Garmin Kids 2017 - results

M‑ce Nazwisko i imię Klub Kat. M-ce w kat. M-ce wg płci Zawody Czas końcowy Strata
1 Aleksander Kłys M1 1 1 Piaseczno: 00:01:55 (51 / 34)
Ślesin: 00:01:25 (59 / 35)
Elbląg: 00:01:18 (61 / 38)
Stężyca: 00:00:55 (47 / 27)
Płock: 00:01:15 (36 / 24)
00:06:48
2 Amelia Sobowiec Sobowiec Team Tupperware F10 1 1 Piaseczno: 00:02:40 (46 / 14)
Ślesin: 00:02:29 (55 / 14)
Elbląg: 00:02:59 (53 / 10)
Stężyca: 00:02:35 (41 / 10)
Płock: 00:02:51 (28 / 9)
00:13:34 00:06:46
3 Wiktor Krążyński M14 1 2 Piaseczno: 00:03:17 (1 / 1)
Ślesin: 00:02:52 (1 / 1)
Elbląg: 00:03:16 (2 / 2)
Stężyca: 00:03:03 (1 / 1)
Płock: 00:03:15 (2 / 2)
00:15:43 00:08:55
4 Oliwier Krążyński M12 1 3 Piaseczno: 00:05:01 (17 / 3)
Ślesin: 00:04:18 (17 / 6)
Elbląg: 00:05:07 (11 / 6)
Stężyca: 00:04:35 (17 / 7)
Płock: 00:04:40 (17 / 6)
00:23:41 00:16:53
5 Filip Andrzejewski M1 2 4 Ślesin: 00:00:44 (9 / 7)
Elbląg: 00:00:38 (3 / 3)
Stężyca: 00:00:31 (7 / 5)
Płock: 00:00:43 (1 / 1)
00:02:36
6 Aleksander Hornik brak Mesto M1 3 5 Piaseczno: 00:00:43 (5 / 2)
Ślesin: 00:00:45 (11 / 8)
Stężyca: 00:00:29 (2 / 2)
Płock: 00:00:44 (2 / 2)
00:02:41 00:00:05
7 Karol Bednarski Puls Studio M1 4 6 Ślesin: 00:01:15 (51 / 29)
Elbląg: 00:01:17 (60 / 37)
Stężyca: 00:00:49 (43 / 25)
Płock: 00:01:17 (38 / 26)
00:04:38 00:02:02
8 Alicja Bednarska Puls Studio F10 2 2 Piaseczno: 00:01:42 (2 / 2)
Ślesin: 00:01:34 (6 / 2)
Elbląg: 00:01:54 (2 / 1)
Płock: 00:01:59 (4 / 1)
00:07:09 00:04:33
9 Hubert Stępień M10 1 7 Ślesin: 00:01:39 (11 / 8)
Elbląg: 00:02:03 (9 / 4)
Stężyca: 00:01:35 (1 / 1)
Płock: 00:01:57 (1 / 1)
00:07:14 00:04:38
10 Jessica Możdżonek F10 3 3 Piaseczno: 00:01:55 (13 / 4)
Ślesin: 00:01:40 (14 / 3)
Elbląg: 00:02:09 (13 / 5)
Płock: 00:02:09 (10 / 2)
00:07:53 00:05:17
11 Paulina Hornik brak Mesto F10 4 4 Piaseczno: 00:02:14 (36 / 13)
Ślesin: 00:01:44 (19 / 5)
Stężyca: 00:01:47 (8 / 4)
Płock: 00:02:11 (11 / 3)
00:07:56 00:05:20
12 Michalina Opiłowska F8 1 5 Ślesin: 00:01:58 (35 / 5)
Elbląg: 00:02:12 (18 / 2)
Stężyca: 00:01:49 (11 / 3)
Płock: 00:02:07 (9 / 2)
00:08:06 00:05:30
13 Szymon Hornik brak Mesto M8 1 8 Piaseczno: 00:02:13 (35 / 9)
Ślesin: 00:01:58 (36 / 8)
Stężyca: 00:01:49 (10 / 2)
Płock: 00:02:16 (13 / 2)
00:08:16 00:05:40
14 Igor Sztenderewicz M8 2 9 Ślesin: 00:01:56 (32 / 6)
Elbląg: 00:02:28 (36 / 19)
Stężyca: 00:01:57 (22 / 7)
Płock: 00:02:47 (27 / 9)
00:09:08 00:06:32
15 Dawid Możdżonek M8 3 10 Piaseczno: 00:02:15 (37 / 10)
Elbląg: 00:02:25 (31 / 17)
Stężyca: 00:02:00 (25 / 10)
Płock: 00:02:31 (20 / 6)
00:09:11 00:06:35
16 Szymon Kaczmarczyk M8 4 11 Ślesin: 00:02:14 (51 / 14)
Elbląg: 00:02:50 (52 / 28)
Stężyca: 00:02:17 (36 / 12)
Płock: 00:02:52 (29 / 10)
00:10:13 00:07:37
17 Michał Wozniak Ironteam M12 2 12 Piaseczno: 00:03:48 (8 / 1)
Ślesin: 00:03:18 (5 / 2)
Elbląg: 00:03:45 (4 / 1)
Płock: 00:03:57 (10 / 4)
00:14:48 00:12:12
18 Kornelia Sztenderewicz F12 1 6 Ślesin: 00:03:28 (6 / 1)
Elbląg: 00:03:59 (7 / 1)
Stężyca: 00:03:38 (11 / 2)
Płock: 00:04:16 (12 / 2)
00:15:21 00:12:45
19 Kamila Hornik brak Mesto F12 2 7 Piaseczno: 00:05:33 (20 / 6)
Ślesin: 00:04:53 (23 / 5)
Stężyca: 00:04:51 (20 / 6)
Płock: 00:05:30 (20 / 4)
00:20:47 00:18:11
20 Tymon Markowski M1 5 13 Elbląg: 00:00:53 (27 / 16)
Stężyca: 00:00:39 (24 / 13)
Płock: 00:00:57 (20 / 14)
00:02:29
21 Łucja Kasztelan Kwidzyn Bike Racing Team F1 1 8 Ślesin: 00:01:08 (45 / 21)
Stężyca: 00:00:50 (44 / 19)
Płock: 00:01:10 (30 / 10)
00:03:08 00:00:39
22 Franciszek Kasztelan Kwidzyn Bike Racing Team M1 6 14 Ślesin: 00:01:10 (46 / 25)
Stężyca: 00:00:48 (41 / 23)
Płock: 00:01:10 (31 / 21)
00:03:08 00:00:39
23 Pola Badeńska F1 2 9 Ślesin: 00:01:07 (44 / 20)
Elbląg: 00:00:59 (36 / 15)
Płock: 00:01:11 (32 / 11)
00:03:17 00:00:48
24 Hanna Witkowska RMDC F1 3 10 Ślesin: 00:01:27 (61 / 25)
Elbląg: 00:01:26 (63 / 24)
Płock: 00:01:27 (44 / 15)
00:04:20 00:01:51
25 Igor Gładosz ETB M8 5 15 Piaseczno: 00:02:04 (24 / 6)
Elbląg: 00:02:18 (24 / 13)
Stężyca: 00:02:00 (26 / 11)
00:06:22 00:03:53
26 Jan Rażewski Raża Triathlon M12 3 16 Elbląg: 00:03:47 (5 / 2)
Stężyca: 00:03:31 (8 / 4)
Płock: 00:03:50 (7 / 2)
00:11:08 00:08:39
27 Kacper Łoś BigYellowFoot Adventure Team M1 7 17 Ślesin: 00:00:41 (4 / 4)
Stężyca: 00:00:31 (8 / 6)
00:01:12
28 Adam Żyła M1 8 18 Ślesin: 00:00:40 (3 / 3)
Płock: 00:00:47 (5 / 4)
00:01:27 00:00:15
29 Julian Zięba Kuźnia Triathlonu M1 9 19 Ślesin: 00:00:53 (30 / 16)
Stężyca: 00:00:35 (15 / 9)
00:01:28 00:00:16
30 Zuzanna Reniecka F1 4 11 Stężyca: 00:00:38 (20 / 10)
Płock: 00:00:51 (9 / 2)
00:01:29 00:00:17
31 Tristan Świetliński M1 10 20 Piaseczno: 00:00:46 (8 / 6)
Ślesin: 00:00:50 (25 / 13)
00:01:36 00:00:24
32 Oskar Bachewicz M1 11 21 Elbląg: 00:00:46 (12 / 7)
Płock: 00:00:53 (13 / 11)
00:01:39 00:00:27
33 Bogdan Jakub Zerek MAD-Z M1 12 22 Piaseczno: 00:00:50 (17 / 12)
Płock: 00:00:52 (10 / 8)
00:01:42 00:00:30
34 Dominik Seroka M1 13 23 Elbląg: 00:01:00 (37 / 22)
Stężyca: 00:00:42 (30 / 16)
00:01:42 00:00:30
35 Antek Majchrzak M1 14 24 Piaseczno: 00:00:55 (23 / 17)
Elbląg: 00:00:47 (14 / 8)
00:01:42 00:00:30
36 Maja Zumkowska F1 5 12 Elbląg: 00:00:48 (16 / 8)
Płock: 00:00:56 (17 / 4)
00:01:44 00:00:32
37 Bartosz Kozłowski M1 15 25 Piaseczno: 00:00:53 (20 / 15)
Ślesin: 00:00:53 (31 / 17)
00:01:46 00:00:34
38 Jagoda Duplicka F1 6 13 Piaseczno: 00:00:57 (26 / 7)
Płock: 00:00:54 (15 / 3)
00:01:51 00:00:39
39 Tomasz Mieszkowski RMTERRA M1 16 26 Stężyca: 00:00:47 (39 / 21)
Płock: 00:01:06 (27 / 19)
00:01:53 00:00:41
40 Natalia Świetlińska F1 7 14 Piaseczno: 00:00:54 (21 / 6)
Ślesin: 00:00:59 (38 / 18)
00:01:53 00:00:41
41 Franek Szołowski LABOSPORT Team M1 17 27 Elbląg: 00:00:58 (34 / 20)
Płock: 00:01:03 (22 / 16)
00:02:01 00:00:49
42 Marek Mieszkowski RMTERRA M1 18 28 Stężyca: 00:00:57 (51 / 30)
Płock: 00:01:09 (29 / 20)
00:02:06 00:00:54
43 Nikodem Płonka M1 19 29 Ślesin: 00:01:03 (43 / 24)
Płock: 00:01:06 (25 / 18)
00:02:09 00:00:57
44 Filip Chylak M1 20 30 Piaseczno: 00:01:11 (38 / 28)
Płock: 00:01:15 (37 / 25)
00:02:26 00:01:14
45 Robert Wcisły M1 21 31 Piaseczno: 00:01:03 (29 / 21)
Ślesin: 00:01:24 (58 / 34)
00:02:27 00:01:15
46 Marcel Świderski M1 22 32 Piaseczno: 00:01:18 (44 / 32)
Ślesin: 00:01:11 (47 / 26)
00:02:29 00:01:17
47 Anna Myśliwiec Akademia Piłki Ręcznej Handballowy Elbląg F1 8 15 Stężyca: 00:01:38 (63 / 27)
Płock: 00:00:56 (18 / 5)
00:02:34 00:01:22
48 Tamara Sobieraj F1 9 16 Ślesin: 00:01:31 (64 / 28)
Stężyca: 00:01:05 (55 / 24)
00:02:36 00:01:24
49 Staś Sobieraj ovo architekt rafał sobieraj M1 23 33 Ślesin: 00:01:33 (65 / 37)
Stężyca: 00:01:06 (57 / 33)
00:02:39 00:01:27
50 Zofia Wiśniewska F1 10 17 Piaseczno: 00:01:34 (48 / 15)
Płock: 00:01:11 (33 / 12)
00:02:45 00:01:33
51 Michał Paliński UKS TRS SUSZ M10 2 34 Ślesin: 00:01:36 (7 / 5)
Elbląg: 00:01:46 (1 / 1)
00:03:22 00:02:10
52 Patrycja Łakomska Luft Tri Team F10 5 18 Piaseczno: 00:01:58 (17 / 7)
Ślesin: 00:01:31 (1 / 1)
00:03:29 00:02:17
53 Szymon Szołowski LABOSPORT Team Dziadek M1 24 35 Elbląg: 00:01:46 (66 / 40)
Płock: 00:01:49 (47 / 30)
00:03:35 00:02:23
54 Jakub Pogorzelski TEAM NOWINKA M10 3 36 Elbląg: 00:01:55 (3 / 2)
Płock: 00:01:58 (2 / 2)
00:03:53 00:02:41
55 Małgorzata Zerek MAD-Z F8 2 19 Piaseczno: 00:01:52 (8 / 1)
Płock: 00:02:07 (8 / 1)
00:03:59 00:02:47
56 Aleksandra Grzela F10 6 20 Ślesin: 00:01:49 (24 / 7)
Płock: 00:02:11 (12 / 4)
00:04:00 00:02:48
57 Kinga Kucharska F8 3 21 Elbląg: 00:02:23 (29 / 3)
Stężyca: 00:01:53 (19 / 5)
00:04:16 00:03:04
58 Emilia Wozniak ironteam F8 4 22 Ślesin: 00:01:55 (31 / 4)
Płock: 00:02:22 (15 / 3)
00:04:17 00:03:05
59 Tomek Kucharski M8 6 37 Elbląg: 00:02:29 (37 / 20)
Stężyca: 00:01:59 (24 / 9)
00:04:28 00:03:16
60 Antoni Czajkowski M8 7 38 Elbląg: 00:02:14 (20 / 9)
Płock: 00:02:30 (19 / 5)
00:04:44 00:03:32
61 Piotr Mieszkowski RMTERRA M10 4 39 Stężyca: 00:02:07 (30 / 3)
Płock: 00:02:43 (26 / 6)
00:04:50 00:03:38
62 Michalina Zumkowska F10 7 23 Elbląg: 00:02:35 (44 / 9)
Płock: 00:02:41 (25 / 8)
00:05:16 00:04:04
63 Zofia Szołowska LABOSPORT Team F8 5 24 Elbląg: 00:02:47 (51 / 9)
Płock: 00:02:40 (24 / 4)
00:05:27 00:04:15
64 Zosia Matusiak F8 6 25 Elbląg: 00:02:44 (48 / 7)
Płock: 00:02:53 (30 / 5)
00:05:37 00:04:25
65 Marcel Siemianowski UKS TRS SUSZ M14 2 40 Elbląg: 00:03:06 (1 / 1)
Płock: 00:03:10 (1 / 1)
00:06:16 00:05:04
66 Michał Broż MTB Koło Team www.projektowakb.pl M14 3 41 Stężyca: 00:03:23 (5 / 4)
Płock: 00:03:45 (5 / 5)
00:07:08 00:05:56
67 Klaudia Wolanin MKS Delfin Malbork F12 3 26 Stężyca: 00:03:32 (9 / 1)
Płock: 00:03:52 (9 / 1)
00:07:24 00:06:12
68 Jan Wiklak M12 4 42 Elbląg: 00:03:48 (6 / 3)
Płock: 00:03:50 (8 / 3)
00:07:38 00:06:26
69 Jakub Jegliński Twister Team M1 25 43 Ślesin: 00:03:20 (72 / 42)
Płock: 00:04:23 (51 / 32)
00:07:43 00:06:31
70 Ewelina Łakomska Luft Tri Team F14 1 27 Piaseczno: 00:04:21 (13 / 2)
Ślesin: 00:03:40 (11 / 2)
00:08:01 00:06:49
71 Wiktoria Gładosz TRASA-ZIELONA GÓRA ETB F14 2 28 Piaseczno: 00:04:10 (10 / 1)
Elbląg: 00:04:08 (8 / 1)
00:08:18 00:07:06
72 Oskar Ziomkowski M12 5 44 Stężyca: 00:04:13 (15 / 6)
Płock: 00:04:53 (19 / 8)
00:09:06 00:07:54
73 Daniel Świetliński M12 6 45 Piaseczno: 00:05:09 (18 / 4)
Ślesin: 00:04:26 (20 / 8)
00:09:35 00:08:23
74 Julian Jaworski M1 26 46 Stężyca: 00:00:27 (1 / 1)
00:00:27
75 Zoja Woźniak Tridea Team F1 11 29 Stężyca: 00:00:29 (3 / 1)
00:00:29 00:00:02
76 Szymon Hebel M1 27 47 Stężyca: 00:00:30 (4 / 3)
00:00:30 00:00:03
77 Aleksander Proskura B.K M1 28 48 Stężyca: 00:00:31 (5 / 4)
00:00:31 00:00:04
78 Michalina Molendowska F1 12 30 Stężyca: 00:00:31 (6 / 2)
00:00:31 00:00:04
79 Jan Wydarty M1 29 49 Stężyca: 00:00:32 (11 / 8)
00:00:32 00:00:05
80 Nikodem Trzaska M1 30 50 Stężyca: 00:00:32 (10 / 7)
00:00:32 00:00:05
81 Zuzanna Gacka GACCY TEAM F1 13 31 Stężyca: 00:00:32 (9 / 3)
00:00:32 00:00:05
82 Maja Simlat F1 14 32 Stężyca: 00:00:33 (12 / 4)
00:00:33 00:00:06
83 Matylda Molendowska F1 15 33 Stężyca: 00:00:34 (13 / 5)
00:00:34 00:00:07
84 Kornelia Marszałek F1 16 34 Stężyca: 00:00:34 (14 / 6)
00:00:34 00:00:07
85 Błażej Jurewicz M1 31 51 Elbląg: 00:00:35 (1 / 1)
00:00:35 00:00:08
86 Kuba Śmiałek-Parczewski M1 32 52 Ślesin: 00:00:35 (1 / 1)
00:00:35 00:00:08
87 Anika Zaręba - Cyman F1 17 35 Stężyca: 00:00:36 (17 / 7)
00:00:36 00:00:09
88 Natalia Leciak F1 18 36 Stężyca: 00:00:36 (18 / 8)
00:00:36 00:00:09
89 Wojciech Pieślak M1 33 53 Stężyca: 00:00:36 (16 / 10)
00:00:36 00:00:09
90 Anna Nurkiewicz F1 19 37 Piaseczno: 00:00:37 (1 / 1)
00:00:37 00:00:10
91 Antoni Kawka M1 34 54 Ślesin: 00:00:37 (2 / 2)
00:00:37 00:00:10
92 Aleksandra Ledwoń F1 20 38 Stężyca: 00:00:37 (19 / 9)
00:00:37 00:00:10
93 Julia Kłos F1 21 39 Elbląg: 00:00:38 (4 / 1)
00:00:38 00:00:11
94 Krzysztof Jamioł Sobowiec Team Tupperware M1 35 55 Stężyca: 00:00:38 (23 / 12)
00:00:38 00:00:11
95 Łukasz Dzioba Dzioba Team M1 36 56 Stężyca: 00:00:38 (21 / 11)
00:00:38 00:00:11
96 Bartosz Ziemiańczyk Olimpia Elbląg M1 37 57 Elbląg: 00:00:38 (2 / 2)
00:00:38 00:00:11
97 Daniela Trzebiatowska F1 22 40 Stężyca: 00:00:38 (22 / 11)
00:00:38 00:00:11
98 Laura Cetra F1 23 41 Piaseczno: 00:00:38 (2 / 2)
00:00:38 00:00:11
99 Piotr Kosmecki M1 38 58 Stężyca: 00:00:39 (26 / 14)
00:00:39 00:00:12
100 Mia Pietkiewicz F1 24 42 Piaseczno: 00:00:39 (3 / 3)
00:00:39 00:00:12
101 Marianna Górska F1 25 43 Stężyca: 00:00:39 (25 / 12)
00:00:39 00:00:12
102 Kajetan Wilijewicz M1 39 59 Ślesin: 00:00:41 (5 / 5)
00:00:41 00:00:14
103 Tymoteusz Klimkowski M1 40 60 Elbląg: 00:00:41 (5 / 4)
00:00:41 00:00:14
104 Hanna Antoniuk F1 26 44 Stężyca: 00:00:41 (28 / 14)
00:00:41 00:00:14
105 Michalina Trochimczuk F1 27 45 Elbląg: 00:00:41 (6 / 2)
00:00:41 00:00:14
106 Kaja Piernicka F1 28 46 Stężyca: 00:00:41 (27 / 13)
00:00:41 00:00:14
107 Pola Jezierska MajaPola F1 29 47 Elbląg: 00:00:42 (8 / 3)
00:00:42 00:00:15
108 Emilia Gierczak F1 30 48 Stężyca: 00:00:42 (31 / 15)
00:00:42 00:00:15
109 Mikołaj Sobecki M1 41 61 Ślesin: 00:00:42 (6 / 6)
00:00:42 00:00:15
110 Natan Okrągły M1 42 62 Piaseczno: 00:00:42 (4 / 1)
00:00:42 00:00:15
111 Michał Krzymień M1 43 63 Stężyca: 00:00:42 (29 / 15)
00:00:42 00:00:15
112 Filip Kamiński M1 44 64 Elbląg: 00:00:42 (7 / 5)
00:00:42 00:00:15
113 Jan Kolasa M1 45 65 Stężyca: 00:00:43 (32 / 17)
00:00:43 00:00:16
114 Zosia Żychlińska Celironman F1 31 49 Ślesin: 00:00:43 (7 / 1)
00:00:43 00:00:16
115 Zofia Pogorzelska TEAM NOWINKA F1 32 50 Elbląg: 00:00:44 (10 / 4)
00:00:44 00:00:17
116 Marta Groszewska F1 33 51 Elbląg: 00:00:44 (11 / 5)
00:00:44 00:00:17
117 Maciej Cierzan Centrum Ogrodnicze Cierzan M1 46 66 Stężyca: 00:00:44 (33 / 18)
00:00:44 00:00:17
118 Aleksander Braczkowski M1 47 67 Elbląg: 00:00:44 (9 / 6)
00:00:44 00:00:17
119 Kuba Piernicki M1 48 68 Stężyca: 00:00:44 (34 / 19)
00:00:44 00:00:17
120 Lena Szymańska F1 34 52 Ślesin: 00:00:44 (8 / 2)
00:00:44 00:00:17
121 Mikołaj Czublun M1 49 69 Piaseczno: 00:00:45 (6 / 4)
00:00:45 00:00:18
122 Piotr Piechowski M1 50 70 Stężyca: 00:00:45 (35 / 20)
00:00:45 00:00:18
123 Adam Orzechowski M1 51 71 Piaseczno: 00:00:45 (10 / 3)
00:00:45 00:00:18
124 Małgorzata Rybak F1 35 53 Ślesin: 00:00:45 (10 / 3)
00:00:45 00:00:18
125 Olaf Olender Trucht Mrągowo M1 52 72 Piaseczno: 00:00:45 (7 / 5)
00:00:45 00:00:18
126 Martyna Zwierz F1 36 54 Stężyca: 00:00:45 (36 / 16)
00:00:45 00:00:18
127 Nina Sztajkowska F1 37 55 Stężyca: 00:00:45 (37 / 17)
00:00:45 00:00:18
128 Marta Sypniewska F1 38 56 Ślesin: 00:00:46 (12 / 4)
00:00:46 00:00:19
129 Borys Piatkowski M1 53 73 Ślesin: 00:00:46 (13 / 9)
00:00:46 00:00:19
130 Robert Matejczuk Szkoła podstawowa w Parzeczewie M1 54 74 Płock: 00:00:46 (4 / 3)
00:00:46 00:00:19
131 Aleksandra Grymin F1 39 57 Płock: 00:00:46 (3 / 1)
00:00:46 00:00:19
132 Liliana Trzaska F1 40 58 Stężyca: 00:00:46 (38 / 18)
00:00:46 00:00:19
133 Wojciech Tomporowski M1 55 75 Piaseczno: 00:00:46 (9 / 7)
00:00:46 00:00:19
134 Maja Ptasznik F1 41 59 Ślesin: 00:00:46 (14 / 5)
00:00:46 00:00:19
135 Alicja Dzieżyc F1 42 60 Elbląg: 00:00:47 (15 / 7)
00:00:47 00:00:20
136 Mateusz Skomorucha Kuźnia Triathlonu M1 56 76 Płock: 00:00:47 (6 / 5)
00:00:47 00:00:20
137 Julia Kiraga F1 43 61 Elbląg: 00:00:47 (13 / 6)
00:00:47 00:00:20
138 Maja Szteblich F1 44 62 Ślesin: 00:00:47 (15 / 6)
00:00:47 00:00:20
139 Zosia Białek F1 45 63 Piaseczno: 00:00:47 (11 / 4)
00:00:47 00:00:20
140 Sławek Łącki M1 57 77 Stężyca: 00:00:47 (40 / 22)
00:00:47 00:00:20
141 Marek Roman Przecinak77 M1 58 78 Stężyca: 00:00:48 (42 / 24)
00:00:48 00:00:21
142 Michał Brzozowski M1 59 79 Płock: 00:00:48 (7 / 6)
00:00:48 00:00:21
143 Mateusz Rzeszutko NRC Team M1 60 80 Piaseczno: 00:00:48 (13 / 8)
00:00:48 00:00:21
144 Antek Gasza M1 61 81 Ślesin: 00:00:48 (17 / 10)
00:00:48 00:00:21
145 Zuzanna Gozdalska F1 46 64 Ślesin: 00:00:48 (16 / 7)
00:00:48 00:00:21
146 Amelia Gozdalska F1 47 65 Ślesin: 00:00:48 (18 / 8)
00:00:48 00:00:21
147 Joanna Gruszecka F1 48 66 Piaseczno: 00:00:48 (12 / 5)
00:00:48 00:00:21
148 Michał Niedzielski M1 62 82 Piaseczno: 00:00:49 (16 / 11)
00:00:49 00:00:22
149 Mateusz Buduj M1 63 83 Piaseczno: 00:00:49 (14 / 10)
00:00:49 00:00:22
150 Mateusz Kubiak M1 64 84 Ślesin: 00:00:49 (21 / 11)
00:00:49 00:00:22
151 Andżelika Juchacz F1 49 67 Ślesin: 00:00:49 (19 / 9)
00:00:49 00:00:22
152 Zuzanna Panuś Puls Studio F1 50 68 Ślesin: 00:00:49 (20 / 10)
00:00:49 00:00:22
153 Oskar Kowalski 2008 M1 65 85 Piaseczno: 00:00:49 (15 / 9)
00:00:49 00:00:22
154 Ewa Rybak F1 51 69 Ślesin: 00:00:50 (23 / 11)
00:00:50 00:00:23
155 Aleksander Walczak Biegające Walczaki M1 66 86 Ślesin: 00:00:50 (26 / 14)
00:00:50 00:00:23
156 Justyna Połącarz Tri4Five F1 52 70 Ślesin: 00:00:50 (24 / 12)
00:00:50 00:00:23
157 Jagoda Kitlas Rodzina w biegu F1 53 71 Elbląg: 00:00:50 (18 / 9)
00:00:50 00:00:23
158 Jakub Błażejczyk M1 67 87 Elbląg: 00:00:50 (17 / 9)
00:00:50 00:00:23
159 Filip Kowalczyk M1 68 88 Płock: 00:00:50 (8 / 7)
00:00:50 00:00:23
160 Julian Pietrzak Puls Studio M1 69 89 Ślesin: 00:00:50 (22 / 12)
00:00:50 00:00:23
161 Duszana Stafiej WNIEBOWZIECI F1 54 72 Ślesin: 00:00:51 (28 / 14)
00:00:51 00:00:24
162 Patryk Niemczyk M1 70 90 Piaseczno: 00:00:51 (18 / 13)
00:00:51 00:00:24
163 Nadia Żywuszko F1 55 73 Elbląg: 00:00:51 (19 / 10)
00:00:51 00:00:24
164 Marta Małecka SMILE SPORT SIERADZ F1 56 74 Ślesin: 00:00:51 (27 / 13)
00:00:51 00:00:24
165 Franciszek Misiewicz M1 71 91 Elbląg: 00:00:51 (21 / 11)
00:00:51 00:00:24
166 Bartosz Pol M1 72 92 Elbląg: 00:00:51 (20 / 10)
00:00:51 00:00:24
167 Antoni Kirylczuk M1 73 93 Piaseczno: 00:00:52 (19 / 14)
00:00:52 00:00:25
168 Leon Epelbaum M1 74 94 Elbląg: 00:00:52 (23 / 13)
00:00:52 00:00:25
169 Maciej Lewandowski LEWANDOWSKI MACIEJ M1 75 95 Ślesin: 00:00:52 (29 / 15)
00:00:52 00:00:25
170 Jan Gralicki M1 76 96 Płock: 00:00:52 (11 / 9)
00:00:52 00:00:25
171 Ewa Stęchły F1 57 75 Elbląg: 00:00:52 (24 / 11)
00:00:52 00:00:25
172 Piotrek Kacperski M1 77 97 Elbląg: 00:00:52 (22 / 12)
00:00:52 00:00:25
173 Pola Świacka Universus F1 58 76 Stężyca: 00:00:52 (45 / 20)
00:00:52 00:00:25
174 Szymon Dołkowski M1 78 98 Elbląg: 00:00:52 (25 / 14)
00:00:52 00:00:25
175 Kacper Stefanowicz M1 79 99 Elbląg: 00:00:52 (26 / 15)
00:00:52 00:00:25
176 Tomek Piotrowski M1 80 100 Stężyca: 00:00:53 (46 / 26)
00:00:53 00:00:26
177 Maja Witkowska F1 59 77 Elbląg: 00:00:53 (28 / 12)
00:00:53 00:00:26
178 Filip Dymek Biegaj z Dymkiem Men M1 81 101 Płock: 00:00:53 (12 / 10)
00:00:53 00:00:26
179 Sebastian Korona M1 82 102 Płock: 00:00:54 (14 / 12)
00:00:54 00:00:27
180 Paulina Sikora F1 60 78 Elbląg: 00:00:54 (29 / 13)
00:00:54 00:00:27
181 Maciej Klimowski M1 83 103 Elbląg: 00:00:54 (31 / 18)
00:00:54 00:00:27
182 Oskar Wierzchoń M1 84 104 Elbląg: 00:00:54 (30 / 17)
00:00:54 00:00:27
183 Mikołaj Trojanowski M1 85 105 Piaseczno: 00:00:55 (24 / 18)
00:00:55 00:00:28
184 Piotr Żyła M1 86 106 Płock: 00:00:55 (16 / 13)
00:00:55 00:00:28
185 Mikołaj Usakowski Mali Zorginici M1 87 107 Piaseczno: 00:00:55 (25 / 19)
00:00:55 00:00:28
186 Leonard Prętki M1 88 108 Ślesin: 00:00:55 (32 / 18)
00:00:55 00:00:28
187 Miłosz Adamek M1 89 109 Piaseczno: 00:00:55 (22 / 16)
00:00:55 00:00:28
188 Franciszek Wilkowski M1 90 110 Stężyca: 00:00:55 (48 / 28)
00:00:55 00:00:28
189 Anna Rybak F1 61 79 Ślesin: 00:00:56 (34 / 15)
00:00:56 00:00:29
190 Natalia Ignatowicz Trucht Tarchomin Team F1 62 80 Elbląg: 00:00:56 (32 / 14)
00:00:56 00:00:29
191 Bartosz Krzemiński M1 91 111 Stężyca: 00:00:56 (49 / 29)
00:00:56 00:00:29
192 Maria Kaczan F1 63 81 Płock: 00:00:56 (19 / 6)
00:00:56 00:00:29
193 Evan Bogodo Puls Studio M1 92 112 Ślesin: 00:00:56 (33 / 19)
00:00:56 00:00:29
194 Eduardo Julian Aguilar M1 93 113 Ślesin: 00:00:57 (35 / 20)
00:00:57 00:00:30
195 Antoni Stęchły M1 94 114 Elbląg: 00:00:57 (33 / 19)
00:00:57 00:00:30
196 Hanna Krupa F1 64 82 Ślesin: 00:00:57 (36 / 16)
00:00:57 00:00:30
197 Malwina Mroczek F1 65 83 Stężyca: 00:00:57 (50 / 21)
00:00:57 00:00:30
198 Joanna Modelska F1 66 84 Ślesin: 00:00:58 (37 / 17)
00:00:58 00:00:31
199 Mateusz Białek M1 95 115 Stężyca: 00:00:59 (52 / 31)
00:00:59 00:00:32
200 Wojtek Danielewicz Najszybciejsze Danielewicze WUJARO M1 96 116 Elbląg: 00:00:59 (35 / 21)
00:00:59 00:00:32
201 Kornelia Roguska F1 67 85 Ślesin: 00:00:59 (39 / 19)
00:00:59 00:00:32
202 Agata Rzeszutko NRC Team F1 68 86 Piaseczno: 00:01:00 (27 / 8)
00:01:00 00:00:33
203 Igor Jurczenko M1 97 117 Elbląg: 00:01:00 (38 / 23)
00:01:00 00:00:33
204 Jeremi Zapieraczyński M1 98 118 Ślesin: 00:01:01 (40 / 21)
00:01:01 00:00:34
205 Bartosz Grymin M1 99 119 Płock: 00:01:01 (21 / 15)
00:01:01 00:00:34
206 Ivo Rębisz M1 100 120 Elbląg: 00:01:01 (42 / 27)
00:01:01 00:00:34
207 Gniewko Januszkiewicz M1 101 121 Elbląg: 00:01:01 (41 / 26)
00:01:01 00:00:34
208 Kacper Rynko Przedszkole Art School M1 102 122 Elbląg: 00:01:01 (40 / 25)
00:01:01 00:00:34
209 Cezary Bednarek M1 103 123 Elbląg: 00:01:01 (39 / 24)
00:01:01 00:00:34
210 Maciej Świetliński M1 104 124 Piaseczno: 00:01:01 (28 / 20)
00:01:01 00:00:34
211 Adam Mazurek M1 105 125 Elbląg: 00:01:02 (43 / 28)
00:01:02 00:00:35
212 Franciszek Kuc M1 106 126 Ślesin: 00:01:02 (41 / 22)
00:01:02 00:00:35
213 Ignacy Sidorowicz M1 107 127 Ślesin: 00:01:03 (42 / 23)
00:01:03 00:00:36
214 Melania Piernicka F1 69 87 Stężyca: 00:01:03 (53 / 22)
00:01:03 00:00:36
215 Piotr Przybyszewski M1 108 128 Elbląg: 00:01:04 (45 / 29)
00:01:04 00:00:37
216 Michalina Piernicka F1 70 88 Stężyca: 00:01:04 (54 / 23)
00:01:04 00:00:37
217 Florek Alicja LABOSPORT Team F1 71 89 Elbląg: 00:01:04 (46 / 17)
00:01:04 00:00:37
218 Nancy Szatewicz F1 72 90 Elbląg: 00:01:04 (44 / 16)
00:01:04 00:00:37
219 Filip Wółkiewicz M1 109 129 Płock: 00:01:05 (23 / 17)
00:01:05 00:00:38
220 Julia Badura F1 73 91 Płock: 00:01:05 (24 / 7)
00:01:05 00:00:38
221 Franciszek Rębisz M1 110 130 Elbląg: 00:01:05 (48 / 31)
00:01:05 00:00:38
222 Wiktor Śniecikowski- Orzeł M1 111 131 Elbląg: 00:01:05 (47 / 30)
00:01:05 00:00:38
223 Jagoda Pawłowska F1 74 92 Płock: 00:01:06 (26 / 8)
00:01:06 00:00:39
224 Pola Parulska GPaction beko FRIENDS TEAM F1 75 93 Elbląg: 00:01:06 (49 / 18)
00:01:06 00:00:39
225 Jan Cybula M1 112 132 Stężyca: 00:01:06 (56 / 32)
00:01:06 00:00:39
226 Paweł Chruścik M1 113 133 Piaseczno: 00:01:06 (30 / 22)
00:01:06 00:00:39
227 Zuzanna Bagdzińska F1 76 94 Płock: 00:01:07 (28 / 9)
00:01:07 00:00:40
228 Szymon Demianiuk DemiTeam M1 114 134 Piaseczno: 00:01:07 (32 / 23)
00:01:07 00:00:40
229 Antek Supera Mukainada Running Team M1 115 135 Piaseczno: 00:01:07 (33 / 24)
00:01:07 00:00:40
230 Hubert Rychcik M1 116 136 Elbląg: 00:01:07 (50 / 32)
00:01:07 00:00:40
231 Maja Demianiuk DemiTeam F1 77 95 Piaseczno: 00:01:07 (31 / 9)
00:01:07 00:00:40
232 Zosia Czerwionka F1 78 96 Elbląg: 00:01:08 (51 / 19)
00:01:08 00:00:41
233 Filip Kaspruk M1 117 137 Elbląg: 00:01:09 (52 / 33)
00:01:09 00:00:42
234 Jan Kirylczuk M1 118 138 Piaseczno: 00:01:09 (34 / 25)
00:01:09 00:00:42
235 Antoni Białek M1 119 139 Piaseczno: 00:01:10 (35 / 26)
00:01:10 00:00:43
236 Szymon Niemczyk M1 120 140 Piaseczno: 00:01:10 (36 / 27)
00:01:10 00:00:43
237 Maciej Gronda - Hinca M1 121 141 Stężyca: 00:01:11 (58 / 34)
00:01:11 00:00:44
238 Wanda Kowalska F1 79 97 Stężyca: 00:01:11 (59 / 25)
00:01:11 00:00:44
239 Julia Jastrzębska F1 80 98 Elbląg: 00:01:11 (53 / 20)
00:01:11 00:00:44
240 Amelia Bejmert F1 81 99 Ślesin: 00:01:11 (48 / 22)
00:01:11 00:00:44
241 Emilia Burczyńska F1 82 100 Piaseczno: 00:01:11 (37 / 10)
00:01:11 00:00:44
242 Martyna Czubińska F1 83 101 Elbląg: 00:01:12 (54 / 21)
00:01:12 00:00:45
243 Bruno Kowalski Maluchy Pływają M1 122 142 Elbląg: 00:01:12 (55 / 34)
00:01:12 00:00:45
244 Jakub Rudnik M1 123 143 Piaseczno: 00:01:12 (39 / 29)
00:01:12 00:00:45
245 Filip Pawłowski M1 124 144 Piaseczno: 00:01:13 (40 / 30)
00:01:13 00:00:46
246 Alicja Kłos F1 84 102 Elbląg: 00:01:13 (56 / 22)
00:01:13 00:00:46
247 Szymon Bejmert M1 125 145 Ślesin: 00:01:13 (49 / 27)
00:01:13 00:00:46
248 Mieszko Podwysocki Ciasteczkowy Potwór M1 126 146 Ślesin: 00:01:14 (50 / 28)
00:01:14 00:00:47
249 Marcel Świderski M1 127 147 Płock: 00:01:14 (35 / 23)
00:01:14 00:00:47
250 Filip Czajkowski GAMF TriTEAM M1 128 148 Płock: 00:01:14 (34 / 22)
00:01:14 00:00:47
251 Adam Pikul M1 129 149 Piaseczno: 00:01:15 (41 / 31)
00:01:15 00:00:48
252 Amelia Sikora F1 85 103 Elbląg: 00:01:15 (57 / 23)
00:01:15 00:00:48
253 Ignacy Miziołek M1 130 150 Ślesin: 00:01:16 (52 / 30)
00:01:16 00:00:49
254 Kamil Zasada M1 131 151 Elbląg: 00:01:16 (58 / 35)
00:01:16 00:00:49
255 Olga Sypniewska F1 86 104 Ślesin: 00:01:16 (53 / 23)
00:01:16 00:00:49
256 Marceli Kokot M1 132 152 Ślesin: 00:01:17 (54 / 31)
00:01:17 00:00:50
257 Filip Zasada PULS TRI TEAM M1 133 153 Elbląg: 00:01:17 (59 / 36)
00:01:17 00:00:50
258 Lena Adamek F1 87 105 Piaseczno: 00:01:17 (42 / 11)
00:01:17 00:00:50
259 Laura Janik F1 88 106 Piaseczno: 00:01:17 (43 / 12)
00:01:17 00:00:50
260 Paweł Szóstakowski M1 134 154 Stężyca: 00:01:17 (60 / 35)
00:01:17 00:00:50
261 Jeremi Piernicki M1 135 155 Stężyca: 00:01:18 (61 / 36)
00:01:18 00:00:51
262 Lidia Matejczuk Przedszkole im. <Marii Konopnickiej w Leżnicy Wielkiej F1 89 107 Płock: 00:01:18 (40 / 13)
00:01:18 00:00:51
263 Antoni Nadolski M1 136 156 Płock: 00:01:18 (39 / 27)
00:01:18 00:00:51
264 Blanka Adamek F1 90 108 Piaseczno: 00:01:18 (45 / 13)
00:01:18 00:00:51
265 Wojciech Brzozowski M1 137 157 Elbląg: 00:01:19 (62 / 39)
00:01:19 00:00:52
266 Zofia Karp Inne Spacery F1 91 109 Ślesin: 00:01:19 (55 / 24)
00:01:19 00:00:52
267 Franciszek Czajkowski M1 138 158 Płock: 00:01:21 (41 / 28)
00:01:21 00:00:54
268 Nikodem Sikorski K.S Celironman Tata i mama ;-) M1 139 159 Ślesin: 00:01:21 (56 / 32)
00:01:21 00:00:54
269 Konrad Podlasiński M1 140 160 Ślesin: 00:01:23 (57 / 33)
00:01:23 00:00:56
270 Nikola Maruszewska 3oo Forma F1 92 110 Płock: 00:01:24 (42 / 14)
00:01:24 00:00:57
271 Jakub Chojecki M1 141 161 Płock: 00:01:25 (43 / 29)
00:01:25 00:00:58
272 Kacper Olkowski M1 142 162 Ślesin: 00:01:26 (60 / 36)
00:01:26 00:00:59
273 Maja Białecka F1 93 111 Piaseczno: 00:01:27 (46 / 14)
00:01:27 00:01:00
274 Hiacynta Jamioł Sobowiec Team Tupperware F1 94 112 Stężyca: 00:01:28 (62 / 26)
00:01:28 00:01:01
275 Klaudia Olkowska F1 95 113 Ślesin: 00:01:29 (62 / 26)
00:01:29 00:01:02
276 Jagna Zdanowska enduhub.com F1 96 114 Płock: 00:01:29 (45 / 16)
00:01:29 00:01:02
277 Aniela Sikorska K.S. Celironman Tata i mama ;-) F1 97 115 Ślesin: 00:01:30 (63 / 27)
00:01:30 00:01:03
278 Kamil Skowroński Hornówek Izabelin M1 143 163 Piaseczno: 00:01:31 (47 / 33)
00:01:31 00:01:04
279 Wiktor Stratyński K.S. Celironman Pabianickie Towarzystwo Cyklistów M10 5 164 Ślesin: 00:01:32 (2 / 1)
00:01:32 00:01:05
280 Wiktor Woźniak MLUKS TRIATHLON KOŁO M10 6 165 Ślesin: 00:01:32 (3 / 2)
00:01:32 00:01:05
281 Maria Maśkiewicz Prosto Przed Siebie F1 98 116 Elbląg: 00:01:33 (64 / 25)
00:01:33 00:01:06
282 Liliana Żyła F1 99 117 Ślesin: 00:01:34 (66 / 29)
00:01:34 00:01:07
283 Paweł Świder M10 7 166 Ślesin: 00:01:34 (5 / 4)
00:01:34 00:01:07
284 Maciej Leśniewicz M10 8 167 Ślesin: 00:01:34 (4 / 3)
00:01:34 00:01:07
285 Bartosz Kantarowski M10 9 168 Ślesin: 00:01:37 (9 / 7)
00:01:37 00:01:10
286 Melisa Gładikowska F10 8 118 Stężyca: 00:01:37 (2 / 1)
00:01:37 00:01:10
287 Kuba Wieczorek M10 10 169 Ślesin: 00:01:37 (8 / 6)
00:01:37 00:01:10
288 Maria Ławniczak F8 7 119 Ślesin: 00:01:38 (10 / 1)
00:01:38 00:01:11
289 Zofia Lewandowska F10 9 120 Piaseczno: 00:01:39 (1 / 1)
00:01:39 00:01:12
290 Kuba Jaroniec MBC Team M10 11 170 Ślesin: 00:01:40 (13 / 9)
00:01:40 00:01:13
291 Marcelina Stencel F1 100 121 Piaseczno: 00:01:40 (49 / 16)
00:01:40 00:01:13
292 Krzysztof Stefaniak Arena Ruchu Monika Stefaniak Arena Ruchu Monika Stefaniak M8 8 171 Ślesin: 00:01:40 (12 / 1)
00:01:40 00:01:13
293 Weronika Trzoniec F1 101 122 Płock: 00:01:41 (46 / 17)
00:01:41 00:01:14
294 Hubert Zajfert M10 12 172 Ślesin: 00:01:41 (15 / 10)
00:01:41 00:01:14
295 Wiktor Krupa M8 9 173 Ślesin: 00:01:42 (17 / 3)
00:01:42 00:01:15
296 Anna Wydarty F8 8 123 Stężyca: 00:01:42 (3 / 1)
00:01:42 00:01:15
297 Piotr Jagas K.S. Celironman M8 10 174 Ślesin: 00:01:42 (16 / 2)
00:01:42 00:01:15
298 Lena Zakrzewska F1 102 124 Piaseczno: 00:01:43 (50 / 17)
00:01:43 00:01:16
299 Alexandra Kowara F1 103 125 Elbląg: 00:01:43 (65 / 26)
00:01:43 00:01:16
300 Martyna Waszak F10 10 126 Ślesin: 00:01:44 (18 / 4)
00:01:44 00:01:17
301 Mateusz Zieliński UKS G-8 Bielany M10 13 175 Ślesin: 00:01:45 (20 / 11)
00:01:45 00:01:18
302 Zosia Greczyło F10 11 127 Ślesin: 00:01:45 (21 / 6)
00:01:45 00:01:18
303 Aleksandra Gacka GACCY TEAM F10 12 128 Stężyca: 00:01:45 (5 / 2)
00:01:45 00:01:18
304 Joanna Dzioba Dzioba Team F8 9 129 Stężyca: 00:01:45 (4 / 2)
00:01:45 00:01:18
305 Antonina Bielińska F10 13 130 Stężyca: 00:01:46 (6 / 3)
00:01:46 00:01:19
306 Dawid Płotka M8 11 176 Stężyca: 00:01:47 (7 / 1)
00:01:47 00:01:20
307 Maciej Tomporowski M8 12 177 Piaseczno: 00:01:47 (3 / 1)
00:01:47 00:01:20
308 Jakub Sobecki Arkonia Szczecin M10 14 178 Ślesin: 00:01:47 (22 / 12)
00:01:47 00:01:20
309 Maria Jamioł Sobowiec Team Tupperware F10 14 131 Stężyca: 00:01:48 (9 / 5)
00:01:48 00:01:21
310 Szymon Dziura M10 15 179 Ślesin: 00:01:48 (23 / 13)
00:01:48 00:01:21
311 Justyna Roman Przecinak77 F1 104 132 Stężyca: 00:01:48 (64 / 28)
00:01:48 00:01:21
312 Franek Supera Mukainada Running Team M10 16 180 Piaseczno: 00:01:49 (4 / 1)
00:01:49 00:01:22
313 Alan Robak M8 13 181 Stężyca: 00:01:49 (12 / 3)
00:01:49 00:01:22
314 Tymoteusz Cichacki M10 17 182 Piaseczno: 00:01:50 (5 / 2)
00:01:50 00:01:23
315 Maja Rudyk F8 10 133 Ślesin: 00:01:50 (26 / 3)
00:01:50 00:01:23
316 Zuzanna Sztajkowska F10 15 134 Stężyca: 00:01:50 (14 / 6)
00:01:50 00:01:23
317 Wiktoria Sztajkowska F8 11 135 Stężyca: 00:01:50 (13 / 4)
00:01:50 00:01:23
318 Oliwier Jaworski F8 12 136 Ślesin: 00:01:50 (25 / 2)
00:01:50 00:01:23
319 Leon Zahri M1 144 183 Elbląg: 00:01:51 (67 / 41)
00:01:51 00:01:24
320 Kuba Jakubowski M10 18 184 Stężyca: 00:01:51 (15 / 2)
00:01:51 00:01:24
321 Aleksander Dynowski M8 14 185 Stężyca: 00:01:51 (16 / 4)
00:01:51 00:01:24
322 Łukasz Dryja M8 15 186 Ślesin: 00:01:51 (27 / 4)
00:01:51 00:01:24
323 Wiktor Gruchała MEWA Gdynia GDYNIA WICZLINO M8 16 187 Stężyca: 00:01:52 (18 / 6)
00:01:52 00:01:25
324 Mikołaj Borowiak Jary M8 17 188 Stężyca: 00:01:52 (17 / 5)
00:01:52 00:01:25
325 Wiktor Ptasznik M10 19 189 Ślesin: 00:01:52 (28 / 14)
00:01:52 00:01:25
326 Tomasz Mańdok M10 20 190 Piaseczno: 00:01:52 (6 / 3)
00:01:52 00:01:25
327 Krzysztof Orzechowski M8 18 191 Piaseczno: 00:01:52 (9 / 2)
00:01:52 00:01:25
328 Alex Miśkiewicz M10 21 192 Piaseczno: 00:01:52 (7 / 4)
00:01:52 00:01:25
329 Jakub Biernacki CRAZY RACING TEAM M10 22 193 Piaseczno: 00:01:53 (10 / 5)
00:01:53 00:01:26
330 Leonard Skowroński Hornówek Izabelin M10 23 194 Piaseczno: 00:01:53 (11 / 6)
00:01:53 00:01:26
331 Zofia Śliż Kużnia Triathlonu F10 16 137 Piaseczno: 00:01:54 (12 / 3)
00:01:54 00:01:27
332 Filip Brzozowski M8 19 195 Ślesin: 00:01:54 (29 / 5)
00:01:54 00:01:27
333 Jakub Niedźwiedziński M10 24 196 Ślesin: 00:01:54 (30 / 15)
00:01:54 00:01:27
334 Ula Osika F8 13 138 Stężyca: 00:01:54 (20 / 6)
00:01:54 00:01:27
335 Hania Supera Mukainada Running Team F10 17 139 Piaseczno: 00:01:55 (14 / 5)
00:01:55 00:01:28
336 Natalia Gierczak F8 14 140 Stężyca: 00:01:55 (21 / 7)
00:01:55 00:01:28
337 Filip Siwirski M8 20 197 Piaseczno: 00:01:56 (15 / 3)
00:01:56 00:01:29
338 Oliwia Kitlas Rodzina w biegu F10 18 141 Elbląg: 00:01:56 (4 / 2)
00:01:56 00:01:29
339 Mikołaj Majchrzak M1 145 198 Płock: 00:01:56 (48 / 31)
00:01:56 00:01:29
340 Paweł Kurczewski M10 25 199 Elbląg: 00:01:57 (5 / 3)
00:01:57 00:01:30
341 Jakub Biszewski Pan Pierniczek M8 21 200 Stężyca: 00:01:57 (23 / 8)
00:01:57 00:01:30
342 Maja Stec F10 19 142 Piaseczno: 00:01:57 (16 / 6)
00:01:57 00:01:30
343 Mateusz Dryja M10 26 201 Ślesin: 00:01:57 (33 / 16)
00:01:57 00:01:30
344 Michał Siemiński Drużyna Szpiku/Akademia Reissa M8 22 202 Ślesin: 00:01:58 (34 / 7)
00:01:58 00:01:31
345 Antek Mazerant PURPOSE TEAM PURPOSE M10 27 203 Płock: 00:01:58 (3 / 3)
00:01:58 00:01:31
346 Paulina Wasilewska F10 20 143 Piaseczno: 00:01:58 (18 / 8)
00:01:58 00:01:31
347 Kacper Napieraj M8 23 204 Piaseczno: 00:01:59 (20 / 4)
00:01:59 00:01:32
348 Lea Prętka F8 15 144 Ślesin: 00:01:59 (39 / 6)
00:01:59 00:01:32
349 Dorian Nadobnik BIEGam Bo Lubię Ząbki TEAM M10 28 205 Piaseczno: 00:01:59 (19 / 7)
00:01:59 00:01:32
350 Piotr Kurczewski M8 24 206 Elbląg: 00:01:59 (6 / 1)
00:01:59 00:01:32
351 Hubert Sielicki SP 11 Elbląg M8 25 207 Elbląg: 00:01:59 (7 / 2)
00:01:59 00:01:32
352 Paula Biskup F10 21 145 Ślesin: 00:01:59 (38 / 9)
00:01:59 00:01:32
353 Kornelia Kowalska F10 22 146 Ślesin: 00:01:59 (37 / 8)
00:01:59 00:01:32
354 Oliver Lindholm M8 26 208 Piaseczno: 00:02:00 (21 / 5)
00:02:00 00:01:33
355 Ada Świerżewska SportowaRodzina.pl F10 23 147 Piaseczno: 00:02:00 (22 / 9)
00:02:00 00:01:33
356 Lena Naporowska F8 16 148 Ślesin: 00:02:01 (42 / 7)
00:02:01 00:01:34
357 Amelia Kucal MLUKS Triathlon Koło F10 24 149 Ślesin: 00:02:01 (40 / 10)
00:02:01 00:01:34
358 Remigiusz Poczta M8 27 209 Ślesin: 00:02:01 (41 / 9)
00:02:01 00:01:34
359 Gustaw Podwysocki Ciasteczkowy Potwór M1 146 210 Ślesin: 00:02:02 (67 / 38)
00:02:02 00:01:35
360 Milena Trochimczuk F10 25 150 Elbląg: 00:02:02 (8 / 3)
00:02:02 00:01:35
361 Kornelia Lenart F10 26 151 Elbląg: 00:02:03 (10 / 4)
00:02:03 00:01:36
362 Natalia Gabryel F10 27 152 Ślesin: 00:02:04 (43 / 11)
00:02:04 00:01:37
363 Zuzanna Bujalska F10 28 153 Piaseczno: 00:02:04 (23 / 10)
00:02:04 00:01:37
364 Aleksander Ruta M8 28 211 Elbląg: 00:02:04 (11 / 3)
00:02:04 00:01:37
365 Kacper Kulesza M10 29 212 Płock: 00:02:04 (6 / 5)
00:02:04 00:01:37
366 Piotr Matejczuk Szkoła podstawowa w Parzeczewie M8 29 213 Płock: 00:02:04 (7 / 1)
00:02:04 00:01:37
367 Lorkowski Michał M8 30 214 Ślesin: 00:02:04 (44 / 10)
00:02:04 00:01:37
368 Bartosz Mikosza M10 30 215 Płock: 00:02:04 (5 / 4)
00:02:04 00:01:37
369 Wojciech Waszak M8 31 216 Ślesin: 00:02:05 (46 / 11)
00:02:05 00:01:38
370 Michalina Frankiewicz F8 17 154 Ślesin: 00:02:05 (45 / 8)
00:02:05 00:01:38
371 Magdalena Grodzka F8 18 155 Stężyca: 00:02:05 (27 / 8)
00:02:05 00:01:38
372 Miłosz Burczyński M1 147 217 Piaseczno: 00:02:05 (52 / 35)
00:02:05 00:01:38
373 Matylda Mroczek F8 19 156 Stężyca: 00:02:06 (28 / 9)
00:02:06 00:01:39
374 Paweł Buduj M10 31 218 Piaseczno: 00:02:06 (25 / 8)
00:02:06 00:01:39
375 Dawid Karwacki Tata club tata M8 32 219 Ślesin: 00:02:07 (47 / 12)
00:02:07 00:01:40
376 Eliza Kluczek F10 29 157 Piaseczno: 00:02:07 (26 / 11)
00:02:07 00:01:40
377 Maja Orlik F10 30 158 Piaseczno: 00:02:07 (27 / 12)
00:02:07 00:01:40
378 Filip Mirzałek TRAWERS M8 33 220 Elbląg: 00:02:07 (12 / 4)
00:02:07 00:01:40
379 Anna Piotrowska F8 20 159 Stężyca: 00:02:07 (29 / 10)
00:02:07 00:01:40
380 Gabriel Baranowski M8 34 221 Piaseczno: 00:02:08 (28 / 7)
00:02:08 00:01:41
381 Zuzia Broż MTB Koło Team www.projektowakb.pl F8 21 160 Stężyca: 00:02:08 (31 / 11)
00:02:08 00:01:41
382 Oskar Kubiak M8 35 222 Ślesin: 00:02:08 (48 / 13)
00:02:08 00:01:41
383 Leon Siedlecki M1 148 223 Ślesin: 00:02:08 (68 / 39)
00:02:08 00:01:41
384 Gabriela Adamaszek F8 22 161 Piaseczno: 00:02:09 (29 / 2)
00:02:09 00:01:42
385 Agnieszka Gabryel F1 105 162 Ślesin: 00:02:09 (69 / 30)
00:02:09 00:01:42
386 Ania Chojnacka Fit Expert Gym F1 106 163 Płock: 00:02:10 (49 / 18)
00:02:10 00:01:43
387 Szymon Korbolewski M8 36 224 Elbląg: 00:02:10 (14 / 5)
00:02:10 00:01:43
388 Maja Mańdok F8 23 164 Piaseczno: 00:02:10 (30 / 3)
00:02:10 00:01:43
389 Natalia Paduszyńska edustacyjka.pl triathlon team F8 24 165 Piaseczno: 00:02:10 (31 / 4)
00:02:10 00:01:43
390 Artur Stępień BSD M10 32 225 Ślesin: 00:02:10 (49 / 17)
00:02:10 00:01:43
391 Alexander Danielewicz Najszybciejsze Danielewicze WUJARO M8 37 226 Elbląg: 00:02:11 (15 / 6)
00:02:11 00:01:44
392 Mateusz Niemczyk M8 38 227 Elbląg: 00:02:11 (16 / 7)
00:02:11 00:01:44
393 Zoja Łukaszewicz F1 107 166 Piaseczno: 00:02:11 (53 / 18)
00:02:11 00:01:44
394 Dominika Gładysz Mama i Tata F10 31 167 Stężyca: 00:02:11 (32 / 7)
00:02:11 00:01:44
395 Jan Białecki M8 39 228 Piaseczno: 00:02:11 (32 / 8)
00:02:11 00:01:44
396 Zuzanna Sielska Olimpia Judo Elblag F8 25 168 Elbląg: 00:02:11 (17 / 1)
00:02:11 00:01:44
397 Wiktoria Karwacka Tata club tata F10 32 169 Ślesin: 00:02:11 (50 / 12)
00:02:11 00:01:44
398 Maria Śliż Kużnia Triathlonu F8 26 170 Piaseczno: 00:02:11 (33 / 5)
00:02:11 00:01:44
399 Oliwia Sienkiewicz Sienkiewicz F8 27 171 Stężyca: 00:02:12 (33 / 12)
00:02:12 00:01:45
400 Olga Skwierawska Jowita Fit Dance Stężyca F10 33 172 Stężyca: 00:02:12 (34 / 8)
00:02:12 00:01:45
401 Lena Bugowska F8 28 173 Piaseczno: 00:02:12 (34 / 6)
00:02:12 00:01:45
402 Marcel Klimowski M8 40 229 Elbląg: 00:02:13 (19 / 8)
00:02:13 00:01:46
403 Wiktor Szczęsny M8 41 230 Elbląg: 00:02:14 (21 / 10)
00:02:14 00:01:47
404 Zuzanna Herman F8 29 174 Stężyca: 00:02:14 (35 / 13)
00:02:14 00:01:47
405 Zuzanna Biernacka CRAZY RACING TEAM F8 30 175 Piaseczno: 00:02:17 (38 / 7)
00:02:17 00:01:50
406 Maciej Cylkowski M8 42 231 Elbląg: 00:02:17 (22 / 11)
00:02:17 00:01:50
407 Marta Gabryel F10 34 176 Ślesin: 00:02:17 (52 / 13)
00:02:17 00:01:50
408 Dominik Jabłoński M8 43 232 Elbląg: 00:02:18 (23 / 12)
00:02:18 00:01:51
409 Jaś Kameduła M8 44 233 Ślesin: 00:02:19 (53 / 15)
00:02:19 00:01:52
410 Aurelia Zych F8 31 177 Piaseczno: 00:02:19 (39 / 8)
00:02:19 00:01:52
411 Agnieszka Waszak F8 32 178 Stężyca: 00:02:19 (37 / 14)
00:02:19 00:01:52
412 Pola Ławicka Rodzice F1 108 179 Płock: 00:02:19 (50 / 19)
00:02:19 00:01:52
413 Maja Hutkowska SPONSOR TATA F10 35 180 Płock: 00:02:19 (14 / 5)
00:02:19 00:01:52
414 Kacper Pawłoski M8 45 234 Elbląg: 00:02:20 (25 / 14)
00:02:20 00:01:53
415 Maria Jamioł F10 36 181 Elbląg: 00:02:20 (26 / 6)
00:02:20 00:01:53
416 Leo Prątnicki M1 149 235 Elbląg: 00:02:20 (68 / 42)
00:02:20 00:01:53
417 Kamil Dahan IDACO Triathlon M8 46 236 Piaseczno: 00:02:21 (40 / 11)
00:02:21 00:01:54
418 Maksymilian Kowalski M8 47 237 Piaseczno: 00:02:21 (41 / 12)
00:02:21 00:01:54
419 Barbara Spławińska F8 33 182 Stężyca: 00:02:21 (38 / 15)
00:02:21 00:01:54
420 Nela Zakrzewska F1 109 183 Piaseczno: 00:02:21 (54 / 19)
00:02:21 00:01:54
421 Maja Cylkowska F10 37 184 Elbląg: 00:02:22 (28 / 7)
00:02:22 00:01:55
422 Igor Cylkowski M8 48 238 Elbląg: 00:02:22 (27 / 15)
00:02:22 00:01:55
423 Tomasz Jelitto M10 33 239 Piaseczno: 00:02:23 (42 / 9)
00:02:23 00:01:56
424 Maksymilian Herman M8 49 240 Stężyca: 00:02:23 (39 / 13)
00:02:23 00:01:56
425 Samuel Klimkowski M8 50 241 Elbląg: 00:02:24 (30 / 16)
00:02:24 00:01:57
426 Maciej Dziadosz M10 34 242 Ślesin: 00:02:25 (54 / 18)
00:02:25 00:01:58
427 Julia Kowalska F1 110 185 Stężyca: 00:02:25 (65 / 29)
00:02:25 00:01:58
428 Anna Kulesza F10 38 186 Płock: 00:02:25 (16 / 6)
00:02:25 00:01:58
429 Adam Sebastianowicz Szkoła podstawowa nr 20 M8 51 243 Płock: 00:02:26 (17 / 3)
00:02:26 00:01:59
430 Zuzanna Szczęsna F8 34 187 Elbląg: 00:02:26 (32 / 4)
00:02:26 00:01:59
431 Jakub Sielski Olimpia Judo Elblag M10 35 244 Elbląg: 00:02:27 (33 / 5)
00:02:27 00:02:00
432 Mateusz Sielicki M8 52 245 Elbląg: 00:02:27 (34 / 18)
00:02:27 00:02:00
433 Hanna Maśkiewicz Prosto Przed Siebie F1 111 188 Elbląg: 00:02:27 (70 / 27)
00:02:27 00:02:00
434 Adaś Pogorzelski M1 150 246 Elbląg: 00:02:27 (69 / 43)
00:02:27 00:02:00
435 Piotr Dębowski M1 151 247 Ślesin: 00:02:28 (70 / 40)
00:02:28 00:02:01
436 Amelia Michalewska Drużyna Grubego Misia F8 35 189 Piaseczno: 00:02:28 (43 / 9)
00:02:28 00:02:01
437 Franciszek Szczepański M10 36 248 Elbląg: 00:02:28 (35 / 6)
00:02:28 00:02:01
438 Wojciech Zgorzelski M8 53 249 Płock: 00:02:30 (18 / 4)
00:02:30 00:02:03
439 Leon Celej Kuźnia Triathlonu M1 152 250 Ślesin: 00:02:30 (71 / 41)
00:02:30 00:02:03
440 Karina Dziadosz F8 36 190 Ślesin: 00:02:30 (56 / 9)
00:02:30 00:02:03
441 Hubert Kowalski Maluchy Pływają M8 54 251 Elbląg: 00:02:30 (38 / 21)
00:02:30 00:02:03
442 Aleksandra Dzieżyc F8 37 191 Elbląg: 00:02:31 (39 / 5)
00:02:31 00:02:04
443 Nadia Wlazłowska F10 39 192 Stężyca: 00:02:31 (40 / 9)
00:02:31 00:02:04
444 Konrad Stankiewicz M8 55 252 Elbląg: 00:02:32 (40 / 22)
00:02:32 00:02:05
445 Hanna Zgorzelska F10 40 193 Płock: 00:02:33 (22 / 7)
00:02:33 00:02:06
446 Aleksander Mazurek M8 56 253 Elbląg: 00:02:33 (41 / 23)
00:02:33 00:02:06
447 Franciszek Bartochowski Kolarze i żeglarze M8 57 254 Płock: 00:02:33 (21 / 7)
00:02:33 00:02:06
448 Wiktoria Ślązak F10 41 194 Elbląg: 00:02:34 (43 / 8)
00:02:34 00:02:07
449 Adam Dahan IDACO Triathlon M10 37 255 Piaseczno: 00:02:34 (44 / 10)
00:02:34 00:02:07
450 Wiktoria Danielewicz Najszybciejsze Danielewicze WUJARO F8 38 195 Elbląg: 00:02:34 (42 / 6)
00:02:34 00:02:07
451 Karolina Boniecka F8 39 196 Piaseczno: 00:02:35 (45 / 10)
00:02:35 00:02:08
452 Ada Lewandrowska F8 40 197 Stężyca: 00:02:35 (42 / 16)
00:02:35 00:02:08
453 Alex Balawejder M1 153 256 Piaseczno: 00:02:36 (55 / 36)
00:02:36 00:02:09
454 Maja Kuc F8 41 198 Ślesin: 00:02:36 (57 / 10)
00:02:36 00:02:09
455 Olivier Bartosiak M8 58 257 Płock: 00:02:37 (23 / 8)
00:02:37 00:02:10
456 Kajetan Misiewicz M8 59 258 Elbląg: 00:02:39 (45 / 24)
00:02:39 00:02:12
457 Jan Szczepański M8 60 259 Elbląg: 00:02:40 (46 / 25)
00:02:40 00:02:13
458 Igor Kacperski M8 61 260 Elbląg: 00:02:40 (47 / 26)
00:02:40 00:02:13
459 Lillian Aguilar F8 42 199 Piaseczno: 00:02:41 (47 / 11)
00:02:41 00:02:14
460 Dawid Pol M8 62 261 Elbląg: 00:02:45 (49 / 27)
00:02:45 00:02:18
461 Malwina Stefanowicz F8 43 200 Elbląg: 00:02:46 (50 / 8)
00:02:46 00:02:19
462 Lena Kozak F8 44 201 Płock: 00:02:55 (31 / 6)
00:02:55 00:02:28
463 Anna` Krzymień F1 112 202 Stężyca: 00:02:56 (66 / 30)
00:02:56 00:02:29
464 Jakub Szymczak tri M14 4 262 Ślesin: 00:02:59 (2 / 2)
00:02:59 00:02:32
465 Bartosz Majorczyk GTT Diament Gniezno WAJM M12 7 263 Ślesin: 00:02:59 (3 / 1)
00:02:59 00:02:32
466 Kacper Zalewski M8 63 264 Elbląg: 00:03:01 (54 / 29)
00:03:01 00:02:34
467 Lena Kozak F8 45 203 Elbląg: 00:03:02 (55 / 10)
00:03:02 00:02:35
468 Hanna Skrzynecka Bella Pony Team F8 46 204 Płock: 00:03:02 (32 / 7)
00:03:02 00:02:35
469 Rozalia Cichowska F8 47 205 Elbląg: 00:03:02 (56 / 11)
00:03:02 00:02:35
470 Bartłomiej Lewocha M14 5 265 Ślesin: 00:03:06 (4 / 3)
00:03:06 00:02:39
471 Kamil Kulik KULIK&KUREK M14 6 266 Stężyca: 00:03:16 (2 / 2)
00:03:16 00:02:49
472 Patryk Kowiel KL Lechia Gdańsk M12 8 267 Stężyca: 00:03:16 (4 / 1)
00:03:16 00:02:49
473 Bastian Horsten Goyello Power Club M14 7 268 Stężyca: 00:03:16 (3 / 3)
00:03:16 00:02:49
474 Tomasz Wójcik M1 154 269 Piaseczno: 00:03:21 (56 / 37)
00:03:21 00:02:54
475 Kajetan Knopp M14 8 270 Piaseczno: 00:03:26 (2 / 2)
00:03:26 00:02:59
476 Konrad Jaworski M12 9 271 Stężyca: 00:03:27 (6 / 2)
00:03:27 00:03:00
477 Franciszek Bieliński M12 10 272 Stężyca: 00:03:29 (7 / 3)
00:03:29 00:03:02
478 Filip Orlik M14 9 273 Piaseczno: 00:03:31 (3 / 3)
00:03:31 00:03:04
479 Nikodem Górczewski M12 11 274 Ślesin: 00:03:32 (7 / 3)
00:03:32 00:03:05
480 Jakub Świder M14 10 275 Ślesin: 00:03:33 (8 / 4)
00:03:33 00:03:06
481 Dawid Rudnik M14 11 276 Płock: 00:03:36 (3 / 3)
00:03:36 00:03:09
482 Aleksy Lisowski Olsztyńska szkółka triathlonu M14 12 277 Płock: 00:03:37 (4 / 4)
00:03:37 00:03:10
483 Łukasz Skoczylas M14 13 278 Elbląg: 00:03:37 (3 / 3)
00:03:37 00:03:10
484 Szymon Świacki Universus M12 12 279 Stężyca: 00:03:37 (10 / 5)
00:03:37 00:03:10
485 Igor Jurczyński M14 14 280 Piaseczno: 00:03:38 (4 / 4)
00:03:38 00:03:11
486 Aleksanda Gruchała MEWA Gdynia GDYNIA WICZLINO F12 4 206 Stężyca: 00:03:39 (12 / 3)
00:03:39 00:03:12
487 Olivier Hirsz CelIronMan.pl M12 13 281 Ślesin: 00:03:39 (9 / 4)
00:03:39 00:03:12
488 Maksymiljan Siwirski M14 15 282 Piaseczno: 00:03:39 (5 / 5)
00:03:39 00:03:12
489 Aniela Gasza F14 3 207 Ślesin: 00:03:40 (10 / 1)
00:03:40 00:03:13
490 Mateusz Sobowiec Sobowiec Team Tupperware M14 16 283 Piaseczno: 00:03:42 (6 / 6)
00:03:42 00:03:15
491 Julia Wilijewicz F14 4 208 Ślesin: 00:03:43 (12 / 3)
00:03:43 00:03:16
492 Mikolaj Stec M14 17 284 Piaseczno: 00:03:45 (7 / 7)
00:03:45 00:03:18
493 Jakub Misztela PTT Delta Płock M12 14 285 Płock: 00:03:48 (6 / 1)
00:03:48 00:03:21
494 Agata Kamrowska F8 48 209 Elbląg: 00:03:50 (57 / 12)
00:03:50 00:03:23
495 Kacper Baran NTT "Triada" Namysłów 2004 M12 15 286 Ślesin: 00:03:51 (13 / 5)
00:03:51 00:03:24
496 Aleksandra Waszak F12 5 210 Ślesin: 00:03:54 (14 / 2)
00:03:54 00:03:27
497 Marta Świacka Universus F14 5 211 Stężyca: 00:03:54 (13 / 1)
00:03:54 00:03:27
498 Weronika Dziura F14 6 212 Ślesin: 00:03:55 (15 / 4)
00:03:55 00:03:28
499 Błażej Paduszyński edustacyjka.pl triathlon team M14 18 287 Piaseczno: 00:03:58 (9 / 8)
00:03:58 00:03:31
500 Zosia Grzywacz F12 6 213 Ślesin: 00:04:01 (16 / 3)
00:04:01 00:03:34
501 Zofia Reszczyńska F12 7 214 Stężyca: 00:04:04 (14 / 4)
00:04:04 00:03:37
502 Patryk Markowski UKS TRS SUSZ M14 19 288 Płock: 00:04:06 (11 / 6)
00:04:06 00:03:39
503 Noelia Pols NNYTT F12 8 215 Piaseczno: 00:04:15 (11 / 1)
00:04:15 00:03:48
504 Julia Dynowska F14 7 216 Stężyca: 00:04:15 (16 / 2)
00:04:15 00:03:48
505 Iga Świerżewska SportowaRodzina.pl F12 9 217 Piaseczno: 00:04:17 (12 / 2)
00:04:17 00:03:50
506 Aleksandra Adamska F14 8 218 Płock: 00:04:17 (13 / 1)
00:04:17 00:03:50
507 Kosma Kwiatkowski M14 20 289 Płock: 00:04:20 (14 / 7)
00:04:20 00:03:53
508 Bruno Mosur M12 16 290 Piaseczno: 00:04:21 (14 / 2)
00:04:21 00:03:54
509 Konrad Niedźwiedziński M12 17 291 Ślesin: 00:04:22 (18 / 7)
00:04:22 00:03:55
510 Kamil Cygan M12 18 292 Płock: 00:04:24 (15 / 5)
00:04:24 00:03:57
511 Bartosz Chylak M1 155 293 Płock: 00:04:25 (52 / 33)
00:04:25 00:03:58
512 Wiktoria Możdżonek F12 10 219 Płock: 00:04:25 (16 / 3)
00:04:25 00:03:58
513 Igor Misiewicz M12 19 294 Elbląg: 00:04:25 (9 / 4)
00:04:25 00:03:58
514 Natalia Niedźwiedzińska F12 11 220 Ślesin: 00:04:25 (19 / 4)
00:04:25 00:03:58
515 Lyanne Pols NNYTT F12 12 221 Piaseczno: 00:04:27 (15 / 3)
00:04:27 00:04:00
516 Mateusz Szapiel euromed.olsztyn.pl M12 20 295 Elbląg: 00:04:35 (10 / 5)
00:04:35 00:04:08
517 Bartosz Janicki M12 21 296 Ślesin: 00:04:36 (21 / 9)
00:04:36 00:04:09
518 Olaf Piotrowski M12 22 297 Stężyca: 00:04:40 (18 / 8)
00:04:40 00:04:13
519 Wiktoria Wenta F12 13 222 Stężyca: 00:04:41 (19 / 5)
00:04:41 00:04:14
520 Karolina Gałka MKS Delfin Malbork F14 9 223 Ślesin: 00:04:41 (22 / 5)
00:04:41 00:04:14
521 Szymon Różalski M12 23 298 Płock: 00:04:41 (18 / 7)
00:04:41 00:04:14
522 Lena Olender Trucht Mrągowo F12 14 224 Piaseczno: 00:04:46 (16 / 4)
00:04:46 00:04:19
523 Gustaw Mosur M1 156 299 Piaseczno: 00:05:04 (57 / 38)
00:05:04 00:04:37
524 Wiktoria Kaźmierczak F14 10 225 Stężyca: 00:05:11 (21 / 3)
00:05:11 00:04:44
525 Emelie Lindholm F12 15 226 Piaseczno: 00:05:12 (19 / 5)
00:05:12 00:04:45
526 Kamil Szapiel euromed.olsztyn.pl M12 24 300 Elbląg: 00:05:23 (12 / 7)
00:05:23 00:04:56
527 Gabriela DĄBEK F12 16 227 Piaseczno: 00:05:34 (21 / 7)
00:05:34 00:05:07
528 Bruno Boniewski M1 157 301 Płock: 00:09:23 (53 / 34)
00:09:23 00:08:56
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon