Garmin Ultra Race Radków 2016 - results

M‑ce Nazwisko i imię Klub Kat. M-ce w kat. M-ce wg płci Zawody Czas końcowy Strata
1 Marcin Szpinek TUTU Team M30 1 1 Radków: 03:02:59 (103 / 46)
08:05:35
2 Włodzimierz Wasielewski Klub Sportowy Zdzieszowice-BikeTeam M40 1 2 Radków: 02:59:09 (87 / 22)
10:06:27
3 Krzysztof Zając ZP SZPIKI DRZUŻYNA SZPIKU ZP SZPIKI DRZUŻYNA SZPIKU M30 2 3 Radków: 01:52:32 (110 / 34)
11:12:31
4 Piotr Jaśtal LKB Rudnik M18 1 4 Radków: 00:44:01 (1 / 1)
00:44:01
5 Adam Buczakowski Sokolec Fans & Benio PROFI Adam Buczakowski M18 2 5 Radków: 00:50:01 (2 / 2)
00:50:01
6 Janusz Ferenc USKS Ludwikowice Klodzkie M60 1 6 Radków: 00:50:07 (3 / 1)
00:50:07
7 Pawel Taniukiewicz M30 3 7 Radków: 00:50:14 (4 / 1)
00:50:14
8 Zdzisław Dobras USK Ludwikowice M50 1 8 Radków: 00:50:46 (5 / 1)
00:50:46
9 Piotr Pihil M30 4 9 Radków: 00:51:34 (6 / 2)
00:51:34
10 Marcin Krupa M40 2 10 Radków: 00:51:37 (7 / 1)
00:51:37
11 Łukasz Gregorczyk Vege Runners M30 5 11 Radków: 00:51:42 (8 / 3)
00:51:42
12 Dominik Rył USKS Ludwikowice Kłodzkie M40 3 12 Radków: 00:53:40 (9 / 2)
00:53:40
13 Robert Zięterski M30 6 13 Radków: 00:53:57 (10 / 4)
00:53:57
14 Rafał Futoma OSP Radków M30 7 14 Radków: 00:54:11 (11 / 5)
00:54:11
15 Paweł Soja MVM M18 3 15 Radków: 00:54:29 (12 / 3)
00:54:29
16 Daniel Czarniecki M30 8 16 Radków: 00:55:03 (13 / 6)
00:55:03
17 Marek Kulczycki M30 9 17 Radków: 00:56:21 (14 / 7)
00:56:21
18 Jan Szafrański KOMPANIA WOLONTARIUSZY Kompania Piwowarska SA M30 10 18 Radków: 00:56:38 (15 / 8)
00:56:38
19 Piotr Sójka klub biegacza kompania piwowarska M18 4 19 Radków: 00:57:27 (16 / 4)
00:57:27
20 Paweł Mikrut M30 11 20 Radków: 00:58:01 (17 / 9)
00:58:01
21 Dawid Łaźniowski Kkzk M18 5 21 Radków: 00:58:04 (18 / 5)
00:58:04
22 Justyna Leśniewska F30 1 1 Radków: 00:59:37 (19 / 1)
00:59:37
23 Piotr Strzyż Ronal Polska Run M18 6 22 Radków: 01:00:04 (20 / 6)
01:00:04
24 Kacper Biel M18 7 23 Radków: 01:00:19 (21 / 7)
01:00:19
25 Sławomir Gościński Izerska Grupa Biegowa M30 12 24 Radków: 01:00:27 (22 / 10)
01:00:27
26 Ryszard Nesterewicz LKS ISKRA Jaszkowa M60 2 25 Radków: 01:00:29 (23 / 2)
01:00:29
27 Małgorzata Pękala F18 1 2 Radków: 01:00:35 (24 / 1)
01:00:35
28 Damian Smoter M30 13 26 Radków: 01:01:09 (25 / 11)
01:01:09
29 Aleksandra Rejterada Vege Runners F18 2 3 Radków: 01:02:08 (26 / 2)
01:02:08
30 Radek Tyś M30 14 27 Radków: 01:02:16 (27 / 12)
01:02:16
31 Rafał Welchowski M30 15 28 Radków: 01:02:26 (28 / 13)
01:02:26
32 Szymon Witkowski M18 8 29 Radków: 01:03:05 (29 / 8)
01:03:05
33 Przemysław Błażejewski MVM M18 9 30 Radków: 01:03:13 (30 / 9)
01:03:13
34 Daniel Kwolik M30 16 31 Radków: 01:03:22 (31 / 14)
01:03:22
35 Piotr Kadłubowski KOTWICA BRZEG AUTO-GAZ-EXPERT M30 17 32 Radków: 01:03:39 (32 / 15)
01:03:39
36 Jacek Wiśniewski M40 4 33 Radków: 01:03:45 (33 / 3)
01:03:45
37 Piotr Wilczyński M30 18 34 Radków: 01:03:48 (34 / 16)
01:03:48
38 Paweł Fornal 22 KBPG M30 19 35 Radków: 01:04:23 (35 / 17)
01:04:23
39 Patryk Moszumański WKB PIAST Wrocław M40 5 36 Radków: 01:04:44 (36 / 4)
01:04:44
40 Agata Dereń LKS ISKRA JASZKOWA F18 3 4 Radków: 01:05:07 (37 / 3)
01:05:07
41 Stanisław Kapłon LKS ISKRA Jaszkowa M60 3 37 Radków: 01:05:07 (38 / 3)
01:05:07
42 Aleksander Kampka M40 6 38 Radków: 01:06:26 (39 / 5)
01:06:26
43 Łukasz Wiśniewski M30 20 39 Radków: 01:07:19 (40 / 18)
01:07:19
44 Jacek Neumann M50 2 40 Radków: 01:07:27 (41 / 2)
01:07:27
45 Roman Krzeczkowski M40 7 41 Radków: 01:07:44 (42 / 6)
01:07:44
46 Oskar Jabłoński Nico Meble M18 10 42 Radków: 01:08:00 (43 / 10)
01:08:00
47 Dariusz Fuchs LKS ISKRA Jaszkowa M50 3 43 Radków: 01:08:08 (44 / 3)
01:08:08
48 Marek Macyszyn M30 21 44 Radków: 01:08:25 (45 / 19)
01:08:25
49 Paweł Królikowski M30 22 45 Radków: 01:08:28 (46 / 20)
01:08:28
50 Ewelina Lewandowska F30 2 5 Radków: 01:09:02 (47 / 2)
01:09:02
51 Ireneusz Jaroszewski M30 23 46 Radków: 01:09:38 (48 / 21)
01:09:38
52 Ireneusz Bartkowiak M40 8 47 Radków: 01:09:40 (49 / 7)
01:09:40
53 Łukasz Pierściński Cooper Standard M30 24 48 Radków: 01:10:22 (50 / 22)
01:10:22
54 Sobczak Aleksander M30 25 49 Radków: 01:10:48 (51 / 23)
01:10:48
55 Ewelina Jamróz klub biegacza kompania piwowarska Kompania Piwowarska F18 4 6 Radków: 01:10:58 (52 / 4)
01:10:58
56 Jarosław Borowiec Cooper Standard M30 26 50 Radków: 01:11:00 (53 / 24)
01:11:00
57 Roman Kędziora STRZAŁKOWSKA GRUPA BIEGOWA ,, Sokół,, M40 9 51 Radków: 01:11:03 (54 / 8)
01:11:03
58 Martyna Kuźniak F40 1 7 Radków: 01:11:16 (55 / 1)
01:11:16
59 Alicja Lubańska ZS Bukowice F40 2 8 Radków: 01:11:23 (56 / 2)
01:11:23
60 Karol Soja MVM M18 11 52 Radków: 01:11:26 (57 / 11)
01:11:26
61 Anna Rapacz-Topiłko ODLO F30 3 9 Radków: 01:12:10 (58 / 3)
01:12:10
62 Patrycja Lewandowska LKS ISKRA Jaszkowa F18 5 10 Radków: 01:12:22 (59 / 5)
01:12:22
63 Magdalena Sobura -Durma Indywidualnie F30 4 11 Radków: 01:12:49 (60 / 4)
01:12:49
64 Anna Kucmus LKS ISKRA Jaszkowa F18 6 12 Radków: 01:12:59 (61 / 6)
01:12:59
65 Anna Maćkowiak-Rydzyńska F40 3 13 Radków: 01:13:15 (62 / 3)
01:13:15
66 Andrzej Towarowski Roche Runners M40 10 53 Radków: 01:13:16 (63 / 9)
01:13:16
67 Joanna Makocka F30 5 14 Radków: 01:13:41 (64 / 5)
01:13:41
68 Jarosław Kowalczyk M40 11 54 Radków: 01:13:45 (65 / 10)
01:13:45
69 Olga Atraszkiewicz F40 4 15 Radków: 01:13:54 (66 / 4)
01:13:54
70 Monika Kochmańska - F30 6 16 Radków: 01:16:05 (67 / 6)
01:16:05
71 Szymon Repelowicz M18 12 55 Radków: 01:16:09 (69 / 12)
01:16:09
72 Tomasz Kaśkiewicz BLACK GRIFFIN RUGBY CLUB śWIDNICA M30 27 56 Radków: 01:16:09 (68 / 25)
01:16:09
73 Edward Mizera M50 4 57 Radków: 01:16:21 (70 / 4)
01:16:21
74 Paweł Adamczyk M18 13 58 Radków: 01:16:40 (71 / 13)
01:16:40
75 Halina Król-Szremska F30 7 17 Radków: 01:17:22 (72 / 7)
01:17:22
76 Karolina Deutschmann-Kośkiewicz Cooper Standard F30 8 18 Radków: 01:17:30 (73 / 8)
01:17:30
77 Beata Nowicka Wolsztyński Klub Biegowy Wolsztyński Klub Biegowy F40 5 19 Radków: 01:18:06 (74 / 5)
01:18:06
78 Olga Pasławska F30 9 20 Radków: 01:18:12 (75 / 9)
01:18:12
79 Joanna Jarosz-Daniel F30 10 21 Radków: 01:18:20 (76 / 10)
01:18:20
80 Anna Leszczynskia F30 11 22 Radków: 01:18:28 (77 / 11)
01:18:28
81 Marta Kurpas F18 7 23 Radków: 01:19:11 (78 / 7)
01:19:11
82 Monika Dolecka Jacoobcycles F30 12 24 Radków: 01:19:39 (79 / 12)
01:19:39
83 Żaneta Chorążak Wrocław Marathon Team F30 13 25 Radków: 01:19:40 (80 / 13)
01:19:40
84 Grzegorz Chorążak Wrocław Marathon Team M30 28 59 Radków: 01:19:41 (81 / 26)
01:19:41
85 Magdalena Młynarska-Błachut niezrzeszona F30 14 26 Radków: 01:20:16 (82 / 14)
01:20:16
86 Magdalena Żurowska-Wolak F30 15 27 Radków: 01:20:52 (84 / 15)
01:20:52
87 Katarzyna Barczentewicz F30 16 28 Radków: 01:20:52 (83 / 16)
01:20:52
88 Łukasz Ciosk Klub Biegacza KP Kompania Piwowarska S.A. M30 29 60 Radków: 01:20:58 (85 / 27)
01:20:58
89 Anna Budnicka F30 17 29 Radków: 01:21:38 (86 / 17)
01:21:38
90 Michał Cylejewski M30 30 61 Radków: 01:21:43 (87 / 28)
01:21:43
91 Robert Hełminiak M30 31 62 Radków: 01:22:01 (88 / 29)
01:22:01
92 Barbara Dyraga F30 18 30 Radków: 01:22:43 (89 / 18)
01:22:43
93 Małgorzata Stój Cooper Standard F40 6 31 Radków: 01:23:56 (90 / 6)
01:23:56
94 Dariusz Polak Cooper Standard M40 12 63 Radków: 01:23:56 (91 / 11)
01:23:56
95 Sylwia Tomiak-Rozynek Wolsztyński Klub Biegowy F40 7 32 Radków: 01:24:12 (92 / 7)
01:24:12
96 Olga Neumann wkurw_team F18 8 33 Radków: 01:24:18 (93 / 8)
01:24:18
97 Ewa Dudzik Świat Maratończyka Kożuchow F40 8 34 Radków: 01:24:40 (94 / 8)
01:24:40
98 Agnieszka Sowińska F30 19 35 Radków: 01:24:43 (95 / 19)
01:24:43
99 Anna Bąkowska KLUB ŚLIMAKA TORPEDY F30 20 36 Radków: 01:25:01 (96 / 20)
01:25:01
100 Dariusz Woyczynski OKFiR Smigiel M40 13 64 Radków: 01:26:45 (97 / 12)
01:26:45
101 Ewa Twardowska KB Geotermia Uniejów F30 21 37 Radków: 01:26:57 (98 / 21)
01:26:57
102 Maciej Hodura PRUSPOL M30 32 65 Radków: 01:27:07 (99 / 30)
01:27:07
103 Katarzyna Łuć F30 22 38 Radków: 01:27:11 (100 / 22)
01:27:11
104 Izabela Wilk Sekcja Piaski F30 23 39 Radków: 01:30:00 (101 / 23)
01:30:00
105 Anna Rembielak-Taciak Antoninek Poznań F30 24 40 Radków: 01:31:12 (102 / 24)
01:31:12
106 Marcin Pasterski M30 33 66 Radków: 01:31:19 (103 / 31)
01:31:19
107 Beata Tomaś F40 9 41 Radków: 01:39:03 (104 / 9)
01:39:03
108 Monika Długoń F18 9 42 Radków: 01:39:27 (105 / 9)
01:39:27
109 Szymon Bednarek M30 34 67 Radków: 01:40:28 (106 / 32)
01:40:28
110 Anna Mizera F30 25 43 Radków: 01:42:02 (107 / 25)
01:42:02
111 Rafał Lasota "Anngel" pphu Anna Mizera M30 35 68 Radków: 01:42:29 (108 / 33)
01:42:29
112 Bogdan Madera RunWalkRun M50 5 69 Radków: 01:48:15 (109 / 5)
01:48:15
113 Justyna Nojszewska - Zając ZP SZPIKI DRZUŻYNA SZPIKU ZP SZPIKI DRZUŻYNA SZPIKU F30 26 44 Radków: 01:52:32 (111 / 26)
01:52:32
114 Danuta Jeka JEKA TEAM F50 1 45 Radków: 01:53:47 (112 / 1)
01:53:47
115 Izabela Nowicka PODRÓŻNICY.EU TEAM GARMIN POLSKA F30 27 46 Radków: 01:53:48 (113 / 27)
01:53:48
116 Michał Ciupiński #cotenkilian M18 14 70 Radków: 02:04:18 (1 / 1)
02:04:18
117 Bartłomiej Buczek GVT M18 15 71 Radków: 02:07:34 (2 / 2)
02:07:34
118 Radosław Jończak SoftGIS SoftGIS s.c. M30 36 72 Radków: 02:08:55 (3 / 1)
02:08:55
119 Krzysztof Pękala M30 37 73 Radków: 02:11:52 (4 / 2)
02:11:52
120 Albert Blejzyk Blejzyk M40 14 74 Radków: 02:12:13 (5 / 1)
02:12:13
121 Sebastian Machalski M40 15 75 Radków: 02:12:35 (6 / 2)
02:12:35
122 Robert Lubański M50 6 76 Radków: 02:15:08 (7 / 1)
02:15:08
123 Marcin Maćkowiak GT RAT M30 38 77 Radków: 02:15:31 (8 / 3)
02:15:31
124 Adam Wcisło LKS Iskra Jaszkowa - M40 16 78 Radków: 02:16:47 (9 / 3)
02:16:47
125 Jarosław Skaruz M30 39 79 Radków: 02:17:06 (10 / 4)
02:17:06
126 Piotr Landyszkowski M30 40 80 Radków: 02:19:22 (11 / 5)
02:19:22
127 Robert Kozak Ronal Polska Run M30 41 81 Radków: 02:19:43 (12 / 6)
02:19:43
128 Judyta Lech I Ty Możesz Być Wielki - ITMBW Kraków F18 10 47 Radków: 02:20:38 (13 / 1)
02:20:38
129 Patryk Los GarageGym Krapkowice M30 42 82 Radków: 02:21:48 (14 / 7)
02:21:48
130 Stefan Kamil Krzywicki finQen Stefan Krzywicki finQen Stefan Krzywicki M30 43 83 Radków: 02:22:08 (15 / 8)
02:22:08
131 Paweł Stępień M18 16 84 Radków: 02:22:16 (16 / 3)
02:22:16
132 Michał Derencz Tesar biega TESAR M30 44 85 Radków: 02:22:41 (17 / 9)
02:22:41
133 Justyna Kołarzyk F30 28 48 Radków: 02:22:49 (18 / 1)
02:22:49
134 Marcin Fajks M30 45 86 Radków: 02:23:14 (19 / 10)
02:23:14
135 Mateusz Madej Running Team Hormann Legnica M18 17 87 Radków: 02:23:27 (20 / 4)
02:23:27
136 Artur Jabłoński Nico Meble Racing Team M40 17 88 Radków: 02:24:10 (21 / 4)
02:24:10
137 Piotr Szczęsny MVM MVM M18 18 89 Radków: 02:24:22 (22 / 5)
02:24:22
138 Marcin Feder M30 46 90 Radków: 02:24:32 (23 / 11)
02:24:32
139 Błażej Pietrzak GVT M30 47 91 Radków: 02:25:19 (24 / 12)
02:25:19
140 Marek Wojnowicz Running Team Hormann Legnica M18 19 92 Radków: 02:25:28 (25 / 6)
02:25:28
141 Jarosław Jędrzejowski PZU Sport Team M40 18 93 Radków: 02:25:34 (26 / 5)
02:25:34
142 Artur Adamin M40 19 94 Radków: 02:25:42 (27 / 6)
02:25:42
143 Paweł Łacny KB Lupus Oleśnica M18 20 95 Radków: 02:25:44 (28 / 7)
02:25:44
144 Łukasz Szopa KB Lupus Oleśnica M30 48 96 Radków: 02:25:48 (29 / 13)
02:25:48
145 Wojciech Nawrot M30 49 97 Radków: 02:25:53 (30 / 14)
02:25:53
146 Patryk Larwiński Sport GURU M30 50 98 Radków: 02:26:36 (31 / 15)
02:26:36
147 Krzysztof Filipowski Przed siebie M30 51 99 Radków: 02:27:49 (32 / 16)
02:27:49
148 Łukasz Biela M18 21 100 Radków: 02:29:14 (33 / 8)
02:29:14
149 Tomasz Badewicz GARAGE JIM BEAM M30 52 101 Radków: 02:31:51 (34 / 17)
02:31:51
150 Wojciech Lewandowski Kwiatowa Team M30 53 102 Radków: 02:32:00 (35 / 18)
02:32:00
151 Paweł Biskup M30 54 103 Radków: 02:32:12 (36 / 19)
02:32:12
152 Tomasz Krowiak M18 22 104 Radków: 02:32:27 (37 / 9)
02:32:27
153 Piotr Baryła Ronal Polska Run M30 55 105 Radków: 02:32:56 (38 / 20)
02:32:56
154 Agnieszka Malik F30 29 49 Radków: 02:34:11 (39 / 2)
02:34:11
155 Witold Witkowski M40 20 106 Radków: 02:36:26 (40 / 7)
02:36:26
156 Piotr Chrzanowski Speleoklub Warszawski M30 56 107 Radków: 02:36:40 (41 / 21)
02:36:40
157 Dawid Warowny M30 57 108 Radków: 02:37:13 (42 / 22)
02:37:13
158 Mateusz Tretiak M30 58 109 Radków: 02:37:14 (43 / 23)
02:37:14
159 Paweł Witwicki Kamiennogórska Grupa Biegowa M40 21 110 Radków: 02:37:20 (44 / 8)
02:37:20
160 Mariusz Pawliczek M30 59 111 Radków: 02:37:48 (45 / 24)
02:37:48
161 Agnieszka Galuch F30 30 50 Radków: 02:38:46 (46 / 3)
02:38:46
162 Rafał Olkis przebiega.pl M30 60 112 Radków: 02:41:11 (47 / 25)
02:41:11
163 Jerzy Uliasz L.K.S.Iskra Jaszkowa L.K.S.Iskra Jaszkowa M40 22 113 Radków: 02:41:12 (48 / 9)
02:41:12
164 Grzegorz Zur Jestem Zwyciezca M40 23 114 Radków: 02:41:48 (49 / 10)
02:41:48
165 Maciej Gorczyca niezrzeszony M40 24 115 Radków: 02:42:24 (50 / 11)
02:42:24
166 Ryszard Frankiewicz Gmina Strzelce Opolskie M30 61 116 Radków: 02:42:28 (51 / 26)
02:42:28
167 Magdalena Masiewicz Biegam Dla Zdrowia.pl M30 62 117 Radków: 02:42:51 (52 / 27)
02:42:51
168 Michał Piotrowski Klub Biegacza Jurund Szczytno M30 63 118 Radków: 02:42:59 (53 / 28)
02:42:59
169 Magdalena Rychlik I Ty Możesz Być Wielki - ITMBW Kraków F18 11 51 Radków: 02:43:22 (54 / 2)
02:43:22
170 Jaroslaw Ptak M40 25 119 Radków: 02:43:52 (55 / 12)
02:43:52
171 Alan Brzozowski M18 23 120 Radków: 02:43:55 (56 / 10)
02:43:55
172 Jarosław Rodak M40 26 121 Radków: 02:45:27 (57 / 13)
02:45:27
173 Radosław Groszewski TRI NEGU M40 27 122 Radków: 02:45:31 (58 / 14)
02:45:31
174 Jacek Dudzik LKS ISKRA Jaszkowa M60 4 123 Radków: 02:46:35 (59 / 1)
02:46:35
175 Krzysztof Matuszak M18 24 124 Radków: 02:48:18 (60 / 11)
02:48:18
176 Witold Łopata Wolsztyński Klub Biegowy M30 64 125 Radków: 02:48:49 (61 / 29)
02:48:49
177 Marcin Tajchert Wolsztyński Klub Biegowy M30 65 126 Radków: 02:48:50 (62 / 30)
02:48:50
178 Kamil Tylutki M30 66 127 Radków: 02:48:53 (63 / 31)
02:48:53
179 Cezary Gocłowski bieganie.pl M40 28 128 Radków: 02:48:54 (64 / 15)
02:48:54
180 Jacek Chabko M40 29 129 Radków: 02:48:57 (65 / 16)
02:48:57
181 Łukasz Glos M30 67 130 Radków: 02:49:02 (66 / 32)
02:49:02
182 Mieczysław Król GymBoxCFOpole M30 68 131 Radków: 02:49:06 (67 / 33)
02:49:06
183 Rafael Piotrkowski M30 69 132 Radków: 02:51:47 (68 / 34)
02:51:47
184 Grzegorz Kopacki FollowMe Follow Me - zmieniamyfinanse.pl M30 70 133 Radków: 02:51:54 (69 / 35)
02:51:54
185 Karol Szczepaniak M40 30 134 Radków: 02:52:06 (70 / 17)
02:52:06
186 Krzysztof Lazarowicz M30 71 135 Radków: 02:52:12 (71 / 36)
02:52:12
187 Anna Lis LABOSPORT Team F30 31 52 Radków: 02:53:10 (72 / 4)
02:53:10
188 Łukasz Łuć M30 72 136 Radków: 02:53:11 (73 / 37)
02:53:11
189 Zbigniew Harendarz BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA M40 31 137 Radków: 02:53:53 (75 / 18)
02:53:53
190 Marek Dłubała mSport RCS Team Justyna i Matyldka M30 73 138 Radków: 02:53:53 (74 / 38)
02:53:53
191 Przemysław Januchta mSport Lubin M40 32 139 Radków: 02:53:58 (76 / 19)
02:53:58
192 Jarosław Grun Febe Team M40 33 140 Radków: 02:54:11 (77 / 20)
02:54:11
193 Krzysztof Skrzypek Klincz Team M30 74 141 Radków: 02:55:54 (78 / 39)
02:55:54
194 Urszula Bartłomiejska Roche Runners F30 32 53 Radków: 02:57:16 (79 / 5)
02:57:16
195 Wojciech Kaniowski M40 34 142 Radków: 02:57:19 (80 / 21)
02:57:19
196 Wojciech Ołtarzewski X Fight Piaseczno M30 75 143 Radków: 02:57:30 (81 / 40)
02:57:30
197 Jolanta Sergiejczuk interferie sport hotele F30 33 54 Radków: 02:57:32 (82 / 6)
02:57:32
198 Aleksandra Marks brak F30 34 55 Radków: 02:58:01 (83 / 7)
02:58:01
199 Karol Szmidt Szmidt i Syn M30 76 144 Radków: 02:58:25 (84 / 41)
02:58:25
200 Sławek Jakusz-Gostomski M30 77 145 Radków: 02:58:50 (85 / 42)
02:58:50
201 Tomasz Wcisło M30 78 146 Radków: 02:59:06 (86 / 43)
02:59:06
202 Katarzyna Masłowska F40 10 56 Radków: 02:59:25 (88 / 1)
02:59:25
203 Przemysław Brodzik Przed Siebie M50 7 147 Radków: 02:59:57 (89 / 2)
02:59:57
204 Katarzyna Nowicka 1995 1995 F18 12 57 Radków: 03:00:15 (90 / 3)
03:00:15
205 Joanna Magdalińska Speleoklub Warszawski F30 35 58 Radków: 03:00:22 (91 / 8)
03:00:22
206 Anna Skaruz F30 36 59 Radków: 03:00:30 (92 / 9)
03:00:30
207 Kazimierz Fąfrowicz LKS Iskra Jaszkowa M60 5 148 Radków: 03:00:40 (93 / 2)
03:00:40
208 Łukasz Olejarczyk RUN_FORREST_RUN M30 79 149 Radków: 03:00:45 (94 / 44)
03:00:45
209 Katarzyna Sobstyl Waniewski Coaching F30 37 60 Radków: 03:01:37 (95 / 10)
03:01:37
210 Michał Kucharski M40 35 150 Radków: 03:01:39 (96 / 23)
03:01:39
211 Zuzanna Kwiatkowska F40 11 61 Radków: 03:02:07 (97 / 2)
03:02:07
212 Katarzyna Kondraciuk GOSIR PIASECZNO PIASECZYŃSKA FUNDACJA EKOLOGICZNA F40 12 62 Radków: 03:02:12 (98 / 3)
03:02:12
213 Grzegorz Pyta niezrzeszony M50 8 151 Radków: 03:02:13 (99 / 3)
03:02:13
214 Adam Ryszczyk M30 80 152 Radków: 03:02:19 (100 / 45)
03:02:19
215 Dariusz Kopeć M50 9 153 Radków: 03:02:44 (101 / 4)
03:02:44
216 Stella Szpinek TUTU Team F30 38 63 Radków: 03:02:59 (102 / 11)
03:02:59
217 Piotr Gasiorek M40 36 154 Radków: 03:04:08 (104 / 24)
03:04:08
218 Marcin Terlecki Amator M40 37 155 Radków: 03:04:16 (105 / 25)
03:04:16
219 Michał Stokłosa Capgemini M18 25 156 Radków: 03:04:30 (106 / 12)
03:04:30
220 Sylwia Zarzycka Klub Wysokogórski Warszawa F30 39 64 Radków: 03:04:57 (107 / 12)
03:04:57
221 Elżbieta Janus - Burak F30 40 65 Radków: 03:05:34 (108 / 13)
03:05:34
222 Bartosz Deja M18 26 157 Radków: 03:05:39 (109 / 13)
03:05:39
223 Małgorzata Pryśko LABOSPORT Team F30 41 66 Radków: 03:05:53 (110 / 14)
03:05:53
224 Marek Szczęsny Przed siebie M40 38 158 Radków: 03:06:04 (111 / 26)
03:06:04
225 Maciej Lech M40 39 159 Radków: 03:07:16 (112 / 27)
03:07:16
226 Konrad Grobelny M30 81 160 Radków: 03:07:24 (113 / 47)
03:07:24
227 Bozena Myslinska East London Runners F30 42 67 Radków: 03:08:17 (114 / 15)
03:08:17
228 Aleksandra Maciejasz F30 43 68 Radków: 03:08:28 (115 / 16)
03:08:28
229 Magdalena Jejer F30 44 69 Radków: 03:09:36 (116 / 17)
03:09:36
230 Tomasz Berlak M40 40 161 Radków: 03:09:37 (117 / 28)
03:09:37
231 Robert Peska Hlavnov M40 41 162 Radków: 03:10:23 (118 / 29)
03:10:23
232 Zygmunt Wojciechowski M60 6 163 Radków: 03:10:52 (119 / 3)
03:10:52
233 Henryk Ostropolski WKB PIAST Wrocław M50 10 164 Radków: 03:13:06 (120 / 5)
03:13:06
234 Agnieszka Bandurowska KB Spoceni Nowa Sól F40 13 70 Radków: 03:13:32 (121 / 4)
03:13:32
235 Paweł Główka Triathlon Mietków Team M18 27 165 Radków: 03:14:37 (122 / 14)
03:14:37
236 Paweł Andrzejewicz RUN FOR FUN ŻARY M30 82 166 Radków: 03:14:38 (123 / 48)
03:14:38
237 Mirek Wilkin Triathlon Mietków Team M40 42 167 Radków: 03:14:39 (124 / 30)
03:14:39
238 Agnieszka Guzek Bravehearts Legionowo F40 14 71 Radków: 03:14:54 (125 / 5)
03:14:54
239 Monika Szrajda F30 45 72 Radków: 03:14:57 (126 / 18)
03:14:57
240 Magda Ostapińska F40 15 73 Radków: 03:15:03 (127 / 6)
03:15:03
241 Wojtek Ostapiński M40 43 168 Radków: 03:15:04 (128 / 31)
03:15:04
242 Natalia Nawrocka M30 83 169 Radków: 03:15:08 (129 / 49)
03:15:08
243 Anna Tomaszewska Z Czerwonaka na Manhattan F18 13 74 Radków: 03:16:18 (130 / 4)
03:16:18
244 Magdalena Burdajewicz mosina biega/pajączek F30 46 75 Radków: 03:16:30 (131 / 19)
03:16:30
245 Anna Dysarz F30 47 76 Radków: 03:17:10 (132 / 20)
03:17:10
246 Przemysław Dysarz M30 84 170 Radków: 03:17:10 (133 / 50)
03:17:10
247 Aneta Jakubiec F40 16 77 Radków: 03:17:13 (134 / 7)
03:17:13
248 Błażej Przygodzki M40 44 171 Radków: 03:19:54 (135 / 32)
03:19:54
249 Waldemar Sobiński Biegamdlazdrowia.pl M50 11 172 Radków: 03:19:55 (136 / 6)
03:19:55
250 Radoslaw Ciszewski M30 85 173 Radków: 03:21:40 (137 / 51)
03:21:40
251 Bartosz Gortat M30 86 174 Radków: 03:21:50 (138 / 52)
03:21:50
252 Ariel Wcisło Wrocławski Klub Wysokogórski M18 28 175 Radków: 03:22:11 (139 / 15)
03:22:11
253 Piotr Jeka JEKA TEAM M50 12 176 Radków: 03:22:48 (140 / 7)
03:22:48
254 Marek Kurpas Świat Maratończyka Kożuchow M50 13 177 Radków: 03:23:22 (141 / 8)
03:23:22
255 Aleksandra Stebel F30 48 78 Radków: 03:25:36 (142 / 21)
03:25:36
256 Karolina Czechowicz F30 49 79 Radków: 03:26:44 (143 / 22)
03:26:44
257 Anna Prigan F30 50 80 Radków: 03:27:15 (144 / 23)
03:27:15
258 Grzegorz Prigan M30 87 178 Radków: 03:27:16 (145 / 53)
03:27:16
259 Sebastian Taciak Antoninek Poznań Antoninek Poznań M40 45 179 Radków: 03:27:27 (146 / 33)
03:27:27
260 Diana Jancewicz Vege Runners 3deart.pl F30 51 81 Radków: 03:27:35 (147 / 24)
03:27:35
261 Krzysztof Borkowski Vege Runners 3deart.pl M40 46 180 Radków: 03:27:36 (148 / 34)
03:27:36
262 Małgorzata Dzik Izerska Grupa Biegowa F30 52 82 Radków: 03:27:48 (149 / 25)
03:27:48
263 Magdalena Predka F40 17 83 Radków: 03:28:01 (150 / 8)
03:28:01
264 Małgorzata Maciejewska F30 53 84 Radków: 03:29:05 (151 / 26)
03:29:05
265 Daniel Holko Wrocek M30 88 181 Radków: 03:29:48 (152 / 54)
03:29:48
266 Piotr Tomaszewski M30 89 182 Radków: 03:32:15 (153 / 55)
03:32:15
267 Jakub Cofalski M30 90 183 Radków: 03:36:26 (154 / 56)
03:36:26
268 Alicja Brzozowska F18 14 85 Radków: 03:38:20 (155 / 5)
03:38:20
269 Paweł Noszczyk Kluczborska Grupa Biegowa M18 29 184 Radków: 03:38:50 (156 / 16)
03:38:50
270 Agnieszka Surdyka Kluczborska Grupa Biegowa F18 15 86 Radków: 03:38:51 (157 / 6)
03:38:51
271 Agnieszka Jakowicz LABOSPORT Team F40 18 87 Radków: 03:39:37 (158 / 9)
03:39:37
272 Dorota Tlatlik F30 54 88 Radków: 03:41:23 (159 / 27)
03:41:23
273 Joanna Szkudlarska Przed siebie F30 55 89 Radków: 03:42:13 (160 / 28)
03:42:13
274 Katarzyna Janasz-Podlewska F30 56 90 Radków: 03:44:51 (161 / 29)
03:44:51
275 Jolanta Gręzel-Gawron J.G Jolanta Gręzel-Gawron F40 19 91 Radków: 03:47:38 (163 / 10)
03:47:38
276 Bartłomiej Gawron CALLTECH M40 47 185 Radków: 03:47:38 (162 / 35)
03:47:38
277 Anna Jakubowska-Kort F40 20 92 Radków: 03:49:47 (164 / 11)
03:49:47
278 Daniel Góra M30 91 186 Radków: 03:50:27 (165 / 57)
03:50:27
279 Maja Twardosz F40 21 93 Radków: 03:51:15 (166 / 12)
03:51:15
280 Anna Źródlewska Night Runners F30 57 94 Radków: 03:53:19 (167 / 30)
03:53:19
281 Tomasz Przybył Night Runners Ostrów Wielkopolski M30 92 187 Radków: 03:53:20 (168 / 58)
03:53:20
282 Patrycja Kapa Night Runners Ostrów Wielkopolski Night Runners Ostrów Wielkopolski F18 16 95 Radków: 03:53:20 (169 / 7)
03:53:20
283 Paweł Kupper M30 93 188 Radków: 04:00:25 (170 / 59)
04:00:25
284 Mirosława Przyłuska RAZ Szczecin F60 1 96 Radków: 04:10:17 (171 / 1)
04:10:17
285 Tomasz Machała M40 48 189 Radków: 04:19:09 (172 / 36)
04:19:09
286 Bartosz Ceberak lubartówbiega.pl M18 30 190 Radków: 04:53:36 (1 / 1)
04:53:36
287 Dominik Włodarkiewicz Buff / ZmianyZmiany M40 49 191 Radków: 04:54:38 (2 / 1)
04:54:38
288 Adam Alker M30 94 192 Radków: 05:02:05 (3 / 1)
05:02:05
289 Mariusz Piekielny WieRUNszów M30 95 193 Radków: 05:08:51 (5 / 3)
05:08:51
290 Janek Cłapiński AKG Łódź M30 96 194 Radków: 05:15:21 (6 / 4)
05:15:21
291 Filip Jánoš Modra M30 97 195 Radków: 05:17:49 (7 / 5)
05:17:49
292 Patryk Aid Sport Guru M18 31 196 Radków: 05:22:11 (8 / 2)
05:22:11
293 Krzysztof Kammer FILLCO FILLCO M30 98 197 Radków: 05:22:54 (9 / 6)
05:22:54
294 Łukasz Wawrzyniak OLO TEAM / Shmashing Pąpkins M30 99 198 Radków: 05:26:54 (10 / 7)
05:26:54
295 Andrzej Szczepański Wild Skunk M40 50 199 Radków: 05:27:22 (11 / 2)
05:27:22
296 Krzysztof Puzia NAUTICA Kraków M50 14 200 Radków: 05:27:37 (12 / 1)
05:27:37
297 Mateusz Czechowicz Prime M18 32 201 Radków: 05:27:54 (13 / 3)
05:27:54
298 Arkadiusz Sikut M40 51 202 Radków: 05:28:20 (14 / 3)
05:28:20
299 Juliusz Borawski Vege Runners M30 100 203 Radków: 05:31:26 (15 / 8)
05:31:26
300 Wojciech Bendig M40 52 204 Radków: 05:36:46 (16 / 4)
05:36:46
301 Błażej Łyjak bikestats.pl M30 101 205 Radków: 05:39:07 (17 / 9)
05:39:07
302 Tomasz Swiniarski www.sportujesie.pl M40 53 206 Radków: 05:39:34 (18 / 5)
05:39:34
303 Mirosław Kuczok FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKI/ MARATONY POLSKIE M40 54 207 Radków: 05:40:55 (19 / 6)
05:40:55
304 Marcin Ignaczak IFB Broker-Fillco IFB Broker M30 102 208 Radków: 05:41:24 (20 / 10)
05:41:24
305 Bartłomiej Całka PILAWA LOYALTY POINT / INOBE / PASSION POWER PROGRESS M30 103 209 Radków: 05:42:15 (21 / 11)
05:42:15
306 Marek Minar Power Of Orienteering M18 33 210 Radków: 05:42:16 (22 / 4)
05:42:16
307 Jarek Daniel Martes Sport M40 55 211 Radków: 05:43:08 (23 / 7)
05:43:08
308 Bartosz Bielicki Running Team Milicz M30 104 212 Radków: 05:44:44 (24 / 12)
05:44:44
309 Łukasz Kulczewski KB Vamos Amigos Wrocław KB Vamos Amigos Wrocław M30 105 213 Radków: 05:45:08 (25 / 13)
05:45:08
310 Łukasz Redziak wkurw_team M18 34 214 Radków: 05:46:23 (26 / 5)
05:46:23
311 Wojciech Kukulski M30 106 215 Radków: 05:47:15 (27 / 14)
05:47:15
312 Robert Zakrzewski MORSY KONIN Kamienica M40 56 216 Radków: 05:49:16 (28 / 8)
05:49:16
313 Łukasz Brykczyński Sport GURU Sport GURU M18 35 217 Radków: 05:51:16 (29 / 6)
05:51:16
314 Damian Goliat CKBabcie M30 107 218 Radków: 05:51:25 (30 / 15)
05:51:25
315 Leszek Zając M30 108 219 Radków: 05:51:34 (31 / 16)
05:51:34
316 Łukasz Wróbel Goggle PAE Team M30 109 220 Radków: 05:53:08 (32 / 17)
05:53:08
317 Michał Sikora M40 57 221 Radków: 05:53:40 (33 / 9)
05:53:40
318 Andrzej Bandurowski KB Spoceni Nowa Sól M40 58 222 Radków: 05:56:45 (34 / 10)
05:56:45
319 Grzegorz Wielbiński ADVA Optical Networking M30 110 223 Radków: 05:58:25 (35 / 18)
05:58:25
320 Przemek Nawrocki M30 111 224 Radków: 05:58:41 (36 / 19)
05:58:41
321 Krzysztof Lesik FORMA Wodzisław Śląski M40 59 225 Radków: 06:01:13 (37 / 11)
06:01:13
322 Marcin Piotrowski Żary Runners Team Żary Raunners Team M30 112 226 Radków: 06:02:15 (38 / 20)
06:02:15
323 Tomasz Kochmański M40 60 227 Radków: 06:02:46 (39 / 12)
06:02:46
324 Mateusz Maculewicz Multipower Polska Team M30 113 228 Radków: 06:05:09 (40 / 21)
06:05:09
325 Filip Kuźniak kiedygdziekolwiek.com M40 61 229 Radków: 06:05:09 (41 / 13)
06:05:09
326 Robert Zugaj www.ciaglebiec.pl M30 114 230 Radków: 06:06:22 (42 / 22)
06:06:22
327 Jacek Dąbrowski Dąbrowski Brothers M30 115 231 Radków: 06:07:51 (43 / 23)
06:07:51
328 Marlena Nowacka JAN-MAR.PL JAN-MAR F40 22 97 Radków: 06:09:23 (44 / 1)
06:09:23
329 Rafał Podlewski M30 116 232 Radków: 06:09:36 (45 / 24)
06:09:36
330 Przemysław Ziemba BRACIK ZIEMBA TEAM M30 117 233 Radków: 06:09:52 (46 / 25)
06:09:52
331 Jacek Śliwiński M30 118 234 Radków: 06:10:01 (47 / 26)
06:10:01
332 Tomasz Waleński M40 62 235 Radków: 06:10:26 (48 / 14)
06:10:26
333 Adam Pawłowski M18 36 236 Radków: 06:10:56 (49 / 7)
06:10:56
334 Tomasz Kurczyk XXX M30 119 237 Radków: 06:11:51 (50 / 27)
06:11:51
335 Michał Sikora MSH GLIWICE M30 120 238 Radków: 06:12:26 (51 / 28)
06:12:26
336 Maciej Krasnodębski WILDBULL WILDBULL M30 121 239 Radków: 06:13:18 (52 / 29)
06:13:18
337 Maciej Rogala KS M.E.T.A. M40 63 240 Radków: 06:14:30 (53 / 15)
06:14:30
338 Piotr Dziemba M30 122 241 Radków: 06:16:30 (54 / 30)
06:16:30
339 Paweł Chałupka M30 123 242 Radków: 06:16:38 (55 / 31)
06:16:38
340 Michał Nowakowski M18 37 243 Radków: 06:16:45 (56 / 8)
06:16:45
341 Maciej Jakubiec M40 64 244 Radków: 06:17:07 (57 / 16)
06:17:07
342 Jacek Baran KB Wartko CWB SA M40 65 245 Radków: 06:17:49 (58 / 17)
06:17:49
343 Marcin Kuźniak M40 66 246 Radków: 06:18:12 (59 / 18)
06:18:12
344 Agnieszka Fogiel-Pawłowska Los Bieganeros F30 58 98 Radków: 06:20:33 (60 / 1)
06:20:33
345 Jacek Chlasta NYHA IV SZCZECIN NYHA IV Szczecin M30 124 247 Radków: 06:22:44 (61 / 32)
06:22:44
346 Rafał Bebelski Kuźnia Triathlonu M30 125 248 Radków: 06:22:59 (63 / 33)
06:22:59
347 Jędrzej Maćkowski LABOSPORT Team M30 126 249 Radków: 06:22:59 (62 / 34)
06:22:59
348 Sebastian Piguła Biegamdlazdrowia.pl M18 38 250 Radków: 06:24:24 (64 / 9)
06:24:24
349 Anna Hajduga F30 59 99 Radków: 06:24:56 (65 / 2)
06:24:56
350 Dariusz Krzesiński Orange Polska S.A. M30 127 251 Radków: 06:24:59 (66 / 35)
06:24:59
351 Tomasz Krymski Strzegomska Dwunastka M30 128 252 Radków: 06:25:04 (67 / 36)
06:25:04
352 Anna Gierak Night Runners Śląsk F18 17 100 Radków: 06:25:24 (68 / 1)
06:25:24
353 Michał Mazurek M40 67 253 Radków: 06:26:12 (69 / 19)
06:26:12
354 Marek Kozłowski M40 68 254 Radków: 06:27:01 (70 / 20)
06:27:01
355 Bartłomiej Książkiewicz Rocky Balboa Running Club M30 129 255 Radków: 06:27:29 (71 / 37)
06:27:29
356 Gabriela Adamczyk F18 18 101 Radków: 06:27:38 (72 / 2)
06:27:38
357 Damian Taraszka BRACTWO BIEGACZY ZIELONA GÓRA M40 69 256 Radków: 06:27:46 (73 / 21)
06:27:46
358 Przemysław Bartkowiak Szybka Halinka Toruń M30 130 257 Radków: 06:27:58 (74 / 38)
06:27:58
359 Tomasz Wiktorowicz M40 70 258 Radków: 06:28:18 (75 / 22)
06:28:18
360 Paweł Ozdowski M30 131 259 Radków: 06:29:20 (76 / 39)
06:29:20
361 Zbigniew Czajkowski M40 71 260 Radków: 06:29:42 (77 / 23)
06:29:42
362 Arkadiusz Smolis brak M30 132 261 Radków: 06:30:50 (78 / 40)
06:30:50
363 Adam Lebioda Wujek Biega Katowice M40 72 262 Radków: 06:31:09 (79 / 24)
06:31:09
364 Damian Ryba Kolana Węża Sopot-Topos M18 39 263 Radków: 06:31:14 (80 / 10)
06:31:14
365 Krzysztof Kaźmierczak REAL & FEBE TEAM M30 133 264 Radków: 06:31:15 (81 / 41)
06:31:15
366 Anna Miller hipopompon klap "Piotr i Paweł" Marka Formy F30 60 102 Radków: 06:31:47 (82 / 3)
06:31:47
367 Paweł Kwiatkowski M30 134 265 Radków: 06:32:02 (83 / 42)
06:32:02
368 Remigiusz Mikrut M30 135 266 Radków: 06:33:08 (84 / 43)
06:33:08
369 Andrzej Ciuraszkiewicz M30 136 267 Radków: 06:33:09 (85 / 44)
06:33:09
370 Przemysław Kwiatkowski M18 40 268 Radków: 06:33:26 (86 / 11)
06:33:26
371 Marcin Socha K&M M30 137 269 Radków: 06:34:09 (87 / 45)
06:34:09
372 Daniel Glajc LABOSPORT Team M40 73 270 Radków: 06:34:25 (88 / 25)
06:34:25
373 Radek Jakubiec M30 138 271 Radków: 06:34:45 (89 / 46)
06:34:45
374 Łukasz Malaczewski GVT Wrocław M30 139 272 Radków: 06:35:12 (90 / 47)
06:35:12
375 Adam Zabrocki M30 140 273 Radków: 06:35:51 (91 / 48)
06:35:51
376 Krzysztof Pędziszewski Navigatoria M40 74 274 Radków: 06:37:49 (92 / 26)
06:37:49
377 Jakub Rusin AT Team M18 41 275 Radków: 06:40:01 (93 / 12)
06:40:01
378 Marek de Rosier WKS Chojnice M18 42 276 Radków: 06:41:37 (94 / 13)
06:41:37
379 Łukasz Jędrzejczak M18 43 277 Radków: 06:42:08 (95 / 14)
06:42:08
380 Jarosław Słomowicz M40 75 278 Radków: 06:42:33 (96 / 27)
06:42:33
381 Bartosz Szarowar Stowarzyszenie Nowe Granice M30 141 279 Radków: 06:43:19 (97 / 49)
06:43:19
382 Pawel Kozaczuk M30 142 280 Radków: 06:43:43 (98 / 50)
06:43:43
383 Konrad Różycki Bonair M50 15 281 Radków: 06:43:49 (99 / 2)
06:43:49
384 Marcin Dyraga Saint-Gobain Squad M40 76 282 Radków: 06:43:56 (100 / 28)
06:43:56
385 Mateusz Bedryj 42 Do Szczęścia M18 44 283 Radków: 06:44:21 (101 / 15)
06:44:21
386 Diana Pszeniczna Szczęście w Nieszczęściu F30 61 103 Radków: 06:44:34 (102 / 4)
06:44:34
387 Przemysław Niemczuk TreningBiegacza.pl M30 143 284 Radków: 06:44:35 (103 / 51)
06:44:35
388 Grzegorz Sulima Strzegomska Dwunastka M40 77 285 Radków: 06:45:17 (104 / 29)
06:45:17
389 Jarosław Krzemiński 3ride4fun Toruń 3ride4fun M40 78 286 Radków: 06:46:05 (106 / 31)
06:46:05
390 Maciej Malinowski M40 79 287 Radków: 06:46:05 (105 / 30)
06:46:05
391 Anna Brzozowska Stowarzyszenie Krasnystaw Biega/Galopująca Soczewica F40 23 104 Radków: 06:46:42 (107 / 2)
06:46:42
392 Adam Bartosiewicz EOL Extreme Taxes M30 144 288 Radków: 06:47:21 (108 / 52)
06:47:21
393 Jacek Bordych Świat Maratończyka Kożuchow Lumel S.A. M40 80 289 Radków: 06:48:09 (110 / 33)
06:48:09
394 Andrzej Bordych świat maratończyka Kożuchów M40 81 290 Radków: 06:48:09 (109 / 32)
06:48:09
395 Arkadiusz Majewski FORMA Wodzisław Śląski M40 82 291 Radków: 06:51:00 (111 / 34)
06:51:00
396 Marcin Załóg Sunny Hill Project M40 83 292 Radków: 06:51:09 (112 / 35)
06:51:09
397 Andrzej Bottcher MPC Pęcz M30 145 293 Radków: 06:52:34 (113 / 53)
06:52:34
398 Paweł Piasecki M50 16 294 Radków: 06:53:15 (114 / 3)
06:53:15
399 Sławomir Latos M40 84 295 Radków: 06:53:28 (115 / 36)
06:53:28
400 Marcin Bąkowski KLUB ŚLIMAKA TORPEDY M30 146 296 Radków: 06:53:42 (116 / 54)
06:53:42
401 Mariusz Bartkowiak OPOLEbiega.pl M30 147 297 Radków: 06:53:52 (117 / 55)
06:53:52
402 Marek Reszke OPOLEbiega.pl M18 45 298 Radków: 06:53:52 (118 / 16)
06:53:52
403 Gabriel Pawlak vascosport.pl vascosport.pl M30 148 299 Radków: 06:53:59 (119 / 56)
06:53:59
404 Dawid Gajlusz KB Szerszeń Olesnica Pizzeria Il Padrino M30 149 300 Radków: 06:54:43 (120 / 57)
06:54:43
405 Jan Makowski Mitanski 1996 M18 46 301 Radków: 06:54:59 (121 / 17)
06:54:59
406 Arkadiusz Sarama Biegająca Kasta Miedziowego Miasta M40 85 302 Radków: 06:55:23 (122 / 37)
06:55:23
407 Armand Brzozowski Galopująca Soczewica M40 86 303 Radków: 06:55:59 (123 / 38)
06:55:59
408 Zbigniew Twaróg Strzegomska Dwunastka M60 7 304 Radków: 06:56:36 (124 / 1)
06:56:36
409 Grzegorz Filipkowski RATOWNIK GÓRNICZY TEAM M30 150 305 Radków: 06:57:32 (125 / 58)
06:57:32
410 Aleksandra Bochenska Pro-Run Wrocław F40 24 105 Radków: 06:57:39 (126 / 3)
06:57:39
411 Jakub Szyling Piatkowo na biegowo M18 47 306 Radków: 06:57:41 (128 / 18)
06:57:41
412 Daniel Śpiewak M30 151 307 Radków: 06:57:41 (127 / 59)
06:57:41
413 Filip Tonder Team A.F.A.M. / Night Runners M30 152 308 Radków: 06:58:16 (129 / 60)
06:58:16
414 Marcin Dering M30 153 309 Radków: 06:58:47 (130 / 61)
06:58:47
415 Marek Bylinka M18 48 310 Radków: 06:59:08 (131 / 19)
06:59:08
416 Marek Błotny M30 154 311 Radków: 07:00:04 (132 / 62)
07:00:04
417 Bartek Kopycki hipopompon klap M30 155 312 Radków: 07:00:07 (133 / 63)
07:00:07
418 Piotr Pikul BPH Runners Team M30 156 313 Radków: 07:00:08 (134 / 64)
07:00:08
419 Łukasz Zimniak Klub Biegacze Szerszeń Oleśnica M30 157 314 Radków: 07:00:32 (135 / 65)
07:00:32
420 Jarosław Kaczmarski KB OLIMP Tomaszów Maz. M40 87 315 Radków: 07:00:51 (136 / 39)
07:00:51
421 Karolina Kumor Fit Mom Głogów F30 62 106 Radków: 07:01:03 (137 / 5)
07:01:03
422 Krzysztof Cieślak Ciemna Strona Mocy M30 158 316 Radków: 07:01:15 (138 / 66)
07:01:15
423 Artur Frysiak M50 17 317 Radków: 07:02:01 (139 / 4)
07:02:01
424 Przemyslaw Nowak M30 159 318 Radków: 07:03:23 (140 / 67)
07:03:23
425 Sylwester Łabuz M30 160 319 Radków: 07:03:26 (141 / 68)
07:03:26
426 Krystian Bohdanowicz Atlas Runnig Team M30 161 320 Radków: 07:04:50 (142 / 69)
07:04:50
427 Robert Skorek-Osikowski Klub Wysokogórski Gliwice M40 88 321 Radków: 07:04:53 (143 / 40)
07:04:53
428 Aleksandra Wojciechowska F30 63 107 Radków: 07:05:02 (144 / 6)
07:05:02
429 Paweł Obradović M40 89 322 Radków: 07:05:15 (145 / 41)
07:05:15
430 Radosław Trzaska M40 90 323 Radków: 07:05:47 (146 / 42)
07:05:47
431 Leszek Zgraj M40 91 324 Radków: 07:05:51 (147 / 43)
07:05:51
432 Grzegorz Kurkowiak Team Saucony Bartoszak M30 162 325 Radków: 07:07:06 (148 / 70)
07:07:06
433 Robert Mutke M30 163 326 Radków: 07:08:31 (150 / 71)
07:08:31
434 Marcin Binkowski Mosina Biega / Pajączek M40 92 327 Radków: 07:08:33 (151 / 45)
07:08:33
435 Michał Zakrzewski Fireworkoutteam M30 164 328 Radków: 07:09:08 (152 / 72)
07:09:08
436 Michal Kazmierczak M30 165 329 Radków: 07:09:22 (153 / 73)
07:09:22
437 Krzysztof Salej Zielona Góra M30 166 330 Radków: 07:09:55 (154 / 74)
07:09:55
438 Agata Urbaniak F30 64 108 Radków: 07:12:15 (155 / 7)
07:12:15
439 Wojciech Kozłowski Sudety MTB Challenge M40 93 331 Radków: 07:12:17 (156 / 46)
07:12:17
440 Ireneusz Wojtkowski M50 18 332 Radków: 07:12:50 (157 / 5)
07:12:50
441 Bartłomiej Jędrychowski M30 167 333 Radków: 07:13:10 (158 / 75)
07:13:10
442 Tomasz Kozłowski LeszNo Limits Runners M40 94 334 Radków: 07:13:40 (159 / 47)
07:13:40
443 Krzysztof Suchcicki Rozbiegany Rawicz M40 95 335 Radków: 07:14:00 (160 / 48)
07:14:00
444 Tomasz Mura M30 168 336 Radków: 07:14:34 (161 / 76)
07:14:34
445 Jola Mura F40 25 109 Radków: 07:14:34 (162 / 4)
07:14:34
446 Tomasz Gaweł Atlas Runnig Team M30 169 337 Radków: 07:14:45 (163 / 77)
07:14:45
447 Cezary Szar AWF Gorzów Wielkopolski M18 49 338 Radków: 07:14:53 (164 / 20)
07:14:53
448 Paweł Sankowski Placki Team M30 170 339 Radków: 07:15:05 (165 / 78)
07:15:05
449 Maciej Makowski Maciejbiega M50 19 340 Radków: 07:15:20 (166 / 6)
07:15:20
450 Michał Wlazłowski M18 50 341 Radków: 07:15:30 (167 / 21)
07:15:30
451 Jakub Szyszka Vege Runners M30 171 342 Radków: 07:16:07 (168 / 79)
07:16:07
452 Wiesław Kata M40 96 343 Radków: 07:18:04 (169 / 49)
07:18:04
453 Gosia Jackowiak F18 19 110 Radków: 07:18:14 (170 / 3)
07:18:14
454 Marcin Brodowski M40 97 344 Radków: 07:18:51 (171 / 50)
07:18:51
455 Patryk Walczak M18 51 345 Radków: 07:19:30 (172 / 22)
07:19:30
456 Piotr Chełmiński MLKS Nadwiślanin Chełmno M50 20 346 Radków: 07:20:12 (173 / 7)
07:20:12
457 Marek Kawecki M40 98 347 Radków: 07:20:25 (174 / 51)
07:20:25
458 Monika Kułakowska w pogoni za duchem F30 65 111 Radków: 07:20:55 (175 / 8)
07:20:55
459 Grzegorz Kułakowski w pogoni za duchem PKO Bank Polski M30 172 348 Radków: 07:20:56 (176 / 80)
07:20:56
460 Marcin Cholewiński Drużyna Jezusa/KB Maniac Poznań M30 173 349 Radków: 07:21:31 (177 / 81)
07:21:31
461 Norbert Kinecki M30 174 350 Radków: 07:21:54 (178 / 82)
07:21:54
462 Arkadiusz Kujda 1 Brygada Logistyczna Osielsko M30 175 351 Radków: 07:22:14 (179 / 83)
07:22:14
463 Ewa Szumigraj Stowarzyszenie Nowe Granice F40 26 112 Radków: 07:22:39 (180 / 5)
07:22:39
464 Piotr Marks brak M40 99 352 Radków: 07:22:51 (181 / 52)
07:22:51
465 Mirek Fliśnik M30 176 353 Radków: 07:23:13 (182 / 84)
07:23:13
466 Darek Skwierczyński M40 100 354 Radków: 07:23:40 (183 / 53)
07:23:40
467 Renata Gaj-Jurczyk Lewin Biega F40 27 113 Radków: 07:24:28 (184 / 6)
07:24:28
468 Grzegorz Kowalewski M40 101 355 Radków: 07:27:29 (185 / 54)
07:27:29
469 Wojciech Plewik M40 102 356 Radków: 07:27:45 (186 / 55)
07:27:45
470 Bartłomiej Raszowski NIGHT RUNNERS WROCŁAW / BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ AWF WROCŁAW M30 177 357 Radków: 07:27:45 (187 / 85)
07:27:45
471 Karolina Kucharska F18 20 114 Radków: 07:27:50 (188 / 4)
07:27:50
472 Radoslaw Musial DOLBY M30 178 358 Radków: 07:28:39 (189 / 86)
07:28:39
473 Zbigniew Sobka M30 179 359 Radków: 07:28:47 (190 / 87)
07:28:47
474 Olga Barańska Zabiegani Częstochowa F40 28 115 Radków: 07:29:00 (191 / 7)
07:29:00
475 Adam Wojtyczka M40 103 360 Radków: 07:29:03 (192 / 56)
07:29:03
476 Milena Janus F18 21 116 Radków: 07:30:08 (193 / 5)
07:30:08
477 Marcin Liwoch M40 104 361 Radków: 07:30:09 (194 / 57)
07:30:09
478 Adrian Kasprzyk LeszNo Limits Runners M30 180 362 Radków: 07:30:19 (195 / 88)
07:30:19
479 Robert Sachmata Kondycja M40 105 363 Radków: 07:31:59 (196 / 58)
07:31:59
480 Piotr Wysmoliński M40 106 364 Radków: 07:32:20 (197 / 59)
07:32:20
481 Magda Atraszkiewicz F3TEAM F40 29 117 Radków: 07:32:39 (198 / 8)
07:32:39
482 Beata Witkowska Klub biegacza warta F30 66 118 Radków: 07:33:05 (199 / 9)
07:33:05
483 Zuzia Bogucka F18 22 119 Radków: 07:33:40 (200 / 6)
07:33:40
484 Krzysztof Kownacki Drużyna Szpiku M18 52 365 Radków: 07:33:40 (201 / 23)
07:33:40
485 Jarosław Wardyński Świat Maratończyka Kożuchów Świat Maratończyka Kożuchów M40 107 366 Radków: 07:33:53 (202 / 60)
07:33:53
486 Joanna Maśnica-Szymańska Wolsztyński Klub Biegowy Wolsztyński Klub Biegowy F40 30 120 Radków: 07:34:43 (203 / 9)
07:34:43
487 Sławomir Szymański Wolsztyński Klub Biegowy Wolsztyński Klub Biegowy M40 108 367 Radków: 07:34:45 (204 / 61)
07:34:45
488 Damian Szarapanowski Świebodzińska Grupa Biegowa M30 181 368 Radków: 07:35:18 (205 / 89)
07:35:18
489 Jacek Lech Świebodzińska Grupa Biegowa M30 182 369 Radków: 07:35:20 (206 / 90)
07:35:20
490 Wojciech Abulewicz AB-Team Wrocław M40 109 370 Radków: 07:35:40 (207 / 62)
07:35:40
491 Adam Sikora M30 183 371 Radków: 07:37:00 (208 / 91)
07:37:00
492 Przemysław Pasieka PO ROBOCIE M30 184 372 Radków: 07:38:48 (209 / 92)
07:38:48
493 Darek Warylewski Specially4u.pl M40 110 373 Radków: 07:40:30 (210 / 63)
07:40:30
494 Krzysztof Wiatrowski M40 111 374 Radków: 07:41:13 (211 / 64)
07:41:13
495 Krzysztof Twardowski M40 112 375 Radków: 07:41:19 (212 / 65)
07:41:19
496 Rafał Chmielewski Olimpia/Wisła/Ruch Grudziądz M40 113 376 Radków: 07:41:47 (213 / 67)
07:41:47
497 Marcin Urbański AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ M40 114 377 Radków: 07:41:47 (214 / 66)
07:41:47
498 Paweł Kołowrocki Biegnę, żeby Bartek mógł biegać M30 185 378 Radków: 07:42:08 (215 / 93)
07:42:08
499 Justyna Gorzoch KW WARSZAWA F30 67 121 Radków: 07:42:14 (216 / 10)
07:42:14
500 Aneta Malinowska Stowarzyszenie Nowe Granice BGK F40 31 122 Radków: 07:42:22 (217 / 10)
07:42:22
501 Bartosz Nowicki PODRÓŻNICY.EU TEAM GARMIN POLSKA M30 186 379 Radków: 07:43:05 (218 / 94)
07:43:05
502 Wojciech Grochowski KW WARSZAWA M30 187 380 Radków: 07:43:06 (219 / 95)
07:43:06
503 Marian Rutkowski Świat Maratończyka Kożuchow M60 8 381 Radków: 07:43:19 (220 / 2)
07:43:19
504 Maciej Czerwiński Kibolski KS M30 188 382 Radków: 07:43:31 (221 / 96)
07:43:31
505 Emilia Urbańska Specially4u.pl F30 68 123 Radków: 07:43:42 (222 / 11)
07:43:42
506 Marek Lewandowski Wolf - Lewin Biega M30 189 383 Radków: 07:44:24 (223 / 97)
07:44:24
507 Iga Legendziewicz F30 69 124 Radków: 07:45:05 (224 / 12)
07:45:05
508 Waldemar Fijałkowski oskargsm.pl M30 190 384 Radków: 07:45:06 (225 / 98)
07:45:06
509 Magdalena Woźna Stowarzyszenie Nowe Granice F30 70 125 Radków: 07:45:09 (226 / 13)
07:45:09
510 Anna Sasin Run Vegan Team F30 71 126 Radków: 07:45:40 (227 / 14)
07:45:40
511 Jacek Bik Atlas Runnig Team Atlas M30 191 385 Radków: 07:46:26 (228 / 99)
07:46:26
512 Szymon Mierzyński Wędrowne Jasie M30 192 386 Radków: 07:48:05 (229 / 100)
07:48:05
513 Rafał Kruzel Biegowe Misie M40 115 387 Radków: 07:48:30 (230 / 68)
07:48:30
514 Bartłomiej Larwiński Sport GURU M40 116 388 Radków: 07:48:58 (231 / 69)
07:48:58
515 Krzysztof Grygo KS Łomżanie M50 21 389 Radków: 07:49:35 (232 / 8)
07:49:35
516 Sebastian Cegliński Jacoobcycles M40 117 390 Radków: 07:49:54 (233 / 70)
07:49:54
517 Jacek Kusztelak M30 193 391 Radków: 07:50:08 (234 / 101)
07:50:08
518 Maciej Sworowski Wolsztyński Klub Biegowy M40 118 392 Radków: 07:51:54 (236 / 71)
07:51:54
519 Izabela Sworowska Wolsztyński Klub Biegowy F40 32 127 Radków: 07:51:54 (235 / 11)
07:51:54
520 Agnieszka Stala F30 72 128 Radków: 07:52:09 (237 / 15)
07:52:09
521 Aneta Borkowska Harry's Angels F18 23 129 Radków: 07:54:38 (238 / 7)
07:54:38
522 Ewa Wardak Impuls F40 33 130 Radków: 07:55:31 (239 / 12)
07:55:31
523 Przemek Barczentewicz M30 194 393 Radków: 07:55:45 (240 / 102)
07:55:45
524 Bartłomiej Wolak M30 195 394 Radków: 07:55:46 (241 / 103)
07:55:46
525 Katarzyna Sobczak F40 34 131 Radków: 07:55:52 (242 / 13)
07:55:52
526 Piotr Krupa BB RUNNERS M30 196 395 Radków: 07:56:07 (243 / 104)
07:56:07
527 Jacek Sikora M40 119 396 Radków: 07:57:33 (244 / 72)
07:57:33
528 Wojciech Jakubowski KB Geotermia Uniejów M40 120 397 Radków: 07:57:35 (245 / 73)
07:57:35
529 Andrzej Reczuch Get Run Getin Noble Bank M40 121 398 Radków: 07:58:11 (246 / 74)
07:58:11
530 Kornelia Manterys w pogoni za duchem F30 73 132 Radków: 07:59:13 (247 / 16)
07:59:13
531 Tomasz Noszczyk Kluczborska Grupa Biegowa M18 53 399 Radków: 08:00:02 (250 / 24)
08:00:02
532 Tomasz Konfederak M40 122 400 Radków: 08:00:02 (248 / 75)
08:00:02
533 Rafał Wulczyński M30 197 401 Radków: 08:00:02 (249 / 105)
08:00:02
534 Patryk Mazurek LOYALTY POINT / INOBE / PASSION POWER PROGRESS M30 198 402 Radków: 08:02:00 (251 / 107)
08:02:00
535 Łukasz Rak LOYALTY POINT / INOBE / PASSION POWER PROGRESS M30 199 403 Radków: 08:02:00 (252 / 106)
08:02:00
536 Łukasz Derwich GOPR Bieszczady M40 123 404 Radków: 08:03:46 (253 / 76)
08:03:46
537 Piotr Kotowski M30 200 405 Radków: 08:03:58 (254 / 108)
08:03:58
538 Piotr Kołacz M40 124 406 Radków: 08:05:15 (255 / 77)
08:05:15
539 Robert Karwat AT-sport Anna Tomica Trening M40 125 407 Radków: 08:06:16 (256 / 78)
08:06:16
540 Witold Twardosz M40 126 408 Radków: 08:08:37 (257 / 79)
08:08:37
541 Tomasz Witkowski Żary Runners Team M40 127 409 Radków: 08:10:47 (258 / 80)
08:10:47
542 Paweł Nowakowski Saint-Gobain Squad M40 128 410 Radków: 08:10:48 (259 / 81)
08:10:48
543 Ilona Perużyńska-Zych F40 35 133 Radków: 08:12:32 (260 / 14)
08:12:32
544 Grzegorz Tuszkanow M30 201 411 Radków: 08:14:12 (261 / 109)
08:14:12
545 Dariusz Borecki M30 202 412 Radków: 08:14:16 (262 / 110)
08:14:16
546 Krzysztof Gac M30 203 413 Radków: 08:14:37 (263 / 111)
08:14:37
547 Gniewomir Oblicki M30 204 414 Radków: 08:15:11 (264 / 112)
08:15:11
548 Marcin Zalewski LOYALTY POINT / INOBE / PASSION POWER PROGRESS M30 205 415 Radków: 08:15:47 (265 / 113)
08:15:47
549 Krzysztof Krygier K&M M40 129 416 Radków: 08:16:32 (266 / 82)
08:16:32
550 Marek Serwadczak M40 130 417 Radków: 08:18:30 (267 / 83)
08:18:30
551 Urszula Fleszer Świebodzińska Grupa Biegowa F30 74 134 Radków: 08:20:04 (268 / 17)
08:20:04
552 Sebastian Machura M18 54 418 Radków: 08:20:14 (269 / 25)
08:20:14
553 Marek Łysakowski Biegamy z sercem.pl M30 206 419 Radków: 08:20:19 (270 / 114)
08:20:19
554 Bartłomiej Stanek M18 55 420 Radków: 08:21:18 (271 / 26)
08:21:18
555 Tomasz Paszek NORTH TEAM Szczecin M30 207 421 Radków: 08:22:10 (272 / 115)
08:22:10
556 Mariusz Dzierka M40 131 422 Radków: 08:22:40 (273 / 84)
08:22:40
557 Marek Pietrowicz Zabiegani lusówko M40 132 423 Radków: 08:23:02 (274 / 85)
08:23:02
558 Damian Kasprzak M18 56 424 Radków: 08:23:37 (275 / 27)
08:23:37
559 Jacek Kasprzak M50 22 425 Radków: 08:23:38 (276 / 9)
08:23:38
560 Łukasz Sędkowski M30 208 426 Radków: 08:23:42 (277 / 116)
08:23:42
561 Michał Pękała Bieg Opolski M18 57 427 Radków: 08:23:43 (278 / 28)
08:23:43
562 Michał Podwójci Zabiegani Lusówko M30 209 428 Radków: 08:24:11 (279 / 117)
08:24:11
563 Agata Strużyna F30 75 135 Radków: 08:25:49 (280 / 18)
08:25:49
564 Adam Batko Gascontrol Gascontrol M18 58 429 Radków: 08:25:56 (281 / 29)
08:25:56
565 Paweł Batko HRmax Żory M30 210 430 Radków: 08:25:57 (282 / 118)
08:25:57
566 Arek Szelągiewicz M40 133 431 Radków: 08:26:07 (283 / 86)
08:26:07
567 Kamila Rodko-Dziubek Sekcja Piaski F18 24 136 Radków: 08:27:23 (284 / 8)
08:27:23
568 Marek Białek M30 211 432 Radków: 08:27:56 (285 / 119)
08:27:56
569 Roman Modrzejewski Kings of Metal Manowar M40 134 433 Radków: 08:28:32 (286 / 87)
08:28:32
570 Sławomir Wiercioch Drużyna Jodri M40 135 434 Radków: 08:29:20 (287 / 88)
08:29:20
571 Katarzyna Krypczyk F40 36 137 Radków: 08:29:31 (288 / 15)
08:29:31
572 Hanna Sokołowska Kuźnia Triathlonu F50 2 138 Radków: 08:29:32 (289 / 1)
08:29:32
573 Przemysław Pawłowicz M40 136 435 Radków: 08:37:15 (290 / 89)
08:37:15
574 Marcin Smolan M30 212 436 Radków: 08:37:24 (291 / 120)
08:37:24
575 Kamil Lefek M30 213 437 Radków: 08:37:29 (292 / 121)
08:37:29
576 Angelika Piekielna WieRUNszów F18 25 139 Radków: 08:38:07 (293 / 9)
08:38:07
577 Aleksander Huszczo Klub biegacza warta M30 214 438 Radków: 08:40:56 (294 / 122)
08:40:56
578 Adam Zamojski ICHTIS M40 137 439 Radków: 08:44:49 (295 / 90)
08:44:49
579 Tomasz Giedronowicz M18 59 440 Radków: 08:47:33 (296 / 30)
08:47:33
580 Jakub Gnoiński KS Baniak Warszawa M30 215 441 Radków: 08:47:34 (297 / 123)
08:47:34
581 Małgorzata Nita KLUB ŚLIMAKA TORPEDY F40 37 140 Radków: 08:48:43 (298 / 16)
08:48:43
582 Mateusz Konkol M18 60 442 Radków: 08:54:21 (299 / 31)
08:54:21
583 Artur Bućko ZNAJDA64 M50 23 443 Radków: 08:56:55 (300 / 10)
08:56:55
584 Piotr Wesołek M40 138 444 Radków: 08:59:28 (301 / 91)
08:59:28
585 Mariusz Poprawa Zabiegani Lusówko M40 139 445 Radków: 08:59:50 (302 / 92)
08:59:50
586 Marcin Stan White Rabbit Running Team M40 140 446 Radków: 09:02:52 (303 / 93)
09:02:52
587 Pawel Korzec dlapilota.pl dlapilota.pl M40 141 447 Radków: 09:02:53 (304 / 94)
09:02:53
588 Marek Kociszewski Kaper - Grupa Bankietowa M40 142 448 Radków: 09:07:59 (305 / 95)
09:07:59
589 Adam Ossowski Grupa Bankietowa Bydgoszcz Klub Kaper M60 9 449 Radków: 09:08:00 (306 / 3)
09:08:00
590 Grzegorz Pogorzelski Sudeckie Wycieczki Biegowe M50 24 450 Radków: 09:09:07 (307 / 11)
09:09:07
591 Marcin Sztypa ATMA M30 216 451 Radków: 09:14:40 (308 / 124)
09:14:40
592 Paweł Reguła Szczęście w Nieszczęściu M30 217 452 Radków: 09:15:16 (309 / 125)
09:15:16
593 Marcin Urbańczyk TRINERGY TEAM M30 218 453 Radków: 09:15:23 (310 / 126)
09:15:23
594 Andrzej Zieliński M30 219 454 Radków: 09:17:01 (311 / 127)
09:17:01
595 Andrzej Ciechorski ZP Szpiki Drużyna Szpiku M30 220 455 Radków: 09:24:41 (313 / 129)
09:24:41
596 Jerzy Knapik M60 10 456 Radków: 09:32:14 (314 / 4)
09:32:14
597 Przemysław Garbowski M18 61 457 Radków: 09:37:38 (315 / 32)
09:37:38
598 Grzegorz Wasiak Stowarzyszenie Nowe Granice M40 143 458 Radków: 09:39:03 (316 / 96)
09:39:03
599 Marek Mleczko K M50 25 459 Radków: 09:41:02 (317 / 12)
09:41:02
600 Iwona Walczak-Wojtkowska F50 3 141 Radków: 09:42:54 (318 / 2)
09:42:54
601 Robert Jurczyk Lewin Biega M40 144 460 Radków: 09:48:06 (319 / 97)
09:48:06
602 Marek Wleklik M40 145 461 Radków: 09:49:36 (320 / 98)
09:49:36
603 Bartosz Ufnal M30 221 462 Radków: 09:50:51 (321 / 130)
09:50:51
604 Jakub Łoboda M30 222 463 Radków: 09:50:51 (322 / 131)
09:50:51
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon