Elemental Tri Series 2018 - dystans supersprinterski - results

M‑ce Nazwisko i imię Klub Kat. M-ce w kat. M-ce wg płci Zawody Czas końcowy Strata
1 Krzysztof Maksymowicz UKS G-8 Bielany Warszawa M14 1 1 Olsztyn: 00:34:52 (2 / 1)
Blachownia: 00:39:57 (28 / 5)
Białystok: 00:33:55 (6 / 6)
01:48:44
2 Józefina Młynarska Triathlon YMCA Kraków F14 1 1 Olsztyn: 00:37:31 (9 / 1)
Blachownia: 00:41:33 (36 / 1)
Białystok: 00:36:51 (17 / 5)
01:55:55 00:07:11
3 Mateusz Sobowiec MUKS Piętnastka Bydgoszcz M14 2 2 Olsztyn: 00:36:55 (7 / 5)
Blachownia: 00:43:28 (46 / 11)
Białystok: 00:35:44 (12 / 11)
01:56:07 00:07:23
4 Eleonora Tyndzik UKS G-8 Bielany F14 2 2 Olsztyn: 00:38:54 (17 / 3)
Blachownia: 00:42:46 (41 / 2)
Białystok: 00:36:44 (16 / 4)
01:58:24 00:09:40
5 Filip Glapa KS UAM Triathlon Poznań Tricentre M14 3 3 Olsztyn: 00:36:46 (6 / 4)
Blachownia: 00:38:18 (13 / 1)
01:15:04
6 Maria Tyndzik UKS G-8 Bielany F14 3 3 Olsztyn: 00:37:42 (11 / 2)
Białystok: 00:38:08 (22 / 10)
01:15:50 00:00:46
7 Bartosz Beldyga dopinguj mnie M16 1 4 Olsztyn: 00:37:48 (12 / 3)
Białystok: 00:38:28 (2 / 1)
01:16:16 00:01:12
8 Franciszek Rząsa TRIATHLON YMCA KRAKÓW M14 4 5 Olsztyn: 00:36:06 (5 / 3)
Blachownia: 00:41:23 (35 / 8)
01:17:29 00:02:25
9 Marcel Siemianowski UKS TRS SUSZ M14 5 6 Olsztyn: 00:35:26 (4 / 2)
Blachownia: 00:42:18 (39 / 10)
01:17:44 00:02:40
10 Mateusz Polski UKS 51 Lublin M14 6 7 Olsztyn: 00:37:40 (10 / 7)
Blachownia: 00:40:52 (31 / 6)
01:18:32 00:03:28
11 Wojciech Majewski TS Akwedukt Kielce M16 2 8 Olsztyn: 00:38:35 (16 / 5)
Blachownia: 00:40:51 (30 / 19)
01:19:26 00:04:22
12 Jakub Maszkowski UKS 51 Lublin M14 7 9 Olsztyn: 00:40:03 (24 / 12)
Blachownia: 00:41:48 (37 / 9)
01:21:51 00:06:47
13 Miłosz Zawadzki UKS TRS SUSZ M14 8 10 Olsztyn: 00:39:31 (20 / 9)
Blachownia: 00:43:45 (48 / 13)
01:23:16 00:08:12
14 Iga Grygiencza SSP ORKA Iława F14 4 4 Blachownia: 00:48:05 (59 / 6)
Białystok: 00:40:47 (24 / 11)
01:28:52 00:13:48
15 Emilia Wałach UKS 51 Lublin F14 5 5 Olsztyn: 00:42:03 (32 / 5)
Blachownia: 00:47:20 (57 / 5)
01:29:23 00:14:19
16 Olga Sieradzan F14 6 6 Blachownia: 00:51:48 (65 / 7)
Białystok: 00:45:56 (25 / 12)
01:37:44 00:22:40
17 Iga Świerżewska SportowaRodzina.pl F14 7 7 Olsztyn: 00:46:16 (53 / 9)
Blachownia: 00:51:49 (66 / 8)
01:38:05 00:23:01
18 Paweł Czuryłło Stomil Olsztyn M16 3 11 Olsztyn: 00:50:13 (65 / 30)
Białystok: 00:48:47 (12 / 8)
01:39:00 00:23:56
19 Gyula Kovács Team Hungary M14 9 12 Białystok: 00:33:02 (1 / 1)
00:33:02
20 Robert Kostllán CZE triathlonteam M14 10 13 Białystok: 00:33:14 (2 / 2)
00:33:14 00:00:12
21 Gergő Gyula Soós Team Hungary M14 11 14 Białystok: 00:33:27 (3 / 3)
00:33:27 00:00:25
22 David Pluhař CZE triathlonteam M14 12 15 Białystok: 00:33:40 (4 / 4)
00:33:40 00:00:38
23 Martin Kozojed CZE triathlonteam M14 13 16 Białystok: 00:33:50 (5 / 5)
00:33:50 00:00:48
24 Balázs Pápai Team Hungary M14 14 17 Białystok: 00:34:11 (7 / 7)
00:34:11 00:01:09
25 Zoltán Vágási Team Hungary M14 15 18 Białystok: 00:34:37 (8 / 8)
00:34:37 00:01:35
26 Piotr Bronakowski KS ANUNNAKI www.no-tax.olsztyn.pl M16 4 19 Olsztyn: 00:34:41 (1 / 1)
00:34:41 00:01:39
27 Filip Glapa UAM TRIATHLON POZNAŃ M14 16 20 Białystok: 00:34:55 (9 / 9)
00:34:55 00:01:53
28 Lili Dobi Team Hungary F14 8 8 Białystok: 00:35:01 (10 / 1)
00:35:01 00:01:59
29 Jan Przybyłkowicz UKS G-8 Bielany Warszawa M16 5 21 Olsztyn: 00:35:09 (3 / 2)
00:35:09 00:02:07
30 Antoni Borys Miejski Klub Płtwacki Szczecinek M14 17 22 Białystok: 00:35:16 (11 / 10)
00:35:16 00:02:14
31 Sarolta Rózsa Team Hungary F14 9 9 Białystok: 00:35:58 (13 / 2)
00:35:58 00:02:56
32 Maksymilian Kopiczko ORKA Iława Polamp Giżycko M16 6 23 Blachownia: 00:36:12 (1 / 1)
00:36:12 00:03:10
33 Jiří Tuž CZE triathlonteam M14 18 24 Białystok: 00:36:14 (14 / 12)
00:36:14 00:03:12
34 Korinna Kovács Team Hungary F14 10 10 Białystok: 00:36:23 (15 / 3)
00:36:23 00:03:21
35 Filip Chyłkowski TRIATHLON YMCA KRAKÓW M16 7 25 Blachownia: 00:36:25 (2 / 2)
00:36:25 00:03:23
36 Marcin Stanglewicz UKS Tri Team Rumia M16 8 26 Blachownia: 00:36:31 (3 / 3)
00:36:31 00:03:29
37 James Kadziak KS UAM Triathlon Poznań Tricentre M16 9 27 Blachownia: 00:36:34 (4 / 4)
00:36:34 00:03:32
38 Dawid Mielke TRIATHLON YMCA KRAKÓW M16 10 28 Blachownia: 00:36:46 (5 / 5)
00:36:46 00:03:44
39 Michaela Urbanová CZE triathlonteam F14 11 11 Białystok: 00:36:53 (18 / 6)
00:36:53 00:03:51
40 Mateusz Wamka MUKS Piętnastka Bydgoszcz M16 11 29 Blachownia: 00:37:03 (6 / 6)
00:37:03 00:04:01
41 Maciej Dąbkowski Miejski Klub Pływacki Szczecinek M14 19 30 Białystok: 00:37:03 (1 / 1)
00:37:03 00:04:01
42 Tomasz Sufranowicz Triathlon Dąbrowa Gornica M16 12 31 Blachownia: 00:37:06 (7 / 7)
00:37:06 00:04:04
43 Jonasz Gleba Gnieźnieńskie Towarzystwo Triathlonowe Diament M14 20 32 Olsztyn: 00:37:08 (8 / 6)
00:37:08 00:04:06
44 Jakub Bogusiewicz ORKA Iława M16 13 33 Blachownia: 00:37:21 (8 / 8)
00:37:21 00:04:19
45 Sławomir Szurek UKS "Piątka Plus" Rydułtowy M18 1 34 Blachownia: 00:37:32 (9 / 1)
00:37:32 00:04:30
46 Natalie Frankova CZE Triathlonteam F14 12 12 Białystok: 00:37:32 (19 / 7)
00:37:32 00:04:30
47 Fanni Jánossy Team Hungary F14 13 13 Białystok: 00:37:49 (20 / 8)
00:37:49 00:04:47
48 Mateusz Janaszkiewicz Delf Gryfino M16 14 35 Blachownia: 00:37:52 (10 / 9)
00:37:52 00:04:50
49 Konrad Biedrawa UKS Tri Team Rumia M16 15 36 Olsztyn: 00:38:03 (13 / 4)
00:38:03 00:05:01
50 Julie Balcarová CZE triathlonteam F14 14 14 Białystok: 00:38:05 (21 / 9)
00:38:05 00:05:03
51 Adrian Jankowski KS IRONMAN CS POLSKA M16 16 37 Blachownia: 00:38:11 (11 / 10)
00:38:11 00:05:09
52 Dawid Waloski KB MCKiS Jaworzno KB MCKiS Jaworzno M18 2 38 Blachownia: 00:38:14 (12 / 2)
00:38:14 00:05:12
53 Aleksandra Reks UKS G-8 Bielany Warszawa F16 1 15 Olsztyn: 00:38:25 (14 / 1)
00:38:25 00:05:23
54 Michał Łyzinski ,,Orka'' Iława M16 17 39 Blachownia: 00:38:27 (14 / 11)
00:38:27 00:05:25
55 Bartosz Majorczyk GTT Diament Gniezno WAJM M14 21 40 Olsztyn: 00:38:31 (15 / 8)
00:38:31 00:05:29
56 Uladzislau Davydzenka TriBrest M16 18 41 Białystok: 00:38:32 (23 / 1)
00:38:32 00:05:30
57 Kajetan Wąsowicz UKS Atut Częstochowa UKS Atut Częstochowa M14 22 42 Blachownia: 00:38:34 (15 / 2)
00:38:34 00:05:32
58 Antoni Borys Miejski Klub Pływacki Szczecinek M14 23 43 Blachownia: 00:38:36 (16 / 3)
00:38:36 00:05:34
59 Eryk Szcześniak TS Akwedukt Kielce M16 19 44 Blachownia: 00:38:37 (17 / 12)
00:38:37 00:05:35
60 Mateusz Głuszkowski CityZen M16 20 45 Blachownia: 00:38:40 (18 / 13)
00:38:40 00:05:38
61 Julia Sanecka Delf Gryfino F16 2 16 Blachownia: 00:38:40 (19 / 1)
00:38:40 00:05:38
62 Mikołaj Jednaszewski SSP ORKA Iława M16 21 46 Blachownia: 00:38:49 (20 / 14)
00:38:49 00:05:47
63 Piotr Partyka GRYFIŃSKI KLUB SPORTOWY DELF M16 22 47 Blachownia: 00:38:58 (21 / 15)
00:38:58 00:05:56
64 Grzegorz Kożuchowski TS Akwedukt Kielce M16 23 48 Olsztyn: 00:39:09 (18 / 6)
00:39:09 00:06:07
65 Joanna Woźniak KS IRONMAN CS POLSKA F16 3 17 Blachownia: 00:39:11 (22 / 2)
00:39:11 00:06:09
66 Kamil Kalbarczyk UKS TRS SUSZ 2001 M16 24 49 Olsztyn: 00:39:13 (19 / 7)
00:39:13 00:06:11
67 Dominik Szumiec Swimtri Rzeszów M16 25 50 Blachownia: 00:39:14 (23 / 16)
00:39:14 00:06:12
68 Tomasz Sydor Triathlon Trójmiasto M16 26 51 Białystok: 00:39:15 (3 / 2)
00:39:15 00:06:13
69 Bartosz Prokop KS AZS-AWF Katowice KS AZS-AWF Katowice M16 27 52 Blachownia: 00:39:18 (24 / 17)
00:39:18 00:06:16
70 Zuzanna Sudak UKS G-8 Bielany Warszawa F16 4 18 Blachownia: 00:39:23 (25 / 3)
00:39:23 00:06:21
71 Bartosz Jasiulewicz Delf Gryfino M18 3 53 Blachownia: 00:39:37 (26 / 3)
00:39:37 00:06:35
72 Marek Kapela Profi Team GKK OPTY Mazowsze Grodzisk Mazowiecki M14 24 54 Olsztyn: 00:39:45 (21 / 10)
00:39:45 00:06:43
73 Franciszek Leśny GTT Diament Gniezno M14 25 55 Olsztyn: 00:39:46 (22 / 11)
00:39:46 00:06:44
74 Stanisław Ferchmin KS UAM Triathlon Poznań UAM, Tricentre, M14 26 56 Blachownia: 00:39:51 (27 / 4)
00:39:51 00:06:49
75 Franciszek Zmyślony MKS Truso Elbląg M16 28 57 Olsztyn: 00:40:00 (23 / 8)
00:40:00 00:06:58
76 Oliwier Zielski UKS G-8 Bielany Warszawa M16 29 58 Blachownia: 00:40:05 (29 / 18)
00:40:05 00:07:03
77 Kinga Lorek MKS Truso Elbląg F16 5 19 Olsztyn: 00:40:12 (25 / 2)
00:40:12 00:07:10
78 Wojciech Guranowski Uczniowski Klub Sportowy"Lusowo" Uczniowski Klub Sportowy"Lusowo" M14 27 59 Olsztyn: 00:40:37 (26 / 13)
00:40:37 00:07:35
79 Adam Bieliński GTT Diament Gniezno M14 28 60 Olsztyn: 00:40:44 (27 / 14)
00:40:44 00:07:42
80 Radosław Marczak KS Barakuda Mińsk Mazowiecki M16 30 61 Blachownia: 00:41:11 (32 / 20)
00:41:11 00:08:09
81 Szymon Szczepanik Swimtri Rzeszów M14 29 62 Blachownia: 00:41:15 (33 / 7)
00:41:15 00:08:13
82 Natalia Zych UKS 51 Lublin F16 6 20 Blachownia: 00:41:16 (34 / 4)
00:41:16 00:08:14
83 Weronika Glaubert MKS Truso Elbląg F16 7 21 Olsztyn: 00:41:25 (28 / 3)
00:41:25 00:08:23
84 Jacek Ogłuszka M16 31 63 Olsztyn: 00:41:34 (29 / 9)
00:41:34 00:08:32
85 Natasza Obuchowicz TS Akwedukt Kielce F14 15 22 Olsztyn: 00:41:39 (30 / 4)
00:41:39 00:08:37
86 Patrycja Kościesza Tri NEGU/Twister Team F16 8 23 Olsztyn: 00:41:50 (31 / 4)
00:41:50 00:08:48
87 Karolina Wicha TS Akwedukt Kielce F16 9 24 Blachownia: 00:42:10 (38 / 5)
00:42:10 00:09:08
88 Jakub Jaroszewski M16 32 64 Blachownia: 00:42:35 (40 / 21)
00:42:35 00:09:33
89 Miłosz Matusiak MKS Truso Elbląg M16 33 65 Olsztyn: 00:42:36 (33 / 10)
00:42:36 00:09:34
90 Bartłomiej Kłos Swimtri Rzeszów M16 34 66 Blachownia: 00:43:04 (42 / 22)
00:43:04 00:10:02
91 Krzysztof Bazylczyk Elaktywni GIT Team Elbląg M16 35 67 Olsztyn: 00:43:04 (34 / 11)
00:43:04 00:10:02
92 Robert Kościesza Tri NEGU M16 36 68 Olsztyn: 00:43:10 (35 / 12)
00:43:10 00:10:08
93 Martyna Bugała UKS 51 Lublin F16 10 25 Blachownia: 00:43:14 (43 / 6)
00:43:14 00:10:12
94 Maja Wąsik TriWise F14 16 26 Blachownia: 00:43:14 (44 / 3)
00:43:14 00:10:12
95 Jakub Wardak M16 37 69 Olsztyn: 00:43:16 (36 / 13)
00:43:16 00:10:14
96 Andrzej Rudziński Tri NEGU M16 38 70 Olsztyn: 00:43:17 (37 / 14)
00:43:17 00:10:15
97 Mateusz Majcherek TriPassion Team M18 4 71 Blachownia: 00:43:28 (45 / 4)
00:43:28 00:10:26
98 Wiktor Cierpiał Unia Oświęcim M14 30 72 Blachownia: 00:43:40 (47 / 12)
00:43:40 00:10:38
99 Bartosz Chumowicz Miejsce Marzeń miejscemarzen.pl M16 39 73 Olsztyn: 00:43:57 (38 / 15)
00:43:57 00:10:55
100 Magdalena Burandt 3life team F16 11 27 Olsztyn: 00:44:07 (39 / 5)
00:44:07 00:11:05
101 Krzysztof Biesiekierski Drużyna Wilka AKM Olsztyn sklepbiegacza.com M16 40 74 Olsztyn: 00:44:10 (40 / 16)
00:44:10 00:11:08
102 Paweł Bernacki M16 41 75 Białystok: 00:44:10 (4 / 3)
00:44:10 00:11:08
103 Jacek Płucienniczak M16 42 76 Olsztyn: 00:44:23 (41 / 17)
00:44:23 00:11:21
104 Jakub Blankiewicz M16 43 77 Olsztyn: 00:44:24 (42 / 18)
00:44:24 00:11:22
105 Patryk Markowski UKS TRS SUSZ M14 31 78 Olsztyn: 00:44:25 (43 / 15)
00:44:25 00:11:23
106 Dominika Bura Mks Juvenia Wrocław F16 12 28 Blachownia: 00:44:30 (49 / 7)
00:44:30 00:11:28
107 Alicja Krauze STREFA RUCHU multisport Malbork F16 13 29 Blachownia: 00:44:32 (50 / 8)
00:44:32 00:11:30
108 Zofia Sołtysiak Uczniowski Klub Sportowy"Lusowo" Uczniowski Klub Sportowy"Lusowo" F14 17 30 Olsztyn: 00:44:35 (44 / 6)
00:44:35 00:11:33
109 Dariusz Wątroba TS Akwedukt Kielce M16 44 79 Olsztyn: 00:44:36 (45 / 19)
00:44:36 00:11:34
110 Tymoteusz Tołwiński MKS Truso Elbląg M16 45 80 Olsztyn: 00:44:56 (46 / 20)
00:44:56 00:11:54
111 Bogusław Tołwiński MKS Truso Elbląg M16 46 81 Olsztyn: 00:44:57 (47 / 21)
00:44:57 00:11:55
112 Agnieszka Pieczkowska F16 14 31 Olsztyn: 00:45:01 (48 / 6)
00:45:01 00:11:59
113 Ula Sołtysiak Uczniowski Klub Sportowy"Lusowo" Uczniowski Klub Sportowy"Lusowo" F14 18 32 Olsztyn: 00:45:03 (49 / 7)
00:45:03 00:12:01
114 Piotr Słomiński G M18 5 82 Blachownia: 00:45:05 (51 / 5)
00:45:05 00:12:03
115 Wiktoria Wróbel KS Barakuda Mińsk Mazowiecki F14 19 33 Blachownia: 00:45:08 (52 / 4)
00:45:08 00:12:06
116 Weronika Żbikowska MKS Truso Elbląg F16 15 34 Olsztyn: 00:45:12 (50 / 7)
00:45:12 00:12:10
117 Filip Siekierka M14 32 83 Blachownia: 00:45:17 (53 / 14)
00:45:17 00:12:15
118 Zuzanna Żbikowska MKS Truso Elbląg Triathlon F14 20 35 Olsztyn: 00:45:46 (51 / 8)
00:45:46 00:12:44
119 Marcin Mosbauer M18 6 84 Blachownia: 00:45:56 (54 / 6)
00:45:56 00:12:54
120 Diana Płucienniczak F16 16 36 Olsztyn: 00:46:02 (52 / 8)
00:46:02 00:13:00
121 Kinga Gajek Triathlon Dąbrowa Górnicza F16 17 37 Blachownia: 00:46:09 (55 / 9)
00:46:09 00:13:07
122 Dariusz Zalewski Nadaktywni Białystok M16 47 85 Białystok: 00:46:22 (5 / 4)
00:46:22 00:13:20
123 Jakub Paszkowski M16 48 86 Białystok: 00:46:38 (6 / 5)
00:46:38 00:13:36
124 Lukasz Kozak M16 49 87 Olsztyn: 00:46:39 (54 / 22)
00:46:39 00:13:37
125 Julia Domżalska MKS Truso Elbląg F16 18 38 Olsztyn: 00:46:40 (55 / 9)
00:46:40 00:13:38
126 Weronika Rutkowska F16 19 39 Białystok: 00:46:57 (7 / 1)
00:46:57 00:13:55
127 Jakub Olczak MLUKS TRIATHLON KOŁO M14 33 88 Blachownia: 00:47:17 (56 / 15)
00:47:17 00:14:15
128 Mariusz Kotlarz M16 50 89 Białystok: 00:47:36 (8 / 6)
00:47:36 00:14:34
129 Hubert Krzoski SZYMANOWSKI Triathlon Team M18 7 90 Blachownia: 00:47:48 (58 / 7)
00:47:48 00:14:46
130 Robert Glaubert Open Balance GIT Elbląg M16 51 91 Olsztyn: 00:47:53 (56 / 23)
00:47:53 00:14:51
131 Grzegorz Milan M16 52 92 Olsztyn: 00:48:06 (57 / 24)
00:48:06 00:15:04
132 Tomasz Zaniewski M14 34 93 Olsztyn: 00:48:13 (58 / 16)
00:48:13 00:15:11
133 Adam Jankowski M16 53 94 Olsztyn: 00:48:20 (59 / 25)
00:48:20 00:15:18
134 Jan Wiklak M14 35 95 Blachownia: 00:48:22 (60 / 16)
00:48:22 00:15:20
135 Matylda Ciereszko F16 20 40 Białystok: 00:48:23 (9 / 2)
00:48:23 00:15:21
136 Kacper Omieliańczyk Nadaktywni M14 36 96 Białystok: 00:48:27 (10 / 2)
00:48:27 00:15:25
137 Marcin Gawryluk M16 54 97 Białystok: 00:48:37 (11 / 7)
00:48:37 00:15:35
138 Paweł Krupa M16 55 98 Olsztyn: 00:48:42 (60 / 26)
00:48:42 00:15:40
139 Kacper Koniczek M16 56 99 Olsztyn: 00:48:45 (61 / 27)
00:48:45 00:15:43
140 Sabina Osyda F16 21 41 Białystok: 00:48:52 (13 / 3)
00:48:52 00:15:50
141 Mateusz Kociubiński M16 57 100 Białystok: 00:49:07 (14 / 9)
00:49:07 00:16:05
142 Mateusz Gizak M16 58 101 Olsztyn: 00:49:15 (62 / 28)
00:49:15 00:16:13
143 Amelia Mariańska F16 22 42 Olsztyn: 00:49:25 (63 / 10)
00:49:25 00:16:23
144 Mateusz Jasiński M16 59 102 Olsztyn: 00:49:54 (64 / 29)
00:49:54 00:16:52
145 Błażej Paduszyński edustacyjka.pl triathlon team M14 37 103 Białystok: 00:50:06 (15 / 3)
00:50:06 00:17:04
146 Marta Słowińska F16 23 43 Białystok: 00:50:08 (16 / 4)
00:50:08 00:17:06
147 Izabela Matuszczak UKS Dziesiątka Radomsko F18 1 44 Blachownia: 00:50:19 (61 / 1)
00:50:19 00:17:17
148 Wojciech Krzoski Przemysław Szymanowski Triathlon Team M18 8 104 Blachownia: 00:50:26 (62 / 8)
00:50:26 00:17:24
149 Mateusz Sobolewski M14 38 105 Blachownia: 00:50:44 (63 / 17)
00:50:44 00:17:42
150 Marcin Siódemak M18 9 106 Blachownia: 00:51:04 (64 / 9)
00:51:04 00:18:02
151 Tomasz Kozłowski M16 60 107 Olsztyn: 00:51:24 (67 / 31)
00:51:24 00:18:22
152 Bartłomiej Kozakiewicz M16 61 108 Olsztyn: 00:51:24 (66 / 32)
00:51:24 00:18:22
153 Maciej Hartliński M16 62 109 Olsztyn: 00:52:11 (68 / 33)
00:52:11 00:19:09
154 Konrad Szpilowski M16 63 110 Blachownia: 00:52:17 (67 / 23)
00:52:17 00:19:15
155 Jakub Gonczarek M14 39 111 Olsztyn: 00:52:18 (69 / 17)
00:52:18 00:19:16
156 Monika Tol Mafia TEAM Lubliniec F18 2 45 Blachownia: 00:52:19 (68 / 2)
00:52:19 00:19:17
157 Damian Kaniowski ŻONA :) M16 64 112 Olsztyn: 00:52:23 (70 / 34)
00:52:23 00:19:21
158 Anita Cichocka Nadaktywni F14 21 46 Białystok: 00:52:34 (17 / 1)
00:52:34 00:19:32
159 Łukasz Kowalczuk M16 65 113 Olsztyn: 00:52:59 (71 / 35)
00:52:59 00:19:57
160 Romuald Baranowski Dynamic 1968 M16 66 114 Olsztyn: 00:53:06 (72 / 36)
00:53:06 00:20:04
161 Krzysztof Graużul M16 67 115 Białystok: 00:54:23 (18 / 10)
00:54:23 00:21:21
162 Justyna Stawecka Drużyna Szpiku F16 24 47 Olsztyn: 00:54:29 (73 / 11)
00:54:29 00:21:27
163 Justyna Glaubert Open Balance GIT Elbląg F16 25 48 Olsztyn: 00:54:51 (74 / 12)
00:54:51 00:21:49
164 Adam Strzałkowski Tempus Fagas M16 68 116 Olsztyn: 00:54:52 (75 / 37)
00:54:52 00:21:50
165 Mateusz Gajek Triathlon Dąbrowa Górnicza M14 40 117 Blachownia: 00:55:43 (69 / 18)
00:55:43 00:22:41
166 Agnieszka Węglicka F16 26 49 Białystok: 00:55:53 (19 / 5)
00:55:53 00:22:51
167 Karolina Głowacka F16 27 50 Białystok: 00:55:55 (20 / 6)
00:55:55 00:22:53
168 Katarzyna Kalita TriMama F16 28 51 Olsztyn: 00:56:22 (76 / 13)
00:56:22 00:23:20
169 Leszek Ołdakowski Szkoła Nauki Pływania RYBKA M16 69 118 Olsztyn: 00:56:50 (77 / 38)
00:56:50 00:23:48
170 Aleksandra Sitkiewicz F16 29 52 Olsztyn: 00:57:09 (78 / 14)
00:57:09 00:24:07
171 Iwona Nawrocka Open Balance GIT Elbląg F16 30 53 Olsztyn: 00:57:12 (79 / 15)
00:57:12 00:24:10
172 Agnieszka Miłkowska TriClub F16 31 54 Białystok: 00:57:18 (21 / 7)
00:57:18 00:24:16
173 Wioleta Czuryłło F16 32 55 Białystok: 00:57:54 (22 / 8)
00:57:54 00:24:52
174 Marek Mariański M16 70 119 Olsztyn: 00:57:59 (80 / 39)
00:57:59 00:24:57
175 Jerzy Wróblewski Drużyna Odwróconego Okręgu M16 71 120 Olsztyn: 00:58:05 (81 / 40)
00:58:05 00:25:03
176 Kalina Ciszewska Klemens Team F18 3 56 Blachownia: 00:58:08 (70 / 3)
00:58:08 00:25:06
177 Mateusz Mandat Polarny Klub Sportowy Hornsund M18 10 121 Blachownia: 00:58:14 (71 / 10)
00:58:14 00:25:12
178 Katarzyna Gwiazda F18 4 57 Blachownia: 00:58:26 (72 / 4)
00:58:26 00:25:24
179 Marta Zawadka KS Barakuda Mińsk Mazowiecki F14 22 58 Blachownia: 00:59:25 (73 / 9)
00:59:25 00:26:23
180 Maja Błaszczuk Trimama Morsy Gdyńskie F16 33 59 Białystok: 01:01:44 (23 / 9)
01:01:44 00:28:42
181 Katarzyna Trawka F18 5 60 Blachownia: 01:01:59 (74 / 5)
01:01:59 00:28:57
182 Joanna Perchaluk Polarny Klub Sportowy Hornsund F18 6 61 Blachownia: 01:03:10 (75 / 6)
01:03:10 00:30:08
183 Mateusz Siódemak Brak Klubu brak M18 11 122 Blachownia: 01:03:50 (76 / 11)
01:03:50 00:30:48
184 Dobrochna Rydecka F18 7 62 Blachownia: 01:08:32 (77 / 7)
01:08:32 00:35:30
185 Emil Jerzowski WLKS Kmicic Częstochowa M14 41 123 Blachownia: 01:13:18 (78 / 19)
01:13:18 00:40:16
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon