Garmin Kids 2016 - results

M‑ce Nazwisko i imię Klub Kat. M-ce w kat. M-ce wg płci Zawody Czas końcowy Strata
1 Igor Gładosz M1 1 1 Piaseczno: 00:00:52 (6 / 6)
Ślesin: 00:00:28 (3 / 3)
Radków: 00:00:32 (3 / 3)
Stężyca: 00:00:29 (9 / 7)
Elbląg: 00:00:38 (5 / 6)
00:02:59
2 Zuzanna Chojnacka Proarti.pl F1 1 1 Piaseczno: 00:00:52 (7 / 1)
Ślesin: 00:00:32 (6 / 2)
Radków: 00:00:44 (21 / 11)
Stężyca: 00:00:29 (10 / 3)
Elbląg: 00:00:46 (17 / 3)
00:03:23 00:00:24
3 Leon Siedlecki M1 2 2 Piaseczno: 00:02:47 (82 / 46)
Ślesin: 00:01:48 (58 / 39)
Radków: 00:01:45 (35 / 18)
Stężyca: 00:01:29 (45 / 27)
Elbląg: 00:02:04 (62 / 32)
00:09:53 00:06:54
4 Wiktor Krążyński M12 1 3 Piaseczno: 00:03:14 (2 / 1)
Ślesin: 00:03:00 (1 / 1)
Radków: 00:02:32 (2 / 1)
Stężyca: 00:02:57 (1 / 1)
Elbląg: 00:03:20 (1 / 1)
00:15:03 00:12:04
5 Oliwier Krążyński M10 1 4 Piaseczno: 00:02:17 (25 / 6)
Radków: 00:01:56 (15 / 8)
Stężyca: 00:01:57 (20 / 10)
Elbląg: 00:02:25 (22 / 3)
00:08:35
6 Aleksander Kłys M1 3 5 Piaseczno: 00:03:03 (83 / 47)
Ślesin: 00:01:49 (59 / 40)
Stężyca: 00:01:49 (47 / 28)
Elbląg: 00:02:19 (64 / 33)
00:09:00 00:00:25
7 Szymon Kaczmarczyk M8 1 6 Ślesin: 00:02:20 (37 / 19)
Radków: 00:02:02 (19 / 4)
Stężyca: 00:02:13 (33 / 8)
Elbląg: 00:02:32 (30 / 10)
00:09:07 00:00:32
8 Wiktoria Gładosz TRASA-ZIELONA GÓRA ETB F12 1 2 Piaseczno: 00:03:50 (11 / 4)
Ślesin: 00:03:24 (5 / 1)
Radków: 00:03:01 (5 / 1)
Stężyca: 00:03:34 (12 / 3)
00:13:49 00:05:14
9 Aleksander Syguła KOLARSKI.EU TEAM M1 4 7 Piaseczno: 00:00:49 (4 / 4)
Radków: 00:00:31 (2 / 2)
Stężyca: 00:00:27 (3 / 3)
00:01:47
10 Antek Majchrzak M1 5 8 Ślesin: 00:00:49 (37 / 26)
Stężyca: 00:00:47 (34 / 19)
Elbląg: 00:00:59 (37 / 22)
00:02:35 00:00:48
11 Antoni Kosmala M1 6 9 Ślesin: 00:00:50 (38 / 27)
Stężyca: 00:00:47 (33 / 18)
Elbląg: 00:01:09 (44 / 23)
00:02:46 00:00:59
12 Karol Bednarski Puls Studio M1 7 10 Ślesin: 00:01:09 (53 / 35)
Stężyca: 00:00:53 (41 / 24)
Elbląg: 00:01:16 (52 / 27)
00:03:18 00:01:31
13 Alicja Bednarska Puls Studio F8 1 3 Ślesin: 00:01:53 (8 / 1)
Stężyca: 00:01:42 (10 / 1)
Elbląg: 00:02:00 (5 / 1)
00:05:35 00:03:48
14 Michalina Opiłowska F8 2 4 Piaseczno: 00:02:19 (27 / 4)
Ślesin: 00:02:05 (23 / 4)
Elbląg: 00:02:17 (16 / 4)
00:06:41 00:04:54
15 Maja Mańdok F1 2 5 Radków: 00:00:34 (6 / 3)
Stężyca: 00:00:29 (8 / 2)
00:01:03
16 Piotr Kurczewski M1 8 11 Stężyca: 00:00:28 (7 / 6)
Elbląg: 00:00:37 (4 / 4)
00:01:05 00:00:02
17 Lena Siedlecka F1 3 6 Ślesin: 00:00:31 (5 / 1)
Radków: 00:00:43 (19 / 10)
00:01:14 00:00:11
18 Gabriel Baranowski M1 9 12 Piaseczno: 00:00:47 (2 / 2)
Radków: 00:00:29 (1 / 1)
00:01:16 00:00:13
19 Artur Przymusiński UAM TRIATHLON POZNAŃ Tricentre, Sklep Biegacza Polonez, BeNatural, RedFitness M1 10 13 Ślesin: 00:00:32 (8 / 6)
Elbląg: 00:00:45 (16 / 14)
00:01:17 00:00:14
20 Mikołaj Strzelecki Aquabażan M1 11 14 Stężyca: 00:00:37 (25 / 16)
Elbląg: 00:00:46 (19 / 15)
00:01:23 00:00:20
21 Julia Nowosielska Team Aktywni z Cukrzycą F1 4 7 Ślesin: 00:00:36 (15 / 4)
Elbląg: 00:00:48 (23 / 7)
00:01:24 00:00:21
22 Kalina Nowosielska Team Aktywni z Cukrzycą F1 5 8 Ślesin: 00:00:39 (25 / 8)
Elbląg: 00:00:49 (24 / 8)
00:01:28 00:00:25
23 Jan Kwiatkowski Kuźnia Triathlonu M1 12 15 Piaseczno: 00:01:03 (28 / 17)
Stężyca: 00:00:32 (16 / 12)
00:01:35 00:00:32
24 Kacper Syguła KOLARSKI.EU TEAM F1 6 9 Piaseczno: 00:00:59 (22 / 9)
Radków: 00:00:36 (7 / 4)
00:01:35 00:00:32
25 Kajetan Misiewicz M1 13 16 Piaseczno: 00:00:59 (21 / 13)
Elbląg: 00:00:38 (6 / 7)
00:01:37 00:00:34
26 Inka Maćkowska LABOSPORT Team F1 7 10 Piaseczno: 00:01:04 (29 / 12)
Radków: 00:00:39 (9 / 6)
00:01:43 00:00:40
27 Mateusz Sielicki M1 14 17 Piaseczno: 00:01:01 (26 / 15)
Radków: 00:00:46 (22 / 11)
00:01:47 00:00:44
28 Julian Zięba M1 15 18 Piaseczno: 00:01:18 (42 / 26)
Stężyca: 00:00:36 (23 / 14)
00:01:54 00:00:51
29 Nikodem Płonka M1 16 19 Ślesin: 00:01:00 (45 / 31)
Stężyca: 00:00:58 (43 / 25)
00:01:58 00:00:55
30 Franciszek Klim M1 17 20 Piaseczno: 00:01:20 (43 / 27)
Ślesin: 00:00:42 (29 / 21)
00:02:02 00:00:59
31 Łucja Wilczyńska Mama F1 8 11 Piaseczno: 00:01:25 (50 / 18)
Stężyca: 00:00:44 (31 / 14)
00:02:09 00:01:06
32 Franciszek Misiewicz M1 18 21 Piaseczno: 00:01:29 (54 / 33)
Elbląg: 00:00:58 (36 / 21)
00:02:27 00:01:24
33 Wiktoria Przymusińska UAM TRIATHLON POZNAŃ Tricentre, Sklep Biegacza Polonez, BeNatural, RedFitness F1 9 12 Ślesin: 00:01:02 (47 / 16)
Elbląg: 00:01:25 (57 / 29)
00:02:27 00:01:24
34 Tomasz Ruzik Ruzik Team M1 19 22 Piaseczno: 00:01:37 (60 / 36)
Ślesin: 00:00:55 (42 / 29)
00:02:32 00:01:29
35 Mila Maćkowska Od Grubasa do Ultrasa F1 10 13 Piaseczno: 00:02:03 (74 / 32)
Radków: 00:01:24 (32 / 17)
00:03:27 00:02:24
36 Tomasz Mańdok M10 2 23 Piaseczno: 00:02:02 (10 / 3)
Radków: 00:01:37 (3 / 1)
00:03:39 00:02:36
37 Patrycja Łakomska Luft Tri Team F10 1 14 Piaseczno: 00:01:58 (6 / 2)
Ślesin: 00:01:49 (4 / 2)
00:03:47 00:02:44
38 Ksawier Dudzik LABOSPORT Team M8 2 24 Ślesin: 00:01:49 (5 / 2)
Radków: 00:02:13 (24 / 7)
00:04:02 00:02:59
39 Jessica Możdżonek F10 2 15 Radków: 00:01:50 (12 / 2)
Elbląg: 00:02:13 (12 / 4)
00:04:03 00:03:00
40 Rafał Smoleński M8 3 25 Piaseczno: 00:02:10 (17 / 5)
Ślesin: 00:02:05 (24 / 14)
00:04:15 00:03:12
41 Maciej Lewandowski Rowerowe Kaszuby M8 4 26 Stężyca: 00:02:06 (25 / 6)
Elbląg: 00:02:19 (18 / 5)
00:04:25 00:03:22
42 Ada Świerżewska SportowaRodzina.pl F10 3 16 Piaseczno: 00:02:17 (24 / 7)
Ślesin: 00:02:09 (28 / 5)
00:04:26 00:03:23
43 Dominik Karczewski M10 3 27 Piaseczno: 00:02:33 (38 / 10)
Radków: 00:01:59 (17 / 9)
00:04:32 00:03:29
44 Dawid Możdżonek M8 5 28 Radków: 00:02:04 (21 / 5)
Elbląg: 00:02:33 (33 / 11)
00:04:37 00:03:34
45 Igor Ziółkowski Kuźnia Triathlonu M8 6 29 Piaseczno: 00:02:23 (32 / 11)
Ślesin: 00:02:17 (34 / 17)
00:04:40 00:03:37
46 Antoni Ruzik Ruzik Team M8 7 30 Piaseczno: 00:02:21 (31 / 10)
Ślesin: 00:02:23 (41 / 21)
00:04:44 00:03:41
47 Maja Ziółkowska Kuźnia Triathlonu F8 3 17 Piaseczno: 00:02:33 (37 / 5)
Ślesin: 00:02:22 (40 / 8)
00:04:55 00:03:52
48 Łukasz Skoczylas M12 2 31 Radków: 00:02:40 (3 / 2)
Stężyca: 00:03:05 (3 / 3)
00:05:45 00:04:42
49 Kacper Dudzik LABOSPORT Team M12 3 32 Ślesin: 00:03:28 (6 / 3)
Radków: 00:03:09 (8 / 5)
00:06:37 00:05:34
50 Krzysztof Maksymowicz MKS Truso Elbląg M12 4 33 Stężyca: 00:03:19 (6 / 4)
Elbląg: 00:04:06 (4 / 3)
00:07:25 00:06:22
51 Iga Świerżewska SportowaRodzina.pl F12 2 18 Piaseczno: 00:04:04 (14 / 6)
Ślesin: 00:03:39 (9 / 2)
00:07:43 00:06:40
52 Zuzanna Żbikowska MKS Truso Elbląg F12 3 19 Stężyca: 00:03:38 (14 / 4)
Elbląg: 00:04:13 (7 / 2)
00:07:51 00:06:48
53 Ewelina Łakomska Luft Tri Team F12 4 20 Piaseczno: 00:04:08 (17 / 9)
Ślesin: 00:03:49 (13 / 5)
00:07:57 00:06:54
54 Krystian Regliński M1 20 34 Stężyca: 00:00:25 (1 / 1)
00:00:25
55 Julian Jaworski M1 21 35 Stężyca: 00:00:26 (2 / 2)
00:00:26 00:00:01
56 Wiktor Gruchała MEWA Gdynia GDYNIA WICZLINO M1 22 36 Stężyca: 00:00:27 (4 / 4)
00:00:27 00:00:02
57 Piotr Jagas HTF M1 23 37 Ślesin: 00:00:27 (1 / 1)
00:00:27 00:00:02
58 Ula Osika F1 11 21 Stężyca: 00:00:28 (6 / 1)
00:00:28 00:00:03
59 Aleksander Dynowski M1 24 38 Stężyca: 00:00:28 (5 / 5)
00:00:28 00:00:03
60 Przemysław Kaczmarek Deszczowa Team M1 25 39 Ślesin: 00:00:28 (4 / 4)
00:00:28 00:00:03
61 Wiktor Koszut M1 26 40 Ślesin: 00:00:28 (2 / 2)
00:00:28 00:00:03
62 Julian Lubiński M1 27 41 Stężyca: 00:00:30 (11 / 8)
00:00:30 00:00:05
63 Magdalena Grodzka F1 12 22 Stężyca: 00:00:30 (12 / 4)
00:00:30 00:00:05
64 Kordian Kąkol M1 28 42 Stężyca: 00:00:31 (13 / 9)
00:00:31 00:00:06
65 Aleksander Proskura B.K M1 29 43 Stężyca: 00:00:32 (14 / 10)
00:00:32 00:00:07
66 Igor Szczepkowski M1 30 44 Elbląg: 00:00:32 (1 / 1)
00:00:32 00:00:07
67 Wiktor Stachowiak M1 31 45 Ślesin: 00:00:32 (7 / 5)
00:00:32 00:00:07
68 Nikodem Stencel M1 32 46 Stężyca: 00:00:32 (15 / 11)
00:00:32 00:00:07
69 Wojciech Waszak M1 33 47 Ślesin: 00:00:33 (9 / 7)
00:00:33 00:00:08
70 Kaja Kostka F1 13 23 Radków: 00:00:33 (4 / 1)
00:00:33 00:00:08
71 Rozalia Cichowska F1 14 24 Stężyca: 00:00:33 (17 / 5)
00:00:33 00:00:08
72 Barbara Spławińska F1 15 25 Stężyca: 00:00:33 (18 / 6)
00:00:33 00:00:08
73 Piotr Mateusiak M1 34 48 Elbląg: 00:00:33 (2 / 2)
00:00:33 00:00:08
74 Oliwier Łasek M1 35 49 Ślesin: 00:00:33 (11 / 9)
00:00:33 00:00:08
75 Antoś Kasprzak Orły Pleszew M1 36 50 Ślesin: 00:00:33 (10 / 8)
00:00:33 00:00:08
76 Marta Formella F1 16 26 Stężyca: 00:00:34 (19 / 7)
00:00:34 00:00:09
77 Pola Turowska Oksiko Adventure Team Oksikom F1 17 27 Radków: 00:00:34 (5 / 2)
00:00:34 00:00:09
78 Antek Gasza M1 37 51 Ślesin: 00:00:35 (14 / 11)
00:00:35 00:00:10
79 Małgorzata Rybak F1 18 28 Ślesin: 00:00:35 (12 / 3)
00:00:35 00:00:10
80 Tomasz Jarzembiński M1 38 52 Stężyca: 00:00:35 (20 / 13)
00:00:35 00:00:10
81 Tristan Świetliński M1 39 53 Ślesin: 00:00:35 (13 / 10)
00:00:35 00:00:10
82 Karolina Jaworska F1 19 29 Stężyca: 00:00:35 (21 / 8)
00:00:35 00:00:10
83 Emilia Kurczycka F1 20 30 Stężyca: 00:00:36 (22 / 9)
00:00:36 00:00:11
84 Filip Mirzałek TRAWERS M1 40 54 Elbląg: 00:00:36 (3 / 3)
00:00:36 00:00:11
85 Jan Kolasa M1 41 55 Stężyca: 00:00:37 (24 / 15)
00:00:37 00:00:12
86 Antonina Lipowczyk BWeko Rawicz Team F1 21 31 Ślesin: 00:00:37 (16 / 6)
00:00:37 00:00:12
87 Pola Jezierska MajaPola F1 22 32 Ślesin: 00:00:37 (18 / 5)
00:00:37 00:00:12
88 Artur Kupisz M1 42 56 Ślesin: 00:00:37 (17 / 12)
00:00:37 00:00:12
89 Sonia Hankiewicz BE3 CITYZEN_ Poznań F1 23 33 Radków: 00:00:38 (8 / 5)
00:00:38 00:00:13
90 Zuzanna Panuś Puls Studio F1 24 34 Ślesin: 00:00:38 (22 / 7)
00:00:38 00:00:13
91 Alex Tomasz Fornalik M1 43 57 Ślesin: 00:00:38 (19 / 13)
00:00:38 00:00:13
92 Konrad Podlasiński M1 44 58 Ślesin: 00:00:38 (20 / 14)
00:00:38 00:00:13
93 Wojciech Zgorzelski M1 45 59 Ślesin: 00:00:38 (21 / 15)
00:00:38 00:00:13
94 Błażej Bąk M1 46 60 Elbląg: 00:00:38 (7 / 5)
00:00:38 00:00:13
95 Aleksandra Ledwoń F1 25 35 Stężyca: 00:00:39 (26 / 10)
00:00:39 00:00:14
96 Viktor Pakuła M1 47 61 Elbląg: 00:00:39 (8 / 8)
00:00:39 00:00:14
97 Franciszek Mazurkiewicz M1 48 62 Ślesin: 00:00:39 (24 / 17)
00:00:39 00:00:14
98 Olaf Olender Trucht Mrągowo M1 49 63 Ślesin: 00:00:39 (23 / 16)
00:00:39 00:00:14
99 Mateusz Sokołowski M1 50 64 Radków: 00:00:40 (10 / 4)
00:00:40 00:00:15
100 Julia Szewczyk F1 26 36 Radków: 00:00:40 (12 / 7)
00:00:40 00:00:15
101 Mateusz Wawrzyniak M1 51 65 Ślesin: 00:00:40 (27 / 19)
00:00:40 00:00:15
102 Aleksander Mazurek M1 52 66 Ślesin: 00:00:40 (26 / 18)
00:00:40 00:00:15
103 Pola Szczepkowska F1 27 37 Elbląg: 00:00:40 (10 / 1)
00:00:40 00:00:15
104 Maja Kreft F1 28 38 Stężyca: 00:00:40 (27 / 11)
00:00:40 00:00:15
105 Michał Lis M1 53 67 Radków: 00:00:40 (11 / 5)
00:00:40 00:00:15
106 Szymon Rutkowski Tri NEGU Kids M1 54 68 Elbląg: 00:00:40 (9 / 9)
00:00:40 00:00:15
107 Bartosz Łukiewicz M1 55 69 Elbląg: 00:00:41 (11 / 10)
00:00:41 00:00:16
108 Miłosz Adamek M1 56 70 Ślesin: 00:00:41 (28 / 20)
00:00:41 00:00:16
109 Michalina Przyborowska UKS POLAN Ostróda F1 29 39 Elbląg: 00:00:41 (12 / 2)
00:00:41 00:00:16
110 Jakub Bazela Oksiko Adventure Team M1 57 71 Radków: 00:00:41 (13 / 6)
00:00:41 00:00:16
111 Adam Kuczkowski M1 58 72 Radków: 00:00:41 (14 / 7)
00:00:41 00:00:16
112 Błażej Stec M1 59 73 Radków: 00:00:42 (15 / 8)
00:00:42 00:00:17
113 Kaja Piernicka F1 30 40 Stężyca: 00:00:42 (28 / 12)
00:00:42 00:00:17
114 Jasiu Zahner M1 60 74 Stężyca: 00:00:42 (29 / 17)
00:00:42 00:00:17
115 Jagoda Daniec F1 31 41 Ślesin: 00:00:42 (31 / 10)
00:00:42 00:00:17
116 Maja Ptasznik F1 32 42 Ślesin: 00:00:42 (30 / 9)
00:00:42 00:00:17
117 Maja Bugzel Chod-Dróg TRI Team F1 33 43 Radków: 00:00:42 (16 / 8)
00:00:42 00:00:17
118 Zosia Wysocka F1 34 44 Radków: 00:00:42 (17 / 9)
00:00:42 00:00:17
119 Błażej Jurewicz M1 61 75 Elbląg: 00:00:43 (13 / 11)
00:00:43 00:00:18
120 Amelia Zajk ZAJK ZAJK F1 35 45 Stężyca: 00:00:43 (30 / 13)
00:00:43 00:00:18
121 Filip Woźniak M1 62 76 Ślesin: 00:00:43 (32 / 22)
00:00:43 00:00:18
122 Zygmunt Pielak judo-yuko Grehen Sp. z o.o. M1 63 77 Radków: 00:00:43 (20 / 10)
00:00:43 00:00:18
123 Kryspin Stępień M1 64 78 Radków: 00:00:43 (18 / 9)
00:00:43 00:00:18
124 Kamil Dahan IDACO Triathlon M1 65 79 Elbląg: 00:00:44 (14 / 12)
00:00:44 00:00:19
125 Filip Jankowski Jankowski team M1 66 80 Elbląg: 00:00:44 (15 / 13)
00:00:44 00:00:19
126 Rozalia Sołodowczuk F1 36 46 Stężyca: 00:00:45 (32 / 15)
00:00:45 00:00:20
127 Jan Mazurkiewicz M1 67 81 Ślesin: 00:00:46 (34 / 23)
00:00:46 00:00:21
128 Maksymilian Cichacki M1 68 82 Piaseczno: 00:00:46 (1 / 1)
00:00:46 00:00:21
129 Joanna Gruszecka F1 37 47 Ślesin: 00:00:46 (33 / 11)
00:00:46 00:00:21
130 Iga Sosińska F1 38 48 Elbląg: 00:00:46 (18 / 4)
00:00:46 00:00:21
131 Julian Pietrzak Puls Studio M1 69 83 Ślesin: 00:00:47 (35 / 24)
00:00:47 00:00:22
132 Borys Bohm BWeko Rawicz Team M1 70 84 Ślesin: 00:00:47 (36 / 25)
00:00:47 00:00:22
133 Julia Kowalska F1 39 49 Stężyca: 00:00:47 (36 / 17)
00:00:47 00:00:22
134 Hubert Kowalski Maluchy Pływają M1 71 85 Elbląg: 00:00:47 (22 / 16)
00:00:47 00:00:22
135 Joanna Modelska F1 40 50 Radków: 00:00:47 (23 / 12)
00:00:47 00:00:22
136 Hanna Krzaczkowska F1 41 51 Stężyca: 00:00:47 (35 / 16)
00:00:47 00:00:22
137 Wiktoria Paczkowska F1 42 52 Elbląg: 00:00:47 (20 / 5)
00:00:47 00:00:22
138 Amelia Kluge F1 43 53 Elbląg: 00:00:47 (21 / 6)
00:00:47 00:00:22
139 Piotr Piechowski M1 72 86 Stężyca: 00:00:48 (37 / 20)
00:00:48 00:00:23
140 Mateusz Gawlik Gawlik Running Team M1 73 87 Piaseczno: 00:00:48 (3 / 3)
00:00:48 00:00:23
141 Miłosz Perszynski M1 74 88 Stężyca: 00:00:49 (38 / 21)
00:00:49 00:00:24
142 Michał Rogus M1 75 89 Radków: 00:00:50 (24 / 12)
00:00:50 00:00:25
143 Ivo Rębisz M1 76 90 Elbląg: 00:00:50 (25 / 17)
00:00:50 00:00:25
144 Dominik Seroka M1 77 91 Stężyca: 00:00:50 (39 / 22)
00:00:50 00:00:25
145 Franciszek Grupiński Golden Boys Kids M1 78 92 Piaseczno: 00:00:50 (5 / 5)
00:00:50 00:00:25
146 Julia Sienkiewicz F1 44 54 Elbląg: 00:00:51 (27 / 10)
00:00:51 00:00:26
147 Anna Rybak F1 45 55 Ślesin: 00:00:51 (39 / 12)
00:00:51 00:00:26
148 Wiktoria Danielewicz Najszybciejsze Danielewicze WUJARO F1 46 56 Elbląg: 00:00:51 (26 / 9)
00:00:51 00:00:26
149 Lili Skomska F1 47 57 Elbląg: 00:00:51 (28 / 11)
00:00:51 00:00:26
150 Wojciech Latos Komunal Partner M1 79 93 Ślesin: 00:00:51 (40 / 28)
00:00:51 00:00:26
151 Oskar Bachewicz M1 80 94 Elbląg: 00:00:51 (29 / 18)
00:00:51 00:00:26
152 Aleksander Kreft M1 81 95 Stężyca: 00:00:52 (40 / 23)
00:00:52 00:00:27
153 Jan Białecki M1 82 96 Piaseczno: 00:00:52 (8 / 7)
00:00:52 00:00:27
154 Lena Kucińska F1 48 58 Elbląg: 00:00:53 (31 / 12)
00:00:53 00:00:28
155 Mia Pietkiewicz F1 49 59 Piaseczno: 00:00:53 (9 / 2)
00:00:53 00:00:28
156 Ignacy Sosiński M1 83 97 Elbląg: 00:00:53 (30 / 19)
00:00:53 00:00:28
157 Leon Małkowski M1 84 98 Piaseczno: 00:00:54 (10 / 8)
00:00:54 00:00:29
158 Tomasz Lubicki M1 85 99 Radków: 00:00:54 (25 / 13)
00:00:54 00:00:29
159 Lena Zawrocka F1 50 60 Ślesin: 00:00:54 (41 / 13)
00:00:54 00:00:29
160 Amelia Pawłowska BLIŹNIAK TEAM Wujek Michał F1 51 61 Elbląg: 00:00:54 (32 / 13)
00:00:54 00:00:29
161 Maja Bębenek F1 52 62 Piaseczno: 00:00:54 (11 / 3)
00:00:54 00:00:29
162 Florek Alicja LABOSPORT Team F1 53 63 Elbląg: 00:00:54 (33 / 14)
00:00:54 00:00:29
163 Jakub Jóźwiak F1 54 64 Stężyca: 00:00:54 (42 / 18)
00:00:54 00:00:29
164 Alicja Syguła Tata club F1 55 65 Piaseczno: 00:00:55 (12 / 4)
00:00:55 00:00:30
165 Adam Czasak M1 86 100 Piaseczno: 00:00:55 (14 / 9)
00:00:55 00:00:30
166 Delfina Chodkiewicz PEUGEOT POLSKA PEUGEOT POLSKA F1 56 66 Piaseczno: 00:00:55 (13 / 5)
00:00:55 00:00:30
167 Natalia Paduszyńska edustacyjka.pl triathlon team F1 57 67 Piaseczno: 00:00:56 (15 / 6)
00:00:56 00:00:31
168 Anna Nurkiewicz F1 58 68 Piaseczno: 00:00:56 (16 / 7)
00:00:56 00:00:31
169 Zofia Pogorzelska TEAM NOWINKA F1 59 69 Elbląg: 00:00:56 (35 / 15)
00:00:56 00:00:31
170 Szymon Dołkowski M1 87 101 Elbląg: 00:00:56 (34 / 20)
00:00:56 00:00:31
171 Marceli Żmudziński M1 88 102 Ślesin: 00:00:57 (43 / 30)
00:00:57 00:00:32
172 Klara Derwiszyńska F1 60 70 Piaseczno: 00:00:57 (17 / 8)
00:00:57 00:00:32
173 Oliver Lindholm M1 89 103 Piaseczno: 00:00:57 (18 / 10)
00:00:57 00:00:32
174 Mateusz Biliński M1 90 104 Piaseczno: 00:00:58 (20 / 12)
00:00:58 00:00:33
175 Mateusz Buduj M1 91 105 Piaseczno: 00:00:58 (19 / 11)
00:00:58 00:00:33
176 Zuzia Losor F1 61 71 Ślesin: 00:00:59 (44 / 14)
00:00:59 00:00:34
177 Jeremi Piernicki M1 92 106 Stężyca: 00:00:59 (44 / 26)
00:00:59 00:00:34
178 Maja Zumkowska F1 62 72 Elbląg: 00:01:00 (38 / 16)
00:01:00 00:00:35
179 Weronika Folga Elipsoida F1 63 73 Piaseczno: 00:01:00 (23 / 10)
00:01:00 00:00:35
180 Julia Dymek F1 64 74 Radków: 00:01:00 (26 / 13)
00:01:00 00:00:35
181 Aurelia Zych F1 65 75 Piaseczno: 00:01:01 (25 / 11)
00:01:01 00:00:36
182 Mateusz Skomorucha Kuźnia Triathlonu M1 93 107 Piaseczno: 00:01:01 (24 / 14)
00:01:01 00:00:36
183 Alicja Dzieżyc F1 66 76 Elbląg: 00:01:01 (39 / 17)
00:01:01 00:00:36
184 Ewa Rybak F1 67 77 Ślesin: 00:01:02 (46 / 15)
00:01:02 00:00:37
185 Hanna Miros F1 68 78 Elbląg: 00:01:02 (40 / 18)
00:01:02 00:00:37
186 Gustaw Mosur niezrzeszony M1 94 108 Piaseczno: 00:01:03 (27 / 16)
00:01:03 00:00:38
187 Aurora Legnani F1 69 79 Elbląg: 00:01:03 (41 / 19)
00:01:03 00:00:38
188 Lilianna Żmudzińska F1 70 80 Ślesin: 00:01:04 (49 / 18)
00:01:04 00:00:39
189 Hania Krzywicka F1 71 81 Ślesin: 00:01:04 (48 / 17)
00:01:04 00:00:39
190 Jerzy Kociemba M1 95 109 Ślesin: 00:01:05 (50 / 32)
00:01:05 00:00:40
191 Zofia Szołowska LABOSPORT Team F1 72 82 Piaseczno: 00:01:05 (30 / 13)
00:01:05 00:00:40
192 Franciszek Jarzembowicz TRINERGY TEAM M1 96 110 Piaseczno: 00:01:06 (31 / 18)
00:01:06 00:00:41
193 Ignacy Małocha M1 97 111 Piaseczno: 00:01:07 (32 / 19)
00:01:07 00:00:42
194 Adam Mazurek M1 98 112 Ślesin: 00:01:07 (51 / 33)
00:01:07 00:00:42
195 Aleksander Dzitkowski M1 99 113 Radków: 00:01:07 (27 / 14)
00:01:07 00:00:42
196 Maja Kamińska F1 73 83 Elbląg: 00:01:08 (42 / 20)
00:01:08 00:00:43
197 Sophie Kozakiewicz F1 74 84 Elbląg: 00:01:08 (43 / 21)
00:01:08 00:00:43
198 Mateusz Mika M1 100 114 Piaseczno: 00:01:08 (34 / 21)
00:01:08 00:00:43
199 Ignacy Miziołek M1 101 115 Ślesin: 00:01:08 (52 / 34)
00:01:08 00:00:43
200 Szymon Mika M1 102 116 Piaseczno: 00:01:08 (33 / 20)
00:01:08 00:00:43
201 Kajetan Piotrowski M1 103 117 Piaseczno: 00:01:09 (35 / 22)
00:01:09 00:00:44
202 Hanna Sawczuk F1 75 85 Radków: 00:01:10 (28 / 14)
00:01:10 00:00:45
203 Julian Nowak M1 104 118 Elbląg: 00:01:10 (46 / 24)
00:01:10 00:00:45
204 Franciszek Rębisz M1 105 119 Elbląg: 00:01:10 (47 / 25)
00:01:10 00:00:45
205 Nadia Żywuszko F1 76 86 Elbląg: 00:01:10 (45 / 22)
00:01:10 00:00:45
206 Oliwia Samul F1 77 87 Piaseczno: 00:01:10 (36 / 14)
00:01:10 00:00:45
207 Marceli Kokot M1 106 120 Ślesin: 00:01:11 (54 / 36)
00:01:11 00:00:46
208 Natasza Opalińska F1 78 88 Elbląg: 00:01:11 (48 / 23)
00:01:11 00:00:46
209 Jaś Owczarczyk M1 107 121 Piaseczno: 00:01:11 (37 / 23)
00:01:11 00:00:46
210 Zuzanna Głasek Kwiaciarnia- Arkadiusz Głasek F1 79 89 Piaseczno: 00:01:11 (38 / 15)
00:01:11 00:00:46
211 Bartosz Olechnowicz M1 108 122 Elbląg: 00:01:13 (49 / 26)
00:01:13 00:00:48
212 Magdalena Hajdukiewicz F1 80 90 Elbląg: 00:01:14 (50 / 24)
00:01:14 00:00:49
213 Maja Kopacz Orca Polska/Tri NEGU F1 81 91 Radków: 00:01:15 (30 / 15)
00:01:15 00:00:50
214 Patryk Niemczyk M1 109 123 Piaseczno: 00:01:15 (39 / 24)
00:01:15 00:00:50
215 Ryszard Białogrodzki M1 110 124 Radków: 00:01:15 (29 / 15)
00:01:15 00:00:50
216 Lena Mówińska F1 82 92 Elbląg: 00:01:16 (51 / 25)
00:01:16 00:00:51
217 Antoni Stypka M1 111 125 Piaseczno: 00:01:16 (40 / 25)
00:01:16 00:00:51
218 Maja Szela F1 83 93 Piaseczno: 00:01:17 (41 / 16)
00:01:17 00:00:52
219 Wojciech Walczak Rasowear.com M1 112 126 Ślesin: 00:01:17 (55 / 37)
00:01:17 00:00:52
220 Wojtek Danielewicz Najszybciejsze Danielewicze WUJARO M1 113 127 Elbląg: 00:01:18 (53 / 28)
00:01:18 00:00:53
221 Oliwia Rudnik F1 84 94 Elbląg: 00:01:19 (55 / 27)
00:01:19 00:00:54
222 Pola Parulska GPaction beko FRIENDS TEAM F1 85 95 Elbląg: 00:01:19 (54 / 26)
00:01:19 00:00:54
223 Aniela Rudnik F1 86 96 Elbląg: 00:01:20 (56 / 28)
00:01:20 00:00:55
224 Aleksander Dąbrowski Dąbki Family Team M1 114 128 Piaseczno: 00:01:21 (44 / 28)
00:01:21 00:00:56
225 Pola Egierska F1 87 97 Piaseczno: 00:01:22 (46 / 17)
00:01:22 00:00:57
226 Michał Niedzielski M1 115 129 Piaseczno: 00:01:22 (45 / 29)
00:01:22 00:00:57
227 Hania Wysocka F1 88 98 Radków: 00:01:23 (31 / 16)
00:01:23 00:00:58
228 Paweł Chruścik M1 116 130 Piaseczno: 00:01:23 (47 / 30)
00:01:23 00:00:58
229 Bartosz Kozłowski M1 117 131 Piaseczno: 00:01:24 (49 / 32)
00:01:24 00:00:59
230 Bernard Sieradzan M1 118 132 Piaseczno: 00:01:24 (48 / 31)
00:01:24 00:00:59
231 Barbara Błaszczyk F1 89 99 Piaseczno: 00:01:26 (51 / 19)
00:01:26 00:01:01
232 Marysia Trybuszkiewicz F1 90 100 Piaseczno: 00:01:28 (52 / 20)
00:01:28 00:01:03
233 Igor Jurczenko M1 119 133 Elbląg: 00:01:28 (58 / 29)
00:01:28 00:01:03
234 Szymon Świacki M10 4 134 Stężyca: 00:01:28 (1 / 1)
00:01:28 00:01:03
235 Zosia Trybuszkiewicz F1 91 101 Piaseczno: 00:01:29 (53 / 21)
00:01:29 00:01:04
236 Gniewko Januszkiewicz M1 120 135 Elbląg: 00:01:29 (59 / 30)
00:01:29 00:01:04
237 Bruno Kowalski Maluchy Pływają M1 121 136 Elbląg: 00:01:30 (60 / 31)
00:01:30 00:01:05
238 Wanda Kowalska F1 92 102 Stężyca: 00:01:31 (46 / 19)
00:01:31 00:01:06
239 Julia Kołodziej niezrzeszona F10 4 103 Radków: 00:01:32 (1 / 1)
00:01:32 00:01:07
240 Michalina Dębska F1 93 104 Elbląg: 00:01:32 (61 / 30)
00:01:32 00:01:07
241 Konrad Jaworski M10 5 137 Stężyca: 00:01:33 (3 / 3)
00:01:33 00:01:08
242 Tymon Horsten Goyello Power Club M10 6 138 Stężyca: 00:01:33 (2 / 2)
00:01:33 00:01:08
243 Melania Kąkol F10 5 105 Stężyca: 00:01:34 (4 / 1)
00:01:34 00:01:09
244 Mikołaj Trojanowski M1 122 139 Piaseczno: 00:01:34 (57 / 34)
00:01:34 00:01:09
245 Blanka Brach F1 94 106 Piaseczno: 00:01:34 (55 / 22)
00:01:34 00:01:09
246 Noemi Nina Bohojło F1 95 107 Piaseczno: 00:01:34 (56 / 23)
00:01:34 00:01:09
247 Jan Rażewski MKS Delfin Malbork M10 7 140 Stężyca: 00:01:34 (5 / 4)
00:01:34 00:01:09
248 Jaś Zajfert M1 123 141 Ślesin: 00:01:34 (56 / 38)
00:01:34 00:01:09
249 Zoja Folga Elipsoida F1 96 108 Piaseczno: 00:01:36 (58 / 24)
00:01:36 00:01:11
250 Filip Łakomy M8 8 142 Radków: 00:01:36 (2 / 1)
00:01:36 00:01:11
251 Sebastian Korona M1 124 143 Piaseczno: 00:01:37 (59 / 35)
00:01:37 00:01:12
252 Jakub Dymek M1 125 144 Radków: 00:01:38 (33 / 16)
00:01:38 00:01:13
253 Oskar Regliński M8 9 145 Stężyca: 00:01:38 (8 / 1)
00:01:38 00:01:13
254 Mikołaj Przybylski ZS 10 Bydgoszcz M10 8 146 Stężyca: 00:01:38 (9 / 6)
00:01:38 00:01:13
255 Bartłomiej Zelewski Mewa Gdynia/SP 14 M10 9 147 Stężyca: 00:01:38 (7 / 5)
00:01:38 00:01:13
256 Klaudia Wolanin MKS Delfin Malbork F10 6 109 Stężyca: 00:01:38 (6 / 2)
00:01:38 00:01:13
257 Krystian Dziatkiewicz Zespół Szkół w Radkowie M8 10 148 Radków: 00:01:40 (4 / 2)
00:01:40 00:01:15
258 Nikodem Górczewski M10 10 149 Ślesin: 00:01:40 (1 / 1)
00:01:40 00:01:15
259 Franek Szołowski LABOSPORT Team M1 126 150 Piaseczno: 00:01:40 (61 / 37)
00:01:40 00:01:15
260 Daniel Kruk Kmita Zabierzów M8 11 151 Radków: 00:01:42 (7 / 3)
00:01:42 00:01:17
261 Lena Hubko FSL VERUS AOK.pl Team F8 4 110 Radków: 00:01:42 (6 / 1)
00:01:42 00:01:17
262 Jakub Futoma OSP Radków M10 11 152 Radków: 00:01:42 (5 / 2)
00:01:42 00:01:17
263 Zosia Lichocka F1 97 111 Piaseczno: 00:01:42 (62 / 25)
00:01:42 00:01:17
264 Aleksander Salamon M1 127 153 Radków: 00:01:43 (34 / 17)
00:01:43 00:01:18
265 Jagoda Fabiszewska F1 98 112 Piaseczno: 00:01:43 (63 / 26)
00:01:43 00:01:18
266 Szymon Strzelczyk Pruszków Pruszków M1 128 154 Piaseczno: 00:01:44 (64 / 38)
00:01:44 00:01:19
267 Kaja Zielińska Żoliborz Biega F1 99 113 Piaseczno: 00:01:44 (65 / 27)
00:01:44 00:01:19
268 Oskar Pusch Zespół Szkół w Radkowie M10 12 155 Radków: 00:01:44 (8 / 3)
00:01:44 00:01:19
269 Maksymilian Bula M10 13 156 Radków: 00:01:45 (9 / 4)
00:01:45 00:01:20
270 Kacper Bąk M10 14 157 Elbląg: 00:01:45 (1 / 1)
00:01:45 00:01:20
271 Marta Sprzączkowska F10 7 114 Stężyca: 00:01:45 (11 / 3)
00:01:45 00:01:20
272 Laura Eliza Fornalik F1 100 115 Ślesin: 00:01:46 (57 / 19)
00:01:46 00:01:21
273 Franciszek Fabiszewski M8 12 158 Piaseczno: 00:01:46 (1 / 1)
00:01:46 00:01:21
274 Julia Szafraniec F10 8 116 Ślesin: 00:01:46 (2 / 1)
00:01:46 00:01:21
275 Tymon Kapala M1 129 159 Piaseczno: 00:01:46 (66 / 39)
00:01:46 00:01:21
276 Kuba Wieczorek M8 13 160 Ślesin: 00:01:47 (3 / 1)
00:01:47 00:01:22
277 Helena Kapala F1 101 117 Piaseczno: 00:01:47 (67 / 28)
00:01:47 00:01:22
278 Franciszek Bieliński M10 15 161 Stężyca: 00:01:47 (12 / 7)
00:01:47 00:01:22
279 Magdalena Slomska UKS Trójka Mikołów F10 9 118 Elbląg: 00:01:47 (2 / 1)
00:01:47 00:01:22
280 Szymon Kunicki GVT M10 16 162 Radków: 00:01:47 (10 / 5)
00:01:47 00:01:22
281 Paweł Kurczewski M10 17 163 Stężyca: 00:01:48 (13 / 8)
00:01:48 00:01:23
282 Nicoll Żołędź Zespół Szkół w Radkowie M10 18 164 Radków: 00:01:48 (11 / 6)
00:01:48 00:01:23
283 Maciej Leśniewicz M10 19 165 Ślesin: 00:01:50 (6 / 2)
00:01:50 00:01:25
284 Antoni Lubiński M8 14 166 Stężyca: 00:01:50 (14 / 2)
00:01:50 00:01:25
285 Szymon Lis oklejanie-auta.pl M8 15 167 Stężyca: 00:01:51 (15 / 3)
00:01:51 00:01:26
286 Ksawery Szwaluk Morena M1 130 168 Stężyca: 00:01:51 (48 / 29)
00:01:51 00:01:26
287 Karla Marroquin-Gajewska F1 102 119 Piaseczno: 00:01:52 (68 / 29)
00:01:52 00:01:27
288 Maksymilian Ambrożewicz M8 16 169 Ślesin: 00:01:52 (7 / 3)
00:01:52 00:01:27
289 Nataniel Sieradzan M10 20 170 Piaseczno: 00:01:52 (2 / 1)
00:01:52 00:01:27
290 Zofia Reszczyńska F10 10 120 Stężyca: 00:01:52 (16 / 4)
00:01:52 00:01:27
291 Piotr Kreft M1 131 171 Stężyca: 00:01:53 (49 / 30)
00:01:53 00:01:28
292 Ignacy Jaroszewicz M8 17 172 Piaseczno: 00:01:53 (3 / 2)
00:01:53 00:01:28
293 Antoni Kirylczuk M1 132 173 Piaseczno: 00:01:53 (69 / 40)
00:01:53 00:01:28
294 Kacper Bula M10 21 174 Radków: 00:01:53 (13 / 7)
00:01:53 00:01:28
295 Oskar Szalewski Invincible M10 22 175 Stężyca: 00:01:53 (17 / 9)
00:01:53 00:01:28
296 Karolina Kowalska Cartusia F10 11 121 Stężyca: 00:01:54 (18 / 5)
00:01:54 00:01:29
297 Borys Gryniewicz M1 133 176 Ślesin: 00:01:54 (60 / 41)
00:01:54 00:01:29
298 Łukasz Jaroszewicz M10 23 177 Piaseczno: 00:01:54 (4 / 2)
00:01:54 00:01:29
299 Stanisław Czajkowski M8 18 178 Ślesin: 00:01:54 (9 / 4)
00:01:54 00:01:29
300 Maciej Rutka KTS IRONMAN KWIDZYN M8 19 179 Elbląg: 00:01:54 (4 / 1)
00:01:54 00:01:29
301 Igor Misiewicz M10 24 180 Elbląg: 00:01:54 (3 / 2)
00:01:54 00:01:29
302 Olga Łapińska F1 103 122 Piaseczno: 00:01:54 (70 / 30)
00:01:54 00:01:29
303 Wojciech Sprzączkowski M8 20 181 Stężyca: 00:01:55 (19 / 4)
00:01:55 00:01:30
304 Izabela Oziembłowska F8 5 123 Radków: 00:01:55 (14 / 2)
00:01:55 00:01:30
305 Oliwia Kielak Kondycja F10 12 124 Piaseczno: 00:01:56 (5 / 1)
00:01:56 00:01:31
306 Jan Waśniewski Softwebo Rodzice M1 134 182 Piaseczno: 00:01:57 (71 / 41)
00:01:57 00:01:32
307 Fabian Nowak M8 21 183 Ślesin: 00:01:57 (11 / 5)
00:01:57 00:01:32
308 Tymon Koeppen F10 13 125 Ślesin: 00:01:57 (10 / 3)
00:01:57 00:01:32
309 Melisa Gładikowska F10 14 126 Stężyca: 00:01:58 (21 / 6)
00:01:58 00:01:33
310 Krzysztof Kapelko Pędzące Żółwie M1 135 184 Piaseczno: 00:01:58 (72 / 42)
00:01:58 00:01:33
311 Natasza Borowiec Oksiko Adventure Team F8 6 127 Radków: 00:01:58 (16 / 3)
00:01:58 00:01:33
312 Kilian Mika M8 22 185 Piaseczno: 00:01:58 (7 / 3)
00:01:58 00:01:33
313 Hania Miszk Cartusia F10 15 128 Stężyca: 00:01:59 (22 / 7)
00:01:59 00:01:34
314 Dawid Płotka M8 23 186 Stężyca: 00:01:59 (23 / 5)
00:01:59 00:01:34
315 Aleksander Franek M8 24 187 Ślesin: 00:01:59 (13 / 7)
00:01:59 00:01:34
316 Aleksandra Dawidow OKSIKO OKSIKO F10 16 129 Radków: 00:01:59 (18 / 3)
00:01:59 00:01:34
317 Magda Nowakowska F1 104 130 Piaseczno: 00:01:59 (73 / 31)
00:01:59 00:01:34
318 Marcin Bożek M8 25 188 Ślesin: 00:01:59 (12 / 6)
00:01:59 00:01:34
319 Jan Pielak judo-yuko Grehen Sp. z o.o. M8 26 189 Ślesin: 00:02:00 (14 / 8)
00:02:00 00:01:35
320 Lena Kolasa F8 7 131 Stężyca: 00:02:00 (24 / 2)
00:02:00 00:01:35
321 Bruno Plesko M8 27 190 Ślesin: 00:02:01 (15 / 9)
00:02:01 00:01:36
322 Bartosz Bohm BWeko Rawicz Team M8 28 191 Ślesin: 00:02:01 (16 / 10)
00:02:01 00:01:36
323 Hubert Zajfert M8 29 192 Ślesin: 00:02:01 (17 / 11)
00:02:01 00:01:36
324 Jan Samul M8 30 193 Piaseczno: 00:02:01 (8 / 4)
00:02:01 00:01:36
325 Maria Grupińska Golden Boys Kids F10 17 132 Piaseczno: 00:02:02 (11 / 4)
00:02:02 00:01:37
326 Wojciech Daniec M8 31 194 Ślesin: 00:02:02 (19 / 12)
00:02:02 00:01:37
327 Maja Jezierska MajaPola F8 8 133 Ślesin: 00:02:02 (18 / 2)
00:02:02 00:01:37
328 Zofia Gawlik Gawlik Running Team F10 18 134 Piaseczno: 00:02:02 (9 / 3)
00:02:02 00:01:37
329 Gracjan Woźniak M8 32 195 Ślesin: 00:02:03 (21 / 13)
00:02:03 00:01:38
330 Oscar Hirsz CelIronMan.pl M10 25 196 Ślesin: 00:02:03 (20 / 3)
00:02:03 00:01:38
331 Maja Majkowska F10 19 135 Elbląg: 00:02:03 (6 / 2)
00:02:03 00:01:38
332 Maksymilian Skomski M8 33 197 Elbląg: 00:02:03 (7 / 2)
00:02:03 00:01:38
333 Julia Ignaczak F8 9 136 Piaseczno: 00:02:03 (12 / 1)
00:02:03 00:01:38
334 Wiktoria Możdżonek F10 20 137 Elbląg: 00:02:04 (8 / 3)
00:02:04 00:01:39
335 Maria Ławniczak F8 10 138 Ślesin: 00:02:04 (22 / 3)
00:02:04 00:01:39
336 Marlena Mulka Zespół Szkół w Radkowie F8 11 139 Radków: 00:02:04 (20 / 4)
00:02:04 00:01:39
337 Laura Derwiszynska F10 21 140 Piaseczno: 00:02:04 (13 / 5)
00:02:04 00:01:39
338 Bruno Mosur niezrzeszony M10 26 198 Piaseczno: 00:02:05 (14 / 4)
00:02:05 00:01:40
339 Konrad Niedźwiedziński M10 27 199 Ślesin: 00:02:06 (25 / 4)
00:02:06 00:01:41
340 Jan Kirylczuk M1 136 200 Piaseczno: 00:02:06 (75 / 43)
00:02:06 00:01:41
341 Bartosz Piotrowski M10 28 201 Piaseczno: 00:02:06 (15 / 5)
00:02:06 00:01:41
342 Antonina Bielińska F8 12 141 Stężyca: 00:02:07 (26 / 3)
00:02:07 00:01:42
343 Emelie Lindholm F10 22 142 Piaseczno: 00:02:07 (16 / 6)
00:02:07 00:01:42
344 Wiktor Ptasznik M8 34 202 Ślesin: 00:02:07 (26 / 15)
00:02:07 00:01:42
345 Aleksandra Mielniczuk Zespół Szkół w Radkowie F8 13 143 Radków: 00:02:07 (22 / 5)
00:02:07 00:01:42
346 Oliwia Jarzembińska F8 14 144 Stężyca: 00:02:08 (27 / 4)
00:02:08 00:01:43
347 Lena Olender Trucht Mrągowo F10 23 145 Ślesin: 00:02:08 (27 / 4)
00:02:08 00:01:43
348 Jakub Kunicki GVT M8 35 203 Radków: 00:02:09 (23 / 6)
00:02:09 00:01:44
349 Krzysztof Salwa Korona Kielce M10 29 204 Stężyca: 00:02:09 (29 / 11)
00:02:09 00:01:44
350 Pola Markowska F8 15 146 Elbląg: 00:02:09 (9 / 2)
00:02:09 00:01:44
351 Aniela Nowacka TKKF Non Iron UNILOGO F10 24 147 Stężyca: 00:02:09 (28 / 8)
00:02:09 00:01:44
352 Hania Jóźwiak F10 25 148 Stężyca: 00:02:10 (30 / 9)
00:02:10 00:01:45
353 Weronika Czajkowska F8 16 149 Ślesin: 00:02:10 (29 / 5)
00:02:10 00:01:45
354 Nela Mogielska TKKF Non Iron F10 26 150 Stężyca: 00:02:11 (31 / 10)
00:02:11 00:01:46
355 Antonina Dąbek F8 17 151 Piaseczno: 00:02:11 (18 / 2)
00:02:11 00:01:46
356 Maja Rudyk F8 18 152 Ślesin: 00:02:11 (31 / 6)
00:02:11 00:01:46
357 Mikołaj Stajszczyk M8 36 205 Elbląg: 00:02:11 (10 / 3)
00:02:11 00:01:46
358 Jakub Maliszewski M10 30 206 Ślesin: 00:02:11 (30 / 5)
00:02:11 00:01:46
359 Piotr Węglicki M8 37 207 Piaseczno: 00:02:12 (20 / 7)
00:02:12 00:01:47
360 Michał Krzaczkowski M8 38 208 Stężyca: 00:02:12 (32 / 7)
00:02:12 00:01:47
361 Teofil Gatlik M8 39 209 Piaseczno: 00:02:12 (19 / 6)
00:02:12 00:01:47
362 Jan Bartosiak Trienergy M8 40 210 Ślesin: 00:02:13 (32 / 16)
00:02:13 00:01:48
363 Marcelina Kaliszewska F10 27 153 Stężyca: 00:02:13 (34 / 11)
00:02:13 00:01:48
364 Hubert Sielicki UKP JEDYNKA ELBLĄG M8 41 211 Elbląg: 00:02:13 (11 / 4)
00:02:13 00:01:48
365 Magdalena Perszynska F10 28 154 Stężyca: 00:02:14 (36 / 12)
00:02:14 00:01:49
366 Pola Starzak F8 19 155 Stężyca: 00:02:14 (35 / 5)
00:02:14 00:01:49
367 Jagoda Salamon Zespół Szkół w Radkowie F8 20 156 Radków: 00:02:14 (26 / 6)
00:02:14 00:01:49
368 Amelia Kadziewicz Tri NEGU Kids F10 29 157 Elbląg: 00:02:14 (13 / 5)
00:02:14 00:01:49
369 Krzysztof Wiśniewski M8 42 212 Radków: 00:02:14 (25 / 8)
00:02:14 00:01:49
370 Alicja Woch F8 21 158 Piaseczno: 00:02:15 (21 / 3)
00:02:15 00:01:50
371 Franciszek Strykowski M1 137 213 Piaseczno: 00:02:15 (76 / 44)
00:02:15 00:01:50
372 Marta Hajdukiewicz F8 22 159 Elbląg: 00:02:15 (15 / 3)
00:02:15 00:01:50
373 Wiktoria Piasta Brak Klubu brak F10 30 160 Elbląg: 00:02:15 (14 / 6)
00:02:15 00:01:50
374 Magdalena Burza F8 23 161 Ślesin: 00:02:15 (33 / 7)
00:02:15 00:01:50
375 Natasza Mackiewicz F1 105 162 Elbląg: 00:02:16 (63 / 31)
00:02:16 00:01:51
376 Kacper Lebrand M8 43 214 Piaseczno: 00:02:16 (22 / 8)
00:02:16 00:01:51
377 Helena Zduńczyk F1 106 163 Piaseczno: 00:02:17 (77 / 33)
00:02:17 00:01:52
378 Tymon Bogucki M8 44 215 Piaseczno: 00:02:17 (23 / 9)
00:02:17 00:01:52
379 Cichacki Tymoteusz M10 31 216 Piaseczno: 00:02:18 (26 / 7)
00:02:18 00:01:53
380 Katarzyna Korzeniowska F8 24 164 Elbląg: 00:02:18 (17 / 5)
00:02:18 00:01:53
381 Bruno Kupisz M8 45 217 Ślesin: 00:02:19 (36 / 18)
00:02:19 00:01:54
382 Maksymilian Cieślak M10 32 218 Ślesin: 00:02:19 (35 / 6)
00:02:19 00:01:54
383 Pola Waśniewska Softwebo Rodzice F10 31 165 Piaseczno: 00:02:20 (29 / 8)
00:02:20 00:01:55
384 Alexander Danielewicz Najszybciejsze Danielewicze WUJARO M8 46 219 Elbląg: 00:02:20 (20 / 6)
00:02:20 00:01:55
385 Stanisław Małocha M10 33 220 Piaseczno: 00:02:20 (28 / 8)
00:02:20 00:01:55
386 Zofia Przyborowska UKS POLAN Ostróda F8 25 166 Elbląg: 00:02:20 (19 / 6)
00:02:20 00:01:55
387 Filip Chylak M1 138 221 Piaseczno: 00:02:21 (78 / 45)
00:02:21 00:01:56
388 Paweł Buduj M10 34 222 Piaseczno: 00:02:21 (30 / 9)
00:02:21 00:01:56
389 Hanna Zgorzelska F10 32 167 Ślesin: 00:02:21 (38 / 6)
00:02:21 00:01:56
390 Jakub Niedźwiedziński M8 47 223 Ślesin: 00:02:22 (39 / 20)
00:02:22 00:01:57
391 Maja Wojciechowska BWeko Rawicz Team F10 33 168 Ślesin: 00:02:23 (42 / 7)
00:02:23 00:01:58
392 Zuzanna Przyborowska UKS POLAN Ostróda F10 34 169 Elbląg: 00:02:23 (21 / 7)
00:02:23 00:01:58
393 Piotr Gościcki M8 48 224 Piaseczno: 00:02:24 (33 / 12)
00:02:24 00:01:59
394 Tymoteusz Mackiewicz M1 139 225 Elbląg: 00:02:24 (65 / 34)
00:02:24 00:01:59
395 Zuzanna Stachowiak F8 26 170 Ślesin: 00:02:24 (43 / 9)
00:02:24 00:01:59
396 Artur Stępień BSD M8 49 226 Ślesin: 00:02:25 (44 / 22)
00:02:25 00:02:00
397 Aleksandra Dzieżyc F8 27 171 Elbląg: 00:02:26 (24 / 7)
00:02:26 00:02:01
398 Gabriela DĄBEK F10 35 172 Piaseczno: 00:02:26 (34 / 9)
00:02:26 00:02:01
399 Jakub Pogorzelski TEAM NOWINKA M8 50 227 Elbląg: 00:02:26 (23 / 7)
00:02:26 00:02:01
400 Igor Cylkowski M8 51 228 Elbląg: 00:02:27 (26 / 8)
00:02:27 00:02:02
401 Joanna Żabowska F10 36 173 Elbląg: 00:02:27 (27 / 9)
00:02:27 00:02:02
402 Iga Głodek F10 37 174 Elbląg: 00:02:27 (25 / 8)
00:02:27 00:02:02
403 Zosia Poważyńska F1 107 175 Piaseczno: 00:02:28 (79 / 34)
00:02:28 00:02:03
404 Magdalena Majkowska M8 52 229 Elbląg: 00:02:29 (29 / 9)
00:02:29 00:02:04
405 Martyna Zajdel F8 28 176 Elbląg: 00:02:29 (28 / 8)
00:02:29 00:02:04
406 Mateusz Kołodziej niezrzeszony M14 1 230 Radków: 00:02:29 (1 / 1)
00:02:29 00:02:04
407 Franciszek Prokopiak M8 53 231 Piaseczno: 00:02:30 (35 / 13)
00:02:30 00:02:05
408 Jakub Mika M8 54 232 Piaseczno: 00:02:31 (36 / 14)
00:02:31 00:02:06
409 Bartosz Olechnowicz M10 35 233 Elbląg: 00:02:32 (31 / 4)
00:02:32 00:02:07
410 Aleksandra Kozłowska F10 38 177 Elbląg: 00:02:33 (32 / 10)
00:02:33 00:02:08
411 Julia Rakowiecka F8 29 178 Piaseczno: 00:02:34 (39 / 6)
00:02:34 00:02:09
412 Lena Sawicka F8 30 179 Piaseczno: 00:02:35 (41 / 7)
00:02:35 00:02:10
413 Janek Mika M8 55 234 Piaseczno: 00:02:35 (40 / 15)
00:02:35 00:02:10
414 Anthony Kozakiewicz M8 56 235 Elbląg: 00:02:38 (34 / 12)
00:02:38 00:02:13
415 Maja Białecka F1 108 180 Piaseczno: 00:02:38 (80 / 35)
00:02:38 00:02:13
416 Klaudia Blicharz F10 39 181 Piaseczno: 00:02:38 (42 / 10)
00:02:38 00:02:13
417 Adam Dahan IDACO Triathlon M8 57 236 Elbląg: 00:02:39 (35 / 13)
00:02:39 00:02:14
418 Michalina Zumkowska F8 31 182 Elbląg: 00:02:39 (36 / 9)
00:02:39 00:02:14
419 Oliwia Mika F8 32 183 Piaseczno: 00:02:40 (44 / 9)
00:02:40 00:02:15
420 Karolina Boniecka F8 33 184 Piaseczno: 00:02:40 (43 / 8)
00:02:40 00:02:15
421 Julia Bębenek F10 40 185 Piaseczno: 00:02:40 (45 / 11)
00:02:40 00:02:15
422 Paulina Lea Bohojło F8 34 186 Piaseczno: 00:02:41 (46 / 10)
00:02:41 00:02:16
423 Maja Sopniewska F8 35 187 Piaseczno: 00:02:43 (47 / 11)
00:02:43 00:02:18
424 Aleksander Sitek M1 140 237 Elbląg: 00:02:44 (66 / 35)
00:02:44 00:02:19
425 Marcelina Stencel F1 109 188 Piaseczno: 00:02:44 (81 / 36)
00:02:44 00:02:19
426 Piotr Łukaszewicz M8 58 238 Piaseczno: 00:02:50 (48 / 16)
00:02:50 00:02:25
427 Jakub Dziubalski Zespół Szkół w Radkowie M14 2 239 Radków: 00:02:51 (4 / 2)
00:02:51 00:02:26
428 Hubert Majewski M8 59 240 Piaseczno: 00:02:56 (49 / 17)
00:02:56 00:02:31
429 Dawid Król UKS 1 Reda WiRan Team M12 5 241 Stężyca: 00:03:02 (2 / 2)
00:03:02 00:02:37
430 Mateusz Kunicki GVT M12 6 242 Radków: 00:03:03 (6 / 3)
00:03:03 00:02:38
431 Jakub Szymczak M14 3 243 Ślesin: 00:03:06 (2 / 1)
00:03:06 00:02:41
432 Artur Niedowóz Zespół Szkół w Radkowie M12 7 244 Radków: 00:03:06 (7 / 4)
00:03:06 00:02:41
433 Oskar Janiga M14 4 245 Piaseczno: 00:03:07 (1 / 1)
00:03:07 00:02:42
434 Jakub Antas SP Kramsk M12 8 246 Ślesin: 00:03:09 (3 / 2)
00:03:09 00:02:44
435 Dawid Świetliński M14 5 247 Ślesin: 00:03:09 (4 / 2)
00:03:09 00:02:44
436 Hubert Drewczyński MKS Truso Elbląg M14 6 248 Stężyca: 00:03:12 (4 / 1)
00:03:12 00:02:47
437 Małgorzata Byczkowska GTK Gdynia F14 1 189 Stężyca: 00:03:14 (5 / 1)
00:03:14 00:02:49
438 Mateusz Gawlas Zespół Szkolno-Przedszkolny w Wambierzycach M12 9 249 Radków: 00:03:15 (9 / 6)
00:03:15 00:02:50
439 Maciej Gawlak Zespół Szkolno-Przedszkolny w Wambierzycach M12 10 250 Radków: 00:03:16 (10 / 7)
00:03:16 00:02:51
440 Filip Nikiel Oksiko Adventure Team M14 7 251 Radków: 00:03:17 (11 / 3)
00:03:17 00:02:52
441 Damian Merchel Cartusia M12 11 252 Stężyca: 00:03:19 (8 / 6)
00:03:19 00:02:54
442 Bastian Horsten Goyello Power Club M12 12 253 Stężyca: 00:03:19 (7 / 5)
00:03:19 00:02:54
443 Filip Orlik M12 13 254 Piaseczno: 00:03:22 (3 / 2)
00:03:22 00:02:57
444 Bartłomiej Koszałka Cartusia M14 8 255 Stężyca: 00:03:22 (9 / 2)
00:03:22 00:02:57
445 Maja Łakomy F12 5 190 Radków: 00:03:23 (12 / 2)
00:03:23 00:02:58
446 Adaś Pogorzelski M1 141 256 Elbląg: 00:03:23 (67 / 36)
00:03:23 00:02:58
447 Pulina Myszk Cartusia F12 6 191 Stężyca: 00:03:25 (10 / 1)
00:03:25 00:03:00
448 Krystian Czapliński Zespół Szkół w Radkowie M12 14 257 Radków: 00:03:28 (13 / 8)
00:03:28 00:03:03
449 Klaudia Merchel Cartusia F12 7 192 Stężyca: 00:03:28 (11 / 2)
00:03:28 00:03:03
450 Zuzanna Syguła KOLARSKI TEAM KOLARSKI TEAM F12 8 193 Piaseczno: 00:03:30 (4 / 1)
00:03:30 00:03:05
451 Marcel Siemianowski UKS TRS SUSZ M12 15 258 Elbląg: 00:03:31 (2 / 2)
00:03:31 00:03:06
452 Jakub Kaczmarek Deszczowa Team M12 16 259 Ślesin: 00:03:33 (7 / 4)
00:03:33 00:03:08
453 Maria Tyndzik F12 9 194 Piaseczno: 00:03:35 (6 / 2)
00:03:35 00:03:10
454 Michał Białkowski Tripower.pl M12 17 260 Piaseczno: 00:03:35 (5 / 3)
00:03:35 00:03:10
455 Maksymiljan Siwirski M12 18 261 Piaseczno: 00:03:35 (7 / 4)
00:03:35 00:03:10
456 Maciej Zelewski Mewa Gdynia/Sztorm Mosty M12 19 262 Stężyca: 00:03:38 (13 / 7)
00:03:38 00:03:13
457 Dawid Rudnik M14 9 263 Elbląg: 00:03:38 (3 / 1)
00:03:38 00:03:13
458 Julia Wilijewicz Gimnazjum 15 Łódź Wilijewicze F14 2 195 Ślesin: 00:03:38 (8 / 1)
00:03:38 00:03:13
459 Kacper Baran NTT "Triada" Namysłów M12 20 264 Radków: 00:03:40 (14 / 9)
00:03:40 00:03:15
460 Julia Dynowska F12 10 196 Stężyca: 00:03:40 (15 / 5)
00:03:40 00:03:15
461 Aniela Gasza F12 11 197 Ślesin: 00:03:40 (10 / 3)
00:03:40 00:03:15
462 Eleonora Tyndzik F12 12 198 Piaseczno: 00:03:41 (8 / 3)
00:03:41 00:03:16
463 Oliwia Chmurzyńska UKS KLUKOWA HUTA POBJAR F12 13 199 Stężyca: 00:03:41 (16 / 6)
00:03:41 00:03:16
464 Roksana Stryczula Zespół Szkolno-Przedszkolny w Wambierzycach F12 14 200 Radków: 00:03:42 (15 / 3)
00:03:42 00:03:17
465 Jakub Świder M12 21 265 Ślesin: 00:03:45 (11 / 5)
00:03:45 00:03:20
466 Gniewomir Woldański M14 10 266 Radków: 00:03:45 (16 / 4)
00:03:45 00:03:20
467 Kajetan Sawicki M14 11 267 Piaseczno: 00:03:45 (9 / 2)
00:03:45 00:03:20
468 Julia Brzoskowska F14 3 201 Stężyca: 00:03:46 (17 / 2)
00:03:46 00:03:21
469 Natalia Wiśniewska F12 15 202 Radków: 00:03:46 (17 / 4)
00:03:46 00:03:21
470 Fabian Bubółka Zespół Szkolno-Przedszkolny w Wambierzycach M12 22 268 Radków: 00:03:46 (18 / 10)
00:03:46 00:03:21
471 Błażej Paduszyński edustacyjka.pl triathlon team M12 23 269 Piaseczno: 00:03:47 (10 / 5)
00:03:47 00:03:22
472 Marta Świacka F12 16 203 Stężyca: 00:03:47 (18 / 7)
00:03:47 00:03:22
473 Zosia Grzywacz F12 17 204 Ślesin: 00:03:47 (12 / 4)
00:03:47 00:03:22
474 Olivier Hirsz CelIronMan.pl M12 24 270 Ślesin: 00:03:51 (14 / 6)
00:03:51 00:03:26
475 Aleksandra Kinga Jaśkowiak F14 4 205 Ślesin: 00:03:51 (15 / 2)
00:03:51 00:03:26
476 Daniel Perszyński M12 25 271 Stężyca: 00:03:53 (19 / 8)
00:03:53 00:03:28
477 Aleksanda Gruchała MEWA Gdynia GDYNIA WICZLINO F12 18 206 Stężyca: 00:03:54 (20 / 8)
00:03:54 00:03:29
478 Aleksandra Waszak F12 19 207 Ślesin: 00:03:56 (16 / 6)
00:03:56 00:03:31
479 Kacper Górczewski M12 26 272 Ślesin: 00:03:57 (18 / 7)
00:03:57 00:03:32
480 Helena Koeppen F14 5 208 Ślesin: 00:03:57 (17 / 3)
00:03:57 00:03:32
481 Szymon Szołowski LABOSPORT Team M1 142 273 Piaseczno: 00:04:00 (84 / 48)
00:04:00 00:03:35
482 Stefania Komorowska DeSki F12 20 209 Piaseczno: 00:04:00 (12 / 5)
00:04:00 00:03:35
483 Bartłomiej Gawlik Gawlik Running Team M12 27 274 Piaseczno: 00:04:02 (13 / 6)
00:04:02 00:03:37
484 Nicoll Dąbrowska Zespół Szkolno-Przedszkolny w Wambierzycach F12 21 210 Radków: 00:04:05 (19 / 5)
00:04:05 00:03:40
485 Aleksandra Dobrzańska F12 22 211 Piaseczno: 00:04:06 (15 / 7)
00:04:06 00:03:41
486 Maja Cicha OKSIKO OKSIKO F12 23 212 Radków: 00:04:07 (20 / 6)
00:04:07 00:03:42
487 Michalina Kaliszewska F14 6 213 Stężyca: 00:04:07 (21 / 3)
00:04:07 00:03:42
488 Kuba Hanusek F12 24 214 Piaseczno: 00:04:07 (16 / 8)
00:04:07 00:03:42
489 Damian Kulanica - M12 28 275 Elbląg: 00:04:08 (5 / 4)
00:04:08 00:03:43
490 Olga Sieradzan F12 25 215 Piaseczno: 00:04:09 (18 / 10)
00:04:09 00:03:44
491 Tosia Wołowska F12 26 216 Elbląg: 00:04:10 (6 / 1)
00:04:10 00:03:45
492 Aniela Turowska Oksiko Adventure Team Oksikom F12 27 217 Radków: 00:04:12 (21 / 7)
00:04:12 00:03:47
493 Filip Dębiński M12 29 276 Elbląg: 00:04:15 (8 / 5)
00:04:15 00:03:50
494 Klaudia Diakowska Zespół Szkolno-Przedszkolny w Wambierzycach F12 28 218 Radków: 00:04:17 (22 / 8)
00:04:17 00:03:52
495 Maja Kraskowska F12 29 219 Stężyca: 00:04:22 (22 / 9)
00:04:22 00:03:57
496 Karolina Gałka F12 30 220 Stężyca: 00:04:25 (23 / 10)
00:04:25 00:04:00
497 Malwina Piotrowska F14 7 221 Piaseczno: 00:04:26 (19 / 1)
00:04:26 00:04:01
498 Kosma Kwiatkowski M12 30 277 Stężyca: 00:04:31 (24 / 9)
00:04:31 00:04:06
499 Olimpia Chodkiewicz PEUGEOT POLSKA PEUGEOT POLSKA F12 31 222 Piaseczno: 00:04:32 (20 / 11)
00:04:32 00:04:07
500 Karol Dzieżyc M12 31 278 Elbląg: 00:04:37 (9 / 6)
00:04:37 00:04:12
501 Wioletta Salwa F12 32 223 Stężyca: 00:05:01 (25 / 11)
00:05:01 00:04:36
502 Patrycja Dryl F1 110 224 Piaseczno: 00:05:04 (85 / 37)
00:05:04 00:04:39
503 Laura Dryl F1 111 225 Piaseczno: 00:05:09 (86 / 38)
00:05:09 00:04:44
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon