Elemental Tri Series Białystok 2015 - dystans olimpijski Pokaż

Lista startowa Triathlon - Triathlon olimpijski 1,5-40-10

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Adamczuk Karol Białystok 25-29 255
Andrejczuk Józek Białystok 40-44 265
Awruk Bartosz Białystok 30-34 203
Bałdak Piotr Białystok 30-34 351
Baniszewski Jakub Białystok 25-29 156
Baranowski Rafał Warszawa 50-54 183
Baranowski Waldemar Szczytno 55-59 -
Barańczuk Tomasz Warszawa 30-34 297
Barszcz Marcin Warszawa 30-34 187
Batavicius Saulius Vilnius 40-44 290
Bazelak Jakub Warszawa 45-49 -
Bebelski Rafał Warszawa 35-39 325
Bednarek Łukasz Nowa Wieś 30-34 197
Biskupski Mariusz Susz 40-44 366
Bogucki Krzysztof Warszawa 35-39 257
Bojar Michał Lublin 35-39 311
Bołtruczyk Karol Białystok 18-24 182
Bondaruk Adam Poznań 45-49 186
Borek Mateusz Krakow 25-29 -
Brener Maciej Warszawa 30-34 305
Bryzek Arnold Warszawa 45-49 367
Brzeszkiewicz Damian Płońsk 18-24 274
Buduj Marek Warszawa 40-44 244
Burnecki Artur Hajnówka 35-39 165
Cegielska Magdalena Warszawa 30-34 230
Charytoniuk Wociech Grabówka 50-54 280
Chirk Robert Bytów 40-44 352
Chmura Michał Ropczyce 25-29 283
Chodyka Jarosław Międzyrzec Podlaski 45-49 275
Chodyna Monika Olsztyn 18-24 188
Chojnacki Piotr Szpetal Górny 45-49 320
Chorąży Adam Choroszcz 35-39 -
Chylak Kamil Warszawa 35-39 155
Czajka Maciej Sokółka 25-29 209
Czekirda Radosław Chotomów 45-49 278
Czerwinska Katarzyna Warszawa 25-29 -
Daduń Tomasz Gdynia 40-44 -
Darłak Dariusz Ropczyce 25-29 308
Dawidczyk Adam Ełk 30-34 288
Dobrowolski Marcin Warszawa 40-44 202
Dojlidko Łukasz Białystok 30-34 359
Dowbor Maciej Warszawa 35-39 233
Dukała Marcin Warszawa 40-44 240
Duszyński Jacek Choroszcz 45-49 -
Dziejma Krzysztof Choroszcz 25-29 200
Dzierszko Rafał Białystok 35-39 174
Fajer Markus Dobra Szczecińska 65-69 291
Falkowski Tomasz Grabówka 25-29 246
Fijałkowski Tomasz Białystok 35-39 171
Gabryel Maciej Starogard Gdański 30-34 315
Galek Wojciech Radom 35-39 164
Gapiński Kamil Płock 30-34 356
Gardziejczyk Daniel Warszawa 30-34 166
Gawryluk Piotr Warszawa 25-29 158
Gliński Radek Białystok 30-34 -
Głodowski Michał Warszawa 18-24 269
Głogowski Adam Gdynia 18-24 -
Gonczarek Bartosz Kamieniec Wroclawski 35-39 208
Górna Magdalena Wilkasy 35-39 273
Górny Piotr Wilkasy 35-39 314
Grądzki Wojciech Giżycko 18-24 289
Groszewski Radosław Olsztyn 35-39 -
Gurzęda Ryszard Ostrołęka 25-29 162
Hermanowicz Cezary Ełk 25-29 267
Huzar Ryszard Malbork 40-44 172
Jabłonowski Andrzej Warszawa 40-44 193
Jakimiuk Daniel Szklarska Poręba 18-24 313
Jakowicz Agnieszka Otwock 40-44 363
Janiszek Robert Warszawa 40-44 201
Jarliński Rafał Iława 45-49 190
Jarski Paweł Grodzisk Mazowiecki 35-39 343
Jendrej Ewa Lublin 25-29 309
Józwik Waldemar Warszawa 35-39 216
Jóźwik Paweł Lublin 30-34 -
Kacperski Olaf Warszawa 40-44 310
Karasiński Marcin Kalisz 45-49 334
Kazanecki Tomasz Legionowo 35-39 258
Kaźmierczak Krzysztof Kalisz 55-59 177
Kieda Wojciech Białystok 35-39 205
Klejzerowicz Paweł Białystok 25-29 249
Klemensowicz Tomasz Białystok 30-34 -
Klimczak Michał Wrocław 30-34 231
Kołodko Juliusz Białystok 35-39 276
Kondraciuk Daniel Warszawa 35-39 272
Konończuk Tomasz Grabówka 30-34 -
Konończuk Tomasz Grabówka 30-34 -
Kopacz Grzegorz Blachownia 30-34 354
Kopera Mariusz Strzelce Wielkie 35-39 361
Kordaczuk Michał Warszawa 25-29 337
Koselnik Adam Celestynów 30-34 307
Kostro Rafał Warszawa 25-29 -
Kościelski Patryk Legionowo 40-44 245
Kot Remigiusz Bielsko-Biała 40-44 -
Kowalczyk Andrzej Ostrołęka 60-64 -
Kowalczyk Paweł Siemiatycze 30-34 358
Kowalczyk Rafał Biała Podlaska 35-39 -
Kowalski Tomasz Dąbrowa Górnicza 30-34 330
Kozlowicz Marcin Warszawa 35-39 338
Kozłowski Bogdan Dywity 40-44 253
Kozłowski Tomasz Międzyborów 35-39 339
Kraszewski Wojtek Warszawa 50-54 357
Krawcow Piotr Brwinów 30-34 -
Krawczuk Elżbieta Hajnówka 40-44 168
Krawczuk Eugeniusz Hajnówka 45-49 331
Krawczyk Bernard Warszawa 35-39 344
Kremplewski Karol Bydgoszcz 30-34 266
Kroll Marcin Warszawa 25-29 223
Kropiwnicki Robert Czarna Białostocka 45-49 214
Kucharski Michal Giżycko 35-39 192
Kuchczyński Michał Sopot 40-44 217
Kucięba Michał Białystok 25-29 235
Kucik Paulina Gdańsk 30-34 237
Kudrycki Tomasz Białystok 40-44 -
Kurach Paweł Górki 25-29 250
Kurylo Artur Augustów 45-49 336
Kuskowski Marek Gołdap 35-39 238
Kwiatkowski Rafal Warszawa 35-39 -
Laskowska Aleksandra Warszawa 18-24 225
Lato Robert Kałuszyn 35-39 268
Lemese Monika Riga 45-49 342
Leśniak Adam Halinów 50-54 -
Leżanka Krzysztof Białystok 30-34 263
Lindemann Zuzanna Warszawa 25-29 300
Lis Łukasz Lublin 25-29 247
Lisowski Piotr Sokółka 30-34 224
Litawa Jacek Warszawa 45-49 196
Łysiuk Maciej Warszawa 30-34 154
Macińska Monika Warszawa 30-34 222
Madej Tomasz Białobrzegi 30-34 324
Majewski Daniel Białystok 30-34 341
Majewski Paweł Warszawa 35-39 260
Makowski Szymon Lubliniec 25-29 -
Maksimiuk Jarosław Białystok 25-29 293
Malanowski Jarosław Płock 55-59 184
Maliszewski Jerzy Warszawa 45-49 185
Marchewka Artur Milanówek 35-39 353
Markowski Dariusz Polanica Zdroj 55-59 229
Masalski Wojtek Białystok 45-49 360
Masłowski Julian Białystok 30-34 218
Mazurek Marcin Lublin 35-39 248
Mądry Wojciech Olsztyn 35-39 -
Merchelski Piotr Warszawa 30-34 -
Miezianko Krzysztof Ełk 35-39 365
Miękus Sebastian Białystok 35-39 -
Mocarski Jakub Olsztyn 25-29 207
Moczydłowski Marek Zaścianki 45-49 181
Moskal Szymon Sułkowice 35-39 -
Musiał Marcin Warszawa 40-44 347
Muszynski Marek Katowice 40-44 335
Mużyczuk Erwin Rzasnik 25-29 328
Myśliwiec Janusz Białystok 45-49 189
Nadra Marek Warszawa 30-34 301
Najmowicz Sebastian Olsztyn 18-24 254
Niegowski Marcin Warszawa 30-34 346
Niesporek Łukasz Chorzów 30-34 285
Obrębski Maciej Białystok 25-29 159
Ochrymowicz Tomasz Warszawa 40-44 292
Olejnik Bartosz Opoczno 18-24 345
Olszewski Łukasz Działdowo 35-39 256
Omieliańczyk Ryszard Nowodworce 50-54 170
Osiecki Edwin Konstancin-Jeziorna 45-49 204
Ostaszewska Eliza Augustów 18-24 -
Ostrowski Michał Warszawa 35-39 179
Pachciarek Magdalena Piastów 30-34 298
Paduszyński Piotr Warszawa 40-44 206
Panasiuk Paweł Białystok 35-39 195
Panfiluk Anatol Hajnówka 50-54 239
Pardygał Tomasz Kraków 40-44 160
Paszkowska Barbara Suwałki 30-34 329
Paterek Ada Warszawa 35-39 227
Pawełczyk Kacper Pabianice 25-29 212
Paź Michał Warszawa 35-39 277
Piotrowicz Krzysztof Lubin 45-49 176
Pomastowski Dariusz Wąbrzeźno 35-39 -
Pomastowski Grzegorz Wąbrzeźno 60-64 -
Popławski Grzegorz Tołcze 30-34 191
Popławski Marcin Halinów 35-39 281
Poreda Dariusz Lomza 30-34 -
Powajbo Krzysztof Gdynia 35-39 219
Ptak Andrzej Wołomin 40-44 282
Puciłowski Mirosław Białystok 50-54 173
Pupek Daniel Łomża 25-29 287
Radzymin Andrzej-Jan Hajnówka 60-64 220
Ramotowski Arkadiusz Choroszcz 40-44 279
Rembowicz Katarzyna Warszawa 25-29 296
Rembowski Michał Konstancin-Jeziorna 40-44 163
Rewicka Anna Warszawa 30-34 312
Rokicki Tomasz Białystok 55-59 306
Rudnik Sławomir Białystok 40-44 228
Rudzińska Aleksandra Warszawa 18-24 333
Rusinek Michał Warszawa 40-44 213
Rutkowski Dawid Warszawa 30-34 264
Rutkowski Krzysztof Warszawa 30-34 270
Rydecki Karol Elbląg 55-59 -
Sadkowski Grzegorz Łomianki 30-34 259
Sadowski Waldemar Białystok 35-39 243
Sawicki Karol Bialystok 25-29 221
Sawicki Marcin Warszawa 35-39 316
Seroczyński Jakub Warszawa 18-24 364
Sieciński Leszek Susz 50-54 -
Sikorski Krystian Bartoszyce 18-24 252
Skiba Stanisław Koniecpol 55-59 323
Skład Tomasz Mysiadło 35-39 349
Skomski Adam Mosty 40-44 210
Skuza Paweł Warszawa 25-29 215
Skwierczyński Darek Sulejowek 40-44 322
Sołtys Bartek Warszawa 40-44 153
Sołtys Magda Warszawa 25-29 -
Sopyła Krzysztof Purda 30-34 326
Soszka Stefan Białystok 25-29 362
Stankiewicz Agnieszka Wrocław 35-39 271
Stefanowski Piotr Białystok 30-34 175
Sterkowiec Grzegorz Białystok 35-39 198
Stypułkowski Michał Białystok 35-39 304
Suchowierski Dariusz Białystok 30-34 242
Szeliga Wojciech Imielin 45-49 -
Szermuszyn Tomasz Łapy 30-34 194
Szot Norbert Warszawa 40-44 169
Szymański Maciek Warszawa 35-39 161
Szymborski Maciej Białystok 35-39 167
Świderski Tomasz Warszawa 25-29 318
Świec Paweł Warszawa 25-29 226
Tatarski Petroniusz Warszawa 40-44 236
Terebun Monika Bielsk Podlaski 35-39 355
Tomczak Renata Kielce 50-54 317
Troc Marek Bielsk Podlaski 30-34 348
Trych Artur Warszawa 40-44 340
Uss Dominik Łomianki 40-44 286
Utykański Michał Ełk 25-29 251
Węgliński Łukasz Warszawa 30-34 327
Wiliński Łukasz Mińsk Mazowiecki 30-34 284
Wołkowycki Maciej Białystok 25-29 294
Wołkowycki Paweł Białystok 25-29 295
Wołowski Filip Warszawa 40-44 -
Wołyniec Emilia Gołdap 30-34 -
Woronecka Sylwia Morąg 30-34 -
Wowtoniuk Mariusz Bielsk Podlaski 35-39 232
Woźniakowski Olgierd Nowa Iwiczna 40-44 299
Wójcik Łukasz Pabianice 30-34 261
Wójcik Marcin Bartoszyce 25-29 262
Wójcik Paweł Bartoszyce 18-24 332
Wójcik Paweł Jan Białystok 30-34 234
Wróblewski Rafał Wola Rębkowska 40-44 211
Wydra Krzysztof Białystok 35-39 319
Wysocki Tomasz Białystok 35-39 303
Wysota Paweł Ełk 25-29 199
Zakrzewska Ewa Warszawa 35-39 321
Zapalski Marek Warszawa 30-34 178
Zarzecki Adrian Warszawa 25-29 157
Zatoński Zbigniew LUBLIN 35-39 350
Zawieska Jakub Warszawa 30-34 241
Zieleń Michał Gdańsk 45-49 -
Ziemblicki Mateusz Białystok 25-29 -
Zimnoch Piotr Białystok 40-44 180
Zygart Katarzyna Dąbrówka 35-39 -
Żarkowski Piotr Elbląg 25-29 302
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon