Elemental Tri Series 2016 - dystans supersprinterski - wyniki

M‑ce Nazwisko i imię Klub Kat. M-ce w kat. M-ce wg płci Zawody Czas końcowy Strata
1 Maciej Falbogowski UAM TRIATHLON POZNAŃ Tricentre, Sklep Biegacza Polonez, BeNatural, RedFitness M16 1 1 Olsztyn: 00:30:56 (2 / 2)
Augustów: 00:30:18 (2 / 2)
Blachownia: 00:29:24 (2 / 2)
Białystok: 00:31:45 (2 / 2)
02:02:23
2 Szymon Dzik SSP ORKA IŁAWA M16 2 2 Olsztyn: 00:31:34 (4 / 4)
Augustów: 00:30:41 (3 / 3)
Blachownia: 00:30:56 (6 / 6)
Białystok: 00:33:07 (5 / 4)
02:06:18 00:03:55
3 Kacper Centka GTT Diament Gniezno M14 1 3 Olsztyn: 00:33:59 (11 / 2)
Augustów: 00:33:44 (14 / 3)
Blachownia: 00:31:20 (9 / 1)
Białystok: 00:33:08 (6 / 2)
02:12:11 00:09:48
4 Magdalena Sudak UKS G-8 Bielany Warszawa F16 1 1 Olsztyn: 00:34:05 (13 / 1)
Augustów: 00:32:10 (8 / 1)
Blachownia: 00:31:34 (12 / 1)
Białystok: 00:34:30 (8 / 1)
02:12:19 00:09:56
5 Jakub Bogusiewicz ORKA Iława M14 2 4 Olsztyn: 00:34:03 (12 / 3)
Augustów: 00:33:47 (15 / 4)
Blachownia: 00:31:49 (13 / 3)
Białystok: 00:32:46 (4 / 1)
02:12:25 00:10:02
6 Oktawia Lewandowska KS IRONMAN CS POLSKA F16 2 2 Olsztyn: 00:35:15 (15 / 3)
Augustów: 00:33:04 (11 / 2)
Blachownia: 00:32:14 (18 / 2)
Białystok: 00:36:30 (14 / 2)
02:17:03 00:14:40
7 Eryk Szcześniak TS Akwedukt Kielce M14 3 5 Olsztyn: 00:36:45 (23 / 4)
Augustów: 00:34:49 (17 / 5)
Blachownia: 00:33:40 (20 / 6)
Białystok: 00:37:15 (16 / 7)
02:22:29 00:20:06
8 Izabela Bąkowska GTT Diament Gniezno F14 1 3 Olsztyn: 00:36:42 (22 / 3)
Augustów: 00:35:29 (21 / 3)
Blachownia: 00:34:22 (23 / 1)
Białystok: 00:36:09 (13 / 3)
02:22:42 00:20:19
9 Martyna Manicka UAM TRIATHLON POZNAŃ Tricentre, Sklep Biegacza Polonez, BeNatural, RedFitness F16 3 4 Olsztyn: 00:40:34 (32 / 9)
Augustów: 00:36:51 (24 / 7)
Blachownia: 00:36:50 (28 / 5)
Białystok: 00:39:05 (20 / 4)
02:33:20 00:30:57
10 Jakub Rudziński KS IRONMAN CS POLSKA M16 3 6 Augustów: 00:30:11 (1 / 1)
Blachownia: 00:29:04 (1 / 1)
Białystok: 00:31:27 (1 / 1)
01:30:42
11 Marcin Stanglewicz Tri Rumia M14 4 7 Augustów: 00:37:03 (26 / 6)
Blachownia: 00:32:03 (15 / 4)
Białystok: 00:33:20 (7 / 3)
01:42:26 00:11:44
12 Joanna Józkowska KS IRONMAN CS POLSKA F16 4 5 Olsztyn: 00:34:59 (14 / 2)
Augustów: 00:35:19 (19 / 5)
Blachownia: 00:33:44 (21 / 3)
01:44:02 00:13:20
13 Joanna Woźniak KS IRONMAN CS POLSKA F14 2 6 Augustów: 00:37:13 (27 / 5)
Blachownia: 00:34:36 (24 / 2)
Białystok: 00:35:52 (12 / 2)
01:47:41 00:16:59
14 Maciej Matusz GTT Diament Gniezno M16 4 8 Olsztyn: 00:31:55 (6 / 6)
Blachownia: 00:30:35 (4 / 4)
01:02:30
15 Grzegorz Rogacz KS AZS AWF Katowice M16 5 9 Augustów: 00:31:48 (6 / 6)
Blachownia: 00:30:57 (7 / 7)
01:02:45 00:00:15
16 Piotr Zawarski KS IRONMAN CS POLSKA CS POLSKA M16 6 10 Blachownia: 00:30:44 (5 / 5)
Białystok: 00:32:17 (3 / 3)
01:03:01 00:00:31
17 Kuba Kowalski Gnieźnieńskie Towarzystwo Triathlonowe "DIAMENT" M16 7 11 Olsztyn: 00:31:54 (5 / 5)
Augustów: 00:31:17 (4 / 4)
01:03:11 00:00:41
18 Nikodem Kelner KS AZS-AWF Katowice M16 8 12 Augustów: 00:31:27 (5 / 5)
Blachownia: 00:32:01 (14 / 10)
01:03:28 00:00:58
19 Jan Baran KS AZS-AWF Katowice M16 9 13 Augustów: 00:33:26 (13 / 8)
Blachownia: 00:30:58 (8 / 8)
01:04:24 00:01:54
20 Paulina Bohater MLUKS TRIATHLON KOŁO F16 5 7 Augustów: 00:33:48 (16 / 3)
Blachownia: 00:33:56 (22 / 4)
01:07:44 00:05:14
21 Jadwiga Wyrwińska AZS AWF Poznań TESGAS S.A. F14 3 8 Olsztyn: 00:35:41 (16 / 1)
Augustów: 00:35:20 (20 / 2)
01:11:01 00:08:31
22 Agata Zachwieja GTT Diament Gniezno F14 4 9 Olsztyn: 00:35:57 (19 / 2)
Blachownia: 00:35:12 (25 / 3)
01:11:09 00:08:39
23 Maja Radecka Uczniowski Klub Sportowy "Posejdon" Pułtusk F14 5 10 Augustów: 00:36:39 (23 / 4)
Białystok: 00:35:49 (11 / 1)
01:12:28 00:09:58
24 Bogna Masłowska GTT Diament Gniezno F16 6 11 Olsztyn: 00:38:00 (26 / 6)
Augustów: 00:36:06 (22 / 6)
01:14:06 00:11:36
25 Oliwia Warzecha KS AZS-AWF Katowice F16 7 12 Augustów: 00:38:35 (31 / 9)
Blachownia: 00:37:03 (29 / 6)
01:15:38 00:13:08
26 Agata Wojciechowska GTT Diament Gniezno F16 8 13 Olsztyn: 00:39:44 (30 / 7)
Augustów: 00:39:19 (32 / 10)
01:19:03 00:16:33
27 Dorota Bronakowska Tri NEGU www.no-tax.olsztyn.pl F16 9 14 Olsztyn: 00:42:45 (38 / 13)
Augustów: 00:41:51 (37 / 14)
01:24:36 00:22:06
28 Robert Koronkiewicz M16 10 14 Augustów: 00:52:52 (43 / 12)
Białystok: 00:47:39 (34 / 12)
01:40:31 00:38:01
29 Wojciech Bernaciak KS AZS-AWF Katowice M16 11 15 Blachownia: 00:30:31 (3 / 3)
00:30:31
30 Filip Kasprzyk GTT Diament Gniezno M16 12 16 Olsztyn: 00:30:33 (1 / 1)
00:30:33 00:00:02
31 Piotr Bronakowski Tri NEGU www.no-tax.olsztyn.pl M16 13 17 Olsztyn: 00:31:19 (3 / 3)
00:31:19 00:00:48
32 Tomasz Sufranowicz Triathlon Dąbrowa Gornica M14 5 18 Blachownia: 00:31:27 (10 / 2)
00:31:27 00:00:56
33 Marcin Bartolewski Scout Team M16 14 19 Blachownia: 00:31:32 (11 / 9)
00:31:32 00:01:01
34 Maksymilian Kopiczko MKS Medyk Giżycko M14 6 20 Augustów: 00:31:59 (7 / 1)
00:31:59 00:01:28
35 Mateusz Błaszczyk TS Akwedukt Kielce M16 15 21 Blachownia: 00:32:09 (16 / 11)
00:32:09 00:01:38
36 Dawid Mielke UKS MANTA Kochłowice Ruda Ślaska M14 7 22 Blachownia: 00:32:10 (17 / 5)
00:32:10 00:01:39
37 Julia Sanecka Delf Gryfino F14 6 15 Augustów: 00:32:25 (9 / 1)
00:32:25 00:01:54
38 Tomasz Maksymowicz MKS Truso Elbląg M16 16 23 Olsztyn: 00:32:34 (7 / 7)
00:32:34 00:02:03
39 Kamil Kasprzyk GTT Diament Gniezno M14 8 24 Olsztyn: 00:32:40 (8 / 1)
00:32:40 00:02:09
40 Jakub Heda Delf M16 17 25 Augustów: 00:32:53 (10 / 7)
00:32:53 00:02:22
41 Marcin Szulkowski KS AZS-AWF Katowice M16 18 26 Blachownia: 00:33:03 (19 / 12)
00:33:03 00:02:32
42 Mateusz Janaszkiewicz Delf Gryfino M14 9 27 Augustów: 00:33:09 (12 / 2)
00:33:09 00:02:38
43 Marcin Błaszczyk TRIATHLON YMCA KRAKÓW M16 19 28 Olsztyn: 00:33:41 (9 / 8)
00:33:41 00:03:10
44 Marcin Cichocki Tri NEGU no-tax.olsztyn.pl M16 20 29 Olsztyn: 00:33:43 (10 / 9)
00:33:43 00:03:12
45 Elżbieta Urbanek Delf Gryfino F16 10 16 Augustów: 00:35:07 (18 / 4)
00:35:07 00:04:36
46 Justyna Rogala Triathlon Dąbrowa Górnicza F14 7 17 Blachownia: 00:35:46 (26 / 4)
00:35:46 00:05:15
47 Aliaksei Zasim Triobrest M14 10 30 Białystok: 00:35:46 (9 / 4)
00:35:46 00:05:15
48 Rafał Gozdyra KS IRONMAN CS POLSKA M14 11 31 Białystok: 00:35:47 (10 / 5)
00:35:47 00:05:16
49 Filip Chyłkowski Cytrynowi Biegacze DormarAgro M16 21 32 Olsztyn: 00:35:48 (17 / 10)
00:35:48 00:05:17
50 Amelia Seroczyńska UKS G-8 Bielany Warszawa F16 11 18 Olsztyn: 00:35:52 (18 / 4)
00:35:52 00:05:21
51 Krzysztof Jabłonowski MKS Truso Elbląg M16 22 33 Olsztyn: 00:36:20 (20 / 11)
00:36:20 00:05:49
52 Kinga Lorek MKS Truso Elbląg F16 12 19 Olsztyn: 00:36:21 (21 / 5)
00:36:21 00:05:50
53 Grzegorz Baran KT Water Knights Zabierzow M14 12 34 Blachownia: 00:36:31 (27 / 7)
00:36:31 00:06:00
54 Uladzislau Davydzenka Triobrest M14 13 35 Białystok: 00:36:47 (15 / 6)
00:36:47 00:06:16
55 Karolina Żarnowska UKS G-8 Bielany Warszawa F16 13 20 Augustów: 00:37:00 (25 / 8)
00:37:00 00:06:29
56 Norbert Baranowski GTT Diament Gniezno M16 23 36 Blachownia: 00:37:17 (30 / 13)
00:37:17 00:06:46
57 Marcel Suliga CKP Pirania Częstochowa M16 24 37 Blachownia: 00:37:19 (31 / 14)
00:37:19 00:06:48
58 Martyna Tyl MLUKS TRIATHLON KOŁO F14 8 21 Blachownia: 00:37:19 (32 / 5)
00:37:19 00:06:48
59 Marek Pałysa TRI NEGU M16 25 38 Augustów: 00:37:32 (28 / 9)
00:37:32 00:07:01
60 Bartosz Danielewski UAM TRIATHLON POZNAŃ Tricentre, Sklep Biegacza Polonez, BeNatural, RedFitness M14 14 39 Augustów: 00:37:48 (29 / 7)
00:37:48 00:07:17
61 Bogusław Tołwiński MKS Truso Elbląg M16 26 40 Olsztyn: 00:37:52 (24 / 12)
00:37:52 00:07:21
62 Piotr Gąsior Rozbiegany susz M16 27 41 Olsztyn: 00:37:56 (25 / 13)
00:37:56 00:07:25
63 Artur Osuchowski M16 28 42 Blachownia: 00:38:01 (33 / 15)
00:38:01 00:07:30
64 Adrian Jankowski KS IRONMAN C/S POLSKA M14 15 43 Białystok: 00:38:01 (17 / 8)
00:38:01 00:07:30
65 Piotr Kościesza Tri NEGU M16 29 44 Olsztyn: 00:38:02 (27 / 14)
00:38:02 00:07:31
66 Łukasz Szymański Tri NEGU M16 30 45 Augustów: 00:38:17 (30 / 10)
00:38:17 00:07:46
67 Anna Zaporowska GTT Diament Gniezno F14 9 22 Blachownia: 00:38:36 (34 / 6)
00:38:36 00:08:05
68 Natalia Wiśniewska KS AZS-AWF Katowice F16 14 23 Białystok: 00:38:47 (18 / 3)
00:38:47 00:08:16
69 Marek Bartkowski M16 31 46 Białystok: 00:39:02 (19 / 5)
00:39:02 00:08:31
70 Dzianis Kalmykou Triobrest M14 16 47 Białystok: 00:39:18 (21 / 9)
00:39:18 00:08:47
71 Miłosz Matusiak MKS Truso Elbląg M14 17 48 Olsztyn: 00:39:20 (28 / 5)
00:39:20 00:08:49
72 Aliaksei Zubko Triobrest M16 32 49 Białystok: 00:39:25 (22 / 6)
00:39:25 00:08:54
73 Michał Kieres Leśne Run Team Leśne Run Team M16 33 50 Olsztyn: 00:39:38 (29 / 15)
00:39:38 00:09:07
74 Ilya Yakimuk Triobrest M14 18 51 Białystok: 00:40:04 (23 / 10)
00:40:04 00:09:33
75 Michał Falbogowski UAM TRIATHLON POZNAŃ Tricentre, Sklep Biegacza Polonez, BeNatural, RedFitness M14 19 52 Augustów: 00:40:15 (33 / 8)
00:40:15 00:09:44
76 Michał Dzienisik M14 20 53 Białystok: 00:40:18 (24 / 11)
00:40:18 00:09:47
77 Jean-Paul Arismendi M16 34 54 Blachownia: 00:40:30 (35 / 16)
00:40:30 00:09:59
78 Katarzyna Kołaczyk Triathlon Training Center F16 15 24 Blachownia: 00:40:31 (36 / 7)
00:40:31 00:10:00
79 Patrycja Kościesza Tri NEGU Fizjoterapia Mateusz Derlecki F16 16 25 Olsztyn: 00:40:32 (31 / 8)
00:40:32 00:10:01
80 Maciej Jarecki M14 21 55 Blachownia: 00:40:33 (37 / 8)
00:40:33 00:10:02
81 Filip Olejnik CKP Pirania Częstochowa M16 35 56 Blachownia: 00:40:35 (38 / 17)
00:40:35 00:10:04
82 Zofia Szczypiór F16 17 26 Blachownia: 00:40:37 (39 / 8)
00:40:37 00:10:06
83 Wiktoria Woronko F16 18 27 Augustów: 00:40:37 (34 / 11)
00:40:37 00:10:06
84 Michał Kołecki Tri NEGU / IŁAWA BIEGA M16 36 57 Olsztyn: 00:40:49 (33 / 16)
00:40:49 00:10:18
85 Nicole Piotrowska KS AZS-AWF Katowice F16 19 28 Blachownia: 00:40:54 (40 / 9)
00:40:54 00:10:23
86 Iwona Kowalewska Gołdap F16 20 29 Augustów: 00:41:08 (35 / 12)
00:41:08 00:10:37
87 Weronika Glaubert MKS Truso Elbląg F16 21 30 Olsztyn: 00:41:31 (34 / 10)
00:41:31 00:11:00
88 Tymoteusz Tołwiński MKS Truso Elbląg M16 37 58 Olsztyn: 00:41:31 (35 / 17)
00:41:31 00:11:00
89 Adam Mokras CPM Łódź M16 38 59 Blachownia: 00:41:32 (41 / 18)
00:41:32 00:11:01
90 Anna Pietkiewicz F16 22 31 Augustów: 00:41:39 (36 / 13)
00:41:39 00:11:08
91 Wojciech Kieda Tygrysy TRENERFIT.PL M16 39 60 Augustów: 00:41:59 (39 / 11)
00:41:59 00:11:28
92 Aleksandra Karwacka Tygrysy TRENERFIT.PL F16 23 32 Augustów: 00:41:59 (38 / 15)
00:41:59 00:11:28
93 Angelika Urbaniak UAM TRIATHLON POZNAŃ F16 24 33 Blachownia: 00:42:00 (42 / 10)
00:42:00 00:11:29
94 Natalia Kotlarz CSGT Głogów CSGT Głogów F16 25 34 Olsztyn: 00:42:11 (36 / 11)
00:42:11 00:11:40
95 Julia Rokicka MKS Truso Elbląg F16 26 35 Olsztyn: 00:42:22 (37 / 12)
00:42:22 00:11:51
96 Wojciech Krzoski SZYMANOWSKI TRIATHLON CLUB M16 40 61 Blachownia: 00:42:27 (43 / 19)
00:42:27 00:11:56
97 Artssiom Ulyanitski Triobrest M14 22 62 Białystok: 00:42:28 (25 / 12)
00:42:28 00:11:57
98 Wojciech Kaminski M16 41 63 Białystok: 00:42:29 (26 / 7)
00:42:29 00:11:58
99 Maciej Pełech SKTJ M16 42 64 Olsztyn: 00:42:51 (39 / 18)
00:42:51 00:12:20
100 Tomasz Szewczyk M16 43 65 Blachownia: 00:43:19 (44 / 20)
00:43:19 00:12:48
101 Jarosław Majtas M16 44 66 Białystok: 00:43:19 (27 / 8)
00:43:19 00:12:48
102 Hubert Krzoski SZYMANOWSKI TRIATHLON CLUB M16 45 67 Blachownia: 00:43:32 (45 / 21)
00:43:32 00:13:01
103 Marta Dąbkowska-Wilczek 12tri.pl Drużyna Wilka / Akademia Kolarstwa Olsztyn F16 27 36 Olsztyn: 00:43:53 (40 / 14)
00:43:53 00:13:22
104 Palina Ruzhanskaya Triobrest F16 28 37 Białystok: 00:44:02 (28 / 5)
00:44:02 00:13:31
105 Grzegorz Górka M16 46 68 Blachownia: 00:44:09 (46 / 22)
00:44:09 00:13:38
106 Jakub Rydz CKP Pirania Częstochowa M14 23 69 Blachownia: 00:44:13 (47 / 9)
00:44:13 00:13:42
107 Magdalena Mucha F16 29 38 Blachownia: 00:44:25 (48 / 11)
00:44:25 00:13:54
108 Paweł Mojsiewicz M14 24 70 Olsztyn: 00:44:27 (41 / 6)
00:44:27 00:13:56
109 Robert Biś KKTA Blachownia M16 47 71 Blachownia: 00:45:06 (49 / 23)
00:45:06 00:14:35
110 Marianna Kudłaszyk UAM TRIATHLON POZNAŃ Tricentre, Sklep Biegacza Polonez, BeNatural, RedFitness F16 30 39 Olsztyn: 00:45:25 (42 / 15)
00:45:25 00:14:54
111 Aleksandra Drozdowska Uks Pływacy Augustów F16 31 40 Augustów: 00:45:44 (40 / 16)
00:45:44 00:15:13
112 Rafal Zajac M16 48 72 Blachownia: 00:45:44 (50 / 24)
00:45:44 00:15:13
113 Paweł Turczyński M16 49 73 Białystok: 00:45:49 (29 / 9)
00:45:49 00:15:18
114 Tomasz Niewiadomski M16 50 74 Olsztyn: 00:45:55 (43 / 19)
00:45:55 00:15:24
115 Aleksander Turczyński M16 51 75 Białystok: 00:45:57 (30 / 10)
00:45:57 00:15:26
116 Jakub Blankiewicz M14 25 76 Olsztyn: 00:45:57 (44 / 7)
00:45:57 00:15:26
117 Elżbieta Perkowska F16 32 41 Białystok: 00:46:14 (31 / 6)
00:46:14 00:15:43
118 Kinga Szczepańska cpryzmat F16 33 42 Białystok: 00:46:16 (32 / 7)
00:46:16 00:15:45
119 Marta Torbus F16 34 43 Blachownia: 00:46:20 (51 / 12)
00:46:20 00:15:49
120 Danila Kalmykou M16 52 77 Białystok: 00:46:22 (33 / 11)
00:46:22 00:15:51
121 Magda Mysłek F16 35 44 Blachownia: 00:47:35 (52 / 13)
00:47:35 00:17:04
122 Lukasz Kozak M16 53 78 Olsztyn: 00:48:01 (45 / 20)
00:48:01 00:17:30
123 Dorota Łysiuk Nadaktywni F16 36 45 Augustów: 00:48:06 (41 / 17)
00:48:06 00:17:35
124 Klaudia Szczęsna Crossclass Sosnowiec F16 37 46 Blachownia: 00:48:20 (53 / 14)
00:48:20 00:17:49
125 Ania Walaugo TRI NEGU DNS/ sheisfit.pl F16 38 47 Augustów: 00:48:51 (42 / 18)
00:48:51 00:18:20
126 Marcin Sułkiewicz M16 54 79 Olsztyn: 00:49:06 (46 / 21)
00:49:06 00:18:35
127 Wojciech Szymkuć M16 55 80 Blachownia: 00:50:11 (54 / 25)
00:50:11 00:19:40
128 Kacper Łyko M14 26 81 Blachownia: 00:50:55 (55 / 10)
00:50:55 00:20:24
129 Sylwia Gawrych Nadaktywni Białystok F16 39 48 Augustów: 00:52:55 (44 / 19)
00:52:55 00:22:24
130 Rafal Hanusiak M16 56 82 Blachownia: 00:53:23 (56 / 26)
00:53:23 00:22:52
131 Magdalena Bialobrzewska Tri Negu / Jak Feniks z popiołu F16 40 49 Olsztyn: 00:53:42 (47 / 16)
00:53:42 00:23:11
132 Bartosz Rzepa M16 57 83 Olsztyn: 00:54:38 (48 / 22)
00:54:38 00:24:07
133 Justyna Stawecka Szkoła Nauki Pływania RYBKA F16 41 50 Olsztyn: 00:55:11 (49 / 17)
00:55:11 00:24:40
134 Adam Jaszczuk Maltańczycy M16 58 84 Olsztyn: 00:56:10 (50 / 23)
00:56:10 00:25:39
135 Leszek Ołdakowski Szkoła Nauki Pływania RYBKA M16 59 85 Olsztyn: 00:56:58 (51 / 24)
00:56:58 00:26:27
136 Monika Jarecka F16 42 51 Blachownia: 00:58:51 (57 / 15)
00:58:51 00:28:20
137 Monika Blankiewicz F16 43 52 Olsztyn: 01:00:32 (52 / 18)
01:00:32 00:30:01
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Bieg Piekarczyka
  • ILF Triathlon