Garmin MTB Series 2015 - dystans MINI (25 km) - results

M‑ce Nazwisko i imię Klub Kat. M-ce w kat. M-ce wg płci Zawody Czas końcowy Strata
1 Arek Petka Lew Lębork M18 1 1 Gdańsk: 00:53:48 (1 / 1)
Rumia: 01:11:45 (2 / 2)
Reda: 01:01:48 (4 / 1)
03:07:21
2 Łukasz Tyszkiewicz M40 1 2 Gdańsk: 00:54:28 (4 / 1)
Rumia: 01:12:27 (4 / 1)
Reda: 01:01:42 (2 / 1)
03:08:37 00:01:16
3 Michał Kostuch KSR Kościerzyna M30 1 3 Gdańsk: 00:54:23 (3 / 2)
Rumia: 01:12:35 (5 / 2)
Reda: 01:01:43 (3 / 2)
03:08:41 00:01:20
4 Jacek Rogowski KSR Kościerzyna M40 2 4 Gdańsk: 00:54:32 (5 / 2)
Rumia: 01:12:39 (7 / 2)
Reda: 01:01:53 (5 / 2)
03:09:04 00:01:43
5 Cezary Mrozowicz NEXUS Team M30 2 5 Gdańsk: 00:54:43 (7 / 4)
Rumia: 01:12:21 (3 / 1)
Reda: 01:02:10 (8 / 3)
03:09:14 00:01:53
6 Mateusz Tygielski NEXUS Team M18 2 6 Gdańsk: 00:54:56 (8 / 2)
Rumia: 01:12:48 (8 / 3)
Reda: 01:02:56 (11 / 4)
03:10:40 00:03:19
7 Pawel Szczygielski M30 3 7 Gdańsk: 00:54:22 (2 / 1)
Rumia: 01:13:28 (11 / 4)
Reda: 01:03:11 (12 / 6)
03:11:01 00:03:40
8 Wiktor Stankiewicz Amberdog Shimano Kross brubeck oakley M18 3 8 Gdańsk: 00:57:55 (25 / 7)
Rumia: 01:11:42 (1 / 1)
Reda: 01:02:06 (7 / 3)
03:11:43 00:04:22
9 Tomasz Reszka LEW LĘBORK M18 4 9 Gdańsk: 00:55:48 (12 / 4)
Rumia: 01:13:12 (10 / 5)
Reda: 01:04:38 (14 / 5)
03:13:38 00:06:17
10 Łukasz Ostachowski M30 4 10 Gdańsk: 00:54:37 (6 / 3)
Rumia: 01:15:55 (14 / 7)
Reda: 01:04:38 (13 / 7)
03:15:10 00:07:49
11 Dariusz Wybraniak Tczewski Klub Rowerowy M30 5 11 Gdańsk: 00:55:52 (15 / 6)
Rumia: 01:15:27 (12 / 5)
Reda: 01:05:05 (15 / 8)
03:16:24 00:09:03
12 Patryk Mróz Tczewski Klub Rowerowy M18 5 12 Gdańsk: 00:56:23 (17 / 5)
Rumia: 01:16:25 (16 / 6)
Reda: 01:05:55 (20 / 7)
03:18:43 00:11:22
13 Czesław Anolik Old School MTB Gdańsk M40 3 13 Gdańsk: 00:55:48 (11 / 4)
Rumia: 01:16:16 (15 / 3)
Reda: 01:07:02 (22 / 3)
03:19:06 00:11:45
14 Maks Janczarski M30 6 14 Gdańsk: 00:57:06 (21 / 11)
Rumia: 01:17:56 (18 / 8)
Reda: 01:05:14 (16 / 9)
03:20:16 00:12:55
15 Tomek Wielicki M30 7 15 Gdańsk: 00:56:03 (16 / 8)
Rumia: 01:18:07 (19 / 9)
Reda: 01:06:15 (21 / 12)
03:20:25 00:13:04
16 Kacper Belt M18 6 16 Gdańsk: 00:58:52 (32 / 10)
Rumia: 01:18:11 (20 / 7)
Reda: 01:05:48 (18 / 6)
03:22:51 00:15:30
17 Paweł Żywicki MLKS BASZTA BYTÓW M30 8 17 Gdańsk: 00:57:05 (19 / 10)
Rumia: 01:18:26 (21 / 10)
Reda: 01:07:21 (23 / 13)
03:22:52 00:15:31
18 Daniel Diks Eurobike Kaczmarek Electric Team M30 9 18 Gdańsk: 00:57:15 (24 / 13)
Rumia: 01:19:58 (28 / 14)
Reda: 01:05:44 (17 / 10)
03:22:57 00:15:36
19 Bartosz Koniuszewski MTB Oldschool Gdansk WINAAR. COM M30 10 19 Gdańsk: 00:58:52 (31 / 17)
Rumia: 01:15:46 (13 / 6)
Reda: 01:08:31 (27 / 15)
03:23:09 00:15:48
20 Michał Łomnicki MTB Kwidzyn Team Pure Life M30 11 20 Gdańsk: 00:58:03 (26 / 14)
Rumia: 01:19:53 (27 / 13)
Reda: 01:05:53 (19 / 11)
03:23:49 00:16:28
21 Dawid Marszalec GK STG FitMax M18 7 21 Gdańsk: 00:55:47 (10 / 3)
Rumia: 01:18:53 (24 / 8)
Reda: 01:10:27 (34 / 12)
03:25:07 00:17:46
22 Maciej Górski LEW LĘBORK M30 12 22 Gdańsk: 00:58:51 (30 / 16)
Rumia: 01:18:46 (23 / 12)
Reda: 01:08:32 (29 / 16)
03:26:09 00:18:48
23 Mateusz Truszczyński M18 8 23 Gdańsk: 00:57:12 (22 / 6)
Rumia: 01:20:07 (30 / 10)
Reda: 01:09:50 (33 / 11)
03:27:09 00:19:48
24 Marian Sabisz MLKS BASZTA BYTÓW M50 1 24 Gdańsk: 00:59:08 (33 / 1)
Rumia: 01:21:01 (35 / 1)
Reda: 01:08:32 (28 / 2)
03:28:41 00:21:20
25 Mariusz Niżnik KM Bike team Elbląg M30 13 25 Gdańsk: 00:58:44 (27 / 15)
Rumia: 01:21:45 (37 / 18)
Reda: 01:08:13 (26 / 14)
03:28:42 00:21:21
26 Grzegorz Haraburda Lew Lębork M18 9 26 Gdańsk: 00:59:38 (35 / 11)
Rumia: 01:20:22 (32 / 12)
Reda: 01:09:28 (31 / 10)
03:29:28 00:22:07
27 Tomasz Szczęsny Namagnezzzowani red white M30 14 27 Gdańsk: 01:01:49 (50 / 26)
Rumia: 01:20:33 (33 / 16)
Reda: 01:09:47 (32 / 17)
03:32:09 00:24:48
28 Paweł Ślepski VO2max MTB Team M40 4 28 Gdańsk: 00:59:47 (36 / 6)
Rumia: 01:22:05 (38 / 7)
Reda: 01:10:54 (37 / 5)
03:32:46 00:25:25
29 Grzegorz Repiński KSR Kościerzyna M50 2 29 Gdańsk: 01:01:47 (49 / 2)
Rumia: 01:23:28 (40 / 2)
Reda: 01:08:07 (25 / 1)
03:33:22 00:26:01
30 Marcin Krawczyk LEW LĘBORK Lew Lębork M18 10 30 Gdańsk: 01:00:48 (43 / 12)
Rumia: 01:24:20 (44 / 15)
Reda: 01:09:16 (30 / 9)
03:34:24 00:27:03
31 Wojtek Rodek nordoptica mtb team M40 5 31 Gdańsk: 01:02:25 (55 / 11)
Rumia: 01:24:48 (49 / 10)
Reda: 01:10:47 (36 / 4)
03:38:00 00:30:39
32 Paweł Nowosielski AGR Podlasie M30 15 32 Gdańsk: 01:00:52 (45 / 24)
Rumia: 01:24:28 (45 / 20)
Reda: 01:12:53 (45 / 21)
03:38:13 00:30:52
33 Bartłomiej Łojek M40 6 33 Gdańsk: 01:01:42 (48 / 9)
Rumia: 01:25:36 (51 / 11)
Reda: 01:11:17 (40 / 6)
03:38:35 00:31:14
34 Andrzej Rekowski MLKS BASZTA BYTÓW M30 16 34 Gdańsk: 01:00:17 (40 / 20)
Rumia: 01:23:23 (39 / 19)
Reda: 01:15:18 (55 / 25)
03:38:58 00:31:37
35 Radosław Ruczyński ELBLĄG M40 7 35 Gdańsk: 01:02:24 (54 / 10)
Rumia: 01:24:17 (43 / 8)
Reda: 01:12:51 (43 / 8)
03:39:32 00:32:11
36 Michał Wilk VO2max MTB Team M18 11 36 Gdańsk: 01:00:52 (46 / 13)
Rumia: 01:24:05 (42 / 14)
Reda: 01:15:54 (56 / 16)
03:40:51 00:33:30
37 Radek Lebiedziński Amber Rottis M30 17 37 Gdańsk: 01:03:36 (64 / 30)
Rumia: 01:26:05 (54 / 22)
Reda: 01:11:41 (41 / 20)
03:41:22 00:34:01
38 Szczepan Reiss Cyklo Kwidzyn M40 8 38 Gdańsk: 01:03:21 (60 / 13)
Rumia: 01:25:38 (52 / 12)
Reda: 01:12:24 (42 / 7)
03:41:23 00:34:02
39 Piotr Kłosak M18 12 39 Gdańsk: 01:02:08 (51 / 14)
Rumia: 01:27:24 (60 / 18)
Reda: 01:13:43 (49 / 14)
03:43:15 00:35:54
40 Ireneusz Kamiński K.S. ISKRA przy AMW M40 9 40 Gdańsk: 01:04:36 (73 / 18)
Rumia: 01:24:46 (48 / 9)
Reda: 01:14:43 (54 / 12)
03:44:05 00:36:44
41 Robert Krassowski Sopot M40 10 41 Gdańsk: 01:02:38 (57 / 12)
Rumia: 01:27:35 (62 / 14)
Reda: 01:14:20 (51 / 10)
03:44:33 00:37:12
42 Jacek Kleina M50 3 42 Gdańsk: 01:04:16 (71 / 4)
Rumia: 01:25:50 (53 / 4)
Reda: 01:14:42 (53 / 3)
03:44:48 00:37:27
43 Elżbieta Wydrowska Old School MTB Gdańsk DiverseExtremeTeam F30 1 1 Gdańsk: 01:04:54 (75 / 1)
Rumia: 01:26:40 (58 / 1)
Reda: 01:16:10 (60 / 1)
03:47:44 00:40:23
44 Maciej Łapiński M30 18 43 Gdańsk: 01:04:10 (68 / 33)
Rumia: 01:30:07 (66 / 27)
Reda: 01:17:11 (65 / 33)
03:51:28 00:44:07
45 Adam Horbowy MLKS BASZTA BYTÓW M40 11 44 Gdańsk: 00:57:06 (20 / 5)
Rumia: 01:20:56 (34 / 6)
Reda: 01:33:48 (194 / 45)
03:51:50 00:44:29
46 Michał Próchniewicz SmartFinance M30 19 45 Gdańsk: 01:04:08 (66 / 32)
Rumia: 01:31:14 (72 / 29)
Reda: 01:16:34 (62 / 30)
03:51:56 00:44:35
47 Marek Bibliw LEW LĘBORK M30 20 46 Gdańsk: 01:02:11 (52 / 27)
Rumia: 01:33:01 (85 / 36)
Reda: 01:17:31 (67 / 34)
03:52:43 00:45:22
48 Tomasz Hościło Intel Technology Poland M18 13 47 Gdańsk: 01:07:52 (111 / 25)
Rumia: 01:31:32 (73 / 22)
Reda: 01:14:09 (50 / 15)
03:53:33 00:46:12
49 Szymon Lica SISU OWB Team SISUOWBTEAM M18 14 48 Gdańsk: 01:06:26 (93 / 20)
Rumia: 01:30:11 (67 / 20)
Reda: 01:18:18 (76 / 17)
03:54:55 00:47:34
50 Krystian Kurzyński ubezpieczenia-gdynia.pl M30 21 49 Gdańsk: 01:07:25 (106 / 46)
Rumia: 01:32:15 (76 / 32)
Reda: 01:16:11 (61 / 29)
03:55:51 00:48:30
51 Artur Gardzielewski VO2max MTB Team M30 22 50 Gdańsk: 01:16:22 (218 / 97)
Rumia: 01:27:05 (59 / 24)
Reda: 01:13:14 (48 / 24)
03:56:41 00:49:20
52 Rafał Wyrwicki M30 23 51 Gdańsk: 01:06:09 (87 / 37)
Rumia: 01:33:02 (86 / 37)
Reda: 01:17:50 (71 / 35)
03:57:01 00:49:40
53 Bartłomiej Górski GK STG M40 12 52 Gdańsk: 01:05:32 (80 / 22)
Rumia: 01:32:37 (79 / 17)
Reda: 01:18:59 (81 / 19)
03:57:08 00:49:47
54 Ireneusz Szklarski M40 13 53 Gdańsk: 01:06:25 (92 / 28)
Rumia: 01:34:00 (89 / 21)
Reda: 01:17:52 (72 / 17)
03:58:17 00:50:56
55 Krzysztof Wenta TA KO Team M30 24 54 Gdańsk: 01:00:17 (41 / 21)
Rumia: 01:21:31 (36 / 17)
Reda: 01:38:05 (215 / 95)
03:59:53 00:52:32
56 Tomasz Zgliński 4WM Team MTB M40 14 55 Gdańsk: 01:06:05 (86 / 25)
Rumia: 01:36:38 (104 / 26)
Reda: 01:17:18 (66 / 13)
04:00:01 00:52:40
57 Dariusz Piotrowski M30 25 56 Gdańsk: 01:10:11 (141 / 65)
Rumia: 01:31:37 (74 / 30)
Reda: 01:18:27 (79 / 40)
04:00:15 00:52:54
58 Piotr Sadowski Lotos Running Team M30 26 57 Gdańsk: 01:07:46 (109 / 47)
Rumia: 01:31:54 (75 / 31)
Reda: 01:20:40 (93 / 44)
04:00:20 00:52:59
59 Mikołaj Kołakowski UKS Tri-Team Rumia M40 15 58 Gdańsk: 01:08:15 (117 / 34)
Rumia: 01:32:51 (83 / 19)
Reda: 01:19:28 (84 / 21)
04:00:34 00:53:13
60 Alfiia Galeeva F18 1 2 Gdańsk: 01:08:00 (114 / 2)
Rumia: 01:34:48 (93 / 2)
Reda: 01:18:03 (74 / 1)
04:00:51 00:53:30
61 Rafał Polter anika-opony.pl anika-opony.pl M40 16 59 Gdańsk: 01:07:22 (105 / 30)
Rumia: 01:34:40 (92 / 24)
Reda: 01:18:51 (80 / 18)
04:00:53 00:53:32
62 Dominik Orzędowski Cyklo Kwidzyn M40 17 60 Gdańsk: 01:05:25 (79 / 21)
Rumia: 01:36:37 (103 / 25)
Reda: 01:19:03 (82 / 20)
04:01:05 00:53:44
63 Paweł Strzelecki Lew Lębork AZS UG M18 15 61 Gdańsk: 01:21:21 (261 / 51)
Rumia: 01:19:32 (26 / 9)
Reda: 01:20:15 (91 / 19)
04:01:08 00:53:47
64 Konrad Ludwiniak M30 27 62 Gdańsk: 01:06:22 (88 / 38)
Rumia: 01:37:04 (109 / 46)
Reda: 01:18:22 (78 / 39)
04:01:48 00:54:27
65 Agnieszka Lewińska F30 2 3 Gdańsk: 01:09:00 (128 / 3)
Rumia: 01:32:59 (84 / 2)
Reda: 01:19:52 (89 / 2)
04:01:51 00:54:30
66 Bartłomiej Jarząbek MTB Karsin M30 28 63 Gdańsk: 01:08:22 (119 / 49)
Rumia: 01:35:33 (96 / 40)
Reda: 01:18:20 (77 / 38)
04:02:15 00:54:54
67 Dariusz Piotrowski KKWŚ ŚWIECIE ELDAR M40 18 64 Gdańsk: 01:07:44 (108 / 31)
Rumia: 01:36:54 (107 / 27)
Reda: 01:17:46 (70 / 16)
04:02:24 00:55:03
68 Arkadiusz Ruczyński ELBLĄG M40 19 65 Gdańsk: 01:06:23 (89 / 26)
Rumia: 01:34:12 (90 / 22)
Reda: 01:22:14 (105 / 26)
04:02:49 00:55:28
69 Daniel Krupiński Morpol RacingTeam M30 29 66 Gdańsk: 01:09:37 (131 / 59)
Rumia: 01:35:38 (97 / 41)
Reda: 01:19:04 (83 / 41)
04:04:19 00:56:58
70 Paweł Pietrzak M30 30 67 Gdańsk: 01:07:22 (104 / 45)
Rumia: 01:35:41 (98 / 42)
Reda: 01:21:21 (97 / 46)
04:04:24 00:57:03
71 Marcin Degórski M30 31 68 Gdańsk: 01:09:37 (132 / 60)
Rumia: 01:35:03 (94 / 39)
Reda: 01:20:05 (90 / 43)
04:04:45 00:57:24
72 Urszula Głowacka AGR Podlasie F30 3 4 Gdańsk: 01:06:58 (99 / 2)
Rumia: 01:35:14 (95 / 3)
Reda: 01:22:50 (112 / 3)
04:05:02 00:57:41
73 Dariusz Markowski Rack Team MTB M18 16 69 Gdańsk: 01:08:56 (125 / 28)
Rumia: 01:36:06 (100 / 24)
Reda: 01:20:34 (92 / 20)
04:05:36 00:58:15
74 Marcin Soboń Morpol RacingTeam Morpol M18 17 70 Gdańsk: 01:06:30 (94 / 21)
Rumia: 01:37:54 (114 / 29)
Reda: 01:21:51 (99 / 23)
04:06:15 00:58:54
75 Radosław Kasztelan Lacroix Kwidzyn M30 32 71 Gdańsk: 01:06:55 (97 / 40)
Rumia: 01:36:33 (102 / 44)
Reda: 01:23:13 (118 / 54)
04:06:41 00:59:20
76 Przemysław Koss LEW LĘBORK M40 20 72 Gdańsk: 01:04:46 (74 / 19)
Rumia: 01:41:12 (138 / 32)
Reda: 01:20:52 (95 / 24)
04:06:50 00:59:29
77 Paweł Bednarek rezis.pl M30 33 73 Gdańsk: 01:09:56 (136 / 63)
Rumia: 01:37:15 (111 / 47)
Reda: 01:22:13 (103 / 49)
04:09:24 01:02:03
78 Michał Lenz EGA Lenz Team M18 18 74 Gdańsk: 01:08:13 (115 / 27)
Rumia: 01:39:50 (127 / 31)
Reda: 01:22:42 (110 / 26)
04:10:45 01:03:24
79 Eugeniusz Bogdziewicz NEXUS Team M60 1 75 Gdańsk: 01:07:21 (103 / 1)
Rumia: 01:39:52 (129 / 1)
Reda: 01:23:33 (121 / 1)
04:10:46 01:03:25
80 Angelika Gmurczyk Tczewski Klub Rowerowy +48 785 759 908 F18 2 5 Gdańsk: 01:10:16 (144 / 4)
Rumia: 01:36:55 (108 / 3)
Reda: 01:23:45 (124 / 3)
04:10:56 01:03:35
81 Paweł Jamruszka TREK M18 19 76 Gdańsk: 01:10:45 (152 / 33)
Rumia: 01:40:52 (134 / 32)
Reda: 01:19:38 (85 / 18)
04:11:15 01:03:54
82 Mariusz Poniecki CC Team M30 34 77 Gdańsk: 01:09:27 (129 / 57)
Rumia: 01:40:04 (131 / 55)
Reda: 01:21:55 (100 / 47)
04:11:26 01:04:05
83 Sławomir Gierszewski M40 21 78 Gdańsk: 01:05:53 (83 / 23)
Rumia: 01:34:13 (91 / 23)
Reda: 01:31:29 (183 / 43)
04:11:35 01:04:14
84 Grzegorz Adamowski VO2max MTB Team M30 35 79 Gdańsk: 01:08:38 (121 / 51)
Rumia: 01:39:51 (128 / 54)
Reda: 01:23:40 (123 / 57)
04:12:09 01:04:48
85 Janusz Dajek Flash Team M50 4 80 Gdańsk: 01:09:48 (134 / 5)
Rumia: 01:39:38 (124 / 5)
Reda: 01:22:49 (111 / 4)
04:12:15 01:04:54
86 Marta Ziemer GK STG F18 3 6 Gdańsk: 01:10:16 (143 / 3)
Rumia: 01:39:26 (123 / 5)
Reda: 01:23:01 (113 / 2)
04:12:43 01:05:22
87 Marcin Więckowski PROMATHEMATICA M30 36 81 Gdańsk: 01:10:52 (156 / 69)
Rumia: 01:38:49 (119 / 50)
Reda: 01:23:03 (115 / 52)
04:12:44 01:05:23
88 Dariusz Kaczorowski Intel Technology Poland Intel Technology Poland M18 20 82 Gdańsk: 01:10:46 (153 / 34)
Rumia: 01:37:53 (113 / 28)
Reda: 01:24:28 (130 / 29)
04:13:07 01:05:46
89 Ryszard Szyc Fach-Dent Team M18 21 83 Gdańsk: 01:14:28 (201 / 41)
Rumia: 01:36:25 (101 / 25)
Reda: 01:22:20 (106 / 24)
04:13:13 01:05:52
90 Wiktor Gajda VICTORY MTB TEAM VICTORY Agencja Promocji i Reklamy M18 22 84 Gdańsk: 01:14:22 (199 / 40)
Rumia: 01:36:44 (105 / 26)
Reda: 01:23:02 (114 / 27)
04:14:08 01:06:47
91 Aleksandra Romańska GK STG F18 4 7 Gdańsk: 01:12:26 (172 / 6)
Rumia: 01:37:53 (112 / 4)
Reda: 01:24:22 (127 / 4)
04:14:41 01:07:20
92 Piotr Książek GR3miasto M40 22 85 Gdańsk: 01:10:21 (147 / 37)
Rumia: 01:42:25 (144 / 34)
Reda: 01:22:10 (102 / 25)
04:14:56 01:07:35
93 Paweł Tasior TA KO Team TA KO Technologie Przemysłowe M30 37 86 Gdańsk: 01:24:37 (279 / 115)
Rumia: 01:32:36 (77 / 33)
Reda: 01:18:05 (75 / 37)
04:15:18 01:07:57
94 Sebastian Wasilewski Wasyle M30 38 87 Gdańsk: 01:09:49 (135 / 62)
Rumia: 01:42:59 (150 / 62)
Reda: 01:23:18 (119 / 55)
04:16:06 01:08:45
95 Wojciech Błaszkiewicz-Okrągły M30 39 88 Gdańsk: 01:13:23 (188 / 84)
Rumia: 01:38:46 (118 / 49)
Reda: 01:24:04 (125 / 58)
04:16:13 01:08:52
96 Karol Kryszewski M30 40 89 Gdańsk: 01:13:20 (183 / 80)
Rumia: 01:40:48 (133 / 56)
Reda: 01:22:13 (104 / 50)
04:16:21 01:09:00
97 Kamil Wysocki M30 41 90 Gdańsk: 01:08:59 (127 / 56)
Rumia: 01:44:41 (160 / 68)
Reda: 01:23:03 (116 / 53)
04:16:43 01:09:22
98 Piotr Rzeźnik M30 42 91 Gdańsk: 01:11:25 (164 / 71)
Rumia: 01:42:51 (147 / 61)
Reda: 01:22:40 (107 / 51)
04:16:56 01:09:35
99 Maciej Kaszuba Adva Optical Networking M18 23 92 Gdańsk: 01:10:28 (148 / 31)
Rumia: 01:41:53 (140 / 33)
Reda: 01:25:03 (133 / 30)
04:17:24 01:10:03
100 Marcin Sieroński GammaFinanse.pl GammaFinanse.pl M18 24 93 Gdańsk: 01:10:37 (150 / 32)
Rumia: 01:42:53 (149 / 35)
Reda: 01:24:19 (126 / 28)
04:17:49 01:10:28
101 Krzysztof Lica SISU OWB Team SISUOWBTEAM M50 5 94 Gdańsk: 01:11:19 (160 / 7)
Rumia: 01:43:13 (152 / 7)
Reda: 01:24:42 (132 / 5)
04:19:14 01:11:53
102 Tomasz Szajkowski Tczewski Klub Rowerowy M60 2 95 Gdańsk: 01:11:21 (162 / 2)
Rumia: 01:43:53 (156 / 2)
Reda: 01:24:25 (128 / 2)
04:19:39 01:12:18
103 Edyta Jakubowska-Olech F40 1 8 Gdańsk: 01:11:19 (159 / 1)
Rumia: 01:42:51 (148 / 1)
Reda: 01:25:37 (135 / 1)
04:19:47 01:12:26
104 Dawid Chyliński CC Team M30 43 96 Gdańsk: 01:12:28 (173 / 76)
Rumia: 01:38:34 (116 / 48)
Reda: 01:29:46 (171 / 76)
04:20:48 01:13:27
105 Stanisław Grzesik M50 6 97 Gdańsk: 01:11:20 (161 / 8)
Rumia: 01:42:45 (145 / 6)
Reda: 01:26:44 (150 / 7)
04:20:49 01:13:28
106 Wiesia Stachańczyk Active-IT KomputeryMarkowe.pl F30 4 9 Gdańsk: 01:14:08 (193 / 5)
Rumia: 01:40:13 (132 / 5)
Reda: 01:27:00 (151 / 5)
04:21:21 01:14:00
107 Łukasz Engelberg M30 44 98 Gdańsk: 01:13:21 (185 / 81)
Rumia: 01:42:24 (143 / 59)
Reda: 01:25:42 (136 / 59)
04:21:27 01:14:06
108 Patryk Linda M30 45 99 Gdańsk: 01:10:00 (139 / 64)
Rumia: 01:41:01 (137 / 57)
Reda: 01:30:34 (176 / 79)
04:21:35 01:14:14
109 Agnieszka Lincer F18 5 10 Gdańsk: 01:17:13 (230 / 9)
Rumia: 01:41:00 (136 / 6)
Reda: 01:25:09 (134 / 5)
04:23:22 01:16:01
110 Bartłomiej Szul M30 46 100 Gdańsk: 01:14:11 (194 / 88)
Rumia: 01:42:50 (146 / 60)
Reda: 01:26:28 (141 / 62)
04:23:29 01:16:08
111 Jacek Olech M40 23 101 Gdańsk: 01:14:20 (197 / 45)
Rumia: 01:39:54 (130 / 30)
Reda: 01:29:16 (165 / 36)
04:23:30 01:16:09
112 Mariusz Babski M30 47 102 Gdańsk: 01:11:09 (158 / 70)
Rumia: 01:46:34 (167 / 73)
Reda: 01:26:43 (149 / 66)
04:24:26 01:17:05
113 Tomasz Bladowski M30 48 103 Gdańsk: 01:13:45 (189 / 85)
Rumia: 01:43:03 (151 / 63)
Reda: 01:27:44 (158 / 70)
04:24:32 01:17:11
114 Janusz Borcowski Przychodnia Weterynaryjna Borcowski-Popławski M50 7 104 Gdańsk: 01:12:56 (176 / 9)
Rumia: 01:46:51 (169 / 8)
Reda: 01:26:34 (148 / 6)
04:26:21 01:19:00
115 Julian Cenkier M30 49 105 Gdańsk: 01:16:34 (221 / 98)
Rumia: 01:43:17 (153 / 64)
Reda: 01:26:33 (147 / 65)
04:26:24 01:19:03
116 Wojciech Henig Komputronik Biznes MTB Team M30 50 106 Gdańsk: 01:13:11 (179 / 77)
Rumia: 01:47:15 (171 / 75)
Reda: 01:26:32 (145 / 64)
04:26:58 01:19:37
117 Arkadiusz Buczyński VO2max MTB Team M40 24 107 Gdańsk: 01:14:40 (203 / 46)
Rumia: 01:46:04 (165 / 36)
Reda: 01:26:33 (146 / 32)
04:27:17 01:19:56
118 Adam Andrejczuk Chojnice M40 25 108 Gdańsk: 01:14:17 (196 / 44)
Rumia: 01:46:02 (164 / 35)
Reda: 01:27:26 (157 / 34)
04:27:45 01:20:24
119 Mariusz Kaliszewski FSD SPORT M30 51 109 Gdańsk: 01:13:55 (190 / 86)
Rumia: 01:47:50 (175 / 77)
Reda: 01:26:04 (139 / 61)
04:27:49 01:20:28
120 Piotr Rokicki M30 52 110 Gdańsk: 01:16:02 (215 / 95)
Rumia: 01:42:04 (141 / 58)
Reda: 01:32:29 (188 / 85)
04:30:35 01:23:14
121 Rafał Roppel www.javaczyherbata.pl M30 53 111 Gdańsk: 01:14:08 (192 / 87)
Rumia: 01:47:35 (174 / 76)
Reda: 01:29:48 (172 / 77)
04:31:31 01:24:10
122 Jakub Kubicki M30 54 112 Gdańsk: 01:16:35 (222 / 99)
Rumia: 01:45:35 (162 / 70)
Reda: 01:31:54 (185 / 82)
04:34:04 01:26:43
123 Artur Szczepański KROSS CENTRUM ROWEROWE OLSZTYN M30 55 113 Gdańsk: 01:18:36 (240 / 105)
Rumia: 01:44:16 (157 / 66)
Reda: 01:31:29 (182 / 81)
04:34:21 01:27:00
124 Ryszard Gretkowski 7R Logistic Politechnika Gdańska M40 26 114 Gdańsk: 01:19:08 (246 / 60)
Rumia: 01:51:48 (188 / 44)
Reda: 01:24:27 (129 / 29)
04:35:23 01:28:02
125 Marcin Bajerski M40 27 115 Gdańsk: 01:16:38 (224 / 52)
Rumia: 01:47:30 (173 / 38)
Reda: 01:31:16 (181 / 42)
04:35:24 01:28:03
126 Rafal Wydmuch M40 28 116 Gdańsk: 01:14:56 (206 / 49)
Rumia: 01:51:12 (186 / 43)
Reda: 01:30:02 (174 / 39)
04:36:10 01:28:49
127 Karol Marzejon Skład Fabryczny M40 29 117 Gdańsk: 01:20:09 (254 / 61)
Rumia: 01:47:01 (170 / 37)
Reda: 01:29:31 (167 / 37)
04:36:41 01:29:20
128 Aleksandra Jakubek VO2max MTB Team F40 2 11 Gdańsk: 01:16:31 (219 / 2)
Rumia: 01:48:35 (178 / 2)
Reda: 01:31:53 (184 / 3)
04:36:59 01:29:38
129 Monika Kulling F18 6 12 Gdańsk: 01:20:31 (258 / 10)
Rumia: 01:48:32 (177 / 7)
Reda: 01:28:51 (162 / 7)
04:37:54 01:30:33
130 Grzegorz Karpowicz KAREPLAND M30 56 118 Gdańsk: 01:15:52 (214 / 94)
Rumia: 01:49:49 (181 / 79)
Reda: 01:32:17 (187 / 84)
04:37:58 01:30:37
131 Grzegorz Musalewski WI SALON ROWEROWY BOGDAN BONDARIEW TCZEW M40 30 119 Gdańsk: 01:16:06 (216 / 51)
Rumia: 01:50:57 (185 / 42)
Reda: 01:30:58 (180 / 41)
04:38:01 01:30:40
132 Marcin Jastrzębski Etixx Quick Step Etixx Quick Step M30 57 120 Gdańsk: 01:17:02 (228 / 101)
Rumia: 01:51:21 (187 / 82)
Reda: 01:32:48 (189 / 86)
04:41:11 01:33:50
133 Tomasz Wata M40 31 121 Gdańsk: 01:15:15 (208 / 50)
Rumia: 01:52:19 (191 / 47)
Reda: 01:34:53 (196 / 46)
04:42:27 01:35:06
134 Krzysztof Figura M18 25 122 Gdańsk: 01:19:38 (249 / 47)
Rumia: 01:52:19 (192 / 37)
Reda: 01:30:45 (179 / 33)
04:42:42 01:35:21
135 Marcin Łukasiewicz M30 58 123 Gdańsk: 01:17:02 (229 / 102)
Rumia: 01:53:09 (193 / 83)
Reda: 01:35:08 (198 / 89)
04:45:19 01:37:58
136 Dariusz Żoga Geriatryczny Klub Wyczynowy M40 32 124 Gdańsk: 01:52:49 (319 / 72)
Rumia: 01:33:22 (87 / 20)
Reda: 01:19:39 (86 / 22)
04:45:50 01:38:29
137 Marcin Pacek M30 59 125 Gdańsk: 01:19:28 (248 / 107)
Rumia: 01:46:48 (168 / 74)
Reda: 01:40:02 (221 / 99)
04:46:18 01:38:57
138 Patryk Wiczling VO2max MTB Team M18 26 126 Gdańsk: 01:02:37 (56 / 15)
Rumia: 01:24:43 (46 / 16)
Reda: 02:21:50 (261 / 41)
04:49:10 01:41:49
139 Bartłomiej Winikajtys M18 27 127 Gdańsk: 01:12:58 (177 / 38)
Rumia: 02:09:27 (233 / 43)
Reda: 01:28:47 (161 / 31)
04:51:12 01:43:51
140 Romuald Dobosz KB "Tupot" Ustka M60 3 128 Gdańsk: 01:18:55 (243 / 3)
Rumia: 01:55:57 (198 / 3)
Reda: 01:36:56 (202 / 4)
04:51:48 01:44:27
141 Grzegorz Komuniewski M50 8 129 Gdańsk: 01:18:23 (238 / 11)
Rumia: 02:00:55 (218 / 12)
Reda: 01:35:04 (197 / 9)
04:54:22 01:47:01
142 Wiesława Kolatowska Ochotnicza Straż Pożarna Gdynia-Wiczlino F40 3 13 Gdańsk: 01:23:12 (276 / 5)
Rumia: 01:58:36 (208 / 3)
Reda: 01:33:02 (190 / 4)
04:54:50 01:47:29
143 Roman Lewandowski M50 9 130 Gdańsk: 01:19:18 (247 / 13)
Rumia: 01:59:17 (211 / 10)
Reda: 01:37:53 (212 / 11)
04:56:28 01:49:07
144 Sebastian Krzeszowski M30 60 131 Gdańsk: 01:16:20 (217 / 96)
Rumia: 02:05:00 (229 / 94)
Reda: 01:36:02 (199 / 90)
04:57:22 01:50:01
145 Joanna Krzesińska VO2max MTB Team F30 5 14 Gdańsk: 01:24:39 (280 / 11)
Rumia: 01:55:38 (196 / 8)
Reda: 01:37:06 (205 / 7)
04:57:23 01:50:02
146 Marek Wiśniewski M18 28 132 Gdańsk: 01:21:49 (264 / 52)
Rumia: 01:57:42 (205 / 40)
Reda: 01:37:54 (213 / 38)
04:57:25 01:50:04
147 Sebastian Kamiński BrodaBikeTeam M40 33 133 Gdańsk: 01:22:06 (266 / 62)
Rumia: 01:57:51 (206 / 51)
Reda: 01:38:16 (216 / 47)
04:58:13 01:50:52
148 Patryk Acewicz-Hepfner M18 29 134 Gdańsk: 01:22:38 (272 / 54)
Rumia: 01:58:47 (210 / 41)
Reda: 01:37:00 (203 / 35)
04:58:25 01:51:04
149 Jarosław Lichs M30 61 135 Gdańsk: 01:22:47 (273 / 112)
Rumia: 01:56:52 (201 / 84)
Reda: 01:39:00 (218 / 96)
04:58:39 01:51:18
150 Iwona Frąckiewicz F40 4 15 Gdańsk: 01:18:46 (242 / 4)
Rumia: 02:03:11 (224 / 4)
Reda: 01:37:27 (208 / 5)
04:59:24 01:52:03
151 Katarzyna Skowrońska F30 6 16 Gdańsk: 01:20:58 (259 / 8)
Rumia: 02:00:49 (217 / 10)
Reda: 01:37:59 (214 / 8)
04:59:46 01:52:25
152 Leszek Zwolak Międzygwiezdna S&T Services Polska Sp. z o.o. M30 62 136 Gdańsk: 01:22:07 (267 / 109)
Rumia: 01:58:15 (207 / 85)
Reda: 01:39:59 (220 / 98)
05:00:21 01:53:00
153 Michał Miotk M30 63 137 Gdańsk: 01:24:26 (278 / 114)
Rumia: 01:58:39 (209 / 86)
Reda: 01:39:18 (219 / 97)
05:02:23 01:55:02
154 Przemysław Dalecki Gdynia Sport Team M40 34 138 Gdańsk: 01:18:44 (241 / 59)
Rumia: 02:00:03 (215 / 52)
Reda: 01:43:58 (237 / 53)
05:02:45 01:55:24
155 Sebastian Sławny M18 30 139 Gdańsk: 01:22:27 (271 / 53)
Rumia: 02:03:56 (226 / 42)
Reda: 01:37:04 (204 / 36)
05:03:27 01:56:06
156 Jarek Fijołek opony3miasto.pl M40 35 140 Gdańsk: 01:26:48 (290 / 67)
Rumia: 01:56:43 (200 / 49)
Reda: 01:41:35 (225 / 50)
05:05:06 01:57:45
157 Sławomir Pilipiec - M30 64 141 Gdańsk: 01:22:19 (269 / 111)
Rumia: 01:59:57 (214 / 88)
Reda: 01:43:02 (231 / 102)
05:05:18 01:57:57
158 Roman Hermanowski M30 65 142 Gdańsk: 01:28:47 (299 / 121)
Rumia: 02:02:07 (223 / 91)
Reda: 01:36:03 (200 / 91)
05:06:57 01:59:36
159 Dorota Dobrolinska F40 5 17 Gdańsk: 01:24:52 (284 / 6)
Rumia: 02:04:45 (228 / 5)
Reda: 01:37:34 (209 / 6)
05:07:11 01:59:50
160 Taisiia Dudina F30 7 18 Gdańsk: 01:22:52 (274 / 10)
Rumia: 02:01:50 (222 / 11)
Reda: 01:44:08 (238 / 10)
05:08:50 02:01:29
161 Dariusz Borowiecki M40 36 143 Gdańsk: 01:23:35 (277 / 64)
Rumia: 02:05:19 (230 / 54)
Reda: 01:41:34 (224 / 49)
05:10:28 02:03:07
162 Natalia Miziarska miziar-sport.blogspot.com F18 7 19 Gdańsk: 01:28:20 (297 / 14)
Rumia: 02:01:08 (219 / 9)
Reda: 01:42:33 (228 / 9)
05:12:01 02:04:40
163 Bronisław Domarus Fach-Dent Team M50 10 144 Gdańsk: 01:28:04 (296 / 16)
Rumia: 02:05:32 (231 / 13)
Reda: 01:43:55 (236 / 14)
05:17:31 02:10:10
164 Andrzej Chyliński M30 66 145 Gdańsk: 01:25:08 (287 / 117)
Rumia: 02:13:38 (237 / 96)
Reda: 01:42:33 (229 / 101)
05:21:19 02:13:58
165 Jarosław Niewiadomski BALTIC QUEST M40 37 146 Gdańsk: 01:24:59 (285 / 66)
Rumia: 02:09:47 (234 / 55)
Reda: 01:53:38 (248 / 56)
05:28:24 02:21:03
166 Dawid Hronowski M18 31 147 Gdańsk: 01:13:21 (184 / 39)
Rumia: 01:54:46 (195 / 38)
Reda: 02:21:48 (260 / 40)
05:29:55 02:22:34
167 Tadeusz Heidrich K. K. Wda Świecie G.Heidrich M60 4 148 Gdańsk: 01:27:31 (293 / 5)
Rumia: 02:11:26 (235 / 4)
Reda: 01:51:48 (245 / 6)
05:30:45 02:23:24
168 Wiesława Stachańczyk Active-IT KomputeryMarkowe.pl F60 1 20 Gdańsk: 01:30:05 (304 / 1)
Rumia: 02:12:00 (236 / 1)
Reda: 01:50:34 (244 / 1)
05:32:39 02:25:18
169 Krzysztof Świetliński M40 38 149 Gdańsk: 01:31:28 (305 / 69)
Rumia: 02:22:41 (243 / 57)
Reda: 01:50:03 (243 / 54)
05:44:12 02:36:51
170 Sylwia Ławrów Intel Technology Poland F18 8 21 Gdańsk: 01:45:49 (314 / 16)
Rumia: 02:33:50 (246 / 10)
Reda: 01:58:32 (250 / 10)
06:18:11 03:10:50
171 Renata Łukasik F50 1 22 Gdańsk: 01:46:23 (316 / 2)
Rumia: 02:50:29 (249 / 3)
Reda: 02:16:55 (255 / 1)
06:53:47 03:46:26
172 Ryszard Kotfis M60 5 150 Gdańsk: 01:46:18 (315 / 7)
Rumia: 02:46:32 (247 / 5)
Reda: 02:23:08 (262 / 8)
06:55:58 03:48:37
173 Izabela Kubiak F40 6 23 Gdańsk: 01:53:49 (320 / 8)
Rumia: 02:49:42 (248 / 6)
Reda: 02:19:26 (258 / 7)
07:02:57 03:55:36
174 Katarzyna Domarus Fach-Dent Team F50 2 24 Gdańsk: 01:51:20 (318 / 3)
Rumia: 03:08:29 (250 / 4)
Reda: 03:00:32 (263 / 2)
08:00:21 04:53:00
175 Łukasz Szerszyński ALTER - ROWERY Sopot M18 32 151 Gdańsk: 00:58:44 (28 / 8)
Reda: 01:07:22 (24 / 8)
02:06:06
176 Michał Józkowicz Diversey Team M30 67 152 Gdańsk: 00:56:24 (18 / 9)
Rumia: 01:18:26 (22 / 11)
02:14:50 00:08:44
177 Patryk Szymczak PKO Harpagan M18 33 153 Rumia: 01:13:09 (9 / 4)
Reda: 01:01:56 (6 / 2)
02:15:05 00:08:59
178 Andrzej Guż HOTEL CZTERY BRZOZY GDAŃSK M30 68 154 Rumia: 01:12:36 (6 / 3)
Reda: 01:02:31 (9 / 4)
02:15:07 00:09:01
179 Piotr Perliński Morpol Racing Team Morpol M30 69 155 Gdańsk: 01:02:49 (59 / 29)
Reda: 01:16:03 (57 / 26)
02:18:52 00:12:46
180 Mariusz Truszkowski Rock&Road sklep i serwis M18 34 156 Gdańsk: 00:58:49 (29 / 9)
Rumia: 01:20:14 (31 / 11)
02:19:03 00:12:57
181 Rafał Knitter Morpol Racing Team M30 70 157 Gdańsk: 01:03:40 (65 / 31)
Reda: 01:16:08 (59 / 28)
02:19:48 00:13:42
182 Tomasz Lipiński Piast Słupsk Piast Słupsk M30 71 158 Gdańsk: 01:01:36 (47 / 25)
Rumia: 01:19:58 (29 / 15)
02:21:34 00:15:28
183 Paweł Niski SmartFinance M30 72 159 Gdańsk: 01:04:24 (72 / 34)
Reda: 01:19:48 (87 / 42)
02:24:12 00:18:06
184 Jacek Kamiński M30 73 160 Gdańsk: 01:00:44 (42 / 22)
Rumia: 01:24:45 (47 / 21)
02:25:29 00:19:23
185 Adrian Szarejko Morpol Racing Team Morpol M30 74 161 Gdańsk: 01:05:22 (78 / 36)
Reda: 01:20:59 (96 / 45)
02:26:21 00:20:15
186 Mirosław Ziółkowski Whiteout.pl M40 39 162 Gdańsk: 01:08:15 (116 / 33)
Reda: 01:19:48 (88 / 23)
02:28:03 00:21:57
187 Aleksandr Shevtcov Folta Folta M50 11 163 Gdańsk: 01:03:30 (62 / 3)
Rumia: 01:25:07 (50 / 3)
02:28:37 00:22:31
188 Bartłomiej Moszczyński M18 35 164 Gdańsk: 01:02:43 (58 / 16)
Rumia: 01:27:33 (61 / 19)
02:30:16 00:24:10
189 Damian Trawiński M30 75 165 Gdańsk: 01:08:16 (118 / 48)
Reda: 01:26:28 (142 / 63)
02:34:44 00:28:38
190 Zofia Rzeszutek MLKS BASZTA BYTÓW F18 9 25 Gdańsk: 01:04:13 (70 / 1)
Rumia: 01:31:00 (69 / 1)
02:35:13 00:29:07
191 Rafał Wróblewski M40 40 166 Gdańsk: 01:10:46 (155 / 39)
Reda: 01:24:31 (131 / 30)
02:35:17 00:29:11
192 Michał Łucki DAGOMA M18 36 167 Gdańsk: 01:05:58 (85 / 19)
Rumia: 01:30:11 (68 / 21)
02:36:09 00:30:03
193 Miro Wasilewski >>>1930<<< M30 76 168 Gdańsk: 01:13:11 (178 / 78)
Reda: 01:23:35 (122 / 56)
02:36:46 00:30:40
194 Przemysław Blokus SZPRYCHEN KOMANDO M18 37 169 Rumia: 01:26:36 (56 / 17)
Reda: 01:11:14 (39 / 13)
02:37:50 00:31:44
195 Marin Treselj M30 77 170 Gdańsk: 01:07:16 (102 / 44)
Rumia: 01:31:12 (71 / 28)
02:38:28 00:32:22
196 Agnieszka Patoka VO2max MTB Team F18 10 26 Gdańsk: 01:12:00 (169 / 5)
Reda: 01:26:30 (144 / 6)
02:38:30 00:32:24
197 Adrian Mencel M30 78 171 Rumia: 01:26:38 (57 / 23)
Reda: 01:13:13 (47 / 23)
02:39:51 00:33:45
198 Jarosław Juszkiewicz jmarket.pl M18 38 172 Gdańsk: 01:07:37 (107 / 23)
Rumia: 01:32:49 (81 / 23)
02:40:26 00:34:20
199 Mariusz Gawkowski M40 41 173 Gdańsk: 01:07:58 (113 / 32)
Rumia: 01:32:49 (80 / 18)
02:40:47 00:34:41
200 Adam Andruszkiewicz Międzygwiezdna M40 42 174 Gdańsk: 01:14:47 (204 / 47)
Reda: 01:26:09 (140 / 31)
02:40:56 00:34:50
201 Przemysław Piotrowicz M40 43 175 Rumia: 01:26:29 (55 / 13)
Reda: 01:14:34 (52 / 11)
02:41:03 00:34:57
202 Sebastian Główczewski ProFoto M30 79 176 Gdańsk: 01:11:33 (166 / 72)
Reda: 01:29:54 (173 / 78)
02:41:27 00:35:21
203 Łukasz Bożek Morpol RacingTeam Morpol M30 80 177 Gdańsk: 01:14:22 (198 / 90)
Reda: 01:29:03 (163 / 72)
02:43:25 00:37:19
204 Maciej Zielonka II M30 81 178 Gdańsk: 01:13:22 (187 / 82)
Reda: 01:30:43 (178 / 80)
02:44:05 00:37:59
205 Marek Bielowicz M30 82 179 Rumia: 01:29:06 (64 / 26)
Reda: 01:16:53 (64 / 32)
02:45:59 00:39:53
206 Radosław Charłanowicz OOCL Poland M30 83 180 Gdańsk: 01:13:13 (180 / 79)
Reda: 01:33:20 (191 / 87)
02:46:33 00:40:27
207 Marcin Gostomski M40 44 181 Rumia: 01:29:54 (65 / 15)
Reda: 01:17:40 (69 / 15)
02:47:34 00:41:28
208 Norbert Adamczuk BikeSalon.pl M18 39 182 Gdańsk: 01:11:25 (163 / 35)
Rumia: 01:37:07 (110 / 27)
02:48:32 00:42:26
209 Krzysztof Wasilewski Masterlease M40 45 183 Rumia: 01:31:01 (70 / 16)
Reda: 01:17:32 (68 / 14)
02:48:33 00:42:27
210 Marcin Karczewski K&M DESIGN www.km-d.pl M30 84 184 Rumia: 01:32:36 (78 / 34)
Reda: 01:16:50 (63 / 31)
02:49:26 00:43:20
211 Michał Gryglewski M30 85 185 Gdańsk: 01:10:46 (154 / 68)
Rumia: 01:39:11 (121 / 51)
02:49:57 00:43:51
212 Piotr Niewczas M30 86 186 Gdańsk: 01:16:35 (223 / 100)
Reda: 01:33:29 (193 / 88)
02:50:04 00:43:58
213 Przemysław Jakusz SZPRYCHEN KOMANDO M30 87 187 Rumia: 01:34:00 (88 / 38)
Reda: 01:18:00 (73 / 36)
02:52:00 00:45:54
214 Bartosz Gruzlewski M18 40 188 Gdańsk: 01:07:47 (110 / 24)
Rumia: 01:44:23 (158 / 36)
02:52:10 00:46:04
215 Tomasz Lange Rack Team MTB M40 46 189 Gdańsk: 01:11:50 (168 / 41)
Rumia: 01:40:57 (135 / 31)
02:52:47 00:46:41
216 Bartłomiej Siawrys M18 41 190 Gdańsk: 01:19:48 (253 / 49)
Reda: 01:33:54 (195 / 34)
02:53:42 00:47:36
217 Piotr Kment M30 88 191 Gdańsk: 01:17:34 (232 / 103)
Reda: 01:37:26 (207 / 93)
02:55:00 00:48:54
218 Anna Kłobukowska F30 8 27 Gdańsk: 01:11:31 (165 / 4)
Rumia: 01:43:32 (155 / 6)
02:55:03 00:48:57
219 Andrzej Szapiel Triathlon Trójmiasto M18 42 192 Gdańsk: 01:12:42 (175 / 37)
Rumia: 01:42:23 (142 / 34)
02:55:05 00:48:59
220 Adam Góral ControlTec M30 89 193 Gdańsk: 01:13:22 (186 / 83)
Rumia: 01:43:26 (154 / 65)
02:56:48 00:50:42
221 Remigiusz Twardy M18 43 194 Gdańsk: 01:19:38 (250 / 48)
Reda: 01:37:52 (211 / 37)
02:57:30 00:51:24
222 Jarek Sobieraj M50 12 195 Gdańsk: 01:19:43 (252 / 14)
Reda: 01:38:42 (217 / 12)
02:58:25 00:52:19
223 Jakub Oleaczek M30 90 196 Rumia: 01:39:14 (122 / 52)
Reda: 01:22:05 (101 / 48)
03:01:19 00:55:13
224 Marcin Sykuła M40 47 197 Rumia: 01:38:56 (120 / 29)
Reda: 01:22:42 (109 / 27)
03:01:38 00:55:32
225 Ewa Kubiak LABOSPORT Team F30 9 28 Gdańsk: 01:14:24 (200 / 6)
Rumia: 01:47:23 (172 / 7)
03:01:47 00:55:41
226 Grzegorz Fabisiak M18 44 198 Gdańsk: 01:20:20 (257 / 50)
Reda: 01:42:16 (227 / 39)
03:02:36 00:56:30
227 Natalia Dajek Flash Team F18 11 29 Gdańsk: 01:20:59 (260 / 11)
Reda: 01:41:50 (226 / 8)
03:02:49 00:56:43
228 Marcin Lipski M40 48 199 Rumia: 01:41:43 (139 / 33)
Reda: 01:23:27 (120 / 28)
03:05:10 00:59:04
229 Katarzyna Jamroż-Łoza F30 10 30 Gdańsk: 01:21:37 (263 / 9)
Reda: 01:43:53 (235 / 9)
03:05:30 00:59:24
230 Dariusz Trepczyk Fota-Groblewski MTB Team M30 91 200 Gdańsk: 01:15:49 (213 / 93)
Rumia: 01:50:45 (183 / 81)
03:06:34 01:00:28
231 Piotr Czerniawski M40 49 201 Gdańsk: 01:16:44 (225 / 53)
Rumia: 01:51:56 (189 / 45)
03:08:40 01:02:34
232 Marcelina Moderhak EDF F30 11 31 Rumia: 01:39:48 (126 / 4)
Reda: 01:29:34 (168 / 6)
03:09:22 01:03:16
233 Łukasz Bartnik M30 92 202 Rumia: 01:44:35 (159 / 67)
Reda: 01:27:19 (154 / 69)
03:11:54 01:05:48
234 Tomasz Czepiel M30 93 203 Rumia: 01:44:48 (161 / 69)
Reda: 01:29:29 (166 / 74)
03:14:17 01:08:11
235 Bartosz Maciejewski M30 94 204 Gdańsk: 01:26:41 (289 / 119)
Reda: 01:47:43 (241 / 106)
03:14:24 01:08:18
236 Marcin Langa Baltycka Team Galeria Bałtycka M30 95 205 Rumia: 01:45:38 (163 / 71)
Reda: 01:29:08 (164 / 73)
03:14:46 01:08:40
237 Maciej Wyskielski RKS CHUWDU M30 96 206 Gdańsk: 01:29:33 (300 / 122)
Reda: 01:46:08 (240 / 105)
03:15:41 01:09:35
238 Justyna Dębicka 7R Logistic Politechnika Gdańska 7R Logistic Politechnika Gdańska F18 12 32 Gdańsk: 01:21:36 (262 / 12)
Rumia: 01:56:18 (199 / 8)
03:17:54 01:11:48
239 Jacek Walter M30 97 207 Gdańsk: 01:43:00 (312 / 125)
Rumia: 01:36:03 (99 / 43)
03:19:03 01:12:57
240 Tomasz Skałecki Ride for fun M40 50 208 Rumia: 01:50:49 (184 / 41)
Reda: 01:29:39 (169 / 38)
03:20:28 01:14:22
241 Robert Kaczmarek OOCL Poland M40 51 209 Gdańsk: 01:27:23 (292 / 68)
Reda: 01:53:12 (247 / 55)
03:20:35 01:14:29
242 Grzegorz Grzyb Orbea Polsport Group M40 52 210 Rumia: 01:52:09 (190 / 46)
Reda: 01:30:31 (175 / 40)
03:22:40 01:16:34
243 Sebastian Caspari M40 53 211 Rumia: 01:55:55 (197 / 48)
Reda: 01:33:26 (192 / 44)
03:29:21 01:23:15
244 Tomasz Wrona M50 13 212 Rumia: 01:59:23 (212 / 11)
Reda: 01:37:26 (206 / 10)
03:36:49 01:30:43
245 Kamil Pliszka M30 98 213 Gdańsk: 02:00:02 (321 / 126)
Reda: 01:44:40 (239 / 104)
03:44:42 01:38:36
246 Rafał Dylewski M30 99 214 Rumia: 02:01:24 (220 / 90)
Reda: 01:43:51 (234 / 103)
03:45:15 01:39:09
247 Aleksandra Shevtcova Folta Folta F50 3 33 Gdańsk: 01:27:49 (295 / 1)
Rumia: 02:29:51 (244 / 1)
03:57:40 01:51:34
248 Jakub Kuras P.P.U.H. KARTEX s.c. M30 100 215 Rumia: 02:17:35 (240 / 98)
Reda: 01:54:43 (249 / 108)
04:12:18 02:06:12
249 Patryk Gołąb M30 101 216 Rumia: 02:21:32 (241 / 99)
Reda: 01:52:13 (246 / 107)
04:13:45 02:07:39
250 Dariusz Tajerle M30 102 217 Rumia: 02:22:15 (242 / 100)
Reda: 01:59:32 (251 / 109)
04:21:47 02:15:41
251 Grzegorz Parulski Honda Gdynia Team M40 54 218 Gdańsk: 00:55:22 (9 / 3)
00:55:22
252 Michał Łaguna M30 103 219 Gdańsk: 00:55:50 (13 / 5)
00:55:50 00:00:28
253 Robert Wawryka Old School MTB Gdańsk M30 104 220 Gdańsk: 00:55:52 (14 / 7)
00:55:52 00:00:30
254 Bartłomiej Glaas NEXUS Team M30 105 221 Gdańsk: 00:57:13 (23 / 12)
00:57:13 00:01:51
255 Michał Rzeczycki Old School MTB Gdańsk SEMEKO AQUASFERA M30 106 222 Gdańsk: 00:59:29 (34 / 18)
00:59:29 00:04:07
256 Radosław Wieliczko M40 55 223 Gdańsk: 00:59:49 (37 / 7)
00:59:49 00:04:27
257 Marcin Karbiński MLKS BASZTA BYTÓW M30 107 224 Gdańsk: 01:00:16 (38 / 19)
01:00:16 00:04:54
258 Piotr Morawski M40 56 225 Gdańsk: 01:00:17 (39 / 8)
01:00:17 00:04:55
259 Paweł Krywko Rant Bartoszyce M30 108 226 Gdańsk: 01:00:50 (44 / 23)
01:00:50 00:05:28
260 Robert Banach Banachbrothers.pl Hotel Cztery Brzozy M30 109 227 Reda: 01:01:11 (1 / 1)
01:01:11 00:05:49
261 Jakub Długołęcki Intel Technology Poland M30 110 228 Gdańsk: 01:02:19 (53 / 28)
01:02:19 00:06:57
262 Arkadiusz Zarzycki Apteka Gemini M30 111 229 Reda: 01:02:35 (10 / 5)
01:02:35 00:07:13
263 Ryszard Walenkiewicz M40 57 230 Gdańsk: 01:03:22 (61 / 14)
01:03:22 00:08:00
264 Rajmund Kowalczyk M40 58 231 Gdańsk: 01:03:36 (63 / 15)
01:03:36 00:08:14
265 Roman Styczeń KM Bike Elbląg M40 59 232 Gdańsk: 01:04:09 (67 / 16)
01:04:09 00:08:47
266 Tomasz Zachciał VO2max MTB Team M40 60 233 Gdańsk: 01:04:12 (69 / 17)
01:04:12 00:08:50
267 Leszek Klawitter Complexsports M40 61 234 Gdańsk: 01:04:58 (76 / 20)
01:04:58 00:09:36
268 Zbigniew Ligenza M30 112 235 Gdańsk: 01:05:06 (77 / 35)
01:05:06 00:09:44
269 Jarosław Wesołowski Akademia kolarstwa Olsztyn M18 45 236 Gdańsk: 01:05:35 (81 / 17)
01:05:35 00:10:13
270 Grzegorz Mielczarek M18 46 237 Gdańsk: 01:05:35 (82 / 18)
01:05:35 00:10:13
271 Konrad Mickiewicz Bałtyk/ Tridea M40 62 238 Gdańsk: 01:05:57 (84 / 24)
01:05:57 00:10:35
272 Tomasz Rajnowski M30 113 239 Gdańsk: 01:06:23 (90 / 39)
01:06:23 00:11:01
273 Mariusz Stasiewicz NORWOOD TEAM M40 63 240 Gdańsk: 01:06:25 (91 / 27)
01:06:25 00:11:03
274 Tomasz Kmieć GrupaRowerowa3Miasto M18 47 241 Gdańsk: 01:06:38 (95 / 22)
01:06:38 00:11:16
275 Jakub Roszkowski M40 64 242 Gdańsk: 01:06:49 (96 / 29)
01:06:49 00:11:27
276 Radosław Nazar MTB PRAUST M30 114 243 Gdańsk: 01:06:56 (98 / 41)
01:06:56 00:11:34
277 Dawid Machowski M30 115 244 Gdańsk: 01:06:58 (100 / 42)
01:06:58 00:11:36
278 Piotr Gruba Powersystem M30 116 245 Gdańsk: 01:07:11 (101 / 43)
01:07:11 00:11:49
279 Maciej Mickiewicz M18 48 246 Gdańsk: 01:07:54 (112 / 26)
01:07:54 00:12:32
280 Lukasz Ozorowski Go Simply Made M30 117 247 Gdańsk: 01:08:36 (120 / 50)
01:08:36 00:13:14
281 Dominik Wałdowski PROFIEVENT/Płazy Gdańsk M30 118 248 Gdańsk: 01:08:39 (122 / 52)
01:08:39 00:13:17
282 Przemysław Trapkowski Płazy Gdańsk PROFIEVENT M30 119 249 Gdańsk: 01:08:40 (123 / 53)
01:08:40 00:13:18
283 Przemek Jedlinski Nowe Guty Team M30 120 250 Gdańsk: 01:08:51 (124 / 54)
01:08:51 00:13:29
284 Michał Szypszak M30 121 251 Gdańsk: 01:08:57 (126 / 55)
01:08:57 00:13:35
285 Andrei Barishnikov M30 122 252 Gdańsk: 01:09:29 (130 / 58)
01:09:29 00:14:07
286 Piotr Panek M30 123 253 Gdańsk: 01:09:41 (133 / 61)
01:09:41 00:14:19
287 Daniel Kramp selabike M40 65 254 Gdańsk: 01:09:59 (137 / 35)
01:09:59 00:14:37
288 Andrzej Omieczyński Rowerek M50 14 255 Gdańsk: 01:10:00 (138 / 6)
01:10:00 00:14:38
289 Paweł Ugarenko KU AZS Politechnika Gdańska M18 49 256 Gdańsk: 01:10:03 (140 / 29)
01:10:03 00:14:41
290 Bartosz Lasota M18 50 257 Gdańsk: 01:10:13 (142 / 30)
01:10:13 00:14:51
291 Jan Wilczewski M30 124 258 Gdańsk: 01:10:17 (145 / 66)
01:10:17 00:14:55
292 Rafał Obiedziński M40 66 259 Gdańsk: 01:10:20 (146 / 36)
01:10:20 00:14:58
293 Maciej Skalski MaciaLOLO M40 67 260 Gdańsk: 01:10:30 (149 / 38)
01:10:30 00:15:08
294 Michał Papiernik Tczewski Klub Rowerowy M30 125 261 Gdańsk: 01:10:37 (151 / 67)
01:10:37 00:15:15
295 Maciej Gabrychowicz mtb tako team bozepole M30 126 262 Reda: 01:10:43 (35 / 18)
01:10:43 00:15:21
296 Jacek Mania M30 127 263 Reda: 01:10:55 (38 / 19)
01:10:55 00:15:33
297 Tomasz Borzyszkowski Adva Optical Networking Adva Optical Networking M40 68 264 Gdańsk: 01:11:08 (157 / 40)
01:11:08 00:15:46
298 Piotr Seńko Active Malbork M30 128 265 Gdańsk: 01:11:46 (167 / 73)
01:11:46 00:16:24
299 Grzegorz Trąbiński Płazy Gdańsk M30 129 266 Gdańsk: 01:12:08 (170 / 74)
01:12:08 00:16:46
300 Bartłomiej Bartczak M30 130 267 Gdańsk: 01:12:22 (171 / 75)
01:12:22 00:17:00
301 Mateusz Kociński M18 51 268 Gdańsk: 01:12:40 (174 / 36)
01:12:40 00:17:18
302 Borys Kowal TeamTrzymajKoło M40 69 269 Reda: 01:12:53 (44 / 9)
01:12:53 00:17:31
303 Jarosław Waśkiewicz SZEFUŃCIO SRALPE POLSKA M30 131 270 Reda: 01:13:04 (46 / 22)
01:13:04 00:17:42
304 Sebastian Janicki M40 70 271 Gdańsk: 01:13:16 (181 / 42)
01:13:16 00:17:54
305 Zbigniew Wulczyński Masterlease Sport Team M40 71 272 Gdańsk: 01:13:16 (182 / 43)
01:13:16 00:17:54
306 Paulina Werner F18 13 34 Gdańsk: 01:13:57 (191 / 7)
01:13:57 00:18:35
307 Mariusz Liedtke Gdańsk M30 132 273 Gdańsk: 01:14:16 (195 / 89)
01:14:16 00:18:54
308 Bartłomiej Majek M18 52 274 Gdańsk: 01:14:31 (202 / 42)
01:14:31 00:19:09
309 Tomasz Lademann M40 72 275 Gdańsk: 01:14:48 (205 / 48)
01:14:48 00:19:26
310 Zbigniew Czajkowski M30 133 276 Gdańsk: 01:14:57 (207 / 91)
01:14:57 00:19:35
311 Tomasz Rybaczek M18 53 277 Gdańsk: 01:15:16 (209 / 43)
01:15:16 00:19:54
312 Krzysztof Kochanowicz Grupa Rowerowa 3miasto M30 134 278 Gdańsk: 01:15:29 (210 / 92)
01:15:29 00:20:07
313 Paulina Ryczanik 2R SKAT F18 14 35 Gdańsk: 01:15:31 (211 / 8)
01:15:31 00:20:09
314 Jan Potrykus Zielony Zakątek M50 15 279 Gdańsk: 01:15:36 (212 / 10)
01:15:36 00:20:14
315 Pawel Wnuk M30 135 280 Reda: 01:16:06 (58 / 27)
01:16:06 00:20:44
316 Marcin Kanafek M18 54 281 Gdańsk: 01:16:32 (220 / 44)
01:16:32 00:21:10
317 Mariusz Krzywiel M40 73 282 Rumia: 01:16:37 (17 / 4)
01:16:37 00:21:15
318 Maciej Matynia Idee Kaffe Zdrowa Energia M40 74 283 Gdańsk: 01:16:45 (226 / 54)
01:16:45 00:21:23
319 Adam Studzieniecki MARKOS Sport Team M40 75 284 Gdańsk: 01:16:56 (227 / 55)
01:16:56 00:21:34
320 Andrzej Tomaszewski M18 55 285 Gdańsk: 01:17:15 (231 / 45)
01:17:15 00:21:53
321 Piotr Zadroga M40 76 286 Gdańsk: 01:17:36 (233 / 56)
01:17:36 00:22:14
322 Paweł Dembiński Elipa M40 77 287 Gdańsk: 01:18:06 (234 / 57)
01:18:06 00:22:44
323 Sebastian Batkiewicz M30 136 288 Gdańsk: 01:18:12 (235 / 104)
01:18:12 00:22:50
324 Grzegorz Bagiński SafeRoad M40 78 289 Gdańsk: 01:18:17 (236 / 58)
01:18:17 00:22:55
325 Katarzyna Sawicka Akademia kolarstwa Olsztyna Andrzej Bulhak F40 7 36 Gdańsk: 01:18:23 (237 / 3)
01:18:23 00:23:01
326 Stefan Kałużny Tiger-gym M50 16 290 Gdańsk: 01:18:25 (239 / 12)
01:18:25 00:23:03
327 Maciej Piramowicz-Odrowąż 9'RS M18 56 291 Gdańsk: 01:19:01 (244 / 46)
01:19:01 00:23:39
328 Wojciech Jarmuż CROSSFITTEAM PRUSZCZ GDAŃSKI M30 137 292 Gdańsk: 01:19:04 (245 / 106)
01:19:04 00:23:42
329 Iurii Kiselev M40 79 293 Rumia: 01:19:19 (25 / 5)
01:19:19 00:23:57
330 Dorota Buż Just4fun F30 12 37 Gdańsk: 01:19:40 (251 / 7)
01:19:40 00:24:18
331 Piotr Schweiger M60 6 294 Gdańsk: 01:20:10 (255 / 4)
01:20:10 00:24:48
332 Michał Seta Padł Na Ryj Team M30 138 295 Gdańsk: 01:20:11 (256 / 108)
01:20:11 00:24:49
333 Mikołaj Bluj Jak Dziki TEAM M18 57 296 Reda: 01:20:42 (94 / 21)
01:20:42 00:25:20
334 Tomasz Kos M18 58 297 Reda: 01:21:29 (98 / 22)
01:21:29 00:26:07
335 Tomasz Niklas M50 17 298 Gdańsk: 01:22:01 (265 / 15)
01:22:01 00:26:39
336 Mateusz Rydzkowski M30 139 299 Gdańsk: 01:22:10 (268 / 110)
01:22:10 00:26:48
337 Waldemar Kolatowski Ochotnicza Straż Pożarna Gdynia-Wiczlino M40 80 300 Gdańsk: 01:22:27 (270 / 63)
01:22:27 00:27:05
338 Artur Bogdan M18 59 301 Reda: 01:22:41 (108 / 25)
01:22:41 00:27:19
339 Marcin Lewiński M30 140 302 Gdańsk: 01:23:02 (275 / 113)
01:23:02 00:27:40
340 Katarzyna Kuczorska VO2max MTB Team F30 13 38 Reda: 01:23:04 (117 / 4)
01:23:04 00:27:42
341 Piotr Krzemiński Rowersi M18 60 303 Rumia: 01:23:50 (41 / 13)
01:23:50 00:28:28
342 Piotr Konkel PADŁ NA RYJ TEAM M18 61 304 Gdańsk: 01:24:44 (281 / 55)
01:24:44 00:29:22
343 Krystian Kieloch M30 141 305 Gdańsk: 01:24:49 (282 / 116)
01:24:49 00:29:27
344 Filip Formella M40 81 306 Gdańsk: 01:24:49 (283 / 65)
01:24:49 00:29:27
345 Anna Bocheńska-Wilk F30 14 39 Gdańsk: 01:25:01 (286 / 12)
01:25:01 00:29:39
346 Dorota Bogacka GK STG F40 8 40 Reda: 01:25:46 (137 / 2)
01:25:46 00:30:24
347 Marcin Kaluźny M30 142 307 Reda: 01:25:47 (138 / 60)
01:25:47 00:30:25
348 Michał Młynarczyk M30 143 308 Gdańsk: 01:25:57 (288 / 118)
01:25:57 00:30:35
349 Kazimierz Niewiarowski Kross Staff Team M60 7 309 Reda: 01:26:29 (143 / 3)
01:26:29 00:31:07
350 Agnieszka Paliszewska F18 15 41 Gdańsk: 01:27:09 (291 / 13)
01:27:09 00:31:47
351 Lukasz Nowakowski LOTOS Team M30 144 310 Reda: 01:27:15 (152 / 67)
01:27:15 00:31:53
352 Piotr Gruchała POiNT M30 145 311 Reda: 01:27:18 (153 / 68)
01:27:18 00:31:56
353 Krzysztof Ziolkowski M40 82 312 Reda: 01:27:21 (155 / 33)
01:27:21 00:31:59
354 Tadeusz Popławski Przychodnia Weterynaryjna Borcowski-Popławski M50 18 313 Reda: 01:27:23 (156 / 8)
01:27:23 00:32:01
355 Wojciech Pruski NET-SERWIS IronTEAM M30 146 314 Rumia: 01:27:46 (63 / 25)
01:27:46 00:32:24
356 Marek Fotek M60 8 315 Gdańsk: 01:27:48 (294 / 6)
01:27:48 00:32:26
357 Bartłomiej Bober PKO Harpagan M40 83 316 Reda: 01:28:04 (160 / 35)
01:28:04 00:32:42
358 Marcin Frymark M30 147 317 Reda: 01:28:04 (159 / 71)
01:28:04 00:32:42
359 Leszek Zalewski M30 148 318 Gdańsk: 01:28:39 (298 / 120)
01:28:39 00:33:17
360 Marek Szynwelski M30 149 319 Reda: 01:29:39 (170 / 75)
01:29:39 00:34:17
361 Tatiana Matynia Idee Kaffe Zdrowa Energia F40 9 42 Gdańsk: 01:29:43 (301 / 7)
01:29:43 00:34:21
362 Katarzyna Chyczewska F30 15 43 Gdańsk: 01:29:57 (302 / 13)
01:29:57 00:34:35
363 Vladimir Lashmanov M30 150 320 Gdańsk: 01:29:58 (303 / 123)
01:29:58 00:34:36
364 Jarosław Gorczyca GWS M18 62 321 Reda: 01:30:34 (177 / 32)
01:30:34 00:35:12
365 Sebastian Gajewski KM BIKE Team Elbląg M30 151 322 Reda: 01:31:57 (186 / 83)
01:31:57 00:36:35
366 Robert Sadowski M30 152 323 Rumia: 01:32:50 (82 / 35)
01:32:50 00:37:28
367 Jakub Boćkowski Klif-Med M18 63 324 Gdańsk: 01:33:18 (306 / 56)
01:33:18 00:37:56
368 Wioletta Fratczak F30 16 44 Gdańsk: 01:34:27 (307 / 14)
01:34:27 00:39:05
369 Tomasz Osełkowski Tri Negu Sklep Sportowy FIGURA M30 153 325 Gdańsk: 01:35:29 (308 / 124)
01:35:29 00:40:07
370 Łukasz Górzny M18 64 326 Gdańsk: 01:35:51 (309 / 57)
01:35:51 00:40:29
371 Piotr Nitka Noble Tri Team M30 154 327 Reda: 01:36:15 (201 / 92)
01:36:15 00:40:53
372 Maciej Stępień M30 155 328 Rumia: 01:36:45 (106 / 45)
01:36:45 00:41:23
373 Andrzej Palgan XTrainer.pl M30 156 329 Reda: 01:37:42 (210 / 94)
01:37:42 00:42:20
374 Dominik Dąbski M18 65 330 Rumia: 01:38:00 (115 / 30)
01:38:00 00:42:38
375 Patryk Galiński M40 84 331 Rumia: 01:38:38 (117 / 28)
01:38:38 00:43:16
376 Grzegorz Kwiatkowski M30 157 332 Rumia: 01:39:46 (125 / 53)
01:39:46 00:44:24
377 Michał Zgliński 4WM Team MTB M40 85 333 Reda: 01:40:45 (222 / 48)
01:40:45 00:45:23
378 Rafał Butny M30 158 334 Reda: 01:41:14 (223 / 100)
01:41:14 00:45:52
379 Anna Omieczyńska DWR F18 16 45 Gdańsk: 01:41:34 (310 / 15)
01:41:34 00:46:12
380 Andrzej Sokołowski M40 86 335 Gdańsk: 01:42:54 (311 / 70)
01:42:54 00:47:32
381 Tomasz Will M40 87 336 Reda: 01:42:56 (230 / 51)
01:42:56 00:47:34
382 Arkadiusz Kurek KUREK & KUREK M40 88 337 Reda: 01:43:03 (232 / 52)
01:43:03 00:47:41
383 Tadeusz Brzozowski Keller Polska M50 19 338 Reda: 01:43:26 (233 / 13)
01:43:26 00:48:04
384 Maciej Korybut-Orłowski BrodaBikeTeam M18 66 339 Gdańsk: 01:44:44 (313 / 58)
01:44:44 00:49:22
385 Łukasz Nadolski M30 159 340 Rumia: 01:46:24 (166 / 72)
01:46:24 00:51:02
386 Przemek Błażejewski M40 89 341 Gdańsk: 01:47:48 (317 / 71)
01:47:48 00:52:26
387 Robert Ignaszak KLUB KOLARSTWA WDA ŚWIECIE M40 90 342 Rumia: 01:48:15 (176 / 39)
01:48:15 00:52:53
388 Krzysztof Rutkowski M40 91 343 Rumia: 01:48:54 (179 / 40)
01:48:54 00:53:32
389 Gustaw Galek Ten TeGes Team M60 9 344 Reda: 01:49:01 (242 / 5)
01:49:01 00:53:39
390 Marek Szynwelski M30 160 345 Rumia: 01:49:37 (180 / 78)
01:49:37 00:54:15
391 Dominik Pawłocki Holte M30 161 346 Rumia: 01:50:20 (182 / 80)
01:50:20 00:54:58
392 Zbigniew Zadworny 3Elements M50 20 347 Rumia: 01:53:40 (194 / 9)
01:53:40 00:58:18
393 Daniel Żyliński M18 67 348 Rumia: 01:57:12 (202 / 39)
01:57:12 01:01:50
394 Wojciech Adrianowski M40 92 349 Rumia: 01:57:18 (203 / 50)
01:57:18 01:01:56
395 Karolina Chwiej Komobike Scott F30 17 46 Rumia: 01:57:35 (204 / 9)
01:57:35 01:02:13
396 Konrad Bem Noose Team M30 162 350 Rumia: 01:59:57 (213 / 87)
01:59:57 01:04:35
397 Sebastian Humyniecki M30 163 351 Reda: 02:00:00 (252 / 110)
02:00:00 01:04:38
398 Łukasz Kotwicki M30 164 352 Reda: 02:00:08 (253 / 111)
02:00:08 01:04:46
399 Tomasz Galek Ten TeGes Team M30 165 353 Rumia: 02:00:47 (216 / 89)
02:00:47 01:05:25
400 Tomasz Janiak T.A.G. M40 93 354 Rumia: 02:01:35 (221 / 53)
02:01:35 01:06:13
401 Małgorzata Molenda F50 4 47 Gdańsk: 02:02:06 (322 / 4)
02:02:06 01:06:44
402 Anita Komorowska F40 10 48 Gdańsk: 02:02:34 (323 / 9)
02:02:34 01:07:12
403 Maciej Migiel M30 166 355 Rumia: 02:03:34 (225 / 92)
02:03:34 01:08:12
404 Marcin Dymek RADMOR M30 167 356 Rumia: 02:04:18 (227 / 93)
02:04:18 01:08:56
405 Maciej Daga M30 168 357 Rumia: 02:06:50 (232 / 95)
02:06:50 01:11:28
406 Rafal Gawerski M40 94 358 Reda: 02:14:16 (254 / 57)
02:14:16 01:18:54
407 Michał Figiel M30 169 359 Rumia: 02:15:46 (238 / 97)
02:15:46 01:20:24
408 Tomasz Borowiec M40 95 360 Rumia: 02:15:57 (239 / 56)
02:15:57 01:20:35
409 Wojciech Kamiński M30 170 361 Reda: 02:16:56 (256 / 112)
02:16:56 01:21:34
410 Jacek Kasperski Gdynia M60 10 362 Reda: 02:18:02 (257 / 7)
02:18:02 01:22:40
411 Karol Szmagliński AUTO GLAS CHOJNICE M30 171 363 Reda: 02:20:44 (259 / 113)
02:20:44 01:25:22
412 Amr Adam Intel Technology Poland M30 172 364 Gdańsk: 02:26:09 (324 / 127)
02:26:09 01:30:47
413 Jolanta Zoga Geriatryczny Klub Wyczynowy F50 5 49 Rumia: 02:32:03 (245 / 2)
02:32:03 01:36:41
414 Marta Gołąb F30 18 50 Reda: 03:03:56 (264 / 11)
03:03:56 02:08:34
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon