00:51 (15 / 8)
00:00:51 00:00:30
124 Patrycja Nowak F0 42 56 Radków: 00:00:51 (16 / 9)
00:00:51 00:00:30
125 Antoni Kurek BUDMIX BUDMIX M0 61 69 Ślesin: 00:00:52 (15 / 9)
00:00:52 00:00:31
126 Franciszek Wojdyło M0 62 70 Piaseczno: 00:00:53 (8 / 8)
00:00:53 00:00:32
127 Tomasz Kucharski M0 63 71 Ślesin: 00:00:53 (16 / 10)
00:00:53 00:00:32
128 Luna Sztejter F0 43 57 Gołdap: 00:00:54 (1 / 1)
00:00:54 00:00:33
129 Kamil Dahan IDACO Triathlon M0 64 72 Ślesin: 00:00:54 (20 / 11)
00:00:54 00:00:33
130 Maja Krawczak F0 44 58 Ślesin: 00:00:55 (21 / 10)
00:00:55 00:00:34
131 Wiktor Szewczyk M0 65 73 Gołdap: 00:00:55 (2 / 1)
00:00:55 00:00:34
132 Kryspin Stępień M0 66 74 Radków: 00:00:56 (18 / 9)
00:00:56 00:00:35
133 Piotr Piechowski M0 67 75 Stężyca: 00:00:57 (54 / 34)
00:00:57 00:00:36
134 Krzysztof Gwiazdowski M0 68 76 Piaseczno: 00:00:57 (9 / 9)
00:00:57 00:00:36
135 Dawid Ciochoń M0 69 77 Ślesin: 00:00:57 (23 / 13)
00:00:57 00:00:36
136 Mateusz Rogowski M0 70 78 Gołdap: 00:00:57 (3 / 2)
00:00:57 00:00:36
137 Filip Rawinis-Dzierszko Nadaktywni Sprint Tri Team Białystok PremiumCargo M0 71 79 Gołdap: 00:00:57 (4 / 3)
00:00:57 00:00:36
138 Natan Bednarek M0 72 80 Piaseczno: 00:00:59 (11 / 10)
00:00:59 00:00:38
139 Kasia Brzeszczak F0 45 59 Piaseczno: 00:00:59 (10 / 1)
00:00:59 00:00:38
140 Janina Cisowska F0 46 60 Piaseczno: 00:01:00 (12 / 2)
00:01:00 00:00:39
141 Pola Jezierska MajaPola F0 47 61 Ślesin: 00:01:00 (25 / 12)
00:01:00 00:00:39
142 Piotr Gebhardt BALTIX - PRACA W SKANDYNAWII M0 73 81 Stężyca: 00:01:00 (56 / 36)
00:01:00 00:00:39
143 Maja Kasperuk F0 48 62 Gołdap: 00:01:00 (5 / 2)
00:01:00 00:00:39
144 Julia Grzegorczyk F0 49 63 Radków: 00:01:01 (22 / 12)
00:01:01 00:00:40
145 Antek Gasza M0 74 82 Ślesin: 00:01:02 (26 / 14)
00:01:02 00:00:41
146 Jan Białecki M0 75 83 Piaseczno: 00:01:02 (13 / 11)
00:01:02 00:00:41
147 Krzysztof Orzechowski M0 76 84 Gołdap: 00:01:03 (6 / 4)
00:01:03 00:00:42
148 Antoni Śladewski M0 77 85 Gołdap: 00:01:04 (9 / 5)
00:01:04 00:00:43
149 Weronika Folga Elipsoida F0 50 64 Piaseczno: 00:01:04 (14 / 3)
00:01:04 00:00:43
150 Hubert Ornowski M0 78 86 Ślesin: 00:01:04 (28 / 16)
00:01:04 00:00:43
151 Marcela Szczepaniuk F0 51 65 Gołdap: 00:01:04 (8 / 4)
00:01:04 00:00:43
152 Piotr Kopij Klub Biegaczy Prawo do Życia M0 79 87 Piaseczno: 00:01:04 (15 / 12)
00:01:04 00:00:43
153 Maja Głuchowska F0 52 66 Gołdap: 00:01:05 (11 / 5)
00:01:05 00:00:44
154 Ada Karczewska CiasteczkowePotwory ciasteczkaproteinowe.pl F0 53 67 Stężyca: 00:01:05 (57 / 21)
00:01:05 00:00:44
155 Anna Nurkiewicz F0 54 68 Piaseczno: 00:01:05 (17 / 5)
00:01:05 00:00:44
156 Franciszek Prokopiak M0 80 88 Piaseczno: 00:01:06 (18 / 13)
00:01:06 00:00:45
157 Zuzanna Panuś Puls Studio F0 55 69 Ślesin: 00:01:06 (29 / 13)
00:01:06 00:00:45
158 Adam Czasak M0 81 89 Piaseczno: 00:01:07 (20 / 15)
00:01:07 00:00:46
159 Ala Jakubowska F0 56 70 Gołdap: 00:01:07 (12 / 6)
00:01:07 00:00:46
160 Maksymilian Cichacki M0 82 90 Piaseczno: 00:01:07 (21 / 16)
00:01:07 00:00:46
161 Weronika Danisewicz F0 57 71 Gołdap: 00:01:08 (13 / 7)
00:01:08 00:00:47
162 Kuba Śmiałek-Parczewski M0 83 91 Piaseczno: 00:01:09 (23 / 18)
00:01:09 00:00:48
163 Ryszard Białogrodzki M0 84 92 Gołdap: 00:01:10 (14 / 7)
00:01:10 00:00:49
164 Helena Barczak F0 58 72 Ślesin: 00:01:11 (31 / 14)
00:01:11 00:00:50
165 Adam Ciepliński TRINERGY TEAM M0 85 93 Piaseczno: 00:01:11 (24 / 19)
00:01:11 00:00:50
166 Kajetan Pochylski M0 86 94 Gołdap: 00:01:13 (15 / 8)
00:01:13 00:00:52
167 Marcelina Kwiatkowska F0 59 73 Radków: 00:01:13 (25 / 15)
00:01:13 00:00:52
168 Alicja Syguła Tata club F0 60 74 Piaseczno: 00:01:13 (26 / 7)
00:01:13 00:00:52
169 Piotruś Nieć Harpagan Koźlice Wujek :) M0 87 95 Radków: 00:01:14 (26 / 11)
00:01:14 00:00:53
170 Krzysztof Gościcki M0 88 96 Piaseczno: 00:01:14 (27 / 20)
00:01:14 00:00:53
171 Stanisław Radziwonowski Stach BIega M0 89 97 Gołdap: 00:01:14 (16 / 9)
00:01:14 00:00:53
172 Dawid Wiesień M0 90 98 Gołdap: 00:01:15 (17 / 10)
00:01:15 00:00:54
173 Mikołaj Trojanowski M0 91 99 Radków: 00:01:16 (27 / 12)
00:01:16 00:00:55
174 Marysia Kulińska F0 61 75 Ślesin: 00:01:16 (33 / 16)
00:01:16 00:00:55
175 Aleksander Siezieniewski M0 92 100 Piaseczno: 00:01:16 (28 / 21)
00:01:16 00:00:55
176 Kajetan Piotrowski M0 93 101 Gołdap: 00:01:16 (18 / 11)
00:01:16 00:00:55
177 Mateusz Skomorucha Kuźnia Triathlonu M0 94 102 Piaseczno: 00:01:17 (29 / 22)
00:01:17 00:00:56
178 Franciszek Kobylinski M0 95 103 Piaseczno: 00:01:18 (31 / 23)
00:01:18 00:00:57
179 Olga Bogucka F0 62 76 Radków: 00:01:19 (28 / 16)
00:01:19 00:00:58
180 Olga Madej F0 63 77 Gołdap: 00:01:19 (20 / 9)
00:01:19 00:00:58
181 Sebastian Rutkowski M0 96 104 Piaseczno: 00:01:20 (32 / 24)
00:01:20 00:00:59
182 Maja Sopniewska F0 64 78 Piaseczno: 00:01:20 (33 / 9)
00:01:20 00:00:59
183 Antoni Kosiba M0 97 105 Ślesin: 00:01:20 (35 / 18)
00:01:20 00:00:59
184 Aleksander Dzitkowski M0 98 106 Stężyca: 00:01:21 (58 / 37)
00:01:21 00:01:00
185 Jagoda Kitlas F0 65 79 Gołdap: 00:01:22 (21 / 10)
00:01:22 00:01:01
186 Lena Baracz F0 66 80 Stężyca: 00:01:23 (60 / 23)
00:01:23 00:01:02
187 Szymon Gwiazdowski M0 99 107 Piaseczno: 00:01:24 (35 / 25)
00:01:24 00:01:03
188 Karolina Boniecka F0 67 81 Piaseczno: 00:01:24 (36 / 11)
00:01:24 00:01:03
189 Jan Kwiatkowski Kuźnia Triathlonu M0 100 108 Piaseczno: 00:01:26 (37 / 26)
00:01:26 00:01:05
190 Zuzanna Biegaj Morsy Ośno Lubuskie F0 68 82 Radków: 00:01:27 (29 / 17)
00:01:27 00:01:06
191 Tomasz Majewski Kuźnia Triathlonu M0 101 109 Piaseczno: 00:01:28 (38 / 27)
00:01:28 00:01:07
192 Tomasz Małkowski M0 102 110 Ślesin: 00:01:29 (40 / 21)
00:01:29 00:01:08
193 Klara Derwiszynska PimpekTeam F0 69 83 Piaseczno: 00:01:29 (39 / 12)
00:01:29 00:01:08
194 Ola Markiewicz Piorun F0 70 84 Ślesin: 00:01:29 (41 / 20)
00:01:29 00:01:08
195 Hania Kołacz F0 71 85 Piaseczno: 00:01:30 (41 / 14)
00:01:30 00:01:09
196 Ewa Syguła Tata club F0 72 86 Piaseczno: 00:01:31 (42 / 15)
00:01:31 00:01:10
197 Zoja Folga Elipsoida F0 73 87 Piaseczno: 00:01:32 (43 / 16)
00:01:32 00:01:11
198 Janina Dowbor F0 74 88 Piaseczno: 00:01:33 (45 / 17)
00:01:33 00:01:12
199 Ignacy Bylina Elipsoida M0 103 111 Piaseczno: 00:01:33 (44 / 28)
00:01:33 00:01:12
200 Adrian Paciuszkiewicz M0 104 112 Piaseczno: 00:01:34 (46 / 29)
00:01:34 00:01:13
201 Tomasz Myka M0 105 113 Piaseczno: 00:01:35 (48 / 31)
00:01:35 00:01:14
202 Paweł Chruścik M0 106 114 Piaseczno: 00:01:37 (49 / 32)
00:01:37 00:01:16
203 Julian Zięba M0 107 115 Gołdap: 00:01:38 (22 / 12)
00:01:38 00:01:17
204 Albert Jasiński M10 3 116 Stężyca: 00:01:39 (2 / 2)
00:01:39 00:01:18
205 Adam Kuptel M0 108 117 Piaseczno: 00:01:40 (51 / 34)
00:01:40 00:01:19
206 Paweł Baj Sokół Marcinkowice M10 4 118 Radków: 00:01:40 (1 / 1)
00:01:40 00:01:19
207 Małgorzata Siudak F0 75 89 Piaseczno: 00:01:40 (52 / 18)
00:01:40 00:01:19
208 Jasiu Szuder M0 109 119 Piaseczno: 00:01:40 (50 / 33)
00:01:40 00:01:19
209 Jakub Antas SP Kramsk M10 5 120 Ślesin: 00:01:40 (1 / 1)
00:01:40 00:01:19
210 Justyna Kuptel F0 76 90 Piaseczno: 00:01:41 (53 / 19)
00:01:41 00:01:20
211 Julia Dymek F0 77 91 Radków: 00:01:41 (31 / 18)
00:01:41 00:01:20
212 Maja Kopacz Tri-negu F0 78 92 Ślesin: 00:01:42 (44 / 22)
00:01:42 00:01:21
213 Ignacy Grzegorzewski M10 6 121 Gołdap: 00:01:42 (2 / 1)
00:01:42 00:01:21
214 Aleksander Złoch M8 5 122 Stężyca: 00:01:43 (3 / 1)
00:01:43 00:01:22
215 Zosia Kujawińska F10 6 93 Stężyca: 00:01:43 (5 / 1)
00:01:43 00:01:22
216 Bartosz Kanarek Triathlon TKKF Koszalin M10 7 123 Stężyca: 00:01:43 (4 / 3)
00:01:43 00:01:22
217 Nina Madej F0 79 94 Gołdap: 00:01:43 (23 / 11)
00:01:43 00:01:22
218 Lena Warcaba F0 80 95 Gołdap: 00:01:46 (24 / 12)
00:01:46 00:01:25
219 Mikolaj Usakowski M0 110 124 Piaseczno: 00:01:47 (54 / 35)
00:01:47 00:01:26
220 Tymon Horsten M10 8 125 Stężyca: 00:01:48 (9 / 5)
00:01:48 00:01:27
221 Adam Kołecki M10 9 126 Stężyca: 00:01:48 (8 / 4)
00:01:48 00:01:27
222 Radtke Anna F10 7 96 Stężyca: 00:01:48 (7 / 3)
00:01:48 00:01:27
223 Jakub Ostrowski M10 10 127 Gołdap: 00:01:49 (3 / 2)
00:01:49 00:01:28
224 Zuzanna Głasek Kwiaciarnia- Arkadiusz Głasek F0 81 97 Piaseczno: 00:01:50 (55 / 20)
00:01:50 00:01:29
225 Kuba Wieczorek M8 6 128 Ślesin: 00:01:50 (2 / 1)
00:01:50 00:01:29
226 Olaf Jeliński IronTeam3City M10 11 129 Stężyca: 00:01:50 (10 / 6)
00:01:50 00:01:29
227 Maciej Leśniewicz M8 7 130 Ślesin: 00:01:51 (3 / 2)
00:01:51 00:01:30
228 Ola Rozeslanska TataGapa F0 82 98 Piaseczno: 00:01:51 (56 / 21)
00:01:51 00:01:30
229 Błażej Ośka M0 111 131 Piaseczno: 00:01:52 (58 / 36)
00:01:52 00:01:31
230 Stefan Komierowski M10 12 132 Piaseczno: 00:01:52 (1 / 1)
00:01:52 00:01:31
231 Franciszek Chełminiak CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAM M10 13 133 Stężyca: 00:01:52 (12 / 7)
00:01:52 00:01:31
232 Dobromiła Woźniak F0 83 99 Piaseczno: 00:01:52 (57 / 22)
00:01:52 00:01:31
233 Krzysztof Salwa Korona Kielce M8 8 134 Stężyca: 00:01:52 (13 / 2)
00:01:52 00:01:31
234 Wiktor Brylowski Powersystem M10 14 135 Stężyca: 00:01:53 (16 / 9)
00:01:53 00:01:32
235 Hubert Chmurzyński M10 15 136 Stężyca: 00:01:53 (14 / 8)
00:01:53 00:01:32
236 Melania Kąkol F8 6 100 Stężyca: 00:01:53 (15 / 2)
00:01:53 00:01:32
237 Alicja Radlińska F10 8 101 Ślesin: 00:01:54 (5 / 2)
00:01:54 00:01:33
238 Michalina Mamcarz F8 7 102 Stężyca: 00:01:55 (17 / 3)
00:01:55 00:01:34
239 Karolina Czerwiec F8 8 103 Stężyca: 00:01:56 (19 / 4)
00:01:56 00:01:35
240 Szymon Różalski M10 16 137 Stężyca: 00:01:56 (18 / 10)
00:01:56 00:01:35
241 Julia Wiśniewska F10 9 104 Gołdap: 00:01:56 (4 / 2)
00:01:56 00:01:35
242 Łukasz Jaroszewicz Matka Polka Triathlonistka / LABOSPORT Team M10 17 138 Piaseczno: 00:01:56 (2 / 2)
00:01:56 00:01:35
243 Hanna Markiewicz brak brak F10 10 105 Radków: 00:01:57 (3 / 2)
00:01:57 00:01:36
244 Agnieszka Brylowska Powersystem F8 9 106 Stężyca: 00:01:57 (20 / 5)
00:01:57 00:01:36
245 Bartosz Piotrowski M8 9 139 Gołdap: 00:01:58 (7 / 2)
00:01:58 00:01:37
246 Liwia Lademann F10 11 107 Stężyca: 00:01:58 (21 / 4)
00:01:58 00:01:37
247 Aleksandra Makaruk BALTIX - PRACA W SKANDYNAWII F10 12 108 Stężyca: 00:01:59 (22 / 5)
00:01:59 00:01:38
248 Maksymilian Okon M10 18 140 Radków: 00:01:59 (4 / 2)
00:01:59 00:01:38
249 Jakub Reguła M10 19 141 Piaseczno: 00:01:59 (3 / 3)
00:01:59 00:01:38
250 Noelia Pols NNYTT F10 13 109 Piaseczno: 00:01:59 (4 / 1)
00:01:59 00:01:38
251 Jakub Maliszewski M8 10 142 Ślesin: 00:02:00 (9 / 3)
00:02:00 00:01:39
252 Franciszek Grzebinoga M8 11 143 Piaseczno: 00:02:00 (5 / 1)
00:02:00 00:01:39
253 Kacper Baran M10 20 144 Radków: 00:02:00 (5 / 3)
00:02:00 00:01:39
254 Jan Zaniewski M0 112 145 Gołdap: 00:02:00 (25 / 13)
00:02:00 00:01:39
255 Zofia Reszczyńska F10 14 110 Stężyca: 00:02:00 (23 / 6)
00:02:00 00:01:39
256 Jagoda Ostrowska F10 15 111 Ślesin: 00:02:01 (11 / 4)
00:02:01 00:01:40
257 Maria Kula F10 16 112 Radków: 00:02:01 (7 / 4)
00:02:01 00:01:40
258 Oliwia Samul F0 84 113 Piaseczno: 00:02:01 (61 / 25)
00:02:01 00:01:40
259 Katarzyna Seroka F10 17 114 Stężyca: 00:02:02 (24 / 7)
00:02:02 00:01:41
260 Marlena Śladewska F10 18 115 Gołdap: 00:02:02 (9 / 3)
00:02:02 00:01:41
261 Przemysław Staniszewski M10 21 146 Radków: 00:02:02 (8 / 4)
00:02:02 00:01:41
262 Mateusz Warcaba M8 12 147 Gołdap: 00:02:02 (10 / 3)
00:02:02 00:01:41
263 Amelia Kielar F8 10 116 Radków: 00:02:03 (10 / 1)
00:02:03 00:01:42
264 Dominik Rafalski M8 13 148 Gołdap: 00:02:03 (11 / 4)
00:02:03 00:01:42
265 Michał Krupa M10 22 149 Piaseczno: 00:02:03 (6 / 4)
00:02:03 00:01:42
266 Stanisław Czajkowski M8 14 150 Piaseczno: 00:02:03 (7 / 2)
00:02:03 00:01:42
267 Wiktoria Wica F8 11 117 Stężyca: 00:02:03 (25 / 6)
00:02:03 00:01:42
268 Bartłomiej Kohlman M10 23 151 Gołdap: 00:02:04 (12 / 4)
00:02:04 00:01:43
269 Teodor Dawiec M8 15 152 Stężyca: 00:02:04 (26 / 3)
00:02:04 00:01:43
270 Oliwia Kitlas F8 12 118 Gołdap: 00:02:04 (13 / 2)
00:02:04 00:01:43
271 Maja Jezierska MajaPola F8 13 119 Ślesin: 00:02:05 (13 / 3)
00:02:05 00:01:44
272 Adam Karolak M10 24 153 Piaseczno: 00:02:05 (8 / 5)
00:02:05 00:01:44
273 Ola Kasperuk F10 19 120 Gołdap: 00:02:05 (14 / 4)
00:02:05 00:01:44
274 Krystian Czapliński M10 25 154 Radków: 00:02:06 (12 / 6)
00:02:06 00:01:45
275 Kacper Kurczycki M8 16 155 Gołdap: 00:02:06 (15 / 5)
00:02:06 00:01:45
276 Oliwia Wyszyńska F10 20 121 Gołdap: 00:02:06 (16 / 5)
00:02:06 00:01:45
277 Ignacy Jaroszewicz Matka Polka Triathlonistka / LABOSPORT Team M8 17 156 Piaseczno: 00:02:07 (9 / 3)
00:02:07 00:01:46
278 Filip Saganowski M8 18 157 Stężyca: 00:02:08 (27 / 4)
00:02:08 00:01:47
279 Malwina Karwacka F10 21 122 Stężyca: 00:02:08 (28 / 8)
00:02:08 00:01:47
280 Seweryn Ugarenko M8 19 158 Radków: 00:02:09 (13 / 1)
00:02:09 00:01:48
281 Iga Świerżewska SportowaRodzina.pl F10 22 123 Piaseczno: 00:02:09 (10 / 2)
00:02:09 00:01:48
282 Franciszek Bieliński M10 26 159 Gołdap: 00:02:09 (17 / 5)
00:02:09 00:01:48
283 Julia Rabiega F10 23 124 Stężyca: 00:02:09 (29 / 9)
00:02:09 00:01:48
284 Adaś Orzechowski M0 113 160 Gołdap: 00:02:10 (26 / 14)
00:02:10 00:01:49
285 Ewa Markiewicz brak brak F8 14 125 Radków: 00:02:10 (14 / 3)
00:02:10 00:01:49
286 Dawid Pawłowski M10 27 161 Radków: 00:02:10 (15 / 7)
00:02:10 00:01:49
287 Patrycja Rabiega F10 24 126 Stężyca: 00:02:11 (30 / 10)
00:02:11 00:01:50
288 Julia Wowtoniuk F8 15 127 Gołdap: 00:02:11 (18 / 3)
00:02:11 00:01:50
289 Karolina Nierebińska F8 16 128 Ślesin: 00:02:12 (16 / 4)
00:02:12 00:01:51
290 Karol Tabor M8 20 162 Stężyca: 00:02:12 (31 / 5)
00:02:12 00:01:51
291 Bruno Mosur niezrzeszony M10 28 163 Piaseczno: 00:02:13 (14 / 6)
00:02:13 00:01:52
292 Franciszek Lisiak FRASTAŚ POZNAŃ M8 21 164 Ślesin: 00:02:13 (17 / 6)
00:02:13 00:01:52
293 Lena Magdziarczyk BIEGAJ-ZAPOBIEGAJ F8 17 129 Radków: 00:02:13 (16 / 4)
00:02:13 00:01:52
294 Maciej Kohlman M8 22 165 Gołdap: 00:02:14 (19 / 6)
00:02:14 00:01:53
295 Jan Zdort M10 29 166 Piaseczno: 00:02:14 (17 / 7)
00:02:14 00:01:53
296 Kuba Brzeszczak M0 114 167 Piaseczno: 00:02:14 (64 / 39)
00:02:14 00:01:53
297 Iga Kozłowicz F10 25 130 Ślesin: 00:02:14 (18 / 6)
00:02:14 00:01:53
298 Jan Florek LABOSPORT Team M10 30 168 Stężyca: 00:02:14 (32 / 11)
00:02:14 00:01:53
299 Laura Derwiszynska LazyDragons F10 26 131 Piaseczno: 00:02:14 (16 / 5)
00:02:14 00:01:53
300 Kacper Natkaniec Natkaniec Jakub Natkaniec Jakub M0 115 169 Piaseczno: 00:02:14 (63 / 38)
00:02:14 00:01:53
301 Antoni Głasek Kwiaciarnia- Arkadiusz Głasek M8 23 170 Piaseczno: 00:02:14 (15 / 4)
00:02:14 00:01:53
302 Maria Skarżyńska BALTIX - PRACA W SKANDYNAWII F8 18 132 Stężyca: 00:02:15 (33 / 7)
00:02:15 00:01:54
303 Lyanne Pols NNYTT F10 27 133 Piaseczno: 00:02:16 (19 / 7)
00:02:16 00:01:55
304 Alicja Opłotna F10 28 134 Piaseczno: 00:02:16 (18 / 6)
00:02:16 00:01:55
305 Mikołaj Dańkowski M10 31 171 Radków: 00:02:16 (18 / 8)
00:02:16 00:01:55
306 Nowacki Henryk M10 32 172 Piaseczno: 00:02:17 (20 / 8)
00:02:17 00:01:56
307 Zuzia Głuchowska F10 29 135 Gołdap: 00:02:17 (21 / 6)
00:02:17 00:01:56
308 Zygmunt Pielak judo-yuko Grehen Sp. z o.o. M0 116 173 Piaseczno: 00:02:17 (65 / 40)
00:02:17 00:01:56
309 Pola Wojdat F8 19 136 Stężyca: 00:02:17 (35 / 8)
00:02:17 00:01:56
310 Nadia Jednorowska F10 30 137 Piaseczno: 00:02:19 (21 / 8)
00:02:19 00:01:58
311 Maciej Kowal M8 24 174 Radków: 00:02:19 (19 / 2)
00:02:19 00:01:58
312 Kacper Makarewicz M10 33 175 Radków: 00:02:20 (20 / 9)
00:02:20 00:01:59
313 Nina Zentel F10 31 138 Ślesin: 00:02:20 (20 / 7)
00:02:20 00:01:59
314 Maciej Szulist M10 34 176 Ślesin: 00:02:21 (21 / 3)
00:02:21 00:02:00
315 Antonina Bielińska F8 20 139 Gołdap: 00:02:22 (23 / 5)
00:02:22 00:02:01
316 Maja Cicha OKSIKO OKSIKO F10 32 140 Radków: 00:02:22 (21 / 6)
00:02:22 00:02:01
317 Wiktor Dominiak M8 25 177 Ślesin: 00:02:22 (23 / 9)
00:02:22 00:02:01
318 Roksana Jurek F10 33 141 Radków: 00:02:23 (22 / 7)
00:02:23 00:02:02
319 Filip Dominiak M8 26 178 Ślesin: 00:02:23 (24 / 10)
00:02:23 00:02:02
320 Rafał Nagaj M8 27 179 Radków: 00:02:24 (24 / 3)
00:02:24 00:02:03
321 Mateusz Ligocki M10 35 180 Radków: 00:02:24 (23 / 10)
00:02:24 00:02:03
322 Julia Bakun F10 34 142 Gołdap: 00:02:25 (24 / 7)
00:02:25 00:02:04
323 Dominik Niedziela M10 36 181 Radków: 00:02:25 (26 / 11)
00:02:25 00:02:04
324 Miłosz Pogoda M8 28 182 Radków: 00:02:25 (25 / 4)
00:02:25 00:02:04
325 Amelka Ostaszewska Cytrynowi Biegacze F8 21 143 Ślesin: 00:02:26 (25 / 5)
00:02:26 00:02:05
326 Antonina Pochylska F8 22 144 Gołdap: 00:02:26 (25 / 6)
00:02:26 00:02:05
327 Julia Nowak F10 35 145 Radków: 00:02:26 (28 / 9)
00:02:26 00:02:05
328 Kacper Kantor M10 37 183 Radków: 00:02:26 (29 / 12)
00:02:26 00:02:05
329 Aniela Turowska Oksiko Adventure Team Oksikom F10 36 146 Radków: 00:02:26 (27 / 8)
00:02:26 00:02:05
330 Agata Siudak F10 37 147 Piaseczno: 00:02:28 (25 / 10)
00:02:28 00:02:07
331 Misia Podoba Podobaski F10 38 148 Piaseczno: 00:02:28 (26 / 11)
00:02:28 00:02:07
332 Magdalena Perszyńska F8 23 149 Stężyca: 00:02:29 (36 / 9)
00:02:29 00:02:08
333 Aleksandra Kulińska F8 24 150 Ślesin: 00:02:29 (27 / 7)
00:02:29 00:02:08
334 Bartosz Kowal M8 29 184 Radków: 00:02:29 (31 / 5)
00:02:29 00:02:08
335 Jolanta Kubiak Doz F8 25 151 Ślesin: 00:02:31 (29 / 8)
00:02:31 00:02:10
336 Marcel Ignatowski M8 30 185 Radków: 00:02:31 (32 / 6)
00:02:31 00:02:10
337 Hubert Wira M8 31 186 Radków: 00:02:31 (33 / 7)
00:02:31 00:02:10
338 Artur Stępień M8 32 187 Ślesin: 00:02:31 (28 / 11)
00:02:31 00:02:10
339 Emilia Kantor F8 26 152 Radków: 00:02:32 (35 / 6)
00:02:32 00:02:11
340 Natasza Borowiec Oksiko Adventure Team Oksikom F8 27 153 Radków: 00:02:32 (34 / 5)
00:02:32 00:02:11
341 Marysia Rogowska F0 85 154 Gołdap: 00:02:33 (29 / 14)
00:02:33 00:02:12
342 Adam Dahan IDACO Triathlon M8 33 188 Ślesin: 00:02:33 (30 / 12)
00:02:33 00:02:12
343 Paula Derda F10 39 155 Ślesin: 00:02:34 (31 / 8)
00:02:34 00:02:13
344 Ada Świerżewska SportowaRodzina.pl F8 28 156 Piaseczno: 00:02:36 (29 / 4)
00:02:36 00:02:15
345 Kacper Lebrand M8 34 189 Piaseczno: 00:02:36 (28 / 6)
00:02:36 00:02:15
346 Martyna Wantuch F8 29 157 Radków: 00:02:38 (37 / 8)
00:02:38 00:02:17
347 Julia Rozeslanska CwalemPrzezPiaseczno F10 40 158 Piaseczno: 00:02:42 (30 / 12)
00:02:42 00:02:21
348 Michał Rutkowski M8 35 190 Piaseczno: 00:02:44 (31 / 7)
00:02:44 00:02:23
349 Emilia Cisowska F8 30 159 Piaseczno: 00:02:47 (33 / 5)
00:02:47 00:02:26
350 Maja Plisiecka F8 31 160 Stężyca: 00:02:48 (37 / 10)
00:02:48 00:02:27
351 Igor Płończyk M8 36 191 Piaseczno: 00:02:50 (34 / 9)
00:02:50 00:02:29
352 Michał Myka M8 37 192 Piaseczno: 00:02:52 (35 / 10)
00:02:52 00:02:31
353 Lena Czasak F8 32 161 Piaseczno: 00:02:56 (36 / 6)
00:02:56 00:02:35
354 Piotr Gościcki M8 38 193 Piaseczno: 00:02:59 (37 / 11)
00:02:59 00:02:38
355 Jula Podoba Podobaski F8 33 162 Piaseczno: 00:03:03 (38 / 7)
00:03:03 00:02:42
356 Martyna Natkaniec Natkaniec Jakub Natkaniec Jakub F10 41 163 Piaseczno: 00:03:05 (39 / 13)
00:03:05 00:02:44
357 Konstanty Siezieniewski M0 117 194 Piaseczno: 00:03:10 (67 / 42)
00:03:10 00:02:49
358 Paweł Mojsiewicz M14 2 195 Piaseczno: 00:03:11 (1 / 1)
00:03:11 00:02:50
359 Marcel Letniowski IronTeam3City M14 3 196 Stężyca: 00:03:13 (1 / 1)
00:03:13 00:02:52
360 Piotr Jamroż M12 2 197 Stężyca: 00:03:13 (2 / 1)
00:03:13 00:02:52
361 Dorian Horsten M14 4 198 Stężyca: 00:03:14 (3 / 2)
00:03:14 00:02:53
362 Helena Zduńczyk F0 86 164 Piaseczno: 00:03:17 (68 / 26)
00:03:17 00:02:56
363 Miłosz Matusiak MKS Truso Elbląg M14 5 199 Gołdap: 00:03:19 (1 / 1)
00:03:19 00:02:58
364 Jan Rembowski M12 3 200 Piaseczno: 00:03:19 (2 / 1)
00:03:19 00:02:58
365 Milena Kuras F8 34 165 Piaseczno: 00:03:20 (40 / 8)
00:03:20 00:02:59
366 Michal Kabacinski Sisu M14 6 201 Stężyca: 00:03:25 (4 / 3)
00:03:25 00:03:04
367 Partyk Okrzos M14 7 202 Radków: 00:03:26 (1 / 1)
00:03:26 00:03:05
368 Oskar Janiga M12 4 203 Ślesin: 00:03:27 (1 / 1)
00:03:27 00:03:06
369 Jakub Bogusiewicz M12 5 204 Gołdap: 00:03:28 (2 / 1)
00:03:28 00:03:07
370 Maciej Gąsiorowski eFaktor TRI TEAM M12 6 205 Piaseczno: 00:03:28 (3 / 2)
00:03:28 00:03:07
371 Hanna Pawelec Sport Evolution F8 35 166 Piaseczno: 00:03:28 (41 / 9)
00:03:28 00:03:07
372 Marcelina Stencel F0 87 167 Piaseczno: 00:03:29 (69 / 27)
00:03:29 00:03:08
373 Aleksandra Kanarek Triathlon TKKF Koszalin F12 5 168 Stężyca: 00:03:29 (5 / 1)
00:03:29 00:03:08
374 Jakub Szymczak MLUKS TRIATHLON KOŁO M12 7 206 Ślesin: 00:03:29 (2 / 2)
00:03:29 00:03:08
375 Tadeusz Kaźmierczak M12 8 207 Piaseczno: 00:03:32 (4 / 3)
00:03:32 00:03:11
376 Tymon Radliński CKS-ORKA SZCZECIN M14 8 208 Ślesin: 00:03:34 (4 / 2)
00:03:34 00:03:13
377 Sonia Abramczyk F0 88 169 Piaseczno: 00:03:39 (70 / 28)
00:03:39 00:03:18
378 Jakub Staszkiewicz M14 9 209 Ślesin: 00:03:40 (5 / 3)
00:03:40 00:03:19
379 Filip Jarosław Konior M14 10 210 Gołdap: 00:03:41 (3 / 2)
00:03:41 00:03:20
380 Bastian Horsten M12 9 211 Stężyca: 00:03:41 (6 / 2)
00:03:41 00:03:20
381 Daniel Studnicki M14 11 212 Piaseczno: 00:03:41 (5 / 2)
00:03:41 00:03:20
382 Grzegorz Lenartowicz MLUKS TRIATHLON KOŁO F12 6 170 Ślesin: 00:03:47 (6 / 1)
00:03:47 00:03:26
383 Daniel Żołędź M12 10 213 Radków: 00:03:48 (3 / 1)
00:03:48 00:03:27
384 Michał Podziewski PodziewSki M14 12 214 Gołdap: 00:03:49 (4 / 3)
00:03:49 00:03:28
385 Maksymiljan Siwirski M12 11 215 Piaseczno: 00:03:49 (7 / 4)
00:03:49 00:03:28
386 Mikołaj Fischer M14 13 216 Ślesin: 00:03:49 (7 / 4)
00:03:49 00:03:28
387 Kacper Wszeborowski M12 12 217 Gołdap: 00:03:50 (5 / 2)
00:03:50 00:03:29
388 Marek Gniwek M12 13 218 Radków: 00:03:50 (4 / 2)
00:03:50 00:03:29
389 Wiktoria Gładysz F12 7 171 Stężyca: 00:03:51 (7 / 2)
00:03:51 00:03:30
390 Bartosz Wodyński www.wodynski.eu M12 14 219 Piaseczno: 00:03:52 (9 / 5)
00:03:52 00:03:31
391 Jakub Dziubalski M12 15 220 Radków: 00:03:52 (5 / 3)
00:03:52 00:03:31
392 Stefania Komorowska F12 8 172 Piaseczno: 00:03:52 (8 / 2)
00:03:52 00:03:31
393 Antoni Piórko STF Champion M12 16 221 Ślesin: 00:03:52 (8 / 3)
00:03:52 00:03:31
394 Martyna Tyl F12 9 173 Ślesin: 00:03:54 (10 / 3)
00:03:54 00:03:33
395 Leon Abramczyk M0 118 222 Piaseczno: 00:03:56 (71 / 43)
00:03:56 00:03:35
396 Wiktoria Gładosz F12 10 174 Gołdap: 00:03:57 (6 / 1)
00:03:57 00:03:36
397 Weronika Żbikowska MKS Truso Elbląg F14 1 175 Gołdap: 00:04:02 (7 / 1)
00:04:02 00:03:41
398 Gustaw Radliński M12 17 223 Ślesin: 00:04:02 (11 / 4)
00:04:02 00:03:41
399 Maja Kołacz F12 11 176 Piaseczno: 00:04:02 (10 / 3)
00:04:02 00:03:41
400 Ryszard Nowacki M12 18 224 Piaseczno: 00:04:04 (11 / 6)
00:04:04 00:03:43
401 Zofia Foltyniewicz KS TRIATHLON Szczecinek F12 12 177 Ślesin: 00:04:04 (12 / 4)
00:04:04 00:03:43
402 Jakub Kaczorowski M12 19 225 Ślesin: 00:04:06 (13 / 5)
00:04:06 00:03:45
403 Aniela Gasza F12 13 178 Ślesin: 00:04:08 (15 / 6)
00:04:08 00:03:47
404 Zuzanna Żbikowska MKS Truso Elbląg F12 14 179 Gołdap: 00:04:09 (8 / 2)
00:04:09 00:03:48
405 Natalia Skarżyńska BALTIX - PRACA W SKANDYNAWII F12 15 180 Stężyca: 00:04:10 (8 / 3)
00:04:10 00:03:49
406 Ludwik Zdort M12 20 226 Piaseczno: 00:04:12 (13 / 7)
00:04:12 00:03:51
407 Filip Nikiel M12 21 227 Radków: 00:04:12 (7 / 4)
00:04:12 00:03:51
408 Aniela Nowacka F8 36 181 Piaseczno: 00:04:13 (42 / 10)
00:04:13 00:03:52
409 Adam Łęgowski M12 22 228 Ślesin: 00:04:15 (16 / 6)
00:04:15 00:03:54
410 Aleksandra Wyrzykowska F14 2 182 Stężyca: 00:04:19 (9 / 1)
00:04:19 00:03:58
411 Urszula Piotrowska F12 16 183 Gołdap: 00:04:30 (9 / 3)
00:04:30 00:04:09
412 Malwina Piotrowska F14 3 184 Gołdap: 00:04:38 (10 / 2)
00:04:38 00:04:17
413 Stanisław Lisiak FRASTAŚ POZNAŃ M12 23 229 Ślesin: 00:04:42 (19 / 8)
00:04:42 00:04:21
414 Jan Wrona M12 24 230 Gołdap: 00:04:49 (11 / 3)
00:04:49 00:04:28
415 Natalia Kosiba Ekstremalni Strawczyn F12 17 185 Ślesin: 00:04:49 (21 / 9)
00:04:49 00:04:28
416 Wiktor Dębski M12 25 231 Radków: 00:05:01 (9 / 6)
00:05:01 00:04:40
417 Wioletta Salwa F12 18 186 Stężyca: 00:05:54 (10 / 4)
00:05:54 00:05:33
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon