Garmin MTB Series 2015 - dystans MIDI (50 km) - results

M‑ce Nazwisko i imię Klub Kat. M-ce w kat. M-ce wg płci Zawody Czas końcowy Strata
1 Andrzej Kaiser Eurobike Kaczmarek Electric Team M40 1 1 Gdańsk: 01:45:00 (2 / 1)
Rumia: 02:14:58 (1 / 1)
Reda: 01:55:36 (1 / 1)
05:55:34
2 Krzysztof Krzywy NEXUS Team M30 1 2 Gdańsk: 01:46:25 (5 / 3)
Rumia: 02:15:01 (2 / 1)
Reda: 01:55:38 (3 / 2)
05:57:04 00:01:30
3 Przemysław Ebertowski King Oscar Gniewino M30 2 3 Gdańsk: 01:45:02 (4 / 2)
Rumia: 02:18:09 (3 / 2)
Reda: 01:55:36 (2 / 1)
05:58:47 00:03:13
4 Piotr Rzeszutek HOTEL CZTERY BRZOZY GDAŃSK M18 1 4 Gdańsk: 01:44:59 (1 / 1)
Rumia: 02:22:34 (6 / 1)
Reda: 02:00:56 (4 / 1)
06:08:29 00:12:55
5 Mateusz Moderhak Trek Honda Gdynia M30 3 5 Gdańsk: 01:49:41 (12 / 7)
Rumia: 02:23:26 (8 / 6)
Reda: 02:04:47 (9 / 5)
06:17:54 00:22:20
6 Michał Janiszek 3R Radom M30 4 6 Gdańsk: 01:48:55 (9 / 6)
Rumia: 02:22:37 (7 / 5)
Reda: 02:06:57 (14 / 7)
06:18:29 00:22:55
7 Tomasz Juchniewicz 7R Logistic Politechnika Gdańska M18 2 7 Gdańsk: 01:48:04 (6 / 2)
Rumia: 02:24:28 (9 / 2)
Reda: 02:06:11 (10 / 4)
06:18:43 00:23:09
8 Michal Różański BCTGdynia M18 3 8 Gdańsk: 01:50:20 (13 / 4)
Rumia: 02:29:20 (12 / 4)
Reda: 02:06:56 (13 / 5)
06:26:36 00:31:02
9 Mariusz Goliński MTBnews.pl M50 1 9 Gdańsk: 01:48:56 (10 / 1)
Rumia: 02:30:55 (13 / 1)
Reda: 02:06:52 (12 / 1)
06:26:43 00:31:09
10 Maciej Zielonka ASE Team ASE M30 5 10 Gdańsk: 01:52:04 (15 / 9)
Rumia: 02:38:00 (22 / 12)
Reda: 02:06:51 (11 / 6)
06:36:55 00:41:21
11 Michał Korybalski Flash Team M18 4 11 Gdańsk: 01:56:45 (31 / 10)
Rumia: 02:33:23 (17 / 6)
Reda: 02:11:44 (23 / 11)
06:41:52 00:46:18
12 Grzegorz Rokicki 7R Logistic Politechnika Gdańska M18 5 12 Gdańsk: 01:57:51 (35 / 11)
Rumia: 02:34:23 (19 / 8)
Reda: 02:10:07 (17 / 8)
06:42:21 00:46:47
13 Piotr Jurczak KU AZS WSG BYDGOSZCZ M18 6 13 Gdańsk: 01:54:12 (21 / 6)
Rumia: 02:38:19 (23 / 9)
Reda: 02:13:08 (26 / 13)
06:45:39 00:50:05
14 Andrzej Długosz M30 6 14 Gdańsk: 01:53:07 (16 / 10)
Rumia: 02:38:20 (24 / 13)
Reda: 02:16:09 (27 / 9)
06:47:36 00:52:02
15 Rafał Rapciak GK STG M40 2 15 Gdańsk: 01:58:32 (37 / 8)
Rumia: 02:38:26 (25 / 2)
Reda: 02:11:39 (21 / 3)
06:48:37 00:53:03
16 Antoni Krotowski Old School MTB Gdańsk M30 7 16 Gdańsk: 01:55:57 (29 / 15)
Rumia: 02:35:50 (21 / 11)
Reda: 02:18:37 (32 / 12)
06:50:24 00:54:50
17 Jacek Kulesza M40 3 17 Gdańsk: 01:57:14 (33 / 6)
Rumia: 02:38:30 (26 / 3)
Reda: 02:17:36 (28 / 5)
06:53:20 00:57:46
18 Massimo Berton acido lattico M40 4 18 Gdańsk: 02:00:14 (40 / 11)
Rumia: 02:39:41 (28 / 4)
Reda: 02:17:44 (29 / 6)
06:57:39 01:02:05
19 Tomasz Sośniak 7R Logistic Politechnika Gdańska M18 7 19 Gdańsk: 01:54:14 (23 / 7)
Rumia: 02:59:19 (63 / 17)
Reda: 02:10:31 (18 / 9)
07:04:04 01:08:30
20 Radosław Kasprzak M40 5 20 Gdańsk: 02:01:48 (45 / 14)
Rumia: 02:46:44 (32 / 5)
Reda: 02:18:48 (34 / 8)
07:07:20 01:11:46
21 Darek Tumaniec Kross Centrum Rowerowe Olsztyn Giera Znaki Drogowe M40 6 21 Gdańsk: 01:59:19 (38 / 9)
Rumia: 02:49:45 (42 / 10)
Reda: 02:18:38 (33 / 7)
07:07:42 01:12:08
22 Jerzy Kaleta Old School MTB Gdańsk M40 7 22 Gdańsk: 02:00:24 (41 / 12)
Rumia: 02:48:00 (36 / 7)
Reda: 02:19:22 (37 / 10)
07:07:46 01:12:12
23 Krzysztof Seredyka M40 8 23 Gdańsk: 01:59:31 (39 / 10)
Rumia: 02:46:49 (33 / 6)
Reda: 02:23:07 (45 / 12)
07:09:27 01:13:53
24 Tomek Wawrzyniak Fundacja Pies Szuka Domu MTB Team M18 8 24 Gdańsk: 02:03:09 (47 / 12)
Rumia: 02:48:00 (35 / 13)
Reda: 02:19:21 (36 / 14)
07:10:30 01:14:56
25 Paweł Wójtowicz Federal Mogul MTB Team Federal Mogul MTB Team M30 8 25 Gdańsk: 02:05:09 (60 / 26)
Rumia: 02:48:02 (38 / 17)
Reda: 02:18:35 (31 / 11)
07:11:46 01:16:12
26 Michał Mazur M30 9 26 Gdańsk: 02:03:41 (50 / 22)
Rumia: 02:49:26 (41 / 18)
Reda: 02:22:35 (44 / 17)
07:15:42 01:20:08
27 Robert Biedunkiewicz solarium KIKADA M40 9 27 Gdańsk: 02:04:52 (58 / 18)
Rumia: 02:51:16 (46 / 11)
Reda: 02:21:24 (41 / 11)
07:17:32 01:21:58
28 Jan Czapliński Komobike Scott M30 10 28 Gdańsk: 01:54:29 (26 / 13)
Rumia: 03:11:32 (85 / 34)
Reda: 02:11:41 (22 / 8)
07:17:42 01:22:08
29 Marcin Suchomski Klub kolarski Wda Świecie Soul Kozak - Winnica przy Talerzyku M30 11 29 Gdańsk: 02:06:19 (63 / 27)
Rumia: 02:51:06 (44 / 20)
Reda: 02:20:45 (40 / 14)
07:18:10 01:22:36
30 Tomasz Kaczorowski M30 12 30 Gdańsk: 02:03:12 (48 / 21)
Rumia: 02:49:55 (43 / 19)
Reda: 02:25:24 (53 / 21)
07:18:31 01:22:57
31 Artur Wesołowski M40 10 31 Gdańsk: 02:04:51 (56 / 17)
Rumia: 02:48:08 (39 / 8)
Reda: 02:26:32 (54 / 16)
07:19:31 01:23:57
32 Sławomir Mrozowski Górny Bronx M30 13 32 Gdańsk: 02:04:25 (54 / 23)
Rumia: 02:55:17 (52 / 22)
Reda: 02:22:28 (43 / 16)
07:22:10 01:26:36
33 Wojtek Stolp stolpinterior M30 14 33 Gdańsk: 02:07:33 (74 / 31)
Rumia: 02:51:15 (45 / 21)
Reda: 02:25:13 (52 / 20)
07:24:01 01:28:27
34 Adam Lutoborski BIKEBOYS CADMARIO TEAM M40 11 34 Gdańsk: 02:06:43 (69 / 20)
Rumia: 02:52:34 (48 / 13)
Reda: 02:26:45 (55 / 17)
07:26:02 01:30:28
35 Rafał Najdrowski Wheel Brothers Grudziądz M40 12 35 Gdańsk: 02:03:41 (52 / 16)
Rumia: 02:51:44 (47 / 12)
Reda: 02:36:04 (80 / 24)
07:31:29 01:35:55
36 Sergei Akifev M30 15 36 Gdańsk: 02:13:21 (94 / 41)
Rumia: 02:55:21 (53 / 23)
Reda: 02:23:08 (46 / 18)
07:31:50 01:36:16
37 Patryk Sienkiewicz Patryk Sienkiewicz Patryk Sienkiewicz M40 13 37 Gdańsk: 02:09:39 (80 / 23)
Rumia: 02:59:47 (65 / 19)
Reda: 02:24:25 (50 / 14)
07:33:51 01:38:17
38 Alexandr Kamynin M30 16 38 Gdańsk: 02:11:45 (87 / 38)
Rumia: 03:01:58 (67 / 28)
Reda: 02:22:08 (42 / 15)
07:35:51 01:40:17
39 Katarzyna Łysek ProCycling.pl F30 1 1 Gdańsk: 02:05:13 (61 / 1)
Rumia: 02:59:32 (64 / 1)
Reda: 02:32:14 (66 / 1)
07:36:59 01:41:25
40 Leszek Gąsiorowski M50 2 39 Gdańsk: 02:11:12 (85 / 5)
Rumia: 02:57:35 (56 / 2)
Reda: 02:29:17 (59 / 2)
07:38:04 01:42:30
41 Artur Zieliński GK STG M18 9 40 Gdańsk: 02:03:59 (53 / 14)
Rumia: 03:04:47 (72 / 20)
Reda: 02:29:24 (60 / 18)
07:38:10 01:42:36
42 Tomasz Ryczanik 2R SKAT M30 17 41 Gdańsk: 02:09:10 (79 / 33)
Rumia: 03:00:32 (66 / 27)
Reda: 02:29:59 (61 / 23)
07:39:41 01:44:07
43 Wojciech Dobrowolski BIKEBOYS CADMARIO TEAM M50 3 42 Gdańsk: 02:06:43 (68 / 3)
Rumia: 03:03:17 (70 / 4)
Reda: 02:30:28 (62 / 3)
07:40:28 01:44:54
44 Piotr Sobierajski Rant Bartoszyce M40 14 43 Gdańsk: 02:10:26 (82 / 24)
Rumia: 02:59:03 (61 / 17)
Reda: 02:33:50 (72 / 21)
07:43:19 01:47:45
45 Marek Wolski M50 4 44 Gdańsk: 02:06:36 (67 / 2)
Rumia: 03:03:17 (69 / 3)
Reda: 02:34:41 (77 / 4)
07:44:34 01:49:00
46 Piotr Piątek M18 10 45 Gdańsk: 02:12:10 (88 / 20)
Rumia: 03:03:34 (71 / 19)
Reda: 02:32:26 (68 / 20)
07:48:10 01:52:36
47 Krzysztof Deptuła M30 18 46 Gdańsk: 02:12:19 (89 / 39)
Rumia: 03:06:15 (75 / 29)
Reda: 02:31:28 (65 / 25)
07:50:02 01:54:28
48 Radek Małachowski R.M. klub M40 15 47 Gdańsk: 02:14:21 (97 / 26)
Rumia: 03:04:49 (73 / 20)
Reda: 02:32:55 (70 / 19)
07:52:05 01:56:31
49 Robert Konieczny M30 19 48 Gdańsk: 02:10:54 (84 / 36)
Rumia: 03:07:38 (80 / 31)
Reda: 02:33:53 (75 / 29)
07:52:25 01:56:51
50 Krzysztof Reddig Mister Explosion Team M40 16 49 Gdańsk: 02:14:25 (98 / 27)
Rumia: 03:05:18 (74 / 21)
Reda: 02:35:38 (79 / 23)
07:55:21 01:59:47
51 Paweł Jurczak KU AZS WSG Bydgoszcz M18 11 50 Gdańsk: 02:19:28 (123 / 25)
Rumia: 03:02:08 (68 / 18)
Reda: 02:34:29 (76 / 21)
07:56:05 02:00:31
52 Krzysztof Gierjatowicz MTB Mercedes Service Team M40 17 51 Gdańsk: 02:17:44 (113 / 30)
Rumia: 02:59:18 (62 / 18)
Reda: 02:39:16 (82 / 25)
07:56:18 02:00:44
53 Mateusz Witke Intel Technology Poland M18 12 52 Gdańsk: 02:14:16 (96 / 22)
Rumia: 02:58:41 (60 / 16)
Reda: 02:47:22 (99 / 23)
08:00:19 02:04:45
54 Tomasz Skrundź KarmaExpress.pl M30 20 53 Gdańsk: 02:15:06 (100 / 43)
Rumia: 03:13:57 (87 / 35)
Reda: 02:32:44 (69 / 27)
08:01:47 02:06:13
55 Artur Szymański LOTOS Running Team M40 18 54 Gdańsk: 02:12:49 (92 / 25)
Rumia: 03:06:41 (77 / 23)
Reda: 02:42:28 (88 / 28)
08:01:58 02:06:24
56 Michał Falkowski M30 21 55 Gdańsk: 02:15:06 (101 / 44)
Rumia: 03:07:32 (79 / 30)
Reda: 02:40:21 (85 / 32)
08:02:59 02:07:25
57 Cezary Wojnowski Wheel Brothers Grudziądz M40 19 56 Gdańsk: 02:23:39 (137 / 39)
Rumia: 03:08:38 (82 / 24)
Reda: 02:33:51 (74 / 22)
08:06:08 02:10:34
58 Tomir Żukotyński Wheel Brothers Grudziądz M30 22 57 Gdańsk: 02:23:39 (138 / 57)
Rumia: 03:08:38 (81 / 32)
Reda: 02:33:51 (73 / 28)
08:06:08 02:10:34
59 Roman Pepliński Fach-Dent Team M40 20 58 Gdańsk: 02:17:09 (110 / 29)
Rumia: 03:06:16 (76 / 22)
Reda: 02:44:51 (96 / 32)
08:08:16 02:12:42
60 Mateusz Hoppe Intel Technology Poland M18 13 59 Gdańsk: 02:29:06 (151 / 33)
Rumia: 03:20:17 (97 / 25)
Reda: 02:23:31 (48 / 16)
08:12:54 02:17:20
61 Marzena Janczarska F40 1 2 Gdańsk: 02:18:50 (119 / 1)
Rumia: 03:14:42 (88 / 1)
Reda: 02:44:17 (93 / 1)
08:17:49 02:22:15
62 Grzegorz Paradowski REM ELBLĄG M50 5 60 Gdańsk: 02:19:02 (121 / 7)
Rumia: 03:16:02 (89 / 6)
Reda: 02:42:52 (90 / 6)
08:17:56 02:22:22
63 Sławomir Woźniak M40 21 61 Gdańsk: 02:18:20 (116 / 32)
Rumia: 03:16:32 (91 / 25)
Reda: 02:44:06 (92 / 30)
08:18:58 02:23:24
64 Robert Król M30 23 62 Gdańsk: 02:18:59 (120 / 52)
Rumia: 03:19:19 (95 / 38)
Reda: 02:40:51 (86 / 33)
08:19:09 02:23:35
65 Paweł Goździewicz biegamyrazem.pl/PAPUNIS TEAM GDYNIA M30 24 63 Gdańsk: 02:15:42 (103 / 45)
Rumia: 03:16:25 (90 / 36)
Reda: 02:47:20 (98 / 36)
08:19:27 02:23:53
66 Andrzej Leszczyński M30 25 64 Gdańsk: 02:19:34 (124 / 53)
Rumia: 03:17:08 (94 / 37)
Reda: 02:47:36 (100 / 37)
08:24:18 02:28:44
67 Patryk Gretkowski 7R Logistic Politechnika Gdańska M18 14 65 Gdańsk: 02:19:41 (126 / 26)
Rumia: 03:16:35 (92 / 23)
Reda: 02:48:33 (101 / 24)
08:24:49 02:29:15
68 Piotr Boniecki F-M Bimet MTB Team F-M Bimet S.A. M40 22 66 Gdańsk: 02:20:40 (130 / 37)
Rumia: 03:23:51 (104 / 27)
Reda: 02:42:48 (89 / 29)
08:27:19 02:31:45
69 Jakub Modrzewski Ledwo Jadę Elbląg M30 26 67 Gdańsk: 02:20:25 (129 / 54)
Rumia: 03:24:49 (106 / 40)
Reda: 02:43:10 (91 / 34)
08:28:24 02:32:50
70 Adam Fira Schneider Electric Schneider Electric M30 27 68 Gdańsk: 02:22:39 (135 / 56)
Rumia: 03:25:38 (107 / 41)
Reda: 02:49:11 (104 / 38)
08:37:28 02:41:54
71 Borys Kawałkowski M18 15 69 Gdańsk: 02:27:07 (147 / 32)
Rumia: 03:23:13 (102 / 27)
Reda: 02:47:16 (97 / 22)
08:37:36 02:42:02
72 Tomasz Jurewicz M40 23 70 Gdańsk: 02:18:40 (117 / 33)
Rumia: 03:22:04 (100 / 26)
Reda: 02:57:08 (112 / 35)
08:37:52 02:42:18
73 Piotr Chmielecki Me_My_Self_And_I M30 28 71 Gdańsk: 02:18:47 (118 / 51)
Rumia: 03:22:51 (101 / 39)
Reda: 02:56:15 (110 / 41)
08:37:53 02:42:19
74 Artur Łukasik M50 6 72 Gdańsk: 02:24:39 (140 / 8)
Rumia: 03:30:11 (111 / 9)
Reda: 02:49:35 (105 / 8)
08:44:25 02:48:51
75 Ryszard Banach banachbrother M60 1 73 Gdańsk: 02:18:19 (115 / 1)
Rumia: 03:24:42 (105 / 1)
Reda: 03:07:18 (125 / 2)
08:50:19 02:54:45
76 Jakub Schmiegel Intel Technology Poland M30 29 74 Gdańsk: 02:31:57 (158 / 62)
Rumia: 03:30:01 (110 / 43)
Reda: 02:53:17 (107 / 40)
08:55:15 02:59:41
77 Bartłomiej Szabowski M40 24 75 Gdańsk: 02:25:19 (143 / 40)
Rumia: 03:37:34 (116 / 30)
Reda: 02:57:26 (113 / 36)
09:00:19 03:04:45
78 Piotr Szymański ASE Team M30 30 76 Gdańsk: 02:29:43 (152 / 60)
Rumia: 03:32:32 (112 / 44)
Reda: 03:02:10 (118 / 43)
09:04:25 03:08:51
79 Paweł Kamiński Fach-Dent Team M30 31 77 Gdańsk: 02:36:44 (168 / 65)
Rumia: 03:43:32 (122 / 47)
Reda: 02:51:34 (106 / 39)
09:11:50 03:16:16
80 Marcin Rompca M40 25 78 Gdańsk: 02:30:04 (154 / 47)
Rumia: 03:42:09 (120 / 32)
Reda: 02:59:38 (117 / 38)
09:11:51 03:16:17
81 Justyna Jędruszak F30 2 3 Gdańsk: 02:32:56 (161 / 3)
Rumia: 03:42:44 (121 / 2)
Reda: 02:57:29 (114 / 2)
09:13:09 03:17:35
82 Tomasz Szczodrowski M18 16 79 Gdańsk: 02:31:36 (157 / 34)
Rumia: 03:38:43 (117 / 30)
Reda: 03:07:16 (124 / 26)
09:17:35 03:22:01
83 Adam Wiszecki GIPSBUD M40 26 80 Gdańsk: 02:36:17 (167 / 48)
Rumia: 03:40:18 (118 / 31)
Reda: 03:02:57 (119 / 39)
09:19:32 03:23:58
84 Adrian Klekowski Cyklo Kwidzyn M18 17 81 Gdańsk: 03:10:14 (199 / 39)
Rumia: 03:23:27 (103 / 28)
Reda: 02:48:40 (103 / 25)
09:22:21 03:26:47
85 Artur Manikowski KKWŚwiecie M30 32 82 Gdańsk: 02:37:42 (173 / 67)
Rumia: 03:46:20 (123 / 48)
Reda: 03:04:31 (120 / 44)
09:28:33 03:32:59
86 Paweł Prokopczuk Fanklub Dużych Cycusiów M30 33 83 Gdańsk: 02:30:53 (155 / 61)
Rumia: 03:51:39 (125 / 50)
Reda: 03:14:13 (130 / 47)
09:36:45 03:41:11
87 Mirosława Nilek F30 3 4 Gdańsk: 02:37:59 (174 / 4)
Rumia: 03:57:03 (129 / 3)
Reda: 03:06:17 (123 / 3)
09:41:19 03:45:45
88 Jan Kostuch ZUW ZUW M60 2 84 Gdańsk: 02:34:07 (163 / 2)
Rumia: 03:59:10 (130 / 2)
Reda: 03:11:35 (129 / 3)
09:44:52 03:49:18
89 Mirosław Brzana M50 7 85 Gdańsk: 02:35:09 (165 / 12)
Rumia: 03:55:28 (128 / 10)
Reda: 03:14:30 (131 / 10)
09:45:07 03:49:33
90 Paweł Banach M18 18 86 Gdańsk: 02:41:12 (179 / 37)
Rumia: 04:03:01 (133 / 31)
Reda: 03:10:22 (127 / 27)
09:54:35 03:59:01
91 Paula Hinczewska 7R Logistic Politechnika Gdańska F18 1 5 Gdańsk: 02:37:41 (172 / 2)
Rumia: 04:00:00 (132 / 1)
Reda: 03:23:22 (138 / 1)
10:01:03 04:05:29
92 Damian Kreft M30 34 87 Gdańsk: 02:42:34 (181 / 69)
Rumia: 04:05:48 (136 / 53)
Reda: 03:16:11 (133 / 48)
10:04:33 04:08:59
93 Andrzej Kalinowski Rowery Dwa MH Automatyka M40 27 88 Gdańsk: 02:39:28 (177 / 50)
Rumia: 04:17:03 (141 / 34)
Reda: 03:11:32 (128 / 40)
10:08:03 04:12:29
94 Leszek Tomaszewski Elbląska Grupa Rowerowa STOP M50 8 89 Gdańsk: 02:54:17 (191 / 15)
Rumia: 04:03:30 (134 / 12)
Reda: 03:16:42 (135 / 11)
10:14:29 04:18:55
95 Krzysztof Kaczmarek M40 28 90 Gdańsk: 02:39:08 (176 / 49)
Rumia: 04:18:55 (142 / 36)
Reda: 03:27:22 (140 / 43)
10:25:25 04:29:51
96 Ola Miszkiel F30 4 6 Gdańsk: 03:03:21 (197 / 7)
Rumia: 04:21:57 (143 / 4)
Reda: 03:34:39 (144 / 4)
10:59:57 05:04:23
97 Aleksander Tokmina OMIECZYNSKI ROWEREK ZAJAZD KORONA TEAM M60 3 91 Gdańsk: 02:45:48 (186 / 4)
Rumia: 04:08:56 (138 / 3)
Reda: 04:10:29 (145 / 4)
11:05:13 05:09:39
98 Tatiana Afonina F18 2 7 Gdańsk: 03:27:56 (203 / 3)
Rumia: 05:12:44 (147 / 3)
Reda: 04:24:08 (146 / 3)
13:04:48 07:09:14
99 Michał Przekop BLISKA TEAM M18 19 92 Gdańsk: 01:49:19 (11 / 3)
Reda: 02:04:33 (8 / 3)
03:53:52
100 Maciej Hefczyc WARBUD TEAM M18 20 93 Gdańsk: 01:53:26 (18 / 5)
Reda: 02:07:22 (16 / 7)
04:00:48 00:06:56
101 Piotr Urbanowicz LOS TURBINIOS HUNTOS M40 29 94 Gdańsk: 01:53:51 (19 / 2)
Reda: 02:11:35 (20 / 2)
04:05:26 00:11:34
102 Michał Bogdziewicz NEXUS Team M30 35 95 Gdańsk: 01:45:01 (3 / 1)
Rumia: 02:21:07 (4 / 3)
04:06:08 00:12:16
103 Norbert Łysiak KU AZS WSG M40 30 96 Gdańsk: 01:54:15 (24 / 4)
Reda: 02:12:03 (24 / 4)
04:06:18 00:12:26
104 Stefan Zachara Old School MTB Gdańsk M30 36 97 Gdańsk: 01:57:50 (34 / 17)
Reda: 02:18:32 (30 / 10)
04:16:22 00:22:30
105 Robert Banach Banachbrothers.pl Hotel Cztery Brzozy M30 37 98 Gdańsk: 01:48:31 (8 / 5)
Rumia: 02:27:55 (10 / 7)
04:16:26 00:22:34
106 Tomasz Kozielewicz Old School MTB Gdańsk M40 31 99 Gdańsk: 01:57:51 (36 / 7)
Reda: 02:18:49 (35 / 9)
04:16:40 00:22:48
107 Piotr Truszczyński Komobike Scott M30 38 100 Rumia: 02:22:19 (5 / 4)
Reda: 02:00:59 (5 / 3)
04:23:18 00:29:26
108 Wojciech Filipczyk F-M Bimet MTB Team M30 39 101 Gdańsk: 02:01:46 (44 / 19)
Reda: 02:23:13 (47 / 19)
04:24:59 00:31:07
109 Wojciech Woźniak HOTEL CZTERY BRZOZY GDAŃSK M30 40 102 Gdańsk: 01:54:11 (20 / 12)
Rumia: 02:31:27 (14 / 8)
04:25:38 00:31:46
110 Paweł Gołębicki M30 41 103 Gdańsk: 01:51:15 (14 / 8)
Rumia: 02:34:48 (20 / 10)
04:26:03 00:32:11
111 Sławomir Wojciechowski Trek Honda Gdynia M30 42 104 Gdańsk: 01:55:25 (28 / 14)
Rumia: 02:32:48 (16 / 9)
04:28:13 00:34:21
112 Jacek Kotarski M40 32 105 Gdańsk: 02:03:38 (49 / 15)
Reda: 02:24:42 (51 / 15)
04:28:20 00:34:28
113 Mateusz Hanke RENAULT TEAM M18 21 106 Rumia: 02:28:03 (11 / 3)
Reda: 02:02:12 (6 / 2)
04:30:15 00:36:23
114 Maciej Piński 7R Logistic Politechnika Gdańska M18 22 107 Gdańsk: 01:54:15 (25 / 8)
Rumia: 02:39:16 (27 / 10)
04:33:31 00:39:39
115 Krzysztof Jóźwiak Intel Technology Poland M18 23 108 Gdańsk: 02:07:15 (72 / 17)
Reda: 02:26:53 (56 / 17)
04:34:08 00:40:16
116 Artur Brzeziński LEW LĘBORK M18 24 109 Gdańsk: 02:03:41 (51 / 13)
Reda: 02:30:38 (63 / 19)
04:34:19 00:40:27
117 Paweł Lis M30 43 110 Gdańsk: 02:07:36 (75 / 32)
Reda: 02:31:09 (64 / 24)
04:38:45 00:44:53
118 Daniel Majkowski NEXUS Team M18 25 111 Rumia: 02:34:10 (18 / 7)
Reda: 02:07:11 (15 / 6)
04:41:21 00:47:29
119 Marek Kaczmarek Old School MTB Gdańsk M30 44 112 Gdańsk: 02:02:00 (46 / 20)
Rumia: 02:42:45 (31 / 15)
04:44:45 00:50:53
120 Andrzej Jozwik Trek Honda Gdynia M18 26 113 Rumia: 02:32:41 (15 / 5)
Reda: 02:12:30 (25 / 12)
04:45:11 00:51:19
121 Krzysztof Jankowiak ASE Team M18 27 114 Gdańsk: 02:04:52 (57 / 15)
Rumia: 02:41:27 (29 / 11)
04:46:19 00:52:27
122 Mateusz Romanowski M18 28 115 Gdańsk: 02:08:51 (78 / 19)
Rumia: 02:48:00 (37 / 12)
04:56:51 01:02:59
123 Tomasz Rochna M40 33 116 Gdańsk: 02:06:46 (71 / 22)
Rumia: 02:55:58 (55 / 15)
05:02:44 01:08:52
124 Radosław Sobieś RADMOR M30 45 117 Gdańsk: 02:07:28 (73 / 30)
Rumia: 02:55:29 (54 / 24)
05:02:57 01:09:05
125 Adam Żuchliński Żuchliński Bike-Shop Team M40 34 118 Gdańsk: 02:19:38 (125 / 35)
Reda: 02:44:39 (95 / 31)
05:04:17 01:10:25
126 Przemysław Rodziewicz M30 46 119 Gdańsk: 02:09:53 (81 / 34)
Reda: 02:56:38 (111 / 42)
05:06:31 01:12:39
127 Rimas Czernialis Rumia M30 47 120 Rumia: 02:47:43 (34 / 16)
Reda: 02:19:35 (38 / 13)
05:07:18 01:13:26
128 Wiesław Abraham W.A.INSTAL Roboty Instalacyjne M40 35 121 Gdańsk: 02:29:58 (153 / 46)
Reda: 02:42:26 (87 / 27)
05:12:24 01:18:32
129 Maciej Swinarski MotoSyberia.com M30 48 122 Gdańsk: 02:06:33 (65 / 28)
Reda: 03:06:01 (122 / 45)
05:12:34 01:18:42
130 Grzegorz Kołodzik MTB KROKOWA M18 29 123 Rumia: 02:53:15 (51 / 15)
Reda: 02:20:45 (39 / 15)
05:14:00 01:20:08
131 Paweł Sieciechowicz Morpol Racing Team M30 49 124 Gdańsk: 02:05:02 (59 / 25)
Reda: 03:09:53 (126 / 46)
05:14:55 01:21:03
132 Łukasz Łysek Old School MTB Gdańsk M30 50 125 Rumia: 02:42:45 (30 / 14)
Reda: 02:32:16 (67 / 26)
05:15:01 01:21:09
133 Remigiusz Iwoła GDYNIA BLUEMAR M40 36 126 Rumia: 02:48:13 (40 / 9)
Reda: 02:27:19 (57 / 18)
05:15:32 01:21:40
134 Roman Socha M40 37 127 Rumia: 02:52:57 (50 / 14)
Reda: 02:24:15 (49 / 13)
05:17:12 01:23:20
135 Grzegorz Pellowski BELTA TEAM GDAŃSK M50 9 128 Gdańsk: 02:43:43 (185 / 14)
Reda: 02:39:34 (84 / 5)
05:23:17 01:29:25
136 Krzysztof Mróz Cyklo Kwidzyn M30 51 129 Rumia: 02:58:01 (57 / 25)
Reda: 02:28:00 (58 / 22)
05:26:01 01:32:09
137 Adam Leszczyński M18 30 130 Gdańsk: 02:19:55 (127 / 27)
Rumia: 03:07:00 (78 / 21)
05:26:55 01:33:03
138 Jacek Rusiecki MTB Mercedes Service Team M50 10 131 Gdańsk: 02:16:25 (108 / 6)
Rumia: 03:17:02 (93 / 7)
05:33:27 01:39:35
139 Michał Zawalich M18 31 132 Gdańsk: 02:21:14 (131 / 28)
Rumia: 03:19:43 (96 / 24)
05:40:57 01:47:05
140 Marcin Górski Stocznia Gdańsk GSG Towers Drużyna MTB M18 32 133 Gdańsk: 02:21:22 (132 / 29)
Rumia: 03:21:19 (99 / 26)
05:42:41 01:48:49
141 Dariusz Wiśniewski M40 38 134 Gdańsk: 02:25:20 (144 / 41)
Rumia: 03:25:47 (108 / 28)
05:51:07 01:57:15
142 Adrian Grajczak M18 33 135 Gdańsk: 02:36:06 (166 / 36)
Reda: 03:15:36 (132 / 28)
05:51:42 01:57:50
143 Tomasz Gotówko Kolarz Gapa M30 52 136 Rumia: 03:10:58 (84 / 33)
Reda: 02:44:29 (94 / 35)
05:55:27 02:01:35
144 Maciej Kowalewski M30 53 137 Gdańsk: 02:43:32 (183 / 71)
Reda: 03:16:32 (134 / 49)
06:00:04 02:06:12
145 Marek Florczuk M18 34 138 Gdańsk: 02:26:49 (146 / 31)
Rumia: 03:33:56 (113 / 29)
06:00:45 02:06:53
146 Maciej Chabros M30 54 139 Rumia: 03:26:03 (109 / 42)
Reda: 02:36:17 (81 / 31)
06:02:20 02:08:28
147 Tomasz Bieńkowski M40 39 140 Gdańsk: 02:48:33 (188 / 53)
Reda: 03:20:17 (136 / 41)
06:08:50 02:14:58
148 Tomasz Borowiec M40 40 141 Gdańsk: 02:47:15 (187 / 52)
Reda: 03:30:04 (142 / 44)
06:17:19 02:23:27
149 Michał Wiśniewski M18 35 142 Gdańsk: 03:00:23 (195 / 38)
Reda: 03:29:26 (141 / 29)
06:29:49 02:35:57
150 Zbigniew Kolka Tob Bramy Hormann M50 11 143 Gdańsk: 02:37:17 (170 / 13)
Rumia: 04:04:35 (135 / 13)
06:41:52 02:48:00
151 Tomasz Maślanka TRIForce Słupsk Gratis TEAM M30 55 144 Gdańsk: 02:49:18 (190 / 73)
Rumia: 03:52:57 (127 / 52)
06:42:15 02:48:23
152 Wojciech Zupa SISU OWB Team M50 12 145 Rumia: 03:13:14 (86 / 5)
Reda: 03:32:02 (143 / 12)
06:45:16 02:51:24
153 Roman Piszczatowski TRI Warrior M40 41 146 Rumia: 04:06:15 (137 / 33)
Reda: 02:58:32 (115 / 37)
07:04:47 03:10:55
154 Waldemar Skolimowski Rowery Dwa MH Automatyka M40 42 147 Gdańsk: 02:49:00 (189 / 54)
Rumia: 04:17:03 (140 / 35)
07:06:03 03:12:11
155 Anna Jagiełło 7R Logistic Politechnika Gdańska F18 3 8 Rumia: 04:12:48 (139 / 2)
Reda: 03:23:59 (139 / 2)
07:36:47 03:42:55
156 Tomasz Will M40 43 148 Gdańsk: 03:04:25 (198 / 56)
Rumia: 04:54:16 (146 / 38)
07:58:41 04:04:49
157 Bartosz Naczk NEXUS Team M30 56 149 Gdańsk: 01:48:05 (7 / 4)
01:48:05
158 Sebastian Cylkowski ASE Team M30 57 150 Gdańsk: 01:53:07 (17 / 11)
01:53:07 00:05:02
159 Robert Ciechacki ASE Team M40 44 151 Gdańsk: 01:54:13 (22 / 3)
01:54:13 00:06:08
160 Marcin Pastusiak Bike Team Człuchów Marcin Pastusiak M18 36 152 Gdańsk: 01:55:19 (27 / 9)
01:55:19 00:07:14
161 Maciej Suchecki SEMEKO AquaSfera SEMEKO AquaSfera M40 45 153 Gdańsk: 01:56:12 (30 / 5)
01:56:12 00:08:07
162 Dawid Mucha M30 58 154 Gdańsk: 01:57:13 (32 / 16)
01:57:13 00:09:08
163 Iurii Kiselev M40 46 155 Gdańsk: 02:00:34 (42 / 13)
02:00:34 00:12:29
164 Arkadiusz Zarzycki Apteka Gemini M30 59 156 Gdańsk: 02:00:38 (43 / 18)
02:00:38 00:12:33
165 Michał Wyżlic Retro Rowery Duda Team M30 60 157 Reda: 02:04:27 (7 / 4)
02:04:27 00:16:22
166 Bartosz Ziebura Fota-Groblewski MTB Team M30 61 158 Gdańsk: 02:04:32 (55 / 24)
02:04:32 00:16:27
167 Witold Ciesielski M40 47 159 Gdańsk: 02:05:40 (62 / 19)
02:05:40 00:17:35
168 Piotr Koniuszewski WINAAR M18 37 160 Gdańsk: 02:06:26 (64 / 16)
02:06:26 00:18:21
169 Łukasz Żuk Syrena MTB Młynary M30 62 161 Gdańsk: 02:06:34 (66 / 29)
02:06:34 00:18:29
170 Adam Skomski 360 Sailing Team M40 48 162 Gdańsk: 02:06:43 (70 / 21)
02:06:43 00:18:38
171 Paweł Kollender Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team M50 13 163 Gdańsk: 02:08:12 (76 / 4)
02:08:12 00:20:07
172 Jakub Wojna Trek Honda Gdynia M18 38 164 Gdańsk: 02:08:45 (77 / 18)
02:08:45 00:20:40
173 Piotr Biernacki M30 63 165 Gdańsk: 02:10:31 (83 / 35)
02:10:31 00:22:26
174 Wojciech Pruski NET-SERWIS IronTEAM M30 64 166 Gdańsk: 02:11:28 (86 / 37)
02:11:28 00:23:23
175 Paweł Farion Orłów racing team Rowertour.com M18 39 167 Reda: 02:11:34 (19 / 10)
02:11:34 00:23:29
176 Przemysław Blokus SZPRYCHEN KOMANDO M18 40 168 Gdańsk: 02:12:32 (90 / 21)
02:12:32 00:24:27
177 Marcin Drewing ADVA Optical Networking ADVA OPTICAL NETWORKING M30 65 169 Gdańsk: 02:12:41 (91 / 40)
02:12:41 00:24:36
178 Małgorzata Ziemińska AZS WSG Bydgoszcz F18 4 9 Gdańsk: 02:12:58 (93 / 1)
02:12:58 00:24:53
179 Damian Ćwik M30 66 170 Gdańsk: 02:13:30 (95 / 42)
02:13:30 00:25:25
180 Wojciech Sopoliński M40 49 171 Gdańsk: 02:14:30 (99 / 28)
02:14:30 00:26:25
181 Michał Gretkowski 7R Logistic Politechnika Gdańska M18 41 172 Gdańsk: 02:15:08 (102 / 23)
02:15:08 00:27:03
182 Łukasz Konkel M18 42 173 Gdańsk: 02:15:48 (104 / 24)
02:15:48 00:27:43
183 Joanna Banaszek Cyklo Team F30 5 10 Gdańsk: 02:15:49 (105 / 2)
02:15:49 00:27:44
184 Bartłomiej Wolny Intel Technology Poland M30 67 174 Gdańsk: 02:16:07 (106 / 46)
02:16:07 00:28:02
185 Tomasz Fułek M30 68 175 Gdańsk: 02:16:20 (107 / 47)
02:16:20 00:28:15
186 Marek Bielowicz M30 69 176 Gdańsk: 02:16:38 (109 / 48)
02:16:38 00:28:33
187 Marcin Walczak Rant Bartoszyce M30 70 177 Gdańsk: 02:17:14 (111 / 49)
02:17:14 00:29:09
188 Adam Ryza M30 71 178 Gdańsk: 02:17:23 (112 / 50)
02:17:23 00:29:18
189 Marcin Gostomski M40 50 179 Gdańsk: 02:17:58 (114 / 31)
02:17:58 00:29:53
190 Krzysztof Wasilewski Masterlease M40 51 180 Gdańsk: 02:19:03 (122 / 34)
02:19:03 00:30:58
191 Marek Leśniewski M40 52 181 Gdańsk: 02:20:00 (128 / 36)
02:20:00 00:31:55
192 Bartek Olszewski M18 43 182 Gdańsk: 02:21:58 (133 / 30)
02:21:58 00:33:53
193 Marcin Noga M30 72 183 Gdańsk: 02:22:23 (134 / 55)
02:22:23 00:34:18
194 Sławomir Stosik TRI Ósemka Starogard Gdański M40 53 184 Gdańsk: 02:23:22 (136 / 38)
02:23:22 00:35:17
195 Przemysław Jakusz SZPRYCHEN KOMANDO M30 73 185 Gdańsk: 02:24:12 (139 / 58)
02:24:12 00:36:07
196 Rafał Kaszuba M30 74 186 Gdańsk: 02:25:12 (141 / 59)
02:25:12 00:37:07
197 Zdzisław Radelski BOTRANS MTB TEAM M50 14 187 Gdańsk: 02:25:18 (142 / 9)
02:25:18 00:37:13
198 Marcin Sykuła M40 54 188 Gdańsk: 02:26:09 (145 / 42)
02:26:09 00:38:04
199 Wojtek Szulc baalbek team M40 55 189 Gdańsk: 02:27:20 (148 / 43)
02:27:20 00:39:15
200 Patryk Galiński M40 56 190 Gdańsk: 02:28:09 (149 / 44)
02:28:09 00:40:04
201 Leszek Rogowski Oprychy Team M40 57 191 Gdańsk: 02:28:23 (150 / 45)
02:28:23 00:40:18
202 Andrzej Bułhak Akademia kolarstwa Olsztyn M50 15 192 Gdańsk: 02:30:53 (156 / 10)
02:30:53 00:42:48
203 Marcin Bożęcki TRI-UNIVERSE M18 44 193 Gdańsk: 02:32:10 (159 / 35)
02:32:10 00:44:05
204 Zdzisław Kwaśniak Piast Słupsk M50 16 194 Gdańsk: 02:32:26 (160 / 11)
02:32:26 00:44:21
205 Jan Łuczkiewicz M40 58 195 Reda: 02:33:32 (71 / 20)
02:33:32 00:45:27
206 Roman Klejzerowicz M30 75 196 Gdańsk: 02:33:58 (162 / 63)
02:33:58 00:45:53
207 Piotr Chalecki TRIForce Słupsk M30 76 197 Gdańsk: 02:34:21 (164 / 64)
02:34:21 00:46:16
208 Maciej Niewiadomski Nypel M30 77 198 Reda: 02:34:54 (78 / 30)
02:34:54 00:46:49
209 Bartosz Staniszewski AMBEREXPO M30 78 199 Gdańsk: 02:37:01 (169 / 66)
02:37:01 00:48:56
210 Leslaw Grundkowski Harpagan gdansk M60 4 200 Gdańsk: 02:37:30 (171 / 3)
02:37:30 00:49:25
211 Marcelina Moderhak EDF F30 6 11 Gdańsk: 02:38:20 (175 / 5)
02:38:20 00:50:15
212 Marek Pawełczyk M40 59 201 Reda: 02:39:28 (83 / 26)
02:39:28 00:51:23
213 Michał Chudyba Sanatorium Leśnik Sopot furbo.pl M30 79 202 Gdańsk: 02:41:10 (178 / 68)
02:41:10 00:53:05
214 Maciej Boćkowski Klif-Med M40 60 203 Gdańsk: 02:42:26 (180 / 51)
02:42:26 00:54:21
215 Marcin Langa Baltycka Team Galeria Bałtycka M30 80 204 Gdańsk: 02:42:50 (182 / 70)
02:42:50 00:54:45
216 Robert Tajerle "Dream Team" Cycling Family M30 81 205 Gdańsk: 02:43:32 (184 / 72)
02:43:32 00:55:27
217 Krzysztof Kobus Oprychy Team M50 17 206 Reda: 02:48:33 (102 / 7)
02:48:33 01:00:28
218 Michał Korbus 7R Logistic Politechnika Gdańska 7R Logistic Politechnika Gdańska M18 45 207 Rumia: 02:52:36 (49 / 14)
02:52:36 01:04:31
219 Mariusz Leśniowski PKO Harpagan M40 61 208 Reda: 02:53:22 (108 / 33)
02:53:22 01:05:17
220 Mariusz Leszczyński Mister Explosion Team M40 62 209 Reda: 02:55:33 (109 / 34)
02:55:33 01:07:28
221 Grzegorz Zaniewski M40 63 210 Gdańsk: 02:55:33 (192 / 55)
02:55:33 01:07:28
222 Dariusz Kuzminski F30 7 12 Gdańsk: 02:55:52 (193 / 6)
02:55:52 01:07:47
223 Paweł Skiba VO2max MTB Team M30 82 211 Rumia: 02:58:02 (58 / 26)
02:58:02 01:09:57
224 Piotr Leczycki MAD M40 64 212 Rumia: 02:58:04 (59 / 16)
02:58:04 01:09:59
225 Jacek Kasperski Gdynia M60 5 213 Gdańsk: 02:58:31 (194 / 5)
02:58:31 01:10:26
226 Jerzy Tyszkiewicz M60 6 214 Reda: 02:59:09 (116 / 1)
02:59:09 01:11:04
227 Łukasz Owerczuk NOVEO INTERACTIVE M30 83 215 Gdańsk: 03:02:00 (196 / 74)
03:02:00 01:13:55
228 Jarosław Bońkowski MH Automatyka M50 18 216 Reda: 03:05:32 (121 / 9)
03:05:32 01:17:27
229 Iwo Mroske PRO Sport Wejherowo M18 46 217 Rumia: 03:08:43 (83 / 22)
03:08:43 01:20:38
230 Piotr Nitka Noble Tri Team M30 84 218 Gdańsk: 03:13:27 (200 / 75)
03:13:27 01:25:22
231 Tomasz Czepiel M30 85 219 Gdańsk: 03:18:01 (201 / 76)
03:18:01 01:29:56
232 Lukasz Frohwerk M30 86 220 Gdańsk: 03:18:55 (202 / 77)
03:18:55 01:30:50
233 Adam Marciniuk RADMOR Team M50 19 221 Rumia: 03:20:39 (98 / 8)
03:20:39 01:32:34
234 Wiesław Ciżmowski M40 65 222 Reda: 03:20:56 (137 / 42)
03:20:56 01:32:51
235 Marek Wawrzyniak M40 66 223 Rumia: 03:34:28 (114 / 29)
03:34:28 01:46:23
236 Dariusz Tajerle M30 87 224 Gdańsk: 03:35:27 (204 / 78)
03:35:27 01:47:22
237 Jacek Pyzik M30 88 225 Rumia: 03:35:56 (115 / 45)
03:35:56 01:47:51
238 Daniel Dawidowski M30 89 226 Rumia: 03:41:33 (119 / 46)
03:41:33 01:53:28
239 Bartłomiej Borowiecki M30 90 227 Rumia: 03:50:23 (124 / 49)
03:50:23 02:02:18
240 Michał Woźniak M30 91 228 Rumia: 03:52:17 (126 / 51)
03:52:17 02:04:12
241 Karol Rydecki Enduroman Elbląg M50 20 229 Rumia: 03:59:13 (131 / 11)
03:59:13 02:11:08
242 Arkadiusz Kurek KUREK & KUREK KULIK & KUREK M40 67 230 Rumia: 04:22:47 (144 / 37)
04:22:47 02:34:42
243 Eugeniusz Gajewski M60 7 231 Rumia: 04:36:11 (145 / 4)
04:36:11 02:48:06
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon