Triathlon Gołdap 2017 - results

M‑ce Nazwisko i imię Klub Kat. M-ce w kat. M-ce wg płci Zawody Czas końcowy Strata
1 Piotr Witkowski M30 1 1 Gołdap: 01:06:11 (1 / 1)
01:06:11
2 Kamil Kołosowski Nadaktywni M18 1 2 Gołdap: 01:07:04 (2 / 1)
01:07:04
3 Tomasz Kazanecki Legion M40 1 3 Gołdap: 01:09:41 (3 / 1)
01:09:41
4 Arkadiusz Kord M18 2 4 Gołdap: 01:10:07 (4 / 2)
01:10:07
5 Dawid Sugier M18 3 5 Gołdap: 01:10:17 (5 / 3)
01:10:17
6 Emil Okragły M30 2 6 Gołdap: 01:11:19 (6 / 2)
01:11:19
7 Marek Kołodziejski Nieformalna Grupa Pędzących pod Wiatr M30 3 7 Gołdap: 01:12:27 (7 / 3)
01:12:27
8 Cezary Chmielewski GO SPORT AK-SPED TEAM Kompania Sportowa M40 2 8 Gołdap: 01:13:09 (8 / 2)
01:13:09
9 Andrzej Jednaszewski AKM OLIMP OLSZTYN Audyting Sp. z o.o. M40 3 9 Gołdap: 01:13:15 (9 / 3)
01:13:15
10 Bogdan Bachorski SunRace Rock Machine M40 4 10 Gołdap: 01:14:32 (10 / 4)
01:14:32
11 Piotr Bogulski Morsy Zblewo M18 4 11 Gołdap: 01:14:35 (11 / 4)
01:14:35
12 Kamil Lubiński M18 5 12 Gołdap: 01:15:19 (12 / 5)
01:15:19
13 Adam Kozłowski Szkoła Pływania Adam Kozłowski KOLSPORT M30 4 13 Gołdap: 01:15:23 (13 / 4)
01:15:23
14 Arkadiusz Rogulski Wyczesani M30 5 14 Gołdap: 01:15:39 (14 / 5)
01:15:39
15 Edward Kalicki M50 1 15 Gołdap: 01:15:49 (15 / 1)
01:15:49
16 Mariusz Bykowski Sokólski Klub Kolarski Sokół M18 6 16 Gołdap: 01:16:11 (16 / 6)
01:16:11
17 Piotr Matkiewicz LABOSPORT Team M30 6 17 Gołdap: 01:16:54 (17 / 6)
01:16:54
18 Maria Wojciechowska Laski, wino i kasyno F18 1 1 Gołdap: 01:17:06 (18 / 1)
01:17:06
19 Piotr Brzozowski www.brzozowskipiotr.pl www.brzozowskipiotr.pl M30 7 18 Gołdap: 01:17:06 (19 / 7)
01:17:06
20 Mirosław Kacperski PARKRUN POLSKA M50 2 19 Gołdap: 01:17:27 (20 / 2)
01:17:27
21 Przemysław Tomczyk Olecko Biega M18 7 20 Gołdap: 01:18:01 (21 / 7)
01:18:01
22 Marek Lisicki KB Arturówek Łódź M60 1 21 Gołdap: 01:18:05 (22 / 1)
01:18:05
23 Bartosz Beldyga dopinguj mnie M30 8 22 Gołdap: 01:18:08 (23 / 8)
01:18:08
24 Jakub Kamiński ARTECH TEAM M18 8 23 Gołdap: 01:18:17 (24 / 8)
01:18:17
25 Daniel Leśniewski Nadaktywni Białystok M30 9 24 Gołdap: 01:18:32 (25 / 9)
01:18:32
26 Piotr Sojkowski Tri NEGU M30 10 25 Gołdap: 01:18:35 (26 / 10)
01:18:35
27 Dominik Skomorowski Łowcy Przygód Gołdap M40 5 26 Gołdap: 01:18:37 (27 / 5)
01:18:37
28 Karol Szczebiot Klub Biegacza Lidzbark Warmiński M30 11 27 Gołdap: 01:19:07 (28 / 11)
01:19:07
29 Filip Szołowski LABOSPORT Team M30 12 28 Gołdap: 01:19:07 (29 / 12)
01:19:07
30 Marcin Staszewski Rowelove café M30 13 29 Gołdap: 01:19:54 (30 / 13)
01:19:54
31 Dawid Czogała WSPol Szczytno M18 9 30 Gołdap: 01:20:02 (31 / 9)
01:20:02
32 Ewa Piotrowicz SPORTEVO F30 1 2 Gołdap: 01:20:25 (32 / 1)
01:20:25
33 Tomasz Brzeziński - M40 6 31 Gołdap: 01:20:27 (33 / 6)
01:20:27
34 Magdalena Mostowska F40 1 3 Gołdap: 01:20:47 (34 / 1)
01:20:47
35 Klaudia Ostrowska Klub Fitness Guarana F30 2 4 Gołdap: 01:21:39 (35 / 2)
01:21:39
36 Jacek Gbyl M40 7 32 Gołdap: 01:21:44 (36 / 7)
01:21:44
37 Adam Bida M50 3 33 Gołdap: 01:21:49 (37 / 3)
01:21:49
38 Piotr Danik M40 8 34 Gołdap: 01:22:00 (38 / 8)
01:22:00
39 Iwona Kowalewska Łowcy Przygód Gołdap F30 3 5 Gołdap: 01:22:16 (39 / 3)
01:22:16
40 Kamil Sojkowski M30 14 35 Gołdap: 01:22:32 (40 / 14)
01:22:32
41 Tomasz Grudziński Łowcy Przygód Gołdap M40 9 36 Gołdap: 01:23:25 (41 / 9)
01:23:25
42 Joanna Szablińska Tri NEGU F18 2 6 Gołdap: 01:23:55 (42 / 2)
01:23:55
43 Jacek Milewski LIBRO Cycling Team M40 10 37 Gołdap: 01:24:20 (43 / 10)
01:24:20
44 Chistian Westergaard NORDMET DILLEN M50 4 38 Gołdap: 01:24:37 (44 / 4)
01:24:37
45 Wojciech Hartlinski M30 15 39 Gołdap: 01:24:45 (45 / 15)
01:24:45
46 Rafał Piotrowski Nadaktywni Białystok M30 16 40 Gołdap: 01:24:52 (46 / 16)
01:24:52
47 Rafał Wilczewski M30 17 41 Gołdap: 01:24:57 (47 / 17)
01:24:57
48 Łukasz Naruszewicz Akademia Pływania Niegocin Łukasz Naruszewicz M18 10 42 Gołdap: 01:25:28 (48 / 10)
01:25:28
49 Roksana Ciborowska KS Speed Jasło F16 1 7 Gołdap: 01:25:40 (49 / 1)
01:25:40
50 Adrianna Żbik Tri NEGU F18 3 8 Gołdap: 01:25:43 (50 / 3)
01:25:43
51 Victor Sazonov Amberman M30 18 43 Gołdap: 01:25:56 (51 / 18)
01:25:56
52 Emil Uździło Wyczesani M30 19 44 Gołdap: 01:26:13 (52 / 19)
01:26:13
53 Rafał Stasinski Yanushe Triathlon Team YTT M40 11 45 Gołdap: 01:26:14 (53 / 11)
01:26:14
54 Adrian Chomczyk M18 11 46 Gołdap: 01:26:17 (54 / 11)
01:26:17
55 Radoslaw Kaminski M30 20 47 Gołdap: 01:26:24 (55 / 20)
01:26:24
56 Ewa Lewandowska KB Arturówek Łódź F50 1 9 Gołdap: 01:26:56 (56 / 1)
01:26:56
57 Przemysław Mudryk M30 21 48 Gołdap: 01:27:09 (57 / 21)
01:27:09
58 Paweł Zalewski M40 12 49 Gołdap: 01:27:39 (58 / 12)
01:27:39
59 Sławomir Sienkiewicz Olecko Biega M40 13 50 Gołdap: 01:28:27 (59 / 13)
01:28:27
60 Andrzej Kowalczyk niezrzeszony M60 2 51 Gołdap: 01:28:50 (60 / 2)
01:28:50
61 Przemysław Morawski M40 14 52 Gołdap: 01:29:05 (61 / 14)
01:29:05
62 Katarzyna Ciborowska KS Speed Jasło F40 2 10 Gołdap: 01:29:05 (62 / 2)
01:29:05
63 Piotr Chlaściak M18 12 53 Gołdap: 01:29:27 (64 / 12)
01:29:27
64 Hanna Cerajewska F18 4 11 Gołdap: 01:29:27 (63 / 4)
01:29:27
65 Mariusz Miller M30 22 54 Gołdap: 01:30:36 (65 / 22)
01:30:36
66 Tomasz Kempa BiegoStok M30 23 55 Gołdap: 01:31:05 (66 / 23)
01:31:05
67 Michał Szpakowski Yanushe Triathlon Team M40 15 56 Gołdap: 01:31:51 (67 / 15)
01:31:51
68 Agata Bondaruk F40 3 12 Gołdap: 01:32:01 (68 / 3)
01:32:01
69 Elwira Sitarek Neon Team F40 4 13 Gołdap: 01:32:19 (69 / 4)
01:32:19
70 Krzysztof Obuchowski Łowcy Przygód Gołdap M30 24 57 Gołdap: 01:32:27 (70 / 24)
01:32:27
71 Grzegorz Roczeń Łowcy Przygód Gołdap M30 25 58 Gołdap: 01:32:39 (71 / 25)
01:32:39
72 Weronika Młodzikowska KB V-Max Adamów F30 4 14 Gołdap: 01:33:11 (72 / 4)
01:33:11
73 Maciej Chmielewski M18 13 59 Gołdap: 01:33:19 (73 / 13)
01:33:19
74 Sergei Kireev M30 26 60 Gołdap: 01:34:10 (74 / 26)
01:34:10
75 Sylwia Gawrych NADAKTYWNI Białystok F30 5 15 Gołdap: 01:35:19 (75 / 5)
01:35:19
76 Mirosław Niewiadomski M40 16 61 Gołdap: 01:36:06 (76 / 16)
01:36:06
77 Andrzej Chmiel PULS TRI TEAM REHOP M60 3 62 Gołdap: 01:36:47 (77 / 3)
01:36:47
78 Piotr Jasiński M40 17 63 Gołdap: 01:37:05 (78 / 17)
01:37:05
79 Adam Prorok M40 18 64 Gołdap: 01:37:38 (79 / 18)
01:37:38
80 Michał Pawlak M30 27 65 Gołdap: 01:37:40 (80 / 27)
01:37:40
81 Maciej Zyhatynski Wilanow M50 5 66 Gołdap: 01:38:03 (81 / 5)
01:38:03
82 Bartłomiej Polaczyk M18 14 67 Gołdap: 01:38:17 (82 / 14)
01:38:17
83 Adam Strzałkowski Tempus Fagas M40 19 68 Gołdap: 01:41:12 (83 / 19)
01:41:12
84 Sebastian Smoluk M40 20 69 Gołdap: 01:41:29 (84 / 20)
01:41:29
85 Krzysztof Bogdański M50 6 70 Gołdap: 01:42:21 (85 / 6)
01:42:21
86 Magdalena Chlaściak F18 5 16 Gołdap: 01:45:49 (86 / 5)
01:45:49
87 Przemysław Uździło Wyczesani M30 28 71 Gołdap: 01:46:18 (87 / 28)
01:46:18
88 Katarzyna Bogdańska F18 6 17 Gołdap: 01:46:34 (88 / 6)
01:46:34
89 Janusz Budzyński Wyczesani M30 29 72 Gołdap: 01:48:06 (89 / 29)
01:48:06
90 Tadeusz Gudanowski M50 7 73 Gołdap: 01:49:00 (90 / 7)
01:49:00
91 Paulina Naumczyk F30 6 18 Gołdap: 01:49:38 (91 / 6)
01:49:38
92 Bartosz Wojtyła M18 15 74 Gołdap: 01:50:35 (92 / 15)
01:50:35
93 Jan Bagiński OleckoBiega M60 4 75 Gołdap: 01:55:01 (93 / 4)
01:55:01
94 Agnieszka Prawdzik-Dziądziak F40 5 19 Gołdap: 01:58:09 (94 / 5)
01:58:09
95 Daniel Jakimiuk Twister Team Z Bogiem przez Triathlon M18 16 76 Gołdap: 02:09:36 (1 / 1)
02:09:36
96 Wojciech Grądzki dotsport.pl Triathlon Team M18 17 77 Gołdap: 02:11:57 (2 / 2)
02:11:57
97 Aleksander Kaczyński Nadaktywni M30 30 78 Gołdap: 02:12:00 (3 / 1)
02:12:00
98 Piotr Chmielewski Warsaw Masters Team M30 31 79 Gołdap: 02:14:48 (4 / 2)
02:14:48
99 Krystian Sikorski 20 Bartoszycka Brygada Zmechanizowana/RANT BARTOSZYCE M18 18 80 Gołdap: 02:15:34 (5 / 3)
02:15:34
100 Robert Rozej Oroloko Team M40 21 81 Gołdap: 02:16:44 (6 / 1)
02:16:44
101 Adrian Dudela Kuźnia Triathlonu / T-Mobile Triathlon Team/ M30 32 82 Gołdap: 02:18:32 (7 / 3)
02:18:32
102 Damian Jagolicz NTC M30 33 83 Gołdap: 02:19:07 (8 / 4)
02:19:07
103 Piotr Orłowski TRI-Dunajek M30 34 84 Gołdap: 02:20:41 (9 / 5)
02:20:41
104 Michał Utykański SBR Team Ełk M30 35 85 Gołdap: 02:20:48 (10 / 6)
02:20:48
105 Rafał Dzierszko Nadaktywni M30 36 86 Gołdap: 02:20:59 (11 / 7)
02:20:59
106 Piotr Bieliński Powersystem/Triathlon Trójmiasto M40 22 87 Gołdap: 02:21:23 (12 / 2)
02:21:23
107 Tomasz Jonio Kuźnia Triathlonu M30 37 88 Gołdap: 02:22:43 (13 / 8)
02:22:43
108 Patryk Ciepielewski M18 19 89 Gołdap: 02:23:55 (14 / 4)
02:23:55
109 Łukasz Szymański Tri NEGU www.rowerysportowy.pl M30 38 90 Gołdap: 02:24:01 (15 / 9)
02:24:01
110 Filip Szymonik M18 20 91 Gołdap: 02:24:45 (16 / 5)
02:24:45
111 Paweł Rutkowski Tri NEGU M30 39 92 Gołdap: 02:25:42 (17 / 10)
02:25:42
112 Anna Peterek LOCO PRINT TEAM LOCO PRINT PAWEL PETEREK F18 7 20 Gołdap: 02:26:06 (18 / 1)
02:26:06
113 Marcin Antonowicz N/a M30 40 93 Gołdap: 02:26:24 (19 / 11)
02:26:24
114 Radosław Siłkowski Heiztechnik M40 23 94 Gołdap: 02:26:36 (20 / 3)
02:26:36
115 Rafał Abramczyk Yanushe Triathlon Team YTT M30 41 95 Gołdap: 02:26:57 (21 / 12)
02:26:57
116 Krzysztof Krygielski Startuję bo nie lubię ;-) M40 24 96 Gołdap: 02:27:03 (22 / 4)
02:27:03
117 Kamil Ołowski M30 42 97 Gołdap: 02:27:19 (23 / 13)
02:27:19
118 Marek Januszewski Chata Ełk M30 43 98 Gołdap: 02:27:20 (24 / 14)
02:27:20
119 Mateusz Marek Siekierski BiegoStok M18 21 99 Gołdap: 02:27:39 (25 / 6)
02:27:39
120 Tomasz Sobiech M30 44 100 Gołdap: 02:28:01 (26 / 15)
02:28:01
121 Sebastian Ciborowski Seba-Sport M40 25 101 Gołdap: 02:28:51 (27 / 5)
02:28:51
122 Sławomir Rudnik Nadaktywni / Podlasie 4x4 M40 26 102 Gołdap: 02:29:19 (28 / 6)
02:29:19
123 Paweł Rynko Startuję bo nie lubię ;-) M30 45 103 Gołdap: 02:29:48 (29 / 16)
02:29:48
124 Adam Dawidczyk AT Team M30 46 104 Gołdap: 02:29:54 (30 / 17)
02:29:54
125 Emilia Wołyniec www.rowerysportowy.pl / Najmowicz Triathlon F30 7 21 Gołdap: 02:30:42 (31 / 1)
02:30:42
126 Marcin Łyczek Runners Team Kętrzyn M30 47 105 Gołdap: 02:30:46 (32 / 18)
02:30:46
127 Marcin Dimitrow D7 Triathlon Team M40 27 106 Gołdap: 02:31:23 (33 / 7)
02:31:23
128 Ireneusz Tarasiewicz Trisophrenia Triathlon Club M50 8 107 Gołdap: 02:31:56 (34 / 1)
02:31:56
129 Magdalena Warzybok TRINERGY TEAM F30 8 22 Gołdap: 02:32:01 (35 / 2)
02:32:01
130 Maciej Paczkowski SEKCJA MŁODYCH NSZZ SOLIDARNOŚCI M18 22 108 Gołdap: 02:32:25 (36 / 7)
02:32:25
131 Bartosz Cichy ATP Augustów M30 48 109 Gołdap: 02:32:33 (37 / 19)
02:32:33
132 Marcin Matejczyk NADAKTYWNI M30 49 110 Gołdap: 02:33:10 (38 / 20)
02:33:10
133 Arkadiusz Ihnatowicz Red Rose M40 28 111 Gołdap: 02:33:47 (39 / 8)
02:33:47
134 Oleg Bespalov Amberman Anna M30 50 112 Gołdap: 02:34:05 (40 / 21)
02:34:05
135 Przemysław Kowalewski TEAM ELEKTRYK M30 51 113 Gołdap: 02:34:31 (41 / 22)
02:34:31
136 Wiktor Piotrowski TriWawa M40 29 114 Gołdap: 02:34:42 (43 / 9)
02:34:42
137 Justyna Borowiak Kuźnia Triathlonu F30 9 23 Gołdap: 02:34:42 (42 / 3)
02:34:42
138 Katarzyna Jonio Kuźnia Triathlonu F30 10 24 Gołdap: 02:35:08 (44 / 4)
02:35:08
139 Bartosz Parfieniuk M30 52 115 Gołdap: 02:35:10 (45 / 23)
02:35:10
140 Tomasz Lisius M50 9 116 Gołdap: 02:35:11 (46 / 2)
02:35:11
141 Michał Maciejczyk KS Speed Jasło M30 53 117 Gołdap: 02:35:18 (47 / 24)
02:35:18
142 Krzysztof Sopyła http://ermlab.com M30 54 118 Gołdap: 02:35:45 (48 / 25)
02:35:45
143 Lidia Juchniewicz Kuźnia Triathlonu F30 11 25 Gołdap: 02:36:18 (49 / 5)
02:36:18
144 Roman Liśkiewicz Warmińsko-Mazurski Oddział Straży Granicznej M40 30 119 Gołdap: 02:36:54 (50 / 10)
02:36:54
145 Maciek Sykulski Mad About You M30 55 120 Gołdap: 02:37:47 (51 / 26)
02:37:47
146 Dmitrii Fomichev 111CLUB M50 10 121 Gołdap: 02:38:33 (52 / 3)
02:38:33
147 Karolina Rudlicka Rambo Girl still Alive; Tarnogórskie Towarzystwo Triathlonowe F30 12 26 Gołdap: 02:39:00 (53 / 6)
02:39:00
148 Piotr Mińko UNIBEP TRI Bielska Podlaski TEAM M30 56 122 Gołdap: 02:39:10 (54 / 27)
02:39:10
149 Iga Kowalczyk F18 8 27 Gołdap: 02:39:49 (55 / 2)
02:39:49
150 Mateusz Michałowski Najmowicz Triathlon M18 23 123 Gołdap: 02:41:01 (56 / 8)
02:41:01
151 Agata Jarzembowicz TRINERGY TEAM F30 13 28 Gołdap: 02:41:05 (57 / 7)
02:41:05
152 Aneta Ciborowska Seba-Sport F40 6 29 Gołdap: 02:42:12 (58 / 1)
02:42:12
153 Artur Kamiński M30 57 124 Gołdap: 02:42:38 (59 / 28)
02:42:38
154 Adam Suchocki M30 58 125 Gołdap: 02:42:58 (60 / 29)
02:42:58
155 Tomasz Bestecki RANT Bartoszyce / Endomondo Bartoszyce M30 59 126 Gołdap: 02:43:03 (61 / 30)
02:43:03
156 Marcin Wójcik Rant Bartoszyce www.sklepagar.pl M30 60 127 Gołdap: 02:43:08 (62 / 31)
02:43:08
157 Hubert Tyczyński Nadaktywni Białystok M18 24 128 Gołdap: 02:43:26 (64 / 9)
02:43:26
158 Marcin Abramczyk Yanushe Triathlon Team YTT M40 31 129 Gołdap: 02:43:26 (63 / 11)
02:43:26
159 Marek Balawejder MS Fiber TriTeam M40 32 130 Gołdap: 02:43:31 (65 / 12)
02:43:31
160 Jerzy Kozłowski M50 11 131 Gołdap: 02:43:34 (66 / 4)
02:43:34
161 Tomasz Peda M40 33 132 Gołdap: 02:43:39 (67 / 13)
02:43:39
162 Roman Zarin Winter Meerkat M30 61 133 Gołdap: 02:44:25 (68 / 32)
02:44:25
163 Jarek Osmolik BIEGam Bo Lubię Ząbki TEAM M40 34 134 Gołdap: 02:45:01 (69 / 14)
02:45:01
164 Bogdan Janowski M50 12 135 Gołdap: 02:45:39 (70 / 5)
02:45:39
165 Ewa Najder F60 1 30 Gołdap: 02:46:42 (71 / 1)
02:46:42
166 Ryszard Omieliańczyk Nadaktywni M50 13 136 Gołdap: 02:47:26 (72 / 6)
02:47:26
167 Maciek Beraś M30 62 137 Gołdap: 02:48:35 (73 / 33)
02:48:35
168 David Khan Ewelsport team / Dystans Leszno 1979 M30 63 138 Gołdap: 02:49:27 (74 / 34)
02:49:27
169 Mariusz Jurczewski Nadaktywni Białystok empem ooh M30 64 139 Gołdap: 02:51:36 (75 / 35)
02:51:36
170 Jakub Witczak NADAKTYWNI M30 65 140 Gołdap: 02:52:14 (76 / 36)
02:52:14
171 Aleksandra Kieda IronWoman FIT/ TRENERFIT.PL F18 9 31 Gołdap: 02:52:49 (77 / 3)
02:52:49
172 Tomasz Bajko Wyższa Szkoła Wychowania Fizycznego w Białymstoku M30 66 141 Gołdap: 02:53:26 (78 / 37)
02:53:26
173 Dariusz Wszeborowski SBR Team Ełk M50 14 142 Gołdap: 02:53:43 (79 / 7)
02:53:43
174 Mateusz Rejnart M18 25 143 Gołdap: 02:53:59 (80 / 10)
02:53:59
175 Jacek Topolewski OrkaMasters Iława M40 35 144 Gołdap: 02:54:06 (81 / 15)
02:54:06
176 Mateusz Gudra M30 67 145 Gołdap: 02:56:18 (82 / 38)
02:56:18
177 Maciej Kopczewski M40 36 146 Gołdap: 02:56:40 (83 / 16)
02:56:40
178 Jacek Rutkowski KK 24H, Akademia Triathlonu M40 37 147 Gołdap: 02:56:48 (84 / 17)
02:56:48
179 Justyna Korotko straż graniczna gołdap F18 10 32 Gołdap: 02:58:14 (85 / 4)
02:58:14
180 Dariusz Zalewski Nadaktywni Białystok M40 38 148 Gołdap: 02:58:19 (86 / 18)
02:58:19
181 Valery Gusarov 111 Club Technopolis GS M40 39 149 Gołdap: 03:00:03 (87 / 19)
03:00:03
182 Andrzej Bołtryk M30 68 150 Gołdap: 03:02:17 (88 / 39)
03:02:17
183 Bogdan Kord M50 15 151 Gołdap: 03:03:34 (89 / 8)
03:03:34
184 Agnieszka Stankiewicz LABOSPORT Team F30 14 33 Gołdap: 03:04:22 (90 / 8)
03:04:22
185 Konstancja Tanjga-Nawrot LOT Runners Club LOT Polish Airlines F30 15 34 Gołdap: 03:05:07 (91 / 9)
03:05:07
186 Michał Chromiński M30 69 152 Gołdap: 03:06:46 (92 / 40)
03:06:46
187 Eugeniusz Śnieżko Team Aktywni z Cukrzycą Boehringer Ingelheim M30 70 153 Gołdap: 03:07:55 (93 / 41)
03:07:55
188 Jacek Najder M50 16 154 Gołdap: 03:08:03 (94 / 9)
03:08:03
189 Katarzyna Wiśniewska Indywidualistka F40 7 35 Gołdap: 03:09:13 (95 / 2)
03:09:13
190 Tomasz Barwiński M40 40 155 Gołdap: 03:09:27 (96 / 20)
03:09:27
191 Tomasz Wiński Łowcy Przygód Gołdap M30 71 156 Gołdap: 03:11:13 (97 / 42)
03:11:13
192 Slawomir Rutkowski Brak Klubu boomlingo M30 72 157 Gołdap: 03:11:15 (98 / 43)
03:11:15
193 Edmund Kowalski FRUITLAND Sp z o.o. M40 41 158 Gołdap: 03:12:44 (99 / 21)
03:12:44
194 Wojciech Szymkuć M18 26 159 Gołdap: 03:14:32 (100 / 11)
03:14:32
195 Anna Maria Gindorowicz Nadaktywni Białystok F50 2 36 Gołdap: 03:18:51 (101 / 1)
03:18:51
196 Marcin Andrzejczak www.embus.eu M40 42 160 Gołdap: 03:20:38 (102 / 22)
03:20:38
197 Jakub Ołowski RowerySportowy.pl www.agrobros.com M30 73 161 Gołdap: 04:23:15 (1 / 1)
04:23:15
198 Paweł Młodzikowski KB V-Max Adamów M30 74 162 Gołdap: 04:23:49 (2 / 2)
04:23:49
199 Michał Olejnik rowertour.com rowertour M30 75 163 Gołdap: 04:24:18 (3 / 3)
04:24:18
200 Ewelina Pisarek F30 16 37 Gołdap: 04:42:34 (4 / 1)
04:42:34
201 Kamil Cybulski Łowcy Przygód Gołdap M30 76 164 Gołdap: 04:42:52 (5 / 4)
04:42:52
202 Maciej Jarzembowicz TRINERGY TEAM M30 77 165 Gołdap: 04:44:00 (6 / 5)
04:44:00
203 Tomasz Sydor Triathlon Trójmiasto M30 78 166 Gołdap: 04:45:06 (7 / 6)
04:45:06
204 Vasily Nesterov Amberman M30 79 167 Gołdap: 04:47:22 (8 / 7)
04:47:22
205 Adam Nizio M18 27 168 Gołdap: 04:47:25 (9 / 1)
04:47:25
206 Michał Kukałowicz Torus Triathlon Team M18 28 169 Gołdap: 04:48:07 (10 / 2)
04:48:07
207 Piotr Stefanowski Nadaktywni M30 80 170 Gołdap: 04:55:56 (11 / 8)
04:55:56
208 Grzegorz Lange JW 4808 Gołdap M30 81 171 Gołdap: 04:58:29 (12 / 9)
04:58:29
209 Jarosław Perkowski Białe Miśki Suwałki M40 43 172 Gołdap: 05:01:34 (13 / 1)
05:01:34
210 Wojciech Najuch Tarnogórskie Towarzystwo Triathlonowe M30 82 173 Gołdap: 05:05:02 (14 / 10)
05:05:02
211 Grzegorz Wejkuć M30 83 174 Gołdap: 05:07:29 (15 / 11)
05:07:29
212 Artur Piotrowski Triiiathlon 1974 M40 44 175 Gołdap: 05:07:43 (16 / 2)
05:07:43
213 Damian Domaszewski Hillingdon Triathlets M30 84 176 Gołdap: 05:11:22 (17 / 12)
05:11:22
214 Daniel Karwowski KB im. P. Sękowskiego M18 29 177 Gołdap: 05:12:14 (18 / 3)
05:12:14
215 Krzysztof Wandzioch Wandzioch Team Białe Miśki, Klub Kulturystyczny Oskar Suwałki, Fizjo Med Suwałki M18 30 178 Gołdap: 05:12:53 (19 / 4)
05:12:53
216 Krzysztof Wydra Otter Tri Team M30 85 179 Gołdap: 05:13:08 (20 / 13)
05:13:08
217 Krzysztof Miezianko M30 86 180 Gołdap: 05:14:50 (21 / 14)
05:14:50
218 Damian Ciborowski KS Speed Jasło M40 45 181 Gołdap: 05:16:12 (22 / 3)
05:16:12
219 Artur Nowak TRI LEVEL M40 46 182 Gołdap: 05:18:26 (23 / 4)
05:18:26
220 Michał Stypułkowski Nadaktywni M30 87 183 Gołdap: 05:20:32 (24 / 15)
05:20:32
221 Beata Bielenica F30 17 38 Gołdap: 05:23:01 (25 / 2)
05:23:01
222 Radosław Romanowski KS Jelonki Dobre Miasto M40 47 184 Gołdap: 05:24:09 (26 / 5)
05:24:09
223 Aleksander Sachanbinski LABOSPORT Team M50 17 185 Gołdap: 05:25:45 (27 / 1)
05:25:45
224 Barbara Paszkowska Sklep Rowerowy Góra Rowerska Suwałki F30 18 39 Gołdap: 05:30:50 (28 / 3)
05:30:50
225 Marek Klimas M50 18 186 Gołdap: 05:31:27 (29 / 2)
05:31:27
226 Lech Dobroczyński 9 Dywersyjna M40 48 187 Gołdap: 05:32:59 (30 / 6)
05:32:59
227 Grzegorz Sitek Tarnogórskie Towarzystwo Triathlonowe M40 49 188 Gołdap: 05:35:43 (31 / 7)
05:35:43
228 Artur Chętnik M30 88 189 Gołdap: 05:36:57 (32 / 16)
05:36:57
229 Tomasz Kacymirow AT Team M50 19 190 Gołdap: 05:38:39 (33 / 3)
05:38:39
230 Zbyszek Rost M30 89 191 Gołdap: 05:40:19 (34 / 17)
05:40:19
231 Bogdan Potapov Amberman M30 90 192 Gołdap: 05:41:38 (35 / 18)
05:41:38
232 Grzegorz Kowalski M18 31 193 Gołdap: 05:42:44 (36 / 5)
05:42:44
233 Robert Jamroż Kuźnia Triathlonu M30 91 194 Gołdap: 05:49:39 (37 / 19)
05:49:39
234 Szymon Wiśniewski Space Team Mr Cherry M30 92 195 Gołdap: 05:52:09 (38 / 20)
05:52:09
235 Robert Markowski Active Swim Olecko M40 50 196 Gołdap: 05:53:57 (39 / 8)
05:53:57
236 Bogdan Kozłowski RowerySportowy.pl M40 51 197 Gołdap: 05:57:32 (40 / 9)
05:57:32
237 Wojciech Kieda IronWoman FIT/ TRENERFIT.PL M40 52 198 Gołdap: 06:05:31 (41 / 10)
06:05:31
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon