Garmin Kids 2018 - results

M‑ce Nazwisko i imię Klub Kat. M-ce w kat. M-ce wg płci Zawody Czas końcowy Strata
1 Kornelia Sztenderewicz F12 1 1 Płock: 00:03:48 (6 / 2)
Ślesin: 00:03:11 (8 / 2)
Elbląg: 00:04:04 (7 / 3)
Piaseczno: 00:04:06 (7 / 1)
Gołdap: 00:03:42 (13 / 2)
Augustów: 00:04:03 (5 / 1)
00:22:54
2 Emilia Wozniak ironteam F8 1 2 Płock: 00:02:02 (11 / 2)
Ślesin: 00:01:45 (16 / 2)
Stężyca: 00:02:01 (12 / 2)
Gołdap: 00:01:57 (16 / 3)
Augustów: 00:02:03 (10 / 2)
00:09:48
3 Dawid Możdżonek M10 1 1 Płock: 00:02:08 (17 / 8)
Ślesin: 00:01:49 (23 / 8)
Elbląg: 00:02:20 (32 / 9)
Piaseczno: 00:02:26 (22 / 5)
Augustów: 00:02:16 (18 / 3)
00:10:59 00:01:11
4 Igor Sztenderewicz M8 1 2 Ślesin: 00:01:58 (41 / 16)
Elbląg: 00:02:46 (54 / 24)
Piaseczno: 00:02:23 (20 / 6)
Gołdap: 00:01:55 (12 / 3)
Augustów: 00:01:58 (5 / 2)
00:11:00 00:01:12
5 Michał Wozniak Ironteam M14 1 3 Płock: 00:03:31 (3 / 2)
Ślesin: 00:02:53 (3 / 2)
Stężyca: 00:03:46 (7 / 3)
Gołdap: 00:03:35 (9 / 4)
Augustów: 00:03:37 (2 / 2)
00:17:22 00:07:34
6 Joanna Gruszecka F6 1 3 Płock: 00:00:43 (9 / 6)
Ślesin: 00:00:44 (12 / 5)
Elbląg: 00:00:45 (19 / 8)
Gołdap: 00:01:09 (23 / 12)
00:03:21
7 Michalina Wołyniec F6 2 4 Elbląg: 00:00:44 (17 / 7)
Stężyca: 00:00:49 (7 / 3)
Gołdap: 00:01:03 (16 / 8)
Augustów: 00:00:54 (7 / 3)
00:03:30 00:00:09
8 Paweł Świstak M6 1 4 Płock: 00:00:50 (16 / 9)
Elbląg: 00:00:47 (29 / 16)
Gołdap: 00:01:02 (13 / 6)
Augustów: 00:01:00 (11 / 7)
00:03:39 00:00:18
9 Aleksander Kłys M4 1 5 Płock: 00:01:02 (31 / 8)
Ślesin: 00:00:59 (37 / 6)
Piaseczno: 00:01:18 (23 / 4)
Augustów: 00:01:11 (18 / 2)
00:04:30 00:01:09
10 Michalina Opiłowska CSGT Głogów F10 1 5 Ślesin: 00:01:43 (14 / 5)
Elbląg: 00:02:03 (6 / 2)
Piaseczno: 00:02:05 (9 / 3)
Augustów: 00:02:02 (9 / 4)
00:07:53 00:04:32
11 Szymon Hornik brak Mesto M10 2 6 Ślesin: 00:01:52 (30 / 11)
Elbląg: 00:02:09 (14 / 5)
Stężyca: 00:02:04 (17 / 7)
Augustów: 00:02:06 (12 / 2)
00:08:11 00:04:50
12 Aleksander Hornik brak Mesto M8 2 7 Ślesin: 00:01:51 (28 / 9)
Elbląg: 00:02:13 (21 / 10)
Stężyca: 00:02:06 (20 / 8)
Augustów: 00:02:10 (13 / 4)
00:08:20 00:04:59
13 Filip Kamiński ARTECH TEAM M8 3 8 Płock: 00:02:07 (15 / 4)
Elbląg: 00:02:16 (24 / 11)
Stężyca: 00:02:05 (18 / 7)
Gołdap: 00:01:55 (11 / 2)
00:08:23 00:05:02
14 Lena Kozak F8 2 6 Płock: 00:02:07 (16 / 3)
Elbląg: 00:02:19 (29 / 2)
Piaseczno: 00:02:20 (18 / 6)
Augustów: 00:02:00 (7 / 1)
00:08:46 00:05:25
15 Klaudia Wolanin STREFA RUCHU multisport Malbork F12 2 7 Płock: 00:03:33 (4 / 1)
Ślesin: 00:03:01 (5 / 1)
Elbląg: 00:03:49 (3 / 1)
Stężyca: 00:03:41 (6 / 1)
00:14:04 00:10:43
16 Jessica Możdżonek F12 3 8 Płock: 00:04:25 (16 / 6)
Ślesin: 00:03:21 (13 / 3)
Elbląg: 00:04:31 (11 / 4)
Augustów: 00:04:27 (7 / 3)
00:16:44 00:13:23
17 Wiktoria Możdżonek F12 4 9 Płock: 00:04:17 (14 / 5)
Ślesin: 00:03:35 (18 / 4)
Elbląg: 00:04:57 (15 / 6)
Piaseczno: 00:04:18 (8 / 2)
00:17:07 00:13:46
18 Paulina Hornik brak Mesto F12 5 10 Ślesin: 00:03:40 (19 / 5)
Elbląg: 00:04:55 (14 / 5)
Stężyca: 00:04:29 (14 / 4)
Augustów: 00:04:36 (8 / 4)
00:17:40 00:14:19
19 Aleksander Dąbrowski Dąbki Family Team M6 2 9 Elbląg: 00:00:34 (1 / 1)
Piaseczno: 00:00:47 (1 / 1)
Augustów: 00:00:44 (1 / 1)
00:02:05
20 Jan Wydarty M6 3 10 Elbląg: 00:00:35 (4 / 4)
Stężyca: 00:00:41 (1 / 1)
Gołdap: 00:00:49 (1 / 1)
00:02:05 00:00:00
21 Maciej Klimowski M6 4 11 Elbląg: 00:00:50 (40 / 21)
Stężyca: 00:00:55 (16 / 8)
Augustów: 00:00:59 (10 / 6)
00:02:44 00:00:39
22 Franek Szołowski LABOSPORT Team M6 5 12 Elbląg: 00:00:51 (47 / 24)
Piaseczno: 00:01:09 (18 / 14)
Augustów: 00:01:01 (15 / 8)
00:03:01 00:00:56
23 Zofia Wiśniewska F4 1 11 Płock: 00:00:56 (22 / 1)
Piaseczno: 00:01:06 (16 / 2)
Gołdap: 00:01:09 (25 / 2)
00:03:11 00:01:06
24 Szymon Szołowski LABOSPORT Team M1 1 13 Elbląg: 00:01:12 (82 / 2)
Piaseczno: 00:01:30 (30 / 1)
Augustów: 00:01:28 (26 / 2)
00:04:10 00:02:05
25 Maksymilian Dąbrowski Dąbki Family Team M1 2 14 Elbląg: 00:01:18 (83 / 3)
Piaseczno: 00:01:32 (32 / 2)
Augustów: 00:01:24 (21 / 1)
00:04:14 00:02:09
26 Anna Świstak F4 2 12 Płock: 00:01:21 (35 / 6)
Gołdap: 00:01:28 (32 / 6)
Augustów: 00:01:36 (28 / 7)
00:04:25 00:02:20
27 Zofia Żychlińska CelIronMan F8 3 13 Płock: 00:02:17 (25 / 6)
Ślesin: 00:01:59 (42 / 5)
Piaseczno: 00:02:29 (23 / 7)
00:06:45 00:04:40
28 Zofia Szołowska LABOSPORT Team F8 4 14 Elbląg: 00:02:37 (50 / 10)
Piaseczno: 00:02:55 (31 / 9)
Augustów: 00:02:19 (20 / 5)
00:07:51 00:05:46
29 Kosma Kwiatkowski M14 2 15 Płock: 00:03:50 (7 / 4)
Ślesin: 00:03:02 (6 / 4)
Piaseczno: 00:03:42 (5 / 4)
00:10:34 00:08:29
30 Szymon Różalski M12 1 16 Ślesin: 00:03:52 (20 / 7)
Elbląg: 00:05:19 (19 / 5)
Stężyca: 00:04:49 (17 / 6)
00:14:00 00:11:55
31 Kamila Hornik brak Mesto F12 6 15 Ślesin: 00:04:20 (24 / 8)
Elbląg: 00:05:26 (20 / 9)
Augustów: 00:05:48 (11 / 5)
00:15:34 00:13:29
32 Olaf Olender Car4Parts - Mrągowo M6 6 17 Płock: 00:00:38 (2 / 1)
Elbląg: 00:00:36 (6 / 6)
00:01:14
33 Maja Zumkowska F6 3 16 Płock: 00:00:41 (5 / 4)
Elbląg: 00:00:40 (9 / 2)
00:01:21 00:00:07
34 Aleksandra Grymin F6 4 17 Płock: 00:00:41 (4 / 3)
Ślesin: 00:00:43 (10 / 3)
00:01:24 00:00:10
35 Bartosz Grymin M6 7 18 Płock: 00:00:46 (10 / 4)
Ślesin: 00:00:41 (4 / 4)
00:01:27 00:00:13
36 Maria Urbańska F6 5 18 Ślesin: 00:00:47 (15 / 7)
Elbląg: 00:00:45 (22 / 10)
00:01:32 00:00:18
37 Szymon Rykowski M6 8 19 Płock: 00:00:43 (8 / 3)
Piaseczno: 00:00:53 (6 / 4)
00:01:36 00:00:22
38 Bartosz Krzemiński M6 9 20 Elbląg: 00:00:45 (21 / 11)
Stężyca: 00:00:52 (10 / 6)
00:01:37 00:00:23
39 Amelia Wasiak SP 19 F6 6 19 Elbląg: 00:00:50 (41 / 15)
Stężyca: 00:00:55 (15 / 6)
00:01:45 00:00:31
40 Nataniel Olejniczak PULS TRI TEAM M6 10 21 Ślesin: 00:00:50 (22 / 11)
Piaseczno: 00:00:57 (8 / 5)
00:01:47 00:00:33
41 Wanda Dawidczyk F6 7 20 Gołdap: 00:00:57 (7 / 4)
Augustów: 00:00:52 (3 / 1)
00:01:49 00:00:35
42 Piotr Gebhardt Baltix.se / Smaruj Na Trening Fundacja Gebhardt Sport M4 2 22 Stężyca: 00:00:53 (12 / 1)
Piaseczno: 00:00:57 (7 / 1)
00:01:50 00:00:36
43 Laura Janik F6 8 21 Ślesin: 00:00:53 (29 / 11)
Stężyca: 00:01:00 (26 / 9)
00:01:53 00:00:39
44 Karol Bednarski PULS TRI TEAM M4 3 23 Płock: 00:01:01 (29 / 6)
Ślesin: 00:00:56 (36 / 5)
00:01:57 00:00:43
45 Michał Sieczkowski M4 4 24 Płock: 00:00:57 (24 / 3)
Augustów: 00:01:01 (14 / 1)
00:01:58 00:00:44
46 Marek Wasiak Przedszkole Balonik M4 5 25 Elbląg: 00:01:04 (74 / 14)
Stężyca: 00:01:08 (34 / 8)
00:02:12 00:00:58
47 Franciszek Czajkowski M4 6 26 Elbląg: 00:00:57 (66 / 10)
Piaseczno: 00:01:19 (24 / 5)
00:02:16 00:01:02
48 Adam Dylęgowski Happy Preschool - Smoki M4 7 27 Ślesin: 00:01:10 (47 / 8)
Gołdap: 00:01:32 (33 / 2)
00:02:42 00:01:28
49 Bruno Wcisły M4 8 28 Ślesin: 00:01:16 (49 / 9)
Piaseczno: 00:01:32 (31 / 7)
00:02:48 00:01:34
50 Maria Chmielewska F4 3 22 Piaseczno: 00:01:26 (28 / 7)
Gołdap: 00:01:26 (30 / 5)
00:02:52 00:01:38
51 Jakub Panasiuk Nadaktywni M4 9 29 Płock: 00:01:26 (37 / 10)
Augustów: 00:01:26 (24 / 4)
00:02:52 00:01:38
52 Maria Dzięgielewska F6 9 23 Ślesin: 00:02:01 (60 / 13)
Elbląg: 00:00:54 (57 / 20)
00:02:55 00:01:41
53 Pola Ławicka Rodzice F1 1 24 Płock: 00:01:32 (41 / 1)
Elbląg: 00:01:24 (85 / 1)
00:02:56 00:01:42
54 Alicja Bednarska PULS TRI TEAM F10 2 25 Płock: 00:01:44 (3 / 1)
Ślesin: 00:01:30 (4 / 2)
00:03:14 00:02:00
55 Leonard Olejniczak PULS TRI TEAM M4 10 30 Ślesin: 00:01:44 (55 / 11)
Piaseczno: 00:01:32 (33 / 8)
00:03:16 00:02:02
56 Jakub Pogorzelski TEAM NOWINKA M10 3 31 Elbląg: 00:01:51 (2 / 1)
Gołdap: 00:01:34 (3 / 3)
00:03:25 00:02:11
57 Anna Panasiuk Nadaktywni F1 2 26 Płock: 00:01:38 (42 / 2)
Augustów: 00:01:49 (30 / 2)
00:03:27 00:02:13
58 Wiktor Woźniak MLUKS TRIATHLON KOŁO M10 4 32 Ślesin: 00:01:38 (8 / 4)
Stężyca: 00:01:54 (5 / 3)
00:03:32 00:02:18
59 Maciej Dajczer M10 5 33 Płock: 00:01:49 (8 / 5)
Gołdap: 00:01:46 (8 / 6)
00:03:35 00:02:21
60 Anna Wydarty F10 3 27 Elbląg: 00:01:53 (3 / 1)
Gołdap: 00:01:43 (7 / 2)
00:03:36 00:02:22
61 Julia Pawłowska ETT Elbląg Triathlon Team F10 4 28 Elbląg: 00:02:03 (7 / 3)
Augustów: 00:01:53 (4 / 2)
00:03:56 00:02:42
62 Wiktor Szczęsny M10 6 34 Ślesin: 00:01:52 (29 / 10)
Elbląg: 00:02:05 (9 / 2)
00:03:57 00:02:43
63 Piotr Jagas Celironman M8 4 35 Ślesin: 00:01:53 (33 / 12)
Piaseczno: 00:02:06 (11 / 2)
00:03:59 00:02:45
64 Kacper Łoś BigYellowFoot Adventure Team M8 5 36 Ślesin: 00:01:53 (31 / 10)
Stężyca: 00:02:13 (26 / 11)
00:04:06 00:02:52
65 Paulina Lipiec F10 5 29 Płock: 00:02:08 (18 / 3)
Augustów: 00:02:00 (8 / 3)
00:04:08 00:02:54
66 Franek Kardas M8 6 37 Ślesin: 00:02:01 (47 / 17)
Augustów: 00:02:11 (14 / 5)
00:04:12 00:02:58
67 Zuzia Broż MTB Koło Team www.projektowakb.pl F10 6 30 Gołdap: 00:02:08 (19 / 4)
Augustów: 00:02:05 (11 / 5)
00:04:13 00:02:59
68 Marcel Klimowski M8 7 38 Elbląg: 00:02:10 (17 / 7)
Stężyca: 00:02:07 (21 / 9)
00:04:17 00:03:03
69 Henio Fudali M8 8 39 Płock: 00:02:06 (13 / 3)
Piaseczno: 00:02:11 (14 / 4)
00:04:17 00:03:03
70 Zuzanna Szczęsna F8 5 31 Ślesin: 00:01:57 (38 / 4)
Elbląg: 00:02:21 (34 / 3)
00:04:18 00:03:04
71 Szymon Sieczkowski M8 9 40 Płock: 00:02:09 (19 / 5)
Augustów: 00:02:13 (16 / 6)
00:04:22 00:03:08
72 Klara Szymańska Warsaw Masters Team F1 3 32 Płock: 00:02:17 (47 / 5)
Piaseczno: 00:02:21 (42 / 3)
00:04:38 00:03:24
73 Larissa Krueger F1 4 33 Płock: 00:02:00 (46 / 4)
Piaseczno: 00:02:40 (45 / 4)
00:04:40 00:03:26
74 Maria Piotrowska Nadaktywni F8 6 34 Płock: 00:02:32 (36 / 13)
Gołdap: 00:02:26 (24 / 7)
00:04:58 00:03:44
75 Zofia Olejnik Rowertour Rowertour F8 7 35 Elbląg: 00:02:40 (51 / 11)
Gołdap: 00:02:20 (23 / 6)
00:05:00 00:03:46
76 Maria Chabasińska RA-V F10 7 36 Ślesin: 00:02:12 (51 / 11)
Stężyca: 00:02:53 (42 / 8)
00:05:05 00:03:51
77 Michalina Zumkowska F10 8 37 Płock: 00:02:27 (34 / 6)
Elbląg: 00:02:40 (52 / 9)
00:05:07 00:03:53
78 Sebastian Łupiński M14 3 41 Stężyca: 00:03:14 (1 / 1)
Augustów: 00:03:16 (1 / 1)
00:06:30 00:05:16
79 Jan Wiklak M14 4 42 Płock: 00:03:34 (5 / 3)
Piaseczno: 00:03:24 (3 / 2)
00:06:58 00:05:44
80 Łukasz Kaczor M14 5 43 Ślesin: 00:02:59 (4 / 3)
Elbląg: 00:04:02 (6 / 2)
00:07:01 00:05:47
81 Artem Maltsev ETT - Elbląg Triathlon Team M12 2 44 Elbląg: 00:03:52 (4 / 2)
Stężyca: 00:03:40 (5 / 2)
00:07:32 00:06:18
82 Amelia Chabasińska RA-V F14 1 38 Ślesin: 00:03:19 (12 / 1)
Stężyca: 00:04:19 (13 / 2)
00:07:38 00:06:24
83 Lena Olender Car4Parts - Mrągowo F12 7 39 Płock: 00:04:13 (12 / 4)
Elbląg: 00:04:58 (16 / 7)
00:09:11 00:07:57
84 Karol Laszuk M6 11 45 Elbląg: 00:00:34 (2 / 2)
00:00:34
85 Stasiu Abraham M6 12 46 Elbląg: 00:00:35 (3 / 3)
00:00:35 00:00:01
86 Adam Żyła M6 13 47 Ślesin: 00:00:35 (1 / 1)
00:00:35 00:00:01
87 Oskar Bachewicz M6 14 48 Elbląg: 00:00:36 (5 / 5)
00:00:36 00:00:02
88 Mateusz Kubiak M6 15 49 Ślesin: 00:00:37 (2 / 2)
00:00:37 00:00:03
89 Florek Alicja LABOSPORT Team F6 10 40 Elbląg: 00:00:37 (7 / 1)
00:00:37 00:00:03
90 Ludwika Piotrowska ORTOREH TEAM F6 11 41 Płock: 00:00:37 (1 / 1)
00:00:37 00:00:03
91 Tristan Świetliński M6 16 50 Ślesin: 00:00:38 (3 / 3)
00:00:38 00:00:04
92 Lidia Łysiuk Nadaktywni F6 12 42 Płock: 00:00:39 (3 / 2)
00:00:39 00:00:05
93 Alan Krajnik M6 17 51 Elbląg: 00:00:40 (8 / 7)
00:00:40 00:00:06
94 Paulina Sikora F6 13 43 Elbląg: 00:00:41 (10 / 3)
00:00:41 00:00:07
95 Liliana Bentkowska TriPower F6 14 44 Ślesin: 00:00:42 (8 / 1)
00:00:42 00:00:08
96 Julian Janeczek M6 18 52 Stężyca: 00:00:42 (2 / 2)
00:00:42 00:00:08
97 Borys Piatkowski M6 19 53 Ślesin: 00:00:42 (7 / 7)
00:00:42 00:00:08
98 Leon Ufnalewski Wikingowie M6 20 54 Elbląg: 00:00:42 (12 / 8)
00:00:42 00:00:08
99 Karina Łysiuk Nadaktywni F6 15 45 Płock: 00:00:42 (6 / 5)
00:00:42 00:00:08
100 Michalina Jarząbek F6 16 46 Elbląg: 00:00:42 (11 / 4)
00:00:42 00:00:08
101 Stanisław Kapłon M6 21 55 Płock: 00:00:42 (7 / 2)
00:00:42 00:00:08
102 Piotr Żyła M6 22 56 Ślesin: 00:00:42 (6 / 6)
00:00:42 00:00:08
103 Tymon Kapala M6 23 57 Ślesin: 00:00:42 (5 / 5)
00:00:42 00:00:08
104 Oskar Gołębiowski WWE SELEKTOR M6 24 58 Elbląg: 00:00:43 (13 / 9)
00:00:43 00:00:09
105 Lena Dobrzyńska F6 17 47 Ślesin: 00:00:43 (9 / 2)
00:00:43 00:00:09
106 Magdalena Żuk F6 18 48 Elbląg: 00:00:43 (15 / 6)
00:00:43 00:00:09
107 Zuzanna Ślubowska F6 19 49 Elbląg: 00:00:43 (14 / 5)
00:00:43 00:00:09
108 Szymon Dzik Sp Rychliki M6 25 59 Elbląg: 00:00:44 (16 / 10)
00:00:44 00:00:10
109 Zuzanna Gozdalska F6 20 50 Ślesin: 00:00:44 (11 / 4)
00:00:44 00:00:10
110 Patryk Chmielewski CBS-R Jacek Rogala CBS-R Jacek Rogala M6 26 60 Augustów: 00:00:45 (2 / 2)
00:00:45 00:00:11
111 Michał Gadaj M4 11 61 Elbląg: 00:00:45 (18 / 1)
00:00:45 00:00:11
112 Emilia Kownacka F6 21 51 Elbląg: 00:00:45 (20 / 9)
00:00:45 00:00:11
113 Ignacy Wieczorek M6 27 62 Ślesin: 00:00:45 (13 / 8)
00:00:45 00:00:11
114 Julia Pawińska F6 22 52 Ślesin: 00:00:46 (14 / 6)
00:00:46 00:00:12
115 Piotr Malinowski M6 28 63 Elbląg: 00:00:46 (25 / 13)
00:00:46 00:00:12
116 Zuzanna Bagdzińska F6 23 53 Elbląg: 00:00:46 (23 / 11)
00:00:46 00:00:12
117 Lena Bednarek F6 24 54 Stężyca: 00:00:46 (3 / 1)
00:00:46 00:00:12
118 Nikodem Nowaczyk M4 12 64 Elbląg: 00:00:46 (27 / 2)
00:00:46 00:00:12
119 Szymon Dołkowski M6 29 65 Elbląg: 00:00:46 (24 / 12)
00:00:46 00:00:12
120 Mikołaj Masłowski M6 30 66 Elbląg: 00:00:46 (26 / 14)
00:00:46 00:00:12
121 Mikołaj Kaczmarek M6 31 67 Płock: 00:00:47 (12 / 6)
00:00:47 00:00:13
122 Jan Kolasa M6 32 68 Stężyca: 00:00:47 (4 / 3)
00:00:47 00:00:13
123 Filip Popławski M6 33 69 Ślesin: 00:00:47 (16 / 9)
00:00:47 00:00:13
124 Jan Gralicki M6 34 70 Płock: 00:00:47 (11 / 5)
00:00:47 00:00:13
125 Ludwika Piotrowska ORTOREH TEAM F6 25 55 Piaseczno: 00:00:47 (2 / 1)
00:00:47 00:00:13
126 Michał Urbanowicz M6 35 71 Elbląg: 00:00:47 (30 / 17)
00:00:47 00:00:13
127 Grzegorz Szramke M6 36 72 Elbląg: 00:00:47 (28 / 15)
00:00:47 00:00:13
128 Igor Laszczyk M6 37 73 Stężyca: 00:00:47 (5 / 4)
00:00:47 00:00:13
129 Marianna Wojtanowicz F4 4 56 Ślesin: 00:00:47 (17 / 1)
00:00:47 00:00:13
130 Pola Wojtczak orbitrex orbitrex F4 5 57 Ślesin: 00:00:48 (18 / 2)
00:00:48 00:00:14
131 Aurora Legnani F6 26 58 Elbląg: 00:00:48 (32 / 12)
00:00:48 00:00:14
132 Kacper Masłowski M6 38 74 Elbląg: 00:00:48 (33 / 18)
00:00:48 00:00:14
133 Aleksander Cichoń M4 13 75 Elbląg: 00:00:48 (31 / 3)
00:00:48 00:00:14
134 Konrad Podlasiński M6 39 76 Ślesin: 00:00:48 (19 / 10)
00:00:48 00:00:14
135 Robert Urbanowicz M6 40 77 Płock: 00:00:48 (13 / 7)
00:00:48 00:00:14
136 Olga Kwiatkowska F6 27 59 Ślesin: 00:00:49 (21 / 8)
00:00:49 00:00:15
137 Adela Wiktorska F6 28 60 Płock: 00:00:49 (14 / 7)
00:00:49 00:00:15
138 Bruno Kowalski Maluchy Pływają M4 14 78 Elbląg: 00:00:49 (37 / 4)
00:00:49 00:00:15
139 Matylda Molendowska F6 29 61 Stężyca: 00:00:49 (6 / 2)
00:00:49 00:00:15
140 Julia Czerniak Przedszkole nr 26 SÓWKI F4 6 62 Elbląg: 00:00:49 (34 / 1)
00:00:49 00:00:15
141 Antonina Kamińska F6 30 63 Elbląg: 00:00:49 (36 / 14)
00:00:49 00:00:15
142 Wiktoria Gierwatowska F6 31 64 Elbląg: 00:00:49 (35 / 13)
00:00:49 00:00:15
143 Oskar Wierzchoń M6 41 79 Elbląg: 00:00:49 (39 / 20)
00:00:49 00:00:15
144 Tymon Maślona M6 42 80 Płock: 00:00:49 (15 / 8)
00:00:49 00:00:15
145 Mikołaj Brodowski M4 15 81 Ślesin: 00:00:49 (20 / 1)
00:00:49 00:00:15
146 Wiktor Śniecikowski- Orzeł M6 43 82 Elbląg: 00:00:49 (38 / 19)
00:00:49 00:00:15
147 Michał Zieliński Sp 3 Gołdap M6 44 83 Gołdap: 00:00:49 (2 / 2)
00:00:49 00:00:15
148 Alicja Pietrzak Smurfit Kappa Adventure Team Poland F6 32 65 Ślesin: 00:00:50 (24 / 9)
00:00:50 00:00:16
149 Wojciech Szymczak M6 45 84 Ślesin: 00:00:50 (23 / 12)
00:00:50 00:00:16
150 Hubert Hamerski M6 46 85 Elbląg: 00:00:51 (43 / 22)
00:00:51 00:00:17
151 Anna Czubińska F6 33 66 Elbląg: 00:00:51 (42 / 16)
00:00:51 00:00:17
152 Ntalia Kospał Pawłowska F6 34 67 Elbląg: 00:00:51 (45 / 17)
00:00:51 00:00:17
153 Gabriel Gordon M6 47 86 Piaseczno: 00:00:51 (3 / 2)
00:00:51 00:00:17
154 Gniewko Januszkiewicz M4 16 87 Elbląg: 00:00:51 (44 / 5)
00:00:51 00:00:17
155 Hania Domagalska Rekinki F6 35 68 Stężyca: 00:00:51 (8 / 4)
00:00:51 00:00:17
156 Piotr Kosmecki M6 48 88 Stężyca: 00:00:51 (9 / 5)
00:00:51 00:00:17
157 Patryk Nowak Pobiedziska Running Team M6 49 89 Elbląg: 00:00:51 (46 / 23)
00:00:51 00:00:17
158 Antoni Piechna M6 50 90 Płock: 00:00:51 (17 / 10)
00:00:51 00:00:17
159 Zofia Janowska F6 36 69 Ślesin: 00:00:51 (25 / 10)
00:00:51 00:00:17
160 Aleksander Żórawski M6 51 91 Płock: 00:00:51 (18 / 11)
00:00:51 00:00:17
161 Jaś Zajfert M4 17 92 Ślesin: 00:00:52 (26 / 2)
00:00:52 00:00:18
162 Kacper Boryczko The Luzers - Junior M4 18 93 Płock: 00:00:52 (19 / 1)
00:00:52 00:00:18
163 Wiktoria Karpowicz F6 37 70 Elbląg: 00:00:52 (49 / 18)
00:00:52 00:00:18
164 Alicja Kłos F4 7 71 Elbląg: 00:00:52 (50 / 2)
00:00:52 00:00:18
165 Franciszek Rębisz M4 19 94 Elbląg: 00:00:52 (52 / 7)
00:00:52 00:00:18
166 Maja Głębocka F6 38 72 Gołdap: 00:00:52 (3 / 1)
00:00:52 00:00:18
167 Igor Juszczenko M4 20 95 Elbląg: 00:00:52 (48 / 6)
00:00:52 00:00:18
168 Patryk Łysiuk Nadaktywni M4 21 96 Płock: 00:00:52 (20 / 2)
00:00:52 00:00:18
169 Eryk Nowak Pobiedziska Running Team M6 52 97 Elbląg: 00:00:52 (51 / 25)
00:00:52 00:00:18
170 Igor Komasara M6 53 98 Elbląg: 00:00:53 (55 / 26)
00:00:53 00:00:19
171 Julia Hajducka ETT Elbląg Triathlon Team F6 39 73 Elbląg: 00:00:53 (54 / 19)
00:00:53 00:00:19
172 Nikodem Płonka M6 54 99 Ślesin: 00:00:53 (30 / 13)
00:00:53 00:00:19
173 Mikołaj Czublun M6 55 100 Piaseczno: 00:00:53 (5 / 3)
00:00:53 00:00:19
174 Anita Chojecka F4 8 74 Elbląg: 00:00:53 (53 / 3)
00:00:53 00:00:19
175 Marysia Paschke ShipCup F6 40 75 Stężyca: 00:00:53 (11 / 5)
00:00:53 00:00:19
176 Elżbieta Furtak F6 41 76 Płock: 00:00:53 (21 / 8)
00:00:53 00:00:19
177 Franciszek Kowalski M6 56 101 Ślesin: 00:00:53 (31 / 14)
00:00:53 00:00:19
178 Pola Klimczak F4 9 77 Piaseczno: 00:00:53 (4 / 1)
00:00:53 00:00:19
179 Laura Kozłowska KOLSPORT KOLSPORT F6 42 78 Gołdap: 00:00:53 (4 / 2)
00:00:53 00:00:19
180 Antoni Golan M6 57 102 Augustów: 00:00:53 (4 / 3)
00:00:53 00:00:19
181 Antoni Górecki Płockie Towarzystwo Triathlonu „DELTA” M6 58 103 Augustów: 00:00:53 (5 / 4)
00:00:53 00:00:19
182 Aleksander Dzitkowski M4 22 104 Ślesin: 00:00:53 (28 / 4)
00:00:53 00:00:19
183 Oliwier Frydryszek M4 23 105 Ślesin: 00:00:53 (27 / 3)
00:00:53 00:00:19
184 Jan Olech M4 24 106 Elbląg: 00:00:53 (56 / 8)
00:00:53 00:00:19
185 Jeremi Piernicki M4 25 107 Stężyca: 00:00:54 (13 / 2)
00:00:54 00:00:20
186 Amelia Sikora F4 10 79 Elbląg: 00:00:54 (58 / 4)
00:00:54 00:00:20
187 Helena Kapala F4 11 80 Ślesin: 00:00:54 (34 / 4)
00:00:54 00:00:20
188 Laura Żukowska F6 43 81 Augustów: 00:00:54 (6 / 2)
00:00:54 00:00:20
189 Lena Zawrocka F4 12 82 Ślesin: 00:00:54 (33 / 3)
00:00:54 00:00:20
190 Kuba Piernicki M6 59 108 Stężyca: 00:00:54 (14 / 7)
00:00:54 00:00:20
191 Stefan Borowiak Wozimysie.pl Tata M6 60 109 Ślesin: 00:00:54 (32 / 15)
00:00:54 00:00:20
192 Zofia Macutkiewicz F4 13 83 Elbląg: 00:00:55 (60 / 5)
00:00:55 00:00:21
193 Julia Mazurkiewicz F6 44 84 Elbląg: 00:00:55 (61 / 21)
00:00:55 00:00:21
194 Sandra Borkim LA OSIR Gołdap F6 45 85 Gołdap: 00:00:55 (5 / 3)
00:00:55 00:00:21
195 Wojtek Danielewicz Najszybciejsze Danielewicze WUJARO M6 61 110 Elbląg: 00:00:55 (59 / 27)
00:00:55 00:00:21
196 Maciej Cierzan Centrum Ogrodnicze Cierzan M6 62 111 Stężyca: 00:00:56 (17 / 9)
00:00:56 00:00:22
197 Leon Mika M4 26 112 Elbląg: 00:00:56 (63 / 9)
00:00:56 00:00:22
198 Adam Głębocki M6 63 113 Gołdap: 00:00:56 (6 / 3)
00:00:56 00:00:22
199 Julia Jastrzębska F4 14 86 Elbląg: 00:00:56 (62 / 6)
00:00:56 00:00:22
200 Jakub Jóźwiak M4 27 114 Stężyca: 00:00:56 (19 / 3)
00:00:56 00:00:22
201 Oliwia Kotlenga fotografsierakowice.pl F6 46 87 Stężyca: 00:00:56 (18 / 7)
00:00:56 00:00:22
202 Stanisław Ziarniak M6 64 115 Ślesin: 00:00:56 (35 / 16)
00:00:56 00:00:22
203 Szymon Narulski M6 65 116 Elbląg: 00:00:56 (64 / 28)
00:00:56 00:00:22
204 Zuzanna Warkus F6 47 88 Elbląg: 00:00:57 (67 / 22)
00:00:57 00:00:23
205 Piotr Piechowski M6 66 117 Stężyca: 00:00:57 (20 / 10)
00:00:57 00:00:23
206 Anna Butkiewicz F4 15 89 Elbląg: 00:00:57 (65 / 7)
00:00:57 00:00:23
207 Maria Cicha F6 48 90 Augustów: 00:00:57 (9 / 4)
00:00:57 00:00:23
208 Zosia Arak F6 49 91 Płock: 00:00:57 (23 / 9)
00:00:57 00:00:23
209 Aleksander Kreft M4 28 118 Stężyca: 00:00:57 (21 / 4)
00:00:57 00:00:23
210 Nikodem Ogrodnik M6 67 119 Augustów: 00:00:57 (8 / 5)
00:00:57 00:00:23
211 Robert Wcisły M6 68 120 Piaseczno: 00:00:58 (9 / 6)
00:00:58 00:00:24
212 Amelia Barwińska F4 16 92 Elbląg: 00:00:58 (68 / 8)
00:00:58 00:00:24
213 Filip Dudek M6 69 121 Piaseczno: 00:00:58 (10 / 7)
00:00:58 00:00:24
214 Liliana Trzaska F4 17 93 Płock: 00:00:58 (25 / 2)
00:00:58 00:00:24
215 Michalina Smoluk F6 50 94 Gołdap: 00:00:58 (8 / 5)
00:00:58 00:00:24
216 Julia Kowalska F6 51 95 Stężyca: 00:00:58 (24 / 8)
00:00:58 00:00:24
217 Zosia Czerwionka F4 18 96 Stężyca: 00:00:58 (22 / 1)
00:00:58 00:00:24
218 Michał Krzymień M6 70 122 Stężyca: 00:00:58 (23 / 11)
00:00:58 00:00:24
219 Nikola Maruszewska Active Runners Płock F4 19 97 Płock: 00:00:58 (26 / 3)
00:00:58 00:00:24
220 Maciej Żuk M6 71 123 Elbląg: 00:00:59 (69 / 29)
00:00:59 00:00:25
221 Tymon Markowski M6 72 124 Gołdap: 00:00:59 (9 / 4)
00:00:59 00:00:25
222 Krzysztof Klimas M6 73 125 Piaseczno: 00:00:59 (11 / 8)
00:00:59 00:00:25
223 Mieszko Podwysocki Ciasteczkowy Potwór M6 74 126 Piaseczno: 00:01:00 (12 / 9)
00:01:00 00:00:26
224 Zuza Modzelewska F6 52 98 Augustów: 00:01:00 (12 / 5)
00:01:00 00:00:26
225 Wojciech Cybulski M4 29 127 Elbląg: 00:01:00 (70 / 11)
00:01:00 00:00:26
226 Adam Wiecha M4 30 128 Gołdap: 00:01:00 (12 / 1)
00:01:00 00:00:26
227 Jeremi Zapieraczyński M6 75 129 Ślesin: 00:01:00 (38 / 17)
00:01:00 00:00:26
228 Jakub Krzysztof Kędziora M6 76 130 Ślesin: 00:01:00 (39 / 18)
00:01:00 00:00:26
229 Antonina Kołacz F6 53 99 Augustów: 00:01:00 (13 / 6)
00:01:00 00:00:26
230 Szymon Skoblewski M6 77 131 Piaseczno: 00:01:00 (13 / 10)
00:01:00 00:00:26
231 Miłosz Bida M6 78 132 Gołdap: 00:01:00 (10 / 5)
00:01:00 00:00:26
232 Hania Hinc F4 20 100 Stężyca: 00:01:00 (25 / 2)
00:01:00 00:00:26
233 Martyna Czubińska F4 21 101 Elbląg: 00:01:00 (71 / 9)
00:01:00 00:00:26
234 Kalina Smoluk F6 54 102 Gołdap: 00:01:00 (11 / 6)
00:01:00 00:00:26
235 Wiktor Piotrowkski ORTOREH TEAM M4 31 133 Płock: 00:01:01 (27 / 5)
00:01:01 00:00:27
236 Jan Urbański M4 32 134 Elbląg: 00:01:01 (72 / 12)
00:01:01 00:00:27
237 Pola Konstantynowicz F4 22 103 Stężyca: 00:01:01 (27 / 3)
00:01:01 00:00:27
238 Franciszek Jeżewski M6 79 135 Piaseczno: 00:01:01 (14 / 11)
00:01:01 00:00:27
239 Tymon Budny M4 33 136 Płock: 00:01:01 (28 / 4)
00:01:01 00:00:27
240 Samuel Fischer Przychodnia Weterynaryjna Janusz Borcowski i Tadeusz Popławski s.c M4 34 137 Stężyca: 00:01:01 (28 / 5)
00:01:01 00:00:27
241 Marcel Świderski M6 80 138 Stężyca: 00:01:02 (29 / 12)
00:01:02 00:00:28
242 Antoni Grodziewicz M4 35 139 Elbląg: 00:01:02 (73 / 13)
00:01:02 00:00:28
243 Izabela Kapała Biuro Podróży Laguna www.e-laguna.pl F4 23 104 Ślesin: 00:01:02 (40 / 5)
00:01:02 00:00:28
244 Franciszek Kosmowski M4 36 140 Płock: 00:01:02 (30 / 7)
00:01:02 00:00:28
245 Maja Grzeszczuk F6 55 105 Gołdap: 00:01:03 (14 / 7)
00:01:03 00:00:29
246 Nina Klejzerowicz F6 56 106 Augustów: 00:01:03 (16 / 7)
00:01:03 00:00:29
247 Szymon Holiczko M6 81 141 Gołdap: 00:01:03 (15 / 7)
00:01:03 00:00:29
248 Anielka Bednarek F4 24 107 Stężyca: 00:01:03 (30 / 4)
00:01:03 00:00:29
249 Zofia Grodecka F6 57 108 Ślesin: 00:01:03 (41 / 12)
00:01:03 00:00:29
250 Magdalena Korzelańczyk F4 25 109 Ślesin: 00:01:04 (42 / 6)
00:01:04 00:00:30
251 Franciszek Wilkowski M4 37 142 Stężyca: 00:01:04 (31 / 6)
00:01:04 00:00:30
252 Maciej Zamolski M4 38 143 Elbląg: 00:01:04 (75 / 15)
00:01:04 00:00:30
253 Lena Tazuszel F4 26 110 Elbląg: 00:01:05 (78 / 10)
00:01:05 00:00:31
254 Szymon Barwiński M4 39 144 Elbląg: 00:01:05 (76 / 16)
00:01:05 00:00:31
255 Grzegorz Domagała M6 82 145 Piaseczno: 00:01:05 (15 / 12)
00:01:05 00:00:31
256 Hania Kwiecień F6 58 111 Gołdap: 00:01:05 (17 / 9)
00:01:05 00:00:31
257 Tymoteusz Gostyński M6 83 146 Ślesin: 00:01:05 (43 / 19)
00:01:05 00:00:31
258 Patrycja Rosa F6 59 112 Stężyca: 00:01:05 (32 / 10)
00:01:05 00:00:31
259 Piotr Pajączkowski M6 84 147 Gołdap: 00:01:05 (18 / 8)
00:01:05 00:00:31
260 Zuzanna Tomeczek F4 27 113 Ślesin: 00:01:05 (44 / 7)
00:01:05 00:00:31
261 Adam Mazurek M4 40 148 Stężyca: 00:01:05 (33 / 7)
00:01:05 00:00:31
262 Jan Grajewski Niepubliczne przedszkole Bratek M4 41 149 Elbląg: 00:01:05 (77 / 17)
00:01:05 00:00:31
263 Leon Epelbaum M6 85 150 Gołdap: 00:01:06 (19 / 9)
00:01:06 00:00:32
264 Maja Mikułowska Pani Pani F4 28 114 Elbląg: 00:01:06 (79 / 11)
00:01:06 00:00:32
265 Adam Michalak M6 86 151 Ślesin: 00:01:06 (46 / 20)
00:01:06 00:00:32
266 Jakub Ławniczak M4 42 152 Ślesin: 00:01:06 (45 / 7)
00:01:06 00:00:32
267 Nina Fiedorowicz F6 60 115 Elbląg: 00:01:07 (80 / 23)
00:01:07 00:00:33
268 Adam Wójcik M6 87 153 Piaseczno: 00:01:07 (17 / 13)
00:01:07 00:00:33
269 Maja Snoch F6 61 116 Gołdap: 00:01:07 (20 / 10)
00:01:07 00:00:33
270 Igor Bąk M4 43 154 Płock: 00:01:08 (32 / 9)
00:01:08 00:00:34
271 Barbara Olszewska F4 29 117 Gołdap: 00:01:08 (22 / 1)
00:01:08 00:00:34
272 Amelia Kaczan F4 30 118 Augustów: 00:01:08 (17 / 1)
00:01:08 00:00:34
273 Inga Puchalska F6 62 119 Gołdap: 00:01:08 (21 / 11)
00:01:08 00:00:34
274 Marcelina Kaczmarek F4 31 120 Płock: 00:01:08 (33 / 4)
00:01:08 00:00:34
275 Franciszek Jasiński M6 88 155 Gołdap: 00:01:09 (24 / 10)
00:01:09 00:00:35
276 Jan Cybula M4 44 156 Stężyca: 00:01:09 (35 / 9)
00:01:09 00:00:35
277 Julia Rolka F6 63 121 Gołdap: 00:01:10 (27 / 14)
00:01:10 00:00:36
278 Nadia Wińska LA OSIR Gołdap F4 32 122 Gołdap: 00:01:10 (28 / 3)
00:01:10 00:00:36
279 Janina Dolczewska F6 64 123 Gołdap: 00:01:10 (26 / 13)
00:01:10 00:00:36
280 Wiktor Piotrowski ORTOREH TEAM M4 45 157 Piaseczno: 00:01:11 (20 / 3)
00:01:11 00:00:37
281 Krzysztof Gadaj M1 3 158 Elbląg: 00:01:11 (81 / 1)
00:01:11 00:00:37
282 Ludwik Klim M4 46 159 Piaseczno: 00:01:11 (19 / 2)
00:01:11 00:00:37
283 Mila Maćkowska Od Grubasa do Ultrasa F4 33 124 Stężyca: 00:01:13 (37 / 6)
00:01:13 00:00:39
284 Helena Borowiak Wozimysie.pl Tata i Mama F4 34 125 Ślesin: 00:01:13 (48 / 8)
00:01:13 00:00:39
285 Patrycja Lewańczyk F4 35 126 Stężyca: 00:01:13 (36 / 5)
00:01:13 00:00:39
286 Oliwia Kozikowska F4 36 127 Piaseczno: 00:01:14 (21 / 3)
00:01:14 00:00:40
287 Blanka Zarychta F4 37 128 Piaseczno: 00:01:15 (22 / 4)
00:01:15 00:00:41
288 Daphne Walch F4 38 129 Płock: 00:01:16 (34 / 5)
00:01:16 00:00:42
289 Milan Dzitkowski M1 4 160 Ślesin: 00:01:17 (50 / 1)
00:01:17 00:00:43
290 Weronika Buczek Nadaktywni F4 39 130 Gołdap: 00:01:17 (29 / 4)
00:01:17 00:00:43
291 Natan Komasara M4 47 161 Elbląg: 00:01:18 (84 / 18)
00:01:18 00:00:44
292 Mieszko Górski M4 48 162 Ślesin: 00:01:19 (51 / 10)
00:01:19 00:00:45
293 Michalina Krawczyk Klub Pod Wisienką Just & Conti F4 40 131 Augustów: 00:01:19 (19 / 2)
00:01:19 00:00:45
294 Michalina Kołacz F4 41 132 Augustów: 00:01:19 (20 / 3)
00:01:19 00:00:45
295 Weronika Klimas F4 42 133 Piaseczno: 00:01:20 (25 / 5)
00:01:20 00:00:46
296 Wiktoria Brzozowska F4 43 134 Ślesin: 00:01:20 (52 / 9)
00:01:20 00:00:46
297 Konstancja Baranska F1 5 135 Piaseczno: 00:01:21 (26 / 1)
00:01:21 00:00:47
298 Antoni Hinc M1 5 163 Stężyca: 00:01:21 (38 / 1)
00:01:21 00:00:47
299 Konstanty Kaczmarek M1 6 164 Płock: 00:01:22 (36 / 1)
00:01:22 00:00:48
300 Kaja Kulik KULIK&KUREK F10 9 136 Ślesin: 00:01:23 (1 / 1)
00:01:23 00:00:49
301 Rafał Sadowski M4 49 165 Augustów: 00:01:24 (22 / 3)
00:01:24 00:00:50
302 Wanda Kowalska F4 44 137 Stężyca: 00:01:25 (39 / 7)
00:01:25 00:00:51
303 Julia Jednorowska Trodat Polska F1 6 138 Gołdap: 00:01:26 (31 / 1)
00:01:26 00:00:52
304 Helena Zduńczyk F4 45 139 Piaseczno: 00:01:26 (27 / 6)
00:01:26 00:00:52
305 Kilian Mika Kondycja Przegląd Piaseczyński M10 7 166 Ślesin: 00:01:26 (2 / 1)
00:01:26 00:00:52
306 Natalia Orłowska F4 46 140 Augustów: 00:01:26 (23 / 4)
00:01:26 00:00:52
307 Gustaw Podwysocki Ciasteczkowy Potwór M4 50 167 Piaseczno: 00:01:28 (29 / 6)
00:01:28 00:00:54
308 Domitille Walch F6 65 141 Płock: 00:01:28 (38 / 10)
00:01:28 00:00:54
309 Alicja Sadowska F4 47 142 Augustów: 00:01:28 (25 / 5)
00:01:28 00:00:54
310 Kuba Wieczorek Drużyna Izabelki M10 8 168 Ślesin: 00:01:28 (3 / 2)
00:01:28 00:00:54
311 Leon Maślona M1 7 169 Płock: 00:01:28 (39 / 2)
00:01:28 00:00:54
312 Eliza Łada F4 48 143 Stężyca: 00:01:30 (40 / 8)
00:01:30 00:00:56
313 Izabela Gardocka F4 49 144 Augustów: 00:01:30 (27 / 6)
00:01:30 00:00:56
314 Tymoteusz Marczak M1 8 170 Ślesin: 00:01:31 (53 / 2)
00:01:31 00:00:57
315 Piotr Olszewski M4 51 171 Płock: 00:01:31 (40 / 11)
00:01:31 00:00:57
316 Maria Warkus F1 7 145 Elbląg: 00:01:31 (86 / 2)
00:01:31 00:00:57
317 Stanisław Czajkowski M10 9 172 Płock: 00:01:32 (1 / 1)
00:01:32 00:00:58
318 Mateusz Blacha M10 10 173 Gołdap: 00:01:33 (1 / 1)
00:01:33 00:00:59
319 Janek Chmielewski UKS G-8 Bielany M10 11 174 Płock: 00:01:33 (2 / 2)
00:01:33 00:00:59
320 Iga Kwiatkowska F4 50 146 Ślesin: 00:01:33 (54 / 10)
00:01:33 00:00:59
321 Krzysztof Stefaniak Arena Ruchu Monika Stefaniak M8 10 175 Ślesin: 00:01:33 (5 / 1)
00:01:33 00:00:59
322 Szymon Bida M10 12 176 Gołdap: 00:01:34 (2 / 2)
00:01:34 00:01:00
323 Julian Epelbaum M1 9 177 Gołdap: 00:01:35 (34 / 1)
00:01:35 00:01:01
324 Mikołaj Kosmecki M1 10 178 Stężyca: 00:01:35 (41 / 2)
00:01:35 00:01:01
325 Mateusz Zawadzki M8 11 179 Ślesin: 00:01:36 (6 / 2)
00:01:36 00:01:02
326 Kacper Buczek Nadaktywni M4 52 180 Gołdap: 00:01:36 (35 / 3)
00:01:36 00:01:02
327 Fabian Nowak M10 13 181 Ślesin: 00:01:37 (7 / 3)
00:01:37 00:01:03
328 Oskar Kozłowski KOLSPORT KOLSPORT M10 14 182 Gołdap: 00:01:38 (4 / 4)
00:01:38 00:01:04
329 Martyna Waszak F10 10 147 Ślesin: 00:01:39 (9 / 3)
00:01:39 00:01:05
330 Aleksander Maciejczyk UKS Jedynka PIsz M10 15 183 Gołdap: 00:01:39 (6 / 5)
00:01:39 00:01:05
331 Antonina Bielińska F10 11 148 Gołdap: 00:01:39 (5 / 1)
00:01:39 00:01:05
332 Lila Modzelewska F1 8 149 Augustów: 00:01:39 (29 / 1)
00:01:39 00:01:05
333 Witold Tokarski M8 12 184 Ślesin: 00:01:40 (10 / 3)
00:01:40 00:01:06
334 Wojciech Lesiakowski M4 53 185 Piaseczno: 00:01:41 (34 / 9)
00:01:41 00:01:07
335 Bartosz Papaj M4 54 186 Piaseczno: 00:01:41 (35 / 10)
00:01:41 00:01:07
336 Wiktoria Kowalska F10 12 150 Ślesin: 00:01:41 (11 / 4)
00:01:41 00:01:07
337 Filip Brzozowski M8 13 187 Ślesin: 00:01:42 (12 / 4)
00:01:42 00:01:08
338 Lena Naporowska Naporo Team F8 8 151 Ślesin: 00:01:43 (13 / 1)
00:01:43 00:01:09
339 Adam Bednarek M1 11 188 Stężyca: 00:01:44 (42 / 3)
00:01:44 00:01:10
340 Jan Dobrowolski M10 16 189 Stężyca: 00:01:44 (1 / 1)
00:01:44 00:01:10
341 Maksymilian Popławski M10 17 190 Ślesin: 00:01:44 (15 / 5)
00:01:44 00:01:10
342 Mikołaj Olejnik Łomiankowska Grupa Biegowa RUN Oley M10 18 191 Piaseczno: 00:01:44 (1 / 1)
00:01:44 00:01:10
343 Nina Gebhardt Baltix.se / Smaruj Na Trening Fundacja Gebhardt Sport F1 9 152 Piaseczno: 00:01:45 (36 / 2)
00:01:45 00:01:11
344 Agnieszka Tutkowska F1 10 153 Stężyca: 00:01:45 (43 / 1)
00:01:45 00:01:11
345 Maja Rudyk F10 13 154 Ślesin: 00:01:45 (17 / 6)
00:01:45 00:01:11
346 Franek Chmielewski UKS G-8 Bielany M10 19 192 Płock: 00:01:45 (4 / 3)
00:01:45 00:01:11
347 Igor Szczęsny M8 14 193 Ślesin: 00:01:46 (18 / 5)
00:01:46 00:01:12
348 Janek Nosalik M10 20 194 Augustów: 00:01:46 (1 / 1)
00:01:46 00:01:12
349 Hanna Ławniczak F1 11 155 Ślesin: 00:01:46 (56 / 1)
00:01:46 00:01:12
350 Wojciech Waszak M8 15 195 Ślesin: 00:01:47 (19 / 6)
00:01:47 00:01:13
351 Piotr Smak M6 89 196 Piaseczno: 00:01:47 (38 / 15)
00:01:47 00:01:13
352 Piotr Kapłon M10 21 197 Płock: 00:01:47 (5 / 4)
00:01:47 00:01:13
353 Dominika Kolęda F10 14 156 Augustów: 00:01:47 (2 / 1)
00:01:47 00:01:13
354 Urszula Kowalska TRINERGY TEAM F4 51 157 Piaseczno: 00:01:47 (37 / 8)
00:01:47 00:01:13
355 Iga Dąbrowska F1 12 158 Ślesin: 00:01:47 (57 / 2)
00:01:47 00:01:13
356 Filip Dominiak M10 22 198 Ślesin: 00:01:48 (20 / 6)
00:01:48 00:01:14
357 Wojciech Smak M4 55 199 Piaseczno: 00:01:48 (39 / 11)
00:01:48 00:01:14
358 Paweł Stocki M10 23 200 Ślesin: 00:01:48 (21 / 7)
00:01:48 00:01:14
359 Antoni Zięba M10 24 201 Stężyca: 00:01:48 (2 / 2)
00:01:48 00:01:14
360 Adam Czajkowski GAMF TriTEAM M1 12 202 Płock: 00:01:48 (43 / 3)
00:01:48 00:01:14
361 Julia Zaradzka F10 15 159 Ślesin: 00:01:49 (22 / 7)
00:01:49 00:01:15
362 Zofia Tracz F4 52 160 Piaseczno: 00:01:49 (40 / 9)
00:01:49 00:01:15
363 Zofia Baraniak Najszybciejsze Danielewicze WUJARO F1 13 161 Elbląg: 00:01:49 (87 / 3)
00:01:49 00:01:15
364 Łucja Piotrowska ORTOREH TEAM F8 9 162 Płock: 00:01:49 (6 / 1)
00:01:49 00:01:15
365 Jakub Majchrzak M8 16 203 Płock: 00:01:49 (7 / 1)
00:01:49 00:01:15
366 Mikołaj Borowiak Jary M8 17 204 Ślesin: 00:01:50 (24 / 7)
00:01:50 00:01:16
367 Konrad Magdziarz OLADENTAL TRIDEA M10 25 205 Ślesin: 00:01:50 (27 / 9)
00:01:50 00:01:16
368 Michał Wojtczak orbitrex orbitrex M1 13 206 Ślesin: 00:01:50 (58 / 3)
00:01:50 00:01:16
369 Oskar Kubiak M8 18 207 Ślesin: 00:01:50 (25 / 8)
00:01:50 00:01:16
370 Franiciszek Pełzowski M8 19 208 Płock: 00:01:50 (9 / 2)
00:01:50 00:01:16
371 Iga Światowy Ślimaki Barcin F8 10 163 Ślesin: 00:01:50 (26 / 3)
00:01:50 00:01:16
372 Weronika Janeczek F8 11 164 Stężyca: 00:01:51 (3 / 1)
00:01:51 00:01:17
373 Piotr Kurczewski M8 20 209 Elbląg: 00:01:51 (1 / 1)
00:01:51 00:01:17
374 Oliwier Janiga M8 21 210 Gołdap: 00:01:51 (9 / 1)
00:01:51 00:01:17
375 Pyzel Anastazja IKS Konstancin F10 16 165 Piaseczno: 00:01:52 (2 / 1)
00:01:52 00:01:18
376 Zuzanna Olszewska F1 14 166 Płock: 00:01:52 (44 / 3)
00:01:52 00:01:18
377 Michał Wardziński M1 14 211 Augustów: 00:01:52 (31 / 3)
00:01:52 00:01:18
378 Adam Zaradzki M8 22 212 Ślesin: 00:01:53 (32 / 11)
00:01:53 00:01:19
379 Adrian Białczak M8 23 213 Augustów: 00:01:53 (3 / 1)
00:01:53 00:01:19
380 Ignacy Boryczko The Luzers - Junior M1 15 214 Płock: 00:01:53 (45 / 4)
00:01:53 00:01:19
381 Aleksander Dynowski M8 24 215 Stężyca: 00:01:54 (4 / 1)
00:01:54 00:01:20
382 Kinga Ramotowska Nadaktywni Białystok F10 17 167 Gołdap: 00:01:54 (10 / 3)
00:01:54 00:01:20
383 Kajetan Wilijewicz M8 25 216 Ślesin: 00:01:54 (34 / 13)
00:01:54 00:01:20
384 Pola Gwóźdź F1 15 168 Elbląg: 00:01:54 (88 / 4)
00:01:54 00:01:20
385 Jakub Niedźwiedziński M10 26 217 Ślesin: 00:01:55 (36 / 12)
00:01:55 00:01:21
386 Lilianna Wełnicka F10 18 169 Ślesin: 00:01:55 (35 / 8)
00:01:55 00:01:21
387 Maciej Cichy M4 56 218 Augustów: 00:01:55 (32 / 5)
00:01:55 00:01:21
388 Piotr Bosiński Szkoła Podstawowa nr 42, Warszawa M10 27 219 Piaseczno: 00:01:55 (3 / 2)
00:01:55 00:01:21
389 Timofei Fomichev M8 26 220 Elbląg: 00:01:56 (4 / 2)
00:01:56 00:01:22
390 Michalina Chmiel LA OSIR Gołdap F8 12 170 Gołdap: 00:01:56 (13 / 1)
00:01:56 00:01:22
391 Filip Ciecierski M8 27 221 Ślesin: 00:01:56 (37 / 14)
00:01:56 00:01:22
392 Mikołaj Majchrzak M1 16 222 Ślesin: 00:01:56 (59 / 4)
00:01:56 00:01:22
393 Franciszek Wiklak M10 28 223 Piaseczno: 00:01:56 (4 / 3)
00:01:56 00:01:22
394 Igor Udałow M10 29 224 Gołdap: 00:01:56 (14 / 7)
00:01:56 00:01:22
395 Bartosz Szybowski M8 28 225 Stężyca: 00:01:56 (6 / 2)
00:01:56 00:01:22
396 Lea Prętka F10 19 171 Ślesin: 00:01:57 (39 / 9)
00:01:57 00:01:23
397 Zuzanna Litkowska F1 16 172 Stężyca: 00:01:57 (44 / 2)
00:01:57 00:01:23
398 Antoni Domagalski M8 29 226 Stężyca: 00:01:57 (7 / 3)
00:01:57 00:01:23
399 Pola Pajączkowska F8 13 173 Gołdap: 00:01:57 (15 / 2)
00:01:57 00:01:23
400 Bruno Kornasiewicz M10 30 227 Płock: 00:01:57 (10 / 6)
00:01:57 00:01:23
401 Michał Siemiński Drużyna Szpiku/Akademia Reissa M8 30 228 Ślesin: 00:01:57 (40 / 15)
00:01:57 00:01:23
402 Filip Olejnik Łomiankowska Grupa Biegowa RUN Oley M8 31 229 Piaseczno: 00:01:58 (5 / 1)
00:01:58 00:01:24
403 Zuzanna Sielska Olimpia Judo Elblag F8 14 174 Elbląg: 00:01:58 (5 / 1)
00:01:58 00:01:24
404 Marcin Chmielewski CBS-R Jacek Rogala CBS-R Jacek Rogala M8 32 230 Augustów: 00:01:58 (6 / 3)
00:01:58 00:01:24
405 Karol Dudek M1 17 231 Piaseczno: 00:01:58 (41 / 3)
00:01:58 00:01:24
406 Ola Wińska LA OSIR Gołdap F8 15 175 Gołdap: 00:01:58 (17 / 4)
00:01:58 00:01:24
407 Ida Marcinkowska GVT F10 20 176 Piaseczno: 00:01:59 (6 / 2)
00:01:59 00:01:25
408 Krzysztof Dulas M8 33 232 Stężyca: 00:01:59 (9 / 4)
00:01:59 00:01:25
409 Dawid Płotka M10 31 233 Stężyca: 00:01:59 (8 / 4)
00:01:59 00:01:25
410 Amela Barska TriPower F10 21 177 Ślesin: 00:02:00 (44 / 10)
00:02:00 00:01:26
411 Zuzanna Chojnacka proarti.pl proarti.pl F8 16 178 Ślesin: 00:02:00 (43 / 6)
00:02:00 00:01:26
412 Aniela Węsierska F1 17 179 Stężyca: 00:02:00 (45 / 3)
00:02:00 00:01:26
413 Anna Nurkiewicz F8 17 180 Piaseczno: 00:02:01 (7 / 1)
00:02:01 00:01:27
414 Alicja Warczak F10 22 181 Stężyca: 00:02:01 (10 / 1)
00:02:01 00:01:27
415 Tymon Bogucki M10 32 234 Stężyca: 00:02:01 (11 / 5)
00:02:01 00:01:27
416 Amelia Michalewska Drużyna Grubego Misia F8 18 182 Ślesin: 00:02:01 (45 / 7)
00:02:01 00:01:27
417 Lena Szczepanska MAJSTER Sport Team F8 19 183 Ślesin: 00:02:01 (46 / 8)
00:02:01 00:01:27
418 Michał Gurdak M8 34 235 Stężyca: 00:02:02 (14 / 5)
00:02:02 00:01:28
419 Pola Mika F1 18 184 Elbląg: 00:02:02 (89 / 5)
00:02:02 00:01:28
420 Maria Rembowska F10 23 185 Stężyca: 00:02:02 (13 / 2)
00:02:02 00:01:28
421 Szymon Tutkowski M10 33 236 Stężyca: 00:02:03 (16 / 6)
00:02:03 00:01:29
422 Adam Gałek M8 35 237 Stężyca: 00:02:03 (15 / 6)
00:02:03 00:01:29
423 Karolina Głębocka F8 20 186 Gołdap: 00:02:03 (18 / 5)
00:02:03 00:01:29
424 Maja Hutkowska FaMe SPONSOR TATA F10 24 187 Płock: 00:02:04 (12 / 2)
00:02:04 00:01:30
425 Zuzanna Panuś PULS TRI TEAM F8 21 188 Ślesin: 00:02:04 (48 / 9)
00:02:04 00:01:30
426 Oliwier Stęplewski M8 36 238 Ślesin: 00:02:05 (49 / 18)
00:02:05 00:01:31
427 Filip Mirzałek TRAWERS M8 37 239 Elbląg: 00:02:05 (8 / 3)
00:02:05 00:01:31
428 Piotr Zadrożny Piotr Zadrożny M10 34 240 Piaseczno: 00:02:05 (8 / 4)
00:02:05 00:01:31
429 Alexander Danielewicz Najszybciejsze Danielewicze WUJARO M10 35 241 Elbląg: 00:02:06 (10 / 3)
00:02:06 00:01:32
430 Amanda Ajtel LETJA TEAM F10 25 189 Stężyca: 00:02:06 (19 / 3)
00:02:06 00:01:32
431 Maciej Skuza M8 38 242 Piaseczno: 00:02:06 (12 / 3)
00:02:06 00:01:32
432 Wiktor Wystrychowski bfagencja.pl M10 36 243 Płock: 00:02:06 (14 / 7)
00:02:06 00:01:32
433 Łucja Piotrowska ORTOREH TEAM F8 22 190 Piaseczno: 00:02:06 (10 / 2)
00:02:06 00:01:32
434 Paulina Lewańczyk F4 53 191 Stężyca: 00:02:06 (46 / 9)
00:02:06 00:01:32
435 Jan Kwiatkowski Kuźnia Triathlonu M8 39 244 Stężyca: 00:02:07 (23 / 10)
00:02:07 00:01:33
436 Maxim Gorbunchikov BR39 M10 37 245 Elbląg: 00:02:07 (11 / 4)
00:02:07 00:01:33
437 Lena Kolasa F10 26 192 Stężyca: 00:02:07 (22 / 4)
00:02:07 00:01:33
438 Dominik Jabłoński M8 40 246 Elbląg: 00:02:07 (12 / 4)
00:02:07 00:01:33
439 Antek Gasza M8 41 247 Ślesin: 00:02:08 (50 / 19)
00:02:08 00:01:34
440 Mikołaj Jarząbek M8 42 248 Elbląg: 00:02:08 (13 / 5)
00:02:08 00:01:34
441 Jędrzej Safranow Safrany M8 43 249 Elbląg: 00:02:09 (15 / 6)
00:02:09 00:01:35
442 Natalia Paduszyńska edustacyjka.pl triathlon team F8 23 193 Piaseczno: 00:02:09 (13 / 3)
00:02:09 00:01:35
443 Maria Ufnalewska UKS 6 F10 27 194 Elbląg: 00:02:09 (16 / 4)
00:02:09 00:01:35
444 Kaja Piernicka F8 24 195 Stężyca: 00:02:09 (24 / 3)
00:02:09 00:01:35
445 Mateusz Niemczyk M10 38 250 Elbląg: 00:02:10 (19 / 6)
00:02:10 00:01:36
446 Bartosz Łukiewicz Karaś Swim M8 44 251 Elbląg: 00:02:10 (18 / 8)
00:02:10 00:01:36
447 Roksana Puchalska F10 28 196 Gołdap: 00:02:10 (20 / 5)
00:02:10 00:01:36
448 Anna Ramotowska Nadaktywni Białystok F10 29 197 Gołdap: 00:02:11 (21 / 6)
00:02:11 00:01:37
449 Olga Skwierawska Jowita Fit Dance Stężyca F10 30 198 Stężyca: 00:02:11 (25 / 5)
00:02:11 00:01:37
450 Oliwia Klonowska Toruński Klub Triathlonowy 8-ka Toruń F8 25 199 Płock: 00:02:11 (20 / 4)
00:02:11 00:01:37
451 Maciej Lewandowski LEWANDOWSKI MACIEJ M8 45 252 Ślesin: 00:02:12 (52 / 20)
00:02:12 00:01:38
452 Hanna Modzelewska F8 26 200 Augustów: 00:02:12 (15 / 3)
00:02:12 00:01:38
453 Kuba Chojnacki proarti.pl proarti.pl F1 19 201 Ślesin: 00:02:13 (61 / 3)
00:02:13 00:01:39
454 Wiktor Gołębiowski WWE SELEKTOR M8 46 253 Elbląg: 00:02:13 (20 / 9)
00:02:13 00:01:39
455 Julian Homola M10 39 254 Płock: 00:02:13 (21 / 9)
00:02:13 00:01:39
456 Gabrysia Mańkowska F8 27 202 Piaseczno: 00:02:13 (15 / 4)
00:02:13 00:01:39
457 Zosia Miller F8 28 203 Stężyca: 00:02:13 (27 / 4)
00:02:13 00:01:39
458 Jakub Mazur M8 47 255 Płock: 00:02:13 (22 / 6)
00:02:13 00:01:39
459 Mikołaj Giżka - Orzeł M1 18 256 Elbląg: 00:02:14 (90 / 4)
00:02:14 00:01:40
460 Adrianna Ziemińska ETT Elbląg Triathlon Team F10 31 204 Augustów: 00:02:14 (17 / 6)
00:02:14 00:01:40
461 Magdalena Grodzka F8 29 205 Stężyca: 00:02:14 (29 / 5)
00:02:14 00:01:40
462 Milana Gorbunchikova BR39 F10 32 206 Elbląg: 00:02:14 (22 / 5)
00:02:14 00:01:40
463 Zosia Piaskowska F10 33 207 Elbląg: 00:02:14 (23 / 6)
00:02:14 00:01:40
464 Aleksander Groszewski M8 48 257 Stężyca: 00:02:14 (28 / 12)
00:02:14 00:01:40
465 Nikodem Grot M8 49 258 Stężyca: 00:02:14 (30 / 13)
00:02:14 00:01:40
466 Kacper Miller M8 50 259 Ślesin: 00:02:15 (53 / 21)
00:02:15 00:01:41
467 Wojciech Krasnodębski M8 51 260 Płock: 00:02:15 (23 / 7)
00:02:15 00:01:41
468 Małgorzata Miecznicka F8 30 208 Płock: 00:02:16 (24 / 5)
00:02:16 00:01:42
469 Aurelia Zych F8 31 209 Piaseczno: 00:02:16 (16 / 5)
00:02:16 00:01:42
470 Filip Laszczyk M8 52 261 Stężyca: 00:02:16 (31 / 14)
00:02:16 00:01:42
471 Kacper Pawłoski Olimpia Elbląg M8 53 262 Elbląg: 00:02:16 (25 / 12)
00:02:16 00:01:42
472 Ksawery Dzik Sp 6 Elblag M8 54 263 Elbląg: 00:02:17 (26 / 13)
00:02:17 00:01:43
473 Kamil Wojdyna M8 55 264 Elbląg: 00:02:17 (27 / 14)
00:02:17 00:01:43
474 Kacper Zając M10 40 265 Stężyca: 00:02:17 (32 / 8)
00:02:17 00:01:43
475 Liwia Zakrzewska F10 34 210 Piaseczno: 00:02:17 (17 / 4)
00:02:17 00:01:43
476 Zofia Olejnik Augustowskie Towarzystwo Pływackie ATP F8 32 211 Augustów: 00:02:18 (19 / 4)
00:02:18 00:01:44
477 Inka Maćkowska Od Grubasa do Ultrasa F8 33 212 Stężyca: 00:02:19 (33 / 6)
00:02:19 00:01:45
478 Antoni Czajkowski M10 41 266 Elbląg: 00:02:19 (28 / 7)
00:02:19 00:01:45
479 Błażej Kwiatkowski M8 56 267 Gołdap: 00:02:20 (22 / 4)
00:02:20 00:01:46
480 Hanna Olszewska F8 34 213 Płock: 00:02:20 (26 / 7)
00:02:20 00:01:46
481 Kamil Hajducki ETT Elbląg Triathlon Team M10 42 268 Elbląg: 00:02:20 (30 / 8)
00:02:20 00:01:46
482 Marcel Młynarczyk Młynarczyk Triathlon Team M8 57 269 Elbląg: 00:02:20 (31 / 15)
00:02:20 00:01:46
483 Jan Gurdak M8 58 270 Stężyca: 00:02:20 (34 / 15)
00:02:20 00:01:46
484 Tomasz Jóźko M8 59 271 Piaseczno: 00:02:21 (19 / 5)
00:02:21 00:01:47
485 Gabryś Fudali M1 19 272 Piaseczno: 00:02:21 (43 / 4)
00:02:21 00:01:47
486 Daniel Ośka M8 60 273 Elbląg: 00:02:21 (33 / 16)
00:02:21 00:01:47
487 Martyna Żakiewicz F10 35 214 Płock: 00:02:22 (27 / 4)
00:02:22 00:01:48
488 Maja Nowakowska F8 35 215 Płock: 00:02:22 (28 / 8)
00:02:22 00:01:48
489 Kacper Dzik Sp Rychliki M10 43 274 Elbląg: 00:02:22 (36 / 10)
00:02:22 00:01:48
490 Blazej Grzebyta M4 57 275 Stężyca: 00:02:22 (47 / 10)
00:02:22 00:01:48
491 Jagoda Duplicka F8 36 216 Elbląg: 00:02:22 (35 / 4)
00:02:22 00:01:48
492 Nikola Kotwicka F8 37 217 Płock: 00:02:23 (29 / 9)
00:02:23 00:01:49
493 Natalia Lewańczyk F8 38 218 Stężyca: 00:02:23 (35 / 7)
00:02:23 00:01:49
494 Magdalena Dudzinska F10 36 219 Elbląg: 00:02:23 (38 / 7)
00:02:23 00:01:49
495 Rozalia Cichowska F8 39 220 Elbląg: 00:02:23 (37 / 5)
00:02:23 00:01:49
496 Karol Słomczyński M8 61 276 Elbląg: 00:02:24 (39 / 17)
00:02:24 00:01:50
497 Zofia Popiel F8 40 221 Płock: 00:02:24 (31 / 10)
00:02:24 00:01:50
498 Alicja Kruk F10 37 222 Płock: 00:02:24 (30 / 5)
00:02:24 00:01:50
499 Zosia Trybuszkiewicz F8 41 223 Płock: 00:02:25 (32 / 11)
00:02:25 00:01:51
500 Damian Wilk M8 62 277 Piaseczno: 00:02:25 (21 / 7)
00:02:25 00:01:51
501 Ivo Rębisz M8 63 278 Elbląg: 00:02:25 (40 / 18)
00:02:25 00:01:51
502 Nikodem Trzaska M8 64 279 Płock: 00:02:26 (33 / 8)
00:02:26 00:01:52
503 Michalina Wysokińska Michał Wysokiński Michał Wysokiński F8 42 224 Augustów: 00:02:26 (21 / 6)
00:02:26 00:01:52
504 Bartosz Onoszko M1 20 280 Stężyca: 00:02:26 (48 / 4)
00:02:26 00:01:52
505 Jakbub Falkowski M8 65 281 Elbląg: 00:02:27 (42 / 20)
00:02:27 00:01:53
506 Remigiusz Biedrzycki M8 66 282 Elbląg: 00:02:27 (41 / 19)
00:02:27 00:01:53
507 Maria Kaczan F8 43 225 Płock: 00:02:27 (35 / 12)
00:02:27 00:01:53
508 Maja Rybacka F10 38 226 Stężyca: 00:02:27 (36 / 6)
00:02:27 00:01:53
509 Aleksandra Ledwoń F8 44 227 Stężyca: 00:02:28 (37 / 8)
00:02:28 00:01:54
510 Wiktoria Danielewicz Najszybciejsze Danielewicze WUJARO F8 45 228 Elbląg: 00:02:28 (43 / 6)
00:02:28 00:01:54
511 Julia Kłos F8 46 229 Elbląg: 00:02:28 (45 / 8)
00:02:28 00:01:54
512 Zofia Pogorzelska TEAM NOWINKA F8 47 230 Elbląg: 00:02:28 (46 / 9)
00:02:28 00:01:54
513 Julia Kiraga F8 48 231 Elbląg: 00:02:28 (44 / 7)
00:02:28 00:01:54
514 Mikołaj Wojtowicz M8 67 283 Elbląg: 00:02:30 (47 / 21)
00:02:30 00:01:56
515 Weronika Włodarczyk F10 39 232 Piaseczno: 00:02:30 (24 / 5)
00:02:30 00:01:56
516 Julia Dobrzyńska F10 40 233 Ślesin: 00:02:32 (54 / 12)
00:02:32 00:01:58
517 Maja Kreft F8 49 234 Stężyca: 00:02:32 (38 / 9)
00:02:32 00:01:58
518 Szymon Targoński M8 68 284 Elbląg: 00:02:34 (48 / 22)
00:02:34 00:02:00
519 Karolina Gordon F10 41 235 Piaseczno: 00:02:35 (26 / 6)
00:02:35 00:02:01
520 Franciszek Klim M8 69 285 Piaseczno: 00:02:35 (25 / 8)
00:02:35 00:02:01
521 Jan Kulka M8 70 286 Piaseczno: 00:02:36 (27 / 9)
00:02:36 00:02:02
522 Nadia Wlazłowska F10 42 236 Stężyca: 00:02:36 (39 / 7)
00:02:36 00:02:02
523 Ryszard Zieliński M1 21 287 Piaseczno: 00:02:37 (44 / 5)
00:02:37 00:02:03
524 Zuzanna Kamińska F1 20 237 Gołdap: 00:02:37 (36 / 2)
00:02:37 00:02:03
525 Oliwia Fudal F10 43 238 Elbląg: 00:02:37 (49 / 8)
00:02:37 00:02:03
526 Aleksandra Jankowska F10 44 239 Piaseczno: 00:02:38 (28 / 7)
00:02:38 00:02:04
527 Dominika Klimas F8 50 240 Piaseczno: 00:02:39 (29 / 8)
00:02:39 00:02:05
528 Leonard Prętki M8 71 288 Ślesin: 00:02:40 (55 / 22)
00:02:40 00:02:06
529 Krystyna Błaszczyk F1 21 241 Płock: 00:02:41 (48 / 6)
00:02:41 00:02:07
530 Aleksander Chrapan M8 72 289 Elbląg: 00:02:43 (53 / 23)
00:02:43 00:02:09
531 Barbara Błaszczyk F6 66 242 Płock: 00:02:43 (49 / 11)
00:02:43 00:02:09
532 Jakub Kaczmarek MLUKS TRIATHLON KOŁO M12 3 290 Ślesin: 00:02:44 (1 / 1)
00:02:44 00:02:10
533 Jakub Olczak M14 6 291 Ślesin: 00:02:44 (2 / 1)
00:02:44 00:02:10
534 Leon Olejnik Augustowskie Towarzystwo Pływackie ATP M1 22 292 Augustów: 00:02:44 (33 / 4)
00:02:44 00:02:10
535 Jakub Rosa M8 73 293 Stężyca: 00:02:44 (40 / 16)
00:02:44 00:02:10
536 Michalina Molendowska F8 51 243 Stężyca: 00:02:45 (41 / 10)
00:02:45 00:02:11
537 Karol Żórawski M1 23 294 Płock: 00:02:45 (50 / 5)
00:02:45 00:02:11
538 Madzia Bernatowicz F10 45 244 Płock: 00:02:46 (37 / 7)
00:02:46 00:02:12
539 Bartosz Kozłowski M8 74 295 Płock: 00:02:46 (38 / 9)
00:02:46 00:02:12
540 Kacper Zalewski M10 44 296 Elbląg: 00:02:47 (55 / 11)
00:02:47 00:02:13
541 Leonard Paschke ShipCup M1 24 297 Stężyca: 00:02:47 (49 / 5)
00:02:47 00:02:13
542 Michalina Grodecka F1 22 245 Ślesin: 00:02:49 (62 / 4)
00:02:49 00:02:15
543 Alex Dziedzicki M8 75 298 Piaseczno: 00:02:50 (30 / 10)
00:02:50 00:02:16
544 Igor Świech M4 58 299 Płock: 00:02:52 (51 / 12)
00:02:52 00:02:18
545 Marysia Trybuszkiewicz F8 52 246 Płock: 00:02:55 (39 / 14)
00:02:55 00:02:21
546 Kuba Piszczek LA OSIR Gołdap M14 7 300 Gołdap: 00:03:01 (1 / 1)
00:03:01 00:02:27
547 Marcin Masłowski M1 25 301 Płock: 00:03:09 (52 / 6)
00:03:09 00:02:35
548 Mateusz Kaliski Agrolok Sport Team M12 4 302 Ślesin: 00:03:09 (7 / 2)
00:03:09 00:02:35
549 Vladislav Lopatin M8 76 303 Elbląg: 00:03:09 (56 / 25)
00:03:09 00:02:35
550 Wiktor Bitowski LA OSIR Gołdap M12 5 304 Gołdap: 00:03:10 (2 / 1)
00:03:10 00:02:36
551 Aureliusz Deaki M1 26 305 Stężyca: 00:03:10 (50 / 6)
00:03:10 00:02:36
552 Wiktor Krążyński M14 8 306 Płock: 00:03:12 (1 / 1)
00:03:12 00:02:38
553 Nikodem Górczewski M12 6 307 Ślesin: 00:03:14 (9 / 3)
00:03:14 00:02:40
554 Franciszek Bieliński M12 7 308 Gołdap: 00:03:15 (3 / 2)
00:03:15 00:02:41
555 Piotr Michalewski Drużyna Grubego Misia M12 8 309 Ślesin: 00:03:16 (11 / 5)
00:03:16 00:02:42
556 Maciej Leśniewicz M12 9 310 Ślesin: 00:03:16 (10 / 4)
00:03:16 00:02:42
557 Dawid Ittrich M14 9 311 Gołdap: 00:03:17 (4 / 2)
00:03:17 00:02:43
558 Jakub Pigiel M12 10 312 Gołdap: 00:03:17 (5 / 3)
00:03:17 00:02:43
559 Krzysztof Zadrożny Piotr Zadrożny M12 11 313 Piaseczno: 00:03:17 (1 / 1)
00:03:17 00:02:43
560 Dawid Gurdak M14 10 314 Stężyca: 00:03:21 (2 / 2)
00:03:21 00:02:47
561 Eryk Marcinkowski GVT M14 11 315 Piaseczno: 00:03:23 (2 / 1)
00:03:23 00:02:49
562 Zosia Grzywacz F14 2 247 Ślesin: 00:03:23 (14 / 2)
00:03:23 00:02:49
563 Oliwia Chmurzyńska SKLA Sopot POBJAR F14 3 248 Stężyca: 00:03:23 (3 / 1)
00:03:23 00:02:49
564 Kosma Snoch F1 23 249 Augustów: 00:03:24 (34 / 3)
00:03:24 00:02:50
565 Konrad Niedźwiedziński M12 12 316 Ślesin: 00:03:24 (15 / 6)
00:03:24 00:02:50
566 Aniela Gasza F14 4 250 Ślesin: 00:03:24 (16 / 3)
00:03:24 00:02:50
567 Franciszek Szymański M8 77 317 Piaseczno: 00:03:25 (32 / 11)
00:03:25 00:02:51
568 Julia Zdancewicz LA OSIR Gołdap F14 5 251 Gołdap: 00:03:27 (6 / 1)
00:03:27 00:02:53
569 Aleksandra Waszak F14 6 252 Ślesin: 00:03:27 (17 / 4)
00:03:27 00:02:53
570 Jakub Misztela PTT DELTA M12 13 318 Płock: 00:03:29 (2 / 1)
00:03:29 00:02:55
571 Ola Kasperuk LA OSIR Gołdap F12 8 253 Gołdap: 00:03:29 (7 / 1)
00:03:29 00:02:55
572 Błażej Paduszyński edustacyjka.pl triathlon team M14 12 319 Piaseczno: 00:03:30 (4 / 3)
00:03:30 00:02:56
573 Jan Rażewski Raża Triathlon Team / MKS Delfin Malbork M12 14 320 Stężyca: 00:03:31 (4 / 1)
00:03:31 00:02:57
574 Kuba Poreda LA OSIR Gołdap M14 13 321 Gołdap: 00:03:32 (8 / 3)
00:03:32 00:02:58
575 Mateusz Kapuściński M12 15 322 Gołdap: 00:03:38 (10 / 4)
00:03:38 00:03:04
576 Mateusz Sobolewski M14 14 323 Augustów: 00:03:38 (3 / 3)
00:03:38 00:03:04
577 Majka Kondraciuk LA OSIR Gołdap F14 7 254 Gołdap: 00:03:40 (11 / 2)
00:03:40 00:03:06
578 Iwo Januszkiewicz LA OSIR Gołdap M12 16 324 Gołdap: 00:03:41 (12 / 5)
00:03:41 00:03:07
579 Hubert Walczak MKS Truso Elbląg Triathlon M12 17 325 Elbląg: 00:03:43 (2 / 1)
00:03:43 00:03:09
580 Jan Wiklak M14 15 326 Elbląg: 00:03:43 (1 / 1)
00:03:43 00:03:09
581 Karolina Tułazińska ATP Augustów F14 8 255 Augustów: 00:03:44 (4 / 1)
00:03:44 00:03:10
582 Mateusz Domagała WKZ Kozienice M14 16 327 Piaseczno: 00:03:45 (6 / 5)
00:03:45 00:03:11
583 Grzegorz Heland lub wybierz z listy M12 18 328 Stężyca: 00:03:47 (8 / 3)
00:03:47 00:03:13
584 Jan Chmielewski M1 27 329 Piaseczno: 00:03:49 (46 / 6)
00:03:49 00:03:15
585 Karolina Wesołowska LA OSIR Gołdap F12 9 256 Gołdap: 00:03:50 (14 / 3)
00:03:50 00:03:16
586 Bartosz Czajkowski M12 19 330 Stężyca: 00:03:50 (9 / 4)
00:03:50 00:03:16
587 Bartosz Janicki M12 20 331 Ślesin: 00:03:52 (21 / 8)
00:03:52 00:03:18
588 Kinga Ciecierska F12 10 257 Ślesin: 00:03:53 (22 / 6)
00:03:53 00:03:19
589 Wiktoria Bednarska Rykowisko F12 11 258 Płock: 00:03:54 (8 / 3)
00:03:54 00:03:20
590 Milena Pogodzińska WM Triself F12 12 259 Ślesin: 00:03:55 (23 / 7)
00:03:55 00:03:21
591 Klaudia Laks F8 53 260 Elbląg: 00:03:55 (57 / 12)
00:03:55 00:03:21
592 Antoni Zalewski M1 28 332 Gołdap: 00:03:55 (37 / 2)
00:03:55 00:03:21
593 Wiktoria Głębocka F12 13 261 Gołdap: 00:03:56 (15 / 4)
00:03:56 00:03:22
594 Konrad Jaworski M12 21 333 Stężyca: 00:03:56 (10 / 5)
00:03:56 00:03:22
595 Jakub Kochanowski M12 22 334 Gołdap: 00:03:56 (16 / 6)
00:03:56 00:03:22
596 Antoni Olszewski M12 23 335 Płock: 00:03:57 (9 / 2)
00:03:57 00:03:23
597 Nadia Jednorowska F12 14 262 Gołdap: 00:03:57 (18 / 5)
00:03:57 00:03:23
598 Bartosz Głębocki M12 24 336 Gołdap: 00:03:57 (17 / 7)
00:03:57 00:03:23
599 Sabina Chrapan MKS Truso Elbląg F12 15 263 Elbląg: 00:04:00 (5 / 2)
00:04:00 00:03:26
600 Melisa Gładikowska F12 16 264 Stężyca: 00:04:05 (11 / 2)
00:04:05 00:03:31
601 Maja Kraskowska Klub Sportowy Jelonki Dobre Miasto Klub Sportowy Jelonki Dobre Miasto F14 9 265 Elbląg: 00:04:06 (8 / 1)
00:04:06 00:03:32
602 Jana Dylęgowska F1 24 266 Gołdap: 00:04:06 (38 / 3)
00:04:06 00:03:32
603 Krzysztof Heliosz M12 25 337 Płock: 00:04:08 (10 / 3)
00:04:08 00:03:34
604 Mariola Karolina Maczukin Klub Sportowy Jelonki Dobre Miasto Klub Sportowy Jelonki Dobre Miasto F14 10 267 Elbląg: 00:04:11 (9 / 2)
00:04:11 00:03:37
605 Zbigniew Kasperowicz CS IRONMAN M14 17 338 Płock: 00:04:12 (11 / 5)
00:04:12 00:03:38
606 Tadeusz Kasperowicz CS IRONMAN M12 26 339 Płock: 00:04:15 (13 / 4)
00:04:15 00:03:41
607 Zofia Reszczyńska F12 17 268 Stężyca: 00:04:17 (12 / 3)
00:04:17 00:03:43
608 Wiktor Stratyński Celironman M12 27 340 Płock: 00:04:18 (15 / 5)
00:04:18 00:03:44
609 Alicja Wysokiński Michał Wysokiński Michał Wysokiński F12 18 269 Augustów: 00:04:22 (6 / 2)
00:04:22 00:03:48
610 Antek Kruk M12 28 341 Płock: 00:04:28 (17 / 6)
00:04:28 00:03:54
611 Natalia Jackowska Klub Sportowy Jelonki Dobre Miasto Klub Sportowy Jelonki Dobre Miasto F14 11 270 Elbląg: 00:04:31 (10 / 3)
00:04:31 00:03:57
612 Wiktoria Zadroga F14 12 271 Elbląg: 00:04:31 (12 / 4)
00:04:31 00:03:57
613 Oliwier Krążyński M12 29 342 Płock: 00:04:33 (18 / 7)
00:04:33 00:03:59
614 Szymon Nowak M12 30 343 Gołdap: 00:04:34 (19 / 8)
00:04:34 00:04:00
615 Marta Kaczor F12 19 272 Ślesin: 00:04:37 (25 / 9)
00:04:37 00:04:03
616 Julia Dynowska F14 13 273 Stężyca: 00:04:42 (15 / 3)
00:04:42 00:04:08
617 Weronika Lipiec - F14 14 274 Augustów: 00:04:43 (9 / 2)
00:04:43 00:04:09
618 Maja Sitterlee Morsy Stężyca F12 20 275 Stężyca: 00:04:43 (16 / 5)
00:04:43 00:04:09
619 Barbara Nowakowska F12 21 276 Płock: 00:04:45 (19 / 7)
00:04:45 00:04:11
620 Jan Florek LABOSPORT Team M12 31 344 Elbląg: 00:04:54 (13 / 3)
00:04:54 00:04:20
621 Antoni Szymański M1 29 345 Płock: 00:04:55 (53 / 7)
00:04:55 00:04:21
622 Natalia Białobrzeska M12 32 346 Gołdap: 00:04:56 (20 / 9)
00:04:56 00:04:22
623 Alicja Odziemczyk www.evoubezpieczenia.pl evoubezpieczenia F12 22 277 Elbląg: 00:05:02 (17 / 8)
00:05:02 00:04:28
624 Filip Bajer M12 33 347 Augustów: 00:05:07 (10 / 1)
00:05:07 00:04:33
625 Jakub Sielski Olimpia Judo Elblag M12 34 348 Elbląg: 00:05:09 (18 / 4)
00:05:09 00:04:35
626 Liwia Żakiewicz F14 15 278 Płock: 00:05:31 (20 / 1)
00:05:31 00:04:57
627 Julia Woronko F12 23 279 Płock: 00:06:02 (21 / 8)
00:06:02 00:05:28
628 Sebastian Jasiulewicz M12 35 349 Augustów: 00:06:31 (12 / 2)
00:06:31 00:05:57
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon