Elemental Tri Series 2017 - dystans olimpijski - wyniki

M‑ce Nazwisko i imię Klub Kat. M-ce w kat. M-ce wg płci Zawody Czas końcowy Strata
1 Jakub Kimmer Bieging Team Zelów M25 1 1 Olsztyn: 01:52:10 (5 / 2)
Augustów: 02:07:53 (2 / 1)
Blachownia: 02:05:06 (5 / 3)
Białystok: 02:09:56 (10 / 1)
08:15:05
2 Jakub Ołowski Tri NEGU www.agrobros.com M30 1 2 Olsztyn: 01:53:11 (8 / 5)
Augustów: 02:11:28 (4 / 2)
Blachownia: 02:08:45 (10 / 4)
Białystok: 02:08:09 (6 / 4)
08:21:33 00:06:28
3 Wojciech Mądry Neon Team M35 1 3 Olsztyn: 02:01:24 (31 / 6)
Augustów: 02:18:49 (12 / 6)
Blachownia: 02:18:45 (29 / 6)
Białystok: 02:17:14 (20 / 7)
08:56:12 00:41:07
4 Paweł Klejzerowicz Nadaktywni M25 2 4 Olsztyn: 02:00:26 (29 / 6)
Augustów: 02:20:52 (16 / 2)
Blachownia: 02:26:49 (57 / 8)
Białystok: 02:17:16 (21 / 4)
09:05:23 00:50:18
5 Krzysztof Litwiniuk TriNEGU M35 2 5 Olsztyn: 02:05:49 (43 / 11)
Augustów: 02:22:57 (21 / 10)
Blachownia: 02:20:23 (34 / 9)
Białystok: 02:17:24 (23 / 8)
09:06:33 00:51:28
6 Andrzej Jednaszewski AKM OLIMP OLSZTYN Audyting Sp. z o.o. M45 1 6 Olsztyn: 02:07:29 (47 / 1)
Augustów: 02:25:56 (28 / 2)
Blachownia: 02:28:15 (64 / 7)
Białystok: 02:25:37 (42 / 3)
09:27:17 01:12:12
7 Michał Ciecierski TriUnlimited M35 3 7 Olsztyn: 02:12:21 (69 / 20)
Augustów: 02:31:00 (41 / 15)
Blachownia: 02:28:39 (66 / 18)
Białystok: 02:52:01 (138 / 35)
10:04:01 01:48:56
8 Stanisław Skiba M55 1 8 Olsztyn: 02:20:17 (119 / 3)
Augustów: 02:37:39 (60 / 3)
Blachownia: 02:34:38 (92 / 3)
Białystok: 02:32:52 (71 / 1)
10:05:26 01:50:21
9 Andrzej Szczepanik Rolmet Rolmet M65 1 9 Olsztyn: 02:18:40 (107 / 1)
Augustów: 02:43:09 (81 / 1)
Blachownia: 02:40:26 (129 / 1)
Białystok: 02:42:59 (109 / 1)
10:25:14 02:10:09
10 Kamil Pendowski Nadaktywni Białystok M35 4 10 Olsztyn: 02:17:14 (103 / 30)
Augustów: 03:03:39 (117 / 42)
Blachownia: 02:39:59 (126 / 33)
Białystok: 02:30:33 (59 / 18)
10:31:25 02:16:20
11 Tomasz Rokicki M55 2 11 Olsztyn: 03:01:51 (177 / 6)
Augustów: 03:16:49 (122 / 5)
Blachownia: 03:08:41 (202 / 7)
Białystok: 03:00:47 (155 / 5)
12:28:08 04:13:03
12 Robert Kiełbasa Szkoła Pływania WODNIK M30 2 12 Augustów: 02:10:45 (3 / 1)
Blachownia: 02:06:58 (6 / 2)
Białystok: 02:05:56 (5 / 3)
06:23:39
13 Grzegorz Popławski Nadaktywni M35 5 13 Olsztyn: 01:57:11 (24 / 5)
Augustów: 02:12:44 (6 / 3)
Białystok: 02:14:41 (14 / 6)
06:24:36 00:00:57
14 Adam Nizio M18 1 14 Olsztyn: 02:06:02 (45 / 4)
Augustów: 02:17:51 (11 / 2)
Białystok: 02:14:55 (15 / 2)
06:38:48 00:15:09
15 Jakub Niedźwiadek Kuźnia Triathlonu / T-Mobile Triathlon Team #celjestjeden M18 2 15 Olsztyn: 02:09:09 (57 / 6)
Blachownia: 02:20:33 (35 / 3)
Białystok: 02:15:45 (16 / 3)
06:45:27 00:21:48
16 Piotr Stefanowski Nadaktywni M30 3 16 Olsztyn: 02:01:47 (32 / 13)
Augustów: 02:27:51 (34 / 6)
Białystok: 02:17:20 (22 / 6)
06:46:58 00:23:19
17 Krzysztof Wydra Otter Tri Team M35 6 17 Olsztyn: 02:07:49 (49 / 13)
Augustów: 02:22:50 (20 / 9)
Białystok: 02:22:04 (35 / 10)
06:52:43 00:29:04
18 Krzysztof Wandzioch Wandzioch Team Białe Miśki, Klub Kulturystyczny Oskar Suwałki, Fizjo Med Suwałki M25 3 18 Olsztyn: 02:14:21 (85 / 9)
Augustów: 02:23:45 (23 / 3)
Białystok: 02:26:02 (44 / 5)
07:04:08 00:40:29
19 Marcin Demianiuk DemiTeam M40 1 19 Augustów: 02:21:11 (17 / 2)
Blachownia: 02:22:40 (39 / 5)
Białystok: 02:22:13 (37 / 8)
07:06:04 00:42:25
20 Tomasz Klepacki KS Triathlon Rawa M60 1 20 Olsztyn: 02:14:37 (89 / 2)
Blachownia: 02:28:13 (63 / 1)
Białystok: 02:29:49 (57 / 1)
07:12:39 00:49:00
21 Anna Ranoszek UKS CITYZEN_ Poznań RAT F40 1 1 Olsztyn: 02:10:28 (62 / 1)
Augustów: 02:26:18 (30 / 1)
Białystok: 02:36:00 (84 / 2)
07:12:46 00:49:07
22 Piotr Mińko UNIBEP TRI Bielska Podlaski TEAM M35 7 21 Olsztyn: 02:11:13 (63 / 18)
Augustów: 02:29:52 (37 / 14)
Białystok: 02:32:08 (67 / 20)
07:13:13 00:49:34
23 Bartosz Parfieniuk M35 8 22 Olsztyn: 02:14:32 (87 / 26)
Augustów: 02:34:22 (49 / 20)
Białystok: 02:34:20 (78 / 25)
07:23:14 00:59:35
24 Wojciech Zarzycki TriUnlimited M45 2 23 Olsztyn: 02:14:41 (90 / 5)
Augustów: 02:37:29 (58 / 9)
Białystok: 02:36:34 (87 / 8)
07:28:44 01:05:05
25 Mariusz Domitrz NADAKTYWNI M35 9 24 Augustów: 02:39:40 (67 / 28)
Blachownia: 02:32:13 (82 / 21)
Białystok: 02:27:36 (51 / 15)
07:39:29 01:15:50
26 Katarzyna Strasz F35 1 2 Olsztyn: 02:29:36 (142 / 1)
Augustów: 02:43:58 (82 / 2)
Blachownia: 02:39:18 (122 / 6)
07:52:52 01:29:13
27 Tomasz Wysocki Nadaktywni M40 2 25 Augustów: 02:42:10 (78 / 7)
Blachownia: 02:36:53 (103 / 16)
Białystok: 02:37:15 (90 / 16)
07:56:18 01:32:39
28 Krzysztof Gawin M25 4 26 Olsztyn: 02:32:42 (149 / 14)
Blachownia: 02:51:30 (164 / 22)
Białystok: 02:42:35 (106 / 9)
08:06:47 01:43:08
29 Paweł Leoniuk Nadaktywni M35 10 27 Augustów: 02:50:34 (89 / 34)
Blachownia: 02:38:46 (118 / 32)
Białystok: 02:39:22 (95 / 30)
08:08:42 01:45:03
30 Stanisław Nowak last but not least M60 2 28 Augustów: 04:03:17 (130 / 2)
Blachownia: 03:54:49 (222 / 5)
Białystok: 03:52:34 (176 / 3)
11:50:40 05:27:01
31 Maciej Chmura GVT BMC LKKS Górnik Wałbrzych M30 4 29 Olsztyn: 01:46:40 (2 / 2)
Blachownia: 01:57:16 (1 / 1)
03:43:56
32 Piotr Saniawa TRICLUB LUBLIN M30 5 30 Olsztyn: 01:53:49 (10 / 6)
Białystok: 02:05:22 (3 / 2)
03:59:11 00:15:15
33 Bartosz Gonczarek M35 11 31 Olsztyn: 01:54:54 (16 / 2)
Białystok: 02:09:25 (7 / 2)
04:04:19 00:20:23
34 Bartosz Awruk NADAKTYWNI wawruk.pl M35 12 32 Augustów: 02:05:32 (1 / 1)
Białystok: 02:05:28 (4 / 1)
04:11:00 00:27:04
35 Krystian Sikorski 20 Bartoszycka Brygada Zmechanizowana/RANT BARTOSZYCE M25 5 33 Olsztyn: 01:57:41 (25 / 5)
Białystok: 02:14:31 (12 / 2)
04:12:12 00:28:16
36 Wojciech Hoffmann Korona Masters Kraków M40 3 34 Blachownia: 02:08:54 (11 / 1)
Białystok: 02:09:49 (9 / 1)
04:18:43 00:34:47
37 Michał Olejnik rowertour.com rowertour M35 13 35 Augustów: 02:12:22 (5 / 2)
Białystok: 02:09:36 (8 / 3)
04:21:58 00:38:02
38 Patryk Bukowski M30 6 36 Olsztyn: 02:07:38 (48 / 17)
Blachownia: 02:14:27 (20 / 7)
04:22:05 00:38:09
39 Cezary Borko Najmowicz Triathlon www.rowerysportowy.pl M40 4 37 Olsztyn: 02:04:58 (42 / 5)
Białystok: 02:18:14 (25 / 3)
04:23:12 00:39:16
40 Juliusz Kołodko Nadaktywni M35 14 38 Olsztyn: 02:04:15 (41 / 10)
Augustów: 02:19:18 (13 / 7)
04:23:33 00:39:37
41 Szymon Kamiński Accenture Triclub M30 7 39 Olsztyn: 02:03:58 (39 / 16)
Białystok: 02:21:16 (33 / 9)
04:25:14 00:41:18
42 Monika Chodyna Najmowicz Triathlon rowerysportowy.pl F25 1 3 Olsztyn: 02:09:56 (60 / 1)
Augustów: 02:21:30 (18 / 1)
04:31:26 00:47:30
43 Piotr Paduszyński edustacyjka.pl triathlon team edustacyjka.pl M45 3 40 Olsztyn: 02:08:27 (54 / 3)
Białystok: 02:23:20 (39 / 2)
04:31:47 00:47:51
44 Juliusz Kepler LABOSPORT Team M25 6 41 Olsztyn: 02:03:52 (38 / 7)
Augustów: 02:30:00 (38 / 7)
04:33:52 00:49:56
45 Łukasz Niesporek M30 8 42 Olsztyn: 02:08:22 (53 / 18)
Blachownia: 02:26:17 (56 / 12)
04:34:39 00:50:43
46 Paweł Panasiuk Nadaktywni M35 15 43 Olsztyn: 02:12:29 (72 / 21)
Augustów: 02:24:06 (25 / 12)
04:36:35 00:52:39
47 Adam Lejman M45 4 44 Olsztyn: 02:08:06 (50 / 2)
Augustów: 02:30:33 (39 / 4)
04:38:39 00:54:43
48 Jakub Sobolewski Luft Tri Team BGK M40 5 45 Blachownia: 02:17:02 (25 / 4)
Białystok: 02:22:33 (38 / 9)
04:39:35 00:55:39
49 Piotr Bohater TRIATHLON HERO'S CLUB M35 16 46 Augustów: 02:19:34 (14 / 8)
Blachownia: 02:22:04 (37 / 10)
04:41:38 00:57:42
50 Artur Trych Kuźnia Triatlonu Accenture M40 6 47 Olsztyn: 02:12:28 (71 / 10)
Blachownia: 02:29:34 (71 / 10)
04:42:02 00:58:06
51 Marcin Kozłowski Lider Winnica M30 9 48 Augustów: 02:20:11 (15 / 3)
Białystok: 02:21:58 (34 / 10)
04:42:09 00:58:13
52 Michał Utykański A-Z Best M30 10 49 Augustów: 02:22:15 (19 / 4)
Białystok: 02:20:50 (30 / 8)
04:43:05 00:59:09
53 Jarosław Perkowski Białe Miśki Suwałki M45 5 50 Augustów: 02:23:41 (22 / 1)
Białystok: 02:21:13 (32 / 1)
04:44:54 01:00:58
54 Grzegorz Wejkuć M35 17 51 Olsztyn: 02:11:13 (64 / 19)
Augustów: 02:34:02 (48 / 19)
04:45:15 01:01:19
55 Jacek Litawa M45 6 52 Augustów: 02:27:47 (32 / 3)
Blachownia: 02:19:58 (32 / 4)
04:47:45 01:03:49
56 Michał Madany M35 18 53 Olsztyn: 02:14:02 (84 / 25)
Białystok: 02:34:32 (80 / 26)
04:48:34 01:04:38
57 Rafał Dzierszko Nadaktywni M35 19 54 Augustów: 02:26:16 (29 / 13)
Białystok: 02:23:40 (40 / 11)
04:49:56 01:06:00
58 Marcin Musiał M40 7 55 Olsztyn: 02:16:06 (95 / 16)
Białystok: 02:35:24 (83 / 14)
04:51:30 01:07:34
59 Artur Kurylo ATP Augustów M50 1 56 Augustów: 02:26:38 (31 / 1)
Białystok: 02:27:28 (50 / 1)
04:54:06 01:10:10
60 Piotr Domagalski KS IRONMAN CS POLSKA M50 2 57 Olsztyn: 02:19:13 (113 / 4)
Blachownia: 02:35:12 (95 / 5)
04:54:25 01:10:29
61 Roman Klejzerowicz SBR Team Ełk M40 8 58 Olsztyn: 02:19:25 (114 / 19)
Białystok: 02:38:09 (92 / 17)
04:57:34 01:13:38
62 Sebastian Ciborowski Seba-Sport M45 7 59 Augustów: 02:32:09 (45 / 7)
Białystok: 02:26:03 (45 / 4)
04:58:12 01:14:16
63 Adam Misztal TRI4fun Triathlon Team Piaseczno M50 3 60 Olsztyn: 02:19:05 (112 / 3)
Augustów: 02:41:09 (71 / 3)
05:00:14 01:16:18
64 Dariusz Kamiński TEAM ELEKTRYK M35 20 61 Olsztyn: 02:29:56 (143 / 36)
Augustów: 02:33:15 (46 / 17)
05:03:11 01:19:15
65 Tomasz Grygoruk Hajnówka Biega M25 7 62 Augustów: 02:29:41 (36 / 6)
Białystok: 02:34:57 (82 / 8)
05:04:38 01:20:42
66 Paweł Niski TEAM ELEKTRYK M35 21 63 Olsztyn: 02:18:53 (110 / 32)
Augustów: 02:46:07 (84 / 32)
05:05:00 01:21:04
67 Michał Stypułkowski Nadaktywni M35 22 64 Augustów: 02:38:14 (63 / 26)
Białystok: 02:26:52 (48 / 13)
05:05:06 01:21:10
68 Piotr Zaurski M45 8 65 Olsztyn: 02:25:36 (135 / 12)
Białystok: 02:41:17 (100 / 9)
05:06:53 01:22:57
69 Juan Romero Garcia WITC M30 11 66 Olsztyn: 02:16:26 (98 / 22)
Białystok: 02:50:30 (131 / 24)
05:06:56 01:23:00
70 Bartosz Cichy ATP Augustów M30 12 67 Augustów: 02:40:35 (70 / 10)
Białystok: 02:27:41 (52 / 12)
05:08:16 01:24:20
71 Krzysztof Sopyła Prejłowo ermlab.com M30 13 68 Olsztyn: 02:26:18 (138 / 29)
Augustów: 02:42:15 (79 / 11)
05:08:33 01:24:37
72 Marcin Matejczyk NADAKTYWNI M35 23 69 Augustów: 02:35:08 (51 / 22)
Białystok: 02:33:56 (74 / 24)
05:09:04 01:25:08
73 Michal Kucharski Kocham Cię Ula ISPL MIchał Kucharski M35 24 70 Augustów: 02:36:36 (56 / 24)
Białystok: 02:32:55 (72 / 23)
05:09:31 01:25:35
74 Inga Wieteska TRICLUB F25 2 4 Olsztyn: 02:27:08 (139 / 4)
Białystok: 02:42:26 (104 / 1)
05:09:34 01:25:38
75 Michał Mróz M35 25 71 Augustów: 02:37:46 (62 / 25)
Białystok: 02:32:47 (69 / 22)
05:10:33 01:26:37
76 Michał Romański M35 26 72 Olsztyn: 02:30:08 (145 / 37)
Augustów: 02:40:34 (69 / 29)
05:10:42 01:26:46
77 Beata Bielenica F35 2 5 Augustów: 02:40:22 (68 / 1)
Białystok: 02:31:16 (63 / 1)
05:11:38 01:27:42
78 Sławomir Rudnik Nadaktywni / Podlasie 4x4 M45 9 73 Augustów: 02:42:43 (80 / 11)
Białystok: 02:30:50 (61 / 5)
05:13:33 01:29:37
79 Jerzy Ciszek Grafit TEAM Grafit M25 8 74 Augustów: 02:27:50 (33 / 5)
Blachownia: 02:45:55 (146 / 20)
05:13:45 01:29:49
80 Tomasz Saba M40 9 75 Olsztyn: 02:31:01 (146 / 26)
Białystok: 02:44:21 (114 / 23)
05:15:22 01:31:26
81 Adam Dawidczyk AT Team M30 14 76 Augustów: 02:35:14 (52 / 7)
Białystok: 02:42:02 (103 / 20)
05:17:16 01:33:20
82 Robert Bujnowski ATP Augustów M35 27 77 Augustów: 02:41:41 (74 / 30)
Białystok: 02:38:19 (93 / 29)
05:20:00 01:36:04
83 Roman Wiech M45 10 78 Olsztyn: 02:34:12 (153 / 14)
Augustów: 02:50:59 (91 / 12)
05:25:11 01:41:15
84 Krzysztof Kwiatkowski NO HUMAN DOCTORS M30 15 79 Augustów: 02:48:52 (88 / 13)
Białystok: 02:39:40 (97 / 17)
05:28:32 01:44:36
85 Aneta Ciborowska Seba-Sport F40 2 6 Augustów: 02:45:43 (83 / 2)
Białystok: 02:44:45 (115 / 3)
05:30:28 01:46:32
86 Grzegorz Tankielun M35 28 80 Olsztyn: 02:31:55 (148 / 39)
Augustów: 02:58:39 (105 / 40)
05:30:34 01:46:38
87 Miłosz Tkaczyk Grafit TEAM M25 9 81 Augustów: 02:46:21 (85 / 10)
Blachownia: 02:45:55 (147 / 19)
05:32:16 01:48:20
88 Jacek Rutkowski KK 24H, Akademia Triathlonu M40 10 82 Augustów: 02:51:08 (92 / 8)
Białystok: 02:45:46 (118 / 24)
05:36:54 01:52:58
89 Paweł Rydecki M50 4 83 Augustów: 02:52:17 (97 / 4)
Blachownia: 02:47:21 (154 / 8)
05:39:38 01:55:42
90 Dariusz Zieliński M45 11 84 Blachownia: 02:46:52 (149 / 17)
Białystok: 02:55:29 (146 / 13)
05:42:21 01:58:25
91 Ewa Wiech F45 1 7 Olsztyn: 02:38:25 (159 / 1)
Augustów: 03:05:27 (118 / 2)
05:43:52 01:59:56
92 Wojciech Ragiel M35 29 85 Augustów: 02:55:22 (101 / 38)
Blachownia: 02:49:16 (160 / 38)
05:44:38 02:00:42
93 Tomasz Chalamoński NO HUMAN DOCTORS M40 11 86 Augustów: 02:55:28 (102 / 9)
Białystok: 02:49:24 (127 / 25)
05:44:52 02:00:56
94 Marta Dzik F30 1 8 Blachownia: 02:55:20 (177 / 5)
Białystok: 02:53:30 (141 / 3)
05:48:50 02:04:54
95 Artur Białokozowicz M35 30 87 Augustów: 02:57:37 (104 / 39)
Białystok: 02:54:52 (145 / 38)
05:52:29 02:08:33
96 Anatol Panfiluk M50 5 88 Augustów: 03:03:21 (115 / 8)
Białystok: 02:51:34 (135 / 6)
05:54:55 02:10:59
97 Marcin Zaurski TriUnlimited M70 1 89 Olsztyn: 02:46:53 (166 / 1)
Białystok: 03:10:48 (166 / 1)
05:57:41 02:13:45
98 Dariusz Suchowierski Zabłudów TEAM M30 16 90 Augustów: 03:09:35 (120 / 15)
Białystok: 02:59:40 (154 / 28)
06:09:15 02:25:19
99 Julia Schirmer F18 1 9 Blachownia: 03:09:15 (205 / 5)
Białystok: 03:02:45 (157 / 2)
06:12:00 02:28:04
100 Antoni Kołodziej M65 2 91 Blachownia: 03:04:37 (195 / 2)
Białystok: 03:09:21 (165 / 2)
06:13:58 02:30:02
101 Paweł Hreczański NATURALNIE BLACHOWNIA M50 6 92 Augustów: 03:25:36 (124 / 9)
Blachownia: 03:01:37 (190 / 12)
06:27:13 02:43:17
102 Bożena Miasojedow AKS Polonia Warszawa F60 1 10 Augustów: 03:18:59 (123 / 1)
Blachownia: 03:15:04 (211 / 1)
06:34:03 02:50:07
103 Markus Fajer RAZ Szczecin M65 3 93 Olsztyn: 02:59:40 (175 / 2)
Augustów: 03:42:55 (128 / 2)
06:42:35 02:58:39
104 Łukasz Kalaszczyński GVT BMC Triathlon Team M30 17 94 Olsztyn: 01:43:07 (1 / 1)
01:43:07
105 Sergiusz Sobczyk TRINERGY TEAM M25 10 95 Olsztyn: 01:48:20 (3 / 1)
01:48:20 00:05:13
106 Mariusz Pirek Kuźnia Triathlonu M30 18 96 Olsztyn: 01:49:57 (4 / 3)
01:49:57 00:06:50
107 Łukasz Wojtyna 12tri.pl M30 19 97 Olsztyn: 01:52:40 (6 / 4)
01:52:40 00:09:33
108 Bartosz Olejnik HUROM TRI TEAM M18 3 98 Olsztyn: 01:52:46 (7 / 1)
01:52:46 00:09:39
109 Artur Zawadzki TRINERGY TEAM M35 31 99 Olsztyn: 01:53:44 (9 / 1)
01:53:44 00:10:37
110 Paweł Skuza SBR The Ironman Team M30 20 100 Olsztyn: 01:54:10 (11 / 7)
01:54:10 00:11:03
111 Dariusz Dąbrowski Luft Tri Team Ilabo Sport M40 12 101 Olsztyn: 01:54:19 (12 / 1)
01:54:19 00:11:12
112 Andrzej Świderski M30 21 102 Olsztyn: 01:54:44 (13 / 8)
01:54:44 00:11:37
113 Grzegorz Jarecki MKS Truso Elbląg / TeamKaraś M18 4 103 Olsztyn: 01:54:48 (14 / 2)
01:54:48 00:11:41
114 Karol Pruchniewski M30 22 104 Olsztyn: 01:54:51 (15 / 9)
01:54:51 00:11:44
115 Rafał Wąsowski M25 11 105 Olsztyn: 01:55:09 (17 / 3)
01:55:09 00:12:02
116 Piotr Kalinowski Lekarska Grupa Kolarska M40 13 106 Olsztyn: 01:55:17 (18 / 2)
01:55:17 00:12:10
117 Michał Zieliński TriBoars M25 12 107 Olsztyn: 01:55:43 (19 / 4)
01:55:43 00:12:36
118 Daniel Jakimiuk NADAKTYWNI Z Bogiem przez Triathlon M18 5 108 Olsztyn: 01:55:55 (20 / 3)
01:55:55 00:12:48
119 Marcin Punpur NET SYSTEM Triathlon Team M35 32 109 Olsztyn: 01:55:58 (21 / 3)
01:55:58 00:12:51
120 Radosław Kord M30 23 110 Olsztyn: 01:56:10 (22 / 10)
01:56:10 00:13:03
121 Piotr Chmielewski Warsaw Masters Team M35 33 111 Olsztyn: 01:56:52 (23 / 4)
01:56:52 00:13:45
122 Łukasz Lis TRICLUB M30 24 112 Białystok: 01:59:01 (1 / 1)
01:59:01 00:15:54
123 Robert Siwirski TRINERGY TEAM WTT M40 14 113 Olsztyn: 01:59:07 (26 / 3)
01:59:07 00:16:00
124 Kacper Adam Olimpius.PL M25 13 114 Blachownia: 01:59:20 (2 / 1)
01:59:20 00:16:13
125 Kamil Cybulski Najmowicz Triathlon M30 25 115 Olsztyn: 01:59:22 (27 / 11)
01:59:22 00:16:15
126 Tomasz Szopiński Trispace M30 26 116 Olsztyn: 01:59:30 (28 / 12)
01:59:30 00:16:23
127 Marek Grodzki Lifeguard Gdynia M40 15 117 Olsztyn: 02:01:05 (30 / 4)
02:01:05 00:17:58
128 Lukasz Kolasa Bike U Up M30 27 118 Olsztyn: 02:02:22 (33 / 14)
02:02:22 00:19:15
129 Damian Ciak M30 28 119 Olsztyn: 02:02:29 (34 / 15)
02:02:29 00:19:22
130 Ewelina Pisarek F30 2 11 Olsztyn: 02:02:32 (35 / 1)
02:02:32 00:19:25
131 Tomasz Mika LABOSPORT Team M35 34 120 Olsztyn: 02:03:04 (36 / 7)
02:03:04 00:19:57
132 Michał Kurczycki Waniewski Coaching M35 35 121 Olsztyn: 02:03:37 (37 / 8)
02:03:37 00:20:30
133 Andrzej Szczużewski Gmina Strzelce Opolskie Gmina Strzelce Opolskie M25 14 122 Blachownia: 02:03:38 (3 / 2)
02:03:38 00:20:31
134 Marek Kuskowski LABOSPORT Team Kocham moją wspaniałą żonę Anię! M35 36 123 Olsztyn: 02:04:05 (40 / 9)
02:04:05 00:20:58
135 Maciej Bodnar MBC Team / Airbike Armexim Tri Team M18 6 124 Białystok: 02:04:29 (2 / 1)
02:04:29 00:21:22
136 Marcin Kutkowski zmierz-nie-szacuj.pl Badania wydolnościowe M18 7 125 Blachownia: 02:05:01 (4 / 1)
02:05:01 00:21:54
137 Tomasz Brett MLUKS Triathlon M55 3 126 Olsztyn: 02:05:57 (44 / 1)
02:05:57 00:22:50
138 Wojciech Suchowiecki Tri NEGU / #niemaniemogę / Artneo Team M35 37 127 Olsztyn: 02:06:39 (46 / 12)
02:06:39 00:23:32
139 Paweł Reszke UKS Tri-Team Rumia M30 29 128 Blachownia: 02:07:09 (7 / 3)
02:07:09 00:24:02
140 Michał Kutkowski zmierz-nie-szacuj.pl Badania wydolnościowe M18 8 129 Blachownia: 02:07:09 (8 / 2)
02:07:09 00:24:02
141 Maciej Krawczyk M35 38 130 Blachownia: 02:07:11 (9 / 1)
02:07:11 00:24:04
142 Bartosz Nienartowicz Toruński Klub Triathlonowy M35 39 131 Olsztyn: 02:08:14 (51 / 14)
02:08:14 00:25:07
143 Mikołaj Bluj VO2max MTB Team M18 9 132 Olsztyn: 02:08:16 (52 / 5)
02:08:16 00:25:09
144 Damian Witkowski KS KROTOSZ KROTOSZYN M35 40 133 Olsztyn: 02:08:41 (55 / 15)
02:08:41 00:25:34
145 Sebastian Krasnodębski M35 41 134 Olsztyn: 02:08:53 (56 / 16)
02:08:53 00:25:46
146 Robert Puch LABOSPORT Team M40 16 135 Olsztyn: 02:09:12 (58 / 6)
02:09:12 00:26:05
147 Marcin Antonowicz N/a M35 42 136 Olsztyn: 02:09:20 (59 / 17)
02:09:20 00:26:13
148 Piotr Jackowiak M30 30 137 Blachownia: 02:09:26 (12 / 5)
02:09:26 00:26:19
149 Benjamin Kuciński TrenerBiegania.pl New Balance Pl M35 43 138 Blachownia: 02:09:36 (13 / 2)
02:09:36 00:26:29
150 Irek Korfini M45 12 139 Blachownia: 02:10:01 (14 / 1)
02:10:01 00:26:54
151 Marcin Mroczek M40 17 140 Blachownia: 02:10:13 (15 / 2)
02:10:13 00:27:06
152 Mariusz Bratek M25 15 141 Blachownia: 02:10:48 (16 / 4)
02:10:48 00:27:41
153 Aleksander Dalewski Roche Runners M30 31 142 Olsztyn: 02:11:53 (65 / 19)
02:11:53 00:28:46
154 Łukasz Potapczuk M25 16 143 Blachownia: 02:12:03 (17 / 5)
02:12:03 00:28:56
155 Andrzej Marek KROSS STAFF TEAM / TWISTER TEAM M40 18 144 Olsztyn: 02:12:03 (66 / 7)
02:12:03 00:28:56
156 Dani Espinosa Perez Warsaw International Triathlon Club Dani M30 32 145 Olsztyn: 02:12:15 (67 / 20)
02:12:15 00:29:08
157 Marek Pyka CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAM Rehabilitacja Magvit M40 19 146 Blachownia: 02:12:16 (18 / 3)
02:12:16 00:29:09
158 Kacper Krzysztofik Tri Aktywny Piotrków M40 20 147 Olsztyn: 02:12:18 (68 / 8)
02:12:18 00:29:11
159 Marcin Romanow Centrum Rowerowe Olsztyn M40 21 148 Olsztyn: 02:12:26 (70 / 9)
02:12:26 00:29:19
160 Kamil Kuczyński KT Water Knights Zabierzow M40 22 149 Olsztyn: 02:12:38 (73 / 11)
02:12:38 00:29:31
161 Tomasz Stryczyński eFitness Racing Team M35 44 150 Olsztyn: 02:12:47 (74 / 22)
02:12:47 00:29:40
162 Łukasz Danielak KK Cyklon Warszawa EDP Support sp. z o.o. M25 17 151 Olsztyn: 02:13:00 (75 / 8)
02:13:00 00:29:53
163 Janisław Borczyk Olimpius.pl M30 33 152 Blachownia: 02:13:13 (19 / 6)
02:13:13 00:30:06
164 Dariusz Drapella Smaruj Na Trening Team M60 3 153 Olsztyn: 02:13:14 (76 / 1)
02:13:14 00:30:07
165 Dorota Kowalewska TriBoars F25 3 12 Olsztyn: 02:13:17 (77 / 2)
02:13:17 00:30:10
166 Karol Rydecki M55 4 154 Olsztyn: 02:13:25 (78 / 2)
02:13:25 00:30:18
167 Emilia Wołyniec www.rowerysportowy.pl / Najmowicz Triathlon F30 3 13 Olsztyn: 02:13:26 (79 / 2)
02:13:26 00:30:19
168 Janusz Lew-Mirski AKS Polonia Warszawa M40 23 155 Augustów: 02:13:31 (7 / 1)
02:13:31 00:30:24
169 Adam Pachla M35 45 156 Olsztyn: 02:13:33 (80 / 23)
02:13:33 00:30:26
170 Mariusz Trus Lekarska Grupa Kolarska Lekarska Grupa Kolarska M40 24 157 Olsztyn: 02:13:43 (81 / 12)
02:13:43 00:30:36
171 Sławomir Nowak M45 13 158 Olsztyn: 02:13:44 (82 / 4)
02:13:44 00:30:37
172 Janusz Cieślak POSNANIA M35 46 159 Olsztyn: 02:13:52 (83 / 24)
02:13:52 00:30:45
173 Łukasz Bereza Triathlon YMCA Kraków M18 10 160 Augustów: 02:14:06 (8 / 1)
02:14:06 00:30:59
174 Mariusz Wowtoniuk Tim Małego M35 47 161 Białystok: 02:14:19 (11 / 4)
02:14:19 00:31:12
175 Marek Kępiński M40 25 162 Olsztyn: 02:14:22 (86 / 13)
02:14:22 00:31:15
176 Piotr Witkowski M35 48 163 Białystok: 02:14:33 (13 / 5)
02:14:33 00:31:26
177 Rafał Abramczyk Yanushe Triathlon Team YTT M35 49 164 Olsztyn: 02:14:35 (88 / 27)
02:14:35 00:31:28
178 Petroniusz Tatarski TriPassion Team M40 26 165 Olsztyn: 02:14:47 (91 / 14)
02:14:47 00:31:40
179 Marcin Konarski TRIATHLON NOR NYSA M45 14 166 Blachownia: 02:15:02 (21 / 2)
02:15:02 00:31:55
180 Radosław Groszewski www.rowerysportowy.pl Najmowicz Triathlon M40 27 167 Olsztyn: 02:15:30 (92 / 15)
02:15:30 00:32:23
181 Aleksander Wasilewski Nestle Fitness Cycling Team M45 15 168 Olsztyn: 02:15:34 (93 / 6)
02:15:34 00:32:27
182 Stefan Krueger M30 34 169 Olsztyn: 02:15:45 (94 / 21)
02:15:45 00:32:38
183 Jindrich Dvorak M35 50 170 Blachownia: 02:16:02 (22 / 3)
02:16:02 00:32:55
184 Michał Kordaczuk Michał Kordaczuk SaveAs M30 35 171 Białystok: 02:16:09 (17 / 5)
02:16:09 00:33:02
185 Maciej Królicki Jolo Team M25 18 172 Olsztyn: 02:16:12 (96 / 10)
02:16:12 00:33:05
186 Tomasz Kazanecki Legion M40 28 173 Białystok: 02:16:15 (18 / 2)
02:16:15 00:33:08
187 Jan Woźniak AKS Polonia Warszawa M35 51 174 Augustów: 02:16:16 (9 / 4)
02:16:16 00:33:09
188 Paweł Tadla NET SYSTEM Triathlon Team M35 52 175 Olsztyn: 02:16:24 (97 / 28)
02:16:24 00:33:17
189 Dariusz Durma CompleXsports Triathlon Team M35 53 176 Olsztyn: 02:16:35 (99 / 29)
02:16:35 00:33:28
190 Grzegorz Zajączkowski M50 7 177 Olsztyn: 02:16:41 (100 / 2)
02:16:41 00:33:34
191 Łukasz Karwala AVIONAUT M35 54 178 Blachownia: 02:16:45 (23 / 4)
02:16:45 00:33:38
192 Pawel Siatecki Stay Insane M25 19 179 Białystok: 02:16:47 (19 / 3)
02:16:47 00:33:40
193 Dariusz Sikora M45 16 180 Olsztyn: 02:16:48 (101 / 7)
02:16:48 00:33:41
194 Dariusz Sarbiewski M40 29 181 Olsztyn: 02:16:49 (102 / 17)
02:16:49 00:33:42
195 Jarosław Rybitwa M30 36 182 Blachownia: 02:17:02 (24 / 8)
02:17:02 00:33:55
196 Łukasz Pyfel ProTri 1984 M30 37 183 Olsztyn: 02:17:24 (104 / 23)
02:17:24 00:34:17
197 Marcin Łyskanowski AT Team M35 55 184 Augustów: 02:17:27 (10 / 5)
02:17:27 00:34:20
198 Sławek Łątkowski OrkaMasters Iława M40 30 185 Olsztyn: 02:17:34 (105 / 18)
02:17:34 00:34:27
199 Maciej Brzyski M30 38 186 Blachownia: 02:17:44 (26 / 9)
02:17:44 00:34:37
200 Marek Reza M45 17 187 Olsztyn: 02:17:57 (106 / 8)
02:17:57 00:34:50
201 Piotr Kulesza SIR-HA SIERADZ SIR-HA M35 56 188 Białystok: 02:18:11 (24 / 9)
02:18:11 00:35:04
202 Marek Mazur M30 39 189 Blachownia: 02:18:12 (27 / 10)
02:18:12 00:35:05
203 Daniel Pupek AT Team (Akademia Triathlonu) MOSiR ŁOMŻA M30 40 190 Białystok: 02:18:21 (26 / 7)
02:18:21 00:35:14
204 Jacek Nosowski M40 31 191 Białystok: 02:18:26 (27 / 4)
02:18:26 00:35:19
205 Tomasz Tarczewski TARCZA TRIATHLON TEAM M35 57 192 Blachownia: 02:18:32 (28 / 5)
02:18:32 00:35:25
206 Stefan Tomczyk UKS TRS SUSZ M40 32 193 Białystok: 02:18:41 (28 / 5)
02:18:41 00:35:34
207 Marcin Łyczek Runners Team Kętrzyn M35 58 194 Olsztyn: 02:18:41 (108 / 31)
02:18:41 00:35:34
208 Marta Konarzewska Tri NEGU F30 4 14 Olsztyn: 02:18:44 (109 / 3)
02:18:44 00:35:37
209 Krystian Kwiecień 3Flow Triathlon Team/UKS Ożarowice M35 59 195 Blachownia: 02:18:46 (30 / 7)
02:18:46 00:35:39
210 Janusz Kornes TKKF TRIATHLON DĄBROWA GÓRNICZA M45 18 196 Blachownia: 02:18:59 (31 / 3)
02:18:59 00:35:52
211 Krzysztof Dąbrowski KJ Crew M30 41 197 Olsztyn: 02:19:00 (111 / 24)
02:19:00 00:35:53
212 Rafał Grzanecki Pie... Nie Biegam M40 33 198 Białystok: 02:19:36 (29 / 6)
02:19:36 00:36:29
213 Magdalena Kałas F25 4 15 Olsztyn: 02:19:42 (115 / 3)
02:19:42 00:36:35
214 Piotr Bieliński M25 20 199 Olsztyn: 02:19:56 (116 / 11)
02:19:56 00:36:49
215 Maciej Bień M40 34 200 Olsztyn: 02:20:01 (117 / 20)
02:20:01 00:36:54
216 Jacek Lewandowski TKKF Non Iron M45 19 201 Olsztyn: 02:20:09 (118 / 9)
02:20:09 00:37:02
217 Łukasz Wagemann GVT Adsystem M35 60 202 Blachownia: 02:20:19 (33 / 8)
02:20:19 00:37:12
218 Robert Drost M30 42 203 Olsztyn: 02:20:32 (120 / 25)
02:20:32 00:37:25
219 Ireneusz Osiecki CompleXsports Triathlon Team M55 5 204 Olsztyn: 02:20:54 (121 / 4)
02:20:54 00:37:47
220 Dariusz Kochanowski TRI LEVEL M40 35 205 Białystok: 02:21:11 (31 / 7)
02:21:11 00:38:04
221 Wiktor Piotrowski TriWawa M45 20 206 Olsztyn: 02:21:25 (122 / 10)
02:21:25 00:38:18
222 Izabela Janusz TRIATHLON CLUB WROCŁAW F18 2 16 Blachownia: 02:21:33 (36 / 1)
02:21:33 00:38:26
223 Andrzej Cyrankowski M30 43 207 Olsztyn: 02:21:38 (123 / 26)
02:21:38 00:38:31
224 Aleksandra Urbankiewicz Trimachine F30 5 17 Olsztyn: 02:21:52 (124 / 4)
02:21:52 00:38:45
225 Jan Kalka WspinDoctors M35 61 208 Blachownia: 02:22:08 (38 / 11)
02:22:08 00:39:01
226 Bartosz Strojek Kuźnia Triathlonu M30 44 209 Białystok: 02:22:08 (36 / 11)
02:22:08 00:39:01
227 Piotr Siwek Kross Staff Team M35 62 210 Olsztyn: 02:22:16 (125 / 33)
02:22:16 00:39:09
228 Anna Lindholm WITC, MyBike.pl MyBike.pl F40 3 18 Olsztyn: 02:22:36 (126 / 2)
02:22:36 00:39:29
229 Dariusz Rzepecki Triathlon X-Team M30 45 211 Blachownia: 02:22:40 (40 / 11)
02:22:40 00:39:33
230 Piotr Małek M35 63 212 Blachownia: 02:22:41 (41 / 12)
02:22:41 00:39:34
231 Natalia Rypel KS AZS-AWF Katowice Tri division triathlon team F18 3 19 Blachownia: 02:22:54 (42 / 2)
02:22:54 00:39:47
232 Daria Radczuk CTS - CzajaTrainingSystem F30 6 20 Blachownia: 02:23:02 (43 / 1)
02:23:02 00:39:55
233 Jacek Garbacik SKB Stalowa Wola M50 8 213 Blachownia: 02:23:05 (44 / 1)
02:23:05 00:39:58
234 Wojciech Pławiak Kuźnia Triathlonu AT Team M30 46 214 Olsztyn: 02:23:06 (127 / 27)
02:23:06 00:39:59
235 Tomasz Rachwalik AKS Polonia Warszawa M45 21 215 Blachownia: 02:23:10 (45 / 5)
02:23:10 00:40:03
236 Piotr Boral WLKS Kmicic Częstochowa M35 64 216 Blachownia: 02:23:29 (46 / 13)
02:23:29 00:40:22
237 Patryk Ciupka HRmax Żory/Trenuj Triathlon M40 36 217 Blachownia: 02:23:39 (47 / 6)
02:23:39 00:40:32
238 Marcin Błaszczyk TRIATHLON YMCA KRAKÓW M35 65 218 Blachownia: 02:23:46 (48 / 14)
02:23:46 00:40:39
239 Przemysław Zieliński Sancture Sportifs M35 66 219 Białystok: 02:23:51 (41 / 12)
02:23:51 00:40:44
240 Grzegorz Lange JW 4808 Gołdap M35 67 220 Augustów: 02:23:54 (24 / 11)
02:23:54 00:40:47
241 Mateusz Małecki 111.kegel.pl M35 68 221 Blachownia: 02:23:55 (50 / 15)
02:23:55 00:40:48
242 Maria Hajnos-Małecka 111.kegel.pl F30 7 21 Blachownia: 02:23:55 (49 / 2)
02:23:55 00:40:48
243 Tomasz Zyśko Anna Run Nationale Nederlanden M45 22 222 Olsztyn: 02:23:57 (128 / 11)
02:23:57 00:40:50
244 Kamil Niemczuk Fizjoterapia Mateusz Derlecki M30 47 223 Augustów: 02:24:19 (26 / 5)
02:24:19 00:41:12
245 Piotr Filipek M40 37 224 Olsztyn: 02:24:39 (129 / 21)
02:24:39 00:41:32
246 Marcin Abramczyk Yanushe Triathlon Team YTT M40 38 225 Olsztyn: 02:24:44 (130 / 22)
02:24:44 00:41:37
247 Kamil Gapiński LABOSPORT Team M30 48 226 Olsztyn: 02:24:51 (131 / 28)
02:24:51 00:41:44
248 Mariusz Denert ATP Augustów M25 21 227 Augustów: 02:24:55 (27 / 4)
02:24:55 00:41:48
249 Rafał Bogus TS AKWEDUKT KIELCE M45 23 228 Blachownia: 02:24:55 (51 / 6)
02:24:55 00:41:48
250 Konard Zatorski M25 22 229 Blachownia: 02:24:57 (52 / 6)
02:24:57 00:41:50
251 Witold Chorąziak K.S. Celironman M50 9 230 Blachownia: 02:25:03 (53 / 2)
02:25:03 00:41:56
252 Łukasz Sławik Tęczowa Sztafeta M40 39 231 Olsztyn: 02:25:07 (132 / 23)
02:25:07 00:42:00
253 Krzysztof Jażdżewski UKS TRS SUSZ M25 23 232 Olsztyn: 02:25:17 (133 / 12)
02:25:17 00:42:10
254 Piotr Starzyński Kancelaria Adwokacka Sapere Aude Sam sobie sterem, żeglarzem, okrętem M35 69 233 Olsztyn: 02:25:26 (134 / 34)
02:25:26 00:42:19
255 Karol Maciejewski Triathlon Mietków Team M35 70 234 Blachownia: 02:25:33 (54 / 16)
02:25:33 00:42:26
256 Łukasz Karasiński Gliwickie Towarzystwo Triathlonowe Passiva.pl M25 24 235 Blachownia: 02:25:39 (55 / 7)
02:25:39 00:42:32
257 Kamil Mosur niezrzeszony M40 40 236 Olsztyn: 02:25:41 (136 / 24)
02:25:41 00:42:34
258 Sebastian Kulesza SIR-HA Sieradz SIR-HA M40 41 237 Białystok: 02:25:50 (43 / 10)
02:25:50 00:42:43
259 Szymon Roicki M25 25 238 Olsztyn: 02:25:53 (137 / 13)
02:25:53 00:42:46
260 Mateusz Marek Siekierski BiegoStok M18 11 239 Białystok: 02:26:35 (46 / 4)
02:26:35 00:43:28
261 Aleksandra Góralska F40 4 22 Białystok: 02:26:50 (47 / 1)
02:26:50 00:43:43
262 Piotr Orłowski TRI-Dunajek M35 71 240 Białystok: 02:26:53 (49 / 14)
02:26:53 00:43:46
263 Sebastian Rembisz M40 42 241 Blachownia: 02:27:17 (58 / 7)
02:27:17 00:44:10
264 Jakub Żmudziejewski M25 26 242 Blachownia: 02:27:24 (59 / 9)
02:27:24 00:44:17
265 Łukasz Szczygieł OLX TEAM M35 72 243 Olsztyn: 02:27:40 (140 / 35)
02:27:40 00:44:33
266 Grzegorz Pasuto JW 3940 M35 73 244 Blachownia: 02:27:42 (60 / 17)
02:27:42 00:44:35
267 Michał Gruszka Kuźnia Triathlonu M40 43 245 Blachownia: 02:27:52 (61 / 8)
02:27:52 00:44:45
268 Olaf Kacperski M40 44 246 Białystok: 02:27:56 (53 / 11)
02:27:56 00:44:49
269 Dawid Kluza 22 KBPG M25 27 247 Blachownia: 02:28:09 (62 / 10)
02:28:09 00:45:02
270 Dariusz Olma Speed Team Brzeszcze M40 45 248 Blachownia: 02:28:21 (65 / 9)
02:28:21 00:45:14
271 Piotr Mieldzicz - - M35 74 249 Białystok: 02:28:52 (54 / 16)
02:28:52 00:45:45
272 Jarosław Jaszczuk M40 46 250 Olsztyn: 02:29:04 (141 / 25)
02:29:04 00:45:57
273 Artur Czado M25 28 251 Blachownia: 02:29:17 (68 / 11)
02:29:17 00:46:10
274 Artur Nowak M40 47 252 Augustów: 02:29:17 (35 / 3)
02:29:17 00:46:10
275 Hubert Boral SCOUT TEAM M35 75 253 Blachownia: 02:29:24 (69 / 19)
02:29:24 00:46:17
276 Michal Mazdziarz NeON Team M35 76 254 Białystok: 02:29:31 (55 / 17)
02:29:31 00:46:24
277 Piotr Kuffel BGK Kuźnia Triathlonu M30 49 255 Blachownia: 02:29:34 (70 / 13)
02:29:34 00:46:27
278 Andrzej Kruszyński TriAktywny Piotrków M40 48 256 Blachownia: 02:29:56 (72 / 11)
02:29:56 00:46:49
279 Tomasz Stemporzecki M45 24 257 Olsztyn: 02:30:01 (144 / 13)
02:30:01 00:46:54
280 Jakub Kociołowicz Power Training M30 50 258 Białystok: 02:30:27 (58 / 13)
02:30:27 00:47:20
281 Arkadiusz Bednarczyk M45 25 259 Blachownia: 02:30:28 (73 / 8)
02:30:28 00:47:21
282 Michał Terpiłowski M18 12 260 Białystok: 02:30:40 (60 / 5)
02:30:40 00:47:33
283 Paweł Wronicz M35 77 261 Blachownia: 02:30:42 (74 / 20)
02:30:42 00:47:35
284 Piotr Skrzynkowski M40 49 262 Blachownia: 02:30:43 (75 / 12)
02:30:43 00:47:36
285 Deniss Gorba tripower.lv M45 26 263 Augustów: 02:30:52 (40 / 5)
02:30:52 00:47:45
286 Jakub Krysiak TriWawa M18 13 264 Białystok: 02:31:04 (62 / 6)
02:31:04 00:47:57
287 Tadeusz Sambak Zadyszka Oświęcim Zadyszka Oświęcim M45 27 265 Blachownia: 02:31:31 (76 / 9)
02:31:31 00:48:24
288 Jacek Bakun NADAKTYWNI M35 78 266 Białystok: 02:31:32 (64 / 19)
02:31:32 00:48:25
289 Wiktoria Gibiec siostry_Gibiec F18 4 23 Blachownia: 02:31:34 (77 / 3)
02:31:34 00:48:27
290 Oktawiusz Deaki M35 79 267 Olsztyn: 02:31:41 (147 / 38)
02:31:41 00:48:34
291 Rafal Tyszkiewicz Luft Tri Team M45 28 268 Augustów: 02:31:44 (43 / 6)
02:31:44 00:48:37
292 Eric Baizan TriBelen M25 29 269 Blachownia: 02:31:45 (78 / 12)
02:31:45 00:48:38
293 Marek Wydmuch SGR Srebrna Gora M55 6 270 Blachownia: 02:31:50 (79 / 1)
02:31:50 00:48:43
294 Marcin Kaźmierczak K.S. Celironman M40 50 271 Blachownia: 02:31:56 (80 / 13)
02:31:56 00:48:49
295 Jacek Klepacz I Love Ironman M45 29 272 Białystok: 02:32:00 (65 / 6)
02:32:00 00:48:53
296 Marcin Kitlas PCWorld.pl M30 51 273 Białystok: 02:32:01 (66 / 14)
02:32:01 00:48:54
297 Maciej Telszewski Wagabunda Mała Piaśnica M35 80 274 Augustów: 02:32:03 (44 / 16)
02:32:03 00:48:56
298 Tomasz Nowicki M30 52 275 Blachownia: 02:32:11 (81 / 14)
02:32:11 00:49:04
299 Jarosław Tomaszek K T ŻYWIEC M45 30 276 Blachownia: 02:32:19 (83 / 10)
02:32:19 00:49:12
300 Łukasz Zając SKB Stalowa Wola M35 81 277 Blachownia: 02:32:20 (84 / 22)
02:32:20 00:49:13
301 Artur Chętnik M35 82 278 Białystok: 02:32:22 (68 / 21)
02:32:22 00:49:15
302 Jacek Janecki Nowotarski Klub Kolarski M35 83 279 Blachownia: 02:32:45 (85 / 23)
02:32:45 00:49:38
303 Krzysztof Nigot 9. Dywersyjna/AirBike/LuftTriTeam M40 51 280 Białystok: 02:32:48 (70 / 12)
02:32:48 00:49:41
304 Dariusz Noll TriUnlimited M40 52 281 Olsztyn: 02:32:55 (150 / 27)
02:32:55 00:49:48
305 Maciej Nowok M25 30 282 Blachownia: 02:33:11 (86 / 13)
02:33:11 00:50:04
306 Bartosz Kurmin M30 53 283 Olsztyn: 02:33:20 (151 / 30)
02:33:20 00:50:13
307 Arkadiusz Szymczak System 11 Wałcz Drugi TGV Club M25 31 284 Białystok: 02:33:28 (73 / 6)
02:33:28 00:50:21
308 Tomasz Różański Warsaw Masters Team M40 53 285 Olsztyn: 02:33:33 (152 / 28)
02:33:33 00:50:26
309 Maciej Łysiuk Nadaktywni M35 84 286 Augustów: 02:33:33 (47 / 18)
02:33:33 00:50:26
310 Raphael Mielke TRIATHLON YMCA KRAKÓW M50 10 287 Blachownia: 02:33:34 (87 / 4)
02:33:34 00:50:27
311 Michał Witek TRI4fun Team Piaseczno M30 54 288 Blachownia: 02:33:46 (88 / 15)
02:33:46 00:50:39
312 Michal Grzelinski BEKO Beko M35 85 289 Blachownia: 02:33:52 (89 / 24)
02:33:52 00:50:45
313 Paweł Szyl M35 86 290 Blachownia: 02:33:54 (90 / 25)
02:33:54 00:50:47
314 Roman Piszczatowski M50 11 291 Białystok: 02:34:00 (75 / 3)
02:34:00 00:50:53
315 Sebastian Gawlas M40 54 292 Białystok: 02:34:09 (76 / 13)
02:34:09 00:51:02
316 Jarosław Malanowski PTT Delta Płock M55 7 293 Blachownia: 02:34:09 (91 / 2)
02:34:09 00:51:02
317 Piotr Struk M18 14 294 Białystok: 02:34:09 (77 / 7)
02:34:09 00:51:02
318 Witold Wiśniewski SPORTEVO M50 12 295 Olsztyn: 02:34:16 (154 / 5)
02:34:16 00:51:09
319 Tomasz Peda M45 31 296 Białystok: 02:34:28 (79 / 7)
02:34:28 00:51:21
320 Bartosz Wacławski OrkaMasters Iława M25 32 297 Białystok: 02:34:39 (81 / 7)
02:34:39 00:51:32
321 Tomasz Szymczyk M35 87 298 Blachownia: 02:34:49 (93 / 26)
02:34:49 00:51:42
322 Agnieszka Maniecka TriPassion Team F30 8 24 Olsztyn: 02:34:56 (155 / 5)
02:34:56 00:51:49
323 Wojtek Wcislo Trinergy M35 88 299 Augustów: 02:35:00 (50 / 21)
02:35:00 00:51:53
324 Monika Kuc OSP Czasław F35 3 25 Blachownia: 02:35:11 (94 / 1)
02:35:11 00:52:04
325 Andrzej Bronakowski www.czasrelaksu.olsztyn.pl GABINET FIZJOTERAPEUTYCZNY "CZAS RELAKSU" M40 55 300 Olsztyn: 02:35:13 (156 / 29)
02:35:13 00:52:06
326 Marcin Maciejczyk AKS Dragon M30 55 301 Blachownia: 02:35:19 (96 / 16)
02:35:19 00:52:12
327 Ireneusz Tarasiewicz Trisophrenia Triathlon Club M55 8 302 Augustów: 02:35:24 (53 / 1)
02:35:24 00:52:17
328 Konrad Lenart KOLARSKI.EU TEAM M40 56 303 Blachownia: 02:35:36 (97 / 14)
02:35:36 00:52:29
329 Przemysław Kowalewski TEAM ELEKTRYK M35 89 304 Augustów: 02:35:43 (54 / 23)
02:35:43 00:52:36
330 Pawel Zaurski TriUnlimited M40 57 305 Olsztyn: 02:35:48 (157 / 30)
02:35:48 00:52:41
331 Waldemar Niemczuk M55 9 306 Augustów: 02:35:50 (55 / 2)
02:35:50 00:52:43
332 Mirosław Szymonek Tridea Team M55 10 307 Blachownia: 02:36:02 (98 / 4)
02:36:02 00:52:55
333 Zbigniew Bednarek M35 90 308 Olsztyn: 02:36:04 (158 / 40)
02:36:04 00:52:57
334 Marcin Mruszczyk M35 91 309 Blachownia: 02:36:08 (99 / 27)
02:36:08 00:53:01
335 Katarzyna Czechowska-Madej Miłek Triathon Team F35 4 26 Blachownia: 02:36:10 (100 / 2)
02:36:10 00:53:03
336 Alan Parsons WITC M35 92 310 Białystok: 02:36:19 (85 / 27)
02:36:19 00:53:12
337 Pawel Lisowski Tri Passion SpeedApp Sp. z o.o. M40 58 311 Białystok: 02:36:24 (86 / 15)
02:36:24 00:53:17
338 Szymon Kuczyk CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAM M40 59 312 Blachownia: 02:36:38 (101 / 15)
02:36:38 00:53:31
339 Ewa Zakrzewska F35 5 27 Blachownia: 02:36:42 (102 / 3)
02:36:42 00:53:35
340 Bartosz Zagrzejewski M30 56 313 Białystok: 02:36:47 (88 / 15)
02:36:47 00:53:40
341 Wojciech Stalica M45 32 314 Blachownia: 02:36:57 (104 / 11)
02:36:57 00:53:50
342 Sebastien Thiesse TRIdziestka M35 93 315 Białystok: 02:36:58 (89 / 28)
02:36:58 00:53:51
343 Piotr Leśniowski Vital - Centrum rehabilitacji i masażu M35 94 316 Blachownia: 02:37:03 (105 / 28)
02:37:03 00:53:56
344 Kinga Gibiec siostry_Gibiec F18 5 28 Blachownia: 02:37:05 (107 / 4)
02:37:05 00:53:58
345 Leszek Grygiel Pro-Run Wrocław M45 33 317 Blachownia: 02:37:05 (106 / 12)
02:37:05 00:53:58
346 Zbigniew Zadrożny ATP Augustów M45 34 318 Augustów: 02:37:16 (57 / 8)
02:37:16 00:54:09
347 Robert Małolepszy M50 13 319 Blachownia: 02:37:17 (108 / 6)
02:37:17 00:54:10
348 Wojciech Bielawski M40 60 320 Augustów: 02:37:37 (59 / 4)
02:37:37 00:54:30
349 Daniel Karwowski KB im. P. Sękowskiego M25 33 321 Augustów: 02:37:43 (61 / 8)
02:37:43 00:54:36
350 Anita Kisiel Akktywna Ekipa Calypso Częstochowa F40 5 29 Blachownia: 02:37:54 (109 / 1)
02:37:54 00:54:47
351 Adam Golonkiewicz Adam Golonkiewicz Adam Golonkiewicz M25 34 322 Blachownia: 02:38:08 (110 / 14)
02:38:08 00:55:01
352 Mirosław Kacperski PARKRUN POLSKA M55 11 323 Białystok: 02:38:09 (91 / 2)
02:38:09 00:55:02
353 Tomasz Terech TourSport Running Team TourSport M40 61 324 Blachownia: 02:38:09 (112 / 17)
02:38:09 00:55:02
354 Leszek Choryłek M50 14 325 Blachownia: 02:38:09 (111 / 7)
02:38:09 00:55:02
355 Bartosz Podgórski PZU Sport Team M35 95 326 Blachownia: 02:38:17 (113 / 29)
02:38:17 00:55:10
356 Karol Drejer CompleXsports Triathlon Team M35 96 327 Augustów: 02:38:17 (64 / 27)
02:38:17 00:55:10
357 Cezary Hermanowicz M30 57 328 Augustów: 02:38:20 (65 / 8)
02:38:20 00:55:13
358 Andrzej Matyja M35 97 329 Blachownia: 02:38:21 (114 / 30)
02:38:21 00:55:14
359 Jacek Ptak Projekt AK M30 58 330 Blachownia: 02:38:26 (115 / 17)
02:38:26 00:55:19
360 Bartłomiej Kosicki M30 59 331 Blachownia: 02:38:32 (116 / 18)
02:38:32 00:55:25
361 Patrick Smarzynski Luft TRI Team M35 98 332 Blachownia: 02:38:40 (117 / 31)
02:38:40 00:55:33
362 Sławomir Janiszewski Rawa Tim Zawsze Slim M40 62 333 Białystok: 02:38:46 (94 / 18)
02:38:46 00:55:39
363 Krzysztof Hamela M55 12 334 Blachownia: 02:39:02 (119 / 5)
02:39:02 00:55:55
364 Magdalena Jączyk Triathlon X-Team F35 6 30 Blachownia: 02:39:03 (120 / 4)
02:39:03 00:55:56
365 Ada Paterek 12tri.pl F35 7 31 Olsztyn: 02:39:05 (160 / 2)
02:39:05 00:55:58
366 Katarzyna Kwiecień 3Flow Triathlon Team/UKS Ożarowice F35 8 32 Blachownia: 02:39:14 (121 / 5)
02:39:14 00:56:07
367 Adam Zieliński M30 60 335 Olsztyn: 02:39:18 (161 / 31)
02:39:18 00:56:11
368 Rafał Kieszkowski maszynazdrowia.pl M30 61 336 Augustów: 02:39:21 (66 / 9)
02:39:21 00:56:14
369 Bogdan Kord M55 13 337 Olsztyn: 02:39:28 (162 / 5)
02:39:28 00:56:21
370 Paweł Jóźwik M30 62 338 Białystok: 02:39:35 (96 / 16)
02:39:35 00:56:28
371 Artur Jarmołowicz Jarmołowicz Team M40 63 339 Blachownia: 02:39:38 (123 / 18)
02:39:38 00:56:31
372 Rafał Lis TRIATHLON CLUB WROCŁAW M40 64 340 Blachownia: 02:39:44 (124 / 19)
02:39:44 00:56:37
373 Tomasz Adamski TOPAKA TRIATHLON TEAM M45 35 341 Blachownia: 02:39:48 (125 / 13)
02:39:48 00:56:41
374 Krzysztof Sobala M30 63 342 Białystok: 02:39:49 (98 / 18)
02:39:49 00:56:42
375 Mateusz Miękina Nienawidzę cardio M25 35 343 Blachownia: 02:40:04 (127 / 15)
02:40:04 00:56:57
376 Michał Molendowski MyCenter Multimedia AGD RTV M45 36 344 Blachownia: 02:40:22 (128 / 14)
02:40:22 00:57:15
377 Łukasz Świerżewski SportowaRodzina.pl M40 65 345 Białystok: 02:40:28 (99 / 19)
02:40:28 00:57:21
378 Weronika Hamela F25 5 33 Blachownia: 02:40:39 (130 / 1)
02:40:39 00:57:32
379 Krzysztof Czerwiński WITC M35 99 346 Olsztyn: 02:41:06 (163 / 41)
02:41:06 00:57:59
380 Michal Kasprowicz Tata Stasia i Adelki M40 66 347 Augustów: 02:41:12 (72 / 5)
02:41:12 00:58:05
381 Bartłomiej Szczygielski Amator M40 67 348 Blachownia: 02:41:18 (131 / 20)
02:41:18 00:58:11
382 Radosław Waszkiewicz Deloitte Adventure Team / NeOn Team M30 64 349 Białystok: 02:41:25 (101 / 19)
02:41:25 00:58:18
383 Mariusz Pużyński Augustowskie Towarzystwo Pływackie M45 37 350 Augustów: 02:41:36 (73 / 10)
02:41:36 00:58:29
384 Michał Wiatr Softtutor Team M35 100 351 Białystok: 02:41:38 (102 / 31)
02:41:38 00:58:31
385 Mateusz Michałowski Najmowicz Triathlon M25 36 352 Augustów: 02:41:51 (75 / 9)
02:41:51 00:58:44
386 Karolina Gawrońska F25 6 34 Olsztyn: 02:42:05 (164 / 5)
02:42:05 00:58:58
387 Wojciech Kieda IronWoman FIT/ TRENERFIT.PL M40 68 353 Augustów: 02:42:06 (76 / 6)
02:42:06 00:58:59
388 Krzysztof Miezianko M35 101 354 Augustów: 02:42:10 (77 / 31)
02:42:10 00:59:03
389 Łukasz Król M25 37 355 Blachownia: 02:42:12 (132 / 16)
02:42:12 00:59:05
390 Marcin Hołobut M30 65 356 Blachownia: 02:42:15 (133 / 19)
02:42:15 00:59:08
391 Damian Wloskiewicz Blink.Pro Damian Wloskiewicz M35 102 357 Blachownia: 02:42:32 (134 / 34)
02:42:32 00:59:25
392 Andrzej Wraga Kuźnia Triathlonu M40 69 358 Białystok: 02:42:33 (105 / 20)
02:42:33 00:59:26
393 Paweł Jeż Andra M40 70 359 Blachownia: 02:42:39 (135 / 21)
02:42:39 00:59:32
394 Dariusz Felka M25 38 360 Blachownia: 02:42:42 (136 / 17)
02:42:42 00:59:35
395 Paweł Kłosowski M18 15 361 Białystok: 02:42:45 (107 / 8)
02:42:45 00:59:38
396 Robert Czajkowski Kuźnia Triathlonu M40 71 362 Białystok: 02:42:54 (108 / 21)
02:42:54 00:59:47
397 Paweł Rębisz M40 72 363 Blachownia: 02:42:54 (137 / 22)
02:42:54 00:59:47
398 Mikołaj Bień Bezwzględna Siła Słońca SILVERBACK M45 38 364 Białystok: 02:43:01 (110 / 10)
02:43:01 00:59:54
399 Artur Mostowski Furious Wolves M40 73 365 Białystok: 02:43:08 (111 / 22)
02:43:08 01:00:01
400 Krzysztof Marczak PKO Bank Polski M45 39 366 Blachownia: 02:43:35 (138 / 15)
02:43:35 01:00:28
401 Michał Budnicki M35 103 367 Blachownia: 02:43:51 (139 / 35)
02:43:51 01:00:44
402 Adam Pron IPRONMAN PRECISION HR M40 74 368 Blachownia: 02:43:56 (140 / 23)
02:43:56 01:00:49
403 Grzegorz Dittmann M25 39 369 Blachownia: 02:44:03 (141 / 18)
02:44:03 01:00:56
404 Wojtek Kraszewski Super Linia M50 15 370 Białystok: 02:44:06 (113 / 4)
02:44:06 01:00:59
405 Małgorzata Wyszomierska Super Linia F30 9 35 Białystok: 02:44:06 (112 / 1)
02:44:06 01:00:59
406 Jacek Malicki HURTAP M60 4 371 Blachownia: 02:44:22 (142 / 2)
02:44:22 01:01:15
407 Sebastian Uchnast Kuźnia Triathlonu M40 75 372 Blachownia: 02:44:44 (143 / 24)
02:44:44 01:01:37
408 Adam Lebioda Wujek Biega Katowice M45 40 373 Blachownia: 02:44:46 (144 / 16)
02:44:46 01:01:39
409 Paweł Zaborny M35 104 374 Białystok: 02:45:00 (116 / 32)
02:45:00 01:01:53
410 Wojtek Masalski SIRVIS.PL - turystyka aktywna M45 41 375 Białystok: 02:45:07 (117 / 11)
02:45:07 01:02:00
411 Mirka Łątkowska OrkaMasters Iława F35 9 36 Olsztyn: 02:45:28 (165 / 3)
02:45:28 01:02:21
412 Maciej Kempa M40 76 376 Blachownia: 02:45:42 (145 / 25)
02:45:42 01:02:35
413 Dariusz Wielakin Nadaktywni M35 105 377 Białystok: 02:46:05 (119 / 33)
02:46:05 01:02:58
414 Łukasz Gędłek #AkcjaChudyPajda M30 66 378 Białystok: 02:46:16 (120 / 21)
02:46:16 01:03:09
415 Krzysztof Chobot M35 106 379 Blachownia: 02:46:30 (148 / 36)
02:46:30 01:03:23
416 Robert Żesławski KS Victoria Zawiercie M45 42 380 Blachownia: 02:46:53 (150 / 18)
02:46:53 01:03:46
417 Katarzyna Kołaczyk Triathlon Training Center F35 10 37 Blachownia: 02:46:56 (151 / 7)
02:46:56 01:03:49
418 Adam Sikora M45 43 381 Blachownia: 02:47:10 (152 / 19)
02:47:10 01:04:03
419 Grzegorz Michalik Zmorsowani Częstochowa M40 77 382 Blachownia: 02:47:15 (153 / 26)
02:47:15 01:04:08
420 Malgorzata Harasimiuk-Grodzka F40 6 38 Olsztyn: 02:47:18 (167 / 3)
02:47:18 01:04:11
421 Cezary Parzych M45 44 383 Olsztyn: 02:47:22 (168 / 15)
02:47:22 01:04:15
422 Marcin Półtorak Grupa Jura`PL M40 78 384 Blachownia: 02:47:43 (155 / 27)
02:47:43 01:04:36
423 Rafal Smalkowski M. M30 67 385 Białystok: 02:47:43 (121 / 22)
02:47:43 01:04:36
424 Artur Mirończuk Iron Swim M35 107 386 Augustów: 02:47:44 (86 / 33)
02:47:44 01:04:37
425 Łukasz Dojlidko Nadaktywni Białystok M35 108 387 Białystok: 02:47:51 (122 / 34)
02:47:51 01:04:44
426 Kamil Adamczuk TRI NIEAKTYWNI ZIELONE WZGÓRZA M30 68 388 Augustów: 02:47:52 (87 / 12)
02:47:52 01:04:45
427 Dagna Kolaszewska F25 7 39 Białystok: 02:48:01 (123 / 2)
02:48:01 01:04:54
428 Katarzyna Karłowska F30 10 40 Blachownia: 02:48:02 (156 / 3)
02:48:02 01:04:55
429 Bartłomiej Jasiówka M35 109 389 Blachownia: 02:48:09 (157 / 37)
02:48:09 01:05:02
430 Wojciech Tołwiński M50 16 390 Białystok: 02:48:28 (124 / 5)
02:48:28 01:05:21
431 Dawid Ostrowski Odra Opole M30 69 391 Blachownia: 02:48:45 (158 / 20)
02:48:45 01:05:38
432 Kamil Cichy M18 16 392 Blachownia: 02:48:52 (159 / 4)
02:48:52 01:05:45
433 Adam Suchocki M30 70 393 Białystok: 02:49:08 (125 / 23)
02:49:08 01:06:01
434 Hubert Tyczyński Nadaktywni Białystok M25 40 394 Białystok: 02:49:22 (126 / 10)
02:49:22 01:06:15
435 Krystian Radko GVT M40 79 395 Blachownia: 02:49:28 (161 / 28)
02:49:28 01:06:21
436 Łukasz Naruszewicz Akademia Pływania Niegocin Łukasz Naruszewicz M25 41 396 Białystok: 02:49:59 (128 / 11)
02:49:59 01:06:52
437 Bartosz Radziwonowski Bartosz Biega M40 80 397 Białystok: 02:50:11 (129 / 26)
02:50:11 01:07:04
438 Jarosław Malec Kuźnia Triathlonu Kondycja M55 14 398 Białystok: 02:50:20 (130 / 3)
02:50:20 01:07:13
439 Mateusz Polanek M25 42 399 Blachownia: 02:50:21 (162 / 21)
02:50:21 01:07:14
440 Paweł Dudek M45 45 400 Olsztyn: 02:50:37 (169 / 16)
02:50:37 01:07:30
441 Katarzyna Rembowicz Kumiałka F30 11 41 Białystok: 02:50:38 (132 / 2)
02:50:38 01:07:31
442 Bogdan Barewski M60 5 401 Augustów: 02:50:53 (90 / 1)
02:50:53 01:07:46
443 Tomasz Kowalski Warsaw International Triathlon Club M30 71 402 Białystok: 02:51:06 (133 / 25)
02:51:06 01:07:59
444 Adam Hermanowicz Nadaktywni Białystok M40 81 403 Białystok: 02:51:13 (134 / 27)
02:51:13 01:08:06
445 Marek Ratajczak Triathlon Club Wrocław M50 17 404 Blachownia: 02:51:15 (163 / 9)
02:51:15 01:08:08
446 Aleksander Śliwiński M35 110 405 Augustów: 02:51:27 (93 / 35)
02:51:27 01:08:20
447 Mieczysław Kiełbasa Szkoła Pływania WODNIK M55 15 406 Augustów: 02:51:36 (94 / 4)
02:51:36 01:08:29
448 Filip Stratyński K.S. Celironman M40 82 407 Białystok: 02:51:46 (136 / 28)
02:51:46 01:08:39
449 Tomasz Kacała M40 83 408 Blachownia: 02:51:57 (165 / 29)
02:51:57 01:08:50
450 Lech Dobroczyński 9 Dywersyjna M45 46 409 Białystok: 02:51:58 (137 / 12)
02:51:58 01:08:51
451 Marcin Błach Siniat Ponidzie Team M35 111 410 Blachownia: 02:52:00 (166 / 39)
02:52:00 01:08:53
452 Tomasz Kołacz M35 112 411 Augustów: 02:52:00 (95 / 36)
02:52:00 01:08:53
453 Jarosław Kalinowski M45 47 412 Augustów: 02:52:15 (96 / 13)
02:52:15 01:09:08
454 Wojciech Giel CALIFORNICATION TEAM M30 72 413 Blachownia: 02:52:20 (167 / 21)
02:52:20 01:09:13
455 Łukasz Filin TriAmigos M40 84 414 Olsztyn: 02:52:20 (170 / 31)
02:52:20 01:09:13
456 Tomasz Stańczyk O co biega w Kaletach M45 48 415 Blachownia: 02:52:24 (168 / 20)
02:52:24 01:09:17
457 Grzegorz Kowalski M25 43 416 Augustów: 02:52:32 (98 / 11)
02:52:32 01:09:25
458 Piotr Palczewski M55 16 417 Blachownia: 02:52:42 (169 / 6)
02:52:42 01:09:35
459 Piotr Polaczuk M40 85 418 Olsztyn: 02:52:57 (171 / 32)
02:52:57 01:09:50
460 Janusz Myśliwiec Nadaktywni Białystok M45 49 419 Augustów: 02:52:57 (99 / 14)
02:52:57 01:09:50
461 Jarek Dyduch M35 113 420 Białystok: 02:53:14 (139 / 36)
02:53:14 01:10:07
462 Julita Tomaszewska TIMBUD TEAM F35 11 42 Białystok: 02:53:19 (140 / 2)
02:53:19 01:10:12
463 Waldemar Szyporta ACTIVRUN NAMYSŁÓW M45 50 421 Blachownia: 02:53:29 (170 / 21)
02:53:29 01:10:22
464 Mariusz Nowak Lece na Otwock Valmet M35 114 422 Blachownia: 02:53:39 (171 / 40)
02:53:39 01:10:32
465 Mirosław Raczyński M55 17 423 Białystok: 02:53:43 (142 / 4)
02:53:43 01:10:36
466 Jakub Wiater Roadbike Racing Team Roadbike.pl M18 17 424 Blachownia: 02:53:50 (172 / 5)
02:53:50 01:10:43
467 Rafał Zubek PTT DELTA M50 18 425 Blachownia: 02:53:51 (173 / 10)
02:53:51 01:10:44
468 Lesław Biliński Triathlon Mietków Team M35 115 426 Blachownia: 02:53:56 (174 / 41)
02:53:56 01:10:49
469 Marcin Banaszkiewicz Lider Winnica M35 116 427 Augustów: 02:54:18 (100 / 37)
02:54:18 01:11:11
470 Aleksandra Karwacka IronWoman FIT/ TRENERFIT.PL F25 8 43 Białystok: 02:54:36 (143 / 3)
02:54:36 01:11:29
471 Rafał Kaczor PKO Bank Polski M40 86 428 Blachownia: 02:54:36 (175 / 30)
02:54:36 01:11:29
472 Tomasz Szymanski Panorzeszek.pl M35 117 429 Białystok: 02:54:49 (144 / 37)
02:54:49 01:11:42
473 Dorota Dziurkowska Triathlon Mietków Team F30 12 44 Blachownia: 02:55:04 (176 / 4)
02:55:04 01:11:57
474 Marcin Kujawski M40 87 430 Blachownia: 02:55:49 (178 / 31)
02:55:49 01:12:42
475 Anna Orłowska Triathlon Team Ciesielski F30 13 45 Blachownia: 02:55:55 (179 / 6)
02:55:55 01:12:48
476 Paweł Dudkiewicz M25 44 431 Olsztyn: 02:56:01 (172 / 15)
02:56:01 01:12:54
477 Jacek Kuleszyński M35 118 432 Białystok: 02:56:01 (147 / 39)
02:56:01 01:12:54
478 Maciej Szott Luxon LED Luxon Sp. z o.o. M30 73 433 Blachownia: 02:56:23 (180 / 22)
02:56:23 01:13:16
479 Małgorzata Szurnicka SZURA TEAM F45 2 46 Białystok: 02:56:46 (148 / 1)
02:56:46 01:13:39
480 Arkadiusz Ramotowski Nadaktywni M40 88 434 Augustów: 02:57:06 (103 / 10)
02:57:06 01:13:59
481 Krzysztof Rzążewski Rzążi M40 89 435 Białystok: 02:57:47 (149 / 29)
02:57:47 01:14:40
482 Krzysztof Świetliński M40 90 436 Olsztyn: 02:58:06 (173 / 33)
02:58:06 01:14:59
483 Andrzej Bołtryk M30 74 437 Białystok: 02:58:30 (150 / 26)
02:58:30 01:15:23
484 Wojciech Fus M40 91 438 Blachownia: 02:58:34 (181 / 32)
02:58:34 01:15:27
485 Tomasz Wiśniewski KPMG Running Team M45 51 439 Blachownia: 02:58:49 (182 / 22)
02:58:49 01:15:42
486 Monika Lemese tripower.lv F45 3 47 Augustów: 02:58:51 (106 / 1)
02:58:51 01:15:44
487 Paweł Nosalik M40 92 440 Augustów: 02:58:52 (107 / 11)
02:58:52 01:15:45
488 Jakub Bielecki Nastula Club Łomianki M35 119 441 Olsztyn: 02:59:01 (174 / 42)
02:59:01 01:15:54
489 Katarzyna Krygier Tri Ladies CompleXsports TEAM F35 12 48 Augustów: 02:59:17 (108 / 3)
02:59:17 01:16:10
490 Michał Chromiński M30 75 442 Białystok: 02:59:20 (151 / 27)
02:59:20 01:16:13
491 Michał Skoczylas 9. Dywersyjna M40 93 443 Białystok: 02:59:23 (152 / 30)
02:59:23 01:16:16
492 Mirek Coś M30 76 444 Blachownia: 02:59:30 (184 / 23)
02:59:30 01:16:23
493 Aleksandra Ilnicka-Łoza Grupa Nomax F40 7 49 Blachownia: 02:59:30 (183 / 2)
02:59:30 01:16:23
494 Magdalena Kaczko Nadaktywni F18 6 50 Białystok: 02:59:38 (153 / 1)
02:59:38 01:16:31
495 Michał Korwek OIRP Olsztyn M45 52 445 Olsztyn: 02:59:40 (176 / 17)
02:59:40 01:16:33
496 Basia Żukowska wydolność.pl wydolność.pl F45 4 51 Blachownia: 02:59:41 (185 / 1)
02:59:41 01:16:34
497 Maciej Masłowski VulgarDisplayOfPower M35 120 446 Blachownia: 02:59:43 (186 / 42)
02:59:43 01:16:36
498 Marcin Myrchel M35 121 447 Augustów: 02:59:46 (109 / 41)
02:59:46 01:16:39
499 Paweł Buszczyk M25 45 448 Blachownia: 02:59:47 (187 / 23)
02:59:47 01:16:40
500 Grzegorz Ciosk VulgarDisplayOfPower M40 94 449 Blachownia: 02:59:58 (188 / 33)
02:59:58 01:16:51
501 Wojciech Pawlicki M50 19 450 Blachownia: 03:00:06 (189 / 11)
03:00:06 01:16:59
502 Dmitrijs Semendjajevs Zoorbagan M50 20 451 Augustów: 03:01:00 (110 / 5)
03:01:00 01:17:53
503 Karol Wawrzyniak Tri Gałgan Team M25 46 452 Augustów: 03:01:11 (111 / 12)
03:01:11 01:18:04
504 Jacek Dmochowski OSTROŁĘKA - M45 53 453 Augustów: 03:01:48 (112 / 15)
03:01:48 01:18:41
505 Dariusz Wszeborowski SBR Team Ełk M50 21 454 Augustów: 03:02:01 (113 / 6)
03:02:01 01:18:54
506 Łukasz Banaś M35 122 455 Blachownia: 03:02:04 (191 / 43)
03:02:04 01:18:57
507 Wojciech Jurewicz Miasto Ketrzyn Nie ma M50 22 456 Augustów: 03:02:24 (114 / 7)
03:02:24 01:19:17
508 Krzysztof Borowiec Browar TEAM :) M35 123 457 Białystok: 03:02:42 (156 / 40)
03:02:42 01:19:35
509 Malwina Łączyńska F30 14 52 Białystok: 03:02:57 (158 / 4)
03:02:57 01:19:50
510 Krzysztof Szlendak M30 77 458 Białystok: 03:02:57 (159 / 29)
03:02:57 01:19:50
511 Andrzej Szurkowski urovita M60 6 459 Blachownia: 03:03:08 (192 / 3)
03:03:08 01:20:01
512 Mateusz Rejnart M25 47 460 Białystok: 03:03:27 (160 / 12)
03:03:27 01:20:20
513 Robert Orlicz TRICLUB M40 95 461 Białystok: 03:03:30 (161 / 31)
03:03:30 01:20:23
514 Justyna Sala F30 15 53 Blachownia: 03:03:34 (193 / 7)
03:03:34 01:20:27
515 Krzysztof Powajbo LOTOS Running Team M35 124 462 Augustów: 03:03:39 (116 / 43)
03:03:39 01:20:32
516 Radosław Gołkowski M30 78 463 Blachownia: 03:04:01 (194 / 24)
03:04:01 01:20:54
517 Lech Kaftański M60 7 464 Olsztyn: 03:04:47 (178 / 3)
03:04:47 01:21:40
518 Mariusz Michałek M40 96 465 Blachownia: 03:05:32 (196 / 34)
03:05:32 01:22:25
519 Paweł Dudziński M35 125 466 Białystok: 03:05:39 (162 / 41)
03:05:39 01:22:32
520 Jakub Witczak NADAKTYWNI M30 79 467 Białystok: 03:05:42 (163 / 30)
03:05:42 01:22:35
521 Radosław Małecki M40 97 468 Olsztyn: 03:05:45 (179 / 34)
03:05:45 01:22:38
522 Wojciech Łoza Grupa Nomax M45 54 469 Blachownia: 03:06:10 (197 / 23)
03:06:10 01:23:03
523 Paweł Wołyniec M30 80 470 Augustów: 03:06:19 (119 / 14)
03:06:19 01:23:12
524 Marek Sobczyk M45 55 471 Blachownia: 03:07:26 (198 / 24)
03:07:26 01:24:19
525 Elżbieta Roman NIEZRZESZONA F40 8 54 Blachownia: 03:07:32 (199 / 3)
03:07:32 01:24:25
526 Tomasz Zieliński M40 98 472 Białystok: 03:07:55 (164 / 32)
03:07:55 01:24:48
527 Kajetan Radajewski M30 81 473 Olsztyn: 03:08:04 (180 / 32)
03:08:04 01:24:57
528 Barbara Czichy WKB Meta Lubliniec F50 1 55 Blachownia: 03:08:05 (201 / 1)
03:08:05 01:24:58
529 Tomasz Bylica M40 99 474 Blachownia: 03:08:05 (200 / 35)
03:08:05 01:24:58
530 Ewa Jastrząb F30 16 56 Blachownia: 03:08:58 (203 / 8)
03:08:58 01:25:51
531 Joanna Skrzynkowska F35 13 57 Blachownia: 03:09:05 (204 / 8)
03:09:05 01:25:58
532 Mariusz Reczko M50 23 475 Blachownia: 03:09:21 (206 / 13)
03:09:21 01:26:14
533 Andrzej Wrona TRICLUB LUBLIN M55 18 476 Olsztyn: 03:11:16 (181 / 7)
03:11:16 01:28:09
534 Piotr Romejko M35 126 477 Blachownia: 03:12:32 (207 / 44)
03:12:32 01:29:25
535 Tomasz Iwaszkiewicz M40 100 478 Białystok: 03:12:53 (167 / 33)
03:12:53 01:29:46
536 Anna Maria Gindorowicz Nadaktywni Białystok F50 2 58 Białystok: 03:12:54 (168 / 1)
03:12:54 01:29:47
537 Dariusz Szczepański M50 24 479 Blachownia: 03:13:03 (208 / 14)
03:13:03 01:29:56
538 Marcin Kirilenko M40 101 480 Augustów: 03:13:32 (121 / 12)
03:13:32 01:30:25
539 Monika Tomporowska PEUGEOT POLSKA F35 14 59 Białystok: 03:13:45 (169 / 3)
03:13:45 01:30:38
540 Jakub Musil M40 102 481 Blachownia: 03:14:00 (209 / 36)
03:14:00 01:30:53
541 Andrzej Losor M40 103 482 Blachownia: 03:14:49 (210 / 37)
03:14:49 01:31:42
542 Krzysztof Maliszewski M35 127 483 Białystok: 03:15:05 (170 / 42)
03:15:05 01:31:58
543 Paweł Kunikowski M40 104 484 Blachownia: 03:16:03 (212 / 38)
03:16:03 01:32:56
544 Paweł Kutkowski M60 8 485 Blachownia: 03:16:21 (213 / 4)
03:16:21 01:33:14
545 Krzysztof Pietrzyk M30 82 486 Blachownia: 03:16:22 (214 / 25)
03:16:22 01:33:15
546 Mirosław Nawrat M35 128 487 Blachownia: 03:18:25 (215 / 45)
03:18:25 01:35:18
547 Piotr Zalewski aleTEMPO M45 56 488 Blachownia: 03:19:08 (216 / 25)
03:19:08 01:36:01
548 Sławomir Biniewicz Boruta Team M45 57 489 Blachownia: 03:21:35 (217 / 26)
03:21:35 01:38:28
549 Maciej Wachowiec AGR Welodrom M35 129 490 Białystok: 03:24:54 (171 / 43)
03:24:54 01:41:47
550 Krzysztof Jarosz M30 83 491 Białystok: 03:26:51 (172 / 31)
03:26:51 01:43:44
551 Agnieszka Kurtyka trenujtriathlon.pl F35 15 60 Blachownia: 03:27:17 (218 / 9)
03:27:17 01:44:10
552 Bartosz Filipczuk M25 48 492 Białystok: 03:31:30 (173 / 13)
03:31:30 01:48:23
553 Grzegorz Trzpis CESCOM Biała Białystok M30 84 493 Białystok: 03:31:31 (174 / 32)
03:31:31 01:48:24
554 Mark Ellis M40 105 494 Blachownia: 03:31:41 (219 / 39)
03:31:41 01:48:34
555 Marek Rozporski M30 85 495 Augustów: 03:32:00 (125 / 16)
03:32:00 01:48:53
556 Wieńczysław Safrończyk Nadaktywni Białystok M60 9 496 Białystok: 03:32:47 (175 / 2)
03:32:47 01:49:40
557 Natalia Bełdyga F35 16 61 Augustów: 03:35:43 (126 / 4)
03:35:43 01:52:36
558 Tadeusz Gudanowski M55 19 497 Augustów: 03:41:36 (127 / 6)
03:41:36 01:58:29
559 Renata Biniewicz Boruta Team F45 5 62 Blachownia: 03:47:30 (220 / 2)
03:47:30 02:04:23
560 Zbigniew Ginalski TKKF "TRIATHLON" - DĄBROWA GÓRNICZA M70 2 498 Blachownia: 03:48:43 (221 / 1)
03:48:43 02:05:36
561 Juozas Kieras TSK Darna - M70 3 499 Augustów: 03:56:38 (129 / 1)
03:56:38 02:13:31
562 Jolanta Lipińska niezrzeszona F65 1 63 Blachownia: 04:03:00 (223 / 1)
04:03:00 02:19:53
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Bieg Piekarczyka
  • ILF Triathlon