Garmin MTB Series 2017 - dystans MAXI (50 km) - results

M‑ce Nazwisko i imię Klub Kat. M-ce w kat. M-ce wg płci Zawody Czas końcowy Strata
1 Bartosz Banach TORUS - APTEKA GEMINI Gdańsk M30 1 1 Wejherowo: 02:05:19 (3 / 3)
Stężyca: 01:49:46 (4 / 3)
Rumia: 02:24:25 (1 / 1)
06:19:30
2 Michał Bogdziewicz APTEKA Gemini M40 1 2 Wejherowo: 02:05:19 (4 / 1)
Stężyca: 01:49:45 (3 / 1)
Rumia: 02:24:40 (2 / 1)
06:19:44 00:00:14
3 Krzysztof Krzywy NEXUS Team M30 2 3 Wejherowo: 02:05:19 (2 / 2)
Stężyca: 01:49:45 (2 / 1)
Rumia: 02:27:21 (3 / 2)
06:22:25 00:02:55
4 Robert Banach BST M30 3 4 Wejherowo: 02:05:58 (7 / 5)
Stężyca: 01:49:53 (10 / 7)
Rumia: 02:32:04 (4 / 3)
06:27:55 00:08:25
5 Michał Różański Garmin 24 BCT Gdynia M18 1 5 Wejherowo: 02:08:55 (10 / 2)
Stężyca: 01:49:49 (8 / 1)
Rumia: 02:41:16 (9 / 2)
06:40:00 00:20:30
6 Daniel Majkowski FTI Racing Team Rowery Żuchliński M30 4 6 Wejherowo: 02:15:43 (15 / 8)
Stężyca: 01:49:49 (7 / 6)
Rumia: 02:35:35 (5 / 4)
06:41:07 00:21:37
7 Kacper Belt MTB Eldar Świecie KICATY MADAFAKA M18 2 7 Wejherowo: 02:10:39 (13 / 4)
Stężyca: 01:54:10 (14 / 3)
Rumia: 02:39:17 (8 / 1)
06:44:06 00:24:36
8 Rafał Szturo SISU OWB Team M40 2 8 Wejherowo: 02:08:50 (9 / 2)
Stężyca: 01:52:56 (13 / 2)
Rumia: 02:43:00 (11 / 2)
06:44:46 00:25:16
9 Łukasz Migowski SISU-OWB team SISU-OWB team M30 5 9 Wejherowo: 02:10:31 (11 / 7)
Stężyca: 01:52:55 (12 / 9)
Rumia: 02:42:20 (10 / 7)
06:45:46 00:26:16
10 Paweł Gołębicki Torus Team M30 6 10 Wejherowo: 02:08:50 (8 / 6)
Stężyca: 01:55:04 (17 / 11)
Rumia: 02:50:23 (13 / 8)
06:54:17 00:34:47
11 Mariusz Goliński EDF Trek Gdynia M50 1 11 Wejherowo: 02:11:14 (14 / 1)
Stężyca: 01:55:13 (18 / 1)
Rumia: 02:48:13 (12 / 1)
06:54:40 00:35:10
12 Bartłomiej Glaas NEXUS Team M30 7 12 Wejherowo: 02:16:59 (19 / 10)
Stężyca: 01:57:12 (19 / 12)
Rumia: 02:51:00 (14 / 9)
07:05:11 00:45:41
13 Dariusz Radny 4MMOL Clinic M40 3 13 Wejherowo: 02:16:57 (17 / 3)
Stężyca: 01:55:03 (15 / 3)
Rumia: 02:53:17 (16 / 3)
07:05:17 00:45:47
14 Mateusz Hoppe Intel Technology Poland M18 3 14 Wejherowo: 02:19:32 (21 / 5)
Stężyca: 02:02:34 (34 / 6)
Rumia: 02:53:49 (17 / 4)
07:15:55 00:56:25
15 Leszek Brunke M50 2 15 Wejherowo: 02:16:10 (16 / 2)
Stężyca: 02:00:11 (24 / 2)
Rumia: 03:01:46 (24 / 2)
07:18:07 00:58:37
16 Jacek Frydrychowicz XTrack.com Monitoring Systems M30 8 16 Wejherowo: 02:24:37 (39 / 18)
Stężyca: 01:59:12 (21 / 13)
Rumia: 02:54:48 (18 / 10)
07:18:37 00:59:07
17 Marcin Suchomski Mtb Eldar Świecie M30 9 17 Wejherowo: 02:19:23 (20 / 11)
Stężyca: 02:00:56 (27 / 16)
Rumia: 02:59:31 (20 / 12)
07:19:50 01:00:20
18 Sergey Akifyev MTB1.RU FUJITSU M30 10 18 Wejherowo: 02:20:50 (24 / 12)
Stężyca: 02:00:12 (25 / 15)
Rumia: 02:59:01 (19 / 11)
07:20:03 01:00:33
19 Radosław Kasprzak M40 4 19 Wejherowo: 02:21:29 (27 / 6)
Stężyca: 01:59:22 (22 / 4)
Rumia: 03:00:51 (22 / 4)
07:21:42 01:02:12
20 Mateusz Romanowski GK STG M18 4 20 Wejherowo: 02:22:25 (32 / 8)
Stężyca: 02:00:14 (26 / 5)
Rumia: 03:00:18 (21 / 5)
07:22:57 01:03:27
21 Maciej Górski KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK M30 11 21 Wejherowo: 02:21:21 (26 / 14)
Stężyca: 01:59:52 (23 / 14)
Rumia: 03:01:57 (25 / 13)
07:23:10 01:03:40
22 Radosław Pawlak Sport Serwis Team Bydgoszcz M40 5 22 Wejherowo: 02:19:35 (22 / 4)
Stężyca: 02:00:58 (28 / 5)
Rumia: 03:04:08 (31 / 7)
07:24:41 01:05:11
23 Artur Mielewczyk Bike4Life M30 12 23 Wejherowo: 02:22:08 (31 / 15)
Stężyca: 02:01:20 (30 / 17)
Rumia: 03:02:36 (28 / 15)
07:26:04 01:06:34
24 Grzegorz Trzopek Klub Kolarski Wda Świecie M30 13 24 Wejherowo: 02:20:58 (25 / 13)
Stężyca: 02:02:33 (33 / 18)
Rumia: 03:02:33 (27 / 14)
07:26:04 01:06:34
25 Michał Falkowski M40 6 25 Wejherowo: 02:22:49 (34 / 7)
Stężyca: 02:00:59 (29 / 6)
Rumia: 03:03:25 (30 / 6)
07:27:13 01:07:43
26 Rita Malinkiewicz CST MTB Team F18 1 1 Wejherowo: 02:22:06 (29 / 1)
Stężyca: 02:07:14 (45 / 1)
Rumia: 03:02:39 (29 / 1)
07:31:59 01:12:29
27 Tomasz Szerla M40 7 26 Wejherowo: 02:25:46 (40 / 10)
Stężyca: 02:04:53 (39 / 9)
Rumia: 03:08:04 (38 / 9)
07:38:43 01:19:13
28 Marcin Sieroński FTI Racing Team M30 14 27 Wejherowo: 02:23:43 (38 / 17)
Stężyca: 02:04:29 (37 / 20)
Rumia: 03:10:44 (41 / 20)
07:38:56 01:19:26
29 Katarzyna Łysek F30 1 2 Wejherowo: 02:26:44 (41 / 1)
Stężyca: 02:05:42 (42 / 2)
Rumia: 03:07:56 (37 / 2)
07:40:22 01:20:52
30 Artur Brzeziński KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK M30 15 28 Wejherowo: 02:23:00 (35 / 16)
Stężyca: 02:13:43 (60 / 31)
Rumia: 03:05:38 (34 / 16)
07:42:21 01:22:51
31 Wojtek Stolp team MTB CHOJNICE M40 8 29 Wejherowo: 02:23:40 (36 / 8)
Stężyca: 02:07:11 (44 / 10)
Rumia: 03:15:47 (45 / 11)
07:46:38 01:27:08
32 Jakub Solarski M30 16 30 Wejherowo: 02:28:56 (43 / 19)
Stężyca: 02:05:42 (41 / 22)
Rumia: 03:14:42 (44 / 22)
07:49:20 01:29:50
33 Michał Złomańczuk Straszyn M30 17 31 Wejherowo: 02:32:29 (48 / 21)
Stężyca: 02:10:22 (54 / 27)
Rumia: 03:09:06 (40 / 19)
07:51:57 01:32:27
34 Aleksandra Zabrocka MLKS BASZTA BYTÓW F30 2 3 Wejherowo: 02:43:21 (63 / 2)
Stężyca: 02:04:02 (36 / 1)
Rumia: 03:04:44 (32 / 1)
07:52:07 01:32:37
35 Tomasz Cyman CMN M18 5 32 Wejherowo: 02:28:55 (42 / 9)
Stężyca: 02:16:19 (65 / 10)
Rumia: 03:09:05 (39 / 7)
07:54:19 01:34:49
36 Robert Biedunkiewicz solarium KIKADA M40 9 33 Wejherowo: 02:32:04 (45 / 11)
Stężyca: 02:07:23 (46 / 11)
Rumia: 03:16:10 (46 / 12)
07:55:37 01:36:07
37 Artur Łukasik M50 3 34 Wejherowo: 02:32:10 (47 / 5)
Stężyca: 02:14:12 (61 / 5)
Rumia: 03:17:45 (47 / 3)
08:04:07 01:44:37
38 Dariusz Wiśniewski M50 4 35 Wejherowo: 02:32:05 (46 / 4)
Stężyca: 02:09:14 (52 / 4)
Rumia: 03:24:12 (50 / 4)
08:05:31 01:46:01
39 Piotr Przybysz Gdynia M50 5 36 Wejherowo: 02:33:50 (51 / 6)
Stężyca: 02:08:57 (50 / 3)
Rumia: 03:26:55 (52 / 5)
08:09:42 01:50:12
40 Przemysław Jakusz Norda Active Team M30 18 37 Wejherowo: 02:32:49 (49 / 22)
Stężyca: 02:05:10 (40 / 21)
Rumia: 03:32:57 (57 / 27)
08:10:56 01:51:26
41 Tomasz Welerowicz Polpharma BikeTeam M30 19 38 Wejherowo: 02:38:53 (60 / 26)
Stężyca: 02:10:06 (53 / 26)
Rumia: 03:25:19 (51 / 23)
08:14:18 01:54:48
42 Damian Ćwik M30 20 39 Wejherowo: 02:35:53 (53 / 24)
Stężyca: 02:08:23 (49 / 24)
Rumia: 03:32:44 (56 / 26)
08:17:00 01:57:30
43 Marcin Wawrzyniak Klub Sportowy "ISKRA" przy AMW M40 10 40 Wejherowo: 02:38:22 (57 / 13)
Stężyca: 02:12:28 (57 / 13)
Rumia: 03:32:20 (55 / 15)
08:23:10 02:03:40
44 Artur Szymański LOTOS Running Team M40 11 41 Wejherowo: 02:48:39 (70 / 16)
Stężyca: 02:17:52 (68 / 14)
Rumia: 03:19:27 (48 / 13)
08:25:58 02:06:28
45 Leszek Gąsiorowski M50 6 42 Wejherowo: 02:37:30 (55 / 7)
Stężyca: 02:19:18 (69 / 6)
Rumia: 03:37:20 (61 / 6)
08:34:08 02:14:38
46 Michal Czaiński M18 6 43 Wejherowo: 02:44:37 (65 / 12)
Stężyca: 02:17:12 (66 / 11)
Rumia: 03:38:05 (62 / 9)
08:39:54 02:20:24
47 Joanna Bejm F30 3 4 Wejherowo: 02:46:27 (68 / 3)
Stężyca: 02:14:39 (63 / 3)
Rumia: 03:40:03 (65 / 3)
08:41:09 02:21:39
48 Piotr Sadowski Lotos Running Team M30 21 44 Wejherowo: 02:49:06 (72 / 29)
Stężyca: 02:11:22 (55 / 28)
Rumia: 03:44:38 (66 / 29)
08:45:06 02:25:36
49 Sławek Szymków Torus Triathlon Team M40 12 45 Wejherowo: 02:53:42 (76 / 18)
Stężyca: 02:19:23 (71 / 15)
Rumia: 03:58:09 (69 / 18)
09:11:14 02:51:44
50 Grzegorz Gogulski Toruń M40 13 46 Wejherowo: 02:52:02 (75 / 17)
Stężyca: 02:21:50 (75 / 18)
Rumia: 03:58:47 (70 / 19)
09:12:39 02:53:09
51 Jarosław Bońkowski MH Automatyka M50 7 47 Wejherowo: 02:48:40 (71 / 10)
Stężyca: 02:19:23 (70 / 7)
Rumia: 04:06:01 (71 / 8)
09:14:04 02:54:34
52 Tomasz Kabaciński Wroniecki Klub Biegacza M30 22 48 Wejherowo: 03:31:46 (83 / 34)
Stężyca: 02:46:23 (80 / 35)
Rumia: 04:15:34 (72 / 31)
10:33:43 04:14:13
53 Łukasz Derheld EDF Trek Gdynia M30 23 49 Wejherowo: 02:04:53 (1 / 1)
Stężyca: 01:49:45 (1 / 2)
03:54:38
54 Przemyslaw Ebertowski KING OSCAR GNIEWINO M30 24 50 Wejherowo: 02:05:21 (5 / 4)
Stężyca: 01:49:46 (5 / 4)
03:55:07 00:00:29
55 Przemysław Blokus Ta ko team M18 7 51 Wejherowo: 02:05:46 (6 / 1)
Stężyca: 01:57:12 (20 / 4)
04:02:58 00:08:20
56 Rafał Rapciak GK STG M40 14 52 Wejherowo: 02:19:48 (23 / 5)
Stężyca: 02:02:31 (32 / 8)
04:22:19 00:27:41
57 Jan Czapliński Komobike Scott M30 25 53 Stężyca: 01:49:48 (6 / 5)
Rumia: 02:35:35 (6 / 5)
04:25:23 00:30:45
58 Emil Wydarty elkapitano.pl M30 26 54 Wejherowo: 02:30:56 (44 / 20)
Stężyca: 02:05:52 (43 / 23)
04:36:48 00:42:10
59 Agnieszka Patoka EDF Trek Gdynia F18 2 5 Wejherowo: 02:36:09 (54 / 2)
Stężyca: 02:12:15 (56 / 2)
04:48:24 00:53:46
60 Michał Trapp M30 27 55 Wejherowo: 02:37:36 (56 / 25)
Stężyca: 02:13:25 (59 / 30)
04:51:01 00:56:23
61 Łukasz Sieniek SELA BIKE Kaszuby M18 8 56 Wejherowo: 02:38:33 (59 / 11)
Stężyca: 02:15:34 (64 / 9)
04:54:07 00:59:29
62 Krystian Siteń M18 9 57 Wejherowo: 02:38:22 (58 / 10)
Stężyca: 02:17:45 (67 / 12)
04:56:07 01:01:29
63 Arkadiusz Suś Bydzia Power Bike Team M40 15 58 Stężyca: 02:01:35 (31 / 7)
Rumia: 03:01:39 (23 / 5)
05:03:14 01:08:36
64 Jarosław Waśkiewicz SZEFUŃCIO SRALPE POLSKA M30 28 59 Wejherowo: 02:49:35 (73 / 30)
Stężyca: 02:14:20 (62 / 32)
05:03:55 01:09:17
65 Rafał Haładyn KLIF MTB Team M30 29 60 Stężyca: 02:02:54 (35 / 19)
Rumia: 03:05:41 (35 / 17)
05:08:35 01:13:57
66 Tomir Żukotyński Across the river M40 16 61 Stężyca: 02:07:25 (47 / 12)
Rumia: 03:13:01 (42 / 10)
05:20:26 01:25:48
67 Michał Mazur M30 30 62 Wejherowo: 03:00:17 (78 / 32)
Stężyca: 02:20:42 (72 / 33)
05:20:59 01:26:21
68 Paweł Niski SmartFinance M30 31 63 Stężyca: 02:13:03 (58 / 29)
Rumia: 03:13:54 (43 / 21)
05:26:57 01:32:19
69 Roman Socha norda active team nypel rowery M40 17 64 Wejherowo: 02:23:41 (37 / 9)
Rumia: 03:04:46 (33 / 8)
05:28:27 01:33:49
70 Marek Leśniewski M40 18 65 Wejherowo: 03:01:09 (79 / 20)
Stężyca: 02:27:32 (77 / 19)
05:28:41 01:34:03
71 Sławomir Mrozowski Górny Bronx M30 32 66 Wejherowo: 02:34:33 (52 / 23)
Rumia: 03:06:34 (36 / 18)
05:41:07 01:46:29
72 Patryk Sienkiewicz Dream Tri Team M40 19 67 Wejherowo: 02:33:44 (50 / 12)
Rumia: 03:20:56 (49 / 14)
05:54:40 02:00:02
73 Piotr Maćkowiak M40 20 68 Stężyca: 02:21:11 (74 / 17)
Rumia: 03:38:28 (63 / 17)
05:59:39 02:05:01
74 Robert Rutkowski DOMAX Racing Team M50 8 69 Wejherowo: 02:42:49 (62 / 8)
Rumia: 03:39:34 (64 / 7)
06:22:23 02:27:45
75 Michal Mrozowski M30 33 70 Wejherowo: 02:51:10 (74 / 31)
Rumia: 03:53:37 (68 / 30)
06:44:47 02:50:09
76 Michał Korbus 7r Logistic Politechnika Gdańska M18 10 71 Stężyca: 01:49:49 (9 / 2)
01:49:49
77 Sławomir Wojciechowski EDF Trek Gdynia M30 34 72 Stężyca: 01:52:53 (11 / 8)
01:52:53 00:03:04
78 Mikołaj Moskalewicz M30 35 73 Stężyca: 01:55:03 (16 / 10)
01:55:03 00:05:14
79 Grzegorz Rokicki 7R Logistic Politechnika Gdańska M18 11 74 Stężyca: 02:04:48 (38 / 7)
02:04:48 00:14:59
80 Tomasz Sośniak 7R Logistic Politechnika Gdańska M18 12 75 Stężyca: 02:07:53 (48 / 8)
02:07:53 00:18:04
81 Radosław Hermaszewski M30 36 76 Stężyca: 02:09:10 (51 / 25)
02:09:10 00:19:21
82 Grzegorz Kołodzik KLIF MTB Team Porta KMI Poland M18 13 77 Wejherowo: 02:10:31 (12 / 3)
02:10:31 00:20:42
83 Łukasz Lewicki KKS Masters Brodnica M30 37 78 Wejherowo: 02:16:57 (18 / 9)
02:16:57 00:27:08
84 Piotr Witeska M40 21 79 Stężyca: 02:20:51 (73 / 16)
02:20:51 00:31:02
85 Piotr Koniuszewski WINAAR Cycling OldSchool MTB Gdańsk M18 14 80 Wejherowo: 02:22:04 (28 / 6)
02:22:04 00:32:15
86 Mikołaj Bluj VO2max MTB Team M18 15 81 Wejherowo: 02:22:07 (30 / 7)
02:22:07 00:32:18
87 Bartłomiej Wolny Intel Technology Poland M30 38 82 Stężyca: 02:22:39 (76 / 34)
02:22:39 00:32:50
88 Jacek Kotarski M50 9 83 Wejherowo: 02:22:41 (33 / 3)
02:22:41 00:32:52
89 Łukasz Szulc M40 22 84 Stężyca: 02:34:54 (78 / 20)
02:34:54 00:45:05
90 Piotr Truszczyński Komobike Scott M30 39 85 Rumia: 02:36:46 (7 / 6)
02:36:46 00:46:57
91 Maciej Krause Norda Active Team Spartan Jaworowe Wzgórze sp. z o.o. M30 40 86 Wejherowo: 02:39:56 (61 / 27)
02:39:56 00:50:07
92 Marek Marczak M40 23 87 Stężyca: 02:40:25 (79 / 21)
02:40:25 00:50:36
93 Ryszard Felkner KLIF MTB Team M50 10 88 Wejherowo: 02:44:31 (64 / 9)
02:44:31 00:54:42
94 Radosław Rogalski Professional HR / CB163 Professional HR M30 41 89 Wejherowo: 02:45:53 (66 / 28)
02:45:53 00:56:04
95 Tomasz Pankowski BALTIC-STAR M40 24 90 Wejherowo: 02:46:17 (67 / 14)
02:46:17 00:56:28
96 Tomasz Stapf GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy M40 25 91 Wejherowo: 02:48:35 (69 / 15)
02:48:35 00:58:46
97 Krzysztof Zastawny 1990 M18 16 92 Rumia: 02:53:13 (15 / 3)
02:53:13 01:03:24
98 Magdalena Zinkel VETEAM MTB F18 3 6 Stężyca: 02:55:50 (81 / 3)
02:55:50 01:06:01
99 Bernard Mrzygłocki M40 26 93 Wejherowo: 02:57:12 (77 / 19)
02:57:12 01:07:23
100 Mateusz Hanke RENAULT TEAM M18 17 94 Rumia: 03:01:58 (26 / 6)
03:01:58 01:12:09
101 Anna Wróblewska Grupa Rowerowa 3miasto F18 4 7 Wejherowo: 03:02:17 (80 / 3)
03:02:17 01:12:28
102 Tomasz Tymiński M40 27 95 Wejherowo: 03:04:30 (81 / 21)
03:04:30 01:14:41
103 Paweł Lewandowski DUBTREK M30 42 96 Wejherowo: 03:12:24 (82 / 33)
03:12:24 01:22:35
104 Maciej Mikulski sparklab.pl M30 43 97 Stężyca: 03:14:46 (82 / 36)
03:14:46 01:24:57
105 Bartłomiej Jarząbek GardenFlora MTB Team M30 44 98 Rumia: 03:27:05 (53 / 24)
03:27:05 01:37:16
106 Radosław Kokosza Bike Concept Offroad Triathlon M30 45 99 Rumia: 03:27:39 (54 / 25)
03:27:39 01:37:50
107 Wojciech Wojciechowski M18 18 100 Rumia: 03:33:49 (58 / 8)
03:33:49 01:44:00
108 Marek Wawrzyniak M40 28 101 Rumia: 03:34:50 (59 / 16)
03:34:50 01:45:01
109 Damian Gruszecki Dream Tri Team M30 46 102 Rumia: 03:35:33 (60 / 28)
03:35:33 01:45:44
110 Grzegorz Pellowski PELLOWSKI TEAM GDAŃSK M60 1 103 Rumia: 03:48:22 (67 / 1)
03:48:22 01:58:33
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon