Elemental Tri Series Olsztyn 2015 - dystans sprinterski Pokaż

Lista startowa Triathlon - Triathlon Sprint 0,75-20-5

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Alchimowicz Dawid Olsztyn 18-19 -
Batkiewicz Sebastian Gdańsk 24-… 89
Bącik Paweł Olsztyn 24-… 79
Bednarczyk Tomasz Lębork 24-… 136
Bernaciak Sławomir Warszawa 24-… 43
Biełous Arek Gdańsk 24-… 67
Bodnar Maciej Warszawa 20-23 9
Borowski Wojciech Gdynia 24-… 269
Borzyszkowski Michał Rzepnica 24-… 50
Brembor Tomasz Chorzów 20-23 6
Brodowska Justyna Warszawa 24-… 66
Bródka Paweł Radom 24-… -
Brzozowski Bartek Warszawa 24-… 61
Brzozowski Piotr Miłomłyn 24-… 91
Chechłowski Paweł Olsztyn 20-23 -
Chrzanowska Anna Olsztyn 24-… -
Chrzęszczyk Wojciech Skarżysko-Kamienna 18-19 127
Chwedczuk Jan Warszawa 24-… 23
Chylak Kamil Warszawa 24-… 28
Cichowski Patryk Iława 16-17 62
Cieslak Agnieszka Slesin 24-… 21
Combik Marcin Kraków 20-23 117
Czysz Robert Poznan 20-23 13
Czyż Krzysztof Gdynia 24-… 37
Dampc Karol Reda 24-… -
Dańkowska Anna Wrocław 24-… -
Dobecki Michał Inowrocław 24-… 71
Drouin Pierre-Francois Warszawa 24-… 90
Duda Maciej Gdańsk 24-… 76
Durczak Hubert Gryfino 20-23 108
Dybek Mateusz Kraków 24-… -
Dziewulska Aleksandra Grodzisk Mazowiecki 24-… 268
Erzen Matic Idrija 24-… -
Fac Damian Warszawa 24-… 267
Faveeuw David Olsztyn 24-… 137
Formela Sebastian Żukowo 24-… -
Frankowski Błażej Toruń 24-… 99
Gaweł Michał Gniezno 20-23 106
Gąsior Krystian Susz 18-19 86
Gąsior Piotr Susz 24-… 54
Goc Julia Kwidzyn 18-19 263
Goszczycka Karolina Olsztyn 16-17 152
Grabowski Andrzej Maków Mazowiecki 24-… 109
Gralik Artur Elbląg 24-… 123
Greczyło Adam Gdynia 24-… 63
Gula Tomek Łódź 24-… -
Hadaś Mateusz Poznań 18-19 -
Heneczkowska Anna Kamionki 20-23 265
Hermanowicz Cezary Ełk 24-… 132
Jabłoński Krzysztof Olsztyn 24-… 33
Janik Piotr Warszawa 24-… 27
Janusz Ewa Iława 24-… 57
Jarliński Rafał Iława 24-… 48
Jarski Paweł Grodzisk Mazowiecki 24-… 160
Jaworski Karol Bytów 24-… 75
Jednaszewski Andrzej Olsztyn 24-… 24
Jelski Michał Susz 24-… 87
Jezierski Adam Łódź 24-… 129
Jędrys Grzegorz Łaziska 24-… 29
Jurczak Kamil Grudziądz 24-… 22
Kaliński Artur Warszawa 24-… -
Kaliski Kamil Golub-Dobrzyń 24-… 144
Kasperuk Zbyszek Gołdap 24-… -
Kaźmierczak Hanna Strzyżewice 24-… 19
Kaźmierczak Mateusz Kalisz 24-… 1
Kędzior Paweł Warszawa 24-… 146
Kin Paweł Warszawa 24-… 113
Kliber Agnieszka Kalisz 18-19 119
Kłębukowski Grzegorz Olsztyn 24-… -
Kobyłecki Łukasz Gniezno 18-19 135
Kolanowski Piotr Warszawa 24-… 70
Kołecki Michał Iława / Susz 20-23 52
Komorowska-Sołodowczuk Katarzyna Dobre Miasto 24-… 115
Kopiczko Sandra Gizycko 18-19 83
Kord Arkadiusz Barczewo 18-19 30
Kosek Michał Ostrowiec Świętokrzyski 20-23 125
Kosiba Marcin Strawczyn 24-… 156
Kosmala Maciej Elbląg 20-23 82
Kosmala Michał Miedziana Góra 24-… 155
Kotfica Paulina Police 24-… 18
Kotyrba Daniel Olsztyn 24-… 49
Kowalski Dariusz Gniezno 24-… 2
Kozłowska Joanna Olsztyn 24-… 26
Kożuchowski Grzegorz Kielce 24-… 142
Krawczak Bartosz Warszawa 24-… 51
Krawczyk Jacek Poznań 18-19 -
Krawczyk Justyna Kalisz 20-23 116
Kuratczyk Paweł Warszawa 24-… 34
Kurochkin Sergiy Zaporiszyzha 24-… 17
Lemańczyk Maciej Olsztyn 24-… 42
Lenartowicz Paweł Koło 18-19 118
Lindholm Anna Warszawa 24-… 39
Ławicki Piotr Lubin 20-23 14
Łogin Marcin Warzymice 24-… -
Łyczkowska Ewa Końskie 24-… 68
Magalski Piotr Olsztyn 24-… 130
Majcher Piotr Białobrzegi 24-… 104
Majewski Karol Warszawa 24-… -
Makola - Kalejta Katarzyna Warszawa 24-… 122
Makowski Krzysztof Wrocław 20-23 40
Malczyk Marcin Gdynia 24-… 133
Marcinek Tomasz Racibórz 24-… 7
Marciniak Konrad Poznań 20-23 84
Michalak Łukasz Poznań 20-23 8
Michalak Piotr Marki 18-19 140
Michalski Dominik Iława 18-19 100
Michałowski Mateusz Gołdap 20-23 -
Mielnik Magdalena Olsztyn 24-… -
Mika Jakub Gdańsk 24-… 56
Młotkowski Mariusz Piła 24-… 149
Mosur Kamil Warszawa 24-… 128
Mysiorski Łukasz Ostrołęka 24-… 73
Najmowicz Paweł Olsztyn 20-23 4
Neuman Marcin Sosnowiec 20-23 164
Niemczuk Waldemar Olsztyn 24-… 96
Niemkiewicz Grzegorz Susz 24-… 32
Niestrój Robert Katowice 18-19 163
Nikel Natalia Susz 18-19 69
Olejniczak Sergiusz Łódź 24-… 15
Olender Paweł Warszawa 24-… 44
Olszewski Marek Lidzbark Warmiński 24-… 12
Osełkowska Julia Olsztyn 16-17 110
Panasiuk Paweł Białystok 24-… 55
Pawełczyk Kacper Pabianice 24-… 105
Pawliszyn Wojciech Rumia 18-19 264
Pawłowski Maciej Starowa Góra 24-… 145
Pendowski Kamil Białystok 24-… 114
Pieczarka Dariusz Olsztyn 24-… 93
Pieczyńska Zuzanna Gniezno 16-17 85
Pietruszka Anna Kraków 24-… 65
Płatek Marcin Ełk 24-… 41
Pogorzelski Darek Elbląg 24-… 103
Pruchniewski Sławomir Warszawa 24-… 141
Przymusiński Filip Poznań 24-… 3
Puch Robert Elbląg 24-… 45
Pytel Maria Starachowice 24-… 165
Ramian Anna Daleszyce 18-19 124
Ratajczak Magdalena Mogilno 16-17 53
Rogacz Katarzyna Racibórz 18-19 80
Rozbicki Maciej Gdańsk 24-… 147
Rudzińska Aleksandra Warszawa 20-23 -
Rupiewicz Jarosław Warszawa 24-… -
Rutka Katarzyna Kwidzyn 24-… 47
Rzuczkowski Kacper Ostrów Mazowiecka 18-19 121
Samosiuk Mirosław siemiatycze 24-… 74
Seroczyński Jakub Warszawa 20-23 148
Sieciński Emilian Susz 24-… -
Sikora Aleksandra Juszczyn 18-19 266
Siwek Ireneusz Warszawa 24-… -
Socha Maciej Gdynia 24-… 97
Sowiński Miłosz Piaseczno 20-23 101
Stępniak Kacper Rumia 20-23 5
Szala Tomasz Nowa Iwiczna 24-… 16
Szatrowski Radosław Gdynia 24-… 92
Szczepaniak Bartosz Zgierz 24-… -
Szerling Michał Józefosław 24-… 151
Szlaski Igor Zgierz 24-… 88
Szmelc Bartosz Lidzbark Warmiński 24-… 95
Szpunar Antoni Gdynia 16-17 46
Szuba Eryk Gniezno 18-19 131
Szulist Kazimierz Bydgoszcz 24-… 78
Szymanowski Przemysław Końskie 24-… 11
Szymański Maciek Warszawa 24-… 25
Śliwka Piotr Kraśnik 24-… 111
Śmieszny Marcin Olsztyn 24-… 120
Tereszczuk Krzysztof Otwock 24-… 31
Tołwiński Bogusław Elbląg 24-… 138
Twardowski Sebastian Olsztyn 24-… 35
Tyc Zbigniew Pruszków 24-… 77
Tyczyński Jacek Głogów 18-19 112
Urbaniak Angelika Poznań 18-19 107
Urbanowicz Tomasz Dywity 24-… 94
Van Hoeymissen Simon Warszawa 24-… 139
Walkowiak Marcin Subkowy 24-… 134
Waruszewska Aurelia Iława 24-… 36
Wąsik Małgorzata Malbork 24-… 20
Wielga Andrzej Olsztyn 24-… 64
Wijas Andrzej Kielce 24-… 158
Wilczęga Marcin Warszawa 24-… 58
Wiśniewska Magdalena Poznań 20-23 162
Wiśniewska Magdalena Poznań 20-23 72
Wiśniewski Mateusz Suchy Las 18-19 150
Witalis Piotr Warszawa 24-… 38
Witkowski Damian Pomiechówek 24-… 153
Wojnowski Radosław Olsztyn 24-… -
Wołoszyk Kamil Kościerzyna 20-23 98
Wysocki Tomasz Pomiechówek 24-… 154
Zablotskyi Iurii Lviv 20-23 159
Załucka Paulina Gdańsk 20-23 81
Zawolik Wiktoria Ostrowiec Świętokrzyski 18-19 126
Zdun Konrad Kalisz 20-23 10
Zdunek Radosław Gdańsk 24-… 143
Zembala Tomasz Kielce 24-… 157
Zentarski Jakub Iława 16-17 60
Ziniewicz Paweł Olsztyn 16-17 102
Żelaziński Bartosz Iława 16-17 59
Żurek Jakub Szczecin 18-19 161
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon