Garmin Iron Triathlon 2014 - results

M‑ce Nazwisko i imię Klub Kat. M-ce w kat. M-ce wg płci Zawody Czas końcowy Strata
1 Mikołaj Luft AdgarFit Pro Team M25 1 1 Piaseczno: 02:03:09 (1 / 1)
Ślesin: 02:03:52 (1 / 1)
Radków: 02:19:53 (2 / 2)
Gołdap: 02:04:15 (3 / 2)
08:31:09
2 Marcin Ławicki LABOSPORT Team Miedziowe Towarzystwo Sportowe Drużyna Szpiku KGHM M25 2 2 Piaseczno: 02:09:28 (6 / 2)
Ślesin: 02:08:24 (3 / 2)
Radków: 02:17:33 (1 / 1)
Górzno: 02:05:13 (1 / 1)
08:40:38 00:09:29
3 Daniel Domirski Luft Tri Team M30 1 3 Piaseczno: 02:14:48 (11 / 2)
Ślesin: 02:10:12 (4 / 2)
Radków: 02:25:40 (8 / 3)
Gołdap: 02:07:29 (4 / 2)
08:58:09 00:27:00
4 Michał Majka LABOSPORT Team M35 1 4 Piaseczno: 02:11:48 (7 / 1)
Radków: 02:24:22 (6 / 1)
Gołdap: 02:11:22 (8 / 1)
Górzno: 02:15:57 (12 / 1)
09:03:29 00:32:20
5 Michał Nawracaj M25 3 5 Piaseczno: 02:23:32 (51 / 6)
Ślesin: 02:20:44 (22 / 3)
Radków: 02:31:27 (10 / 3)
Gołdap: 02:11:42 (10 / 3)
Górzno: 02:14:10 (7 / 4)
09:18:03 00:46:54
6 Marcin Markiewicz LABOSPORT Team M40 1 6 Piaseczno: 02:18:27 (27 / 3)
Ślesin: 02:16:00 (10 / 3)
Radków: 02:32:16 (13 / 2)
Gołdap: 02:12:47 (14 / 2)
09:19:30 00:48:21
7 Małgorzata Wąsik MKS Triathlon Malbork F18 1 1 Piaseczno: 02:17:09 (22 / 1)
Radków: 02:34:03 (16 / 1)
Gołdap: 02:10:55 (6 / 1)
Górzno: 02:19:29 (20 / 1)
09:21:36 00:50:27
8 Paweł Chorolewski M18 1 7 Piaseczno: 02:16:41 (19 / 7)
Ślesin: 02:18:37 (17 / 1)
Radków: 02:39:20 (33 / 5)
Gołdap: 02:14:49 (24 / 2)
Górzno: 02:19:21 (19 / 3)
09:29:27 00:58:18
9 Mariusz Młotkowski 4RUN Team Piła M40 2 8 Piaseczno: 02:23:12 (47 / 10)
Ślesin: 02:17:11 (12 / 5)
Radków: 02:35:40 (19 / 4)
Gołdap: 02:17:06 (40 / 7)
Górzno: 02:20:54 (26 / 3)
09:30:51 00:59:42
10 Artur Czerwiec Water Knights Triathlon Zabierzów M35 2 9 Piaseczno: 02:18:51 (28 / 5)
Radków: 02:37:40 (24 / 5)
Gołdap: 02:11:56 (12 / 3)
Górzno: 02:23:42 (42 / 9)
09:32:09 01:01:00
11 Rafał Chomik T2 Salco Mediafeed M35 3 10 Piaseczno: 02:21:31 (37 / 6)
Ślesin: 02:17:35 (13 / 2)
Radków: 02:39:30 (35 / 7)
Gołdap: 02:15:03 (26 / 7)
Górzno: 02:20:16 (22 / 3)
09:32:24 01:01:15
12 Tomasz Pomierny LABOSPORT Team Ultimate Petarda Squad M35 4 11 Piaseczno: 02:26:08 (65 / 14)
Ślesin: 02:15:04 (8 / 1)
Radków: 02:38:10 (26 / 6)
Gołdap: 02:16:50 (36 / 10)
Górzno: 02:22:27 (33 / 7)
09:32:31 01:01:22
13 Joanna Susmanek AdgarFit Pro Team F25 1 2 Piaseczno: 02:25:17 (61 / 3)
Ślesin: 02:17:42 (14 / 1)
Radków: 02:39:25 (34 / 2)
Gołdap: 02:14:06 (21 / 2)
Górzno: 02:23:19 (41 / 3)
09:34:32 01:03:23
14 Bartosz Dobrzański TOMATO Radom M40 3 12 Piaseczno: 02:22:24 (42 / 5)
Ślesin: 02:15:15 (9 / 2)
Gołdap: 02:11:02 (7 / 1)
Górzno: 02:18:47 (17 / 2)
09:34:50 01:03:41
15 Radosław Zwoliński FiveTri M40 4 13 Piaseczno: 02:23:45 (52 / 11)
Ślesin: 02:20:29 (20 / 7)
Radków: 02:42:06 (44 / 9)
Gołdap: 02:14:11 (22 / 5)
Górzno: 02:18:29 (16 / 1)
09:35:15 01:04:06
16 Dariusz Dąbrowski Tribition Team M40 5 14 Piaseczno: 02:23:00 (45 / 8)
Ślesin: 02:22:30 (30 / 10)
Radków: 02:31:59 (12 / 1)
Gołdap: 02:18:15 (47 / 12)
09:35:44 01:04:35
17 Olga Kowalska Trinergy F25 2 3 Piaseczno: 02:20:00 (31 / 2)
Radków: 02:40:49 (40 / 3)
Gołdap: 02:13:59 (20 / 1)
Górzno: 02:21:09 (27 / 1)
09:35:57 01:04:48
18 Bartosz Łuczak LABOSPORT Team GERAPPA M40 6 15 Piaseczno: 02:24:17 (56 / 12)
Ślesin: 02:19:01 (18 / 6)
Radków: 02:38:42 (29 / 7)
Gołdap: 02:17:14 (43 / 10)
Górzno: 02:21:42 (28 / 4)
09:36:39 01:05:30
19 Andrzej Erbel M45 1 16 Piaseczno: 02:23:25 (49 / 2)
Radków: 02:40:11 (38 / 1)
Gołdap: 02:16:10 (34 / 1)
Górzno: 02:18:51 (18 / 1)
09:38:37 01:07:28
20 Jacek Cieszynski TRI ELANA M50 1 17 Piaseczno: 02:25:13 (60 / 2)
Ślesin: 02:18:03 (15 / 2)
Radków: 02:42:56 (48 / 2)
Gołdap: 02:15:45 (31 / 1)
Górzno: 02:22:57 (35 / 2)
09:39:41 01:08:32
21 Przemysław Zachwieja Tri-Elana M35 5 18 Piaseczno: 02:22:23 (41 / 9)
Ślesin: 02:24:24 (38 / 9)
Radków: 02:36:12 (20 / 4)
Gołdap: 02:17:39 (45 / 11)
Górzno: 02:24:48 (44 / 10)
09:40:38 01:09:29
22 Maciej Smoczyński VitaneSports-Intermobi LuckyScottyTeam M30 2 19 Ślesin: 02:27:03 (59 / 12)
Radków: 02:38:35 (28 / 7)
Gołdap: 02:15:13 (28 / 7)
Górzno: 02:20:50 (25 / 7)
09:41:41 01:10:32
23 Krzysztof Kostecki Kuźnia Triathlonu M30 3 20 Piaseczno: 02:20:59 (35 / 10)
Ślesin: 02:23:39 (36 / 7)
Radków: 02:39:59 (36 / 8)
Górzno: 02:23:15 (39 / 9)
09:47:52 01:16:43
24 Robert Górny Team ASA - Biegiem po Zdrowie TrenerTriathlonu.pl M40 7 21 Ślesin: 02:21:21 (24 / 8)
Radków: 02:44:24 (56 / 10)
Gołdap: 02:17:12 (42 / 9)
Górzno: 02:25:56 (52 / 6)
09:48:53 01:17:44
25 Anna Piorun F25 3 4 Ślesin: 02:23:04 (34 / 2)
Radków: 02:38:15 (27 / 1)
Gołdap: 02:26:07 (76 / 3)
Górzno: 02:21:56 (30 / 2)
09:49:22 01:18:13
26 Marcin Barszcz Trisfera M30 4 22 Piaseczno: 02:24:47 (59 / 13)
Ślesin: 02:22:25 (29 / 5)
Radków: 02:46:35 (64 / 15)
Gołdap: 02:19:25 (53 / 12)
Górzno: 02:22:41 (34 / 8)
09:51:06 01:19:57
27 Jakub Górski www.navox.pl M35 6 23 Piaseczno: 02:26:49 (70 / 18)
Ślesin: 02:22:24 (28 / 6)
Gołdap: 02:13:57 (18 / 4)
Górzno: 02:20:39 (23 / 4)
09:52:00 01:20:51
28 Mariusz Pirek Accenture Triclub M25 4 24 Piaseczno: 02:28:37 (89 / 11)
Ślesin: 02:21:04 (23 / 4)
Radków: 02:45:29 (60 / 11)
Gołdap: 02:19:55 (56 / 8)
Górzno: 02:25:43 (50 / 9)
09:52:11 01:21:02
29 Andrzej Humiński Triathlon Trójmiasto M35 7 25 Piaseczno: 02:26:18 (66 / 15)
Ślesin: 02:27:56 (64 / 16)
Radków: 02:43:40 (53 / 11)
Gołdap: 02:18:41 (50 / 12)
Górzno: 02:29:22 (64 / 15)
09:56:35 01:25:26
30 Grzegorz Witkowski LABOSPORT Team M35 8 26 Piaseczno: 02:24:43 (58 / 12)
Ślesin: 02:27:31 (61 / 14)
Radków: 02:46:24 (62 / 12)
Gołdap: 02:21:52 (61 / 15)
Górzno: 02:36:00 (101 / 28)
10:00:30 01:29:21
31 Tomasz Wojciechowski TOM-CAR KONIN M45 2 27 Piaseczno: 02:28:12 (86 / 6)
Ślesin: 02:28:37 (68 / 5)
Radków: 02:45:11 (59 / 2)
Gołdap: 02:21:10 (57 / 3)
Górzno: 02:27:10 (56 / 3)
10:01:43 01:30:34
32 Kacper Żmuda M18 2 28 Piaseczno: 02:30:26 (102 / 8)
Ślesin: 02:26:14 (50 / 3)
Radków: 02:42:59 (49 / 6)
Gołdap: 02:28:31 (88 / 5)
Górzno: 02:25:08 (45 / 6)
10:02:52 01:31:43
33 Mateusz Koper M25 5 29 Ślesin: 02:25:33 (46 / 6)
Radków: 02:54:15 (89 / 15)
Gołdap: 02:19:25 (54 / 7)
Górzno: 02:26:58 (55 / 10)
10:06:11 01:35:02
34 Aureliusz Marek M18 3 30 Piaseczno: 02:31:38 (111 / 10)
Ślesin: 02:27:59 (65 / 4)
Radków: 02:38:46 (30 / 4)
Górzno: 02:28:20 (59 / 8)
10:06:43 01:35:34
35 Jarosław Krzemiński 3ride4fun M45 3 31 Piaseczno: 02:27:01 (73 / 5)
Ślesin: 02:28:41 (69 / 6)
Radków: 02:49:12 (70 / 4)
Gołdap: 02:22:39 (66 / 5)
Górzno: 02:28:54 (60 / 4)
10:07:33 01:36:24
36 Ireneusz Jesion M45 4 32 Ślesin: 02:25:37 (47 / 3)
Radków: 02:46:50 (65 / 3)
Gołdap: 02:27:42 (82 / 7)
Górzno: 02:31:37 (79 / 6)
10:11:46 01:40:37
37 Dariusz Rasztawicki Trisfera M30 5 33 Piaseczno: 02:31:04 (107 / 22)
Ślesin: 02:31:15 (94 / 20)
Radków: 02:46:27 (63 / 14)
Gołdap: 02:23:31 (71 / 15)
10:12:17 01:41:08
38 Adam Przeździęk T2 Salco Mediafeed.pl M25 6 34 Piaseczno: 02:29:57 (99 / 12)
Ślesin: 02:26:55 (57 / 9)
Radków: 02:51:45 (81 / 14)
Gołdap: 02:23:41 (72 / 11)
Górzno: 02:34:51 (96 / 15)
10:12:18 01:41:09
39 Aleksander Dagil Team ASA - Biegiem po Zdrowie M35 9 35 Piaseczno: 02:28:14 (87 / 23)
Ślesin: 02:39:21 (160 / 42)
Radków: 02:43:36 (52 / 10)
Gołdap: 02:22:54 (68 / 16)
Górzno: 02:39:52 (121 / 35)
10:14:05 01:42:56
40 Wojciech Szeliga M45 5 36 Piaseczno: 02:19:49 (30 / 1)
Ślesin: 02:33:36 (109 / 7)
Radków: 02:53:21 (88 / 7)
Gołdap: 02:28:07 (84 / 8)
10:14:53 01:43:44
41 Mateusz Szumny M25 7 37 Piaseczno: 02:27:45 (81 / 9)
Ślesin: 02:27:32 (62 / 11)
Radków: 02:54:35 (90 / 16)
Gołdap: 02:26:41 (79 / 13)
Górzno: 02:33:24 (89 / 13)
10:16:33 01:45:24
42 Grzegorz Hoffman M25 8 38 Piaseczno: 02:28:10 (85 / 10)
Ślesin: 02:26:20 (51 / 8)
Radków: 02:55:37 (96 / 18)
Gołdap: 02:29:44 (97 / 16)
10:19:51 01:48:42
43 Adam Skierkowski AT Team M40 8 39 Piaseczno: 02:31:57 (113 / 25)
Ślesin: 02:32:58 (105 / 22)
Radków: 02:57:49 (109 / 17)
Gołdap: 02:21:15 (59 / 14)
Górzno: 02:30:54 (74 / 13)
10:21:55 01:50:46
44 Tomasz Garbiec Warszwa Targówek Varso M35 10 40 Piaseczno: 02:28:53 (91 / 24)
Ślesin: 02:36:38 (134 / 33)
Radków: 02:47:44 (68 / 15)
Gołdap: 02:28:46 (93 / 21)
Górzno: 02:38:18 (113 / 33)
10:22:01 01:50:52
45 Darek Kociemba LABOSPORT Team M35 11 41 Piaseczno: 02:33:05 (119 / 33)
Ślesin: 02:25:23 (45 / 10)
Radków: 02:52:20 (84 / 21)
Górzno: 02:32:03 (81 / 23)
10:22:51 01:51:42
46 Mikołaj Czingon M25 9 42 Piaseczno: 02:40:12 (174 / 22)
Ślesin: 02:30:33 (84 / 13)
Radków: 02:48:50 (69 / 12)
Gołdap: 02:27:50 (83 / 14)
Górzno: 02:37:33 (104 / 16)
10:24:46 01:53:37
47 Tomasz Chmielowiec MTS DRUŻYNA SZPIKU KGHM M40 9 43 Piaseczno: 02:36:04 (138 / 30)
Ślesin: 02:31:01 (91 / 20)
Radków: 02:53:15 (87 / 14)
Gołdap: 02:27:24 (81 / 16)
Górzno: 02:35:20 (98 / 17)
10:27:00 01:55:51
48 Paweł Boniecki Trisfera M40 10 44 Piaseczno: 02:26:51 (71 / 14)
Ślesin: 02:36:27 (133 / 27)
Radków: 03:03:53 (143 / 22)
Gołdap: 02:30:11 (102 / 21)
Górzno: 02:32:20 (82 / 15)
10:33:15 02:02:06
49 Michał Bednarski Puls Studio M35 12 45 Piaseczno: 02:37:13 (150 / 42)
Ślesin: 02:29:04 (73 / 19)
Radków: 02:58:14 (112 / 30)
Górzno: 02:31:31 (78 / 21)
10:36:02 02:04:53
50 Kamil Chylak LABOSPORT Team Olympic Fish M30 6 46 Piaseczno: 02:36:08 (139 / 26)
Ślesin: 02:29:43 (78 / 17)
Gołdap: 02:28:15 (86 / 16)
Górzno: 02:35:18 (97 / 15)
10:39:52 02:08:43
51 Radosław Łopiński M40 11 47 Piaseczno: 02:38:52 (162 / 37)
Ślesin: 02:29:51 (81 / 17)
Gołdap: 02:28:36 (91 / 18)
Górzno: 02:32:31 (84 / 16)
10:40:20 02:09:11
52 Paweł Tadla NET SYSTEM Triathlon Team M30 7 48 Piaseczno: 02:36:32 (143 / 27)
Ślesin: 02:34:59 (119 / 26)
Radków: 02:55:36 (95 / 18)
Górzno: 02:37:46 (108 / 17)
10:44:53 02:13:44
53 Wojtek Kamiński CompleXsports Triathlon Team M30 8 49 Ślesin: 02:32:43 (102 / 22)
Radków: 03:04:16 (145 / 28)
Gołdap: 02:29:48 (98 / 18)
Górzno: 02:40:02 (123 / 20)
10:46:49 02:15:40
54 Piotr Pasierbiński Trisfera M45 6 50 Piaseczno: 02:38:34 (161 / 10)
Ślesin: 02:34:09 (114 / 8)
Radków: 02:59:22 (119 / 9)
Gołdap: 02:37:03 (131 / 12)
Górzno: 02:40:13 (124 / 10)
10:49:08 02:17:59
55 Paweł Goździewicz PAPUNIS TEAM GDYNIA M35 13 51 Piaseczno: 02:40:02 (172 / 46)
Ślesin: 02:39:00 (155 / 41)
Radków: 03:00:00 (123 / 32)
Gołdap: 02:34:07 (122 / 30)
Górzno: 02:41:17 (129 / 36)
10:53:09 02:22:00
56 Artur Chojnacki proarti.pl sportowykonin.pl M35 14 52 Piaseczno: 02:42:53 (191 / 51)
Ślesin: 02:36:00 (128 / 29)
Radków: 02:57:42 (108 / 28)
Górzno: 02:38:00 (110 / 32)
10:54:35 02:23:26
57 Mariusz Borowiak M35 15 53 Piaseczno: 02:54:30 (281 / 77)
Ślesin: 02:40:05 (168 / 44)
Radków: 03:04:52 (146 / 41)
Gołdap: 02:32:00 (111 / 24)
Górzno: 02:41:34 (133 / 38)
10:58:31 02:27:22
58 Daniel Gronowalski M18 4 54 Piaseczno: 02:44:41 (204 / 12)
Ślesin: 02:34:07 (113 / 6)
Radków: 03:01:27 (134 / 11)
Górzno: 02:39:52 (120 / 11)
11:00:07 02:28:58
59 Grzegorz Rybkowski Trisfera M45 7 55 Piaseczno: 02:37:31 (153 / 9)
Ślesin: 02:37:06 (139 / 10)
Radków: 03:12:50 (183 / 13)
Gołdap: 02:35:21 (124 / 11)
Górzno: 02:48:42 (170 / 13)
11:02:48 02:31:39
60 Krzysztof Mielczarek Triathlon Szczecinek M40 12 56 Ślesin: 02:33:51 (110 / 24)
Radków: 03:00:28 (128 / 20)
Gołdap: 02:28:34 (90 / 17)
Górzno: 03:05:07 (241 / 44)
11:08:00 02:36:51
61 Artur Pupka AT Team M50 2 57 Piaseczno: 02:34:01 (123 / 4)
Ślesin: 02:53:01 (265 / 9)
Radków: 03:01:32 (135 / 5)
Górzno: 02:40:44 (127 / 7)
11:09:18 02:38:09
62 Rafał Rzeszutko M25 10 58 Piaseczno: 02:39:10 (165 / 21)
Ślesin: 02:36:51 (137 / 23)
Radków: 03:09:34 (171 / 30)
Górzno: 02:43:52 (142 / 23)
11:09:27 02:38:18
63 Magdalena Mieścicka Trenertriathlonu.pl F30 1 5 Ślesin: 02:41:01 (173 / 2)
Radków: 03:08:10 (167 / 1)
Gołdap: 02:37:34 (136 / 1)
Górzno: 02:44:33 (145 / 1)
11:11:18 02:40:09
64 Piotr Ruczka KS KOZIOŁEK M45 8 59 Piaseczno: 02:43:33 (194 / 12)
Ślesin: 02:43:58 (197 / 15)
Radków: 03:06:28 (153 / 11)
Górzno: 02:45:45 (152 / 12)
11:19:44 02:48:35
65 Sean Briggs M45 9 60 Piaseczno: 02:47:53 (235 / 16)
Radków: 03:10:04 (173 / 12)
Gołdap: 02:37:06 (132 / 13)
Górzno: 02:45:22 (150 / 11)
11:20:25 02:49:16
66 Darek Janczewski LABOSPORT Team M40 13 61 Piaseczno: 02:45:00 (207 / 47)
Ślesin: 02:39:07 (159 / 33)
Gołdap: 02:38:40 (145 / 30)
Górzno: 02:47:14 (163 / 26)
11:22:31 02:51:22
67 Jan Wałaszek BikeBrothers Oshee Team M50 3 62 Ślesin: 02:43:42 (194 / 7)
Radków: 03:08:35 (168 / 8)
Gołdap: 02:37:54 (140 / 7)
Górzno: 02:56:00 (207 / 14)
11:26:11 02:55:02
68 Werner Haibach KS UAM Traithlon M65 1 63 Piaseczno: 02:52:51 (272 / 2)
Ślesin: 02:46:58 (222 / 1)
Radków: 03:13:15 (185 / 1)
Gołdap: 02:44:22 (183 / 1)
Górzno: 02:43:23 (140 / 1)
11:27:58 02:56:49
69 Dariusz Markowski M55 1 64 Ślesin: 02:52:12 (259 / 2)
Radków: 03:07:46 (162 / 2)
Gołdap: 02:41:29 (156 / 4)
Górzno: 02:46:37 (159 / 3)
11:28:04 02:56:55
70 Krzysztof Pobłocki PAPUNIS TEAM GDYNIA M40 14 65 Piaseczno: 02:49:33 (251 / 57)
Radków: 03:14:48 (190 / 27)
Gołdap: 02:38:50 (146 / 31)
Górzno: 02:46:34 (158 / 25)
11:29:45 02:58:36
71 Michał Budzanowski Tribition Team Vonart Wrocław M25 11 66 Piaseczno: 02:45:58 (219 / 27)
Radków: 03:11:03 (176 / 32)
Gołdap: 02:41:47 (160 / 22)
Górzno: 02:54:01 (194 / 30)
11:32:49 03:01:40
72 Damian Włudarczyk M30 9 67 Piaseczno: 02:49:30 (249 / 48)
Ślesin: 02:47:03 (224 / 42)
Radków: 03:16:04 (193 / 38)
Gołdap: 02:40:23 (150 / 26)
Górzno: 02:49:49 (176 / 27)
11:33:00 03:01:51
73 Krzysztof Piotrowicz M45 10 68 Piaseczno: 02:49:19 (246 / 17)
Ślesin: 02:39:01 (156 / 11)
Radków: 03:18:23 (202 / 16)
Gołdap: 02:51:41 (215 / 16)
Górzno: 03:03:23 (235 / 18)
11:38:24 03:07:15
74 Radosław Stypułkowski SłońcaTeam M40 15 69 Ślesin: 03:16:10 (378 / 79)
Radków: 03:02:20 (139 / 21)
Gołdap: 02:37:48 (138 / 28)
Górzno: 02:44:09 (143 / 22)
11:40:27 03:09:18
75 Michał Osiński M35 16 70 Piaseczno: 02:49:37 (252 / 67)
Ślesin: 02:52:49 (263 / 69)
Gołdap: 02:41:20 (153 / 32)
Górzno: 02:44:56 (147 / 41)
11:42:08 03:10:59
76 Arnold Bryzek M40 16 71 Piaseczno: 02:55:56 (295 / 64)
Radków: 03:14:09 (187 / 26)
Gołdap: 02:42:39 (167 / 36)
Górzno: 02:50:17 (179 / 28)
11:43:01 03:11:52
77 Marek Korol Triathlon Trójmiasto M35 17 72 Piaseczno: 02:51:07 (259 / 69)
Ślesin: 02:55:06 (282 / 71)
Radków: 03:18:53 (205 / 54)
Gołdap: 02:41:30 (158 / 34)
Górzno: 02:54:39 (199 / 48)
11:46:09 03:15:00
78 Iwona Guzowska LABOSPORT Team F40 1 6 Piaseczno: 02:56:58 (307 / 2)
Ślesin: 02:50:22 (240 / 2)
Radków: 03:23:34 (216 / 1)
Gołdap: 02:42:33 (166 / 1)
Górzno: 02:52:18 (186 / 1)
11:48:47 03:17:38
79 Grzegorz Kopacz wmsportowy Polsport Team M25 12 73 Ślesin: 02:56:18 (294 / 42)
Radków: 03:12:56 (184 / 34)
Gołdap: 02:42:22 (165 / 24)
Górzno: 02:57:48 (217 / 32)
11:49:24 03:18:15
80 Łukasz Mieścicki TRENERTRIATHLONU.PL M30 10 74 Ślesin: 02:54:49 (278 / 52)
Radków: 03:08:50 (169 / 32)
Gołdap: 02:47:42 (201 / 33)
Górzno: 02:59:20 (223 / 34)
11:50:41 03:19:32
81 Jędrzej Maćkowski LABOSPORT Team M30 11 75 Piaseczno: 02:58:39 (317 / 65)
Ślesin: 02:39:33 (162 / 33)
Gołdap: 02:44:21 (182 / 31)
Górzno: 02:54:18 (197 / 31)
11:50:42 03:19:33
82 Kamil Urbanowicz M35 18 76 Piaseczno: 02:53:44 (278 / 74)
Ślesin: 02:50:57 (247 / 63)
Gołdap: 02:47:39 (200 / 44)
Górzno: 02:48:17 (168 / 44)
11:54:39 03:23:30
83 Katarzyna Bilińska F30 2 7 Ślesin: 02:50:23 (241 / 5)
Radków: 03:18:36 (203 / 3)
Gołdap: 02:50:49 (212 / 3)
Górzno: 02:56:13 (210 / 4)
11:56:01 03:24:52
84 Agnieszka Kubik CompleXsports Triathlon Team F25 4 8 Piaseczno: 02:58:26 (316 / 7)
Ślesin: 02:51:02 (248 / 3)
Radków: 03:23:07 (214 / 5)
Gołdap: 02:47:16 (197 / 5)
Górzno: 02:56:35 (212 / 5)
11:58:00 03:26:51
85 Andrzej Folga LABOSPORT Team M40 17 77 Piaseczno: 02:56:45 (304 / 66)
Ślesin: 02:48:34 (231 / 52)
Radków: 03:28:59 (234 / 34)
Gołdap: 02:44:16 (180 / 39)
Górzno: 02:57:50 (218 / 37)
11:58:34 03:27:25
86 Piotr Kłys Puls Studio M35 19 78 Piaseczno: 02:56:39 (303 / 84)
Ślesin: 02:49:20 (235 / 60)
Radków: 03:18:38 (204 / 53)
Górzno: 02:56:41 (213 / 50)
12:01:18 03:30:09
87 Piotr Celmer M35 20 79 Piaseczno: 02:54:47 (284 / 79)
Ślesin: 02:48:37 (232 / 58)
Gołdap: 02:49:26 (205 / 46)
Górzno: 02:58:51 (221 / 51)
12:06:16 03:35:07
88 Aleksandra Grądziel PAPUNIS TEAM GDYNIA F35 1 9 Ślesin: 02:52:26 (262 / 4)
Radków: 03:34:41 (254 / 2)
Gołdap: 02:44:33 (184 / 3)
Górzno: 02:54:43 (200 / 3)
12:06:23 03:35:14
89 Piotr Pieloch M30 12 80 Piaseczno: 03:03:48 (350 / 69)
Ślesin: 02:54:06 (273 / 49)
Gołdap: 02:42:20 (164 / 29)
Górzno: 02:52:34 (188 / 28)
12:07:26 03:36:17
90 Marek Duda LABOSPORT Team M40 18 81 Piaseczno: 02:55:22 (291 / 63)
Ślesin: 02:43:38 (193 / 42)
Radków: 03:51:31 (281 / 48)
Gołdap: 02:37:53 (139 / 29)
Górzno: 02:57:12 (214 / 36)
12:08:24 03:37:15
91 Jakub Jóźwiak Bull Racing Team M35 21 82 Piaseczno: 02:59:56 (327 / 88)
Ślesin: 02:51:56 (255 / 65)
Radków: 03:29:14 (237 / 59)
Gołdap: 02:47:57 (202 / 45)
12:09:03 03:37:54
92 Jan Polcyn Ekonomia PWSZ Piła M50 4 83 Piaseczno: 02:55:32 (293 / 7)
Ślesin: 03:06:32 (344 / 12)
Radków: 03:31:03 (242 / 12)
Gołdap: 02:48:46 (203 / 10)
Górzno: 03:08:45 (268 / 17)
12:21:53 03:50:44
93 Maciej Hendler M30 13 84 Piaseczno: 02:56:52 (305 / 62)
Ślesin: 02:51:41 (251 / 45)
Radków: 03:30:34 (241 / 47)
Górzno: 03:04:44 (238 / 38)
12:23:51 03:52:42
94 Wojciech Fudała M25 13 85 Ślesin: 03:03:17 (327 / 47)
Radków: 03:31:48 (245 / 41)
Gołdap: 02:49:43 (206 / 29)
Górzno: 02:59:38 (224 / 33)
12:24:26 03:53:17
95 Arkadiusz Ihnatowicz M45 11 86 Piaseczno: 03:02:40 (340 / 25)
Ślesin: 02:52:49 (264 / 20)
Gołdap: 02:53:37 (224 / 17)
Górzno: 03:03:18 (233 / 17)
12:28:01 03:56:52
96 Piotr Mazurkiewicz M40 19 87 Piaseczno: 03:05:58 (359 / 76)
Radków: 03:28:47 (232 / 32)
Gołdap: 02:54:07 (227 / 45)
Górzno: 03:02:17 (230 / 41)
12:31:09 04:00:00
97 Grzegorz Pomastowski niezrzeszony bez M60 1 88 Ślesin: 03:08:39 (351 / 2)
Radków: 03:24:51 (217 / 1)
Gołdap: 02:49:44 (207 / 2)
Górzno: 03:10:05 (269 / 3)
12:33:19 04:02:10
98 Michał Cieślak M35 22 89 Piaseczno: 03:02:37 (339 / 89)
Ślesin: 03:03:51 (329 / 86)
Gołdap: 02:47:33 (199 / 43)
Górzno: 03:05:13 (242 / 53)
12:35:12 04:04:03
99 Andrzej Dobosz M40 20 90 Piaseczno: 03:17:23 (402 / 82)
Ślesin: 03:01:27 (319 / 65)
Radków: 03:35:13 (256 / 38)
Gołdap: 02:56:22 (230 / 46)
Górzno: 03:05:30 (243 / 45)
12:38:32 04:07:23
100 Piotr Zujewski M40 21 91 Ślesin: 03:35:01 (408 / 83)
Radków: 03:27:59 (230 / 31)
Gołdap: 02:45:16 (186 / 40)
Górzno: 02:51:55 (183 / 30)
12:40:11 04:09:02
101 Michał Majdowski AT Team M40 22 92 Piaseczno: 03:20:30 (409 / 86)
Radków: 03:29:05 (235 / 35)
Gołdap: 02:45:20 (188 / 42)
Górzno: 03:06:57 (257 / 48)
12:41:52 04:10:43
102 Albin Pawłowski LABOSPORT Team M45 12 93 Piaseczno: 03:06:26 (361 / 27)
Ślesin: 02:59:24 (308 / 23)
Radków: 03:50:01 (278 / 21)
Gołdap: 02:53:50 (225 / 18)
12:49:41 04:18:32
103 Iza Kuczynska Trinergy F40 2 10 Piaseczno: 03:18:56 (404 / 3)
Radków: 03:38:07 (263 / 2)
Gołdap: 02:52:46 (219 / 2)
Górzno: 03:00:33 (227 / 2)
12:50:22 04:19:13
104 Ryszard Huzar Autyzm jest wśród nas M40 23 94 Piaseczno: 03:17:43 (403 / 83)
Ślesin: 03:16:01 (376 / 78)
Radków: 03:48:41 (276 / 47)
Gołdap: 03:04:01 (242 / 49)
Górzno: 03:06:21 (252 / 47)
13:15:04 04:43:55
105 Michał Możdżonek TriHub M35 23 95 Piaseczno: 03:08:55 (375 / 98)
Ślesin: 03:27:30 (402 / 102)
Radków: 03:44:16 (271 / 61)
Gołdap: 02:56:03 (229 / 50)
13:16:44 04:45:35
106 Ewa Żukowska Kuźnia Triathlonu Siła!!! F45 1 11 Piaseczno: 03:09:34 (379 / 2)
Ślesin: 03:08:33 (349 / 1)
Gołdap: 03:09:31 (253 / 1)
Górzno: 03:14:02 (285 / 1)
13:19:45 04:48:36
107 Arkadiusz Płonka M50 5 96 Piaseczno: 03:20:52 (411 / 10)
Ślesin: 03:14:15 (370 / 14)
Radków: 03:58:08 (290 / 13)
Gołdap: 03:02:59 (241 / 15)
Górzno: 03:14:51 (287 / 19)
13:30:13 04:59:04
108 Maciej Maliszewski Wicher Meszna M25 14 97 Piaseczno: 03:16:23 (399 / 47)
Ślesin: 03:04:11 (331 / 49)
Radków: 03:57:13 (288 / 48)
Górzno: 03:14:01 (284 / 38)
13:31:48 05:00:39
109 Eytan Dahan IDACO Triathlon M50 6 98 Piaseczno: 03:21:52 (415 / 11)
Radków: 03:58:53 (291 / 14)
Gołdap: 03:01:23 (240 / 14)
Górzno: 03:11:19 (274 / 18)
13:33:27 05:02:18
110 Krzysztof Mazepa Cisco Running Squad M40 24 99 Piaseczno: 03:08:06 (368 / 78)
Ślesin: 03:41:10 (413 / 84)
Radków: 03:46:45 (275 / 46)
Górzno: 03:22:08 (299 / 54)
13:58:09 05:27:00
111 Bartłomiej Cnota PAPUNIS TEAM GDYNIA M35 24 100 Piaseczno: 03:33:07 (428 / 108)
Ślesin: 03:29:47 (404 / 103)
Radków: 03:54:39 (286 / 63)
Górzno: 03:27:01 (309 / 62)
14:24:34 05:53:25
112 Honorata Kalicińska F35 2 12 Piaseczno: 03:40:57 (435 / 8)
Ślesin: 03:22:54 (396 / 7)
Gołdap: 03:16:22 (267 / 7)
Górzno: 03:27:00 (308 / 7)
14:28:35 05:57:26
113 Czesław Gryzik xTri.pl M40 25 101 Piaseczno: 03:39:52 (434 / 94)
Ślesin: 03:42:20 (414 / 85)
Radków: 04:24:00 (305 / 54)
Gołdap: 03:25:38 (282 / 54)
Górzno: 03:52:50 (323 / 60)
15:11:50 06:40:41
114 Jakub Karp M40 26 102 Piaseczno: 03:35:23 (430 / 91)
Ślesin: 03:44:01 (415 / 86)
Radków: 04:26:28 (307 / 55)
Gołdap: 03:27:00 (284 / 55)
15:12:52 06:41:43
115 Anna Jóźwiak LABOSPORT Team Matka Polka Triathlonistka F35 3 13 Piaseczno: 03:59:40 (446 / 9)
Ślesin: 03:53:53 (419 / 8)
Radków: 04:42:52 (308 / 3)
Gołdap: 03:43:54 (287 / 8)
16:20:19 07:49:10
116 Krzysztof Augustyniak LABOSPORT Team MKS Płetval Polkowice M30 14 103 Piaseczno: 02:08:55 (4 / 1)
Radków: 02:25:24 (7 / 2)
Gołdap: 02:02:13 (1 / 1)
06:36:32
117 Jakub Kulesza Enervit Team M30 15 104 Ślesin: 02:12:54 (6 / 3)
Gołdap: 02:15:11 (27 / 6)
Górzno: 02:11:00 (4 / 1)
06:39:05
118 Jacek Gardener LKS Victoria Zabostów M50 7 105 Piaseczno: 02:17:04 (21 / 1)
Ślesin: 02:11:22 (5 / 1)
Górzno: 02:14:40 (9 / 1)
06:43:06
119 Jakub Adamowicz M45 13 106 Ślesin: 02:23:17 (35 / 2)
Gołdap: 02:16:33 (35 / 2)
Górzno: 02:23:00 (37 / 2)
07:02:50
120 Jacek Swędrowski PROGRESS DESIGN M35 25 107 Piaseczno: 02:28:04 (83 / 22)
Ślesin: 02:26:57 (58 / 13)
Górzno: 02:25:54 (51 / 12)
07:20:55
121 Marek Pokorski Redknee M40 27 108 Piaseczno: 02:22:47 (44 / 7)
Ślesin: 02:29:40 (77 / 16)
Górzno: 02:29:09 (62 / 9)
07:21:36
122 Piotr Nowak Biegiemnapomoc.pl M35 26 109 Piaseczno: 02:33:57 (121 / 35)
Gołdap: 02:23:01 (70 / 17)
Górzno: 02:29:18 (63 / 14)
07:26:16
123 Olek Łakomski Luft Tri Team M35 27 110 Ślesin: 02:20:30 (21 / 4)
Radków: 02:49:45 (76 / 17)
Gołdap: 02:19:14 (52 / 13)
07:29:29
124 Tomasz Nadrowski Więcej Funku! M30 16 111 Piaseczno: 02:34:48 (127 / 24)
Ślesin: 02:32:52 (104 / 23)
Gołdap: 02:30:55 (106 / 19)
07:38:35
125 Dariusz Mokrzycki LABOSPORT Team M45 14 112 Radków: 02:49:39 (74 / 5)
Gołdap: 02:22:14 (63 / 4)
Górzno: 02:29:24 (65 / 5)
07:41:17
126 Karol Rydecki Enduroman Elbląg M50 8 113 Ślesin: 02:34:23 (116 / 4)
Gołdap: 02:32:45 (115 / 3)
Górzno: 02:39:08 (115 / 6)
07:46:16
127 Konrad Wilijewicz LABOSPORT Team Wilijewicze M40 28 114 Ślesin: 02:29:00 (71 / 15)
Radków: 02:50:17 (79 / 13)
Górzno: 02:31:17 (77 / 14)
07:50:34
128 Michal Kruk Water Knights Triathlon Zabierzów M40 29 115 Ślesin: 02:35:26 (122 / 26)
Gołdap: 02:39:36 (149 / 33)
Górzno: 02:38:04 (111 / 19)
07:53:06
129 Wojciech Kieda TRENERFIT.PL M35 28 116 Radków: 02:52:33 (86 / 22)
Gołdap: 02:29:57 (100 / 22)
Górzno: 02:41:44 (136 / 39)
08:04:14
130 Marcin Kaźmierczak FiveTri M40 30 117 Piaseczno: 02:34:49 (128 / 28)
Ślesin: 02:33:12 (106 / 23)
Radków: 02:58:08 (111 / 18)
08:06:09
131 Marcin Stajszczyk AT Team M40 31 118 Piaseczno: 02:45:11 (210 / 48)
Ślesin: 02:40:25 (170 / 35)
Górzno: 02:41:37 (135 / 21)
08:07:13
132 Witold Chorąziak IM 2010 M45 15 119 Ślesin: 02:40:38 (172 / 13)
Radków: 02:59:15 (118 / 8)
Gołdap: 02:28:31 (89 / 9)
08:08:24
133 Czesław Mączyński M60 2 120 Ślesin: 02:41:14 (174 / 1)
Gołdap: 02:42:04 (162 / 1)
Górzno: 02:47:03 (161 / 2)
08:10:21
134 Grzegorz Zegler M30 17 121 Piaseczno: 02:40:33 (176 / 31)
Ślesin: 02:34:11 (115 / 25)
Radków: 02:56:00 (99 / 21)
08:10:44
135 Marek Kacprzak Biegiemnapomoc.pl M40 32 122 Ślesin: 02:45:22 (211 / 48)
Gołdap: 02:41:13 (152 / 34)
Górzno: 02:44:56 (148 / 24)
08:11:31
136 Wojciech Cieślak Twister Trójmiasto M35 29 123 Ślesin: 02:38:39 (153 / 40)
Radków: 02:58:48 (114 / 31)
Górzno: 02:37:36 (105 / 30)
08:15:03
137 Karol Sujka M30 18 124 Ślesin: 02:55:05 (281 / 54)
Gołdap: 02:38:00 (141 / 25)
Górzno: 02:45:13 (149 / 22)
08:18:18
138 Wojciech Szymczak M40 33 125 Piaseczno: 02:38:04 (157 / 35)
Ślesin: 02:44:36 (203 / 44)
Radków: 02:56:30 (103 / 16)
08:19:10
139 Paweł Lewiński NET SYSTEM Triathlon Team M18 5 126 Ślesin: 02:35:33 (123 / 7)
Radków: 03:00:16 (125 / 10)
Górzno: 02:49:59 (177 / 14)
08:25:48
140 Maciej Swinarski MotoSyberia.com M35 30 127 Ślesin: 03:21:33 (392 / 99)
Gołdap: 02:32:03 (112 / 25)
Górzno: 02:33:16 (87 / 25)
08:26:52
141 Grzegorz Krzan M50 9 128 Ślesin: 02:46:27 (215 / 8)
Radków: 03:07:17 (159 / 6)
Gołdap: 02:41:43 (159 / 8)
08:35:27
142 Arkadiusz Poważyński LABOSPORT Team M30 19 129 Piaseczno: 02:40:43 (177 / 32)
Radków: 03:12:09 (178 / 34)
Górzno: 02:46:12 (155 / 23)
08:39:04
143 Łukasz Gładosz Trasa Zielona Góra M30 20 130 Ślesin: 02:56:05 (291 / 55)
Gołdap: 02:41:25 (154 / 27)
Górzno: 03:06:54 (256 / 41)
08:44:24
144 Grzegorz Haftarczyk M40 34 131 Piaseczno: 02:59:17 (322 / 71)
Ślesin: 02:50:37 (245 / 55)
Górzno: 03:01:42 (228 / 40)
08:51:36
145 Marcin Pacholak M25 15 132 Ślesin: 02:51:55 (254 / 37)
Radków: 03:22:07 (212 / 38)
Gołdap: 02:43:38 (175 / 26)
08:57:40
146 Patryk Bielik YOLO Team M18 6 133 Piaseczno: 02:39:39 (170 / 11)
Ślesin: 03:37:42 (412 / 11)
Górzno: 02:47:25 (164 / 12)
09:04:46
147 Tomasz Zujkiewicz M35 31 134 Piaseczno: 03:04:05 (351 / 95)
Gołdap: 02:53:17 (221 / 49)
Górzno: 03:11:23 (275 / 58)
09:08:45
148 Witold Rydzewski M35 32 135 Piaseczno: 02:57:51 (310 / 85)
Radków: 03:21:04 (210 / 55)
Górzno: 03:05:01 (240 / 52)
09:23:56
149 Marek Pałysa M40 35 136 Piaseczno: 03:07:39 (365 / 77)
Radków: 03:28:52 (233 / 33)
Górzno: 02:50:26 (180 / 29)
09:26:57
150 Seweryn Pyda M30 21 137 Piaseczno: 03:07:34 (364 / 74)
Ślesin: 02:58:35 (303 / 57)
Radków: 03:26:05 (226 / 44)
09:32:14
151 Ireneusz Stachecki M40 36 138 Ślesin: 03:07:03 (345 / 72)
Radków: 03:38:49 (265 / 42)
Gołdap: 02:46:33 (193 / 43)
09:32:25
152 Andrzej Marcinek 50upAT M55 2 139 Radków: 03:30:24 (240 / 3)
Gołdap: 02:58:58 (235 / 7)
Górzno: 03:04:54 (239 / 4)
09:34:16
153 Robert Dutkiewicz AZS UJK Kielce M45 16 140 Ślesin: 03:15:34 (373 / 31)
Gołdap: 03:05:48 (246 / 20)
Górzno: 03:12:58 (280 / 22)
09:34:20
154 Piotr Kuś M30 22 141 Ślesin: 03:05:53 (339 / 62)
Radków: 03:16:16 (194 / 39)
Górzno: 03:13:59 (283 / 47)
09:36:08
155 Tomasz Kulakowski Kondycja M40 37 142 Ślesin: 03:02:20 (322 / 67)
Radków: 03:38:00 (262 / 41)
Górzno: 03:00:11 (226 / 39)
09:40:31
156 Tomasz Owczarek M45 17 143 Ślesin: 03:11:29 (359 / 29)
Radków: 03:33:21 (249 / 19)
Górzno: 03:04:35 (237 / 19)
09:49:25
157 Dominika Chruścielewska LABOSPORT Team Wilijewicze F40 3 14 Ślesin: 03:01:20 (317 / 3)
Radków: 03:50:47 (280 / 3)
Górzno: 03:06:25 (253 / 3)
09:58:32
158 Magdalena Szteblich Akademia Triathlonu F30 3 15 Ślesin: 03:05:40 (338 / 7)
Radków: 03:45:41 (274 / 6)
Górzno: 03:10:21 (272 / 6)
10:01:42
159 Marta Szałacińska F30 4 16 Ślesin: 03:19:38 (386 / 9)
Radków: 03:34:14 (250 / 4)
Górzno: 03:23:32 (302 / 8)
10:17:24
160 Rafał Falęcki M35 33 144 Piaseczno: 03:30:53 (424 / 106)
Gołdap: 03:26:26 (283 / 60)
Górzno: 03:24:46 (304 / 61)
10:22:05
161 Andrzej Guż BCT Team M30 23 145 Gołdap: 02:12:30 (13 / 5)
Górzno: 02:15:32 (11 / 4)
04:28:02
162 Jakub Ruciński Hotel 4 Brzozy Team M35 34 146 Gołdap: 02:11:37 (9 / 2)
Górzno: 02:17:01 (15 / 2)
04:28:38
163 Piotr Kosyl Secnond Breath M30 24 147 Piaseczno: 02:20:11 (32 / 8)
Gołdap: 02:15:48 (32 / 9)
04:35:59
164 Mario Pyszynski ITI Adventure Team M35 35 148 Piaseczno: 02:22:22 (40 / 8)
Gołdap: 02:14:40 (23 / 6)
04:37:02
165 Janusz Szymczak M25 16 149 Piaseczno: 02:22:14 (39 / 5)
Gołdap: 02:14:57 (25 / 4)
04:37:11
166 Daniel Glajc LABOSPORT Team M40 38 150 Ślesin: 02:16:29 (11 / 4)
Górzno: 02:22:01 (31 / 5)
04:38:30
167 Rafał Ślesicki SPORTEVO Ostre M25 17 151 Gołdap: 02:17:05 (39 / 6)
Górzno: 02:23:08 (38 / 7)
04:40:13
168 Marcin Podwysocki TRI-STREFA.PL ATP AUGUSTÓW M25 18 152 Piaseczno: 02:21:04 (36 / 4)
Gołdap: 02:21:13 (58 / 9)
04:42:17
169 Robert Janecki TEAM360 M40 39 153 Ślesin: 02:24:41 (41 / 12)
Gołdap: 02:18:16 (48 / 13)
04:42:57
170 Radosław Pawłowski Luft Tri Team M35 36 154 Ślesin: 02:22:07 (27 / 5)
Górzno: 02:21:45 (29 / 5)
04:43:52
171 Mariusz Bogacz Zryw Radziejów M35 37 155 Piaseczno: 02:27:00 (72 / 19)
Ślesin: 02:18:19 (16 / 3)
04:45:19
172 Jakub Chryczyk Wertykal bikeBoard Team M30 25 156 Radków: 02:32:23 (14 / 5)
Gołdap: 02:15:30 (30 / 8)
04:47:53
173 Marcin Ortmann Dywizjon Okrętów Wsparcia M30 26 157 Ślesin: 02:29:27 (76 / 16)
Górzno: 02:20:43 (24 / 6)
04:50:10
174 Grzegorz Zając Więcej Funku! M30 27 158 Piaseczno: 02:27:34 (79 / 15)
Ślesin: 02:24:54 (44 / 9)
04:52:28
175 Tomasz Sajewicz M30 28 159 Piaseczno: 02:28:05 (84 / 16)
Ślesin: 02:24:47 (42 / 8)
04:52:52
176 Grzegorz Wieczorek M40 40 160 Ślesin: 02:24:38 (40 / 11)
Górzno: 02:28:16 (58 / 8)
04:52:54
177 Rafał Dziekoński niezrzeszony M30 29 161 Ślesin: 02:28:43 (70 / 14)
Górzno: 02:25:32 (49 / 10)
04:54:15
178 Michał Wysokiński Trinergy M40 41 162 Piaseczno: 02:30:24 (101 / 21)
Gołdap: 02:24:14 (73 / 15)
04:54:38
179 Paweł Krakowiak Kuźnia Triathlonu M25 19 163 Piaseczno: 02:15:57 (16 / 3)
Radków: 02:38:46 (32 / 6)
04:54:43
180 Wojciech Pogorzelski TEAM NOWINKA M30 30 164 Ślesin: 02:35:59 (127 / 28)
Gołdap: 02:19:13 (51 / 11)
04:55:12
181 Bartosz Szynal Life Gym Life Gym M30 31 165 Ślesin: 02:29:45 (79 / 18)
Górzno: 02:26:45 (54 / 11)
04:56:30
182 Michał Piotrowski LABOSPORT Team M40 42 166 Piaseczno: 02:27:02 (74 / 15)
Górzno: 02:29:37 (66 / 10)
04:56:39
183 Michał Pawłowski M35 38 167 Piaseczno: 02:31:13 (108 / 27)
Ślesin: 02:26:48 (56 / 12)
04:58:01
184 Grzegorz Barański Brodnica MTB Cycling Team M45 18 168 Piaseczno: 02:24:03 (53 / 4)
Górzno: 02:34:12 (94 / 7)
04:58:15
185 Krzysztof Wierzbowski M35 39 169 Ślesin: 02:27:35 (63 / 15)
Górzno: 02:30:45 (73 / 19)
04:58:20
186 Robert Wodyński LABOSPORT Team www.wodynski.eu M40 43 170 Ślesin: 02:21:46 (26 / 9)
Radków: 02:37:41 (25 / 6)
04:59:27
187 Rafał Śmiałkowski M40 44 171 Radków: 02:42:00 (43 / 8)
Gołdap: 02:18:03 (46 / 11)
05:00:03
188 Roman Fantini Luft Tri Team M40 45 172 Piaseczno: 02:23:01 (46 / 9)
Radków: 02:37:40 (23 / 5)
05:00:41
189 Robert Janiga M40 46 173 Piaseczno: 02:30:42 (104 / 23)
Ślesin: 02:30:18 (83 / 18)
05:01:00
190 Ryszard Kozakiewicz Kuźnia Triathlonu M40 47 174 Ślesin: 02:30:55 (90 / 19)
Górzno: 02:30:43 (72 / 12)
05:01:38
191 Karol Łoboda M30 32 175 Ślesin: 02:28:17 (67 / 13)
Górzno: 02:33:41 (91 / 13)
05:01:58
192 Michał Ambroż Luft Tri Team M25 20 176 Piaseczno: 02:35:12 (131 / 13)
Ślesin: 02:27:12 (60 / 10)
05:02:24
193 Łukasz Kowalski M18 7 177 Ślesin: 02:29:11 (75 / 5)
Górzno: 02:33:38 (90 / 10)
05:02:49
194 Miron Klomfas 4RUN Team Bydgoszcz M35 40 178 Ślesin: 02:36:40 (135 / 34)
Gołdap: 02:26:30 (78 / 19)
05:03:10
195 Daniel Pogorzelski Enduroman Elbląg M25 21 179 Ślesin: 02:33:18 (107 / 19)
Gołdap: 02:30:36 (104 / 17)
05:03:54
196 Tomasz Mika LABOSPORT Team M35 41 180 Piaseczno: 02:36:58 (147 / 41)
Gołdap: 02:28:27 (87 / 20)
05:05:25
197 Jarosław Głowacki M35 42 181 Piaseczno: 02:34:30 (124 / 36)
Ślesin: 02:32:31 (99 / 23)
05:07:01
198 Paweł Piasecki M50 10 182 Piaseczno: 02:35:04 (129 / 5)
Gołdap: 02:33:44 (119 / 4)
05:08:48
199 Skiba Jarosław Suwart Marcin Biegiemnapomoc.pl M35 43 183 Ślesin: 02:37:16 (140 / 35)
Górzno: 02:31:38 (80 / 22)
05:08:54
200 Kamil Danielski M25 22 184 Piaseczno: 02:37:36 (156 / 18)
Ślesin: 02:32:01 (96 / 18)
05:09:37
201 Mariusz Szewczyk BDC Retro MTB Team M25 23 185 Piaseczno: 02:36:59 (148 / 17)
Gołdap: 02:33:44 (118 / 20)
05:10:43
202 Sławomir Pruchniewski WTT Warszawa M35 44 186 Piaseczno: 02:32:58 (117 / 32)
Górzno: 02:37:46 (107 / 31)
05:10:44
203 Szymon Drosik onecom.bikeatelier M25 24 187 Radków: 02:44:50 (57 / 10)
Gołdap: 02:25:56 (75 / 12)
05:10:46
204 Daria Radczuk F25 5 17 Piaseczno: 02:27:50 (82 / 4)
Radków: 02:43:26 (50 / 4)
05:11:16
205 Tomasz Klepacki Triathlon Rawa M55 3 188 Piaseczno: 02:42:31 (189 / 1)
Gołdap: 02:28:55 (95 / 3)
05:11:26
206 Maciej Żywek tripower HUUB M40 48 189 Piaseczno: 02:26:29 (69 / 13)
Radków: 02:44:58 (58 / 11)
05:11:27
207 Dariusz Epelbaum T-Mobile Running Team M35 45 190 Ślesin: 02:30:49 (89 / 21)
Górzno: 02:41:20 (130 / 37)
05:12:09
208 Wojciech Ptak Ząbkowice Śląskie M25 25 191 Ślesin: 02:34:00 (111 / 20)
Radków: 02:42:23 (45 / 7)
05:16:23
209 Adam Pastusiak LABOSPORT Team AT TEAM M25 26 192 Piaseczno: 02:35:54 (136 / 14)
Górzno: 02:41:37 (134 / 21)
05:17:31
210 Tomasz Pardygał LABOSPORT Team M35 46 193 Piaseczno: 02:45:33 (213 / 57)
Ślesin: 02:32:47 (103 / 25)
05:18:20
211 Tomasz Skład Mysiadło M35 47 194 Piaseczno: 02:39:49 (171 / 45)
Ślesin: 02:42:07 (183 / 47)
05:21:56
212 Piotr Prokop AT Team M35 48 195 Piaseczno: 02:48:59 (243 / 64)
Gołdap: 02:34:00 (121 / 29)
05:22:59
213 Wojciech Sosnowski Znicz Olecko M40 49 196 Piaseczno: 02:46:43 (227 / 51)
Gołdap: 02:36:21 (129 / 25)
05:23:04
214 Tomasz Nowacki M40 50 197 Piaseczno: 02:45:20 (211 / 49)
Ślesin: 02:38:17 (149 / 30)
05:23:37
215 Adam Budziło PTT Delta Płock M40 51 198 Ślesin: 02:44:21 (201 / 43)
Górzno: 02:39:44 (119 / 20)
05:24:05
216 Piotr Dmowski M25 27 199 Piaseczno: 02:46:46 (228 / 29)
Ślesin: 02:37:40 (143 / 24)
05:24:26
217 Dawid Nowak TRI in BOAT M30 33 200 Ślesin: 02:29:05 (74 / 15)
Radków: 02:55:58 (98 / 20)
05:25:03
218 Michał Grzybowski KOLARSKI TEAM M25 28 201 Piaseczno: 02:41:45 (181 / 23)
Radków: 02:43:52 (55 / 9)
05:25:37
219 Łukasz Kozioł M30 34 202 Ślesin: 02:37:38 (142 / 32)
Radków: 02:49:38 (73 / 16)
05:27:16
220 Jakub Natkaniec Natkaniec Jakub Natkaniec Jakub M35 49 203 Ślesin: 02:35:49 (124 / 28)
Radków: 02:51:55 (82 / 19)
05:27:44
221 Ewa Urbańska TriSpace F35 4 18 Piaseczno: 02:48:51 (241 / 2)
Gołdap: 02:38:54 (147 / 2)
05:27:45
222 Maciej Zakrzewski M35 50 204 Piaseczno: 02:31:19 (109 / 28)
Radków: 02:56:28 (102 / 26)
05:27:47
223 Jakub Wiśniewski M30 35 205 Piaseczno: 02:48:17 (239 / 46)
Ślesin: 02:40:01 (167 / 35)
05:28:18
224 Dariusz Kaczmarek GEO-TECH M45 19 206 Ślesin: 02:44:17 (200 / 16)
Gołdap: 02:44:07 (179 / 15)
05:28:24
225 Artur Cisowski M35 51 207 Piaseczno: 02:44:55 (206 / 55)
Gołdap: 02:43:36 (174 / 38)
05:28:31
226 Sebastian Stępniewski Więcej Funku! M25 29 208 Piaseczno: 02:45:47 (217 / 26)
Ślesin: 02:43:03 (189 / 29)
05:28:50
227 Rafał Kochaniak SOLOIST M35 52 209 Ślesin: 02:38:25 (151 / 39)
Górzno: 02:52:00 (184 / 45)
05:30:25
228 Tomasz Prosiński Trinergy M35 53 210 Piaseczno: 02:33:12 (120 / 34)
Radków: 02:57:13 (105 / 27)
05:30:25
229 Szczepan Śliwiński PTT Delta Płock M25 30 211 Ślesin: 02:47:49 (226 / 32)
Górzno: 02:43:33 (141 / 22)
05:31:22
230 Marta Płowaś LABOSPORT Team F35 5 19 Ślesin: 02:44:15 (199 / 1)
Górzno: 02:47:35 (165 / 1)
05:31:50
231 Szymon Wesołowski M25 31 212 Ślesin: 02:42:51 (187 / 28)
Górzno: 02:49:13 (172 / 27)
05:32:04
232 Jarek Noga M30 36 213 Ślesin: 02:53:55 (272 / 48)
Górzno: 02:39:55 (122 / 19)
05:33:50
233 Marcin Piątek Triathlon Szczecinek M40 52 214 Ślesin: 02:49:48 (237 / 54)
Górzno: 02:44:12 (144 / 23)
05:34:00
234 Radosław Groszewski wmsportowy M35 54 215 Ślesin: 02:36:17 (130 / 30)
Radków: 02:57:57 (110 / 29)
05:34:14
235 Bartek Topa Biegiemnapomoc.pl M45 20 216 Piaseczno: 02:45:02 (208 / 13)
Ślesin: 02:49:51 (238 / 18)
05:34:53
236 Krzysztof Kozak M25 32 217 Piaseczno: 02:51:37 (263 / 31)
Gołdap: 02:43:36 (173 / 25)
05:35:13
237 Szczepan Petertil bezpański M40 53 218 Ślesin: 02:41:18 (177 / 37)
Radków: 02:54:59 (92 / 15)
05:36:17
238 Witold Zasada Tri in Boat M40 54 219 Piaseczno: 02:49:32 (250 / 56)
Ślesin: 02:46:49 (220 / 50)
05:36:21
239 Jakub Sarna Deutsche Bank Tri Team M35 55 220 Piaseczno: 03:03:28 (347 / 94)
Gołdap: 02:33:55 (120 / 28)
05:37:23
240 Emilia Wołyniec Łowcy Przygód Gołdap F30 5 20 Gołdap: 02:46:35 (194 / 2)
Górzno: 02:51:31 (182 / 2)
05:38:06
241 Rafał Ruzik Ridley Bajkszop.com Racing Team M35 56 221 Ślesin: 02:37:58 (147 / 38)
Radków: 03:00:54 (132 / 34)
05:38:52
242 Michał Grzesik M25 33 222 Radków: 02:58:31 (113 / 19)
Górzno: 02:41:16 (128 / 20)
05:39:47
243 Łukasz Świerżewski SportowaRodzina.pl M35 57 223 Piaseczno: 02:55:01 (286 / 80)
Ślesin: 02:46:08 (214 / 55)
05:41:09
244 Paweł Huszcza Więcej Funku! M30 37 224 Piaseczno: 02:47:53 (236 / 44)
Górzno: 02:53:38 (193 / 29)
05:41:31
245 Sebastian Krasnodębski M30 38 225 Gołdap: 02:53:53 (226 / 38)
Górzno: 02:49:30 (173 / 26)
05:43:23
246 Maciej Krupiński M35 58 226 Ślesin: 02:43:48 (195 / 50)
Radków: 03:00:42 (130 / 33)
05:44:30
247 Wojciech Herra run2tri.pl M35 59 227 Piaseczno: 02:53:48 (279 / 75)
Ślesin: 02:50:48 (246 / 62)
05:44:36
248 Piotr Kuffel M25 34 228 Piaseczno: 02:44:46 (205 / 24)
Radków: 03:00:48 (131 / 24)
05:45:34
249 Marek Strześniewski IMPACT Team M55 4 229 Piaseczno: 02:55:14 (290 / 3)
Gołdap: 02:50:25 (211 / 6)
05:45:39
250 Paweł Mańdok LABOSPORT Team M40 55 230 Radków: 03:07:58 (165 / 25)
Gołdap: 02:37:45 (137 / 27)
05:45:43
251 Alicja Buczkowska F30 6 21 Gołdap: 02:51:22 (213 / 4)
Górzno: 02:54:47 (201 / 3)
05:46:09
252 Piotr Trośniak M40 56 231 Ślesin: 02:48:38 (233 / 53)
Górzno: 02:57:57 (219 / 38)
05:46:35
253 Łukasz Wenda M40 57 232 Ślesin: 02:51:47 (253 / 56)
Górzno: 02:55:44 (204 / 34)
05:47:31
254 Artur Sitarek M35 60 233 Ślesin: 02:57:25 (301 / 77)
Gołdap: 02:50:14 (210 / 47)
05:47:39
255 Jakub Abramczyk AT Team M35 61 234 Piaseczno: 03:03:11 (344 / 92)
Gołdap: 02:45:20 (187 / 39)
05:48:31
256 Ireneusz Lipa M30 39 235 Ślesin: 02:41:35 (178 / 37)
Radków: 03:07:01 (157 / 30)
05:48:36
257 Bartek Brzozowski LABOSPORT Team M40 58 236 Ślesin: 02:43:24 (190 / 40)
Górzno: 03:05:35 (245 / 46)
05:48:59
258 Łukasz Kościuczuk Biegiemnapomoc.pl M30 40 237 Ślesin: 02:54:39 (277 / 51)
Górzno: 02:55:32 (203 / 32)
05:50:11
259 Jeremi Elżanowski M35 62 238 Ślesin: 02:59:26 (310 / 80)
Górzno: 02:52:39 (189 / 46)
05:52:05
260 Witold Włodarczak Medicover Bydgoszcz M50 11 239 Ślesin: 02:53:16 (268 / 10)
Górzno: 03:00:08 (225 / 16)
05:53:24
261 Agata Rybus F25 6 22 Piaseczno: 03:01:35 (335 / 10)
Gołdap: 02:52:20 (217 / 6)
05:53:55
262 Grzegorz Maciejewski M30 41 240 Piaseczno: 02:48:07 (238 / 45)
Górzno: 03:05:53 (247 / 40)
05:54:00
263 Mariusz Józef Błachowiak Maraton Leszno M50 12 241 Ślesin: 02:39:06 (157 / 5)
Radków: 03:18:02 (200 / 9)
05:57:08
264 Karol Kremplewski M30 42 242 Ślesin: 02:54:31 (276 / 50)
Górzno: 03:02:57 (231 / 36)
05:57:28
265 Sławomir Olszewski Giant Polska M25 35 243 Piaseczno: 02:53:07 (275 / 34)
Radków: 03:05:13 (147 / 25)
05:58:20
266 Ryszard Białogrodzki BIARKEM CLUB PIASECZNO M55 5 244 Piaseczno: 03:09:09 (376 / 4)
Gołdap: 02:50:03 (208 / 5)
05:59:12
267 Slawomir Michalak M45 21 245 Piaseczno: 02:51:28 (262 / 18)
Ślesin: 03:08:39 (352 / 28)
06:00:07
268 Paweł Piwowarski LABOSPORT Team bikservice.com.pl HUUB/Legia Warszawa M30 43 246 Radków: 03:07:08 (158 / 31)
Górzno: 02:54:16 (196 / 30)
06:01:24
269 Andrzej Wilkanowski Triathlon Szczecinek M40 59 247 Ślesin: 02:54:29 (275 / 58)
Górzno: 03:08:22 (265 / 49)
06:02:51
270 Dariusz Manikało Trinergy WTT M45 22 248 Piaseczno: 03:07:48 (366 / 28)
Ślesin: 02:55:40 (288 / 21)
06:03:28
271 Sławomir Pełdiak M25 36 249 Ślesin: 02:54:26 (274 / 39)
Radków: 03:10:39 (174 / 31)
06:05:05
272 Jarosław Szulkowski M50 13 250 Piaseczno: 03:06:03 (360 / 9)
Ślesin: 02:59:15 (307 / 11)
06:05:18
273 Przemysław Hopfer M40 60 251 Ślesin: 03:06:01 (340 / 69)
Gołdap: 02:59:20 (236 / 47)
06:05:21
274 Łukasz Średziński Tribition Team WARSZAWA TARGÓWEK M35 63 252 Ślesin: 02:55:33 (286 / 73)
Radków: 03:14:12 (188 / 49)
06:09:45
275 Monika Kowalewska Biegiemnapomoc.pl F35 6 23 Ślesin: 03:04:52 (334 / 6)
Górzno: 03:06:15 (250 / 5)
06:11:07
276 Łukasz Orzechowski M30 44 253 Piaseczno: 03:05:46 (358 / 73)
Górzno: 03:07:49 (263 / 43)
06:13:35
277 Jacek Manteufel GRUPA MALBORK M25 37 254 Ślesin: 03:31:45 (406 / 58)
Gołdap: 02:41:51 (161 / 23)
06:13:36
278 Dariusz Swiderski NON IRON TEAM M40 61 255 Piaseczno: 03:11:39 (384 / 79)
Górzno: 03:03:18 (232 / 42)
06:14:57
279 Robert Adamczyk LABOSPORT Team M35 64 256 Piaseczno: 03:11:51 (387 / 102)
Gołdap: 03:06:59 (249 / 53)
06:18:50
280 Maciej Staszewski MS Gdynia M40 62 257 Piaseczno: 03:12:28 (389 / 81)
Ślesin: 03:06:22 (342 / 71)
06:18:50
281 Wojciech Koszut M35 65 258 Ślesin: 03:13:49 (369 / 93)
Górzno: 03:07:11 (260 / 57)
06:21:00
282 Marcin Krupowicz M50 14 259 Ślesin: 03:15:49 (375 / 15)
Gołdap: 03:10:43 (254 / 16)
06:26:32
283 Paweł Pachulski M50 15 260 Ślesin: 03:11:32 (360 / 13)
Górzno: 03:15:17 (288 / 20)
06:26:49
284 Magda Zawalska SPORTEVO OSTRE F30 7 24 Gołdap: 03:10:45 (255 / 6)
Górzno: 03:19:18 (294 / 7)
06:30:03
285 Magdalena Czerwiec Water Knights Triathlon Zabierzów F35 7 25 Gołdap: 03:11:39 (257 / 5)
Górzno: 03:18:39 (293 / 6)
06:30:18
286 Michal Turzynski YOLO Team M25 38 261 Ślesin: 03:17:52 (383 / 53)
Górzno: 03:13:31 (281 / 37)
06:31:23
287 Piotr Borkowski M25 39 262 Piaseczno: 03:14:35 (397 / 46)
Gołdap: 03:18:14 (272 / 30)
06:32:49
288 Karolina Śliwińska F25 7 26 Ślesin: 03:13:47 (368 / 5)
Górzno: 03:20:27 (297 / 6)
06:34:14
289 Patryk Glesman AT Team M25 40 263 Piaseczno: 03:08:15 (371 / 41)
Ślesin: 03:27:14 (400 / 56)
06:35:29
290 Łukasz Kowalski M25 41 264 Piaseczno: 03:14:29 (396 / 45)
Ślesin: 03:22:02 (395 / 55)
06:36:31
291 Marcin Grela M30 45 265 Ślesin: 03:07:53 (347 / 63)
Radków: 03:29:10 (236 / 46)
06:37:03
292 Jerzy Kropiewnicki Bull Racing Team M30 46 266 Piaseczno: 03:01:17 (333 / 68)
Radków: 03:36:59 (260 / 51)
06:38:16
293 Magdalena Sanocka MotoSyberia.com F30 8 27 Ślesin: 03:21:33 (393 / 10)
Gołdap: 03:17:42 (270 / 8)
06:39:15
294 Paweł Majda Water Knights Triathlon Zabierzów M40 63 267 Radków: 03:40:40 (266 / 43)
Gołdap: 03:00:21 (239 / 48)
06:41:01
295 Janusz Łuczyński M45 23 268 Ślesin: 03:27:20 (401 / 34)
Górzno: 03:14:08 (286 / 23)
06:41:28
296 Karol Rolewicz rolewicz.pl M25 42 269 Radków: 03:36:14 (258 / 44)
Górzno: 03:05:58 (249 / 35)
06:42:12
297 Maksymilian Otręba M30 47 270 Radków: 03:34:14 (251 / 48)
Górzno: 03:10:07 (270 / 44)
06:44:21
298 Robert Krasuski M45 24 271 Radków: 03:36:01 (257 / 20)
Górzno: 03:10:28 (273 / 21)
06:46:29
299 Mariusz Łukasiak Biegiemnapomoc.pl M40 64 272 Piaseczno: 03:19:43 (407 / 85)
Górzno: 03:32:26 (311 / 57)
06:52:09
300 Michał Madej M25 43 273 Ślesin: 03:29:25 (403 / 57)
Gołdap: 03:23:54 (281 / 31)
06:53:19
301 Mariusz Kapusta Spartanie Dzieciom www.spartaniedzieciom.pl M35 66 274 Ślesin: 03:52:32 (418 / 105)
Gołdap: 03:18:28 (273 / 57)
07:11:00
302 Krzysztof Bogucki Amg.net M35 67 275 Piaseczno: 03:46:40 (442 / 111)
Górzno: 03:37:34 (315 / 63)
07:24:14
303 Kacper Adam Olimpius.PL M18 8 276 Piaseczno: 02:03:47 (2 / 1)
02:03:47
304 Robert Karaś LABOSPORT Team M25 44 277 Gołdap: 02:04:03 (2 / 1)
02:04:03
305 Cypriański Piotr Goliniewski Jakub Dembiński Paweł KOLARSKI TEAM M25 45 278 Górzno: 02:05:53 (2 / 2)
02:05:53
306 Domagała Tomasz Wietecki Łukasz Enea TriTour CityZen Poznań M30 48 279 Ślesin: 02:07:48 (2 / 1)
02:07:48
307 Maciej Bodnar AdgarFit Pro Team M18 9 280 Piaseczno: 02:08:41 (3 / 2)
02:08:41
308 Tomasz Spaleniak UKS Tri-Team Rumia M18 10 281 Piaseczno: 02:09:20 (5 / 3)
02:09:20
309 Sebastian Najmowicz Warmińsko-Mazurski KS Triathlon M18 11 282 Górzno: 02:10:38 (3 / 1)
02:10:38
310 Krzysztof Kluge Enduroman Elbląg M30 49 283 Gołdap: 02:10:41 (5 / 3)
02:10:41
311 Michał Czapiński M30 50 284 Górzno: 02:11:42 (5 / 2)
02:11:42
312 Marek Szewczyk 10 Wrocławski Pułk Dowodzenia M30 51 285 Gołdap: 02:11:54 (11 / 4)
02:11:54
313 Damian Tomaszewicz CompleXsports PRO TEAM M18 12 286 Piaseczno: 02:12:40 (8 / 4)
02:12:40
314 Marcin Sobczak Biegosfera, Nonstop Travel Biegosfera, Nonstop Travel M40 65 287 Gołdap: 02:12:48 (15 / 3)
02:12:48
315 Kamil Magott Trinergy M18 13 288 Gołdap: 02:13:04 (16 / 1)
02:13:04
316 Mariusz Sychowski Triathlon Nowy Sącz M40 66 289 Gołdap: 02:13:11 (17 / 4)
02:13:11
317 Paulina Kotfica Biuro Podróży AS Compressport Triathlon Team F25 8 28 Piaseczno: 02:13:35 (9 / 1)
02:13:35
318 Tomasz Szala AirBike Triathlon Team M18 14 290 Piaseczno: 02:13:35 (10 / 5)
02:13:35
319 Marcin Karasiński TRIATHLON KALISZ M40 67 291 Ślesin: 02:13:45 (7 / 1)
02:13:45
320 Piotr Grzegórzek LABOSPORT Team M25 46 292 Górzno: 02:13:54 (6 / 3)
02:13:54
321 Marcin Waniewski Triathlon Series Team Waniewski Coaching M35 68 293 Gołdap: 02:13:58 (19 / 5)
02:13:58
322 Pawel Juskiw Lecha 282 M30 52 294 Górzno: 02:14:28 (8 / 3)
02:14:28
323 Kamil Nagórski Trinergy wkreceni.pl M35 69 295 Piaseczno: 02:14:57 (12 / 2)
02:14:57
324 Paweł Najmowicz Warmińsko- Mazurski KS Triathlon M18 15 296 Górzno: 02:15:06 (10 / 2)
02:15:06
325 Tomasz Biesiada 4RUN Team Bydgoszcz M35 70 297 Gołdap: 02:15:18 (29 / 8)
02:15:18
326 Piotr Kalinowski Lekarska Grupa Kolarska M40 68 298 Piaseczno: 02:15:26 (13 / 1)
02:15:26
327 Michał Podsiadłowski Trinergy M30 53 299 Piaseczno: 02:15:32 (14 / 3)
02:15:32
328 Maciej Kosmala CompleXsports PRO TEAM M18 16 300 Piaseczno: 02:15:36 (15 / 6)
02:15:36
329 Grzegorz Lange Łowcy Przygód Gołdap M35 71 301 Gołdap: 02:15:55 (33 / 9)
02:15:55
330 Piotr Szrajner ENTRE.PL Team IM 2010 / Triathlon Series Team M40 69 302 Piaseczno: 02:16:06 (17 / 2)
02:16:06
331 Magdalena Czajkowska M30 54 303 Górzno: 02:16:32 (13 / 5)
02:16:32
332 Bartosz Awruk NADAKTYWNI SPRINT TRITEAMBiałystok M30 55 304 Piaseczno: 02:16:33 (18 / 4)
02:16:33
333 Jacek Śliwiński M25 47 305 Górzno: 02:16:36 (14 / 5)
02:16:36
334 Paweł Sowiński Kuźnia Triathlonu Kuźnia Triathlonu M30 56 306 Piaseczno: 02:16:49 (20 / 5)
02:16:49
335 Andrzej Uhl SPORTandBODY.pl M25 48 307 Gołdap: 02:16:51 (37 / 5)
02:16:51
336 Adam Skomski TEAM360 M40 70 308 Gołdap: 02:16:58 (38 / 6)
02:16:58
337 Arkadiusz Podziewski M40 71 309 Gołdap: 02:17:08 (41 / 8)
02:17:08
338 Marcin Tomaszewicz Enduroman Elbląg M18 17 310 Gołdap: 02:17:38 (44 / 3)
02:17:38
339 Karol Wiącek Volkswagen Poznań xTri.pl M30 57 311 Piaseczno: 02:17:42 (23 / 6)
02:17:42
340 Łukasz Grass AT Team M35 72 312 Piaseczno: 02:17:43 (24 / 3)
02:17:43
341 Maciej Dowbor M35 73 313 Piaseczno: 02:18:15 (25 / 4)
02:18:15
342 Marcin Ignatowicz M30 58 314 Piaseczno: 02:18:15 (26 / 7)
02:18:15
343 Piotr Górzycki M30 59 315 Gołdap: 02:18:34 (49 / 10)
02:18:34
344 Hanna Kaźmierczak AdgarFit Pro Team F18 2 29 Piaseczno: 02:18:52 (29 / 2)
02:18:52
345 Grzegorz Popławski Białystok Biega www.inpolis.pl M30 60 316 Gołdap: 02:19:47 (55 / 13)
02:19:47
346 Jacek Hańczyk Raben Group Team M45 25 317 Ślesin: 02:19:54 (19 / 1)
02:19:54
347 Krzysztof Owczarek M18 18 318 Górzno: 02:19:58 (21 / 4)
02:19:58
348 Rafał Czyżkowski Trinergy M30 61 319 Piaseczno: 02:20:19 (33 / 9)
02:20:19
349 Lubomir Lubas Trinergy M40 72 320 Piaseczno: 02:20:56 (34 / 4)
02:20:56
350 Paweł Nowak KM PSP Poznań M30 62 321 Ślesin: 02:21:38 (25 / 4)
02:21:38
351 Łukasz Kołdys TRICLUB M35 74 322 Gołdap: 02:21:40 (60 / 14)
02:21:40
352 Norbert Giecewicz Ironman C/S Polska M18 19 323 Radków: 02:21:43 (3 / 1)
02:21:43
353 Rafał Pomorski M30 63 324 Gołdap: 02:21:59 (62 / 14)
02:21:59
354 Mateusz Stanicki Trinergy M35 75 325 Piaseczno: 02:22:14 (38 / 7)
02:22:14
355 Janusz Misiaszek Tri Magic team M55 6 326 Gołdap: 02:22:19 (64 / 1)
02:22:19
356 Piotr Chmielewski Lublin M35 76 327 Górzno: 02:22:19 (32 / 6)
02:22:19
357 Piotr Kurek BUDMIX BUDMIX Sp. z o. o. M30 64 328 Ślesin: 02:22:31 (31 / 6)
02:22:31
358 Mirosław Puciłowski Nadaktywni Sprint TriTeam. M50 16 329 Gołdap: 02:22:35 (65 / 2)
02:22:35
359 Piotr Maciesz M40 73 330 Piaseczno: 02:22:37 (43 / 6)
02:22:37
360 Wojciech Omielan M18 20 331 Gołdap: 02:22:41 (67 / 4)
02:22:41
361 Krzysztof Górny www.centralne.co M35 77 332 Ślesin: 02:22:43 (32 / 7)
02:22:43
362 Dawid Linowiecki RADZIEJOWSKI KLUB PŁYWACKI WODNIK M25 49 333 Ślesin: 02:22:53 (33 / 5)
02:22:53
363 Lukasz Kowalski Triathlon Team Ciesielski M25 50 334 Górzno: 02:22:59 (36 / 6)
02:22:59
364 Jakub Goliniewski KOLARSKI TEAM M18 21 335 Radków: 02:23:00 (4 / 2)
02:23:00
365 Michał Utykański A-Z Best M25 51 336 Gołdap: 02:23:00 (69 / 10)
02:23:00
366 Bartłomiej Pawełczak LABOSPORT Team Trisfera M30 65 337 Radków: 02:23:02 (5 / 1)
02:23:02
367 Armin Igielski Tancia Team M35 78 338 Górzno: 02:23:15 (40 / 8)
02:23:15
368 Piotr Małek M35 79 339 Piaseczno: 02:23:20 (48 / 10)
02:23:20
369 Marcin Sowinski WTT Warszawa M45 26 340 Piaseczno: 02:23:28 (50 / 3)
02:23:28
370 Przemysław Pawlak M18 22 341 Ślesin: 02:23:52 (37 / 2)
02:23:52
371 Maksymilian Karczewski UKS TRS SUSZ M18 23 342 Górzno: 02:23:57 (43 / 5)
02:23:57
372 Mariusz Pawlik Thomson Reuters TRI M30 66 343 Piaseczno: 02:24:10 (54 / 11)
02:24:10
373 Dariusz Kędziora Luft Tri Team M30 67 344 Piaseczno: 02:24:13 (55 / 12)
02:24:13
374 Robert Niespodzinski M35 80 345 Ślesin: 02:24:24 (39 / 8)
02:24:24
375 Jakub Gebhardt BALTIX - PRACA W SKANDYNAWII M35 81 346 Piaseczno: 02:24:34 (57 / 11)
02:24:34
376 Jarosław Przybylski MLUKS Triathlon Koło M40 74 347 Ślesin: 02:24:54 (43 / 13)
02:24:54
377 Maciej Brzozowski HOTEL CZTERY BRZOZY GDAŃSK HOTEL CZTERY BRZOZY GDAŃSK M18 24 348 Górzno: 02:25:10 (46 / 7)
02:25:10
378 Jarosław Malanowski PTT Delta Płock M55 7 349 Gołdap: 02:25:15 (74 / 2)
02:25:15
379 Rafał Kranich Triathlon Team Ciesielski M35 82 350 Górzno: 02:25:18 (47 / 11)
02:25:18
380 Piotr Grupiński Golden Boys M35 83 351 Piaseczno: 02:25:18 (62 / 13)
02:25:18
381 Tomasz Wojtczak M25 52 352 Górzno: 02:25:21 (48 / 8)
02:25:21
382 Marcin Glonek M25 53 353 Piaseczno: 02:25:44 (63 / 7)
02:25:44
383 Przemysław Zieliński M30 68 354 Piaseczno: 02:25:55 (64 / 14)
02:25:55
384 Jakub Bonikowski Luft Tri Team M40 75 355 Górzno: 02:26:03 (53 / 7)
02:26:03
385 Tomasz Kita SpecShop Team M35 84 356 Ślesin: 02:26:10 (48 / 11)
02:26:10
386 Jakub Błachowiak STREFASPORTU.PL M25 54 357 Ślesin: 02:26:13 (49 / 7)
02:26:13
387 Tomasz Reuter HOTEL CZTERY BRZOZY GDAŃSK M40 76 358 Ślesin: 02:26:20 (52 / 14)
02:26:20
388 Daniel Gąsiorowski RADZIEJOWSKI KLUB PŁYWACKI WODNIK M30 69 359 Ślesin: 02:26:26 (53 / 10)
02:26:26
389 Jakub Sobolewski Luft Tri Team M35 85 360 Piaseczno: 02:26:26 (67 / 16)
02:26:26
390 Marcin Dąbrowski IM 2010 WTT Warszawa M35 86 361 Piaseczno: 02:26:27 (68 / 17)
02:26:27
391 Jarosław Miłoński M45 27 362 Ślesin: 02:26:28 (54 / 4)
02:26:28
392 Daniel Paluch Banani Team M35 87 363 Gołdap: 02:26:29 (77 / 18)
02:26:29
393 Bartłomiej Mistygacz M30 70 364 Ślesin: 02:26:32 (55 / 11)
02:26:32
394 Bartek Zych Tri Dream Team M40 77 365 Piaseczno: 02:27:05 (75 / 16)
02:27:05
395 Tomasz Wiliński LABOSPORT Team xTri.pl M35 88 366 Górzno: 02:27:13 (57 / 13)
02:27:13
396 Jaroslaw Majchrzak LABOSPORT Team M40 78 367 Piaseczno: 02:27:14 (76 / 17)
02:27:14
397 Artur Kurylo ATP-Augustów ATP Augustów M45 28 368 Gołdap: 02:27:19 (80 / 6)
02:27:19
398 Karol Majewski Trinergy M35 89 369 Piaseczno: 02:27:21 (77 / 20)
02:27:21
399 Adam Roman 12tri.pl M25 55 370 Piaseczno: 02:27:23 (78 / 8)
02:27:23
400 Przemyslaw Szuder WTT Warszawa M35 90 371 Piaseczno: 02:27:44 (80 / 21)
02:27:44
401 Michał Przybysz M30 71 372 Radków: 02:27:54 (9 / 4)
02:27:54
402 Wadim Dziedzic Żelazne Rzęsorki M35 91 373 Ślesin: 02:28:13 (66 / 17)
02:28:13
403 Artur Krakowiak Triathlon Trójmiasto M25 56 374 Gołdap: 02:28:14 (85 / 15)
02:28:14
404 Jakub Kurowski Trinergy M30 72 375 Piaseczno: 02:28:23 (88 / 17)
02:28:23
405 Jarosław Perkowski Białe Miśki Suwałki M40 79 376 Gołdap: 02:28:42 (92 / 19)
02:28:42
406 Adrian Smolak M30 73 377 Gołdap: 02:28:47 (94 / 17)
02:28:47
407 Robert Czerwiak Grupa Kolarska STG M40 80 378 Piaseczno: 02:28:50 (90 / 18)
02:28:50
408 Mariusz Kapela M35 92 379 Ślesin: 02:29:01 (72 / 18)
02:29:01
409 Pierre Adamczyk M18 25 380 Gołdap: 02:29:07 (96 / 6)
02:29:07
410 Emilian Sieciński Gwarant Susz M18 26 381 Górzno: 02:29:08 (61 / 9)
02:29:08
411 Rafał Krzywoszyński Wkreceni.pl M30 74 382 Piaseczno: 02:29:12 (92 / 18)
02:29:12
412 Marcin Krasoń Smashing Pąpkins Biecdalej.pl M30 75 383 Piaseczno: 02:29:25 (93 / 19)
02:29:25
413 Jakub Frołow House of Sports M40 81 384 Piaseczno: 02:29:38 (94 / 19)
02:29:38
414 Mikołaj Woźniak AirBike Triathlon Team M30 76 385 Piaseczno: 02:29:41 (95 / 20)
02:29:41
415 Łukasz Błaszczyk M25 57 386 Ślesin: 02:29:45 (80 / 12)
02:29:45
416 Sławek Łątkowski M35 93 387 Górzno: 02:29:45 (67 / 16)
02:29:45
417 Paweł Palus Luft Tri Team M40 82 388 Piaseczno: 02:29:49 (96 / 20)
02:29:49
418 Michal Mazurek Run EuroSoft M35 94 389 Piaseczno: 02:29:51 (97 / 25)
02:29:51
419 Sławomir Tramp SPEDYCJA TRAMP TRANS SPEDYCJA TRAMP TRANS M40 83 390 Gołdap: 02:29:52 (99 / 20)
02:29:52
420 Łukasz Bednarek Trinergy Play M30 77 391 Piaseczno: 02:29:54 (98 / 21)
02:29:54
421 Paweł Liber Enduro Man M40 84 392 Górzno: 02:29:54 (68 / 11)
02:29:54
422 Marcin Łyskanowski AT Team M35 95 393 Ślesin: 02:29:56 (82 / 20)
02:29:56
423 Michał Maliszewski City Parking Group M35 96 394 Górzno: 02:30:01 (69 / 17)
02:30:01
424 Bartosz Kaczmarek Tazar Chodzież M18 27 395 Gołdap: 02:30:03 (101 / 7)
02:30:03
425 Robert Siwirski WTT Warszawa M35 97 396 Piaseczno: 02:30:13 (100 / 26)
02:30:13
426 Syguła Mateusz Kurowska Monika Serdakowski Witold KOLARSKI TEAM M25 58 397 Górzno: 02:30:18 (70 / 11)
02:30:18
427 Dawid Sukacz M40 85 398 Gołdap: 02:30:25 (103 / 22)
02:30:25
428 Arkadiusz Węgier UKS TRS SUSZ M35 98 399 Górzno: 02:30:33 (71 / 18)
02:30:33
429 Krzysiek Meller M25 59 400 Ślesin: 02:30:36 (85 / 14)
02:30:36
430 Agata Pecyna MLUKS Triathlon Koło FOXTER.PRO F18 3 30 Ślesin: 02:30:37 (86 / 1)
02:30:37
431 Jan Krupa M25 60 401 Gołdap: 02:30:41 (105 / 18)
02:30:41
432 Andrzej Drabot M40 86 402 Piaseczno: 02:30:41 (103 / 22)
02:30:41
433 Mateusz Kwasniewski M25 61 403 Ślesin: 02:30:43 (87 / 15)
02:30:43
434 Rafał Muchorski Allianz Triathlon Team M25 62 404 Ślesin: 02:30:46 (88 / 16)
02:30:46
435 Łukasz Potapczuk M18 28 405 Piaseczno: 02:30:47 (105 / 9)
02:30:47
436 Robert Rozmus Biegiemnapomoc.pl M50 17 406 Piaseczno: 02:30:50 (106 / 3)
02:30:50
437 Krzysztof Antoniak M35 99 407 Górzno: 02:30:56 (75 / 20)
02:30:56
438 Marek Paluch BBL Giżycko M35 100 408 Gołdap: 02:31:00 (107 / 23)
02:31:00
439 Arkadiusz Kubasik www.filiptrener.pl M30 78 409 Ślesin: 02:31:11 (92 / 19)
02:31:11
440 Jan Bochniak M30 79 410 Górzno: 02:31:14 (76 / 12)
02:31:14
441 Michał Kaleta Ogór Team M25 63 411 Ślesin: 02:31:14 (93 / 17)
02:31:14
442 Robert Chirk 4liga M40 87 412 Gołdap: 02:31:17 (108 / 23)
02:31:17
443 Robert Wojcieszak AT Team M45 29 413 Gołdap: 02:31:22 (109 / 10)
02:31:22
444 Piotr Szefer Trinergy M40 88 414 Piaseczno: 02:31:23 (110 / 24)
02:31:23
445 Wojciech Mądry DIESEL TEAM M30 80 415 Gołdap: 02:31:37 (110 / 20)
02:31:37
446 Marek Markowski Ulitmate Petarda Squad M35 101 416 Radków: 02:31:44 (11 / 2)
02:31:44
447 Sebastian Szela OLSHCOACHING.COM M35 102 417 Piaseczno: 02:31:53 (112 / 29)
02:31:53
448 Przemysław Wojtasik LABOSPORT Team M40 89 418 Ślesin: 02:32:00 (95 / 21)
02:32:00
449 Rafał Bebelski Kuźnia Triathlonu M35 103 419 Piaseczno: 02:32:08 (114 / 30)
02:32:08
450 Konrad Moraczewski M35 104 420 Ślesin: 02:32:09 (97 / 22)
02:32:09
451 Hubert Mildner Warmia Mazury Triathlon M35 105 421 Gołdap: 02:32:16 (113 / 26)
02:32:16
452 Tomasz Brett MLUKS Triathlon M50 18 422 Ślesin: 02:32:17 (98 / 3)
02:32:17
453 Mężydło Antoni Stańko Robert Cebula Marek VIP Team M35 106 423 Górzno: 02:32:26 (83 / 24)
02:32:26
454 Sławomir Gadomski PZU Sport Team M30 81 424 Gołdap: 02:32:31 (114 / 21)
02:32:31
455 Marcin Wierzejewski TGV Club M35 107 425 Ślesin: 02:32:34 (100 / 24)
02:32:34
456 Marek Szymczak Nasza Era M35 108 426 Piaseczno: 02:32:38 (115 / 31)
02:32:38
457 Artur Mieloch M30 82 427 Ślesin: 02:32:40 (101 / 21)
02:32:40
458 Andrzej Sobiechowski M50 19 428 Górzno: 02:32:43 (85 / 3)
02:32:43
459 Bernard Sabok GO-LEASING M40 90 429 Piaseczno: 02:32:47 (116 / 26)
02:32:47
460 Anna Wiśniewska CompleXsports PRO TEAM F18 4 31 Piaseczno: 02:33:00 (118 / 3)
02:33:00
461 Piotr Czajkowski STOWARZYSZENIE IRON HELP M25 64 430 Górzno: 02:33:01 (86 / 12)
02:33:01
462 Paweł Rutkowski RUTOR/Ludora.eu Team M35 109 431 Gołdap: 02:33:10 (116 / 27)
02:33:10
463 Piotr Neumann TRICLUB M25 65 432 Gołdap: 02:33:14 (117 / 19)
02:33:14
464 Łukasz Babczyński LABOSPORT Team M35 110 433 Górzno: 02:33:23 (88 / 26)
02:33:23
465 Piotr Wanielista VO2max M30 83 434 Ślesin: 02:33:26 (108 / 24)
02:33:26
466 Marcin Mroczek M35 111 435 Radków: 02:33:26 (15 / 3)
02:33:26
467 Aleksy Cylwik M40 91 436 Piaseczno: 02:33:58 (122 / 27)
02:33:58
468 Piotr Sanecki KB Biegam Bo Lubię Pasłęk M25 66 437 Górzno: 02:34:02 (92 / 14)
02:34:02
469 Paweł Kwiatkowski SALON ROWEROWY TORUŃ M30 84 438 Górzno: 02:34:03 (93 / 14)
02:34:03
470 Rafał Chabasiński M35 112 439 Ślesin: 02:34:07 (112 / 26)
02:34:07
471 Dariusz Wolski Trinity Łódź M40 92 440 Ślesin: 02:34:31 (117 / 25)
02:34:31
472 Łukasz Brzeszczak M30 85 441 Piaseczno: 02:34:35 (125 / 23)
02:34:35
473 Franciszek Szrajber M50 20 442 Gołdap: 02:34:36 (123 / 5)
02:34:36
474 Marek Składanowski Triathlon Team Ciesielski M25 67 443 Ślesin: 02:34:40 (118 / 21)
02:34:40
475 Janusz Lew-Mirski AKS Polonia Warszawa M35 113 444 Piaseczno: 02:34:40 (126 / 37)
02:34:40
476 Radoslaw Rutka M35 114 445 Górzno: 02:34:42 (95 / 27)
02:34:42
477 Marcin Konarski TRIATHLON NOR NYSA M40 93 446 Radków: 02:34:54 (17 / 3)
02:34:54
478 Marcin Słoma AdgarFit Pro Team M45 30 447 Piaseczno: 02:35:06 (130 / 7)
02:35:06
479 Wojciech Sopoliński M45 31 448 Ślesin: 02:35:09 (120 / 9)
02:35:09
480 Marek Andrzejewski BUJAWA '08 M35 115 449 Ślesin: 02:35:11 (121 / 27)
02:35:11
481 Rafał Ruciński Biegam Bo Krzyczy M35 116 450 Piaseczno: 02:35:16 (132 / 38)
02:35:16
482 Artur Kuźnicki Trinergy M30 86 451 Piaseczno: 02:35:17 (133 / 25)
02:35:17
483 Agata Holnicka F40 4 32 Piaseczno: 02:35:22 (134 / 1)
02:35:22
484 Marcin Neuman M18 29 452 Radków: 02:35:22 (18 / 3)
02:35:22
485 Sebastian Andrzejczyk Trinergy M40 94 453 Piaseczno: 02:35:36 (135 / 29)
02:35:36
486 Kamil Cybulski M30 87 454 Gołdap: 02:35:37 (125 / 22)
02:35:37
487 Lukasz Kolasa AT Team M30 88 455 Gołdap: 02:35:50 (126 / 23)
02:35:50
488 Jakub Jarosz Ogur Team M25 68 456 Ślesin: 02:35:51 (125 / 22)
02:35:51
489 Sławomir Foremski TTC Toruń M45 32 457 Górzno: 02:35:52 (99 / 8)
02:35:52
490 Andrzej Bogdański HOTEL CZTERY BRZOZY GDAŃSK M30 89 458 Ślesin: 02:35:52 (126 / 27)
02:35:52
491 Robert Wrzochalski M40 95 459 Gołdap: 02:35:57 (127 / 24)
02:35:57
492 Rżeński Michał Rakowski Wojciech Rakowski Michał Samorząd Team M50 21 460 Górzno: 02:35:59 (100 / 4)
02:35:59
493 Andrzej Gamza M45 33 461 Piaseczno: 02:36:01 (137 / 8)
02:36:01
494 Krzysztof Szczygielski UKS Tri-Team Rumia M50 22 462 Gołdap: 02:36:08 (128 / 6)
02:36:08
495 Michał Ciskowski M30 90 463 Ślesin: 02:36:09 (129 / 29)
02:36:09
496 Paweł Chałupka M35 117 464 Piaseczno: 02:36:17 (140 / 39)
02:36:17
497 Adrian Wieczorkowski M35 118 465 Ślesin: 02:36:19 (131 / 31)
02:36:19
498 Marcin Lipski AT Team TRI4FUN TRIATHLON TEAM PIASECZNO M35 119 466 Piaseczno: 02:36:21 (141 / 40)
02:36:21
499 Eryk Rokita Trinergy M35 120 467 Górzno: 02:36:24 (102 / 29)
02:36:24
500 Bartłomiej Buczek TRIBITION TEAM M25 69 468 Radków: 02:36:26 (21 / 4)
02:36:26
501 Michał Jakub Pietrzak M35 121 469 Ślesin: 02:36:26 (132 / 32)
02:36:26
502 Bartek Danek Trinergy M40 96 470 Piaseczno: 02:36:29 (142 / 31)
02:36:29
503 Sławomir Banacki trifit.pl trifit.pl M40 97 471 Piaseczno: 02:36:37 (144 / 32)
02:36:37
504 Paweł Wiśniewski Lider Winnica M25 70 472 Piaseczno: 02:36:41 (145 / 15)
02:36:41
505 Bartosz Mierzejewski M30 91 473 Radków: 02:36:43 (22 / 6)
02:36:43
506 Łukasz Dąbrowski M30 92 474 Ślesin: 02:36:46 (136 / 30)
02:36:46
507 Andrzej Jednaszewski AKM OLIMP OLSZTYN Audyting Sp. z o.o. M40 98 475 Gołdap: 02:36:48 (130 / 26)
02:36:48
508 Zbigniew Fojtar ARENBERG GANG S Y S T O N I . C O M M40 99 476 Ślesin: 02:36:53 (138 / 28)
02:36:53
509 Filip Nowakowski M25 71 477 Piaseczno: 02:36:57 (146 / 16)
02:36:57
510 Piotr Kazmierczak LABOSPORT Team M40 100 478 Piaseczno: 02:37:01 (149 / 33)
02:37:01
511 Leszek Rokicki Enduroman Elbląg M40 101 479 Górzno: 02:37:01 (103 / 18)
02:37:01
512 Krzysztof Świętoń AT Team Łowcy przygód Gołdap M35 122 480 Gołdap: 02:37:08 (133 / 31)
02:37:08
513 Piotr Gumiński AT Team M30 93 481 Ślesin: 02:37:17 (141 / 31)
02:37:17
514 Zbigniew Jakubowski M40 102 482 Piaseczno: 02:37:25 (151 / 34)
02:37:25
515 Tomasz Jonio M30 94 483 Gołdap: 02:37:27 (134 / 24)
02:37:27
516 Tania Atwell F45 2 33 Piaseczno: 02:37:29 (152 / 1)
02:37:29
517 Ewelina Pisarek F25 9 34 Gołdap: 02:37:30 (135 / 4)
02:37:30
518 Paweł Motel AKS Polonia Warszawa M35 123 484 Piaseczno: 02:37:32 (154 / 43)
02:37:32
519 Dominik Brodowski M30 95 485 Piaseczno: 02:37:33 (155 / 28)
02:37:33
520 Krzysztof Leżanka Pędziwiatr Białystok M30 96 486 Górzno: 02:37:40 (106 / 16)
02:37:40
521 Adam Turowiec UAM TRIATHLON POZNAŃ SZPOT M35 124 487 Ślesin: 02:37:41 (144 / 36)
02:37:41
522 Tomasz Waleński M40 103 488 Ślesin: 02:37:44 (145 / 29)
02:37:44
523 Leszek Sieciński UKS TRS SUSZ M50 23 489 Górzno: 02:37:51 (109 / 5)
02:37:51
524 Robert Dziadosz M35 125 490 Ślesin: 02:37:54 (146 / 37)
02:37:54
525 Szymon Turowski M25 72 491 Ślesin: 02:38:01 (148 / 25)
02:38:01
526 Łukasz Węgliński M30 97 492 Górzno: 02:38:08 (112 / 18)
02:38:08
527 Bartosz Łuczak AT Team M18 30 493 Gołdap: 02:38:08 (142 / 8)
02:38:08
528 Piotr Gawryluk M25 73 494 Piaseczno: 02:38:09 (158 / 19)
02:38:09
529 Tomasz Rachwalik AKS Polonia Warszawa M40 104 495 Piaseczno: 02:38:10 (159 / 36)
02:38:10
530 Anna Ranoszek F35 8 35 Gołdap: 02:38:13 (143 / 1)
02:38:13
531 Marcin Jasnoch Olusia Team M30 98 496 Piaseczno: 02:38:19 (160 / 29)
02:38:19
532 Tomasz Leśniak Sekrecik AT Team M40 105 497 Ślesin: 02:38:23 (150 / 31)
02:38:23
533 Krzysztof Ławniczak M25 74 498 Ślesin: 02:38:29 (152 / 26)
02:38:29
534 Aleksander Sachanbinski AT Team M45 34 499 Gołdap: 02:38:30 (144 / 14)
02:38:30
535 Wacław Knopkiewicz M35 126 500 Górzno: 02:38:40 (114 / 34)
02:38:40
536 Michał Dzioba TriSopot M40 106 501 Ślesin: 02:38:43 (154 / 32)
02:38:43
537 Adam Jaroniec M25 75 502 Radków: 02:38:46 (31 / 5)
02:38:46
538 Robert Sieczkowski HP IRON TEAM HP Polska M40 107 503 Gołdap: 02:39:02 (148 / 32)
02:39:02
539 Piotr Zbrzeźniak M25 76 504 Piaseczno: 02:39:05 (163 / 20)
02:39:05
540 Marek Piekarski SISU TEAM - KURKUMA BYDGOSZCZ M40 108 505 Ślesin: 02:39:07 (158 / 34)
02:39:07
541 Marek Latos Gliwickie Towarzystwo Triathlonowe M25 77 506 Górzno: 02:39:08 (116 / 17)
02:39:08
542 Mike Atwell M45 35 507 Piaseczno: 02:39:09 (164 / 11)
02:39:09
543 Olaf Kacperski M40 109 508 Piaseczno: 02:39:19 (166 / 38)
02:39:19
544 Jerzy Kowalski M45 36 509 Górzno: 02:39:22 (117 / 9)
02:39:22
545 Stanislaw Zajfert Towarzystwo Sportowe ''Koziolek'' M65 2 510 Piaseczno: 02:39:22 (167 / 1)
02:39:22
546 Leszek Kubicki Wircom M60 3 511 Górzno: 02:39:26 (118 / 1)
02:39:26
547 Markus Meier MLUKS TRIATHLON KOLO M50 24 512 Ślesin: 02:39:28 (161 / 6)
02:39:28
548 Radek Ruciński Biegam Bo Krzyczy M40 110 513 Piaseczno: 02:39:30 (168 / 39)
02:39:30
549 Maciej Szlyk zsi inowroclaw M35 127 514 Ślesin: 02:39:37 (163 / 43)
02:39:37
550 Mariusz Bartczak Allianz Triathlon Team Allianz M35 128 515 Piaseczno: 02:39:39 (169 / 44)
02:39:39
551 Barbara Fildebrandt FTI ACADEMY F30 9 36 Ślesin: 02:39:41 (164 / 1)
02:39:41
552 Darek Sobczyński M30 99 516 Ślesin: 02:39:43 (165 / 34)
02:39:43
553 Piotr Popławski Corning Race Team M25 78 517 Ślesin: 02:40:00 (166 / 27)
02:40:00
554 Krystian Doleżek M35 129 518 Radków: 02:40:01 (37 / 8)
02:40:01
555 Bogusław Wawrzyniak M45 37 519 Ślesin: 02:40:08 (169 / 12)
02:40:08
556 Rafał Grzanecki M35 130 520 Piaseczno: 02:40:09 (173 / 47)
02:40:09
557 Krzysztof Ilczyszyn UKS 307 Warszawa Mokotów M30 100 521 Piaseczno: 02:40:15 (175 / 30)
02:40:15
558 Paweł Bieńkowski UKS TRS SUSZ M25 79 522 Górzno: 02:40:18 (125 / 18)
02:40:18
559 Michał Majewski NIEZRZESZONY M25 80 523 Górzno: 02:40:27 (126 / 19)
02:40:27
560 Michał Czajkowski M40 111 524 Ślesin: 02:40:28 (171 / 36)
02:40:28
561 Mateusz Gintrowski M25 81 525 Gołdap: 02:40:46 (151 / 21)
02:40:46
562 Grzegorz Karbowski SRKFiS POLPHARMA M35 131 526 Piaseczno: 02:40:47 (178 / 48)
02:40:47
563 Andrzej Zwierzchowski Biegunka Team Polska M30 101 527 Radków: 02:40:48 (39 / 9)
02:40:48
564 Piotr Bolewicz Zryw Radziejów Bolek M30 102 528 Ślesin: 02:41:14 (175 / 36)
02:41:14
565 Piotr Rybacki SZWAGIER TEM M35 132 529 Ślesin: 02:41:14 (176 / 45)
02:41:14
566 Łukasz Głasek M30 103 530 Radków: 02:41:14 (41 / 10)
02:41:14
567 Krzysztof Antoniak M30 104 531 Gołdap: 02:41:26 (155 / 28)
02:41:26
568 Daniel Lempek Lubawa M30 105 532 Górzno: 02:41:28 (131 / 21)
02:41:28
569 Marcin Staszewski M35 133 533 Gołdap: 02:41:29 (157 / 33)
02:41:29
570 Grzegorz Wacławski M55 8 534 Górzno: 02:41:33 (132 / 1)
02:41:33
571 Wojtek Kraszewski Super Linia M45 38 535 Ślesin: 02:41:38 (179 / 14)
02:41:38
572 Marek Wydmuch SGR Srebrna Gora M50 25 536 Radków: 02:41:38 (42 / 1)
02:41:38
573 Łukasz Szymula Trinergy M40 112 537 Piaseczno: 02:41:39 (179 / 40)
02:41:39
574 Przemysław Dysarz M30 106 538 Ślesin: 02:41:40 (180 / 38)
02:41:40
575 Zdzisław Filipowski DB Maraton Team M40 113 539 Piaseczno: 02:41:43 (180 / 41)
02:41:43
576 Alexandre Boucher KOLARSKI TEAM M40 114 540 Piaseczno: 02:41:46 (182 / 42)
02:41:46
577 Zdzisław Wojtyło NAFTOKOR M55 9 541 Górzno: 02:41:47 (137 / 2)
02:41:47
578 Daniel Kolat M40 115 542 Ślesin: 02:41:53 (181 / 38)
02:41:53
579 Rafał Wysmoliński M35 134 543 Ślesin: 02:41:57 (182 / 46)
02:41:57
580 Michał Jabłoński Trinergy M40 116 544 Piaseczno: 02:42:11 (183 / 43)
02:42:11
581 Artur Wasilewski Triathlon Delfin Kalisz M40 117 545 Ślesin: 02:42:14 (184 / 39)
02:42:14
582 Paweł Białecki Trinergy M35 135 546 Piaseczno: 02:42:16 (184 / 49)
02:42:16
583 Zbigniew Kasprzykowski Ornis Siedlce M40 118 547 Gołdap: 02:42:19 (163 / 35)
02:42:19
584 Szymon Ławecki MKS Pogoń Siedlce M35 136 548 Piaseczno: 02:42:20 (185 / 50)
02:42:20
585 Maciej Herold niezrzeszony M30 107 549 Ślesin: 02:42:20 (185 / 39)
02:42:20
586 Przemysław Błaszczyk TRI-STREFA.PL PLAY M30 108 550 Piaseczno: 02:42:21 (186 / 33)
02:42:21
587 Magdalena Gałązka TRIATHLON TEAM CIESIELSKI F25 10 37 Górzno: 02:42:23 (138 / 4)
02:42:23
588 Jan Woźniak AKS Polonia Warszawa M30 109 551 Piaseczno: 02:42:26 (187 / 34)
02:42:26
589 Andrzej Małkowski M30 110 552 Piaseczno: 02:42:30 (188 / 35)
02:42:30
590 Dariusz Kubicki Waniewski Coaching M35 137 553 Radków: 02:42:37 (46 / 9)
02:42:37
591 Krzysztof Kaca UKS TRS SUSZ M35 138 554 Górzno: 02:42:39 (139 / 40)
02:42:39
592 Rafał Kula LABOSPORT Team M35 139 555 Gołdap: 02:42:41 (168 / 35)
02:42:41
593 Tomasz Piątkowski Biegusiem.Pl M50 26 556 Gołdap: 02:42:48 (169 / 9)
02:42:48
594 Patryk Frąszczak ZS Technicznych w Ostrowie Wlkp. M18 31 557 Ślesin: 02:42:48 (186 / 8)
02:42:48
595 Marcin Łytek M40 119 558 Piaseczno: 02:42:50 (190 / 44)
02:42:50
596 Michał Guzik M30 111 559 Radków: 02:42:54 (47 / 11)
02:42:54
597 Dawid Wróbel M35 140 560 Ślesin: 02:42:57 (188 / 48)
02:42:57
598 Marcin Dukała M40 120 561 Piaseczno: 02:42:58 (192 / 45)
02:42:58
599 Michał Gorkowski Tazar Chodzież M18 32 562 Gołdap: 02:43:00 (170 / 9)
02:43:00
600 Rafał Kądziela AKB Lidzbark Warmiński JW 3411 M35 141 563 Gołdap: 02:43:17 (171 / 36)
02:43:17
601 Mariusz Horodniczy M30 112 564 Piaseczno: 02:43:18 (193 / 36)
02:43:18
602 Sebastian Bożek Żywiec Air Team M35 142 565 Ślesin: 02:43:24 (191 / 49)
02:43:24
603 Piotr Janisz Big T's Motley Crue M25 82 566 Radków: 02:43:29 (51 / 8)
02:43:29
604 Robert Cieślak M40 121 567 Ślesin: 02:43:30 (192 / 41)
02:43:30
605 Paweł Grzebinoga M35 143 568 Gołdap: 02:43:31 (172 / 37)
02:43:31
606 Piotr Marianowski spolem z doliny chocholowskiej spolem z doliny chocholowskiej M40 122 569 Gołdap: 02:43:39 (176 / 37)
02:43:39
607 Bartosz Cichy ATP Augustów M30 113 570 Gołdap: 02:43:44 (177 / 30)
02:43:44
608 Marek Moczydłowski Nadaktywni Sprint TriTeam M40 123 571 Gołdap: 02:43:45 (178 / 38)
02:43:45
609 Łukasz Mayer Chod-Dróg MTB Team www.chod-drog-mtbteam.pl M30 114 572 Radków: 02:43:46 (54 / 12)
02:43:46
610 Arkadiusz Rojek M30 115 573 Piaseczno: 02:43:48 (195 / 37)
02:43:48
611 Wojciech Zieliński M30 116 574 Piaseczno: 02:43:52 (196 / 38)
02:43:52
612 Anna Maliszewska Policzmysie.pl F40 5 38 Ślesin: 02:43:53 (196 / 1)
02:43:53
613 Robert Klawitter M35 144 575 Ślesin: 02:44:01 (198 / 51)
02:44:01
614 Wojciech Kobylarczyk M30 117 576 Piaseczno: 02:44:05 (197 / 39)
02:44:05
615 Mariusz Bocian M40 124 577 Piaseczno: 02:44:07 (198 / 46)
02:44:07
616 Maciej Mańkowski M35 145 578 Piaseczno: 02:44:09 (199 / 52)
02:44:09
617 Adam Nozykowski M35 146 579 Piaseczno: 02:44:14 (200 / 53)
02:44:14
618 Jakub Biszko M25 83 580 Gołdap: 02:44:18 (181 / 27)
02:44:18
619 Oskar Kapala Obi-boki Running Crew M30 118 581 Piaseczno: 02:44:20 (201 / 40)
02:44:20
620 Bogumił Zięba Inovatica Triathlon Club Inovatica M35 147 582 Ślesin: 02:44:25 (202 / 52)
02:44:25
621 Rogier Pols NNYTT M35 148 583 Piaseczno: 02:44:28 (202 / 54)
02:44:28
622 Filip Kijowski Trinergy Bednarzówka.pl M30 119 584 Piaseczno: 02:44:29 (203 / 41)
02:44:29
623 Andrzej Kalisz Triathlon Team Ciesielski M50 27 585 Górzno: 02:44:34 (146 / 8)
02:44:34
624 Michał Kaczor M25 84 586 Ślesin: 02:44:39 (204 / 30)
02:44:39
625 Piotr Bolmiński M40 125 587 Ślesin: 02:44:41 (205 / 45)
02:44:41
626 Adam Czajkowski M40 126 588 Ślesin: 02:44:52 (206 / 46)
02:44:52
627 Piotr Andrzejewski Marynarka Wojenna Świnoujście M55 10 589 Ślesin: 02:44:57 (207 / 1)
02:44:57
628 Štěpán Klíma M35 149 590 Ślesin: 02:45:03 (208 / 53)
02:45:03
629 Marcin Szatkowski AKS Polonia Warszawa M30 120 591 Piaseczno: 02:45:05 (209 / 42)
02:45:05
630 Bartosz Tabaka M25 85 592 Ślesin: 02:45:11 (209 / 31)
02:45:11
631 Andrzej Cygert www.pomozprzemkowi.pl M40 127 593 Gołdap: 02:45:16 (185 / 41)
02:45:16
632 Radomił Maślak AirBike Triathlon Team M40 128 594 Ślesin: 02:45:17 (210 / 47)
02:45:17
633 Michał Kosmala LABOSPORT Team Sunward Polska M35 150 595 Górzno: 02:45:24 (151 / 42)
02:45:24
634 Damian Surdyn M35 151 596 Piaseczno: 02:45:28 (212 / 56)
02:45:28
635 Marek Pałetko Nysa Biega www.fizjoterapia-nysa.pl M30 121 597 Radków: 02:45:36 (61 / 13)
02:45:36
636 Adam Misztal M45 39 598 Piaseczno: 02:45:37 (214 / 14)
02:45:37
637 Łukasz Kozłowski TRICLUB kajasport.pl M25 86 599 Piaseczno: 02:45:39 (215 / 25)
02:45:39
638 Krzysztof Kępka Luft Tri Team M35 152 600 Piaseczno: 02:45:46 (216 / 58)
02:45:46
639 Alfred Dawiec Water Knights Triathlon Zabierzów M35 153 601 Gołdap: 02:45:51 (189 / 40)
02:45:51
640 Jacek Waszak WASZAK TEAM FUH Stefan Waszak M30 122 602 Ślesin: 02:45:53 (212 / 40)
02:45:53
641 Jacek Seferyniak M35 154 603 Ślesin: 02:45:55 (213 / 54)
02:45:55
642 Joanna Skutkiewicz F18 5 39 Piaseczno: 02:45:56 (218 / 4)
02:45:56
643 Krzysztof Górski M25 87 604 Górzno: 02:45:58 (153 / 24)
02:45:58
644 Adam Rykowski M45 40 605 Piaseczno: 02:45:59 (220 / 15)
02:45:59
645 Piotr Długołęcki ForSport M50 28 606 Górzno: 02:46:02 (154 / 9)
02:46:02
646 Bartosz Goławski Leniwce.pl M18 33 607 Piaseczno: 02:46:06 (221 / 13)
02:46:06
647 Dariusz Korecki M40 129 608 Piaseczno: 02:46:11 (222 / 50)
02:46:11
648 Patrick Chodowski M18 34 609 Piaseczno: 02:46:13 (223 / 14)
02:46:13
649 Krzysztof Kramarczyk M50 29 610 Górzno: 02:46:19 (156 / 10)
02:46:19
650 Mikołaj Korabiewski M18 35 611 Gołdap: 02:46:21 (191 / 10)
02:46:21
651 Tomasz Sidwa M35 155 612 Gołdap: 02:46:21 (190 / 41)
02:46:21
652 Zbigniew Młynarczyk M25 88 613 Gołdap: 02:46:27 (192 / 28)
02:46:27
653 Jacek Kotra Polski Klub Alpejski M30 123 614 Górzno: 02:46:31 (157 / 24)
02:46:31
654 Piotr Emert biegamyrazem.pl M40 130 615 Ślesin: 02:46:32 (216 / 49)
02:46:32
655 Łukasz Kulikowski M25 89 616 Piaseczno: 02:46:35 (224 / 28)
02:46:35
656 Eryk Łosik M35 156 617 Piaseczno: 02:46:36 (225 / 59)
02:46:36
657 Małgorzata Majewska F30 10 40 Ślesin: 02:46:40 (217 / 3)
02:46:40
658 Ewa Waleńska F35 9 41 Ślesin: 02:46:40 (218 / 2)
02:46:40
659 Bożena Jaskowska F35 10 42 Piaseczno: 02:46:41 (226 / 1)
02:46:41
660 Marcelina Rosińska F18 6 43 Gołdap: 02:46:42 (195 / 2)
02:46:42
661 Artur Szafraniec AT Team M35 157 618 Ślesin: 02:46:46 (219 / 56)
02:46:46
662 Łukasz Wiliński M30 124 619 Ślesin: 02:46:53 (221 / 41)
02:46:53
663 Marcin Szymańczyk Tri4fun M35 158 620 Górzno: 02:46:56 (160 / 43)
02:46:56
664 Mirosław Geisler Buba M35 159 621 Ślesin: 02:47:01 (223 / 57)
02:47:01
665 Krzysztof Ozga Water Knights Triathlon Zabierzów M35 160 622 Gołdap: 02:47:05 (196 / 42)
02:47:05
666 Marcin Olech M40 131 623 Piaseczno: 02:47:07 (229 / 52)
02:47:07
667 Wojciech Elminowski Enduroman Elbląg M50 30 624 Górzno: 02:47:07 (162 / 11)
02:47:07
668 Szymon Czechowski Kuźnia Triathlonu M35 161 625 Radków: 02:47:10 (66 / 13)
02:47:10
669 Matthew Cove M35 162 626 Radków: 02:47:12 (67 / 14)
02:47:12
670 Marek Kubacki JRG 2 Łódź - szczury śródmieścia M30 125 627 Ślesin: 02:47:18 (225 / 43)
02:47:18
671 Krzysztof Stasiak M30 126 628 Gołdap: 02:47:27 (198 / 32)
02:47:27
672 Łukasz Ruszkowski TrTC Limber M35 163 629 Piaseczno: 02:47:30 (230 / 60)
02:47:30
673 Zbigniew Mazurczyk WTT Warszawa M55 11 630 Piaseczno: 02:47:40 (231 / 2)
02:47:40
674 Tomasz Klejszmit M30 127 631 Piaseczno: 02:47:47 (232 / 43)
02:47:47
675 Paweł Raczkowski M35 164 632 Piaseczno: 02:47:48 (233 / 61)
02:47:48
676 Tomasz Olczak M40 132 633 Piaseczno: 02:47:51 (234 / 53)
02:47:51
677 Krzysztof Braun Drewniaczek.eu M40 133 634 Piaseczno: 02:48:02 (237 / 54)
02:48:02
678 Adrian Sarol M25 90 635 Górzno: 02:48:02 (166 / 25)
02:48:02
679 Patryk Tempski M30 128 636 Górzno: 02:48:11 (167 / 25)
02:48:11
680 Agnieszka Pelc-Wanielista KB Maniac Poznań F30 11 44 Ślesin: 02:48:25 (227 / 4)
02:48:25
681 Przemek Gołdon M35 165 637 Piaseczno: 02:48:27 (240 / 62)
02:48:27
682 Tomasz Szymański M45 41 638 Ślesin: 02:48:28 (228 / 17)
02:48:28
683 Paweł Jaworski M30 129 639 Ślesin: 02:48:29 (229 / 44)
02:48:29
684 Piotr Protasiewicz M40 134 640 Ślesin: 02:48:34 (230 / 51)
02:48:34
685 Kamil Pawlak Benefit Systems Running Team M25 91 641 Górzno: 02:48:36 (169 / 26)
02:48:36
686 Piotr Sojkowski 4FUN Triathlon Team M30 130 642 Gołdap: 02:48:47 (204 / 34)
02:48:47
687 Piotr Grzegrzółka T-Mobile Running Team M35 166 643 Piaseczno: 02:48:56 (242 / 63)
02:48:56
688 Adrian Lehmann M35 167 644 Ślesin: 02:48:56 (234 / 59)
02:48:56
689 Kuba Mikołajczyk M18 36 645 Górzno: 02:49:02 (171 / 13)
02:49:02
690 Adam Konczewicz LABOSPORT Team M30 131 646 Piaseczno: 02:49:06 (244 / 47)
02:49:06
691 Jarosław Leśniewski Trinergy M40 135 647 Piaseczno: 02:49:07 (245 / 55)
02:49:07
692 Adam Jakubowski M35 168 648 Piaseczno: 02:49:22 (247 / 65)
02:49:22
693 Adam Pachla M35 169 649 Piaseczno: 02:49:24 (248 / 66)
02:49:24
694 Jakub Krzysztofik M25 92 650 Ślesin: 02:49:31 (236 / 33)
02:49:31
695 Tomasz Łopianiak LUKS Żurawina M35 170 651 Radków: 02:49:31 (71 / 16)
02:49:31
696 Łukasz Maciuszek BBL Opole M25 93 652 Radków: 02:49:33 (72 / 13)
02:49:33
697 Rafał Łukawski RowerTramp M40 136 653 Radków: 02:49:44 (75 / 12)
02:49:44
698 Bartosz Wacławski SSP ORKA Iława M25 94 654 Górzno: 02:49:45 (174 / 28)
02:49:45
699 Rafał Kocur DoctorsTeam M40 137 655 Górzno: 02:49:47 (175 / 27)
02:49:47
700 Grzegorz Kielin mSport Team M35 171 656 Radków: 02:49:49 (77 / 18)
02:49:49
701 Łukasz Ćwirko-Godycki MKS Triathlon Malbork M30 132 657 Radków: 02:49:54 (78 / 17)
02:49:54
702 Michał Dąbrowski M25 95 658 Ślesin: 02:49:58 (239 / 34)
02:49:58
703 Igors Berkovics WITC M30 133 659 Piaseczno: 02:50:03 (253 / 49)
02:50:03
704 Maksymilian Szatecki M18 37 660 Gołdap: 02:50:04 (209 / 11)
02:50:04
705 Sebastian Sawicki Kuźnia Triathlonu M25 96 661 Piaseczno: 02:50:15 (254 / 30)
02:50:15
706 Aleksandra Obiedzińska KTS IRONMAN F35 11 45 Górzno: 02:50:15 (178 / 2)
02:50:15
707 Sławomir Goliński M30 134 662 Piaseczno: 02:50:25 (255 / 50)
02:50:25
708 Wojtek Szulc SISU TEAM-KURKUMA BYDGOSZCZ M45 42 663 Ślesin: 02:50:25 (242 / 19)
02:50:25
709 Małgorzata Masłowska biegamyrazem.pl F35 12 46 Ślesin: 02:50:28 (243 / 3)
02:50:28
710 Patryk Skrzyński GRUPA MALBORK M35 172 664 Ślesin: 02:50:29 (244 / 61)
02:50:29
711 Krzysztof Broekere M55 12 665 Radków: 02:50:42 (80 / 1)
02:50:42
712 Jacek Nawrot LABOSPORT Team M50 31 666 Piaseczno: 02:50:48 (256 / 6)
02:50:48
713 Jakub Grochola Trinergy M35 173 667 Piaseczno: 02:50:59 (257 / 68)
02:50:59
714 Konrad Cybulski MOSiR Gołdap M40 138 668 Piaseczno: 02:51:03 (258 / 58)
02:51:03
715 Paweł Budkowski M50 32 669 Górzno: 02:51:04 (181 / 12)
02:51:04
716 Tomasz Świderski M25 97 670 Ślesin: 02:51:11 (249 / 35)
02:51:11
717 Marcin Urbańczyk Tri Dream Team M30 135 671 Piaseczno: 02:51:15 (260 / 51)
02:51:15
718 Karol Kuźma YULO RUN TEAM SIEDLCE M35 174 672 Piaseczno: 02:51:16 (261 / 70)
02:51:16
719 Maciej Antkowiak Konin PRO M25 98 673 Ślesin: 02:51:29 (250 / 36)
02:51:29
720 Piotr Piątkowski M30 136 674 Gołdap: 02:51:38 (214 / 35)
02:51:38
721 Grzegorz Opyd M35 175 675 Ślesin: 02:51:43 (252 / 64)
02:51:43
722 Zdzislaw Ustowski AMATOR M60 4 676 Gołdap: 02:51:51 (216 / 3)
02:51:51
723 Łukasz Puchała Nankatsu Szupinators M25 99 677 Ślesin: 02:51:58 (256 / 38)
02:51:58
724 Wojciech Zacharków AGAT M35 176 678 Radków: 02:52:00 (83 / 20)
02:52:00
725 Maciej Krzeszowski M35 177 679 Ślesin: 02:52:02 (257 / 66)
02:52:02
726 Paweł Kędzior SPORTURISMO.PL M25 100 680 Piaseczno: 02:52:04 (264 / 32)
02:52:04
727 Maciej Szypnik M40 139 681 Górzno: 02:52:05 (185 / 31)
02:52:05
728 Mikołaj Wiśniewski tri-space team M30 137 682 Ślesin: 02:52:07 (258 / 46)
02:52:07
729 Maciej Litniewski Bull Racing Team M30 138 683 Piaseczno: 02:52:09 (265 / 52)
02:52:09
730 Dominik Markowski M35 178 684 Piaseczno: 02:52:11 (266 / 71)
02:52:11
731 Robert Gawkowski BDC Retro MTB Team 2 Pułk Saperów M40 140 685 Piaseczno: 02:52:19 (267 / 59)
02:52:19
732 Artur Solarczyk T-Mobile Running Team M35 179 686 Ślesin: 02:52:23 (260 / 67)
02:52:23
733 Jacek Wajda M45 43 687 Radków: 02:52:24 (85 / 6)
02:52:24
734 Maciej Świątek M35 180 688 Ślesin: 02:52:24 (261 / 68)
02:52:24
735 Daniel Piotrowski M25 101 689 Górzno: 02:52:29 (187 / 29)
02:52:29
736 Monika Kurowska F25 11 47 Piaseczno: 02:52:32 (268 / 5)
02:52:32
737 Mariusz Świerżewski M35 181 690 Gołdap: 02:52:45 (218 / 48)
02:52:45
738 Rafał Butny M35 182 691 Piaseczno: 02:52:46 (269 / 72)
02:52:46
739 Przemysław Gielniak M40 141 692 Górzno: 02:52:47 (191 / 32)
02:52:47
740 Paweł Pyłka M45 44 693 Górzno: 02:52:47 (190 / 14)
02:52:47
741 Artur Derwiszyński M40 142 694 Piaseczno: 02:52:48 (270 / 60)
02:52:48
742 Sławomir Sobiesiak M30 139 695 Piaseczno: 02:52:50 (271 / 53)
02:52:50
743 Jan Ambroziński M25 102 696 Piaseczno: 02:52:55 (273 / 33)
02:52:55
744 Krzysztof Miezianko M30 140 697 Gołdap: 02:53:01 (220 / 36)
02:53:01
745 Katarzyna Moraczewska F35 13 48 Ślesin: 02:53:04 (266 / 5)
02:53:04
746 Tomasz Ciepliński Trinergy M30 141 698 Piaseczno: 02:53:05 (274 / 54)
02:53:05
747 Łukasz Staszkiewicz Słynni Kenijczycy M30 142 699 Ślesin: 02:53:16 (267 / 47)
02:53:16
748 Andrzej Masłowski biegamyrazem.pl M40 143 700 Ślesin: 02:53:17 (269 / 57)
02:53:17
749 Mariusz Sobolewski M30 143 701 Gołdap: 02:53:18 (222 / 37)
02:53:18
750 Marcin Świstak M40 144 702 Gołdap: 02:53:26 (223 / 44)
02:53:26
751 Paweł Lejk M35 183 703 Piaseczno: 02:53:31 (276 / 73)
02:53:31
752 Michał Sudziarski AMS Grudziądz M35 184 704 Górzno: 02:53:32 (192 / 47)
02:53:32
753 Konrad Nowak M35 185 705 Ślesin: 02:53:38 (270 / 70)
02:53:38
754 Paweł Sawicki M45 45 706 Piaseczno: 02:53:42 (277 / 19)
02:53:42
755 Dobrochna Mierzejewska F30 12 49 Ślesin: 02:53:47 (271 / 6)
02:53:47
756 Filip Filipkowski M35 186 707 Piaseczno: 02:54:03 (280 / 76)
02:54:03
757 Mateusz Pękala M25 103 708 Górzno: 02:54:06 (195 / 31)
02:54:06
758 Jacek Topolewski M40 145 709 Górzno: 02:54:28 (198 / 33)
02:54:28
759 Adam Pachulski TRI Józefosław Dental SPA Józefosław M35 187 710 Piaseczno: 02:54:38 (282 / 78)
02:54:38
760 Michał Wrona Panorama Firm Tri Team M30 144 711 Piaseczno: 02:54:39 (283 / 55)
02:54:39
761 Pawel Sitowski M40 146 712 Piaseczno: 02:54:49 (285 / 61)
02:54:49
762 Grzegorz Strzała OLSHCOACHING.COM HND REFIT SP Z.OO M35 188 713 Radków: 02:54:51 (91 / 23)
02:54:51
763 Piotr Janiak Klub Biegacza Orange Polska M30 145 714 Ślesin: 02:54:57 (279 / 53)
02:54:57
764 Tomasz Kramek Ogur Team M25 104 715 Ślesin: 02:54:59 (280 / 40)
02:54:59
765 Tomek Broda M25 105 716 Radków: 02:55:02 (93 / 17)
02:55:02
766 Rafał Nowakowski Sportografia.pl M40 147 717 Piaseczno: 02:55:04 (287 / 62)
02:55:04
767 Mariusz Raczko M35 189 718 Piaseczno: 02:55:10 (288 / 81)
02:55:10
768 Krzysztof Podgórski M50 33 719 Gołdap: 02:55:12 (228 / 11)
02:55:12
769 Michał Kurcz M30 146 720 Piaseczno: 02:55:13 (289 / 56)
02:55:13
770 Rafał Młodzikowski Słynni Kenijczycy M35 190 721 Ślesin: 02:55:19 (283 / 72)
02:55:19
771 Adam Szałucha M18 38 722 Ślesin: 02:55:23 (284 / 9)
02:55:23
772 Marcin Szpak M40 148 723 Ślesin: 02:55:25 (285 / 59)
02:55:25
773 Marcin Świerczyński M25 106 724 Piaseczno: 02:55:28 (292 / 35)
02:55:28
774 Sławomir Delegacz M50 34 725 Górzno: 02:55:28 (202 / 13)
02:55:28
775 Tomasz Olszewski M35 191 726 Radków: 02:55:32 (94 / 24)
02:55:32
776 Tristan Sakura WITC M35 192 727 Piaseczno: 02:55:35 (294 / 82)
02:55:35
777 Szymon Neubauer Kartuzy M25 107 728 Ślesin: 02:55:37 (287 / 41)
02:55:37
778 Arkadiusz Zablonski bgk M45 46 729 Ślesin: 02:55:41 (289 / 22)
02:55:41
779 Lukasz Gorczyca AT Team M30 147 730 Radków: 02:55:43 (97 / 19)
02:55:43
780 Łukasz Sacha treningibiegowe.pl M30 148 731 Górzno: 02:55:46 (205 / 33)
02:55:46
781 Alicja Jasińska Ironman C/S Polska F25 12 50 Ślesin: 02:55:53 (290 / 4)
02:55:53
782 Tomasz Mika M35 193 732 Górzno: 02:55:57 (206 / 49)
02:55:57
783 Tomasz Czarnecki M35 194 733 Piaseczno: 02:55:57 (296 / 83)
02:55:57
784 Sebastian Stawicki Herbalife Triathlon Team M35 195 734 Radków: 02:56:01 (100 / 25)
02:56:01
785 Paweł Klimek M18 39 735 Górzno: 02:56:01 (208 / 15)
02:56:01
786 Maciej Salmonowicz PTT Delta Płock M35 196 736 Ślesin: 02:56:07 (292 / 74)
02:56:07
787 Ireneusz Cupa M40 149 737 Górzno: 02:56:10 (209 / 35)
02:56:10
788 Marek Piróg TRIBITION TEAM M30 149 738 Piaseczno: 02:56:10 (297 / 57)
02:56:10
789 Tadeusz Supernak M40 150 739 Ślesin: 02:56:13 (293 / 60)
02:56:13
790 Dawid Kurek M18 40 740 Radków: 02:56:16 (101 / 7)
02:56:16
791 Jędrzej Fulara M30 150 741 Piaseczno: 02:56:19 (298 / 58)
02:56:19
792 Jarosław Dabulis M40 151 742 Ślesin: 02:56:21 (295 / 61)
02:56:21
793 Piotr Cygan OLSH M45 47 743 Górzno: 02:56:22 (211 / 15)
02:56:22
794 Piotr Kozłowski M30 151 744 Piaseczno: 02:56:26 (299 / 59)
02:56:26
795 Dariusz Dziuk M30 152 745 Piaseczno: 02:56:27 (300 / 60)
02:56:27
796 Maciek Ratajewicz Unilogo M30 153 746 Piaseczno: 02:56:30 (301 / 61)
02:56:30
797 Marek Adamczewski M40 152 747 Piaseczno: 02:56:33 (302 / 65)
02:56:33
798 Maciej Pochciał PioRun Bytom M18 41 748 Radków: 02:56:36 (104 / 8)
02:56:36
799 Łukasz Grzybowski TN Biegówki Big Data M35 197 749 Gołdap: 02:56:38 (231 / 51)
02:56:38
800 Radek Wójcik 12tri.pl M40 153 750 Ślesin: 02:56:47 (296 / 62)
02:56:47
801 Ewa Wonko TRI in BOAT F25 13 51 Piaseczno: 02:56:56 (306 / 6)
02:56:56
802 Przemysław Koch Szwagier Team M35 198 751 Ślesin: 02:57:00 (297 / 75)
02:57:00
803 Wojciech Maliszewski M40 154 752 Piaseczno: 02:57:02 (308 / 67)
02:57:02
804 Krystian Czayka SWIMMERS Masters Team M30 154 753 Ślesin: 02:57:04 (298 / 56)
02:57:04
805 Mariusz Leśniewicz M35 199 754 Ślesin: 02:57:12 (299 / 76)
02:57:12
806 Jacek Stanisławski M25 108 755 Ślesin: 02:57:13 (300 / 43)
02:57:13
807 Andrzej Matloch IRONS-SF M30 155 756 Radków: 02:57:14 (106 / 22)
02:57:14
808 Andrzej Nowak Tempo Mława M50 35 757 Górzno: 02:57:25 (215 / 15)
02:57:25
809 Artur Tomaszek Luft Tri Team M40 155 758 Piaseczno: 02:57:26 (309 / 68)
02:57:26
810 Paweł Zych Allianz Triathlon Team M35 200 759 Ślesin: 02:57:28 (302 / 78)
02:57:28
811 Konrad Kosowicz M30 156 760 Gołdap: 02:57:29 (232 / 39)
02:57:29
812 Piotr Dyblik M30 157 761 Radków: 02:57:31 (107 / 23)
02:57:31
813 Robert Wengerski M45 48 762 Górzno: 02:57:43 (216 / 16)
02:57:43
814 Jacek Mrozowski M30 158 763 Piaseczno: 02:57:52 (311 / 63)
02:57:52
815 Anna Uusisaari F35 14 52 Gołdap: 02:57:53 (233 / 4)
02:57:53
816 Jacek Surmański Panorama Firm Tri Team M30 159 764 Piaseczno: 02:57:54 (312 / 64)
02:57:54
817 Piotr Kluska M40 156 765 Piaseczno: 02:58:01 (313 / 69)
02:58:01
818 Piotr Nadrowski Kondycja M45 49 766 Piaseczno: 02:58:05 (314 / 20)
02:58:05
819 Hubert Adamowicz LABOSPORT Team PASSION TRADER GROUP M40 157 767 Piaseczno: 02:58:14 (315 / 70)
02:58:14
820 Dariusz Wszeborowski M45 50 768 Gołdap: 02:58:24 (234 / 19)
02:58:24
821 Mirosława Łątkowska F35 15 53 Górzno: 02:58:26 (220 / 4)
02:58:26
822 Bartosz Wolny Zadyszka.org M35 201 769 Ślesin: 02:58:44 (304 / 79)
02:58:44
823 Jacek Sołtys M50 36 770 Radków: 02:58:49 (115 / 3)
02:58:49
824 Adam Nowak M25 109 771 Radków: 02:58:51 (116 / 20)
02:58:51
825 Krzysztof Mazgaj M50 37 772 Radków: 02:58:59 (117 / 4)
02:58:59
826 Agnieszka Kędziora Luft Tri Team F25 14 54 Piaseczno: 02:58:59 (318 / 8)
02:58:59
827 Paweł Krężołek M35 202 773 Piaseczno: 02:59:04 (319 / 86)
02:59:04
828 Bartosz Waszak WASZAK TEAM FUH Stefan Waszak M30 160 774 Ślesin: 02:59:06 (305 / 58)
02:59:06
829 Łukasz Bernatowicz M35 203 775 Piaseczno: 02:59:06 (320 / 87)
02:59:06
830 Robert Bielik Unleashed M45 51 776 Piaseczno: 02:59:10 (321 / 21)
02:59:10
831 Tomasz Szela Nankatsu Szupinators M25 110 777 Ślesin: 02:59:14 (306 / 44)
02:59:14
832 Jakub Kukowski M18 42 778 Górzno: 02:59:16 (222 / 16)
02:59:16
833 Agnieszka Sulik Dead on Arrival F25 15 55 Piaseczno: 02:59:19 (323 / 9)
02:59:19
834 Sebastian Stolarek KOHORTA Poznań M25 111 779 Ślesin: 02:59:26 (309 / 45)
02:59:26
835 Jarosław Kuźmin M40 158 780 Piaseczno: 02:59:30 (324 / 72)
02:59:30
836 Andrzej Sikora M50 38 781 Gołdap: 02:59:33 (237 / 12)
02:59:33
837 Tomasz Kacymirow M50 39 782 Gołdap: 02:59:35 (238 / 13)
02:59:35
838 Wojtek Masalski M45 52 783 Piaseczno: 02:59:38 (325 / 22)
02:59:38
839 Krzysztof Różalski M25 112 784 Radków: 02:59:39 (120 / 21)
02:59:39
840 Grzegorz Nowak M35 204 785 Ślesin: 02:59:43 (311 / 81)
02:59:43
841 Sebastian Lis M18 43 786 Radków: 02:59:50 (121 / 9)
02:59:50
842 Adam Kaczorowski M30 161 787 Piaseczno: 02:59:55 (326 / 66)
02:59:55
843 Marek Przyłudzki Vegabutik LABOSPORT Team M35 205 788 Ślesin: 02:59:56 (312 / 82)
02:59:56
844 Błażej Pietrzak Tribition Team M30 162 789 Radków: 02:59:58 (122 / 24)
02:59:58
845 Grzegorz Kowalski M25 113 790 Radków: 03:00:01 (124 / 22)
03:00:01
846 Robert Wojcik M30 163 791 Radków: 03:00:18 (126 / 25)
03:00:18
847 Marek Kępiński M40 159 792 Radków: 03:00:25 (127 / 19)
03:00:25
848 Adam Biernacki M45 53 793 Piaseczno: 03:00:28 (328 / 23)
03:00:28
849 Tomasz Kwiatkowski M45 54 794 Ślesin: 03:00:28 (313 / 24)
03:00:28
850 Łukasz Zboralski M35 206 795 Ślesin: 03:00:30 (314 / 83)
03:00:30
851 Marcin Sztajkowski M30 164 796 Piaseczno: 03:00:41 (329 / 67)
03:00:41
852 Artur Mikulski M25 114 797 Piaseczno: 03:00:42 (330 / 36)
03:00:42
853 Łukasz Sokół M25 115 798 Radków: 03:00:42 (129 / 23)
03:00:42
854 Rafał Wysocki M40 160 799 Ślesin: 03:00:45 (315 / 63)
03:00:45
855 Anna Kuryłek CompleXsports PRO TEAM F35 16 56 Piaseczno: 03:00:51 (331 / 3)
03:00:51
856 Rafał Luchowski WTT Warszawa M45 55 800 Piaseczno: 03:00:58 (332 / 24)
03:00:58
857 Marcin Śmietana M35 207 801 Radków: 03:01:02 (133 / 35)
03:01:02
858 Bartosz Zgorzelski M35 208 802 Ślesin: 03:01:08 (316 / 84)
03:01:08
859 Sławomir Reszke Muchomorek Sport M50 40 803 Piaseczno: 03:01:20 (334 / 8)
03:01:20
860 Robert Janik M40 161 804 Ślesin: 03:01:22 (318 / 64)
03:01:22
861 Krzysztof Zaręba M25 116 805 Ślesin: 03:01:28 (320 / 46)
03:01:28
862 Marcin Bugzel CHOD-DRÓG MTB TEAM M30 165 806 Radków: 03:01:35 (136 / 26)
03:01:35
863 Mariusz Hoszowski xTri.pl M40 162 807 Ślesin: 03:01:41 (321 / 66)
03:01:41
864 Piotr Szelągiewicz M30 166 808 Górzno: 03:01:52 (229 / 35)
03:01:52
865 Piotr Zadrożny M40 163 809 Piaseczno: 03:01:55 (336 / 73)
03:01:55
866 Michal Roginski green up fitness M25 117 810 Piaseczno: 03:01:58 (337 / 37)
03:01:58
867 Michał Masłowski Proshare Cycling Team M35 209 811 Radków: 03:02:16 (137 / 36)
03:02:16
868 Bartosz Burdziński M30 167 812 Radków: 03:02:19 (138 / 27)
03:02:19
869 Radosław Staszkiewicz M45 56 813 Ślesin: 03:02:22 (323 / 25)
03:02:22
870 Sławomir Dorochowicz M45 57 814 Ślesin: 03:02:26 (324 / 26)
03:02:26
871 Tomasz Wiśniewski Admiral Markets M25 118 815 Piaseczno: 03:02:27 (338 / 38)
03:02:27
872 Jasiek Kowalski Trisfera CoWalski - Aleja Inspiracji M35 210 816 Radków: 03:02:34 (140 / 37)
03:02:34
873 Bartek Wyrębski M30 168 817 Ślesin: 03:02:39 (325 / 59)
03:02:39
874 Cristian Zantedeschi SKYLIGHT PRORACE SKYLIGHT PRORACE M35 211 818 Radków: 03:02:40 (141 / 38)
03:02:40
875 Tomasz Winiarczyk Akwedukt M40 164 819 Piaseczno: 03:02:54 (341 / 74)
03:02:54
876 Paweł Majewski M35 212 820 Piaseczno: 03:02:55 (342 / 90)
03:02:55
877 Jacek Chodkowski M35 213 821 Piaseczno: 03:03:05 (343 / 91)
03:03:05
878 Paweł Oszmiańczuk PURKRUN Żary M35 214 822 Radków: 03:03:08 (142 / 39)
03:03:08
879 Oskar Witański M25 119 823 Piaseczno: 03:03:14 (345 / 39)
03:03:14
880 Wojciech Łuć M35 215 824 Ślesin: 03:03:15 (326 / 85)
03:03:15
881 Maciej Dziubecki AKS Polonia Warszawa Legia Warszawa M35 216 825 Piaseczno: 03:03:16 (346 / 93)
03:03:16
882 Waldemar Antolak M40 165 826 Górzno: 03:03:23 (234 / 43)
03:03:23
883 Tomek Małolepszy M25 120 827 Ślesin: 03:03:26 (328 / 48)
03:03:26
884 Tomasz Dąbrowski M40 166 828 Piaseczno: 03:03:33 (348 / 75)
03:03:33
885 Adriana Misiorska Kuźnia Triathlonu F30 13 57 Piaseczno: 03:03:45 (349 / 1)
03:03:45
886 Szymon Słowiński M40 167 829 Ślesin: 03:03:56 (330 / 68)
03:03:56
887 Tomasz Stępień Danielo Sportwear Fermy Drobiu Stępień M30 169 830 Górzno: 03:04:01 (236 / 37)
03:04:01
888 Grzegorz Skowron M35 217 831 Radków: 03:04:10 (144 / 40)
03:04:10
889 Kamila Przepieść F30 14 58 Piaseczno: 03:04:15 (352 / 2)
03:04:15
890 Beata Karaś VICTORY MASTERS ELBLĄG F50 1 59 Gołdap: 03:04:23 (243 / 1)
03:04:23
891 Waldemar Baranowski bambosz M55 13 832 Gołdap: 03:04:29 (244 / 8)
03:04:29
892 Piotr Barwiński MEPP Europe Running Team M35 218 833 Ślesin: 03:04:34 (332 / 87)
03:04:34
893 Grzegorz Markiewicz M35 219 834 Ślesin: 03:04:42 (333 / 88)
03:04:42
894 Piotr Pawlik M35 220 835 Gołdap: 03:04:48 (245 / 52)
03:04:48
895 Maciej Michałowski PROTEKT PROTEKT M30 170 836 Piaseczno: 03:04:51 (353 / 70)
03:04:51
896 Piotr Merchelski BEZ CIŚNIEŃ M30 171 837 Piaseczno: 03:04:59 (354 / 71)
03:04:59
897 Tomasz Hirt M30 172 838 Ślesin: 03:05:15 (335 / 60)
03:05:15
898 Maciej Węgier UKS 307 Warszawa Mokotów M25 121 839 Piaseczno: 03:05:16 (355 / 40)
03:05:16
899 Marek Śmigielski minikoszyk.pl M30 173 840 Ślesin: 03:05:17 (336 / 61)
03:05:17
900 Marcin Sobczak M35 221 841 Ślesin: 03:05:23 (337 / 89)
03:05:23
901 Tomasz Wojciechowski M35 222 842 Radków: 03:05:24 (148 / 42)
03:05:24
902 Krzysztof Grzesiak Projekt I`m IM M30 174 843 Piaseczno: 03:05:28 (356 / 72)
03:05:28
903 Maciej Gabryszak Relaksowo.pl Relaksowo.pl M30 175 844 Górzno: 03:05:33 (244 / 39)
03:05:33
904 Tomasz Zyśko M45 58 845 Piaseczno: 03:05:42 (357 / 26)
03:05:42
905 Marcin Safranow motosyberia M35 223 846 Górzno: 03:05:43 (246 / 54)
03:05:43
906 Krzysztof Kubasiak Water Knights Triathlon Zabierzów M40 168 847 Radków: 03:05:48 (149 / 23)
03:05:48
907 Krystyna Nowacka TN Biegówki Pokonać strach F25 16 60 Gołdap: 03:05:48 (247 / 7)
03:05:48
908 Michał Piłat M35 224 848 Radków: 03:05:56 (150 / 43)
03:05:56
909 Dawid Owczarczyk M25 122 849 Górzno: 03:05:56 (248 / 34)
03:05:56
910 Krystian Golf niezrzeszony M25 123 850 Radków: 03:05:59 (151 / 26)
03:05:59
911 Maciej Wiora M45 59 851 Radków: 03:06:01 (152 / 10)
03:06:01
912 Marcin Frankowski LABOSPORT Team M40 169 852 Ślesin: 03:06:05 (341 / 70)
03:06:05
913 Michał Szkutnik M18 44 853 Górzno: 03:06:20 (251 / 17)
03:06:20
914 Maciej Pawłowski M35 225 854 Górzno: 03:06:30 (254 / 55)
03:06:30
915 Paweł Gardecki NET SYSTEM Triathlon Team M18 45 855 Ślesin: 03:06:31 (343 / 10)
03:06:31
916 Adam Łakomy M40 170 856 Radków: 03:06:32 (154 / 24)
03:06:32
917 Łukasz Karasiński M25 124 857 Radków: 03:06:37 (155 / 27)
03:06:37
918 Marcin Idziak TRI Józefosław Dental SPA Józefosław M35 226 858 Piaseczno: 03:06:38 (362 / 96)
03:06:38
919 Maciej Kościelak Oddział Żandarmerii Wojskowej M35 227 859 Górzno: 03:06:41 (255 / 56)
03:06:41
920 Agata Tyrowicz Mucha Sportowa F30 15 61 Gołdap: 03:06:43 (248 / 5)
03:06:43
921 Marek Lewandowski Wolf M30 176 860 Radków: 03:06:55 (156 / 29)
03:06:55
922 Leszek Pijanowski M55 14 861 Górzno: 03:06:57 (258 / 5)
03:06:57
923 Robert Dziobiak Trinergy M35 228 862 Piaseczno: 03:06:58 (363 / 97)
03:06:58
924 Ewa Najder F55 1 62 Gołdap: 03:07:03 (250 / 1)
03:07:03
925 Przemysław Turek M30 177 863 Górzno: 03:07:03 (259 / 42)
03:07:03
926 Marcin Rosati Mocarni Spolem M40 171 864 Gołdap: 03:07:20 (251 / 50)
03:07:20
927 Łukasz Hasenbeck TRIMANIA NYSA M25 125 865 Radków: 03:07:25 (160 / 28)
03:07:25
928 Artur Czernik M25 126 866 Radków: 03:07:36 (161 / 29)
03:07:36
929 Magdalena Czajkowska F30 16 63 Górzno: 03:07:37 (261 / 5)
03:07:37
930 Maciej Małek oj tam oj tam M25 127 867 Górzno: 03:07:41 (262 / 36)
03:07:41
931 Anna Kurpiewska Tribition Team F35 17 64 Radków: 03:07:47 (163 / 1)
03:07:47
932 Grzegorz Kalinowski M40 172 868 Ślesin: 03:07:51 (346 / 73)
03:07:51
933 Tomasz Sawka M35 229 869 Radków: 03:07:52 (164 / 44)
03:07:52
934 Wojciech Kuźma M45 60 870 Górzno: 03:07:53 (264 / 20)
03:07:53
935 Aleksandra Listosz F30 17 65 Piaseczno: 03:07:56 (367 / 3)
03:07:56
936 Dariusz Łukowski OSIR Strzelce Opolskie M50 41 871 Radków: 03:08:01 (166 / 7)
03:08:01
937 Krzysztof Sielicki M30 178 872 Piaseczno: 03:08:07 (369 / 75)
03:08:07
938 Janusz Łukasik M45 61 873 Ślesin: 03:08:12 (348 / 27)
03:08:12
939 Jan De Groot Kondycja M45 62 874 Piaseczno: 03:08:14 (370 / 29)
03:08:14
940 Michał Kowalski FC Pyyk M25 128 875 Piaseczno: 03:08:17 (372 / 42)
03:08:17
941 Maciej Wrona M30 179 876 Piaseczno: 03:08:29 (373 / 76)
03:08:29
942 Kopczyńska Małgorzata Kalisz Małgorzata Kobusińska Sylwia F40 6 66 Górzno: 03:08:29 (266 / 4)
03:08:29
943 Szymon Sobczak TriClub M30 180 877 Ślesin: 03:08:37 (350 / 64)
03:08:37
944 Piotr Gonera M25 129 878 Ślesin: 03:08:41 (353 / 50)
03:08:41
945 Janusz Paczesny PROTEKT M30 181 879 Piaseczno: 03:08:42 (374 / 77)
03:08:42
946 Bogdan Kozłowski Warmia Mazury Triathlon Team wmsportowy M40 173 880 Górzno: 03:08:44 (267 / 50)
03:08:44
947 Piotr Trzeciak M30 182 881 Ślesin: 03:09:05 (354 / 65)
03:09:05
948 Sławomir Rudnik Podlasie 4x4 M40 174 882 Gołdap: 03:09:14 (252 / 51)
03:09:14
949 Łukasz Rejman M30 183 883 Radków: 03:09:16 (170 / 33)
03:09:16
950 Michał Zająkała M35 230 884 Piaseczno: 03:09:27 (377 / 99)
03:09:27
951 Marcin Dawidowicz M30 184 885 Piaseczno: 03:09:33 (378 / 78)
03:09:33
952 Anna Iwanska okafoka okafoka F30 18 67 Ślesin: 03:09:39 (355 / 8)
03:09:39
953 Marcin Kapkowski LABOSPORT Team M35 231 886 Radków: 03:09:39 (172 / 45)
03:09:39
954 Grzegorz Bielecki M35 232 887 Piaseczno: 03:09:41 (380 / 100)
03:09:41
955 Krzysztof Płończyk M35 233 888 Piaseczno: 03:10:09 (381 / 101)
03:10:09
956 Tomasz Wojciechowski M40 175 889 Ślesin: 03:10:16 (356 / 74)
03:10:16
957 Krzysztof Kaczmar M40 176 890 Górzno: 03:10:18 (271 / 51)
03:10:18
958 Adam Jezierski M35 234 891 Ślesin: 03:10:28 (357 / 90)
03:10:28
959 Sebastian Lach M35 235 892 Radków: 03:10:43 (175 / 46)
03:10:43
960 Karol Rychlicki Trisfera M25 130 893 Piaseczno: 03:10:52 (382 / 43)
03:10:52
961 Krzysztof Pawlik Klub Biegacza Leroy Merlin Polska M40 177 894 Gołdap: 03:10:55 (256 / 52)
03:10:55
962 Michał Bartos M25 131 895 Ślesin: 03:10:57 (358 / 51)
03:10:57
963 Maciej Mrugała Tribition Team M25 132 896 Radków: 03:11:15 (177 / 33)
03:11:15
964 Karolina Drach-Kowalczyk Akademia Kate&Kate F30 19 68 Piaseczno: 03:11:31 (383 / 4)
03:11:31
965 Jerzy Sroka M45 63 897 Ślesin: 03:11:37 (361 / 30)
03:11:37
966 Wojciech Fronckiewicz M40 178 898 Piaseczno: 03:11:41 (385 / 80)
03:11:41
967 Małgorzata Tramp Łowcy Przygód Gołdap F35 18 69 Gołdap: 03:11:41 (258 / 6)
03:11:41
968 Adam Dudek M30 185 899 Piaseczno: 03:11:49 (386 / 79)
03:11:49
969 Roman Nowak PartnerTech Sieradz PartnerTech Poland M30 186 900 Ślesin: 03:11:51 (362 / 66)
03:11:51
970 Magdalena Kotra - Truszczyńska Klub Tygrysa F18 7 70 Górzno: 03:11:57 (276 / 2)
03:11:57
971 Maciej Kopczewski M45 64 901 Gołdap: 03:11:57 (259 / 21)
03:11:57
972 Monika Neumann TRICLUB F25 17 71 Gołdap: 03:12:00 (260 / 8)
03:12:00
973 Piotr Świniarski niezrzeszony M30 187 902 Górzno: 03:12:01 (277 / 45)
03:12:01
974 Bartosz Miaśnikiewicz M40 179 903 Ślesin: 03:12:04 (363 / 75)
03:12:04
975 Paweł Janik AT Team M35 236 904 Piaseczno: 03:12:07 (388 / 103)
03:12:07
976 Artur Możdżonek M35 237 905 Górzno: 03:12:15 (278 / 59)
03:12:15
977 Łukasz Nowak Running Sucks / Iron Help M30 188 906 Radków: 03:12:18 (179 / 35)
03:12:18
978 Paweł Rakowski Oddział Żandarmerii Wojskowej M35 238 907 Górzno: 03:12:26 (279 / 60)
03:12:26
979 Michał Okoń Kuropatwy Run Team M35 239 908 Radków: 03:12:29 (180 / 47)
03:12:29
980 Piotr Kulbicki M30 189 909 Radków: 03:12:29 (181 / 36)
03:12:29
981 Wawrzyniec Czubak M40 180 910 Ślesin: 03:12:34 (364 / 76)
03:12:34
982 Maria Braun Drewniaczek.eu F35 19 72 Piaseczno: 03:12:34 (390 / 4)
03:12:34
983 Marcin Papiernik M30 190 911 Piaseczno: 03:12:35 (391 / 80)
03:12:35
984 Wojciech Kołowrotny M40 181 912 Gołdap: 03:12:41 (261 / 53)
03:12:41
985 Sebastian Schindler Running Team Zabrze M35 240 913 Radków: 03:12:45 (182 / 48)
03:12:45
986 Zenon Wiśniewski OMNIVENT M60 5 914 Ślesin: 03:13:02 (365 / 3)
03:13:02
987 Mikołaj Bąkowski M35 241 915 Ślesin: 03:13:11 (366 / 91)
03:13:11
988 Piotr Owczarzak M30 191 916 Radków: 03:13:16 (186 / 37)
03:13:16
989 Michał Gierszewski M25 133 917 Piaseczno: 03:13:18 (392 / 44)
03:13:18
990 Łukasz Kukawski M30 192 918 Górzno: 03:13:37 (282 / 46)
03:13:37
991 Krzysztof Pimpicki M35 242 919 Ślesin: 03:13:43 (367 / 92)
03:13:43
992 Piotr Gąsiorowski M45 65 920 Piaseczno: 03:14:01 (393 / 30)
03:14:01
993 Paweł Choiński PTSD / Zero Grawitacji M30 193 921 Piaseczno: 03:14:27 (395 / 82)
03:14:27
994 Marcin2 Renduda M30 194 922 Piaseczno: 03:14:27 (394 / 81)
03:14:27
995 Rafał Macioła M35 243 923 Radków: 03:14:36 (189 / 50)
03:14:36
996 Anna Bereziecka WM sportowy F30 20 73 Gołdap: 03:14:56 (262 / 7)
03:14:56
997 Krzysztof Gładysz M35 244 924 Radków: 03:14:57 (191 / 51)
03:14:57
998 Konrad Gromny M35 245 925 Gołdap: 03:15:01 (263 / 54)
03:15:01
999 Paweł Wereda M40 182 926 Ślesin: 03:15:09 (371 / 77)
03:15:09
1000 Jarosław Trzaska M50 42 927 Gołdap: 03:15:32 (264 / 17)
03:15:32
1001 Jarosław Bezka Bull Racing Team M30 195 928 Ślesin: 03:15:34 (372 / 67)
03:15:34
1002 Iwona Kaleta Wawer, czyli tam i z powrotem. F25 18 74 Ślesin: 03:15:39 (374 / 6)
03:15:39
1003 Krzysztof Gazda M18 46 929 Gołdap: 03:15:43 (265 / 12)
03:15:43
1004 Dariusz Rosłon M50 43 930 Górzno: 03:16:00 (289 / 21)
03:16:00
1005 Daniel Dębski Labo-Dent M45 66 931 Radków: 03:16:04 (192 / 14)
03:16:04
1006 Janusz Jarzyński M45 67 932 Ślesin: 03:16:06 (377 / 32)
03:16:06
1007 Łukasz Górniak M35 246 933 Gołdap: 03:16:19 (266 / 55)
03:16:19
1008 Andrzej Rama M35 247 934 Piaseczno: 03:16:22 (398 / 104)
03:16:22
1009 Katarzyna Czechowska-Madej Miłek Triathon Team F30 21 75 Radków: 03:16:23 (195 / 2)
03:16:23
1010 Tomasz Kowalczyk M40 183 935 Górzno: 03:16:32 (290 / 52)
03:16:32
1011 Przemysław Kusak Ruda Grażyna M35 248 936 Radków: 03:16:45 (196 / 52)
03:16:45
1012 Piotr Wrzesiński M30 196 937 Piaseczno: 03:16:46 (400 / 83)
03:16:46
1013 Marcin Młodzikowski M35 249 938 Ślesin: 03:16:47 (379 / 94)
03:16:47
1014 Arkadiusz Janczy TRIATHLON WAŁBRZYCH M30 197 939 Radków: 03:16:52 (197 / 40)
03:16:52
1015 Agata Wybiral Biegam Bo Krzyczy/ Obi-Boki Running Crew F30 22 76 Piaseczno: 03:16:54 (401 / 5)
03:16:54
1016 Jarosław Zalega GHOSTBIKERS Będzin M40 184 940 Ślesin: 03:16:54 (380 / 80)
03:16:54
1017 Piotr Klimkowski zg-lubin M45 68 941 Radków: 03:16:54 (198 / 15)
03:16:54
1018 Bartosz Radziwonowski Bartosz Biega M35 250 942 Gołdap: 03:17:04 (268 / 56)
03:17:04
1019 Mateusz Wierciński M18 47 943 Górzno: 03:17:22 (291 / 18)
03:17:22
1020 Bartosz Sztura M25 134 944 Ślesin: 03:17:32 (381 / 52)
03:17:32
1021 Agata Piotrowska F30 23 77 Gołdap: 03:17:42 (269 / 9)
03:17:42
1022 Cezary Psyk M30 198 945 Ślesin: 03:17:46 (382 / 68)
03:17:46
1023 Łukasz Pietrzak M25 135 946 Radków: 03:17:58 (199 / 35)
03:17:58
1024 Krzysztof Ostaszewski straż graniczna gołdap straz graniczna gołdap M45 69 947 Gołdap: 03:18:02 (271 / 22)
03:18:02
1025 Krzysztof Mroczek M45 70 948 Górzno: 03:18:04 (292 / 24)
03:18:04
1026 Danel Karczmit M18 48 949 Radków: 03:18:17 (201 / 12)
03:18:17
1027 Darek Pogorzelski Enduroman Elbląg M45 71 950 Ślesin: 03:18:34 (384 / 33)
03:18:34
1028 Marek Szymanski M50 44 951 Gołdap: 03:18:37 (274 / 18)
03:18:37
1029 Mark Poczman WITC M50 45 952 Gołdap: 03:18:38 (275 / 19)
03:18:38
1030 Emilian Bera M25 136 953 Radków: 03:18:58 (206 / 36)
03:18:58
1031 Wojciech Kubera M30 199 954 Gołdap: 03:18:58 (276 / 40)
03:18:58
1032 Jacek Najder M50 46 955 Gołdap: 03:18:59 (277 / 20)
03:18:59
1033 Leszek Majka Tribition Team M45 72 956 Radków: 03:19:00 (207 / 17)
03:19:00
1034 Krzysztof Jedziniak Jestem M35 251 957 Ślesin: 03:19:03 (385 / 95)
03:19:03
1035 Joanna Syguła WITC JKS REAL ESTATE F30 24 78 Piaseczno: 03:19:15 (405 / 6)
03:19:15
1036 Radosław Wyrwas PTT Delta Płock M30 200 958 Górzno: 03:19:25 (295 / 48)
03:19:25
1037 Rafał Mańkowski M40 185 959 Piaseczno: 03:19:33 (406 / 84)
03:19:33
1038 Darek Lewczak M50 47 960 Radków: 03:19:46 (208 / 10)
03:19:46
1039 Marcin Jurkiewicz M35 252 961 Gołdap: 03:19:49 (278 / 58)
03:19:49
1040 Tomasz Gronowski M30 201 962 Górzno: 03:20:00 (296 / 49)
03:20:00
1041 Ola Majchrzak F25 19 79 Ślesin: 03:20:03 (387 / 7)
03:20:03
1042 Joanna Steć Namagnezzzowani Red-White Team MAGSOLVIT M30 202 963 Piaseczno: 03:20:06 (408 / 84)
03:20:06
1043 Anna Suwald YOLO Team F18 8 80 Ślesin: 03:20:09 (388 / 2)
03:20:09
1044 Michał Łęgowski M35 253 964 Ślesin: 03:20:15 (389 / 96)
03:20:15
1045 Przemysław Ostrowski M35 254 965 Ślesin: 03:20:16 (390 / 97)
03:20:16
1046 Przemysław Kwapisz Mrówkojad M40 186 966 Górzno: 03:20:27 (298 / 53)
03:20:27
1047 Anna Dąbrowska F35 20 81 Piaseczno: 03:20:38 (410 / 5)
03:20:38
1048 Jakub Stawarz M25 137 967 Radków: 03:20:46 (209 / 37)
03:20:46
1049 Marta Parczewska F35 21 82 Piaseczno: 03:20:54 (412 / 6)
03:20:54
1050 Paweł Koćwin Argo Navi Argo Navi M35 255 968 Ślesin: 03:21:19 (391 / 98)
03:21:19
1051 Marcin Bieliński Nankatsu M25 138 969 Ślesin: 03:21:39 (394 / 54)
03:21:39
1052 Marcin Goliński M30 203 970 Piaseczno: 03:21:41 (413 / 85)
03:21:41
1053 Grzegorz Markowicz M50 48 971 Radków: 03:21:44 (211 / 11)
03:21:44
1054 Przemysław Rosa przemekimaraton.pl M25 139 972 Piaseczno: 03:21:44 (414 / 48)
03:21:44
1055 Bartosz Duszczyk M30 204 973 Piaseczno: 03:22:22 (416 / 86)
03:22:22
1056 Karol Mrozek Gliszczyński Oddział Żandarmerii Wojskowej M25 140 974 Górzno: 03:22:24 (300 / 39)
03:22:24
1057 Paweł Pęczkowski Tribition Team M35 256 975 Radków: 03:22:34 (213 / 56)
03:22:34
1058 Barbara Bryzek Beginner's Luck Dior M35 257 976 Gołdap: 03:22:53 (279 / 59)
03:22:53
1059 Mariusz Siulczyński M35 258 977 Ślesin: 03:22:57 (397 / 100)
03:22:57
1060 Krzysztof Filipek M25 141 978 Górzno: 03:23:21 (301 / 40)
03:23:21
1061 Marcin Kaleta M45 73 979 Radków: 03:23:26 (215 / 18)
03:23:26
1062 Piotr Korniłow M40 187 980 Piaseczno: 03:23:38 (417 / 87)
03:23:38
1063 Andrzej Nowak M60 6 981 Gołdap: 03:23:42 (280 / 4)
03:23:42
1064 Mariusz Kaczmarek M50 49 982 Górzno: 03:23:57 (303 / 22)
03:23:57
1065 Daria Zawiślak F30 25 83 Piaseczno: 03:24:44 (418 / 7)
03:24:44
1066 Krzysztof Dytrych M30 205 983 Radków: 03:25:04 (218 / 41)
03:25:04
1067 Sebastian Krupa M40 188 984 Radków: 03:25:09 (219 / 28)
03:25:09
1068 Wojciech Kubat M18 49 985 Radków: 03:25:09 (220 / 13)
03:25:09
1069 Marcin Lorek M40 189 986 Górzno: 03:25:23 (305 / 55)
03:25:23
1070 Andrzej Grochowski M55 15 987 Piaseczno: 03:25:25 (419 / 5)
03:25:25
1071 Krzysztof Handel M30 206 988 Radków: 03:25:28 (221 / 42)
03:25:28
1072 Tomasz Terech M40 190 989 Radków: 03:25:39 (222 / 29)
03:25:39
1073 Jakub Wesołowski Rollerbyd M18 50 990 Radków: 03:25:41 (223 / 14)
03:25:41
1074 Michał Krefta M40 191 991 Ślesin: 03:25:42 (398 / 81)
03:25:42
1075 Tomasz Sawczyn 3 x Z M35 259 992 Radków: 03:25:47 (224 / 57)
03:25:47
1076 Mariusz Leś NO PAIN M30 207 993 Radków: 03:25:54 (225 / 43)
03:25:54
1077 Jarosław Majdan CUJON M40 192 994 Górzno: 03:25:54 (306 / 56)
03:25:54
1078 Andrzej Nejman Skrzydlaci.pl M30 208 995 Górzno: 03:25:55 (307 / 50)
03:25:55
1079 Marek Golda Grupa Glajza M40 193 996 Radków: 03:26:14 (227 / 30)
03:26:14
1080 Witold Dzitkowski M25 142 997 Radków: 03:26:25 (228 / 39)
03:26:25
1081 Mateusz Szczygieł M35 260 998 Ślesin: 03:26:43 (399 / 101)
03:26:43
1082 Robert Sowa M30 209 999 Radków: 03:26:43 (229 / 45)
03:26:43
1083 Przemyslaw Grabowski M35 261 1000 Piaseczno: 03:28:43 (420 / 105)
03:28:43
1084 Sebastian Witek AT Team M35 262 1001 Radków: 03:28:45 (231 / 58)
03:28:45
1085 Robert Mucha TN Biegówki Biegówki w Zalesiu M35 263 1002 Gołdap: 03:29:23 (285 / 61)
03:29:23
1086 Małgorzata Stęplewska 100KROTKI F40 7 84 Górzno: 03:29:29 (310 / 5)
03:29:29
1087 Piotr Kierszniewski M40 194 1003 Piaseczno: 03:29:42 (421 / 88)
03:29:42
1088 Anna Otocka szakale bałut F25 20 85 Radków: 03:29:56 (238 / 6)
03:29:56
1089 Jacek Gajda M40 195 1004 Piaseczno: 03:30:12 (422 / 89)
03:30:12
1090 Daniel Karbowiak M18 51 1005 Radków: 03:30:18 (239 / 15)
03:30:18
1091 Andrzej Rosłaniec M40 196 1006 Piaseczno: 03:30:49 (423 / 90)
03:30:49
1092 Patryk Lisiak FRASTAŚ POZNAŃ M35 264 1007 Ślesin: 03:30:54 (405 / 104)
03:30:54
1093 Małgorzata Palus F35 22 86 Piaseczno: 03:30:58 (425 / 7)
03:30:58
1094 Tomasz Launer RUN, TOLA RUN M40 197 1008 Radków: 03:31:09 (243 / 36)
03:31:09
1095 Konrad Bily M25 143 1009 Radków: 03:31:28 (244 / 40)
03:31:28
1096 Kacper Królak Ruchy Kluchy M35 265 1010 Piaseczno: 03:31:46 (426 / 107)
03:31:46
1097 Piotr Załuski Unilogo Unilogo M30 210 1011 Piaseczno: 03:31:54 (427 / 87)
03:31:54
1098 Marcin Gienieczko M35 266 1012 Gołdap: 03:32:00 (286 / 62)
03:32:00
1099 Maciej Tomaszczak KB Sobótka EkoGrunt M25 144 1013 Radków: 03:32:17 (246 / 42)
03:32:17
1100 Sławomir Kwinta MARCUS TEAM M35 267 1014 Radków: 03:32:24 (247 / 60)
03:32:24
1101 Krzysztof Hadaś CSWLąd. Poznań M40 198 1015 Radków: 03:32:38 (248 / 37)
03:32:38
1102 Paweł Dąbrowski M25 145 1016 Górzno: 03:32:44 (312 / 41)
03:32:44
1103 Marcin Wojciechowski M40 199 1017 Ślesin: 03:33:14 (407 / 82)
03:33:14
1104 Karol Gielecinski M30 211 1018 Piaseczno: 03:33:51 (429 / 88)
03:33:51
1105 Jakub Bober M25 146 1019 Radków: 03:34:23 (253 / 43)
03:34:23
1106 Łukasz Janek Graniou ATEM team Graniou ATEM M30 212 1020 Radków: 03:34:23 (252 / 49)
03:34:23
1107 Aleksandra Kaczmarek-Byzdra BBL Gdańsk F40 8 87 Górzno: 03:34:27 (313 / 6)
03:34:27
1108 Marek Pencarski Drużyna Szpiku M30 213 1021 Radków: 03:34:51 (255 / 50)
03:34:51
1109 Przemysław Kobiela PARAGRAF TARNOBRZEG M40 200 1022 Piaseczno: 03:35:38 (431 / 92)
03:35:38
1110 Ewa Lewicka oj tam oj tam F25 21 88 Górzno: 03:36:02 (314 / 7)
03:36:02
1111 Jerzy Krupa M40 201 1023 Piaseczno: 03:36:16 (432 / 93)
03:36:16
1112 Ewa Wojciechowska F50 2 89 Ślesin: 03:36:46 (409 / 1)
03:36:46
1113 Jerzy Kwaśny MGM M40 202 1024 Radków: 03:36:48 (259 / 39)
03:36:48
1114 Anna Emert biegamyrazem.pl F40 9 90 Ślesin: 03:37:16 (410 / 4)
03:37:16
1115 Katarzyna Daniszewska F25 22 91 Ślesin: 03:37:42 (411 / 8)
03:37:42
1116 Grzegorz Tarnawski M40 203 1025 Radków: 03:37:44 (261 / 40)
03:37:44
1117 Bartosz Tulwin M30 214 1026 Radków: 03:38:20 (264 / 52)
03:38:20
1118 Filip Stanislawski Sasiedzka Grupa Kolarska M35 268 1027 Piaseczno: 03:39:22 (433 / 109)
03:39:22
1119 Marek Mróz GRUPA MALBORK Biuro Obsługi Firm Pio-Mar s.c. M35 269 1028 Górzno: 03:40:16 (317 / 64)
03:40:16
1120 Jacek Krawczyński M65 3 1029 Górzno: 03:40:16 (316 / 2)
03:40:16
1121 Michał Polak M40 204 1030 Radków: 03:40:44 (267 / 44)
03:40:44
1122 Wojciech Pawlicki M45 74 1031 Piaseczno: 03:41:34 (436 / 31)
03:41:34
1123 Grzegorz Karwacki M40 205 1032 Radków: 03:41:48 (268 / 45)
03:41:48
1124 Marcin Rygulski CT Team M30 215 1033 Radków: 03:42:05 (269 / 53)
03:42:05
1125 Wacław Hołówko TRICLUB M25 147 1034 Radków: 03:43:04 (270 / 45)
03:43:04
1126 Jolanta Księżak F35 23 92 Górzno: 03:43:11 (318 / 8)
03:43:11
1127 Sebastian Krzyśka Panorama Firm Tri Team M30 216 1035 Piaseczno: 03:43:21 (437 / 89)
03:43:21
1128 Paweł Wiliński M30 217 1036 Piaseczno: 03:43:23 (438 / 90)
03:43:23
1129 Dominik Mateńko M25 148 1037 Radków: 03:44:34 (272 / 46)
03:44:34
1130 Bartosz Markiel M30 218 1038 Górzno: 03:44:42 (319 / 51)
03:44:42
1131 Justyna Ignatowska F30 26 93 Radków: 03:44:44 (273 / 5)
03:44:44
1132 Sławek Silvio Ratajczak M45 75 1039 Piaseczno: 03:44:51 (439 / 32)
03:44:51
1133 Anna Bielik Tri Dream Team F45 3 94 Piaseczno: 03:45:18 (440 / 3)
03:45:18
1134 Łukasz Kowara Allianz Triathlon Team M35 270 1040 Piaseczno: 03:45:24 (441 / 110)
03:45:24
1135 Marcin Amanowicz M40 206 1041 Górzno: 03:46:18 (320 / 58)
03:46:18
1136 Anna Lis F30 27 95 Górzno: 03:46:38 (321 / 9)
03:46:38
1137 Grzegorz Misiak PartnerTech Poland PartnerTech Poland-Sieradz M40 207 1042 Ślesin: 03:48:43 (416 / 87)
03:48:43
1138 Karol Soja M18 52 1043 Ślesin: 03:49:25 (417 / 12)
03:49:25
1139 Marcin Grochowski Smashing pĄpkins M40 208 1044 Górzno: 03:49:44 (322 / 59)
03:49:44
1140 Bartosz Choromański Driller Laura M30 219 1045 Radków: 03:49:47 (277 / 54)
03:49:47
1141 Agnieszka Żmudzka F40 10 96 Piaseczno: 03:50:13 (443 / 4)
03:50:13
1142 Szymon Wojtaszyk M30 220 1046 Radków: 03:50:36 (279 / 55)
03:50:36
1143 Radosław Bochen brak Domki Letniskowe Urszula Bochen Radków M25 149 1047 Radków: 03:51:42 (282 / 47)
03:51:42
1144 Arkadiusz Konieczny Byle do mety :D M30 221 1048 Radków: 03:51:57 (283 / 56)
03:51:57
1145 Tomasz Banaś M40 209 1049 Radków: 03:52:26 (284 / 49)
03:52:26
1146 Dariusz Kuchnio Trisfera M55 16 1050 Piaseczno: 03:53:10 (444 / 6)
03:53:10
1147 Marzena Łypik F40 11 97 Ślesin: 03:53:54 (420 / 5)
03:53:54
1148 Rafał Markiewicz M35 271 1051 Radków: 03:54:16 (285 / 62)
03:54:16
1149 Mateusz Zentel M30 222 1052 Ślesin: 03:54:45 (421 / 69)
03:54:45
1150 Marek Zawadowski TriSpace M45 76 1053 Górzno: 03:54:51 (324 / 25)
03:54:51
1151 Slawek Dabrowski M35 272 1054 Górzno: 03:54:55 (325 / 65)
03:54:55
1152 Karolina Krawczyk F30 28 98 Ślesin: 03:55:29 (422 / 11)
03:55:29
1153 Michał Juskowiak Amano Interactive AIPhoto.pl M60 7 1055 Radków: 03:55:58 (287 / 2)
03:55:58
1154 Agata Borkowska WITC F40 12 99 Piaseczno: 03:56:27 (445 / 5)
03:56:27
1155 Jarosław Roślicki M30 223 1056 Radków: 03:57:20 (289 / 57)
03:57:20
1156 Elzbieta Rydzewska F30 29 100 Ślesin: 03:57:24 (423 / 12)
03:57:24
1157 Łukasz Jelonek M30 224 1057 Radków: 04:00:24 (292 / 58)
04:00:24
1158 Paulina Walczak F25 23 101 Radków: 04:00:46 (293 / 7)
04:00:46
1159 Edyta Jasak-Juskowiak Amano Interactive AIPhoto.pl F40 13 102 Piaseczno: 04:02:24 (447 / 6)
04:02:24
1160 Andrzej Bochniak M55 17 1058 Radków: 04:02:27 (294 / 4)
04:02:27
1161 Mariusz Świtalski M35 273 1059 Radków: 04:02:39 (295 / 64)
04:02:39
1162 Konrad Giers FHU GIERSNET M35 274 1060 Radków: 04:02:47 (296 / 65)
04:02:47
1163 Bartłomiej Prorok KP PSP Zabkowice Śl. M30 225 1061 Radków: 04:05:03 (297 / 59)
04:05:03
1164 Robert Płaskociński M40 210 1062 Radków: 04:05:36 (298 / 50)
04:05:36
1165 Eugeniusz Śnieżko M30 226 1063 Gołdap: 04:06:46 (288 / 41)
04:06:46
1166 Adam Prorok M45 77 1064 Górzno: 04:07:02 (326 / 26)
04:07:02
1167 Dariusz Mróz M50 50 1065 Radków: 04:08:49 (299 / 15)
04:08:49
1168 Nawrocki Jarosław WABCO M50 51 1066 Radków: 04:11:54 (300 / 16)
04:11:54
1169 Przemek Głuchowski M35 275 1067 Ślesin: 04:12:21 (424 / 106)
04:12:21
1170 Krzysztof Pawłowski M30 227 1068 Radków: 04:12:43 (301 / 60)
04:12:43
1171 Sławomir Kłosowski M40 211 1069 Radków: 04:12:46 (302 / 51)
04:12:46
1172 Tomasz Głowacki M40 212 1070 Radków: 04:14:57 (303 / 52)
04:14:57
1173 Marcin Łuczak Marbet Team Marbet Opole M40 213 1071 Radków: 04:17:55 (304 / 53)
04:17:55
1174 Łukasz Chmiel M30 228 1072 Radków: 04:25:14 (306 / 61)
04:25:14
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon