Castle Triathlon Malbork 2016 im. Bartosza Kubickiego - dystans 1/2 Ironman - wyniki

2016-09-04 09:00 www.castletriathlon.com

M‑ce Nr Nazwisko i imię Klub Kat. M‑ce
w kat.
M‑ce
wg płci
Pływanie T1 Rower T2 Bieg Kara Czas końcowy Strata
1 251 Luft Mikołaj Luft Tri Team M30 1 1 00:25:54 (2)00:02:50 (1)02:14:04 (1)00:02:05 (4)01:23:37 (4) 04:08:30
2 252 Bodnar Maciej AIRBIKE ARMEXIM DEVELOPMENT TRI TEAM M18 1 2 00:25:39 (1)00:02:52 (2)02:20:36 (3)00:02:05 (3)01:27:26 (7) 04:18:38 00:10:08
3 253 Petelski Mateusz GVT M30 2 3 00:32:37 (28)00:03:22 (5)02:21:54 (5)00:02:10 (6)01:21:34 (2) 00:04:00 04:25:37 00:17:07
4 458 Kubat Mateusz Triathlon X-Team M25 1 4 00:29:20 (10)00:04:11 (27)02:24:08 (14)00:05:15 (216)01:23:18 (3) 00:04:00 04:26:12 00:17:42
5 455 Goliniewski Jakub KOLARSKI TEAM M18 2 5 00:28:04 (4)00:03:21 (4)02:22:49 (9)00:02:13 (8)01:31:49 (15) 04:28:16 00:19:46
6 254 Jegliński Łukasz WTT Warszawa M25 2 6 00:31:29 (19)00:03:42 (9)02:22:37 (8)00:02:32 (26)01:28:28 (9) 04:28:48 00:20:18
7 537 Pomierny Tomasz LABOSPORT Team CSGT M35 1 7 00:30:19 (11)00:04:18 (37)02:23:16 (12)00:03:12 (82)01:30:25 (12) 04:31:30 00:23:00
8 573 Dąbrowski Dariusz Luft Tri Team Ilabo Sport M40 1 8 00:30:49 (13)00:03:51 (13)02:23:11 (10)00:02:34 (28)01:32:32 (17) 04:32:57 00:24:27
9 287 Ceberak Bartosz lubartówbiega.pl M25 3 9 00:29:17 (8)00:04:45 (64)02:41:31 (114)00:02:31 (25)01:17:48 (1) 04:35:52 00:27:22
10 556 Szczerbińska Małgorzata MKS Triathlon Malbork K25 1 1 00:27:22 (3)00:03:23 (6)02:32:01 (52)00:02:19 (10)01:31:26 (14) 04:36:31 00:28:01
11 370 Kaczyński Aleksander Nadaktywni M30 3 10 00:35:32 (58)00:03:48 (11)02:26:02 (22)00:02:51 (47)01:30:32 (13) 04:38:45 00:30:15
12 554 Jackowiak Piotr M30 4 11 00:28:42 (7)00:04:07 (26)02:29:31 (37)00:02:44 (39)01:34:00 (24) 04:39:04 00:30:34
13 571 Kępka Marcin LABOSPORT Team F3TEAM M35 2 12 00:36:30 (81)00:03:57 (16)02:22:09 (7)00:02:38 (33)01:33:56 (22) 04:39:10 00:30:40
14 255 Kowalska Olga TRINERGY TEAM K25 2 2 00:30:59 (14)00:03:29 (7)02:34:12 (58)00:03:36 (120)01:27:06 (6) 04:39:22 00:30:52
15 404 Ołowski Jakub Tri NEGU www.agrobros.com M30 5 13 00:34:03 (43)00:03:12 (3)02:31:13 (45)00:01:49 (1)01:26:16 (5) 00:04:00 04:40:33 00:32:03
16 286 Szefer Piotr TRINERGY TEAM M40 2 14 00:33:24 (35)00:03:49 (12)02:26:51 (26)00:02:08 (5)01:35:43 (29) 04:41:55 00:33:25
17 383 Saniawa Piotr TRICLUB LUBLIN M30 6 15 00:28:20 (5)00:03:43 (10)02:26:02 (21)00:03:06 (73)01:40:58 (59) 04:42:09 00:33:39
18 464 Ruliński Przemysław M30 7 16 00:40:01 (147)00:03:36 (8)02:27:21 (29)00:02:26 (18)01:28:59 (11) 04:42:23 00:33:53
19 511 Ambroż Michał Luft Tri Team M30 8 17 00:31:24 (18)00:04:34 (55)02:24:53 (17)00:02:31 (23)01:39:51 (52) 04:43:13 00:34:43
20 369 Latawiec Bartosz M35 3 18 00:36:32 (82)00:04:04 (24)02:20:39 (4)00:03:09 (75)01:40:18 (55) 04:44:42 00:36:12
21 501 Swinarski Maciej MotoSyberia.com M35 4 19 00:38:09 (106)00:04:11 (29)02:19:37 (2)00:02:20 (12)01:40:44 (57) 04:45:01 00:36:31
22 524 Epelbaum Dariusz Kuźnia Triathlonu M35 5 20 00:35:58 (64)00:04:15 (34)02:23:30 (13)00:02:55 (54)01:39:03 (49) 04:45:41 00:37:11
23 381 Topczewski Gracjan Bydgoszcz Triathlon Team / TriSpace Bydgoszcz Triathlon Team / TriSpace M40 3 21 00:34:34 (51)00:04:42 (61)02:24:36 (15)00:02:48 (42)01:40:55 (58) 04:47:35 00:39:05
24 293 Cichosz Remigiusz Remi M40 4 22 00:39:13 (119)00:04:53 (71)02:24:51 (16)00:03:04 (71)01:35:46 (31) 04:47:47 00:39:17
25 529 Rosiński Jarosław F3Team F3Team M40 5 23 00:33:42 (38)00:04:27 (47)02:28:36 (33)00:05:03 (206)01:36:55 (35) 00:04:00 04:48:43 00:40:13
26 283 Witkowski Damian KS KROTOSZ KROTOSZYN M35 6 24 00:34:56 (56)00:04:31 (52)02:29:57 (39)00:02:35 (30)01:37:00 (37) 04:48:59 00:40:29
27 559 Bronakowski Piotr Tri NEGU www.no-tax.olsztyn.pl M35 7 25 00:34:12 (47)00:04:01 (21)02:26:04 (23)00:02:53 (53)01:42:26 (71) 04:49:36 00:41:06
28 575 Kuskowski Marek LABOSPORT Team Kocham moją wspaniałą żonę Anię! M35 8 26 00:39:53 (142)00:04:21 (40)02:34:25 (59)00:03:17 (91)01:27:42 (8) 04:49:38 00:41:08
29 434 Wiśniewski Michał GR3miasto M35 9 27 00:35:54 (63)00:05:27 (109)02:29:41 (38)00:02:12 (7)01:36:41 (33) 04:49:55 00:41:25
30 417 Nienartowicz Bartosz Toruński Klub Triathlonowy M35 10 28 00:32:30 (27)00:04:35 (56)02:27:13 (28)00:02:23 (16)01:43:23 (78) 04:50:04 00:41:34
31 364 Cichocki Marcin Tri NEGU no-tax.olsztyn.pl M40 6 29 00:34:13 (48)00:04:00 (19)02:32:58 (55)00:03:17 (92)01:35:46 (30) 04:50:13 00:41:43
32 284 Piotrowski Michał LABOSPORT Team M45 1 30 00:39:22 (123)00:06:04 (154)02:29:04 (35)00:03:38 (123)01:32:13 (16) 04:50:21 00:41:51
33 483 Szopiński Tomasz Trispace Synco M25 4 31 00:32:04 (24)00:04:48 (65)02:28:17 (31)00:02:51 (48)01:42:25 (70) 04:50:25 00:41:55
34 358 Wroński Tomasz M35 11 32 00:28:26 (6)00:05:00 (81)02:40:47 (108)00:02:34 (29)01:34:00 (23) 04:50:47 00:42:17
35 542 Zwoliński Radosław M45 2 33 00:34:31 (50)00:04:25 (43)02:30:44 (42)00:02:40 (35)01:38:30 (43) 04:50:50 00:42:20
36 405 Goławski Krzysztof Kuźnia Triathlonu M30 9 34 00:41:03 (165)00:05:12 (92)02:22:00 (6)00:02:21 (14)01:41:33 (63) 04:52:09 00:43:39
37 461 Gryszkiewicz Paweł GVT M25 5 35 00:39:46 (134)00:04:04 (25)02:24:55 (18)00:02:51 (49)01:41:40 (66) 04:53:16 00:44:46
38 502 Kosmala Michał LABOSPORT Team Radość Kubusia Sunward Polska M35 12 36 00:34:47 (54)00:04:30 (51)02:29:16 (36)00:05:51 (239)01:39:34 (50) 00:04:00 04:53:58 00:45:28
39 313 Cybulski Kamil Łowcy Przygód Gołdap M30 10 37 00:42:03 (178)00:04:03 (23)02:27:04 (27)00:02:29 (21)01:38:21 (42) 04:54:00 00:45:30
40 308 Kluszczyński Robert Toruń Multisport Team Stalweld M35 13 38 00:39:01 (118)00:06:05 (156)02:30:48 (43)00:03:46 (134)01:34:25 (25) 04:54:05 00:45:35
41 299 Świda Adam Tridea Team P.H.U.P. Perfect e-Line M35 14 39 00:36:28 (79)00:04:12 (30)02:28:41 (34)00:03:11 (79)01:41:36 (65) 04:54:08 00:45:38
42 462 Turowiec Adam UAM TRIATHLON POZNAŃ M40 7 40 00:30:20 (12)00:04:22 (41)02:27:57 (30)00:03:27 (103)01:48:21 (118) 04:54:27 00:45:57
43 365 Stępień Maciej M40 8 41 00:40:50 (160)00:05:24 (106)02:30:07 (41)00:03:43 (129)01:34:32 (26) 04:54:36 00:46:06
44 487 Rachwalik Tomasz AKS Polonia Warszawa M40 9 42 00:36:10 (70)00:04:53 (70)02:28:32 (32)00:03:10 (77)01:42:00 (67) 04:54:45 00:46:15
45 427 Glajc Daniel LABOSPORT Team M45 3 43 00:31:52 (21)00:04:23 (42)02:36:06 (69)00:02:56 (58)01:39:57 (53) 04:55:14 00:46:44
46 291 Rybitwa Jarosław M30 11 44 00:38:16 (108)00:04:15 (35)02:36:22 (73)00:02:55 (55)01:33:37 (19) 04:55:25 00:46:55
47 436 Krasnopolski Piotr GR3miasto M30 12 45 00:39:52 (140)00:04:32 (53)02:26:31 (25)00:02:30 (22)01:42:35 (72) 04:56:00 00:47:30
48 532 Delewska Kaja Triatlon X-Team/ Cafemobil Team K25 3 3 00:31:51 (20)00:04:17 (36)02:38:14 (88)00:02:44 (38)01:38:56 (47) 04:56:02 00:47:32
49 509 Jarochowicz Norbert M45 4 46 00:38:02 (105)00:03:58 (17)02:26:31 (24)00:03:29 (108)01:44:16 (86) 04:56:16 00:47:46
50 349 Kościelski Patryk TRI LEVEL M40 10 47 00:40:50 (161)00:05:17 (97)02:37:22 (84)00:04:17 (169)01:28:36 (10) 04:56:22 00:47:52
51 539 Skrzyński Patryk Waniewski Coaching M35 15 48 00:34:09 (45)00:04:56 (74)02:30:06 (40)00:02:36 (31)01:44:57 (91) 04:56:44 00:48:14
52 316 Trych Artur Accenture/Progress Triathlon Team M40 11 49 00:32:51 (30)00:04:42 (62)02:31:52 (51)00:03:03 (68)01:44:22 (87) 04:56:50 00:48:20
53 475 Wołodko Grzegorz M35 16 50 00:35:47 (60)00:05:44 (135)02:25:37 (20)00:03:21 (99)01:47:00 (110) 04:57:29 00:48:59
54 321 Karpiński Jarosław M35 17 51 00:36:38 (87)00:04:00 (20)02:35:47 (65)00:02:50 (43)01:38:46 (45) 04:58:01 00:49:31
55 368 Korbacz Łukasz M30 13 52 00:36:40 (88)00:04:55 (73)02:36:38 (75)00:03:11 (80)01:37:14 (38) 04:58:38 00:50:08
56 260 Malec Artur M35 18 53 00:39:58 (144)00:04:26 (45)02:35:59 (67)00:02:58 (61)01:35:40 (28) 04:59:01 00:50:31
57 574 Puch Robert LABOSPORT Team M40 12 54 00:39:55 (143)00:04:15 (33)02:31:40 (49)00:03:09 (76)01:40:20 (56) 04:59:19 00:50:49
58 561 Sarnowski Zbyszek UKS TRS SUSZ M40 13 55 00:33:54 (41)00:06:06 (157)02:32:39 (54)00:04:24 (174)01:42:35 (73) 04:59:38 00:51:08
59 442 Kokot Marcin M30 14 56 00:37:32 (96)00:05:02 (83)02:40:50 (109)00:02:40 (34)01:33:48 (21) 04:59:52 00:51:22
60 355 Lechowicz Anna LABOSPORT Team K30 1 4 00:33:46 (40)00:04:26 (44)02:38:17 (89)00:03:14 (86)01:40:16 (54) 04:59:59 00:51:29
61 333 Bogucki Marcin Kuźnia Triathlonu M30 15 57 00:33:21 (34)00:05:39 (126)02:41:04 (110)00:03:11 (81)01:38:03 (41) 05:01:18 00:52:48
62 473 Kawecki Damian Asseco Active Team M35 19 58 00:40:05 (150)00:05:02 (84)02:25:18 (19)00:03:07 (74)01:47:48 (115) 05:01:20 00:52:50
63 270 Sedlaczek Rafał M30 16 59 00:42:24 (182)00:05:12 (91)02:37:10 (81)00:02:50 (44)01:33:45 (20) 05:01:21 00:52:51
64 279 Jończy Kamil Waniewski Coaching / PKO BANK POLSKI M30 17 60 00:36:03 (66)00:05:13 (93)02:41:25 (113)00:02:44 (37)01:36:17 (32) 05:01:42 00:53:12
65 390 Borzyszkowski Michał M30 18 61 00:33:14 (33)00:04:57 (76)02:39:51 (100)00:03:00 (65)01:41:19 (61) 05:02:21 00:53:51
66 357 Kumor Tomasz M30 19 62 00:32:08 (25)00:05:20 (103)02:40:42 (107)00:03:12 (83)01:41:26 (62) 05:02:48 00:54:18
67 388 Skolik Maksymilian M40 14 63 00:42:52 (188)00:05:45 (136)02:30:48 (44)00:04:44 (190)01:39:47 (51) 05:03:56 00:55:26
68 451 Kalin Władysław M35 20 64 00:38:52 (117)00:06:35 (181)02:37:26 (85)00:03:28 (107)01:37:36 (39) 05:03:57 00:55:27
69 411 Goraj Pawel Thomson Reuters M30 20 65 00:36:24 (76)00:05:12 (89)02:42:26 (121)00:03:01 (67)01:37:41 (40) 05:04:44 00:56:14
70 16 Bednarczyk Tomasz Plaża ,,Miron" Lubowidz M25 6 66 00:34:08 (44)00:04:49 (67)02:36:06 (70)00:02:59 (64)01:47:27 (112) 05:05:30 00:57:00
71 553 Kepler Juliusz LABOSPORT Team M25 7 67 00:33:43 (39)00:06:43 (187)02:35:57 (66)00:03:32 (111)01:45:57 (103) 05:05:52 00:57:22
72 500 Gozdalski Jarosław M40 15 68 00:38:34 (114)00:05:49 (138)02:37:05 (78)00:02:47 (40)01:42:18 (69) 05:06:33 00:58:03
73 569 Miliński Piotr SGH M25 8 69 00:43:48 (204)00:05:20 (104)02:39:51 (99)00:02:20 (11)01:35:24 (27) 05:06:43 00:58:13
74 401 Pietryczuk Dariusz M30 21 70 00:36:55 (91)00:05:23 (105)02:40:09 (104)00:02:52 (51)01:42:06 (68) 05:07:25 00:58:55
75 351 Paduszyński Piotr edustacyjka.pl triathlon team edustacyjka.pl M40 16 71 00:37:59 (104)00:05:19 (100)02:37:33 (86)00:03:49 (137)01:42:50 (76) 05:07:30 00:59:00
76 535 Jabłoński Tomasz Cafemobil Team M30 22 72 00:38:14 (107)00:06:16 (165)02:33:55 (57)00:04:07 (157)01:44:59 (93) 05:07:31 00:59:01
77 543 Swiniarski Jarosław TRIDEA - TRI Eagles Gdynia Orłowo M55 1 73 00:40:10 (152)00:05:19 (101)02:33:15 (56)00:03:18 (93)01:45:32 (98) 05:07:34 00:59:04
78 329 Szymków Sławek Torus Triathlon Team M45 5 74 00:39:59 (145)00:04:38 (59)02:35:15 (62)00:02:29 (20)01:45:37 (100) 05:07:58 00:59:28
79 328 Słomczyński Bartosz 10 Opolska Brygada Logistyczna M35 21 75 00:37:41 (98)00:03:56 (15)02:40:08 (103)00:02:31 (24)01:44:59 (92) 05:09:15 01:00:45
80 578 Boniecki Paweł AIRBIKE ARMEXIM DEVELOPMENT TRI TEAM M45 6 76 00:36:29 (80)00:04:28 (48)02:23:14 (11)00:03:40 (126)02:01:29 (195) 05:09:20 01:00:50
81 508 Borko Cezary Tri NEGU M40 17 77 00:32:00 (23)00:04:02 (22)02:39:10 (96)00:05:35 (231)01:48:46 (121) 00:04:00 05:09:33 01:01:03
82 311 Pankowski Tomasz BALTIC-STAR M40 18 78 00:36:46 (90)00:05:00 (82)02:40:05 (102)00:03:21 (98)01:44:39 (89) 05:09:51 01:01:21
83 544 Jesion Ireneusz M45 7 79 00:36:33 (84)00:05:12 (88)02:36:44 (76)00:03:32 (110)01:43:59 (83) 00:04:00 05:10:00 01:01:30
84 576 Wcislo Wojtek TRINERGY TEAM M35 22 80 00:42:47 (187)00:03:52 (14)02:31:48 (50)00:02:24 (17)01:49:21 (124) 05:10:12 01:01:42
85 465 Mazdziarz Michal Kuźnia Triathlonu M35 23 81 00:37:52 (103)00:05:36 (124)02:41:51 (118)00:03:24 (101)01:41:33 (64) 05:10:16 01:01:46
86 305 Lisiecki Kamil Lisiurki TEAM M25 9 82 00:29:18 (9)00:05:11 (87)02:49:24 (164)00:03:57 (149)01:42:54 (77) 05:10:44 01:02:14
87 494 Dudkiewicz Jacek M30 23 83 00:43:21 (195)00:05:15 (96)02:35:04 (61)00:03:40 (125)01:43:37 (79) 05:10:57 01:02:27
88 572 Baryżewski Piotr brak brak M35 24 84 00:37:46 (99)00:07:21 (214)02:34:35 (60)00:03:41 (128)01:47:49 (116) 05:11:12 01:02:42
89 341 Lamparski Sławek CompleXsports Triathlon Team M25 10 85 00:41:42 (175)00:04:50 (69)02:44:50 (130)00:03:06 (72)01:36:50 (34) 05:11:18 01:02:48
90 568 Jedowski Maciej UKS TRS SUSZ M35 25 86 00:36:25 (77)00:04:36 (58)02:31:36 (47)00:03:14 (85)01:55:30 (163) 05:11:21 01:02:51
91 566 Młyniec Marek M40 19 87 00:31:20 (17)00:05:43 (133)02:35:22 (63)00:04:55 (203)01:54:17 (154) 05:11:37 01:03:07
92 294 Siwik Maciej M35 26 88 00:36:26 (78)00:04:26 (46)02:37:17 (83)00:03:51 (143)01:49:43 (125) 05:11:43 01:03:13
93 371 Kubicki Leszek niezrzeszony M60 1 89 00:30:59 (15)00:05:25 (107)02:36:00 (68)00:03:37 (121)01:56:54 (173) 05:12:55 01:04:25
94 389 Gall Rafał RAMASPORT.PL RAMASPORT M40 20 90 00:32:44 (29)00:05:34 (120)02:41:43 (116)00:03:27 (104)01:50:31 (128) 05:13:59 01:05:29
95 467 Bohm Bartosz Waniewski Coaching/BWeko Rawicz Team M35 27 91 00:38:26 (111)00:06:18 (167)02:38:42 (91)00:03:43 (130)01:46:57 (109) 05:14:06 01:05:36
96 426 Ołowski Kamil M30 24 92 00:43:38 (199)00:04:13 (31)02:47:27 (146)00:01:57 (2)01:36:59 (36) 05:14:14 01:05:44
97 440 Boucher Alexandre KOLARSKI TEAM M40 21 93 00:33:07 (32)00:06:47 (193)02:43:21 (125)00:04:08 (159)01:46:52 (108) 05:14:15 01:05:45
98 396 Rycman Adam M35 28 94 00:39:31 (124)00:04:30 (50)02:38:59 (94)00:03:28 (106)01:48:00 (117) 05:14:28 01:05:58
99 338 Andrzejczyk Sebastian TRINERGY TEAM M40 22 95 00:34:10 (46)00:04:14 (32)02:40:39 (106)00:03:15 (88)01:52:25 (140) 05:14:43 01:06:13
100 407 Rębisz Michał M30 25 96 00:41:46 (176)00:04:18 (38)02:31:37 (48)00:03:03 (69)01:54:15 (153) 05:14:59 01:06:29
101 367 Stafiej Filip WNIEBOWZIECI M40 23 97 00:33:59 (42)00:04:59 (78)02:46:55 (140)00:03:20 (97)01:46:15 (106) 05:15:28 01:06:58
102 495 Rękawik Szymon Korona Elbląg M18 3 98 00:37:14 (94)00:03:59 (18)02:39:40 (97)00:02:53 (52)01:52:12 (137) 05:15:58 01:07:28
103 503 Pruski Wojciech NET-SERWIS IronTEAM M35 29 99 00:42:39 (185)00:04:59 (77)02:36:13 (72)00:03:15 (89)01:49:15 (123) 05:16:22 01:07:52
104 337 Zielinski Krystian Triathlon X-Team M35 30 100 00:36:45 (89)00:04:50 (68)02:37:14 (82)00:03:11 (78)01:50:57 (131) 00:04:00 05:16:57 01:08:27
105 336 Sanestrzik Jakub M25 11 101 00:32:18 (26)00:04:49 (66)02:47:38 (149)00:03:18 (94)01:48:56 (122) 05:16:59 01:08:29
106 485 Borowski Wojciech M40 24 102 00:43:57 (207)00:06:09 (160)02:38:48 (92)00:03:58 (150)01:44:45 (90) 05:17:37 01:09:07
107 558 Kaczmarek Dariusz GEO-TECH M45 8 103 00:39:37 (127)00:05:19 (102)02:37:06 (79)00:03:50 (139)01:52:02 (136) 05:17:54 01:09:24
108 488 Korbolewski Adrian BPH Runners Team M35 31 104 00:44:01 (210)00:04:19 (39)02:48:01 (151)00:02:57 (59)01:38:42 (44) 05:18:00 01:09:30
109 382 Ignaciuk Michał M30 26 105 00:40:17 (154)00:05:59 (148)02:36:26 (74)00:02:27 (19)01:53:33 (147) 05:18:42 01:10:12
110 265 Łukasiewicz Krzysztof KUTNO M40 25 106 00:40:34 (158)00:05:43 (132)02:41:24 (111)00:03:15 (87)01:48:23 (119) 05:19:19 01:10:49
111 481 Woźniak Marcin M30 27 107 00:37:38 (97)00:06:03 (153)02:39:09 (95)00:03:03 (70)01:53:35 (148) 05:19:28 01:10:58
112 318 Papla Ewa Triathlon X-Team K25 4 5 00:33:02 (31)00:04:57 (75)02:55:10 (192)00:02:59 (62)01:43:46 (81) 05:19:54 01:11:24
113 435 Derewecki Jarek GR 3miasto M40 26 108 00:41:37 (172)00:06:28 (174)02:45:26 (133)00:04:28 (176)01:42:42 (74) 05:20:41 01:12:11
114 261 Chylak Kamil LABOSPORT Team M35 32 109 00:36:56 (92)00:05:34 (121)02:50:30 (171)00:03:40 (124)01:44:03 (85) 05:20:43 01:12:13
115 428 Jędruch Mateusz Kuźnia Triathlonu M30 28 110 00:36:34 (85)00:05:30 (113)02:50:01 (169)00:03:35 (119)01:46:10 (105) 05:21:50 01:13:20
116 491 Wodyński Jan Smaruj na Trening Team / TriMama M25 12 111 00:36:04 (67)00:05:33 (119)02:40:04 (101)00:03:14 (84)01:57:05 (174) 05:21:59 01:13:29
117 540 Mamcarz Jarosław WOPR Tczew M45 9 113 00:31:06 (16)00:05:08 (86)02:47:33 (147)00:03:50 (138)01:54:56 (160) 05:22:33 01:14:03
118 478 Rzepecki Dariusz Triathlon X-Team M30 29 112 00:33:39 (37)00:06:46 (192)02:53:07 (185)00:05:16 (217)01:43:45 (80) 05:22:33 01:14:03
119 514 Kotra Jacek Polski Klub Alpejski M35 33 114 00:35:11 (57)00:06:23 (172)02:51:37 (174)00:03:34 (114)01:45:48 (102) 05:22:33 01:14:03
120 565 Młotkowski Mariusz 4RUN Team Piła M40 27 115 00:42:14 (179)00:07:18 (213)02:46:34 (137)00:04:19 (171)01:42:47 (75) 05:23:12 01:14:42
121 531 Cupa Ireneusz M40 28 116 00:41:55 (177)00:04:54 (72)02:37:55 (87)00:03:47 (136)01:54:56 (159) 05:23:27 01:14:57
122 459 Marek Andrzej Kross Staff Team Kross Staff Team M35 34 117 00:35:52 (62)00:07:01 (204)02:41:48 (117)00:02:55 (56)01:55:55 (169) 05:23:31 01:15:01
123 373 Zmysłowski Łukasz www.radcaprawny-lublin.pl M30 30 118 00:42:22 (181)00:05:00 (80)02:47:02 (141)00:03:37 (122)01:45:37 (99) 05:23:37 01:15:07
124 439 Wisniewski Grzegorz EDC Runners M40 29 119 00:41:41 (174)00:07:22 (215)02:47:20 (145)00:03:34 (115)01:43:56 (82) 05:23:53 01:15:23
125 327 Dzieniecki Maciej Volkswagen Poznań M40 30 120 00:34:46 (53)00:07:43 (227)02:51:18 (172)00:04:27 (175)01:45:43 (101) 05:23:57 01:15:27
126 264 Borowiak Mariusz LABOSPORT Team M40 31 121 00:39:47 (136)00:05:33 (117)02:55:18 (195)00:04:46 (194)01:39:01 (48) 05:24:25 01:15:55
127 448 Rykowski Adam M45 10 122 00:41:01 (163)00:06:03 (152)02:49:05 (160)00:03:59 (151)01:45:07 (95) 05:25:15 01:16:45
128 430 Dąbrowski Piotrek Toruński Klub Triathlonowy M30 31 123 00:36:58 (93)00:05:12 (90)02:56:09 (202)00:02:23 (15)01:44:34 (88) 05:25:16 01:16:46
129 517 Kulesza Marcin Team Kuli - M18 4 124 00:36:32 (83)00:06:45 (190)02:48:56 (159)00:05:46 (237)01:47:32 (113) 05:25:31 01:17:01
130 416 Szot Dawid Tri NEGU OdNova M18 5 125 00:47:08 (240)00:04:11 (28)02:36:12 (71)00:02:18 (9)01:55:45 (166) 05:25:34 01:17:04
131 323 Gawroński Roman Volkswagen Poznań M35 35 126 00:35:49 (61)00:05:55 (145)02:49:29 (166)00:04:14 (166)01:50:14 (126) 05:25:41 01:17:11
132 400 Kasiński Marcin KielceTeam M30 32 127 00:41:01 (164)00:05:04 (85)02:43:39 (127)00:03:00 (66)01:53:24 (146) 05:26:08 01:17:38
133 432 Garbat Rafał Asseco Active Team M35 36 128 00:44:35 (213)00:05:40 (127)02:59:09 (216)00:03:15 (90)01:33:37 (18) 05:26:16 01:17:46
134 480 Kołkowski Andrzej Spartanie Dzieciom M40 32 129 00:36:35 (86)00:08:24 (247)02:42:17 (120)00:05:21 (220)01:53:57 (150) 05:26:34 01:18:04
135 278 Desselberger Andrzej TRI Kąty ENERGO-SPEC M45 11 130 00:38:21 (110)00:06:39 (182)02:48:25 (155)00:02:56 (57)01:51:03 (133) 05:27:24 01:18:54
136 343 Gorbunchikov Evgenii Fox&Bro Team BR39 M35 37 131 00:37:26 (95)00:05:42 (131)02:40:19 (105)00:03:51 (142)02:00:49 (193) 05:28:07 01:19:37
137 413 Błoniarz Mirosław KS Triathlon Szczecin M40 33 132 00:39:52 (141)00:05:32 (116)02:55:12 (193)00:03:34 (112)01:44:00 (84) 05:28:10 01:19:40
138 541 Budzanowski Michał Triathlon Pro Team Vonart Wrocław M25 13 133 00:33:31 (36)00:05:35 (123)02:38:58 (93)00:06:04 (246)02:04:22 (202) 05:28:30 01:20:00
139 445 Różycki Konrad Bonair M50 1 134 00:44:32 (212)00:05:14 (94)02:46:28 (135)00:04:53 (200)01:47:25 (111) 05:28:32 01:20:02
140 496 Możdżonek Michał LABOSPORT Team TriHub M35 38 135 00:37:52 (102)00:04:28 (49)02:37:09 (80)00:04:29 (177)02:04:49 (207) 05:28:47 01:20:17
141 394 Miskiewicz Marek TRICLUB LUBLIN M50 2 136 00:43:45 (202)00:05:18 (99)02:41:53 (119)00:04:34 (181)01:54:26 (156) 05:29:56 01:21:26
142 560 Rudnik Sławomir Nadaktywni / Podlasie 4x4 M45 12 137 00:38:18 (109)00:05:29 (111)02:48:25 (154)00:03:20 (96)01:54:47 (158) 05:30:19 01:21:49
143 340 Roś Piotr M30 33 138 00:39:45 (131)00:05:49 (139)02:55:16 (194)00:04:19 (173)01:45:31 (97) 05:30:40 01:22:10
144 550 Wijas Andrzej M30 34 139 00:51:25 (255)00:05:28 (110)02:47:15 (143)00:02:21 (13)01:45:58 (104) 05:32:27 01:23:57
145 269 Niedzielski Tomasz M35 39 140 00:38:31 (112)00:06:43 (186)02:55:47 (199)00:03:50 (140)01:47:40 (114) 05:32:31 01:24:01
146 506 Dubaniewicz Witold M40 34 141 00:37:51 (100)00:06:49 (194)02:35:27 (64)00:03:19 (95)02:09:16 (220) 05:32:42 01:24:12
147 444 Pols Rogier NNYTT M40 35 142 00:39:43 (130)00:07:07 (209)02:47:18 (144)00:06:24 (250)01:52:27 (141) 05:32:59 01:24:29
148 406 Manteufel Jacek GRUPA MALBORK M30 35 143 00:39:40 (128)00:05:29 (112)02:47:09 (142)00:02:50 (45)01:58:20 (178) 05:33:28 01:24:58
149 513 Madejski Sylwester RAPID M40 36 144 00:43:59 (208)00:07:48 (230)02:41:41 (115)00:05:11 (212)01:55:07 (162) 05:33:46 01:25:16
150 577 Wawrzyniak Marek M40 37 145 00:50:03 (252)00:07:34 (222)02:44:53 (131)00:02:52 (50)01:48:25 (120) 05:33:47 01:25:17
151 309 Łaszczyński Szymon M25 14 146 00:36:22 (74)00:06:58 (202)02:55:47 (198)00:04:16 (167)01:50:30 (127) 05:33:53 01:25:23
152 423 Białkowski Albert Tripower.pl M45 13 147 00:40:00 (146)00:05:41 (128)02:43:08 (124)00:04:43 (189)02:00:32 (191) 05:34:04 01:25:34
153 549 Skiba Stanisław M55 2 148 00:34:55 (55)00:07:47 (229)02:51:58 (179)00:04:52 (199)01:51:00 (132) 00:04:00 05:34:32 01:26:02
154 497 Luberadzka Monika K25 5 6 00:36:05 (68)00:04:36 (57)02:57:33 (209)00:02:33 (27)01:54:07 (152) 05:34:54 01:26:24
155 366 Żak Jarosław KAJOJ i JAJEK TEAM M30 36 149 00:42:40 (186)00:06:24 (173)02:44:35 (129)00:02:41 (36)01:58:42 (182) 05:35:02 01:26:32
156 259 Budkowski Paweł M50 3 150 00:35:42 (59)00:05:26 (108)02:48:54 (158)00:04:40 (186)02:00:31 (190) 05:35:13 01:26:43
157 452 Mądry Tymoteusz Wójtowicz Tri Team M18 6 151 00:34:42 (52)00:05:59 (147)02:56:34 (206)00:04:16 (168)01:54:58 (161) 05:36:29 01:27:59
158 527 Hojnowski Paweł F3TEAM M40 38 152 00:58:25 (271)00:06:20 (169)02:49:17 (162)00:03:41 (127)01:38:52 (46) 05:36:35 01:28:05
159 415 Śmiglak Paweł M40 39 153 00:43:13 (191)00:05:55 (146)02:48:42 (157)00:05:04 (207)01:54:00 (151) 05:36:54 01:28:24
160 530 Prasał Krzysztof M35 40 154 00:36:00 (65)00:05:43 (134)02:52:51 (183)00:04:46 (195)01:57:42 (177) 05:37:02 01:28:32
161 422 Kawczyński Przemysław TRI4fun Team Piaseczno M35 41 155 00:46:58 (239)00:05:14 (95)02:48:33 (156)00:04:01 (153)01:52:21 (139) 05:37:07 01:28:37
162 536 Chajęcki Karol M40 40 156 00:40:55 (162)00:09:31 (257)02:31:27 (46)00:05:28 (226)02:10:38 (226) 05:37:59 01:29:29
163 454 Syguła Mateusz KOLARSKI.EU TEAM KOLARSKI.EU TEAM M35 42 157 00:45:19 (222)00:09:39 (258)02:39:41 (98)00:04:54 (201)01:58:39 (180) 05:38:12 01:29:42
164 477 Aristov Oleg Amberman M35 43 158 00:39:45 (132)00:06:02 (151)02:50:22 (170)00:05:24 (223)01:56:44 (171) 05:38:17 01:29:47
165 380 Czeladzka Justyna Olimpius.pl olimpius.pl K25 6 7 00:43:53 (206)00:06:21 (171)02:59:04 (215)00:02:51 (46)01:46:21 (107) 05:38:30 01:30:00
166 352 Patera Przemysław M35 44 159 00:34:22 (49)00:06:57 (200)02:52:22 (181)00:05:05 (209)02:00:02 (188) 05:38:48 01:30:18
167 512 Sibiński Marcin Happy Tri Friends M40 41 160 00:43:50 (205)00:08:14 (244)02:51:44 (176)00:03:59 (152)01:51:17 (134) 05:39:04 01:30:34
168 312 Sońta Wojciech TRINERGY TEAM M45 14 161 00:39:15 (120)00:05:50 (141)02:45:54 (134)00:03:35 (118)02:04:50 (208) 05:39:24 01:30:54
169 334 Chmura Michał ZelaznaDyscyplina.pl M25 15 162 00:36:11 (71)00:06:29 (176)02:59:32 (219)00:05:30 (229)01:52:43 (142) 05:40:25 01:31:55
170 301 Zakrzewski Grzegorz SONAR M35 45 163 00:36:16 (72)00:06:06 (158)02:47:38 (148)00:05:03 (205)02:05:36 (212) 05:40:39 01:32:09
171 490 Krzaczyński Maciej M35 46 164 00:43:18 (193)00:07:25 (217)03:04:00 (235)00:05:23 (221)01:41:08 (60) 05:41:14 01:32:44
172 289 Romański Michał M35 47 165 00:39:37 (126)00:04:40 (60)02:46:31 (136)00:03:34 (113)02:07:11 (214) 05:41:33 01:33:03
173 326 Trojanowski Michał T-Mobile Triathlon Team Kuźnia Triathlonu M30 37 166 00:43:03 (190)00:08:13 (242)02:59:21 (218)00:05:47 (238)01:45:28 (96) 05:41:52 01:33:22
174 296 Chmielewski Marek M45 15 167 00:41:27 (171)00:06:46 (191)02:51:32 (173)00:05:14 (214)01:57:06 (175) 05:42:05 01:33:35
175 499 Rutecki Wojciech M35 48 168 00:43:16 (192)00:05:30 (114)02:42:40 (122)00:03:44 (131)02:08:02 (216) 05:43:12 01:34:42
176 266 Wojciechowski Marek M35 49 169 00:40:44 (159)00:06:01 (150)02:51:53 (178)00:05:04 (208)01:59:48 (184) 05:43:30 01:35:00
177 267 Królicki Maciej Jolo Team M25 16 170 00:42:36 (184)00:07:11 (212)02:36:55 (77)00:06:34 (254)02:10:53 (227) 05:44:09 01:35:39
178 392 Cieślak Michał M35 50 171 00:39:50 (138)00:05:49 (137)02:45:22 (132)00:04:18 (170)02:09:04 (219) 05:44:23 01:35:53
179 399 Pietraszewski Grzegorz Triathlon Training Center M30 38 172 00:47:39 (245)00:07:09 (210)02:51:40 (175)00:03:50 (141)01:54:30 (157) 05:44:48 01:36:18
180 562 Pudlak Izabela UKS TRS SUSZ K35 1 8 00:40:03 (148)00:08:06 (238)02:55:57 (201)00:05:27 (224)01:55:35 (165) 05:45:08 01:36:38
181 360 Adamczyk Zbigniew KB Biegam Bo Lubię Pasłęk M45 16 173 00:39:42 (129)00:07:31 (219)03:02:21 (230)00:05:20 (219)01:50:33 (129) 05:45:27 01:36:57
182 446 Dyro Rafał M35 51 174 00:46:17 (234)00:05:31 (115)02:55:08 (191)00:03:24 (102)01:55:46 (167) 05:46:06 01:37:36
183 564 Wójcik Damian Runnerswalde Darłowo M45 17 175 00:46:28 (236)00:06:28 (175)03:03:30 (233)00:04:42 (187)01:45:01 (94) 05:46:08 01:37:38
184 523 Szczepanik Andrzej Rolmet Rolmet M60 2 176 00:45:13 (219)00:06:42 (184)02:46:45 (138)00:03:45 (132)02:04:18 (201) 05:46:43 01:38:13
185 339 Zieliński Dariusz M45 18 177 00:45:43 (226)00:06:19 (168)02:49:27 (165)00:04:45 (193)02:00:35 (192) 05:46:49 01:38:19
186 397 Kozan Iwona PAPUNIS TEAM GDYNIA K35 2 9 00:43:24 (196)00:06:58 (201)02:49:05 (161)00:03:23 (100)02:04:24 (203) 05:47:14 01:38:44
187 379 Olender Paweł Trucht Mrągowo M35 52 178 00:43:35 (197)00:04:59 (79)02:55:31 (196)00:03:45 (133)01:59:54 (186) 05:47:44 01:39:14
188 472 Jaworski Karol M30 39 179 00:51:52 (259)00:06:45 (189)02:53:11 (186)00:04:44 (192)01:51:17 (135) 05:47:49 01:39:19
189 443 Kopij Paweł TriBros M30 40 180 00:39:51 (139)00:06:50 (195)02:48:06 (153)00:03:53 (145)02:09:55 (224) 05:48:35 01:40:05
190 350 Kania Michał M40 42 181 00:42:18 (180)00:06:04 (155)02:57:27 (208)00:05:54 (241)01:56:54 (172) 05:48:37 01:40:07
191 384 Owczarek Tomasz M45 19 182 00:36:18 (73)00:05:35 (122)02:52:50 (182)00:03:35 (117)02:10:25 (225) 05:48:43 01:40:13
192 520 Bębenek Marcin M35 53 183 00:44:43 (214)00:05:50 (142)02:43:30 (126)00:03:34 (116)02:11:16 (228) 05:48:53 01:40:23
193 412 Bogdanski Lukasz Thomson Reuters 606126829 M35 54 184 00:41:39 (173)00:06:39 (183)03:04:28 (238)00:02:59 (63)01:53:09 (145) 05:48:54 01:40:24
194 510 Auguścik Mariusz niezrzeszony M50 4 185 00:49:12 (248)00:08:18 (246)02:49:50 (168)00:05:34 (230)01:57:37 (176) 05:50:31 01:42:01
195 492 Kaźmierski Michał Zabiegani Lusówko M35 55 186 00:46:02 (232)00:04:33 (54)02:53:05 (184)00:02:48 (41)02:04:46 (205) 05:51:14 01:42:44
196 258 Drapella Dariusz Smaruj Na Trening Team M55 3 187 00:39:45 (133)00:04:45 (63)02:44:31 (128)00:04:51 (197)02:17:42 (239) 05:51:33 01:43:03
197 302 Samojlik Zbigniew TRINERGY TEAM Kondycja / SONAR M45 20 188 00:45:06 (218)00:07:46 (228)02:49:32 (167)00:04:48 (196)02:04:28 (204) 05:51:40 01:43:10
198 489 Twardy Michał M45 21 189 00:46:41 (237)00:05:38 (125)02:59:46 (220)00:03:51 (144)01:55:49 (168) 05:51:45 01:43:15
199 295 Drozd Wojciech KS Krotosz Krotoszyn M30 41 190 00:53:21 (266)00:06:56 (198)02:53:34 (187)00:04:29 (178)01:53:40 (149) 05:52:00 01:43:30
200 335 Buczko Paweł BBL Pasłęk CLAAS M40 43 191 00:37:51 (101)00:07:32 (221)03:07:35 (241)00:04:54 (202)01:50:36 (130) 00:04:00 05:52:28 01:43:58
201 433 Adamski Jarosław Asseco Active Team M45 22 192 00:42:34 (183)00:06:01 (149)02:56:15 (205)00:04:04 (154)02:03:54 (199) 05:52:48 01:44:18
202 402 Cichy Andrzej Opel active team M25 17 193 00:40:15 (153)00:06:12 (162)03:01:14 (224)00:03:46 (135)02:01:59 (196) 05:53:26 01:44:56
203 466 Michałowski Radosław Waniewski Coaching M40 44 194 00:43:46 (203)00:09:27 (255)03:02:06 (228)00:03:30 (109)01:55:35 (164) 05:54:24 01:45:54
204 471 Pstrokonski Marek M45 23 195 00:39:34 (125)00:06:08 (159)02:48:00 (150)00:03:54 (146)02:16:53 (237) 05:54:29 01:45:59
205 387 Toporowski Mariusz MRKS Gdańsk M45 24 196 00:45:18 (221)00:06:53 (197)03:01:18 (225)00:04:09 (161)01:58:30 (179) 05:56:08 01:47:38
206 346 Szczodrowski Łukasz M30 42 197 00:52:01 (260)00:06:20 (170)02:56:12 (203)00:02:57 (60)01:58:39 (181) 05:56:09 01:47:39
207 522 Benedykciński Paweł KS ZRYW Radziejów M45 25 198 00:46:09 (233)00:08:45 (249)02:55:50 (200)00:06:08 (247)02:00:01 (187) 05:56:53 01:48:23
208 376 Nowak Paweł Kepnet M50 5 199 00:47:13 (241)00:07:38 (224)02:51:45 (177)00:05:38 (235)02:05:23 (211) 05:57:37 01:49:07
209 538 Naumowicz Marcin M40 45 200 00:49:07 (247)00:06:51 (196)02:55:06 (190)00:06:00 (245)02:01:12 (194) 05:58:16 01:49:46
210 303 Mróz Tomasz SPORTEVO M40 46 201 00:36:08 (69)00:08:14 (243)03:01:18 (226)00:05:12 (213)02:07:51 (215) 05:58:43 01:50:13
211 300 Sulima Jacek sulident.pl sulident M40 47 202 00:38:33 (113)00:06:15 (164)02:59:15 (217)00:03:27 (105)02:11:21 (229) 05:58:51 01:50:21
212 528 Wojtowicz Ernest Triathlon Mietków Team M35 56 203 00:43:39 (200)00:07:00 (203)02:58:46 (214)00:04:35 (182)02:04:56 (210) 05:58:56 01:50:26
213 393 Wróbel Dariusz M40 48 204 00:45:48 (228)00:06:17 (166)02:51:59 (180)00:05:37 (234)02:12:50 (233) 06:02:31 01:54:01
214 207 Potapov Bogdan Amberman M30 43 205 00:47:15 (243)00:08:06 (240)03:03:39 (234)00:05:57 (242)01:59:17 (183) 06:04:14 01:55:44
215 347 Dudek Paweł M40 49 206 00:40:29 (156)00:08:15 (245)02:46:50 (139)00:04:40 (185)02:24:19 (249) 06:04:33 01:56:03
216 353 Paluch Jacek M35 57 207 00:46:48 (238)00:08:04 (237)03:00:09 (221)00:05:15 (215)02:04:54 (209) 06:05:10 01:56:40
217 447 Bogalecki Marek Safe Sport Team M55 4 208 00:45:47 (227)00:10:32 (268)02:54:27 (189)00:06:43 (256)02:08:03 (217) 06:05:32 01:57:02
218 362 Kołoczek Adrian M35 58 209 00:45:35 (225)00:09:29 (256)03:04:06 (236)00:04:39 (183)02:02:16 (197) 06:06:05 01:57:35
219 518 Jamroż Robert Kuźnia Triathlonu M35 59 210 00:49:16 (249)00:08:02 (235)02:56:14 (204)00:04:19 (172)02:09:32 (221) 06:07:23 01:58:53
220 431 Chlebowski Jerzy Boręczyn M55 5 211 00:41:10 (167)00:06:09 (161)03:21:44 (259)00:02:36 (32)01:55:56 (170) 06:07:35 01:59:05
221 567 Nowak Marcin Kuźnia Triathlonu M40 50 212 00:40:04 (149)00:08:02 (236)02:58:02 (212)00:04:08 (160)02:18:50 (241) 06:09:06 02:00:36
222 519 Błaszkowski Andrzej M50 6 213 00:38:38 (115)00:07:41 (226)02:56:55 (207)00:04:56 (204)02:21:33 (246) 06:09:43 02:01:13
223 515 Buca Rafał MLKS BASZTA BYTÓW M45 26 214 01:07:01 (275)00:13:37 (276)02:49:22 (163)00:05:58 (243)01:54:25 (155) 06:10:23 02:01:53
224 469 Jakowicz Agnieszka LABOSPORT Team K40 1 10 00:38:46 (116)00:07:09 (211)02:53:49 (188)00:04:10 (162)02:27:07 (254) 06:11:01 02:02:31
225 504 Lewiński Andrzej biegamyrazem.pl M40 51 215 00:51:11 (253)00:05:33 (118)03:10:52 (245)00:03:57 (148)01:59:52 (185) 06:11:25 02:02:55
226 275 Kołacz Piotr M45 27 216 00:45:00 (216)00:05:42 (130)03:01:09 (223)00:04:14 (164)02:15:56 (236) 06:12:01 02:03:31
227 429 Czaplicki Szymon Supermaraton Kalisz M18 7 217 01:21:11 (276)00:07:55 (232)02:41:25 (112)00:09:15 (269)01:52:59 (144) 06:12:45 02:04:15
228 276 Miszewska-Urbańska Emilia Smaruj Na Trening Team K30 2 11 00:31:58 (22)00:05:50 (143)03:11:58 (247)00:04:30 (179)02:19:12 (242) 06:13:28 02:04:58
229 547 Sokołowski Mateusz Alp-Med.pl Alp-Med.pl M30 44 218 00:41:10 (166)00:09:13 (254)02:58:37 (213)00:06:30 (253)02:20:48 (244) 06:16:18 02:07:48
230 322 Kluszczyński Mariusz Toruń Multisport Team Stalweld M35 60 219 00:39:48 (137)00:06:32 (178)02:38:31 (90)00:05:28 (225)02:46:09 (266) 06:16:28 02:07:58
231 317 Jojczyk Szymon AGROLAND TRIATHLON TEAM Spedycja Międzynarodowa Agroland Sp. z o.o. M35 61 220 00:39:19 (122)00:07:56 (233)02:57:37 (210)00:06:16 (249)02:26:26 (253) 06:17:34 02:09:04
232 310 Rohde Michał Agroland Triathlon Team Spedycja Międzynarodowa Agroland Sp. z o.o. M30 45 221 00:44:50 (215)00:10:34 (269)03:08:55 (242)00:07:09 (260)02:06:11 (213) 06:17:39 02:09:09
233 437 Wieczerniak Grzegorz M35 62 222 00:46:01 (231)00:07:05 (207)03:29:09 (267)00:04:05 (155)01:52:18 (138) 06:18:38 02:10:08
234 486 Matusiewicz Slawomir BE3 CITYZEN_ SOLID _ Poznań M35 63 223 00:46:19 (235)00:05:17 (98)02:57:44 (211)00:04:07 (158)02:25:21 (251) 06:18:48 02:10:18
235 545 Świerczewska Monika Kuźnia Triathlonu K25 7 12 00:45:24 (223)00:07:03 (205)03:22:19 (260)00:04:11 (163)02:00:20 (189) 06:19:17 02:10:47
236 526 Skarżyński Marek TRICLUB LUBLIN M45 28 224 00:53:01 (263)00:08:11 (241)03:04:22 (237)00:06:25 (251)02:08:19 (218) 06:20:18 02:11:48
237 479 Kozielski Paweł PZU Sport Team M35 64 225 00:45:54 (229)00:10:12 (262)03:01:46 (227)00:05:29 (227)02:18:02 (240) 06:21:23 02:12:53
238 476 Meyer-Szary Krystian BUSHIDO M30 46 226 00:41:12 (168)00:07:27 (218)03:22:58 (261)00:06:43 (255)02:04:05 (200) 06:22:25 02:13:55
239 348 Darłak Dariusz Fizjoterapia Darłak M25 18 227 00:41:25 (170)00:07:22 (216)03:35:36 (270)00:06:29 (252)01:52:55 (143) 06:23:47 02:15:17
240 314 Markiewicz Rafał brak M40 52 228 00:42:59 (189)00:10:21 (264)03:03:24 (232)00:06:10 (248)02:17:17 (238) 00:04:00 06:24:10 02:15:40
241 533 De Groot Jan Kondycja M45 29 229 00:43:41 (201)00:05:52 (144)03:04:48 (239)00:04:05 (156)02:26:25 (252) 06:24:51 02:16:21
242 307 Zalewski Łukasz M30 47 230 00:51:32 (256)00:06:32 (177)03:11:38 (246)00:05:54 (240)02:09:38 (223) 06:25:14 02:16:44
243 377 Zająkała Michał sponsor: kochana żonka Alinka M40 53 231 00:47:13 (242)00:08:02 (234)03:19:58 (255)00:05:44 (236)02:04:46 (206) 06:25:43 02:17:13
244 403 Kęsicki Sebastian M40 54 232 00:49:27 (250)00:08:53 (250)03:20:07 (256)00:05:23 (222)02:03:28 (198) 06:27:18 02:18:48
245 263 Wiśniewski Tomasz KPMG Running Team M45 30 233 00:45:27 (224)00:07:39 (225)03:18:42 (253)00:04:14 (165)02:12:28 (232) 06:28:30 02:20:00
246 456 Zegarlicki Zygmunt ORKIESTRA REPREZENTACYJNA MARYNARKI WOJENNEJ M40 55 234 00:36:24 (75)00:08:58 (251)03:23:10 (262)00:06:50 (257)02:14:30 (234) 06:29:52 02:21:22
247 331 Sarna Robert M40 56 235 00:45:56 (230)00:10:47 (270)03:10:42 (244)00:08:58 (268)02:15:36 (235) 06:31:59 02:23:29
248 516 Haftarczyk Grzegorz M45 31 236 00:49:03 (246)00:06:44 (188)02:55:39 (197)00:04:52 (198)02:36:43 (260) 06:33:01 02:24:31
249 421 Głomb Łukasz AZS Politechnika Śląska M30 48 237 00:43:37 (198)00:09:01 (252)03:15:56 (249)00:05:35 (232)02:21:14 (245) 06:35:23 02:26:53
250 271 Turowski Wojciech M45 32 238 00:52:50 (262)00:06:57 (199)03:19:02 (254)00:05:09 (210)02:12:06 (231) 06:36:04 02:27:34
251 463 Kowalski Łukasz M25 19 239 00:44:00 (209)00:13:29 (274)03:20:16 (257)00:06:58 (259)02:11:37 (230) 06:36:20 02:27:50
252 521 Lutkowski Dariusz Auto Doktor Auto Doktor M40 57 240 00:41:20 (169)00:06:33 (179)03:20:43 (258)00:03:57 (147)02:24:00 (248) 06:36:33 02:28:03
253 315 Sulkowski Bronisław Aktywuj się w Triathlonie Gdańsk 2015 pokonać siebie M50 7 241 00:59:50 (274)00:13:34 (275)02:48:01 (152)00:08:26 (263)02:36:41 (259) 06:46:32 02:38:02
254 470 Woźniakowski Olgierd M45 33 242 00:44:25 (211)00:11:25 (272)03:12:44 (248)00:08:32 (264)02:30:28 (257) 06:47:34 02:39:04
255 450 Jarmużek Mikołaj QSG Team M25 20 243 00:58:33 (272)00:08:06 (239)03:00:33 (222)00:13:45 (273)02:27:16 (255) 06:48:13 02:39:43
256 551 Makowska Maja Kuźnia Triathlonu Team Aktywni z Cukrzycą K25 8 13 00:51:51 (258)00:08:25 (248)03:25:14 (265)00:04:33 (180)02:19:48 (243) 06:49:51 02:41:21
257 474 Kluczyński Tomasz GVT M50 8 244 00:54:52 (268)00:10:28 (267)03:02:07 (229)00:08:53 (265)02:35:33 (258) 06:51:53 02:43:23
258 375 Bojarczuk Waldemar Time4Running M60 3 245 00:51:16 (254)00:07:54 (231)03:03:12 (231)00:05:29 (228)02:45:25 (265) 06:53:16 02:44:46
259 507 Lorens Paula K35 3 14 00:39:17 (121)00:10:48 (271)03:30:25 (268)00:09:18 (270)02:24:58 (250) 06:54:46 02:46:16
260 484 Fajer Markus RAZ Szczecin M60 4 246 00:51:48 (257)00:10:19 (263)03:35:11 (269)00:08:10 (262)02:09:34 (222) 06:55:02 02:46:32
261 424 Małecki Radosław M40 58 247 00:59:19 (273)00:09:48 (259)03:09:23 (243)00:04:44 (191)02:39:43 (262) 07:02:57 02:54:27
262 262 Formela Marcin M30 49 248 00:45:15 (220)00:07:03 (206)03:17:34 (250)00:05:10 (211)02:51:35 (268) 07:06:37 02:58:07
263 298 Rokicki Tomasz M55 6 249 00:43:21 (194)00:10:07 (260)03:46:27 (273)00:07:43 (261)02:23:21 (247) 07:10:59 03:02:29
264 304 Kopczyński Maciej M35 65 250 00:49:59 (251)00:07:37 (223)03:23:35 (263)00:08:53 (266)02:43:02 (264) 07:13:06 03:04:36
265 342 Kruk Iwona K40 2 15 00:53:14 (265)00:06:34 (180)03:24:24 (264)00:05:16 (218)02:48:33 (267) 07:18:01 03:09:31
266 525 Zgorzelski Bartosz Słynni Kenijczycy M35 66 251 00:47:25 (244)00:09:06 (253)03:47:20 (274)00:08:56 (267)02:27:16 (256) 07:20:03 03:11:33
267 378 Marcinkiewicz Zbyszek Marcinkiewicz Fizjoterapia M35 67 252 00:58:12 (270)00:06:43 (185)03:18:19 (252)00:05:59 (244)02:52:43 (269) 07:21:56 03:13:26
268 457 Remberk Barbara K40 3 16 00:52:03 (261)00:10:08 (261)03:38:03 (271)00:04:39 (184)02:39:13 (261) 07:24:06 03:15:36
269 555 Walczak Anita K25 9 17 00:54:07 (267)00:10:21 (265)03:40:31 (272)00:05:36 (233)02:40:24 (263) 07:30:59 03:22:29
270 552 Nowosielski Wojciech Team Aktywni z Cukrzycą Kuznia Triathlonu M30 50 253 00:53:08 (264)00:07:05 (208)03:17:59 (251)00:09:36 (271)03:10:57 (271) 07:38:45 03:30:15
271 332 Żmudzka Agnieszka K40 4 18 00:57:35 (269)00:11:33 (273)03:26:13 (266)00:12:54 (272)03:02:30 (270) 07:50:45 03:42:15
272 548 Jegliński Jan Trienergy M50 00:40:20 (155)00:05:42 (129)02:32:19 (53)00:04:43 (188) DNF
273 409 Zarzycki Wojciech AGRO-METAL OSTROLEKA M45 00:39:46 (135)00:10:22 (266)02:43:05 (123) DNF
274 482 Dołowy Paweł M35 00:45:04 (217)00:07:32 (220)03:06:25 (240)00:06:50 (258) 00:04:00 DNF
275 563 Staszewski Maciej MS Gdynia M45 00:40:09 (151)00:06:15 (163) DNF
276 557 Gapiński Kamil LABOSPORT Team M30 00:40:33 (157)00:05:49 (140) DNF
277 256 Rybicki Marcin AJAN IRON TEAM AEP - Ajan Elektronk Polska M35 DNS
278 257 Nowicki Marcin M35 DNS
279 268 Sukacz Dawid Luft TriTeam M40 DNS
280 272 Łukasiewicz Łukasz Kuźnia Triathlonu M25 DNS
281 273 Pankau Rafał M35 DNS
282 274 Zabielewicz Mariusz Martini M30 DNS
283 277 Polko Roman WKB Meta Lubliniec M50 DNS
284 280 Kowalski Szymon M35 DNS
285 281 Pawłowski Krzysztof M30 DNS
286 282 Mirczyński Marek Accelerate M60 DNS
287 285 Krawczyk Radoslaw M45 DNS
288 288 Kujawa Karolina K25 DNS
289 290 Włosek Iza Speleoklub Dąbrowa Górnicza Speleoklub Dąbrowa Górnicza K45 DNS
290 292 Osmond Glen TRINERGY TEAM M45 DNS
291 297 Łakomy Filip M25 DNS
292 306 Janczuk Piotr M35 DNS
293 319 Nowak Paweł Goggle PAE Team M35 DNS
294 320 Breski Jarek M50 DNS
295 324 Okoń Michał Kuropatwy Run Team M35 DNS
296 325 Kolaśniewski Marek M40 DNS
297 330 Prusinowski Nerijus M25 DNS
298 344 Bolshakova Viktoriia K35 DNS
299 345 Zamasz Krzysztof Krzysztof Zamasz Krzysztof Zamasz M40 DNS
300 354 Olizarowicz Maciej M25 DNS
301 356 Kosmala Maciej CompleXsports PRO TEAM M18 DNS
302 359 Pancer Michał M18 DNS
303 361 Kozłowski Jan M25 DNS
304 363 Gumienny Tomasz Akademia Triathlonu M40 DNS
305 372 Kosakowski Krzysztof TKKF Kolejarz Bydgoszcz M55 DNS
306 374 Śnieżko Eugeniusz Kuźnia Triathlonu Aktywni z Cukrzycą M30 DNS
307 385 Cielepak Agata K25 DNS
308 386 Roślicki Jarosław M35 DNS
309 391 Josek Wojciech M35 DNS
310 395 Kumor Dagmara K30 DNS
311 398 Szymborski Adam TRI Freak M35 DNS
312 408 Ciuruś Piotr M25 DNS
313 410 Danielski Kamil AT Team M30 DNS
314 414 Kosciuszko Andrzej GVT M45 DNS
315 418 Otocki Wojciech Kuźnia Triathlonu M35 DNS
316 419 Holnicka Agata Luft Tri Team K40 DNS
317 420 Kulakowski Tomasz Kondycja M45 DNS
318 425 Bucki Konrad Grupa kolarska Gryf Tczew M25 DNS
319 438 Przybylski Jakub WUEF Tri Team M35 DNS
320 441 Żyła Marcin M30 DNS
321 449 Mowinski Filip M18 DNS
322 453 Błaziński Witold M30 DNS
323 460 Skowroński Michał M35 DNS
324 468 Karczewski Ireneusz Bike Atelier Team M45 DNS
325 493 Rydecki Karol M55 DNS
326 505 Bałdys Dariusz Action Team M35 DNS
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Bieg Piekarczyka
  • ILF Triathlon