Elemental Tri Series 2018 - dystans olimpijski - results

M‑ce Nazwisko i imię Klub Kat. M-ce w kat. M-ce wg płci Zawody Czas końcowy Strata
1 Janusz Kornes TKKF TRIATHLON DĄBROWA GÓRNICZA M45 1 1 Olsztyn: 02:21:31 (47 / 6)
Blachownia: 02:18:51 (29 / 5)
Białystok: 02:20:47 (20 / 2)
07:01:09
2 Sebastian Kwieciński Przemysław Szymanowski Triathlon Team M40 1 2 Olsztyn: 02:20:41 (39 / 10)
Blachownia: 02:18:07 (26 / 8)
Białystok: 02:24:48 (27 / 10)
07:03:36 00:02:27
3 Marcin Musiał M40 2 3 Olsztyn: 02:36:08 (116 / 29)
Blachownia: 02:32:33 (88 / 27)
Białystok: 02:29:55 (38 / 15)
07:38:36 00:37:27
4 Wojciech Kieda IronWoman FIT/ TRENERFIT.PL M40 3 4 Olsztyn: 02:32:34 (105 / 26)
Blachownia: 02:41:18 (114 / 33)
Białystok: 02:29:59 (39 / 16)
07:43:51 00:42:42
5 Łukasz Świerżewski SportowaRodzina.pl M40 4 5 Olsztyn: 02:38:17 (128 / 33)
Blachownia: 02:35:46 (97 / 30)
Białystok: 02:40:29 (61 / 18)
07:54:32 00:53:23
6 Andrzej Szczepanik Rolmet Rolmet M65 1 6 Olsztyn: 02:44:08 (155 / 1)
Blachownia: 02:35:16 (96 / 1)
Białystok: 02:43:00 (69 / 1)
08:02:24 01:01:15
7 Kamil Kocik M25 1 7 Olsztyn: 02:54:58 (197 / 9)
Blachownia: 02:39:38 (112 / 10)
Białystok: 02:42:33 (66 / 8)
08:17:09 01:16:00
8 Jacek Rogala M55 1 8 Olsztyn: 02:53:32 (192 / 5)
Blachownia: 02:49:55 (133 / 6)
Białystok: 02:51:41 (85 / 3)
08:35:08 01:33:59
9 Mirosław Niewiadomski M45 2 9 Olsztyn: 03:00:24 (207 / 35)
Blachownia: 03:00:20 (146 / 16)
Białystok: 02:57:57 (102 / 15)
08:58:41 01:57:32
10 Antoni Kołodziej M65 2 10 Olsztyn: 03:12:13 (230 / 3)
Blachownia: 02:58:40 (143 / 2)
Białystok: 03:19:26 (128 / 2)
09:30:19 02:29:10
11 Tomasz Rokicki M55 2 11 Olsztyn: 03:07:48 (222 / 7)
Blachownia: 03:17:09 (158 / 8)
Białystok: 03:13:23 (124 / 6)
09:38:20 02:37:11
12 Marcin Markiewicz LABOSPORT Team/GLKS Żelazna Świdnica M45 3 12 Olsztyn: 02:09:39 (9 / 1)
Blachownia: 02:07:04 (4 / 1)
04:16:43
13 Adam Nizio M18 1 13 Olsztyn: 02:13:33 (13 / 2)
Białystok: 02:09:07 (4 / 1)
04:22:40 00:05:57
14 Grzegorz Popławski Nadaktywni M35 1 14 Olsztyn: 02:15:25 (18 / 4)
Białystok: 02:11:52 (7 / 2)
04:27:17 00:10:34
15 Bartosz Gonczarek M40 5 15 Olsztyn: 02:18:37 (30 / 6)
Białystok: 02:11:19 (6 / 1)
04:29:56 00:13:13
16 Marcin Demianiuk DemiTeam M40 6 16 Blachownia: 02:12:03 (7 / 1)
Białystok: 02:18:37 (15 / 5)
04:30:40 00:13:57
17 Grzegorz Lange Sam dla siebie trenerem :-p M40 7 17 Olsztyn: 02:17:53 (27 / 5)
Białystok: 02:16:16 (11 / 4)
04:34:09 00:17:26
18 Paweł Klejzerowicz Nadaktywni M25 2 18 Olsztyn: 02:18:10 (28 / 5)
Białystok: 02:17:25 (12 / 2)
04:35:35 00:18:52
19 Kamil Cybulski Łowcy Przygód Gołdap M30 1 19 Olsztyn: 02:18:14 (29 / 9)
Białystok: 02:19:53 (18 / 4)
04:38:07 00:21:24
20 Jacek Litawa M45 4 20 Olsztyn: 02:27:24 (76 / 11)
Blachownia: 02:17:48 (24 / 3)
04:45:12 00:28:29
21 Marek Kuskowski IRYD GOŁDAP/Najmowicz Triathlon/LABOSPORT Team Kocham moją wspaniałą żonę Anię! M40 8 21 Olsztyn: 02:25:19 (64 / 13)
Białystok: 02:23:33 (24 / 9)
04:48:52 00:32:09
22 Piotr Skrzynkowski M40 9 22 Olsztyn: 02:27:54 (79 / 18)
Białystok: 02:22:19 (22 / 7)
04:50:13 00:33:30
23 Jarosław Matkowski M50 1 23 Olsztyn: 02:30:19 (93 / 3)
Blachownia: 02:22:50 (45 / 2)
04:53:09 00:36:26
24 Tomasz Grygoruk Hajnówka Biega M30 2 24 Olsztyn: 02:23:56 (58 / 15)
Białystok: 02:30:11 (40 / 5)
04:54:07 00:37:24
25 Artur Chętnik iSwim Białystok M35 2 25 Olsztyn: 02:28:23 (81 / 18)
Białystok: 02:27:48 (34 / 6)
04:56:11 00:39:28
26 Michał Madany M40 10 26 Olsztyn: 02:30:50 (99 / 24)
Białystok: 02:28:58 (36 / 13)
04:59:48 00:43:05
27 Konrad Kosecki TRICLUB M35 3 27 Olsztyn: 02:34:02 (110 / 25)
Białystok: 02:26:58 (30 / 5)
05:01:00 00:44:17
28 Łukasz Lewczuk Nadaktywni Podlaski Oddział Straży Granicznej w Białymstoku M35 4 28 Olsztyn: 02:30:48 (97 / 23)
Białystok: 02:34:24 (48 / 10)
05:05:12 00:48:29
29 Michal Andrzejuk mic&mar M40 11 29 Olsztyn: 02:42:17 (148 / 35)
Blachownia: 02:24:20 (57 / 19)
05:06:37 00:49:54
30 Aleksandra Kieda IronWoman FIT/ TRENERFIT.PL F25 1 1 Olsztyn: 02:42:17 (147 / 2)
Blachownia: 02:28:07 (72 / 1)
05:10:24 00:53:41
31 Stanisław Skiba OSiR Włoszczowa M60 1 30 Olsztyn: 02:38:39 (131 / 2)
Białystok: 02:35:46 (54 / 1)
05:14:25 00:57:42
32 Wojciech Zarzycki TriUnlimited M45 5 31 Olsztyn: 02:37:52 (126 / 19)
Białystok: 02:36:45 (56 / 8)
05:14:37 00:57:54
33 Bartosz Zagrzejewski TRICLUB M30 3 32 Olsztyn: 02:37:18 (122 / 23)
Białystok: 02:39:59 (59 / 6)
05:17:17 01:00:34
34 Wojciech Stalica M45 6 33 Olsztyn: 02:37:00 (121 / 18)
Blachownia: 02:46:54 (129 / 15)
05:23:54 01:07:11
35 Marcin Matejczyk NADAKTYWNI M40 12 34 Olsztyn: 02:44:36 (156 / 37)
Białystok: 02:42:29 (65 / 20)
05:27:05 01:10:22
36 Wiktor Piotrowski TriWawa TRIdiet.pl M45 7 35 Olsztyn: 02:42:14 (146 / 24)
Białystok: 02:53:21 (93 / 14)
05:35:35 01:18:52
37 Aleksander Czynsz UKS Tri-Team Rumia iSave.tdt M60 2 36 Olsztyn: 02:50:02 (176 / 3)
Białystok: 02:47:21 (74 / 2)
05:37:23 01:20:40
38 Tomasz Różański Warsaw Masters Team M45 8 37 Olsztyn: 02:59:33 (205 / 34)
Białystok: 02:49:11 (79 / 10)
05:48:44 01:32:01
39 Joanna Skrzynkowska F40 1 2 Blachownia: 02:45:23 (124 / 2)
Białystok: 03:11:27 (119 / 2)
05:56:50 01:40:07
40 Adam Hermanowicz Nadaktywni Białystok M40 13 38 Olsztyn: 03:10:18 (226 / 45)
Białystok: 02:50:11 (82 / 25)
06:00:29 01:43:46
41 Damian Woronko M40 14 39 Blachownia: 03:19:30 (159 / 46)
Białystok: 03:17:24 (126 / 37)
06:36:54 02:20:11
42 Łukasz Lis TRICLUB M30 4 40 Białystok: 02:00:01 (1 / 1)
02:00:01
43 Filip Przymusiński UAM TRIATHLON POZNAŃ UAM, New Balance, Tricentre, Velo7, Ron Wheels, Labosport M35 5 41 Blachownia: 02:00:33 (1 / 1)
02:00:33 00:00:32
44 Jakub Kimmer TTPSC M30 5 42 Blachownia: 02:00:49 (2 / 1)
02:00:49 00:00:48
45 Paweł Reszke UKS Tri-Team Rumia M30 6 43 Olsztyn: 02:03:30 (1 / 1)
02:03:30 00:03:29
46 Sebastian Karaś TEAM KARAŚ M25 3 44 Olsztyn: 02:03:40 (2 / 1)
02:03:40 00:03:39
47 Piotr Saniawa TRIATHLON LUBLIN TEAM/TRIAMIGOS M35 6 45 Białystok: 02:04:46 (2 / 1)
02:04:46 00:04:45
48 Łukasz Wojtyna 12tri.pl M30 7 46 Olsztyn: 02:05:34 (3 / 2)
02:05:34 00:05:33
49 Robert Kiełbasa Szkoła Pływania WODNIK M30 8 47 Olsztyn: 02:05:50 (4 / 3)
02:05:50 00:05:49
50 Benjamin Kuciński TrenerBiegania.pl New Balance Pl M35 7 48 Blachownia: 02:06:45 (3 / 2)
02:06:45 00:06:44
51 Bartosz Olejnik HUROM TRI TEAM M25 4 49 Olsztyn: 02:08:15 (5 / 2)
02:08:15 00:08:14
52 Andrzej Świderski M30 9 50 Olsztyn: 02:08:26 (6 / 4)
02:08:26 00:08:25
53 Michał Olejnik rowertour.com rowertour M35 8 51 Olsztyn: 02:08:54 (7 / 1)
02:08:54 00:08:53
54 Jakub Ołowski Tri NEGU www.agrobros.com M30 10 52 Olsztyn: 02:09:00 (8 / 5)
02:09:00 00:08:59
55 Mariusz Pirek SBR TRIATHLON TEAM M30 11 53 Białystok: 02:09:02 (3 / 2)
02:09:02 00:09:01
56 Krystian Sikorski 20 Bartoszycka Brygada Zmechanizowana/RANT BARTOSZYCE M25 5 54 Białystok: 02:09:48 (5 / 1)
02:09:48 00:09:47
57 Piotr Jackowiak surowyProjekt M30 12 55 Blachownia: 02:10:51 (5 / 2)
02:10:51 00:10:50
58 Rafał Urbański M35 9 56 Blachownia: 02:11:01 (6 / 3)
02:11:01 00:11:00
59 Paweł Skuza SBR The Ironman Team M30 13 57 Olsztyn: 02:11:10 (10 / 6)
02:11:10 00:11:09
60 Marcin Punpur NET SYSTEM Triathlon Team M35 10 58 Olsztyn: 02:11:29 (11 / 2)
02:11:29 00:11:28
61 Maksymilian Świderski TRINERGY M18 2 59 Olsztyn: 02:11:30 (12 / 1)
02:11:30 00:11:29
62 Radosław Pawłowski TRINERGY M40 15 60 Blachownia: 02:12:10 (8 / 2)
02:12:10 00:12:09
63 Henryk Brzóska TS Akwedukt Kielce M50 2 61 Blachownia: 02:12:18 (9 / 1)
02:12:18 00:12:17
64 Mariusz Biskupski UKS TRS SUSZ M40 16 62 Białystok: 02:12:43 (8 / 2)
02:12:43 00:12:42
65 Tomasz Karch GLKS Żelazna Świdnica M35 11 63 Blachownia: 02:12:45 (10 / 4)
02:12:45 00:12:44
66 Łukasz Karwala TTC Częstochowa M40 17 64 Blachownia: 02:12:51 (11 / 3)
02:12:51 00:12:50
67 Piotr Daniel M30 14 65 Blachownia: 02:12:55 (12 / 3)
02:12:55 00:12:54
68 Adam Chyliński ANAL CUNT 1 - OS. TEAM M40 18 66 Blachownia: 02:13:12 (13 / 4)
02:13:12 00:13:11
69 Jakub Sobolewski Bractwo Biegowe BGK BGK M40 19 67 Blachownia: 02:13:40 (14 / 5)
02:13:40 00:13:39
70 Dawid Pikorski Tridivision Triathlon Team M25 6 68 Blachownia: 02:13:50 (15 / 1)
02:13:50 00:13:49
71 Marcin Michalewicz www.ITmasters.com.pl M35 12 69 Blachownia: 02:13:51 (16 / 5)
02:13:51 00:13:50
72 Krzysztof Messyasz BIMARKO/WELDA TEAM M35 13 70 Blachownia: 02:13:55 (17 / 6)
02:13:55 00:13:54
73 Marcin Zięba Kuźnia Triathlonu M40 20 71 Olsztyn: 02:14:18 (14 / 1)
02:14:18 00:14:17
74 Jacek Podoba Non Iron/Trinergy M45 9 72 Białystok: 02:14:24 (9 / 1)
02:14:24 00:14:23
75 Artur Rybicki Twister Team M18 3 73 Olsztyn: 02:14:35 (15 / 3)
02:14:35 00:14:34
76 Wojciech Hoffmann Korona Masters Kraków M40 21 74 Blachownia: 02:14:38 (18 / 6)
02:14:38 00:14:37
77 Daniel Karwowski TriWawa, KB Płońsk M25 7 75 Olsztyn: 02:14:59 (16 / 3)
02:14:59 00:14:58
78 Radek Buszan Akademia Triathlonu M35 14 76 Olsztyn: 02:15:06 (17 / 3)
02:15:06 00:15:05
79 Mariusz Wowtoniuk Tim Małego M40 22 77 Białystok: 02:15:19 (10 / 3)
02:15:19 00:15:18
80 Marcin Konarski TRIATHLON NOR NYSA M45 10 78 Blachownia: 02:15:28 (19 / 2)
02:15:28 00:15:27
81 Michał Sowa Albatrosy M30 15 79 Olsztyn: 02:15:28 (19 / 7)
02:15:28 00:15:27
82 Dawid Sugier M25 8 80 Olsztyn: 02:15:45 (20 / 4)
02:15:45 00:15:44
83 Marcin Mądry TTC Częstochowa M30 16 81 Blachownia: 02:15:50 (20 / 4)
02:15:50 00:15:49
84 Bartosz Słomczyński GT KONA 10 Opolska Brygada Logistyczna M40 23 82 Blachownia: 02:15:55 (21 / 7)
02:15:55 00:15:54
85 Piotr Bohater VERPALIN Triathlon Team M40 24 83 Olsztyn: 02:16:11 (21 / 2)
02:16:11 00:16:10
86 Sławomir Banacki Akademia Triathlonu trifit.pl Let's Go M45 11 84 Olsztyn: 02:16:26 (22 / 2)
02:16:26 00:16:25
87 Krzysztof Śliwa M35 15 85 Blachownia: 02:16:34 (22 / 7)
02:16:34 00:16:33
88 Piotr Suwara M35 16 86 Olsztyn: 02:16:41 (23 / 5)
02:16:41 00:16:40
89 Kamil Niemczuk Team Dare2Tri Fizjoterapia Mateusz Derlecki M30 17 87 Olsztyn: 02:16:53 (24 / 8)
02:16:53 00:16:52
90 Adam Ślipy BST - Banach Sport Team - TORUS M40 25 88 Olsztyn: 02:17:37 (25 / 3)
02:17:37 00:17:36
91 Marcin Łyskanowski CTS - CzajaTrainingSystem M40 26 89 Olsztyn: 02:17:45 (26 / 4)
02:17:45 00:17:44
92 Piotr Małek M35 17 90 Blachownia: 02:17:47 (23 / 8)
02:17:47 00:17:46
93 Mateusz Snelewski Sportowa Klonowa M25 9 91 Blachownia: 02:18:01 (25 / 2)
02:18:01 00:18:00
94 Tomasz Kucejko M30 18 92 Białystok: 02:18:12 (13 / 3)
02:18:12 00:18:11
95 Rafał Bogus SCOUT TEAM CZĘSTOCHOWA M45 12 93 Blachownia: 02:18:14 (27 / 4)
02:18:14 00:18:13
96 Daniel Biaduń LABOSPORT Team absolutebikes.pl M35 18 94 Białystok: 02:18:36 (14 / 3)
02:18:36 00:18:35
97 Dariusz Sarbiewski M40 27 95 Olsztyn: 02:18:41 (31 / 7)
02:18:41 00:18:40
98 Marcin Szatkowski AKS Polonia Warszawa / TRICLUB M35 19 96 Olsztyn: 02:18:48 (32 / 6)
02:18:48 00:18:47
99 Izabela Janusz TRIATHLON CLUB WROCŁAW F18 1 3 Blachownia: 02:18:50 (28 / 1)
02:18:50 00:18:49
100 Radosław Kurek Kurekszklo.pl M45 13 97 Olsztyn: 02:18:54 (33 / 3)
02:18:54 00:18:53
101 Marek Pokorski IMPAQ M45 14 98 Olsztyn: 02:18:56 (34 / 4)
02:18:56 00:18:55
102 Mirosław Puciłowski Nadaktywni M55 3 99 Białystok: 02:19:05 (16 / 1)
02:19:05 00:19:04
103 Emil Wydarty elkapitano.pl M35 20 100 Olsztyn: 02:19:07 (35 / 7)
02:19:07 00:19:06
104 Łukasz Dziembowski SHOT BLASTING M30 19 101 Blachownia: 02:19:18 (30 / 5)
02:19:18 00:19:17
105 Jakub Niedźwiadek Kuźnia Triathlonu #celjestjeden M25 10 102 Białystok: 02:19:23 (17 / 3)
02:19:23 00:19:22
106 Jakub Żmudziejewski M25 11 103 Blachownia: 02:19:37 (31 / 3)
02:19:37 00:19:36
107 Marek Pałysa TRI NEGU M40 28 104 Olsztyn: 02:19:41 (36 / 8)
02:19:41 00:19:40
108 Michał Kurdziel TriWise M30 20 105 Blachownia: 02:19:52 (32 / 6)
02:19:52 00:19:51
109 Tomasz Wiliński LABOSPORT Team M40 29 106 Olsztyn: 02:19:54 (37 / 9)
02:19:54 00:19:53
110 Sergiusz Nawrocki M50 3 107 Olsztyn: 02:19:59 (38 / 1)
02:19:59 00:19:58
111 Artur Kijak M40 30 108 Blachownia: 02:20:20 (33 / 9)
02:20:20 00:20:19
112 Sebastian Rembisz M40 31 109 Blachownia: 02:20:23 (34 / 10)
02:20:23 00:20:22
113 Przemysław Dobrzyński Klub Sportowy "szukam_sponsora_team" M40 32 110 Blachownia: 02:20:40 (35 / 11)
02:20:40 00:20:39
114 Adrian Dudela T-Mobile Triathlon Team / MBC Team M35 21 111 Olsztyn: 02:20:41 (40 / 8)
02:20:41 00:20:40
115 Jacek Mackiewicz M40 33 112 Białystok: 02:20:41 (19 / 6)
02:20:41 00:20:40
116 Aleksandra Góralska LABOSPORT Team F40 2 4 Olsztyn: 02:20:49 (41 / 1)
02:20:49 00:20:48
117 Olek Łakomski Luft Tri Team M40 34 113 Olsztyn: 02:20:52 (42 / 11)
02:20:52 00:20:51
118 Piotr Paduszyński edustacyjka.pl triathlon team edustacyjka.pl M45 15 114 Białystok: 02:21:00 (21 / 3)
02:21:00 00:20:59
119 Michał Utykański SBR Team Ełk M30 21 115 Olsztyn: 02:21:11 (43 / 10)
02:21:11 00:21:10
120 Jakub Stanoch Uks Cityzen Be_3 Uks Cityzen Be_3 M35 22 116 Olsztyn: 02:21:20 (44 / 9)
02:21:20 00:21:19
121 Piotr Maciesz M45 16 117 Olsztyn: 02:21:25 (45 / 5)
02:21:25 00:21:24
122 Michal Kozielski Czaja Training System M30 22 118 Olsztyn: 02:21:29 (46 / 11)
02:21:29 00:21:28
123 Szymon Kuczyk CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAM M40 35 119 Blachownia: 02:21:44 (36 / 12)
02:21:44 00:21:43
124 Tomasz Jaroń Akademia Triathlonu Jarosław M45 17 120 Blachownia: 02:21:49 (37 / 6)
02:21:49 00:21:48
125 Adam Czerniak M40 36 121 Blachownia: 02:21:54 (38 / 13)
02:21:54 00:21:53
126 Sebastian Siwy OLAX Mikołów OLAX M40 37 122 Blachownia: 02:22:07 (39 / 14)
02:22:07 00:22:06
127 Rafał Zakrzewski LABOSPORT Team ZG AZS Hotel Galion M45 18 123 Olsztyn: 02:22:08 (48 / 7)
02:22:08 00:22:07
128 Konrad Skupień konradskupien.pl M45 19 124 Blachownia: 02:22:08 (40 / 7)
02:22:08 00:22:07
129 Michał Kordaczuk Michał Kordaczuk SaveAs M30 23 125 Olsztyn: 02:22:18 (49 / 12)
02:22:18 00:22:17
130 Jacek Siwek TriWise M35 23 126 Blachownia: 02:22:32 (41 / 9)
02:22:32 00:22:31
131 Dawid Kluza 22 KBPG M25 12 127 Blachownia: 02:22:34 (42 / 4)
02:22:34 00:22:33
132 Adam Sokół PersonalTriathlon.pl M40 38 128 Białystok: 02:22:36 (23 / 8)
02:22:36 00:22:35
133 Tomasz Brett MLUKS Triathlon M55 4 129 Blachownia: 02:22:46 (43 / 1)
02:22:46 00:22:45
134 Dariusz Welzer WELDA BIMARKO GALI TEAM M45 20 130 Blachownia: 02:22:50 (44 / 8)
02:22:50 00:22:49
135 Piotr Konopacki Aquasfera Masters Olsztyn M40 39 131 Olsztyn: 02:22:52 (50 / 12)
02:22:52 00:22:51
136 Paweł Kisielewski MAGAZYN TRIATHLON M40 40 132 Blachownia: 02:22:56 (46 / 15)
02:22:56 00:22:55
137 Maciej Krupiński M35 24 133 Olsztyn: 02:22:57 (51 / 10)
02:22:57 00:22:56
138 Tadeusz Sambak Zadyszka Oświęcim Zadyszka Oświęcim M45 21 134 Blachownia: 02:23:03 (47 / 9)
02:23:03 00:23:02
139 Tomasz Terech TourSport Running Team TourSport M40 41 135 Blachownia: 02:23:12 (48 / 16)
02:23:12 00:23:11
140 Grzegorz Michalik Zmorsowani Częstochowa M40 42 136 Blachownia: 02:23:19 (49 / 17)
02:23:19 00:23:18
141 Bartłomiej Stelmaszczyk SCOUT TEAM M40 43 137 Blachownia: 02:23:23 (50 / 18)
02:23:23 00:23:22
142 Konrad Mickiewicz Smaruj Na Trening Team Bałtyk Fabryka Czekolady M45 22 138 Olsztyn: 02:23:30 (52 / 8)
02:23:30 00:23:29
143 Grzegorz Otłowski ETT Elbląg Triathlon Team M30 24 139 Olsztyn: 02:23:30 (53 / 13)
02:23:30 00:23:29
144 Marcin Kokot KPP Koło M30 25 140 Blachownia: 02:23:32 (51 / 7)
02:23:32 00:23:31
145 Tomasz Kopcewicz M30 26 141 Olsztyn: 02:23:32 (54 / 14)
02:23:32 00:23:31
146 German Gershun M45 23 142 Blachownia: 02:23:33 (52 / 10)
02:23:33 00:23:32
147 Monika Chodyna 3life team Najmowicz Triathlon F25 2 5 Olsztyn: 02:23:35 (55 / 1)
02:23:35 00:23:34
148 Irek Stermach M55 5 143 Blachownia: 02:23:36 (53 / 2)
02:23:36 00:23:35
149 Tomasz Szymczyk M35 25 144 Blachownia: 02:23:40 (54 / 10)
02:23:40 00:23:39
150 Adam Talmon M25 13 145 Białystok: 02:23:43 (25 / 4)
02:23:43 00:23:42
151 Krzysztof Waclawski OrkaMasters Iława M50 4 146 Olsztyn: 02:23:43 (56 / 2)
02:23:43 00:23:42
152 Jacek Zielonka TriWise M35 26 147 Olsztyn: 02:23:46 (57 / 11)
02:23:46 00:23:45
153 Marcin Mruszczyk M35 27 148 Blachownia: 02:23:50 (55 / 11)
02:23:50 00:23:49
154 Rafał Gierasimczyk Biernat Rehabilitacja + Sport M25 14 149 Olsztyn: 02:24:07 (59 / 6)
02:24:07 00:24:06
155 Kamil Duplicki Warsaw Master Team M35 28 150 Białystok: 02:24:15 (26 / 4)
02:24:15 00:24:14
156 Jarosław Perkowski Białe Miśki Suwałki M45 24 151 Olsztyn: 02:24:16 (60 / 9)
02:24:16 00:24:15
157 Marek Kapica M35 29 152 Blachownia: 02:24:17 (56 / 12)
02:24:17 00:24:16
158 Paweł Rutkowski PersonalTriathlon/Tri NEGU M35 30 153 Olsztyn: 02:24:35 (61 / 12)
02:24:35 00:24:34
159 Adam Heczko TKKF "TRIATHLON" - DĄBROWA GÓRNICZA M30 27 154 Blachownia: 02:24:45 (58 / 8)
02:24:45 00:24:44
160 Ignacy Kaim Efekt WOW TEAM M25 15 155 Olsztyn: 02:24:46 (62 / 7)
02:24:46 00:24:45
161 Maciej Śliwa Papryka M35 31 156 Blachownia: 02:24:58 (59 / 13)
02:24:58 00:24:57
162 Piotr Patalon Orka Masters Iława ORKA Masters IŁAWA M45 25 157 Olsztyn: 02:25:01 (63 / 10)
02:25:01 00:25:00
163 Marek Rother WKS Śląsk Wrocław M50 5 158 Blachownia: 02:25:01 (60 / 3)
02:25:01 00:25:00
164 Artur Nowak TRI LEVEL M45 26 159 Białystok: 02:25:26 (28 / 4)
02:25:26 00:25:25
165 Jacek Janecki Nowotarski Klub Kolarski M35 32 160 Blachownia: 02:25:27 (61 / 14)
02:25:27 00:25:26
166 Marcin Pawłowski M40 44 161 Blachownia: 02:25:34 (62 / 20)
02:25:34 00:25:33
167 Sebastian Gajewski M35 33 162 Olsztyn: 02:25:37 (65 / 13)
02:25:37 00:25:36
168 Olaf Kacperski M45 27 163 Białystok: 02:25:52 (29 / 5)
02:25:52 00:25:51
169 Mateusz Górski Kuznia Triathlonu M25 16 164 Blachownia: 02:26:00 (63 / 5)
02:26:00 00:25:59
170 Maciej Nowok M25 17 165 Blachownia: 02:26:19 (64 / 6)
02:26:19 00:26:18
171 Bartosz Podgórski PZU Sport Team M35 34 166 Blachownia: 02:26:23 (65 / 15)
02:26:23 00:26:22
172 Łukasz Karasiński Gliwickie Towarzystwo Triathlonowe Passiva.pl M25 18 167 Blachownia: 02:26:25 (66 / 7)
02:26:25 00:26:24
173 Marcin Bogucki Kuźnia Triathlonu M30 28 168 Olsztyn: 02:26:25 (66 / 16)
02:26:25 00:26:24
174 Rafał Abramczyk Yanushe Triathlon Team YTT M35 35 169 Olsztyn: 02:26:33 (67 / 14)
02:26:33 00:26:32
175 Tomasz Sydor Triathlon Trójmiasto M30 29 170 Olsztyn: 02:26:39 (68 / 17)
02:26:39 00:26:38
176 Krzysztof Urban TRICLUB M35 36 171 Olsztyn: 02:26:42 (69 / 15)
02:26:42 00:26:41
177 Wojciech Stefański GTT Diament Gniezno M18 4 172 Blachownia: 02:26:48 (67 / 1)
02:26:48 00:26:47
178 Damian Jankowski TRICLUB M30 30 173 Olsztyn: 02:26:51 (70 / 18)
02:26:51 00:26:50
179 Andrzej Marek KROSS STAFF TEAM / TWISTER TEAM M40 45 174 Olsztyn: 02:26:54 (71 / 14)
02:26:54 00:26:53
180 Artur Burnecki M40 46 175 Białystok: 02:27:03 (31 / 11)
02:27:03 00:27:02
181 Michał Paź TRINERGY TEAM M40 47 176 Białystok: 02:27:03 (32 / 12)
02:27:03 00:27:02
182 Krzysztof Wydra Otter Tri Team M40 48 177 Olsztyn: 02:27:12 (72 / 15)
02:27:12 00:27:11
183 Rafał Ruzik Tripower.pl M35 37 178 Olsztyn: 02:27:13 (73 / 16)
02:27:13 00:27:12
184 Marcin Walkowiak Agros-TJ M40 49 179 Olsztyn: 02:27:17 (74 / 16)
02:27:17 00:27:16
185 Dominik Siwy M35 38 180 Blachownia: 02:27:22 (68 / 16)
02:27:22 00:27:21
186 Piotr Starzyński Brygada Homo Ludens M35 39 181 Olsztyn: 02:27:23 (75 / 17)
02:27:23 00:27:22
187 Robert Rożek M40 50 182 Olsztyn: 02:27:28 (77 / 17)
02:27:28 00:27:27
188 Witold Chorąziak K.S. Celironman M50 6 183 Blachownia: 02:27:31 (69 / 4)
02:27:31 00:27:30
189 Tomasz Rachwalik AKS Polonia Warszawa M45 28 184 Białystok: 02:27:32 (33 / 6)
02:27:32 00:27:31
190 Sławomir Berezowski M50 7 185 Blachownia: 02:27:45 (70 / 5)
02:27:45 00:27:44
191 Piotr Leśniowski NEON TEAM Vital - Centrum rehabilitacji i masażu M35 40 186 Blachownia: 02:27:46 (71 / 17)
02:27:46 00:27:45
192 Leszek Rokicki ETT Elbląg Triathlon Team M45 29 187 Olsztyn: 02:27:46 (78 / 12)
02:27:46 00:27:45
193 Łukasz Masewicz M40 51 188 Olsztyn: 02:27:55 (80 / 19)
02:27:55 00:27:54
194 Michał Stypułkowski Nadaktywni M35 41 189 Białystok: 02:28:05 (35 / 7)
02:28:05 00:28:04
195 Szymon Suchanek M25 19 190 Blachownia: 02:28:10 (73 / 8)
02:28:10 00:28:09
196 Adam Pron IPRONMAN PRECISION HR M40 52 191 Blachownia: 02:28:13 (74 / 21)
02:28:13 00:28:12
197 Artem Miagkyj M30 31 192 Blachownia: 02:28:14 (75 / 9)
02:28:14 00:28:13
198 Łukasz Szymański PersonalTriathlon.pl www.rowerysportowy.pl M35 42 193 Olsztyn: 02:28:39 (82 / 19)
02:28:39 00:28:38
199 Wojciech Pawłowski M35 43 194 Olsztyn: 02:28:53 (83 / 20)
02:28:53 00:28:52
200 Marcin Kołodziej Pozytywnie Aktywni M40 53 195 Blachownia: 02:28:59 (76 / 22)
02:28:59 00:28:58
201 Adam Nowak Tab2 Tab2 M40 54 196 Blachownia: 02:29:05 (77 / 23)
02:29:05 00:29:04
202 Tomasz Kubasik M35 44 197 Blachownia: 02:29:13 (78 / 18)
02:29:13 00:29:12
203 Sebastian Szarmacher M35 45 198 Olsztyn: 02:29:19 (84 / 21)
02:29:19 00:29:18
204 Marcin Michnicki efitness.com M40 55 199 Olsztyn: 02:29:22 (85 / 20)
02:29:22 00:29:21
205 Wiktoria Gibiec siostry_Gibiec F18 2 6 Blachownia: 02:29:24 (79 / 2)
02:29:24 00:29:23
206 Grzegorz Kopacz XTERRA POLSKA/SPORTSTUFF.COM.PL M30 32 200 Blachownia: 02:29:27 (80 / 10)
02:29:27 00:29:26
207 Sebastian Gawlas M40 56 201 Białystok: 02:29:27 (37 / 14)
02:29:27 00:29:26
208 Adam Lejman M45 30 202 Olsztyn: 02:29:29 (86 / 13)
02:29:29 00:29:28
209 Szymon Kamiński Accenture M30 33 203 Olsztyn: 02:29:44 (87 / 19)
02:29:44 00:29:43
210 Arkadiusz Kiereś WITC M40 57 204 Olsztyn: 02:29:45 (88 / 21)
02:29:45 00:29:44
211 Maciej Stachowicz Team Karaś M40 58 205 Olsztyn: 02:29:54 (89 / 22)
02:29:54 00:29:53
212 Krzysztof Skibiński M40 59 206 Olsztyn: 02:29:56 (90 / 23)
02:29:56 00:29:55
213 Małgorzata Wyszomierska Super Linia F30 1 7 Blachownia: 02:29:56 (81 / 1)
02:29:56 00:29:55
214 Norbert Kotowski M30 34 207 Blachownia: 02:29:57 (82 / 11)
02:29:57 00:29:56
215 Tomasz Klepacki KS Triathlon Rawa M60 3 208 Olsztyn: 02:30:01 (91 / 1)
02:30:01 00:30:00
216 Jakub Górski M35 46 209 Blachownia: 02:30:05 (83 / 19)
02:30:05 00:30:04
217 Kamil Gapiński LABOSPORT Team M35 47 210 Olsztyn: 02:30:06 (92 / 22)
02:30:06 00:30:05
218 Rafał Urbanowicz M35 48 211 Białystok: 02:30:20 (41 / 8)
02:30:20 00:30:19
219 Michał Szafrański M40 60 212 Blachownia: 02:30:22 (84 / 24)
02:30:22 00:30:21
220 Sebastian Ciborowski Seba-Sport M45 31 213 Olsztyn: 02:30:26 (94 / 14)
02:30:26 00:30:25
221 Marta Otto Kuźnia Triathlonu F35 1 8 Olsztyn: 02:30:39 (95 / 1)
02:30:39 00:30:38
222 Julita Sikora GVT F45 1 9 Olsztyn: 02:30:47 (96 / 1)
02:30:47 00:30:46
223 Robert Janiga M45 32 214 Olsztyn: 02:30:50 (98 / 15)
02:30:50 00:30:49
224 Grzegorz Siekan M35 49 215 Białystok: 02:30:59 (42 / 9)
02:30:59 00:30:58
225 Bartosz Miśkiewicz TriWise M40 61 216 Olsztyn: 02:31:01 (100 / 25)
02:31:01 00:31:00
226 Piotr Kościesza Tri NEGU M30 35 217 Olsztyn: 02:31:03 (101 / 20)
02:31:03 00:31:02
227 Łukasz Bibik Triathlon Siedlce Club M18 5 218 Białystok: 02:31:04 (43 / 2)
02:31:04 00:31:03
228 Radosław Gudaniec Triathlon TKKF Koszalin M55 6 219 Olsztyn: 02:31:38 (102 / 1)
02:31:38 00:31:37
229 Marek Tokarek M40 62 220 Blachownia: 02:31:38 (85 / 25)
02:31:38 00:31:37
230 Waldemar Niemczuk M55 7 221 Olsztyn: 02:31:44 (103 / 2)
02:31:44 00:31:43
231 Krzysztof Hamela M55 8 222 Blachownia: 02:31:52 (86 / 3)
02:31:52 00:31:51
232 Dariusz Pietyszuk Pietyszuk Extreme Team Pietyszuk Extreme Team M40 63 223 Blachownia: 02:32:25 (87 / 26)
02:32:25 00:32:24
233 Dorian Łomża AT Team M30 36 224 Olsztyn: 02:32:32 (104 / 21)
02:32:32 00:32:31
234 Bartek Brzozowski LABOSPORT Team M45 33 225 Białystok: 02:32:40 (44 / 7)
02:32:40 00:32:39
235 Beate Stermach F25 3 10 Białystok: 02:32:50 (45 / 1)
02:32:50 00:32:49
236 Dariusz Papuga Zadyszka Oświęcim M50 8 226 Blachownia: 02:32:54 (89 / 6)
02:32:54 00:32:53
237 Marcin Maciejczyk AKS Dragon M30 37 227 Blachownia: 02:33:01 (90 / 12)
02:33:01 00:33:00
238 Robert Wojcieszak AT Team M45 34 228 Olsztyn: 02:33:01 (106 / 16)
02:33:01 00:33:00
239 Adam Pachla M35 50 229 Olsztyn: 02:33:07 (107 / 24)
02:33:07 00:33:06
240 Radosław Groszewski www.rowerysportowy.pl Najmowicz Triathlon M40 64 230 Olsztyn: 02:33:18 (108 / 27)
02:33:18 00:33:17
241 Roman Piszczatowski M50 9 231 Białystok: 02:33:27 (46 / 1)
02:33:27 00:33:26
242 Tomasz Peda M45 35 232 Olsztyn: 02:33:28 (109 / 17)
02:33:28 00:33:27
243 Daniel Łaba Oleśnicka Grupa Triathlonowa M35 51 233 Blachownia: 02:33:58 (91 / 20)
02:33:58 00:33:57
244 Grzegorz Dittmann M25 20 234 Blachownia: 02:34:17 (92 / 9)
02:34:17 00:34:16
245 Mariusz Matuszewski WARSAW MASTERS TEAM Goldhol M40 65 235 Białystok: 02:34:23 (47 / 17)
02:34:23 00:34:22
246 Michał Olszewski M35 52 236 Olsztyn: 02:34:23 (111 / 26)
02:34:23 00:34:22
247 Artur Lenart Zadyszka Oświęcim M45 36 237 Blachownia: 02:34:24 (93 / 11)
02:34:24 00:34:23
248 Pawel Pilkowski LABOSPORT Team M35 53 238 Białystok: 02:34:37 (49 / 11)
02:34:37 00:34:36
249 Konrad Włoszczyna M40 66 239 Blachownia: 02:35:06 (94 / 28)
02:35:06 00:35:05
250 Dariusz Olma Speed Team Brzeszcze M40 67 240 Blachownia: 02:35:09 (95 / 29)
02:35:09 00:35:08
251 Karol Grzybowski Najmowicz Triathlon M18 6 241 Olsztyn: 02:35:12 (112 / 4)
02:35:12 00:35:11
252 Katarzyna Jonio Kuźnia Triathlonu F35 2 11 Olsztyn: 02:35:18 (113 / 2)
02:35:18 00:35:17
253 Kamil Pendowski Nadaktywni Białystok M35 54 242 Białystok: 02:35:19 (50 / 12)
02:35:19 00:35:18
254 Jarosław Malanowski PTT Delta Płock M55 9 243 Białystok: 02:35:28 (51 / 2)
02:35:28 00:35:27
255 Szymon Babicki Kuźnia Triathlonu M35 55 244 Białystok: 02:35:30 (52 / 13)
02:35:30 00:35:29
256 Grzegorz Więcko M35 56 245 Białystok: 02:35:42 (53 / 14)
02:35:42 00:35:41
257 Tomasz Strózik Blachownia M45 37 246 Blachownia: 02:35:49 (98 / 12)
02:35:49 00:35:48
258 Wojciech Zakrzewski kamilgalazka.pl M40 68 247 Olsztyn: 02:35:52 (114 / 28)
02:35:52 00:35:51
259 Anita Kisiel Akktywna Ekipa Calypso Częstochowa F40 3 12 Blachownia: 02:35:58 (99 / 1)
02:35:58 00:35:57
260 Michał Mróz 3T M35 57 248 Białystok: 02:36:05 (55 / 15)
02:36:05 00:36:04
261 Dariusz Kamiński TEAM ELEKTRYK M35 58 249 Olsztyn: 02:36:06 (115 / 27)
02:36:06 00:36:05
262 Marcin Chyłkowski Cytrynowi Biegacze M40 69 250 Olsztyn: 02:36:10 (117 / 30)
02:36:10 00:36:09
263 Szymon Miarka Yanush Suspens TriTeam M30 38 251 Blachownia: 02:36:13 (100 / 13)
02:36:13 00:36:12
264 Tomasz Jezierski TJT M40 70 252 Olsztyn: 02:36:36 (118 / 31)
02:36:36 00:36:35
265 Łukasz Nos Rotunda Rozwoju M35 59 253 Blachownia: 02:36:36 (101 / 21)
02:36:36 00:36:35
266 Paweł Rydecki M50 10 254 Blachownia: 02:36:42 (102 / 7)
02:36:42 00:36:41
267 Andrzej Cyrankowski M30 39 255 Olsztyn: 02:36:46 (119 / 22)
02:36:46 00:36:45
268 Maciej Podgorny MyLED tri team M30 40 256 Blachownia: 02:36:46 (103 / 14)
02:36:46 00:36:45
269 Krzysztof Karolewski Pszczółkowski Team / Krisscoaching M35 60 257 Olsztyn: 02:36:50 (120 / 28)
02:36:50 00:36:49
270 Sebastian Gehr M35 61 258 Blachownia: 02:37:20 (104 / 22)
02:37:20 00:37:19
271 Aleksandra Urbankiewicz Trimachine F35 3 13 Olsztyn: 02:37:22 (123 / 3)
02:37:22 00:37:21
272 David Khan Ewelsport / Dystans Leszno M35 62 259 Olsztyn: 02:37:26 (124 / 29)
02:37:26 00:37:25
273 Tadeusz Stuchlik Tarnogórskie Towarzystwo Triathlonowe TTT M45 38 260 Blachownia: 02:37:38 (105 / 13)
02:37:38 00:37:37
274 Łukasz Łukiewicz M35 63 261 Olsztyn: 02:37:41 (125 / 30)
02:37:41 00:37:40
275 Mirosław Szymonek Tridea Team M55 10 262 Blachownia: 02:37:45 (106 / 4)
02:37:45 00:37:44
276 Krzysztof Chobot M40 71 263 Blachownia: 02:37:48 (107 / 31)
02:37:48 00:37:47
277 Marek Kępiński M40 72 264 Olsztyn: 02:38:01 (127 / 32)
02:38:01 00:38:00
278 Paweł Rębisz Trail Runners Jaworzno M40 73 265 Blachownia: 02:38:11 (108 / 32)
02:38:11 00:38:10
279 Adam Maliszewski M25 21 266 Olsztyn: 02:38:24 (129 / 8)
02:38:24 00:38:23
280 Mikołaj Woźniak PwC / TriClub PwC M35 64 267 Olsztyn: 02:38:29 (130 / 31)
02:38:29 00:38:28
281 Piotr Bieliński Kuźnia Triathlonu M25 22 268 Białystok: 02:38:30 (57 / 5)
02:38:30 00:38:29
282 Jacek Lewandowski TKKF Non Iron M45 39 269 Olsztyn: 02:38:58 (132 / 20)
02:38:58 00:38:57
283 Dominik Haładus ŻYCIE CZĘSTOCHOWY TEAM Zaraziłem się bieganiem M35 65 270 Blachownia: 02:39:02 (109 / 23)
02:39:02 00:39:01
284 Monika Kuc CTS Czaja Training System F35 4 14 Olsztyn: 02:39:04 (133 / 4)
02:39:04 00:39:03
285 Wojciech Syska SeeKrakow M30 41 271 Blachownia: 02:39:04 (110 / 15)
02:39:04 00:39:03
286 Paweł Hreczański NATURALNIE BLACHOWNIA M50 11 272 Blachownia: 02:39:07 (111 / 8)
02:39:07 00:39:06
287 Piotr Struk M25 23 273 Białystok: 02:39:26 (58 / 6)
02:39:26 00:39:25
288 Łukasz Turczyński #niemaniemoge M30 42 274 Olsztyn: 02:39:31 (134 / 24)
02:39:31 00:39:30
289 Sergiusz Kulka M35 66 275 Olsztyn: 02:39:43 (135 / 32)
02:39:43 00:39:42
290 Wojciech Pless P.H.D ,,Plessrol,, P.H.D ,,Plessrol,, M45 40 276 Olsztyn: 02:39:47 (136 / 21)
02:39:47 00:39:46
291 Marek Obniski M30 43 277 Blachownia: 02:40:05 (113 / 16)
02:40:05 00:40:04
292 Justyna Borowiak Kuźnia Triathlonu F30 2 15 Olsztyn: 02:40:11 (137 / 1)
02:40:11 00:40:10
293 Andrei Zhytkevich uTribe M30 44 278 Białystok: 02:40:17 (60 / 7)
02:40:17 00:40:16
294 Roman Klejzerowicz SBR Team Ełk M40 74 279 Olsztyn: 02:40:48 (138 / 34)
02:40:48 00:40:47
295 Anna Zielińska 3life team F35 5 16 Olsztyn: 02:40:51 (139 / 5)
02:40:51 00:40:50
296 Mateusz Zgoda Naprzód Młociny M25 24 280 Białystok: 02:41:03 (62 / 7)
02:41:03 00:41:02
297 Michał Kiliańczyk M30 45 281 Olsztyn: 02:41:05 (140 / 25)
02:41:05 00:41:04
298 Jarosław Karpiński M35 67 282 Olsztyn: 02:41:11 (141 / 33)
02:41:11 00:41:10
299 Dariusz Letkowski Gapmont Running Team M40 75 283 Białystok: 02:41:12 (63 / 19)
02:41:12 00:41:11
300 Rafał Matusz M40 76 284 Blachownia: 02:41:25 (115 / 34)
02:41:25 00:41:24
301 David Faveeuw M45 41 285 Olsztyn: 02:41:26 (142 / 22)
02:41:26 00:41:25
302 Sławomir Staszczyk LZS Lasocin M50 12 286 Olsztyn: 02:41:28 (143 / 4)
02:41:28 00:41:27
303 Artur Pupka GVT M50 13 287 Olsztyn: 02:41:41 (144 / 5)
02:41:41 00:41:40
304 Weronika Hamela F25 4 17 Blachownia: 02:41:46 (116 / 2)
02:41:46 00:41:45
305 Kinga Gibiec siostry_Gibiec F18 3 18 Blachownia: 02:41:51 (117 / 4)
02:41:51 00:41:50
306 Anna Gałązka UKS Katolik Częstochowa F18 4 19 Blachownia: 02:41:51 (118 / 3)
02:41:51 00:41:50
307 Jaroslaw Wikalinski M45 42 288 Olsztyn: 02:42:07 (145 / 23)
02:42:07 00:42:06
308 Dagna Kolaszewska F30 3 20 Białystok: 02:42:15 (64 / 1)
02:42:15 00:42:14
309 Piotr Aleksiekuk M30 46 289 Olsztyn: 02:42:26 (149 / 26)
02:42:26 00:42:25
310 Tomasz Stemporzecki M45 43 290 Olsztyn: 02:42:27 (150 / 25)
02:42:27 00:42:26
311 Jakob Kicerman M35 68 291 Olsztyn: 02:42:31 (151 / 34)
02:42:31 00:42:30
312 Michał Mędasik M40 77 292 Białystok: 02:42:38 (67 / 21)
02:42:38 00:42:37
313 Krzysztof Kwiatkowski NO HUMAN DOCTORS M30 47 293 Białystok: 02:42:40 (68 / 8)
02:42:40 00:42:39
314 Dariusz Gawenda M40 78 294 Blachownia: 02:42:47 (119 / 35)
02:42:47 00:42:46
315 Tymoteusz Bąk i-systems.pl i-systems.pl M40 79 295 Blachownia: 02:43:06 (120 / 36)
02:43:06 00:43:05
316 Tomek Jedwabny M40 80 296 Olsztyn: 02:43:12 (152 / 36)
02:43:12 00:43:11
317 Krzysztof Sobala M30 48 297 Białystok: 02:43:14 (70 / 9)
02:43:14 00:43:13
318 Jakub Rzepka M35 69 298 Olsztyn: 02:43:18 (153 / 35)
02:43:18 00:43:17
319 Rafał Dzierszko Nadaktywni M35 70 299 Olsztyn: 02:44:00 (154 / 36)
02:44:00 00:43:59
320 Michał Kowalski POLKAS M25 25 300 Blachownia: 02:44:08 (121 / 11)
02:44:08 00:44:07
321 Mirosław Kacperski PARKRUN POLSKA M55 11 301 Blachownia: 02:44:11 (122 / 5)
02:44:11 00:44:10
322 Marek Reza M50 14 302 Olsztyn: 02:44:52 (158 / 6)
02:44:52 00:44:51
323 Inga Wieteska TRICLUB F25 5 21 Olsztyn: 02:44:52 (157 / 3)
02:44:52 00:44:51
324 Krzysztof Kajetanowicz TRICLUB valuepartner.pl M35 71 303 Olsztyn: 02:44:54 (159 / 37)
02:44:54 00:44:53
325 Jacek Malicki HURTAP M60 4 304 Blachownia: 02:45:04 (123 / 1)
02:45:04 00:45:03
326 Paweł Leoniuk Nadaktywni M35 72 305 Olsztyn: 02:45:25 (160 / 38)
02:45:25 00:45:24
327 Adam Suchocki M35 73 306 Olsztyn: 02:45:46 (161 / 39)
02:45:46 00:45:45
328 Miron Marczuk M18 7 307 Białystok: 02:45:51 (71 / 3)
02:45:51 00:45:50
329 Katarzyna Strasz F35 6 22 Olsztyn: 02:45:52 (162 / 6)
02:45:52 00:45:51
330 Szymon Cieszyński Wieśniacki Klub Biegacki M18 8 308 Blachownia: 02:46:01 (125 / 2)
02:46:01 00:46:00
331 Rałał Radzki M35 74 309 Olsztyn: 02:46:03 (163 / 40)
02:46:03 00:46:02
332 Wojciech Kaminski M40 81 310 Olsztyn: 02:46:06 (164 / 38)
02:46:06 00:46:05
333 Dariusz Felka M25 26 311 Blachownia: 02:46:19 (126 / 12)
02:46:19 00:46:18
334 Jacek Tyburski M45 44 312 Blachownia: 02:46:23 (127 / 14)
02:46:23 00:46:22
335 Andrei Matveyenka tri.by M40 82 313 Olsztyn: 02:46:29 (165 / 39)
02:46:29 00:46:28
336 Marcin Bańczyk 1 liga Tri Team M40 83 314 Blachownia: 02:46:34 (128 / 37)
02:46:34 00:46:33
337 Wiaczesław Sołowianow M30 49 315 Białystok: 02:46:49 (72 / 10)
02:46:49 00:46:48
338 Anna Jarząbek Lindholm TRICLUB MyBike.pl, WITC F40 4 23 Olsztyn: 02:47:01 (166 / 2)
02:47:01 00:47:00
339 Witold Wiśniewski SPORTEVO M50 15 316 Olsztyn: 02:47:02 (167 / 7)
02:47:02 00:47:01
340 Leszek Józwik M40 84 317 Blachownia: 02:47:09 (130 / 38)
02:47:09 00:47:08
341 Marek Godlewski Nadaktywni Białystok M40 85 318 Białystok: 02:47:10 (73 / 22)
02:47:10 00:47:09
342 Jaroslaw Rutkowski TriAmigos M45 45 319 Białystok: 02:47:27 (75 / 9)
02:47:27 00:47:26
343 Mariusz Domitrz NADAKTYWNI M35 75 320 Białystok: 02:47:27 (76 / 16)
02:47:27 00:47:26
344 Piotr Wojciechowski 12tri.pl / Drużyna Wilka M30 50 321 Olsztyn: 02:47:28 (168 / 27)
02:47:28 00:47:27
345 Tadeusz Miłoboszewski ZaDyszka FASTE M40 86 322 Białystok: 02:47:35 (77 / 23)
02:47:35 00:47:34
346 Tomasz Saba M40 87 323 Olsztyn: 02:49:01 (169 / 40)
02:49:01 00:49:00
347 Marcin Kowalczuk M30 51 324 Olsztyn: 02:49:07 (170 / 28)
02:49:07 00:49:06
348 Małgorzata Szurnicka SZURA TEAM F45 2 24 Białystok: 02:49:08 (78 / 1)
02:49:08 00:49:07
349 Tomasz Wysocki Nadaktywni M40 88 325 Białystok: 02:49:16 (80 / 24)
02:49:16 00:49:15
350 Wojciech Stachowski M40 89 326 Blachownia: 02:49:21 (131 / 39)
02:49:21 00:49:20
351 Arkadiusz Sakowski M30 52 327 Olsztyn: 02:49:28 (171 / 29)
02:49:28 00:49:27
352 Dmitrii Fomichev 111CLUB M55 12 328 Olsztyn: 02:49:30 (172 / 3)
02:49:30 00:49:29
353 Robert Małolepszy M50 16 329 Blachownia: 02:49:35 (132 / 9)
02:49:35 00:49:34
354 Krzysztof Śmieciński Wydział Inwestycji Miejskich Stowarzyszenie ,,Sójka" M45 46 330 Olsztyn: 02:49:38 (173 / 26)
02:49:38 00:49:37
355 Dariusz Noll TriUnlimited M45 47 331 Olsztyn: 02:49:45 (174 / 27)
02:49:45 00:49:44
356 Michał Kostro M18 9 332 Białystok: 02:49:50 (81 / 4)
02:49:50 00:49:49
357 Piotr Roś M30 53 333 Olsztyn: 02:50:02 (175 / 30)
02:50:02 00:50:01
358 Krzysztof Zdobylak Orka Masters Iława M35 76 334 Olsztyn: 02:50:10 (177 / 41)
02:50:10 00:50:09
359 Zbigniew Adamowski Start Bielsko-Biała M35 77 335 Blachownia: 02:50:11 (134 / 24)
02:50:11 00:50:10
360 Szymon Kędzierski M30 54 336 Olsztyn: 02:50:13 (178 / 31)
02:50:13 00:50:12
361 Anna Olczak F35 7 25 Olsztyn: 02:50:36 (179 / 7)
02:50:36 00:50:35
362 Krzysztof Sobota Bravehearts Legionowo M30 55 337 Białystok: 02:50:59 (83 / 11)
02:50:59 00:50:58
363 Jacek Topolewski OrkaMasters Iława M45 48 338 Olsztyn: 02:51:07 (180 / 28)
02:51:07 00:51:06
364 Ewa Samulska Power Training F40 5 26 Białystok: 02:51:28 (84 / 1)
02:51:28 00:51:27
365 Radosław Michałowski Waniewski Coaching M45 49 339 Olsztyn: 02:51:42 (181 / 29)
02:51:42 00:51:41
366 Paweł Wołkowycki Towarzystwo Gimnastyczne "Sokół" Białystok M30 56 340 Białystok: 02:51:51 (86 / 12)
02:51:51 00:51:50
367 Janusz Myśliwiec Nadaktywni Białystok M45 50 341 Białystok: 02:51:53 (87 / 11)
02:51:53 00:51:52
368 Mieczysław Kiełbasa Szkoła Pływania WODNIK M55 13 342 Olsztyn: 02:52:01 (182 / 4)
02:52:01 00:52:00
369 Marek Moczydłowski Nadaktywni Białystok M45 51 343 Białystok: 02:52:05 (88 / 12)
02:52:05 00:52:04
370 Daniel Dobrenko Morsy Blachownia M40 90 344 Blachownia: 02:52:07 (135 / 40)
02:52:07 00:52:06
371 Artur Białokozowicz M40 91 345 Białystok: 02:52:09 (89 / 26)
02:52:09 00:52:08
372 Tobiasz Lis geo-team M30 57 346 Blachownia: 02:52:14 (136 / 17)
02:52:14 00:52:13
373 Valery Gusarov 111 Club Technopolis GS M50 17 347 Olsztyn: 02:52:15 (183 / 8)
02:52:15 00:52:14
374 Dorota Gudaniec Triathlon TKKF Koszalin F55 1 27 Olsztyn: 02:52:21 (184 / 1)
02:52:21 00:52:20
375 Ryan Dylla Warsaw International Triathlon Club M40 92 348 Olsztyn: 02:52:33 (185 / 41)
02:52:33 00:52:32
376 Andrzej Jabłonowski Fundacja Ojcostwo Mistrzostwo M45 52 349 Białystok: 02:52:40 (90 / 13)
02:52:40 00:52:39
377 Joanna Wasilewska WITC F45 3 28 Olsztyn: 02:52:41 (186 / 2)
02:52:41 00:52:40
378 Przemysław Szaciłowski M30 58 350 Białystok: 02:52:45 (91 / 13)
02:52:45 00:52:44
379 Joanna Szablińska Tri NEGU F25 6 29 Olsztyn: 02:52:46 (187 / 4)
02:52:46 00:52:45
380 Marek Kit M40 93 351 Białystok: 02:52:50 (92 / 27)
02:52:50 00:52:49
381 Wojciech Sońta NeON Team M45 53 352 Olsztyn: 02:52:55 (188 / 30)
02:52:55 00:52:54
382 Adam Zieliński M30 59 353 Olsztyn: 02:53:03 (189 / 32)
02:53:03 00:53:02
383 Krzysztof Szczepanski M40 94 354 Blachownia: 02:53:04 (137 / 41)
02:53:04 00:53:03
384 Krzysztof Kłos MAJSTER SPORT TEAM M35 78 355 Blachownia: 02:53:13 (138 / 25)
02:53:13 00:53:12
385 Paweł Stępka M30 60 356 Olsztyn: 02:53:16 (190 / 33)
02:53:16 00:53:15
386 Marta Rayss LUFT TRI TEAM F35 8 30 Olsztyn: 02:53:18 (191 / 8)
02:53:18 00:53:17
387 Jacek Zmysłowski Wodnik Lublin M60 5 357 Blachownia: 02:53:28 (139 / 2)
02:53:28 00:53:27
388 Michał Kieres Aquasfera Masters Olsztyn Leśne Run Team M30 61 358 Olsztyn: 02:53:45 (193 / 34)
02:53:45 00:53:44
389 Ryszard Omieliańczyk Nadaktywni M55 14 359 Białystok: 02:53:45 (94 / 4)
02:53:45 00:53:44
390 Ewa Markowska iSwim Białystok MP Kancelaria TEAM F35 9 31 Białystok: 02:53:46 (95 / 1)
02:53:46 00:53:45
391 Ewa Jastrząb F35 10 32 Blachownia: 02:54:14 (140 / 1)
02:54:14 00:54:13
392 Basia Żukowska wydolność.pl wydolność.pl F50 1 33 Blachownia: 02:54:22 (141 / 1)
02:54:22 00:54:21
393 Bartosz Parfieniuk M35 79 360 Olsztyn: 02:54:28 (194 / 42)
02:54:28 00:54:27
394 Robert Czajkowski Kuźnia Triathlonu M40 95 361 Białystok: 02:54:43 (96 / 28)
02:54:43 00:54:42
395 Maciej Królicki Jolo Team M30 62 362 Olsztyn: 02:54:50 (195 / 35)
02:54:50 00:54:49
396 Przemysław Kowalewski TEAM ELEKTRYK M40 96 363 Olsztyn: 02:54:51 (196 / 42)
02:54:51 00:54:50
397 Maja Makowska Team Aktywni z Cukrzycą F25 7 34 Białystok: 02:55:16 (97 / 2)
02:55:16 00:55:15
398 Urszula Wasilewska EGIS Run Challange F45 4 35 Białystok: 02:55:22 (98 / 2)
02:55:22 00:55:21
399 Krzysztof Kwakszys Łyna Sępopol Gannet Guard System M35 80 364 Olsztyn: 02:56:12 (198 / 43)
02:56:12 00:56:11
400 Krystyna Sowa Speedziaki F35 11 36 Białystok: 02:56:39 (99 / 2)
02:56:39 00:56:38
401 Wiesław Sondej IM 2010 M55 15 365 Blachownia: 02:56:54 (142 / 7)
02:56:54 00:56:53
402 Rafał Dolaciński Dolacińscy Team M30 63 366 Olsztyn: 02:57:13 (199 / 36)
02:57:13 00:57:12
403 Kirk Porter 1988 M30 64 367 Białystok: 02:57:25 (100 / 14)
02:57:25 00:57:24
404 Mariusz Wróbel Hold my beer and watch! M30 65 368 Białystok: 02:57:32 (101 / 15)
02:57:32 00:57:31
405 Michał Twardy M45 54 369 Olsztyn: 02:57:39 (200 / 31)
02:57:39 00:57:38
406 Maciej Jędrzejczak M65 3 370 Olsztyn: 02:57:42 (201 / 2)
02:57:42 00:57:41
407 Wojciech Ściana M30 66 371 Olsztyn: 02:57:58 (202 / 37)
02:57:58 00:57:57
408 Pawel Zaurski TriUnlimited M45 55 372 Olsztyn: 02:58:07 (203 / 32)
02:58:07 00:58:06
409 Mirosław Nawrat M35 81 373 Blachownia: 02:58:47 (144 / 26)
02:58:47 00:58:46
410 Marcin Szczęsny M45 56 374 Olsztyn: 02:58:51 (204 / 33)
02:58:51 00:58:50
411 Janusz Lissy PPHU LISSY JANUSZ LISSY M40 97 375 Blachownia: 02:59:11 (145 / 42)
02:59:11 00:59:10
412 Piotr Kuczynski Białystok Biega Team Motointegrator Runing Team M40 98 376 Białystok: 02:59:30 (103 / 29)
02:59:30 00:59:29
413 Magdalena Szugzda F35 12 37 Białystok: 02:59:34 (104 / 3)
02:59:34 00:59:33
414 Kamil Bukłaha M25 27 377 Olsztyn: 03:00:08 (206 / 10)
03:00:08 01:00:07
415 Mariusz Piotrowski SRTG Katowice M40 99 378 Blachownia: 03:00:38 (147 / 43)
03:00:38 01:00:37
416 Piotr Pytlak M45 57 379 Olsztyn: 03:00:47 (208 / 36)
03:00:47 01:00:46
417 Dariusz Witkowski M55 16 380 Białystok: 03:00:47 (105 / 5)
03:00:47 01:00:46
418 Kamil Mosur M40 100 381 Olsztyn: 03:00:50 (209 / 43)
03:00:50 01:00:49
419 Wojciech Sienkiewicz M55 17 382 Olsztyn: 03:01:19 (210 / 6)
03:01:19 01:01:18
420 Piotr Zaurski M45 58 383 Olsztyn: 03:01:20 (211 / 37)
03:01:20 01:01:19
421 Dominika Cybulska wydolność.pl F40 6 38 Blachownia: 03:01:22 (148 / 3)
03:01:22 01:01:21
422 Aneta Ciborowska Seba-Sport F40 7 39 Olsztyn: 03:01:30 (212 / 3)
03:01:30 01:01:29
423 Jakub Składanek Efekt WOW TEAM M25 28 384 Olsztyn: 03:01:52 (213 / 11)
03:01:52 01:01:51
424 Slawomir Rutkowski Brak Klubu boomlingo M35 82 385 Olsztyn: 03:02:21 (214 / 44)
03:02:21 01:02:20
425 Marcin Milczunas Nadaktywni Białystok M40 101 386 Białystok: 03:02:27 (106 / 30)
03:02:27 01:02:26
426 Robert Ołtarzewski M30 67 387 Białystok: 03:02:35 (107 / 16)
03:02:35 01:02:34
427 Maciej Milewski M35 83 388 Białystok: 03:02:53 (108 / 17)
03:02:53 01:02:52
428 Marek Andrzejuk mic&mar M30 68 389 Olsztyn: 03:02:59 (215 / 38)
03:02:59 01:02:58
429 Wojciech Tołwiński M50 18 390 Białystok: 03:03:09 (109 / 2)
03:03:09 01:03:08
430 Lukasz Kowalski Łukasz Kowalski Łukasz Kowalski M35 84 391 Olsztyn: 03:03:22 (216 / 45)
03:03:22 01:03:21
431 Artur Sewastianik M30 69 392 Białystok: 03:03:28 (110 / 17)
03:03:28 01:03:27
432 Piotr Polaczuk M45 59 393 Olsztyn: 03:04:07 (217 / 38)
03:04:07 01:04:06
433 Adam Wiklak AgMa Projekt M40 102 394 Blachownia: 03:04:12 (149 / 44)
03:04:12 01:04:11
434 Marek Miskiewicz TriAmigos LUBLIN M50 19 395 Olsztyn: 03:04:23 (218 / 9)
03:04:23 01:04:22
435 Tomasz Chalamoński NO HUMAN DOCTORS M40 103 396 Białystok: 03:04:33 (111 / 31)
03:04:33 01:04:32
436 Tomasz Ostrowski M30 70 397 Blachownia: 03:04:39 (150 / 18)
03:04:39 01:04:38
437 Jan Majta M25 29 398 Blachownia: 03:05:09 (151 / 13)
03:05:09 01:05:08
438 Dariusz Kowalczuk M40 104 399 Białystok: 03:05:09 (112 / 32)
03:05:09 01:05:08
439 Kamil Borawski M35 85 400 Olsztyn: 03:05:18 (219 / 46)
03:05:18 01:05:17
440 Leszek Gietka M45 60 401 Olsztyn: 03:05:41 (220 / 39)
03:05:41 01:05:40
441 Sebastian Konecko M40 105 402 Białystok: 03:05:56 (113 / 33)
03:05:56 01:05:55
442 Krzysztof Powajbo LOTOS Running Team M35 86 403 Białystok: 03:06:14 (114 / 18)
03:06:14 01:06:13
443 Noemi Szmigielska WITC F30 4 40 Olsztyn: 03:06:15 (221 / 2)
03:06:15 01:06:14
444 Adrian Walentek niezrzeszony M45 61 404 Blachownia: 03:07:05 (152 / 17)
03:07:05 01:07:04
445 Maciej Godlewski TRIWAWA M35 87 405 Białystok: 03:07:52 (115 / 19)
03:07:52 01:07:51
446 Bartosz Radziwonowski Three Tee Team M40 106 406 Białystok: 03:08:00 (116 / 34)
03:08:00 01:07:59
447 Paweł Dudziński M35 88 407 Białystok: 03:08:32 (117 / 20)
03:08:32 01:08:31
448 Marcin Płatek elkapitano.pl M40 107 408 Białystok: 03:09:22 (118 / 35)
03:09:22 01:09:21
449 Przemysław Lisowski ctmir Spaszewski M40 108 409 Olsztyn: 03:09:26 (223 / 44)
03:09:26 01:09:25
450 Malwina Łączyńska F30 5 41 Olsztyn: 03:09:29 (224 / 3)
03:09:29 01:09:28
451 Paweł Kamiński M30 71 410 Olsztyn: 03:09:48 (225 / 39)
03:09:48 01:09:47
452 Dariusz Szczepański M50 20 411 Blachownia: 03:09:50 (153 / 10)
03:09:50 01:09:49
453 Andrzej Bronakowski www.czasrelaksu.olsztyn.pl GABINET FIZJOTERAPEUTYCZNY "CZAS RELAKSU" M40 109 412 Olsztyn: 03:10:25 (227 / 46)
03:10:25 01:10:24
454 Anna Golińska F25 8 42 Olsztyn: 03:10:28 (228 / 5)
03:10:28 01:10:27
455 Robert Wiewióra TriRoob Team M35 89 413 Blachownia: 03:10:43 (154 / 27)
03:10:43 01:10:42
456 Mark Ellis M40 110 414 Blachownia: 03:10:44 (155 / 45)
03:10:44 01:10:43
457 Michał Pertkiewicz M35 90 415 Olsztyn: 03:11:32 (229 / 47)
03:11:32 01:11:31
458 Michał Zalewski Crossfit Białystok M30 72 416 Białystok: 03:11:33 (120 / 18)
03:11:33 01:11:32
459 Jarosław Jaszczuk ORO M40 111 417 Białystok: 03:11:59 (121 / 36)
03:11:59 01:11:58
460 Julia Schirmer F18 5 43 Blachownia: 03:12:02 (156 / 5)
03:12:02 01:12:01
461 Anna Maria Gindorowicz Nadaktywni Białystok F50 2 44 Białystok: 03:12:08 (122 / 1)
03:12:08 01:12:07
462 Bożena Miasojedow AKS Polonia Warszawa F60 1 45 Blachownia: 03:12:21 (157 / 1)
03:12:21 01:12:20
463 Robert Krasuski M50 21 418 Białystok: 03:12:46 (123 / 3)
03:12:46 01:12:45
464 Jakub Okoczuk M30 73 419 Olsztyn: 03:13:16 (231 / 40)
03:13:16 01:13:15
465 Michal Swiderski M40 112 420 Olsztyn: 03:15:21 (232 / 47)
03:15:21 01:15:20
466 Zbigniew Stawinoga Kuropatwy Tri Club M45 62 421 Białystok: 03:16:16 (125 / 16)
03:16:16 01:16:15
467 Lech Rytwiński AKM OLSZTYN/sklepbiegacza.pl M70 1 422 Olsztyn: 03:18:08 (233 / 1)
03:18:08 01:18:07
468 Marcin Zaurski TriUnlimited M70 2 423 Olsztyn: 03:18:08 (233 / 1)
03:18:08 01:18:07
469 Adrian Grygiewicz Wytwórnia Sylwetki M25 30 424 Białystok: 03:18:13 (127 / 9)
03:18:13 01:18:12
470 Ryszard Biernat Biernat Rehabilitacja i Sport M60 6 425 Olsztyn: 03:18:32 (235 / 4)
03:18:32 01:18:31
471 Jarosław Markowski Kuźnia Triathlonu M50 22 426 Białystok: 03:19:40 (129 / 4)
03:19:40 01:19:39
472 Krzysztof Kalbarczyk M55 18 427 Białystok: 03:20:01 (130 / 7)
03:20:01 01:20:00
473 Beata Karaś TEAM KARAŚ F55 2 46 Olsztyn: 03:22:23 (236 / 2)
03:22:23 01:22:22
474 Jakub Król M30 74 428 Białystok: 03:23:01 (131 / 19)
03:23:01 01:23:00
475 Katarzyna Pankowska OrkaMasters Iława F35 13 47 Olsztyn: 03:25:47 (237 / 9)
03:25:47 01:25:46
476 Artsiom Kantsavy TG Sokół Białystok Grupa POOD M25 31 429 Białystok: 03:26:44 (132 / 10)
03:26:44 01:26:43
477 Tomasz Kunat M50 23 430 Olsztyn: 03:26:50 (238 / 10)
03:26:50 01:26:49
478 Mateusz Worobel M30 75 431 Olsztyn: 03:30:03 (239 / 41)
03:30:03 01:30:02
479 Wieńczysław Safrończyk Nadaktywni Białystok M60 7 432 Białystok: 03:30:39 (133 / 3)
03:30:39 01:30:38
480 Marek Trzaska M30 76 433 Olsztyn: 03:31:30 (240 / 42)
03:31:30 01:31:29
481 Jakub Łączny PKT Jemniom M40 113 434 Blachownia: 03:35:44 (160 / 47)
03:35:44 01:35:43
482 Marcin Bogusławski M30 77 435 Olsztyn: 03:37:18 (241 / 43)
03:37:18 01:37:17
483 Jerzy Durak M60 8 436 Olsztyn: 03:38:15 (242 / 5)
03:38:15 01:38:14
484 Tadeusz Gudanowski M55 19 437 Olsztyn: 03:39:32 (243 / 8)
03:39:32 01:39:31
485 Piotr Ciepiela M18 10 438 Blachownia: 03:40:02 (161 / 3)
03:40:02 01:40:01
486 Zbigniew Ginalski TKKF TRIATHLON DĄBROWA GÓRNICZA M70 3 439 Blachownia: 03:48:29 (162 / 1)
03:48:29 01:48:28
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon