Garmin Ultra Race 2018 - dystans 80 km - results

M‑ce Nazwisko i imię Klub Kat. M-ce w kat. M-ce wg płci Zawody Czas końcowy Strata
1 Michał Drozd Gruszka z jednym skrzydłem M40 1 1 Radków: 02:16:58 (22 / 8)
18:00:07
2 Dawid Dybol M30 1 2 Radków: 02:25:22 (39 / 15)
18:16:35 00:16:28
3 Tomasz Markowski Rykowisko TEAM PKN ORLEN S.A. M30 2 3 Radków: 02:25:22 (38 / 14)
18:36:55 00:36:48
4 Zbigniew Mossoczy MAGAZYN TRIATHLON M40 2 4 Radków: 03:01:20 (226 / 66)
19:14:04 01:13:57
5 Marcin Nalazek Piaseczno Running Kalenji by Decathlon M30 3 5 Radków: 02:45:34 (138 / 55)
20:59:35 02:59:28
6 Roman Mazurek niezrzeszony M40 3 6 Radków: 02:58:33 (205 / 58)
21:20:32 03:20:25
7 Przemek Nawrocki Silesia Marathon Team M40 4 7 Radków: 02:53:02 (167 / 42)
21:36:27 03:36:20
8 Tomasz Jaworowicz KS Pegaz M40 5 8 Radków: 02:29:38 (58 / 18)
21:43:45 03:43:38
9 Marek Karaś PODGÓRZ TORUŃ M50 1 9 Radków: 02:52:05 (161 / 8)
21:55:18 03:55:11
10 Piotr Falkowski KS Pegaz M40 6 10 Radków: 02:51:29 (159 / 39)
22:01:24 04:01:17
11 Paweł Kosin Klub Biegających Leśników M30 4 11 Radków: 03:01:35 (229 / 83)
22:08:42 04:08:35
12 Maciej Grabowski Rykowisko M40 7 12 Radków: 02:57:10 (191 / 51)
22:14:24 04:14:17
13 Waldemar Kotysz M50 2 13 Radków: 02:50:09 (156 / 6)
22:22:36 04:22:29
14 Piotr Kłosowski M40 8 14 Radków: 02:56:11 (187 / 49)
22:53:04 04:52:57
15 Kamil Jermak M30 5 15 Radków: 03:04:49 (247 / 88)
22:57:47 04:57:40
16 Mateusz Gruntowski Niemo Adventure M30 6 16 Radków: 03:05:08 (248 / 89)
23:10:29 05:10:22
17 Mariusz Pietrowski KTOŚTAKI biegają M50 3 17 Radków: 04:07:36 (457 / 25)
24:26:27 06:26:20
18 Mieczysław Król UltraTata M30 7 18 Radków: 03:17:16 (305 / 110)
24:32:03 06:31:56
19 Paweł Łyżwa wkurw_team M40 9 19 Radków: 03:38:12 (393 / 99)
24:51:48 06:51:41
20 Tomasz Witkowski Żary Runners Team M40 10 20 Radków: 03:42:51 (404 / 100)
25:25:52 07:25:45
21 Cezary Dąbrowski MAXI Piaseczno M40 11 21 Radków: 03:35:02 (381 / 97)
25:33:44 07:33:37
22 Krzysztof Głombik M50 4 22 Radków: 03:49:00 (417 / 20)
25:52:00 07:51:53
23 Zbigniew Podkówka M50 5 23 Radków: 03:41:32 (401 / 17)
26:06:48 08:06:41
24 Slawomir Michalak M50 6 24 Radków: 04:08:10 (459 / 26)
27:34:56 09:34:49
25 Rafał Kruzel Biegowe Misie M40 12 25 Radków: 03:59:41 (445 / 105)
28:12:43 10:12:36
26 Bogdan Małkowski SPARTANIE DZIECIOM M50 7 26 Radków: 04:00:42 (447 / 24)
28:57:03 10:56:56
27 Jaroslaw Juszczyk Gosław Sport Center M30 8 27 Radków: 03:58:58 (443 / 133)
10:25:39
28 Tomasz Doliński Tomasz Doliński Tomasz Doliński M50 8 28 Radków: 03:51:19 (426 / 21)
12:18:33 01:52:54
29 Robert Raszpla SERWIS SPEED Robert Raszpla M40 13 29 Radków: 02:23:43 (35 / 10)
13:47:33 03:21:54
30 Krzysztof Chodorowski Przedwojewski Mountain Team M30 9 30 Radków: 00:46:30 (1 / 1)
00:46:30
31 Tomasz Samosenek Aktywna Nowa Ruda M30 10 31 Radków: 00:50:15 (2 / 2)
00:50:15 00:03:45
32 Robert Maślanka Futerek Team M30 11 32 Radków: 00:50:27 (3 / 3)
00:50:27 00:03:57
33 Łukasz Romanowicz M30 12 33 Radków: 00:53:01 (4 / 4)
00:53:01 00:06:31
34 Ewa Błauciak F18 1 1 Radków: 00:53:20 (5 / 1)
00:53:20 00:06:50
35 Krzysztof Baranowski M30 13 34 Radków: 00:53:27 (6 / 5)
00:53:27 00:06:57
36 Piotr Klimczak UKS GIMPAS PASLEK M40 14 35 Radków: 00:53:59 (7 / 1)
00:53:59 00:07:29
37 Bartosz Sobański Maltańska Grupa Biegowa M30 14 36 Radków: 00:54:08 (8 / 6)
00:54:08 00:07:38
38 Leszek Kozicz Tarnowo Podgórne Biega Tarnowo Podgórne Biega M50 9 37 Radków: 00:54:10 (9 / 1)
00:54:10 00:07:40
39 Maciej Majchrzak M18 1 38 Radków: 00:54:12 (10 / 1)
00:54:12 00:07:42
40 Anna Waliduda AUTOGAZEXPERT RUNNERS TEAM / KOTWICA BRZEG F30 1 2 Radków: 00:55:48 (11 / 1)
00:55:48 00:09:18
41 Sebastian Zamojski M40 15 39 Radków: 00:56:14 (12 / 2)
00:56:14 00:09:44
42 Ewelina Michalak Kotwica Brzeg F30 2 3 Radków: 00:57:27 (13 / 2)
00:57:27 00:10:57
43 Włodzimierz Rapacki KB Lew LEGNICA M60 1 40 Radków: 00:57:59 (14 / 1)
00:57:59 00:11:29
44 Mariola Czekalska Kotwica Brzeg F50 1 4 Radków: 00:58:00 (15 / 1)
00:58:00 00:11:30
45 Ewa Karatków F40 1 5 Radków: 00:58:30 (16 / 1)
00:58:30 00:12:00
46 Sebastian Kowacki Kajtex Runners M30 15 41 Radków: 00:58:30 (17 / 7)
00:58:30 00:12:00
47 Dawid Futoma Futerek Team M18 2 42 Radków: 00:58:40 (18 / 2)
00:58:40 00:12:10
48 Andrzej Jachym M40 16 43 Radków: 00:59:09 (19 / 3)
00:59:09 00:12:39
49 Paweł Szczurek M18 3 44 Radków: 00:59:12 (20 / 3)
00:59:12 00:12:42
50 Piotr Kadłubowski KOTWICA BRZEG AUTOGAZEXPERT RUNNERS TEAM M40 17 45 Radków: 00:59:13 (21 / 4)
00:59:13 00:12:43
51 Robert Klin WATAHA GRUPA TRENINGOWA M40 18 46 Radków: 01:00:02 (22 / 5)
01:00:02 00:13:32
52 Piotr Sawicz M30 16 47 Radków: 01:00:22 (23 / 8)
01:00:22 00:13:52
53 Dariusz Konowalczyk M30 17 48 Radków: 01:00:26 (24 / 9)
01:00:26 00:13:56
54 Dariusz Łoda WOJAKI TEAM M40 19 49 Radków: 01:00:38 (26 / 6)
01:00:38 00:14:08
55 Waldemar Broniarz WOJAKI TEAM M30 18 50 Radków: 01:00:38 (25 / 10)
01:00:38 00:14:08
56 Piotr Wilczyński M30 19 51 Radków: 01:01:54 (27 / 11)
01:01:54 00:15:24
57 Kamilla Czykiel PULSBIKE TEAM F30 3 6 Radków: 01:02:20 (28 / 3)
01:02:20 00:15:50
58 Konrad Donczew M18 4 52 Radków: 01:02:21 (29 / 4)
01:02:21 00:15:51
59 Katarzyna Gąsior Studio Fitness Workout Studio Fitness Workout F18 2 7 Radków: 01:02:22 (30 / 2)
01:02:22 00:15:52
60 Grzegorz Czerwonka M40 20 53 Radków: 01:02:32 (31 / 7)
01:02:32 00:16:02
61 Tomasz Sobczak M30 20 54 Radków: 01:02:46 (32 / 12)
01:02:46 00:16:16
62 Małgorzata Bednarz OTM.b F40 2 8 Radków: 01:02:49 (33 / 2)
01:02:49 00:16:19
63 Sebastian Bednarz OTM.b M40 21 55 Radków: 01:02:50 (34 / 8)
01:02:50 00:16:20
64 Fabian Mackiewicz M40 22 56 Radków: 01:02:52 (35 / 9)
01:02:52 00:16:22
65 Paweł Fornal 22 KBPG M30 21 57 Radków: 01:03:23 (36 / 13)
01:03:23 00:16:53
66 Sylwia Rusakowicz GarageGym Krapkowice F30 4 9 Radków: 01:03:59 (37 / 4)
01:03:59 00:17:29
67 Jonasz Czeszejko-Sochacki Saucony Freedom Team Saucony M30 22 58 Radków: 01:04:19 (38 / 14)
01:04:19 00:17:49
68 Paweł Kraszczyński KB LEW LEGNICA M30 23 59 Radków: 01:04:34 (39 / 15)
01:04:34 00:18:04
69 Krzysztof Iskra Sowy Team M30 24 60 Radków: 01:05:04 (40 / 16)
01:05:04 00:18:34
70 Aleksander Spałek GarageGym Krapkowice M30 25 61 Radków: 01:05:23 (41 / 17)
01:05:23 00:18:53
71 Aleksandra Kołodziej F18 3 10 Radków: 01:05:26 (42 / 3)
01:05:26 00:18:56
72 Grzegorz Woźniak Studio Fitness Workout Studio Fitness Workout M30 26 62 Radków: 01:05:33 (43 / 18)
01:05:33 00:19:03
73 Eliza Kopacka FollowMe - zmieniamyfinanse.pl FollowMe - zmieniamyfinanse.pl F30 5 11 Radków: 01:06:16 (44 / 5)
01:06:16 00:19:46
74 Adam Radecki M30 27 63 Radków: 01:06:23 (45 / 19)
01:06:23 00:19:53
75 Marzena Farion F30 6 12 Radków: 01:06:23 (46 / 6)
01:06:23 00:19:53
76 Jarosław Sulwiński 1989 1989 M18 5 64 Radków: 01:06:56 (47 / 5)
01:06:56 00:20:26
77 Joanna Kuc SKYRUNNERS F18 4 13 Radków: 01:07:11 (48 / 4)
01:07:11 00:20:41
78 Darek Siwek M40 23 65 Radków: 01:07:19 (49 / 10)
01:07:19 00:20:49
79 Katarzyna Dębowska F30 7 14 Radków: 01:07:21 (50 / 7)
01:07:21 00:20:51
80 Katarzyna Sobczyńska Kat Cross F30 8 15 Radków: 01:07:26 (51 / 8)
01:07:26 00:20:56
81 Magdalena Sobura -Durma Woźniak Running Team F30 9 16 Radków: 01:07:38 (52 / 9)
01:07:38 00:21:08
82 Adam Szczepaniak M50 10 66 Radków: 01:07:40 (53 / 2)
01:07:40 00:21:10
83 Iwona Kraskowska F30 10 17 Radków: 01:07:53 (54 / 10)
01:07:53 00:21:23
84 Alina Musik PoweradeTeam F30 11 18 Radków: 01:08:04 (55 / 11)
01:08:04 00:21:34
85 Grzegorz Burak M40 24 67 Radków: 01:08:04 (56 / 11)
01:08:04 00:21:34
86 Łukasz Piotrowski M30 28 68 Radków: 01:08:13 (57 / 20)
01:08:13 00:21:43
87 Agnieszka Szrek Burczyk Speleoklub Świętokrzyski F30 12 19 Radków: 01:08:13 (58 / 12)
01:08:13 00:21:43
88 Joanna Dokowska F18 5 20 Radków: 01:08:17 (59 / 5)
01:08:17 00:21:47
89 Agnieszka Gerlach F40 3 21 Radków: 01:08:18 (60 / 3)
01:08:18 00:21:48
90 Magdalena Dobrzyniecka F30 13 22 Radków: 01:09:03 (61 / 13)
01:09:03 00:22:33
91 Daniel Wiechowski Muchobronx M30 29 69 Radków: 01:09:07 (62 / 21)
01:09:07 00:22:37
92 Grzegorz Szymański Zwycięzów 6F M40 25 70 Radków: 01:09:29 (63 / 12)
01:09:29 00:22:59
93 Sebastian Jelinski NOA M40 26 71 Radków: 01:09:33 (64 / 13)
01:09:33 00:23:03
94 Beata Kiełbińska F30 14 23 Radków: 01:09:40 (65 / 14)
01:09:40 00:23:10
95 Weronika Hoffmann F30 15 24 Radków: 01:09:42 (66 / 15)
01:09:42 00:23:12
96 Renata Celuch KB LEW LEGNICA F40 4 25 Radków: 01:10:00 (67 / 4)
01:10:00 00:23:30
97 Ewa Lipiec F40 5 26 Radków: 01:10:20 (68 / 5)
01:10:20 00:23:50
98 Anna Rutkowska F18 6 27 Radków: 01:10:24 (69 / 6)
01:10:24 00:23:54
99 Joanna Bulawkin Studio Fitness Workout F40 6 28 Radków: 01:10:40 (70 / 6)
01:10:40 00:24:10
100 Justyna Żygadło WATAHA GRUPA TRENINGOWA F30 16 29 Radków: 01:10:43 (71 / 16)
01:10:43 00:24:13
101 Roksana Jankowska F40 7 30 Radków: 01:10:44 (72 / 7)
01:10:44 00:24:14
102 Marta Kurpas F18 7 31 Radków: 01:10:48 (73 / 7)
01:10:48 00:24:18
103 Tomasz Legutko M40 27 72 Radków: 01:10:58 (74 / 14)
01:10:58 00:24:28
104 Tomasz Popławski M40 28 73 Radków: 01:11:06 (75 / 15)
01:11:06 00:24:36
105 Jarosław Janeczek Kajtex Runners Kajtex M30 30 74 Radków: 01:11:13 (76 / 22)
01:11:13 00:24:43
106 Katarzyna Rudnik - F30 17 32 Radków: 01:12:15 (77 / 17)
01:12:15 00:25:45
107 Izabela Zawalska F30 18 33 Radków: 01:12:32 (78 / 18)
01:12:32 00:26:02
108 Bartosz Góralewicz M30 31 75 Radków: 01:12:36 (79 / 23)
01:12:36 00:26:06
109 Norbert Olech Tytani WSB M30 32 76 Radków: 01:12:43 (80 / 24)
01:12:43 00:26:13
110 Elżbieta Kutycka Kurek Chojrak Team Wrocław F30 19 34 Radków: 01:12:52 (81 / 19)
01:12:52 00:26:22
111 Michał Bernadzikowski M30 33 77 Radków: 01:13:51 (82 / 25)
01:13:51 00:27:21
112 Marta Malek- Bernadzikowska Europa Ubezpieczenia F30 20 35 Radków: 01:13:51 (83 / 20)
01:13:51 00:27:21
113 Magdalena Bogucka F18 8 36 Radków: 01:14:58 (84 / 8)
01:14:58 00:28:28
114 Marek Drong Kluczborska Grupa Biegowa LZS Kuniów M40 29 78 Radków: 01:15:27 (85 / 16)
01:15:27 00:28:57
115 Krzysztof Krzywokulski Kluczborska Grupa Biegowa M40 30 79 Radków: 01:15:28 (86 / 17)
01:15:28 00:28:58
116 Anna Owsiannik F30 21 37 Radków: 01:15:30 (87 / 21)
01:15:30 00:29:00
117 Krzysztof Sobański M60 2 80 Radków: 01:15:32 (88 / 2)
01:15:32 00:29:02
118 Karolina Bucko 1973 1973 F40 8 38 Radków: 01:16:13 (89 / 8)
01:16:13 00:29:43
119 Justyna Sidor Sowie TEAM F30 22 39 Radków: 01:16:16 (90 / 22)
01:16:16 00:29:46
120 Adam Chrobasik M40 31 81 Radków: 01:16:34 (91 / 18)
01:16:34 00:30:04
121 Monika Pietrzak F18 9 40 Radków: 01:16:46 (92 / 9)
01:16:46 00:30:16
122 Michal Flaczynski iMenel M30 34 82 Radków: 01:16:56 (93 / 26)
01:16:56 00:30:26
123 Jakub Rusin AT Team M18 6 83 Radków: 01:16:57 (94 / 6)
01:16:57 00:30:27
124 Joanna Gorgolińska F40 9 41 Radków: 01:16:58 (95 / 9)
01:16:58 00:30:28
125 Tomasz Michalski M40 32 84 Radków: 01:17:02 (96 / 19)
01:17:02 00:30:32
126 Agnieszka Szymańska Zwycięzów 6F F40 10 42 Radków: 01:17:37 (97 / 10)
01:17:37 00:31:07
127 Agnieszka Jarzębska TU INTER Polska SA F18 10 43 Radków: 01:18:19 (98 / 10)
01:18:19 00:31:49
128 Wioleta Mokrzycka F18 11 44 Radków: 01:19:13 (101 / 11)
01:19:13 00:32:43
129 Aleksandra Stawicka F18 12 45 Radków: 01:19:13 (102 / 12)
01:19:13 00:32:43
130 Grzegorz Stawicki M18 7 85 Radków: 01:19:13 (99 / 7)
01:19:13 00:32:43
131 Przemysław Paturaj PROCOM SYSTEM M18 8 86 Radków: 01:19:13 (100 / 8)
01:19:13 00:32:43
132 Szymon Paturaj M18 9 87 Radków: 01:19:18 (103 / 9)
01:19:18 00:32:48
133 Martyna Burek F18 13 46 Radków: 01:19:20 (104 / 13)
01:19:20 00:32:50
134 Katarzyna Szaflarska F30 23 47 Radków: 01:19:27 (105 / 23)
01:19:27 00:32:57
135 Katarzyna Łuć F30 24 48 Radków: 01:19:46 (106 / 24)
01:19:46 00:33:16
136 Agnieszka Kamińska F18 14 49 Radków: 01:19:59 (108 / 14)
01:19:59 00:33:29
137 Marek Kurpas Świat Maratończyka Kożuchow M50 11 88 Radków: 01:19:59 (107 / 3)
01:19:59 00:33:29
138 Jolanta Jarczyńska - Dominik AKtywni Węgrów F40 11 50 Radków: 01:20:01 (109 / 11)
01:20:01 00:33:31
139 Danuta Bednarska-Kozioł F40 12 51 Radków: 01:21:08 (110 / 12)
01:21:08 00:34:38
140 Anna Kweczka-Janeczek Kajtex Runners F30 25 52 Radków: 01:21:53 (111 / 25)
01:21:53 00:35:23
141 Katarzyna Harendarz mSport Team F50 2 53 Radków: 01:21:58 (112 / 2)
01:21:58 00:35:28
142 Magda Januchta F40 13 54 Radków: 01:22:01 (113 / 13)
01:22:01 00:35:31
143 Marta Widalska F40 14 55 Radków: 01:22:04 (114 / 14)
01:22:04 00:35:34
144 Aleksandra Szwajkowska F18 15 56 Radków: 01:22:08 (115 / 15)
01:22:08 00:35:38
145 Anna Szwajkowska F18 16 57 Radków: 01:22:12 (116 / 16)
01:22:12 00:35:42
146 Anna Łyczko F40 15 58 Radków: 01:22:28 (117 / 15)
01:22:28 00:35:58
147 Asia Bulkowska 1973 1973 F40 16 59 Radków: 01:22:54 (118 / 16)
01:22:54 00:36:24
148 Beata Neumann Centrum Łąkowa 1 F50 3 60 Radków: 01:23:24 (119 / 3)
01:23:24 00:36:54
149 Agnieszka Brzozowska F30 26 61 Radków: 01:23:40 (120 / 26)
01:23:40 00:37:10
150 Anna Zwydak F18 17 62 Radków: 01:24:01 (121 / 17)
01:24:01 00:37:31
151 Tomasz Kaśkiewicz M30 35 89 Radków: 01:24:08 (122 / 27)
01:24:08 00:37:38
152 Konrad Zawisza M18 10 90 Radków: 01:25:23 (123 / 10)
01:25:23 00:38:53
153 Monika Olek-Wysocka Morsy Turek F30 27 63 Radków: 01:25:37 (124 / 27)
01:25:37 00:39:07
154 Henryk Heen M30 36 91 Radków: 01:26:11 (125 / 28)
01:26:11 00:39:41
155 Patrycja Gieraś F30 28 64 Radków: 01:26:46 (126 / 28)
01:26:46 00:40:16
156 Ania Masiowska TRANSMED TRANSMED F40 17 65 Radków: 01:26:52 (127 / 17)
01:26:52 00:40:22
157 Aneta Klin F40 18 66 Radków: 01:27:41 (128 / 18)
01:27:41 00:41:11
158 Michał Zastawny M30 37 92 Radków: 01:27:50 (129 / 29)
01:27:50 00:41:20
159 Bianka Kurowska F18 18 67 Radków: 01:27:54 (130 / 18)
01:27:54 00:41:24
160 Aleksander Opacki M18 11 93 Radków: 01:28:43 (131 / 11)
01:28:43 00:42:13
161 Małgorzata Kutycka F30 29 68 Radków: 01:28:59 (132 / 29)
01:28:59 00:42:29
162 Adriana Stasiak F18 19 69 Radków: 01:29:18 (135 / 19)
01:29:18 00:42:48
163 Małgorzata Majdak F40 19 70 Radków: 01:29:18 (133 / 19)
01:29:18 00:42:48
164 Filip Dorna Przestań wątpić, zacznij wierzyć M18 12 94 Radków: 01:29:18 (134 / 12)
01:29:18 00:42:48
165 Aneta Siuda Speed Feet '16 F40 20 71 Radków: 01:29:22 (136 / 20)
01:29:22 00:42:52
166 Agnieszka Lach F40 21 72 Radków: 01:29:39 (137 / 21)
01:29:39 00:43:09
167 Joanna Szkudlarska Przed siebie F40 22 73 Radków: 01:29:54 (138 / 22)
01:29:54 00:43:24
168 Kamila Lewandowska F30 30 74 Radków: 01:30:51 (139 / 30)
01:30:51 00:44:21
169 Robert Wolniewicz M60 3 95 Radków: 01:31:00 (140 / 3)
01:31:00 00:44:30
170 Justyna Dłubała F30 31 75 Radków: 01:31:20 (141 / 31)
01:31:20 00:44:50
171 Maria Kucner F18 20 76 Radków: 01:32:52 (142 / 20)
01:32:52 00:46:22
172 Mirosława Przyłuska RAZ Szczecin F60 1 77 Radków: 01:33:36 (143 / 1)
01:33:36 00:47:06
173 Anna Bajer Tarnowo Podgórne Biega F30 32 78 Radków: 01:38:43 (144 / 32)
01:38:43 00:52:13
174 Tomasz Kutycki M40 33 96 Radków: 01:38:56 (145 / 20)
01:38:56 00:52:26
175 Emilia Szybowska F30 33 79 Radków: 01:39:44 (146 / 33)
01:39:44 00:53:14
176 Piotr Serwadczak P+E M40 34 97 Radków: 01:40:11 (147 / 21)
01:40:11 00:53:41
177 Edyta Strzelczyk P+E F40 23 80 Radków: 01:40:11 (148 / 23)
01:40:11 00:53:41
178 Aleksandra Pieczek Wieczorne Bieganie w Szczecinie F30 34 81 Radków: 01:42:57 (149 / 34)
01:42:57 00:56:27
179 Anna Galian Kalex Team F30 35 82 Radków: 01:45:47 (150 / 35)
01:45:47 00:59:17
180 Michał Rajca GT RAT M18 13 98 Radków: 01:48:24 (1 / 1)
01:48:24 01:01:54
181 Miłosz Szcześniewski Salco Garmin Team M18 14 99 Radków: 01:54:26 (2 / 2)
01:54:26 01:07:56
182 Piotr Hercog Salomon Suunto Team M40 35 100 Radków: 01:54:26 (3 / 1)
01:54:26 01:07:56
183 Justyna Nojszewska - Zając ZP SZPIKI DRUŻYNA SZPIKU/WKURW_TEAM F30 36 83 Radków: 01:59:44 (151 / 36)
01:59:44 01:13:14
184 Monika Zapłata F30 37 84 Radków: 01:59:45 (152 / 37)
01:59:45 01:13:15
185 Jarek Gonczarenko M30 38 101 Radków: 02:02:13 (4 / 1)
02:02:13 01:15:43
186 Maciej Jura ITMBW Kraków M18 15 102 Radków: 02:03:50 (5 / 3)
02:03:50 01:17:20
187 Paweł Stępień M18 16 103 Radków: 02:05:09 (6 / 4)
02:05:09 01:18:39
188 Marcin Krupa Aktywna Nowa Ruda M40 36 104 Radków: 02:05:44 (7 / 2)
02:05:44 01:19:14
189 Marcin Żwirski M18 17 105 Radków: 02:06:36 (8 / 5)
02:06:36 01:20:06
190 Norbert Jachymczyk KB MCKIS JAWORZNO M40 37 106 Radków: 02:06:43 (9 / 3)
02:06:43 01:20:13
191 Maciej Kowolik M18 18 107 Radków: 02:09:51 (10 / 6)
02:09:51 01:23:21
192 Robert Kozak Ronal Polska Run M40 38 108 Radków: 02:10:52 (11 / 4)
02:10:52 01:24:22
193 Rafał Futoma FUTEREK TEAM Ochotnicza Straż Pożarna Radków M30 39 109 Radków: 02:11:50 (12 / 2)
02:11:50 01:25:20
194 Marcin Ignaczak IFB Broker-Fillco IFB Broker M40 39 110 Radków: 02:12:19 (13 / 5)
02:12:19 01:25:49
195 Maciej Kowalski Morsy Ośno Lubuskie M40 40 111 Radków: 02:12:37 (14 / 6)
02:12:37 01:26:07
196 Jakub Sojka M30 40 112 Radków: 02:12:42 (15 / 3)
02:12:42 01:26:12
197 Renata Grzesik F18 21 85 Radków: 02:14:01 (153 / 21)
02:14:01 01:27:31
198 Wojciech Nawrot M30 41 113 Radków: 02:14:17 (16 / 4)
02:14:17 01:27:47
199 Dawid Kutaj Klasztor Księgi Henrykowskiej M18 19 114 Radków: 02:14:25 (17 / 7)
02:14:25 01:27:55
200 Patryk Kalicki M18 20 115 Radków: 02:14:41 (18 / 8)
02:14:41 01:28:11
201 Jarosław Leśniak Makarony Polskie M30 42 116 Radków: 02:15:21 (19 / 5)
02:15:21 01:28:51
202 Robert Lubański M50 12 117 Radków: 02:15:22 (20 / 1)
02:15:22 01:28:52
203 Adrian Wysoczański M40 41 118 Radków: 02:15:59 (21 / 7)
02:15:59 01:29:29
204 Rafał Luzar M30 43 119 Radków: 02:17:21 (23 / 6)
02:17:21 01:30:51
205 Edyta Baluta xRunners F18 22 86 Radków: 02:18:16 (24 / 1)
02:18:16 01:31:46
206 Krzysztof Winiarczyk KLUB SPORTOWY REKIN ŚWIEBODZICE M30 44 120 Radków: 02:19:02 (25 / 7)
02:19:02 01:32:32
207 Krzysztof Kempa Athletics Team Prusice M30 45 121 Radków: 02:19:21 (26 / 8)
02:19:21 01:32:51
208 Witold Stanik YEOPY OPOCZNO M30 46 122 Radków: 02:19:35 (27 / 9)
02:19:35 01:33:05
209 Urszula Kafarska SKS OBORNIKI F18 23 87 Radków: 02:20:09 (28 / 2)
02:20:09 01:33:39
210 Piotr Harkiewicz Naramowice Biegają M30 47 123 Radków: 02:20:13 (29 / 10)
02:20:13 01:33:43
211 Łukasz Tomaszkiewicz KK Łowicz M30 48 124 Radków: 02:20:26 (30 / 11)
02:20:26 01:33:56
212 Bartosz Drobczyński Puszczyk Bukowy M30 49 125 Radków: 02:20:53 (31 / 12)
02:20:53 01:34:23
213 Przemysław Kończal M40 42 126 Radków: 02:21:15 (32 / 9)
02:21:15 01:34:45
214 Ula Przygoda KK Łowicz F30 38 88 Radków: 02:22:13 (33 / 1)
02:22:13 01:35:43
215 Tomasz Kotyrba M30 50 127 Radków: 02:23:11 (34 / 13)
02:23:11 01:36:41
216 Łukasz Kwiatkowski JASNA STRONA MOCY JASNA STRONA MOCY M40 43 128 Radków: 02:24:23 (36 / 11)
02:24:23 01:37:53
217 Michał Miazga Miazga Miazga M40 44 129 Radków: 02:24:53 (37 / 12)
02:24:53 01:38:23
218 Mateusz Morawski ŻARY RUNNERS TEAM M18 21 130 Radków: 02:25:26 (40 / 9)
02:25:26 01:38:56
219 Artur Markiewicz Poddębicki Klub Biegacza Zdyszani.pl Poddębicki Klub Biegacza Zdyszani.pl M30 51 131 Radków: 02:25:39 (41 / 16)
02:25:39 01:39:09
220 Michał Nolbrzak COKE RUNNERS M40 45 132 Radków: 02:25:49 (42 / 13)
02:25:49 01:39:19
221 Marek Podoluk M40 46 133 Radków: 02:25:54 (43 / 14)
02:25:54 01:39:24
222 Jagoda Petryna NOA F30 39 89 Radków: 02:26:09 (44 / 2)
02:26:09 01:39:39
223 Anna Baluta xRunners F18 24 90 Radków: 02:26:19 (45 / 3)
02:26:19 01:39:49
224 Sylwester Górski Zabiegani Częstochowa M40 47 134 Radków: 02:26:28 (46 / 15)
02:26:28 01:39:58
225 Albert Faltynowski M18 22 135 Radków: 02:26:43 (47 / 10)
02:26:43 01:40:13
226 Adam Ilkiewicz Allianz Running Team M30 52 136 Radków: 02:26:46 (48 / 17)
02:26:46 01:40:16
227 Wojciech Grzegorczyk M30 53 137 Radków: 02:26:49 (49 / 18)
02:26:49 01:40:19
228 Michał Rojewski Naramowice Biegają Naramowice Biegają M30 54 138 Radków: 02:26:53 (50 / 19)
02:26:53 01:40:23
229 Robert Szczepanik M40 48 139 Radków: 02:27:06 (51 / 16)
02:27:06 01:40:36
230 Monika Dudek Pasja chrzanka running team F30 40 91 Radków: 02:27:44 (52 / 3)
02:27:44 01:41:14
231 Andrzej Hołyst M30 55 140 Radków: 02:27:47 (53 / 20)
02:27:47 01:41:17
232 Sławomir Ordyniec KB Leroy Merlin M18 23 141 Radków: 02:28:47 (54 / 11)
02:28:47 01:42:17
233 Wojciech Kałużny M40 49 142 Radków: 02:28:58 (55 / 17)
02:28:58 01:42:28
234 Patryk Los LosTeam M30 56 143 Radków: 02:29:00 (56 / 21)
02:29:00 01:42:30
235 Marek Nowak Explorador M30 57 144 Radków: 02:29:14 (57 / 22)
02:29:14 01:42:44
236 Piotr Cyran SKYRUNNERS M30 58 145 Radków: 02:30:14 (59 / 23)
02:30:14 01:43:44
237 Mateusz Oppeln-Bronikowski M30 59 146 Radków: 02:30:36 (60 / 24)
02:30:36 01:44:06
238 Justyna Wysokinska ASICSFrontRunner Poland F18 25 92 Radków: 02:30:37 (61 / 4)
02:30:37 01:44:07
239 Helena Meissnerová Team Jeseníky chata Eduard F18 26 93 Radków: 02:30:49 (62 / 5)
02:30:49 01:44:19
240 Grzegorz Matuszewski M18 24 147 Radków: 02:31:24 (63 / 12)
02:31:24 01:44:54
241 Konrad Kołtun M18 25 148 Radków: 02:31:37 (64 / 13)
02:31:37 01:45:07
242 Cezary Spiż Tarnowo Podgórne Biega M30 60 149 Radków: 02:31:43 (65 / 25)
02:31:43 01:45:13
243 Maciej Witosławski M30 61 150 Radków: 02:31:55 (66 / 26)
02:31:55 01:45:25
244 Radomír Neugebauer Chata Eduard M40 50 151 Radków: 02:32:02 (67 / 19)
02:32:02 01:45:32
245 Mateusz Gramala M18 26 152 Radków: 02:32:10 (68 / 14)
02:32:10 01:45:40
246 Michał Gacek NOA M30 62 153 Radków: 02:32:13 (69 / 27)
02:32:13 01:45:43
247 Marcin Siudziński Bank BGŻ BNP Paribas S.A. M30 63 154 Radków: 02:32:42 (70 / 28)
02:32:42 01:46:12
248 Monika Litwin Litwin Team F30 41 94 Radków: 02:32:59 (71 / 4)
02:32:59 01:46:29
249 Piotr Baryła Ronal Polska Run M30 64 155 Radków: 02:33:11 (72 / 29)
02:33:11 01:46:41
250 Marcelina Moderhak EDF Trek Gdynia F30 42 95 Radków: 02:33:18 (73 / 5)
02:33:18 01:46:48
251 Paweł Smoliński TORQ PRO RUN M50 13 156 Radków: 02:34:04 (74 / 2)
02:34:04 01:47:34
252 Michał Litwin Litwin Team M30 65 157 Radków: 02:34:13 (75 / 30)
02:34:13 01:47:43
253 Tomasz Bronik M30 66 158 Radków: 02:34:24 (76 / 31)
02:34:24 01:47:54
254 Jacek Szandała Cała Oleśnica Biega M40 51 159 Radków: 02:34:46 (77 / 20)
02:34:46 01:48:16
255 Łukasz Broniszewski M18 27 160 Radków: 02:35:04 (78 / 15)
02:35:04 01:48:34
256 Karol Szmidt Szmidt i Syn M30 67 161 Radków: 02:35:13 (79 / 32)
02:35:13 01:48:43
257 Piotr Landyszkowski LeszNo Limits Runners M30 68 162 Radków: 02:35:24 (80 / 33)
02:35:24 01:48:54
258 Weronika Kozioł F18 27 96 Radków: 02:35:27 (81 / 6)
02:35:27 01:48:57
259 Piotr Gos Naramowice Biegają M40 52 163 Radków: 02:35:50 (82 / 21)
02:35:50 01:49:20
260 Rashid Marek Polewski Naramowice Biegają M40 53 164 Radków: 02:36:07 (83 / 22)
02:36:07 01:49:37
261 Mateusz Kalicki M18 28 165 Radków: 02:36:17 (84 / 16)
02:36:17 01:49:47
262 Tomasz Książkiewicz #rusz4litery M40 54 166 Radków: 02:36:22 (85 / 23)
02:36:22 01:49:52
263 Dawid Klahs ORWL M18 29 167 Radków: 02:36:45 (86 / 17)
02:36:45 01:50:15
264 Paweł Cabaj Nationale Nederlanden Runing Team M40 55 168 Radków: 02:36:56 (87 / 24)
02:36:56 01:50:26
265 Jakub Korczyk M30 69 169 Radków: 02:36:59 (88 / 34)
02:36:59 01:50:29
266 Adam Janeczek Saucony Freedom Team Saucony M30 70 170 Radków: 02:37:05 (89 / 35)
02:37:05 01:50:35
267 Grzegorz Owsiannik M40 56 171 Radków: 02:37:19 (90 / 25)
02:37:19 01:50:49
268 Radosław Gliński M30 71 172 Radków: 02:37:32 (91 / 36)
02:37:32 01:51:02
269 Rafał Zolich Nittan Euro Tech M30 72 173 Radków: 02:37:37 (92 / 37)
02:37:37 01:51:07
270 Michal Koszewski M30 73 174 Radków: 02:38:03 (93 / 38)
02:38:03 01:51:33
271 Grzegorz Kurzawiak Karłów M30 74 175 Radków: 02:38:06 (94 / 39)
02:38:06 01:51:36
272 Łukasz Gryglewski Coke Runners Coca cola M18 30 176 Radków: 02:38:07 (95 / 18)
02:38:07 01:51:37
273 Artur Waluśkiewicz M50 14 177 Radków: 02:38:26 (96 / 3)
02:38:26 01:51:56
274 Mikołaj Rusiecki keeeper M30 75 178 Radków: 02:38:32 (97 / 40)
02:38:32 01:52:02
275 Radoslaw Orecki M30 76 179 Radków: 02:38:37 (98 / 41)
02:38:37 01:52:07
276 Karolina Markowska Europa Ubezpieczenia/NOA F30 43 97 Radków: 02:38:39 (99 / 6)
02:38:39 01:52:09
277 Dawid Nowak TRIceratops M30 77 180 Radków: 02:38:46 (100 / 42)
02:38:46 01:52:16
278 Mieczysław Trzeciakiewicz MLKS Radków M50 15 181 Radków: 02:38:49 (101 / 4)
02:38:49 01:52:19
279 Anton Shchur M18 31 182 Radków: 02:38:53 (103 / 19)
02:38:53 01:52:23
280 Katarzyna Krawczyk KB Hermes Gryfino F30 44 98 Radków: 02:38:53 (102 / 7)
02:38:53 01:52:23
281 Dawid Domański M30 78 183 Radków: 02:39:05 (104 / 43)
02:39:05 01:52:35
282 Michał Mielnik Panicze M18 32 184 Radków: 02:39:10 (105 / 20)
02:39:10 01:52:40
283 Łukasz Biernacki Morsy Ośno Lubuskie M40 57 185 Radków: 02:39:53 (106 / 26)
02:39:53 01:53:23
284 Justyna Kowalska Morsy Ośno Lubuskie F30 45 99 Radków: 02:39:54 (107 / 8)
02:39:54 01:53:24
285 Dawid Pyka Brak Brak M30 79 186 Radków: 02:40:05 (108 / 44)
02:40:05 01:53:35
286 Marta Sonnek Elite Runners Club F30 46 100 Radków: 02:40:09 (109 / 9)
02:40:09 01:53:39
287 Arek Budych M30 80 187 Radków: 02:40:46 (110 / 45)
02:40:46 01:54:16
288 Katarzyna Gramza F30 47 101 Radków: 02:40:48 (111 / 10)
02:40:48 01:54:18
289 Paweł Żukowski Grupa Biegowa Dzikowiec M40 58 188 Radków: 02:41:17 (112 / 27)
02:41:17 01:54:47
290 Marek Florczak Tax and Trade M40 59 189 Radków: 02:41:24 (113 / 28)
02:41:24 01:54:54
291 Agata Pietroszek HUSARIA RACE TEAM F18 28 102 Radków: 02:41:45 (114 / 7)
02:41:45 01:55:15
292 Janusz Pawłowski Agroturystyka Pograniczna Głuszyca Górna M40 60 190 Radków: 02:41:53 (115 / 29)
02:41:53 01:55:23
293 Jarek Filipiak SSW Team Krośnice M18 33 191 Radków: 02:42:06 (116 / 21)
02:42:06 01:55:36
294 Łukasz Łuć M30 81 192 Radków: 02:42:17 (118 / 46)
02:42:17 01:55:47
295 Ryszard Nesterewicz LKS ISKRA Jaszkowa M60 4 193 Radków: 02:42:17 (117 / 1)
02:42:17 01:55:47
296 Sebastian Kazek M30 82 194 Radków: 02:42:22 (119 / 47)
02:42:22 01:55:52
297 Marcin Walocha ITMBW Kraków M30 83 195 Radków: 02:42:56 (120 / 48)
02:42:56 01:56:26
298 Marcin Sułkowski GarageGym Krapkowice M30 84 196 Radków: 02:43:07 (121 / 49)
02:43:07 01:56:37
299 Wojciech Łatka OSP Sosnowiec-Porąbka M30 85 197 Radków: 02:43:29 (122 / 50)
02:43:29 01:56:59
300 Krzysztof Budziński Stowarzyszenie Sportowe Feniks M50 16 198 Radków: 02:43:29 (123 / 5)
02:43:29 01:56:59
301 Klaudiusz Urbański M40 61 199 Radków: 02:43:30 (124 / 30)
02:43:30 01:57:00
302 Tomasz Biecuszek Aktywna Nowa Ruda M40 62 200 Radków: 02:43:52 (125 / 31)
02:43:52 01:57:22
303 Paweł Sikorski M30 86 201 Radków: 02:44:07 (126 / 51)
02:44:07 01:57:37
304 Marta Chojnacka Night Runners F30 48 103 Radków: 02:44:13 (127 / 11)
02:44:13 01:57:43
305 Dominik Stolinski Radosny Chmiel M40 63 202 Radków: 02:44:14 (128 / 32)
02:44:14 01:57:44
306 Bartłomiej Śródka Nokia M30 87 203 Radków: 02:44:16 (129 / 52)
02:44:16 01:57:46
307 Kamil Cetnarowski Szybkie Stopy M30 88 204 Radków: 02:44:42 (130 / 53)
02:44:42 01:58:12
308 Tomasz Teleńczuk Szybkie Stopy ZUM CarSerwis Wrocław M40 64 205 Radków: 02:44:54 (131 / 33)
02:44:54 01:58:24
309 Justyna Leśniewska Aktywna Nowa Ruda Husky ekspress transport drogowy F30 49 104 Radków: 02:45:05 (132 / 12)
02:45:05 01:58:35
310 Paweł Urbański M18 34 206 Radków: 02:45:15 (133 / 22)
02:45:15 01:58:45
311 Maciej Niewiada Explorador M30 89 207 Radków: 02:45:18 (134 / 54)
02:45:18 01:58:48
312 Marcin Lewandowski keeeper M18 35 208 Radków: 02:45:22 (135 / 23)
02:45:22 01:58:52
313 Sylwia Hotała F30 50 105 Radków: 02:45:27 (136 / 13)
02:45:27 01:58:57
314 Mariusz Iciek Aktywni Kamieńsk Passion Life Joy M40 65 209 Radków: 02:45:29 (137 / 34)
02:45:29 01:58:59
315 Grzesiek Ożóg Pole smakow Pole smakow M30 90 210 Radków: 02:45:53 (139 / 56)
02:45:53 01:59:23
316 Ania Tomiak Wolsztyński Klub Biegowy F30 51 106 Radków: 02:45:53 (140 / 14)
02:45:53 01:59:23
317 Sylwia Łysiak Rozbiegany Rawicz F40 24 107 Radków: 02:45:57 (141 / 1)
02:45:57 01:59:27
318 Daniel Prędkopowicz DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki ASRAZ M30 91 211 Radków: 02:46:11 (142 / 57)
02:46:11 01:59:41
319 Michał Łukaszkiewicz Pożeracze Kilosów Pożeracze Kilosów M30 92 212 Radków: 02:46:11 (143 / 58)
02:46:11 01:59:41
320 Radosław Groszewski www.rowerysportowy.pl Najmowicz Triathlon M40 66 213 Radków: 02:46:17 (144 / 35)
02:46:17 01:59:47
321 Ewa Hordziejewicz-Karasińska F40 25 108 Radków: 02:47:03 (145 / 2)
02:47:03 02:00:33
322 Krzysztof Kopinski Kopki M40 67 214 Radków: 02:47:07 (146 / 36)
02:47:07 02:00:37
323 Marcin Krysiewicz run-log.com M30 93 215 Radków: 02:47:38 (147 / 59)
02:47:38 02:01:08
324 Damian Kalita M30 94 216 Radków: 02:48:31 (149 / 60)
02:48:31 02:02:01
325 Paweł Redler M40 68 217 Radków: 02:48:31 (148 / 37)
02:48:31 02:02:01
326 Katarzyna Skrzypiec F30 52 109 Radków: 02:48:34 (150 / 15)
02:48:34 02:02:04
327 Robert Polowy M18 36 218 Radków: 02:48:59 (151 / 24)
02:48:59 02:02:29
328 Mariusz Gręda M30 95 219 Radków: 02:49:25 (152 / 61)
02:49:25 02:02:55
329 Rafał Jakub Czapla SNS M18 37 220 Radków: 02:49:35 (153 / 25)
02:49:35 02:03:05
330 Jakub Biskupski M40 69 221 Radków: 02:49:41 (154 / 38)
02:49:41 02:03:11
331 Paweł Mikrut M30 96 222 Radków: 02:49:42 (155 / 62)
02:49:42 02:03:12
332 Łukasz Bielecki GarageGym Krapkowice M30 97 223 Radków: 02:51:02 (157 / 63)
02:51:02 02:04:32
333 Dariusz Guzowski Coke Runners Powerade M50 17 224 Radków: 02:51:11 (158 / 7)
02:51:11 02:04:41
334 Adrian Skorczyk Speed Feet '16 M30 98 225 Radków: 02:51:56 (160 / 64)
02:51:56 02:05:26
335 Łukasz Łabędzki M30 99 226 Radków: 02:52:24 (162 / 65)
02:52:24 02:05:54
336 Piotr Hajduk M30 100 227 Radków: 02:52:33 (163 / 66)
02:52:33 02:06:03
337 Tomasz Michalik M40 70 228 Radków: 02:52:45 (164 / 40)
02:52:45 02:06:15
338 Paweł Boratyński Pluton Alpha 1983 M30 101 229 Radków: 02:52:46 (165 / 67)
02:52:46 02:06:16
339 Timo Sonntag M40 71 230 Radków: 02:52:52 (166 / 41)
02:52:52 02:06:22
340 Marcin Molenda Szwagier Team Żona Founds M40 72 231 Radków: 02:53:09 (168 / 43)
02:53:09 02:06:39
341 Andrzej Grębowicz KB Harcownik Jelcz-Laskowice M40 73 232 Radków: 02:53:23 (169 / 44)
02:53:23 02:06:53
342 Maciej Lewandowski keeeper M40 74 233 Radków: 02:53:24 (170 / 45)
02:53:24 02:06:54
343 Dariusz Stwertetschka KUDOWIANKA CYKLON PROAL TEAM KUDOWA - ZDRÓJ, ANER STAL WROCŁAW M50 18 234 Radków: 02:53:38 (171 / 9)
02:53:38 02:07:08
344 Ewa Choroszewska Podlasie w Górach F18 29 110 Radków: 02:53:51 (172 / 8)
02:53:51 02:07:21
345 Przemysław Jania 1987 1987 M30 102 235 Radków: 02:54:18 (173 / 68)
02:54:18 02:07:48
346 Grzegorz Serwatkiewicz M30 103 236 Radków: 02:54:19 (174 / 69)
02:54:19 02:07:49
347 Waldemar Szyszłowski M30 104 237 Radków: 02:54:38 (175 / 70)
02:54:38 02:08:08
348 Adam Świda Get Run M30 105 238 Radków: 02:54:40 (176 / 71)
02:54:40 02:08:10
349 Grzegorz Litewka MAGK M40 75 239 Radków: 02:54:44 (177 / 46)
02:54:44 02:08:14
350 Monika Babij Tim jest Tim F40 26 111 Radków: 02:55:01 (178 / 3)
02:55:01 02:08:31
351 Magda Baron- Czerwkńska TARNOWO PODGÓRNE BIEGA F30 53 112 Radków: 02:55:09 (179 / 16)
02:55:09 02:08:39
352 Anna Kosowska Tim jest Tim F30 54 113 Radków: 02:55:17 (180 / 17)
02:55:17 02:08:47
353 Karol Skrzypiec Żarów Biega M30 106 240 Radków: 02:55:19 (181 / 72)
02:55:19 02:08:49
354 Marcin Stefanowski Żarów Biega M40 76 241 Radków: 02:55:20 (182 / 47)
02:55:20 02:08:50
355 Ewelina Babińska F30 55 114 Radków: 02:55:27 (183 / 18)
02:55:27 02:08:57
356 Marek Długosz KB Geotermia Uniejów M50 19 242 Radków: 02:55:40 (184 / 10)
02:55:40 02:09:10
357 Justyna Dudek F30 56 115 Radków: 02:55:56 (185 / 19)
02:55:56 02:09:26
358 Maciej Maciejewski Apartamenty Świnoujście M40 77 243 Radków: 02:56:02 (186 / 48)
02:56:02 02:09:32
359 Łukasz Maciejewski M30 107 244 Radków: 02:56:28 (188 / 73)
02:56:28 02:09:58
360 Jarosław Rodak M40 78 245 Radków: 02:56:40 (189 / 50)
02:56:40 02:10:10
361 Adam Piwoński M30 108 246 Radków: 02:56:42 (190 / 74)
02:56:42 02:10:12
362 Paweł Śniegocki Tarnowo Podgórne Biega/ Pomorski Team Biegowy M40 79 247 Radków: 02:57:16 (192 / 52)
02:57:16 02:10:46
363 Wojciech Roksela M50 20 248 Radków: 02:57:27 (193 / 11)
02:57:27 02:10:57
364 Patrycja Tatarczyk Sklep Biegacza F18 30 116 Radków: 02:57:28 (195 / 9)
02:57:28 02:10:58
365 Nina Wiaderna F30 57 117 Radków: 02:57:28 (196 / 20)
02:57:28 02:10:58
366 Tomasz Zawiski M40 80 249 Radków: 02:57:28 (194 / 53)
02:57:28 02:10:58
367 Krzysztof Bazydło M40 81 250 Radków: 02:57:29 (197 / 54)
02:57:29 02:10:59
368 Robert Datka M30 109 251 Radków: 02:57:34 (198 / 75)
02:57:34 02:11:04
369 Bartosz Tulwin M30 110 252 Radków: 02:57:38 (199 / 76)
02:57:38 02:11:08
370 Paweł Ratajczak M40 82 253 Radków: 02:57:40 (200 / 55)
02:57:40 02:11:10
371 Klaudia Orynek F30 58 118 Radków: 02:58:01 (201 / 21)
02:58:01 02:11:31
372 Rafał Jurkowski M40 83 254 Radków: 02:58:06 (202 / 56)
02:58:06 02:11:36
373 Wojciech Bielkowski Coke Runners M40 84 255 Radków: 02:58:13 (203 / 57)
02:58:13 02:11:43
374 Barbara Fronczkowska Poziomki i Hefalumpy F30 59 119 Radków: 02:58:31 (204 / 22)
02:58:31 02:12:01
375 Magdalena Śniegocka Tarnowo Podgórne Biega Tarnowo Podgórne Biega F30 60 120 Radków: 02:58:43 (206 / 23)
02:58:43 02:12:13
376 Karolina Antoszewska F30 61 121 Radków: 02:58:44 (207 / 24)
02:58:44 02:12:14
377 Wojciech Palczyński M40 85 256 Radków: 02:58:47 (208 / 59)
02:58:47 02:12:17
378 Jarosław Kniaź FOL-TECH TEAM MYSLIBÓRZ M40 86 257 Radków: 02:59:05 (209 / 60)
02:59:05 02:12:35
379 Piotr Matyjanka M40 87 258 Radków: 02:59:19 (210 / 61)
02:59:19 02:12:49
380 Łukasz Zarudzki Nothing To Fear M40 88 259 Radków: 02:59:23 (211 / 62)
02:59:23 02:12:53
381 Izabela Dudzik Strefa Byków F18 31 122 Radków: 02:59:25 (212 / 10)
02:59:25 02:12:55
382 Krzysztof Wankiewicz GVT M40 89 260 Radków: 02:59:31 (213 / 63)
02:59:31 02:13:01
383 Bartosz Kielbinski estoremedia M30 111 261 Radków: 02:59:34 (214 / 77)
02:59:34 02:13:04
384 Tomasz Wilanowski M40 90 262 Radków: 02:59:38 (215 / 64)
02:59:38 02:13:08
385 Paweł Lasota RUN FOREST RUN M40 91 263 Radków: 02:59:45 (216 / 65)
02:59:45 02:13:15
386 Monika Kucner Maraton Leszno F40 27 123 Radków: 02:59:54 (217 / 4)
02:59:54 02:13:24
387 Łukasz Wójciak wkurw_team M30 112 264 Radków: 03:00:15 (218 / 78)
03:00:15 02:13:45
388 Paweł Konicki No Excuses Team M30 113 265 Radków: 03:00:19 (219 / 79)
03:00:19 02:13:49
389 Teresa Warzecha Runers Team Nysa F50 4 124 Radków: 03:00:36 (220 / 1)
03:00:36 02:14:06
390 Damian Jedruszek M30 114 266 Radków: 03:00:43 (221 / 80)
03:00:43 02:14:13
391 Elżbieta Gręda F30 62 125 Radków: 03:01:03 (222 / 25)
03:01:03 02:14:33
392 Marcin Filipiak CF1 Gorzów Wlkp. M30 115 267 Radków: 03:01:05 (223 / 81)
03:01:05 02:14:35
393 Agnieszka Rynkiewicz CF1 Gorzów Wlkp. F30 63 126 Radków: 03:01:05 (224 / 26)
03:01:05 02:14:35
394 Magda Dziarnowska F30 64 127 Radków: 03:01:19 (225 / 27)
03:01:19 02:14:49
395 Kinga Tylutki Multimedia Runners Puławy F30 65 128 Radków: 03:01:29 (227 / 28)
03:01:29 02:14:59
396 Kamil Tylutki M30 116 268 Radków: 03:01:30 (228 / 82)
03:01:30 02:15:00
397 Marek Szyliński TwardzieleTeam Bogatynia M40 92 269 Radków: 03:01:39 (230 / 67)
03:01:39 02:15:09
398 Milena Górecka Wroniecki Klub Biegacza F30 66 129 Radków: 03:01:48 (231 / 29)
03:01:48 02:15:18
399 Beata Kosielska F40 28 130 Radków: 03:02:22 (232 / 5)
03:02:22 02:15:52
400 Agnieszka Wojtyra 10BKPanc F30 67 131 Radków: 03:02:26 (233 / 30)
03:02:26 02:15:56
401 Paweł Olejniczak lub wybierz z listy lub wybierz z listy M30 117 270 Radków: 03:02:54 (234 / 84)
03:02:54 02:16:24
402 Katarzyna Nowak Tim jest Tim F30 68 132 Radków: 03:03:07 (235 / 31)
03:03:07 02:16:37
403 Katarzyna Staniszewska-Duda Tim jest Tim F30 69 133 Radków: 03:03:08 (236 / 32)
03:03:08 02:16:38
404 Agnieszka Stanoszek Coca-Cola Runners F40 29 134 Radków: 03:03:18 (237 / 6)
03:03:18 02:16:48
405 Ula Podolak F18 32 135 Radków: 03:03:26 (238 / 11)
03:03:26 02:16:56
406 Olek Podolak M30 118 271 Radków: 03:03:27 (239 / 85)
03:03:27 02:16:57
407 Adrian Winiarczyk Wiola&Adi Rex-Bud Warszawa M30 119 272 Radków: 03:04:09 (240 / 86)
03:04:09 02:17:39
408 Tomasz Grabowski M40 93 273 Radków: 03:04:15 (241 / 68)
03:04:15 02:17:45
409 Grzegorz Kowalczyk M40 94 274 Radków: 03:04:32 (242 / 69)
03:04:32 02:18:02
410 Aleksandra Glóra F30 70 136 Radków: 03:04:33 (243 / 33)
03:04:33 02:18:03
411 Robert Stanoszek Coca-Cola Runners M40 95 275 Radków: 03:04:37 (244 / 70)
03:04:37 02:18:07
412 Herbert Zych M40 96 276 Radków: 03:04:44 (245 / 71)
03:04:44 02:18:14
413 Łukasz Rajczak KGHM ZG RUN M30 120 277 Radków: 03:04:46 (246 / 87)
03:04:46 02:18:16
414 Andrzej Stańczyk 31 WOG Zgierz M50 21 278 Radków: 03:05:14 (249 / 12)
03:05:14 02:18:44
415 Krzysztof Plok Team Plok Team Plok M50 22 279 Radków: 03:05:23 (250 / 13)
03:05:23 02:18:53
416 Marcin Odzimkowski M30 121 280 Radków: 03:05:25 (251 / 90)
03:05:25 02:18:55
417 Mikołaj Chełstowski M30 122 281 Radków: 03:06:22 (252 / 91)
03:06:22 02:19:52
418 Przemyslaw Burtny M40 97 282 Radków: 03:06:29 (253 / 72)
03:06:29 02:19:59
419 Michał Nierzewski M30 123 283 Radków: 03:06:31 (254 / 92)
03:06:31 02:20:01
420 Michał Olszewski M30 124 284 Radków: 03:07:16 (255 / 93)
03:07:16 02:20:46
421 Julia Truszkowska Albatrosy F30 71 137 Radków: 03:07:17 (256 / 34)
03:07:17 02:20:47
422 Michał Grzesik M30 125 285 Radków: 03:07:22 (257 / 94)
03:07:22 02:20:52
423 Marcela Czapla F30 72 138 Radków: 03:07:30 (258 / 35)
03:07:30 02:21:00
424 Monika Żygieło Choszczenska10 F40 30 139 Radków: 03:07:42 (259 / 7)
03:07:42 02:21:12
425 Tomasz Fuławka KPP Jawor M30 126 286 Radków: 03:07:46 (260 / 95)
03:07:46 02:21:16
426 Przemek Śmieja Spawprzem81 Spawprzem81 M30 127 287 Radków: 03:08:09 (261 / 96)
03:08:09 02:21:39
427 Gabriela Kozinoga F40 31 140 Radków: 03:08:25 (262 / 8)
03:08:25 02:21:55
428 Agata Służenko Crossfit Głogów F30 73 141 Radków: 03:08:25 (264 / 36)
03:08:25 02:21:55
429 Piotr Kryczek Gym elToro Running Team Gym elToro Running Team M30 128 288 Radków: 03:08:25 (263 / 97)
03:08:25 02:21:55
430 Michał Jedynak M30 129 289 Radków: 03:08:32 (265 / 98)
03:08:32 02:22:02
431 Marcin Kuczyński BIGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA M40 98 290 Radków: 03:08:32 (266 / 73)
03:08:32 02:22:02
432 Patrycja Chabińska F30 74 142 Radków: 03:09:11 (267 / 37)
03:09:11 02:22:41
433 Waldemar Senczenko Nothing To Fear M30 130 291 Radków: 03:09:16 (268 / 99)
03:09:16 02:22:46
434 Mikołaj Bajer Tarnowo Podgórne Biega M30 131 292 Radków: 03:09:20 (269 / 100)
03:09:20 02:22:50
435 Marcin Hładki M30 132 293 Radków: 03:09:24 (270 / 101)
03:09:24 02:22:54
436 Roman Sobański Tarnowo Podgórne Biega M30 133 294 Radków: 03:09:28 (271 / 102)
03:09:28 02:22:58
437 Karol Pisarek M30 134 295 Radków: 03:09:40 (272 / 103)
03:09:40 02:23:10
438 Aleksandra Rejterada Vege Runners F30 75 143 Radków: 03:09:51 (273 / 38)
03:09:51 02:23:21
439 Paulina Bularz Biegam z Husarią F18 33 144 Radków: 03:09:55 (274 / 12)
03:09:55 02:23:25
440 Mariusz Jarosławski Termy Jakuba - Oławski Park Wodny M40 99 296 Radków: 03:09:57 (275 / 74)
03:09:57 02:23:27
441 Bartlomiej Rusiecki M18 38 297 Radków: 03:10:17 (276 / 26)
03:10:17 02:23:47
442 Aleksandra Szkup F40 32 145 Radków: 03:10:36 (277 / 9)
03:10:36 02:24:06
443 Aneta Czuma ROSSMANN F18 34 146 Radków: 03:10:42 (278 / 13)
03:10:42 02:24:12
444 Gosia Raczyńska Coca-Cola Runners F40 33 147 Radków: 03:10:56 (279 / 10)
03:10:56 02:24:26
445 Tomasz Kot M30 135 298 Radków: 03:11:01 (280 / 104)
03:11:01 02:24:31
446 Dariusz Komejko Wesoły amator M40 100 299 Radków: 03:11:21 (281 / 75)
03:11:21 02:24:51
447 Ewa Szyczewska keeeper F40 34 148 Radków: 03:11:34 (282 / 11)
03:11:34 02:25:04
448 Rafał Królik Husaria Race Team M18 39 300 Radków: 03:11:37 (283 / 27)
03:11:37 02:25:07
449 Anna Orecka infinIT Codelab F30 76 149 Radków: 03:12:05 (284 / 39)
03:12:05 02:25:35
450 Barbara Jeleniewska F30 77 150 Radków: 03:12:15 (285 / 40)
03:12:15 02:25:45
451 Magdalena Burdajewicz mosina biega/pajączek F30 78 151 Radków: 03:12:36 (286 / 41)
03:12:36 02:26:06
452 Magda Stachowiak F30 79 152 Radków: 03:12:42 (287 / 42)
03:12:42 02:26:12
453 Marek Lindner M30 136 301 Radków: 03:12:57 (288 / 105)
03:12:57 02:26:27
454 Bogdan Morga Coke Runners M30 137 302 Radków: 03:13:18 (289 / 106)
03:13:18 02:26:48
455 Marta Pałucka Projekt Ultra/Kalenji by Decathlon F18 35 153 Radków: 03:13:24 (290 / 14)
03:13:24 02:26:54
456 Artur Krygier GarageGym Krapkowice M50 23 303 Radków: 03:13:47 (292 / 14)
03:13:47 02:27:17
457 Tomasz Badewicz GARAGE JIM BEAM M30 138 304 Radków: 03:13:47 (291 / 107)
03:13:47 02:27:17
458 Gabriel Hładki M18 40 305 Radków: 03:14:08 (293 / 28)
03:14:08 02:27:38
459 Dorota Chrostek F40 35 154 Radków: 03:14:17 (294 / 12)
03:14:17 02:27:47
460 Adam Chrostek M40 101 306 Radków: 03:14:17 (295 / 76)
03:14:17 02:27:47
461 Rafał Zygmunt M40 102 307 Radków: 03:14:38 (296 / 77)
03:14:38 02:28:08
462 Katarzyna Fligier Stowarzyszenie Nowe Granice F40 36 155 Radków: 03:15:40 (297 / 13)
03:15:40 02:29:10
463 Paulina Sobańska Tarnowo Podgórne Biega F30 80 156 Radków: 03:15:56 (298 / 43)
03:15:56 02:29:26
464 Piotr Żochowski M50 24 308 Radków: 03:16:33 (299 / 15)
03:16:33 02:30:03
465 Joanna Poniewierka F30 81 157 Radków: 03:16:34 (300 / 44)
03:16:34 02:30:04
466 Dariusz Wiśniewski Żary triathlon team M30 139 309 Radków: 03:16:34 (301 / 108)
03:16:34 02:30:04
467 Piotr Lewandowski M18 41 310 Radków: 03:17:02 (302 / 29)
03:17:02 02:30:32
468 Magdalena Gajewska Miedziowe Towarzystwo Sportowe F30 82 158 Radków: 03:17:10 (303 / 45)
03:17:10 02:30:40
469 Paweł Chlebowski CrossTeam M30 140 311 Radków: 03:17:15 (304 / 109)
03:17:15 02:30:45
470 Robert Borowski BORO M40 103 312 Radków: 03:17:17 (306 / 78)
03:17:17 02:30:47
471 Stanisław Spychała Wroniecki Klub Biegacza M60 5 313 Radków: 03:17:26 (307 / 2)
03:17:26 02:30:56
472 Natalia Żbik Smart Therapy F18 36 159 Radków: 03:17:29 (308 / 15)
03:17:29 02:30:59
473 Aleksander Kampka M40 104 314 Radków: 03:17:31 (309 / 79)
03:17:31 02:31:01
474 Cezary Gocłowski bieganie.pl M40 105 315 Radków: 03:17:36 (310 / 80)
03:17:36 02:31:06
475 Klaudia Gancarczyk F18 37 160 Radków: 03:17:39 (311 / 16)
03:17:39 02:31:09
476 Monika Strachowska F30 83 161 Radków: 03:18:09 (312 / 46)
03:18:09 02:31:39
477 Artur Bobel M30 141 316 Radków: 03:18:11 (313 / 111)
03:18:11 02:31:41
478 Katarzyna Stala-Kondrakiewicz KB Harcownik Jelcz-Laskowice F30 84 162 Radków: 03:18:31 (314 / 47)
03:18:31 02:32:01
479 Aneta Laskowska Cross Straceńców Team F40 37 163 Radków: 03:18:40 (315 / 14)
03:18:40 02:32:10
480 Tomasz Kotwicki M30 142 317 Radków: 03:18:43 (316 / 112)
03:18:43 02:32:13
481 Wojtek Bargiel M40 106 318 Radków: 03:18:56 (317 / 81)
03:18:56 02:32:26
482 Paweł Łassa Rankor Athletics BMW Olszowiec Poznań M30 143 319 Radków: 03:19:19 (318 / 113)
03:19:19 02:32:49
483 Agnieszka Lech beZ GRANIc F40 38 164 Radków: 03:19:27 (319 / 15)
03:19:27 02:32:57
484 Maciej Wara-Wasowski M40 107 320 Radków: 03:20:22 (320 / 82)
03:20:22 02:33:52
485 Magdalena Czapa NEXUS Team F40 39 165 Radków: 03:20:22 (321 / 16)
03:20:22 02:33:52
486 Katarzyna Kotysz F50 5 166 Radków: 03:20:26 (322 / 2)
03:20:26 02:33:56
487 Robert Serafin M40 108 321 Radków: 03:20:33 (323 / 83)
03:20:33 02:34:03
488 Radosław Śpiewak Bohar palety runners M30 144 322 Radków: 03:20:52 (324 / 114)
03:20:52 02:34:22
489 Daria Michalska Bohar palety runners F30 85 167 Radków: 03:20:52 (325 / 48)
03:20:52 02:34:22
490 Anna Kopińska Kopki F30 86 168 Radków: 03:21:04 (326 / 49)
03:21:04 02:34:34
491 Lech Urlicki KB Spoceni Nowa Sól M60 6 323 Radków: 03:21:06 (327 / 3)
03:21:06 02:34:36
492 Karolina Brzykcy F30 87 169 Radków: 03:21:15 (328 / 50)
03:21:15 02:34:45
493 Piotr Gawłowicz Biegamy na Koksie M50 25 324 Radków: 03:21:24 (329 / 16)
03:21:24 02:34:54
494 Halina Król-Szremska F30 88 170 Radków: 03:21:45 (330 / 51)
03:21:45 02:35:15
495 Marek Kindra M40 109 325 Radków: 03:21:49 (331 / 84)
03:21:49 02:35:19
496 Mariusz Jakubiec M40 110 326 Radków: 03:22:39 (332 / 85)
03:22:39 02:36:09
497 Katarzyna Maślankiewicz F40 40 171 Radków: 03:22:40 (333 / 17)
03:22:40 02:36:10
498 Iwona Bryksa F50 6 172 Radków: 03:22:50 (334 / 3)
03:22:50 02:36:20
499 Marcin Młynarczyk M18 42 327 Radków: 03:23:03 (335 / 30)
03:23:03 02:36:33
500 Krzysztof Skrzypek Klincz Team M30 145 328 Radków: 03:23:06 (337 / 116)
03:23:06 02:36:36
501 Łukasz Skrzypek M30 146 329 Radków: 03:23:06 (336 / 115)
03:23:06 02:36:36
502 Krystyna Edyta Szymankiewicz Cross Straceńców Team F40 41 173 Radków: 03:23:41 (338 / 18)
03:23:41 02:37:11
503 Piotr Kucharski M40 111 330 Radków: 03:23:43 (339 / 86)
03:23:43 02:37:13
504 Marta Szwargot Tarnowo Podgórne Biega F30 89 174 Radków: 03:23:46 (340 / 52)
03:23:46 02:37:16
505 Hubert Kifner M40 112 331 Radków: 03:23:48 (341 / 87)
03:23:48 02:37:18
506 Michał Zapaśnik M30 147 332 Radków: 03:23:49 (342 / 117)
03:23:49 02:37:19
507 Wojciech Mańkowski M30 148 333 Radków: 03:23:50 (343 / 118)
03:23:50 02:37:20
508 Tomasz Matuszewski M40 113 334 Radków: 03:24:04 (344 / 88)
03:24:04 02:37:34
509 Łukasz Kamiński M40 114 335 Radków: 03:24:14 (345 / 89)
03:24:14 02:37:44
510 Marek Czarnecki M30 149 336 Radków: 03:24:53 (346 / 119)
03:24:53 02:38:23
511 Łukasz Butyński M30 150 337 Radków: 03:25:38 (347 / 120)
03:25:38 02:39:08
512 Beata Nadobnik Tarnowo Podgórne Biega F40 42 175 Radków: 03:25:55 (348 / 19)
03:25:55 02:39:25
513 Daniel Dolny M40 115 338 Radków: 03:26:05 (349 / 90)
03:26:05 02:39:35
514 Damian Kawka M40 116 339 Radków: 03:26:24 (350 / 91)
03:26:24 02:39:54
515 Zygmunt Michalski M40 117 340 Radków: 03:27:19 (351 / 92)
03:27:19 02:40:49
516 Elżbieta Janus - Burak F30 90 176 Radków: 03:27:31 (352 / 53)
03:27:31 02:41:01
517 Ewa Różalska F40 43 177 Radków: 03:27:34 (353 / 20)
03:27:34 02:41:04
518 Ewa Szymankiewicz F30 91 178 Radków: 03:27:36 (354 / 54)
03:27:36 02:41:06
519 Sebastian Szajdziński M30 151 341 Radków: 03:27:45 (355 / 121)
03:27:45 02:41:15
520 Edyta Waścińska Pędzi - Para Gołaszyn F40 44 179 Radków: 03:27:53 (357 / 21)
03:27:53 02:41:23
521 Jowita Fedorowicz KOTWICA BRZEG / AUTOGAZEXPERT RUNNERS TEAM F30 92 180 Radków: 03:27:53 (356 / 55)
03:27:53 02:41:23
522 Małgorzata Kotecka-Cyza Kotwica Brzeg F30 93 181 Radków: 03:27:59 (358 / 56)
03:27:59 02:41:29
523 Aleksandra Bar Gmina Strzelce Opolskie F40 45 182 Radków: 03:28:05 (359 / 22)
03:28:05 02:41:35
524 Radoslaw Ciszewski M30 152 342 Radków: 03:28:13 (360 / 122)
03:28:13 02:41:43
525 Ewa Ciszewska F30 94 183 Radków: 03:28:13 (361 / 57)
03:28:13 02:41:43
526 Barbara Hajduk F30 95 184 Radków: 03:28:27 (362 / 58)
03:28:27 02:41:57
527 Magdalena Kawecka Biegam Bo Lubię Ząbki Team F30 96 185 Radków: 03:28:47 (363 / 59)
03:28:47 02:42:17
528 Katarzyna Płatek wkurw_team F30 97 186 Radków: 03:29:28 (364 / 60)
03:29:28 02:42:58
529 Anna Rynkowska F30 98 187 Radków: 03:30:44 (365 / 61)
03:30:44 02:44:14
530 Patrycja Dąbkowska Speed Feet '16 F40 46 188 Radków: 03:31:08 (366 / 23)
03:31:08 02:44:38
531 Jacek Frąckowiak AMARENA M40 118 343 Radków: 03:31:43 (367 / 93)
03:31:43 02:45:13
532 Artur Jarosz M40 119 344 Radków: 03:33:06 (369 / 94)
03:33:06 02:46:36
533 Anna Milewska F40 47 189 Radków: 03:33:06 (368 / 24)
03:33:06 02:46:36
534 Małgorzata Dobrowolska BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA F30 99 190 Radków: 03:33:07 (370 / 62)
03:33:07 02:46:37
535 Piotr Żukiewicz BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA M40 120 345 Radków: 03:33:08 (371 / 95)
03:33:08 02:46:38
536 Natalia Schulze F60 2 191 Radków: 03:33:16 (373 / 1)
03:33:16 02:46:46
537 Jörg Schulze DAV Zittau M60 7 346 Radków: 03:33:16 (372 / 4)
03:33:16 02:46:46
538 Marek Malinowski M30 153 347 Radków: 03:33:33 (374 / 123)
03:33:33 02:47:03
539 Marzena Olejnik niezrzeszona F50 7 192 Radków: 03:33:40 (376 / 4)
03:33:40 02:47:10
540 Przekmek Olejnik niezrzeszony M40 121 348 Radków: 03:33:40 (375 / 96)
03:33:40 02:47:10
541 Ania Nowak F40 48 193 Radków: 03:34:18 (377 / 25)
03:34:18 02:47:48
542 Magdalena Dobroś F40 49 194 Radków: 03:34:27 (378 / 26)
03:34:27 02:47:57
543 Sylwia Tomiak-Rozynek Wolsztyński Klub Biegowy F40 50 195 Radków: 03:34:42 (379 / 28)
03:34:42 02:48:12
544 Beata Nowicka Wolsztyński Klub Biegowy Wolsztyński Klub Biegowy F40 51 196 Radków: 03:34:42 (380 / 27)
03:34:42 02:48:12
545 Marta Szczepanik F40 52 197 Radków: 03:35:10 (382 / 29)
03:35:10 02:48:40
546 Robert Dobrowolski Sportowi emeryci M60 8 349 Radków: 03:35:36 (383 / 5)
03:35:36 02:49:06
547 Agata Próchnicka BIEGam Bo Lubię Ząbki TEAM F30 100 198 Radków: 03:36:01 (384 / 63)
03:36:01 02:49:31
548 Agnieszka Jakowicz LABOSPORT Team F40 53 199 Radków: 03:36:06 (385 / 30)
03:36:06 02:49:36
549 Marika Nowak F30 101 200 Radków: 03:36:21 (386 / 64)
03:36:21 02:49:51
550 Anna Pomianowska F30 102 201 Radków: 03:36:48 (387 / 65)
03:36:48 02:50:18
551 Dariusz Kowalczyk RDK SERWIS BIEGA M40 122 350 Radków: 03:37:07 (388 / 98)
03:37:07 02:50:37
552 Aleksandra Marczukiewicz wkurw_team F30 103 202 Radków: 03:37:35 (389 / 66)
03:37:35 02:51:05
553 Jacek Barszczewski M30 154 351 Radków: 03:37:43 (390 / 124)
03:37:43 02:51:13
554 Marlena Barszczewska F30 104 203 Radków: 03:37:44 (391 / 67)
03:37:44 02:51:14
555 Katarzyna Biadacz-Lisowska F40 54 204 Radków: 03:37:45 (392 / 31)
03:37:45 02:51:15
556 Iwona Łyżwa Wqurw_team F40 55 205 Radków: 03:38:13 (394 / 32)
03:38:13 02:51:43
557 Izabela Dominiak-Bąk F30 105 206 Radków: 03:38:52 (395 / 68)
03:38:52 02:52:22
558 Monika Baranowska Speed Feet '16 F30 106 207 Radków: 03:39:09 (396 / 69)
03:39:09 02:52:39
559 Paweł Kupper M30 155 352 Radków: 03:40:39 (397 / 125)
03:40:39 02:54:09
560 Mariola Malinowska-Dach F30 107 208 Radków: 03:41:29 (398 / 70)
03:41:29 02:54:59
561 Sławomir Wojtyra M18 43 353 Radków: 03:41:31 (399 / 31)
03:41:31 02:55:01
562 Mateusz Bularz KIM GROM Pokazy Pirotechniczne KIM GROM Pokazy Pirotechniczne M18 44 354 Radków: 03:41:32 (400 / 32)
03:41:32 02:55:02
563 Ania Sachmata Moto-Partner Moto-Partner F18 38 209 Radków: 03:42:31 (402 / 17)
03:42:31 02:56:01
564 Tomasz Maciejewski ZAP-KOOPERACJA ZAP-KOOPERACJA M30 156 355 Radków: 03:42:44 (403 / 126)
03:42:44 02:56:14
565 Anna Durałek F40 56 210 Radków: 03:42:56 (405 / 33)
03:42:56 02:56:26
566 Anna Pietrzak F40 57 211 Radków: 03:42:57 (406 / 34)
03:42:57 02:56:27
567 Beata Kopaczyńska F40 58 212 Radków: 03:43:24 (407 / 35)
03:43:24 02:56:54
568 Igor Bańkowski Runners Team Nysa M50 26 356 Radków: 03:43:37 (408 / 18)
03:43:37 02:57:07
569 Daria Kowalska F30 108 213 Radków: 03:43:54 (409 / 71)
03:43:54 02:57:24
570 Karolina Królikowska Cross Straceńców Team F40 59 214 Radków: 03:44:34 (410 / 36)
03:44:34 02:58:04
571 Anna Grzywińska F30 109 215 Radków: 03:45:01 (411 / 72)
03:45:01 02:58:31
572 Agata Sachmata Kużnia Traihlonu F50 8 216 Radków: 03:45:18 (412 / 5)
03:45:18 02:58:48
573 Andrzej Malinowski M30 157 357 Radków: 03:46:26 (413 / 127)
03:46:26 02:59:56
574 Andrzej Zając Drużyna Szpiku M30 158 358 Radków: 03:46:27 (414 / 128)
03:46:27 02:59:57
575 Cezary Mączka M50 27 359 Radków: 03:46:36 (415 / 19)
03:46:36 03:00:06
576 Patryk Golon M18 45 360 Radków: 03:48:36 (416 / 33)
03:48:36 03:02:06
577 Renata Hutnikova F40 60 217 Radków: 03:49:02 (418 / 38)
03:49:02 03:02:32
578 Klaudia Kowalska-Barwińska wkurw_team F40 61 218 Radków: 03:49:02 (419 / 37)
03:49:02 03:02:32
579 Agata Oklej F30 110 219 Radków: 03:49:39 (420 / 73)
03:49:39 03:03:09
580 Jagoda Wąsowska KS Pegaz Piaseczno F50 9 220 Radków: 03:49:40 (421 / 6)
03:49:40 03:03:10
581 Agnieszka Świercz F30 111 221 Radków: 03:49:55 (422 / 74)
03:49:55 03:03:25
582 Katarzyna Łukasiewicz OLAWS ZŁOTORYJA F30 112 222 Radków: 03:49:59 (423 / 75)
03:49:59 03:03:29
583 Jakub Cofalski M30 159 361 Radków: 03:50:51 (424 / 129)
03:50:51 03:04:21
584 Grzegorz Pietrzak M40 123 362 Radków: 03:51:00 (425 / 101)
03:51:00 03:04:30
585 Krzysztof Zając ZP SZPIKI DRUŻYNA SZPIKU/WKURW_TEAM/BezUltraDziki M40 124 363 Radków: 03:52:14 (427 / 102)
03:52:14 03:05:44
586 Karolina Wysmolińska F30 113 223 Radków: 03:52:33 (428 / 76)
03:52:33 03:06:03
587 Jagoda Para SNG WILD DUCKS F40 62 224 Radków: 03:53:23 (429 / 39)
03:53:23 03:06:53
588 Aleksandra Kownacka AT Aktywny Trzebiatów F30 114 225 Radków: 03:53:52 (431 / 77)
03:53:52 03:07:22
589 Bartosz Kownacki AT Aktywny Trzebiatów M30 160 364 Radków: 03:53:52 (430 / 130)
03:53:52 03:07:22
590 Maciej Sobczak Razem Trenujemy Sport M30 161 365 Radków: 03:53:55 (432 / 131)
03:53:55 03:07:25
591 Andrzej Skubiszak BRODEX TEAM SWARZĘDZ M50 28 366 Radków: 03:55:10 (433 / 22)
03:55:10 03:08:40
592 Magdalena Karamon Opole Biega F30 115 226 Radków: 03:55:19 (434 / 78)
03:55:19 03:08:49
593 Paweł Szumiński M40 125 367 Radków: 03:55:19 (435 / 103)
03:55:19 03:08:49
594 Justyna Garwol Opole Biega F30 116 227 Radków: 03:55:20 (436 / 79)
03:55:20 03:08:50
595 Tomasz Wrona KS Pegaz M30 162 368 Radków: 03:56:05 (437 / 132)
03:56:05 03:09:35
596 Gabriela Koczy-Pawluk ALTKOM AKADEMIA F40 63 228 Radków: 03:56:42 (438 / 40)
03:56:42 03:10:12
597 Aneta Kucharska F40 64 229 Radków: 03:57:17 (439 / 41)
03:57:17 03:10:47
598 Krzysztof Zemła M50 29 369 Radków: 03:57:59 (440 / 23)
03:57:59 03:11:29
599 Bozena Dobrowolska Sportowi emeryci F60 3 230 Radków: 03:58:39 (441 / 2)
03:58:39 03:12:09
600 Przemysław Pastuchewicz M40 126 370 Radków: 03:58:55 (442 / 104)
03:58:55 03:12:25
601 Joanna Juszczyk Gosław Sport Center F40 65 231 Radków: 03:58:58 (444 / 42)
03:58:58 03:12:28
602 Monika Ziemkowska Żarów Biega F40 66 232 Radków: 04:00:24 (446 / 43)
04:00:24 03:13:54
603 Izabela Mróz Wolne Ślimaki Wolne Ślimaki F30 117 233 Radków: 04:00:53 (448 / 80)
04:00:53 03:14:23
604 Jacek Ziemiański M40 127 371 Radków: 04:01:21 (449 / 106)
04:01:21 03:14:51
605 Bartosz Nowicki PODRÓŻNICY.EU TEAM GARMIN POLSKA M30 163 372 Radków: 04:02:55 (450 / 134)
04:02:55 03:16:25
606 Agnieszka Zdziabek-Szyszłowska F18 39 234 Radków: 04:03:52 (451 / 18)
04:03:52 03:17:22
607 Agnieszka Dybuk F40 67 235 Radków: 04:05:11 (452 / 44)
04:05:11 03:18:41
608 Ola Nowakowska Anonimowi Biegacze F18 40 236 Radków: 04:05:30 (453 / 19)
04:05:30 03:19:00
609 Barbara Wysmolińska F40 68 237 Radków: 04:06:16 (454 / 45)
04:06:16 03:19:46
610 Magdalena Zagrobelna Drużyna Szpiku F40 69 238 Radków: 04:06:47 (455 / 46)
04:06:47 03:20:17
611 Elżbieta Chwiałkowska F50 10 239 Radków: 04:07:17 (456 / 7)
04:07:17 03:20:47
612 Hallik Pietrowska KTOŚTAKI biegają F50 11 240 Radków: 04:07:36 (458 / 8)
04:07:36 03:21:06
613 Katarzyna Wachowiak euforiabiegacza.pl euforiabiegacza.pl F30 118 241 Radków: 04:09:20 (460 / 81)
04:09:20 03:22:50
614 Rafał Cabaj Biegusiem.Pl M30 164 373 Radków: 04:10:06 (461 / 135)
04:10:06 03:23:36
615 Melanie Sonntag F30 119 242 Radków: 04:10:07 (462 / 82)
04:10:07 03:23:37
616 Piotr Urbański M18 46 374 Radków: 04:10:34 (463 / 34)
04:10:34 03:24:04
617 Grzegorz Puszka M30 165 375 Radków: 04:10:35 (464 / 136)
04:10:35 03:24:05
618 Filip Jakszta M18 47 376 Radków: 04:10:36 (465 / 35)
04:10:36 03:24:06
619 Monika Tomczak Team bardzo F30 120 243 Radków: 04:10:36 (466 / 83)
04:10:36 03:24:06
620 Barbara Sławińska F18 41 244 Radków: 04:10:37 (467 / 20)
04:10:37 03:24:07
621 Agata Skupin Kobiety Biegają F30 121 245 Radków: 04:10:55 (468 / 84)
04:10:55 03:24:25
622 Rafalp Łukawski M40 128 377 Radków: 04:12:10 (469 / 107)
04:12:10 03:25:40
623 Marcin Pasterski M40 129 378 Radków: 04:15:45 (470 / 108)
04:15:45 03:29:15
624 Krzysztof Hercka M30 166 379 Radków: 04:17:43 (471 / 137)
04:17:43 03:31:13
625 Magdalena Stróżyńska-Zdziabek F50 12 246 Radków: 04:18:59 (472 / 9)
04:18:59 03:32:29
626 Jarosław Zdziabek M50 30 380 Radków: 04:19:00 (473 / 27)
04:19:00 03:32:30
627 Ewa Twardowska KB Geotermia Uniejów F30 122 247 Radków: 04:23:09 (474 / 85)
04:23:09 03:36:39
628 Agnieszka Walachowska Speed Feet '16 F30 123 248 Radków: 04:24:23 (475 / 86)
04:24:23 03:37:53
629 Iwona Śliwińska Speed Feet '16 F30 124 249 Radków: 04:24:23 (476 / 87)
04:24:23 03:37:53
630 Krzysia Laska Runner's Power F40 70 250 Radków: 04:28:40 (477 / 47)
04:28:40 03:42:10
631 Marta Trzcińska F40 71 251 Radków: 04:28:42 (478 / 48)
04:28:42 03:42:12
632 Katarzyna Szłapka Speed Feet '16 F30 125 252 Radków: 04:29:02 (479 / 88)
04:29:02 03:42:32
633 Małgorzata Szumińska ROSSBIEGANI F40 72 253 Radków: 04:30:10 (480 / 49)
04:30:10 03:43:40
634 Krystian Szłapka Speed Feet '16 M40 130 381 Radków: 04:30:21 (481 / 109)
04:30:21 03:43:51
635 Mariusz Piekarz UKS Ludwikowice M30 167 382 Radków: 04:32:06 (1 / 1)
04:32:06 03:45:36
636 Teresa Wasielewska Klub Sportowy Zdzieszowice-BikeTeam F40 73 254 Radków: 04:35:43 (482 / 50)
04:35:43 03:49:13
637 Marcin Wróbel im-motion.pl team M40 131 383 Radków: 04:40:23 (2 / 1)
04:40:23 03:53:53
638 Christian Terzoni MarcinSwiercTEAM M30 168 384 Radków: 04:56:42 (3 / 2)
04:56:42 04:10:12
639 Tomasz Wolbach Wolne Ślimaki M30 169 385 Radków: 05:05:22 (4 / 3)
05:05:22 04:18:52
640 Ilia Tsygankov Run X Run CREW M30 170 386 Radków: 05:13:05 (5 / 4)
05:13:05 04:26:35
641 Maciej Mikołajewski M30 171 387 Radków: 05:14:12 (6 / 5)
05:14:12 04:27:42
642 Alex Hill M18 48 388 Radków: 05:16:30 (7 / 1)
05:16:30 04:30:00
643 Damian Truszkowski Albatrosy M30 172 389 Radków: 05:20:31 (8 / 6)
05:20:31 04:34:01
644 Witold Szczepaniak M40 132 390 Radków: 05:21:12 (9 / 2)
05:21:12 04:34:42
645 Adam Stachowiak M30 173 391 Radków: 05:21:16 (10 / 7)
05:21:16 04:34:46
646 Wojciech Bendig M40 133 392 Radków: 05:23:19 (11 / 3)
05:23:19 04:36:49
647 Adam Kaźmierczyk M30 174 393 Radków: 05:23:49 (12 / 8)
05:23:49 04:37:19
648 Anna Korobko Kazbegi Ultra Trail F30 126 255 Radków: 05:25:27 (13 / 1)
05:25:27 04:38:57
649 Tomasz Mika LABOSPORT Team M30 175 394 Radków: 05:25:42 (14 / 9)
05:25:42 04:39:12
650 Adam Bojan M40 134 395 Radków: 05:28:20 (15 / 4)
05:28:20 04:41:50
651 Łukasz Myszczyszyn Kudowa Biega M30 176 396 Radków: 05:28:47 (16 / 10)
05:28:47 04:42:17
652 Michał Opaliński KB MARATOŃCZYK DĘBICA M18 49 397 Radków: 05:31:18 (17 / 2)
05:31:18 04:44:48
653 Krzysztof Paprocki M40 135 398 Radków: 05:32:16 (18 / 5)
05:32:16 04:45:46
654 Slawek Szyrmer M30 177 399 Radków: 05:33:05 (19 / 11)
05:33:05 04:46:35
655 Jana Mikeszova Bakako running team F18 42 256 Radków: 05:34:43 (20 / 1)
05:34:43 04:48:13
656 Stanisław Bar Gmina Strzelce Opolskie M40 136 400 Radków: 05:36:41 (21 / 6)
05:36:41 04:50:11
657 Stanisław Kuźmiak Żary Runners Team M30 178 401 Radków: 05:39:37 (22 / 12)
05:39:37 04:53:07
658 Piotr Pikul BPH Runners Team M30 179 402 Radków: 05:40:03 (23 / 13)
05:40:03 04:53:33
659 Krystian Trochanowski RUSYN - LEM M18 50 403 Radków: 05:41:17 (24 / 3)
05:41:17 04:54:47
660 Michał Goliński M30 180 404 Radków: 05:41:39 (25 / 14)
05:41:39 04:55:09
661 Filip Kolasa ULTRA TRIO/ MARATON LESZNO M30 181 405 Radków: 05:45:08 (26 / 15)
05:45:08 04:58:38
662 Sergiusz Solarski Sudeckie Wycieczki Biegowe M30 182 406 Radków: 05:45:43 (27 / 16)
05:45:43 04:59:13
663 Tomasz Niezgódka M40 137 407 Radków: 05:46:48 (28 / 7)
05:46:48 05:00:18
664 Wojtek Nowak Explorador M40 138 408 Radków: 05:47:24 (29 / 8)
05:47:24 05:00:54
665 Mateusz Oracz Bez Litości Kalenji by Decathlon M30 183 409 Radków: 05:47:37 (30 / 17)
05:47:37 05:01:07
666 Radosław Walaszczyk OIRP Opole 2plus2 M30 184 410 Radków: 05:49:47 (31 / 18)
05:49:47 05:03:17
667 Daniel Kaczmarek Lucky LUZers M40 139 411 Radków: 05:50:30 (32 / 9)
05:50:30 05:04:00
668 Wojciech Ptaszyński Speed Feet '16 M50 31 412 Radków: 05:52:25 (33 / 1)
05:52:25 05:05:55
669 Danuta Śmigielska Czerwonak Biega F18 43 257 Radków: 05:55:18 (35 / 2)
05:55:18 05:08:48
670 Michał Linek ML Team M40 140 413 Radków: 05:56:48 (36 / 10)
05:56:48 05:10:18
671 Aleksander Zawojak Ronal Polska Run M18 51 414 Radków: 05:57:15 (37 / 4)
05:57:15 05:10:45
672 Marcin Baniak G.O.A.T. Team Michałowice M40 141 415 Radków: 05:57:29 (38 / 11)
05:57:29 05:10:59
673 Piotr Kulbicki GT RAT M30 185 416 Radków: 05:57:59 (39 / 20)
05:57:59 05:11:29
674 Łukasz Okoń M30 186 417 Radków: 05:58:06 (40 / 21)
05:58:06 05:11:36
675 Antoni Klimek Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN M30 187 418 Radków: 05:58:09 (41 / 22)
05:58:09 05:11:39
676 Grzegorz Bieniek Lubawka Sport M30 188 419 Radków: 05:58:14 (42 / 23)
05:58:14 05:11:44
677 Paweł Stankiewicz Czerwonak Biega M40 142 420 Radków: 06:00:08 (43 / 12)
06:00:08 05:13:38
678 Krzysztof Śmichurski Fizjoterapia Biegacza / Pro366 M18 52 421 Radków: 06:00:10 (44 / 5)
06:00:10 05:13:40
679 Wiola Harkiewicz Naramowice Biegają F30 127 258 Radków: 06:00:44 (45 / 2)
06:00:44 05:14:14
680 Krzysiek Bednarz Wolny strzelec M40 143 422 Radków: 06:01:30 (46 / 13)
06:01:30 05:15:00
681 Piotr Dobrzyniecki M30 189 423 Radków: 06:01:32 (47 / 24)
06:01:32 05:15:02
682 Krzysztof Kościuszkiewicz M30 190 424 Radków: 06:02:02 (48 / 25)
06:02:02 05:15:32
683 Marcin Dyraga Saint-Gobain Squad M40 144 425 Radków: 06:02:04 (49 / 14)
06:02:04 05:15:34
684 Dariusz Klima Jadymy durś M30 191 426 Radków: 06:04:39 (50 / 26)
06:04:39 05:18:09
685 Marcin Karamon Opole biega M40 145 427 Radków: 06:05:30 (51 / 15)
06:05:30 05:19:00
686 Mariusz Kutyba Wolne Ślimaki M30 192 428 Radków: 06:05:50 (52 / 27)
06:05:50 05:19:20
687 Tomasz Urlich Spice Wizard Spice Wizard M40 146 429 Radków: 06:06:09 (53 / 16)
06:06:09 05:19:39
688 Bartosz Żbik Smart Therapy M30 193 430 Radków: 06:06:55 (54 / 28)
06:06:55 05:20:25
689 Olek Deperas Spice Wizard Horeca Food Service s.c. Zaopatrzenie Gastronomii M30 194 431 Radków: 06:07:01 (56 / 29)
06:07:01 05:20:31
690 Kaśka Bednarska Biegnę, żeby Bartek mógł biegać F40 74 259 Radków: 06:07:01 (55 / 1)
06:07:01 05:20:31
691 Kordian Pilarski WIELUŃ BIEGA M18 53 432 Radków: 06:07:42 (57 / 6)
06:07:42 05:21:12
692 Karol Stanisławski Runner.pl M30 195 433 Radków: 06:10:17 (58 / 30)
06:10:17 05:23:47
693 Adrian Szukała Wroniecki Klub Biegacza M18 54 434 Radków: 06:11:32 (59 / 7)
06:11:32 05:25:02
694 Mateusz Klimek RunWall M30 196 435 Radków: 06:12:28 (60 / 31)
06:12:28 05:25:58
695 Marian Susz KB Sobótka M30 197 436 Radków: 06:14:11 (61 / 32)
06:14:11 05:27:41
696 Marek Lewandowski M40 147 437 Radków: 06:14:50 (62 / 17)
06:14:50 05:28:20
697 Łukasz Grzebieluch LedwoZipie LedwoZipie M30 198 438 Radków: 06:17:51 (64 / 33)
06:17:51 05:31:21
698 Łukasz Grycman SPARTA ULTRA TEAM SPARTA ULTRA TEAM M40 148 439 Radków: 06:19:17 (65 / 19)
06:19:17 05:32:47
699 Sławomir Gościński ELite Sports / Izerska Grupa Biegowa M30 199 440 Radków: 06:20:38 (66 / 34)
06:20:38 05:34:08
700 Piotr Woźniak M30 200 441 Radków: 06:21:06 (67 / 35)
06:21:06 05:34:36
701 Mateusz Kaczmarek Lucky LUZers M30 201 442 Radków: 06:21:55 (68 / 36)
06:21:55 05:35:25
702 Dariusz Gorgoliński BZ WBK Runners Team M30 202 443 Radków: 06:22:20 (69 / 37)
06:22:20 05:35:50
703 Kamil Kłosowski Metalpress M30 203 444 Radków: 06:23:11 (71 / 38)
06:23:11 05:36:41
704 Aleksandra Schabowska Świebodzicka Grupa Trailowa F30 128 260 Radków: 06:24:06 (72 / 3)
06:24:06 05:37:36
705 Piotr Bartolik PZU Sport Team PZU Sport Team M40 149 445 Radków: 06:24:26 (73 / 21)
06:24:26 05:37:56
706 Jan Szafrański KOMPANIA WOLONTARIUSZY Kompania Piwowarska SA M30 204 446 Radków: 06:26:52 (76 / 41)
06:26:52 05:40:22
707 Maksym Rupieta M40 150 447 Radków: 06:27:59 (77 / 22)
06:27:59 05:41:29
708 Darek Garczyński M40 151 448 Radków: 06:28:03 (78 / 23)
06:28:03 05:41:33
709 Jarosław Zerzut Puszczyk Bukowy 1968 M50 32 449 Radków: 06:28:09 (79 / 2)
06:28:09 05:41:39
710 Michał Więcławski M30 205 450 Radków: 06:28:25 (80 / 42)
06:28:25 05:41:55
711 Andrzej Durałek M40 152 451 Radków: 06:28:39 (81 / 24)
06:28:39 05:42:09
712 Przemysław Soiński KB Maniac Poznań KOMINKI SOIŃSKI M40 153 452 Radków: 06:29:16 (82 / 25)
06:29:16 05:42:46
713 Bartosz Kociumbas M40 154 453 Radków: 06:29:23 (83 / 26)
06:29:23 05:42:53
714 Zbigniew Damm DammTeamRunners M40 155 454 Radków: 06:29:52 (84 / 27)
06:29:52 05:43:22
715 Robert Dawidowski Czerwonak Biega M40 156 455 Radków: 06:30:02 (85 / 28)
06:30:02 05:43:32
716 Michał Frąckowiak Czerwonak Biega M40 157 456 Radków: 06:30:04 (86 / 29)
06:30:04 05:43:34
717 Angelika Kujawska HDR Wataha Margonin F30 129 261 Radków: 06:30:36 (87 / 4)
06:30:36 05:44:06
718 Marek Jaroszewski 4RUN Team Piła BrooksRunning M40 158 457 Radków: 06:30:37 (88 / 30)
06:30:37 05:44:07
719 Przemyslaw Para LeszNo limits runners LeszNo limits runners M30 206 458 Radków: 06:31:47 (89 / 43)
06:31:47 05:45:17
720 Katarzyna Piecha 1990 1990 F18 44 262 Radków: 06:33:34 (90 / 3)
06:33:34 05:47:04
721 Mirosław Skrzyński M30 207 459 Radków: 06:33:46 (91 / 44)
06:33:46 05:47:16
722 Dawid Kotlarek Vege Runners M40 159 460 Radków: 06:33:56 (92 / 31)
06:33:56 05:47:26
723 Anna Niedźwiedzka Biegająca Kasta Miedziowego Miasta Biegająca Kasta Miedziowego Miasta F30 130 263 Radków: 06:34:14 (93 / 5)
06:34:14 05:47:44
724 Sebastian Grabicki M40 160 461 Radków: 06:34:57 (94 / 32)
06:34:57 05:48:27
725 Krzysztof Pieniążek M40 161 462 Radków: 06:35:15 (95 / 33)
06:35:15 05:48:45
726 Michał Spychała Wroniecki Klub Biegacza M30 208 463 Radków: 06:35:43 (96 / 45)
06:35:43 05:49:13
727 Tomasz Zimny M60 9 464 Radków: 06:36:28 (97 / 1)
06:36:28 05:49:58
728 Piotr Wysmoliński M40 162 465 Radków: 06:36:41 (98 / 34)
06:36:41 05:50:11
729 Artur Niedźwiedzki Msport RCS Team Lubin M30 209 466 Radków: 06:36:43 (99 / 46)
06:36:43 05:50:13
730 Daniel Cupriak M40 163 467 Radków: 06:37:27 (100 / 35)
06:37:27 05:50:57
731 Piotr Ryba Maratończyk Dębica M30 210 468 Radków: 06:37:52 (101 / 47)
06:37:52 05:51:22
732 Andrzej Sitek NOA M40 164 469 Radków: 06:38:01 (102 / 36)
06:38:01 05:51:31
733 Agnieszka Emilianów F30 131 264 Radków: 06:38:25 (103 / 6)
06:38:25 05:51:55
734 Michał Śmiechowski Barberto M30 211 470 Radków: 06:38:28 (104 / 48)
06:38:28 05:51:58
735 Maciej Florczak MTB4fun M50 33 471 Radków: 06:40:12 (105 / 3)
06:40:12 05:53:42
736 Robert Iwan LAJKONIKI LAJKONIKI M40 165 472 Radków: 06:40:13 (106 / 37)
06:40:13 05:53:43
737 Piotr Michalski M30 212 473 Radków: 06:40:25 (107 / 49)
06:40:25 05:53:55
738 Grzegorz Sienkiewicz VT M30 213 474 Radków: 06:41:21 (108 / 50)
06:41:21 05:54:51
739 Rafał Ochota Stargard. Ja się nie ścigam. M40 166 475 Radków: 06:41:47 (109 / 38)
06:41:47 05:55:17
740 Katarzyna Grzebieluch LedwoZipie F30 132 265 Radków: 06:41:54 (112 / 7)
06:41:54 05:55:24
741 Marian Kania LedwoZipia LedwoZipia M40 167 476 Radków: 06:41:54 (111 / 39)
06:41:54 05:55:24
742 Michał Noculak Lucky LUZers M30 214 477 Radków: 06:41:54 (110 / 51)
06:41:54 05:55:24
743 Przemysław Kasiński LeszNo limits Runners M40 168 478 Radków: 06:42:45 (113 / 40)
06:42:45 05:56:15
744 Sławomir Kostrzewski M40 169 479 Radków: 06:43:27 (114 / 41)
06:43:27 05:56:57
745 Michał Spławski MSERWIS.pl M30 215 480 Radków: 06:43:32 (115 / 52)
06:43:32 05:57:02
746 Katarzyna Nawara F18 45 266 Radków: 06:43:50 (116 / 4)
06:43:50 05:57:20
747 Tomasz Krowiak M18 55 481 Radków: 06:45:15 (117 / 8)
06:45:15 05:58:45
748 Dariusz Wiszniewski ANTONTEAM M40 170 482 Radków: 06:45:17 (118 / 42)
06:45:17 05:58:47
749 Tomasz Noszczyk #ultrarunningtommy M18 56 483 Radków: 06:45:25 (119 / 9)
06:45:25 05:58:55
750 Dariusz Tomczak HUSARIA RACE TEAM M30 216 484 Radków: 06:45:35 (120 / 53)
06:45:35 05:59:05
751 Krzysztof Cieślak Ciemna Strona Mocy - UltraFAZA.pl M30 217 485 Radków: 06:46:20 (121 / 54)
06:46:20 05:59:50
752 Lukasz Kleczek M18 57 486 Radków: 06:47:16 (122 / 10)
06:47:16 06:00:46
753 Karolina Chraplewska Pro366 F30 133 267 Radków: 06:47:39 (123 / 8)
06:47:39 06:01:09
754 Michał Urban Wroniecki Klub Biegacza M30 218 487 Radków: 06:49:16 (124 / 55)
06:49:16 06:02:46
755 Tobiasz Czerniak ANTONTEAM M30 219 488 Radków: 06:49:35 (125 / 56)
06:49:35 06:03:05
756 Konrad Sioma Rokietnica Biega M30 220 489 Radków: 06:50:41 (126 / 57)
06:50:41 06:04:11
757 Anastasia Kirilenko For the boys F30 134 268 Radków: 06:50:59 (127 / 9)
06:50:59 06:04:29
758 Marcin Banasiak M40 171 490 Radków: 06:51:05 (128 / 43)
06:51:05 06:04:35
759 Agata Bąk BUSHIDO CENTRUM F30 135 269 Radków: 06:51:34 (129 / 10)
06:51:34 06:05:04
760 Tomasz Sadowski GDYNIA BABIE DOŁY M40 172 491 Radków: 06:51:37 (130 / 44)
06:51:37 06:05:07
761 Paweł Skołożyński M40 173 492 Radków: 06:51:40 (131 / 45)
06:51:40 06:05:10
762 Dorota Nowak Wieczorne Bieganie w Szczecinie F30 136 270 Radków: 06:51:49 (132 / 11)
06:51:49 06:05:19
763 Paweł Słodek M30 221 493 Radków: 06:52:22 (133 / 58)
06:52:22 06:05:52
764 Andrzej Miziołek Bakalland M40 174 494 Radków: 06:52:34 (134 / 46)
06:52:34 06:06:04
765 Piotr Czub Grupa Biegowa Bez Granic M18 58 495 Radków: 06:53:02 (135 / 11)
06:53:02 06:06:32
766 Karolina Marzec DZIKIE DZIKI GORZÓW F30 137 271 Radków: 06:53:05 (136 / 12)
06:53:05 06:06:35
767 Ewelina Kowalczyk RDK SERWIS BIEGA F40 75 272 Radków: 06:53:38 (137 / 2)
06:53:38 06:07:08
768 Tomasz Mikołajczyk Explorador M30 222 496 Radków: 06:53:48 (138 / 59)
06:53:48 06:07:18
769 Monika Chrobasik MK Team F40 76 273 Radków: 06:55:09 (139 / 3)
06:55:09 06:08:39
770 Klara Tomaszyk Kobiety Biegają F30 138 274 Radków: 06:55:43 (140 / 13)
06:55:43 06:09:13
771 Rafał Grobelny Wieluń Biega M30 223 497 Radków: 06:55:59 (141 / 60)
06:55:59 06:09:29
772 Krzysztof Ryżewski Quadimodo Racing Rawlplug M40 175 498 Radków: 06:56:04 (142 / 47)
06:56:04 06:09:34
773 Michał Bator Capgemini M30 224 499 Radków: 06:56:10 (143 / 61)
06:56:10 06:09:40
774 Marcin Rosiecki M40 176 500 Radków: 06:56:38 (144 / 48)
06:56:38 06:10:08
775 Katarzyna Kata HARPAGAN ZG F30 139 275 Radków: 06:56:57 (145 / 14)
06:56:57 06:10:27
776 Maciej Relewicz Wolne Ślimaki Wolne Ślimaki M30 225 501 Radków: 06:57:56 (146 / 62)
06:57:56 06:11:26
777 Robert Urbański AZS AWFiS Wioślarstwo M40 177 502 Radków: 06:58:02 (147 / 49)
06:58:02 06:11:32
778 Nick Shrayer M40 178 503 Radków: 06:58:11 (148 / 50)
06:58:11 06:11:41
779 Jakub Hysyk NOA M30 226 504 Radków: 06:58:46 (149 / 63)
06:58:46 06:12:16
780 Seweryn Kłosowski M40 179 505 Radków: 06:59:32 (150 / 51)
06:59:32 06:13:02
781 Piotr Góralski M30 227 506 Radków: 06:59:43 (151 / 64)
06:59:43 06:13:13
782 Damian Małolepszy SPARTA ULTRA TEAM M30 228 507 Radków: 06:59:44 (152 / 65)
06:59:44 06:13:14
783 Artur Kalita ANTONTEAM M40 180 508 Radków: 07:00:36 (153 / 52)
07:00:36 06:14:06
784 Tomasz Kulig M40 181 509 Radków: 07:00:47 (154 / 53)
07:00:47 06:14:17
785 Arkadiusz Zub KB Sobótka M40 182 510 Radków: 07:00:59 (155 / 54)
07:00:59 06:14:29
786 Adam Perła Naramowice Biegają M40 183 511 Radków: 07:01:04 (156 / 55)
07:01:04 06:14:34
787 Maria Wolff Bluebirds F30 140 276 Radków: 07:01:50 (157 / 15)
07:01:50 06:15:20
788 Marek Gawroński M40 184 512 Radków: 07:03:16 (158 / 56)
07:03:16 06:16:46
789 Sławomir Kwiecień KW Kraków M18 59 513 Radków: 07:03:18 (159 / 12)
07:03:18 06:16:48
790 Dawid Lewandowski M18 60 514 Radków: 07:03:30 (161 / 13)
07:03:30 06:17:00
791 Iga Winiel F18 46 277 Radków: 07:03:30 (160 / 5)
07:03:30 06:17:00
792 Jakub Król Bluebirds inpulse.pl M30 229 515 Radków: 07:03:46 (162 / 66)
07:03:46 06:17:16
793 Marcin Łuczak run4energy M30 230 516 Radków: 07:03:48 (163 / 67)
07:03:48 06:17:18
794 Krzysztof Błesnowski Bieganie Na Śniadanie Śmigiel M30 231 517 Radków: 07:04:25 (164 / 68)
07:04:25 06:17:55
795 Krzysztof Grzęda KS Pegaz / Anna run M50 34 518 Radków: 07:05:15 (165 / 4)
07:05:15 06:18:45
796 Bartosz Babiak M30 232 519 Radków: 07:06:51 (166 / 69)
07:06:51 06:20:21
797 Jarosław Roślicki TMTeam M30 233 520 Radków: 07:07:26 (167 / 70)
07:07:26 06:20:56
798 Michał Trocki obozygorskie.pl OBOZYGORSKIE.PL M30 234 521 Radków: 07:07:28 (168 / 71)
07:07:28 06:20:58
799 Maciej Dworczak Husaria Race Team M18 61 522 Radków: 07:07:43 (169 / 14)
07:07:43 06:21:13
800 Daniel Pasisz M30 235 523 Radków: 07:08:24 (170 / 72)
07:08:24 06:21:54
801 Krzysztof Jakuszek Cegielnia Piaski M40 185 524 Radków: 07:09:10 (171 / 57)
07:09:10 06:22:40
802 Adam Kłosok INŻYNIERIA BIEGANIA M40 186 525 Radków: 07:09:20 (172 / 58)
07:09:20 06:22:50
803 Basia Szpilarewicz Radio Wrocław F40 77 278 Radków: 07:09:29 (173 / 4)
07:09:29 06:22:59
804 Tomasz Jabłoński INŻYNIERIA BIEGANIA M40 187 526 Radków: 07:09:30 (174 / 59)
07:09:30 06:23:00
805 Tomasz Łuszczakiewicz Biegająca Kasta Miedziowego Miasta M40 188 527 Radków: 07:09:57 (175 / 60)
07:09:57 06:23:27
806 Tomasz Dobroś M40 189 528 Radków: 07:10:44 (176 / 61)
07:10:44 06:24:14
807 Ania Garczyńska F40 78 279 Radków: 07:10:52 (177 / 5)
07:10:52 06:24:22
808 Mariusz Mycielski W Drodze M40 190 529 Radków: 07:10:58 (178 / 62)
07:10:58 06:24:28
809 Marcin Kubiak M40 191 530 Radków: 07:11:04 (179 / 63)
07:11:04 06:24:34
810 František Varga M40 192 531 Radków: 07:11:56 (180 / 64)
07:11:56 06:25:26
811 Bolesław Hangiel M18 62 532 Radków: 07:12:08 (181 / 15)
07:12:08 06:25:38
812 Marcin Tajchert Wolsztyński Klub Biegowy M40 193 533 Radków: 07:12:29 (182 / 65)
07:12:29 06:25:59
813 Patryk Bułat Applover Applover M18 63 534 Radków: 07:13:17 (183 / 16)
07:13:17 06:26:47
814 Radosław Bułat Applover Applover Sp. z o.o. M18 64 535 Radków: 07:13:18 (184 / 17)
07:13:18 06:26:48
815 Dominik Szmajda NIE MAM POMYSŁU M30 236 536 Radków: 07:15:05 (185 / 73)
07:15:05 06:28:35
816 Dorota Pakulska-Tomza Volkswagen Group Polska F40 79 280 Radków: 07:16:29 (186 / 6)
07:16:29 06:29:59
817 Dominik Tomaszewski WILLSOOR M30 237 537 Radków: 07:17:09 (187 / 74)
07:17:09 06:30:39
818 Rafał Brodziak M30 238 538 Radków: 07:18:02 (188 / 75)
07:18:02 06:31:32
819 Marcin Brodowski M40 194 539 Radków: 07:18:24 (189 / 66)
07:18:24 06:31:54
820 Grzegorz Schabowski Świebodzicka Grupa Trailowa M30 239 540 Radków: 07:19:45 (190 / 76)
07:19:45 06:33:15
821 Bogdan Sądel Pulsarsport.pl M40 195 541 Radków: 07:20:31 (191 / 67)
07:20:31 06:34:01
822 Rafał Dec Bierutowska Grupa Biegowa M40 196 542 Radków: 07:21:24 (193 / 68)
07:21:24 06:34:54
823 Ryszard Woźniak Bierutowska Grupa Biegowa M50 35 543 Radków: 07:21:25 (194 / 5)
07:21:25 06:34:55
824 Agnieszka Osmolak PRO-RUN WROCŁAW F30 141 281 Radków: 07:22:10 (197 / 16)
07:22:10 06:35:40
825 Mateusz Jeka JEKA TEAM M18 65 544 Radków: 07:22:30 (198 / 18)
07:22:30 06:36:00
826 Przemysław Łuczak ŁuWu M40 197 545 Radków: 07:22:34 (199 / 70)
07:22:34 06:36:04
827 Grzegorz Kasperski M30 240 546 Radków: 07:22:59 (200 / 78)
07:22:59 06:36:29
828 Daniel Czarniecki TiE M30 241 547 Radków: 07:23:20 (201 / 79)
07:23:20 06:36:50
829 Marcin Konieczny M30 242 548 Radków: 07:24:57 (204 / 81)
07:24:57 06:38:27
830 Janusz Rochowiak M50 36 549 Radków: 07:25:06 (206 / 8)
07:25:06 06:38:36
831 Radoslaw Musial DOLBY M30 243 550 Radków: 07:26:18 (207 / 83)
07:26:18 06:39:48
832 Mateusz Ladenberger wawrzynteam M30 244 551 Radków: 07:26:20 (208 / 84)
07:26:20 06:39:50
833 Marcin Hajduk wawrzynteam M40 198 552 Radków: 07:26:26 (209 / 71)
07:26:26 06:39:56
834 Jacek Mróz M40 199 553 Radków: 07:27:11 (210 / 72)
07:27:11 06:40:41
835 Szymon Olejniczak M30 245 554 Radków: 07:27:14 (211 / 85)
07:27:14 06:40:44
836 Jacek Matwiejczuk TeMMPo Wałbrzych Toyota M40 200 555 Radków: 07:27:52 (212 / 73)
07:27:52 06:41:22
837 Mateusz Budzyński M40 201 556 Radków: 07:29:01 (213 / 74)
07:29:01 06:42:31
838 Karolina Lehmann F30 142 282 Radków: 07:29:10 (214 / 17)
07:29:10 06:42:40
839 Norbert Frąckowiak Kosciam Team M40 202 557 Radków: 07:29:22 (215 / 75)
07:29:22 06:42:52
840 Elżbieta Madej FITNESS PIEKARY LEGNICA F40 80 283 Radków: 07:30:03 (217 / 7)
07:30:03 06:43:33
841 Maciej Januszewski M30 246 558 Radków: 07:30:41 (218 / 86)
07:30:41 06:44:11
842 Agnieszka Szymańska F30 143 284 Radków: 07:31:35 (219 / 18)
07:31:35 06:45:05
843 Tomasz Poręba MTS DRUŻYNA SZPIKU KGHM M40 203 559 Radków: 07:34:01 (220 / 77)
07:34:01 06:47:31
844 Radek Tyś M30 247 560 Radków: 07:35:03 (222 / 87)
07:35:03 06:48:33
845 Paweł Stawarz KB Lupus Oleśnica M40 204 561 Radków: 07:35:49 (223 / 79)
07:35:49 06:49:19
846 Maciej Załustowicz -- M30 248 562 Radków: 07:36:06 (224 / 88)
07:36:06 06:49:36
847 Anna Goncerzewicz Stare Babice Biegają F30 144 285 Radków: 07:36:45 (225 / 19)
07:36:45 06:50:15
848 Bogumił Żurawiński LKS Olymp Błonie M30 249 563 Radków: 07:36:46 (226 / 89)
07:36:46 06:50:16
849 Marek Żylak M30 250 564 Radków: 07:37:48 (227 / 90)
07:37:48 06:51:18
850 Paweł Szybowski M18 66 565 Radków: 07:37:58 (228 / 19)
07:37:58 06:51:28
851 Sebastian Karalus M30 251 566 Radków: 07:39:00 (229 / 91)
07:39:00 06:52:30
852 Marek Dłubała mSport RCS Team Justyna i Matyldka M30 252 567 Radków: 07:39:34 (230 / 92)
07:39:34 06:53:04
853 Mateusz Matusiak ZIELONA GÓRO ZACZNIJ BIEGAĆ M18 67 568 Radków: 07:39:52 (231 / 20)
07:39:52 06:53:22
854 Agnieszka Bandurowska KB Spoceni Nowa Sól F40 81 286 Radków: 07:39:59 (232 / 8)
07:39:59 06:53:29
855 Tomasz Burzyński M40 205 569 Radków: 07:40:26 (233 / 80)
07:40:26 06:53:56
856 Piotr Rzeczkowski M30 253 570 Radków: 07:40:37 (234 / 93)
07:40:37 06:54:07
857 Arkadiusz Kraśny M40 206 571 Radków: 07:41:06 (235 / 81)
07:41:06 06:54:36
858 Agnieszka Pyzel KS Pegaz F50 13 287 Radków: 07:41:12 (236 / 1)
07:41:12 06:54:42
859 Sebastian Burzak M40 207 572 Radków: 07:42:02 (238 / 83)
07:42:02 06:55:32
860 Robert Stołowski Debiut Wieleń M40 208 573 Radków: 07:42:09 (239 / 84)
07:42:09 06:55:39
861 Maciej Wolny M40 209 574 Radków: 07:42:34 (240 / 85)
07:42:34 06:56:04
862 Maciej Chwistek M40 210 575 Radków: 07:43:15 (241 / 86)
07:43:15 06:56:45
863 Sebastian Nicpoń M30 254 576 Radków: 07:43:59 (242 / 94)
07:43:59 06:57:29
864 Łukasz Polimirski M40 211 577 Radków: 07:44:00 (243 / 87)
07:44:00 06:57:30
865 Sławek Jakusz-Gostomski M40 212 578 Radków: 07:44:08 (244 / 88)
07:44:08 06:57:38
866 Izabela Augustowska KB Geotermia Uniejów F40 82 288 Radków: 07:44:20 (245 / 9)
07:44:20 06:57:50
867 Tomasz Przybył Night Runners Ostrów Wielkopolski M40 213 579 Radków: 07:45:36 (246 / 89)
07:45:36 06:59:06
868 Małgorzata Glina-Krawczyk Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN F40 83 289 Radków: 07:45:40 (247 / 10)
07:45:40 06:59:10
869 Paweł Pitoń Aby do Mety M30 255 580 Radków: 07:45:42 (248 / 95)
07:45:42 06:59:12
870 Piotr Bienias M40 214 581 Radków: 07:45:49 (249 / 90)
07:45:49 06:59:19
871 Katarzyna Mackiewicz ULTRA DIABŁY TEAM LUBRZA F40 84 290 Radków: 07:46:22 (251 / 11)
07:46:22 06:59:52
872 Kamilla Ernandes F40 85 291 Radków: 07:46:22 (250 / 12)
07:46:22 06:59:52
873 Robert Gładysz M40 215 582 Radków: 07:46:23 (252 / 91)
07:46:23 06:59:53
874 Justyna Milkowska RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM 793070380 F30 145 292 Radków: 07:47:01 (253 / 20)
07:47:01 07:00:31
875 Adam Weryszko Lesz No Limits Runners M30 256 583 Radków: 07:48:48 (255 / 96)
07:48:48 07:02:18
876 Paweł Piasecki M30 257 584 Radków: 07:48:57 (256 / 97)
07:48:57 07:02:27
877 Norbert Bijak KWISA LUBAŃ M40 216 585 Radków: 07:48:59 (257 / 93)
07:48:59 07:02:29
878 Paulina Bagińska F30 146 293 Radków: 07:49:11 (258 / 21)
07:49:11 07:02:41
879 Bernard Piesik M50 37 586 Radków: 07:49:13 (259 / 9)
07:49:13 07:02:43
880 Roman Waściński Pędzi - Para Gołaszyn M40 217 587 Radków: 07:49:13 (260 / 94)
07:49:13 07:02:43
881 Piotr Sędzik Villa Medica M18 68 588 Radków: 07:49:15 (261 / 21)
07:49:15 07:02:45
882 Bartosz Grzywiński M30 258 589 Radków: 07:50:59 (262 / 98)
07:50:59 07:04:29
883 Katarzyna Napierała Volkswagen Group Polska F40 86 294 Radków: 07:51:05 (263 / 13)
07:51:05 07:04:35
884 Wojtek Grzywiński M30 259 590 Radków: 07:51:07 (264 / 99)
07:51:07 07:04:37
885 Piotr Korytek ULTRA DIABŁY TEAM LUBRZA M30 260 591 Radków: 07:52:53 (265 / 100)
07:52:53 07:06:23
886 Leszek Józwik M40 218 592 Radków: 07:52:55 (266 / 95)
07:52:55 07:06:25
887 Kamil Budkowski M30 261 593 Radków: 07:53:35 (267 / 101)
07:53:35 07:07:05
888 Andrzej Masło M40 219 594 Radków: 07:53:39 (268 / 96)
07:53:39 07:07:09
889 Pawel Stachurski Pan Pan M30 262 595 Radków: 07:54:08 (269 / 102)
07:54:08 07:07:38
890 Marcin Przybylski M30 263 596 Radków: 07:54:11 (270 / 103)
07:54:11 07:07:41
891 Krzysztof Kurkowiak wkurw_team M30 264 597 Radków: 07:54:18 (271 / 104)
07:54:18 07:07:48
892 Radek Radożycki M40 220 598 Radków: 07:54:49 (273 / 98)
07:54:49 07:08:19
893 Jarek Rubinowski M40 221 599 Radków: 07:54:49 (272 / 97)
07:54:49 07:08:19
894 Przemysław Pawłowicz M40 222 600 Radków: 07:55:30 (274 / 99)
07:55:30 07:09:00
895 Kinga Haremza Night Runners F40 87 295 Radków: 07:55:47 (275 / 14)
07:55:47 07:09:17
896 Monika Kaliczak-Szwaja F40 88 296 Radków: 07:56:14 (276 / 15)
07:56:14 07:09:44
897 Marek Piróg GT RAT M30 265 601 Radków: 07:56:21 (277 / 105)
07:56:21 07:09:51
898 Łukasz Łagoda AKTIV REHABILITACJA M30 266 602 Radków: 07:56:54 (278 / 106)
07:56:54 07:10:24
899 Rafał Grzesiak KGHM ZG POLKOWICE-SIEROSZOWICE M40 223 603 Radków: 07:57:06 (279 / 100)
07:57:06 07:10:36
900 Renata Liberek F40 89 297 Radków: 07:57:11 (280 / 16)
07:57:11 07:10:41
901 Urszula Fleszer ELITE RUNNERS TEAM F40 90 298 Radków: 07:57:27 (281 / 17)
07:57:27 07:10:57
902 Andrzej Cecuła M18 69 604 Radków: 07:57:39 (282 / 22)
07:57:39 07:11:09
903 Urszula Namiota Maratończyk Maratończyk F50 14 299 Radków: 07:58:00 (283 / 2)
07:58:00 07:11:30
904 Anna Skrobisz F18 47 300 Radków: 07:58:33 (284 / 6)
07:58:33 07:12:03
905 Iwona Walkowiak Poranny patrol F30 147 301 Radków: 07:59:41 (285 / 22)
07:59:41 07:13:11
906 Jacek Pawluk M40 224 605 Radków: 07:59:51 (286 / 101)
07:59:51 07:13:21
907 Wojciech Łoziński M40 225 606 Radków: 08:00:21 (287 / 102)
08:00:21 07:13:51
908 Tomasz Łoziński M40 226 607 Radków: 08:00:23 (288 / 103)
08:00:23 07:13:53
909 Marcin Wesołowski Wyznawcy Końca Sezonu Biegowego WKSB M40 227 608 Radków: 08:03:25 (289 / 104)
08:03:25 07:16:55
910 Robert Kowalski Biegamy na Koksie WZK Victoria S.A. M40 228 609 Radków: 08:04:04 (290 / 105)
08:04:04 07:17:34
911 Michał Czachowski Żwawe żółwie M40 229 610 Radków: 08:04:31 (291 / 106)
08:04:31 07:18:01
912 Krzysztof Ossig No Excuses Teamł No Excuses Team M40 230 611 Radków: 08:04:49 (292 / 107)
08:04:49 07:18:19
913 Marcin Majtkowski I love Ziemek I love Ziemek M30 267 612 Radków: 08:05:25 (293 / 107)
08:05:25 07:18:55
914 Piotr Skwarek ML Team M18 70 613 Radków: 08:05:26 (1 / 1)
08:05:26 07:18:56
915 Wojciech Jakubowski KB Geotermia Uniejów M40 231 614 Radków: 08:06:18 (294 / 108)
08:06:18 07:19:48
916 Barbara Kawa Klub Biegacza Maratończyk Dębica F30 148 302 Radków: 08:07:15 (295 / 23)
08:07:15 07:20:45
917 Arthur Kotkowski M18 71 615 Radków: 08:07:37 (296 / 23)
08:07:37 07:21:07
918 Dariusz Sikorski InsERT TEAM M30 268 616 Radków: 08:07:52 (297 / 108)
08:07:52 07:21:22
919 Piotr Gasiorek wydawnictwo przemsa wydawnictwo przemsa M40 232 617 Radków: 08:10:00 (298 / 109)
08:10:00 07:23:30
920 Norbert Pardo ŁojWiele M18 72 618 Radków: 08:10:14 (299 / 24)
08:10:14 07:23:44
921 Damian Bujak Husaria Race Team M18 73 619 Radków: 08:11:27 (300 / 25)
08:11:27 07:24:57
922 Marek Szymański Husaria Race Team Husaria Race Team M18 74 620 Radków: 08:11:29 (301 / 26)
08:11:29 07:24:59
923 Michał Piwosz Wroniecki Klub Biegacza M30 269 621 Radków: 08:12:44 (302 / 109)
08:12:44 07:26:14
924 Mirosław Białek Wroniecki Klub Biegacza M30 270 622 Radków: 08:12:44 (303 / 110)
08:12:44 07:26:14
925 Marcin Wojciechowski Wieczorne Bieganie w Szczecinie M40 233 623 Radków: 08:14:13 (305 / 111)
08:14:13 07:27:43
926 Basia Niemczak TeamZabieganeDni F18 48 303 Radków: 08:15:17 (306 / 7)
08:15:17 07:28:47
927 Sebastian Myszkowski KS Pegaz 1978 M40 234 624 Radków: 08:15:18 (307 / 112)
08:15:18 07:28:48
928 Dobrochna Jaworowicz KS Pegaz F40 91 304 Radków: 08:16:21 (309 / 18)
08:16:21 07:29:51
929 Robert Strzelecki Drużyna Szpiku M40 235 625 Radków: 08:16:33 (310 / 114)
08:16:33 07:30:03
930 Anna Piwko Rozbiegamy To Miasto Czechowice-Dziedzice F30 149 305 Radków: 08:16:39 (311 / 24)
08:16:39 07:30:09
931 Tomasz Gieraś M30 271 626 Radków: 08:16:49 (312 / 111)
08:16:49 07:30:19
932 Paweł Wojnar OIRP Warszawa M30 272 627 Radków: 08:18:12 (313 / 112)
08:18:12 07:31:42
933 Marian Nizioł M60 10 628 Radków: 08:18:13 (314 / 2)
08:18:13 07:31:43
934 Grzegorz Wysocki M40 236 629 Radków: 08:20:37 (316 / 115)
08:20:37 07:34:07
935 Piotr Kucharski Amator - niezrzeszony, czyli wszystko mogę... nic nie muszę...! M40 237 630 Radków: 08:22:22 (317 / 116)
08:22:22 07:35:52
936 Waldemar Lewandowski M30 273 631 Radków: 08:22:23 (318 / 114)
08:22:23 07:35:53
937 Anna Chrzuszcz F30 150 306 Radków: 08:22:23 (319 / 25)
08:22:23 07:35:53
938 Przemysław Klimowski ETT Elbląg Triathlon Team M40 238 632 Radków: 08:23:39 (320 / 117)
08:23:39 07:37:09
939 Anetta Klimowska ETT Elbląg Triathlon Team F30 151 307 Radków: 08:23:39 (321 / 26)
08:23:39 07:37:09
940 Paweł Rzeszowski M50 38 633 Radków: 08:23:45 (322 / 10)
08:23:45 07:37:15
941 Przemysław Januchta mSport Team M40 239 634 Radków: 08:23:53 (323 / 119)
08:23:53 07:37:23
942 Zbigniew Harendarz mSport Team RCS Lubin M40 240 635 Radków: 08:23:53 (324 / 118)
08:23:53 07:37:23
943 Aleksandra Wdowiak V F18 49 308 Radków: 08:24:30 (325 / 9)
08:24:30 07:38:00
944 Magdalena Mecan DR. SCHNEIDER RUNNING TEAM F18 50 309 Radków: 08:24:30 (326 / 8)
08:24:30 07:38:00
945 Patrycja Jasińska F18 51 310 Radków: 08:25:01 (328 / 10)
08:25:01 07:38:31
946 Beata Prusiewicz ANTONTEAM F40 92 311 Radków: 08:25:02 (329 / 19)
08:25:02 07:38:32
947 Daria Ostach ANTONTEAM F40 93 312 Radków: 08:25:03 (330 / 20)
08:25:03 07:38:33
948 Tomasz Perkowski Eurocash M30 274 636 Radków: 08:25:08 (331 / 115)
08:25:08 07:38:38
949 Jarosław Wcisły Eurocash M30 275 637 Radków: 08:25:09 (332 / 116)
08:25:09 07:38:39
950 Adam Moniakowski Button's Team M40 241 638 Radków: 08:25:19 (333 / 120)
08:25:19 07:38:49
951 Piotr Jarczyński Night Runners M18 75 639 Radków: 08:25:30 (334 / 27)
08:25:30 07:39:00
952 Błażej Menesiak M30 276 640 Radków: 08:25:47 (335 / 117)
08:25:47 07:39:17
953 Radosław Wójcik M30 277 641 Radków: 08:26:43 (337 / 118)
08:26:43 07:40:13
954 Martyna Kuźniak F40 94 313 Radków: 08:27:58 (339 / 21)
08:27:58 07:41:28
955 Tomasz Grygier M40 242 642 Radków: 08:31:12 (341 / 122)
08:31:12 07:44:42
956 Wieslaw Zawadzki Zakos M40 243 643 Radków: 08:31:23 (342 / 123)
08:31:23 07:44:53
957 Robert Sedlak M40 244 644 Radków: 08:31:30 (343 / 124)
08:31:30 07:45:00
958 Joachim Iwaszczyszyn 94072714475 94072714475 M18 76 645 Radków: 08:31:48 (344 / 28)
08:31:48 07:45:18
959 Piotr Bogaczyk M18 77 646 Radków: 08:32:44 (345 / 29)
08:32:44 07:46:14
960 Piotr Józwiak Kita Team M30 278 647 Radków: 08:33:44 (2 / 1)
08:33:44 07:47:14
961 Michał Wierzbicki M40 245 648 Radków: 08:34:00 (346 / 125)
08:34:00 07:47:30
962 Sebastian Witek AT Team / AntonTeam M40 246 649 Radków: 08:34:59 (347 / 126)
08:34:59 07:48:29
963 Michał Bujarski HARDCORY M30 279 650 Radków: 08:35:28 (348 / 119)
08:35:28 07:48:58
964 Marcin Kowalik HARDCORY M30 280 651 Radków: 08:35:29 (349 / 120)
08:35:29 07:48:59
965 Wojciech Abulewicz Innova Sport Center M50 39 652 Radków: 08:37:32 (350 / 14)
08:37:32 07:51:02
966 Marta Adamiak Aby do Mety Kopalnia Złota F30 152 314 Radków: 08:41:49 (351 / 27)
08:41:49 07:55:19
967 Krzysztof Konopacki Aby do Mety M40 247 653 Radków: 08:41:50 (352 / 127)
08:41:50 07:55:20
968 Aldona Jarosz-Piwońska F30 153 315 Radków: 08:42:21 (353 / 28)
08:42:21 07:55:51
969 Izabela Kowalewska Piaseczno Running F30 154 316 Radków: 08:42:22 (355 / 30)
08:42:22 07:55:52
970 Oliwia Żak Piaseczno Running F30 155 317 Radków: 08:42:22 (354 / 29)
08:42:22 07:55:52
971 Marcin Kornaś Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN M40 248 654 Radków: 08:43:47 (356 / 128)
08:43:47 07:57:17
972 Grażyna Dobrowolska KB MARATOŃCZYK DĘBICA F40 95 318 Radków: 08:46:30 (358 / 22)
08:46:30 08:00:00
973 Piotr Kowalczyk 1987 1987 M30 281 655 Radków: 08:46:34 (359 / 121)
08:46:34 08:00:04
974 Jason Worlledge M30 282 656 Radków: 08:46:53 (360 / 122)
08:46:53 08:00:23
975 Witold Łopata Wolsztyński Klub Biegowy M40 249 657 Radków: 08:47:52 (361 / 129)
08:47:52 08:01:22
976 Tomasz Pilutkiewicz ŁojWiele M18 78 658 Radków: 08:49:44 (362 / 30)
08:49:44 08:03:14
977 Michał Robakowski M30 283 659 Radków: 08:49:59 (3 / 2)
08:49:59 08:03:29
978 Dominik Mamet Night Runners M30 284 660 Radków: 08:51:10 (363 / 123)
08:51:10 08:04:40
979 Anna Mamet Night Runners F30 156 319 Radków: 08:51:11 (364 / 31)
08:51:11 08:04:41
980 Sebastian Kaproń M40 250 661 Radków: 08:51:28 (4 / 1)
08:51:28 08:04:58
981 Robert Kosielski M30 285 662 Radków: 08:52:15 (365 / 124)
08:52:15 08:05:45
982 Małgorzata Jankowska F30 157 320 Radków: 08:52:29 (366 / 32)
08:52:29 08:05:59
983 Ilona Perużyńska-Zych F40 96 321 Radków: 08:52:51 (367 / 23)
08:52:51 08:06:21
984 Jolanta Gręzel-Gawron F40 97 322 Radków: 08:53:10 (369 / 24)
08:53:10 08:06:40
985 Bartłomiej Gawron M40 251 663 Radków: 08:53:10 (368 / 130)
08:53:10 08:06:40
986 Aleksander Kurkus Dogoń Grodzisk Mazowiecki M40 252 664 Radków: 08:54:02 (370 / 131)
08:54:02 08:07:32
987 Włodzimierz Michałowski Dogoń Grodzisk Mazowiecki M40 253 665 Radków: 08:54:03 (371 / 132)
08:54:03 08:07:33
988 Aleksandra Łysuniak-Strauch DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI F30 158 323 Radków: 08:54:03 (373 / 33)
08:54:03 08:07:33
989 Małgorzata Duniec DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI F30 159 324 Radków: 08:54:03 (372 / 34)
08:54:03 08:07:33
990 Piotr Obłoza M40 254 666 Radków: 08:55:04 (375 / 134)
08:55:04 08:08:34
991 Urszula Hangiel Żwawe żółwie F30 160 325 Radków: 08:55:31 (376 / 35)
08:55:31 08:09:01
992 Marcin Pelcner M40 255 667 Radków: 08:56:59 (377 / 135)
08:56:59 08:10:29
993 Jan Kiwior Team-TOMJ M60 11 668 Radków: 08:57:05 (378 / 3)
08:57:05 08:10:35
994 Katarzyna Błędkowska F30 161 326 Radków: 08:58:00 (379 / 36)
08:58:00 08:11:30
995 Barbara Olejnik F30 162 327 Radków: 08:58:05 (380 / 37)
08:58:05 08:11:35
996 Łukasz Hejna M40 256 669 Radków: 09:01:10 (381 / 136)
09:01:10 08:14:40
997 Robert Włochal M30 286 670 Radków: 09:01:54 (5 / 3)
09:01:54 08:15:24
998 Mateusz Moderhak M30 287 671 Radków: 09:03:56 (6 / 4)
09:03:56 08:17:26
999 Patryk Muzyk Saucony Freedom Team Saucony M18 79 672 Radków: 09:13:29 (7 / 2)
09:13:29 08:26:59
1000 Anna Ptaszyńska Speed Feet '16 F40 98 328 Radków: 09:15:15 (382 / 25)
09:15:15 08:28:45
1001 Marcin Frej Zabiegani.TV M30 288 673 Radków: 09:17:13 (384 / 126)
09:17:13 08:30:43
1002 Kamila Gąsiorek Zabiegani.TV F18 52 329 Radków: 09:17:18 (385 / 11)
09:17:18 08:30:48
1003 Mateusz Nochowicz TRIGAR.PL TRIGAR.PL M18 80 674 Radków: 09:20:38 (8 / 3)
09:20:38 08:34:08
1004 Jacek Margasiński Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN M30 289 675 Radków: 09:23:50 (9 / 5)
09:23:50 08:37:20
1005 Roger Karwaczyński M30 290 676 Radków: 09:23:58 (10 / 6)
09:23:58 08:37:28
1006 Małgorzata Kujawska F30 163 330 Radków: 09:24:05 (386 / 38)
09:24:05 08:37:35
1007 Szymon Engel mapa-turystyczna.pl M30 291 677 Radków: 09:24:25 (11 / 7)
09:24:25 08:37:55
1008 Przemysław Łopoka Aby do Mety M18 81 678 Radków: 09:25:54 (387 / 31)
09:25:54 08:39:24
1009 Andrzej Mazurkiewicz Bieg Mazurka M60 12 679 Radków: 09:27:13 (389 / 4)
09:27:13 08:40:43
1010 Anna Kozłowska F18 53 331 Radków: 09:29:25 (392 / 12)
09:29:25 08:42:55
1011 Agata Wachowiak F50 15 332 Radków: 09:29:25 (391 / 3)
09:29:25 08:42:55
1012 Agata Kołoczek Rozbiegamy to miasto - Czechowice-Dziedzice Rozbiegamy to miasto - Czechowice-Dziedzice F30 164 333 Radków: 09:31:36 (393 / 39)
09:31:36 08:45:06
1013 Marcin Łęcki M30 292 680 Radków: 09:31:46 (394 / 127)
09:31:46 08:45:16
1014 Sebastian Wnukowski M30 293 681 Radków: 09:32:02 (395 / 128)
09:32:02 08:45:32
1015 Mirosław Furman klub lupus Oleśnica brak M60 13 682 Radków: 09:33:36 (396 / 5)
09:33:36 08:47:06
1016 Karol Nowak Wolow biega M60 14 683 Radków: 09:33:44 (397 / 6)
09:33:44 08:47:14
1017 Dagmara Łączka F30 165 334 Radków: 09:35:29 (398 / 40)
09:35:29 08:48:59
1018 Włodzimierz Perun M30 294 684 Radków: 09:35:39 (399 / 129)
09:35:39 08:49:09
1019 Zbigniew Kisielewski M30 295 685 Radków: 09:35:57 (400 / 130)
09:35:57 08:49:27
1020 Piotr Żyża Athletics Team Prusice M40 257 686 Radków: 09:42:00 (14 / 3)
09:42:00 08:55:30
1021 Robert Marek PROFES LEX M40 258 687 Radków: 09:44:43 (402 / 138)
09:44:43 08:58:13
1022 Dawid Gałuszka HAZOKI M18 82 688 Radków: 09:45:27 (15 / 4)
09:45:27 08:58:57
1023 Andrzej Szczepański Wild Skunk M40 259 689 Radków: 09:57:24 (17 / 5)
09:57:24 09:10:54
1024 Marcin Krell M30 296 690 Radków: 10:00:41 (18 / 9)
10:00:41 09:14:11
1025 Jacek Zelmanowicz ANTONTEAM M40 260 691 Radków: 10:01:16 (403 / 139)
10:01:16 09:14:46
1026 Piotr Bąk Husaria Race Team M30 297 692 Radków: 10:01:46 (404 / 131)
10:01:46 09:15:16
1027 Radek Jakubiec M40 261 693 Radków: 10:05:49 (19 / 6)
10:05:49 09:19:19
1028 Tomasz Wiktorowicz M40 262 694 Radków: 10:08:04 (20 / 7)
10:08:04 09:21:34
1029 Dariusz Karczyński Bieganie =Pomaganie /Cała Oleśnica Biega M40 263 695 Radków: 10:08:23 (21 / 8)
10:08:23 09:21:53
1030 Helle Manvik Romerike Ultraløperklubb Hoka OneOne F40 99 335 Radków: 10:08:58 (22 / 1)
10:08:58 09:22:28
1031 Artur Jęsiek MASAŻ I AKUPUNKTURA Akupunktura Leszno M18 83 696 Radków: 10:28:16 (24 / 5)
10:28:16 09:41:46
1032 Rafał Milkowski OTK RZEŹNIK Decathlon Rybnik M30 298 697 Radków: 10:28:17 (25 / 11)
10:28:17 09:41:47
1033 Jacek Kaminski Pimpka Biega M30 299 698 Radków: 10:29:00 (26 / 12)
10:29:00 09:42:30
1034 Kornel Wojczuk Veritas Group M30 300 699 Radków: 10:29:33 (27 / 13)
10:29:33 09:43:03
1035 Andrzej Bandurowski KB Spoceni Nowa Sól M40 264 700 Radków: 10:42:14 (28 / 9)
10:42:14 09:55:44
1036 Grzegorz Sobieraj OIRP Gdańsk M30 301 701 Radków: 10:43:33 (29 / 14)
10:43:33 09:57:03
1037 Maciej Krzyżański M40 265 702 Radków: 10:55:51 (32 / 11)
10:55:51 10:09:21
1038 Sebastian Gajda Wieczorne Bieganie w Szczecinie M30 302 703 Radków: 10:57:31 (33 / 16)
10:57:31 10:11:01
1039 Marek Bukowski Happy Runners M40 266 704 Radków: 10:57:47 (35 / 13)
10:57:47 10:11:17
1040 Radek Okienczuk M30 303 705 Radków: 10:57:57 (36 / 17)
10:57:57 10:11:27
1041 Krzysztof Janik TORQ M50 40 706 Radków: 11:04:58 (38 / 1)
11:04:58 10:18:28
1042 Marcin Kocik Fatboy Sprint M40 267 707 Radków: 11:05:17 (39 / 15)
11:05:17 10:18:47
1043 Andrzej Wybierała rozbiegani rawicz rozbiegani rawicz M50 41 708 Radków: 11:06:10 (40 / 2)
11:06:10 10:19:40
1044 Wojciech Sienkiewicz Orange Polska M40 268 709 Radków: 11:06:15 (41 / 16)
11:06:15 10:19:45
1045 Krystian Bohdanowicz Razem Trenujemy Sport M30 304 710 Radków: 11:06:16 (42 / 18)
11:06:16 10:19:46
1046 Paweł Piniarski DPKJIP M30 305 711 Radków: 11:08:31 (43 / 19)
11:08:31 10:22:01
1047 Mariusz Medejszo Nowosolska Grupa Biegowa nowosolska grupa biegowa M40 269 712 Radków: 11:12:35 (44 / 17)
11:12:35 10:26:05
1048 Marta Plata F40 100 336 Radków: 11:12:37 (45 / 2)
11:12:37 10:26:07
1049 Maciej Odelga M40 270 713 Radków: 11:16:06 (405 / 140)
11:16:06 10:29:36
1050 Joanna Nowicka F40 101 337 Radków: 11:16:07 (406 / 26)
11:16:07 10:29:37
1051 Bartosz Chojnicki M30 306 714 Radków: 11:17:08 (46 / 20)
11:17:08 10:30:38
1052 Przemysław Pasieka PO ROBOCIE M30 307 715 Radków: 11:19:16 (47 / 21)
11:19:16 10:32:46
1053 Mariusz Pisingas M40 271 716 Radków: 11:27:00 (49 / 19)
11:27:00 10:40:30
1054 Bartłomiej Ratyński Happy Runners Happy Runners M30 308 717 Radków: 11:32:45 (50 / 22)
11:32:45 10:46:15
1055 Radosław Wiśniewski M40 272 718 Radków: 11:33:39 (52 / 20)
11:33:39 10:47:09
1056 Marek Zieliński KB MCKiS Jaworzno M30 309 719 Radków: 11:50:46 (57 / 25)
11:50:46 11:04:16
1057 Rafał Białek Podolany Team Poznań M40 273 720 Radków: 11:51:44 (58 / 23)
11:51:44 11:05:14
1058 Marek Zielinski Datasport M50 42 721 Radków: 11:51:54 (59 / 4)
11:51:54 11:05:24
1059 Mirosław Fiuk M30 310 722 Radków: 11:53:41 (61 / 26)
11:53:41 11:07:11
1060 Wojciech Kuliński M30 311 723 Radków: 11:55:48 (62 / 27)
11:55:48 11:09:18
1061 Przemysław Chojnacki Box88 Opole M40 274 724 Radków: 11:55:51 (63 / 24)
11:55:51 11:09:21
1062 Leszek Mroziński RUNEDA M30 312 725 Radków: 11:55:52 (64 / 28)
11:55:52 11:09:22
1063 Michał Kwieciński M40 275 726 Radków: 11:56:25 (65 / 25)
11:56:25 11:09:55
1064 Robert Góral No Excuses Team M40 276 727 Radków: 11:58:26 (67 / 26)
11:58:26 11:11:56
1065 Łukasz Klatka M30 313 728 Radków: 11:59:01 (68 / 30)
11:59:01 11:12:31
1066 Mariusz Bartkowiak INSTRUKTOR BIEGANIA instruktorbiegania.pl M30 314 729 Radków: 11:59:41 (69 / 31)
11:59:41 11:13:11
1067 Krzysztof Matuszek ML Team M30 315 730 Radków: 12:04:08 (70 / 32)
12:04:08 11:17:38
1068 Leszek Zgraj M40 277 731 Radków: 12:04:37 (71 / 27)
12:04:37 11:18:07
1069 Maciej Marciniak Night Runners M30 316 732 Radków: 12:07:23 (72 / 33)
12:07:23 11:20:53
1070 Michał Wybraniec M30 317 733 Radków: 12:09:15 (74 / 34)
12:09:15 11:22:45
1071 Leszek Nowakowski M30 318 734 Radków: 12:10:11 (75 / 35)
12:10:11 11:23:41
1072 Marcin Krzyżostaniak ZGRUPKA TEAM M40 278 735 Radków: 12:11:03 (77 / 29)
12:11:03 11:24:33
1073 Radosław Zagrobelny MONKO COFFEE SPORTS TEAM MONKO COFFEE SPORTS TEAM M50 43 736 Radków: 12:15:33 (78 / 7)
12:15:33 11:29:03
1074 Violetta Muryn F40 102 338 Radków: 12:17:24 (79 / 3)
12:17:24 11:30:54
1075 Krzysztof Luboch Team Dobeerman M40 279 737 Radków: 12:24:47 (80 / 30)
12:24:47 11:38:17
1076 Łukasz Mietła MDMiW M30 319 738 Radków: 12:48:17 (82 / 37)
12:48:17 12:01:47
1077 Dawid Kołodziejczyk M30 320 739 Radków: 12:59:45 (83 / 38)
12:59:45 12:13:15
1078 Tadeusz Serylak M30 321 740 Radków: 12:59:46 (84 / 39)
12:59:46 12:13:16
1079 Sebastian Plonkowski M40 280 741 Radków: 12:59:47 (85 / 31)
12:59:47 12:13:17
1080 Michał Derencz Tesar biega TESAR M30 322 742 Radków: 13:00:28 (87 / 40)
13:00:28 12:13:58
1081 Iga Legendziewicz F30 166 339 Radków: 13:03:42 (89 / 1)
13:03:42 12:17:12
1082 Piotr Kołtowski M30 323 743 Radków: 13:03:47 (90 / 41)
13:03:47 12:17:17
1083 Magdalena Woźna Stowarzyszenie Nowe Granice F40 103 340 Radków: 13:05:11 (91 / 4)
13:05:11 12:18:41
1084 Łukasz Jasikowski KONIUCHY OCR M18 84 744 Radków: 13:13:09 (93 / 6)
13:13:09 12:26:39
1085 Mariusz Żurek Rozbiegany Rawicz M40 281 745 Radków: 13:18:02 (94 / 35)
13:18:02 12:31:32
1086 Grzegorz Sztyk DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki M30 324 746 Radków: 13:37:20 (96 / 42)
13:37:20 12:50:50
1087 Marcin Kuldanek Dogoń Grodzisk Mazowiecki M40 282 747 Radków: 13:37:23 (97 / 36)
13:37:23 12:50:53
1088 Bartłomiej Kowalczyk M18 85 748 Radków: 13:38:30 (98 / 7)
13:38:30 12:52:00
1089 Aleksandra Konarska KSK Klub Skręconej Kostki F30 167 341 Radków: 13:41:20 (99 / 2)
13:41:20 12:54:50
1090 Waldemar Fijałkowski oskargsm.pl / ELITE SPORTS M40 283 749 Radków: 13:42:14 (100 / 37)
13:42:14 12:55:44
1091 Tomasz Łączka M40 284 750 Radków: 14:00:59 (103 / 38)
14:00:59 13:14:29
1092 Przemysław Trzeciak Biegadębiec-Poznań M40 285 751 Radków: 14:01:37 (104 / 39)
14:01:37 13:15:07
1093 Piotr Czaronek Naramowice Biegają M40 286 752 Radków: 14:29:32 (105 / 40)
14:29:32 13:43:02
1094 Marek Serwadczak M50 44 753 Radków: 15:30:26 (108 / 12)
15:30:26 14:43:56
1095 Daniel Dąbrowski BIGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA M40 287 754 Radków: 15:30:31 (109 / 42)
15:30:31 14:44:01
1096 Joanna Wojcieszek Biegam Bo NIe Lubię F30 168 342 Radków: 15:30:32 (111 / 3)
15:30:32 14:44:02
1097 Monia Wsuł Choszczenska10 F40 104 343 Radków: 15:30:32 (110 / 5)
15:30:32 14:44:02
1098 Piotr Korniłow M40 288 755 Radków: 16:13:05 (113 / 43)
16:13:05 15:26:35
1099 Sebastian Cegliński Jakoobcycles M40 289 756 Radków: 16:13:05 (112 / 44)
16:13:05 15:26:35
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon