Elemental Tri Series 2017 - dystans sprinterski - wyniki

M‑ce Nazwisko i imię Klub Kat. M-ce w kat. M-ce wg płci Zawody Czas końcowy Strata
1 Przemysław Szymanowski IDMAR Racing Team-Triathlon Division M24 1 1 Olsztyn: 00:57:15 (6 / 3)
Augustów: 00:59:31 (3 / 1)
Blachownia: 00:59:19 (7 / 4)
Białystok: 00:59:22 (3 / 2)
03:55:27
2 Filip Przymusiński UAM TRIATHLON POZNAŃ UAM,Tricentre, Labosport :D M24 2 2 Olsztyn: 00:58:29 (12 / 4)
Augustów: 01:00:09 (6 / 2)
Blachownia: 00:59:34 (8 / 5)
Białystok: 01:00:06 (4 / 3)
03:58:18 00:02:51
3 Maciej Falbogowski UAM TRIATHLON POZNAŃ Tricentre, Sklep Biegacza Polonez, BeNatural, RedFitness M18 1 3 Olsztyn: 00:57:25 (8 / 2)
Augustów: 00:59:41 (4 / 3)
Blachownia: 01:01:00 (13 / 5)
Białystok: 01:01:37 (7 / 2)
03:59:43 00:04:16
4 Michał Jarliński UKS Tri-Team Rumia M18 2 4 Olsztyn: 00:59:00 (14 / 6)
Augustów: 00:59:55 (5 / 4)
Blachownia: 01:00:21 (11 / 3)
Białystok: 01:01:57 (9 / 3)
04:01:13 00:05:46
5 Igor Siódmiak MKP SZCZECINEKk M18 3 5 Olsztyn: 01:00:12 (15 / 7)
Augustów: 01:02:12 (8 / 5)
Blachownia: 00:59:56 (10 / 2)
Białystok: 01:00:20 (5 / 1)
04:02:40 00:07:13
6 Paulina Klimas AZS AWF Katowice GVT BMC F20 1 1 Olsztyn: 01:01:21 (19 / 2)
Augustów: 01:03:31 (9 / 1)
Blachownia: 01:03:39 (27 / 4)
Białystok: 01:02:58 (11 / 1)
04:11:29 00:16:02
7 Małgorzata Wąsik MKS Triathlon Malbork F24 1 2 Olsztyn: 01:01:33 (21 / 1)
Augustów: 01:04:03 (11 / 1)
Blachownia: 01:03:33 (26 / 1)
Białystok: 01:03:07 (12 / 1)
04:12:16 00:16:49
8 Maria Pytel Triathlon Starachowice / SZYMANOWSKI Triathlon Team F24 2 3 Olsztyn: 01:02:57 (25 / 2)
Augustów: 01:05:50 (15 / 3)
Blachownia: 01:05:11 (32 / 2)
Białystok: 01:04:52 (17 / 2)
04:18:50 00:23:23
9 Tomasz Kosicki UKS Lusowo M24 3 6 Olsztyn: 01:04:00 (28 / 6)
Augustów: 01:07:17 (18 / 3)
Blachownia: 01:05:15 (33 / 9)
Białystok: 01:05:56 (21 / 4)
04:22:28 00:27:01
10 Mateusz Błaszczyk TS Akwedukt Kielce M18 4 7 Olsztyn: 01:04:29 (32 / 11)
Augustów: 01:04:15 (12 / 6)
Blachownia: 01:10:05 (56 / 9)
Białystok: 01:05:08 (18 / 6)
04:23:57 00:28:30
11 Jakub Śliwka UKS G-8 Bielany Warszawa M18 5 8 Olsztyn: 01:06:49 (37 / 12)
Augustów: 01:06:04 (16 / 7)
Blachownia: 01:07:13 (44 / 7)
Białystok: 01:04:31 (15 / 5)
04:24:37 00:29:10
12 Małgorzata Lipowska YMCA Kraków F20 2 4 Olsztyn: 01:07:04 (39 / 5)
Augustów: 01:09:05 (23 / 5)
Blachownia: 01:11:30 (63 / 6)
Białystok: 01:12:17 (37 / 2)
04:39:56 00:44:29
13 Adam Fajks Ecosociety Triathlon Team M24 4 9 Olsztyn: 01:12:16 (58 / 23)
Augustów: 01:11:30 (26 / 6)
Blachownia: 01:10:13 (58 / 17)
Białystok: 01:10:50 (34 / 5)
04:44:49 00:49:22
14 Jakub Stefankiewicz triathlonstrykow.pl + TRUCHT.COM trucht.com M24 5 10 Olsztyn: 01:10:22 (49 / 14)
Augustów: 01:11:50 (27 / 7)
Blachownia: 01:11:13 (61 / 18)
Białystok: 01:13:33 (42 / 8)
04:46:58 00:51:31
15 Sebastian Kwieciński Przemysław Szymanowski Triathlon Team M24 6 11 Olsztyn: 01:11:24 (52 / 17)
Augustów: 01:12:50 (29 / 9)
Blachownia: 01:12:13 (69 / 24)
Białystok: 01:15:00 (45 / 11)
04:51:27 00:56:00
16 Karolina Żarnowska UKS G-8 Bielany Warszawa F18 1 5 Olsztyn: 01:14:19 (65 / 7)
Augustów: 01:14:18 (31 / 3)
Blachownia: 01:12:00 (68 / 5)
Białystok: 01:12:40 (38 / 5)
04:53:17 00:57:50
17 Grzegorz Suda M24 7 12 Olsztyn: 01:20:35 (93 / 54)
Augustów: 01:21:58 (36 / 13)
Blachownia: 01:20:25 (104 / 55)
Białystok: 01:19:35 (57 / 22)
05:22:33 01:27:06
18 Grzegorz Sudak M24 8 13 Olsztyn: 01:21:08 (94 / 55)
Augustów: 01:22:58 (40 / 17)
Blachownia: 01:21:43 (108 / 58)
Białystok: 01:21:17 (63 / 26)
05:27:06 01:31:39
19 Tomasz Radomiński KS Barakuda Mińsk Mazowiecki M24 9 14 Olsztyn: 01:24:19 (104 / 63)
Augustów: 01:23:39 (41 / 18)
Blachownia: 01:19:14 (97 / 48)
Białystok: 01:21:28 (65 / 28)
05:28:40 01:33:13
20 Adam Spławski M24 10 15 Olsztyn: 01:34:32 (142 / 89)
Augustów: 01:37:03 (65 / 34)
Blachownia: 01:28:50 (129 / 72)
Białystok: 01:33:31 (117 / 63)
06:13:56 02:18:29
21 Damian Woronko M24 11 16 Olsztyn: 01:51:38 (154 / 96)
Augustów: 01:50:28 (71 / 36)
Blachownia: 01:46:44 (158 / 92)
Białystok: 01:48:44 (149 / 81)
07:17:34 03:22:07
22 Tomasz Brembor GVT BMC AZS-AWF Katowice M20 1 17 Olsztyn: 00:55:23 (3 / 2)
Blachownia: 00:56:40 (2 / 2)
Białystok: 00:58:08 (1 / 1)
02:50:11
23 Mateusz Kaźmierczak GVT BMC LKKS Górnik Wałbrzych M24 12 18 Olsztyn: 00:57:02 (5 / 2)
Blachownia: 00:57:06 (4 / 2)
Białystok: 00:58:47 (2 / 1)
02:52:55 00:02:44
24 Daniel Juszkowiec UKS G-8 Bielany Warszawa M18 6 19 Olsztyn: 00:57:50 (10 / 4)
Augustów: 00:59:12 (2 / 2)
Białystok: 01:02:54 (10 / 4)
02:59:56 00:09:45
25 Paweł Lenartowicz UKS G-8 Bielany Warszawa M20 2 20 Olsztyn: 01:02:32 (23 / 7)
Augustów: 01:00:49 (7 / 1)
Blachownia: 01:01:26 (14 / 4)
03:04:47 00:14:36
26 Roksana Słupek MUKS Piętnastka Bydgoszcz Zespół Szkół nr5 MS Bydgoszcz F18 2 6 Olsztyn: 01:01:23 (20 / 1)
Blachownia: 01:01:59 (20 / 1)
Białystok: 01:03:17 (13 / 1)
03:06:39 00:16:28
27 Aleksandra Sikora Triathlon YMCA Kraków F20 3 7 Olsztyn: 01:00:59 (16 / 1)
Augustów: 01:04:39 (13 / 3)
Blachownia: 01:01:52 (18 / 1)
03:07:30 00:17:19
28 Marta Łagownik Smaruj Na Trening Team/ UKS DWÓJKA MORENA GDAŃSK F20 4 8 Olsztyn: 01:02:37 (24 / 3)
Augustów: 01:03:52 (10 / 2)
Blachownia: 01:02:24 (21 / 3)
03:08:53 00:18:42
29 Hanna Kaźmierczak GVT BMC LKKS Górnik Wałbrzych F24 3 9 Olsztyn: 01:04:24 (31 / 3)
Augustów: 01:05:18 (14 / 2)
Białystok: 01:05:28 (20 / 3)
03:15:10 00:24:59
30 Michał Gaweł UAM TRIATHLON POZNAŃ Tricentre, Sklep Biegacza Polonez, BeNatural, RedFitness M20 3 21 Augustów: 01:07:01 (17 / 2)
Blachownia: 01:05:06 (31 / 7)
Białystok: 01:08:28 (26 / 3)
03:20:35 00:30:24
31 Marta Zygmunt MLUKS Triathlon Koło F18 3 10 Olsztyn: 01:06:58 (38 / 3)
Augustów: 01:08:01 (21 / 2)
Białystok: 01:07:20 (23 / 2)
03:22:19 00:32:08
32 Klaudia Petters TS Akwedukt Kielce F18 4 11 Olsztyn: 01:04:49 (34 / 2)
Blachownia: 01:09:59 (55 / 4)
Białystok: 01:08:50 (28 / 4)
03:23:38 00:33:27
33 Artur Kachniarz M24 13 22 Olsztyn: 01:10:51 (51 / 16)
Augustów: 01:09:35 (24 / 4)
Blachownia: 01:07:16 (45 / 13)
03:27:42 00:37:31
34 Arkadiusz Marczak KS Barakuda Mińsk Mazowiecki KS BARAKUDA M18 7 23 Olsztyn: 01:08:02 (42 / 13)
Blachownia: 01:07:41 (47 / 8)
Białystok: 01:13:12 (41 / 7)
03:28:55 00:38:44
35 Pawel Pilkowski M24 14 24 Olsztyn: 01:16:35 (70 / 33)
Augustów: 01:16:35 (34 / 11)
Białystok: 01:17:22 (50 / 16)
03:50:32 01:00:21
36 Tomasz Kołodziejczyk M24 15 25 Olsztyn: 01:25:29 (108 / 66)
Augustów: 01:27:17 (49 / 23)
Białystok: 01:27:34 (92 / 46)
04:20:20 01:30:09
37 Wojciech Hartlinski M24 16 26 Olsztyn: 01:29:59 (126 / 78)
Augustów: 01:27:58 (52 / 26)
Białystok: 01:25:58 (86 / 41)
04:23:55 01:33:44
38 Miriam Nowak last but not least F24 4 12 Augustów: 01:46:19 (70 / 15)
Blachownia: 01:37:06 (149 / 15)
Białystok: 01:36:23 (127 / 17)
04:59:48 02:09:37
39 Wojciech Skoblewski M24 17 27 Olsztyn: 01:47:28 (153 / 95)
Augustów: 02:00:24 (72 / 37)
Białystok: 01:36:04 (125 / 69)
05:23:56 02:33:45
40 Tomasz Marcinek KS AZS-AWF Katowice TriDivision TriathlonTeam/Labosport M24 18 28 Olsztyn: 00:54:55 (1 / 1)
Blachownia: 00:57:00 (3 / 1)
01:51:55
41 Kamil Damentka UKS G-8 Bielany Elemntal Team UKS G-8 Bielany Warszawa M18 8 29 Olsztyn: 00:56:24 (4 / 1)
Augustów: 00:58:10 (1 / 1)
01:54:34 00:02:39
42 Robert Wilkowiecki GVT BMC LKKS Górnik Wałbrzych M20 4 30 Olsztyn: 00:57:50 (11 / 4)
Blachownia: 00:59:02 (6 / 3)
01:56:52 00:04:57
43 Adrian Wilk KS IRONMAN CS POLSKA M18 9 31 Olsztyn: 00:58:59 (13 / 5)
Blachownia: 01:00:54 (12 / 4)
01:59:53 00:07:58
44 Dawid Goryński UKS TRS SUSZ M16 1 32 Blachownia: 01:01:41 (17 / 2)
Białystok: 01:01:19 (6 / 1)
02:03:00 00:11:05
45 Jacek Krawczyk UKS Tri-Team Rumia M20 5 33 Olsztyn: 00:57:17 (7 / 3)
Blachownia: 01:06:17 (40 / 9)
02:03:34 00:11:39
46 Rafał Piekarski HUROM Polska HUROM M20 6 34 Olsztyn: 01:01:04 (17 / 5)
Blachownia: 01:02:33 (22 / 5)
02:03:37 00:11:42
47 Jan Popławski NeON Team M24 19 35 Olsztyn: 01:04:42 (33 / 7)
Blachownia: 01:03:16 (24 / 6)
02:07:58 00:16:03
48 Filip Chyłkowski TRIATHLON YMCA KRAKÓW M16 2 36 Blachownia: 01:06:08 (36 / 4)
Białystok: 01:04:49 (16 / 4)
02:10:57 00:19:02
49 Eryk Szcześniak TS Akwedukt Kielce M16 3 37 Blachownia: 01:03:22 (25 / 3)
Białystok: 01:07:46 (24 / 5)
02:11:08 00:19:13
50 Marcin Combik Triathlon YMCA Kraków M20 7 38 Blachownia: 01:05:54 (35 / 8)
Białystok: 01:06:19 (22 / 2)
02:12:13 00:20:18
51 Paulina Bohater MLUKS TRIATHLON KOŁO F16 1 13 Blachownia: 01:05:37 (34 / 2)
Białystok: 01:07:53 (25 / 2)
02:13:30 00:21:35
52 Maja Ryczak UAM TRIATHLON POZNAŃ Tricentre, Sklep Biegacza Polonez, BeNatural, RedFitness F20 5 14 Olsztyn: 01:06:09 (36 / 4)
Augustów: 01:07:38 (19 / 4)
02:13:47 00:21:52
53 Oktawia Lewandowska KS IRONMAN CS POLSKA F18 5 15 Olsztyn: 01:08:31 (46 / 6)
Blachownia: 01:06:15 (38 / 2)
02:14:46 00:22:51
54 Joanna Skutkiewicz F24 5 16 Augustów: 01:08:47 (22 / 4)
Blachownia: 01:06:16 (39 / 3)
02:15:03 00:23:08
55 Ula Olejniczak CSGT Głogów F18 6 17 Olsztyn: 01:07:52 (41 / 4)
Augustów: 01:07:58 (20 / 1)
02:15:50 00:23:55
56 Oliwia Kwaśkiewicz WLKS Kmicic Częstochowa F18 7 18 Olsztyn: 01:08:22 (44 / 5)
Białystok: 01:08:36 (27 / 3)
02:16:58 00:25:03
57 Joanna Woźniak KS IRONMAN CS POLSKA F16 2 19 Blachownia: 01:08:30 (50 / 4)
Białystok: 01:09:57 (30 / 3)
02:18:27 00:26:32
58 Maciej Paliński UKS TRS SUSZ M16 4 39 Blachownia: 01:09:27 (51 / 6)
Białystok: 01:10:05 (31 / 6)
02:19:32 00:27:37
59 Kamil Kurczewski PULS TRI TEAM M24 20 40 Olsztyn: 01:08:28 (45 / 11)
Augustów: 01:11:17 (25 / 5)
02:19:45 00:27:50
60 Natalia Zych F16 3 20 Blachownia: 01:10:35 (60 / 6)
Białystok: 01:10:45 (33 / 5)
02:21:20 00:29:25
61 Kamil Drzewoszewski UKS TRS SUSZ M16 5 41 Blachownia: 01:09:57 (54 / 7)
Białystok: 01:11:24 (35 / 7)
02:21:21 00:29:26
62 Zbigniew Zych Lubelska Grupa Triathlonu M24 21 42 Blachownia: 01:11:37 (65 / 21)
Białystok: 01:12:54 (40 / 7)
02:24:31 00:32:36
63 Maciej Gugała Woźniak Team M24 22 43 Olsztyn: 01:12:46 (60 / 25)
Augustów: 01:14:00 (30 / 10)
02:26:46 00:34:51
64 Katarzyna Rumińska SSP ORKA Iława F16 4 21 Blachownia: 01:07:33 (46 / 3)
Białystok: 01:26:39 (88 / 7)
02:34:12 00:42:17
65 Wojciech Kaminski M24 23 44 Olsztyn: 01:18:08 (79 / 41)
Białystok: 01:20:07 (59 / 23)
02:38:15 00:46:20
66 Maciej Węgrzyn M24 24 45 Olsztyn: 01:20:02 (90 / 52)
Augustów: 01:22:50 (39 / 16)
02:42:52 00:50:57
67 Bartosz Grzeszczyk treningibiegowe.pl M24 25 46 Olsztyn: 01:21:12 (95 / 56)
Augustów: 01:22:10 (37 / 14)
02:43:22 00:51:27
68 Rafał Piotrowski Nadaktywni Białystok | Spartanie Dzieciom M24 26 47 Augustów: 01:26:49 (47 / 21)
Białystok: 01:22:43 (70 / 32)
02:49:32 00:57:37
69 Marta Dzik F24 6 22 Olsztyn: 01:25:50 (109 / 4)
Augustów: 01:25:33 (46 / 8)
02:51:23 00:59:28
70 Rafał Stasinski Yanushe Triathlon Team YTT M24 27 48 Olsztyn: 01:26:52 (112 / 67)
Białystok: 01:28:40 (98 / 51)
02:55:32 01:03:37
71 Jacek Milewski LIBRO Cycling team M24 28 49 Olsztyn: 01:28:08 (116 / 70)
Augustów: 01:27:43 (50 / 24)
02:55:51 01:03:56
72 Radoslaw Kaminski M24 29 50 Augustów: 01:29:00 (54 / 27)
Białystok: 01:26:56 (89 / 43)
02:55:56 01:04:01
73 Dariusz Paluszczak Klub biegacza Trójka Drombo M24 30 51 Blachownia: 01:28:21 (127 / 70)
Białystok: 01:31:40 (108 / 58)
03:00:01 01:08:06
74 Grzegorz Stawiarski Yanushe Triathlon Team ExiWork M24 31 52 Olsztyn: 01:31:31 (133 / 84)
Białystok: 01:29:51 (103 / 54)
03:01:22 01:09:27
75 Ewa Samulska Power Training F24 7 23 Augustów: 01:33:12 (58 / 9)
Białystok: 01:28:51 (99 / 12)
03:02:03 01:10:08
76 Emil Uździło M24 32 53 Augustów: 01:34:16 (60 / 31)
Białystok: 01:28:20 (96 / 49)
03:02:36 01:10:41
77 Radosław Ambroziak PROTON BIAŁYSTOK M24 33 54 Augustów: 01:27:48 (51 / 25)
Białystok: 01:36:21 (126 / 70)
03:04:09 01:12:14
78 Maciej Milewski M24 34 55 Augustów: 01:34:19 (61 / 32)
Białystok: 01:30:43 (105 / 56)
03:05:02 01:13:07
79 Aneta Sokalska WITC F24 8 24 Olsztyn: 01:32:30 (137 / 9)
Białystok: 01:32:51 (115 / 14)
03:05:21 01:13:26
80 Michał Szpakowski Yanushe Triathlon Team M24 35 56 Olsztyn: 01:32:52 (138 / 87)
Białystok: 01:33:45 (118 / 64)
03:06:37 01:14:42
81 Przemysław Uździło M24 36 57 Augustów: 01:35:18 (62 / 33)
Białystok: 01:34:19 (119 / 65)
03:09:37 01:17:42
82 Noemi Szmigielska WITC F24 9 25 Olsztyn: 01:35:25 (143 / 12)
Białystok: 01:34:51 (121 / 15)
03:10:16 01:18:21
83 Tomasz Olejniczak M24 37 58 Blachownia: 01:38:01 (151 / 88)
Białystok: 01:32:27 (112 / 60)
03:10:28 01:18:33
84 Katarzyna Rózicka Warsaw International Triathlon Club F24 10 26 Olsztyn: 01:39:30 (147 / 14)
Białystok: 01:40:15 (139 / 24)
03:19:45 01:27:50
85 Miłosz Sowiński AZS AWF Wrocław Triathlon Pro Team M20 8 59 Olsztyn: 00:55:14 (2 / 1)
00:55:14
86 Kacper Stępniak UKS Tri-Team Rumia M20 9 60 Blachownia: 00:56:18 (1 / 1)
00:56:18 00:01:04
87 Mateusz Rak UKS Tri-Team Rumia M24 38 61 Blachownia: 00:57:37 (5 / 3)
00:57:37 00:02:23
88 Miłosz Walkowiak UKS Tri-Team Rumia M18 10 62 Olsztyn: 00:57:42 (9 / 3)
00:57:42 00:02:28
89 Łukasz Kowalczyk KS IRONMAN C/S POLSKA M18 11 63 Blachownia: 00:59:51 (9 / 1)
00:59:51 00:04:37
90 Damian Wojcieszonek KS IRONMAN C/S POLSKA M20 10 64 Olsztyn: 01:01:09 (18 / 6)
01:01:09 00:05:55
91 Tomasz Maksymowicz UKS G-8 Bielany Warszawa M16 6 65 Blachownia: 01:01:37 (15 / 1)
01:01:37 00:06:23
92 Michał Ceklarz UKS Tri-Team Rumia M18 12 66 Blachownia: 01:01:38 (16 / 6)
01:01:38 00:06:24
93 Kuba Kowalski UKS G-8 Bielany Warszawa M16 7 67 Białystok: 01:01:40 (8 / 2)
01:01:40 00:06:26
94 Alicja Ulatowska WLKS Kmicic Częstochowa F20 6 27 Blachownia: 01:01:57 (19 / 2)
01:01:57 00:06:43
95 Jakub Rudziński KS IRONMAN CS POLSKA M18 13 68 Olsztyn: 01:02:16 (22 / 8)
01:02:16 00:07:02
96 Jakub Szymanowski KS AZS-AWF Katowice M20 11 69 Blachownia: 01:02:40 (23 / 6)
01:02:40 00:07:26
97 Krzysztof Wolski M24 39 70 Olsztyn: 01:03:03 (26 / 5)
01:03:03 00:07:49
98 Marta Sikora Triathlon YMCA Kraków F16 5 28 Blachownia: 01:03:50 (28 / 1)
01:03:50 00:08:36
99 Maksymilian Świderski TRINERGY M18 14 71 Olsztyn: 01:03:51 (27 / 9)
01:03:51 00:08:37
100 Marek Szewczyk GVT BMC M24 40 72 Blachownia: 01:03:59 (29 / 7)
01:03:59 00:08:45
101 Julia Sanecka Delf Gryfino F16 6 29 Olsztyn: 01:04:03 (29 / 1)
01:04:03 00:08:49
102 Michał Przybysz Warsaw Masters Team M24 41 73 Blachownia: 01:04:05 (30 / 8)
01:04:05 00:08:51
103 Szymon Dzik ORKA Iława M16 8 74 Białystok: 01:04:07 (14 / 3)
01:04:07 00:08:53
104 Mateusz Urbanek Delf Gryfino M18 15 75 Olsztyn: 01:04:24 (30 / 10)
01:04:24 00:09:10
105 Tomasz Bednarczyk Plaża ,,Miron" Lubowidz M24 42 76 Olsztyn: 01:05:06 (35 / 8)
01:05:06 00:09:52
106 Magdalena Sudak UKS G-8 Bielany Warszawa F16 7 30 Białystok: 01:05:12 (19 / 1)
01:05:12 00:09:58
107 Janusz Lew-Mirski AKS Polonia Warszawa M24 43 77 Blachownia: 01:06:09 (37 / 10)
01:06:09 00:10:55
108 Szymon Dzik SSP ORKA Iława WiS M16 9 78 Blachownia: 01:06:29 (41 / 5)
01:06:29 00:11:15
109 Jacek Kluźniak KKL Kielce M24 44 79 Blachownia: 01:06:30 (42 / 11)
01:06:30 00:11:16
110 Bartosz Dudek M24 45 80 Blachownia: 01:06:50 (43 / 12)
01:06:50 00:11:36
111 Igor Lewandowski K.S Celironman RTS Widzew Łódź M24 46 81 Olsztyn: 01:07:12 (40 / 9)
01:07:12 00:11:58
112 Stanisław Odróbka CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAM M24 47 82 Blachownia: 01:08:02 (48 / 14)
01:08:02 00:12:48
113 jose barbella M24 48 83 Olsztyn: 01:08:03 (43 / 10)
01:08:03 00:12:49
114 Karina Woźniak KS IRONMAN C/S POLSKA F18 8 31 Blachownia: 01:08:18 (49 / 3)
01:08:18 00:13:04
115 Tomasz Kopcewicz M24 49 84 Olsztyn: 01:09:21 (47 / 12)
01:09:21 00:14:07
116 Maja Bużycka SSP ORKA Iława/Twister Team F16 8 32 Blachownia: 01:09:31 (52 / 5)
01:09:31 00:14:17
117 Magdalena Wiśniewska KS AZS-AWF Katowice OSSM Racibórz F24 11 33 Białystok: 01:09:46 (29 / 4)
01:09:46 00:14:32
118 Maciek Szymański WARSAW MASTERS TEAM M24 50 85 Olsztyn: 01:09:51 (48 / 13)
01:09:51 00:14:37
119 Michał Głodowski Żórawski Team M24 51 86 Blachownia: 01:09:57 (53 / 15)
01:09:57 00:14:43
120 Artur Żelichowski Kęckie Harpagany M24 52 87 Blachownia: 01:10:08 (57 / 16)
01:10:08 00:14:54
121 Magdalena Giet TRIATHLON YMCA KRAKÓW F20 7 34 Blachownia: 01:10:33 (59 / 5)
01:10:33 00:15:19
122 Zuzanna Sudak UKS G-8 Bielany Warszawa F16 9 35 Białystok: 01:10:43 (32 / 4)
01:10:43 00:15:29
123 Waldek Leszczewicz Kuznia triathlonu M24 53 88 Olsztyn: 01:10:48 (50 / 15)
01:10:48 00:15:34
124 Wojciech Kluźniak M24 54 89 Blachownia: 01:11:19 (62 / 19)
01:11:19 00:16:05
125 Tomasz Socha M24 55 90 Olsztyn: 01:11:28 (53 / 18)
01:11:28 00:16:14
126 Marcin Mądry StartMetaBania M24 56 91 Blachownia: 01:11:35 (64 / 20)
01:11:35 00:16:21
127 Grzegorz Socha M24 57 92 Olsztyn: 01:11:36 (54 / 19)
01:11:36 00:16:22
128 Kamil Kaliski Agrolok Sport Team Agrolok M24 58 93 Olsztyn: 01:11:42 (55 / 20)
01:11:42 00:16:28
129 Robert Sowa TKKF TRIATHLON DĄBROWA GORNICZA M24 59 94 Blachownia: 01:11:46 (66 / 22)
01:11:46 00:16:32
130 Mateusz Syguła KOLARSKI.EU TEAM KOLARSKI.EU TEAM M24 60 95 Blachownia: 01:11:50 (67 / 23)
01:11:50 00:16:36
131 Marcin Pakula PAKULA Team Ania Pakula Team M24 61 96 Olsztyn: 01:11:51 (56 / 21)
01:11:51 00:16:37
132 Mikołaj Jednaszewski WMKS Olsztyn Audyting Sp. z o.o. M16 10 97 Białystok: 01:12:05 (36 / 8)
01:12:05 00:16:51
133 Sebastian Szarmacher M24 62 98 Olsztyn: 01:12:11 (57 / 22)
01:12:11 00:16:57
134 Tomasz Garbiec Varso M24 63 99 Olsztyn: 01:12:18 (59 / 24)
01:12:18 00:17:04
135 Artur Czernik Gomola Trans Airco M24 64 100 Blachownia: 01:12:22 (70 / 25)
01:12:22 00:17:08
136 Tomasz Stryczyński eFitness Racing Team M24 65 101 Augustów: 01:12:29 (28 / 8)
01:12:29 00:17:15
137 Gerard Magdziarz WTÓRPOL TRIATHLON Team M24 66 102 Blachownia: 01:12:34 (71 / 26)
01:12:34 00:17:20
138 Martyna Manicka UAM TRIATHLON POZNAŃ Tricentre, Sklep Biegacza Polonez, BeNatural, RedFitness F18 9 36 Blachownia: 01:12:50 (72 / 6)
01:12:50 00:17:36
139 Tomasz Arak TriWawa JPKM M24 67 103 Białystok: 01:12:53 (39 / 6)
01:12:53 00:17:39
140 Jerzy Ciszek Grafit TEAM Grafit M24 68 104 Olsztyn: 01:13:07 (61 / 26)
01:13:07 00:17:53
141 Michał Stefański M24 69 105 Blachownia: 01:13:21 (73 / 27)
01:13:21 00:18:07
142 Tomasz Kowalczyk TRICLUB M24 70 106 Olsztyn: 01:13:53 (62 / 27)
01:13:53 00:18:39
143 Krystian Biernacki GVT M24 71 107 Blachownia: 01:13:55 (74 / 28)
01:13:55 00:18:41
144 Olaf Kacperski M24 72 108 Olsztyn: 01:14:07 (63 / 28)
01:14:07 00:18:53
145 Michał Jereczek Agrolok Sport Team M20 12 109 Olsztyn: 01:14:14 (64 / 8)
01:14:14 00:19:00
146 Marek Kuskowski LABOSPORT Team Kocham moją wspaniałą żonę Anię! M24 73 110 Białystok: 01:14:23 (43 / 9)
01:14:23 00:19:09
147 Damian Mikołajski Team Damiko F.H.U. DAMIKO M24 74 111 Blachownia: 01:14:43 (75 / 29)
01:14:43 00:19:29
148 Paweł Borek M24 75 112 Blachownia: 01:14:45 (76 / 30)
01:14:45 00:19:31
149 Mariusz Szmajduch Silesia Runners Club M24 76 113 Blachownia: 01:14:50 (77 / 31)
01:14:50 00:19:36
150 Artur Mazur M24 77 114 Blachownia: 01:14:52 (79 / 33)
01:14:52 00:19:38
151 Przemysław Sztajner M24 78 115 Blachownia: 01:14:52 (78 / 32)
01:14:52 00:19:38
152 Tomasz Falkowski TriTomek FitProject sport i żywienie M24 79 116 Białystok: 01:14:56 (44 / 10)
01:14:56 00:19:42
153 Martyna Manicka 1999 1999 F18 10 37 Augustów: 01:15:01 (32 / 4)
01:15:01 00:19:47
154 Piotr Kościesza Tri NEGU M24 80 117 Olsztyn: 01:15:03 (66 / 29)
01:15:03 00:19:49
155 Marcin Walkowiak Agros-TJ M24 81 118 Olsztyn: 01:15:06 (67 / 30)
01:15:06 00:19:52
156 Kamil Rychter Triatlon X-Team FOR OLIVIER M24 82 119 Blachownia: 01:15:11 (80 / 34)
01:15:11 00:19:57
157 Kamila Przepieść The Luzzers F24 12 38 Augustów: 01:15:26 (33 / 5)
01:15:26 00:20:12
158 Łukasz Szymański Tri NEGU www.rowerysportowy.pl M24 83 120 Olsztyn: 01:15:28 (68 / 31)
01:15:28 00:20:14
159 Andrzej Sowa trenujtriathlon.pl brak M24 84 121 Blachownia: 01:15:37 (81 / 35)
01:15:37 00:20:23
160 Marcin Lupa GVT M24 85 122 Blachownia: 01:15:41 (82 / 36)
01:15:41 00:20:27
161 Karol Mochocki WTÓRPOL TRIATHLON Team M24 86 123 Blachownia: 01:15:44 (83 / 37)
01:15:44 00:20:30
162 Paweł Olender Car4Parts - Mrągowo Car4Parts - Mrągowo M24 87 124 Olsztyn: 01:15:47 (69 / 32)
01:15:47 00:20:33
163 Bartłomiej Stelmaszczyk SCOUT TEAM M24 88 125 Blachownia: 01:15:52 (84 / 38)
01:15:52 00:20:38
164 Daniel Leśniewski Nadaktywni Białystok M24 89 126 Białystok: 01:15:56 (46 / 12)
01:15:56 00:20:42
165 Michał Zaprzałka NADAKTYWNI Win2Trade M24 90 127 Białystok: 01:16:02 (47 / 13)
01:16:02 00:20:48
166 Grzegorz Gierasimiuk M24 91 128 Białystok: 01:16:16 (48 / 14)
01:16:16 00:21:02
167 Marcin Wójcik Rant Bartoszyce www.sklepagar.pl M24 92 129 Białystok: 01:16:26 (49 / 15)
01:16:26 00:21:12
168 Łukasz Przyślewicz UKS Lusowo M16 11 130 Blachownia: 01:16:30 (85 / 8)
01:16:30 00:21:16
169 Tomek Dowgiałło ANDERS M24 93 131 Olsztyn: 01:16:44 (71 / 34)
01:16:44 00:21:30
170 Piotr Wojciechowski 12tri.pl / Drużyna Wilka M24 94 132 Olsztyn: 01:16:47 (72 / 35)
01:16:47 00:21:33
171 Jakub Mytnik M24 95 133 Blachownia: 01:16:59 (86 / 39)
01:16:59 00:21:45
172 Paweł Rynko Startuję bo nie lubię ;-) M24 96 134 Olsztyn: 01:17:04 (73 / 36)
01:17:04 00:21:50
173 Ignacy Kaim Efekt WOW TEAM M24 97 135 Olsztyn: 01:17:06 (74 / 37)
01:17:06 00:21:52
174 Grzegorz Dąbski MacioMimi M24 98 136 Olsztyn: 01:17:10 (75 / 38)
01:17:10 00:21:56
175 Piotr Krotla M24 99 137 Blachownia: 01:17:11 (87 / 40)
01:17:11 00:21:57
176 Paweł Jarski M24 100 138 Olsztyn: 01:17:29 (76 / 39)
01:17:29 00:22:15
177 Mariusz Bykowski Sokólski Klub Kolarski Sokół M24 101 139 Białystok: 01:17:38 (51 / 17)
01:17:38 00:22:24
178 Bartosz Zagrzejewski M24 102 140 Olsztyn: 01:17:39 (77 / 40)
01:17:39 00:22:25
179 Krzysztof Tomanek Alexandermann Solutions - Triathlon Team Alexandermann Solutions M24 103 141 Blachownia: 01:17:39 (88 / 41)
01:17:39 00:22:25
180 Radosław Skolasiński UKS TRS SUSZ M16 12 142 Blachownia: 01:17:47 (89 / 9)
01:17:47 00:22:33
181 Łukasz Kucharski KS Celironman S.A. M24 104 143 Blachownia: 01:17:55 (90 / 42)
01:17:55 00:22:41
182 Arkadiusz Rogulski FitProject sport i żywienie M24 105 144 Białystok: 01:17:59 (52 / 18)
01:17:59 00:22:45
183 Jeremy Kraayenbrink WITC Un Mate M24 106 145 Białystok: 01:18:02 (53 / 19)
01:18:02 00:22:48
184 Dawid Żyłowski Izerska Grupa Biegowa M20 13 146 Olsztyn: 01:18:04 (78 / 9)
01:18:04 00:22:50
185 Michał Chwaja Kuźnia Triathlonu M24 107 147 Blachownia: 01:18:05 (91 / 43)
01:18:05 00:22:51
186 Piotr Struk M24 108 148 Augustów: 01:18:08 (35 / 12)
01:18:08 00:22:54
187 Kamil Kucia Warsztat Formy M24 109 149 Blachownia: 01:18:13 (92 / 44)
01:18:13 00:22:59
188 Mariusz Piórkowski Szkoła Pływania Delfin Mińsk Mazowiecki M24 110 150 Blachownia: 01:18:21 (93 / 45)
01:18:21 00:23:07
189 Sławomir Krzyżanowski GVT StrefaFitness M24 111 151 Blachownia: 01:18:24 (94 / 46)
01:18:24 00:23:10
190 Maria Wojciechowska Laski, wino i kasyno F24 13 39 Blachownia: 01:18:26 (95 / 4)
01:18:26 00:23:12
191 Kacper Zaleski M16 13 152 Białystok: 01:18:33 (54 / 9)
01:18:33 00:23:19
192 Jakub Kamiński ARTECH TEAM M24 112 153 Białystok: 01:18:34 (55 / 20)
01:18:34 00:23:20
193 Dariusz Pieczarka M24 113 154 Olsztyn: 01:18:45 (80 / 42)
01:18:45 00:23:31
194 Michał Laskowski TRIdziestka M24 114 155 Olsztyn: 01:18:47 (81 / 43)
01:18:47 00:23:33
195 Sebastien Thiesse TRIdziestka M24 115 156 Olsztyn: 01:18:53 (82 / 44)
01:18:53 00:23:39
196 Piotr Gąsior Rozbiegany susz M24 116 157 Olsztyn: 01:18:54 (83 / 45)
01:18:54 00:23:40
197 Maciej Kozysa WARSAW MASTERS TEAM M24 117 158 Olsztyn: 01:19:02 (84 / 46)
01:19:02 00:23:48
198 Wojtek Góźdź Speleoklub Świętokrzyski M24 118 159 Blachownia: 01:19:06 (96 / 47)
01:19:06 00:23:52
199 Dawid Urbański M24 119 160 Olsztyn: 01:19:09 (85 / 47)
01:19:09 00:23:55
200 Miłosz Tkaczyk Grafit TEAM M24 120 161 Olsztyn: 01:19:11 (86 / 48)
01:19:11 00:23:57
201 Artur Koźluk M24 121 162 Białystok: 01:19:20 (56 / 21)
01:19:20 00:24:06
202 Wojciech Walaszczyk GilickiBike Kalisz M24 122 163 Blachownia: 01:19:21 (98 / 49)
01:19:21 00:24:07
203 Karol Jaroszewski Vegan Triathlon/Kolarski.eu M24 123 164 Blachownia: 01:19:25 (99 / 50)
01:19:25 00:24:11
204 Mateusz Bogorodz M24 124 165 Olsztyn: 01:19:38 (87 / 49)
01:19:38 00:24:24
205 Aleksander Chudy TRIPassion Team M24 125 166 Olsztyn: 01:19:39 (88 / 50)
01:19:39 00:24:25
206 Łukasz Kraka-Ćwikliński Izerska Grupa Biegowa M24 126 167 Blachownia: 01:19:44 (100 / 51)
01:19:44 00:24:30
207 Michał Matachowski KKL Kielce M24 127 168 Blachownia: 01:19:51 (101 / 52)
01:19:51 00:24:37
208 Wojciech Syska M24 128 169 Blachownia: 01:19:56 (102 / 53)
01:19:56 00:24:42
209 Krzysztof Lech M24 129 170 Olsztyn: 01:19:59 (89 / 51)
01:19:59 00:24:45
210 Marcel Markiewicz KS UAM Triathlon Poznań M16 14 171 Białystok: 01:20:02 (58 / 10)
01:20:02 00:24:48
211 Maciej Rażewski MKS Delfin Malbork M18 16 172 Olsztyn: 01:20:12 (91 / 14)
01:20:12 00:24:58
212 Piotr Łaskarzewski Nie cierpie chodzić poórach ja M24 130 173 Blachownia: 01:20:21 (103 / 54)
01:20:21 00:25:07
213 Tomasz Bujko Orange IronTeam M24 131 174 Olsztyn: 01:20:29 (92 / 53)
01:20:29 00:25:15
214 Agnieszka Paul-Smolińska Kuźnia Triathlonu F24 14 40 Blachownia: 01:20:30 (105 / 5)
01:20:30 00:25:16
215 Zbigniew Adamowski Start Bielsko-Biała M24 132 175 Blachownia: 01:20:50 (106 / 56)
01:20:50 00:25:36
216 Artur Garbowicz G-Power M24 133 176 Blachownia: 01:21:00 (107 / 57)
01:21:00 00:25:46
217 Maja Radecka Uczniowski Klub Sportowy "Posejdon" Pułtusk F16 10 41 Białystok: 01:21:02 (60 / 6)
01:21:02 00:25:48
218 Mieczysław Kiełbasa Szkoła Pływania WODNIK M24 134 177 Białystok: 01:21:09 (61 / 24)
01:21:09 00:25:55
219 Igors Berkovics WITC M24 135 178 Białystok: 01:21:14 (62 / 25)
01:21:14 00:26:00
220 Roman Zarin Winter Meerkat M24 136 179 Olsztyn: 01:21:21 (96 / 57)
01:21:21 00:26:07
221 Karol Traciecki M24 137 180 Białystok: 01:21:26 (64 / 27)
01:21:26 00:26:12
222 Marcin Staszewski Rowelove café M24 138 181 Olsztyn: 01:21:29 (97 / 58)
01:21:29 00:26:15
223 Marcin Abramczyk Yanushe Triathlon Team YTT M24 139 182 Białystok: 01:21:31 (66 / 29)
01:21:31 00:26:17
224 Krum Angelov Krumov M24 140 183 Olsztyn: 01:21:44 (98 / 59)
01:21:44 00:26:30
225 Łukasz Urwanowicz HASBRO TEAM M24 141 184 Białystok: 01:21:53 (67 / 30)
01:21:53 00:26:39
226 Szymon Ligocki CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAM M24 142 185 Blachownia: 01:21:54 (109 / 59)
01:21:54 00:26:40
227 Radek Polaszyk RBE TEAM M16 15 186 Białystok: 01:22:03 (68 / 11)
01:22:03 00:26:49
228 Waldemar Klejna LZS LUBAWA M20 14 187 Olsztyn: 01:22:11 (99 / 10)
01:22:11 00:26:57
229 Tomasz Brzeziński - M24 143 188 Białystok: 01:22:22 (69 / 31)
01:22:22 00:27:08
230 Mariusz Jurczewski Nadaktywni Białystok empem ooh M24 144 189 Augustów: 01:22:41 (38 / 15)
01:22:41 00:27:27
231 Dariusz Wielakin Nadaktywni M24 145 190 Olsztyn: 01:22:41 (100 / 60)
01:22:41 00:27:27
232 Piotr Kułak Biskupiec Biega The Best M24 146 191 Olsztyn: 01:22:42 (101 / 61)
01:22:42 00:27:28
233 Marek Jezierski Akademia Przygody M24 147 192 Blachownia: 01:22:50 (110 / 60)
01:22:50 00:27:36
234 Przemysław Kropiewnicki M24 148 193 Białystok: 01:23:07 (71 / 33)
01:23:07 00:27:53
235 Krzysztof Marcinkowski TRI-GRYS - Wojskowy Klub Triathlonowy Radio ESKA Białystok 90.6 FM M24 149 194 Białystok: 01:23:11 (72 / 34)
01:23:11 00:27:57
236 Tarek Al-Selwi M24 150 195 Blachownia: 01:23:13 (111 / 61)
01:23:13 00:27:59
237 Magdalena Ratajczak GTT Diament Gniezno F18 11 42 Olsztyn: 01:23:16 (102 / 8)
01:23:16 00:28:02
238 Anna Zielińska 3life Team F24 15 43 Białystok: 01:23:26 (73 / 5)
01:23:26 00:28:12
239 Magdalena Kusa Kuźnia Triathlonu F24 16 44 Białystok: 01:23:36 (74 / 6)
01:23:36 00:28:22
240 Maria Szmidt F24 17 45 Blachownia: 01:23:40 (112 / 6)
01:23:40 00:28:26
241 Maxim Lezhaiko M18 17 196 Białystok: 01:23:48 (75 / 8)
01:23:48 00:28:34
242 Joanna Pomorska Trifamily F24 18 46 Białystok: 01:24:00 (76 / 7)
01:24:00 00:28:46
243 Bartosz Kamejsza M24 151 197 Olsztyn: 01:24:04 (103 / 62)
01:24:04 00:28:50
244 Szymon Cieszyński Wieśniacki Klub Biegacki M18 18 198 Blachownia: 01:24:07 (113 / 10)
01:24:07 00:28:53
245 Joanna Kur F24 19 47 Białystok: 01:24:14 (77 / 8)
01:24:14 00:29:00
246 Anna Sierpińska TRI LEVEL F24 20 48 Augustów: 01:24:19 (42 / 6)
01:24:19 00:29:05
247 Michał Wiśniewski M24 152 199 Olsztyn: 01:24:24 (105 / 64)
01:24:24 00:29:10
248 Paweł Molis M24 153 200 Blachownia: 01:24:36 (114 / 62)
01:24:36 00:29:22
249 Krzysztof Karolewski Pszczółkowski Team M24 154 201 Olsztyn: 01:24:48 (106 / 65)
01:24:48 00:29:34
250 Robert Sachmata Kuźnia Triathlonu M24 155 202 Białystok: 01:24:49 (78 / 35)
01:24:49 00:29:35
251 Marcin Pakulski M24 156 203 Białystok: 01:24:50 (79 / 36)
01:24:50 00:29:36
252 Rafał Niemczyk ARTECH TEAM M24 157 204 Białystok: 01:24:52 (80 / 37)
01:24:52 00:29:38
253 Adam Suchocki M24 158 205 Augustów: 01:24:59 (43 / 19)
01:24:59 00:29:45
254 Aleksandra Karwacka IronWoman FIT/ TRENERFIT.PL F24 21 49 Augustów: 01:25:03 (44 / 7)
01:25:03 00:29:49
255 Bazyl Kupka M20 15 206 Olsztyn: 01:25:08 (107 / 11)
01:25:08 00:29:54
256 Paweł Kimak M24 159 207 Blachownia: 01:25:16 (115 / 63)
01:25:16 00:30:02
257 Kamil Sojkowski M24 160 208 Augustów: 01:25:18 (45 / 20)
01:25:18 00:30:04
258 Dorota Pawłowicz Kuźnia Triathlonu F24 22 50 Białystok: 01:25:20 (81 / 9)
01:25:20 00:30:06
259 Urszula Wasilewska EGIS Run Challange F24 23 51 Białystok: 01:25:42 (82 / 10)
01:25:42 00:30:28
260 Mariusz Miller M24 161 209 Białystok: 01:25:46 (83 / 38)
01:25:46 00:30:32
261 Ryszard Omieliańczyk Nadaktywni M24 162 210 Białystok: 01:25:49 (84 / 39)
01:25:49 00:30:35
262 Paweł Wołkowycki Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Białystok Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Białystok M24 163 211 Białystok: 01:25:57 (85 / 40)
01:25:57 00:30:43
263 Sebastian Cholewa M24 164 212 Blachownia: 01:26:03 (116 / 64)
01:26:03 00:30:49
264 Oliwia Krasnodębska F16 11 52 Olsztyn: 01:26:08 (110 / 2)
01:26:08 00:30:54
265 Ludwina Machała Indywidualna Spec. Praktyka Lekarska Lek. Ludwina Machała F24 24 53 Blachownia: 01:26:11 (117 / 7)
01:26:11 00:30:57
266 Krzysztof Kalinowski Extul.pl Extul.pl M24 165 213 Białystok: 01:26:22 (87 / 42)
01:26:22 00:31:08
267 Anna Zdort TKKF Non Iron F24 25 54 Olsztyn: 01:26:35 (111 / 5)
01:26:35 00:31:21
268 Olga Komorowska F24 26 55 Blachownia: 01:26:50 (118 / 8)
01:26:50 00:31:36
269 Arek Biełous CompleXsports Triathlon Team M24 166 214 Olsztyn: 01:26:54 (113 / 68)
01:26:54 00:31:40
270 Tomasz Kąkol Krakowska TEAM M24 167 215 Białystok: 01:26:58 (90 / 44)
01:26:58 00:31:44
271 Sebastian Radecki M24 168 216 Białystok: 01:27:01 (91 / 45)
01:27:01 00:31:47
272 Jacek Tyburski M24 169 217 Augustów: 01:27:01 (48 / 22)
01:27:01 00:31:47
273 Tomasz Tomaszewski TOMTOM TT M24 170 218 Blachownia: 01:27:06 (119 / 65)
01:27:06 00:31:52
274 Małgorzata Nowak Rok F24 27 56 Blachownia: 01:27:21 (120 / 9)
01:27:21 00:32:07
275 Bogdan Barewski M24 171 219 Blachownia: 01:27:35 (121 / 66)
01:27:35 00:32:21
276 Joanna Narolewska F24 28 57 Blachownia: 01:27:36 (122 / 10)
01:27:36 00:32:22
277 Tomasz Strózik Blachownia M24 172 220 Blachownia: 01:27:37 (123 / 67)
01:27:37 00:32:23
278 Marta Kwiatoń Akademia Przygody F24 29 58 Blachownia: 01:27:38 (124 / 11)
01:27:38 00:32:24
279 Wojciech Michalski M24 173 221 Olsztyn: 01:27:41 (114 / 69)
01:27:41 00:32:27
280 Przemyslaw Jasek M24 174 222 Białystok: 01:27:45 (93 / 47)
01:27:45 00:32:31
281 Wojciech Golonka Tubes International M24 175 223 Blachownia: 01:27:50 (125 / 68)
01:27:50 00:32:36
282 Rafal Cichonski M24 176 224 Blachownia: 01:27:54 (126 / 69)
01:27:54 00:32:40
283 Martyna Kupka SWAT TEAM F24 30 59 Olsztyn: 01:27:56 (115 / 6)
01:27:56 00:32:42
284 Beata Wiśniewska Kuźnia Triathlonu F24 31 60 Białystok: 01:28:01 (94 / 11)
01:28:01 00:32:47
285 Karol Błażejewski M24 177 225 Olsztyn: 01:28:13 (117 / 71)
01:28:13 00:32:59
286 Ivo Vuco Marathon Brothers M24 178 226 Olsztyn: 01:28:14 (118 / 72)
01:28:14 00:33:00
287 Grzegorz Więcko M24 179 227 Białystok: 01:28:15 (95 / 48)
01:28:15 00:33:01
288 Wojciech Sienkiewicz M24 180 228 Olsztyn: 01:28:21 (119 / 73)
01:28:21 00:33:07
289 Artsiom Kantsavy TG Sokół Białystok Grupa POOD M24 181 229 Białystok: 01:28:21 (97 / 50)
01:28:21 00:33:07
290 Julia Schirmer F20 8 61 Olsztyn: 01:28:44 (120 / 6)
01:28:44 00:33:30
291 Wojciech Pędowski M24 182 230 Blachownia: 01:28:45 (128 / 71)
01:28:45 00:33:31
292 Pawel Cippert TriPassion Team M24 183 231 Olsztyn: 01:28:49 (121 / 74)
01:28:49 00:33:35
293 Kamil Tol Mafia TEAM Lubliniec Dsiki Dsik M24 184 232 Blachownia: 01:28:53 (130 / 73)
01:28:53 00:33:39
294 Wojciech Stachowski M24 185 233 Blachownia: 01:28:54 (131 / 74)
01:28:54 00:33:40
295 Szymon Duś M24 186 234 Blachownia: 01:28:55 (132 / 75)
01:28:55 00:33:41
296 Dariusz Zalewski Nadaktywni Białystok M24 187 235 Białystok: 01:28:56 (100 / 52)
01:28:56 00:33:42
297 Filip Włodek Dziki Michała M16 16 236 Augustów: 01:28:59 (53 / 1)
01:28:59 00:33:45
298 Anna Malara Kuźnia Triathlonu F24 32 62 Blachownia: 01:29:00 (133 / 12)
01:29:00 00:33:46
299 Oleksii Stukanov M24 188 237 Blachownia: 01:29:03 (134 / 76)
01:29:03 00:33:49
300 Krzysztof Arabas Zabiegani Częstochowa M24 189 238 Blachownia: 01:29:08 (135 / 77)
01:29:08 00:33:54
301 Adrian Chomczyk M24 190 239 Białystok: 01:29:18 (101 / 53)
01:29:18 00:34:04
302 Michał Kostro M20 16 240 Białystok: 01:29:20 (102 / 4)
01:29:20 00:34:06
303 Aleksandra Radomińska KS Barakuda Mińsk Mazowiecki F16 12 63 Blachownia: 01:29:23 (136 / 7)
01:29:23 00:34:09
304 Robert Czarnowski Oxyen Cycling Project M24 191 241 Olsztyn: 01:29:28 (122 / 75)
01:29:28 00:34:14
305 Sławomir Kapka M24 192 242 Olsztyn: 01:29:30 (123 / 76)
01:29:30 00:34:16
306 Anna Gałązka UKS Katolik Częstochowa F18 12 64 Blachownia: 01:29:39 (137 / 7)
01:29:39 00:34:25
307 Dominika Niemyska Decathlon Okęcie F20 9 65 Olsztyn: 01:29:44 (124 / 7)
01:29:44 00:34:30
308 Lukasz Kowalczuk M24 193 243 Blachownia: 01:29:45 (138 / 78)
01:29:45 00:34:31
309 Paweł Kujawa M24 194 244 Olsztyn: 01:29:53 (125 / 77)
01:29:53 00:34:39
310 Aleksandra Stefańska www.treningdlakobiet.pl linesof(code); - Tymoteusz Kęstowicz F24 33 66 Blachownia: 01:29:59 (139 / 13)
01:29:59 00:34:45
311 Mateusz Fornal M24 195 245 Blachownia: 01:30:01 (140 / 79)
01:30:01 00:34:47
312 Jan Majta M24 196 246 Blachownia: 01:30:04 (141 / 80)
01:30:04 00:34:50
313 Piotr Walendowski ITMZM2012 M24 197 247 Blachownia: 01:30:12 (142 / 81)
01:30:12 00:34:58
314 Paweł Kotek M24 198 248 Białystok: 01:30:27 (104 / 55)
01:30:27 00:35:13
315 Dawid Winny M24 199 249 Olsztyn: 01:30:28 (127 / 79)
01:30:28 00:35:14
316 Bożena Pędowska F24 34 67 Blachownia: 01:30:39 (143 / 14)
01:30:39 00:35:25
317 Artur Stasiewicz M24 200 250 Blachownia: 01:30:43 (144 / 82)
01:30:43 00:35:29
318 Jakub Rzepka M24 201 251 Olsztyn: 01:30:49 (128 / 80)
01:30:49 00:35:35
319 Piotr Dąbrowski M24 202 252 Białystok: 01:30:51 (106 / 57)
01:30:51 00:35:37
320 Ryan Dylla Warsaw International Triathlon Club M24 203 253 Olsztyn: 01:30:57 (129 / 81)
01:30:57 00:35:43
321 Christina Wegelein WARSAW MASTERS TEAM F24 35 68 Olsztyn: 01:30:58 (130 / 7)
01:30:58 00:35:44
322 Jarek Tatkowski M24 204 254 Olsztyn: 01:31:04 (131 / 82)
01:31:04 00:35:50
323 Justyna Leończuk Nadaktywni F24 36 69 Białystok: 01:31:07 (107 / 13)
01:31:07 00:35:53
324 Andrzej Bołtryk M24 205 255 Olsztyn: 01:31:07 (132 / 83)
01:31:07 00:35:53
325 Mateusz Dederko Sportowy Białystok M20 17 256 Białystok: 01:31:42 (109 / 5)
01:31:42 00:36:28
326 Szymon Krawczuk M16 17 257 Białystok: 01:31:53 (110 / 12)
01:31:53 00:36:39
327 Jerzy Kropiewnicki Atos Racing Team M24 206 258 Białystok: 01:32:02 (111 / 59)
01:32:02 00:36:48
328 Maciej Chmielewski M20 18 259 Augustów: 01:32:10 (55 / 3)
01:32:10 00:36:56
329 Tomasz Swaryczewski M24 207 260 Olsztyn: 01:32:11 (134 / 85)
01:32:11 00:36:57
330 Andrzej Wolniak Artbiks Kalisz M24 208 261 Blachownia: 01:32:16 (145 / 83)
01:32:16 00:37:02
331 Monika Kantorska F24 37 70 Olsztyn: 01:32:20 (135 / 8)
01:32:20 00:37:06
332 Jacek Erd M24 209 262 Olsztyn: 01:32:27 (136 / 86)
01:32:27 00:37:13
333 Artur Wróblewski M24 210 263 Białystok: 01:32:36 (113 / 61)
01:32:36 00:37:22
334 Paweł Strojanowski M24 211 264 Augustów: 01:32:38 (56 / 28)
01:32:38 00:37:24
335 Hubert Pietraszkiewcz M20 19 265 Białystok: 01:32:44 (114 / 6)
01:32:44 00:37:30
336 Marcin Kowalczuk M24 212 266 Białystok: 01:33:07 (116 / 62)
01:33:07 00:37:53
337 Dawid Nowiczenko M24 213 267 Augustów: 01:33:11 (57 / 29)
01:33:11 00:37:57
338 Radek Stadnicki nie dotyczy nie dotyczy M24 214 268 Olsztyn: 01:33:22 (139 / 88)
01:33:22 00:38:08
339 Mirosław Kuligowski ATP Augustów M24 215 269 Augustów: 01:33:23 (59 / 30)
01:33:23 00:38:09
340 Piotr Szyl M24 216 270 Blachownia: 01:33:29 (146 / 84)
01:33:29 00:38:15
341 Katarzyna Lewandowska TKKF Non Iron F24 38 71 Olsztyn: 01:33:30 (140 / 10)
01:33:30 00:38:16
342 Kamil Jakóbski Po co ja to robię? M24 217 271 Blachownia: 01:33:34 (147 / 85)
01:33:34 00:38:20
343 Tomasz Kempa BiegoStok M24 218 272 Białystok: 01:34:25 (120 / 66)
01:34:25 00:39:11
344 Olga Winna Kuźnia Triathlonu F24 39 72 Olsztyn: 01:34:30 (141 / 11)
01:34:30 00:39:16
345 Bartłomiej Pańkowski Tymbar Team www.tymbar.pl M24 219 273 Blachownia: 01:34:34 (148 / 86)
01:34:34 00:39:20
346 Magdalena Szugzda F24 40 73 Białystok: 01:35:06 (122 / 16)
01:35:06 00:39:52
347 Paweł Dąbek M24 220 274 Białystok: 01:35:11 (123 / 67)
01:35:11 00:39:57
348 Jacek Świętochowski Tim Małego M24 221 275 Białystok: 01:35:46 (124 / 68)
01:35:46 00:40:32
349 Konstancja Tanjga-Nawrot LOT Runners Club LOT Polish Airlines F24 41 74 Augustów: 01:35:52 (63 / 10)
01:35:52 00:40:38
350 Małgprzata Jończyk - - F24 42 75 Olsztyn: 01:36:31 (144 / 13)
01:36:31 00:41:17
351 Marzena Kordala F24 43 76 Białystok: 01:36:35 (128 / 18)
01:36:35 00:41:21
352 Ewa Bieniek F24 44 77 Augustów: 01:36:59 (64 / 11)
01:36:59 00:41:45
353 Aleksandra Czarnowska TriPassion Team F24 45 78 Augustów: 01:37:09 (66 / 12)
01:37:09 00:41:55
354 Jakub Składanek Efekt WOW TEAM M24 222 276 Olsztyn: 01:37:18 (145 / 90)
01:37:18 00:42:04
355 Paweł Siuchniński TRICLUB M24 223 277 Białystok: 01:37:34 (129 / 71)
01:37:34 00:42:20
356 Emilia Sawicka i-Sport F24 46 79 Białystok: 01:37:38 (130 / 19)
01:37:38 00:42:24
357 Magdalena Mika-Hoffmann F24 47 80 Białystok: 01:37:45 (131 / 20)
01:37:45 00:42:31
358 Jaroslaw Karolczuk ESKA M24 224 278 Augustów: 01:37:47 (67 / 35)
01:37:47 00:42:33
359 Joanna Wasilewska Kuźnia Triathlonu F24 48 81 Białystok: 01:37:51 (132 / 21)
01:37:51 00:42:37
360 Radosław Chmielarz M24 225 279 Blachownia: 01:37:56 (150 / 87)
01:37:56 00:42:42
361 Ewelina Wolszczak Kuźnia Triathlonu F24 49 82 Blachownia: 01:38:03 (152 / 16)
01:38:03 00:42:49
362 Mirosław Rybałtowski SPARTANIE DZIECIOM Dwujęzyczne Przedszkole Piotrusia Pana w Białymstoku M24 226 280 Białystok: 01:38:25 (133 / 72)
01:38:25 00:43:11
363 Włodzimierz Kosińki M24 227 281 Olsztyn: 01:38:28 (146 / 91)
01:38:28 00:43:14
364 Jarosław Markowski Kuźnia Triathlonu M24 228 282 Białystok: 01:38:34 (134 / 73)
01:38:34 00:43:20
365 Jacek Dederko M24 229 283 Białystok: 01:39:17 (135 / 74)
01:39:17 00:44:03
366 Grzegorz Płotka M24 230 284 Olsztyn: 01:39:48 (148 / 92)
01:39:48 00:44:34
367 Ewa Świerżewska SportowaRodzina.pl F24 50 83 Białystok: 01:39:52 (136 / 22)
01:39:52 00:44:38
368 Mariusz Feltynowski M24 231 285 Białystok: 01:40:00 (137 / 75)
01:40:00 00:44:46
369 Sylwia Narewska Nadaktywni F24 51 84 Białystok: 01:40:06 (138 / 23)
01:40:06 00:44:52
370 Leszek Romański M24 232 286 Blachownia: 01:40:18 (153 / 89)
01:40:18 00:45:04
371 Paulina Mroczek F24 52 85 Augustów: 01:40:53 (68 / 13)
01:40:53 00:45:39
372 Anna Taraszkiewicz MTB Suwałki F24 53 86 Białystok: 01:41:04 (140 / 25)
01:41:04 00:45:50
373 Judit Lencse-Mucha Grafit TEAM F24 54 87 Olsztyn: 01:41:15 (149 / 15)
01:41:15 00:46:01
374 Sylwia Gawrych NADAKTYWNI Białystok F24 55 88 Białystok: 01:41:46 (141 / 26)
01:41:46 00:46:32
375 Łukasz Wierciński M24 233 287 Białystok: 01:42:35 (142 / 76)
01:42:35 00:47:21
376 Zbigniew Wieczorek M24 234 288 Blachownia: 01:42:51 (154 / 90)
01:42:51 00:47:37
377 Marek Ciepieniak MC-Mark M24 235 289 Białystok: 01:43:09 (143 / 77)
01:43:09 00:47:55
378 Marek Rozporski M24 236 290 Olsztyn: 01:43:10 (150 / 93)
01:43:10 00:47:56
379 Beata Drywulska F24 56 89 Augustów: 01:43:56 (69 / 14)
01:43:56 00:48:42
380 Adam Grochowski M24 237 291 Białystok: 01:45:03 (144 / 78)
01:45:03 00:49:49
381 Magdalena Gadecka F24 57 90 Blachownia: 01:45:21 (156 / 17)
01:45:21 00:50:07
382 Michał Rękas 3M M24 238 292 Blachownia: 01:45:21 (155 / 91)
01:45:21 00:50:07
383 Katarzyna Bujko F24 58 91 Olsztyn: 01:45:41 (151 / 16)
01:45:41 00:50:27
384 Łukasz Kos M24 239 293 Białystok: 01:45:42 (145 / 79)
01:45:42 00:50:28
385 Agnieszka Kołodziej last but not least F24 59 92 Blachownia: 01:46:05 (157 / 18)
01:46:05 00:50:51
386 Małgorzata Kretowicz MKB Dreptak F24 60 93 Białystok: 01:46:54 (146 / 27)
01:46:54 00:51:40
387 Dorota Młyńczyk Warsaw International Triathlon Club F24 61 94 Białystok: 01:47:17 (147 / 28)
01:47:17 00:52:03
388 Maciej Straus Grafit TEAM Elemental M24 240 294 Olsztyn: 01:47:22 (152 / 94)
01:47:22 00:52:08
389 Przemysław Tesarek ZAWSZE ZŁE! M24 241 295 Białystok: 01:48:06 (148 / 80)
01:48:06 00:52:52
390 Agata Sachmata Kużnia Traihlonu F24 62 95 Białystok: 01:49:04 (150 / 29)
01:49:04 00:53:50
391 Agnieszka Rzążewska Rzążi F24 63 96 Białystok: 01:49:26 (151 / 30)
01:49:26 00:54:12
392 Marcin Reczko M20 20 296 Blachownia: 01:50:14 (159 / 10)
01:50:14 00:55:00
393 Mateusz Wójtowicz M24 242 297 Blachownia: 01:50:40 (160 / 93)
01:50:40 00:55:26
394 Zofia Michalska F24 64 97 Białystok: 01:51:40 (153 / 31)
01:51:40 00:56:26
395 Tristan Sakura WITC M24 243 298 Białystok: 01:51:40 (152 / 82)
01:51:40 00:56:26
396 Jarosław Witkowski RMDC M24 244 299 Białystok: 01:53:29 (154 / 83)
01:53:29 00:58:15
397 Alicja Zawistowska Nadaktywni F24 65 98 Białystok: 01:54:31 (155 / 32)
01:54:31 00:59:17
398 Maciej Zasadowski M24 245 300 Białystok: 01:55:56 (156 / 84)
01:55:56 01:00:42
399 Jan Bagiński OleckoBiega F24 66 99 Augustów: 02:02:02 (73 / 16)
02:02:02 01:06:48
400 Agnieszka Prawdzik-Dziądziak F24 67 100 Augustów: 02:02:55 (74 / 17)
02:02:55 01:07:41
401 Małgorzata Burska Dobrcz biega F24 68 101 Olsztyn: 02:03:29 (155 / 17)
02:03:29 01:08:15
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Bieg Piekarczyka
  • ILF Triathlon