Kids Run 2018 - results

M‑ce Nazwisko i imię Klub Kat. M-ce w kat. M-ce wg płci Zawody Czas końcowy Strata
1 Robert Chirk 1Liga Tri Team M6 1 1 Brodnica: 00:00:45 (1 / 1)
Chodzież: 00:00:34 (1 / 1)
00:01:19
2 Adam Michalak M4 1 2 Brodnica: 00:01:10 (18 / 3)
Chodzież: 00:00:49 (7 / 3)
00:01:59 00:00:40
3 Michał Wnuk M6 2 3 Brodnica: 00:00:58 (11 / 6)
Nieporęt: 00:01:03 (20 / 12)
00:02:01 00:00:42
4 Maria Wnuk F4 1 1 Brodnica: 00:01:20 (21 / 3)
Nieporęt: 00:01:18 (34 / 2)
00:02:38 00:01:19
5 Jan Szymański M1 1 4 Brodnica: 00:02:07 (26 / 3)
Chodzież: 00:01:19 (9 / 1)
00:03:26 00:02:07
6 Wiktor Fiszer M8 1 5 Chodzież: 00:01:44 (8 / 2)
Nieporęt: 00:02:09 (21 / 9)
00:03:53 00:02:34
7 Piotr Opałczyński M14 1 6 Chodzież: 00:03:00 (1 / 1)
Nieporęt: 00:03:25 (2 / 2)
00:06:25 00:05:06
8 Dominika Michalak F14 1 2 Brodnica: 00:03:34 (4 / 1)
Chodzież: 00:03:16 (3 / 1)
00:06:50 00:05:31
9 Zuzia Michalak F1 1 3 Brodnica: 00:04:02 (32 / 4)
Chodzież: 00:04:11 (10 / 1)
00:08:13 00:06:54
10 Adam Wojcieszak M6 3 7 Chodzież: 00:00:35 (2 / 2)
00:00:35
11 Gracjan Mizgajski M6 4 8 Chodzież: 00:00:37 (3 / 3)
00:00:37 00:00:02
12 Mieszko Kowalski M6 5 9 Chodzież: 00:00:40 (4 / 4)
00:00:40 00:00:05
13 Franciszek Domaradzki ZGRUPKA TEAM M4 2 10 Chodzież: 00:00:45 (5 / 1)
00:00:45 00:00:10
14 Kacper Syguła KOLARSKI.EU TEAM F6 1 4 Nieporęt: 00:00:45 (1 / 1)
00:00:45 00:00:10
15 Ludwika Piotrowska ORTOREH TEAM F6 2 5 Nieporęt: 00:00:46 (2 / 2)
00:00:46 00:00:11
16 Tymoteusz Obst M4 3 11 Chodzież: 00:00:47 (6 / 2)
00:00:47 00:00:12
17 Agnieszka Lada SP Zelgno F6 3 6 Brodnica: 00:00:47 (2 / 1)
00:00:47 00:00:12
18 Mateusz Zieliński M6 6 12 Brodnica: 00:00:48 (3 / 2)
00:00:48 00:00:13
19 Leon Pawlak M6 7 13 Brodnica: 00:00:48 (4 / 3)
00:00:48 00:00:13
20 Jan Grzybczak M6 8 14 Nieporęt: 00:00:49 (3 / 1)
00:00:49 00:00:14
21 Valeria Ponnik Ambasada Rosji F6 4 7 Nieporęt: 00:00:52 (4 / 3)
00:00:52 00:00:17
22 Max Banaszczyk M6 9 15 Nieporęt: 00:00:53 (5 / 2)
00:00:53 00:00:18
23 Filip Dudek M6 10 16 Nieporęt: 00:00:53 (6 / 3)
00:00:53 00:00:18
24 Marek Furman M6 11 17 Nieporęt: 00:00:55 (7 / 4)
00:00:55 00:00:20
25 Bartosz Marcinek M6 12 18 Brodnica: 00:00:55 (5 / 4)
00:00:55 00:00:20
26 Antoni Kirylczuk M6 13 19 Nieporęt: 00:00:55 (8 / 5)
00:00:55 00:00:20
27 Filip Józwik M6 14 20 Nieporęt: 00:00:55 (9 / 6)
00:00:55 00:00:20
28 Bartosz Pomastowski M6 15 21 Brodnica: 00:00:56 (6 / 5)
00:00:56 00:00:21
29 Blanka Głowacka F6 5 8 Brodnica: 00:00:56 (7 / 2)
00:00:56 00:00:21
30 Marcin Szymanek UKS G-8 Bielany Warszawa M6 16 22 Nieporęt: 00:00:56 (10 / 7)
00:00:56 00:00:21
31 Ksewery Głowacki M4 4 23 Brodnica: 00:00:57 (9 / 1)
00:00:57 00:00:22
32 Robert Urbanowicz M6 17 24 Nieporęt: 00:00:57 (11 / 8)
00:00:57 00:00:22
33 Michalina Wołyniec F6 6 9 Brodnica: 00:00:57 (10 / 4)
00:00:57 00:00:22
34 Milena Brózda MKS Brodnica F6 7 10 Brodnica: 00:00:57 (8 / 3)
00:00:57 00:00:22
35 Antoni Lucimiński M4 5 25 Nieporęt: 00:00:58 (12 / 1)
00:00:58 00:00:23
36 Ignacy Wieczorek M6 18 26 Brodnica: 00:00:58 (12 / 7)
00:00:58 00:00:23
37 Julia Czerniak Przedszkole nr 26 SÓWKI F4 2 11 Brodnica: 00:00:59 (13 / 1)
00:00:59 00:00:24
38 Blanka Ziółek F6 8 12 Nieporęt: 00:00:59 (13 / 4)
00:00:59 00:00:24
39 Monika Becmer Becmer Team F6 9 13 Brodnica: 00:01:00 (14 / 5)
00:01:00 00:00:25
40 Kacper Cisowski M4 6 27 Nieporęt: 00:01:00 (15 / 2)
00:01:00 00:00:25
41 Robert Wcisły M6 19 28 Nieporęt: 00:01:00 (14 / 9)
00:01:00 00:00:25
42 Jan Kirylczuk M4 7 29 Nieporęt: 00:01:01 (16 / 3)
00:01:01 00:00:26
43 Alan Rzepka M6 20 30 Brodnica: 00:01:01 (15 / 8)
00:01:01 00:00:26
44 Antonina Matuszewska Goldhol Goldhol F6 10 14 Nieporęt: 00:01:02 (19 / 5)
00:01:02 00:00:27
45 Piotr Chwiloc M6 21 31 Nieporęt: 00:01:02 (18 / 11)
00:01:02 00:00:27
46 Antoni Szyszko M6 22 32 Nieporęt: 00:01:02 (17 / 10)
00:01:02 00:00:27
47 Franek Szołowski LABOSPORT Team M6 23 33 Brodnica: 00:01:03 (16 / 9)
00:01:03 00:00:28
48 Aleksandra Nowak F6 11 15 Nieporęt: 00:01:03 (21 / 6)
00:01:03 00:00:28
49 Barbara Ligocka F6 12 16 Chodzież: 00:01:04 (8 / 1)
00:01:04 00:00:29
50 Mikołaj Pleta Bieg Urodzinowy M6 24 34 Nieporęt: 00:01:06 (23 / 13)
00:01:06 00:00:31
51 Jagoda Kowalczyk F6 13 17 Nieporęt: 00:01:06 (22 / 7)
00:01:06 00:00:31
52 Maurycy Trapp M4 8 35 Brodnica: 00:01:07 (17 / 2)
00:01:07 00:00:32
53 Maria Więckowska F6 14 18 Nieporęt: 00:01:08 (24 / 8)
00:01:08 00:00:33
54 Franciszek Czajkowski M4 9 36 Nieporęt: 00:01:10 (25 / 4)
00:01:10 00:00:35
55 Ada Karczewska CiasteczkowePotwory ciasteczkaproteinowe.pl F6 15 19 Nieporęt: 00:01:12 (26 / 9)
00:01:12 00:00:37
56 Nina Pociecha APEROL TEAM APEROL TEAM F6 16 20 Nieporęt: 00:01:13 (27 / 10)
00:01:13 00:00:38
57 Zlata Kyryliuk F4 3 21 Nieporęt: 00:01:14 (30 / 1)
00:01:14 00:00:39
58 Dawid Frączak M4 10 37 Nieporęt: 00:01:14 (28 / 5)
00:01:14 00:00:39
59 Tobiasz Józwik M4 11 38 Nieporęt: 00:01:14 (29 / 6)
00:01:14 00:00:39
60 Nikodem Nowak Lubie jak Lubie M4 12 39 Nieporęt: 00:01:15 (31 / 7)
00:01:15 00:00:40
61 Tomasz Ruzik Ruzik Team M4 13 40 Nieporęt: 00:01:15 (32 / 8)
00:01:15 00:00:40
62 Piotr Minorczyk M4 14 41 Brodnica: 00:01:15 (19 / 4)
00:01:15 00:00:40
63 Wiktor Piotrowski ORTOREH TEAM M4 15 42 Nieporęt: 00:01:17 (33 / 9)
00:01:17 00:00:42
64 Lill Muś F4 4 22 Brodnica: 00:01:18 (20 / 2)
00:01:18 00:00:43
65 Dorota Wyrzykowska Avnet Sp. Z o.o. F4 5 23 Nieporęt: 00:01:19 (35 / 3)
00:01:19 00:00:44
66 Natalia Pomorska Trifamily F4 6 24 Nieporęt: 00:01:21 (36 / 4)
00:01:21 00:00:46
67 Nikodem Krzykawski M10 1 43 Chodzież: 00:01:24 (1 / 1)
00:01:24 00:00:49
68 Agata Tomasik F4 7 25 Nieporęt: 00:01:24 (37 / 5)
00:01:24 00:00:49
69 Mateusz Becmer Becmer Team M4 16 44 Brodnica: 00:01:25 (22 / 5)
00:01:25 00:00:50
70 Samuel Bednarek MKS Sambor Tczew Centrum Komórek M10 2 45 Brodnica: 00:01:28 (1 / 1)
00:01:28 00:00:53
71 Zofia Więckowska F4 8 26 Nieporęt: 00:01:29 (38 / 6)
00:01:29 00:00:54
72 Szymon Szołowski LABOSPORT Team M1 2 46 Brodnica: 00:01:30 (23 / 1)
00:01:30 00:00:55
73 Konstancja Baranska F1 2 27 Nieporęt: 00:01:31 (39 / 1)
00:01:31 00:00:56
74 Marcin Puc M10 3 47 Brodnica: 00:01:32 (2 / 2)
00:01:32 00:00:57
75 Morela Lubas F4 9 28 Nieporęt: 00:01:33 (41 / 8)
00:01:33 00:00:58
76 Lena Pociecha APEROL TEAM APEROL TEAM F4 10 29 Nieporęt: 00:01:33 (40 / 7)
00:01:33 00:00:58
77 Pola Osińska F10 1 30 Brodnica: 00:01:33 (3 / 1)
00:01:33 00:00:58
78 Urszula Kowalska TRINERGY TEAM F4 11 31 Nieporęt: 00:01:34 (42 / 9)
00:01:34 00:00:59
79 Marysia Dudek UKS Lusowo F10 2 32 Chodzież: 00:01:34 (2 / 1)
00:01:34 00:00:59
80 Tymoteusz Kaliski Agrolok Sport Team M10 4 48 Brodnica: 00:01:35 (4 / 3)
00:01:35 00:01:00
81 Weronika Lada SP Zelgno F8 1 33 Brodnica: 00:01:37 (5 / 1)
00:01:37 00:01:02
82 Dawid Płotka M10 5 49 Chodzież: 00:01:38 (3 / 2)
00:01:38 00:01:03
83 Oliver Kuettel Sønderborg Svømmeklub M8 2 50 Brodnica: 00:01:40 (6 / 1)
00:01:40 00:01:05
84 Leonard Podskok M10 6 51 Chodzież: 00:01:40 (4 / 3)
00:01:40 00:01:05
85 Jakub Sadowy M10 7 52 Chodzież: 00:01:40 (5 / 4)
00:01:40 00:01:05
86 Kilian Mika Kondycja Przegląd Piaseczyński M10 8 53 Nieporęt: 00:01:41 (1 / 1)
00:01:41 00:01:06
87 Jacek Bardan M8 3 54 Chodzież: 00:01:41 (6 / 1)
00:01:41 00:01:06
88 Zuzanna Manista F10 3 34 Brodnica: 00:01:42 (7 / 2)
00:01:42 00:01:07
89 Leon Szarmacher M1 3 55 Brodnica: 00:01:42 (24 / 2)
00:01:42 00:01:07
90 Wojciech Krasnodębski M8 4 56 Brodnica: 00:01:43 (8 / 2)
00:01:43 00:01:08
91 Bruno Wcisły M4 17 57 Nieporęt: 00:01:43 (43 / 10)
00:01:43 00:01:08
92 Julia Czajkowska Czaja Team F8 2 35 Brodnica: 00:01:44 (9 / 2)
00:01:44 00:01:09
93 Gabriela Zielińska F10 4 36 Brodnica: 00:01:44 (10 / 3)
00:01:44 00:01:09
94 Ignacy Jęczmionka M8 5 58 Chodzież: 00:01:44 (9 / 3)
00:01:44 00:01:09
95 Marta Śwital F10 5 37 Chodzież: 00:01:44 (7 / 2)
00:01:44 00:01:09
96 Łucja Piotrowska ORTOREH TEAM F8 3 38 Nieporęt: 00:01:45 (2 / 1)
00:01:45 00:01:10
97 Antoni Czajkowski M10 9 59 Nieporęt: 00:01:47 (4 / 2)
00:01:47 00:01:12
98 Filip Olejnik Łomiankowska Grupa Biegowa RUN Oley M8 6 60 Nieporęt: 00:01:47 (3 / 1)
00:01:47 00:01:12
99 Franciszek Strykowski M4 18 61 Nieporęt: 00:01:48 (44 / 11)
00:01:48 00:01:13
100 Aleksander Syguła KOLARSKI.EU TEAM M8 7 62 Nieporęt: 00:01:49 (5 / 2)
00:01:49 00:01:14
101 Emil Wójtych M8 8 63 Chodzież: 00:01:49 (10 / 4)
00:01:49 00:01:14
102 Aleksander Ligocki M8 9 64 Chodzież: 00:01:50 (11 / 5)
00:01:50 00:01:15
103 Kaja Safiańczuk F8 4 39 Nieporęt: 00:01:50 (6 / 2)
00:01:50 00:01:15
104 Karol Dudek M1 4 65 Nieporęt: 00:01:51 (45 / 1)
00:01:51 00:01:16
105 Oliver Wierzchowiecki M8 10 66 Nieporęt: 00:01:52 (7 / 3)
00:01:52 00:01:17
106 Alisija Ponnik Ambasada Rosji F1 3 40 Nieporęt: 00:01:53 (46 / 2)
00:01:53 00:01:18
107 Amelia Zemke Leśny Dzik F8 5 41 Chodzież: 00:01:54 (12 / 1)
00:01:54 00:01:19
108 Jana Matuszewska Goldhol Goldhol F1 4 42 Nieporęt: 00:01:54 (47 / 3)
00:01:54 00:01:19
109 Jagoda Mosoń F8 6 43 Nieporęt: 00:01:54 (8 / 3)
00:01:54 00:01:19
110 Maja Raczyńska UKS Sokołowsko F10 6 44 Brodnica: 00:01:54 (11 / 4)
00:01:54 00:01:19
111 Patryk Kawycz M8 11 67 Nieporęt: 00:01:57 (9 / 4)
00:01:57 00:01:22
112 Annabel Stachowska F10 7 45 Brodnica: 00:01:57 (12 / 5)
00:01:57 00:01:22
113 Michał Józwik M10 10 68 Nieporęt: 00:01:57 (10 / 3)
00:01:57 00:01:22
114 Nikodem Kiełbowicz Słynni Kenijczycy M8 12 69 Chodzież: 00:01:58 (14 / 6)
00:01:58 00:01:23
115 Mikolaj Andrzejuk M8 13 70 Nieporęt: 00:01:58 (11 / 5)
00:01:58 00:01:23
116 Lena Cisowska F8 7 46 Nieporęt: 00:01:58 (12 / 4)
00:01:58 00:01:23
117 Zara Mizgajska F8 8 47 Chodzież: 00:01:58 (13 / 2)
00:01:58 00:01:23
118 Lena Sawicka F10 8 48 Nieporęt: 00:02:00 (13 / 1)
00:02:00 00:01:25
119 Oliwia Klonowska Toruński Klub Triathlonowy 8-ka Toruń F8 9 49 Brodnica: 00:02:00 (13 / 3)
00:02:00 00:01:25
120 Jan Kwiatkowski Kuźnia Triathlonu M8 14 71 Nieporęt: 00:02:01 (14 / 6)
00:02:01 00:01:26
121 Bruno Nożykowski M8 15 72 Nieporęt: 00:02:01 (16 / 7)
00:02:01 00:01:26
122 Antonina Szarmacher F1 5 50 Brodnica: 00:02:01 (25 / 1)
00:02:01 00:01:26
123 Kajtek Janik M10 11 73 Nieporęt: 00:02:01 (15 / 4)
00:02:01 00:01:26
124 Julia Bodych F10 9 51 Nieporęt: 00:02:02 (17 / 2)
00:02:02 00:01:27
125 Natalia Marcinek F10 10 52 Brodnica: 00:02:03 (14 / 6)
00:02:03 00:01:28
126 Maja Ścibiorska GTS Borkowo F8 10 53 Brodnica: 00:02:05 (15 / 4)
00:02:05 00:01:30
127 Antoni Ruzik Ruzik Team M10 12 74 Nieporęt: 00:02:06 (18 / 5)
00:02:06 00:01:31
128 Bartosz Bodych M8 16 75 Nieporęt: 00:02:08 (19 / 8)
00:02:08 00:01:33
129 Amelia Nożykowska Nożyki F8 11 54 Nieporęt: 00:02:08 (20 / 5)
00:02:08 00:01:33
130 Zuzanna Panuś PULS TRI TEAM F8 12 55 Nieporęt: 00:02:09 (22 / 6)
00:02:09 00:01:34
131 Weronika Puc F10 11 56 Brodnica: 00:02:09 (16 / 7)
00:02:09 00:01:34
132 Wojciech Ziółek M8 17 76 Nieporęt: 00:02:10 (23 / 10)
00:02:10 00:01:35
133 Zofia Kowalczyk F8 13 57 Nieporęt: 00:02:10 (24 / 7)
00:02:10 00:01:35
134 Maria Grzymała F1 6 58 Nieporęt: 00:02:15 (48 / 4)
00:02:15 00:01:40
135 Filip Bielecki M8 18 77 Nieporęt: 00:02:16 (26 / 12)
00:02:16 00:01:41
136 Jakub Czernik M8 19 78 Nieporęt: 00:02:16 (25 / 11)
00:02:16 00:01:41
137 Zofia Janczewska F8 14 59 Brodnica: 00:02:16 (17 / 5)
00:02:16 00:01:41
138 Agata Pleta Luna Wszystkiego Najlepszego na urodziny Mikołaj F8 15 60 Nieporęt: 00:02:18 (27 / 8)
00:02:18 00:01:43
139 Zofia Szołowska LABOSPORT Team F8 16 61 Brodnica: 00:02:19 (18 / 6)
00:02:19 00:01:44
140 Tymoteusz Wilk La Louve M1 5 79 Brodnica: 00:02:19 (27 / 4)
00:02:19 00:01:44
141 Maksymilian Dukaczewski M8 20 80 Nieporęt: 00:02:24 (28 / 13)
00:02:24 00:01:49
142 Maja Pociecha APEROL TEAM APEROL TEAM F1 7 62 Nieporęt: 00:02:26 (49 / 5)
00:02:26 00:01:51
143 Aleksandra Sabalska F4 12 63 Brodnica: 00:03:02 (28 / 4)
00:03:02 00:02:27
144 Dawid Manista M12 1 81 Brodnica: 00:03:06 (1 / 1)
00:03:06 00:02:31
145 Nikodem Rzemyszkiewicz M12 2 82 Chodzież: 00:03:07 (2 / 1)
00:03:07 00:02:32
146 Grzegorz Heland lub wybierz z listy M12 3 83 Brodnica: 00:03:10 (2 / 2)
00:03:10 00:02:35
147 Julia Minorczyk F1 8 64 Brodnica: 00:03:15 (29 / 2)
00:03:15 00:02:40
148 Bruno Boniewski M1 6 84 Brodnica: 00:03:21 (30 / 5)
00:03:21 00:02:46
149 Jan Wiklak M14 2 85 Nieporęt: 00:03:23 (1 / 1)
00:03:23 00:02:48
150 Mateusz Sobolewski M14 3 86 Nieporęt: 00:03:27 (3 / 3)
00:03:27 00:02:52
151 Mateusz Kaliski Agrolok Sport Team M12 4 87 Brodnica: 00:03:33 (3 / 3)
00:03:33 00:02:58
152 Mateusz Waglowski TRI ALON 42 M14 4 88 Nieporęt: 00:03:41 (4 / 4)
00:03:41 00:03:06
153 Julia Bubrowska Łomiankowska Grupa Biegowa F12 1 65 Nieporęt: 00:03:45 (5 / 1)
00:03:45 00:03:10
154 Zosia Pietruszkiewicz Euro Trade Toruń HP F12 2 66 Brodnica: 00:03:48 (5 / 1)
00:03:48 00:03:13
155 Milena Pogodzińska WM Triself F12 3 67 Brodnica: 00:03:48 (6 / 2)
00:03:48 00:03:13
156 Zuzanna Pankiewicz F1 9 68 Brodnica: 00:03:49 (31 / 3)
00:03:49 00:03:14
157 Julia Waglowska TRI ALON 42 F14 2 69 Nieporęt: 00:03:50 (6 / 1)
00:03:50 00:03:15
158 Szymon Busiło M14 5 89 Nieporęt: 00:03:53 (7 / 5)
00:03:53 00:03:18
159 Iga Świerżewska SportowaRodzina.pl F14 3 70 Nieporęt: 00:03:54 (8 / 2)
00:03:54 00:03:19
160 Jakub Szymanek UKS G-8 Bielany Warszawa M12 5 90 Nieporęt: 00:03:54 (9 / 1)
00:03:54 00:03:19
161 Jan Florek LABOSPORT Team M12 6 91 Chodzież: 00:03:57 (4 / 2)
00:03:57 00:03:22
162 Zuzanna Syguła KOLARSKI TEAM KOLARSKI TEAM F14 4 71 Nieporęt: 00:03:57 (10 / 3)
00:03:57 00:03:22
163 Fabian Fedorowicz M12 7 92 Nieporęt: 00:04:07 (11 / 2)
00:04:07 00:03:32
164 Ada Świerżewska SportowaRodzina.pl F12 4 72 Nieporęt: 00:04:10 (12 / 2)
00:04:10 00:03:35
165 Alina Kyryliuk F12 5 73 Nieporęt: 00:04:27 (13 / 3)
00:04:27 00:03:52
166 Ola Walewska Dentistoo F12 6 74 Nieporęt: 00:04:31 (14 / 4)
00:04:31 00:03:56
167 Aleksander Boniecki M12 8 93 Brodnica: 00:04:33 (7 / 4)
00:04:33 00:03:58
168 Karolina Chwiłoc F12 7 75 Nieporęt: 00:05:12 (15 / 5)
00:05:12 00:04:37
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon