Garmin MTB Series 2016 - dystans MINI (25 km) - wyniki

M‑ce Nazwisko i imię Klub Kat. M-ce w kat. M-ce wg płci Zawody Czas końcowy Strata
1 Piotr Rzeszutek MLKS BASZTA BYTÓW M18 1 1 Wejherowo: 00:58:50 (3 / 2)
Reda: 01:01:23 (1 / 1)
Rumia: 01:13:49 (1 / 1)
03:14:02
2 Arek Petka Lew Lębork M18 2 2 Wejherowo: 00:58:41 (2 / 1)
Reda: 01:01:50 (2 / 2)
Rumia: 01:13:56 (2 / 2)
03:14:27 00:00:25
3 Sławek Pituch Eurobike Kaczmarek Electric Team M30 1 3 Wejherowo: 00:58:39 (1 / 1)
Reda: 01:03:19 (3 / 1)
Rumia: 01:14:16 (3 / 1)
03:16:14 00:02:12
4 Robert Banach Old School MTB Gdańsk bananchbrothers M30 2 4 Wejherowo: 00:58:51 (4 / 2)
Reda: 01:03:24 (4 / 2)
Rumia: 01:14:35 (4 / 2)
03:16:50 00:02:48
5 Karol Rutkowski Blvck Hole MTB Team Elbląg/Hydropress Hydraulika Siłowa M18 3 5 Wejherowo: 00:59:50 (6 / 4)
Reda: 01:05:47 (9 / 5)
Rumia: 01:16:32 (6 / 3)
03:22:09 00:08:07
6 Pawel Brylowski MTB START KARTUZY M18 4 6 Wejherowo: 00:59:40 (5 / 3)
Reda: 01:04:22 (6 / 3)
Rumia: 01:19:03 (12 / 8)
03:23:05 00:09:03
7 Jacek Rogowski KSR Kościerzyna M40 1 7 Wejherowo: 00:59:50 (7 / 1)
Reda: 01:04:21 (5 / 1)
Rumia: 01:18:57 (10 / 1)
03:23:08 00:09:06
8 Damian Ciba Norda Active Team M30 3 8 Wejherowo: 00:59:52 (9 / 3)
Reda: 01:04:50 (7 / 3)
Rumia: 01:20:44 (17 / 7)
03:25:26 00:11:24
9 Arkadiusz Zarzycki Apteka Gemini M30 4 9 Wejherowo: 01:00:37 (11 / 5)
Reda: 01:05:50 (10 / 4)
Rumia: 01:19:27 (13 / 4)
03:25:54 00:11:52
10 Cezary Mrozowicz NEXUS Team M30 5 10 Wejherowo: 01:01:26 (13 / 6)
Reda: 01:08:26 (19 / 9)
Rumia: 01:16:20 (5 / 3)
03:26:12 00:12:10
11 Tomasz Rzeszutek MLKS BASZTA BYTÓW MLKS BASZTA BYTÓW M18 5 11 Wejherowo: 01:01:28 (14 / 6)
Reda: 01:07:42 (15 / 8)
Rumia: 01:17:31 (7 / 4)
03:26:41 00:12:39
12 Dariusz Skierka LEW Lębork M18 6 12 Wejherowo: 00:59:52 (8 / 5)
Reda: 01:08:03 (16 / 9)
Rumia: 01:19:00 (11 / 7)
03:26:55 00:12:53
13 Wiktor Stankiewicz Dolina Noteci Rowersi Racing Team M18 7 13 Wejherowo: 01:03:17 (23 / 8)
Reda: 01:05:40 (8 / 4)
Rumia: 01:18:40 (8 / 5)
03:27:37 00:13:35
14 Tomek Wielicki M30 6 14 Wejherowo: 01:00:08 (10 / 4)
Reda: 01:06:52 (12 / 5)
Rumia: 01:20:39 (16 / 6)
03:27:39 00:13:37
15 Sebastian Fusowski Norda Active Team M18 8 15 Wejherowo: 01:04:02 (24 / 9)
Reda: 01:07:01 (14 / 7)
Rumia: 01:18:55 (9 / 6)
03:29:58 00:15:56
16 Dariusz Wybraniak Tczewski Klub Rowerowy M30 7 16 Wejherowo: 01:01:35 (17 / 8)
Reda: 01:06:52 (13 / 6)
Rumia: 01:21:44 (19 / 8)
03:30:11 00:16:09
17 Mateusz Tygielski NEXUS Team M18 9 17 Wejherowo: 01:04:38 (31 / 12)
Reda: 01:05:54 (11 / 6)
Rumia: 01:20:38 (15 / 9)
03:31:10 00:17:08
18 Adam Horbowy MLKS BASZTA BYTÓW M40 2 18 Wejherowo: 01:01:26 (12 / 2)
Reda: 01:09:05 (21 / 2)
Rumia: 01:21:37 (18 / 2)
03:32:08 00:18:06
19 Rimas Czernialis Norda Active Team M30 8 19 Wejherowo: 01:04:16 (26 / 13)
Reda: 01:11:28 (27 / 13)
Rumia: 01:23:55 (20 / 9)
03:39:39 00:25:37
20 Radosław Ruczyński Blvck Hole MTB Team Elbląg HYDROPRESS Hydraulika Siłowa M40 3 20 Wejherowo: 01:04:37 (29 / 5)
Reda: 01:11:41 (28 / 3)
Rumia: 01:24:59 (24 / 3)
03:41:17 00:27:15
21 Bartosz Koniuszewski Oldschool MTB Gdańsk WINAAR. COM M30 9 21 Wejherowo: 01:03:13 (22 / 12)
Reda: 01:15:51 (53 / 28)
Rumia: 01:24:47 (23 / 11)
03:43:51 00:29:49
22 Filip Potrykus KLIF MTB Team M16 1 22 Wejherowo: 01:07:17 (43 / 2)
Reda: 01:13:16 (33 / 1)
Rumia: 01:24:23 (21 / 1)
03:44:56 00:30:54
23 Mateusz Truszczyński VO2max MTB Team M18 10 23 Wejherowo: 01:06:18 (35 / 13)
Reda: 01:11:42 (29 / 13)
Rumia: 01:27:01 (27 / 11)
03:45:01 00:30:59
24 Dawid Marszalec GK STG FitMax M30 10 24 Wejherowo: 01:02:40 (20 / 10)
Reda: 01:14:33 (42 / 20)
Rumia: 01:28:04 (31 / 16)
03:45:17 00:31:15
25 Dawid Dietrich KLIF MTB TEAM M30 11 25 Wejherowo: 01:07:13 (42 / 19)
Reda: 01:12:43 (31 / 15)
Rumia: 01:26:11 (25 / 12)
03:46:07 00:32:05
26 Maciej Górski LEW LĘBORK M30 12 26 Wejherowo: 01:05:30 (32 / 14)
Reda: 01:14:04 (36 / 17)
Rumia: 01:28:38 (32 / 17)
03:48:12 00:34:10
27 Bartłomiej Łojek Old School MTB Gdańsk M40 4 27 Wejherowo: 01:04:36 (28 / 4)
Reda: 01:13:50 (35 / 4)
Rumia: 01:30:36 (41 / 5)
03:49:02 00:35:00
28 Tomek Wawrzyniak Fundacja Pies Szuka Domu MTB Team M18 11 28 Wejherowo: 01:09:09 (58 / 17)
Reda: 01:13:01 (32 / 14)
Rumia: 01:26:55 (26 / 10)
03:49:05 00:35:03
29 Daniel Kramp MTB START KARTUZY M40 5 29 Wejherowo: 01:05:30 (33 / 7)
Reda: 01:14:26 (40 / 5)
Rumia: 01:30:36 (40 / 4)
03:50:32 00:36:30
30 Michał Grenda M30 13 30 Wejherowo: 01:08:46 (53 / 27)
Reda: 01:14:50 (45 / 23)
Rumia: 01:27:49 (29 / 14)
03:51:25 00:37:23
31 Radoslaw Jokiel Rowersi Racing Team M30 14 31 Wejherowo: 01:08:01 (46 / 21)
Reda: 01:15:41 (51 / 27)
Rumia: 01:28:03 (30 / 15)
03:51:45 00:37:43
32 Michał Dzik M30 15 32 Wejherowo: 01:10:00 (64 / 31)
Reda: 01:14:06 (37 / 18)
Rumia: 01:29:03 (36 / 20)
03:53:09 00:39:07
33 Piotr Habaj Norda Active Team M30 16 33 Wejherowo: 01:08:14 (48 / 23)
Reda: 01:16:34 (56 / 31)
Rumia: 01:28:42 (33 / 18)
03:53:30 00:39:28
34 Marian Sabisz MLKS BASZTA BYTÓW M60 1 34 Wejherowo: 01:06:31 (39 / 1)
Reda: 01:15:36 (50 / 1)
Rumia: 01:31:34 (51 / 1)
03:53:41 00:39:39
35 Patryk Wiczling M18 12 35 Wejherowo: 01:08:46 (52 / 16)
Reda: 01:14:18 (39 / 16)
Rumia: 01:30:46 (42 / 15)
03:53:50 00:39:48
36 Jacek Mania M30 17 36 Wejherowo: 01:05:34 (34 / 15)
Reda: 01:17:08 (58 / 33)
Rumia: 01:31:52 (53 / 25)
03:54:34 00:40:32
37 Stefan Turczyn Blvck Hole MTB Team Elbląg Hydropress Hydraulika Siłowa M18 13 37 Wejherowo: 01:12:25 (92 / 26)
Reda: 01:14:12 (38 / 15)
Rumia: 01:28:55 (34 / 12)
03:55:32 00:41:30
38 Artur Gardzielewski VO2max MTB Team M30 18 38 Wejherowo: 01:08:26 (49 / 24)
Reda: 01:14:26 (41 / 19)
Rumia: 01:32:56 (58 / 28)
03:55:48 00:41:46
39 Dariusz Piotrowski GardenFlora MTB Team M30 19 39 Wejherowo: 01:08:33 (50 / 25)
Reda: 01:16:01 (54 / 29)
Rumia: 01:31:17 (46 / 22)
03:55:51 00:41:49
40 Sławomir Piepka PGE Krokowa Team M30 20 40 Wejherowo: 01:08:02 (47 / 22)
Reda: 01:17:55 (62 / 35)
Rumia: 01:31:33 (50 / 23)
03:57:30 00:43:28
41 Szczepan Reiss Old School MTB Gdańsk M40 6 41 Wejherowo: 01:09:28 (60 / 9)
Reda: 01:18:07 (65 / 7)
Rumia: 01:31:31 (48 / 7)
03:59:06 00:45:04
42 Paweł Nowosielski Beko Mountain Bikers Beko M30 21 42 Wejherowo: 01:06:32 (40 / 17)
Reda: 01:15:32 (49 / 26)
Rumia: 01:37:20 (83 / 38)
03:59:24 00:45:22
43 Maciej Gabrychowicz mtb tako team bozepole M30 22 43 Wejherowo: 01:10:16 (68 / 33)
Reda: 01:16:46 (57 / 32)
Rumia: 01:32:28 (56 / 26)
03:59:30 00:45:28
44 Marek Bielowicz M30 23 44 Wejherowo: 01:08:55 (55 / 29)
Reda: 01:17:59 (63 / 36)
Rumia: 01:32:55 (57 / 27)
03:59:49 00:45:47
45 Adam Fira Schneider Electric Schneider Electric M30 24 45 Wejherowo: 01:08:43 (51 / 26)
Reda: 01:18:15 (68 / 38)
Rumia: 01:33:44 (63 / 29)
04:00:42 00:46:40
46 Marcin Lipski M40 7 46 Wejherowo: 01:10:47 (71 / 13)
Reda: 01:18:08 (66 / 8)
Rumia: 01:32:08 (54 / 8)
04:01:03 00:47:01
47 Rafał Polter anika-opony.pl M40 8 47 Wejherowo: 01:09:42 (62 / 11)
Reda: 01:17:09 (59 / 6)
Rumia: 01:34:58 (68 / 11)
04:01:49 00:47:47
48 Karol Turek KlifMTB TEAM M30 25 48 Wejherowo: 01:11:33 (79 / 36)
Reda: 01:18:50 (71 / 40)
Rumia: 01:31:33 (49 / 24)
04:01:56 00:47:54
49 Marcin Sykuła M40 9 49 Wejherowo: 01:08:56 (56 / 8)
Reda: 01:18:56 (72 / 10)
Rumia: 01:35:12 (72 / 13)
04:03:04 00:49:02
50 Michał Dolny M18 14 50 Wejherowo: 01:14:46 (118 / 27)
Reda: 01:17:42 (60 / 19)
Rumia: 01:31:35 (52 / 18)
04:04:03 00:50:01
51 Andrzej Siemienas M30 26 51 Wejherowo: 01:09:45 (63 / 30)
Reda: 01:18:14 (67 / 37)
Rumia: 01:36:28 (76 / 33)
04:04:27 00:50:25
52 Paweł Strzelecki Lew Lębork AZS UG M18 15 52 Wejherowo: 01:11:33 (78 / 21)
Reda: 01:20:18 (76 / 21)
Rumia: 01:33:12 (60 / 20)
04:05:03 00:51:01
53 Marek Florczuk M18 16 53 Wejherowo: 01:12:00 (84 / 25)
Reda: 01:20:32 (80 / 23)
Rumia: 01:33:37 (62 / 22)
04:06:09 00:52:07
54 Rafał Hoge Rowerowy Puck M30 27 54 Wejherowo: 01:12:24 (91 / 42)
Reda: 01:17:44 (61 / 34)
Rumia: 01:36:39 (79 / 36)
04:06:47 00:52:45
55 Mikołaj Marzejon KLIF MTB Team M16 2 55 Wejherowo: 01:14:49 (120 / 5)
Reda: 01:18:02 (64 / 2)
Rumia: 01:33:57 (64 / 3)
04:06:48 00:52:46
56 Jacek Olech M40 10 56 Wejherowo: 01:11:29 (77 / 18)
Reda: 01:20:34 (82 / 13)
Rumia: 01:35:08 (71 / 12)
04:07:11 00:53:09
57 Damian Trawiński Norda Active Team M30 28 57 Wejherowo: 01:10:19 (69 / 34)
Reda: 01:20:37 (83 / 42)
Rumia: 01:36:30 (77 / 34)
04:07:26 00:53:24
58 Rafał Knitter Morpol Racing Team M30 29 58 Wejherowo: 01:08:47 (54 / 28)
Reda: 01:19:29 (75 / 41)
Rumia: 01:39:10 (97 / 45)
04:07:26 00:53:24
59 Dariusz Markowski Rack Team MTB M18 17 59 Wejherowo: 01:11:34 (80 / 22)
Reda: 01:20:25 (79 / 22)
Rumia: 01:35:53 (74 / 25)
04:07:52 00:53:50
60 Konrad Reczek M18 18 60 Wejherowo: 01:06:28 (38 / 14)
Reda: 01:11:00 (26 / 12)
Rumia: 01:50:28 (176 / 35)
04:07:56 00:53:54
61 Mirosław Ziółkowski Whiteout.pl M40 11 61 Wejherowo: 01:13:03 (99 / 23)
Reda: 01:20:25 (78 / 12)
Rumia: 01:34:50 (67 / 10)
04:08:18 00:54:16
62 Krzysztof Orkwiszewski M30 30 62 Wejherowo: 01:12:49 (95 / 43)
Reda: 01:21:44 (91 / 48)
Rumia: 01:34:30 (66 / 30)
04:09:03 00:55:01
63 Agnieszka Patoka EDF Trek Gdynia F18 1 1 Wejherowo: 01:12:03 (85 / 1)
Reda: 01:20:34 (81 / 1)
Rumia: 01:36:54 (82 / 1)
04:09:31 00:55:29
64 Dariusz Reinholz Kolarski Klub Wda Świecie M18 19 63 Wejherowo: 01:11:38 (82 / 23)
Reda: 01:23:04 (105 / 26)
Rumia: 01:35:07 (70 / 24)
04:09:49 00:55:47
65 Robert Konieczny M40 12 64 Wejherowo: 01:10:07 (67 / 12)
Reda: 01:18:17 (69 / 9)
Rumia: 01:41:58 (122 / 28)
04:10:22 00:56:20
66 Przemysław Jakusz Norda Active Team M30 31 65 Wejherowo: 01:12:11 (87 / 38)
Reda: 01:21:41 (90 / 47)
Rumia: 01:37:48 (87 / 40)
04:11:40 00:57:38
67 Arkadiusz Ruczyński Blvck Hole MTB Team Elbląg Hydropress Hydraulika Siłowa M40 13 66 Wejherowo: 01:10:55 (73 / 15)
Reda: 01:23:32 (111 / 22)
Rumia: 01:37:26 (84 / 15)
04:11:53 00:57:51
68 Ireneusz Kamiński K.S. ISKRA przy AMW M40 14 67 Wejherowo: 01:10:50 (72 / 14)
Reda: 01:21:08 (88 / 15)
Rumia: 01:39:57 (108 / 22)
04:11:55 00:57:53
69 Radosław Kasztelan Kwidzyn Bike Racing Team Kwidzyn M30 32 68 Wejherowo: 01:10:55 (74 / 35)
Reda: 01:23:05 (106 / 53)
Rumia: 01:38:18 (93 / 42)
04:12:18 00:58:16
70 Adam Wiszecki GIPSBUD M40 15 69 Wejherowo: 01:13:43 (104 / 26)
Reda: 01:22:05 (94 / 17)
Rumia: 01:36:41 (80 / 14)
04:12:29 00:58:27
71 Sławomir Gierszewski M40 16 70 Wejherowo: 01:11:37 (81 / 19)
Reda: 01:21:44 (92 / 16)
Rumia: 01:39:31 (98 / 18)
04:12:52 00:58:50
72 Bartłomiej Borowiecki M30 33 71 Wejherowo: 01:12:12 (88 / 39)
Reda: 01:20:52 (86 / 44)
Rumia: 01:39:55 (104 / 47)
04:12:59 00:58:57
73 Marcin Degórski Norda Active Team M30 34 72 Wejherowo: 01:12:52 (96 / 44)
Reda: 01:22:45 (101 / 51)
Rumia: 01:37:27 (85 / 39)
04:13:04 00:59:02
74 Marcin Granicki Piast Słupsk M18 20 73 Wejherowo: 01:17:09 (144 / 29)
Reda: 01:21:54 (93 / 24)
Rumia: 01:34:04 (65 / 23)
04:13:07 00:59:05
75 Ireneusz Szklarski Norda Active Team M40 17 74 Wejherowo: 01:12:40 (93 / 20)
Reda: 01:20:37 (84 / 14)
Rumia: 01:39:58 (109 / 23)
04:13:15 00:59:13
76 Bartłomiej Moszczyński M18 21 75 Wejherowo: 01:11:42 (83 / 24)
Reda: 01:23:47 (113 / 27)
Rumia: 01:38:05 (91 / 27)
04:13:34 00:59:32
77 Aleksander Klawiter Beer'ceps M30 35 76 Wejherowo: 01:14:49 (119 / 52)
Reda: 01:22:31 (96 / 49)
Rumia: 01:36:32 (78 / 35)
04:13:52 00:59:50
78 Marcin Frymark Norda Active Team M30 36 77 Wejherowo: 01:12:14 (89 / 40)
Reda: 01:23:21 (110 / 56)
Rumia: 01:39:06 (96 / 44)
04:14:41 01:00:39
79 Alfiia Galeeva F30 1 2 Wejherowo: 01:14:16 (111 / 2)
Reda: 01:22:31 (97 / 1)
Rumia: 01:37:58 (90 / 1)
04:14:45 01:00:43
80 Jakub Solarski M30 37 78 Wejherowo: 01:15:57 (130 / 57)
Reda: 01:20:54 (87 / 45)
Rumia: 01:38:24 (94 / 43)
04:15:15 01:01:13
81 Jarosław Juszkiewicz M30 38 79 Wejherowo: 01:14:16 (112 / 50)
Reda: 01:23:10 (108 / 54)
Rumia: 01:37:56 (89 / 41)
04:15:22 01:01:20
82 Filip Gorazdowski MTB KLIF TEAM M16 3 80 Wejherowo: 01:14:12 (108 / 4)
Reda: 01:22:32 (98 / 4)
Rumia: 01:38:43 (95 / 5)
04:15:27 01:01:25
83 Maciej Superson Flash Team M40 18 81 Wejherowo: 01:12:52 (97 / 22)
Reda: 01:22:56 (102 / 20)
Rumia: 01:40:04 (111 / 24)
04:15:52 01:01:50
84 Dariusz Piotrowski KKWŚ ELDAR ŚWIECIE M40 19 82 Wejherowo: 01:14:14 (110 / 28)
Reda: 01:23:49 (114 / 23)
Rumia: 01:38:09 (92 / 17)
04:16:12 01:02:10
85 Paweł Tasior TA KO Team TA KO Technologie Przemysłowe M40 20 83 Wejherowo: 01:13:05 (100 / 24)
Reda: 01:24:23 (121 / 26)
Rumia: 01:39:47 (102 / 20)
04:17:15 01:03:13
86 Mariusz Leszczyński VO2max MTB Team M40 21 84 Wejherowo: 01:15:11 (125 / 32)
Reda: 01:23:52 (115 / 24)
Rumia: 01:39:45 (101 / 19)
04:18:48 01:04:46
87 Tomasz Skierkowski Cyklo Kwidzyn M30 39 85 Wejherowo: 01:14:10 (106 / 48)
Reda: 01:23:11 (109 / 55)
Rumia: 01:41:51 (121 / 51)
04:19:12 01:05:10
88 Ewa Kubiak LABOSPORT Team F30 2 3 Wejherowo: 01:13:29 (102 / 1)
Reda: 01:24:52 (127 / 2)
Rumia: 01:40:52 (116 / 3)
04:19:13 01:05:11
89 Janusz Dzienisz M30 40 86 Wejherowo: 01:15:12 (126 / 56)
Reda: 01:24:24 (122 / 61)
Rumia: 01:39:43 (100 / 46)
04:19:19 01:05:17
90 Marek Bibliw LEW LĘBORK M30 41 87 Wejherowo: 01:14:55 (122 / 53)
Reda: 01:23:43 (112 / 57)
Rumia: 01:40:53 (117 / 50)
04:19:31 01:05:29
91 Andrzej Leszczyński M40 22 88 Wejherowo: 01:15:59 (131 / 35)
Reda: 01:23:10 (107 / 21)
Rumia: 01:41:26 (120 / 27)
04:20:35 01:06:33
92 Marcin Rapciak GK STG M40 23 89 Wejherowo: 01:12:49 (94 / 21)
Reda: 01:25:02 (128 / 27)
Rumia: 01:43:00 (131 / 30)
04:20:51 01:06:49
93 Tomasz Lange Rack Team MTB M40 24 90 Wejherowo: 01:14:25 (114 / 30)
Reda: 01:22:34 (99 / 19)
Rumia: 01:44:03 (134 / 33)
04:21:02 01:07:00
94 Sławomir Maciejewski LEW LĘBORK M40 25 91 Wejherowo: 01:14:53 (121 / 31)
Reda: 01:22:29 (95 / 18)
Rumia: 01:43:49 (133 / 32)
04:21:11 01:07:09
95 Mirosław Urbanowicz WildRiders.pl M50 1 92 Wejherowo: 01:16:25 (138 / 3)
Reda: 01:25:18 (132 / 2)
Rumia: 01:39:40 (99 / 1)
04:21:23 01:07:21
96 Katarzyna Kuczorska VO2max MTB Team F30 3 4 Wejherowo: 01:14:27 (116 / 3)
Reda: 01:27:23 (146 / 3)
Rumia: 01:39:55 (106 / 2)
04:21:45 01:07:43
97 Marin Treselj M30 42 93 Wejherowo: 01:14:11 (107 / 49)
Reda: 01:25:09 (130 / 62)
Rumia: 01:42:53 (129 / 55)
04:22:13 01:08:11
98 Maciej Łapiński M30 43 94 Wejherowo: 01:12:59 (98 / 45)
Reda: 01:23:55 (116 / 58)
Rumia: 01:45:32 (143 / 60)
04:22:26 01:08:24
99 Wojciech Onoszko M18 22 95 Wejherowo: 01:16:39 (141 / 28)
Reda: 01:22:56 (103 / 25)
Rumia: 01:44:16 (137 / 30)
04:23:51 01:09:49
100 Piotr Sobieralski KerakollPiotr M30 44 96 Wejherowo: 01:14:26 (115 / 51)
Reda: 01:27:11 (144 / 70)
Rumia: 01:42:38 (126 / 53)
04:24:15 01:10:13
101 Rafał Wyrwicki M30 45 97 Wejherowo: 01:17:19 (146 / 63)
Reda: 01:24:01 (118 / 60)
Rumia: 01:42:59 (130 / 56)
04:24:19 01:10:17
102 Krzysztof Wojczak Morpol Racing Team M50 2 98 Wejherowo: 01:15:13 (127 / 2)
Reda: 01:24:48 (126 / 1)
Rumia: 01:45:00 (139 / 4)
04:25:01 01:10:59
103 Marcin Wawrzyniak Klub Sportowy "ISKRA" przy AMW M40 26 99 Wejherowo: 01:15:59 (132 / 36)
Reda: 01:26:06 (136 / 30)
Rumia: 01:44:16 (136 / 34)
04:26:21 01:12:19
104 Mikołaj Kołakowski Intel Technology Poland Intel Technology Poland M40 27 100 Wejherowo: 01:15:28 (129 / 34)
Reda: 01:27:11 (145 / 33)
Rumia: 01:44:38 (138 / 35)
04:27:17 01:13:15
105 Wiktor Gajda VICTORY MTB TEAM VICTORY Agencja Promocji i Reklamy M18 23 101 Wejherowo: 01:19:38 (168 / 32)
Reda: 01:27:00 (141 / 29)
Rumia: 01:41:17 (119 / 28)
04:27:55 01:13:53
106 Daniel Dawidowski M30 46 102 Wejherowo: 01:15:11 (124 / 55)
Reda: 01:26:23 (137 / 66)
Rumia: 01:46:22 (151 / 65)
04:27:56 01:13:54
107 Piotr Rzeźnik M30 47 103 Wejherowo: 01:13:12 (101 / 46)
Reda: 01:27:27 (148 / 71)
Rumia: 01:47:51 (162 / 72)
04:28:30 01:14:28
108 Grzegorz Modzelewski M40 28 104 Wejherowo: 01:17:43 (152 / 41)
Reda: 01:25:49 (135 / 29)
Rumia: 01:45:53 (148 / 36)
04:29:25 01:15:23
109 Adam Studzieniecki MARKOS Sport Team M40 29 105 Wejherowo: 01:19:09 (164 / 45)
Reda: 01:27:58 (152 / 35)
Rumia: 01:42:26 (125 / 29)
04:29:33 01:15:31
110 Maciej Kaszuba Adva Optical Networking M18 24 106 Wejherowo: 01:22:12 (193 / 38)
Reda: 01:24:32 (124 / 28)
Rumia: 01:42:49 (128 / 29)
04:29:33 01:15:31
111 Jakub Wolanin M30 48 107 Wejherowo: 01:19:59 (172 / 76)
Reda: 01:27:01 (142 / 68)
Rumia: 01:42:46 (127 / 54)
04:29:46 01:15:44
112 Michał Świerczyński M30 49 108 Wejherowo: 01:19:09 (166 / 73)
Reda: 01:27:04 (143 / 69)
Rumia: 01:44:13 (135 / 57)
04:30:26 01:16:24
113 Aleksandra Romańska GK STG F18 2 5 Wejherowo: 01:16:27 (139 / 2)
Reda: 01:28:41 (158 / 3)
Rumia: 01:45:21 (142 / 5)
04:30:29 01:16:27
114 Sebastian Łamek has team swiecie M30 50 109 Wejherowo: 01:16:01 (135 / 59)
Reda: 01:29:25 (167 / 84)
Rumia: 01:45:08 (141 / 59)
04:30:34 01:16:32
115 Arkadiusz Buczyński VO2max MTB Team M40 30 110 Wejherowo: 01:14:22 (113 / 29)
Reda: 01:26:55 (139 / 31)
Rumia: 01:49:53 (173 / 44)
04:31:10 01:17:08
116 Łukasz Bartnik ENZO TEAM KOŁOMAŃSKI ROWERY M30 51 111 Wejherowo: 01:18:08 (156 / 69)
Reda: 01:28:34 (157 / 77)
Rumia: 01:45:01 (140 / 58)
04:31:43 01:17:41
117 Rafał Wróblewski M40 31 112 Wejherowo: 01:15:13 (128 / 33)
Reda: 01:28:24 (156 / 37)
Rumia: 01:48:18 (165 / 41)
04:31:55 01:17:53
118 Sebastian Krzeszowski GOOD RIDE M30 52 113 Wejherowo: 01:17:49 (155 / 68)
Reda: 01:28:07 (153 / 75)
Rumia: 01:47:08 (155 / 67)
04:33:04 01:19:02
119 Waldemar Trzciński GardenFlora.pl MTB Team M30 53 114 Wejherowo: 01:17:41 (150 / 66)
Reda: 01:25:09 (131 / 63)
Rumia: 01:50:57 (181 / 78)
04:33:47 01:19:45
120 Marcin Lewiński Norda Active Team M30 54 115 Wejherowo: 01:19:09 (165 / 74)
Reda: 01:29:15 (164 / 82)
Rumia: 01:45:43 (147 / 64)
04:34:07 01:20:05
121 Piotr Kuczkowski M30 55 116 Wejherowo: 01:19:48 (170 / 75)
Reda: 01:29:15 (165 / 83)
Rumia: 01:45:34 (145 / 62)
04:34:37 01:20:35
122 Patryk Linda M30 56 117 Wejherowo: 01:21:49 (188 / 82)
Reda: 01:27:32 (150 / 73)
Rumia: 01:45:42 (146 / 63)
04:35:03 01:21:01
123 Bogumił Gortat Morpol Racing Team M30 57 118 Wejherowo: 01:17:13 (145 / 62)
Reda: 01:30:20 (173 / 87)
Rumia: 01:47:36 (161 / 71)
04:35:09 01:21:07
124 Tomasz Borzyszkowski Adva Optical Networking M40 32 119 Wejherowo: 01:19:17 (167 / 46)
Reda: 01:28:59 (162 / 38)
Rumia: 01:47:59 (163 / 40)
04:36:15 01:22:13
125 Krzysztof Kwaśniewski BLACKRAM TEAM M30 58 120 Wejherowo: 01:18:42 (159 / 71)
Reda: 01:30:05 (172 / 86)
Rumia: 01:47:32 (159 / 70)
04:36:19 01:22:17
126 Jarosław Belt Klub Kolarski Wda Świecie Eldar M40 33 121 Wejherowo: 01:16:36 (140 / 39)
Reda: 01:29:21 (166 / 39)
Rumia: 01:50:49 (180 / 47)
04:36:46 01:22:44
127 Edyta Jakubowska-Olech F40 1 6 Wejherowo: 01:18:59 (162 / 1)
Reda: 01:30:43 (176 / 1)
Rumia: 01:47:33 (160 / 1)
04:37:15 01:23:13
128 Mateusz Zdrojewski M18 25 122 Wejherowo: 01:20:50 (180 / 34)
Reda: 01:30:27 (174 / 32)
Rumia: 01:46:17 (149 / 31)
04:37:34 01:23:32
129 Adam Semmerling LOTOS Running Team M30 59 123 Wejherowo: 01:23:40 (204 / 87)
Reda: 01:29:48 (169 / 85)
Rumia: 01:47:14 (156 / 68)
04:40:42 01:26:40
130 Łukasz Engelberg M30 60 124 Wejherowo: 01:18:36 (158 / 70)
Reda: 01:31:59 (190 / 90)
Rumia: 01:50:39 (178 / 77)
04:41:14 01:27:12
131 Krzysztof Figura M18 26 125 Wejherowo: 01:20:17 (175 / 33)
Reda: 01:31:19 (184 / 35)
Rumia: 01:49:46 (172 / 34)
04:41:22 01:27:20
132 Maciej Waszczyk M40 34 126 Wejherowo: 01:19:46 (169 / 47)
Reda: 01:31:12 (182 / 42)
Rumia: 01:50:39 (177 / 46)
04:41:37 01:27:35
133 Sławomir Janczak M30 61 127 Wejherowo: 01:24:12 (211 / 91)
Reda: 01:28:50 (160 / 79)
Rumia: 01:48:45 (166 / 74)
04:41:47 01:27:45
134 Wojciech Rytel Pan M50 3 128 Wejherowo: 01:19:53 (171 / 4)
Reda: 01:32:10 (191 / 3)
Rumia: 01:50:00 (174 / 5)
04:42:03 01:28:01
135 Piotr Poreda FitMove Gabinet Dietetyki Na Zdrowko M30 62 129 Wejherowo: 01:21:23 (185 / 81)
Reda: 01:31:10 (181 / 89)
Rumia: 01:49:40 (169 / 75)
04:42:13 01:28:11
136 Eugeniusz Bogdziewicz NEXUS Team M60 2 130 Wejherowo: 01:21:03 (181 / 2)
Reda: 01:30:59 (178 / 2)
Rumia: 01:50:39 (179 / 2)
04:42:41 01:28:39
137 Wojciech Pilski Gdańsk M40 35 131 Wejherowo: 01:21:56 (190 / 52)
Reda: 01:31:16 (183 / 43)
Rumia: 01:49:43 (171 / 43)
04:42:55 01:28:53
138 Rafał Łoś Night Runners Słupsk M40 36 132 Wejherowo: 01:23:47 (206 / 54)
Reda: 01:31:09 (179 / 41)
Rumia: 01:49:14 (168 / 42)
04:44:10 01:30:08
139 Rafał Kuśpiet M30 63 133 Wejherowo: 01:20:00 (173 / 77)
Reda: 01:33:59 (201 / 97)
Rumia: 01:50:57 (182 / 79)
04:44:56 01:30:54
140 Krzysztof Jesionowski Krzysztof Jesionowski Krzysztof Jesionowski M40 37 134 Wejherowo: 01:20:21 (177 / 48)
Reda: 01:34:26 (204 / 49)
Rumia: 01:50:14 (175 / 45)
04:45:01 01:30:59
141 Patryk Walaszkowski M18 27 135 Wejherowo: 01:21:15 (183 / 35)
Reda: 01:29:52 (170 / 31)
Rumia: 01:54:02 (197 / 36)
04:45:09 01:31:07
142 Tomasz Styczewski M30 64 136 Wejherowo: 01:22:01 (192 / 83)
Reda: 01:28:14 (155 / 76)
Rumia: 01:56:03 (206 / 90)
04:46:18 01:32:16
143 Filip Dolatowski M16 4 137 Wejherowo: 01:09:07 (57 / 3)
Reda: 01:19:00 (73 / 3)
Rumia: 02:18:19 (268 / 10)
04:46:26 01:32:24
144 Michał Zawalich M18 28 138 Wejherowo: 01:27:16 (237 / 42)
Reda: 01:32:36 (193 / 36)
Rumia: 01:47:17 (157 / 32)
04:47:09 01:33:07
145 Piotr Seńko Active Malbork M30 65 139 Wejherowo: 01:23:52 (209 / 90)
Reda: 01:32:52 (194 / 92)
Rumia: 01:51:57 (187 / 82)
04:48:41 01:34:39
146 Leszek Zwolak Międzygwiezdna S&T Services Polska Sp. z o.o. M40 38 140 Wejherowo: 01:20:50 (179 / 50)
Reda: 01:34:30 (206 / 51)
Rumia: 01:53:41 (192 / 51)
04:49:01 01:34:59
147 Wojciech Henig Norda Active Team M30 66 141 Wejherowo: 01:42:54 (304 / 124)
Reda: 01:25:49 (134 / 65)
Rumia: 01:40:20 (112 / 48)
04:49:03 01:35:01
148 Stanisław Grzesik M50 4 142 Wejherowo: 01:24:18 (212 / 11)
Reda: 01:33:50 (200 / 4)
Rumia: 01:50:57 (183 / 6)
04:49:05 01:35:03
149 Filip Kawała M30 67 143 Wejherowo: 01:24:34 (214 / 92)
Reda: 01:35:42 (212 / 101)
Rumia: 01:49:43 (170 / 76)
04:49:59 01:35:57
150 Krzysztof Włodarczyk Sklep Rowerowy Prabuty M18 29 144 Wejherowo: 01:19:00 (163 / 31)
Reda: 01:36:45 (219 / 39)
Rumia: 01:55:15 (202 / 37)
04:51:00 01:36:58
151 Sławek Mądzielewski BLACKRAM TEAM M40 39 145 Wejherowo: 01:23:54 (210 / 55)
Reda: 01:35:43 (213 / 53)
Rumia: 01:53:31 (191 / 50)
04:53:08 01:39:06
152 Julian Cenkier M40 40 146 Wejherowo: 01:23:38 (203 / 53)
Reda: 01:34:29 (205 / 50)
Rumia: 01:55:16 (203 / 54)
04:53:23 01:39:21
153 Klaudia Kamionka LEW Lębork F18 3 7 Wejherowo: 01:24:18 (213 / 5)
Reda: 01:37:38 (223 / 4)
Rumia: 01:52:59 (190 / 6)
04:54:55 01:40:53
154 Marcin Ołdziejewski M40 41 147 Wejherowo: 01:24:56 (216 / 56)
Reda: 01:35:23 (210 / 52)
Rumia: 01:54:59 (198 / 52)
04:55:18 01:41:16
155 Sławomir Jezierski SAAB Team brak M30 68 148 Wejherowo: 01:24:49 (215 / 93)
Reda: 01:33:42 (198 / 95)
Rumia: 01:56:48 (209 / 92)
04:55:19 01:41:17
156 Krzysztof Sadowski Niezwalniamy M30 69 149 Wejherowo: 01:25:13 (218 / 94)
Reda: 01:38:04 (225 / 104)
Rumia: 01:53:47 (194 / 85)
04:57:04 01:43:02
157 Damian Budkowski Niezwalniamy M30 70 150 Wejherowo: 01:25:28 (222 / 98)
Reda: 01:37:57 (224 / 103)
Rumia: 01:53:46 (193 / 84)
04:57:11 01:43:09
158 Marcin Łukasiewicz M40 42 151 Wejherowo: 01:21:48 (187 / 51)
Reda: 01:35:58 (214 / 54)
Rumia: 01:59:59 (219 / 58)
04:57:45 01:43:43
159 Janusz Dajek Flash Team M50 5 152 Wejherowo: 01:23:08 (198 / 8)
Reda: 01:39:29 (236 / 8)
Rumia: 02:01:15 (222 / 8)
05:03:52 01:49:50
160 Wojciech Blew LOTOS Running Team M50 6 153 Wejherowo: 01:27:37 (239 / 12)
Reda: 01:38:23 (227 / 7)
Rumia: 01:58:21 (212 / 7)
05:04:21 01:50:19
161 Piotr Czerniawski M40 43 154 Wejherowo: 01:24:59 (217 / 57)
Reda: 01:39:42 (240 / 60)
Rumia: 01:59:41 (216 / 57)
05:04:22 01:50:20
162 Bartłomiej Winikajtys BigYellowFoot Adventure Team M18 30 155 Wejherowo: 01:26:42 (234 / 41)
Reda: 01:38:33 (230 / 40)
Rumia: 01:59:48 (217 / 39)
05:05:03 01:51:01
163 Andrzej Horakowski has team swiecie HAS ANDRZEJ HORAKOWSKI M40 44 156 Wejherowo: 01:25:30 (223 / 58)
Reda: 01:39:09 (234 / 59)
Rumia: 02:01:49 (224 / 60)
05:06:28 01:52:26
164 Marcin Langa Baltycka Team Galeria Bałtycka M30 71 157 Wejherowo: 01:25:55 (227 / 101)
Reda: 01:43:29 (252 / 112)
Rumia: 01:58:12 (211 / 94)
05:07:36 01:53:34
165 Grzegorz Grzyb Norda Active Team M40 45 158 Wejherowo: 01:29:30 (247 / 63)
Reda: 01:38:52 (231 / 57)
Rumia: 01:59:21 (215 / 56)
05:07:43 01:53:41
166 Remigiusz Twardy M30 72 159 Wejherowo: 01:26:11 (230 / 102)
Reda: 01:38:23 (228 / 105)
Rumia: 02:03:58 (233 / 99)
05:08:32 01:54:30
167 Bartosz Cierliński M30 73 160 Wejherowo: 01:26:59 (235 / 104)
Reda: 01:41:01 (242 / 108)
Rumia: 02:03:28 (227 / 97)
05:11:28 01:57:26
168 Anna Derc Rowerowy Puck F30 4 8 Wejherowo: 01:28:39 (244 / 7)
Reda: 01:39:08 (233 / 7)
Rumia: 02:03:41 (229 / 5)
05:11:28 01:57:26
169 Joanna Radulska F30 5 9 Wejherowo: 01:27:11 (236 / 6)
Reda: 01:39:09 (235 / 8)
Rumia: 02:06:05 (241 / 6)
05:12:25 01:58:23
170 Damian Mosiński M40 46 161 Wejherowo: 01:29:13 (246 / 62)
Reda: 01:41:36 (244 / 61)
Rumia: 02:03:41 (230 / 61)
05:14:30 02:00:28
171 Marek Rybicki M40 47 162 Wejherowo: 01:30:42 (254 / 65)
Reda: 01:41:57 (246 / 62)
Rumia: 02:04:03 (234 / 63)
05:16:42 02:02:40
172 Beata Modlińska F40 2 10 Wejherowo: 01:30:47 (255 / 2)
Reda: 01:44:05 (256 / 2)
Rumia: 02:05:24 (239 / 2)
05:20:16 02:06:14
173 Kamil Pliszka M30 74 163 Wejherowo: 01:30:09 (250 / 107)
Reda: 01:42:34 (249 / 111)
Rumia: 02:09:17 (251 / 105)
05:22:00 02:07:58
174 Adrian Grajczak M18 31 164 Wejherowo: 01:31:36 (259 / 46)
Reda: 01:42:43 (250 / 42)
Rumia: 02:08:34 (246 / 44)
05:22:53 02:08:51
175 Dariusz Borowiecki M40 48 165 Wejherowo: 01:29:45 (249 / 64)
Reda: 01:43:49 (253 / 65)
Rumia: 02:09:31 (252 / 67)
05:23:05 02:09:03
176 Grzegorz Miszewski M18 32 166 Wejherowo: 01:33:35 (266 / 47)
Reda: 01:46:12 (262 / 43)
Rumia: 02:03:35 (228 / 41)
05:23:22 02:09:20
177 Robert Janczewski M40 49 167 Wejherowo: 01:32:38 (263 / 68)
Reda: 01:46:04 (261 / 68)
Rumia: 02:05:19 (238 / 64)
05:24:01 02:09:59
178 Jakub Kolecki Saltus Sport M18 33 168 Wejherowo: 01:30:57 (256 / 45)
Reda: 01:48:18 (268 / 44)
Rumia: 02:05:47 (240 / 42)
05:25:02 02:11:00
179 Piotr Kurzyński F.M. Bimet MTB Team M40 50 169 Wejherowo: 02:06:59 (318 / 80)
Reda: 01:31:52 (189 / 47)
Rumia: 01:46:32 (153 / 39)
05:25:23 02:11:21
180 Karolina Chwiej Komobike Scott F30 6 11 Wejherowo: 01:29:40 (248 / 9)
Reda: 01:51:39 (281 / 12)
Rumia: 02:11:10 (258 / 7)
05:32:29 02:18:27
181 Maciej Pająk Poszukiwacze Przygód M30 75 170 Wejherowo: 01:36:06 (276 / 114)
Reda: 01:47:28 (266 / 114)
Rumia: 02:09:13 (250 / 104)
05:32:47 02:18:45
182 Roman Hermanowski M30 76 171 Wejherowo: 01:35:28 (272 / 112)
Reda: 01:49:29 (275 / 117)
Rumia: 02:08:11 (245 / 101)
05:33:08 02:19:06
183 Roman Lewandowski M60 3 172 Wejherowo: 01:30:29 (252 / 3)
Reda: 01:49:07 (272 / 5)
Rumia: 02:14:10 (264 / 7)
05:33:46 02:19:44
184 Adrian Matuszewski BLACKRAM TEAM M40 51 173 Wejherowo: 01:41:15 (298 / 77)
Reda: 01:44:37 (258 / 66)
Rumia: 02:10:16 (256 / 69)
05:36:08 02:22:06
185 Joanna Piekart F30 7 12 Wejherowo: 01:36:30 (281 / 11)
Reda: 01:46:57 (265 / 10)
Rumia: 02:13:39 (260 / 8)
05:37:06 02:23:04
186 Zbigniew Szymczycha ZAJAZD KORONA TEAM M60 4 174 Wejherowo: 01:31:16 (257 / 4)
Reda: 01:53:17 (284 / 7)
Rumia: 02:13:40 (261 / 5)
05:38:13 02:24:11
187 Andrzej Chyliński M40 52 175 Wejherowo: 01:38:27 (291 / 74)
Reda: 01:50:39 (280 / 74)
Rumia: 02:10:47 (257 / 70)
05:39:53 02:25:51
188 Grzegorz Musalewski SALON ROWEROWY B. BONDARIEW TCZEW M40 53 176 Wejherowo: 01:37:08 (284 / 72)
Reda: 01:49:21 (274 / 72)
Rumia: 02:14:06 (262 / 72)
05:40:35 02:26:33
189 Romuald Dobosz KB "Tupot" Ustka M60 5 177 Wejherowo: 01:36:02 (275 / 6)
Reda: 01:50:28 (279 / 6)
Rumia: 02:14:07 (263 / 6)
05:40:37 02:26:35
190 Marcin Jastrzębski Etixx Quick Step M40 54 178 Wejherowo: 01:36:23 (279 / 70)
Reda: 01:53:06 (283 / 76)
Rumia: 02:11:37 (259 / 71)
05:41:06 02:27:04
191 Jacek Kasperski Gdynia M60 6 179 Wejherowo: 01:32:35 (262 / 5)
Reda: 01:53:27 (287 / 8)
Rumia: 02:16:40 (266 / 8)
05:42:42 02:28:40
192 Maciej Hinz M18 34 180 Wejherowo: 01:34:48 (271 / 49)
Reda: 01:57:53 (293 / 47)
Rumia: 02:10:10 (255 / 45)
05:42:51 02:28:49
193 Wojciech Ollik M30 77 181 Wejherowo: 01:36:11 (277 / 115)
Reda: 01:48:08 (267 / 115)
Rumia: 02:21:55 (273 / 109)
05:46:14 02:32:12
194 Wiesława Kolatowska Ochotnicza Straż Pożarna Gdynia-Wiczlino F40 3 13 Wejherowo: 01:37:18 (287 / 5)
Reda: 01:55:38 (288 / 3)
Rumia: 02:17:39 (267 / 3)
05:50:35 02:36:33
195 Tomasz Bladowski Team Rewa M30 78 182 Wejherowo: 01:36:25 (280 / 117)
Reda: 01:53:22 (285 / 119)
Rumia: 02:23:44 (279 / 112)
05:53:31 02:39:29
196 Katsiaryna Stseshyts Beko Mountain Bikers Beko F30 8 14 Wejherowo: 01:34:15 (269 / 10)
Reda: 01:55:58 (289 / 13)
Rumia: 02:23:24 (277 / 9)
05:53:37 02:39:35
197 Tomasz Galek Ten TeGes Team M30 79 183 Wejherowo: 01:37:13 (286 / 118)
Reda: 01:57:08 (290 / 120)
Rumia: 02:23:35 (278 / 111)
05:57:56 02:43:54
198 Aleksander Tokmina OMIECZYNSKI ROWEREK ZAJAZD KORONA TEAM M60 7 184 Wejherowo: 01:40:26 (297 / 7)
Reda: 02:01:53 (295 / 10)
Rumia: 02:20:28 (271 / 10)
06:02:47 02:48:45
199 Rafał Ruc LIQUI MOLY CYCLING TEAM M30 80 185 Wejherowo: 01:39:33 (293 / 121)
Reda: 02:03:47 (297 / 122)
Rumia: 02:20:55 (272 / 108)
06:04:15 02:50:13
200 Jarek Pogorzelski M50 7 186 Wejherowo: 01:42:33 (303 / 16)
Reda: 02:05:06 (298 / 13)
Rumia: 02:27:30 (285 / 10)
06:15:09 03:01:07
201 Wiesława Stachańczyk Active-IT KomputeryMarkowe.pl F60 1 15 Wejherowo: 01:43:49 (305 / 1)
Reda: 02:06:34 (301 / 1)
Rumia: 02:37:41 (291 / 1)
06:28:04 03:14:02
202 Sławek Kolberg M30 81 187 Wejherowo: 01:58:07 (316 / 129)
Reda: 02:09:33 (305 / 125)
Rumia: 02:21:57 (274 / 110)
06:29:37 03:15:35
203 Tomasz Will M50 8 188 Wejherowo: 01:48:35 (309 / 18)
Reda: 02:07:04 (302 / 14)
Rumia: 02:38:24 (293 / 11)
06:34:03 03:20:01
204 Anna Pawłowska Banachbrothers F30 9 16 Wejherowo: 01:58:03 (315 / 13)
Reda: 02:09:42 (307 / 15)
Rumia: 02:34:27 (290 / 10)
06:42:12 03:28:10
205 Łukasz Ostachowski Mustang Team M30 82 189 Wejherowo: 01:01:41 (18 / 9)
Reda: 01:08:14 (18 / 8)
02:09:55
206 Maciek Brzozowski HOTEL CZTERY BRZOZY GDAŃSK M18 35 190 Wejherowo: 01:02:40 (19 / 7)
Reda: 01:09:05 (20 / 10)
02:11:45 00:01:50
207 Rafał Słomczewski team.ase.com.pl M30 83 191 Wejherowo: 01:01:32 (16 / 7)
Reda: 01:10:51 (25 / 12)
02:12:23 00:02:28
208 Mateusz Baliński KELLYS TEAM KELLYS M18 36 192 Wejherowo: 01:07:54 (44 / 15)
Reda: 01:10:05 (22 / 11)
02:17:59 00:08:04
209 Tomasz Szczęsny Samotny wojownik M30 84 193 Wejherowo: 01:06:24 (37 / 16)
Reda: 01:15:18 (47 / 24)
02:21:42 00:11:47
210 Karol Szmagliński AUTO GLAS CHOJNICE M30 85 194 Wejherowo: 01:07:56 (45 / 20)
Reda: 01:15:27 (48 / 25)
02:23:23 00:13:28
211 Tomasz Rajnowski M30 86 195 Wejherowo: 01:10:06 (66 / 32)
Reda: 01:21:23 (89 / 46)
02:31:29 00:21:34
212 Łukasz Różański Garmin24.pl BCT Gdynia M18 37 196 Wejherowo: 01:04:36 (27 / 11)
Rumia: 01:29:42 (38 / 14)
02:34:18 00:24:23
213 Karol Osnowski Gk Stg Polpharma M16 5 197 Wejherowo: 01:06:22 (36 / 1)
Rumia: 01:31:24 (47 / 2)
02:37:46 00:27:51
214 Dominik Mieczkowski M30 87 198 Wejherowo: 01:16:00 (133 / 58)
Reda: 01:22:44 (100 / 50)
02:38:44 00:28:49
215 Rafał Marciniuk Beer'ceps progresbike.com M30 88 199 Reda: 01:14:43 (43 / 21)
Rumia: 01:24:41 (22 / 10)
02:39:24 00:29:29
216 Krzysztof Wenta TA KO Team M30 89 200 Reda: 01:13:35 (34 / 16)
Rumia: 01:27:11 (28 / 13)
02:40:46 00:30:51
217 Maciej Czuczeło Lechia Gdańsk M30 90 201 Reda: 01:14:46 (44 / 22)
Rumia: 01:29:01 (35 / 19)
02:43:47 00:33:52
218 Oleksandr Nabekalo M18 38 202 Reda: 01:14:57 (46 / 17)
Rumia: 01:29:18 (37 / 13)
02:44:15 00:34:20
219 Bartosz Piramowicz ŁEBA M30 91 203 Wejherowo: 01:17:41 (149 / 65)
Reda: 01:26:37 (138 / 67)
02:44:18 00:34:23
220 Jacek Gbyl M40 55 204 Wejherowo: 01:17:45 (154 / 43)
Reda: 01:26:58 (140 / 32)
02:44:43 00:34:48
221 Krzysztof Formela M30 92 205 Wejherowo: 01:16:01 (134 / 60)
Reda: 01:29:00 (163 / 81)
02:45:01 00:35:06
222 Przemysław Koss LEW LĘBORK M40 56 206 Wejherowo: 01:14:13 (109 / 27)
Reda: 01:31:42 (188 / 46)
02:45:55 00:36:00
223 Paweł Czajkowski M30 93 207 Reda: 01:10:32 (24 / 11)
Rumia: 01:35:50 (73 / 32)
02:46:22 00:36:27
224 Radek Lebiedziński Norda Active Team M30 94 208 Reda: 01:16:08 (55 / 30)
Rumia: 01:30:26 (39 / 21)
02:46:34 00:36:39
225 Jan Krukowski KLIF MTB Team M18 39 209 Wejherowo: 01:10:46 (70 / 20)
Rumia: 01:35:55 (75 / 26)
02:46:41 00:36:46
226 Piotr Koniuszewski WINAAR M18 40 210 Reda: 01:15:49 (52 / 18)
Rumia: 01:31:11 (45 / 17)
02:47:00 00:37:05
227 Adam Żuchliński Żuchliński Bike-Shop Team M40 57 211 Wejherowo: 01:09:28 (61 / 10)
Rumia: 01:37:44 (86 / 16)
02:47:12 00:37:17
228 Dariusz Gorski AJLANT Danfoss M30 95 212 Wejherowo: 01:18:46 (160 / 72)
Reda: 01:28:50 (161 / 80)
02:47:36 00:37:41
229 Marcin Gostomski M40 58 213 Wejherowo: 01:16:23 (137 / 38)
Reda: 01:31:27 (186 / 45)
02:47:50 00:37:55
230 Piotr Dolatowski KU AZS Politechnika Gdańska Dolat Team M18 41 214 Reda: 01:19:11 (74 / 20)
Rumia: 01:30:50 (43 / 16)
02:50:01 00:40:06
231 Sławomir Ratkowski Has Team M40 59 215 Wejherowo: 01:20:22 (178 / 49)
Reda: 01:31:22 (185 / 44)
02:51:44 00:41:49
232 Jacek Kin Fjord Nansen Test Team M18 42 216 Wejherowo: 01:21:51 (189 / 37)
Reda: 01:30:53 (177 / 34)
02:52:44 00:42:49
233 Lukasz Znaniecki M40 60 217 Reda: 01:20:23 (77 / 11)
Rumia: 01:33:09 (59 / 9)
02:53:32 00:43:37
234 Łukasz Żuk Beata Falkowska - stwardnienie rozsiane M30 96 218 Reda: 01:18:27 (70 / 39)
Rumia: 01:35:07 (69 / 31)
02:53:34 00:43:39
235 Jan Potrykus KLIF MTB Team M50 9 219 Wejherowo: 01:14:31 (117 / 1)
Rumia: 01:39:55 (103 / 2)
02:54:26 00:44:31
236 Joanna Mania F30 10 17 Wejherowo: 01:23:07 (197 / 4)
Reda: 01:31:27 (187 / 4)
02:54:34 00:44:39
237 Łukasz Stelmach M30 97 220 Wejherowo: 01:22:50 (195 / 85)
Reda: 01:33:16 (196 / 93)
02:56:06 00:46:11
238 Adrian Szarejko Morpol Racing Team Morpol M30 98 221 Wejherowo: 01:22:13 (194 / 84)
Reda: 01:34:11 (202 / 98)
02:56:24 00:46:29
239 Katarzyna Grochowska GK STG F18 4 18 Wejherowo: 01:17:36 (148 / 3)
Rumia: 01:39:55 (105 / 2)
02:57:31 00:47:36
240 Janusz Borcowski Przychodnia Weterynaryjna Borcowski-Popławski M50 10 222 Wejherowo: 01:22:00 (191 / 6)
Reda: 01:36:00 (215 / 6)
02:58:00 00:48:05
241 Tadeusz Popławski Przychodnia Weterynaryjna Borcowski-Popławski M50 11 223 Wejherowo: 01:23:34 (202 / 10)
Reda: 01:35:00 (207 / 5)
02:58:34 00:48:39
242 Łukasz Damski GardenFlora MTB Team GardenFlora M30 99 224 Reda: 01:22:57 (104 / 52)
Rumia: 01:36:47 (81 / 37)
02:59:44 00:49:49
243 Krzysztof Pelczar M30 100 225 Wejherowo: 01:25:17 (219 / 95)
Reda: 01:35:10 (209 / 100)
03:00:27 00:50:32
244 Hubert Labuda M16 6 226 Reda: 01:24:32 (123 / 6)
Rumia: 01:37:50 (88 / 4)
03:02:22 00:52:27
245 Łukasz Szulik M30 101 227 Wejherowo: 01:25:38 (225 / 99)
Reda: 01:38:29 (229 / 106)
03:04:07 00:54:12
246 Mariusz Gawkowski M40 61 228 Reda: 01:24:14 (120 / 25)
Rumia: 01:39:56 (107 / 21)
03:04:10 00:54:15
247 Zofia Rzeszutek MLKS BASZTA BYTÓW F18 5 19 Reda: 01:24:33 (125 / 2)
Rumia: 01:40:50 (115 / 4)
03:05:23 00:55:28
248 Maciej Majewski M30 102 229 Wejherowo: 01:30:23 (251 / 108)
Reda: 01:36:18 (217 / 102)
03:06:41 00:56:46
249 Jacek Nowatkowski M30 103 230 Wejherowo: 01:25:24 (221 / 97)
Reda: 01:41:58 (247 / 110)
03:07:22 00:57:27
250 Marcin Więckowski PROMATHEMATICA M30 104 231 Reda: 01:25:48 (133 / 64)
Rumia: 01:42:08 (124 / 52)
03:07:56 00:58:01
251 Tomasz Ptaszek M30 105 232 Wejherowo: 01:17:35 (147 / 64)
Rumia: 01:51:35 (186 / 81)
03:09:10 00:59:15
252 Grzegorz Paradowski REM ELBLĄG M50 12 233 Wejherowo: 01:28:09 (240 / 13)
Rumia: 01:42:01 (123 / 3)
03:10:10 01:00:15
253 Piotr Przestrzelski Rowerowo i Kajtowo M40 62 234 Wejherowo: 01:18:10 (157 / 44)
Rumia: 01:52:08 (188 / 49)
03:10:18 01:00:23
254 Grzegorz Petk M30 106 235 Wejherowo: 01:39:02 (292 / 120)
Reda: 01:32:14 (192 / 91)
03:11:16 01:01:21
255 Patryk Galiński M40 63 236 Reda: 01:28:13 (154 / 36)
Rumia: 01:43:44 (132 / 31)
03:11:57 01:02:02
256 Tomasz Skałecki Norda Active Team M40 64 237 Reda: 01:27:24 (147 / 34)
Rumia: 01:46:30 (152 / 38)
03:13:54 01:03:59
257 Michał Gryglewski M30 107 238 Reda: 01:28:43 (159 / 78)
Rumia: 01:45:32 (144 / 61)
03:14:15 01:04:20
258 Filip Struczewski FATBikesFun.pl M30 108 239 Reda: 01:27:28 (149 / 72)
Rumia: 01:46:53 (154 / 66)
03:14:21 01:04:26
259 Paweł Dembiński Elipa M40 65 240 Wejherowo: 01:31:38 (260 / 67)
Reda: 01:43:21 (251 / 64)
03:14:59 01:05:04
260 Tomasz Hościło Intel Technology Poland M18 43 241 Reda: 01:29:31 (168 / 30)
Rumia: 01:49:13 (167 / 33)
03:18:44 01:08:49
261 Andrzej Jelinek TKF.PL M40 66 242 Wejherowo: 01:33:58 (267 / 69)
Reda: 01:46:42 (264 / 70)
03:20:40 01:10:45
262 Bartłomiej Górny M30 109 243 Wejherowo: 01:25:21 (220 / 96)
Rumia: 01:55:23 (204 / 89)
03:20:44 01:10:49
263 Artur Manikowski M30 110 244 Wejherowo: 01:32:42 (265 / 110)
Reda: 01:49:40 (276 / 118)
03:22:22 01:12:27
264 Krzysztof Richert Intel Technology Poland M30 111 245 Reda: 01:33:45 (199 / 96)
Rumia: 01:51:09 (184 / 80)
03:24:54 01:14:59
265 Marcin Grabiński M30 112 246 Wejherowo: 01:36:19 (278 / 116)
Reda: 01:49:05 (271 / 116)
03:25:24 01:15:29
266 Marek Majewski HERKULES TEAM HERKULES M60 8 247 Reda: 01:33:08 (195 / 3)
Rumia: 01:55:06 (201 / 3)
03:28:14 01:18:19
267 Adam Andrejczuk Chojnice M40 67 248 Reda: 01:34:19 (203 / 48)
Rumia: 01:55:03 (199 / 53)
03:29:22 01:19:27
268 Jan Łuczkiewicz M40 68 249 Reda: 01:48:20 (269 / 71)
Rumia: 01:41:15 (118 / 26)
03:29:35 01:19:40
269 Stefan Kałużny Tiger-gym M50 13 250 Wejherowo: 01:45:18 (307 / 17)
Reda: 01:44:17 (257 / 11)
03:29:35 01:19:40
270 Krzysztof Mosa M30 113 251 Wejherowo: 01:23:48 (207 / 88)
Rumia: 02:09:42 (253 / 106)
03:33:30 01:23:35
271 Krzysztof Gbur M18 44 252 Reda: 01:36:32 (218 / 38)
Rumia: 01:58:39 (213 / 38)
03:35:11 01:25:16
272 Wojciech Błaszkiewicz-Okrągły przyczepiaki.pl M30 114 253 Wejherowo: 01:47:21 (308 / 125)
Rumia: 01:54:02 (196 / 87)
03:41:23 01:31:28
273 Łukasz Smyk ADVA Optical Networking M30 115 254 Reda: 01:39:29 (237 / 107)
Rumia: 02:03:48 (232 / 98)
03:43:17 01:33:22
274 Tomasz Szajkowski Tczewski Klub Rowerowy M60 9 255 Reda: 01:39:30 (238 / 4)
Rumia: 02:04:16 (235 / 4)
03:43:46 01:33:51
275 Dawid Sień M40 69 256 Reda: 01:44:42 (259 / 67)
Rumia: 02:03:45 (231 / 62)
03:48:27 01:38:32
276 Andrzej Drzazga brzoskadrzazga.pl M50 14 257 Reda: 01:44:02 (255 / 10)
Rumia: 02:04:26 (236 / 9)
03:48:28 01:38:33
277 Filip Formella M40 70 258 Reda: 01:46:28 (263 / 69)
Rumia: 02:06:53 (243 / 65)
03:53:21 01:43:26
278 Daniel Żyliński M18 45 259 Reda: 01:48:35 (270 / 45)
Rumia: 02:06:26 (242 / 43)
03:55:01 01:45:06
279 Marcin Komsta Komsta Team Baumar M40 71 260 Reda: 01:49:56 (278 / 73)
Rumia: 02:09:10 (248 / 66)
03:59:06 01:49:11
280 Tomasz Giedrojć Morpol Racing Team Morpol M30 116 261 Reda: 01:41:48 (245 / 109)
Rumia: 02:24:20 (281 / 114)
04:06:08 01:56:13
281 Jarosław Niewiadomski BALTIC QUEST M40 72 262 Wejherowo: 01:36:41 (282 / 71)
Rumia: 02:32:45 (288 / 78)
04:09:26 01:59:31
282 Jarek Fijołek opony3miasto.pl M40 73 263 Wejherowo: 01:42:21 (302 / 78)
Rumia: 02:29:51 (287 / 77)
04:12:12 02:02:17
283 Adam Niemierza GardenFlora MTB Team M40 74 264 Wejherowo: 01:37:27 (289 / 73)
Rumia: 02:38:09 (292 / 79)
04:15:36 02:05:41
284 Jerzy Petk LKB im Braci Petk Lębork M60 10 265 Reda: 02:05:17 (299 / 11)
Rumia: 02:18:52 (269 / 9)
04:24:09 02:14:14
285 Gustaw Galek Ten TeGes Team M60 11 266 Reda: 02:00:04 (294 / 9)
Rumia: 02:27:03 (284 / 11)
04:27:07 02:17:12
286 Renata Łukasik F50 1 20 Wejherowo: 01:51:37 (313 / 1)
Rumia: 02:49:21 (295 / 1)
04:40:58 02:31:03
287 Dariusz Tajerle M30 117 267 Reda: 02:08:29 (304 / 124)
Rumia: 02:33:47 (289 / 115)
04:42:16 02:32:21
288 Jolanta Zoga Geriatryczny Klub Wyczynowy F50 2 21 Wejherowo: 02:21:51 (319 / 2)
Rumia: 03:09:59 (296 / 2)
05:31:50 03:21:55
289 Mariusz Krzywiel Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team M40 75 268 Wejherowo: 01:01:30 (15 / 3)
01:01:30
290 Paweł Żywicki MLKS BASZTA BYTÓW M30 118 269 Wejherowo: 01:03:12 (21 / 11)
01:03:12 00:01:42
291 Marcin Ryś Studzienice M18 46 270 Wejherowo: 01:04:03 (25 / 10)
01:04:03 00:02:33
292 Rafał Błaszczyk M40 76 271 Wejherowo: 01:04:37 (30 / 6)
01:04:37 00:03:07
293 Michał Rzeczycki Old School MTB Gdańsk M30 119 272 Wejherowo: 01:06:38 (41 / 18)
01:06:38 00:05:08
294 Adam Heleniak Old School MTB Gdańsk M30 120 273 Reda: 01:08:05 (17 / 7)
01:08:05 00:06:35
295 Mariusz Truszkowski Rock&Road sklep i serwis M18 47 274 Wejherowo: 01:09:18 (59 / 18)
01:09:18 00:07:48
296 Krystian Buja KLIF MTB Team M18 48 275 Wejherowo: 01:10:00 (65 / 19)
01:10:00 00:08:30
297 Michał Łomnicki PureLife MTB Kwidzyn M30 121 276 Reda: 01:10:08 (23 / 10)
01:10:08 00:08:38
298 Olgierd Bagiński Rowerowo i Kajtowo M40 77 277 Wejherowo: 01:10:58 (75 / 16)
01:10:58 00:09:28
299 Piotr Myszkowski MLKS BASZTA BYTÓW baszta bytow M40 78 278 Wejherowo: 01:11:05 (76 / 17)
01:11:05 00:09:35
300 Kamil Wysocki M30 122 279 Wejherowo: 01:12:03 (86 / 37)
01:12:03 00:10:33
301 Zbigniew Ligenza M30 123 280 Wejherowo: 01:12:19 (90 / 41)
01:12:19 00:10:49
302 Wojciech Woźniak Apteka Gemini M30 124 281 Reda: 01:12:26 (30 / 14)
01:12:26 00:10:56
303 Krzysztof Wasilewski Masterlease M40 79 282 Wejherowo: 01:13:38 (103 / 25)
01:13:38 00:12:08
304 Michał Łucki DAGOMA DAGOMA M30 125 283 Wejherowo: 01:14:09 (105 / 47)
01:14:09 00:12:39
305 Paweł Kortas KLIF MTB Team M30 126 284 Wejherowo: 01:15:01 (123 / 54)
01:15:01 00:13:31
306 Michał Słowik Yellow Cargo Express M40 80 285 Wejherowo: 01:16:15 (136 / 37)
01:16:15 00:14:45
307 Jacek Kulik KULIK&KUREK M40 81 286 Wejherowo: 01:16:41 (142 / 40)
01:16:41 00:15:11
308 Grzegorz Adamowski Team VERGE Polska www.vergesport.com M30 127 287 Wejherowo: 01:16:51 (143 / 61)
01:16:51 00:15:21
309 Dominik Wałdowski xRunners TEAM / www.biegizprzeszkodami.sklep.pl M30 128 288 Wejherowo: 01:17:42 (151 / 67)
01:17:42 00:16:12
310 Jarek Dziecielski MTB Luk-Connect Team MTB Luk-Connect Team M40 82 289 Wejherowo: 01:17:45 (153 / 42)
01:17:45 00:16:15
311 Dawid Mazur M18 49 290 Wejherowo: 01:18:49 (161 / 30)
01:18:49 00:17:19
312 Maciej Zielonka www.team.ase.com.pl ASE M30 129 291 Rumia: 01:19:40 (14 / 5)
01:19:40 00:18:10
313 Przemek Babiarz MTB LUK-Connect Team M30 130 292 Wejherowo: 01:20:08 (174 / 78)
01:20:08 00:18:38
314 Tomasz Niklas M50 15 293 Wejherowo: 01:20:19 (176 / 5)
01:20:19 00:18:49
315 Michał Zawistowski M30 131 294 Reda: 01:20:48 (85 / 43)
01:20:48 00:19:18
316 Grzegorz Zasada M30 132 295 Wejherowo: 01:21:09 (182 / 79)
01:21:09 00:19:39
317 Przemysław Trapkowski Płazy Gdańsk PROFIEVENT M30 133 296 Wejherowo: 01:21:17 (184 / 80)
01:21:17 00:19:47
318 Bartosz Józefiak M18 50 297 Wejherowo: 01:21:27 (186 / 36)
01:21:27 00:19:57
319 Andrzej Omieczyński Rowerek M50 16 298 Wejherowo: 01:23:04 (196 / 7)
01:23:04 00:21:34
320 Bartłomiej Szul M30 134 299 Wejherowo: 01:23:15 (199 / 86)
01:23:15 00:21:45
321 Szymon Lica SISU OWB Team SISUOWBTEAM M18 51 300 Wejherowo: 01:23:26 (200 / 39)
01:23:26 00:21:56
322 Karol Rydecki M50 17 301 Wejherowo: 01:23:34 (201 / 9)
01:23:34 00:22:04
323 Dominika Michalak F18 6 22 Wejherowo: 01:23:42 (205 / 4)
01:23:42 00:22:12
324 Adam Bolewski naKaszuby.com M30 135 302 Wejherowo: 01:23:51 (208 / 89)
01:23:51 00:22:21
325 Dawid Machowski M30 136 303 Reda: 01:23:58 (117 / 59)
01:23:58 00:22:28
326 Piotr Arcimowicz Morpol Racing Team M16 7 304 Reda: 01:24:14 (119 / 5)
01:24:14 00:22:44
327 Ryszard Walenkiewicz M40 83 305 Reda: 01:25:08 (129 / 28)
01:25:08 00:23:38
328 Tomasz Dulas Hayabusa M40 84 306 Wejherowo: 01:25:38 (224 / 59)
01:25:38 00:24:08
329 Vladimir Lashmanov M30 137 307 Wejherowo: 01:25:54 (226 / 100)
01:25:54 00:24:24
330 Artur Szczepański KROSS CENTRUM ROWEROWE OLSZTYN M40 85 308 Wejherowo: 01:25:58 (228 / 60)
01:25:58 00:24:28
331 Waldemar Dąbkiewicz MTB KLIF TEAM Chłapowo M40 86 309 Wejherowo: 01:26:05 (229 / 61)
01:26:05 00:24:35
332 Katarzyna Jamroż-Łoza F30 11 23 Wejherowo: 01:26:21 (231 / 5)
01:26:21 00:24:51
333 Damian Janiszewski M18 52 310 Wejherowo: 01:26:30 (233 / 40)
01:26:30 00:25:00
334 Robert Tajerle "Dream Team" Cycling Family M30 138 311 Wejherowo: 01:27:33 (238 / 105)
01:27:33 00:26:03
335 Mariusz Liedtke Gdańsk M30 139 312 Reda: 01:27:49 (151 / 74)
01:27:49 00:26:19
336 Jakub Kuras M30 140 313 Wejherowo: 01:28:29 (241 / 106)
01:28:29 00:26:59
337 Piotr Linda Łowcy Przygód M18 53 314 Wejherowo: 01:28:35 (242 / 43)
01:28:35 00:27:05
338 Michał Adamczyk MTB START KARTUZY M18 54 315 Wejherowo: 01:28:35 (243 / 44)
01:28:35 00:27:05
339 Daniel Krupiński Morpol RacingTeam M40 87 316 Reda: 01:30:02 (171 / 40)
01:30:02 00:28:32
340 Bartłomiej Berliński Morpol Racing Team Morpol M18 55 317 Reda: 01:30:27 (175 / 33)
01:30:27 00:28:57
341 Krzysztof Lica SISU OWB Team SISUOWBTEAM M50 18 318 Wejherowo: 01:30:36 (253 / 14)
01:30:36 00:29:06
342 Bartłomiej Matuła M30 141 319 Reda: 01:31:10 (180 / 88)
01:31:10 00:29:40
343 Piotr Morawski Banach Brothers M40 88 320 Rumia: 01:31:10 (44 / 6)
01:31:10 00:29:40
344 Artur Komsta niezrzeszony M40 89 321 Wejherowo: 01:31:26 (258 / 66)
01:31:26 00:29:56
345 Paweł Żmudzki M18 56 322 Rumia: 01:32:18 (55 / 19)
01:32:18 00:30:48
346 Marcin Sobiło M30 142 323 Wejherowo: 01:32:29 (261 / 109)
01:32:29 00:30:59
347 Iwona Joskowska Omega Fitness&Gym F40 4 24 Wejherowo: 01:32:39 (264 / 3)
01:32:39 00:31:09
348 Michał Wilk VO2max MTB Team M18 57 324 Rumia: 01:33:28 (61 / 21)
01:33:28 00:31:58
349 Hubert Stacholiński M30 143 325 Reda: 01:33:35 (197 / 94)
01:33:35 00:32:05
350 Jakub Dąbrowski Fjord Nansen Test Team M30 144 326 Wejherowo: 01:34:11 (268 / 111)
01:34:11 00:32:41
351 Marek Manulik ALLMOTORS.PL M18 58 327 Wejherowo: 01:34:46 (270 / 48)
01:34:46 00:33:16
352 Jakub Sumionka M16 8 328 Reda: 01:35:38 (211 / 7)
01:35:38 00:34:08
353 Igor Kałużny KULIK&KUREK M18 59 329 Wejherowo: 01:35:40 (273 / 50)
01:35:40 00:34:10
354 Bartosz Maciejewski M30 145 330 Wejherowo: 01:35:42 (274 / 113)
01:35:42 00:34:12
355 Ryszard Szyc Fach-Dent Team M18 60 331 Reda: 01:36:03 (216 / 37)
01:36:03 00:34:33
356 Radosław Groszewski TRI NEGU M40 90 332 Reda: 01:36:49 (220 / 55)
01:36:49 00:35:19
357 Aleksander Kokosza M40 91 333 Reda: 01:36:51 (221 / 56)
01:36:51 00:35:21
358 Beata Lidzbarska Omega Fitness&Gym F40 5 25 Wejherowo: 01:37:00 (283 / 4)
01:37:00 00:35:30
359 Karina Heleniak F30 12 26 Reda: 01:37:10 (222 / 5)
01:37:10 00:35:40
360 Marek Mańkowski M50 19 334 Wejherowo: 01:37:12 (285 / 15)
01:37:12 00:35:42
361 Radosław Czerwionka Wejherowo M30 146 335 Wejherowo: 01:37:26 (288 / 119)
01:37:26 00:35:56
362 Karolina Janyga-Kulik KULIK&KUREK F40 6 27 Wejherowo: 01:37:38 (290 / 6)
01:37:38 00:36:08
363 Justyna Nowaczyk VO2max MTB Team F30 13 28 Reda: 01:38:05 (226 / 6)
01:38:05 00:36:35
364 Artur Dąbrowski M40 92 336 Reda: 01:39:02 (232 / 58)
01:39:02 00:37:32
365 Marcin Zdrojewski M18 61 337 Reda: 01:39:33 (239 / 41)
01:39:33 00:38:03
366 Małgorzata Białecka EDF Trek Gdynia F18 7 29 Rumia: 01:39:58 (110 / 3)
01:39:58 00:38:28
367 Przemysław Dalecki Gdynia Sport Team M40 93 338 Wejherowo: 01:40:01 (294 / 75)
01:40:01 00:38:31
368 Tomek Szymborski Bar Wanoga M40 94 339 Wejherowo: 01:40:05 (295 / 76)
01:40:05 00:38:35
369 Radosław Łabuziński Lufthansa Systems Poland M30 147 340 Wejherowo: 01:40:15 (296 / 122)
01:40:15 00:38:45
370 Daniel Kochanowski Poszukiwacze Przygód M30 148 341 Rumia: 01:40:29 (113 / 49)
01:40:29 00:38:59
371 Dariusz Rompalski M40 95 342 Rumia: 01:40:34 (114 / 25)
01:40:34 00:39:04
372 Ryszard Torbicki brak brak M60 12 343 Wejherowo: 01:41:21 (299 / 8)
01:41:21 00:39:51
373 Jakub Szymański MaSlak Club Jaworek M50 20 344 Reda: 01:41:34 (243 / 9)
01:41:34 00:40:04
374 Patryk Lademan M30 149 345 Wejherowo: 01:41:52 (300 / 123)
01:41:52 00:40:22
375 Marcin Manulik ALLMOTORS.PL M18 62 346 Wejherowo: 01:41:53 (301 / 51)
01:41:53 00:40:23
376 Adam Boryński M40 96 347 Reda: 01:42:05 (248 / 63)
01:42:05 00:40:35
377 Kamila Krzeska F30 14 30 Wejherowo: 01:43:56 (306 / 12)
01:43:56 00:42:26
378 Bartłomiej Piotrowski M16 9 348 Reda: 01:43:57 (254 / 8)
01:43:57 00:42:27
379 Daniel Urbaniak K.F,M.-UDO M30 150 349 Reda: 01:45:14 (260 / 113)
01:45:14 00:43:44
380 Tomasz Lisiecki NEXUS Team M40 97 350 Rumia: 01:46:18 (150 / 37)
01:46:18 00:44:48
381 Sebastian Skrzypiec M30 151 351 Rumia: 01:47:31 (158 / 69)
01:47:31 00:46:01
382 Krzysztof Winnicki Kwidzyn Bike Racing Team M30 152 352 Rumia: 01:48:00 (164 / 73)
01:48:00 00:46:30
383 Łukasz Hewelt North Bikes M30 153 353 Wejherowo: 01:49:13 (310 / 126)
01:49:13 00:47:43
384 Marcelina Moderhak EDF Trek Gdynia F30 15 31 Reda: 01:49:16 (273 / 11)
01:49:16 00:47:46
385 Jakub Łuczkiewicz M18 63 354 Reda: 01:49:41 (277 / 46)
01:49:41 00:48:11
386 Marcin Galiński WYMIATACZE M40 98 355 Wejherowo: 01:49:57 (311 / 79)
01:49:57 00:48:27
387 Tomasz Osełkowski Tri Negu Sklep Sportowy FIGURA M30 154 356 Wejherowo: 01:50:47 (312 / 127)
01:50:47 00:49:17
388 Jacek Jagielski KKWŚ Tronik Jacek Jagielski M40 99 357 Rumia: 01:51:10 (185 / 48)
01:51:10 00:49:40
389 Sebastian Kamiński M40 100 358 Reda: 01:52:06 (282 / 75)
01:52:06 00:50:36
390 Zdzisław Szklarski KK24H M30 155 359 Rumia: 01:52:14 (189 / 83)
01:52:14 00:50:44
391 Bronisław Domarus Fach-Dent Team M50 21 360 Reda: 01:53:23 (286 / 12)
01:53:23 00:51:53
392 Artur Kurek Kwidzyn Bike Racing Team M30 156 361 Rumia: 01:53:59 (195 / 86)
01:53:59 00:52:29
393 Maciej Bełczącki MTE Riders M40 101 362 Rumia: 01:55:44 (205 / 55)
01:55:44 00:54:14
394 Roman Gudkov M30 157 363 Wejherowo: 01:55:57 (314 / 128)
01:55:57 00:54:27
395 Jakub Sumionka M16 10 364 Rumia: 01:56:28 (207 / 6)
01:56:28 00:54:58
396 Jacek Manteufel GRUPA MALBORK M30 158 365 Rumia: 01:56:35 (208 / 91)
01:56:35 00:55:05
397 Cyprian Suś N-Bike Academy M16 11 366 Reda: 01:57:11 (291 / 9)
01:57:11 00:55:41
398 Anna Krzyżelewska - Suś N-Bike Academy F30 16 32 Reda: 01:57:13 (292 / 14)
01:57:13 00:55:43
399 Piotr Gurski M30 159 367 Rumia: 01:57:33 (210 / 93)
01:57:33 00:56:03
400 Mateusz Niewiadomski M16 12 368 Rumia: 01:58:52 (214 / 7)
01:58:52 00:57:22
401 Krzysztof Grodzki STUDIO S7 BANINO M30 160 369 Rumia: 02:00:29 (220 / 95)
02:00:29 00:58:59
402 Piotr Cholewa M16 13 370 Rumia: 02:00:55 (221 / 8)
02:00:55 00:59:25
403 Tomasz Kolatowski MTE Riders M40 102 371 Rumia: 02:01:17 (223 / 59)
02:01:17 00:59:47
404 Stefan Zawisza M60 13 372 Wejherowo: 02:02:19 (317 / 9)
02:02:19 01:00:49
405 Tomasz Szkliński Kwidzyn Bike Racing Team M30 161 373 Rumia: 02:03:04 (225 / 96)
02:03:04 01:01:34
406 Marcin Blew M18 64 374 Rumia: 02:03:06 (226 / 40)
02:03:06 01:01:36
407 Michał Dolistowski K.F.M. - UDO M30 162 375 Reda: 02:03:13 (296 / 121)
02:03:13 01:01:43
408 Bartłomiej Piotrowski M16 14 376 Rumia: 02:04:32 (237 / 9)
02:04:32 01:03:02
409 Artur Wesoły M18 65 377 Reda: 02:06:29 (300 / 48)
02:06:29 01:04:59
410 Łukasz Świeczkowski OOCL Polska M30 163 378 Rumia: 02:07:41 (244 / 100)
02:07:41 01:06:11
411 Artur Bartoszewicz M30 164 379 Reda: 02:08:01 (303 / 123)
02:08:01 01:06:31
412 Bartosz Foltyn M30 165 380 Rumia: 02:09:03 (247 / 102)
02:09:03 01:07:33
413 Mateusz Mróz CONVERT MRÓZROWERY TEAM M30 166 381 Rumia: 02:09:10 (249 / 103)
02:09:10 01:07:40
414 Aleksander Fenc M40 103 382 Reda: 02:09:41 (306 / 77)
02:09:41 01:08:11
415 Przemysław Łojek M40 104 383 Rumia: 02:10:09 (254 / 68)
02:10:09 01:08:39
416 Krzysztof Dolny M60 14 384 Reda: 02:11:24 (308 / 12)
02:11:24 01:09:54
417 Jakub Szałamacha M30 167 385 Rumia: 02:15:23 (265 / 107)
02:15:23 01:13:53
418 Artur Wójcik Kroimy Leszczy M18 66 386 Rumia: 02:18:54 (270 / 46)
02:18:54 01:17:24
419 Dariusz Niemczyk M40 105 387 Rumia: 02:22:47 (275 / 73)
02:22:47 01:21:17
420 Adam Wojewoda brak brak M40 106 388 Rumia: 02:22:55 (276 / 74)
02:22:55 01:21:25
421 Tomasz Foltyn M30 168 389 Rumia: 02:23:48 (280 / 113)
02:23:48 01:22:18
422 Bartosz Rudzki M18 67 390 Rumia: 02:24:31 (282 / 47)
02:24:31 01:23:01
423 Mirosław Mocarski M40 107 391 Rumia: 02:26:36 (283 / 75)
02:26:36 01:25:06
424 Sylwia Ławrów Intel Technology Poland F18 8 33 Wejherowo: 02:28:06 (320 / 6)
02:28:06 01:26:36
425 Marcin Naczk M40 108 392 Rumia: 02:28:46 (286 / 76)
02:28:46 01:27:16
426 Przemysław Makowski M40 109 393 Reda: 02:30:00 (309 / 78)
02:30:00 01:28:30
427 Stefan Zawisza brak brak M60 15 394 Reda: 02:30:01 (310 / 13)
02:30:01 01:28:31
428 Marcin Kozłowski M40 110 395 Rumia: 02:43:29 (294 / 80)
02:43:29 01:41:59
429 Kamil Litwiński AS TAXI GDAŃSK 19-660 M30 169 396 Rumia: 03:14:07 (297 / 116)
03:14:07 02:12:37
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Bieg Piekarczyka
  • ILF Triathlon