Garmin MTB Series 2017 - dystans MINI (25 km) - results

M‑ce Nazwisko i imię Klub Kat. M-ce w kat. M-ce wg płci Zawody Czas końcowy Strata
1 Piotr Rzeszutek KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK M18 1 1 Wejherowo: 00:59:23 (1 / 1)
Stężyca: 00:52:27 (2 / 1)
Rumia: 01:11:58 (1 / 1)
03:03:48
2 Arek Petka KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK M18 2 2 Wejherowo: 00:59:24 (2 / 2)
Stężyca: 00:52:27 (1 / 2)
Rumia: 01:14:06 (2 / 2)
03:05:57 00:02:09
3 Jan Krukowski MLKS BASZTA BYTÓW M18 3 3 Wejherowo: 01:01:28 (7 / 5)
Stężyca: 00:52:57 (3 / 3)
Rumia: 01:14:08 (3 / 3)
03:08:33 00:04:45
4 Wiktor Stankiewicz Team VERGE Polska M18 4 4 Wejherowo: 01:01:19 (6 / 4)
Stężyca: 00:54:46 (7 / 5)
Rumia: 01:14:25 (4 / 4)
03:10:30 00:06:42
5 Maciej Zielonka EDF Trek Gdynia EDF Trek Gdynia M30 1 5 Wejherowo: 01:01:19 (4 / 2)
Stężyca: 00:54:00 (4 / 1)
Rumia: 01:15:53 (6 / 1)
03:11:12 00:07:24
6 Sebastian Fusowski Norda Active Team M18 5 6 Wejherowo: 01:01:19 (5 / 3)
Stężyca: 00:54:46 (6 / 4)
Rumia: 01:15:27 (5 / 5)
03:11:32 00:07:44
7 Arkadiusz Zarzycki Apteka Gemini M30 2 7 Wejherowo: 01:01:17 (3 / 1)
Stężyca: 00:54:44 (5 / 2)
Rumia: 01:18:34 (8 / 3)
03:14:35 00:10:47
8 Marek Kaczmarek Old School MTB Gdańsk M30 3 8 Wejherowo: 01:04:21 (15 / 8)
Stężyca: 00:57:01 (12 / 4)
Rumia: 01:19:46 (10 / 5)
03:21:08 00:17:20
9 Łukasz Zienkiewicz M30 4 9 Wejherowo: 01:05:10 (20 / 10)
Stężyca: 00:55:26 (9 / 3)
Rumia: 01:20:57 (14 / 8)
03:21:33 00:17:45
10 Patryk Szymczak Apteka Gemini M18 6 10 Wejherowo: 01:04:20 (14 / 7)
Stężyca: 00:57:19 (14 / 7)
Rumia: 01:20:22 (11 / 6)
03:22:01 00:18:13
11 Paweł Wójtowicz Federal Mogul MTB Team Federal Mogul MTB Team M30 5 11 Wejherowo: 01:05:49 (24 / 12)
Stężyca: 00:57:21 (17 / 6)
Rumia: 01:20:37 (12 / 6)
03:23:47 00:19:59
12 Cezary Mrozowicz NEXUS Team M30 6 12 Wejherowo: 01:03:46 (11 / 4)
Stężyca: 01:02:19 (71 / 35)
Rumia: 01:17:49 (7 / 2)
03:23:54 00:20:06
13 Radosław Ruczyński Blvck Hole MTB Team Elbląg HYDROPRESS Hydraulika Siłowa M40 1 13 Wejherowo: 01:05:46 (23 / 2)
Stężyca: 00:57:19 (13 / 4)
Rumia: 01:23:17 (18 / 2)
03:26:22 00:22:34
14 Mikołaj Marzejon KLIF MTB TEAM M16 1 14 Wejherowo: 01:04:51 (19 / 2)
Stężyca: 00:58:41 (35 / 2)
Rumia: 01:23:17 (20 / 2)
03:26:49 00:23:01
15 Artur Wesołowski M40 2 15 Wejherowo: 01:06:18 (28 / 4)
Stężyca: 00:57:19 (15 / 3)
Rumia: 01:23:21 (21 / 3)
03:26:58 00:23:10
16 Robert Wakulik Dolina Noteci Racing Team M30 7 16 Wejherowo: 01:04:21 (16 / 7)
Stężyca: 00:57:24 (18 / 7)
Rumia: 01:25:17 (26 / 13)
03:27:02 00:23:14
17 Rimas Czernialis Norda Active Team M30 8 17 Wejherowo: 01:04:10 (13 / 6)
Stężyca: 00:57:21 (16 / 5)
Rumia: 01:25:33 (28 / 14)
03:27:04 00:23:16
18 Antoni Krotowski Old School MTB Gdańsk M30 9 18 Wejherowo: 01:08:09 (38 / 20)
Stężyca: 00:58:45 (39 / 20)
Rumia: 01:23:00 (17 / 9)
03:29:54 00:26:06
19 Rafał Lelukiewicz Kawisbike Mosso Polska Team M30 10 19 Wejherowo: 01:06:13 (25 / 13)
Stężyca: 00:58:43 (38 / 19)
Rumia: 01:25:09 (25 / 12)
03:30:05 00:26:17
20 Michał Lenz GOOD RIDE M30 11 20 Wejherowo: 01:06:31 (30 / 15)
Stężyca: 00:57:45 (21 / 9)
Rumia: 01:26:28 (33 / 18)
03:30:44 00:26:56
21 Radosław Jokiel M30 12 21 Wejherowo: 01:07:47 (35 / 18)
Stężyca: 00:58:45 (40 / 21)
Rumia: 01:24:48 (24 / 11)
03:31:20 00:27:32
22 Adam Leszczyński M30 13 22 Wejherowo: 01:07:30 (32 / 16)
Stężyca: 00:57:59 (28 / 13)
Rumia: 01:27:04 (36 / 21)
03:32:33 00:28:45
23 Karol Turek KlifMTB TEAM M30 14 23 Wejherowo: 01:08:17 (40 / 22)
Stężyca: 00:58:42 (37 / 18)
Rumia: 01:25:48 (30 / 16)
03:32:47 00:28:59
24 Rafał Hoge Pucka Grupa Rowerowa M30 15 24 Wejherowo: 01:08:19 (41 / 23)
Stężyca: 00:57:55 (25 / 11)
Rumia: 01:27:23 (37 / 22)
03:33:37 00:29:49
25 Hubert Labuda KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK M16 2 25 Wejherowo: 01:09:30 (53 / 3)
Stężyca: 00:58:15 (30 / 1)
Rumia: 01:26:11 (32 / 4)
03:33:56 00:30:08
26 Grzegorz Zasada M30 16 26 Wejherowo: 01:09:23 (52 / 28)
Stężyca: 00:58:03 (29 / 14)
Rumia: 01:26:36 (34 / 19)
03:34:02 00:30:14
27 Damian Ciba TA KO Team M30 17 27 Wejherowo: 01:17:32 (123 / 54)
Stężyca: 00:57:31 (20 / 8)
Rumia: 01:19:16 (9 / 4)
03:34:19 00:30:31
28 Olaf Kurylczyk M16 3 28 Wejherowo: 01:10:29 (57 / 4)
Stężyca: 00:59:20 (43 / 3)
Rumia: 01:25:18 (27 / 3)
03:35:07 00:31:19
29 Marek Bielowicz BST - Banach Sport Team M30 18 29 Wejherowo: 01:08:36 (43 / 24)
Stężyca: 01:00:21 (54 / 28)
Rumia: 01:27:01 (35 / 20)
03:35:58 00:32:10
30 Łukasz Szerszyński ALTER - ROWERY Sopot M30 19 30 Wejherowo: 01:09:19 (50 / 27)
Stężyca: 01:01:03 (56 / 30)
Rumia: 01:25:47 (29 / 15)
03:36:09 00:32:21
31 Paweł Nowosielski Beko Mountain Bikers Beko M30 20 31 Wejherowo: 01:08:16 (39 / 21)
Stężyca: 00:58:40 (34 / 16)
Rumia: 01:29:42 (43 / 25)
03:36:38 00:32:50
32 Stanisław Pawłowski WSKG Rowery Jamróz Kenda Team M40 3 32 Wejherowo: 01:08:20 (42 / 8)
Stężyca: 00:57:57 (27 / 7)
Rumia: 01:30:26 (50 / 6)
03:36:43 00:32:55
33 Arkadiusz Buczyński VO2max MTB Team M40 4 33 Wejherowo: 01:09:08 (47 / 9)
Stężyca: 00:59:37 (46 / 9)
Rumia: 01:30:12 (49 / 5)
03:38:57 00:35:09
34 Paweł Raasz M30 21 34 Wejherowo: 01:09:41 (54 / 29)
Stężyca: 00:59:30 (44 / 23)
Rumia: 01:30:10 (48 / 29)
03:39:21 00:35:33
35 Szczepan Reiss Old School MTB Gdańsk M40 5 35 Wejherowo: 01:10:28 (56 / 10)
Stężyca: 01:00:05 (49 / 10)
Rumia: 01:30:04 (46 / 4)
03:40:37 00:36:49
36 Piotr Habaj Norda Active Team M30 22 36 Wejherowo: 01:11:10 (66 / 33)
Stężyca: 01:00:05 (48 / 24)
Rumia: 01:29:51 (45 / 27)
03:41:06 00:37:18
37 Bartłomiej Borowiecki M30 23 37 Wejherowo: 01:11:05 (63 / 32)
Stężyca: 01:00:07 (52 / 27)
Rumia: 01:30:34 (51 / 30)
03:41:46 00:37:58
38 Nikolai Chifin MTB 1 M18 7 38 Wejherowo: 01:14:40 (96 / 23)
Stężyca: 00:59:17 (41 / 10)
Rumia: 01:29:39 (42 / 11)
03:43:36 00:39:48
39 Michał Zawistowski M30 24 39 Wejherowo: 01:13:44 (87 / 38)
Stężyca: 01:00:05 (47 / 25)
Rumia: 01:30:42 (52 / 31)
03:44:31 00:40:43
40 Dariusz Markowski Rack Team MTB M18 8 40 Wejherowo: 01:11:04 (61 / 17)
Stężyca: 01:02:41 (77 / 16)
Rumia: 01:30:58 (53 / 12)
03:44:43 00:40:55
41 Michał Dolny M30 25 41 Wejherowo: 01:13:40 (86 / 37)
Stężyca: 01:02:06 (68 / 33)
Rumia: 01:29:28 (41 / 24)
03:45:14 00:41:26
42 Oskar Ciba Norda Active Team M16 4 42 Wejherowo: 01:11:46 (70 / 5)
Stężyca: 01:02:08 (69 / 4)
Rumia: 01:31:24 (55 / 5)
03:45:18 00:41:30
43 Bartek Galicki GESS M30 26 43 Wejherowo: 01:11:04 (62 / 31)
Stężyca: 01:01:38 (63 / 32)
Rumia: 01:33:34 (66 / 37)
03:46:16 00:42:28
44 Jarosław Michalik MTB Kwidzyn Team M40 6 44 Wejherowo: 01:11:09 (65 / 12)
Stężyca: 01:01:40 (64 / 15)
Rumia: 01:33:34 (67 / 11)
03:46:23 00:42:35
45 Andrzej Leszczyński M40 7 45 Wejherowo: 01:12:08 (71 / 15)
Stężyca: 01:01:41 (65 / 16)
Rumia: 01:32:39 (60 / 9)
03:46:28 00:42:40
46 Michał Papiernik TKR TKR M30 27 46 Wejherowo: 01:11:42 (69 / 34)
Stężyca: 01:02:11 (70 / 34)
Rumia: 01:32:44 (61 / 35)
03:46:37 00:42:49
47 Piotr Rzeźnik M40 8 47 Wejherowo: 01:13:04 (82 / 21)
Stężyca: 01:00:06 (50 / 11)
Rumia: 01:34:53 (77 / 14)
03:48:03 00:44:15
48 Bartłomiej Kamiński Pucka Grupa Rowerowa M30 28 48 Wejherowo: 01:13:18 (84 / 35)
Stężyca: 01:02:42 (79 / 38)
Rumia: 01:32:15 (59 / 34)
03:48:15 00:44:27
49 Patryk Galiński BST M40 9 49 Wejherowo: 01:12:43 (77 / 18)
Stężyca: 01:01:37 (61 / 13)
Rumia: 01:34:14 (69 / 12)
03:48:34 00:44:46
50 Arkadiusz Ruczyński Hydropress KM Bike MTB Team Hydropress Hydraulika Siłowa M40 10 50 Wejherowo: 01:12:08 (72 / 16)
Stężyca: 01:01:38 (62 / 14)
Rumia: 01:34:52 (76 / 13)
03:48:38 00:44:50
51 Kamil Wegner KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK M18 9 51 Wejherowo: 01:12:37 (74 / 19)
Stężyca: 01:02:39 (75 / 15)
Rumia: 01:33:27 (65 / 14)
03:48:43 00:44:55
52 Dawid Machowski VO2max MTB Team M30 29 52 Wejherowo: 01:14:37 (94 / 43)
Stężyca: 01:03:19 (89 / 39)
Rumia: 01:31:52 (57 / 33)
03:49:48 00:46:00
53 Jakub Wolanin M30 30 53 Wejherowo: 01:13:48 (89 / 39)
Stężyca: 01:01:36 (60 / 31)
Rumia: 01:34:34 (72 / 39)
03:49:58 00:46:10
54 Jacek Olech mtb eldar Świecie M40 11 54 Wejherowo: 01:14:18 (91 / 23)
Stężyca: 01:03:41 (91 / 27)
Rumia: 01:32:03 (58 / 8)
03:50:02 00:46:14
55 Mirosław Ziółkowski Whiteout.pl M40 12 55 Wejherowo: 01:12:57 (79 / 20)
Stężyca: 01:02:05 (67 / 17)
Rumia: 01:35:01 (80 / 15)
03:50:03 00:46:15
56 Radosław Kasztelan Kwidzyn Bike Racing Team Kwidzyn M40 13 56 Wejherowo: 01:12:57 (80 / 19)
Stężyca: 01:02:41 (76 / 19)
Rumia: 01:35:22 (81 / 16)
03:51:00 00:47:12
57 Marek Wolski M50 1 57 Wejherowo: 01:12:42 (76 / 1)
Stężyca: 01:02:42 (78 / 1)
Rumia: 01:35:36 (83 / 1)
03:51:00 00:47:12
58 Tomasz Tomaszewski Kawisbike Mosso Polska Team M30 31 58 Wejherowo: 01:13:34 (85 / 36)
Stężyca: 01:02:28 (72 / 36)
Rumia: 01:36:23 (88 / 44)
03:52:25 00:48:37
59 Tomasz Ptaszek Sailors M30 32 59 Wejherowo: 01:15:42 (104 / 45)
Stężyca: 01:02:29 (73 / 37)
Rumia: 01:34:22 (71 / 38)
03:52:33 00:48:45
60 Przemek Babiarz LUK-CONNECT RACING TEAM M30 33 60 Wejherowo: 01:17:16 (120 / 51)
Stężyca: 01:00:38 (55 / 29)
Rumia: 01:34:42 (74 / 40)
03:52:36 00:48:48
61 Gracjan Jaffke KLIF MTB Team M18 10 61 Wejherowo: 01:14:58 (101 / 24)
Stężyca: 01:04:09 (98 / 17)
Rumia: 01:34:35 (73 / 17)
03:53:42 00:49:54
62 Dariusz Piotrowski MTB ELDAR ŚWIECIE M40 14 62 Wejherowo: 01:14:57 (100 / 26)
Stężyca: 01:03:00 (82 / 21)
Rumia: 01:36:03 (84 / 17)
03:54:00 00:50:12
63 Sławomir Gierszewski M40 15 63 Wejherowo: 01:12:41 (75 / 17)
Stężyca: 01:03:51 (92 / 28)
Rumia: 01:37:44 (93 / 21)
03:54:16 00:50:28
64 Jan Potrykus KLIF MTB Team M50 2 64 Wejherowo: 01:15:48 (105 / 2)
Stężyca: 01:03:07 (86 / 2)
Rumia: 01:36:10 (85 / 2)
03:55:05 00:51:17
65 Dominik Orzędowski Kwidzyn Bike Racing Team M40 16 65 Wejherowo: 01:15:52 (108 / 28)
Stężyca: 01:03:06 (84 / 24)
Rumia: 01:36:24 (89 / 19)
03:55:22 00:51:34
66 Marcin Komsta Baumar Brothers M40 17 66 Wejherowo: 01:15:54 (111 / 30)
Stężyca: 01:03:14 (88 / 25)
Rumia: 01:36:16 (86 / 18)
03:55:24 00:51:36
67 Weronika Lorkowska Team Verge Polska F18 1 1 Wejherowo: 01:14:45 (97 / 1)
Stężyca: 01:01:13 (58 / 1)
Rumia: 01:39:28 (100 / 1)
03:55:26 00:51:38
68 Janusz Dzienisz ADVA Optical Networking M30 34 67 Wejherowo: 01:14:24 (92 / 41)
Stężyca: 01:03:51 (93 / 41)
Rumia: 01:37:21 (91 / 45)
03:55:36 00:51:48
69 Mirosław Urbanowicz Gdańsk M60 1 68 Wejherowo: 01:12:58 (81 / 1)
Stężyca: 01:02:46 (81 / 1)
Rumia: 01:40:22 (103 / 1)
03:56:06 00:52:18
70 Tomasz Lange Rack Team MTB M40 18 69 Wejherowo: 01:11:31 (68 / 14)
Stężyca: 01:08:30 (154 / 44)
Rumia: 01:37:20 (90 / 20)
03:57:21 00:53:33
71 Piotr Przestrzelski BST - Banach Sport Team M40 19 70 Wejherowo: 01:14:51 (99 / 25)
Stężyca: 01:03:56 (95 / 30)
Rumia: 01:38:51 (97 / 22)
03:57:38 00:53:50
72 Łukasz Bartnik ENZO TEAM KOŁOMAŃSKI ROWERY M30 35 71 Wejherowo: 01:15:49 (106 / 46)
Stężyca: 01:05:43 (113 / 50)
Rumia: 01:36:19 (87 / 43)
03:57:51 00:54:03
73 Tomasz Fułek M30 36 72 Wejherowo: 01:15:52 (109 / 47)
Stężyca: 01:05:19 (104 / 45)
Rumia: 01:37:48 (94 / 46)
03:58:59 00:55:11
74 Sławomir Maciejewski KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK M40 20 73 Wejherowo: 01:14:45 (98 / 24)
Stężyca: 01:02:45 (80 / 20)
Rumia: 01:42:30 (113 / 26)
04:00:00 00:56:12
75 Łukasz Stelmach LUK-CONNECT RACING TEAM M30 37 74 Wejherowo: 01:16:54 (116 / 50)
Stężyca: 01:04:02 (97 / 42)
Rumia: 01:39:13 (98 / 48)
04:00:09 00:56:21
76 Tomek Wawrzyniak Fundacja Pies Szuka Domu MTB Team M30 38 75 Wejherowo: 01:15:33 (103 / 44)
Stężyca: 01:06:01 (118 / 52)
Rumia: 01:39:15 (99 / 49)
04:00:49 00:57:01
77 Rafał Wyrwicki M30 39 76 Wejherowo: 01:17:17 (122 / 53)
Stężyca: 01:05:26 (109 / 47)
Rumia: 01:38:40 (96 / 47)
04:01:23 00:57:35
78 Marek Florczuk M18 11 77 Wejherowo: 01:14:39 (95 / 22)
Stężyca: 01:04:13 (100 / 18)
Rumia: 01:42:38 (114 / 22)
04:01:30 00:57:42
79 Marta Ziemer GK STG F18 2 2 Wejherowo: 01:15:49 (107 / 2)
Stężyca: 01:06:33 (130 / 2)
Rumia: 01:39:44 (101 / 2)
04:02:06 00:58:18
80 Elżbieta Wydrowska Old School MTB Gdańsk DiverseExtremeTeam F30 1 3 Wejherowo: 01:16:59 (117 / 1)
Stężyca: 01:07:15 (135 / 2)
Rumia: 01:38:37 (95 / 1)
04:02:51 00:59:03
81 Waldemar Trzciński GardenFlora MTB Team M30 40 78 Wejherowo: 01:17:41 (124 / 55)
Stężyca: 01:04:31 (101 / 43)
Rumia: 01:41:20 (108 / 52)
04:03:32 00:59:44
82 Grzegorz Paradowski REM ELBLĄG M50 3 79 Wejherowo: 01:18:02 (129 / 4)
Stężyca: 01:05:37 (112 / 5)
Rumia: 01:40:09 (102 / 3)
04:03:48 01:00:00
83 Adam Brzeski Schneider Electric MTB TEAM M40 21 80 Wejherowo: 01:19:38 (146 / 39)
Stężyca: 01:03:06 (85 / 23)
Rumia: 01:41:18 (107 / 24)
04:04:02 01:00:14
84 Jarosław Belt Mtb Eldar Świecie Eldar M50 4 81 Wejherowo: 01:19:25 (144 / 6)
Stężyca: 01:04:10 (99 / 4)
Rumia: 01:41:42 (110 / 4)
04:05:17 01:01:29
85 Jarek Dziecielski MTB Luk-Connect Team MTB Luk-Connect Team M40 22 82 Wejherowo: 01:18:14 (131 / 35)
Stężyca: 01:03:14 (87 / 26)
Rumia: 01:44:04 (124 / 30)
04:05:32 01:01:44
86 Katarzyna Kuczorska VO2max MTB Team F30 2 4 Wejherowo: 01:17:13 (118 / 2)
Stężyca: 01:05:24 (107 / 1)
Rumia: 01:43:32 (119 / 2)
04:06:09 01:02:21
87 Tomasz Skałecki Norda Active Team M40 23 83 Wejherowo: 01:17:55 (127 / 34)
Stężyca: 01:06:02 (120 / 34)
Rumia: 01:42:25 (112 / 25)
04:06:22 01:02:34
88 Krzysztof Wasilewski Masterlease M40 24 84 Wejherowo: 01:17:16 (119 / 33)
Stężyca: 01:05:21 (105 / 32)
Rumia: 01:44:21 (130 / 32)
04:06:58 01:03:10
89 Piotr Zubowicz BST M18 12 85 Wejherowo: 01:18:32 (135 / 25)
Stężyca: 01:06:02 (119 / 20)
Rumia: 01:43:29 (117 / 24)
04:08:03 01:04:15
90 Filip Zaczek KLIF MTB Team M16 5 86 Wejherowo: 01:17:46 (125 / 6)
Stężyca: 01:05:45 (116 / 5)
Rumia: 01:45:04 (133 / 7)
04:08:35 01:04:47
91 Przemysław Koss KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK M50 5 87 Wejherowo: 01:17:51 (126 / 3)
Stężyca: 01:05:45 (115 / 6)
Rumia: 01:45:06 (134 / 5)
04:08:42 01:04:54
92 Paweł Tasior TA KO Team TA KO Technologie Przemysłowe M40 25 88 Wejherowo: 01:13:44 (88 / 22)
Stężyca: 01:03:56 (94 / 29)
Rumia: 01:51:28 (182 / 44)
04:09:08 01:05:20
93 Mateusz Styn M18 13 89 Wejherowo: 01:19:32 (145 / 26)
Stężyca: 01:05:22 (106 / 19)
Rumia: 01:44:47 (132 / 25)
04:09:41 01:05:53
94 Bartosz Piramowicz ŁEBA M30 41 90 Wejherowo: 01:20:49 (154 / 66)
Stężyca: 01:08:29 (153 / 68)
Rumia: 01:41:21 (109 / 53)
04:10:39 01:06:51
95 Marin Treselj M30 42 91 Wejherowo: 01:18:35 (136 / 60)
Stężyca: 01:08:49 (160 / 72)
Rumia: 01:44:14 (127 / 55)
04:11:38 01:07:50
96 Krzysztof Kwaśniewski BLACKRAM TEAM M30 43 92 Wejherowo: 01:19:19 (143 / 62)
Stężyca: 01:09:57 (176 / 77)
Rumia: 01:43:37 (120 / 54)
04:12:53 01:09:05
97 Piotr Kuczkowski M30 44 93 Wejherowo: 01:17:57 (128 / 56)
Stężyca: 01:06:09 (122 / 54)
Rumia: 01:48:47 (163 / 73)
04:12:53 01:09:05
98 Aleksandra Romańska GK STG F18 3 5 Wejherowo: 01:18:43 (139 / 3)
Stężyca: 01:08:38 (158 / 4)
Rumia: 01:45:51 (141 / 5)
04:13:12 01:09:24
99 Leszek Wolak Kodo Studio M30 45 94 Wejherowo: 01:19:49 (148 / 64)
Stężyca: 01:09:15 (166 / 73)
Rumia: 01:44:15 (128 / 56)
04:13:19 01:09:31
100 Tomasz Kinowski M18 14 95 Wejherowo: 01:21:29 (158 / 28)
Stężyca: 01:06:31 (129 / 21)
Rumia: 01:45:25 (138 / 26)
04:13:25 01:09:37
101 Sławomir Janczak Dream Tri Team M30 46 96 Wejherowo: 01:19:56 (149 / 65)
Stężyca: 01:09:36 (173 / 76)
Rumia: 01:44:41 (131 / 58)
04:14:13 01:10:25
102 Dariusz Rompalski Klub Kolarski Wda Świecie M40 26 97 Wejherowo: 01:23:58 (181 / 50)
Stężyca: 01:09:41 (174 / 49)
Rumia: 01:40:45 (105 / 23)
04:14:24 01:10:36
103 Monika Kulling KLIF MTB Team F18 4 6 Wejherowo: 01:20:07 (152 / 5)
Stężyca: 01:10:26 (186 / 5)
Rumia: 01:44:06 (125 / 3)
04:14:39 01:10:51
104 Przemysław Kwiecień M30 47 98 Wejherowo: 01:21:59 (162 / 69)
Stężyca: 01:07:31 (140 / 61)
Rumia: 01:45:16 (136 / 59)
04:14:46 01:10:58
105 Adam Kowalski M16 6 99 Wejherowo: 01:23:52 (179 / 7)
Stężyca: 01:07:33 (142 / 7)
Rumia: 01:43:26 (116 / 6)
04:14:51 01:11:03
106 Artur Komsta niezrzeszony M40 27 100 Wejherowo: 01:20:35 (153 / 42)
Stężyca: 01:07:36 (143 / 40)
Rumia: 01:46:45 (148 / 37)
04:14:56 01:11:08
107 Adam Andrejczuk Chojnice M40 28 101 Wejherowo: 01:19:58 (150 / 40)
Stężyca: 01:06:37 (131 / 37)
Rumia: 01:48:22 (159 / 39)
04:14:57 01:11:09
108 Dominika Michalak Trigar mtb team F18 5 7 Wejherowo: 01:19:00 (142 / 4)
Stężyca: 01:10:30 (189 / 6)
Rumia: 01:45:44 (140 / 4)
04:15:14 01:11:26
109 Karol Marzejon M40 29 102 Wejherowo: 01:22:36 (168 / 45)
Stężyca: 01:09:08 (164 / 47)
Rumia: 01:44:11 (126 / 31)
04:15:55 01:12:07
110 Wiktor Gajda MTB ELDAR ŚWIECIE VICTORY Agencja Promocji i Reklamy M18 15 103 Wejherowo: 01:21:48 (161 / 29)
Stężyca: 01:11:42 (208 / 26)
Rumia: 01:43:03 (115 / 23)
04:16:33 01:12:45
111 Adam Mróz mrozbike.pl M30 48 104 Wejherowo: 01:30:52 (233 / 97)
Stężyca: 01:05:30 (110 / 48)
Rumia: 01:40:39 (104 / 50)
04:17:01 01:13:13
112 Edyta Jakubowska-Olech mtb eldar Świecie F50 1 8 Wejherowo: 01:24:20 (188 / 1)
Stężyca: 01:09:26 (170 / 1)
Rumia: 01:43:30 (118 / 1)
04:17:16 01:13:28
113 Kinga Tomaszewska FTI Racing Team F40 1 9 Wejherowo: 01:20:53 (155 / 1)
Stężyca: 01:09:07 (163 / 1)
Rumia: 01:47:41 (155 / 1)
04:17:41 01:13:53
114 Arkadiusz Żuczek M40 30 105 Wejherowo: 01:25:49 (200 / 55)
Stężyca: 01:08:19 (150 / 42)
Rumia: 01:43:43 (121 / 27)
04:17:51 01:14:03
115 Tomasz Borzyszkowski Adva Optical Networking M40 31 106 Wejherowo: 01:22:00 (163 / 43)
Stężyca: 01:09:29 (171 / 48)
Rumia: 01:46:22 (147 / 36)
04:17:51 01:14:03
116 Leszek Zwolak Rącze Ramy S&T M40 32 107 Wejherowo: 01:22:56 (171 / 47)
Stężyca: 01:11:23 (202 / 60)
Rumia: 01:43:52 (123 / 29)
04:18:11 01:14:23
117 Tomasz Banaszak M30 49 108 Wejherowo: 01:24:10 (186 / 80)
Stężyca: 01:08:30 (155 / 69)
Rumia: 01:45:31 (139 / 60)
04:18:11 01:14:23
118 Michał Zawalich M30 50 109 Wejherowo: 01:23:48 (176 / 76)
Stężyca: 01:07:28 (139 / 60)
Rumia: 01:47:20 (151 / 65)
04:18:36 01:14:48
119 Artur Kurek Kwidzyn Bike Racing Team M30 51 110 Wejherowo: 01:22:35 (167 / 72)
Stężyca: 01:08:49 (161 / 71)
Rumia: 01:47:38 (154 / 67)
04:19:02 01:15:14
120 Piotr Kurzyński Federal-Mogul Race Team M50 6 111 Wejherowo: 01:23:02 (172 / 7)
Stężyca: 01:07:14 (134 / 7)
Rumia: 01:49:06 (167 / 6)
04:19:22 01:15:34
121 Rafał Wróblewski M40 33 112 Wejherowo: 01:22:32 (166 / 44)
Stężyca: 01:07:46 (145 / 41)
Rumia: 01:49:04 (166 / 40)
04:19:22 01:15:34
122 Urszula Głowacka Beko Mountain Bikers Beko F30 3 10 Wejherowo: 01:21:35 (159 / 3)
Stężyca: 01:07:33 (141 / 3)
Rumia: 01:50:31 (175 / 3)
04:19:39 01:15:51
123 Michał Świerczyński M30 52 113 Wejherowo: 01:25:13 (194 / 83)
Stężyca: 01:08:34 (156 / 70)
Rumia: 01:46:11 (144 / 62)
04:19:58 01:16:10
124 Marcin Gorazdowski KLIF MTB TEAM M30 53 114 Wejherowo: 01:22:14 (164 / 70)
Stężyca: 01:08:29 (152 / 67)
Rumia: 01:49:50 (172 / 77)
04:20:33 01:16:45
125 Sławomir Piepka KLIF MTB TEAM M30 54 115 Wejherowo: 01:21:46 (160 / 68)
Stężyca: 01:24:34 (311 / 118)
Rumia: 01:34:58 (79 / 42)
04:21:18 01:17:30
126 Zofia Rzeszutek KLUB KOLARSKI LEW LEBORK F18 6 11 Wejherowo: 01:24:05 (184 / 6)
Stężyca: 01:07:10 (133 / 3)
Rumia: 01:51:19 (181 / 6)
04:22:34 01:18:46
127 Piotr Wójcik 2 piffka M30 55 116 Wejherowo: 01:26:36 (207 / 87)
Stężyca: 01:07:52 (146 / 63)
Rumia: 01:48:06 (157 / 69)
04:22:34 01:18:46
128 Jacek Jagielski KKWŚ Tronik Jacek Jagielski M40 34 117 Wejherowo: 01:18:35 (137 / 37)
Stężyca: 01:06:26 (127 / 36)
Rumia: 01:57:34 (216 / 57)
04:22:35 01:18:47
129 Mateusz Zdrojewski M18 16 118 Wejherowo: 01:21:17 (157 / 27)
Stężyca: 01:08:35 (157 / 22)
Rumia: 01:52:59 (187 / 28)
04:22:51 01:19:03
130 Tomek Szymborski Bar Wanoga M40 35 119 Wejherowo: 01:24:39 (189 / 51)
Stężyca: 01:08:47 (159 / 45)
Rumia: 01:50:06 (173 / 42)
04:23:32 01:19:44
131 Piotr Nierzwicki M30 56 120 Wejherowo: 01:24:54 (192 / 82)
Stężyca: 01:07:41 (144 / 62)
Rumia: 01:51:04 (178 / 80)
04:23:39 01:19:51
132 Krzysztof Richert Intel Technology Poland M30 57 121 Wejherowo: 01:24:18 (187 / 81)
Stężyca: 01:10:02 (178 / 79)
Rumia: 01:49:23 (169 / 75)
04:23:43 01:19:55
133 Tomasz Styczewski 4 FUN TEAM M30 58 122 Wejherowo: 01:30:41 (231 / 96)
Stężyca: 01:08:03 (148 / 65)
Rumia: 01:46:10 (143 / 61)
04:24:54 01:21:06
134 Tomasz Barzowski M40 36 123 Wejherowo: 01:26:06 (201 / 56)
Stężyca: 01:09:49 (175 / 50)
Rumia: 01:49:43 (171 / 41)
04:25:38 01:21:50
135 Dariusz Borowiecki M40 37 124 Wejherowo: 01:23:38 (174 / 48)
Stężyca: 01:08:26 (151 / 43)
Rumia: 01:55:10 (196 / 49)
04:27:14 01:23:26
136 Krzysztof Magrian M40 38 125 Wejherowo: 01:23:51 (178 / 49)
Stężyca: 01:10:43 (192 / 56)
Rumia: 01:52:56 (186 / 45)
04:27:30 01:23:42
137 Maria Krefft MLKS BASZTA BYTÓW F16 1 12 Wejherowo: 01:26:13 (203 / 1)
Stężyca: 01:12:36 (219 / 1)
Rumia: 01:49:03 (164 / 1)
04:27:52 01:24:04
138 Arkadiusz Formela 4Meister Team PRACOWNIA PROJEKTOWA ARKADIUSZ FORMELA M30 59 126 Wejherowo: 01:28:30 (217 / 91)
Stężyca: 01:10:13 (180 / 81)
Rumia: 01:50:39 (177 / 79)
04:29:22 01:25:34
139 Łukasz Świeczkowski OOCL Polska M30 60 127 Wejherowo: 01:27:38 (210 / 88)
Stężyca: 01:09:24 (169 / 74)
Rumia: 01:53:22 (192 / 85)
04:30:24 01:26:36
140 Grzegorz Grzyb Norda Active Team M40 39 128 Wejherowo: 01:26:12 (202 / 57)
Stężyca: 01:11:07 (195 / 57)
Rumia: 01:53:13 (189 / 47)
04:30:32 01:26:44
141 Sebastian Krzeszowski GOOD RIDE M30 61 129 Wejherowo: 01:18:35 (138 / 59)
Stężyca: 01:04:52 (102 / 44)
Rumia: 02:07:16 (257 / 107)
04:30:43 01:26:55
142 Łukasz Cejmer M30 62 130 Wejherowo: 01:28:43 (223 / 92)
Stężyca: 01:13:07 (227 / 96)
Rumia: 01:49:04 (165 / 74)
04:30:54 01:27:06
143 Katarzyna Gorazdowska KLIF MTB TEAM F30 4 13 Wejherowo: 01:24:07 (185 / 4)
Stężyca: 01:11:17 (200 / 4)
Rumia: 01:55:33 (198 / 4)
04:30:57 01:27:09
144 Agnieszka Romanowska Norda Active Team Norda Active Team F40 2 14 Wejherowo: 01:23:16 (173 / 2)
Stężyca: 01:11:22 (201 / 3)
Rumia: 01:56:37 (207 / 4)
04:31:15 01:27:27
145 Beata Lorkowska BELTA TEAM GDAŃSK F40 3 15 Wejherowo: 01:26:24 (204 / 3)
Stężyca: 01:10:20 (185 / 2)
Rumia: 01:55:59 (201 / 3)
04:32:43 01:28:55
146 Wojciech Błaszkiewicz-Okrągły MUST BAKE / PRZYCZEPIAKI M30 63 131 Wejherowo: 01:27:50 (213 / 89)
Stężyca: 01:11:33 (204 / 87)
Rumia: 01:53:22 (193 / 86)
04:32:45 01:28:57
147 Tomasz Lorkowski BELTA TEAM GDAŃSK M40 40 132 Wejherowo: 01:26:24 (205 / 58)
Stężyca: 01:10:40 (191 / 55)
Rumia: 01:55:59 (202 / 52)
04:33:03 01:29:15
148 Bartosz Cierliński Norda Active Team M30 64 133 Wejherowo: 01:27:54 (214 / 90)
Stężyca: 01:10:12 (179 / 80)
Rumia: 01:56:08 (204 / 89)
04:34:14 01:30:26
149 Alicja Rolbiecka F30 5 16 Wejherowo: 01:27:38 (211 / 7)
Stężyca: 01:11:57 (210 / 5)
Rumia: 01:56:36 (206 / 5)
04:36:11 01:32:23
150 Krzysztof Dusiński runREM M30 65 134 Wejherowo: 01:30:16 (228 / 95)
Stężyca: 01:13:47 (232 / 98)
Rumia: 01:52:47 (185 / 83)
04:36:50 01:33:02
151 Sławek Mądzielewski Klub Kolarski Wda Świecie / BLACKRAM TEAM M40 41 135 Wejherowo: 01:28:31 (218 / 60)
Stężyca: 01:11:38 (207 / 63)
Rumia: 01:57:05 (209 / 55)
04:37:14 01:33:26
152 Adrian Grajczak M18 17 136 Wejherowo: 01:26:48 (208 / 30)
Stężyca: 01:12:36 (220 / 27)
Rumia: 01:58:31 (222 / 31)
04:37:55 01:34:07
153 Adam Wojewoda Norda Active Team M40 42 137 Wejherowo: 01:24:47 (190 / 52)
Stężyca: 01:22:16 (298 / 85)
Rumia: 01:51:07 (179 / 43)
04:38:10 01:34:22
154 Dorota Dobrolinska F40 4 17 Wejherowo: 01:28:34 (220 / 5)
Stężyca: 01:12:51 (223 / 5)
Rumia: 01:57:10 (212 / 5)
04:38:35 01:34:47
155 Andrzej Chyliński OMIDA Cyclo Team M40 43 138 Wejherowo: 01:27:55 (215 / 59)
Stężyca: 01:11:24 (203 / 61)
Rumia: 01:59:17 (225 / 60)
04:38:36 01:34:48
156 Adam Walentynowicz DOMO MTB Team M30 66 139 Wejherowo: 01:32:11 (240 / 100)
Stężyca: 01:12:04 (213 / 91)
Rumia: 01:55:04 (195 / 88)
04:39:19 01:35:31
157 Bartłomiej Szul M30 67 140 Wejherowo: 01:28:57 (224 / 93)
Stężyca: 01:14:13 (238 / 102)
Rumia: 01:57:47 (218 / 95)
04:40:57 01:37:09
158 Iwona Joskowska LUK-CONNECT RACING TEAM F40 5 18 Wejherowo: 01:28:35 (221 / 6)
Stężyca: 01:12:20 (215 / 4)
Rumia: 02:00:08 (228 / 7)
04:41:03 01:37:15
159 Jarek Fijołek opony3miasto.pl M40 44 141 Wejherowo: 01:25:48 (198 / 54)
Stężyca: 01:16:54 (261 / 74)
Rumia: 01:59:15 (224 / 59)
04:41:57 01:38:09
160 Adam Nowak M30 68 142 Wejherowo: 01:32:22 (243 / 101)
Stężyca: 01:12:49 (222 / 93)
Rumia: 01:57:38 (217 / 94)
04:42:49 01:39:01
161 Arek Grzegorzewski ECO-KĄPINO M40 45 143 Wejherowo: 01:37:34 (265 / 71)
Stężyca: 01:10:18 (184 / 54)
Rumia: 01:55:15 (197 / 50)
04:43:07 01:39:19
162 Joanna Radulska F30 6 19 Wejherowo: 01:27:30 (209 / 6)
Stężyca: 01:15:14 (248 / 8)
Rumia: 02:01:53 (236 / 7)
04:44:37 01:40:49
163 Stanisław Grzesik Norda Active Team M50 7 144 Wejherowo: 01:34:32 (255 / 11)
Stężyca: 01:12:26 (217 / 10)
Rumia: 01:57:48 (219 / 8)
04:44:46 01:40:58
164 Daniel Bruderek M30 69 145 Wejherowo: 01:31:46 (237 / 99)
Stężyca: 01:13:59 (233 / 99)
Rumia: 01:59:21 (226 / 96)
04:45:06 01:41:18
165 Marcin Naczk M40 46 146 Wejherowo: 01:38:05 (268 / 72)
Stężyca: 01:11:36 (206 / 62)
Rumia: 01:56:17 (205 / 54)
04:45:58 01:42:10
166 Klaudia Kamionka KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK F18 7 20 Wejherowo: 01:31:14 (235 / 7)
Stężyca: 01:16:29 (258 / 8)
Rumia: 01:58:22 (221 / 7)
04:46:05 01:42:17
167 Janusz Borcowski weterynek.pl M50 8 147 Wejherowo: 01:30:23 (229 / 10)
Stężyca: 01:14:12 (237 / 11)
Rumia: 02:01:45 (235 / 9)
04:46:20 01:42:32
168 Katarzyna Rompa LUK-CONNECT RACING TEAM F30 7 21 Wejherowo: 01:31:14 (236 / 9)
Stężyca: 01:14:28 (241 / 7)
Rumia: 02:00:48 (229 / 6)
04:46:30 01:42:42
169 Krystian Hoge M30 70 148 Wejherowo: 01:32:28 (244 / 102)
Stężyca: 01:13:41 (231 / 97)
Rumia: 02:01:25 (232 / 98)
04:47:34 01:43:46
170 Marek Grubba mrozbike.pl M30 71 149 Wejherowo: 01:31:10 (234 / 98)
Stężyca: 01:14:05 (234 / 100)
Rumia: 02:03:05 (238 / 100)
04:48:20 01:44:32
171 Wojciech Ollik M40 47 150 Wejherowo: 01:28:32 (219 / 61)
Stężyca: 01:15:07 (246 / 71)
Rumia: 02:04:53 (245 / 64)
04:48:32 01:44:44
172 Tomasz Szajkowski Tczewski Klub Rowerowy M60 2 151 Wejherowo: 01:28:42 (222 / 3)
Stężyca: 01:13:40 (230 / 2)
Rumia: 02:06:33 (252 / 4)
04:48:55 01:45:07
173 Beata Modlińska F40 6 22 Wejherowo: 01:27:48 (212 / 4)
Stężyca: 01:15:00 (244 / 7)
Rumia: 02:07:52 (262 / 8)
04:50:40 01:46:52
174 Daniel Pepliński BLACKRAM TEAM M40 48 152 Wejherowo: 01:34:12 (254 / 68)
Stężyca: 01:14:18 (239 / 68)
Rumia: 02:04:04 (243 / 63)
04:52:34 01:48:46
175 Jarosław Gorczyca GWS M30 72 153 Wejherowo: 01:35:05 (256 / 106)
Stężyca: 01:15:13 (247 / 103)
Rumia: 02:03:14 (239 / 101)
04:53:32 01:49:44
176 Michał Figiel M30 73 154 Wejherowo: 01:36:27 (262 / 109)
Stężyca: 01:16:08 (256 / 105)
Rumia: 02:01:15 (230 / 97)
04:53:50 01:50:02
177 Karol Górka M18 18 155 Wejherowo: 01:32:53 (246 / 35)
Stężyca: 01:14:08 (235 / 28)
Rumia: 02:07:45 (260 / 38)
04:54:46 01:50:58
178 Marcin Galiński WYMIATACZE M40 49 156 Wejherowo: 01:36:28 (263 / 70)
Stężyca: 01:17:08 (264 / 75)
Rumia: 02:01:37 (234 / 62)
04:55:13 01:51:25
179 Maja Stelmach LUK-CONNECT RACING TEAM F30 8 23 Wejherowo: 01:30:51 (232 / 8)
Stężyca: 01:14:27 (240 / 6)
Rumia: 02:11:34 (276 / 9)
04:56:52 01:53:04
180 Robert Janczewski M40 50 157 Wejherowo: 01:33:32 (251 / 66)
Stężyca: 01:25:05 (312 / 88)
Rumia: 01:58:52 (223 / 58)
04:57:29 01:53:41
181 Rafał Kuśpiet M30 74 158 Wejherowo: 01:24:03 (182 / 79)
Stężyca: 01:10:28 (188 / 83)
Rumia: 02:23:44 (305 / 121)
04:58:15 01:54:27
182 Marcin Sobiło M40 51 159 Wejherowo: 01:32:02 (239 / 63)
Stężyca: 01:17:12 (266 / 76)
Rumia: 02:09:05 (267 / 69)
04:58:19 01:54:31
183 Piotr Czerniawski M40 52 160 Wejherowo: 01:36:15 (261 / 69)
Stężyca: 01:14:32 (242 / 69)
Rumia: 02:07:40 (259 / 67)
04:58:27 01:54:39
184 Justyna Jędruszak Beko Mountain Bikers beko F30 9 24 Wejherowo: 01:35:16 (258 / 11)
Stężyca: 01:17:06 (263 / 10)
Rumia: 02:06:55 (256 / 8)
04:59:17 01:55:29
185 Tomasz Jaworski JAWORY M30 75 161 Wejherowo: 01:36:02 (260 / 108)
Stężyca: 01:20:52 (292 / 112)
Rumia: 02:02:55 (237 / 99)
04:59:49 01:56:01
186 Marcin Zdrojewski M18 19 162 Wejherowo: 01:40:31 (278 / 38)
Stężyca: 01:18:19 (278 / 38)
Rumia: 02:01:31 (233 / 32)
05:00:21 01:56:33
187 Piotr Seńko Active Malbork M30 76 163 Wejherowo: 01:39:01 (272 / 111)
Stężyca: 01:11:35 (205 / 88)
Rumia: 02:11:36 (277 / 112)
05:02:12 01:58:24
188 Remigiusz Twardy M30 77 164 Wejherowo: 01:33:04 (247 / 103)
Stężyca: 01:18:06 (274 / 108)
Rumia: 02:11:09 (274 / 110)
05:02:19 01:58:31
189 Karol Radziejewski M18 20 165 Wejherowo: 01:38:17 (270 / 36)
Stężyca: 01:16:50 (259 / 34)
Rumia: 02:07:46 (261 / 39)
05:02:53 01:59:05
190 Maciej Hinz Norda Active Team M18 21 166 Wejherowo: 01:30:25 (230 / 32)
Stężyca: 01:15:54 (252 / 32)
Rumia: 02:17:42 (292 / 42)
05:04:01 02:00:13
191 Joanna Mientka VO2max MTB Team F30 10 25 Wejherowo: 01:35:05 (257 / 10)
Stężyca: 01:18:28 (279 / 12)
Rumia: 02:12:21 (280 / 11)
05:05:54 02:02:06
192 Krzysztof Kuc M30 78 167 Wejherowo: 01:42:11 (284 / 114)
Stężyca: 01:19:34 (287 / 109)
Rumia: 02:05:04 (246 / 103)
05:06:49 02:03:01
193 Maciej Zelgert ECO-KĄPINO M30 79 168 Wejherowo: 01:37:57 (267 / 110)
Stężyca: 01:16:05 (255 / 104)
Rumia: 02:13:34 (283 / 114)
05:07:36 02:03:48
194 Artur Wójcik Full Tourney Groupset M18 22 169 Wejherowo: 01:40:58 (280 / 39)
Stężyca: 01:18:52 (282 / 40)
Rumia: 02:08:08 (263 / 40)
05:07:58 02:04:10
195 Dariusz Naczke 4 FUN TEAM M18 23 170 Wejherowo: 01:45:26 (294 / 43)
Stężyca: 01:17:15 (267 / 36)
Rumia: 02:06:49 (255 / 37)
05:09:30 02:05:42
196 Adrian Matuszewski BLACKRAM TEAM M40 53 171 Wejherowo: 01:40:33 (279 / 74)
Stężyca: 01:18:07 (275 / 79)
Rumia: 02:11:05 (273 / 73)
05:09:45 02:05:57
197 Zbigniew Szymczycha ZAJAZD KORONA TEAM M60 3 172 Wejherowo: 01:37:09 (264 / 4)
Stężyca: 01:17:53 (272 / 3)
Rumia: 02:15:15 (289 / 6)
05:10:17 02:06:29
198 Romuald Dobosz KB "Tupot" Ustka M60 4 173 Wejherowo: 01:37:53 (266 / 5)
Stężyca: 01:20:43 (291 / 4)
Rumia: 02:12:23 (281 / 5)
05:10:59 02:07:11
199 Marcin Malek M18 24 174 Wejherowo: 01:42:05 (283 / 41)
Stężyca: 01:24:14 (310 / 41)
Rumia: 02:06:20 (251 / 35)
05:12:39 02:08:51
200 Adam Sikorski F30 11 26 Wejherowo: 01:42:27 (285 / 13)
Stężyca: 01:18:51 (281 / 13)
Rumia: 02:11:47 (278 / 10)
05:13:05 02:09:17
201 Agnieszka Piotrowska MTB ELDAR ŚWIECIE F40 7 27 Wejherowo: 01:39:39 (275 / 7)
Stężyca: 01:22:30 (300 / 9)
Rumia: 02:14:17 (287 / 9)
05:16:26 02:12:38
202 Mikołaj Chachaj M16 7 175 Wejherowo: 01:45:15 (293 / 10)
Stężyca: 01:23:51 (306 / 11)
Rumia: 02:07:22 (258 / 11)
05:16:28 02:12:40
203 Agnieszka Sobala F18 8 28 Wejherowo: 01:38:47 (271 / 8)
Stężyca: 01:19:40 (288 / 10)
Rumia: 02:21:36 (301 / 9)
05:20:03 02:16:15
204 Beata Lidzbarska Omega Fitness&Gym F40 8 29 Wejherowo: 01:44:14 (290 / 8)
Stężyca: 01:21:49 (296 / 8)
Rumia: 02:16:13 (291 / 10)
05:22:16 02:18:28
205 Tomasz Galek Ten TeGes Team M30 80 176 Wejherowo: 01:39:48 (276 / 112)
Stężyca: 01:23:37 (304 / 115)
Rumia: 02:20:03 (298 / 118)
05:23:28 02:19:40
206 Marcin Łepek M40 54 177 Wejherowo: 01:43:49 (288 / 75)
Stężyca: 01:22:20 (299 / 86)
Rumia: 02:19:54 (296 / 76)
05:26:03 02:22:15
207 Wojciech Groth M18 25 178 Wejherowo: 02:08:48 (320 / 45)
Stężyca: 01:18:41 (280 / 39)
Rumia: 02:06:35 (253 / 36)
05:34:04 02:30:16
208 Agnieszka Kukawka F30 12 30 Wejherowo: 01:38:13 (269 / 12)
Stężyca: 01:18:17 (277 / 11)
Rumia: 02:38:16 (318 / 13)
05:34:46 02:30:58
209 Karol Mirek MTB KLIF TEAM Chłapowo M16 8 179 Wejherowo: 01:56:43 (309 / 12)
Stężyca: 01:21:23 (293 / 10)
Rumia: 02:17:51 (293 / 13)
05:35:57 02:32:09
210 Marta Gołąb VO2max MTB Team F30 13 31 Wejherowo: 01:52:22 (304 / 16)
Stężyca: 01:23:12 (302 / 14)
Rumia: 02:32:00 (313 / 12)
05:47:34 02:43:46
211 Bartłomiej Michta M30 81 180 Wejherowo: 01:58:05 (313 / 121)
Stężyca: 01:27:53 (318 / 120)
Rumia: 02:23:21 (304 / 120)
05:49:19 02:45:31
212 Michał Sienkiewicz RMDC M30 82 181 Wejherowo: 01:57:01 (310 / 120)
Stężyca: 01:27:47 (317 / 119)
Rumia: 02:27:58 (307 / 123)
05:52:46 02:48:58
213 Marcin Jastrzębski Quick Step Floors Pro Cycling Team M40 55 182 Wejherowo: 01:47:00 (298 / 77)
Stężyca: 01:26:46 (316 / 89)
Rumia: 02:41:29 (320 / 80)
05:55:15 02:51:27
214 Tomasz Will M50 9 183 Wejherowo: 01:54:28 (307 / 15)
Stężyca: 01:28:23 (321 / 16)
Rumia: 02:32:25 (314 / 12)
05:55:16 02:51:28
215 Grzegorz Miszewski M18 26 184 Wejherowo: 01:41:39 (282 / 40)
Stężyca: 02:02:11 (337 / 44)
Rumia: 02:12:04 (279 / 41)
05:55:54 02:52:06
216 Katarzyna Rajkowska F18 9 32 Wejherowo: 01:57:37 (311 / 10)
Stężyca: 01:30:36 (324 / 12)
Rumia: 02:43:44 (324 / 10)
06:11:57 03:08:09
217 Leszek Józwik M40 56 185 Wejherowo: 02:11:32 (321 / 78)
Stężyca: 01:37:10 (328 / 91)
Rumia: 02:30:53 (312 / 79)
06:19:35 03:15:47
218 Monika Jaworska JAWORY F30 14 33 Wejherowo: 01:59:26 (315 / 18)
Stężyca: 01:39:13 (330 / 16)
Rumia: 02:45:29 (326 / 15)
06:24:08 03:20:20
219 Renata Łukasik F50 2 34 Wejherowo: 02:01:33 (317 / 2)
Stężyca: 01:34:58 (327 / 2)
Rumia: 02:51:08 (328 / 2)
06:27:39 03:23:51
220 Jolanta Zoga Norda Active Team F50 3 35 Wejherowo: 02:03:34 (318 / 3)
Stężyca: 01:38:24 (329 / 3)
Rumia: 02:53:05 (331 / 3)
06:35:03 03:31:15
221 Justyna Zadorożna F30 15 36 Wejherowo: 02:13:42 (322 / 19)
Stężyca: 01:39:58 (331 / 17)
Rumia: 02:51:52 (329 / 16)
06:45:32 03:41:44
222 Olga Zarucka F18 10 37 Wejherowo: 02:08:46 (319 / 11)
Stężyca: 01:44:04 (334 / 13)
Rumia: 03:03:57 (334 / 12)
06:56:47 03:52:59
223 Dominika Tesmar BIGYELLOWFOOTADVENTURETEAM F18 11 38 Wejherowo: 02:19:11 (323 / 12)
Stężyca: 01:46:29 (335 / 14)
Rumia: 03:15:35 (336 / 13)
07:21:15 04:17:27
224 Patryk Mróz Tczewski Klub Rowerowy M18 27 186 Wejherowo: 01:03:45 (10 / 6)
Stężyca: 00:54:48 (8 / 6)
01:58:33
225 Mariusz Krzywiel Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team M40 57 187 Wejherowo: 01:04:21 (17 / 1)
Stężyca: 00:55:47 (10 / 1)
02:00:08 00:01:35
226 Igor Tracz Dolina Noteci Racing Team M40 58 188 Wejherowo: 01:06:17 (26 / 3)
Stężyca: 00:56:14 (11 / 2)
02:02:31 00:03:58
227 Marcin Lipski KLIF MTB TEAM M40 59 189 Wejherowo: 01:06:26 (29 / 5)
Stężyca: 00:57:49 (24 / 6)
02:04:15 00:05:42
228 Adam Reszke Dolina Noteci Racing Team M18 28 190 Wejherowo: 01:05:39 (21 / 8)
Stężyca: 00:58:39 (32 / 9)
02:04:18 00:05:45
229 Czesław Anolik Old School MTB Gdańsk M40 60 191 Wejherowo: 01:07:27 (31 / 6)
Stężyca: 00:57:29 (19 / 5)
02:04:56 00:06:23
230 Dawid Marszalec GK STG FitMax M30 83 192 Wejherowo: 01:07:47 (34 / 17)
Stężyca: 00:57:46 (22 / 10)
02:05:33 00:07:00
231 Olgierd Tracz Dolina Noteci Racing Team M30 84 193 Wejherowo: 01:07:51 (36 / 19)
Stężyca: 00:57:57 (26 / 12)
02:05:48 00:07:15
232 Krzysztof Biegański Dolina Noteci Racing Team M18 29 194 Wejherowo: 01:09:20 (51 / 13)
Stężyca: 00:57:47 (23 / 8)
02:07:07 00:08:34
233 Łukasz Różański Trigar MTB Team M18 30 195 Wejherowo: 01:09:09 (48 / 12)
Stężyca: 00:59:31 (45 / 11)
02:08:40 00:10:07
234 Dariusz Wybraniak Tczewski Klub Rowerowy M30 85 196 Wejherowo: 01:03:56 (12 / 5)
Stężyca: 01:05:36 (111 / 49)
02:09:32 00:10:59
235 Adam Wiszecki GIPSBUD M40 61 197 Wejherowo: 01:11:22 (67 / 13)
Stężyca: 01:01:18 (59 / 12)
02:12:40 00:14:07
236 Sebastian Główczewski VO2max MTB Team M40 62 198 Wejherowo: 01:15:20 (102 / 27)
Stężyca: 01:03:04 (83 / 22)
02:18:24 00:19:51
237 Wojciech Onoszko M30 86 199 Wejherowo: 01:16:34 (114 / 49)
Stężyca: 01:03:20 (90 / 40)
02:19:54 00:21:21
238 Bogumił Gortat Morpol Racing Team M30 87 200 Wejherowo: 01:16:19 (113 / 48)
Stężyca: 01:06:08 (121 / 53)
02:22:27 00:23:54
239 Jarosław Zielinski KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK M40 63 201 Wejherowo: 01:18:26 (133 / 36)
Stężyca: 01:05:13 (103 / 31)
02:23:39 00:25:06
240 Pawel Szalk M30 88 202 Wejherowo: 01:18:57 (141 / 61)
Stężyca: 01:05:44 (114 / 51)
02:24:41 00:26:08
241 Filip Potrykus KLIF MTB TEAM M16 9 203 Wejherowo: 01:03:44 (9 / 1)
Rumia: 01:21:23 (15 / 1)
02:25:07 00:26:34
242 Bartosz Koniuszewski Oldschool MTB Gdańsk WINAAR. COM M30 89 204 Wejherowo: 01:05:43 (22 / 11)
Rumia: 01:20:56 (13 / 7)
02:26:39 00:28:06
243 Krzysztof Wenta KLUB KOLARSKI LEW LEBORK M30 90 205 Wejherowo: 01:04:24 (18 / 9)
Rumia: 01:23:17 (19 / 10)
02:27:41 00:29:08
244 Andrzej Doroszkiewicz M30 91 206 Stężyca: 01:00:07 (51 / 26)
Rumia: 01:29:49 (44 / 26)
02:29:56 00:31:23
245 Tomasz Hościło Intel Technology Poland M18 31 207 Stężyca: 01:01:46 (66 / 14)
Rumia: 01:28:52 (39 / 9)
02:30:38 00:32:05
246 Filip Gorazdowski MTB KLIF TEAM M18 32 208 Wejherowo: 01:07:31 (33 / 9)
Rumia: 01:23:50 (22 / 7)
02:31:21 00:32:48
247 Grzegorz Petk OMIDA Cyclo Team M30 92 209 Wejherowo: 01:22:52 (170 / 73)
Stężyca: 01:10:47 (193 / 84)
02:33:39 00:35:06
248 Daniel Kramp MTB START KARTUZY M40 64 210 Stężyca: 01:02:30 (74 / 18)
Rumia: 01:31:16 (54 / 7)
02:33:46 00:35:13
249 Paweł Walczak M40 65 211 Wejherowo: 01:24:53 (191 / 53)
Stężyca: 01:09:06 (162 / 46)
02:33:59 00:35:26
250 Dawid Dietrich KLIF MTB TEAM M30 93 212 Wejherowo: 01:06:17 (27 / 14)
Rumia: 01:28:13 (38 / 23)
02:34:30 00:35:57
251 Michał Łucki DAGOMA DAGOMA M30 94 213 Wejherowo: 01:26:33 (206 / 86)
Stężyca: 01:07:58 (147 / 64)
02:34:31 00:35:58
252 Sławek Banasik Rowerowo i Kajtowo KOMOBIKE SCOTT M30 95 214 Wejherowo: 01:09:15 (49 / 26)
Rumia: 01:26:01 (31 / 17)
02:35:16 00:36:43
253 Marcin Superson M18 33 215 Stężyca: 01:01:06 (57 / 13)
Rumia: 01:37:32 (92 / 20)
02:38:38 00:40:05
254 Andrzej Drzazga brzoskadrzazga.pl M50 10 216 Wejherowo: 01:28:03 (216 / 9)
Stężyca: 01:11:50 (209 / 9)
02:39:53 00:41:20
255 Krzysztof Stasiak Hellmann Running Team M40 66 217 Wejherowo: 01:29:45 (227 / 62)
Stężyca: 01:10:16 (182 / 52)
02:40:01 00:41:28
256 Karol Dalecki M30 96 218 Wejherowo: 01:29:17 (225 / 94)
Stężyca: 01:12:00 (211 / 89)
02:41:17 00:42:44
257 Piotr Kłosak M30 97 219 Wejherowo: 01:14:14 (90 / 40)
Stężyca: 01:27:54 (319 / 121)
02:42:08 00:43:35
258 Krzysztof Orkwiszewski Sailors M30 98 220 Wejherowo: 01:10:49 (60 / 30)
Rumia: 01:31:43 (56 / 32)
02:42:32 00:43:59
259 Paweł Lis Smaruj Na Trening Team M40 67 221 Wejherowo: 01:11:06 (64 / 11)
Rumia: 01:32:55 (62 / 10)
02:44:01 00:45:28
260 Jacek Piasecki M18 34 222 Wejherowo: 01:10:44 (59 / 16)
Rumia: 01:33:17 (64 / 13)
02:44:01 00:45:28
261 Paweł Dembiński Elipa M40 68 223 Wejherowo: 01:32:14 (241 / 64)
Stężyca: 01:12:29 (218 / 65)
02:44:43 00:46:10
262 Patryk Wiczling M18 35 224 Wejherowo: 01:10:26 (55 / 14)
Stężyca: 01:34:34 (326 / 43)
02:45:00 00:46:27
263 Piotr Renusz KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK Salon Sportowy Mistral M18 36 225 Wejherowo: 01:12:35 (73 / 18)
Rumia: 01:33:58 (68 / 15)
02:46:33 00:48:00
264 Jan Krukowski KLIF MTB Team M18 37 226 Wejherowo: 01:13:12 (83 / 21)
Rumia: 01:34:45 (75 / 18)
02:47:57 00:49:24
265 Piotr Sędecki LUK-CONNECT RACING TEAM M30 99 227 Wejherowo: 01:14:36 (93 / 42)
Rumia: 01:34:56 (78 / 41)
02:49:32 00:50:59
266 Krzysztof Nachyła M40 69 228 Stężyca: 01:06:09 (123 / 35)
Rumia: 01:43:49 (122 / 28)
02:49:58 00:51:25
267 Marcin Krawczyk LEW LĘBORK Lew Lębork M18 38 229 Stężyca: 01:14:46 (243 / 29)
Rumia: 01:35:27 (82 / 19)
02:50:13 00:51:40
268 Henryk Kuchnowski M40 70 230 Wejherowo: 01:33:33 (252 / 67)
Stężyca: 01:17:17 (268 / 77)
02:50:50 00:52:17
269 Ryszard Walenkiewicz M40 71 231 Stężyca: 01:05:57 (117 / 33)
Rumia: 01:45:06 (135 / 33)
02:51:03 00:52:30
270 Krzysztof Cebula M40 72 232 Stężyca: 01:06:55 (132 / 38)
Rumia: 01:45:58 (142 / 34)
02:52:53 00:54:20
271 Leszek Klawitter DUDYCZ team M40 73 233 Stężyca: 01:07:25 (136 / 39)
Rumia: 01:46:11 (145 / 35)
02:53:36 00:55:03
272 Bartłomiej Matuła M30 100 234 Stężyca: 01:06:25 (125 / 56)
Rumia: 01:47:30 (153 / 66)
02:53:55 00:55:22
273 Bartłomiej Górny M30 101 235 Stężyca: 01:07:26 (137 / 59)
Rumia: 01:46:54 (149 / 63)
02:54:20 00:55:47
274 Błażej Hościło M16 10 236 Stężyca: 01:07:27 (138 / 6)
Rumia: 01:50:24 (174 / 9)
02:57:51 00:59:18
275 Wojciech Rytel Pan M50 11 237 Stężyca: 01:09:16 (167 / 8)
Rumia: 01:49:11 (168 / 7)
02:58:27 00:59:54
276 Jarosław Jezusek Movement Arena Trenuj z Banach Brothers M30 102 238 Stężyca: 01:09:59 (177 / 78)
Rumia: 01:51:11 (180 / 81)
03:01:10 01:02:37
277 Daniel Dawidowski M30 103 239 Wejherowo: 01:18:29 (134 / 58)
Rumia: 01:44:17 (129 / 57)
03:02:46 01:04:13
278 Cyprian Suś N-Bike Academy M16 11 240 Stężyca: 01:10:35 (190 / 8)
Rumia: 01:52:46 (184 / 10)
03:03:21 01:04:48
279 Piotr Superson M50 12 241 Wejherowo: 01:45:44 (296 / 14)
Stężyca: 01:19:17 (286 / 14)
03:05:01 01:06:28
280 Krzysztof Mejer Dream Tri Team M30 104 242 Wejherowo: 01:41:11 (281 / 113)
Stężyca: 01:23:54 (307 / 117)
03:05:05 01:06:32
281 Dariusz Trepczyk Fota-Groblewski MTB Team M40 74 243 Wejherowo: 01:43:59 (289 / 76)
Stężyca: 01:21:35 (295 / 83)
03:05:34 01:07:01
282 Wojciech Pilski Gdańsk M40 75 244 Wejherowo: 01:19:59 (151 / 41)
Rumia: 01:47:23 (152 / 38)
03:07:22 01:08:49
283 Marcin Wicki M30 105 245 Wejherowo: 01:19:43 (147 / 63)
Rumia: 01:47:48 (156 / 68)
03:07:31 01:08:58
284 Sebastian Misztalewski M40 76 246 Stężyca: 01:13:12 (228 / 67)
Rumia: 01:56:01 (203 / 53)
03:09:13 01:10:40
285 Maciej Piwko Intel Technology Poland M30 106 247 Wejherowo: 01:21:06 (156 / 67)
Rumia: 01:48:30 (160 / 72)
03:09:36 01:11:03
286 Patryk Linda M30 107 248 Stężyca: 01:13:06 (225 / 95)
Rumia: 01:56:55 (208 / 90)
03:10:01 01:11:28
287 Andrzej Horakowski has team swiecie HAS ANDRZEJ HORAKOWSKI M40 77 249 Stężyca: 01:13:07 (226 / 66)
Rumia: 01:57:09 (210 / 56)
03:10:16 01:11:43
288 Anna Krzyżelewska - Suś N-Bike Academy F40 9 39 Stężyca: 01:13:21 (229 / 6)
Rumia: 01:57:26 (215 / 6)
03:10:47 01:12:14
289 Michał Mielewczyk M40 78 250 Stężyca: 01:15:05 (245 / 70)
Rumia: 01:55:55 (200 / 51)
03:11:00 01:12:27
290 Filip Szołowski LABOSPORT Team M30 108 251 Wejherowo: 01:18:14 (130 / 57)
Rumia: 01:57:09 (211 / 91)
03:15:23 01:16:50
291 Radosław Charłanowicz OOCL Poland M40 79 252 Stężyca: 01:12:23 (216 / 64)
Rumia: 02:05:36 (247 / 65)
03:17:59 01:19:26
292 Jacek Kin Fjord Nansen Test Team M18 39 253 Stężyca: 01:15:22 (249 / 30)
Rumia: 02:03:58 (242 / 33)
03:19:20 01:20:47
293 Sebastian Dobecki M40 80 254 Stężyca: 01:11:12 (199 / 59)
Rumia: 02:08:54 (265 / 68)
03:20:06 01:21:33
294 Rafał Puzdrowski M40 81 255 Stężyca: 01:19:03 (283 / 80)
Rumia: 02:01:18 (231 / 61)
03:20:21 01:21:48
295 Adam Bolewski naKaszuby.com M30 109 256 Wejherowo: 01:25:35 (197 / 84)
Rumia: 01:57:15 (213 / 92)
03:22:50 01:24:17
296 Marcin Kozłowski M30 110 257 Stężyca: 01:17:26 (269 / 106)
Rumia: 02:06:42 (254 / 106)
03:24:08 01:25:35
297 Joanna Buczyńska VO2max MTB Team F40 10 40 Wejherowo: 01:56:26 (308 / 10)
Stężyca: 01:27:57 (320 / 10)
03:24:23 01:25:50
298 Antoni Świetlicki M16 12 258 Stężyca: 01:17:01 (262 / 9)
Rumia: 02:08:25 (264 / 12)
03:25:26 01:26:53
299 Patryk Gołąb M30 111 259 Stężyca: 01:23:12 (303 / 114)
Rumia: 02:03:33 (240 / 102)
03:26:45 01:28:12
300 Przemysław Drewek Rącze Ramy M40 82 260 Stężyca: 01:17:55 (273 / 78)
Rumia: 02:09:13 (268 / 70)
03:27:08 01:28:35
301 Eliza Richert F30 16 41 Wejherowo: 01:57:56 (312 / 17)
Stężyca: 01:29:42 (323 / 15)
03:27:38 01:29:05
302 Marcin Grabiński OMIDA Cyclo Team M30 112 261 Stężyca: 01:17:29 (270 / 107)
Rumia: 02:10:52 (272 / 109)
03:28:21 01:29:48
303 Paweł Graczyk M18 40 262 Wejherowo: 01:31:53 (238 / 33)
Rumia: 01:58:21 (220 / 30)
03:30:14 01:31:41
304 Radosław Gawlik ENAMOR M40 83 263 Stężyca: 01:24:12 (309 / 87)
Rumia: 02:06:14 (250 / 66)
03:30:26 01:31:53
305 Piotr Grotowski DOMO MTB Team M30 113 264 Stężyca: 01:19:42 (289 / 110)
Rumia: 02:13:51 (285 / 115)
03:33:33 01:35:00
306 Marcin Kornecki ENAMOR M30 114 265 Stężyca: 01:23:38 (305 / 116)
Rumia: 02:11:11 (275 / 111)
03:34:49 01:36:16
307 Adrian Pielech Intel Technology Poland M18 41 266 Stężyca: 01:17:52 (271 / 37)
Rumia: 02:18:06 (294 / 43)
03:35:58 01:37:25
308 Niels Jakobsgaard Andersen M40 84 267 Stężyca: 01:21:25 (294 / 82)
Rumia: 02:15:29 (290 / 75)
03:36:54 01:38:21
309 Mariusz Jesionowski MTB ELDAR ŚWIECIE M40 85 268 Wejherowo: 01:32:43 (245 / 65)
Rumia: 02:09:38 (269 / 71)
03:42:21 01:43:48
310 Piotr Piekutowski Fred Olsen Windcarrier M30 115 269 Wejherowo: 01:33:50 (253 / 105)
Rumia: 02:13:31 (282 / 113)
03:47:21 01:48:48
311 Marcin Tkaczyk Pan M30 116 270 Stężyca: 01:22:46 (301 / 113)
Rumia: 02:30:03 (311 / 127)
03:52:49 01:54:16
312 Krzysztof Kwidziński Eltorbud Team Eltorbud M40 86 271 Wejherowo: 01:40:12 (277 / 73)
Rumia: 02:13:42 (284 / 74)
03:53:54 01:55:21
313 Dariusz Marzejon KLIF MTB Team M50 13 272 Wejherowo: 01:39:17 (273 / 12)
Rumia: 02:19:55 (297 / 11)
03:59:12 02:00:39
314 Piotr Antkowiak M30 117 273 Wejherowo: 01:48:43 (299 / 119)
Rumia: 02:19:14 (295 / 117)
04:07:57 02:09:24
315 Krzysztof Mosa Norda Active Team M30 118 274 Wejherowo: 02:37:13 (324 / 122)
Rumia: 01:48:10 (158 / 70)
04:25:23 02:26:50
316 Paweł Dorszyński Reda M30 119 275 Stężyca: 01:50:15 (336 / 122)
Rumia: 02:40:33 (319 / 130)
04:30:48 02:32:15
317 Jarosław Niewiadomski BALTIC QUEST M40 87 276 Stężyca: 02:31:57 (338 / 93)
Rumia: 02:46:10 (327 / 83)
05:18:07 03:19:34
318 Maciej Siedlecki Kantory IKA M30 120 277 Stężyca: 00:58:36 (31 / 15)
00:58:36
319 Tomasz Szczęsny Team VERGE Polska M30 121 278 Stężyca: 00:58:40 (33 / 17)
00:58:40 00:00:04
320 Tomasz Cybula M40 88 279 Stężyca: 00:58:42 (36 / 8)
00:58:42 00:00:06
321 Krzysztof Kotowski M30 122 280 Stężyca: 00:59:19 (42 / 22)
00:59:19 00:00:43
322 Adam Deyk SELA BIKE Kaszuby PHU KOSZALKA www.koszalka.pl, WICHROWE WZGÓRZE www.wichrowe.info M18 42 281 Stężyca: 01:00:19 (53 / 12)
01:00:19 00:01:43
323 Konrad Reczek M30 123 282 Wejherowo: 01:03:43 (8 / 3)
01:03:43 00:05:07
324 Grzegorz Repiński KSR Kościerzyna M50 14 283 Stężyca: 01:04:01 (96 / 3)
01:04:01 00:05:25
325 Marcin Bulczak M30 124 284 Stężyca: 01:05:25 (108 / 46)
01:05:25 00:06:49
326 Tomasz Kłos Team MX Skórcz M30 125 285 Stężyca: 01:06:15 (124 / 55)
01:06:15 00:07:39
327 Maciej Kaszuba Adva Optical Networking M30 126 286 Stężyca: 01:06:26 (126 / 57)
01:06:26 00:07:50
328 Roman Legaszewski Team MX Skórcz M30 127 287 Stężyca: 01:06:27 (128 / 58)
01:06:27 00:07:51
329 Jacek Kulesza M40 89 288 Wejherowo: 01:07:52 (37 / 7)
01:07:52 00:09:16
330 Paweł Jamruszka frirajd.pl MobilnySerwisRowerowy M30 128 289 Stężyca: 01:08:10 (149 / 66)
01:08:10 00:09:34
331 Mateusz Tygielski NEXUS Team M18 43 290 Wejherowo: 01:08:39 (44 / 10)
01:08:39 00:10:03
332 Jacek Mania M30 129 291 Wejherowo: 01:08:42 (45 / 25)
01:08:42 00:10:06
333 Korneliusz Bieliński Dolina Noteci Racing Team M18 44 292 Wejherowo: 01:08:42 (46 / 11)
01:08:42 00:10:06
334 Szymon Neubauer Kartuzy M18 45 293 Stężyca: 01:09:11 (165 / 23)
01:09:11 00:10:35
335 Łukasz Bogalecki Team MX Skórcz M18 46 294 Stężyca: 01:09:23 (168 / 24)
01:09:23 00:10:47
336 Cezary Sąsiadek M30 130 295 Stężyca: 01:09:29 (172 / 75)
01:09:29 00:10:53
337 Michał Czapp Start Kartuzy M40 90 296 Stężyca: 01:10:15 (181 / 51)
01:10:15 00:11:39
338 Filip Formella M40 91 297 Stężyca: 01:10:17 (183 / 53)
01:10:17 00:11:41
339 Marek Litwiński M30 131 298 Stężyca: 01:10:26 (187 / 82)
01:10:26 00:11:50
340 Szymon Bruski KSR Kościerzyna M18 47 299 Wejherowo: 01:10:36 (58 / 15)
01:10:36 00:12:00
341 Marcin Więckowski PROMATHEMATICA M30 132 300 Stężyca: 01:10:59 (194 / 85)
01:10:59 00:12:23
342 Maciej Hirsz M18 48 301 Stężyca: 01:11:08 (196 / 25)
01:11:08 00:12:32
343 Dawid Kłos Team MX Skórcz M30 133 302 Stężyca: 01:11:08 (197 / 86)
01:11:08 00:12:32
344 Piotr Jurczyk Team MX Skórcz M40 92 303 Stężyca: 01:11:10 (198 / 58)
01:11:10 00:12:34
345 Paweł Bednarek rezis.pl M30 134 304 Stężyca: 01:12:03 (212 / 90)
01:12:03 00:13:27
346 Michał Melder M30 135 305 Stężyca: 01:12:16 (214 / 92)
01:12:16 00:13:40
347 Anna Wróblewska Grupa Rowerowa 3miasto F18 12 42 Stężyca: 01:12:44 (221 / 7)
01:12:44 00:14:08
348 Adam Sajenko SajFly InvictaPowerTeam M18 49 306 Wejherowo: 01:12:57 (78 / 20)
01:12:57 00:14:21
349 Daniel Ośko Team MX Skórcz M30 136 307 Stężyca: 01:12:59 (224 / 94)
01:12:59 00:14:23
350 Mariusz Skwarczak VeloGD M30 137 308 Stężyca: 01:14:09 (236 / 101)
01:14:09 00:15:33
351 Ryszard Szyc Fach-Dent Team M18 50 309 Stężyca: 01:15:35 (250 / 31)
01:15:35 00:16:59
352 Mariusz Florek M40 93 310 Stężyca: 01:15:40 (251 / 72)
01:15:40 00:17:04
353 Mariusz Gawkowski M40 94 311 Wejherowo: 01:15:53 (110 / 29)
01:15:53 00:17:17
354 Edmund Mowiński M40 95 312 Stężyca: 01:15:58 (253 / 73)
01:15:58 00:17:22
355 Karolina Chwiej Komobike Scott F30 17 43 Stężyca: 01:16:01 (254 / 9)
01:16:01 00:17:25
356 Miłosz Kurowski MX Skórcz M18 51 313 Stężyca: 01:16:08 (257 / 33)
01:16:08 00:17:32
357 Tomasz Szoch mrozbike.pl mrozbike.pl M40 96 314 Wejherowo: 01:16:13 (112 / 31)
01:16:13 00:17:37
358 Rafał Wiszniewski 3 CITY RACING M40 97 315 Wejherowo: 01:16:37 (115 / 32)
01:16:37 00:18:01
359 Maciej Sarnowski M&S Team M50 15 316 Stężyca: 01:16:53 (260 / 12)
01:16:53 00:18:17
360 Jakub Perkowski M18 52 317 Stężyca: 01:17:11 (265 / 35)
01:17:11 00:18:35
361 Michał Gryglewski M30 138 318 Wejherowo: 01:17:17 (121 / 52)
01:17:17 00:18:41
362 Anna Jagiełło 7R Logistic Politechnika Gdańska F18 13 44 Stężyca: 01:18:15 (276 / 9)
01:18:15 00:19:39
363 Maciej Superson Flash Team M50 16 319 Wejherowo: 01:18:17 (132 / 5)
01:18:17 00:19:41
364 Maciej Białowąs M40 98 320 Wejherowo: 01:18:44 (140 / 38)
01:18:44 00:20:08
365 Zbigniew Mielewczyk M40 99 321 Stężyca: 01:19:09 (284 / 81)
01:19:09 00:20:33
366 Mariusz Janecki M50 17 322 Stężyca: 01:19:13 (285 / 13)
01:19:13 00:20:37
367 Marcin Bludau M30 139 323 Stężyca: 01:20:18 (290 / 111)
01:20:18 00:21:42
368 Zbigniew Wulczyński Masterlease Sport Team M40 100 324 Stężyca: 01:21:52 (297 / 84)
01:21:52 00:23:16
369 Szymon Kobyliński 7ANNA M40 101 325 Rumia: 01:22:16 (16 / 1)
01:22:16 00:23:40
370 Paweł Kortas KLIF MTB Team M30 140 326 Wejherowo: 01:22:28 (165 / 71)
01:22:28 00:23:52
371 Marcin Łukasiewicz M40 102 327 Wejherowo: 01:22:42 (169 / 46)
01:22:42 00:24:06
372 Dariusz Grondziewski TP SKALAR Słupsk TP SKALAR Słupsk M30 141 328 Wejherowo: 01:23:47 (175 / 74)
01:23:47 00:25:11
373 Artur Berendt Siódma rano w lesie M30 142 329 Wejherowo: 01:23:48 (177 / 75)
01:23:48 00:25:12
374 Maciej Kowalewski Endure Team M30 143 330 Wejherowo: 01:23:55 (180 / 77)
01:23:55 00:25:19
375 Krzysztof Pelczar ATENA Usługi Informatyczne i Finansowe M30 144 331 Wejherowo: 01:24:03 (183 / 78)
01:24:03 00:25:27
376 Aneta Jarocka F18 14 45 Stężyca: 01:24:06 (308 / 11)
01:24:06 00:25:30
377 Piotr Koniuszewski WINAAR Cycling OldSchool MTB Gdańsk M18 53 332 Rumia: 01:24:35 (23 / 8)
01:24:35 00:25:59
378 Marek Majewski EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ M60 5 333 Wejherowo: 01:25:05 (193 / 2)
01:25:05 00:26:29
379 Justyna Machowska VO2max MTB Team F30 18 46 Wejherowo: 01:25:13 (195 / 5)
01:25:13 00:26:37
380 Zdzisław Kwaśniak Piast Słupsk M50 18 334 Wejherowo: 01:25:32 (196 / 8)
01:25:32 00:26:56
381 Wojciech Rompczyk M50 19 335 Stężyca: 01:25:47 (313 / 15)
01:25:47 00:27:11
382 Piotr Maciborko Blink Photo / EMPIO M30 145 336 Wejherowo: 01:25:48 (199 / 85)
01:25:48 00:27:12
383 Aleksander Tokmina OMIECZYNSKI ROWEREK ZAJAZD KORONA TEAM M60 6 337 Stężyca: 01:25:59 (314 / 5)
01:25:59 00:27:23
384 Damian Janiszewski M18 54 338 Stężyca: 01:26:00 (315 / 42)
01:26:00 00:27:24
385 Michał Wilk VO2max MTB Team M18 55 339 Rumia: 01:29:07 (40 / 10)
01:29:07 00:30:31
386 Renata Marczak Pruszcz Biega F40 11 47 Stężyca: 01:29:30 (322 / 11)
01:29:30 00:30:54
387 Aleksander Rabinowicz Prosport M18 56 340 Wejherowo: 01:29:40 (226 / 31)
01:29:40 00:31:04
388 Michał Józkowicz Diversey Team M30 146 341 Rumia: 01:30:07 (47 / 28)
01:30:07 00:31:31
389 Dawid Więckowski M18 57 342 Wejherowo: 01:32:17 (242 / 34)
01:32:17 00:33:41
390 Marcin Drewing ADVA Optical Networking ADVA OPTICAL NETWORKING M30 147 343 Rumia: 01:33:12 (63 / 36)
01:33:12 00:34:36
391 Kacper Bolda KLIF MTB Team M16 13 344 Wejherowo: 01:33:19 (248 / 8)
01:33:19 00:34:43
392 Tomasz Nadolny M30 148 345 Wejherowo: 01:33:23 (249 / 104)
01:33:23 00:34:47
393 Jakub Janisz M16 14 346 Wejherowo: 01:33:32 (250 / 9)
01:33:32 00:34:56
394 Aleksander Fenc M40 103 347 Stężyca: 01:33:41 (325 / 90)
01:33:41 00:35:05
395 Mirosław Urbanowicz WildRiders mSport M18 58 348 Rumia: 01:34:20 (70 / 16)
01:34:20 00:35:44
396 Sebastian Górski M30 149 349 Wejherowo: 01:35:51 (259 / 107)
01:35:51 00:37:15
397 Krystian Kiermasz Full Tourney Groupset M18 59 350 Wejherowo: 01:39:20 (274 / 37)
01:39:20 00:40:44
398 Maciej Koniarski M30 150 351 Rumia: 01:41:17 (106 / 51)
01:41:17 00:42:41
399 Paweł Grabowski GK STG M18 60 352 Rumia: 01:42:09 (111 / 21)
01:42:09 00:43:33
400 Tomasz Jankowski M40 104 353 Stężyca: 01:42:18 (332 / 92)
01:42:18 00:43:42
401 Zofia Kiszczak F40 12 48 Stężyca: 01:42:19 (333 / 12)
01:42:19 00:43:43
402 Jarek Pogorzelski M50 20 354 Wejherowo: 01:42:40 (286 / 13)
01:42:40 00:44:04
403 Dariusz Poźniak - - M30 151 355 Wejherowo: 01:43:09 (287 / 115)
01:43:09 00:44:33
404 Mariusz Biesiada M30 152 356 Wejherowo: 01:44:21 (291 / 116)
01:44:21 00:45:45
405 Bartłomiej Winikajtys BigYellowFoot Adventure Team M18 61 357 Wejherowo: 01:45:01 (292 / 42)
01:45:01 00:46:25
406 Jakub Sumionka WildRiders.pl mSport M16 15 358 Rumia: 01:45:20 (137 / 8)
01:45:20 00:46:44
407 Marcin Stasiak LPP Team M30 153 359 Wejherowo: 01:45:36 (295 / 117)
01:45:36 00:47:00
408 Marek Wróbel MTB Pomerania M18 62 360 Rumia: 01:46:16 (146 / 27)
01:46:16 00:47:40
409 Przemysław Krause LUK-CONNECT RACING TEAM M30 154 361 Wejherowo: 01:46:32 (297 / 118)
01:46:32 00:47:56
410 Piotr Nowakowski Old School MTB Gdańsk M30 155 362 Rumia: 01:47:17 (150 / 64)
01:47:17 00:48:41
411 Tomasz Pajer LZS GOK Mały Rudnik M30 156 363 Rumia: 01:48:30 (161 / 71)
01:48:30 00:49:54
412 Aleksandra Jakubek VO2max MTB Team F40 13 49 Rumia: 01:48:39 (162 / 2)
01:48:39 00:50:03
413 Karol Pionk M18 63 364 Wejherowo: 01:49:00 (300 / 44)
01:49:00 00:50:24
414 Małgorzata Jesionowska MTB ELDAR ŚWIECIE F30 19 50 Wejherowo: 01:49:04 (301 / 14)
01:49:04 00:50:28
415 Mariusz Zasstawny KROKODYL M30 157 365 Rumia: 01:49:34 (170 / 76)
01:49:34 00:50:58
416 Zbigniew Wajs M30 158 366 Rumia: 01:50:36 (176 / 78)
01:50:36 00:52:00
417 Aleksandra Lubińska-Gajda MTB ELDAR ŚWIECIE F18 15 51 Wejherowo: 01:50:57 (302 / 9)
01:50:57 00:52:21
418 Katarzyna Rafałko F30 20 52 Wejherowo: 01:51:20 (303 / 15)
01:51:20 00:52:44
419 Paweł Pietrzak M30 159 367 Rumia: 01:51:56 (183 / 82)
01:51:56 00:53:20
420 Joanna Kowalczewska MTB ELDAR ŚWIECIE F40 14 53 Wejherowo: 01:52:25 (305 / 9)
01:52:25 00:53:49
421 Mikołaj Kołakowski Intel Technology Poland Intel Technology Poland M40 105 368 Rumia: 01:53:00 (188 / 46)
01:53:00 00:54:24
422 Kacper Malesinski M16 16 369 Wejherowo: 01:53:03 (306 / 11)
01:53:03 00:54:27
423 Grzegorz Korpan M40 106 370 Rumia: 01:53:20 (190 / 48)
01:53:20 00:54:44
424 Bartosz Melzer M30 160 371 Rumia: 01:53:21 (191 / 84)
01:53:21 00:54:45
425 Paweł Bieschke Sanova M30 161 372 Rumia: 01:54:12 (194 / 87)
01:54:12 00:55:36
426 Mateusz Witke Intel Technology Poland M18 64 373 Rumia: 01:55:38 (199 / 29)
01:55:38 00:57:02
427 Sławomir Trojanowski MTB ELDAR ŚWIECIE Sławomir Trojanowski M30 162 374 Rumia: 01:57:19 (214 / 93)
01:57:19 00:58:43
428 Stefan Zawisza M60 7 375 Wejherowo: 01:58:44 (314 / 6)
01:58:44 01:00:08
429 Eugeniusz Bogdziewicz NEXUS Team M60 8 376 Rumia: 01:59:55 (227 / 2)
01:59:55 01:01:19
430 Julian Sitek M16 17 377 Wejherowo: 02:01:26 (316 / 13)
02:01:26 01:02:50
431 Jerzy Petk JGR PETK M60 9 378 Rumia: 02:03:35 (241 / 3)
02:03:35 01:04:59
432 Kamil Szczypiorowski M18 65 379 Rumia: 02:04:17 (244 / 34)
02:04:17 01:05:41
433 Bartosz Daniel M30 163 380 Rumia: 02:05:42 (248 / 104)
02:05:42 01:07:06
434 Witold Soborski M30 164 381 Rumia: 02:05:51 (249 / 105)
02:05:51 01:07:15
435 Jacek Skąpski GAZELA M50 21 382 Rumia: 02:08:54 (266 / 10)
02:08:54 01:10:18
436 Maciej Piramowicz-Odrowąż ŁEBA MTB M30 165 383 Rumia: 02:09:43 (270 / 108)
02:09:43 01:11:07
437 Daniel Pochranowicz 3IRONMAN RodzinkaMDKM M40 107 384 Rumia: 02:10:33 (271 / 72)
02:10:33 01:11:57
438 Dorota Gajda-Kutowińska F18 16 54 Rumia: 02:13:57 (286 / 8)
02:13:57 01:15:21
439 Paweł Szczuka Padł Na Ryj Team M30 166 385 Rumia: 02:14:57 (288 / 116)
02:14:57 01:16:21
440 Łukasz Łukiewicz M30 167 386 Rumia: 02:20:47 (299 / 119)
02:20:47 01:22:11
441 Remek Moenert PONY GIRL TEAM PONY GIRL FH M40 108 387 Rumia: 02:21:35 (300 / 77)
02:21:35 01:22:59
442 Paweł Połom M18 66 388 Rumia: 02:21:49 (302 / 44)
02:21:49 01:23:13
443 Krzysztof Ziemann BonPopKids M40 109 389 Rumia: 02:23:02 (303 / 78)
02:23:02 01:24:26
444 Paweł Ksiądzyna M30 168 390 Rumia: 02:24:20 (306 / 122)
02:24:20 01:25:44
445 Maciej Kozieł Ciężka, ogromna i pot z niej spływa: Tłusta oliwa. M30 169 391 Rumia: 02:28:19 (308 / 124)
02:28:19 01:29:43
446 Łukasz Borkowski M30 170 392 Rumia: 02:29:24 (309 / 125)
02:29:24 01:30:48
447 Łukasz Wróblewski ENAMOR M30 171 393 Rumia: 02:30:00 (310 / 126)
02:30:00 01:31:24
448 Hanna Bruss F40 15 55 Rumia: 02:33:25 (315 / 11)
02:33:25 01:34:49
449 Mariusz Brzóska M30 172 394 Rumia: 02:34:06 (316 / 128)
02:34:06 01:35:30
450 Dariusz Szlachcikowski Sellneo Sp. z o.o. M30 173 395 Rumia: 02:36:32 (317 / 129)
02:36:32 01:37:56
451 Wojciech Podwysocki Rango Team M30 174 396 Rumia: 02:41:45 (321 / 131)
02:41:45 01:43:09
452 Eliza Domalewska OMIDA Cyclo Team OMIDA CYCLO TEAM F30 21 56 Rumia: 02:41:48 (322 / 14)
02:41:48 01:43:12
453 Marcin Kozłowski M40 110 397 Rumia: 02:42:10 (323 / 81)
02:42:10 01:43:34
454 Robert Gierjatowicz ENAMOR M40 111 398 Rumia: 02:45:10 (325 / 82)
02:45:10 01:46:34
455 Filip Piela M16 18 399 Rumia: 02:52:53 (330 / 14)
02:52:53 01:54:17
456 Andrzej Piela M30 175 400 Rumia: 02:54:13 (332 / 132)
02:54:13 01:55:37
457 Izabella Bojke OMIDA Cyclo Team Omida Cyclo Team F18 17 57 Rumia: 03:01:00 (333 / 11)
03:01:00 02:02:24
458 Izabela Kubiak F50 4 58 Rumia: 03:09:00 (335 / 4)
03:09:00 02:10:24
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon