Garmin MTB Series 2016 - dystans MAXI (50 km) - wyniki

M‑ce Nazwisko i imię Klub Kat. M-ce w kat. M-ce wg płci Zawody Czas końcowy Strata
1 Bartosz Banach Torus- HOTEL CZTERY BRZOZY M30 1 1 Wejherowo: 01:55:15 (1 / 1)
Reda: 02:04:24 (1 / 1)
Rumia: 02:22:26 (2 / 1)
06:22:05
2 Tomasz Repiński EDF Trek Gdynia M18 1 2 Wejherowo: 01:55:15 (2 / 1)
Reda: 02:05:22 (4 / 1)
Rumia: 02:22:08 (1 / 1)
06:22:45 00:00:40
3 Krzysztof Krzywy NEXUS Team M30 2 3 Wejherowo: 01:55:18 (3 / 2)
Reda: 02:05:00 (2 / 2)
Rumia: 02:24:25 (3 / 2)
06:24:43 00:02:38
4 Łukasz Derheld EDF Trek Gdynia M30 3 4 Wejherowo: 01:57:26 (5 / 3)
Reda: 02:07:42 (5 / 3)
Rumia: 02:29:02 (5 / 3)
06:34:10 00:12:05
5 Przemyslaw Ebertowski KING OSCAR GNIEWINO M30 4 5 Wejherowo: 01:57:27 (6 / 4)
Reda: 02:08:32 (6 / 4)
Rumia: 02:30:04 (6 / 4)
06:36:03 00:13:58
6 Michał Bogdziewicz APTEKA Gemini M40 1 6 Wejherowo: 01:56:14 (4 / 1)
Reda: 02:05:07 (3 / 1)
Rumia: 02:37:13 (7 / 2)
06:38:34 00:16:29
7 Michał Różański Garmin 24 BCT Gdynia M18 2 7 Wejherowo: 01:59:04 (9 / 2)
Reda: 02:12:23 (8 / 2)
Rumia: 02:37:44 (10 / 4)
06:49:11 00:27:06
8 Jan Czapliński Komobike Scott M30 5 8 Wejherowo: 01:59:04 (8 / 6)
Reda: 02:15:31 (13 / 8)
Rumia: 02:38:50 (11 / 5)
06:53:25 00:31:20
9 Przemysław Blokus 4 mmol clinic M18 3 9 Wejherowo: 01:59:06 (10 / 3)
Reda: 02:13:52 (9 / 3)
Rumia: 02:42:56 (14 / 5)
06:55:54 00:33:49
10 Michał Kostuch M30 6 10 Wejherowo: 01:59:03 (7 / 5)
Reda: 02:14:32 (10 / 6)
Rumia: 02:43:11 (16 / 9)
06:56:46 00:34:41
11 Kacper Belt M18 4 11 Wejherowo: 02:06:40 (17 / 5)
Reda: 02:16:07 (14 / 5)
Rumia: 02:37:30 (8 / 2)
07:00:17 00:38:12
12 Paweł Gołębicki Torus Team M30 7 12 Wejherowo: 02:08:57 (22 / 13)
Reda: 02:16:14 (15 / 9)
Rumia: 02:40:56 (12 / 6)
07:06:07 00:44:02
13 Mariusz Goliński EDF Trek Gdynia M50 1 13 Wejherowo: 02:04:59 (14 / 1)
Reda: 02:16:29 (16 / 1)
Rumia: 02:47:45 (19 / 1)
07:09:13 00:47:08
14 Mateusz Hanke RENAULT TEAM M18 5 14 Wejherowo: 02:06:33 (16 / 4)
Reda: 02:26:13 (28 / 8)
Rumia: 02:37:43 (9 / 3)
07:10:29 00:48:24
15 Daniel Majkowski FTI Racing Team Rowery Żuchliński M30 8 15 Wejherowo: 02:04:15 (13 / 9)
Reda: 02:12:22 (7 / 5)
Rumia: 02:54:31 (24 / 12)
07:11:08 00:49:03
16 Michał Korbus 7R Logistic Politechnika Gdańska 7R Logistic Politechnika Gdańska M18 6 16 Wejherowo: 02:11:47 (27 / 9)
Reda: 02:15:31 (12 / 4)
Rumia: 02:44:28 (17 / 6)
07:11:46 00:49:41
17 Jacek Frydrychowicz XTrack.com Monitoring Systems M30 9 17 Wejherowo: 02:08:09 (21 / 12)
Reda: 02:18:39 (19 / 11)
Rumia: 02:46:56 (18 / 10)
07:13:44 00:51:39
18 Norbert Łysiak N-Bike Academy M40 2 18 Wejherowo: 02:13:30 (35 / 8)
Reda: 02:17:06 (17 / 2)
Rumia: 02:49:36 (20 / 3)
07:20:12 00:58:07
19 Grzegorz Kołodzik KLIF MTB Team Porta KMI Poland M18 7 19 Wejherowo: 02:07:21 (18 / 6)
Reda: 02:25:55 (26 / 7)
Rumia: 02:53:11 (22 / 7)
07:26:27 01:04:22
20 Piotr Urbanowicz Gold Wellness Fitness & Gym Kwidzyn M40 3 20 Wejherowo: 02:07:56 (20 / 2)
Reda: 02:18:53 (20 / 3)
Rumia: 03:02:28 (40 / 10)
07:29:17 01:07:12
21 Tomasz Kozielewicz Old School MTB Gdańsk M40 4 21 Wejherowo: 02:11:40 (26 / 4)
Reda: 02:24:43 (22 / 5)
Rumia: 02:57:35 (30 / 5)
07:33:58 01:11:53
22 Paweł Wójtowicz Federal Mogul MTB Team Federal Mogul MTB Team M30 10 22 Wejherowo: 02:12:16 (30 / 14)
Reda: 02:26:08 (27 / 12)
Rumia: 02:57:24 (28 / 15)
07:35:48 01:13:43
23 Grzegorz Rokicki 7R Logistic Politechnika Gdańska M18 8 23 Wejherowo: 02:12:22 (32 / 10)
Reda: 02:25:44 (24 / 6)
Rumia: 02:57:49 (31 / 9)
07:35:55 01:13:50
24 Tomasz Kaczorowski M30 11 24 Wejherowo: 02:12:18 (31 / 15)
Reda: 02:27:31 (30 / 14)
Rumia: 02:56:41 (27 / 14)
07:36:30 01:14:25
25 Michał Felon M30 12 25 Wejherowo: 02:13:35 (36 / 16)
Reda: 02:27:24 (29 / 13)
Rumia: 02:56:37 (26 / 13)
07:37:36 01:15:31
26 Piotr Pakuła M18 9 26 Wejherowo: 02:11:39 (24 / 8)
Reda: 02:28:03 (32 / 9)
Rumia: 02:57:55 (32 / 10)
07:37:37 01:15:32
27 Artur Wesołowski M40 5 27 Wejherowo: 02:12:36 (33 / 7)
Reda: 02:29:52 (36 / 10)
Rumia: 02:59:00 (34 / 6)
07:41:28 01:19:23
28 Katarzyna Łysek ProCycling.pl F30 1 1 Wejherowo: 02:17:31 (51 / 1)
Reda: 02:30:37 (37 / 1)
Rumia: 02:54:20 (23 / 1)
07:42:28 01:20:23
29 Piotr Jurczak nBike Adacemy M18 10 28 Wejherowo: 02:09:38 (23 / 7)
Reda: 02:29:38 (35 / 10)
Rumia: 03:03:31 (41 / 11)
07:42:47 01:20:42
30 Jacek Kulesza M40 6 29 Wejherowo: 02:15:36 (43 / 13)
Reda: 02:31:28 (41 / 12)
Rumia: 02:59:47 (35 / 7)
07:46:51 01:24:46
31 Roman Socha norda active team nypel rowery M40 7 30 Wejherowo: 02:22:55 (67 / 19)
Reda: 02:27:57 (31 / 8)
Rumia: 02:57:26 (29 / 4)
07:48:18 01:26:13
32 Mateusz Hoppe Intel Technology Poland M18 11 31 Wejherowo: 02:12:38 (34 / 11)
Reda: 02:30:47 (39 / 11)
Rumia: 03:05:25 (45 / 13)
07:48:50 01:26:45
33 Wojtek Stolp team MTB CHOJNICE M30 13 32 Wejherowo: 02:15:32 (42 / 18)
Reda: 02:33:37 (46 / 18)
Rumia: 03:05:26 (46 / 20)
07:54:35 01:32:30
34 Darek Tumaniec Kross Centrum Rowerowe Olsztyn Giera Znaki Drogowe M40 8 33 Wejherowo: 02:15:29 (41 / 12)
Reda: 02:31:02 (40 / 11)
Rumia: 03:08:26 (48 / 13)
07:54:57 01:32:52
35 Tomasz Rochna M40 9 34 Wejherowo: 02:16:28 (46 / 14)
Reda: 02:36:35 (54 / 16)
Rumia: 03:05:11 (44 / 11)
07:58:14 01:36:09
36 Krzysztof Jóźwiak Intel Technology Poland M18 12 35 Wejherowo: 02:15:39 (44 / 12)
Reda: 02:35:38 (52 / 14)
Rumia: 03:11:02 (51 / 14)
08:02:19 01:40:14
37 Paweł Sieciechowicz Morpol Racing Team M30 14 36 Wejherowo: 02:16:34 (48 / 19)
Reda: 02:31:57 (42 / 17)
Rumia: 03:16:35 (64 / 30)
08:05:06 01:43:01
38 Pawel Szczygielski M30 15 37 Wejherowo: 02:20:05 (60 / 28)
Reda: 02:34:15 (49 / 20)
Rumia: 03:11:03 (52 / 23)
08:05:23 01:43:18
39 Adam Leszczyński M30 16 38 Wejherowo: 02:18:06 (54 / 23)
Reda: 02:35:00 (50 / 21)
Rumia: 03:13:00 (57 / 26)
08:06:06 01:44:01
40 Robert Biedunkiewicz solarium KIKADA M40 10 39 Wejherowo: 02:18:53 (55 / 16)
Reda: 02:37:03 (55 / 17)
Rumia: 03:13:48 (60 / 15)
08:09:44 01:47:39
41 Paweł Niski SmartFinance M30 17 40 Wejherowo: 02:21:55 (63 / 29)
Reda: 02:36:22 (53 / 22)
Rumia: 03:12:13 (56 / 25)
08:10:30 01:48:25
42 Michał Mazur M30 18 41 Wejherowo: 02:19:38 (56 / 24)
Reda: 02:40:36 (61 / 25)
Rumia: 03:10:28 (50 / 22)
08:10:42 01:48:37
43 Maciej Wojniusz M30 19 42 Wejherowo: 02:19:55 (58 / 26)
Reda: 02:45:14 (68 / 30)
Rumia: 03:09:04 (49 / 21)
08:14:13 01:52:08
44 Piotr Sadowski Lotos Running Team M30 20 43 Wejherowo: 02:27:08 (76 / 33)
Reda: 02:39:28 (58 / 24)
Rumia: 03:11:57 (54 / 24)
08:18:33 01:56:28
45 Tomasz Szerla M40 11 44 Wejherowo: 02:34:08 (97 / 22)
Reda: 02:35:27 (51 / 15)
Rumia: 03:11:09 (53 / 14)
08:20:44 01:58:39
46 Patryk Sienkiewicz Patryk Sienkiewicz M40 12 45 Wejherowo: 02:21:10 (61 / 17)
Reda: 02:39:29 (59 / 19)
Rumia: 03:21:16 (70 / 19)
08:21:55 01:59:50
47 Tomasz Sośniak 7R Logistic Politechnika Gdańska M18 13 46 Wejherowo: 02:44:10 (114 / 25)
Reda: 02:34:06 (47 / 13)
Rumia: 03:04:26 (42 / 12)
08:22:42 02:00:37
48 Tomasz Skawiński NEXUS Team M40 13 47 Wejherowo: 02:21:26 (62 / 18)
Reda: 02:43:52 (67 / 21)
Rumia: 03:18:39 (67 / 17)
08:23:57 02:01:52
49 Mikołaj Moskalewicz M30 21 48 Wejherowo: 02:31:21 (89 / 41)
Reda: 02:43:20 (65 / 28)
Rumia: 03:14:21 (61 / 29)
08:29:02 02:06:57
50 Mikołaj Bluj VO2max MTB Team M18 14 49 Wejherowo: 02:22:49 (66 / 15)
Reda: 02:56:35 (93 / 20)
Rumia: 03:12:07 (55 / 15)
08:31:31 02:09:26
51 Bartłomiej Jarząbek GardenFlora MTB Team M30 22 50 Wejherowo: 02:27:08 (77 / 34)
Reda: 02:47:22 (71 / 32)
Rumia: 03:17:01 (65 / 31)
08:31:31 02:09:26
52 Bernard Prusinowski UPC Polska M18 15 51 Wejherowo: 02:33:16 (91 / 19)
Reda: 02:42:55 (64 / 15)
Rumia: 03:18:55 (68 / 17)
08:35:06 02:13:01
53 Adrian Klekowski Cyklo Kwidzyn M30 23 52 Wejherowo: 02:27:59 (80 / 37)
Reda: 02:45:48 (70 / 31)
Rumia: 03:22:30 (72 / 32)
08:36:17 02:14:12
54 Leszek Gąsiorowski M50 2 53 Wejherowo: 02:26:16 (75 / 5)
Reda: 02:50:19 (79 / 2)
Rumia: 03:22:32 (73 / 3)
08:39:07 02:17:02
55 Patryk Gretkowski 7R Logistic Politechnika Gdańska M18 16 54 Wejherowo: 02:28:15 (82 / 18)
Reda: 02:49:09 (77 / 19)
Rumia: 03:21:46 (71 / 18)
08:39:10 02:17:05
56 Paweł Ugarenko KU AZS Politechnika Gdańska M18 17 55 Wejherowo: 02:35:25 (99 / 21)
Reda: 02:47:59 (73 / 17)
Rumia: 03:16:13 (63 / 16)
08:39:37 02:17:32
57 Tomasz Gotówko To Mi Kolarz M30 24 56 Wejherowo: 02:27:32 (79 / 36)
Reda: 02:49:40 (78 / 34)
Rumia: 03:23:20 (74 / 33)
08:40:32 02:18:27
58 Krzysztof Reddig okabe.pl M40 14 57 Wejherowo: 02:28:57 (85 / 20)
Reda: 02:51:23 (83 / 24)
Rumia: 03:20:49 (69 / 18)
08:41:09 02:19:04
59 Marcin Noga M30 25 58 Wejherowo: 02:34:35 (98 / 45)
Reda: 02:41:17 (62 / 26)
Rumia: 03:28:59 (78 / 34)
08:44:51 02:22:46
60 Marek Wolski M50 3 59 Wejherowo: 02:24:37 (68 / 3)
Reda: 02:54:40 (89 / 3)
Rumia: 03:27:56 (77 / 4)
08:47:13 02:25:08
61 Piotr Szymański team.ase.com.pl M30 26 60 Wejherowo: 02:28:31 (84 / 39)
Reda: 02:50:25 (80 / 35)
Rumia: 03:30:57 (80 / 35)
08:49:53 02:27:48
62 Joanna Bejm F30 2 2 Wejherowo: 02:26:00 (74 / 2)
Reda: 02:53:34 (87 / 2)
Rumia: 03:32:00 (83 / 2)
08:51:34 02:29:29
63 Emil Wydarty elkapitano.pl M30 27 61 Wejherowo: 02:27:27 (78 / 35)
Reda: 03:02:54 (100 / 43)
Rumia: 03:31:00 (81 / 36)
09:01:21 02:39:16
64 Marek Wawrzyniak M40 15 62 Wejherowo: 02:40:22 (109 / 24)
Reda: 02:55:55 (92 / 27)
Rumia: 03:26:34 (76 / 21)
09:02:51 02:40:46
65 Marcin Sieroński GammaFinanse.pl M18 18 63 Wejherowo: 02:24:52 (69 / 16)
Reda: 03:05:25 (103 / 21)
Rumia: 03:33:02 (84 / 20)
09:03:19 02:41:14
66 Marzena Janczarska F40 1 3 Wejherowo: 02:32:30 (90 / 1)
Reda: 03:03:52 (101 / 1)
Rumia: 03:38:03 (89 / 1)
09:14:25 02:52:20
67 Magdalena Fabjanowicz 7r Logistic Politechnika Gdańska F18 1 4 Wejherowo: 02:51:18 (121 / 2)
Reda: 02:54:58 (90 / 1)
Rumia: 03:33:19 (85 / 1)
09:19:35 02:57:30
68 Justyna Jędruszak Beko Mountain Bikers beko F30 3 5 Wejherowo: 02:39:05 (106 / 4)
Reda: 03:04:23 (102 / 3)
Rumia: 03:36:16 (88 / 3)
09:19:44 02:57:39
69 Ryszard Banach banachbrothers.pl M60 1 64 Wejherowo: 02:29:25 (86 / 1)
Reda: 03:12:49 (109 / 1)
Rumia: 03:39:00 (92 / 1)
09:21:14 02:59:09
70 Ryszard Gretkowski 7R Logistic Politechnika Gdańska M40 16 65 Wejherowo: 02:49:28 (120 / 27)
Reda: 03:01:15 (99 / 30)
Rumia: 03:31:43 (82 / 22)
09:22:26 03:00:21
71 Adam Ryza M30 28 66 Wejherowo: 02:44:39 (115 / 48)
Reda: 03:00:40 (97 / 42)
Rumia: 03:38:51 (91 / 38)
09:24:10 03:02:05
72 Dariusz Bohaczewski Norda Active Team Nypel Reda M30 29 67 Wejherowo: 02:33:30 (92 / 42)
Reda: 03:11:57 (107 / 45)
Rumia: 03:41:37 (94 / 39)
09:27:04 03:04:59
73 Mirosława Nilek Beko Mountain Bikers Beko F30 4 6 Wejherowo: 02:42:12 (112 / 5)
Reda: 03:09:16 (105 / 4)
Rumia: 03:38:21 (90 / 4)
09:29:49 03:07:44
74 Marcin Górski Stocznia Gdańsk GSG Towers Drużyna MTB M18 19 68 Wejherowo: 02:36:28 (101 / 22)
Reda: 03:09:36 (106 / 22)
Rumia: 03:44:41 (96 / 21)
09:30:45 03:08:40
75 Bartłomiej Wolny Intel Technology Poland M30 30 69 Wejherowo: 02:41:41 (111 / 47)
Reda: 03:06:17 (104 / 44)
Rumia: 03:43:13 (95 / 40)
09:31:11 03:09:06
76 Krzysztof Weiss Elbląg - Polska Północna M40 17 70 Wejherowo: 02:42:41 (113 / 25)
Reda: 03:01:03 (98 / 29)
Rumia: 03:56:42 (101 / 25)
09:40:26 03:18:21
77 Dariusz Wiśniewski M50 4 71 Wejherowo: 02:40:48 (110 / 9)
Reda: 03:14:41 (110 / 5)
Rumia: 03:46:12 (98 / 6)
09:41:41 03:19:36
78 Monika Kulling KLIF MTB Team F18 2 7 Wejherowo: 02:45:50 (116 / 1)
Reda: 03:15:15 (111 / 2)
Rumia: 03:44:44 (97 / 2)
09:45:49 03:23:44
79 Jan Kostuch ZUW ZUW M60 2 72 Wejherowo: 02:30:33 (88 / 2)
Reda: 03:17:38 (112 / 2)
Rumia: 04:00:01 (102 / 3)
09:48:12 03:26:07
80 Wiesław Abraham PGE Krokowa Team W.A.INSTAL Roboty Instalacyjne M40 18 73 Wejherowo: 02:47:04 (119 / 26)
Reda: 03:12:17 (108 / 31)
Rumia: 03:55:54 (100 / 24)
09:55:15 03:33:10
81 Leszek Tomaszewski Elbląska Grupa Rowerowa STOP M50 5 74 Wejherowo: 02:57:19 (123 / 11)
Reda: 03:18:48 (113 / 6)
Rumia: 04:11:14 (103 / 7)
10:27:21 04:05:16
82 Michał Wyżlic Komobike Scott M30 31 75 Wejherowo: 02:01:07 (12 / 8)
Reda: 02:14:44 (11 / 7)
04:15:51
83 Mateusz Moderhak EDF Trek Gdynia M30 32 76 Wejherowo: 02:07:26 (19 / 11)
Reda: 02:18:14 (18 / 10)
04:25:40 00:09:49
84 Leszek Brunke OPONEO M40 19 77 Wejherowo: 02:12:08 (28 / 5)
Reda: 02:24:11 (21 / 4)
04:36:19 00:20:28
85 Remigiusz Iwoła GDYNIA BLUEMAR M40 20 78 Wejherowo: 02:12:11 (29 / 6)
Reda: 02:25:48 (25 / 7)
04:37:59 00:22:08
86 Massimo Berton acido lattico M40 21 79 Wejherowo: 02:13:39 (37 / 9)
Reda: 02:24:44 (23 / 6)
04:38:23 00:22:32
87 Bartosz Naczk NEXUS Team M30 33 80 Wejherowo: 01:59:08 (11 / 7)
Rumia: 02:41:43 (13 / 7)
04:40:51 00:25:00
88 Rafał Rapciak GK STG M40 22 81 Wejherowo: 02:15:14 (39 / 11)
Reda: 02:29:36 (34 / 9)
04:44:50 00:28:59
89 Mateusz Romanowski M18 20 82 Wejherowo: 02:15:39 (45 / 13)
Reda: 02:33:35 (45 / 12)
04:49:14 00:33:23
90 Sławomir Mrozowski Górny Bronx M30 34 83 Wejherowo: 02:17:27 (49 / 20)
Reda: 02:37:14 (56 / 23)
04:54:41 00:38:50
91 Jakub Krzyżak EDF Trek Gdynia XTrainer.pl M30 35 84 Wejherowo: 02:05:00 (15 / 10)
Rumia: 02:52:26 (21 / 11)
04:57:26 00:41:35
92 Radosałw Kasprzak M40 23 85 Wejherowo: 02:17:39 (53 / 15)
Reda: 02:40:03 (60 / 20)
04:57:42 00:41:51
93 Maciej Chabros M30 36 86 Wejherowo: 02:20:04 (59 / 27)
Reda: 02:50:33 (81 / 36)
05:10:37 00:54:46
94 Adam Muzyczuk M40 24 87 Wejherowo: 02:14:57 (38 / 10)
Rumia: 03:01:53 (37 / 9)
05:16:50 01:00:59
95 Tomir Żukotyński Wheel Brothers Grudziądz M30 37 88 Wejherowo: 02:34:05 (95 / 44)
Reda: 02:48:36 (75 / 33)
05:22:41 01:06:50
96 Cezary Wojnowski Wheel Brothers Grudziądz M40 25 89 Wejherowo: 02:34:05 (96 / 21)
Reda: 02:48:37 (76 / 23)
05:22:42 01:06:51
97 Jacek Rusiecki MTB Mercedes Service Team M50 6 90 Wejherowo: 02:28:23 (83 / 6)
Reda: 02:55:18 (91 / 4)
05:23:41 01:07:50
98 Michał Wiśniewski GR3miasto M30 38 91 Wejherowo: 02:19:41 (57 / 25)
Rumia: 03:04:41 (43 / 19)
05:24:22 01:08:31
99 Dariusz Czerwionka DANFOSS POLAND M30 39 92 Wejherowo: 02:33:54 (94 / 43)
Reda: 02:50:55 (82 / 37)
05:24:49 01:08:58
100 Łukasz Szczęsny EDF Trek Gdynia M30 40 93 Reda: 02:29:14 (33 / 15)
Rumia: 02:58:06 (33 / 16)
05:27:20 01:11:29
101 Artur Brzeziński LEW LĘBORK M18 21 94 Wejherowo: 02:40:18 (108 / 24)
Reda: 02:48:00 (74 / 18)
05:28:18 01:12:27
102 Michał Falkowski M30 41 95 Wejherowo: 02:17:27 (50 / 21)
Rumia: 03:13:34 (59 / 28)
05:31:01 01:15:10
103 Piotr Perliński Morpol Racing Team Morpol M30 42 96 Reda: 02:30:42 (38 / 16)
Rumia: 03:02:01 (38 / 17)
05:32:43 01:16:52
104 Szymon Kobyliński 7ANNA M40 26 97 Reda: 02:33:03 (44 / 14)
Rumia: 03:00:32 (36 / 8)
05:33:35 01:17:44
105 Mariusz Leśniowski PKO Harpagan M40 27 98 Wejherowo: 02:36:14 (100 / 23)
Reda: 02:59:06 (96 / 28)
05:35:20 01:19:29
106 Łukasz Łysek Old School MTB Gdańsk M30 43 99 Reda: 02:34:10 (48 / 19)
Rumia: 03:02:05 (39 / 18)
05:36:15 01:20:24
107 Dariusz Radny 4MMOL Clinic M40 28 100 Reda: 02:38:01 (57 / 18)
Rumia: 03:06:12 (47 / 12)
05:44:13 01:28:22
108 Jarosław Miarczyński MARINA POiNT MARINA POiNT M30 44 101 Reda: 02:43:25 (66 / 29)
Rumia: 03:13:21 (58 / 27)
05:56:46 01:40:55
109 Piotr Przybysz Gdynia M50 7 102 Wejherowo: 02:25:16 (73 / 4)
Rumia: 03:34:38 (86 / 5)
05:59:54 01:44:03
110 Krzysztof Zieliński WSKG Like Bike Kenda Team M40 29 103 Reda: 02:47:48 (72 / 22)
Rumia: 03:15:16 (62 / 16)
06:03:04 01:47:13
111 Maciej Jagoda DOMAX Racing Team M18 22 104 Reda: 02:45:31 (69 / 16)
Rumia: 03:30:12 (79 / 19)
06:15:43 01:59:52
112 Artur Szymański LOTOS Running Team M40 30 105 Reda: 02:52:08 (84 / 25)
Rumia: 03:25:34 (75 / 20)
06:17:42 02:01:51
113 Mirosław Brzana M50 8 106 Wejherowo: 03:03:25 (127 / 12)
Reda: 03:31:00 (114 / 7)
06:34:25 02:18:34
114 Aleksandra Jakubek VO2max MTB Team F40 2 8 Wejherowo: 02:58:28 (125 / 2)
Rumia: 04:12:13 (104 / 2)
07:10:41 02:54:50
115 Anna Jagiełło 7R Logistic Politechnika Gdańska F18 3 9 Wejherowo: 03:22:09 (130 / 3)
Reda: 03:48:38 (115 / 3)
07:10:47 02:54:56
116 Czesław Anolik Old School MTB Gdańsk M40 31 107 Wejherowo: 02:11:40 (25 / 3)
02:11:40
117 Michał Lenz EGA Lenz Team M30 45 108 Wejherowo: 02:15:29 (40 / 17)
02:15:29 00:03:49
118 Jacek Kotarski M50 9 109 Wejherowo: 02:16:33 (47 / 2)
02:16:33 00:04:53
119 Adrian Mencel Norda Active Team M30 46 110 Wejherowo: 02:17:34 (52 / 22)
02:17:34 00:05:54
120 Maciej Leśniak Jumpcity M18 23 111 Wejherowo: 02:22:28 (64 / 14)
02:22:28 00:10:48
121 Maciej Siedlecki Kantory IKA M30 47 112 Wejherowo: 02:22:46 (65 / 30)
02:22:46 00:11:06
122 Andrzej Kaiser Eurobike Kaczmarek Electric Team M40 32 113 Rumia: 02:24:26 (4 / 1)
02:24:26 00:12:46
123 Robert Sadowski M30 48 114 Wejherowo: 02:25:01 (70 / 31)
02:25:01 00:13:21
124 Tomasz Fułek M30 49 115 Wejherowo: 02:25:11 (71 / 32)
02:25:11 00:13:31
125 Marcin Superson M18 24 116 Wejherowo: 02:25:12 (72 / 17)
02:25:12 00:13:32
126 Paweł Lis Complexsports M30 50 117 Wejherowo: 02:28:01 (81 / 38)
02:28:01 00:16:21
127 Przemysław Rodziewicz Complexsports M30 51 118 Wejherowo: 02:29:33 (87 / 40)
02:29:33 00:17:53
128 Arkadiusz Suś KujawiaXC M40 33 119 Reda: 02:31:59 (43 / 13)
02:31:59 00:20:19
129 Maciej Piński 7r Logistic Politechnika Gdańska M18 25 120 Wejherowo: 02:33:34 (93 / 20)
02:33:34 00:21:54
130 Michał Gretkowski 7R Logistic Politechnika Gdańska M18 26 121 Wejherowo: 02:37:39 (102 / 23)
02:37:39 00:25:59
131 Tomasz Pelc NEXUS Team NEXUS Consultants M50 10 122 Wejherowo: 02:38:18 (103 / 7)
02:38:18 00:26:38
132 Jan Wilczewski M30 52 123 Wejherowo: 02:38:33 (104 / 46)
02:38:33 00:26:53
133 Elżbieta Wydrowska Old School MTB Gdańsk DiverseExtremeTeam F30 5 10 Wejherowo: 02:38:33 (105 / 3)
02:38:33 00:26:53
134 Jarosław Bońkowski MH Automatyka Team M50 11 124 Wejherowo: 02:40:06 (107 / 8)
02:40:06 00:28:26
135 Tomasz Suhak Beko Mountain Bikers / Beko M30 53 125 Reda: 02:41:20 (63 / 27)
02:41:20 00:29:40
136 Sławomir Wojciechowski EDF Trek Gdynia M30 54 126 Rumia: 02:43:04 (15 / 8)
02:43:04 00:31:24
137 Tomasz Brzuzy LOTOS / F3Team M30 55 127 Wejherowo: 02:46:29 (117 / 49)
02:46:29 00:34:49
138 Wojciech Zupa SISU OWB Team M50 12 128 Wejherowo: 02:46:47 (118 / 10)
02:46:47 00:35:07
139 Michał Trapp M30 56 129 Reda: 02:52:23 (85 / 38)
02:52:23 00:40:43
140 Daniel Kochanowski Poszukiwacze Przygód M30 57 130 Reda: 02:52:24 (86 / 39)
02:52:24 00:40:44
141 Marek Pawełczyk M40 34 131 Reda: 02:54:08 (88 / 26)
02:54:08 00:42:28
142 Michał Korybalski M18 27 132 Rumia: 02:54:43 (25 / 8)
02:54:43 00:43:03
143 Grzegorz Karpowicz KAREPLAND M30 58 133 Wejherowo: 02:54:45 (122 / 50)
02:54:45 00:43:05
144 Michał Papiernik Tczewski Klub Rowerowy M30 59 134 Reda: 02:57:35 (94 / 40)
02:57:35 00:45:55
145 Maciej Krause Norda Active Team Jaworowe Wzgórze / mSpartan M30 60 135 Reda: 02:57:43 (95 / 41)
02:57:43 00:46:03
146 Grzegorz Rzepiński M40 35 136 Wejherowo: 02:58:25 (124 / 28)
02:58:25 00:46:45
147 Hubert Stacholiński M30 61 137 Wejherowo: 03:01:22 (126 / 51)
03:01:22 00:49:42
148 Tomasz Lademann M40 36 138 Wejherowo: 03:04:01 (128 / 29)
03:04:01 00:52:21
149 Dominik Pilarski M30 62 139 Wejherowo: 03:05:46 (129 / 52)
03:05:46 00:54:06
150 Dariusz Drobniak STREFASPORTU.PL REAL M50 13 140 Rumia: 03:17:12 (66 / 2)
03:17:12 01:05:32
151 Piotr Krasnopolski GR3miasto M30 63 141 Rumia: 03:35:38 (87 / 37)
03:35:38 01:23:58
152 Maks Janczarski M40 37 142 Rumia: 03:40:34 (93 / 23)
03:40:34 01:28:54
153 Adam Marciniuk RADMOR Team M60 3 143 Rumia: 03:50:55 (99 / 2)
03:50:55 01:39:15
154 Tomasz Szalk Redalika M30 64 144 Reda: 03:58:25 (116 / 46)
03:58:25 01:46:45
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Bieg Piekarczyka
  • ILF Triathlon