Garmin Ultra Race Radków 2017 - results

M‑ce Nazwisko i imię Klub Kat. M-ce w kat. M-ce wg płci Zawody Czas końcowy Strata
1 Marcin Kuźniak M40 1 1 Radków: 01:28:10 (110 / 21)
07:01:27
2 Mateusz Oracz Bez Litości Kalenji Team Poland M18 1 2 Radków: 03:13:34 (150 / 20)
08:44:57
3 Tomasz Zimny M60 1 3 Radków: 02:59:15 (111 / 2)
09:36:24
4 Marek Drong Kluczborska Grupa Biegowa LZS Kuniów M30 1 4 Radków: 01:28:14 (111 / 31)
09:56:37
5 Jarosław Nowak M40 2 5 Radków: 04:11:53 (230 / 50)
12:05:34
6 Paweł Grabowicz M40 3 6 Radków: 04:20:41 (239 / 51)
12:14:21
7 Bartosz Gorczyca Salco Garmin Team M18 2 7 Radków: 00:40:24 (1 / 1)
00:40:24
8 Vitezslav Solc Redpoint Eleven team M18 3 8 Radków: 00:42:50 (2 / 2)
00:42:50
9 Maciej Jura ITMBW Kraków M18 4 9 Radków: 00:45:46 (3 / 3)
00:45:46
10 Paweł Bogdał ULKS Bystrzyca Kłodzka M40 4 10 Radków: 00:47:06 (4 / 1)
00:47:06
11 Rafał Oświęcimka ITMBW Kraków I Ty Możesz Być Wielki - ITMBW Kraków M18 5 11 Radków: 00:47:20 (5 / 4)
00:47:20
12 Piotr Pihil M30 2 12 Radków: 00:47:53 (6 / 1)
00:47:53
13 Ewa Majer Solgar Polska F18 1 1 Radków: 00:48:26 (7 / 1)
00:48:26
14 Janusz Ferenc UKS Ludwikowice Klodzkie M60 2 13 Radków: 00:48:45 (8 / 1)
00:48:45
15 Mariusz Bazan Fasa Racing M30 3 14 Radków: 00:49:28 (9 / 2)
00:49:28
16 Tomasz Samosenek Aktywna Nowa Ruda M30 4 15 Radków: 00:49:33 (10 / 3)
00:49:33
17 Krzysztof Chodorowski PRZEBIEGA.PL M30 5 16 Radków: 00:50:22 (11 / 4)
00:50:22
18 Lidka Niekraś :-) F30 1 2 Radków: 00:51:47 (12 / 1)
00:51:47
19 Filip Szołowski LABOSPORT Team M30 6 17 Radków: 00:52:02 (13 / 5)
00:52:02
20 Marcin Pałys Aktywna Nowa Ruda Husky Express Transport Drogowy M30 7 18 Radków: 00:52:12 (14 / 6)
00:52:12
21 Przemysław Kaczmarczyk WATAHA M18 6 19 Radków: 00:52:52 (15 / 5)
00:52:52
22 Marek Zbyryt UKS Ludwikowice M50 1 20 Radków: 00:53:56 (16 / 1)
00:53:56
23 Maciej Telega CHRIS team M18 7 21 Radków: 00:55:27 (17 / 6)
00:55:27
24 Anna Niedźwiedzka Biegająca Kasta Miedziowego Miasta Biegająca Kasta Miedziowego Miasta F30 2 3 Radków: 00:55:59 (18 / 2)
00:55:59
25 Marcin Florek LABOSPORT Team M30 8 22 Radków: 00:56:27 (19 / 7)
00:56:27
26 Sławomir Citak GarageGym Krapkowice M30 9 23 Radków: 00:56:32 (20 / 8)
00:56:32
27 Tomasz Opyrchał I Ty Możesz Być Wielki - ITMBW Kraków M40 5 24 Radków: 00:56:32 (21 / 2)
00:56:32
28 Dawid Łaźniowski KUDOWIANKA CYKLON PROAL TEAM M30 10 25 Radków: 00:56:49 (22 / 9)
00:56:49
29 Tomasz Reczuch M40 6 26 Radków: 00:57:15 (23 / 3)
00:57:15
30 Sebastian Zamojski M40 7 27 Radków: 00:57:16 (24 / 4)
00:57:16
31 Paweł Fornal 22 KBPG M30 11 28 Radków: 00:57:16 (25 / 10)
00:57:16
32 Krzysztof Plebanek M40 8 29 Radków: 00:58:12 (26 / 5)
00:58:12
33 Marcin Sułkowski GarageGym Krapkowice M30 12 30 Radków: 00:58:22 (27 / 11)
00:58:22
34 Paweł Jabłoński Kudowscy Miłośnicy Biegania M40 9 31 Radków: 00:58:32 (28 / 6)
00:58:32
35 Radosław Groszewski www.rowerysportowy.pl Najmowicz Triathlon M40 10 32 Radków: 00:58:59 (29 / 7)
00:58:59
36 Grzegorz Hora M30 13 33 Radków: 00:59:05 (30 / 12)
00:59:05
37 Łukasz Biernacki Morsy Ośno Lubuskie M40 11 34 Radków: 00:59:19 (31 / 8)
00:59:19
38 Sebastian Gluza M30 14 35 Radków: 01:00:08 (32 / 13)
01:00:08
39 Karol Skrzypiec Żarów Biega M30 15 36 Radków: 01:00:22 (33 / 14)
01:00:22
40 Agata Cymerman WATAHA F18 2 4 Radków: 01:00:50 (34 / 2)
01:00:50
41 Marcin Krysiewicz run-log.com M30 16 37 Radków: 01:01:03 (35 / 15)
01:01:03
42 Piotr Kadłubowski AUTOGAZEXPERT RUNNERS TEAM / KOTWICA BRZEG AUTOGAZEXPERT RUNNERS TEAM M40 12 38 Radków: 01:01:06 (36 / 9)
01:01:06
43 Krzysztof Iskra Sowy Team M30 17 39 Radków: 01:01:23 (37 / 16)
01:01:23
44 Andrzej Jachym M40 13 40 Radków: 01:01:42 (38 / 10)
01:01:42
45 Sebastian Borczynski M30 18 41 Radków: 01:01:42 (39 / 17)
01:01:42
46 Przemysław Błażejewski MVM M18 8 42 Radków: 01:01:44 (40 / 7)
01:01:44
47 Jarek Dołasiński M30 19 43 Radków: 01:02:04 (41 / 18)
01:02:04
48 Anna Kroban-Skoczek WATAHA F30 3 5 Radków: 01:02:44 (42 / 3)
01:02:44
49 Alicja Lubańska ZS Bukowice F40 1 6 Radków: 01:02:50 (43 / 1)
01:02:50
50 Henryk Ostropolski WKB PIAST Wrocław M60 3 44 Radków: 01:02:59 (45 / 2)
01:02:59
51 Hubert Błoch M18 9 45 Radków: 01:03:00 (44 / 8)
01:03:00
52 Artur Latuszek ITMBW Kraków M18 10 46 Radków: 01:03:00 (46 / 9)
01:03:00
53 Ewelina Babińska F30 4 7 Radków: 01:03:23 (47 / 4)
01:03:23
54 Janusz Dąbrowski M30 20 47 Radków: 01:03:39 (48 / 19)
01:03:39
55 Marek Spychaj LAB. KROTOSZYN DOM ZDROWIA KROTOSZYN M30 21 48 Radków: 01:03:52 (49 / 20)
01:03:52
56 Grzegorz Baran BroWent ProDach M30 22 49 Radków: 01:04:02 (50 / 21)
01:04:02
57 Magdalena Sobura -Durma Indywidualnie F30 5 8 Radków: 01:04:28 (52 / 5)
01:04:28
58 Halina Król-Szremska F30 6 9 Radków: 01:04:34 (53 / 6)
01:04:34
59 Krzysztof Sawicki Świat Maratończyka Kożuchow M40 14 50 Radków: 01:04:36 (51 / 11)
01:04:36
60 Katarzyna Mrotek On The Move F30 7 10 Radków: 01:04:42 (54 / 7)
01:04:42
61 Grzesiek Ożóg Pole smakow Pole smakow M30 23 51 Radków: 01:06:18 (55 / 22)
01:06:18
62 Piotr Ryba M40 15 52 Radków: 01:06:33 (56 / 12)
01:06:33
63 Justyna Pejska-Babińska Akcja Motywacja Gryfino F30 8 11 Radków: 01:06:35 (57 / 8)
01:06:35
64 Seweryn Poniatowski M30 24 53 Radków: 01:06:51 (58 / 23)
01:06:51
65 Gabriel Hładki M18 11 54 Radków: 01:07:44 (59 / 10)
01:07:44
66 Katarzyna Nowicka 1995 1995 F18 3 12 Radków: 01:07:57 (60 / 3)
01:07:57
67 Justyna Żygadło WATAHA F30 9 13 Radków: 01:08:02 (61 / 9)
01:08:02
68 Eliza Kopacka FollowMe - zmieniamyfinanse.pl FollowMe - zmieniamyfinanse.pl F30 10 14 Radków: 01:08:24 (62 / 10)
01:08:24
69 Cecylia Biernacka Morsy Ośno Lubuskie Cecylia Biernacka F18 4 15 Radków: 01:08:32 (63 / 4)
01:08:32
70 Agnieszka Jurczak F40 2 16 Radków: 01:09:47 (64 / 2)
01:09:47
71 Olga Pasławska F30 11 17 Radków: 01:10:01 (65 / 11)
01:10:01
72 Sylwia Kawalec WATAHA F30 12 18 Radków: 01:10:18 (66 / 12)
01:10:18
73 Grzegorz Pietrzak M40 16 55 Radków: 01:11:12 (67 / 13)
01:11:12
74 Justyna Dziwiec-Guzik F40 3 19 Radków: 01:11:15 (68 / 3)
01:11:15
75 Marcin Hładki M30 25 56 Radków: 01:11:43 (69 / 24)
01:11:43
76 Norbert Pawlikowski M30 26 57 Radków: 01:11:54 (70 / 25)
01:11:54
77 Filip Szczepaniak M18 12 58 Radków: 01:12:01 (71 / 11)
01:12:01
78 Bartłomiej Szponar M30 27 59 Radków: 01:12:13 (72 / 26)
01:12:13
79 Grzegorz Burak M40 17 60 Radków: 01:12:26 (74 / 15)
01:12:26
80 Tomasz Popławski M40 18 61 Radków: 01:12:26 (73 / 14)
01:12:26
81 Piotr Kucharski M40 19 62 Radków: 01:12:28 (75 / 16)
01:12:28
82 Beata Nowicka Wolsztyński Klub Biegowy Wolsztyński Klub Biegowy F40 4 20 Radków: 01:12:49 (76 / 4)
01:12:49
83 Rafał Wiśniewski M30 28 63 Radków: 01:12:55 (77 / 27)
01:12:55
84 Sebastian Stark M30 29 64 Radków: 01:12:59 (78 / 28)
01:12:59
85 Jacek Pawluk M40 20 65 Radków: 01:13:30 (79 / 17)
01:13:30
86 Agnieszka Pawlikowska F30 13 21 Radków: 01:14:11 (80 / 13)
01:14:11
87 Adam Szczepaniak M50 2 66 Radków: 01:14:12 (81 / 2)
01:14:12
88 Katarzyna Chełchowska F18 5 22 Radków: 01:14:38 (82 / 5)
01:14:38
89 Artur Krygier GarageGym Krapkowice M50 3 67 Radków: 01:15:01 (83 / 3)
01:15:01
90 Joanna Bulawkin Studio Fitness Workout F30 14 23 Radków: 01:15:02 (85 / 14)
01:15:02
91 Magdalena Pawłowska-Grzelak F18 6 24 Radków: 01:15:02 (84 / 6)
01:15:02
92 Marta Malek- Bernadzikowska Europa Ubezpieczenia F30 15 25 Radków: 01:15:11 (86 / 15)
01:15:11
93 Anna Pietrzak F40 5 26 Radków: 01:15:12 (87 / 5)
01:15:12
94 Maciej Wara-Wasowski M40 21 68 Radków: 01:16:10 (88 / 18)
01:16:10
95 Natalia Niemirska SRTG Warszawa F18 7 27 Radków: 01:16:13 (89 / 7)
01:16:13
96 Kazimierz Jabłoński M60 4 69 Radków: 01:16:23 (90 / 3)
01:16:23
97 Beata Trzcielińska F18 8 28 Radków: 01:16:48 (91 / 8)
01:16:48
98 Małgorzata Dobrowolska BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA F30 16 29 Radków: 01:16:59 (92 / 16)
01:16:59
99 Szymon Repelowicz M18 13 70 Radków: 01:17:49 (93 / 12)
01:17:49
100 Sylwia Tomiak-Rozynek Wolsztyński Klub Biegowy F40 6 30 Radków: 01:18:39 (94 / 6)
01:18:39
101 Iwona Zając F40 7 31 Radków: 01:18:47 (95 / 7)
01:18:47
102 Małgorzata Paluszyńska F40 8 32 Radków: 01:19:55 (96 / 8)
01:19:55
103 Przemysław Paluszyński M40 22 71 Radków: 01:19:55 (97 / 19)
01:19:55
104 Jacek Kozieł M30 30 72 Radków: 01:20:36 (98 / 29)
01:20:36
105 Agnieszka Świercz F30 17 33 Radków: 01:20:47 (99 / 17)
01:20:47
106 Aneta Kucharska F40 9 34 Radków: 01:20:55 (101 / 9)
01:20:55
107 Dorota Wożna brodnica sremska F40 10 35 Radków: 01:21:00 (102 / 10)
01:21:00
108 Klaudia Kowalska-Barwińska F30 18 36 Radków: 01:21:01 (100 / 18)
01:21:01
109 Karolina Kaniowska F18 9 37 Radków: 01:21:11 (103 / 9)
01:21:11
110 Sylwia Grehl F30 19 38 Radków: 01:22:22 (104 / 19)
01:22:22
111 Marcin Pasterski M30 31 73 Radków: 01:23:11 (105 / 30)
01:23:11
112 Justyna Sroczyńska F30 20 39 Radków: 01:23:26 (106 / 20)
01:23:26
113 Anna Mioduchowska F18 10 40 Radków: 01:23:26 (107 / 10)
01:23:26
114 Michał Łyskawa M40 23 74 Radków: 01:25:01 (108 / 20)
01:25:01
115 Adriana Stasiak F18 11 41 Radków: 01:26:30 (109 / 11)
01:26:30
116 Olga Neumann wkurw_team F18 12 42 Radków: 01:28:40 (112 / 12)
01:28:40
117 Katarzyna Harendarz mSport Team F40 11 43 Radków: 01:29:21 (113 / 11)
01:29:21
118 Magda Januchta F40 12 44 Radków: 01:29:21 (114 / 12)
01:29:21
119 Karolina Wysmolińska F30 21 45 Radków: 01:29:47 (115 / 21)
01:29:47
120 Ewelina Jamróz klub biegacza kompania piwowarska Kompania Piwowarska F30 22 46 Radków: 01:29:53 (116 / 22)
01:29:53
121 Beata Tomaś F40 13 47 Radków: 01:30:05 (117 / 13)
01:30:05
122 Marlena Barszczewska F30 23 48 Radków: 01:30:21 (118 / 23)
01:30:21
123 Aleksandra Kownacka AT Aktywny Trzebiatów F30 24 49 Radków: 01:30:21 (119 / 24)
01:30:21
124 Bartosz Kownacki AT Aktywny Trzebiatów M30 32 75 Radków: 01:30:21 (120 / 32)
01:30:21
125 Anna Łyczko F40 14 50 Radków: 01:30:44 (121 / 14)
01:30:44
126 Barbara Wysmolińska F40 15 51 Radków: 01:30:44 (122 / 15)
01:30:44
127 Monika Kucharska Tymczasem.in F40 16 52 Radków: 01:31:31 (123 / 16)
01:31:31
128 Edyta Strzelczyk P+E F40 17 53 Radków: 01:36:38 (124 / 17)
01:36:38
129 Ewa Rokicka F60 1 54 Radków: 01:37:04 (125 / 1)
01:37:04
130 Dorota Bądziul F30 25 55 Radków: 01:43:20 (126 / 25)
01:43:20
131 Julita Pretkowska F30 26 56 Radków: 01:44:36 (127 / 26)
01:44:36
132 Michał Rajca GT RAT M18 14 76 Radków: 01:50:58 (1 / 1)
01:50:58
133 Bartosz Zając BZ TRAINING SYSTEM -TRENINGI PERSONALNE / AZS AWF KRAKÓW M18 15 77 Radków: 01:53:44 (2 / 2)
01:53:44
134 Daniel Krasulak WKS Śląsk Wrocław M30 33 78 Radków: 01:56:35 (3 / 1)
01:56:35
135 Piotr Hercog Salomon Suunto Team M40 24 79 Radków: 02:01:09 (4 / 1)
02:01:09
136 Maciej Kowalski Morsy Ośno Lubuskie M40 25 80 Radków: 02:14:20 (5 / 2)
02:14:20
137 Tomek Ptasiński CZAJKERSI Osak TRANSPORT M40 26 81 Radków: 02:14:54 (6 / 3)
02:14:54
138 Rafał Futoma Ochotnicza Straż Pożarna Radków M30 34 82 Radków: 02:15:00 (7 / 2)
02:15:00
139 Rafał Kochaniak AKG Łódź M30 35 83 Radków: 02:15:10 (8 / 3)
02:15:10
140 Krzysztof Winiarczyk M30 36 84 Radków: 02:15:34 (9 / 4)
02:15:34
141 Wojciech Nawrot M30 37 85 Radków: 02:16:31 (10 / 5)
02:16:31
142 Robert Kozak Ronal Polska Run M30 38 86 Radków: 02:17:26 (11 / 6)
02:17:26
143 Wojtek Nowak Eksplorador M40 27 87 Radków: 02:18:21 (12 / 4)
02:18:21
144 Marcin Krupa M40 28 88 Radków: 02:18:57 (14 / 5)
02:18:57
145 Aleksander Zawojak Ronal Polska Run M18 16 89 Radków: 02:18:57 (13 / 3)
02:18:57
146 Krzysztof Godlewski GVT M30 39 90 Radków: 02:20:13 (15 / 7)
02:20:13
147 Marek Joachimiak keeeper M18 17 91 Radków: 02:20:36 (16 / 4)
02:20:36
148 Paweł Paradowski M30 40 92 Radków: 02:21:47 (17 / 8)
02:21:47
149 Rafał Olkis przebiega.pl M30 41 93 Radków: 02:21:53 (18 / 9)
02:21:53
150 Martyna Kantor Salco Garmin Team F18 13 57 Radków: 02:22:06 (19 / 1)
02:22:06
151 Robert Babiński Running Sappers M30 42 94 Radków: 02:22:47 (20 / 10)
02:22:47
152 Rafał Krzyszłowski GymBoxCF Opole i przyjaciele biegną po browara M40 29 95 Radków: 02:23:37 (21 / 6)
02:23:37
153 Piotr Szczęsny MVM M18 18 96 Radków: 02:23:49 (23 / 6)
02:23:49
154 Wojciech Domowicz Cyklosport Bolesławiec M18 19 97 Radków: 02:23:53 (22 / 5)
02:23:53
155 Krzysztof Kempa Athletics Team Prusice M30 43 98 Radków: 02:25:06 (24 / 11)
02:25:06
156 Paweł Soja MVM M18 20 99 Radków: 02:26:13 (25 / 7)
02:26:13
157 Tomasz Dudek M40 30 100 Radków: 02:28:04 (26 / 7)
02:28:04
158 Mateusz Morawski ŻARY RUNNERS TEAM M18 21 101 Radków: 02:28:16 (27 / 8)
02:28:16
159 Artur Wąsowicz HUTNIK SZCZYTNA M18 22 102 Radków: 02:28:48 (28 / 9)
02:28:48
160 Paweł Witwicki Kamiennogórska Grupa Biegowa M40 31 103 Radków: 02:29:33 (29 / 8)
02:29:33
161 Judyta Lech ITMBW Kraków F18 14 58 Radków: 02:31:01 (30 / 2)
02:31:01
162 Marek Florczak Tax and Trade M40 32 104 Radków: 02:31:09 (31 / 9)
02:31:09
163 Marcin Feder M30 44 105 Radków: 02:31:25 (32 / 12)
02:31:25
164 Piotr Baryła Ronal Polska Run M30 45 106 Radków: 02:31:54 (33 / 13)
02:31:54
165 Tomasz Hanzel TOR Dobrzeń Wielki M40 33 107 Radków: 02:32:04 (34 / 10)
02:32:04
166 Karol Stanisławski Runner.pl M30 46 108 Radków: 02:32:15 (35 / 14)
02:32:15
167 Tomasz Badewicz GARAGE JIM BEAM M30 47 109 Radków: 02:32:37 (37 / 15)
02:32:37
168 Katarzyna Cimek F18 15 59 Radków: 02:32:42 (36 / 3)
02:32:42
169 Piotr Olejniczak M30 48 110 Radków: 02:32:58 (38 / 16)
02:32:58
170 Marcin Sokołowski M30 49 111 Radków: 02:33:00 (39 / 17)
02:33:00
171 Paweł Siekiera SPARTA LASKI ULTRA TEAM M30 50 112 Radków: 02:33:13 (40 / 18)
02:33:13
172 Karol Szmidt Szmidt i Syn M30 51 113 Radków: 02:35:01 (41 / 19)
02:35:01
173 Małgorzata Brok Świat Biegacza Fehlau Run Team F40 18 60 Radków: 02:35:20 (42 / 1)
02:35:20
174 Piotr Kochański M18 23 114 Radków: 02:36:12 (44 / 10)
02:36:12
175 Paweł Borkowski Ronal Polska Run RONAL M30 52 115 Radków: 02:36:13 (43 / 20)
02:36:13
176 Krzysztof Klich Kamiennogórska Grupa Biegowa M30 53 116 Radków: 02:37:03 (47 / 21)
02:37:03
177 Sylwester Górski M40 34 117 Radków: 02:37:04 (45 / 11)
02:37:04
178 Jakub Staszowski M18 24 118 Radków: 02:37:12 (46 / 11)
02:37:12
179 Tomasz Śleziak M30 54 119 Radków: 02:37:12 (48 / 22)
02:37:12
180 Zbigniew Turosz M50 4 120 Radków: 02:37:37 (49 / 1)
02:37:37
181 Jan Szafrański KOMPANIA WOLONTARIUSZY Kompania Piwowarska SA M30 55 121 Radków: 02:37:51 (50 / 23)
02:37:51
182 Piotr Kołtowski M30 56 122 Radków: 02:38:29 (51 / 24)
02:38:29
183 Łukasz Łuć M30 57 123 Radków: 02:40:23 (52 / 25)
02:40:23
184 Grzegorz Sienkiewicz M30 58 124 Radków: 02:40:38 (53 / 26)
02:40:38
185 Marcin Banasiak M40 35 125 Radków: 02:41:14 (54 / 12)
02:41:14
186 Igor Tregub Kapitoszka M18 25 126 Radków: 02:41:34 (56 / 12)
02:41:34
187 Jacek Wiśniewski Nowa Ruda Biega M40 36 127 Radków: 02:41:37 (55 / 13)
02:41:37
188 Adriana Krawczyk AKS Wybiegani Polkowice F18 16 61 Radków: 02:41:47 (58 / 4)
02:41:47
189 Jarosław Zerzut Puszczyk Bukowy 1968 M40 37 128 Radków: 02:41:48 (60 / 15)
02:41:48
190 Rafał Studniarz Sekcja Piaski M30 59 129 Radków: 02:41:56 (57 / 27)
02:41:56
191 Marcin Karamon Opole biega M40 38 130 Radków: 02:41:57 (59 / 14)
02:41:57
192 Piotr Harkiewicz Naramowice Biegają M30 60 131 Radków: 02:42:11 (61 / 28)
02:42:11
193 Wiola Harkiewicz Naramowice Biegają / Run Vegan F30 27 62 Radków: 02:42:11 (62 / 1)
02:42:11
194 Tomasz Mikołajczyk Explorador M30 61 132 Radków: 02:44:47 (63 / 29)
02:44:47
195 Justyna Leśniewska F30 28 63 Radków: 02:44:59 (65 / 2)
02:44:59
196 Jacek Majchrowski CKB Tarnobrzeg M40 39 133 Radków: 02:45:00 (64 / 16)
02:45:00
197 Marek Hendrys Sparta Ultra Team M18 26 134 Radków: 02:45:08 (66 / 13)
02:45:08
198 Michał Śmiechowski Barberto M30 62 135 Radków: 02:45:20 (67 / 30)
02:45:20
199 Piotr Żukiewicz BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA M40 40 136 Radków: 02:45:42 (68 / 17)
02:45:42
200 Tomasz Szarata KB Harcownik Jelcz-Laskowice M40 41 137 Radków: 02:45:42 (69 / 18)
02:45:42
201 Michał Podwójci Zabiegani Lusówko M30 63 138 Radków: 02:45:58 (71 / 32)
02:45:58
202 Daniel Czarniecki TiE-Polanica-Zdrój M30 64 139 Radków: 02:46:08 (70 / 31)
02:46:08
203 Platon Sotnykov M30 65 140 Radków: 02:46:13 (72 / 33)
02:46:13
204 Artur Kocan M30 66 141 Radków: 02:46:42 (73 / 34)
02:46:42
205 Radek Tyś M30 67 142 Radków: 02:46:46 (74 / 35)
02:46:46
206 Maciej Niewiada Explorador M30 68 143 Radków: 02:47:13 (76 / 36)
02:47:13
207 Piotr Kardas TKK Stara Paka M40 42 144 Radków: 02:47:19 (75 / 19)
02:47:19
208 Mirosław Gucwa Tymczasem.in M40 43 145 Radków: 02:47:31 (77 / 20)
02:47:31
209 Bartosz Kociumbas M40 44 146 Radków: 02:47:53 (78 / 21)
02:47:53
210 Marek Olszewski Wolsztyński Klub Biegowy M40 45 147 Radków: 02:48:57 (79 / 22)
02:48:57
211 Katarzyna Bander-Paszek F30 29 64 Radków: 02:49:06 (80 / 3)
02:49:06
212 Justyna Kowalska Morsy Ośno Lubuskie F30 30 65 Radków: 02:49:12 (81 / 4)
02:49:12
213 Radoslaw Orecki M30 69 148 Radków: 02:49:48 (82 / 37)
02:49:48
214 Barbara Olejnik F30 31 66 Radków: 02:49:55 (83 / 5)
02:49:55
215 Paweł Cabaj Żórawski Team M40 46 149 Radków: 02:49:58 (84 / 23)
02:49:58
216 Sebastian Nicpoń M30 70 150 Radków: 02:50:14 (85 / 38)
02:50:14
217 Łukasz Biczyński SiłaOgra.pl M18 27 151 Radków: 02:50:58 (86 / 14)
02:50:58
218 Tomasz Rusoł M30 71 152 Radków: 02:51:10 (89 / 39)
02:51:10
219 Tomasz Wasikowski M40 47 153 Radków: 02:51:19 (87 / 24)
02:51:19
220 Przemysław Łuczak M40 48 154 Radków: 02:51:20 (88 / 25)
02:51:20
221 Mariusz Jarosławski Termy Jakuba - Oławski Park Wodny M40 49 155 Radków: 02:51:25 (91 / 26)
02:51:25
222 Paulina Bularz Biegam z Husarią F18 17 67 Radków: 02:51:25 (90 / 5)
02:51:25
223 Marcelina Moderhak F30 32 68 Radków: 02:52:18 (92 / 6)
02:52:18
224 Joanna Kudła F18 18 69 Radków: 02:52:28 (93 / 6)
02:52:28
225 Wojtek Kamieniecki SRTG Warszawa M30 72 156 Radków: 02:52:30 (94 / 40)
02:52:30
226 Jan Madej M40 50 157 Radków: 02:52:59 (95 / 27)
02:52:59
227 Mirosław Anaczkowski LKS Zantyr Sztum M60 5 158 Radków: 02:53:01 (97 / 1)
02:53:01
228 Jaroslaw Ptak M40 51 159 Radków: 02:53:12 (96 / 28)
02:53:12
229 Herbert Zych M40 52 160 Radków: 02:53:40 (99 / 30)
02:53:40
230 Paweł Lasota RUN FOREST RUN M40 53 161 Radków: 02:53:41 (98 / 29)
02:53:41
231 Marek Pieniężny KOŹMIN BIEGA M30 73 162 Radków: 02:54:45 (100 / 41)
02:54:45
232 Paweł Więcław wkurw_team M18 28 163 Radków: 02:55:15 (101 / 15)
02:55:15
233 Piotr Rzeczkowski M30 74 164 Radków: 02:55:17 (102 / 42)
02:55:17
234 Kamil Maśnicki M30 75 165 Radków: 02:55:30 (103 / 43)
02:55:30
235 Jacek Barszczewski M30 76 166 Radków: 02:55:33 (104 / 44)
02:55:33
236 Magdalena Grycman SPARTA ULTRA TEAM SPARTA ULTRA TEAM F30 33 70 Radków: 02:57:28 (106 / 7)
02:57:28
237 Robert Czapiga TeMMPo Wałbrzych M40 54 167 Radków: 02:57:30 (105 / 31)
02:57:30
238 Tomasz Kopaczewski Zabierzow Biega M40 55 168 Radków: 02:57:47 (107 / 32)
02:57:47
239 Łukasz Pastuszka GAPA LEGNICA M30 77 169 Radków: 02:58:26 (108 / 45)
02:58:26
240 Łukasz Zarudzki Nothing To Fear M40 56 170 Radków: 02:58:46 (109 / 33)
02:58:46
241 Tomasz Biecuszek M30 78 171 Radków: 02:59:19 (110 / 46)
02:59:19
242 Mieczysław Król UltraTata M30 79 172 Radków: 03:00:12 (112 / 47)
03:00:12
243 Rafał Grzesiak KGHM ZG POLKOWICE-SIEROSZOWICE M40 57 173 Radków: 03:00:40 (113 / 34)
03:00:40
244 Maciej Lewandowski keeeper M40 58 174 Radków: 03:00:48 (114 / 35)
03:00:48
245 Joanna Kowalczyk Bieganizm DynafitPL F30 34 71 Radków: 03:00:48 (115 / 8)
03:00:48
246 Waldemar Bulkowski M50 5 175 Radków: 03:02:07 (116 / 2)
03:02:07
247 Adrianna Popielas Drużyna Szpiku Leszno F18 19 72 Radków: 03:02:17 (117 / 7)
03:02:17
248 Tomasz Mikołajczak Drużyna Szpiku Leszno M18 29 176 Radków: 03:02:18 (118 / 16)
03:02:18
249 Marcin Ścigalski M40 59 177 Radków: 03:02:27 (119 / 36)
03:02:27
250 Marcin Molenda Szwagier Team Żona Founds M30 80 178 Radków: 03:02:31 (121 / 49)
03:02:31
251 Andrzej Wróbel PO ROBOCIE M30 81 179 Radków: 03:02:39 (120 / 48)
03:02:39
252 Izabela Dudzik Strefa Byków F18 20 73 Radków: 03:02:48 (122 / 8)
03:02:48
253 Ewa Hordziejewicz-Karasińska F40 19 74 Radków: 03:02:58 (123 / 2)
03:02:58
254 Damian Chrząszcz M30 82 180 Radków: 03:03:44 (124 / 50)
03:03:44
255 Jacek Neumann M50 6 181 Radków: 03:04:35 (125 / 3)
03:04:35
256 Johannes Schulze M30 83 182 Radków: 03:04:53 (126 / 51)
03:04:53
257 Przemysław Jędryca Sparta Ultra Team M30 84 183 Radków: 03:05:11 (128 / 52)
03:05:11
258 Anna Szmit F18 21 75 Radków: 03:05:13 (127 / 9)
03:05:13
259 Paulina Pasieka PO ROBOCIE F30 35 76 Radków: 03:05:47 (129 / 9)
03:05:47
260 Emil Kaczor SRTG Warszawa M30 85 184 Radków: 03:05:51 (132 / 53)
03:05:51
261 Małgorzata Czaja miniclassic.pl F40 20 77 Radków: 03:06:02 (130 / 3)
03:06:02
262 Maciej Czaja miniclassic.pl M40 60 185 Radków: 03:06:02 (131 / 37)
03:06:02
263 Adam Heliosz Run2Bfree M30 86 186 Radków: 03:06:13 (133 / 54)
03:06:13
264 Cyprian Forc M30 87 187 Radków: 03:08:26 (134 / 55)
03:08:26
265 Katarzyna Malinowska - Nguyen Parkrun Żary Parkrun Żary F40 21 78 Radków: 03:08:58 (135 / 4)
03:08:58
266 Piotr Serwadczak P+E M40 61 188 Radków: 03:09:13 (136 / 38)
03:09:13
267 Tomasz Kot M30 88 189 Radków: 03:10:18 (138 / 56)
03:10:18
268 Ryszard Ryziński Profihol M40 62 190 Radków: 03:10:21 (137 / 39)
03:10:21
269 Eugeniusz Lipowczyk KB Kąty Wrocławskie M60 6 191 Radków: 03:10:44 (139 / 3)
03:10:44
270 Marta Chojnacka Night Runners F30 36 79 Radków: 03:10:48 (140 / 10)
03:10:48
271 Szymon Fibic M30 89 192 Radków: 03:10:52 (141 / 57)
03:10:52
272 Filip Dorna Przestań wątpić, zacznij wierzyć M18 30 193 Radków: 03:11:00 (142 / 17)
03:11:00
273 Tomasz Paszek M30 90 194 Radków: 03:11:52 (143 / 58)
03:11:52
274 Karol Bogacki Husaria Race Team M18 31 195 Radków: 03:12:06 (144 / 18)
03:12:06
275 Dariusz Frej M30 91 196 Radków: 03:12:32 (145 / 59)
03:12:32
276 Edyta Omyła F18 22 80 Radków: 03:12:40 (146 / 10)
03:12:40
277 Agnieszka Pietrzyk Husaria Race Team F30 37 81 Radków: 03:12:49 (147 / 11)
03:12:49
278 Marcin Chrzanowski Boot Camp Polska M18 32 197 Radków: 03:12:50 (148 / 19)
03:12:50
279 Piotr Szala M30 92 198 Radków: 03:13:04 (149 / 60)
03:13:04
280 Marta Pałucka Fitness24Seven/Projekt Triathlon F18 23 82 Radków: 03:13:34 (151 / 11)
03:13:34
281 Krzysztof Lewandowski M50 7 199 Radków: 03:14:59 (153 / 4)
03:14:59
282 Bartosz Kielbinski estoremedia M30 93 200 Radków: 03:15:10 (152 / 61)
03:15:10
283 Robert Tychowicz BATTON'S TEAM M40 63 201 Radków: 03:15:43 (156 / 41)
03:15:43
284 Piotr Żytnik BATTON'S TEAM M40 64 202 Radków: 03:15:47 (157 / 42)
03:15:47
285 Oskar Krzyżyński keeeper M40 65 203 Radków: 03:15:54 (154 / 40)
03:15:54
286 Ewa Szyczewska keeeper F40 22 83 Radków: 03:15:54 (155 / 5)
03:15:54
287 Natalia Głuchowska F18 24 84 Radków: 03:16:15 (158 / 12)
03:16:15
288 Roman Kędziora STRZAŁKOWSKA GRUPA BIEGOWA ,, Sokół,, M40 66 204 Radków: 03:17:01 (159 / 43)
03:17:01
289 Daniel Łuczak Wroniecki Klub Biegacza Wroniecki Klub Biegacza M30 94 205 Radków: 03:17:22 (160 / 62)
03:17:22
290 Jakub Cofalski M30 95 206 Radków: 03:17:53 (161 / 63)
03:17:53
291 Magdalena Lulko Sekcja Piaski F18 25 85 Radków: 03:17:53 (162 / 13)
03:17:53
292 Julia Galewska Taternik Team F18 26 86 Radków: 03:18:10 (163 / 14)
03:18:10
293 Krzysztof Kurkowiak wkurw_team M30 96 207 Radków: 03:20:05 (164 / 64)
03:20:05
294 Paweł Tutko M40 67 208 Radków: 03:20:24 (165 / 44)
03:20:24
295 Adam Ryszczyk M30 97 209 Radków: 03:20:45 (166 / 65)
03:20:45
296 Mikołaj Rusiecki keeeper M30 98 210 Radków: 03:21:24 (167 / 66)
03:21:24
297 Monika Dolecka Jacoobcycles F40 23 87 Radków: 03:21:44 (168 / 6)
03:21:44
298 Gabriela Kozinoga F40 24 88 Radków: 03:24:09 (169 / 7)
03:24:09
299 Agata Służenko Crossfit Głogów F30 38 89 Radków: 03:24:10 (170 / 12)
03:24:10
300 Andrzej Majer GymBoxCFOpole M30 99 211 Radków: 03:24:11 (171 / 67)
03:24:11
301 Michał Piwosz Wroniecki Klub Biegacza M30 100 212 Radków: 03:24:33 (172 / 68)
03:24:33
302 Gniewomir Telszewski M30 101 213 Radków: 03:24:41 (173 / 69)
03:24:41
303 Szymon Baranowski Wroniecki Klub Biegacza M30 102 214 Radków: 03:24:41 (174 / 70)
03:24:41
304 Krzysztof Wajtryt coraclub.eu Cora M40 68 215 Radków: 03:25:27 (175 / 45)
03:25:27
305 Barbara Kiernicka F40 25 90 Radków: 03:25:28 (176 / 8)
03:25:28
306 Anna Tomaszewska Z Czerwonaka na Manhattan F18 27 91 Radków: 03:25:50 (178 / 15)
03:25:50
307 Elżbieta Janus - Burak F30 39 92 Radków: 03:25:52 (181 / 13)
03:25:52
308 Sylwester Wybranowski Dom Development Adventure Team Dom Development S.A. M30 103 216 Radków: 03:25:55 (177 / 71)
03:25:55
309 Ewelina Miszczuk F40 26 93 Radków: 03:25:58 (179 / 9)
03:25:58
310 Bartosz Gortat M30 104 217 Radków: 03:25:59 (180 / 72)
03:25:59
311 Sylwia Hącia SPARTA LASKI ULTRA TEAM F18 28 94 Radków: 03:26:30 (183 / 16)
03:26:30
312 Anna Kopińska Kopki F30 40 95 Radków: 03:26:43 (182 / 14)
03:26:43
313 Anna Rynkowska F30 41 96 Radków: 03:26:57 (184 / 15)
03:26:57
314 Martyna Kuźniak F40 27 97 Radków: 03:29:29 (185 / 10)
03:29:29
315 Radoslaw Ciszewski M30 105 218 Radków: 03:30:42 (186 / 73)
03:30:42
316 Tomasz Krzywicki Vege Runners M40 69 219 Radków: 03:31:00 (188 / 46)
03:31:00
317 Agata Pawula-Witulska F40 28 98 Radków: 03:31:01 (187 / 11)
03:31:01
318 Ewa Wojdałowicz Biegaczki Pijaczki F30 42 99 Radków: 03:31:10 (189 / 16)
03:31:10
319 Magdalena Predka F40 29 100 Radków: 03:31:23 (190 / 12)
03:31:23
320 Jacek Frąckowiak AMARENA M30 106 220 Radków: 03:32:09 (191 / 74)
03:32:09
321 Karolina Mońka Sparta Ultra Team F18 29 101 Radków: 03:32:18 (192 / 17)
03:32:18
322 Tomasz Kotwicki M30 107 221 Radków: 03:34:08 (193 / 75)
03:34:08
323 Emilia Pieńko F18 30 102 Radków: 03:35:04 (194 / 18)
03:35:04
324 Adrian Sielski Żary Runners Team M18 33 222 Radków: 03:35:05 (195 / 21)
03:35:05
325 Paweł Kupper M30 108 223 Radków: 03:35:06 (196 / 76)
03:35:06
326 Lech Urlicki KB Spoceni Nowa Sól M60 7 224 Radków: 03:35:06 (197 / 4)
03:35:06
327 Rafał Wożny brodnica 1971 M40 70 225 Radków: 03:35:23 (198 / 47)
03:35:23
328 Melania Nieć F30 43 103 Radków: 03:36:20 (199 / 17)
03:36:20
329 Jolanta Gręzel-Gawron J.G Jolanta Gręzel-Gawron F40 30 104 Radków: 03:37:07 (201 / 13)
03:37:07
330 Bartłomiej Gawron CALLTECH M40 71 226 Radków: 03:37:07 (200 / 48)
03:37:07
331 Agnieszka Kaciupa Biegaczki Pijaczki F40 31 105 Radków: 03:37:55 (202 / 14)
03:37:55
332 Małgorzata Reluga F40 32 106 Radków: 03:38:05 (203 / 15)
03:38:05
333 Ryszard Prosół Saint-Gobain Squad Saint-Gobain Squad M60 8 227 Radków: 03:38:24 (204 / 5)
03:38:24
334 Piotr Tomaszewski M30 109 228 Radków: 03:39:47 (206 / 78)
03:39:47
335 Michał Nowaczyk GB Wielkopolscy Biegacze M30 110 229 Radków: 03:39:49 (205 / 77)
03:39:49
336 Dani Granica DANI Biega bez Granic F40 33 107 Radków: 03:40:07 (207 / 16)
03:40:07
337 Marta Komarowska F30 44 108 Radków: 03:41:14 (208 / 18)
03:41:14
338 Marek Kurpas Świat Maratończyka Kożuchow M50 8 230 Radków: 03:41:26 (209 / 5)
03:41:26
339 Paulina Sobańska Wuef Club Decathlon Swadzim F30 45 109 Radków: 03:42:14 (210 / 19)
03:42:14
340 Damian Gasiewicz M18 34 231 Radków: 03:42:51 (211 / 22)
03:42:51
341 Wojciech Sokół M18 35 232 Radków: 03:42:51 (212 / 23)
03:42:51
342 Miroslaw Szymczak obozybiegowe.pl M40 72 233 Radków: 03:42:55 (213 / 49)
03:42:55
343 Maja Twardosz F40 34 110 Radków: 03:43:12 (214 / 17)
03:43:12
344 Ewa Krawczyk F30 46 111 Radków: 03:43:16 (215 / 20)
03:43:16
345 Marcin Kowalczyk Vegeruners M60 9 234 Radków: 03:44:43 (216 / 6)
03:44:43
346 Joanna Żołnierowicz BIEGam Bo Lubię Ząbki TEAM F30 47 112 Radków: 03:44:54 (217 / 21)
03:44:54
347 Natalia Schulze F50 1 113 Radków: 03:47:11 (218 / 1)
03:47:11
348 Tomasz Rajkowski BBL Gubin M18 36 235 Radków: 03:47:37 (219 / 24)
03:47:37
349 Agnieszka Furman OchajoRUN & Friends F30 48 114 Radków: 03:49:18 (220 / 22)
03:49:18
350 Weronika Kosno Night Runners F18 31 115 Radków: 03:53:43 (221 / 19)
03:53:43
351 Joanna Szkudlarska Przed siebie F40 35 116 Radków: 03:54:50 (222 / 18)
03:54:50
352 Magdalena Żytnik F18 32 117 Radków: 03:57:46 (224 / 20)
03:57:46
353 Jakub Szpała M18 37 236 Radków: 03:57:46 (223 / 25)
03:57:46
354 Maciej Chromiński brak M30 111 237 Radków: 03:58:10 (225 / 79)
03:58:10
355 Iwona Turzańska F18 33 118 Radków: 03:59:16 (226 / 21)
03:59:16
356 Anna Pomianowska F30 49 119 Radków: 04:06:15 (227 / 23)
04:06:15
357 Tomasz Olszanski M30 112 238 Radków: 04:10:22 (228 / 80)
04:10:22
358 Magdalena Kawecka Biegam Bo Lubię Ząbki Team F30 50 120 Radków: 04:11:23 (229 / 24)
04:11:23
359 Katarzyna Nowak F40 36 121 Radków: 04:11:53 (231 / 19)
04:11:53
360 Anna Gasiewicz F50 2 122 Radków: 04:12:08 (232 / 2)
04:12:08
361 Katarzyna Sokół F40 37 123 Radków: 04:12:08 (233 / 20)
04:12:08
362 Roman Gasiewicz M50 9 239 Radków: 04:12:09 (234 / 6)
04:12:09
363 Natalia Siciarz Night Runners F30 51 124 Radków: 04:12:40 (235 / 25)
04:12:40
364 Alicja Cichoń Night Runners F30 52 125 Radków: 04:12:40 (236 / 26)
04:12:40
365 Katarzyna Wiciak Taternik Team F18 34 126 Radków: 04:14:18 (237 / 22)
04:14:18
366 Michał Furman OchajoRUN & Friends M30 113 240 Radków: 04:17:10 (238 / 81)
04:17:10
367 Anna Grabowicz F40 38 127 Radków: 04:20:41 (240 / 21)
04:20:41
368 Anna Zwydak F18 35 128 Radków: 04:29:32 (241 / 23)
04:29:32
369 Ewa Mazurczak Kobietawbiegu.pl F40 39 129 Radków: 04:29:32 (242 / 22)
04:29:32
370 Mariusz Cielecki ZP Szpiki Drużyna Szpiku ZP SZPIKI DRUŻYNA SZPIKU M40 73 241 Radków: 04:34:55 (243 / 52)
04:34:55
371 Alina Cielecka ZP Szpiki Drużyna Szpiku F50 3 130 Radków: 04:34:55 (244 / 3)
04:34:55
372 Mirosława Przyłuska RAZ Szczecin F60 2 131 Radków: 04:41:27 (245 / 1)
04:41:27
373 Bartosz Ceberak lubartówbiega.pl M18 38 242 Radków: 04:42:24 (1 / 1)
04:42:24
374 Sebastian Borowczyk KB Dębiec M18 39 243 Radków: 04:42:53 (2 / 2)
04:42:53
375 Damian Koziol MarcinSwiercTEAM M30 114 244 Radków: 04:45:14 (3 / 1)
04:45:14
376 Marcin Wróbel im-motion.pl team M40 74 245 Radków: 04:55:39 (4 / 1)
04:55:39
377 Konrad Swałdek M30 115 246 Radków: 04:58:14 (5 / 2)
04:58:14
378 Marcin Durkowski Oborygeni M30 116 247 Radków: 04:59:42 (6 / 3)
04:59:42
379 Bartłomiej Stanek M18 40 248 Radków: 05:00:26 (7 / 3)
05:00:26
380 Wioletta Witak Rak'n'Roll Team F40 40 132 Radków: 05:04:55 (246 / 23)
05:04:55
381 Szymon Wolek KS Ścinka M30 117 249 Radków: 05:05:06 (8 / 4)
05:05:06
382 Mirosław Kuczok FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKI/ MARATONY POLSKIE M40 75 250 Radków: 05:05:26 (9 / 2)
05:05:26
383 Izabela Wilk Sekcja Piaski F40 41 133 Radków: 05:06:15 (247 / 24)
05:06:15
384 Wojciech Bendig M40 76 251 Radków: 05:09:10 (10 / 3)
05:09:10
385 Sebastian Kaproń M40 77 252 Radków: 05:10:58 (11 / 4)
05:10:58
386 Łukasz Myszczyszyn Antracyt M30 118 253 Radków: 05:12:16 (12 / 5)
05:12:16
387 Janek Cłapiński Akademicki Klub Górski w Łodzi M30 119 254 Radków: 05:13:00 (13 / 6)
05:13:00
388 Monika Zapłata F30 53 134 Radków: 05:14:37 (249 / 28)
05:14:37
389 Justyna Nojszewska - Zając ZP SZPIKI DRUŻYNA SZPIKU/WKURW_TEAM F30 54 135 Radków: 05:14:37 (248 / 27)
05:14:37
390 Jarek Gonczarenko M30 120 255 Radków: 05:17:47 (14 / 7)
05:17:47
391 Marcin Ignaczak IFB Broker-Fillco IFB Broker M40 78 256 Radków: 05:18:07 (15 / 5)
05:18:07
392 Anna Kącka Dare2b F18 36 136 Radków: 05:19:50 (16 / 1)
05:19:50
393 Ryszard Borówka M40 79 257 Radków: 05:22:50 (17 / 6)
05:22:50
394 Krzysztof Hensel LUXTORPEDA CZERWIONKA M40 80 258 Radków: 05:25:05 (18 / 7)
05:25:05
395 Piotr Ducki OTK Rzeźnik M30 121 259 Radków: 05:30:00 (19 / 8)
05:30:00
396 Paweł Klinik RAFAKO S.A. M30 122 260 Radków: 05:34:52 (22 / 9)
05:34:52
397 Robert Włochal M30 123 261 Radków: 05:37:25 (23 / 10)
05:37:25
398 Marcin Czerwiecki M30 124 262 Radków: 05:37:36 (24 / 11)
05:37:36
399 Leszek Zając M30 125 263 Radków: 05:39:42 (25 / 12)
05:39:42
400 Sławomir Furman M40 81 264 Radków: 05:40:10 (26 / 9)
05:40:10
401 Arkadiusz Mioduchowski M18 41 265 Radków: 05:40:21 (27 / 5)
05:40:21
402 Dominik Iłowiecki NBR Team M30 126 266 Radków: 05:42:10 (28 / 13)
05:42:10
403 Adam Zakrzewski Żary Runners Team Żary Runners Team M30 127 267 Radków: 05:43:09 (29 / 14)
05:43:09
404 Arkadiusz Smolis brak M30 128 268 Radków: 05:44:00 (30 / 15)
05:44:00
405 Edyta Lewandowska E.L.ite Sports F30 55 137 Radków: 05:44:22 (31 / 1)
05:44:22
406 Jakub Trąmpczyński FCWS M30 129 269 Radków: 05:44:41 (32 / 16)
05:44:41
407 Robert Lubański M50 10 270 Radków: 05:48:13 (33 / 1)
05:48:13
408 Sebastian Czaicki silaogra.pl / sanit-clean.pl BRUBECK / Silaogra.pl M40 82 271 Radków: 05:48:26 (35 / 10)
05:48:26
409 Daniel Sobczak M30 130 272 Radków: 05:48:32 (34 / 17)
05:48:32
410 Piotr Pikul BPH Runners Team M30 131 273 Radków: 05:48:33 (36 / 18)
05:48:33
411 Krzyszof Węglarczyk FORMA Wodzisław Śląski M40 83 274 Radków: 05:48:47 (37 / 11)
05:48:47
412 Przemek Nawrocki Silesia Marathon Team M30 132 275 Radków: 05:50:46 (38 / 19)
05:50:46
413 Mariusz Piasecki M40 84 276 Radków: 05:51:59 (39 / 12)
05:51:59
414 Kamil Szczerbakowicz M18 42 277 Radków: 05:54:42 (40 / 6)
05:54:42
415 Dariusz Filipczak Gmina Strzelce Opolskie M40 85 278 Radków: 05:55:44 (41 / 13)
05:55:44
416 Tomasz Jaworowicz KS Pegaz M40 86 279 Radków: 05:56:24 (42 / 14)
05:56:24
417 Jakub Sojka M30 133 280 Radków: 05:57:46 (43 / 20)
05:57:46
418 Dawid Garcorz M18 43 281 Radków: 05:59:30 (45 / 7)
05:59:30
419 Przemysław Pasieka PO ROBOCIE M30 134 282 Radków: 05:59:32 (44 / 21)
05:59:32
420 Łukasz Haladyn auratree auratree M40 87 283 Radków: 06:00:10 (46 / 15)
06:00:10
421 Mateusz Nochowicz M18 44 284 Radków: 06:01:32 (47 / 8)
06:01:32
422 Mateusz Grzelak M18 45 285 Radków: 06:02:01 (48 / 9)
06:02:01
423 Grzegorz Sulima Strzegomska Dwunastka M50 11 286 Radków: 06:02:22 (49 / 2)
06:02:22
424 Marek Grycman M30 135 287 Radków: 06:04:00 (50 / 22)
06:04:00
425 Leszek Mrówka M40 88 288 Radków: 06:05:14 (51 / 16)
06:05:14
426 Adrian Wysoczański M40 89 289 Radków: 06:09:46 (52 / 17)
06:09:46
427 Krystian Biegajło M30 136 290 Radków: 06:10:03 (53 / 23)
06:10:03
428 Paweł Lis PCC SQUAD M30 137 291 Radków: 06:15:03 (54 / 24)
06:15:03
429 Rafał Woźniak PCC SQUAD M40 90 292 Radków: 06:16:54 (55 / 18)
06:16:54
430 Wojtek Ostapiński M40 91 293 Radków: 06:17:55 (56 / 19)
06:17:55
431 Marcin Siudziński Alior Running Team M30 138 294 Radków: 06:18:09 (57 / 25)
06:18:09
432 Krzysztof Matuszek M30 139 295 Radków: 06:18:21 (58 / 26)
06:18:21
433 Jarosław Piesik Wolsztyński Klub Biegowy M50 12 296 Radków: 06:18:27 (59 / 3)
06:18:27
434 Paweł Kosin Klub Biegających Leśników M30 140 297 Radków: 06:18:54 (60 / 27)
06:18:54
435 Ziemowit Folcik NIGHT RUNNERS Wrocław M40 92 298 Radków: 06:20:32 (61 / 20)
06:20:32
436 Radosław Płaza Dream Run M30 141 299 Radków: 06:20:55 (62 / 28)
06:20:55
437 Rafał Garczyk M30 142 300 Radków: 06:20:55 (63 / 29)
06:20:55
438 Krzysztof Danków M30 143 301 Radków: 06:21:30 (64 / 30)
06:21:30
439 Marcin Dering M30 144 302 Radków: 06:21:32 (65 / 31)
06:21:32
440 Marcin Szpinek TUTU Team M30 145 303 Radków: 06:22:14 (66 / 32)
06:22:14
441 Marcin Krzeszowski M30 146 304 Radków: 06:22:50 (67 / 33)
06:22:50
442 Jacek Brok M40 93 305 Radków: 06:23:40 (71 / 22)
06:23:40
443 Beata Działabij F30 56 138 Radków: 06:23:43 (72 / 2)
06:23:43
444 Tomasz Baszak SiłaOgra.pl SiłaOgra.pl M30 147 306 Radków: 06:23:47 (73 / 35)
06:23:47
445 Damian Walasik M18 46 307 Radków: 06:23:51 (68 / 10)
06:23:51
446 Maciej Strzygocki 34BKPanc M40 94 308 Radków: 06:23:52 (69 / 21)
06:23:52
447 Jacek Brzezowski Vege Runners M30 148 309 Radków: 06:24:07 (70 / 34)
06:24:07
448 Sławomir Palichleb M40 95 310 Radków: 06:25:30 (74 / 23)
06:25:30
449 Radosław Noworyta ULTRA DIABŁY TEAM LUBRZA M40 96 311 Radków: 06:25:45 (76 / 24)
06:25:45
450 Łukasz Grycman SPARTA ULTRA TEAM SPARTA ULTRA TEAM M30 149 312 Radków: 06:26:00 (75 / 36)
06:26:00
451 Krzysztof Cieślak Ciemna Strona Mocy - UltraFAZA.pl M30 150 313 Radków: 06:26:18 (77 / 37)
06:26:18
452 Filip Tonder Team A.F.A.M. / Night Runners M30 151 314 Radków: 06:26:43 (78 / 38)
06:26:43
453 Kajetan Połubok KS Ścinka M30 152 315 Radków: 06:27:03 (80 / 39)
06:27:03
454 Jacek Grzędzielski Dynafit M40 97 316 Radków: 06:27:12 (79 / 25)
06:27:12
455 Agnieszka Kochaniak Akademicki Klub Górski w Łodzi F30 57 139 Radków: 06:27:17 (81 / 3)
06:27:17
456 Ewa Siwoń Smashing pĄpkins Do przodu i w górę F40 42 140 Radków: 06:27:28 (83 / 1)
06:27:28
457 Marek Kisielewski LOTOS Running Team LOTOS M30 153 317 Radków: 06:27:28 (82 / 40)
06:27:28
458 Michał Mazurek UKS Powerslide Znicz Kłodzko M40 98 318 Radków: 06:29:04 (85 / 27)
06:29:04
459 Roman Chládek RunSport Team M40 99 319 Radków: 06:29:11 (84 / 26)
06:29:11
460 Łukasz Klatka intive running team M18 47 320 Radków: 06:29:28 (86 / 11)
06:29:28
461 Eva Pončová RunSport Team F40 43 141 Radków: 06:30:27 (87 / 2)
06:30:27
462 Roman Mazurek niezrzeszony M30 154 321 Radków: 06:31:28 (88 / 41)
06:31:28
463 Emilian Dziuba STS Biegaton M40 100 322 Radków: 06:32:53 (91 / 28)
06:32:53
464 Adam Wziętek M30 155 323 Radków: 06:32:59 (89 / 42)
06:32:59
465 Marcin Ławniczak Wroniecki Klub Biegacza Wroniecki Klub Biegacza M30 156 324 Radków: 06:32:59 (90 / 43)
06:32:59
466 Mateusz Tretiak M30 157 325 Radków: 06:33:20 (92 / 44)
06:33:20
467 Anna Hajduga F30 58 142 Radków: 06:33:53 (93 / 4)
06:33:53
468 Magdalena Rychlik I Ty Możesz Być Wielki - ITMBW Kraków F18 37 143 Radków: 06:34:07 (94 / 2)
06:34:07
469 Adrian Szukała Wroniecki Klub Biegacza M18 48 326 Radków: 06:36:32 (95 / 12)
06:36:32
470 Tomasz Witkowski Żary Runners Team M40 101 327 Radków: 06:36:43 (97 / 30)
06:36:43
471 Mariusz Sowa M40 102 328 Radków: 06:36:43 (96 / 29)
06:36:43
472 Rafał Rzeszutko M30 158 329 Radków: 06:36:52 (99 / 45)
06:36:52
473 Waldemar Grabiński Rogoziński Klub Biegacza M40 103 330 Radków: 06:36:58 (98 / 31)
06:36:58
474 Grzegorz Fabisiak RONIN CZERWIEŃSK M40 104 331 Radków: 06:37:18 (101 / 32)
06:37:18
475 Andrzej Wojciechowski Wolsztyński Klub Biegowy M40 105 332 Radków: 06:37:26 (102 / 33)
06:37:26
476 Wojciech Kozłowski Sudety MTB Challenge M40 106 333 Radków: 06:38:25 (103 / 34)
06:38:25
477 Robert Wojcik M30 159 334 Radków: 06:39:01 (104 / 46)
06:39:01
478 Tom Sikora RSSB ULTRA TEAM M40 107 335 Radków: 06:39:45 (105 / 35)
06:39:45
479 Izabela Sworowska Wolsztyński Klub Biegowy F40 44 144 Radków: 06:39:47 (106 / 3)
06:39:47
480 Marek Kawecki M40 108 336 Radków: 06:40:53 (107 / 36)
06:40:53
481 Jacek Dudzik LKS ISKRA Jaszkowa M60 10 337 Radków: 06:41:13 (108 / 2)
06:41:13
482 Piotr Landyszkowski LeszNo Limits Runners M30 160 338 Radków: 06:41:57 (110 / 47)
06:41:57
483 Ireneusz Olbert PCC SQUAD M40 109 339 Radków: 06:42:07 (109 / 37)
06:42:07
484 Paweł Furman M30 161 340 Radków: 06:42:14 (111 / 48)
06:42:14
485 Łukasz Włodarczyk Night Runners M30 162 341 Radków: 06:42:34 (113 / 50)
06:42:34
486 Marcin Sroczyński M30 163 342 Radków: 06:42:44 (112 / 49)
06:42:44
487 Pawel Kozaczuk M30 164 343 Radków: 06:43:28 (114 / 51)
06:43:28
488 Krzysztof Działabij M30 165 344 Radków: 06:44:41 (115 / 52)
06:44:41
489 Bogusław Kozioł Gang Różowych Misiów M40 110 345 Radków: 06:45:09 (116 / 38)
06:45:09
490 Tomasz Chmielewski M40 111 346 Radków: 06:45:48 (117 / 39)
06:45:48
491 Łukasz Jędrzejczak M18 49 347 Radków: 06:46:05 (118 / 13)
06:46:05
492 Jarosław Sztyk KB Harcownik Jelcz-Laskowice M50 13 348 Radków: 06:47:10 (119 / 4)
06:47:10
493 Rafał Białek Podolany Team Poznań M40 112 349 Radków: 06:47:42 (120 / 40)
06:47:42
494 Marta Plata F40 45 145 Radków: 06:48:15 (121 / 4)
06:48:15
495 Piotr Dereziński M30 166 350 Radków: 06:49:27 (122 / 53)
06:49:27
496 Jan Schejbal RunSport team M40 113 351 Radków: 06:49:58 (123 / 41)
06:49:58
497 Jarosław Kamiński ELite Sports M40 114 352 Radków: 06:50:08 (124 / 42)
06:50:08
498 Kamil Robert Reichel ITMBW Kraków M18 50 353 Radków: 06:51:22 (125 / 14)
06:51:22
499 Michał Nowakowski M18 51 354 Radków: 06:52:36 (127 / 15)
06:52:36
500 Radosław Mieszkowski RM TERRA M40 115 355 Radków: 06:52:59 (126 / 43)
06:52:59
501 Marcin Borowski M18 52 356 Radków: 06:52:59 (128 / 16)
06:52:59
502 Rafał Kramer LUG TEAM LUG LIGHT FACTORY SP. Z O.O. M40 116 357 Radków: 06:53:32 (129 / 44)
06:53:32
503 Damian Frybel M40 117 358 Radków: 06:53:53 (130 / 45)
06:53:53
504 Monika Talik F30 59 146 Radków: 06:54:04 (132 / 5)
06:54:04
505 Michał Spychała Wroniecki Klub Biegacza M30 167 359 Radków: 06:54:17 (131 / 54)
06:54:17
506 Daniel Orzechowski i-Sport M30 168 360 Radków: 06:54:19 (133 / 55)
06:54:19
507 Janusz Pyszko WWW.GOHARDORGOHOME.PL M30 169 361 Radków: 06:54:30 (135 / 56)
06:54:30
508 Justyna Janus Night Runners Śląsk Night Runners Śląsk F18 38 147 Radków: 06:54:31 (136 / 3)
06:54:31
509 Grzegorz Kowalewski M40 118 362 Radków: 06:54:33 (134 / 46)
06:54:33
510 Kamil Nowik ULTRA DIABŁY TEAM LUBRZA M40 119 363 Radków: 06:54:52 (137 / 47)
06:54:52
511 Paweł Kocjan Night Runners M30 170 364 Radków: 06:55:59 (138 / 57)
06:55:59
512 David Luňák RunSport Team M40 120 365 Radków: 06:56:38 (139 / 48)
06:56:38
513 Robert Sachmata Kuźnia Triathlonu M50 14 366 Radków: 06:57:23 (140 / 5)
06:57:23
514 Rafał Grynfelder skywalkproject.pl skywalkproject.pl M40 121 367 Radków: 06:57:34 (141 / 49)
06:57:34
515 Michał Staśkiewicz M40 122 368 Radków: 06:58:05 (143 / 51)
06:58:05
516 Michał Kwieciński M40 123 369 Radków: 06:58:06 (142 / 50)
06:58:06
517 Marcin Tajchert Wolsztyński Klub Biegowy M30 171 370 Radków: 06:58:52 (144 / 58)
06:58:52
518 Andrzej Toman LUXTORPEDA Czerwionka M50 15 371 Radków: 06:59:30 (145 / 6)
06:59:30
519 Sławomir Szymański Wolsztyński Klub Biegowy Wolsztyński Klub Biegowy M40 124 372 Radków: 06:59:42 (147 / 53)
06:59:42
520 Joanna Maśnica-Szymańska Wolsztyński Klub Biegowy Wolsztyński Klub Biegowy F40 46 148 Radków: 06:59:43 (148 / 5)
06:59:43
521 Przemysław Wołosiuk brak brak M40 125 373 Radków: 06:59:55 (146 / 52)
06:59:55
522 Aleksandra Michalak Night Runners/ NBR F30 60 149 Radków: 07:00:12 (149 / 6)
07:00:12
523 Maciej Granops M30 172 374 Radków: 07:00:14 (150 / 59)
07:00:14
524 Marcin Koziołek Wolsztyński Klub Biegowy M40 126 375 Radków: 07:01:11 (151 / 54)
07:01:11
525 Tomasz Cybulski M40 127 376 Radków: 07:01:28 (152 / 55)
07:01:28
526 Ireneusz Kaniewski Husaria Race Team M30 173 377 Radków: 07:01:53 (153 / 60)
07:01:53
527 Hubert Żołnierowicz BIEGam Bo Lubię Ząbki TEAM M30 174 378 Radków: 07:01:53 (154 / 61)
07:01:53
528 Gabriel Strzelecki Dzikie Dziki Gorzów M30 175 379 Radków: 07:02:20 (155 / 62)
07:02:20
529 Piotr Wysmoliński M40 128 380 Radków: 07:02:36 (156 / 56)
07:02:36
530 Piotr Michalski M30 176 381 Radków: 07:02:41 (157 / 63)
07:02:41
531 Dawid Kotlarek Vege Runners M30 177 382 Radków: 07:03:15 (158 / 64)
07:03:15
532 Rafał Wysmoliński M40 129 383 Radków: 07:04:05 (159 / 57)
07:04:05
533 Krzysztof Salwa SALCLAN-TEAM SALCLAN-TEAM M30 178 384 Radków: 07:04:15 (160 / 65)
07:04:15
534 Bogdan Małkowski SPARTANIE DZIECIOM M40 130 385 Radków: 07:04:18 (161 / 58)
07:04:18
535 Karol Szczepaniak M40 131 386 Radków: 07:04:29 (162 / 59)
07:04:29
536 Gosia Jackowiak F18 39 150 Radków: 07:04:40 (163 / 4)
07:04:40
537 Agnieszka Siciarz Biegnę, żeby Bartek mógł biegać F40 47 151 Radków: 07:08:23 (164 / 6)
07:08:23
538 Joanna Bartoszek-Kunecka KB Harcownik Jelcz-Laskowice F40 48 152 Radków: 07:08:34 (167 / 7)
07:08:34
539 Stanisław Szyszko M30 179 387 Radków: 07:08:48 (165 / 66)
07:08:48
540 Mirosław Białek Wroniecki Klub Biegacza M30 180 388 Radków: 07:08:48 (166 / 67)
07:08:48
541 Sylwia Pasecka F40 49 153 Radków: 07:09:04 (168 / 8)
07:09:04
542 Paweł Skołożyński M30 181 389 Radków: 07:09:44 (169 / 68)
07:09:44
543 Cezary Gocłowski bieganie.pl M40 132 390 Radków: 07:10:18 (170 / 60)
07:10:18
544 Adam Sitak M30 182 391 Radków: 07:10:39 (171 / 69)
07:10:39
545 Adam Mickiewicz Bazalt-Gracze M50 16 392 Radków: 07:10:57 (172 / 7)
07:10:57
546 Małgorzata Haladyn auratree F18 40 154 Radków: 07:11:01 (173 / 5)
07:11:01
547 Grzegorz Kopacki FollowMe - zmieniamyfinanse.pl Follow Me - zmieniamyfinanse.pl M30 183 393 Radków: 07:11:25 (174 / 70)
07:11:25
548 Tomasz Białoszewski GPVT Architekci M30 184 394 Radków: 07:11:59 (175 / 71)
07:11:59
549 Grzegorz Góra Night Runners Wrocław M18 53 395 Radków: 07:12:15 (176 / 17)
07:12:15
550 Tomasz Noszczyk #ultrarunningtommy M18 54 396 Radków: 07:12:16 (177 / 18)
07:12:16
551 Łukasz Sędkowski M30 185 397 Radków: 07:12:29 (179 / 72)
07:12:29
552 Bogusław Bujak M40 133 398 Radków: 07:12:32 (178 / 61)
07:12:32
553 Mikołaj Plackowski M30 186 399 Radków: 07:12:52 (180 / 73)
07:12:52
554 Marcin Kłoczko M30 187 400 Radków: 07:13:17 (181 / 74)
07:13:17
555 Grzegorz Reluga Celsium M40 134 401 Radków: 07:13:58 (182 / 62)
07:13:58
556 Mirosław Fiuk M18 55 402 Radków: 07:14:30 (184 / 19)
07:14:30
557 Paweł Wajs Wolsztyński Klub Biegowy M30 188 403 Radków: 07:14:39 (183 / 75)
07:14:39
558 Alicja Kowalczuk F30 61 155 Radków: 07:15:13 (185 / 7)
07:15:13
559 Michał Dębski SiłaOgra.pl M18 56 404 Radków: 07:15:20 (186 / 20)
07:15:20
560 Waldemar Fijałkowski oskargsm.pl M30 189 405 Radków: 07:17:23 (187 / 76)
07:17:23
561 Krzysztof Filipowski Przed siebie M30 190 406 Radków: 07:18:10 (188 / 77)
07:18:10
562 Tomasz Łuszczakiewicz Biegająca Kasta Miedziowego Miasta M40 135 407 Radków: 07:18:19 (189 / 63)
07:18:19
563 Marek Lewandowski Wolf - Lewin Biega M30 191 408 Radków: 07:18:38 (190 / 78)
07:18:38
564 Paweł Batko HRmax Żory M30 192 409 Radków: 07:18:47 (192 / 80)
07:18:47
565 Rafał Grzywaczyk M30 193 410 Radków: 07:18:51 (191 / 79)
07:18:51
566 Mariusz Biesiadecki Mariusz Biesiadecki Mariusz Biesiadecki M40 136 411 Radków: 07:19:10 (193 / 64)
07:19:10
567 Mirosław Skóra Sparta Ultra Team M40 137 412 Radków: 07:19:17 (194 / 65)
07:19:17
568 Dawid Gajlusz biegiem po marzenia Przedszkole i Żłobek Klub Malucha Chatka Puchatka/ www.klunmalucha-olesnica.pl M30 194 413 Radków: 07:19:17 (196 / 81)
07:19:17
569 Barbara Czebotar Tenis centrum as F40 50 156 Radków: 07:19:18 (195 / 9)
07:19:18
570 Dawid Warowny Sudeckie Wycieczki Biegowe M30 195 414 Radków: 07:20:52 (197 / 82)
07:20:52
571 Darek Kociemba LABOSPORT Team M40 138 415 Radków: 07:20:59 (198 / 66)
07:20:59
572 Paweł Napora Fitness Piekary Legnica M40 139 416 Radków: 07:21:06 (200 / 67)
07:21:06
573 Jacek Mróz M40 140 417 Radków: 07:21:06 (199 / 68)
07:21:06
574 Sebastian Cegliński Jakoobcycles M40 141 418 Radków: 07:21:17 (201 / 69)
07:21:17
575 Maciej Sworowski Wolsztyński Klub Biegowy M40 142 419 Radków: 07:21:27 (202 / 70)
07:21:27
576 Adam Perła Naramowice Biegają M40 143 420 Radków: 07:21:50 (204 / 71)
07:21:50
577 Adam Stec FC MI SIĘ NIE CHCE M30 196 421 Radków: 07:21:53 (203 / 83)
07:21:53
578 Marek Mesjasz Biegająca Kasta Miedziowego Miasta M30 197 422 Radków: 07:22:27 (205 / 84)
07:22:27
579 Łukasz Łagoda AKTIV REHABILITACJA M30 198 423 Radków: 07:22:36 (206 / 85)
07:22:36
580 Arkadiusz Stasica niezrzeszony M50 17 424 Radków: 07:23:41 (207 / 8)
07:23:41
581 Rafał Łydziński M40 144 425 Radków: 07:23:41 (208 / 72)
07:23:41
582 Tomasz Diering Rowery Małgośka M30 199 426 Radków: 07:24:16 (209 / 86)
07:24:16
583 Jörg Schulze DAV Zittau M60 11 427 Radków: 07:24:37 (210 / 3)
07:24:37
584 Grzegorz Rejman Dream Run M30 200 428 Radków: 07:24:43 (211 / 87)
07:24:43
585 Rafał Jachimecki M30 201 429 Radków: 07:25:01 (212 / 88)
07:25:01
586 Radosław Borkowski Trans Kampania M40 145 430 Radków: 07:25:39 (213 / 73)
07:25:39
587 Justyna Stefaniak KB Lupus Oleśnica F40 51 157 Radków: 07:25:44 (216 / 10)
07:25:44
588 Teofil Szuba Szuba Team M30 202 431 Radków: 07:25:48 (215 / 89)
07:25:48
589 Tadeusz Szuba Trucht Łobez Szuba TEAM M50 18 432 Radków: 07:25:48 (214 / 9)
07:25:48
590 Anna Niespodziana Rogoziński Klub Biegacza F30 62 158 Radków: 07:25:52 (217 / 8)
07:25:52
591 Mateusz Janik M30 203 433 Radków: 07:26:20 (221 / 91)
07:26:20
592 Dawid Górny Wroniecki Klub Biegacza M30 204 434 Radków: 07:26:30 (220 / 90)
07:26:30
593 Aneta Jakubiec F40 52 159 Radków: 07:26:33 (222 / 11)
07:26:33
594 Piotr Olszewski M18 57 435 Radków: 07:27:00 (218 / 21)
07:27:00
595 Krzysztof Krzoska Bysławiak M40 146 436 Radków: 07:27:01 (219 / 74)
07:27:01
596 Joanna Sobkowiak Dzikie Dziki Gorzów F30 63 160 Radków: 07:27:17 (223 / 9)
07:27:17
597 Arkadiusz Kopeć M40 147 437 Radków: 07:30:24 (225 / 75)
07:30:24
598 Beata Witkowska Klub biegacza warta F30 64 161 Radków: 07:30:32 (224 / 10)
07:30:32
599 Magda Ostapińska F40 53 162 Radków: 07:31:35 (226 / 12)
07:31:35
600 Tarne Westcott M40 148 438 Radków: 07:31:35 (227 / 76)
07:31:35
601 Norbert Kunecki KB HARCOWNIK Jelcz Laskowice M40 149 439 Radków: 07:32:31 (228 / 77)
07:32:31
602 Bolesław Hangiel M18 58 440 Radków: 07:34:42 (229 / 22)
07:34:42
603 Grzegorz Kułakowski w pogoni za duchem PKO Bank Polski M30 205 441 Radków: 07:35:55 (230 / 92)
07:35:55
604 Kazimierz Fąfrowicz LKS Iskra Jaszkowa M60 12 442 Radków: 07:36:13 (231 / 4)
07:36:13
605 Magdalena Woskowska RAFAKO S.A. F30 65 163 Radków: 07:37:03 (232 / 11)
07:37:03
606 Agata Smolak F30 66 164 Radków: 07:38:09 (233 / 12)
07:38:09
607 Wojciech Kaniowski M40 150 443 Radków: 07:38:10 (234 / 78)
07:38:10
608 Magdalena Jejer F30 67 165 Radków: 07:39:28 (235 / 13)
07:39:28
609 Paweł Zimoch silaogra.pl M18 59 444 Radków: 07:39:29 (236 / 23)
07:39:29
610 Bartosz Nowicki PODRÓŻNICY.EU TEAM GARMIN POLSKA M30 206 445 Radków: 07:42:41 (237 / 93)
07:42:41
611 Daniel Kwolik M30 207 446 Radków: 07:43:33 (238 / 94)
07:43:33
612 Ryszard Kałwinski Padre team M50 19 447 Radków: 07:44:01 (239 / 10)
07:44:01
613 Bartosz Kałwiński Padre Team M30 208 448 Radków: 07:44:02 (240 / 95)
07:44:02
614 Mirosław Furman klub lupus Oleśnica brak M60 13 449 Radków: 07:45:36 (241 / 5)
07:45:36
615 Katarzyna Dobaj F40 54 166 Radków: 07:45:36 (242 / 13)
07:45:36
616 Wiktor Gajdus DCT drużyna biegowa Lechia Gdańsk M30 209 450 Radków: 07:46:01 (243 / 96)
07:46:01
617 Maciej Mieszkowski M50 20 451 Radków: 07:46:22 (244 / 11)
07:46:22
618 Olga Barańska Zabiegani Częstochowa F40 55 167 Radków: 07:47:28 (245 / 14)
07:47:28
619 Adam Orwat Wolsztyński Klub Biegowy M30 210 452 Radków: 07:48:51 (247 / 98)
07:48:51
620 Witold Łopata Wolsztyński Klub Biegowy M30 211 453 Radków: 07:48:51 (246 / 97)
07:48:51
621 Aleksander Wojciechowski Rowery Małgośka M18 60 454 Radków: 07:50:16 (248 / 24)
07:50:16
622 Marcin Szczepankiewicz PCC SQUAD PCC Rokita SA M30 212 455 Radków: 07:50:24 (249 / 99)
07:50:24
623 Marcin Gałka M30 213 456 Radków: 07:50:24 (250 / 100)
07:50:24
624 Rafał Biskup Dziad Not Dead M40 151 457 Radków: 07:51:15 (251 / 79)
07:51:15
625 Natalia Nawrocka M30 214 458 Radków: 07:51:27 (252 / 101)
07:51:27
626 Tomasz Malejka M30 215 459 Radków: 07:53:54 (253 / 102)
07:53:54
627 Maciej Gasiński M40 152 460 Radków: 07:54:47 (256 / 82)
07:54:47
628 Barbara Kasperska BBL Gorzów Wlkp. F30 68 168 Radków: 07:55:43 (257 / 14)
07:55:43
629 Leszek Wielgosz KB Spoceni Nowa Sól M50 21 461 Radków: 07:58:31 (260 / 12)
07:58:31
630 Adam Paszkowiak DELHAN M30 216 462 Radków: 07:58:36 (258 / 103)
07:58:36
631 Artur Szyszka DELHAN M30 217 463 Radków: 07:58:37 (259 / 104)
07:58:37
632 Urszula Fleszer ULTRA DIABŁY TEAM LUBRZA F30 69 169 Radków: 07:58:45 (261 / 15)
07:58:45
633 Sylwia Zarzycka Klub Wysokogórski Warszawa F30 70 170 Radków: 07:59:43 (263 / 17)
07:59:43
634 Nina Wiaderna F30 71 171 Radków: 07:59:43 (262 / 16)
07:59:43
635 Pawel Eleryk ASW M50 22 464 Radków: 08:01:09 (264 / 13)
08:01:09
636 Natalia Lec Vege Runners Vege Runners F30 72 172 Radków: 08:03:07 (265 / 18)
08:03:07
637 Łukasz Butyński M30 218 465 Radków: 08:03:08 (266 / 105)
08:03:08
638 Wojciech Abulewicz STP Synergia M40 153 466 Radków: 08:03:41 (267 / 83)
08:03:41
639 Andrzej Sasin M40 154 467 Radków: 08:04:24 (269 / 84)
08:04:24
640 Michał Stokłosa Capgemini M18 61 468 Radków: 08:04:27 (268 / 25)
08:04:27
641 Zbigniew Harendarz mSport Team M40 155 469 Radków: 08:04:50 (270 / 85)
08:04:50
642 Przemysław Januchta mSport Team M40 156 470 Radków: 08:04:52 (271 / 86)
08:04:52
643 Ilona Perużyńska-Zych F40 56 173 Radków: 08:07:52 (272 / 15)
08:07:52
644 Rafał Kruzel Biegowe Misie M40 157 471 Radków: 08:08:18 (273 / 87)
08:08:18
645 Kamil Budkowski M30 219 472 Radków: 08:09:21 (274 / 106)
08:09:21
646 Iwona Walkowiak F30 73 174 Radków: 08:09:59 (275 / 19)
08:09:59
647 Przemyslaw Hajduga M30 220 473 Radków: 08:10:03 (276 / 107)
08:10:03
648 Mirosław Sokół M40 158 474 Radków: 08:12:15 (277 / 88)
08:12:15
649 Piotr Wesołek M40 159 475 Radków: 08:16:05 (278 / 89)
08:16:05
650 Przemysław Kuzera M30 221 476 Radków: 08:16:06 (279 / 108)
08:16:06
651 Cezary Siódmiak Spartanie Dzieciom M40 160 477 Radków: 08:16:10 (280 / 90)
08:16:10
652 Ewa Wagner frusiaki F30 74 175 Radków: 08:16:43 (282 / 20)
08:16:43
653 Kamil Dąbrowski frusiaki frusiaki M18 62 478 Radków: 08:16:43 (281 / 26)
08:16:43
654 Irwina Żołud Ranne ptaky F40 57 176 Radków: 08:18:48 (283 / 16)
08:18:48
655 Joanna Jurkowska F40 58 177 Radków: 08:18:49 (284 / 17)
08:18:49
656 Krzysztof Greń M40 161 479 Radków: 08:20:27 (286 / 91)
08:20:27
657 Wojciech Fudała M30 222 480 Radków: 08:20:27 (285 / 109)
08:20:27
658 Arkadiusz Kraśny M30 223 481 Radków: 08:21:12 (287 / 110)
08:21:12
659 Krzysztof Skrzypek Klincz Team M30 224 482 Radków: 08:21:27 (288 / 111)
08:21:27
660 Anita Pawelczyk Spartanie Dzieciom F30 75 178 Radków: 08:21:41 (289 / 21)
08:21:41
661 Ireneusz Bartkowiak M40 162 483 Radków: 08:21:56 (291 / 92)
08:21:56
662 Dobrochna Jaworowicz KS Pegaz F40 59 179 Radków: 08:21:57 (290 / 18)
08:21:57
663 Magdalena Jagielska NGB Kłobuck F30 76 180 Radków: 08:23:41 (292 / 22)
08:23:41
664 Robert Talarek Teleranek M40 163 484 Radków: 08:24:58 (293 / 93)
08:24:58
665 Paweł Zając M40 164 485 Radków: 08:24:58 (294 / 94)
08:24:58
666 Maciej Chwistek M40 165 486 Radków: 08:24:59 (295 / 95)
08:24:59
667 Łukasz Lipiński TEAM FIVE M30 225 487 Radków: 08:26:48 (296 / 112)
08:26:48
668 Kamil Lefek M30 226 488 Radków: 08:27:10 (297 / 113)
08:27:10
669 Przemysław Pawłowicz M40 166 489 Radków: 08:29:05 (299 / 96)
08:29:05
670 Grzegorz Ślusarek pokonacsiebie.pl M30 227 490 Radków: 08:29:20 (300 / 115)
08:29:20
671 Adam Hermanowicz Nadaktywni Białystok M40 167 491 Radków: 08:30:57 (301 / 97)
08:30:57
672 Paweł Rybak M30 228 492 Radków: 08:30:57 (302 / 116)
08:30:57
673 Krzysztof Kopinski Kopki M40 168 493 Radków: 08:32:40 (304 / 98)
08:32:40
674 Witold Twardosz M40 169 494 Radków: 08:32:40 (303 / 99)
08:32:40
675 Teodor Lubieniecki Wrocławski Klub Wysokogórski M40 170 495 Radków: 08:34:07 (305 / 100)
08:34:07
676 Robert Sedlak M40 171 496 Radków: 08:35:14 (306 / 101)
08:35:14
677 Piotr Witak Rak'n'Roll Team M40 172 497 Radków: 08:35:43 (307 / 102)
08:35:43
678 Andrzej Ciechorski ZP Szpiki Drużyna Szpiku M30 229 498 Radków: 08:39:19 (308 / 117)
08:39:19
679 Wojciech Górnicki Road Runner PIPI 500+ M40 173 499 Radków: 08:46:53 (309 / 103)
08:46:53
680 Paweł Szybowski M18 63 500 Radków: 08:47:00 (310 / 27)
08:47:00
681 Tomasz Jarzembowski Wybiegani Team Wybiegani Team M30 230 501 Radków: 08:48:37 (311 / 118)
08:48:37
682 Mikołaj Sobczak Wybiegani Team Wybiegani Team M40 174 502 Radków: 08:48:37 (312 / 104)
08:48:37
683 Przemysław Jędrzak Wybiegani Team wybiegani team M40 175 503 Radków: 08:48:41 (313 / 105)
08:48:41
684 Piotr Dzierżyński M40 176 504 Radków: 08:49:41 (314 / 106)
08:49:41
685 Krzysztof Zając ZP SZPIKI DRUŻYNA SZPIKU/WKURW_TEAM/BezUltraDziki ZP SZPIKI DRUŻYNA SZPIKU/WKURW_TEAM/BezUltraDziki M40 177 505 Radków: 08:49:57 (315 / 107)
08:49:57
686 Paweł Andrzejewicz Żary Runners Team M30 231 506 Radków: 08:50:13 (316 / 119)
08:50:13
687 Marcin Kuriata M40 178 507 Radków: 08:50:49 (317 / 108)
08:50:49
688 Joanna Wojcieszek Biegam Bo NIe Lubię F30 77 181 Radków: 08:50:49 (318 / 23)
08:50:49
689 Monia Wsuł Choszczenska10 F40 60 182 Radków: 08:50:49 (319 / 19)
08:50:49
690 Tomasz Świerczynski M40 179 508 Radków: 08:52:12 (321 / 109)
08:52:12
691 Michał Bolewicz KS ZRYW Radziejów M18 64 509 Radków: 08:52:12 (320 / 28)
08:52:12
692 Katarzyna Napierała Volkswagen Group Polska F40 61 183 Radków: 08:52:41 (323 / 20)
08:52:41
693 Jarosław Panek M40 180 510 Radków: 08:52:41 (324 / 110)
08:52:41
694 Dorota Pakulska-Tomza Volkswagen Group Polska F40 62 184 Radków: 08:52:42 (322 / 21)
08:52:42
695 Łukasz Mońka Sparta Ultra Team 2017 M30 232 511 Radków: 08:55:28 (325 / 120)
08:55:28
696 Ewa Kita Biegamdlazdrowia.pl F50 4 185 Radków: 08:59:12 (326 / 1)
08:59:12
697 Piotr Krzemiński M30 233 512 Radków: 09:00:25 (327 / 121)
09:00:25
698 Aleksander Huszczo Klub biegacza warta M30 234 513 Radków: 09:01:06 (328 / 122)
09:01:06
699 Katarzyna Sobstyl Waniewski Coaching F30 78 186 Radków: 09:10:21 (329 / 24)
09:10:21
700 Michał Kucharski M40 181 514 Radków: 09:10:24 (330 / 111)
09:10:24
701 Anna Piwko Rozbiegamy To Miasto Czechowice-Dziedzice F30 79 187 Radków: 09:12:49 (331 / 25)
09:12:49
702 Marcin Urbańczyk TRIDREAMTEAM M30 235 515 Radków: 09:14:13 (332 / 123)
09:14:13
703 Jan Kurasiński Podolany Team Poznań M40 182 516 Radków: 09:14:44 (333 / 112)
09:14:44
704 Wojciech Kuliński FC MI SIĘ NIE CHCE M30 236 517 Radków: 09:14:54 (334 / 124)
09:14:54
705 Tomasz Ploch toka bhp M30 237 518 Radków: 09:16:56 (335 / 125)
09:16:56
706 Marian Kozłowski Żółwik Opole M60 14 519 Radków: 09:20:50 (336 / 6)
09:20:50
707 Grzegorz Sitko Brothers Team- Jak daleko nogi poniosą M18 65 520 Radków: 09:23:17 (337 / 29)
09:23:17
708 Adam Sitko Brothers Team- Jak daleko nogi poniosą M18 66 521 Radków: 09:23:23 (338 / 30)
09:23:23
709 Agata Oklej F30 80 188 Radków: 09:26:15 (339 / 26)
09:26:15
710 Oliwia Żak Piaseczno Running F30 81 189 Radków: 09:26:46 (340 / 27)
09:26:46
711 Kamila Góreczny Morsy z Piassecziussets F30 82 190 Radków: 09:26:49 (341 / 28)
09:26:49
712 Martin Pape WITC M40 183 522 Radków: 09:28:49 (342 / 113)
09:28:49
713 Piotr Korniłow M40 184 523 Radków: 09:30:41 (343 / 114)
09:30:41
714 Paweł Noszczyk Together We Are Complete M18 67 524 Radków: 09:40:22 (345 / 31)
09:40:22
715 Agnieszka Surdyka Together We Are Complete F18 41 191 Radków: 09:40:22 (344 / 6)
09:40:22
716 Urszula Hangiel Żwawe żółwie F30 83 192 Radków: 09:48:52 (347 / 29)
09:48:52
717 Katarzyna Stabla LUXTORPEDA Czerwionka F40 63 193 Radków: 09:48:52 (346 / 22)
09:48:52
718 Agnieszka Korniłow F40 64 194 Radków: 09:50:21 (348 / 23)
09:50:21
719 Kamila Rodko-Dziubek Sekcja Piaski F18 42 195 Radków: 09:57:43 (349 / 7)
09:57:43
720 Rafał Wilk Sekcja Piaski M40 185 525 Radków: 09:57:44 (350 / 115)
09:57:44
721 Izabela Ucher-Holona LUXTORPEDA CZERWIONKA F40 65 196 Radków: 10:03:10 (351 / 24)
10:03:10
722 Urszula Menżyk LUXTORPEDA CZERWIONKA F50 5 197 Radków: 10:03:48 (352 / 2)
10:03:48
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon