Elemental Tri Series Białystok 2015 - dystans olimpijski - wyniki

2015-08-23 12:00 www.triathlonseries.pl

M‑ce Nr Nazwisko i imię Klub Kat. M‑ce
w kat.
M‑ce
wg płci
Pływanie T1 Rower T2 Bieg Czas końcowy Strata
1 254 Najmowicz Sebastian Tri NEGU M18 1 1 00:18:37 (1)00:01:03 (1)01:00:49 (2)00:00:59 (3)00:36:36 (1) 01:58:04
2 203 Awruk Bartosz NADAKTYWNI SPRINT TRITEAMBiałystok M30 1 2 00:21:04 (7)00:01:05 (4)01:01:04 (4)00:01:05 (8)00:40:23 (10) 02:04:41 00:06:37
3 364 Seroczyński Jakub UKS G-8 Bielany Warszawa M18 2 3 00:18:40 (2)00:01:03 (2)01:03:14 (8)00:01:04 (6)00:41:46 (17) 02:05:47 00:07:43
4 157 Zarzecki Adrian TRINERGY TEAM M25 1 4 00:21:03 (6)00:01:25 (18)01:03:17 (9)00:01:06 (10)00:39:18 (7) 02:06:09 00:08:05
5 210 Skomski Adam 360 Sailing Team M40 1 5 00:25:30 (27)00:01:52 (46)01:00:56 (3)00:01:12 (23)00:37:45 (2) 02:07:15 00:09:11
6 366 Biskupski Mariusz UKS TRS SUSZ M40 2 6 00:21:15 (9)00:01:07 (5)01:02:19 (5)00:01:12 (21)00:41:39 (16) 02:07:32 00:09:28
7 178 Zapalski Marek Kuźnia Triathlonu M30 2 7 00:24:02 (17)00:01:04 (3)01:00:46 (1)00:01:16 (30)00:40:53 (12) 02:08:01 00:09:57
8 233 Dowbor Maciej AirBike Triathlon Team M35 1 8 00:21:14 (8)00:01:13 (8)01:02:35 (6)00:00:58 (2)00:42:21 (22) 02:08:21 00:10:17
9 333 Rudzińska Aleksandra UKS G-8 Bielany Warszawa K18 1 1 00:19:54 (4)00:01:23 (14)01:04:34 (14)00:01:00 (4)00:42:28 (25) 02:09:19 00:11:15
10 330 Kowalski Tomasz 3Flow Triathlon Team 3Flow M30 3 9 00:21:17 (11)00:01:20 (12)01:04:06 (12)00:01:06 (11)00:41:56 (18) 02:09:45 00:11:41
11 215 Skuza Paweł M25 2 10 00:21:16 (10)00:01:10 (6)01:04:18 (13)00:01:12 (22)00:42:55 (30) 02:10:51 00:12:47
12 345 Olejnik Bartosz KS Triathlon Rawa Mazowiecka M18 3 11 00:24:16 (19)00:01:28 (22)01:04:45 (17)00:01:01 (5)00:39:24 (8) 02:10:54 00:12:50
13 334 Karasiński Marcin TRIATHLON KALISZ M45 1 12 00:22:49 (14)00:01:25 (17)01:07:55 (36)00:01:28 (59)00:37:59 (3) 02:11:36 00:13:32
14 252 Sikorski Krystian Rant Bartoszyce M18 4 13 00:25:45 (30)00:01:27 (20)01:03:36 (11)00:01:11 (18)00:39:54 (9) 02:11:53 00:13:49
15 191 Popławski Grzegorz Nadaktywni M30 4 14 00:26:08 (36)00:01:12 (7)01:06:48 (28)00:00:56 (1)00:38:15 (4) 02:13:19 00:15:15
16 187 Barszcz Marcin Tri2Live M30 5 15 00:26:30 (41)00:02:12 (61)01:03:10 (7)00:01:20 (38)00:41:31 (15) 02:14:43 00:16:39
17 346 Niegowski Marcin TRINERGY TEAM M30 6 16 00:22:55 (15)00:01:47 (40)01:06:12 (23)00:01:14 (26)00:42:50 (29) 02:14:58 00:16:54
18 290 Batavicius Saulius LC M40 3 17 00:30:03 (92)00:01:38 (28)01:03:32 (10)00:01:23 (43)00:38:59 (6) 02:15:35 00:17:31
19 251 Utykański Michał A-Z Best M25 3 18 00:21:27 (13)00:01:23 (13)01:08:17 (37)00:01:18 (32)00:43:50 (36) 02:16:15 00:18:11
20 173 Puciłowski Mirosław Nadaktywni Sprint TriTeam. M50 1 19 00:25:38 (28)00:01:23 (15)01:04:54 (19)00:01:16 (29)00:43:41 (34) 02:16:52 00:18:48
21 289 Grądzki Wojciech dietetykasportowa.pl Triathlon Team www.dietetykasportowa.pl M18 5 20 00:28:01 (60)00:01:38 (29)01:06:53 (30)00:01:41 (79)00:38:59 (5) 02:17:12 00:19:08
22 352 Chirk Robert 4liga M40 4 21 00:27:24 (49)00:01:28 (23)01:04:50 (18)00:01:22 (42)00:43:20 (32) 02:18:24 00:20:20
23 325 Bebelski Rafał Kuźnia Triathlonu M35 2 22 00:23:24 (16)00:01:38 (30)01:08:50 (42)00:01:15 (28)00:43:30 (33) 02:18:37 00:20:33
24 287 Pupek Daniel OLSEN-RYBA TEAM M25 4 23 00:25:17 (25)00:01:47 (42)01:07:50 (35)00:01:23 (46)00:42:23 (23) 02:18:40 00:20:36
25 232 Wowtoniuk Mariusz M35 3 24 00:24:31 (21)00:02:19 (67)01:07:42 (33)00:01:32 (60)00:42:49 (28) 02:18:53 00:20:49
26 197 Bednarek Łukasz Trinergy Play M30 7 25 00:27:30 (53)00:01:31 (25)01:04:36 (15)00:01:23 (48)00:45:31 (47) 02:20:31 00:22:27
27 327 Węgliński Łukasz M30 8 26 00:26:03 (35)00:01:14 (9)01:05:13 (20)00:01:58 (103)00:47:29 (63) 02:21:57 00:23:53
28 160 Pardygał Tomasz LABOSPORT Team M40 5 27 00:29:19 (71)00:01:31 (24)01:05:35 (21)00:01:19 (36)00:44:18 (38) 02:22:02 00:23:58
29 246 Falkowski Tomasz EDC Runners GE Oil & Gas M25 5 28 00:26:18 (38)00:02:22 (72)01:09:56 (53)00:01:27 (55)00:42:49 (27) 02:22:52 00:24:48
30 238 Kuskowski Marek Łowcy Przygód Gołdap/Labosport M35 4 29 00:31:45 (116)00:01:19 (11)01:07:44 (34)00:01:15 (27)00:42:27 (24) 02:24:30 00:26:26
31 167 Szymborski Maciej Nadaktywni M35 5 30 00:21:24 (12)00:01:27 (21)01:10:19 (59)00:01:27 (57)00:50:00 (76) 02:24:37 00:26:33
32 182 Bołtruczyk Karol Nadaktywni M18 6 31 00:26:28 (40)00:01:39 (33)01:06:19 (25)00:01:05 (9)00:45:14 (44) 02:24:45 00:26:41
33 155 Chylak Kamil LABOSPORT Team M35 6 32 00:28:39 (65)00:02:16 (65)01:11:41 (70)00:01:43 (81)00:40:54 (13) 02:25:13 00:27:09
34 195 Panasiuk Paweł Nadaktywni M35 7 33 00:27:38 (56)00:01:54 (47)01:09:06 (50)00:01:11 (17)00:45:41 (49) 02:25:30 00:27:26
35 336 Kurylo Artur ATP Augustów M45 2 34 00:31:21 (112)00:01:36 (27)01:08:19 (39)00:01:41 (78)00:42:35 (26) 02:25:32 00:27:28
36 318 Świderski Tomasz Feel it ! M25 6 35 00:27:31 (54)00:01:38 (31)01:07:09 (31)00:01:24 (51)00:47:56 (67) 02:25:38 00:27:34
37 354 Kopacz Grzegorz Tri NEGU Polsport Team M30 9 36 00:26:20 (39)00:01:56 (50)01:10:11 (55)00:01:24 (49)00:45:49 (51) 02:25:40 00:27:36
38 340 Trych Artur Accenture Acelerate M40 6 37 00:24:40 (22)00:03:27 (119)01:08:57 (45)00:02:35 (152)00:46:13 (52) 02:25:52 00:27:48
39 288 Dawidczyk Adam AT Team M30 10 38 00:29:45 (83)00:01:40 (34)01:07:36 (32)00:01:13 (24)00:45:40 (48) 02:25:54 00:27:50
40 174 Dzierszko Rafał Nadaktywni M35 8 39 00:27:10 (45)00:01:15 (10)01:04:39 (16)00:01:23 (47)00:51:40 (89) 02:26:07 00:28:03
41 175 Stefanowski Piotr Nadaktywni M30 11 40 00:27:09 (44)00:02:23 (74)01:08:52 (43)00:01:47 (92)00:46:18 (54) 02:26:29 00:28:25
42 344 Krawczyk Bernard Luft TRI Team M35 9 41 00:28:04 (61)00:01:57 (51)01:06:50 (29)00:02:03 (113)00:47:46 (64) 02:26:40 00:28:36
43 218 Masłowski Julian Komputronik Galeria Antoniuk M30 12 42 00:32:31 (126)00:02:07 (54)01:06:17 (24)00:01:18 (35)00:44:31 (40) 02:26:44 00:28:40
44 263 Leżanka Krzysztof Nadaktywni M30 13 43 00:28:54 (66)00:02:36 (86)01:06:12 (22)00:01:21 (41)00:47:50 (66) 02:26:53 00:28:49
45 276 Kołodko Juliusz M35 10 44 00:29:48 (85)00:02:10 (58)01:09:00 (48)00:01:24 (52)00:45:45 (50) 02:28:07 00:30:03
46 192 Kucharski Michal Kocham Cię Ula ISPL MIchał Kucharski M35 11 45 00:29:11 (69)00:03:20 (114)01:09:23 (52)00:01:34 (64)00:44:54 (42) 02:28:22 00:30:18
47 209 Czajka Maciej Nadaktywni Sprint Tri Team Białystok M25 7 46 00:24:13 (18) 02:28:29 00:30:25
48 311 Bojar Michał TRICLUB LUBLIN M35 12 47 00:32:46 (131)00:01:43 (37)01:08:58 (47)00:01:10 (16)00:44:03 (37) 02:28:40 00:30:36
49 184 Malanowski Jarosław PTT Delta PTT Delta M55 1 48 00:30:37 (102)00:01:42 (36)01:08:58 (46)00:01:24 (50)00:46:16 (53) 02:28:57 00:30:53
50 188 Chodyna Monika Tri NEGU Aktywuj Formę K18 2 2 00:19:54 (5)00:01:23 (16)01:13:27 (89)00:01:33 (62)00:52:57 (96) 02:29:14 00:31:10
51 337 Kordaczuk Michał Michał Kordaczuk SaveAs M25 8 49 00:25:05 (23)00:03:02 (103)01:08:40 (41)00:02:18 (132)00:51:11 (84) 02:30:16 00:32:12
52 350 Zatoński Zbigniew Lubelskie Stowarzyszenie Biegowe Lubelska Grupa Triathlonu M35 13 51 00:26:47 (43)00:02:28 (78)01:14:29 (99)00:01:39 (72)00:44:57 (43) 02:30:20 00:32:16
53 283 Chmura Michał ZelaznaDyscyplina.pl M25 9 50 00:32:01 (119)00:03:11 (108)01:11:21 (67)00:01:44 (85)00:42:03 (20) 02:30:20 00:32:16
54 331 Krawczuk Eugeniusz M45 3 52 00:29:36 (76)00:02:34 (82)01:12:48 (80)00:02:08 (120)00:43:50 (35) 02:30:56 00:32:52
55 163 Rembowski Michał M40 7 53 00:24:23 (20)00:02:48 (93)01:11:18 (64)00:02:17 (129)00:50:32 (81) 02:31:18 00:33:14
56 357 Kraszewski Wojtek Super Linia M50 2 54 00:29:05 (67)00:02:35 (84)01:06:38 (27)00:01:40 (75)00:51:22 (86) 02:31:20 00:33:16
57 241 Zawieska Jakub M30 14 55 00:28:08 (62)00:03:02 (102)01:12:41 (79)00:01:59 (107)00:46:22 (57) 02:32:12 00:34:08
58 165 Burnecki Artur M35 14 56 00:29:37 (77)00:47:27 (62) 02:32:14 00:34:10
59 206 Paduszyński Piotr edustacyjka.pl triathlon team edustacyjka.pl M40 8 57 00:30:34 (100)00:02:22 (71)01:11:18 (65)00:01:35 (66)00:46:44 (60) 02:32:33 00:34:29
60 310 Kacperski Olaf M40 9 58 00:29:40 (80)00:02:19 (69)01:10:50 (60)00:02:02 (112)00:47:50 (65) 02:32:41 00:34:37
61 164 Galek Wojciech M35 15 59 00:29:47 (84)00:02:27 (76)01:09:20 (51)00:01:50 (93)00:49:22 (72) 02:32:46 00:34:42
62 319 Wydra Krzysztof Otter Tri Team M35 16 60 00:25:59 (32)00:02:27 (77)01:08:33 (40)00:01:57 (102)00:54:01 (101) 02:32:57 00:34:53
63 304 Stypułkowski Michał Nadaktywni M35 17 61 00:27:24 (50)00:02:11 (59)01:12:16 (73)00:01:09 (15)00:50:14 (80) 02:33:14 00:35:10
64 262 Wójcik Marcin Rant Bartoszyce www.sklepagar.pl M25 10 62 00:30:01 (89)00:01:46 (38)01:11:21 (68)00:01:09 (14)00:49:07 (70) 02:33:24 00:35:20
65 313 Jakimiuk Daniel M18 7 63 00:32:26 (125)00:03:06 (106)01:13:46 (93)00:02:24 (138)00:42:21 (21) 02:34:03 00:35:59
66 332 Wójcik Paweł M18 8 64 00:30:54 (109)00:02:51 (98)01:13:16 (87)00:01:39 (70)00:45:29 (46) 02:34:09 00:36:05
67 259 Sadkowski Grzegorz M30 15 65 00:34:11 (143)00:04:05 (133)01:14:25 (98)00:01:23 (44)00:40:25 (11) 02:34:29 00:36:25
68 278 Czekirda Radosław Wieliszew Heron Team M45 4 66 00:29:59 (87)00:02:13 (63)01:10:57 (61)00:01:40 (77)00:49:43 (74) 02:34:32 00:36:28
69 267 Hermanowicz Cezary M25 11 67 00:27:56 (57)00:02:21 (70)01:12:49 (81)00:01:20 (37)00:50:12 (79) 02:34:38 00:36:34
70 277 Paź Michał TRINERGY TEAM M35 18 68 00:30:19 (95)00:01:54 (49)01:08:55 (44)00:01:21 (40)00:52:17 (92) 02:34:46 00:36:42
71 245 Kościelski Patryk M40 10 69 00:31:06 (111)00:03:27 (117)01:13:33 (90)00:02:28 (145)00:44:18 (39) 02:34:52 00:36:48
72 205 Kieda Wojciech Nadaktywni M35 19 70 00:27:29 (52)00:01:35 (26)01:06:26 (26)00:01:08 (13)00:58:28 (125) 02:35:06 00:37:02
73 361 Kopera Mariusz M35 20 71 00:29:42 (81)00:02:12 (62)01:10:04 (54)00:01:33 (61)00:51:36 (87) 02:35:07 00:37:03
74 266 Kremplewski Karol M30 16 72 00:25:22 (26)00:02:09 (57)01:12:35 (78)00:01:17 (31)00:54:18 (102) 02:35:41 00:37:37
75 347 Musiał Marcin M40 11 73 00:26:42 (42)00:03:30 (122)01:12:50 (82)00:02:12 (124)00:50:32 (82) 02:35:46 00:37:42
76 321 Zakrzewska Ewa Kuźnia Triathlonu K35 1 3 00:27:35 (55)00:01:39 (32)01:13:56 (94)00:01:21 (39)00:51:39 (88) 02:36:10 00:38:06
77 365 Miezianko Krzysztof M35 21 74 00:28:00 (58)00:02:48 (92)01:11:35 (69)00:01:44 (86)00:52:08 (91) 02:36:15 00:38:11
78 249 Klejzerowicz Paweł M25 12 75 00:28:25 (64)00:03:18 (113)01:10:13 (56)00:02:10 (122)00:52:34 (94) 02:36:40 00:38:36
79 162 Gurzęda Ryszard M25 13 76 00:27:21 (46)00:03:15 (111)01:17:43 (125)00:01:57 (101)00:46:33 (59) 02:36:49 00:38:45
80 322 Skwierczyński Darek M40 12 77 00:39:31 (148)00:01:26 (19)01:10:19 (57)00:01:12 (20)00:45:19 (45) 02:37:47 00:39:43
81 358 Kowalczyk Paweł Nadaktywni M30 17 78 00:32:52 (132)00:01:50 (44)01:12:09 (71)00:01:25 (53)00:50:04 (78) 02:38:20 00:40:16
82 269 Głodowski Michał To nie są leszcze Stefan M18 9 79 00:31:45 (115)00:03:51 (129)01:14:16 (97)00:01:43 (82)00:47:03 (61) 02:38:38 00:40:34
83 360 Masalski Wojtek Pie... Nie Biegam M45 5 80 00:30:15 (93)00:02:38 (87)01:09:01 (49)00:02:24 (139)00:54:30 (105) 02:38:48 00:40:44
84 367 Bryzek Arnold M45 6 81 00:26:12 (37)00:01:54 (48)01:11:12 (63)00:01:54 (96)00:57:40 (122) 02:38:52 00:40:48
85 335 Muszynski Marek Rise&Shine M40 13 82 00:29:34 (75)00:04:22 (139)01:13:02 (85)00:02:12 (125)00:49:48 (75) 02:38:58 00:40:54
86 224 Lisowski Piotr Nadaktywni M30 18 83 00:25:52 (31)00:01:48 (43)01:12:26 (75)00:01:25 (54)00:57:44 (123) 02:39:15 00:41:11
87 154 Łysiuk Maciej Nadaktywni M30 19 84 00:30:34 (101)00:02:50 (95)01:08:18 (38)00:01:40 (76)00:56:20 (115) 02:39:42 00:41:38
88 212 Pawełczyk Kacper OTT Pabianice Ericpol M25 14 85 00:32:03 (120)00:04:06 (135)01:15:33 (110)00:01:56 (100)00:46:19 (56) 02:39:57 00:41:53
89 302 Żarkowski Piotr M25 15 86 00:29:21 (73)00:02:07 (55)01:13:19 (88)00:02:02 (111)00:53:32 (99) 02:40:21 00:42:17
90 356 Gapiński Kamil M30 20 87 00:29:43 (82)00:03:36 (126)01:18:29 (130)00:02:30 (147)00:46:18 (55) 02:40:36 00:42:32
91 320 Chojnacki Piotr Fit Expert Gym Fit Expert Gym M45 7 88 00:28:20 (63)00:02:23 (73)01:12:26 (74)00:02:12 (123)00:55:55 (113) 02:41:16 00:43:12
92 329 Paszkowska Barbara Triathlon Suwałki Klub Fitness Guarana K30 1 4 00:29:38 (78)00:03:04 (104)01:10:19 (58)00:01:55 (98)00:56:24 (116) 02:41:20 00:43:16
93 282 Ptak Andrzej M40 14 89 00:34:22 (145)00:03:09 (107)01:12:57 (83)00:02:25 (141)00:48:37 (69) 02:41:30 00:43:26
94 265 Andrejczuk Józek Biegam bo Lubię Białystok M40 15 90 00:38:16 (147)00:03:05 (105)01:18:12 (128)00:01:18 (33)00:40:59 (14) 02:41:50 00:43:46
95 204 Osiecki Edwin M45 8 91 00:30:50 (106)00:02:47 (90)01:14:43 (103)00:02:18 (131)00:51:13 (85) 02:41:51 00:43:47
96 202 Dobrowolski Marcin M40 16 92 00:30:22 (97)00:02:33 (81)01:17:18 (123)00:01:40 (74)00:50:02 (77) 02:41:55 00:43:51
97 326 Sopyła Krzysztof Prejłowo M30 21 93 00:29:19 (70)00:04:32 (145)01:14:08 (95)00:01:55 (99)00:52:39 (95) 02:42:33 00:44:29
98 250 Kurach Paweł M25 16 94 00:43:45 (149)00:04:05 (131)01:11:18 (66)00:02:07 (119)00:41:59 (19) 02:43:14 00:45:10
99 316 Sawicki Marcin EKOBIEGI M35 22 95 00:26:01 (33)00:02:12 (60)01:18:32 (131)00:01:37 (69)00:54:58 (107) 02:43:20 00:45:16
100 221 Sawicki Karol M25 17 96 01:13:15 (86)00:01:45 (88)00:48:18 (68) 02:43:30 00:45:26
101 297 Barańczuk Tomasz M30 22 97 00:32:37 (130)00:02:53 (99)01:15:04 (107)00:02:18 (130)00:50:56 (83) 02:43:48 00:45:44
102 308 Darłak Dariusz Fizjoterapia Darłak M25 18 98 00:33:39 (139)00:04:52 (147)01:19:09 (137)00:03:23 (165)00:43:11 (31) 02:44:14 00:46:10
103 228 Rudnik Sławomir Podlasie 4x4 M40 17 99 00:30:43 (104)00:02:51 (96)01:14:42 (101)00:01:39 (71)00:54:40 (106) 02:44:35 00:46:31
104 301 Nadra Marek High Level Triathlon Team M30 23 100 00:33:19 (134)00:02:48 (91)01:16:46 (118)00:02:28 (144)00:49:18 (71) 02:44:39 00:46:35
105 260 Majewski Paweł M35 23 101 00:27:21 (47)00:02:33 (80)01:16:19 (117)00:01:46 (89)00:57:00 (120) 02:44:59 00:46:55
106 200 Dziejma Krzysztof Nadaktywni M25 19 102 00:29:49 (86)00:01:47 (39)01:15:50 (113)00:01:52 (94)00:55:59 (114) 02:45:17 00:47:13
107 264 Rutkowski Dawid M30 24 103 00:34:08 (141)00:03:12 (110)01:14:13 (96)00:02:04 (115)00:53:21 (97) 02:46:58 00:48:54
108 236 Tatarski Petroniusz M40 18 104 00:32:34 (129)00:03:31 (124)01:13:44 (92)00:02:33 (150)00:55:36 (112) 02:47:58 00:49:54
109 179 Ostrowski Michał 12tri.pl M35 24 105 00:28:00 (59)00:02:35 (83)01:15:22 (108)00:01:58 (105)01:00:51 (138) 02:48:46 00:50:42
110 295 Wołkowycki Paweł Towarzystwo Gimnastyczne "Sokół" Białystok M25 20 106 00:32:22 (124)00:04:25 (141)01:22:59 (147)00:02:58 (161)00:46:26 (58) 02:49:10 00:51:06
111 305 Brener Maciej M30 25 107 00:33:23 (136)00:04:21 (138)01:15:04 (106)00:02:24 (137)00:54:26 (104) 02:49:38 00:51:34
112 223 Kroll Marcin 12tri.pl M25 21 108 00:33:30 (138)00:01:47 (41)01:17:23 (124)00:01:43 (80)00:55:16 (108) 02:49:39 00:51:35
113 185 Maliszewski Jerzy Retro Rowery Duda Team M45 9 109 00:30:00 (88)00:02:36 (85)01:14:47 (104)00:02:00 (109)01:00:55 (140) 02:50:18 00:52:14
114 227 Paterek Ada 12tri.pl K35 2 5 00:31:57 (118)00:02:03 (52)01:19:00 (136)00:02:05 (117)00:55:17 (109) 02:50:22 00:52:18
115 339 Kozłowski Tomasz Zwierzak Team M35 25 110 00:29:31 (74)00:03:30 (121)01:12:32 (76)00:04:06 (172)01:00:58 (141) 02:50:37 00:52:33
116 177 Kaźmierczak Krzysztof M55 2 111 00:27:27 (51)00:02:18 (66)01:13:01 (84)00:02:33 (149)01:05:28 (156) 02:50:47 00:52:43
117 359 Dojlidko Łukasz Nadaktywni Sprint Tri Team Białystok M30 26 112 00:25:13 (24)00:02:13 (64)01:13:41 (91)00:01:55 (97)01:07:53 (162) 02:50:55 00:52:51
118 338 Kozlowicz Marcin M35 26 113 00:31:40 (114)00:02:57 (100)01:11:06 (62)00:03:04 (162)01:02:11 (146) 02:50:58 00:52:54
119 341 Majewski Daniel M30 27 114 00:30:52 (108)00:04:22 (140)01:18:57 (134)00:02:23 (135)00:54:25 (103) 02:50:59 00:52:55
120 220 Radzymin Andrzej-Jan www.parkwodny.hajnowka.pl M60 1 115 00:44:17 (150)00:03:16 (112)01:17:07 (120)00:01:39 (73)00:44:43 (41) 02:51:02 00:52:58
121 166 Gardziejczyk Daniel M30 28 116 00:30:51 (107)00:02:33 (79)01:15:44 (111)00:01:27 (56)01:00:52 (139) 02:51:27 00:53:23
122 201 Janiszek Robert LABELSOFT LABELSOFT M40 19 117 00:30:25 (98)00:03:47 (127)01:12:13 (72)00:01:11 (19)01:04:01 (153) 02:51:37 00:53:33
123 211 Wróblewski Rafał M40 20 118 00:33:07 (133)00:04:07 (136)01:14:43 (102)00:02:23 (136)00:57:24 (121) 02:51:44 00:53:40
124 342 Lemese Monika Trismile K45 1 6 01:15:01 (105)00:01:46 (90)00:56:50 (119) 02:52:34 00:54:30
125 307 Koselnik Adam M30 29 119 01:17:14 (121)00:01:43 (83)00:55:18 (110) 02:52:57 00:54:53
126 279 Ramotowski Arkadiusz M40 21 120 00:29:39 (79)00:03:01 (101)01:18:18 (129)00:02:13 (127)01:00:12 (135) 02:53:23 00:55:19
127 362 Soszka Stefan M25 22 121 00:19:25 (3)00:23:47 (151)01:14:32 (100)00:03:55 (171)00:51:54 (90) 02:53:33 00:55:29
128 222 Macińska Monika K30 2 7 00:25:41 (29)00:01:51 (45)01:24:31 (149)00:02:05 (118)00:59:54 (132) 02:54:02 00:55:58
129 156 Baniszewski Jakub M25 23 122 00:32:08 (122)00:02:48 (94)01:18:36 (132)00:01:04 (7)00:59:53 (131) 02:54:29 00:56:25
130 271 Stankiewicz Agnieszka LABOSPORT Team Tribition Team K35 3 8 00:30:25 (99)00:02:19 (68)01:18:59 (135)00:01:47 (91)01:01:16 (142) 02:54:46 00:56:42
131 348 Troc Marek Bielska Inicjatywa Rowerowa M30 30 123 01:18:00 (127)00:02:03 (114)00:53:42 (100) 02:54:48 00:56:44
132 255 Adamczuk Karol TRI NIEAKTYWNI ZIELONE WZGÓRZA M25 24 125 00:27:21 (48)00:04:30 (144)01:15:27 (109)00:02:27 (143)01:06:09 (158) 02:55:54 00:57:50
133 219 Powajbo Krzysztof LOTOS Running Team M35 27 124 00:32:04 (121)00:02:51 (97)01:19:43 (140)00:01:53 (95)00:59:23 (129) 02:55:54 00:57:50
134 303 Wysocki Tomasz M35 28 126 00:31:01 (110)00:03:25 (116)01:25:49 (153)00:02:26 (142)00:53:21 (98) 02:56:02 00:57:58
135 312 Rewicka Anna TRICLUB K30 3 9 00:30:02 (91)00:02:08 (56)01:23:23 (148)00:02:54 (158)00:57:54 (124) 02:56:21 00:58:17
136 363 Jakowicz Agnieszka LABOSPORT Team K40 1 10 00:30:01 (90)00:03:12 (109)01:19:18 (138)00:02:22 (134)01:01:38 (144) 02:56:31 00:58:27
137 217 Kuchczyński Michał Sopockie Centrum Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej M40 22 127 00:26:01 (34)00:03:33 (125)01:21:43 (144)00:02:01 (110)01:06:39 (159) 02:59:57 01:01:53
138 170 Omieliańczyk Ryszard M50 3 128 01:16:04 (114)00:01:58 (104)00:59:47 (130) 03:00:00 01:01:56
139 234 Wójcik Paweł Jan M30 31 129 00:34:30 (146)00:04:54 (148)01:24:49 (150)00:03:33 (170)00:52:22 (93) 03:00:08 01:02:04
140 353 Marchewka Artur LOBI M35 29 130 00:30:40 (103)00:03:31 (123)01:16:18 (116)00:02:34 (151)01:07:52 (161) 03:00:55 01:02:51
141 230 Cegielska Magdalena aDHd Team K30 4 11 00:31:46 (117)00:04:57 (149)01:17:17 (122)00:03:24 (166)01:03:59 (152) 03:01:23 01:03:19
142 172 Huzar Ryszard Autyzm jest wśród nas M40 23 131 00:29:20 (72)00:01:41 (35)01:15:49 (112)00:01:23 (45)01:13:51 (170) 03:02:04 01:04:00
143 189 Myśliwiec Janusz Nukleo UMB M45 10 132 00:32:33 (127)00:04:27 (143)01:20:13 (142)00:03:31 (169)01:01:31 (143) 03:02:15 01:04:11
144 242 Suchowierski Dariusz M30 32 133 01:20:37 (143)00:02:16 (128)00:56:30 (117) 03:02:18 01:04:14
145 355 Terebun Monika Sportus K35 4 12 01:25:27 (152)00:01:34 (65)00:49:33 (73) 03:03:02 01:04:58
146 293 Maksimiuk Jarosław M25 25 134 00:31:32 (113)00:04:01 (130)01:29:25 (160)00:01:44 (87)00:56:32 (118) 03:03:14 01:05:10
147 159 Obrębski Maciej M25 26 135 00:29:07 (68)00:03:23 (115)01:27:13 (156)00:01:59 (106)01:01:44 (145) 03:03:26 01:05:22
148 226 Świec Paweł n/a n/a M25 27 136 00:30:18 (94)00:04:26 (142)01:22:16 (145)00:02:43 (156)01:03:54 (151) 03:03:37 01:05:33
149 180 Zimnoch Piotr M40 24 137 01:17:53 (126)00:02:31 (148)00:58:39 (126) 03:04:21 01:06:17
150 243 Sadowski Waldemar M35 30 138 01:12:33 (77)00:02:09 (121)01:00:39 (137) 03:04:36 01:06:32
151 261 Wójcik Łukasz OTT Pabianice M30 33 139 01:18:39 (133)00:02:39 (153)01:02:52 (147) 03:05:53 01:07:49
152 281 Popławski Marcin M35 31 140 01:16:54 (119)00:02:57 (159)01:03:21 (148) 03:06:06 01:08:02
153 296 Rembowicz Katarzyna Kumiałka K25 1 13 00:44:24 (151)00:03:50 (128)01:19:28 (139)00:03:12 (164)00:55:29 (111) 03:06:23 01:08:19
154 237 Kucik Paulina K30 5 14 01:22:20 (146)00:02:25 (140)01:03:29 (149) 03:07:10 01:09:06
155 270 Rutkowski Krzysztof M30 34 141 01:20:01 (141)00:02:29 (146)01:03:48 (150) 03:07:36 01:09:32
156 231 Klimczak Michał M30 35 142 00:34:22 (144)00:04:43 (146)01:26:07 (155)00:02:57 (160)01:00:20 (136) 03:08:29 01:10:25
157 225 Laskowska Aleksandra Triclub Warszawa K18 3 15 00:30:20 (96)00:02:26 (75)01:28:11 (159)00:01:07 (12)01:06:44 (160) 03:08:48 01:10:44
158 239 Panfiluk Anatol M50 4 143 00:34:08 (142)00:04:06 (134)01:16:11 (115)00:03:05 (163)01:11:33 (169) 03:09:03 01:10:59
159 306 Rokicki Tomasz M55 3 144 01:28:02 (157)00:02:41 (155)00:58:39 (127) 03:09:53 01:11:49
160 256 Olszewski Łukasz Białostocka Sekta Biegaczy M35 32 145 00:32:16 (123)00:02:07 (53)01:25:49 (154)00:01:13 (25)01:09:15 (165) 03:10:40 01:12:36
161 186 Bondaruk Adam KS xTRI.pl M45 11 146 00:33:22 (135)00:03:27 (118)01:31:15 (164)00:01:18 (34)01:04:41 (155) 03:14:03 01:15:59
162 286 Uss Dominik M40 25 147 01:25:17 (151)00:01:36 (68)01:09:31 (167) 03:16:11 01:18:07
163 294 Wołkowycki Maciej Towarzystwo Gimnastyczne "Sokół" Białystok M25 28 148 00:30:48 (105)00:03:28 (120)01:31:55 (167)00:01:27 (58)01:09:16 (166) 03:16:54 01:18:50
164 193 Jabłonowski Andrzej M40 26 149 00:33:26 (137)00:02:47 (89)01:29:54 (161)00:02:13 (126)01:09:08 (164) 03:17:28 01:19:24
165 314 Górny Piotr M35 33 150 00:34:02 (140)00:10:44 (150)01:30:19 (163)00:03:27 (168)01:00:02 (133) 03:18:34 01:20:30
166 273 Górna Magdalena K35 5 16 01:30:18 (162)00:03:26 (167)01:00:02 (134) 03:18:34 01:20:30
167 298 Pachciarek Magdalena K30 6 17 01:37:20 (171)00:02:04 (116)00:58:59 (128) 03:21:03 01:22:59
168 198 Sterkowiec Grzegorz WEMAX.PL M35 34 151 01:28:09 (158)00:01:36 (67)01:16:10 (171) 03:30:21 01:32:17
169 291 Fajer Markus RAZ Szczecin M65 1 152 01:31:22 (166)00:02:49 (157)01:10:37 (168) 03:32:13 01:34:09
170 244 Buduj Marek M40 27 153 00:44:29 (152)00:04:05 (132)01:35:29 (169)00:02:40 (154)01:05:48 (157) 03:32:31 01:34:27
171 351 Bałdak Piotr Towarzystwo Gimnastyczne "Sokół" Beasts białystok M30 36 154 01:38:56 (172)00:01:44 (84)01:04:36 (154) 03:34:24 01:36:20
172 317 Tomczak Renata K50 1 18 01:35:58 (170)00:01:33 (63)01:16:33 (172) 03:35:06 01:37:02
173 194 Szermuszyn Tomasz M30 37 155 00:50:03 (153)00:02:42 (88)01:32:50 (168)00:01:59 (108)01:08:52 (163) 03:36:26 01:38:22
174 300 Lindemann Zuzanna Ritmo Bloco K25 2 19 01:31:16 (165)00:02:20 (133)01:17:46 (173) 03:41:19 01:43:15
175 257 Bogucki Krzysztof Atos Bull Racing Team M35 00:32:34 (128)00:04:12 (137) DNF
176 153 Sołtys Bartek ESOX Ekstremalna Przygoda M40 DNS
177 158 Gawryluk Piotr M25 DNS
178 161 Szymański Maciek WARSAW MASTERS TEAM M35 DNS
179 168 Krawczuk Elżbieta HAJNÓWKA BIEGA K40 DNS
180 169 Szot Norbert M40 DNS
181 171 Fijałkowski Tomasz Nadaktywni M35 DNS
182 176 Piotrowicz Krzysztof M45 DNS
183 181 Moczydłowski Marek Nadaktywni Białystok M45 DNS
184 183 Baranowski Rafał M50 DNS
185 190 Jarliński Rafał ORKA Iława M45 DNS
186 196 Litawa Jacek M45 DNS
187 199 Wysota Paweł M25 DNS
188 207 Mocarski Jakub M25 DNS
189 208 Gonczarek Bartosz M35 DNS
190 213 Rusinek Michał M40 DNS
191 214 Kropiwnicki Robert M45 DNS
192 216 Józwik Waldemar smartpharma.pl M35 DNS
193 229 Markowski Dariusz M55 DNS
194 235 Kucięba Michał Fitbox Fitbox M25 DNS
195 240 Dukała Marcin WARSAW MASTERS TEAM M40 DNS
196 247 Lis Łukasz TRICLUB M25 DNS
197 248 Mazurek Marcin TRICLUB LUBLIN M35 DNS
198 253 Kozłowski Bogdan Tri NEGU wmsportowy.pl M40 DNS
199 258 Kazanecki Tomasz Legion M35 DNS
200 268 Lato Robert Roche Runners M35 DNS
201 272 Kondraciuk Daniel Runforest Team M35 DNS
202 274 Brzeszkiewicz Damian M18 DNS
203 275 Chodyka Jarosław M45 DNS
204 280 Charytoniuk Wociech M50 DNS
205 284 Wiliński Łukasz M30 DNS
206 285 Niesporek Lukasz M30 DNS
207 292 Ochrymowicz Tomasz M40 DNS
208 299 Woźniakowski Olgierd M40 DNS
209 309 Jendrej Ewa TRICLUB K25 DNS
210 315 Gabryel Maciej TRI Starogard Gdański M30 DNS
211 323 Skiba Stanisław M55 DNS
212 324 Madej Tomasz M30 DNS
213 328 Mużyczuk Erwin M25 DNS
214 343 Jarski Paweł M35 DNS
215 349 Skład Tomasz Mysiadło M35 DNS
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Bieg Piekarczyka
  • ILF Triathlon