Elemental Tri Series 2018 - dystans sprinterski - results

M‑ce Nazwisko i imię Klub Kat. M-ce w kat. M-ce wg płci Zawody Czas końcowy Strata
1 Tomasz Szala skleprowerowy.pl Pro Tri Team M24 1 1 Olsztyn: 00:58:32 (3 / 3)
Blachownia: 00:56:21 (5 / 2)
Białystok: 00:58:55 (2 / 2)
02:53:48
2 Daniel Juszkowiec UKS G-8 Bielany Warszawa M20 1 2 Olsztyn: 00:59:41 (11 / 5)
Blachownia: 00:55:47 (4 / 3)
Białystok: 00:59:05 (3 / 1)
02:54:33 00:00:45
3 Igor Siódmiak MKP SZCZECINEK M20 2 3 Olsztyn: 00:58:43 (4 / 1)
Blachownia: 00:55:38 (3 / 2)
Białystok: 01:00:33 (6 / 3)
02:54:54 00:01:06
4 Piotr Ławicki MKS Polkowice CCC Sprandi Polkowice M20 3 4 Olsztyn: 01:00:12 (12 / 6)
Blachownia: 00:55:09 (1 / 1)
Białystok: 01:00:21 (5 / 2)
02:55:42 00:01:54
5 Jan Popławski NeON Team M24 2 5 Olsztyn: 01:04:12 (26 / 9)
Blachownia: 00:58:50 (12 / 4)
Białystok: 01:03:30 (7 / 4)
03:06:32 00:12:44
6 Jakub Śliwka UKS G-8 Bielany Warszawa M18 1 6 Olsztyn: 01:01:57 (20 / 4)
Blachownia: 01:03:51 (28 / 8)
Białystok: 01:01:32 (8 / 5)
03:07:20 00:13:32
7 Katarzyna Rumińska SSP ORKA Iława F18 1 1 Olsztyn: 01:06:35 (38 / 3)
Blachownia: 01:08:10 (53 / 4)
Białystok: 01:07:57 (21 / 3)
03:22:42 00:28:54
8 Oliwia Kwaśkiewicz KS AZS-AWF Katowice F20 1 2 Olsztyn: 01:10:33 (56 / 1)
Blachownia: 01:05:19 (39 / 2)
Białystok: 01:09:50 (12 / 2)
03:25:42 00:31:54
9 Maciej Grzywacz WM Triself M18 2 7 Olsztyn: 01:09:30 (52 / 12)
Blachownia: 01:06:38 (43 / 11)
Białystok: 01:11:00 (27 / 7)
03:27:08 00:33:20
10 Filip Kwiatkowski M18 3 8 Olsztyn: 01:08:24 (45 / 8)
Blachownia: 01:08:01 (51 / 14)
Białystok: 01:11:35 (28 / 8)
03:28:00 00:34:12
11 Zbigniew Zych TRIATHLON LUBLIN TEAM M24 3 9 Olsztyn: 01:15:32 (81 / 24)
Blachownia: 01:07:38 (47 / 18)
Białystok: 01:14:52 (17 / 7)
03:38:02 00:44:14
12 Grzegorz Sudak M24 4 10 Olsztyn: 01:19:54 (98 / 35)
Blachownia: 01:15:43 (91 / 46)
Białystok: 01:24:16 (36 / 23)
03:59:53 01:06:05
13 Grzegorz Suda M24 5 11 Olsztyn: 01:22:56 (118 / 52)
Blachownia: 01:17:46 (99 / 53)
Białystok: 01:20:49 (27 / 16)
04:01:31 01:07:43
14 Maciej Węgrzyn M24 6 12 Olsztyn: 01:27:03 (140 / 71)
Blachownia: 01:15:24 (87 / 44)
Białystok: 01:19:55 (23 / 12)
04:02:22 01:08:34
15 Przemysław Grodzki M24 7 13 Olsztyn: 01:32:46 (175 / 99)
Blachownia: 01:21:53 (117 / 70)
Białystok: 01:24:16 (35 / 22)
04:18:55 01:25:07
16 Paweł Strojanowski M24 8 14 Olsztyn: 01:28:36 (157 / 84)
Blachownia: 01:16:20 (92 / 47)
Białystok: 01:34:54 (73 / 53)
04:19:50 01:26:02
17 Artur Wróblewski M24 9 15 Olsztyn: 01:36:11 (182 / 104)
Blachownia: 01:26:52 (135 / 80)
Białystok: 01:29:52 (59 / 44)
04:32:55 01:39:07
18 Ewa Świerżewska SportowaRodzina.pl F24 1 3 Olsztyn: 01:46:47 (198 / 13)
Blachownia: 01:36:08 (156 / 19)
Białystok: 01:39:32 (83 / 8)
05:02:27 02:08:39
19 Aniela Kierzkowska Nadaktywni Białystok F24 2 4 Olsztyn: 01:51:10 (206 / 17)
Blachownia: 01:34:03 (151 / 17)
Białystok: 01:44:43 (92 / 14)
05:09:56 02:16:08
20 Przemysław Szymanowski IDMAR Racing Team/ SZYMANOWSKI Triathlon Team Starachowice M24 10 16 Olsztyn: 00:57:53 (2 / 2)
Blachownia: 00:55:21 (2 / 1)
01:53:14
21 Adrian Wilk KS IRONMAN CS POLSKA M20 4 17 Olsztyn: 00:59:27 (8 / 3)
Blachownia: 00:58:16 (9 / 6)
01:57:43 00:04:29
22 Maciej Falbogowski UAM TRIATHLON POZNAŃ Tricentre, Sklep Biegacza Polonez, BeNatural, RedFitness M18 4 18 Olsztyn: 00:59:40 (10 / 1)
Blachownia: 00:58:28 (10 / 1)
01:58:08 00:04:54
23 Mateusz Cieślik KS UAM Triathlon Poznań Tricentre M20 5 19 Olsztyn: 00:59:34 (9 / 4)
Blachownia: 00:59:21 (13 / 7)
01:58:55 00:05:41
24 Robert Wilkowiecki GVT BMC AZS-AWF Katowice M24 11 20 Blachownia: 01:00:17 (16 / 5)
Białystok: 00:59:48 (4 / 3)
02:00:05 00:06:51
25 Michał Jarliński UKS Tri-Team Rumia M18 5 21 Olsztyn: 01:04:00 (25 / 7)
Blachownia: 00:58:34 (11 / 2)
02:02:34 00:09:20
26 Jakub Bogusiewicz ORKA Iława M16 1 22 Olsztyn: 01:01:26 (16 / 1)
Białystok: 01:01:34 (9 / 4)
02:03:00 00:09:46
27 Marcel Markiewicz KS UAM Triathlon Poznań M18 6 23 Olsztyn: 01:03:59 (24 / 6)
Blachownia: 00:59:39 (14 / 3)
02:03:38 00:10:24
28 Tomasz Maksymowicz UKS G-8 Bielany Warszawa Cozmobike Specialized M18 7 24 Olsztyn: 01:02:13 (21 / 5)
Blachownia: 01:03:52 (29 / 9)
02:06:05 00:12:51
29 Maciej Paliński UKS TRS SUSZ M18 8 25 Blachownia: 01:01:43 (22 / 5)
Białystok: 01:05:57 (14 / 6)
02:07:40 00:14:26
30 Marta Sikora Triathlon YMCA Kraków F18 2 5 Olsztyn: 01:05:20 (32 / 1)
Blachownia: 01:03:56 (30 / 1)
02:09:16 00:16:02
31 Klaudia Petters TS Akwedukt Kielce F18 3 6 Olsztyn: 01:05:32 (33 / 2)
Blachownia: 01:04:18 (34 / 2)
02:09:50 00:16:36
32 Mateusz Wamka MUKS Piętnastka Bydgoszcz M16 2 26 Olsztyn: 01:04:47 (30 / 7)
Białystok: 01:05:18 (12 / 7)
02:10:05 00:16:51
33 Mikołaj Jednaszewski SSP ORKA Iława M16 3 27 Olsztyn: 01:04:51 (31 / 8)
Białystok: 01:06:31 (16 / 9)
02:11:22 00:18:08
34 Sebastian Słomiński LKKS Górnik Wałbrzych M18 9 28 Olsztyn: 01:09:02 (50 / 11)
Blachownia: 01:02:58 (24 / 6)
02:12:00 00:18:46
35 Szymon Dzik ORKA Iława M18 10 29 Olsztyn: 01:08:46 (47 / 9)
Blachownia: 01:03:51 (27 / 7)
02:12:37 00:19:23
36 Aleksandra Reks UKS G-8 Bielany Warszawa F18 4 7 Blachownia: 01:06:25 (42 / 3)
Białystok: 01:06:40 (18 / 1)
02:13:05 00:19:51
37 Jakub Stefankiewicz Trucht Team M24 12 30 Blachownia: 01:07:56 (50 / 20)
Białystok: 01:12:38 (16 / 6)
02:20:34 00:27:20
38 Zuzanna Sudak UKS G-8 Bielany Warszawa F16 1 8 Olsztyn: 01:12:35 (67 / 4)
Białystok: 01:09:15 (11 / 1)
02:21:50 00:28:36
39 Wiktor Walczak M24 13 31 Olsztyn: 01:16:06 (85 / 27)
Blachownia: 01:07:53 (49 / 19)
02:23:59 00:30:45
40 Martyna Bugała UKS 51 Lublin F16 2 9 Olsztyn: 01:15:56 (84 / 9)
Białystok: 01:10:49 (26 / 7)
02:26:45 00:33:31
41 Karolina Wicha TS Akwedukt Kielce F16 3 10 Olsztyn: 01:13:08 (68 / 5)
Białystok: 01:15:02 (31 / 9)
02:28:10 00:34:56
42 Magdalena Ratajczak KS UAM Triathlon Poznań Tricentre F18 5 11 Olsztyn: 01:16:44 (89 / 5)
Blachownia: 01:14:06 (78 / 7)
02:30:50 00:37:36
43 Łukasz Cybulko M24 14 32 Olsztyn: 01:20:38 (102 / 39)
Białystok: 01:17:49 (19 / 9)
02:38:27 00:45:13
44 Radosław Zaręba M24 15 33 Olsztyn: 01:27:27 (150 / 80)
Białystok: 01:23:41 (34 / 21)
02:51:08 00:57:54
45 Przemysław Uździło Wyczesani M24 16 34 Olsztyn: 01:28:59 (160 / 86)
Białystok: 01:28:04 (53 / 39)
02:57:03 01:03:49
46 Tomasz Kil M24 17 35 Olsztyn: 01:28:04 (152 / 81)
Białystok: 01:30:07 (60 / 45)
02:58:11 01:04:57
47 Łukasz Majchrzak Efaflex Polska M24 18 36 Olsztyn: 01:37:25 (184 / 106)
Blachownia: 01:23:12 (123 / 74)
03:00:37 01:07:23
48 Adam Spławski M24 19 37 Blachownia: 01:32:55 (148 / 91)
Białystok: 01:36:53 (78 / 57)
03:09:48 01:16:34
49 Wojciech Fiedorowicz Kapitan Amfibia M24 20 38 Olsztyn: 01:38:25 (186 / 107)
Białystok: 01:33:29 (68 / 50)
03:11:54 01:18:40
50 Robert Czysz UKS CITYZEN KM SPORT PRO TEAM M24 21 39 Blachownia: 00:56:30 (6 / 3)
00:56:30
51 Tomasz Brembor GVT BMC AZS-AWF Katowice M24 22 40 Olsztyn: 00:57:11 (1 / 1)
00:57:11 00:00:41
52 Kamil Damentka UKS-Tri Team Rumia Elemental Tri Team Elemental Tri Team M20 6 41 Blachownia: 00:57:29 (7 / 4)
00:57:29 00:00:59
53 Miłosz Sowiński AZS AWF Wrocław M20 7 42 Blachownia: 00:57:41 (8 / 5)
00:57:41 00:01:11
54 Tomasz Marcinek KS AZS-AWF Katowice TriDivision/ Team Poland/Labosport M24 23 43 Białystok: 00:57:59 (1 / 1)
00:57:59 00:01:29
55 Benedek Péter Team Hungary M16 4 44 Białystok: 00:58:38 (1 / 1)
00:58:38 00:02:08
56 Viktor Mészáros Team Hungary M18 11 45 Białystok: 00:58:41 (2 / 1)
00:58:41 00:02:11
57 Máté Jankov Team Hungary M18 12 46 Białystok: 00:58:44 (3 / 2)
00:58:44 00:02:14
58 Łukasz Lis TRICLUB M24 24 47 Olsztyn: 00:59:03 (5 / 4)
00:59:03 00:02:33
59 Michał Ceklarz UKS Tri-Team Rumia M20 8 48 Olsztyn: 00:59:04 (6 / 2)
00:59:04 00:02:34
60 Maciej Chmura GVT BMC LKKS Górnik Wałbrzych M24 25 49 Olsztyn: 00:59:23 (7 / 5)
00:59:23 00:02:53
61 Márton Soma Kovács Team Hungary M18 13 50 Białystok: 00:59:39 (4 / 3)
00:59:39 00:03:09
62 Maciej Bruździak STOWARZYSZENIE PROFI TEAM M20 9 51 Blachownia: 00:59:45 (15 / 8)
00:59:45 00:03:15
63 Bálint Balla Team Hungary M18 14 52 Białystok: 01:00:17 (5 / 4)
01:00:17 00:03:47
64 Maciek Ogrodnik Triwise/ Triathlon Club Wrocław M20 10 53 Blachownia: 01:00:26 (17 / 9)
01:00:26 00:03:56
65 Döme Hornyák Team Hungary M16 5 54 Białystok: 01:00:28 (6 / 2)
01:00:28 00:03:58
66 Jakub Brzóska TS Akwedukt Kielce M24 26 55 Blachownia: 01:00:32 (18 / 6)
01:00:32 00:04:02
67 Przemysław Lasoń Novotel Poznań Team Trzy Niesforne Jaguary M24 27 56 Blachownia: 01:00:43 (19 / 7)
01:00:43 00:04:13
68 Kuba Kowalski UKS G-8 Bielany Warszawa M18 15 57 Olsztyn: 01:00:43 (13 / 2)
01:00:43 00:04:13
69 Filip Tlamka CZE triathlonteam M16 6 58 Białystok: 01:00:47 (7 / 3)
01:00:47 00:04:17
70 Grzegorz Rogacz KS AZS AWF Katowice M18 16 59 Blachownia: 01:00:52 (20 / 4)
01:00:52 00:04:22
71 Dawid Goryński UKS TRS SUSZ M18 17 60 Olsztyn: 01:01:09 (14 / 3)
01:01:09 00:04:39
72 Filip Przymusiński UAM TRIATHLON POZNAŃ UAM, New Balance, Tricentre, Velo7, Ron Wheels, Labosport M24 28 61 Olsztyn: 01:01:20 (15 / 6)
01:01:20 00:04:50
73 Adam Chmielowski M24 29 62 Blachownia: 01:01:22 (21 / 8)
01:01:22 00:04:52
74 Marcin Stanglewicz UKS Tri Team Rumia M16 7 63 Olsztyn: 01:01:34 (17 / 2)
01:01:34 00:05:04
75 Dominik Pikorski 3WATERS, OLSH M24 30 64 Olsztyn: 01:01:42 (18 / 7)
01:01:42 00:05:12
76 Dawid Mielke TRIATHLON YMCA KRAKÓW M16 8 65 Olsztyn: 01:01:49 (19 / 3)
01:01:49 00:05:19
77 Máté Tóth Team Hungary M16 9 66 Białystok: 01:02:35 (10 / 5)
01:02:35 00:06:05
78 Marcin Combik Triathlon YMCA Kraków M24 31 67 Olsztyn: 01:02:49 (22 / 8)
01:02:49 00:06:19
79 Maria Cześnik Profi Team F24 3 12 Blachownia: 01:02:55 (23 / 1)
01:02:55 00:06:25
80 Matej Marek CZE Triathlonteam M16 10 68 Białystok: 01:03:05 (11 / 6)
01:03:05 00:06:35
81 Maksymilian Kopiczko ORKA Iława Polamp Giżycko M16 11 69 Olsztyn: 01:03:13 (23 / 4)
01:03:13 00:06:43
82 Robert Żurek TRIATHLON DĄBROWA GÓRNICZA M24 32 70 Blachownia: 01:03:13 (25 / 9)
01:03:13 00:06:43
83 Małgorzata Wąsik MKS Triathlon Malbork / AirBike Armexim Tri Team. F24 4 13 Blachownia: 01:03:39 (26 / 2)
01:03:39 00:07:09
84 Tomasz Ligęza M24 33 71 Blachownia: 01:04:07 (31 / 10)
01:04:07 00:07:37
85 Maria Pytel SZYMANOWSKI Triathlon Team F24 5 14 Blachownia: 01:04:07 (32 / 3)
01:04:07 00:07:37
86 Maciej Michniewicz UKP GOL OPOLE PG Inwestycje M24 34 72 Blachownia: 01:04:15 (33 / 11)
01:04:15 00:07:45
87 Filip Chyłkowski TRIATHLON YMCA KRAKÓW M16 12 73 Olsztyn: 01:04:16 (27 / 5)
01:04:16 00:07:46
88 Aleksandra Jędrzejewska GVT BMC AZS-AWF Katowice F24 6 15 Olsztyn: 01:04:25 (29 / 1)
01:04:25 00:07:55
89 James Kadziak KS UAM Triathlon Poznań Tricentre M16 13 74 Olsztyn: 01:04:25 (28 / 6)
01:04:25 00:07:55
90 Magdalena Giet TRIATHLON YMCA KRAKÓW F20 2 16 Blachownia: 01:04:37 (35 / 1)
01:04:37 00:08:07
91 Jacek Kluźniak KKL Kielce M24 35 75 Blachownia: 01:04:55 (36 / 12)
01:04:55 00:08:25
92 Maciej Pogonowski M24 36 76 Blachownia: 01:05:00 (37 / 13)
01:05:00 00:08:30
93 Rafał Izbiński SZYMANOWSKI Triathlon Team/STS Skarżysko-Kamienna M24 37 77 Blachownia: 01:05:16 (38 / 14)
01:05:16 00:08:46
94 Domonkos Ferencz Team Hungary M16 14 78 Białystok: 01:05:20 (13 / 8)
01:05:20 00:08:50
95 Krzysztof Owczarek M24 38 79 Blachownia: 01:05:39 (40 / 15)
01:05:39 00:09:09
96 Michał Matusewicz LKKS Górnik Wałbrzych M16 15 80 Olsztyn: 01:05:42 (34 / 9)
01:05:42 00:09:12
97 Jakub Juskowiak KS UAM Triathlon Poznań Tricentre M16 16 81 Olsztyn: 01:05:53 (35 / 10)
01:05:53 00:09:23
98 Igor Lewandowski K.S Celironman RTS Widzew Łódź M24 39 82 Olsztyn: 01:06:02 (36 / 10)
01:06:02 00:09:32
99 Kajetan Gibalski KS AZS-AWF Katowice M18 18 83 Blachownia: 01:06:17 (41 / 10)
01:06:17 00:09:47
100 Adrienn Hangya Team Hungary F16 4 17 Białystok: 01:06:21 (15 / 1)
01:06:21 00:09:51
101 Aleksandra Sikora Triathlon YMCA Kraków F20 3 18 Białystok: 01:06:25 (8 / 1)
01:06:25 00:09:55
102 Adrian Jankowski KS IRONMAN CS POLSKA M16 17 84 Olsztyn: 01:06:33 (37 / 11)
01:06:33 00:10:03
103 Anna Tóth Team Hungary F16 5 19 Białystok: 01:06:38 (17 / 2)
01:06:38 00:10:08
104 Michał Łyziński SSP ORKA Iława M16 18 85 Olsztyn: 01:06:48 (40 / 13)
01:06:48 00:10:18
105 Staś Kuczma AZS AWF Poznań M16 19 86 Olsztyn: 01:06:48 (39 / 12)
01:06:48 00:10:18
106 Eryk Szcześniak TS Akwedukt Kielce M16 20 87 Olsztyn: 01:06:53 (41 / 14)
01:06:53 00:10:23
107 Anikó Botka Team Hungary F18 6 20 Białystok: 01:06:59 (19 / 2)
01:06:59 00:10:29
108 Maja Bużycka SSP ORKA Iława/Twister Team F18 7 21 Olsztyn: 01:07:00 (42 / 4)
01:07:00 00:10:30
109 Natalia Zych UKS 51 Lublin F16 6 22 Olsztyn: 01:07:02 (43 / 1)
01:07:02 00:10:32
110 Lenka Švecová CZE triathlonteam F16 7 23 Białystok: 01:07:13 (20 / 3)
01:07:13 00:10:43
111 Arkadiusz Marczak KS Barakuda Mińsk Mazowiecki KS BARAKUDA M18 19 88 Blachownia: 01:07:14 (44 / 12)
01:07:14 00:10:44
112 Łukasz Marzec Triathlon X-Team M24 40 89 Blachownia: 01:07:28 (45 / 16)
01:07:28 00:10:58
113 Grzegorz Snelewski M24 41 90 Blachownia: 01:07:35 (46 / 17)
01:07:35 00:11:05
114 Szymon Gonska KS AZS AWF Katowice M18 20 91 Blachownia: 01:07:46 (48 / 13)
01:07:46 00:11:16
115 Magdalena Wiśniewska Kuźnia Triathlonu F24 7 24 Olsztyn: 01:07:58 (44 / 2)
01:07:58 00:11:28
116 Marek Bąk M24 42 92 Blachownia: 01:08:08 (52 / 21)
01:08:08 00:11:38
117 Izabela Sobańska KB Spartakus Bełchatów F20 4 25 Blachownia: 01:08:30 (54 / 3)
01:08:30 00:12:00
118 Mariusz Szmajduch Silesia Runners Club M24 43 93 Blachownia: 01:08:39 (55 / 22)
01:08:39 00:12:09
119 Tomasz Wilczęga i-Sport #nietylkomelo M24 44 94 Olsztyn: 01:08:44 (46 / 11)
01:08:44 00:12:14
120 Kiryl Yatskevich TriBrest M16 21 95 Białystok: 01:08:50 (9 / 1)
01:08:50 00:12:20
121 Joanna Woźniak KS IRONMAN CS POLSKA F16 8 26 Olsztyn: 01:08:54 (48 / 2)
01:08:54 00:12:24
122 Bernadett Józsa Team Hungary F16 9 27 Białystok: 01:08:54 (22 / 4)
01:08:54 00:12:24
123 Paulina Bohater SSP ORKA Iława F18 8 28 Blachownia: 01:08:57 (56 / 5)
01:08:57 00:12:27
124 Radosław Skolasiński UKS TRS SUSZ M18 21 96 Olsztyn: 01:08:57 (49 / 10)
01:08:57 00:12:27
125 Aleksandra Rudzińska Profi Team F24 8 29 Białystok: 01:09:01 (10 / 1)
01:09:01 00:12:31
126 Adam Fajks Ecosociety Triathlon Team M24 45 97 Olsztyn: 01:09:12 (51 / 12)
01:09:12 00:12:42
127 Konrad Biedrawa UKS Tri Team Rumia M16 22 98 Blachownia: 01:09:23 (57 / 1)
01:09:23 00:12:53
128 Anna Kovács Team Hungary F16 10 30 Białystok: 01:09:26 (23 / 5)
01:09:26 00:12:56
129 Artur Czernik CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAM M24 46 99 Blachownia: 01:09:30 (58 / 23)
01:09:30 00:13:00
130 Wojciech Stefański GTT Diament Gniezno M20 11 100 Olsztyn: 01:09:58 (53 / 7)
01:09:58 00:13:28
131 Aliaksei Zasim TriBrest M16 23 101 Białystok: 01:09:59 (13 / 2)
01:09:59 00:13:29
132 Fruzsina Dóra Kovács Team Hungary F16 11 31 Białystok: 01:10:01 (24 / 6)
01:10:01 00:13:31
133 Agata Zachwieja GTT Diament Gniezno F16 12 32 Olsztyn: 01:10:05 (54 / 3)
01:10:05 00:13:35
134 Marcin Kaźmierczak Celironman M24 47 102 Blachownia: 01:10:14 (59 / 24)
01:10:14 00:13:44
135 Kamil Drzewoszewski UKS TRS SUSZ M18 22 103 Olsztyn: 01:10:15 (55 / 13)
01:10:15 00:13:45
136 Natalia Rypel KS AZS-AWF Katowice Tri division triathlon team F24 9 33 Blachownia: 01:10:32 (60 / 4)
01:10:32 00:14:02
137 Rafał Gozdyra KS IRONMAN CS POLSKA M16 24 104 Olsztyn: 01:10:38 (57 / 15)
01:10:38 00:14:08
138 Łukasz Przebinda 1988 M24 48 105 Blachownia: 01:10:38 (61 / 25)
01:10:38 00:14:08
139 Kata Ruzsa Team Hungary F18 9 34 Białystok: 01:10:48 (25 / 4)
01:10:48 00:14:18
140 Tomasz Sufranowicz Triathlon Dąbrowa Gornica M16 25 106 Olsztyn: 01:11:00 (58 / 16)
01:11:00 00:14:30
141 Oliwier Zielski UKS G-8 Bielany Warszawa M16 26 107 Olsztyn: 01:11:14 (59 / 17)
01:11:14 00:14:44
142 Jakub Jaroszewski M16 27 108 Olsztyn: 01:11:17 (60 / 18)
01:11:17 00:14:47
143 Michał Głodowski Żórawski Team M24 49 109 Białystok: 01:11:18 (14 / 5)
01:11:18 00:14:48
144 Jakub Stryczyński AZS AWF POZNAŃ M16 28 110 Olsztyn: 01:11:33 (61 / 19)
01:11:33 00:15:03
145 Łukasz Zawrotny M24 50 111 Olsztyn: 01:11:35 (62 / 13)
01:11:35 00:15:05
146 Małgorzata Lipowska YMCA Kraków F20 5 35 Olsztyn: 01:11:44 (63 / 2)
01:11:44 00:15:14
147 Tarek Al-Selwi M24 51 112 Blachownia: 01:11:45 (63 / 26)
01:11:45 00:15:15
148 Maria Rakus TS Akwedukt Kielce F18 10 36 Blachownia: 01:11:45 (62 / 6)
01:11:45 00:15:15
149 Tomasz Kowalczyk TRICLUB M24 52 113 Olsztyn: 01:11:48 (64 / 15)
01:11:48 00:15:18
150 Wojciech Mądry Neon Team M24 53 114 Olsztyn: 01:11:48 (65 / 14)
01:11:48 00:15:18
151 Marcin Lupa GVT M24 54 115 Blachownia: 01:11:50 (64 / 27)
01:11:50 00:15:20
152 Kacper Zaleski M16 29 116 Białystok: 01:12:01 (15 / 3)
01:12:01 00:15:31
153 Tomasz Hajewski TKKF TRIATHLON DĄBROWA GÓRNICZA M24 55 117 Blachownia: 01:12:08 (65 / 28)
01:12:08 00:15:38
154 Šárka Půstová CZE triathlonteam F16 13 37 Białystok: 01:12:08 (29 / 8)
01:12:08 00:15:38
155 Tomasz Jonio Kuźnia Triathlonu M24 56 118 Olsztyn: 01:12:23 (66 / 16)
01:12:23 00:15:53
156 Iain Petrie M24 57 119 Blachownia: 01:12:25 (66 / 29)
01:12:25 00:15:55
157 Mateusz Kołodziej Wodnik29Katowice M16 30 120 Blachownia: 01:12:35 (67 / 2)
01:12:35 00:16:05
158 Michał Stodulski M24 58 121 Blachownia: 01:13:02 (68 / 30)
01:13:02 00:16:32
159 Bartłomiej Cybulski Wellfit M24 59 122 Blachownia: 01:13:08 (69 / 31)
01:13:08 00:16:38
160 Paulina Szpilowska KS Olkusz F24 10 38 Blachownia: 01:13:12 (70 / 5)
01:13:12 00:16:42
161 Tomasz Stryczyński eFitness Racing Team M24 60 123 Olsztyn: 01:13:16 (69 / 17)
01:13:16 00:16:46
162 Marcin Wilczęga M24 61 124 Olsztyn: 01:13:21 (70 / 18)
01:13:21 00:16:51
163 Pawel Raj M24 62 125 Blachownia: 01:13:25 (71 / 32)
01:13:25 00:16:55
164 Tomasz Radomiński KS Barakuda Mińsk Mazowiecki M24 63 126 Blachownia: 01:13:26 (72 / 33)
01:13:26 00:16:56
165 Tomasz Guzik M24 64 127 Blachownia: 01:13:26 (73 / 34)
01:13:26 00:16:56
166 Łukasz Kukla MIX SPORT TEAM KIELCE M24 65 128 Blachownia: 01:13:27 (74 / 35)
01:13:27 00:16:57
167 Kamila Lulińska UKS TRS SUSZ UKS TRS Susz F20 6 39 Olsztyn: 01:13:28 (71 / 3)
01:13:28 00:16:58
168 Oktawia Lewandowska KS IRONMAN CS POLSKA F18 11 40 Białystok: 01:13:40 (30 / 5)
01:13:40 00:17:10
169 Wojciech Kacperski PersonalTriathlon.pl M24 66 129 Olsztyn: 01:13:43 (72 / 19)
01:13:43 00:17:13
170 Krzysztof Świtoń 22kbpg M20 12 130 Blachownia: 01:13:49 (75 / 10)
01:13:49 00:17:19
171 Jadwiga Wyrwińska AZS AWF Poznań F16 14 41 Olsztyn: 01:13:51 (73 / 6)
01:13:51 00:17:21
172 Michał Okwiet DymTeam Moduł Rozruszniki-Alternatory M24 67 131 Blachownia: 01:13:53 (76 / 36)
01:13:53 00:17:23
173 Ziemowit Kołodziej UKS Wodnik29Katowice M24 68 132 Blachownia: 01:13:54 (77 / 37)
01:13:54 00:17:24
174 Grzegorz Prokopowicz M24 69 133 Olsztyn: 01:14:00 (74 / 20)
01:14:00 00:17:30
175 Anita Zarychta TS Akwedukt Kielce F20 7 42 Blachownia: 01:14:06 (79 / 4)
01:14:06 00:17:36
176 Marcin Wąsik TriWise M24 70 134 Blachownia: 01:14:10 (80 / 38)
01:14:10 00:17:40
177 Waldek Leszczewicz Kuznia triathlonu M24 71 135 Olsztyn: 01:14:13 (75 / 21)
01:14:13 00:17:43
178 Ada Skrzypczak KS IRONMAN CS POLSKA F16 15 43 Olsztyn: 01:14:27 (76 / 7)
01:14:27 00:17:57
179 Oliwia Warzecha KS AZS-AWF Katowice F18 12 44 Blachownia: 01:14:28 (81 / 8)
01:14:28 00:17:58
180 Alicja Krauze STREFA RUCHU multisport Malbork F16 16 45 Olsztyn: 01:14:28 (77 / 8)
01:14:28 00:17:58
181 Grzegorz Więcko M24 72 136 Olsztyn: 01:14:43 (78 / 22)
01:14:43 00:18:13
182 Bartłomiej Soter KOTRAK TEAM M24 73 137 Blachownia: 01:14:49 (82 / 39)
01:14:49 00:18:19
183 Sebastien Thiesse TRIdziestka M24 74 138 Olsztyn: 01:14:57 (79 / 23)
01:14:57 00:18:27
184 Maciej Romański Tri Division Triathlon Team M24 75 139 Blachownia: 01:14:59 (83 / 40)
01:14:59 00:18:29
185 Rafal Szoltysik M24 76 140 Blachownia: 01:15:05 (84 / 41)
01:15:05 00:18:35
186 Michał Kostro M24 77 141 Blachownia: 01:15:18 (85 / 42)
01:15:18 00:18:48
187 Artur Niewiadomski M24 78 142 Blachownia: 01:15:19 (86 / 43)
01:15:19 00:18:49
188 Katarzyna Przywara Wm Triself / OPTIMA Skawina F24 11 46 Blachownia: 01:15:25 (88 / 6)
01:15:25 00:18:55
189 Mateusz Kaźmierczak Celironman M16 31 143 Blachownia: 01:15:31 (89 / 3)
01:15:31 00:19:01
190 Marcin Śmieszny M24 79 144 Olsztyn: 01:15:32 (82 / 25)
01:15:32 00:19:02
191 Paweł Olender Car4Parts - Mrągowo Car4Parts M24 80 145 Olsztyn: 01:15:35 (83 / 26)
01:15:35 00:19:05
192 Mariusz Ślawski M24 81 146 Blachownia: 01:15:42 (90 / 45)
01:15:42 00:19:12
193 Mateusz Radzikowski UKS 51 Lublin M18 23 147 Olsztyn: 01:16:10 (86 / 14)
01:16:10 00:19:40
194 Jakub Kamiński ARTECH TEAM M24 82 148 Olsztyn: 01:16:20 (87 / 28)
01:16:20 00:19:50
195 Anna Stępniewska F24 12 47 Blachownia: 01:16:27 (93 / 7)
01:16:27 00:19:57
196 Marcin Jawor M24 83 149 Blachownia: 01:16:28 (94 / 48)
01:16:28 00:19:58
197 Rafał Niemczyk ARTECH TEAM M24 84 150 Olsztyn: 01:16:41 (88 / 29)
01:16:41 00:20:11
198 Tomasz Gogol M24 85 151 Białystok: 01:16:46 (18 / 8)
01:16:46 00:20:16
199 Janusz Popko www.rowerysportowy.pl / Najmowicz Triathlon M24 86 152 Olsztyn: 01:17:11 (90 / 30)
01:17:11 00:20:41
200 Marcin Wróbel KS Barakuda Mińsk Mazowiecki M24 87 153 Blachownia: 01:17:29 (95 / 49)
01:17:29 00:20:59
201 Łukasz Jelonek EKO-TECH Sp. z o.o. Sp. k. M24 88 154 Blachownia: 01:17:31 (96 / 50)
01:17:31 00:21:01
202 Wojciech Zając M24 89 155 Blachownia: 01:17:32 (97 / 51)
01:17:32 00:21:02
203 Jan Klementowski Klemens Team M24 90 156 Blachownia: 01:17:44 (98 / 52)
01:17:44 00:21:14
204 Grzegorz Rutkowski LIBRO Cycling Team M24 91 157 Olsztyn: 01:17:51 (91 / 31)
01:17:51 00:21:21
205 Przemysław Hrynkiewicz M24 92 158 Blachownia: 01:17:56 (100 / 54)
01:17:56 00:21:26
206 Krystian Radko GVT M24 93 159 Blachownia: 01:18:03 (101 / 55)
01:18:03 00:21:33
207 Kamila Banaś SND Squad F20 8 48 Olsztyn: 01:18:11 (92 / 4)
01:18:11 00:21:41
208 Przemysław Kropiewnicki M24 94 160 Białystok: 01:18:13 (20 / 10)
01:18:13 00:21:43
209 Wioleta Jarocka TRI LEVEL F24 13 49 Białystok: 01:18:18 (21 / 2)
01:18:18 00:21:48
210 Grzegorz Mendelewski M24 95 161 Olsztyn: 01:18:33 (93 / 32)
01:18:33 00:22:03
211 Hubert Bartkowiak KB SUKCES Żmigród M24 96 162 Blachownia: 01:18:36 (102 / 56)
01:18:36 00:22:06
212 Marcin Abramczyk Yanushe Triathlon Team YTT M24 97 163 Białystok: 01:18:44 (22 / 11)
01:18:44 00:22:14
213 Grzegorz Dworaczek Tridivision Triathlon Team M24 98 164 Blachownia: 01:18:57 (103 / 57)
01:18:57 00:22:27
214 Maciej Kozysa WARSAW MASTERS TEAM M24 99 165 Olsztyn: 01:19:07 (94 / 33)
01:19:07 00:22:37
215 Patrycja Jasińska F20 9 50 Blachownia: 01:19:11 (104 / 5)
01:19:11 00:22:41
216 Jakub Zarzycki M24 100 166 Olsztyn: 01:19:18 (95 / 34)
01:19:18 00:22:48
217 Waldek Jarosik M24 101 167 Blachownia: 01:19:24 (105 / 58)
01:19:24 00:22:54
218 Dóra Derzbach Team Hungary F18 13 51 Białystok: 01:19:28 (32 / 6)
01:19:28 00:22:58
219 Adam Łuczka Uczniowski Klub Sportowy "LUSOWO" M16 32 168 Olsztyn: 01:19:30 (96 / 20)
01:19:30 00:23:00
220 Miłosz Szmidt M16 33 169 Olsztyn: 01:19:45 (97 / 21)
01:19:45 00:23:15
221 Adam Durkalec M24 102 170 Blachownia: 01:19:50 (106 / 59)
01:19:50 00:23:20
222 Jakub Imosa KOTRAK TEAM M24 103 171 Blachownia: 01:19:52 (107 / 60)
01:19:52 00:23:22
223 Tomasz Tupalski M24 104 172 Białystok: 01:20:08 (24 / 13)
01:20:08 00:23:38
224 Andrzej Kowal City Cross Czestochowa M24 105 173 Blachownia: 01:20:08 (108 / 61)
01:20:08 00:23:38
225 Tomek Deptuła M24 106 174 Olsztyn: 01:20:09 (99 / 36)
01:20:09 00:23:39
226 Mariusz Jurczewski Nadaktywni Białystok empem ooh M24 107 175 Białystok: 01:20:13 (25 / 14)
01:20:13 00:23:43
227 Mateusz Kucz M24 108 176 Olsztyn: 01:20:15 (100 / 37)
01:20:15 00:23:45
228 Jakub Jabłoński M16 34 177 Białystok: 01:20:20 (33 / 10)
01:20:20 00:23:50
229 Łukasz Urwanowicz M24 109 178 Białystok: 01:20:22 (26 / 15)
01:20:22 00:23:52
230 Paweł Klim M24 110 179 Olsztyn: 01:20:24 (101 / 38)
01:20:24 00:23:54
231 Artur Garbowicz G-Power M24 111 180 Blachownia: 01:20:24 (109 / 62)
01:20:24 00:23:54
232 Marcin Kujawski M24 112 181 Blachownia: 01:20:32 (110 / 63)
01:20:32 00:24:02
233 Darek Majchrzak BLACHOWNIA M24 113 182 Blachownia: 01:20:34 (112 / 64)
01:20:34 00:24:04
234 Dariusz Tkaczuk M24 114 183 Blachownia: 01:20:34 (111 / 65)
01:20:34 00:24:04
235 Darek Prokopczuk Najmowicz Triathlon M24 115 184 Olsztyn: 01:20:44 (103 / 40)
01:20:44 00:24:14
236 Krzysztof Marcinkowski Nadaktywni Win2Trade, WAWRUK M24 116 185 Białystok: 01:21:00 (28 / 17)
01:21:00 00:24:30
237 Piotr Federowicz M24 117 186 Blachownia: 01:21:01 (113 / 66)
01:21:01 00:24:31
238 Marek Polanowski NGB Kłobuck M24 118 187 Blachownia: 01:21:04 (114 / 67)
01:21:04 00:24:34
239 Dariusz Pieczarka M24 119 188 Olsztyn: 01:21:06 (104 / 41)
01:21:06 00:24:36
240 Andrzej Tarnawski KB MCKiS Jaworzno M24 120 189 Blachownia: 01:21:10 (115 / 68)
01:21:10 00:24:40
241 Katarzyna Żołnowska Vamos Team F24 14 52 Olsztyn: 01:21:13 (105 / 3)
01:21:13 00:24:43
242 Aureliusz Duc-Syposz CTS Czaja Training System M24 121 190 Olsztyn: 01:21:14 (106 / 42)
01:21:14 00:24:44
243 Piotr Onichimowski M24 122 191 Olsztyn: 01:21:18 (107 / 43)
01:21:18 00:24:48
244 Wojciech Kurek ETT Elbląg Triathlon Team M24 123 192 Olsztyn: 01:21:20 (108 / 44)
01:21:20 00:24:50
245 Artur Koźluk M24 124 193 Białystok: 01:21:21 (29 / 18)
01:21:21 00:24:51
246 Karol Szczebiot Klub Biegacza Lidzbark Warmiński M24 125 194 Olsztyn: 01:21:25 (109 / 45)
01:21:25 00:24:55
247 Darya Bulyha TriBrest F16 17 53 Białystok: 01:21:26 (30 / 2)
01:21:26 00:24:56
248 Michał Cygan M24 126 195 Olsztyn: 01:21:36 (111 / 46)
01:21:36 00:25:06
249 Artur Marzec M24 127 196 Blachownia: 01:21:51 (116 / 69)
01:21:51 00:25:21
250 Michał Cieślik M24 128 197 Blachownia: 01:21:54 (118 / 71)
01:21:54 00:25:24
251 Tomasz Hermann THN BHP THN RODO M24 129 198 Olsztyn: 01:21:57 (112 / 47)
01:21:57 00:25:27
252 Marek Machnio OrkaMasters Iława M24 130 199 Olsztyn: 01:22:09 (113 / 48)
01:22:09 00:25:39
253 Paweł Drążkiewicz M24 131 200 Blachownia: 01:22:15 (119 / 72)
01:22:15 00:25:45
254 Roman Zarin Winter Meerkat M24 132 201 Olsztyn: 01:22:19 (114 / 49)
01:22:19 00:25:49
255 Maja Radecka F16 18 54 Białystok: 01:22:21 (31 / 3)
01:22:21 00:25:51
256 Mateusz Bogorodz M24 133 202 Olsztyn: 01:22:25 (115 / 50)
01:22:25 00:25:55
257 Mariusz Makowski artmar erkado artmar-erkado M24 134 203 Olsztyn: 01:22:26 (116 / 51)
01:22:26 00:25:56
258 Patryk Ziółek M20 13 204 Olsztyn: 01:22:35 (117 / 8)
01:22:35 00:26:05
259 Rafał Piotrowski Nadaktywni Spartanie Dzieciom M24 135 205 Białystok: 01:22:36 (32 / 19)
01:22:36 00:26:06
260 Dariusz Kokot KB Aktywni Konin M24 136 206 Blachownia: 01:22:52 (120 / 73)
01:22:52 00:26:22
261 Joanna Janicka-Jawor F24 15 55 Blachownia: 01:22:55 (121 / 8)
01:22:55 00:26:25
262 Leszek Gietka M24 137 207 Białystok: 01:22:59 (33 / 20)
01:22:59 00:26:29
263 Elżbieta Tokarska F24 16 56 Blachownia: 01:23:09 (122 / 9)
01:23:09 00:26:39
264 Adrian Chaduła M24 138 208 Blachownia: 01:23:20 (124 / 75)
01:23:20 00:26:50
265 Rafał Gąsior Rozbiegany Susz M24 139 209 Olsztyn: 01:23:23 (120 / 53)
01:23:23 00:26:53
266 Krzysztof Kubeczka M24 140 210 Blachownia: 01:23:24 (125 / 76)
01:23:24 00:26:54
267 Sebastian Rybka AZS UWM Olsztyn M18 24 211 Olsztyn: 01:23:30 (121 / 15)
01:23:30 00:27:00
268 Jarosław Wróblewski M24 141 212 Olsztyn: 01:23:31 (122 / 54)
01:23:31 00:27:01
269 Arkadiusz Rogulski ARdesign M24 142 213 Olsztyn: 01:23:35 (123 / 55)
01:23:35 00:27:05
270 Piotrek Skorupka UNBROKEN STORE UNBROKEN Store M24 143 214 Olsztyn: 01:23:45 (124 / 56)
01:23:45 00:27:15
271 Dawid Rutyna TRICLUB M24 144 215 Olsztyn: 01:23:47 (125 / 57)
01:23:47 00:27:17
272 Paweł Burzyński TriPassion Team Intopoland.com M24 145 216 Olsztyn: 01:23:48 (126 / 58)
01:23:48 00:27:18
273 Mirosław Bąk ZABIEGANI MIELEC M24 146 217 Blachownia: 01:23:49 (126 / 77)
01:23:49 00:27:19
274 Piotr Cybulski wydolność.pl M24 147 218 Blachownia: 01:23:51 (127 / 78)
01:23:51 00:27:21
275 Dymitr Książek M24 148 219 Olsztyn: 01:23:51 (127 / 59)
01:23:51 00:27:21
276 Daria Kobiela KING&QUEEN F24 17 57 Blachownia: 01:24:09 (128 / 11)
01:24:09 00:27:39
277 Anna Gągol TKKF TRIATHLON DĄBROWA GÓRNICZA F24 18 58 Blachownia: 01:24:09 (129 / 10)
01:24:09 00:27:39
278 Karol Traciecki M24 149 220 Białystok: 01:24:17 (37 / 24)
01:24:17 00:27:47
279 Aleksandra Bagienska F24 19 59 Blachownia: 01:24:19 (130 / 12)
01:24:19 00:27:49
280 Michał Wróblewski M24 150 221 Białystok: 01:24:20 (38 / 25)
01:24:20 00:27:50
281 Maria Albrecht Uczniowski Klub Sportowy"Lusowo" Uczniowski Klub Sportowy"Lusowo" F16 19 60 Olsztyn: 01:24:22 (128 / 10)
01:24:22 00:27:52
282 Piotr Mazur M24 151 222 Olsztyn: 01:24:34 (129 / 60)
01:24:34 00:28:04
283 Dawid Kamiński WYJDŹ Z DOMU M24 152 223 Białystok: 01:24:41 (39 / 26)
01:24:41 00:28:11
284 Agata Bartolewska CSR SCOUT - Częstochowa Hotel Scout Sp. z o.o F24 20 61 Blachownia: 01:24:46 (131 / 13)
01:24:46 00:28:16
285 Przemyslaw Jasek M24 153 224 Białystok: 01:25:13 (40 / 27)
01:25:13 00:28:43
286 Mariusz Dołęga M24 154 225 Olsztyn: 01:25:14 (130 / 61)
01:25:14 00:28:44
287 Rafał Blankiewicz M24 155 226 Olsztyn: 01:25:15 (131 / 62)
01:25:15 00:28:45
288 Radoslaw Kaminski M24 156 227 Białystok: 01:25:26 (41 / 28)
01:25:26 00:28:56
289 Mariusz Chmielewski Grupa Biegowa Czarna Białostocka M24 157 228 Białystok: 01:25:33 (42 / 29)
01:25:33 00:29:03
290 Adam Osowski ROZBIEGANE DZIAŁDOWO auto-szkoła adam osowski M24 158 229 Olsztyn: 01:25:34 (132 / 63)
01:25:34 00:29:04
291 Agnieszka Kramarz F24 21 62 Białystok: 01:25:38 (43 / 3)
01:25:38 00:29:08
292 Michał Bisikiewicz PersonalTriathlon.pl Intersonic M24 159 230 Olsztyn: 01:25:40 (133 / 64)
01:25:40 00:29:10
293 Agnieszka Plata Dzieło Pomocy Św. Ojca Pio F24 22 63 Blachownia: 01:25:44 (132 / 14)
01:25:44 00:29:14
294 Przemysław Piechota GT KONA M24 160 231 Blachownia: 01:25:55 (133 / 79)
01:25:55 00:29:25
295 Krzysztof Strapczuk M24 161 232 Białystok: 01:25:55 (44 / 30)
01:25:55 00:29:25
296 Krzysztof Rudnik Szybcy i Wściekli M24 162 233 Olsztyn: 01:25:56 (134 / 65)
01:25:56 00:29:26
297 Bartosz Nienadowski SRTG Olsztyn M24 163 234 Olsztyn: 01:26:08 (135 / 66)
01:26:08 00:29:38
298 Bartosz Łodko M24 164 235 Białystok: 01:26:11 (45 / 31)
01:26:11 00:29:41
299 Zbigniew Samojlik TRINERGY TEAM TRIZARZA M24 165 236 Olsztyn: 01:26:13 (136 / 67)
01:26:13 00:29:43
300 Grzegorz Gładysz M24 166 237 Olsztyn: 01:26:19 (137 / 68)
01:26:19 00:29:49
301 Krzysztof Gbur M24 167 238 Białystok: 01:26:27 (46 / 32)
01:26:27 00:29:57
302 Emil Uździło Wyczesani M24 168 239 Olsztyn: 01:26:37 (138 / 69)
01:26:37 00:30:07
303 Aleksander Chudy TRIPassion Team M24 169 240 Olsztyn: 01:26:38 (139 / 70)
01:26:38 00:30:08
304 Jakub Dziubała M20 14 241 Blachownia: 01:26:43 (134 / 11)
01:26:43 00:30:13
305 Krzysztof Borowiec Browar TEAM :) M24 170 242 Białystok: 01:26:48 (47 / 33)
01:26:48 00:30:18
306 Tomasz Kąkol Krakowska TEAM M24 171 243 Białystok: 01:26:48 (48 / 34)
01:26:48 00:30:18
307 Jerzy Kropiewnicki Atos Racing Team M24 172 244 Białystok: 01:26:53 (49 / 35)
01:26:53 00:30:23
308 Piotr Węgrzyn Cityfitness Zagórze M24 173 245 Blachownia: 01:26:58 (136 / 81)
01:26:58 00:30:28
309 Szymon Wojtaszyk M24 174 246 Blachownia: 01:27:05 (137 / 82)
01:27:05 00:30:35
310 Tomasz Swaryczewski Tri NEGU M24 175 247 Olsztyn: 01:27:06 (141 / 72)
01:27:06 00:30:36
311 Piotr Stuczyński M24 176 248 Olsztyn: 01:27:10 (142 / 73)
01:27:10 00:30:40
312 Grzegorz Łupiński M24 177 249 Olsztyn: 01:27:16 (143 / 74)
01:27:16 00:30:46
313 Włodzimierz Kosińki M24 178 250 Olsztyn: 01:27:17 (144 / 75)
01:27:17 00:30:47
314 Piotr Leszczyński M24 179 251 Olsztyn: 01:27:19 (145 / 76)
01:27:19 00:30:49
315 Małgorzata Nowak Rok F24 23 64 Blachownia: 01:27:19 (138 / 15)
01:27:19 00:30:49
316 Bartosz Wikalinski M18 25 252 Olsztyn: 01:27:20 (146 / 16)
01:27:20 00:30:50
317 Bartosz Grzeszczyk treningibiegowe.pl M24 180 253 Olsztyn: 01:27:22 (147 / 77)
01:27:22 00:30:52
318 Dariusz Paczkowski Kuźnia Triathlonu M24 181 254 Olsztyn: 01:27:23 (148 / 78)
01:27:23 00:30:53
319 Grzegorz Kalinowski LIBRO Cycling Team M24 182 255 Olsztyn: 01:27:24 (149 / 79)
01:27:24 00:30:54
320 Szymon Chomicki Architectus Pracownia Projektowa M24 183 256 Białystok: 01:27:26 (50 / 36)
01:27:26 00:30:56
321 Emil Saeed M24 184 257 Białystok: 01:27:29 (52 / 37)
01:27:29 00:30:59
322 Lukasz Kowalczuk M24 185 258 Białystok: 01:27:29 (51 / 38)
01:27:29 00:30:59
323 Jacek Szewczyk Sosnowiec M24 186 259 Blachownia: 01:27:31 (139 / 83)
01:27:31 00:31:01
324 Michał Rybczyński Asseco Active Team Asseco Poland S.A M24 187 260 Blachownia: 01:27:54 (140 / 84)
01:27:54 00:31:24
325 Kinga Uryga F24 24 65 Olsztyn: 01:28:05 (153 / 4)
01:28:05 00:31:35
326 Aneta Sokalska WITC F24 25 66 Olsztyn: 01:28:07 (154 / 5)
01:28:07 00:31:37
327 Sebastian Głowacki Cisowianka Team M24 188 261 Olsztyn: 01:28:08 (155 / 82)
01:28:08 00:31:38
328 Kamil Kryspowicki krisscoaching.pl M24 189 262 Olsztyn: 01:28:10 (156 / 83)
01:28:10 00:31:40
329 Maciej Surówka M24 190 263 Blachownia: 01:28:13 (141 / 85)
01:28:13 00:31:43
330 Damian Linkner M24 191 264 Białystok: 01:28:16 (54 / 40)
01:28:16 00:31:46
331 Sebastian Radecki M24 192 265 Białystok: 01:28:23 (55 / 41)
01:28:23 00:31:53
332 Justyna Leończuk Nadaktywni F24 26 67 Białystok: 01:28:30 (56 / 4)
01:28:30 00:32:00
333 Michał Kędzierski M24 193 266 Olsztyn: 01:28:49 (158 / 85)
01:28:49 00:32:19
334 Anna Gałązka UKS Katolik Częstochowa F20 10 68 Olsztyn: 01:28:51 (159 / 5)
01:28:51 00:32:21
335 Hubert Pietraszkiewicz M24 194 267 Białystok: 01:28:55 (57 / 42)
01:28:55 00:32:25
336 Grzegorz Mietelski M24 195 268 Blachownia: 01:28:59 (142 / 86)
01:28:59 00:32:29
337 Paweł Kujawa M24 196 269 Olsztyn: 01:29:02 (161 / 87)
01:29:02 00:32:32
338 Sławomir Wołczkiewicz Lufthansa Systems Poland Active! M24 197 270 Olsztyn: 01:29:07 (162 / 88)
01:29:07 00:32:37
339 Tomasz Wlaszczyk GRAMED M24 198 271 Blachownia: 01:29:09 (143 / 87)
01:29:09 00:32:39
340 Sergei Kireev M24 199 272 Olsztyn: 01:29:13 (163 / 89)
01:29:13 00:32:43
341 Michał Świątek M24 200 273 Olsztyn: 01:29:17 (164 / 90)
01:29:17 00:32:47
342 Paweł Bogucewicz M24 201 274 Białystok: 01:29:35 (58 / 43)
01:29:35 00:33:05
343 Jacek Milewski LIBRO Cycling Team M24 202 275 Olsztyn: 01:29:57 (165 / 91)
01:29:57 00:33:27
344 Grzegorz Welm Zabiegani Częstochowa M24 203 276 Blachownia: 01:30:02 (144 / 88)
01:30:02 00:33:32
345 Jakub Wardak M18 26 277 Blachownia: 01:30:04 (145 / 15)
01:30:04 00:33:34
346 Doug Mcfarland M24 204 278 Białystok: 01:30:22 (61 / 46)
01:30:22 00:33:52
347 Karol Konieczny M24 205 279 Olsztyn: 01:30:24 (166 / 92)
01:30:24 00:33:54
348 Przemyslaw Malinowski M24 206 280 Blachownia: 01:30:41 (146 / 89)
01:30:41 00:34:11
349 Dariusz Łańko M24 207 281 Olsztyn: 01:30:43 (167 / 93)
01:30:43 00:34:13
350 Marcin Sułkiewicz M24 208 282 Olsztyn: 01:30:45 (168 / 94)
01:30:45 00:34:15
351 Robert Orlicz TRICLUB M24 209 283 Olsztyn: 01:30:54 (169 / 95)
01:30:54 00:34:24
352 Wojciech Skoblewski M24 210 284 Białystok: 01:30:55 (62 / 47)
01:30:55 00:34:25
353 Adam Trzeciak AZS UWM Olsztyn Krycha Team M18 27 285 Olsztyn: 01:31:06 (170 / 17)
01:31:06 00:34:36
354 Joanna Ejsmont WITC 1982 F24 27 69 Białystok: 01:31:13 (63 / 5)
01:31:13 00:34:43
355 Tomasz Humienny Tomasz Humienny M24 211 286 Białystok: 01:31:25 (64 / 48)
01:31:25 00:34:55
356 Kinga Zujko F20 11 70 Białystok: 01:31:34 (65 / 3)
01:31:34 00:35:04
357 Krzysztof Barczewski Lecimy Tutej M24 212 287 Olsztyn: 01:31:55 (171 / 96)
01:31:55 00:35:25
358 Krzysztof Rzążewski Rzążi M24 213 288 Olsztyn: 01:32:01 (172 / 97)
01:32:01 00:35:31
359 Wojciech Pekrul MiedzyTreningami M24 214 289 Olsztyn: 01:32:11 (173 / 98)
01:32:11 00:35:41
360 Jerzy Bander M24 215 290 Blachownia: 01:32:14 (147 / 90)
01:32:14 00:35:44
361 Kamila Przepieść The Luzers F24 28 71 Olsztyn: 01:32:22 (174 / 6)
01:32:22 00:35:52
362 Andrzej Bielecki Foto Karczmarski Chełm Foto Karczmarski M24 216 291 Białystok: 01:32:42 (66 / 49)
01:32:42 00:36:12
363 Martyna Falkowska F20 12 72 Białystok: 01:32:45 (67 / 4)
01:32:45 00:36:15
364 Monika Brulińska kobietarakieta F24 29 73 Olsztyn: 01:32:57 (176 / 7)
01:32:57 00:36:27
365 Joanna Jastrząb-Standerska F24 30 74 Blachownia: 01:33:12 (149 / 16)
01:33:12 00:36:42
366 Robert Zawardzin PKO Bank Polski M24 217 292 Olsztyn: 01:33:15 (177 / 100)
01:33:15 00:36:45
367 Michał Kuciński M24 218 293 Blachownia: 01:33:31 (150 / 92)
01:33:31 00:37:01
368 Tomasz Kempa BiegoStok M24 219 294 Białystok: 01:34:00 (69 / 51)
01:34:00 00:37:30
369 Wiktoria Moczydłowska Nadaktywni Białystok F16 20 75 Białystok: 01:34:10 (70 / 4)
01:34:10 00:37:40
370 Justyna Czekaj WARSAW MASTERS TEAM JusComply F24 31 76 Białystok: 01:34:11 (71 / 6)
01:34:11 00:37:41
371 Mariusz Sosnowski Wenglorz Team M24 220 295 Olsztyn: 01:34:13 (178 / 101)
01:34:13 00:37:43
372 Przemysław Kuciński M24 221 296 Blachownia: 01:34:23 (152 / 93)
01:34:23 00:37:53
373 Sławomir Kusajda M24 222 297 Olsztyn: 01:34:27 (179 / 102)
01:34:27 00:37:57
374 Krystian Żakiewicz JS 4034 M24 223 298 Białystok: 01:34:35 (72 / 52)
01:34:35 00:38:05
375 Jakub Morcinek M24 224 299 Blachownia: 01:34:36 (153 / 94)
01:34:36 00:38:06
376 Adam Grochowski M24 225 300 Białystok: 01:34:54 (74 / 54)
01:34:54 00:38:24
377 Sylwia Narewska Nadaktywni F24 32 77 Białystok: 01:34:55 (75 / 7)
01:34:55 00:38:25
378 Monika Wójcik 3life team F24 33 78 Olsztyn: 01:34:57 (180 / 8)
01:34:57 00:38:27
379 Magdalena Tokarska F24 34 79 Blachownia: 01:35:14 (154 / 18)
01:35:14 00:38:44
380 Julia Owczarek SCOUT F18 14 80 Blachownia: 01:35:45 (155 / 9)
01:35:45 00:39:15
381 Tomasz Gąsiorowski URWIS BIEGA M24 226 301 Olsztyn: 01:35:49 (181 / 103)
01:35:49 00:39:19
382 Tomasz Iwaszkiewicz M24 227 302 Białystok: 01:35:58 (76 / 55)
01:35:58 00:39:28
383 Anna Knez F24 35 81 Blachownia: 01:36:08 (157 / 20)
01:36:08 00:39:38
384 Krzysztof Gołębiowski M24 228 303 Białystok: 01:36:36 (77 / 56)
01:36:36 00:40:06
385 Łukasz Połeć CTS Team Centrum Treningowo Szkoleniowe M24 229 304 Olsztyn: 01:36:54 (183 / 105)
01:36:54 00:40:24
386 Adam Baranowski M24 230 305 Białystok: 01:37:03 (79 / 58)
01:37:03 00:40:33
387 Adrian Arroyo WITC M24 231 306 Białystok: 01:37:09 (80 / 59)
01:37:09 00:40:39
388 Paweł Jadczak M24 232 307 Białystok: 01:37:38 (81 / 60)
01:37:38 00:41:08
389 Grzegorz Redman City-Fitness Zagórze sb.shop.pl M24 233 308 Blachownia: 01:38:17 (158 / 95)
01:38:17 00:41:47
390 Marek Mariankowski M24 234 309 Białystok: 01:38:27 (82 / 61)
01:38:27 00:41:57
391 Beata Zagórska F24 36 82 Blachownia: 01:39:11 (159 / 21)
01:39:11 00:42:41
392 Agnieszka Kurtyka trenujtriathlon.pl F24 37 83 Blachownia: 01:39:17 (160 / 22)
01:39:17 00:42:47
393 Marta Kąkolewska F24 38 84 Blachownia: 01:39:20 (161 / 23)
01:39:20 00:42:50
394 Cezary Klik SRTG Olsztyn M24 235 310 Olsztyn: 01:39:37 (187 / 108)
01:39:37 00:43:07
395 Charlotte Larsen-Konieczny F24 39 85 Olsztyn: 01:39:40 (188 / 9)
01:39:40 00:43:10
396 Magdalena Glińska WYJDŹ Z DOMU F24 40 86 Białystok: 01:39:47 (84 / 9)
01:39:47 00:43:17
397 Karolina Kozłowska-Kawycz Kuźnia Triathlonu F24 41 87 Blachownia: 01:39:49 (162 / 24)
01:39:49 00:43:19
398 Barbara Badura City Fitness Zagórze F24 42 88 Blachownia: 01:39:51 (163 / 25)
01:39:51 00:43:21
399 Bernard Schlueter M24 236 311 Olsztyn: 01:39:58 (189 / 109)
01:39:58 00:43:28
400 Marzena Kordala F24 43 89 Białystok: 01:40:02 (85 / 10)
01:40:02 00:43:32
401 Piotr Zalewski aleTEMPO M24 237 312 Olsztyn: 01:40:25 (190 / 110)
01:40:25 00:43:55
402 Alicja Zawistowska Nadaktywni F24 44 90 Białystok: 01:40:26 (86 / 11)
01:40:26 00:43:56
403 Piotr Bałdak Towarzystwo Gimnastyczne "Sokół" Beasts białystok M24 238 313 Białystok: 01:41:26 (87 / 62)
01:41:26 00:44:56
404 Mateusz Kwiatkowski NO HUMAN DOCTORS M24 239 314 Białystok: 01:41:33 (88 / 63)
01:41:33 00:45:03
405 Marcin Andrzejczak www.embus.eu M24 240 315 Olsztyn: 01:41:50 (191 / 111)
01:41:50 00:45:20
406 Sylwia Gawrych NADAKTYWNI Białystok F24 45 91 Białystok: 01:41:58 (89 / 12)
01:41:58 00:45:28
407 Michał Bieniecki Tri NEGU ARTRO-KLINIKA BIENIECKI M24 241 316 Olsztyn: 01:42:01 (192 / 112)
01:42:01 00:45:31
408 Cezary Wróbel M24 242 317 Białystok: 01:42:05 (90 / 64)
01:42:05 00:45:35
409 Olga Barańska Zabiegani Częstochowa F24 46 92 Blachownia: 01:42:37 (164 / 26)
01:42:37 00:46:07
410 Tadeusz Gudanowski M24 243 318 Blachownia: 01:42:57 (165 / 96)
01:42:57 00:46:27
411 Marta Kamińska Nadaktywni F24 47 93 Białystok: 01:43:32 (91 / 13)
01:43:32 00:47:02
412 Bożena Holona F24 48 94 Blachownia: 01:43:38 (166 / 27)
01:43:38 00:47:08
413 Barbara Kaiser F24 49 95 Olsztyn: 01:44:06 (193 / 10)
01:44:06 00:47:36
414 Rafał Makara M24 244 319 Olsztyn: 01:44:07 (194 / 113)
01:44:07 00:47:37
415 Radek Stadnicki nie dotyczy nie dotyczy M24 245 320 Olsztyn: 01:45:15 (195 / 114)
01:45:15 00:48:45
416 Zuzanna Długozima F24 50 96 Białystok: 01:45:21 (93 / 15)
01:45:21 00:48:51
417 Agnieszka Nawrocka F24 51 97 Blachownia: 01:45:29 (167 / 28)
01:45:29 00:48:59
418 Ewa Paulinek F24 52 98 Olsztyn: 01:45:29 (196 / 11)
01:45:29 00:48:59
419 Katarzyna Rózicka Warsaw International Triathlon Club F24 53 99 Olsztyn: 01:45:57 (197 / 12)
01:45:57 00:49:27
420 Agnieszka Prawdzik-Dziądziak F24 54 100 Białystok: 01:46:59 (94 / 16)
01:46:59 00:50:29
421 Karolina Dąbrowska F24 55 101 Olsztyn: 01:47:00 (199 / 14)
01:47:00 00:50:30
422 Jarosław Witkowski RMDC M24 246 321 Białystok: 01:47:00 (95 / 65)
01:47:00 00:50:30
423 Kacper Pichal M18 28 322 Olsztyn: 01:47:10 (200 / 18)
01:47:10 00:50:40
424 Tomasz Mackiewicz Wenglorz Team M24 247 323 Olsztyn: 01:47:14 (202 / 115)
01:47:14 00:50:44
425 Piotr Dorosz Wenglorz Team M24 248 324 Olsztyn: 01:47:14 (201 / 116)
01:47:14 00:50:44
426 Agnieszka Rzążewska EGIS Run Challange F24 56 102 Olsztyn: 01:48:22 (203 / 15)
01:48:22 00:51:52
427 Łukasz Odzinkowski TriNEGU M24 249 325 Białystok: 01:48:44 (96 / 66)
01:48:44 00:52:14
428 Piotr Sołbut M24 250 326 Białystok: 01:49:20 (97 / 67)
01:49:20 00:52:50
429 Sebastian Miękus GABIADI M24 251 327 Białystok: 01:49:37 (98 / 68)
01:49:37 00:53:07
430 Samanta Krazińska MiedzyTreningami F24 57 103 Olsztyn: 01:50:29 (204 / 16)
01:50:29 00:53:59
431 Krzysztof Zwierzyński Wenglorz Team M24 252 328 Olsztyn: 01:50:52 (205 / 117)
01:50:52 00:54:22
432 Edyta Bartosek F24 58 104 Olsztyn: 01:51:58 (207 / 18)
01:51:58 00:55:28
433 Arkadiusz Butor Ostrów Biega M24 253 329 Białystok: 01:52:12 (99 / 69)
01:52:12 00:55:42
434 Ryszard Kucik M24 254 330 Olsztyn: 01:53:30 (208 / 118)
01:53:30 00:57:00
435 Wojciech Siporski M24 255 331 Olsztyn: 01:54:47 (209 / 119)
01:54:47 00:58:17
436 Wojciech Wawrzyn LIBRO cycling team LIBRO cycling team M24 256 332 Olsztyn: 01:57:05 (210 / 120)
01:57:05 01:00:35
437 Natasza Czech Wenglorz Team F24 59 105 Olsztyn: 01:59:56 (211 / 19)
01:59:56 01:03:26
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon