Garmin Iron Triathlon Radków 2016 - dystans 1/4 Ironman Pokaż

Lista startowa Triathlon - 1/4 Ironman 0,95-45-10,55

Sztafety

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Mierzwa Paweł (Szpilewski Adrian, Czukiewski Marek) Lubin 35-39 276

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Adam Kacper Częstochowa 18-24 6
Andrzejewski Michał Bielawa 35-39 237
Antoniak Krzysztof Warszawa 35-39 32
Auguścik Mariusz Mysiadło 50-54 112
Bachman Marcin Warszawa 40-44 110
Baj Jarosław Marcinkowice 30-34 219
Baran Katarzyna Namysłów 35-39 18
Bartos Michał Łódź 25-29 226
Bąk Marek Tarnowskie Góry 40-44 73
Bednarski Michał Łódź 35-39 -
Biaduń Daniel Warszawa 30-34 29
Białek Paweł Piaseczno 50-54 254
Białkowski Albert Warszawa 45-49 -
Białogrodzki Ryszard Piaseczno 55-59 144
Biegaj Marcin Ośno Lubuskie 35-39 196
Bielenica Beata Wydminy 30-34 17
Biernacki Łukasz Ośno Lubuskie 45-49 82
Biernat Piotr Ścinawka Średnia 40-44 198
Bijak Arkadiusz Chocicza 40-44 138
Błaszczyk Łukasz Poznań-Ślesin 30-34 -
Błaszczyk Marcin Kraków 35-39 -
Bocheński Maciej Poznań 35-39 151
Bogucki Krzysztof Warszawa 40-44 74
Bogus Rafał Częstochowa 45-49 -
Boniecki Paweł Pruszków 45-49 153
Borowiak Justyna Warszawa 30-34 43
Borowiak Mariusz Jary 40-44 21
Borowiec Robert Wrocław 40-44 158
Broekere Krzysztof Zabrze 55-59 113
Broekere Tomasz Zabrze 25-29 159
Bryzek Arnold Warszawa 45-49 63
Buczek Bartłomiej Skwierzyna 25-29 222
Buczkowska Alicja Gdynia 30-34 90
Budkowski Paweł Warszawa 50-54 58
Bugaj Grzegorz Katowice 40-44 248
Bugzel Marcin Gostyń 35-39 55
Bula Piotr Zgierz 40-44 57
Bylinka Marek Warszawa 25-29 168
Byra Jacek Wrocław 45-49 -
Chodkiewicz Tomasz Piaseczno 40-44 188
Chojnacki Artur Stare Miasto 35-39 69
Chojnowski Sebastian Gliwice 25-29 267
Cholewicka Katarzyna Warszawa 25-29 178
Chorolewski Paweł Lubin 25-29 173
Chryczyk Jakub Kraków 30-34 258
Chuchla Maciej Kalisz 45-49 96
Chyła Artur Konstancin Jeziorna 45-49 -
Cichocki Marcin Olsztyn 40-44 201
Cieslak Agnieszka Slesin 25-29 16
Dahan Eytan Szeligi 50-54 149
Derek Maciej Polkowice 25-29 160
Desselberger Andrzej Włocławek 45-49 133
Dębski Daniel Wałbrzych 45-49 185
Długosz Dominik Trzebnica 40-44 203
Drapella Dariusz Gdańsk 55-59 271
Dudek Paweł Warszawa 40-44 61
Dudela Adrian WARSZAWA 35-39 44
Dudzik Emil Rzeszow 35-39 22
Dunaj Paweł Radków 30-34 189
Dutkiewicz Robert Kielce 50-54 34
Dymek Michał Polkowice 30-34 116
Dywan Łukasz Goleniów 25-29 121
Dzitkowski Witold Gowarzewo 30-34 241
Dżugaj Tomasz Twardogóra 35-39 197
Epelbaum Dariusz Warszawa 35-39 42
Fajks Adam Gdynia 40-44 60
Fantini Roman Warszawa 45-49 146
Filak Slawomir Żory 40-44 27
Fogiel-Pawłowska Agnieszka Wrocław 35-39 278
Futoma Rafał Radków 35-39 128
Gajdasz Piotr Wałbrzych 30-34 -
Garbera Janusz Wrocław 35-39 -
Garbiec Tomasz Warszawa 40-44 -
Gąsior Paweł Nowy Targ 35-39 253
Gładosz Łukasz Żukowice 30-34 126
Głogowski Adam Gdynia 18-24 -
Głuchowski Przemek Żychlin 40-44 141
Gorczyca Lukasz Swiebodzice 30-34 87
Grymin Jan Pabianice 30-34 91
Gryzik Czesław Chorzów 40-44 83
Gucwa Zbigniew Świebodzice 30-34 10
Guja Przemysław Nowa Ruda 18-24 212
Haibach Werner Złotniki 70-… 111
Hajnos-Małecka Maria Szaflary 30-34 268
Hankiewicz Artur Poznań 35-39 98
Honbrechts Tomasz Sobin 40-44 164
Hubko Marek Słubice 40-44 262
Hudziec Sebastian Jastrzebie Zdrój 35-39 224
Humiński Andrzej Gdańsk 35-39 53
Huzar Ryszard Malbork 40-44 143
Jadwiszczak Artur Bełchatów 40-44 257
Jagiełka Krzysztof Leszno 45-49 166
Jarzabek Grzegorz Polkowice 40-44 179
Jaworski Piotr Kraków 35-39 -
Jędrzejewski Grzegorz Warszawa 40-44 28
Jonio Katarzyna Szeligi 35-39 45
Jonio Tomasz Szeligi k. Warszawy 35-39 46
Kaczmarek Dariusz Konin 45-49 71
Kaczmarek Maciej Lublin 40-44 215
Kalaszczyński Łukasz Płock 30-34 1
Kaliciński Henryk Piaseczno 35-39 85
Karczmit Danel Nysa 25-29 190
Karwala Łukasz Szarlejka 35-39 261
Karwan Barbara Kraków 25-29 250
Kaucka Alicja Bielawa 25-29 238
Kaźmierczak Marcin Łódź 40-44 125
Kepler Juliusz Łódź 25-29 117
Kieda Wojciech Białystok 40-44 367
Kisielewski Paweł Kraków 40-44 259
Klisz Iwo Wrocław 30-34 -
Kochanowski Rafał Opole 40-44 155
Kociemba Darek Poznań 40-44 23
Kocoń Marcin Tychy 35-39 236
Kołodziej Marcin Kalej 40-44 270
Kołodziej Ziemowit Katowice 40-44 49
Komsta Michał Gliwice 25-29 120
Konarski Marcin Nysa 45-49 84
Kopania Kamil Ziemnice 25-29 50
Koper Mateusz Tczew 25-29 3
Kopij Paweł Nowa Wola 30-34 147
Korol Marek Gdańsk 35-39 54
Kosmala Michał Miedziana Góra 35-39 279
Kotra Jacek Smolnica 35-39 86
Kowal Andrzej Kobylany 35-39 88
Kowalski Jasiek Dąbrówka 35-39 -
Kowalski Marcin Krotoszyn 30-34 127
Kozłowski Krzysztof Chojnów 50-54 124
Krasuń Michał Warszawa 35-39 130
Krążyński Tomasz Kalisz 40-44 266
Król Rafał Złotoryjsko 40-44 -
Kruk Michał Zabierzów 40-44 233
Krupowicz Marcin Warszawa 50-54 152
Krzan Grzegorz Nysa 50-54 76
Krzywkowski Artur Rzeszów 50-54 80
Kubiak Bartłomiej Dobrcz 25-29 62
Kubiak Tomasz Dobrcz 55-59 -
Kukorowski Grzegorz Ośno Lubuskie 40-44 93
Kula Rafał Nowy Targ 40-44 25
Kunicki Konrad Wrocław 30-34 277
Kuropatwiński Andrzej Gdańsk 35-39 167
Kurpiewska Anna Wrocław 35-39 -
Kurzydło Adam Legnica 50-54 249
Kuźnicki Artur Warszawa 30-34 176
Kwinta Sławomir Dzierżoniów 35-39 240
Lasa Marcin Warszawa 40-44 77
Latawiec Bartosz Legionowo 35-39 193
Launer Tomasz Wrocław 40-44 -
Lewczak Darek Lewin Brzeski 50-54 232
Lewczak Tadeusz Lewin Brzeski 60-64 234
Lichacz Miłosz Smolec 30-34 97
Ligenza Kamil Zgierz 25-29 -
Ligocki Tomasz Siemianowice Śląskie 45-49 129
Lipczyński Jerzy Kraków 30-34 251
Lis Sebastian Łódź 25-29 150
Lisieński Michał Siemianowice Śląskie 25-29 79
Liśkiewicz Maciej Warszawa 45-49 175
Lubicki Wojciech Zabrze 50-54 242
Luft Mikołaj Warszawa 30-34 -
Łakomy Adam Gliwice 45-49 225
Łaś Monika Klikuszowa 25-29 36
Łukowski Dariusz Strzelce Opolskie 50-54 131
Łużyński Grzegorz Gościszewo 50-54 180
Maciesz Piotr Warszawa 40-44 64
Macioła Rafał Wrocław 40-44 -
Maćkowski Jędrzej Warszawa 35-39 40
Majchrzak Jarosław Poznań 40-44 -
Majka Michał Elbląg 35-39 8
Maluśki Marek Dłużyna 30-34 171
Małkowski Witold Pabianice 30-34 106
Manteufel Jacek Sztum 30-34 -
Mańdok Paweł Warszawa 45-49 26
Marcinek Andrzej Środa Śl. 55-59 72
Marciniak Michał Skórzewo 30-34 246
Markiewicz Marcin Świdnica 40-44 31
Markiewicz Rafał Warszawa 40-44 145
Markowski Dariusz Polanica Zdroj 55-59 -
Masłowski Michał Wysoka 40-44 95
Matkowski Jarosław Świdnica 50-54 139
Mayer Łukasz Gostyń 35-39 154
Mazurek Michal Gdansk 35-39 230
Mądry Marcin Częstochowa 30-34 263
Mielnik Paweł Poznań 55-59 192
Mierzejewski Bartosz Poznań 30-34 66
Mierzwa Paweł (Szpilewski Adrian, Czukiewski Marek) Lubin 35-39 276
Mieszkowski Radosław Piastów 45-49 169
Mika Amelia Piaseczno 35-39 274
Mikołajczyk Kuba Zabrze 18-24 165
Misztal Adam Mysiadło 45-49 137
Modelski Rafal Swarzedz 30-34 182
Mokrzycki Dariusz Mikołów 45-49 35
Możdżonek Michał Warszawa 35-39 24
Mróz Dariusz Wrocław 50-54 205
Musiał Marek Bierna 65-69 280
Nawracaj Michał Jawor 30-34 9
Nawrocki Jarosław Bogdaszowice 50-54 247
Nowak Marian Lubin 55-59 202
Nowiński Łukasz Bielsko-Biała 40-44 170
Nowiński Tomasz Warszawa 30-34 163
Oklej Agata Warszawa 35-39 252
Okoń Michał Julianów 35-39 99
Olszewski Maciej Tychy 40-44 220
Ołowski Jakub Biskupiec 30-34 200
Oszmiańczuk Paweł Żary 35-39 -
Owczarzak Piotr Poznań 30-34 -
Ozdowski Paweł Krosnowice 30-34 122
Oziembłowski Grzegorz Legnica 30-34 183
Pacholak Marcin Ząbkowice Śląskie 25-29 56
Pajor Bartosz Wrocław 30-34 217
Pałetko Marek Jasienica Dolna 135 30-34 132
Pielak Marek Józefów 40-44 30
Pieszała Maciej Poznań 25-29 67
Pietranik Paweł Pruszków 30-34 52
Pietrzak Arkadiusz Krzymów 45-49 148
Pięta Bartłomiej Warszawa 30-34 41
Pikorski Dominik Zabrze 18-24 123
Pikul Piotr Warszawa 35-39 109
Pilszek Adam Tychy 35-39 191
Piwowarski Paweł Warszawa 30-34 15
Płaskociński Robert Wrocław 45-49 211
Płonka Arkadiusz Kalisz 50-54 68
Podziewski Arkadiusz Warsaw 40-44 -
Polak Krzysztof Stalowa Wola 55-59 -
Pomian Adam Bytom 40-44 273
Pomierny Tomasz Lubin 35-39 20
Porębski Łukasz Wrocław 30-34 92
Potapczuk Łukasz Warszawa 18-24 -
Prokop Artur Warszawa 45-49 272
Przybylski Piotr Bełchatów 35-39 101
Przybysz Michał Warszawa 30-34 177
Przymusiński Filip Poznań 30-34 4
Pstrokonski Marek Warszawa 45-49 -
Pupka Artur Ligota Piękna 50-54 13
Pustelnik Mariusz Opole 40-44 -
Pustół Maciej Sosnowiec 35-39 244
Radomski Kamil Szarlejka 30-34 140
Ranoszek Anna Dąbrówka 35-39 235
Ratajewicz Maciek Warszawa 35-39 115
Rochowiak Tomasz Świebodzice 40-44 218
Rogala Tomasz Wrocław 50-54 -
Romański Michał Piastów 35-39 207
Rosa Łukasz Warszawa 30-34 174
Różański Piotr Swarzędz 30-34 94
Ruczka Piotr Kedzierzyn-Kozle 45-49 -
Rybak Paweł Tarnowskie Góry 35-39 243
Ryszczyk Adam Rybnik 35-39 231
Sachmata Jacek Piaseczno 25-29 107
Sachmata Robert Piaseczno 45-49 70
Sałata Roman Świebodzice 35-39 142
Sarna Robert Warszawa 40-44 114
Sawczuk Grzegorz Wysoka 35-39 157
Sawczyn Tomasz Brzękowice Dolne 35-39 100
Sieradzan Grzegorz Oleśnica 35-39 209
Sikora Julita Ligota Piękna 40-44 14
Skotnicki Darek Golęczewo 45-49 -
Smaruj Monika Gdańsk 30-34 11
Sobczyński Darek Gdańsk 30-34 103
Sochal Jakub Warszawa 25-29 37
Soja Karol Tuliszków 25-29 162
Soja Paweł Tuliszków 18-24 161
Sojkowski Piotr Warszawa 30-34 199
Sołtys Jacek Radwanice 50-54 216
Staniszewski Dariusz Rabien K Lodzi 45-49 239
Stankowski Tomasz Warszawa 25-29 256
Stawicki Sebastian Wałbrzych 40-44 245
Stec Mariusz Szczyrk 35-39 210
Stermach Beate Wrocław 25-29 229
Stermach Irek Wrocław 55-59 227
Strzała Grzegorz Rybnik 35-39 102
Strzelecki Grzegorz Wrocław 35-39 -
Stwertetschka Dariusz Kudowa-Zdrój 45-49 265
Suchomska Ewelina Gdańsk 35-39 19
Sulima Grzegorz Olecko 25-29 78
Swat Edyta Przeźmierowo 50-54 184
Swat Jacek Przeźmierowo 50-54 228
Swat Sylwester Przeźmierowo 18-24 7
Swędrowski Jacek Konin 35-39 65
Swiderski Dariusz Warszawa 45-49 75
Szabelska Ewelina Piecki 30-34 12
Szala Tomasz Nowa Iwiczna 25-29 2
Szałucha Adam Sulejówek 25-29 48
Szczepanik Andrzej Kazimierza Wielka 60-64 89
Szlyk Maciej Inowroclaw 40-44 -
Szmidt Maria Ożarów Mazowiecki 18-24 -
Szostek Jacek Opole 40-44 118
Szymoszek Wojciech Przyszowice 30-34 105
Średziński Łukasz Wrocław 35-39 186
Świątek Maciej Ostrów Wielkopolski 35-39 275
Terentjew Wojciech Wielka Wieś 30-34 172
Trojanowski Michał Piaseczno 30-34 104
Tronina Grzesiek Opatów 30-34 136
Turowski Krzysztof Wrocław 35-39 -
Wacowski Karol Tychy 25-29 195
Walasik Damian Struga 18-24 156
Walczak Mateusz Warszawa 35-39 51
Warakomski Zbigniew Warszawa 35-39 206
Węgliński Łukasz Warszawa 30-34 213
Wilijewicz Konrad Łódź 40-44 38
Wiora Maciej Zabrze 45-49 135
Wiórek Szymon Tychy 30-34 221
Włoch Mateusz Wrocław 30-34 187
Wodyński Robert Zgierz 40-44 33
Wojciechowski Tomasz Janowice 45-49 59
Wojtanowicz Marcin Zduńska Wola 40-44 119
Wójcik Piotr Trzebnica 40-44 208
Wruk Remigiusz Opole 45-49 223
Wydmuch Marek Bardo 50-54 194
Wysocki Piotr Tychy 35-39 81
Zaczyk Wojtek Duszniki Zdrój 35-39 -
Zagajewska Ewa Warszawa 30-34 47
Zając Tomasz Rudawa 35-39 255
Zalewski Igor Włocławek 18-24 5
Zegarski Arkadiusz Grójec 40-44 108
Zegler Grzegorz Wrocław 35-39 -
Zwolińska Magdalena Tychy 40-44 264
Zwoliński Przemysław Tychy 40-44 260
Żarczyński Paweł Witaszyce 35-39 269
Żmijewski Tomasz Wrocław 25-29 181
Żmuda Kacper Jawor 18-24 214
Żwirski Marcin Nysa 25-29 204
Żytkiewicz Dariusz Głuszyca 25-29 134
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon