Elemental Kids 2018 - results

M‑ce Nazwisko i imię Klub Kat. M-ce w kat. M-ce wg płci Zawody Czas końcowy Strata
1 Michalina Wołyniec F6 1 1 Olsztyn: 00:00:45 (18 / 10)
Białystok: 00:01:03 (12 / 4)
00:01:48
2 Olaf Olender Car4Parts - Mrągowo M6 1 1 Olsztyn: 00:00:35 (1 / 1)
00:00:35
3 Jan Wydarty M6 2 2 Olsztyn: 00:00:35 (2 / 2)
00:00:35 00:00:00
4 Stanisław Bruliński M6 3 3 Olsztyn: 00:00:35 (3 / 3)
00:00:35 00:00:00
5 Lena Ruszczyńska F6 2 2 Olsztyn: 00:00:36 (4 / 1)
00:00:36 00:00:01
6 Tymon Swoboda Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 19 we Wrocławiu M6 4 4 Blachownia: 00:00:36 (1 / 1)
00:00:36 00:00:01
7 Marta Birlet F6 3 3 Blachownia: 00:00:36 (2 / 1)
00:00:36 00:00:01
8 Wiktoria Żukowska Fundacja NON IRON Olsztyńska Szkółka Triathlonu F6 4 4 Olsztyn: 00:00:37 (5 / 2)
00:00:37 00:00:02
9 Lena Kukla MIX SPORT TEAM KIELCE F6 5 5 Blachownia: 00:00:38 (3 / 2)
00:00:38 00:00:03
10 Barbara Kowalewska F6 6 6 Olsztyn: 00:00:38 (6 / 3)
00:00:38 00:00:03
11 Oliwia Muszyńska F6 7 7 Olsztyn: 00:00:39 (9 / 4)
00:00:39 00:00:04
12 Julian Zięba Kuźnia Triathlonu M6 5 5 Olsztyn: 00:00:39 (8 / 5)
00:00:39 00:00:04
13 Igor Tyl M6 6 6 Olsztyn: 00:00:39 (7 / 4)
00:00:39 00:00:04
14 Hanna Targońska F6 8 8 Olsztyn: 00:00:41 (10 / 5)
00:00:41 00:00:06
15 Mateusz Baranowski M6 7 7 Olsztyn: 00:00:41 (11 / 6)
00:00:41 00:00:06
16 Mateusz Zych M6 8 8 Blachownia: 00:00:41 (4 / 2)
00:00:41 00:00:06
17 Mikołaj Mruszczyk M6 9 9 Blachownia: 00:00:41 (5 / 3)
00:00:41 00:00:06
18 Piotrek Kacperski M6 10 10 Olsztyn: 00:00:42 (13 / 7)
00:00:42 00:00:07
19 Antoni Kawycz M6 11 11 Blachownia: 00:00:42 (6 / 4)
00:00:42 00:00:07
20 Danusia Krupińska F6 9 9 Olsztyn: 00:00:42 (12 / 6)
00:00:42 00:00:07
21 Maja Kopacz XTERRA POLSKA/SPORTSTUFF.COM.PL F6 10 10 Blachownia: 00:00:43 (7 / 3)
00:00:43 00:00:08
22 Natalia Różycka F6 11 11 Olsztyn: 00:00:43 (14 / 7)
00:00:43 00:00:08
23 Filip Kaspruk M6 12 12 Olsztyn: 00:00:44 (15 / 8)
00:00:44 00:00:09
24 Nikola Chodorzowska Fundacja NON IRON Olsztyńska Szkółka Triathlonu F6 12 12 Olsztyn: 00:00:44 (16 / 8)
00:00:44 00:00:09
25 Konrad Białek 3Bro Falken Trade M6 13 13 Olsztyn: 00:00:45 (19 / 9)
00:00:45 00:00:10
26 Michał Reszke UKS Tri-Team Rumia M4 1 14 Olsztyn: 00:00:45 (20 / 1)
00:00:45 00:00:10
27 Ewa Gąsiorowska F6 13 13 Olsztyn: 00:00:45 (17 / 9)
00:00:45 00:00:10
28 Lena Żukowska F4 1 14 Olsztyn: 00:00:46 (21 / 1)
00:00:46 00:00:11
29 Kornelia Cygan Tatuś Team... 😉 Tatuś 😉😊 F4 2 15 Olsztyn: 00:00:46 (22 / 2)
00:00:46 00:00:11
30 Magdalena Siwy F6 14 16 Blachownia: 00:00:47 (9 / 5)
00:00:47 00:00:12
31 Aleksandra Wilińska F6 15 17 Olsztyn: 00:00:47 (23 / 11)
00:00:47 00:00:12
32 Paulina Kalita Trimama F6 16 18 Olsztyn: 00:00:47 (26 / 12)
00:00:47 00:00:12
33 Franek Dowgiałło M4 2 15 Olsztyn: 00:00:47 (25 / 2)
00:00:47 00:00:12
34 Antonina Morcinek Morciaki F6 17 19 Blachownia: 00:00:47 (8 / 4)
00:00:47 00:00:12
35 Kamil Mielczarek M6 14 16 Olsztyn: 00:00:47 (24 / 10)
00:00:47 00:00:12
36 Tosia Skorupka UNBROKEN Store F4 3 20 Olsztyn: 00:00:48 (29 / 4)
00:00:48 00:00:13
37 Oliwia Wiśniewska F4 4 21 Olsztyn: 00:00:48 (28 / 3)
00:00:48 00:00:13
38 Miłosz Wroński M6 15 17 Blachownia: 00:00:48 (11 / 5)
00:00:48 00:00:13
39 Marceli Kokot M4 3 18 Blachownia: 00:00:48 (10 / 1)
00:00:48 00:00:13
40 Szymon Ćwikliński Fundacja NON IRON Olsztyńska Szkółka Triathlonu M6 16 19 Olsztyn: 00:00:48 (27 / 11)
00:00:48 00:00:13
41 Adam Gebus M6 17 20 Blachownia: 00:00:49 (12 / 6)
00:00:49 00:00:14
42 Mikołaj Lewiński M4 4 21 Blachownia: 00:00:49 (13 / 2)
00:00:49 00:00:14
43 Anna Gątkiewicz F6 18 22 Blachownia: 00:00:49 (14 / 6)
00:00:49 00:00:14
44 Natasza Zaurska F4 5 23 Olsztyn: 00:00:49 (30 / 5)
00:00:49 00:00:14
45 Cyprian Piotr Stefanski Kacprzak M6 18 22 Olsztyn: 00:00:50 (31 / 12)
00:00:50 00:00:15
46 Lena Kaszuba F6 19 24 Blachownia: 00:00:50 (15 / 7)
00:00:50 00:00:15
47 Patryk Chmielewski CBS-R Jacek Rogala CBS-R Jacek Rogala M6 19 23 Białystok: 00:00:50 (1 / 1)
00:00:50 00:00:15
48 Antoni Swaryczewski M4 5 24 Olsztyn: 00:00:50 (32 / 3)
00:00:50 00:00:15
49 Jakub Rotkiewicz M4 6 25 Olsztyn: 00:00:51 (33 / 4)
00:00:51 00:00:16
50 Martyna Adamów Wesoła Rodzinka F4 6 25 Blachownia: 00:00:51 (16 / 1)
00:00:51 00:00:16
51 Stanisław Sanetrnik M4 7 26 Blachownia: 00:00:53 (17 / 3)
00:00:53 00:00:18
52 Maksymilian Zaurski TriUnlimited M4 8 27 Olsztyn: 00:00:53 (35 / 5)
00:00:53 00:00:18
53 Julia Krysztul F4 7 26 Olsztyn: 00:00:53 (34 / 6)
00:00:53 00:00:18
54 Wiktor Bliżycki M6 20 28 Blachownia: 00:00:54 (18 / 7)
00:00:54 00:00:19
55 Jacek Dajnowicz Biegacze Turośń Kościelna M6 21 29 Białystok: 00:00:55 (2 / 2)
00:00:55 00:00:20
56 Aleksander Ziółek The Luzers M4 9 30 Białystok: 00:00:56 (3 / 1)
00:00:56 00:00:21
57 Laura Żukowska F6 20 27 Białystok: 00:00:57 (4 / 1)
00:00:57 00:00:22
58 Antonina Starzyńska Brygada Homo Ludens F1 1 28 Olsztyn: 00:00:58 (36 / 1)
00:00:58 00:00:23
59 Szymon Holiczko M6 22 31 Białystok: 00:00:58 (5 / 3)
00:00:58 00:00:23
60 Filip Pilarski M4 10 32 Blachownia: 00:00:58 (19 / 4)
00:00:58 00:00:23
61 Michalina Hartlińska F1 2 29 Olsztyn: 00:00:58 (37 / 2)
00:00:58 00:00:23
62 Amelia Haładaj F4 8 30 Blachownia: 00:00:59 (20 / 2)
00:00:59 00:00:24
63 Karol Janucik M6 23 33 Białystok: 00:00:59 (6 / 4)
00:00:59 00:00:24
64 Julian Zaczeniuk Biegacze Turośń Kościelna M6 24 34 Białystok: 00:01:00 (8 / 6)
00:01:00 00:00:25
65 Szymon Skoblewski M6 25 35 Białystok: 00:01:00 (7 / 5)
00:01:00 00:00:25
66 Radosław Postępski JustComply M6 26 36 Białystok: 00:01:01 (9 / 7)
00:01:01 00:00:26
67 Antoni Fela M4 11 37 Olsztyn: 00:01:01 (39 / 7)
00:01:01 00:00:26
68 Piotr Różycki M4 12 38 Olsztyn: 00:01:01 (38 / 6)
00:01:01 00:00:26
69 Antek Chudy M6 27 39 Blachownia: 00:01:02 (21 / 8)
00:01:02 00:00:27
70 Amelia Zaczeniuk Biegacze Turośń Kościelna F6 21 31 Białystok: 00:01:02 (10 / 2)
00:01:02 00:00:27
71 Wiktoria Kalinowska F6 22 32 Białystok: 00:01:03 (11 / 3)
00:01:03 00:00:28
72 Dominik Blankiewicz M6 28 40 Olsztyn: 00:01:03 (41 / 13)
00:01:03 00:00:28
73 Mikołaj Kiczor TriNEGU M4 13 41 Olsztyn: 00:01:03 (40 / 8)
00:01:03 00:00:28
74 Hanna Wydra Otter Tri Team F6 23 33 Białystok: 00:01:03 (13 / 5)
00:01:03 00:00:28
75 Franciszek Muszyński M1 1 42 Olsztyn: 00:01:04 (42 / 1)
00:01:04 00:00:29
76 Maria Dzikowska Biegacze Turośń Kościelna F6 24 34 Białystok: 00:01:04 (14 / 6)
00:01:04 00:00:29
77 Igor Bąk M4 14 43 Blachownia: 00:01:04 (22 / 5)
00:01:04 00:00:29
78 Aleksandra Siejakowska F4 9 35 Olsztyn: 00:01:05 (44 / 7)
00:01:05 00:00:30
79 Pola Wierzbowska F1 3 36 Olsztyn: 00:01:05 (43 / 3)
00:01:05 00:00:30
80 Natalia Najdzion AKM OLSZTYN/sklepbiegacza.pl F4 10 37 Olsztyn: 00:01:06 (45 / 8)
00:01:06 00:00:31
81 Hanna Czelej F6 25 38 Białystok: 00:01:06 (15 / 7)
00:01:06 00:00:31
82 Antonina Matuszewska Goldhol Goldhol F6 26 39 Białystok: 00:01:07 (16 / 8)
00:01:07 00:00:32
83 Krzysztof Zimnoch M6 29 44 Białystok: 00:01:08 (17 / 8)
00:01:08 00:00:33
84 Leonard Morcinek Morciaki M4 15 45 Blachownia: 00:01:08 (23 / 6)
00:01:08 00:00:33
85 Iga Hrynkiewicz Mój Tata F4 11 40 Blachownia: 00:01:09 (24 / 3)
00:01:09 00:00:34
86 Zosia Dublanka F6 27 41 Olsztyn: 00:01:09 (46 / 13)
00:01:09 00:00:34
87 Paweł Rynkiewicz Biegacze Turośń Kościelna M6 30 46 Białystok: 00:01:10 (18 / 9)
00:01:10 00:00:35
88 Maja Pliszka Pliszka Biega F4 12 42 Olsztyn: 00:01:11 (47 / 9)
00:01:11 00:00:36
89 Zofia Bibułowicz Biegacze Turośń Kościelna F4 13 43 Białystok: 00:01:11 (19 / 1)
00:01:11 00:00:36
90 Jan Żakowski M6 31 47 Białystok: 00:01:12 (20 / 10)
00:01:12 00:00:37
91 Antoni Kotowski M4 16 48 Blachownia: 00:01:13 (25 / 7)
00:01:13 00:00:38
92 Ignacy Owczarek M4 17 49 Blachownia: 00:01:15 (26 / 8)
00:01:15 00:00:40
93 Igor Marcinkowski Nadaktywni M6 32 50 Białystok: 00:01:15 (21 / 11)
00:01:15 00:00:40
94 Emilia Adamska F4 14 44 Blachownia: 00:01:16 (27 / 4)
00:01:16 00:00:41
95 Laura Wysocka Nadaktywni F4 15 45 Białystok: 00:01:16 (22 / 2)
00:01:16 00:00:41
96 Patryk Gierasimiuk M4 18 51 Białystok: 00:01:17 (23 / 2)
00:01:17 00:00:42
97 Zosia Skorupka UNBROKEN Store F1 4 46 Olsztyn: 00:01:18 (48 / 4)
00:01:18 00:00:43
98 Natalia Orłowska F4 16 47 Białystok: 00:01:19 (24 / 3)
00:01:19 00:00:44
99 Leon Szarmacher M1 2 52 Olsztyn: 00:01:20 (49 / 2)
00:01:20 00:00:45
100 Franciszek Oltarzewski M4 19 53 Białystok: 00:01:22 (25 / 3)
00:01:22 00:00:47
101 Kacper Zackiewicz M4 20 54 Białystok: 00:01:23 (27 / 4)
00:01:23 00:00:48
102 Oliwia Średzińska Biegacze Turośń Kościelna F4 17 48 Białystok: 00:01:23 (26 / 4)
00:01:23 00:00:48
103 Antonina Szarmacher F1 5 49 Olsztyn: 00:01:24 (50 / 5)
00:01:24 00:00:49
104 Julian Błaszczuk Trimama M4 21 55 Białystok: 00:01:25 (28 / 5)
00:01:25 00:00:50
105 Franciszek Pończocha Dekortex firany M4 22 56 Białystok: 00:01:26 (29 / 6)
00:01:26 00:00:51
106 Weronika Adamów Wesoła Rodzinka F4 18 50 Blachownia: 00:01:29 (28 / 5)
00:01:29 00:00:54
107 Gabriela Spławska F4 19 51 Białystok: 00:01:35 (30 / 5)
00:01:35 00:01:00
108 Kacper Jagłowski M6 33 57 Białystok: 00:01:36 (31 / 12)
00:01:36 00:01:01
109 Kacper Chudy M1 3 58 Blachownia: 00:01:39 (29 / 1)
00:01:39 00:01:04
110 Zuzanna Kędzierska F1 6 52 Olsztyn: 00:01:40 (51 / 6)
00:01:40 00:01:05
111 Antoni Popławski Nadaktywni M1 4 59 Białystok: 00:01:41 (32 / 1)
00:01:41 00:01:06
112 Sebastian Zieliński M4 23 60 Olsztyn: 00:01:41 (52 / 9)
00:01:41 00:01:06
113 Anna Gajewska F1 7 53 Olsztyn: 00:01:46 (53 / 7)
00:01:46 00:01:11
114 Adam Dziądziak M4 24 61 Białystok: 00:01:50 (33 / 7)
00:01:50 00:01:15
115 Kacper Wojtkielewicz M10 1 62 Białystok: 00:01:51 (1 / 1)
00:01:51 00:01:16
116 Michał Paliński UKS TRS SUSZ M10 2 63 Olsztyn: 00:01:52 (1 / 1)
00:01:52 00:01:17
117 Michał Birlet M10 3 64 Blachownia: 00:01:53 (21 / 1)
00:01:53 00:01:18
118 Kacper Bereziecki M10 4 65 Białystok: 00:01:56 (2 / 2)
00:01:56 00:01:21
119 Miłosz Jachimowicz M10 5 66 Olsztyn: 00:01:58 (2 / 2)
00:01:58 00:01:23
120 Przemysław Sokół M10 6 67 Białystok: 00:01:59 (3 / 3)
00:01:59 00:01:24
121 Adrian Ziętal M10 7 68 Blachownia: 00:02:01 (1 / 2)
00:02:01 00:01:26
122 Jakub Bibułowicz Biegacze Turośń Kościelna M8 1 69 Białystok: 00:02:02 (4 / 1)
00:02:02 00:01:27
123 Dominik Gierasimiuk M8 2 70 Białystok: 00:02:04 (5 / 2)
00:02:04 00:01:29
124 Anna Wydarty F10 1 54 Olsztyn: 00:02:04 (4 / 1)
00:02:04 00:01:29
125 Borys Smolicz M8 3 71 Olsztyn: 00:02:04 (3 / 1)
00:02:04 00:01:29
126 Piotr Chwieduk M8 4 72 Olsztyn: 00:02:06 (5 / 2)
00:02:06 00:01:31
127 Pola Smolicz F10 2 55 Olsztyn: 00:02:06 (6 / 2)
00:02:06 00:01:31
128 Jan Kotowski M1 5 73 Blachownia: 00:02:06 (30 / 2)
00:02:06 00:01:31
129 Jana Matuszewska Goldhol Goldhol F1 8 56 Białystok: 00:02:07 (34 / 1)
00:02:07 00:01:32
130 Szymon Alancewicz Mysmile Mysmile M8 5 74 Olsztyn: 00:02:09 (8 / 3)
00:02:09 00:01:34
131 Aleksandra Toll F10 3 57 Blachownia: 00:02:09 (2 / 1)
00:02:09 00:01:34
132 Karol Gonczarek Explain Everything M10 8 75 Olsztyn: 00:02:09 (7 / 3)
00:02:09 00:01:34
133 Igor Dublanka M10 9 76 Olsztyn: 00:02:10 (9 / 4)
00:02:10 00:01:35
134 Marcin Chmielewski CBS-R Jacek Rogala CBS-R Jacek Rogala M8 6 77 Białystok: 00:02:10 (6 / 3)
00:02:10 00:01:35
135 Jan Suchocki M10 10 78 Olsztyn: 00:02:10 (10 / 5)
00:02:10 00:01:35
136 Timofei Fomichev M8 7 79 Olsztyn: 00:02:11 (11 / 4)
00:02:11 00:01:36
137 Daria Kościukiewicz F8 1 58 Białystok: 00:02:11 (7 / 1)
00:02:11 00:01:36
138 Marcelina Wawrzyn Olpol F10 4 59 Olsztyn: 00:02:12 (12 / 3)
00:02:12 00:01:37
139 Mateusz Chwieduk M8 8 80 Olsztyn: 00:02:12 (13 / 5)
00:02:12 00:01:37
140 Tomasz Hartliński M8 9 81 Olsztyn: 00:02:12 (14 / 6)
00:02:12 00:01:37
141 Szymon Siekierka M10 11 82 Blachownia: 00:02:12 (3 / 3)
00:02:12 00:01:37
142 Nela Kozysa WARSAW MASTERS TEAM F1 9 60 Olsztyn: 00:02:12 (54 / 8)
00:02:12 00:01:37
143 Tomasz Wawrzyn Jr Olpol M1 6 83 Olsztyn: 00:02:13 (55 / 3)
00:02:13 00:01:38
144 Milan Topolewski M10 12 84 Olsztyn: 00:02:14 (15 / 6)
00:02:14 00:01:39
145 Adam Ziętal M8 10 85 Blachownia: 00:02:14 (4 / 1)
00:02:14 00:01:39
146 Filip Kuźma M8 11 86 Białystok: 00:02:14 (8 / 4)
00:02:14 00:01:39
147 Kacper Kurczycki SP 2 Olsztyn M10 13 87 Olsztyn: 00:02:15 (16 / 7)
00:02:15 00:01:40
148 Marta Cichocka Nadaktywni F8 2 61 Białystok: 00:02:16 (9 / 2)
00:02:16 00:01:41
149 Maria Zimnoch F8 3 62 Białystok: 00:02:16 (10 / 3)
00:02:16 00:01:41
150 Krzysztof Wawrzyn Olpol M10 14 88 Olsztyn: 00:02:17 (18 / 9)
00:02:17 00:01:42
151 Lukasz Waniewski Waniewski Coaching Malbork M10 15 89 Olsztyn: 00:02:17 (17 / 8)
00:02:17 00:01:42
152 Alan Zaczeniuk M1 7 90 Białystok: 00:02:18 (36 / 3)
00:02:18 00:01:43
153 Aleksander Malinowski M1 8 91 Białystok: 00:02:18 (35 / 2)
00:02:18 00:01:43
154 Szymon Durkalec M10 16 92 Blachownia: 00:02:19 (5 / 4)
00:02:19 00:01:44
155 Michał Dzikowski Biegacze Turośń Kościelna M8 12 93 Białystok: 00:02:19 (11 / 5)
00:02:19 00:01:44
156 Antoni Cybulko M10 17 94 Olsztyn: 00:02:19 (19 / 10)
00:02:19 00:01:44
157 Filip Abramczyk Tata i Mama są the best! M8 13 95 Olsztyn: 00:02:20 (20 / 7)
00:02:20 00:01:45
158 Karol Cieślik M8 14 96 Blachownia: 00:02:20 (7 / 2)
00:02:20 00:01:45
159 Paweł Bambynek M8 15 97 Blachownia: 00:02:20 (6 / 3)
00:02:20 00:01:45
160 Kacper Borko Tri NEGU Kids M8 16 98 Olsztyn: 00:02:21 (21 / 8)
00:02:21 00:01:46
161 Adam Gawlas M8 17 99 Białystok: 00:02:22 (12 / 6)
00:02:22 00:01:47
162 Filip Matejczyk M8 18 100 Białystok: 00:02:23 (13 / 7)
00:02:23 00:01:48
163 Kamil Zackiewicz M8 19 101 Białystok: 00:02:23 (14 / 8)
00:02:23 00:01:48
164 Jakub Borowiec Browar TEAM :) M8 20 102 Białystok: 00:02:24 (15 / 9)
00:02:24 00:01:49
165 Jakub Serafin Akademia Sportowa Lubliniec M8 21 103 Blachownia: 00:02:24 (8 / 4)
00:02:24 00:01:49
166 Michał Ćwikliński Fundacja NON IRON Olsztyńska Szkółka Triathlonu M8 22 104 Olsztyn: 00:02:24 (22 / 9)
00:02:24 00:01:49
167 Piotr Kiełek Biegacze Turośń Kościelna M6 34 105 Białystok: 00:02:24 (37 / 13)
00:02:24 00:01:49
168 Krzysztof Bruliński M10 18 106 Olsztyn: 00:02:26 (23 / 11)
00:02:26 00:01:51
169 Aleksander Majewski M8 23 107 Olsztyn: 00:02:27 (25 / 10)
00:02:27 00:01:52
170 Jerzy Dąbrowski M10 19 108 Olsztyn: 00:02:27 (24 / 12)
00:02:27 00:01:52
171 Filip Kamiński ARTECH TEAM M8 24 109 Olsztyn: 00:02:28 (26 / 11)
00:02:28 00:01:53
172 Amelia Brandys F10 5 63 Blachownia: 00:02:28 (9 / 2)
00:02:28 00:01:53
173 Marcin Łyskanowski CTS - CzajaTrainingSystem M8 25 110 Olsztyn: 00:02:28 (27 / 12)
00:02:28 00:01:53
174 Urszula Klejna Białystok F8 4 64 Białystok: 00:02:29 (16 / 4)
00:02:29 00:01:54
175 Liliana Prymaczek F8 5 65 Białystok: 00:02:30 (17 / 5)
00:02:30 00:01:55
176 Weronika Danelczyk F8 6 66 Olsztyn: 00:02:30 (28 / 1)
00:02:30 00:01:55
177 Oliwia Żakowska F10 6 67 Białystok: 00:02:31 (18 / 1)
00:02:31 00:01:56
178 Milena Wawrzyn Olpol F8 7 68 Olsztyn: 00:02:32 (29 / 2)
00:02:32 00:01:57
179 Jan Siejakowski M8 26 111 Olsztyn: 00:02:32 (30 / 13)
00:02:32 00:01:57
180 Oliwia Mielczarek F10 7 69 Olsztyn: 00:02:33 (32 / 5)
00:02:33 00:01:58
181 Zofia Jaworska F10 8 70 Olsztyn: 00:02:33 (31 / 4)
00:02:33 00:01:58
182 Szymon Haładaj M8 27 112 Blachownia: 00:02:34 (10 / 5)
00:02:34 00:01:59
183 Urszulka Krupińska F10 9 71 Olsztyn: 00:02:34 (34 / 6)
00:02:34 00:01:59
184 Magdalena Jasiewicz F8 8 72 Olsztyn: 00:02:34 (33 / 3)
00:02:34 00:01:59
185 Lidia Marcinkowska Nadaktywni F8 9 73 Białystok: 00:02:35 (19 / 6)
00:02:35 00:02:00
186 Filip Bielecki M8 28 113 Białystok: 00:02:36 (20 / 10)
00:02:36 00:02:01
187 Tomasz Hubbell M8 29 114 Białystok: 00:02:37 (21 / 11)
00:02:37 00:02:02
188 Wiktor Banach Fundacja NON IRON Olsztyńska Szkółka Triathlonu M8 30 115 Olsztyn: 00:02:37 (35 / 14)
00:02:37 00:02:02
189 Artur Wejknis SP 29 Olsztyn M8 31 116 Olsztyn: 00:02:38 (36 / 15)
00:02:38 00:02:03
190 Jakub Hrynkiewicz Mój Tata M10 20 117 Blachownia: 00:02:38 (11 / 5)
00:02:38 00:02:03
191 Stanisław Radziwonowski Three Tee Team M10 21 118 Białystok: 00:02:39 (22 / 4)
00:02:39 00:02:04
192 Igor Kacperski M10 22 119 Olsztyn: 00:02:39 (37 / 13)
00:02:39 00:02:04
193 Wiktor Kowalewski M8 32 120 Olsztyn: 00:02:40 (38 / 16)
00:02:40 00:02:05
194 Kaja Maciejewska F8 10 74 Blachownia: 00:02:40 (12 / 1)
00:02:40 00:02:05
195 Kacper Mierzejewski Fundacja NON IRON Olsztyńska Szkółka Triathlonu M8 33 121 Olsztyn: 00:02:41 (39 / 17)
00:02:41 00:02:06
196 Stanisław Oltarzewski M1 9 122 Białystok: 00:02:42 (38 / 4)
00:02:42 00:02:07
197 Natan Kożuch M8 34 123 Blachownia: 00:02:43 (13 / 6)
00:02:43 00:02:08
198 Aleksandra Skura F8 11 75 Olsztyn: 00:02:43 (40 / 4)
00:02:43 00:02:08
199 Anna Hubbell F10 10 76 Białystok: 00:02:43 (23 / 2)
00:02:43 00:02:08
200 Tamara Sobczak F10 11 77 Olsztyn: 00:02:44 (41 / 7)
00:02:44 00:02:09
201 Tomasz Baszeń M10 23 124 Białystok: 00:02:44 (24 / 5)
00:02:44 00:02:09
202 Weronika Wierzbowska F8 12 78 Olsztyn: 00:02:45 (42 / 5)
00:02:45 00:02:10
203 Dominika Czelej F8 13 79 Białystok: 00:02:45 (25 / 7)
00:02:45 00:02:10
204 Jakub Czernik M8 35 125 Blachownia: 00:02:46 (15 / 8)
00:02:46 00:02:11
205 Gabriel Kierzkowski Białostocka Sekta Biegaczy M8 36 126 Olsztyn: 00:02:46 (43 / 18)
00:02:46 00:02:11
206 Patryk Kawycz M8 37 127 Blachownia: 00:02:46 (14 / 7)
00:02:46 00:02:11
207 Jakub Jóźwik M8 38 128 Blachownia: 00:02:47 (16 / 9)
00:02:47 00:02:12
208 Nela Swaryczewska F8 14 80 Olsztyn: 00:02:47 (44 / 6)
00:02:47 00:02:12
209 Marianna Zaurska F8 15 81 Olsztyn: 00:02:48 (45 / 7)
00:02:48 00:02:13
210 Hania Woronko F8 16 82 Blachownia: 00:02:48 (17 / 2)
00:02:48 00:02:13
211 Olga Biesiekierska F8 17 83 Olsztyn: 00:02:49 (46 / 8)
00:02:49 00:02:14
212 Oliwia Kurkowska F8 18 84 Blachownia: 00:02:49 (19 / 4)
00:02:49 00:02:14
213 Sylwia Adamów Nowy Klub Pływacki F8 19 85 Blachownia: 00:02:49 (18 / 3)
00:02:49 00:02:14
214 Zuzannna Blankiewicz F8 20 86 Olsztyn: 00:02:51 (47 / 9)
00:02:51 00:02:16
215 Natalia Mierzejewska Fundacja NON IRON Olsztyńska Szkółka Triathlonu F10 12 87 Olsztyn: 00:02:58 (48 / 8)
00:02:58 00:02:23
216 Paweł Kucharski Miś Rafałek ISPL MIchał Kucharski M8 39 129 Białystok: 00:03:01 (26 / 12)
00:03:01 00:02:26
217 Amelia Sobowiec Sobowiec Team Tupperware F10 13 88 Blachownia: 00:03:05 (20 / 3)
00:03:05 00:02:30
218 Piotr Pończocha Dekortex firany M1 10 130 Białystok: 00:03:06 (39 / 5)
00:03:06 00:02:31
219 Czaczyk Lena Brygada Homo Ludens F8 21 89 Olsztyn: 00:03:08 (49 / 10)
00:03:08 00:02:33
220 MAJA Łuczak 7393036888 F8 22 90 Olsztyn: 00:03:16 (50 / 11)
00:03:16 00:02:41
221 Krzyś Dietrich Dwa Krzysie Sportowy Jeż Poranny M8 40 131 Olsztyn: 00:03:25 (51 / 19)
00:03:25 00:02:50
222 Tymoteusz Radziwonowski Three Tee Team M1 11 132 Białystok: 00:03:25 (40 / 6)
00:03:25 00:02:50
223 Karol Armuła Triathlon YMCA Kraków M12 1 133 Blachownia: 00:03:26 (1 / 1)
00:03:26 00:02:51
224 Wiktor Malinowski M1 12 134 Białystok: 00:03:48 (41 / 7)
00:03:48 00:03:13
225 Leon Wydra Otter Tri Team M1 13 135 Białystok: 00:03:52 (42 / 8)
00:03:52 00:03:17
226 Piotr Durkalec M12 2 136 Blachownia: 00:03:53 (2 / 2)
00:03:53 00:03:18
227 Julia Kołodziej Wodnik29Katowice F12 1 91 Blachownia: 00:03:54 (3 / 1)
00:03:54 00:03:19
228 Artur Potapo 3T Runners TEAM M12 3 137 Białystok: 00:03:58 (1 / 1)
00:03:58 00:03:23
229 Filip Romańczuk M12 4 138 Białystok: 00:04:05 (2 / 2)
00:04:05 00:03:30
230 Kacper Zych M12 5 139 Blachownia: 00:04:05 (4 / 3)
00:04:05 00:03:30
231 Michał Targoński M12 6 140 Olsztyn: 00:04:07 (1 / 1)
00:04:07 00:03:32
232 Izabella Kawycz F14 1 92 Blachownia: 00:04:07 (5 / 1)
00:04:07 00:03:32
233 Julia Gawlas F14 2 93 Białystok: 00:04:07 (3 / 1)
00:04:07 00:03:32
234 Jakub Pieczarka M12 7 141 Olsztyn: 00:04:10 (2 / 2)
00:04:10 00:03:35
235 Klaudia Wolanin STREFA RUCHU multisport Malbork F12 2 94 Olsztyn: 00:04:14 (3 / 1)
00:04:14 00:03:39
236 Nadia Gębuś F12 3 95 Blachownia: 00:04:19 (6 / 2)
00:04:19 00:03:44
237 Julia Kościukiewicz F12 4 96 Białystok: 00:04:26 (4 / 1)
00:04:26 00:03:51
238 Wojciech Bernaszuk M12 8 142 Olsztyn: 00:04:27 (4 / 3)
00:04:27 00:03:52
239 Igor Berezowski M12 9 143 Blachownia: 00:04:33 (7 / 4)
00:04:33 00:03:58
240 Piotr Nastaga Fundacja NON IRON Olsztyńska Szkółka Triathlonu M14 1 144 Olsztyn: 00:04:33 (5 / 1)
00:04:33 00:03:58
241 Amelia Borko Tri NEGU Kids F12 5 97 Olsztyn: 00:04:34 (6 / 2)
00:04:34 00:03:59
242 Ewelina Łakomska Luft Tri Team F14 3 98 Olsztyn: 00:04:36 (7 / 1)
00:04:36 00:04:01
243 Marcel Wróbel KS Barakuda Mińsk Mazowiecki M12 10 145 Blachownia: 00:04:43 (8 / 5)
00:04:43 00:04:08
244 Paulina Dziurla Fundacja NON IRON Olsztyńska Szkółka Triathlonu F14 4 99 Olsztyn: 00:04:46 (8 / 2)
00:04:46 00:04:11
245 Milena Jachimowicz F12 6 100 Olsztyn: 00:04:54 (9 / 3)
00:04:54 00:04:19
246 Ada Świerżewska SportowaRodzina.pl F12 7 101 Olsztyn: 00:04:56 (10 / 4)
00:04:56 00:04:21
247 Marta Wejknis SP 29 Olsztyn F12 8 102 Olsztyn: 00:05:04 (11 / 5)
00:05:04 00:04:29
248 Patryk Bereziecki Andzik M12 11 146 Białystok: 00:05:06 (5 / 3)
00:05:06 00:04:31
249 Michalina Dziądziak F14 5 103 Białystok: 00:05:08 (6 / 2)
00:05:08 00:04:33
250 Igor Sobczak M14 2 147 Olsztyn: 00:05:11 (13 / 2)
00:05:11 00:04:36
251 Marcin Olewniczak Grodno M12 12 148 Olsztyn: 00:05:11 (12 / 4)
00:05:11 00:04:36
252 Dawid Rykaczewski Fundacja NON IRON Olsztyńska Szkółka Triathlonu M12 13 149 Olsztyn: 00:05:16 (14 / 5)
00:05:16 00:04:41
253 Zuzanna Dziądziak F14 6 104 Białystok: 00:05:16 (7 / 3)
00:05:16 00:04:41
254 Paweł Starzyński Brygada Homo Ludens M14 3 150 Olsztyn: 00:05:26 (15 / 3)
00:05:26 00:04:51
255 Ola Nowicka F12 9 105 Białystok: 00:05:27 (8 / 2)
00:05:27 00:04:52
256 Lena Olender Car4Parts - Mrągowo F12 10 106 Olsztyn: 00:05:34 (16 / 6)
00:05:34 00:04:59
257 Aniela Konarzewska Fundacja NON IRON Olsztyńska Szkółka Triathlonu F12 11 107 Olsztyn: 00:05:48 (17 / 7)
00:05:48 00:05:13
258 Jan Kepinski M12 14 151 Olsztyn: 00:06:26 (18 / 6)
00:06:26 00:05:51
259 Weronika Blankiewicz F14 7 108 Olsztyn: 00:06:32 (19 / 3)
00:06:32 00:05:57
260 Wiktor Biesiekierski M12 15 152 Olsztyn: 00:06:34 (20 / 7)
00:06:34 00:05:59
261 Patrycja Kulesza Fundacja NON IRON Olsztyńska Szkółka Triathlonu F14 8 109 Olsztyn: 00:07:16 (21 / 4)
00:07:16 00:06:41
262 Patrycja Żelechowska Fundacja NON IRON Olsztyńska Szkółka Triathlonu F12 12 110 Olsztyn: 00:08:32 (22 / 8)
00:08:32 00:07:57
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon